PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک اختصاصی Emsisoft || آرشیو شماره 1 ||

wordship
06-04-2011, 16:23
emsisoft نرم افزاری جهت پاکسازی سیستم از انواع مخرب ها (کرم ها - تروجان ها- کی لاگر ها و..)
میباشد
این نرم افزار علاوه بر دیتا بیس خود از موتور انتی ویروس Ikarus بهره میبرد که قدرت شناسایی آن در مقابل مخرب ها را افزایش میدهد
شما میتوانید از این نرم افزار به عنوان اسکنر همراه با انتی ویروس ریل تایم خود استفاده کنید و هم میتوانید به صورت ریل تایم از ان استفاده کنید
جدیدترین ورژن این نرم افزار رو میتونید از این لینک دریافت کنید:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید.............................
سریال ها

Lizenzcode: GIS-GIS-Vax-643

Lizenzcode: Wem-giv-wik-772

Lizenzcode: zog-reb-FEV-677

Lizenzcode: BAF-Gib-sar-445

Lizenzcode: DOP-mew-anh-438

Lizenzcode: pop-den-zom-872

Lizenzcode: Naw-hop-bit-332

Lizenzcode: TIG-bot-gon-485

Lizenzcode: VEP-BER-Sak-556

......................

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jolan57
06-04-2011, 17:08
سلام خیلی ممنون از ایجاد این تاپیک،جای آن در این فروم خالی بود:20:
دوستان در کنار این نرم افزار(حالت ریل تایم) میتونند از دیگر محصول Emsisoft یعنی online armor free firewall استفاده کنند
اگر بخواهید ریل تایم آن را فعال کنید باید سریال نامبر داشته باشید یا از نسخه ی تریال و 30 روزه استفاده کنید ولی اگر بخواهید فقط به صورت اسکنر باشد نیازی به سریال نامبر نیست و اسکنر آن رایگان میباشد

wordship
06-04-2011, 17:16
سلام خیلی ممنون از ایجاد این تاپیک،جای آن در این فروم خالی بود:20:
دوستان در کنار این نرم افزار(حالت ریل تایم) میتونند از دیگر محصول Emsisoft یعنی online armor free firewall استفاده کنند
اگر بخواهید ریل تایم آن را فعال کنید باید سریال نامبر داشته باشید یا از نسخه ی تریال و 30 روزه استفاده کنید ولی اگر بخواهید فقط به صورت اسکنر باشد نیازی به سریال نامبر نیست و اسکنر آن رایگان میباشد

سریال های تست اول 130 روز وقت دارند
تست شده
همون یوزر و پسوردا

jolan57
06-04-2011, 20:56
من پیشنهادی دارم که نام تاپیک را به تاپیک اختصاصی محصولات Emsisoft تغییر دهید
محصولات رایگان شرکت Emsisoft

Emsisoft Free Emergency Kit 1.0

این نرم افزار یک آنتی ویروس رایگان هست و به طور غیرفعال میتونه روی سیستم نصب بشه. ویژگی دیگش اینه که هنگامی که ویروس ها نمیذارند نرم افزار های امنیتی نصب شوند این برنامه به خاطر پروتابل بودنش به راحتی نصب میشه.

Emsisoft Commandline Scanner 5.0

برنامه ای رایگان برای اسکن سیستم شما

Emsisoft HiJackFree 4.5

برنامه ای که به طور کامل اطلاعاتی را از پروسس ها ,پورت ها,اتوران ها و ... در حال اجرای سیستم شما می دهد

Emsisoft Anti-Dialer 3.5

نام نرم افزار بیانگر کاربرد آن است,و همچنین به صورت background guard protection از سیستم شما در مقابل آنتی دیالر ها حفاظت میکند

wordship
06-04-2011, 21:06
من پیشنهادی دارم که نام تاپیک را به تاپیک اختصاصی محصولات Emsisoft تغییر دهید
محصولات رایگان شرکت Emsisoft

Emsisoft Free Emergency Kit 1.0

این نرم افزار یک آنتی ویروس رایگان هست و به طور غیرفعال میتونه روی سیستم نصب بشه. ویژگی دیگش اینه که هنگامی که ویروس ها نمیذارند نرم افزار های امنیتی نصب شوند این برنامه به خاطر پروتابل بودنش به راحتی نصب میشه.

