PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وارد کردن رمز عبور در وایرلس لپ تاپ

saeedfweb
06-04-2011, 23:43
سلام
من وایمکس دارم با مودم 632 w وای فای هستش
حالا من می خوام با وای فای کار کنم
توی مودم رمز عبور رو فعال کردم
و با گوشی تونستم استفاده کنم
اما با لپ تاپ نتونستم وصل شم
شبکه رو پیدا می کنه و کانکت می شه (اینترنت نداره)
ولی لپ تاپ رمز عبور نمی خواد
چطوری رمز عبور بدم بهش؟
رمز عبور مودم رو حذف کردم و تونستم کانکت بشم
اما می خوام شبکه secure باشه

joe_satriani
07-04-2011, 15:06
با سلام
مدل لپ تاپتون چيه؟

موفق باشيد.

saeedfweb
07-04-2011, 23:10
با سلام
مدل لپ تاپتون چيه؟

موفق باشيد.
سلام
فوجیتسو زیمنس amilo v8010
ویندوز XP

adrenaline
08-04-2011, 17:44
اصولا زمانیکه میخواید برای اولین بار به کانکشنی که پسورد داره وصل بشید، بطور خودکار کد اتصال از شما خواسته میشه و در صورت لزوم، ذخیره میشه تا دفعات بعد بطور خودکار همین پسورد استفاده بشه.

با اینحال اگر به هر دلیلی نتونستید بطور معمول پسورد رو وارد کنید، در کنترل پنل به Network Connections رفته، روی Wireless Network Connectionرایت-کلیک کرده و Properties رو انتخاب کنید. یا کانکشن موجود رو پاک کنید و دوباره شبکه رو جستجو کنید یا کانکشن رو هایلایت کرده و با فشردن دکمه Properties، کد اتصال رو با دقت وارد کنید.

saeedfweb
09-04-2011, 09:14
اصولا زمانیکه میخواید برای اولین بار به کانکشنی که پسورد داره وصل بشید، بطور خودکار کد اتصال از شما خواسته میشه و در صورت لزوم، ذخیره میشه تا دفعات بعد بطور خودکار همین پسورد استفاده بشه.

با اینحال اگر به هر دلیلی نتونستید بطور معمول پسورد رو وارد کنید، در کنترل پنل به Network Connections رفته، روی Wireless Network Connectionرایت-کلیک کرده و Properties رو انتخاب کنید. یا کانکشن موجود رو پاک کنید و دوباره شبکه رو جستجو کنید یا کانکشن رو هایلایت کرده و با فشردن دکمه Properties، کد اتصال رو با دقت وارد کنید.
این احمق (لپ تاپم شایدم ویندوز XP ام)
اصلا نمی پرسه و جالب اینه که کانکت می شه ولی دیتایی رد و بدل نمی شه
از روش شما استفاده کنم ببینیم می تونم حالیش کنم نیاز به رمز عبور داره

joe_satriani
09-04-2011, 21:27
این احمق (لپ تاپم شایدم ویندوز XP ام)
اصلا نمی پرسه و جالب اینه که کانکت می شه ولی دیتایی رد و بدل نمی شه
از روش شما استفاده کنم ببینیم می تونم حالیش کنم نیاز به رمز عبور داره

با سلام
شايد شما قبلا خيلي پسورد اشتباهي بهش داديد و همون پسورد اشتباه رفته توي حافظه واسه همين كانكت ميشه اتومات اما ديتا رد و بدل نداريد
يا اينكه كلا تا حالا ازتون پسورد نخواسته؟؟

موفق باشيد.