Emsisoft Commandline Scanner 5.0

برنامه ای رایگان برای اسکن سیستم شما

Emsisoft HiJackFree 4.5

برنامه ای که به طور کامل اطلاعاتی را از پروسس ها ,پورت ها,اتوران ها و ... در حال اجرای سیستم شما می دهد

Emsisoft Anti-Dialer 3.5

نام نرم افزار بیانگر کاربرد آن است,و همچنین به صورت background guard protection از سیستم شما در مقابل آنتی دیالر ها حفاظت میکند
سلام
البته محصول انتی مالورش همه این امکانات رو داره .
به غیر از فایروال:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

omid-p30
06-04-2011, 22:01
از آپدیت انجام شده میشه بک آپ گرفت برا یک سیستم دیگه ؟

jolan57
06-04-2011, 22:14
از آپدیت انجام شده میشه بک آپ گرفت برا یک سیستم دیگه ؟

من این سوال رو از طریق ایمیل ازشون پرسیدم که آنها دو راه را پیشنهاد دادند
1-پوشه ی آپدیت های Emsisoft را کپی کرده و برای اینستال بعدی استفاده کنید
c:\program files\Emsisoft
Anti-Malware\Signature
فرض این است که Emsisoft در درایو c نصب شده باشد
البته دوست خوبم Karkas20 این را امتحان کرده است و گفتند که برای استفاده ی مجدید از آپدیت ها باید از سیف مود وارد شوید
2-از برنامه ی زیر برای بک آپ گیری از تنظیمات و آپدیت های Emsisoft استفاده کنید

omid-p30
06-04-2011, 22:20
چقدر رو کوکی های فایرفاکس حساسه.

wordship
07-04-2011, 12:59
چقدر رو کوکی های فایرفاکس حساسه.
من خودم دیروز اسکن کردم
خیلی حساسه />>اسکنش هم طول میکشه منم اسکن نکردم
این فقط اسکن کوکی ها
عکس

البته بهترین برنامه که خیلی سریع کارش رو انجام میده و تمام کوکی های زاید رو حذف میکنه
هیتمن پرو و سی کلینر هست
:11:

omid-p30
07-04-2011, 14:19
من خودم دیروز اسکن کردم
خیلی حساسه />>اسکنش هم طول میکشه منم اسکن نکردم
این فقط اسکن کوکی ها
عکس

البته بهترین برنامه که خیلی سریع کارش رو انجام میده و تمام کوکی های زاید رو حذف میکنه
هیتمن پرو و سی کلینر هست
:11:

آره اسکنش خیلی کنده. قضیه این کوکی ها چیه ؟ مخرب هستند یا چیز دیگه ؟. منظور از زاید چی هست ؟

wordship
07-04-2011, 15:47
آره اسکنش خیلی کنده. قضیه این کوکی ها چیه ؟ مخرب هستند یا چیز دیگه ؟. منظور از زاید چی هست ؟
منظورتون چیه؟
یعنی اینکه کلا کوکی چی هست؟
به عنوان مثال ایدی من تویه این سایت wordship و ایدی شما omid-p30 هست خب ما وقتی که وارد سایت میشیم گزینه مرا به خاطر بسپار رو میزنیم و دیگه دفعات بعدی نمیخواد یوزر و پسوردمون رو بزنیم و خودش اتومات ما رو میشناسه
این میشه کوکی
.....
کوکی ها : اطلاعاتی هستند که از طریق سرور یه سایت به مرورگر ما منتقل میشند و مرور گر ما اونرو به صورت یه فایل تکست در خودش ذخیره میکنه و هروقت دوباره ما وارد اون سایت بشیم اون اطلاعات رو به سایت میفرستند .
و..

omid-p30
07-04-2011, 15:52
منظورتون چیه؟
یعنی اینکه کلا کوکی چی هست؟
به عنوان مثال ایدی من تویه این سایت wordship و ایدی شما omid-p30 هست خب ما وقتی که وارد سایت میشیم گزینه مرا به خاطر بسپار رو میزنیم و دیگه دفعات بعدی نمیخواد یوزر و پسوردمون رو بزنیم و خودش اتومات ما رو میشناسه
این میشه کوکی
.....
کوکی ها : اطلاعاتی هستند که از طریق سرور یه سایت به مرورگر ما منتقل میشند و مرور گر ما اونرو به صورت یه فایل تکست در خودش ذخیره میکنه و هروقت دوباره ما وارد اون سایت بشیم اون اطلاعات رو به سایت میفرستند .
و..
نه کوکی رو میدونستم. منظور این بود که امسیسافت چرا خب میخواد پاکشون کنه ؟

wordship
07-04-2011, 16:21
نه کوکی رو میدونستم. منظور این بود که امسیسافت چرا خب میخواد پاکشون کنه ؟
نمیدونم فکر کنم برای اینکه اگر یکی دیگه اومد نشست پشت سیستم شما نتونه اطلاعات شما رو استفاده کنه
البته اونم توسط دیتا بیس اپدیت میشه و فقط بعضی از این کوکی ها رو پاک میکنه نه همشون رو

wordship
07-04-2011, 16:26
جلوگیری از حذف کوکی ها
در صورتی که گارد فعال میباشد به صورت زیر

omid-p30
07-04-2011, 17:16
جلوگیری از حذف کوکی ها
در صورتی که گارد فعال میباشد به صورت زیر

رو همون دایره آبی هم دلیل پاک کردن رو گفته. نوشته شرکت های تبلیغاتی برا بازاریابی مشتری هاشون اینها رو در کوکی ها جاسازی میکنند تا آمار سایت های بازدید شده رو در میارند که هر چند بی خطرند ولی ناقض حریم خصوصی هستند.
با این حساب همون پاک شند، بهتره.

omid-p30
13-04-2011, 16:02
آقا من چند روزی آپدیت تکردم، الان دیدم خواست آپدیت کنه 70 مگا بایت میخواد بگیره. چرا اینجوریه ؟

jolan57
13-04-2011, 16:51
آقا من چند روزی آپدیت تکردم، الان دیدم خواست آپدیت کنه 70 مگا بایت میخواد بگیره. چرا اینجوریه ؟

در قسمت configuraton:update تیک update additional languages رو بردارین

omid-p30
13-04-2011, 17:33
در قسمت configuraton:update تیک update additional languages رو بردارین

اینا رو حواسم بود روز اول برداشتم. تیک بالاییش هم برداشتم. روز اول یک حجم بالایی رو آپدیت کرد بعد دیگه هر روز دو یا سه مگ.
الان که رفتم آپدیت کنم زده بود آخرین بار 5 روز پیش آپدیت شده ولی 67 مگ رو میخواد بگیره.

حالا اندفعه رو آپدیت میکنم ولی یک بار دیگه از این بازیها در بیاره بیخیالش میشم.

wordship
13-04-2011, 17:47
اینا رو حواسم بود روز اول برداشتم. تیک بالاییش هم برداشتم. روز اول یک حجم بالایی رو آپدیت کرد بعد دیگه هر روز دو یا سه مگ.
الان که رفتم آپدیت کنم زده بود آخرین بار 5 روز پیش آپدیت شده ولی 67 مگ رو میخواد بگیره.

حالا اندفعه رو آپدیت میکنم ولی یک بار دیگه از این بازیها در بیاره بیخیالش میشم.
اگر صرفا به عنوان اسکنر از این برنامه استفاده میکنید
که بهتره از برنامه هیتمن پرو استفاده کنید.
چون هم دیتا بیس این انتی ویروس و هم ایکاروس و چند تای دیگه رو با هم داره
.......
در نتیجه استفاده از اون به عنوان اسکنر سیستم زیاد مناسب چون تقریبا نرم افزار سنگینی هم هست

omid-p30
13-04-2011, 17:52
اگر صرفا به عنوان اسکنر از این برنامه استفاده میکنید
که بهتره از برنامه هیتمن پرو استفاده کنید.
چون هم دیتا بیس این انتی ویروس و هم ایکاروس و چند تای دیگه رو با هم داره
.......
در نتیجه استفاده از اون به عنوان اسکنر سیستم زیاد مناسب چون تقریبا نرم افزار سنگینی هم هست
از اینترفیس هیتمن پرو خوشم نیومد.
از آنلاین بودن اسکنش هم همینطور.
میدنم بهتره سلیقه است دیگه

wordship
13-04-2011, 21:10
از اینترفیس هیتمن پرو خوشم نیومد.
از آنلاین بودن اسکنش هم همینطور.
میدنم بهتره سلیقه است دیگه
درسته .
سلیقه ای هست منم پیشنهاد دادم.
البته انلاین بودنش فقط دفعه اول مقداری از ترافیک رو کم میکنه و دفعات بعدی زیاد تاثیری نداره
..
برای اپلود فایل مشکوک و..
......
البته اینترفیس ساده و زیبایی هم داره .
و نسبت به امسی خیلی کمتز از منابع سیستم استفاده میکنه.
ولی در عوض امسی رفتار شناسی و هوش مصنوعی و امکانات پیشرفته انتی ویروسو داره که هیتمن نداره .
...

jolan57
14-04-2011, 17:47
سلام
کمپانی Av-Compratives تستی را به طور اختصاصی با Ikarus virus.utilities انجام داده است
و چون Ikarus یکی از موتورهای اسکن Emsisoft است گفتم شاید جالب باشد تا نتایج آن را ببینید

نکته جالب شناسایی بالای این نرم افزار و همچنین False positive بالای آن است
البته این تست،تست On-Demand Test است که از دیتابیس و هوش مصنوعی نرم افزار استفاده میشود ولی از HIPS/Behavior blocker استفاده نمی شود

wordship
26-04-2011, 15:25
new serial

jolan57
14-07-2011, 16:40
17 ساعت و 57 دقیقه دیگر فرصت دارید تا Emsisoft Mamutu 3.0 Behavior Blocker را به طور رایگان از لینک زیر دریافت کنید
سریال نامبر درون فایل دانلود شده قرار دارد
Monitors live all active programs for dangerous behavior (Behavior Blocking).
Recognizes new and unknown Trojans, Worms and Viruses (Zero-Day attacks), without daily updates.
Small but very powerful. Saves resources and does not slow the PC down.

1 Year € 20.-

لینک دانلود

مهلت تمام شد

Serenity
03-09-2011, 07:05
سریال برای 5 Emsisoft Anti-Malware می خواستم، سریال های بالا همه از کار افتادن...

:40:

Iceboy_LOVE
25-09-2011, 09:41
من این سوال رو از طریق ایمیل ازشون پرسیدم که آنها دو راه را پیشنهاد دادند
1-پوشه ی آپدیت های Emsisoft را کپی کرده و برای اینستال بعدی استفاده کنید
c:\program files\Emsisoft
Anti-Malware\Signature
فرض این است که Emsisoft در درایو c نصب شده باشد
البته دوست خوبم Karkas20 این را امتحان کرده است و گفتند که برای استفاده ی مجدید از آپدیت ها باید از سیف مود وارد شوید
2-از برنامه ی زیر برای بک آپ گیری از تنظیمات و آپدیت های Emsisoft استفاده کنید

سلام .. بنده ویندوز 7 - 64 بیتی دارم ..
این برنامه که گذاشتین فکر کنم واسه 32 بیتی ها باشه...برای 64 بیتی هم بگذارید

کسی جواب گرفته اپدیت افلاین این انتی ویروس؟

jolan57
06-10-2011, 16:29
Faster, safer and more resource-saving than ever
Emsisoft Anti-Malware 6 is now available
What's new in Emsisoft Anti-Malware 6?

Completely re-written dual scan engine framework for multi-core optimizations.
450% speed improvement on average – with the same things being scanned.
Advanced caching for self optimizing scans – it gets faster with every scan.
New direct disk access scan mode for better rootkit detection (TDL-3, ZeroAccess, TDL-4, Sinowal).
Changed scan presets - added Rootkit scan, excluded Cookie scan.
Improved false positive handling.
.
.
.

omid-p30
08-11-2011, 18:46
یه برنامه تو صفحه اول معرفی شد برا جمع آوری آپدیت ها. لینک یا راه حل جدیدی کسی نداره ؟

ویرایش : در فروم برنامه که پرسیدم گفتند برنامه یا روش رسمی وجود نداره. همون از روش سنتی برداشتن آپدیت ها و قرار دادن دوباره در سیف مود استفاده کنید.

omid-p30
16-11-2011, 20:18
آقا آپدیت این برنامه برای شما هم انقدر بالاست ؟ من 8 روز آپدیت نکردم الان میخواد 85 مگ دانلود کنه.

amirkalak6
17-11-2011, 10:04
سلام

دوستان سریال این نسخشو کسی داره که کارکنه؟؟؟؟؟

Emsisoft.Anti-Malware.6.0.0.42.Final

AMIR.KIK
23-11-2011, 18:05
Emsisoft Anti-Malware 6

amirkalak6
24-11-2011, 13:59
کارنمیکنه......

AMIR.KIK
05-12-2011, 20:34
Emsisoft Anti-Malware 6

AMIR.KIK
10-12-2011, 00:27
Emsisoft Anti-Malware 6

amirkalak6
10-12-2011, 19:36
ولی هیچکدوم ازین کدا کار نمیکنه!!!!!

amirkalak6
10-12-2011, 19:37
ولی هیچکدوم ازین کدا کار نمیکنه!!!!!

K1lou
15-12-2011, 10:05
با سلام خدمت دوستان
من دیشب این برنامه رو گرفتم و امروز نصب کردم بعد از نصب چند گزینه برای انتخاب بود ابتدا خواستم حالت free رو انتخاب کنم بعدش تصمیمم عوض شد و حالت trail رو برای 30 روز انتخاب کردم

1 - حالا بعد از اتمام 30 روز برای این محصول کلید به راحتی پیدا میشه یا نه ؟ چون پست قبلی انگار اینو نشون نمیده

2- چقدر تفاوت بین نسخه های free با نسخه های تجاریش از لحاظ ویروس یابی و پاک کردن وجود داره ؟( برام این موضوع خیلی مهم هست چون اگه زیاد تفاوت وجود نداشته باشه دوست دارم از نسخه های قانونی و مجانی استفاده کنم )

3-بعد از اتمام 30 روز می تونم ازش به صورت free استفاده کنم یعنی دوباره اون حالت رو انتخاب کنم ؟

4- همیشه ابدیتهاش سنگین هست یا فقط برای بار اول ؟

با اولین اسکن سریعی که کردم نتیجه یافتن این موارد در سیستم بود حالا نمی دونم اگه پاکشون کنم مشکلی برای سیستم بوجود میاد یا نه
نظر شما ؟

با تشکر

arfnpm
15-12-2011, 10:34
با سلام خدمت دوستان
من دیشب این برنامه رو گرفتم و امروز نصب کردم بعد از نصب چند گزینه برای انتخاب بود ابتدا خواستم حالت free رو انتخاب کنم بعدش تصمیمم عوض شد و حالت trail رو برای 30 روز انتخاب کردم

1 - حالا بعد از اتمام 30 روز برای این محصول کلید به راحتی پیدا میشه یا نه ؟ چون پست قبلی انگار اینو نشون نمیده

2- چقدر تفاوت بین نسخه های free با نسخه های تجاریش از لحاظ ویروس یابی و پاک کردن وجود داره ؟( برام این موضوع خیلی مهم هست چون اگه زیاد تفاوت وجود نداشته باشه دوست دارم از نسخه های قانونی و مجانی استفاده کنم )

3-بعد از اتمام 30 روز می تونم ازش به صورت free استفاده کنم یعنی دوباره اون حالت رو انتخاب کنم ؟

4- همیشه ابدیتهاش سنگین هست یا فقط برای بار اول ؟

با اولین اسکن سریعی که کردم نتیجه یافتن این موارد در سیستم بود حالا نمی دونم اگه پاکشون کنم مشکلی برای سیستم بوجود میاد یا نه
نظر شما ؟

با تشکر
درود،

یه سوال؟ چه طوری دیشب گرفتید امروز 30 روزش تمام میشه؟

1- خیر، این آنتی ویروس به صورت کرک شده یا سرور مجازی وجود ندارد و این سریال ها که قرار داده می شود بیشتر سریال های آرمایشی مثلا 3 ماهه است که معمولا کار نمی کنند.

2- فرق نسخه رایگان و غیر رایگان
- رایگان: آپدیت می شود اما سیستم را به صورت دستی باید اسکن کنید (محافظت لحظه ای ندارد که فایل ها را خودکار بررسی کنید.
- غیر رایگان: محافظت لحظه ای و بررسی رئال تایم تمامی فرآید ها و سه لایه امنیتی Emsisoft در برخورد با مخرب های ناشناخته را دارد.

3- نسخه تریال یعنی تمامی امکاناتی که یک نسخه غیر رایگان دارد که فقط 30 روز به شما می دهد. ویژگی نسخه رایگان هم که گفتم

4- فقط برای بار اول آپدیت نسبتا پر حجمی دارد. البته زمانی که نسخه جدیدی از خود برنامه منتشر می شود ممکن است آپدیتش حدود 7-8 مگابایت هم شود. (نسخه جدید خود برنامه، نه بروزرسانی ها) ولی دست کم شما باید هر 48 ساعت یکبار آپدیت کنید.

اگر به موردی شک دارید که باید پاک کنید یا خیر این آنتی ویروس یک قابلیت ویژه در اختیار شما قرار می دهد. شما موارد پیدا شده را قرنطینه کنید. به قرنطینه بروید و تمامی موارد را انتخاب کنید و با گزینه ارسال فایل ها، آن ها را برای تیم آنالیز شرکت ارسال کنید. بعد از هر بروزرسانی، برنامه به طور خودکار فایل ها را دوباره بررسی کرده و اگر فایلی واقعا مخرب نباشد از قرنطینه خارج می شود.

اگر اوریجینال خواستید بنده میتوانم با قیمت خیلی پایین به شما معرفی کنم.

omid-p30
15-12-2011, 10:41

3. اگر هم از طریق خود برنامه نشد به حالت فری برگردید، نهایتا با یک نصب مجدد، حالت فری رو میتونید انتخاب کنید.

K1lou
15-12-2011, 11:42
درود،

یه سوال؟ چه طوری دیشب گرفتید امروز 30 روزش تمام میشه؟

1- خیر، این آنتی ویروس به صورت کرک شده یا سرور مجازی وجود ندارد و این سریال ها که قرار داده می شود بیشتر سریال های آرمایشی مثلا 3 ماهه است که معمولا کار نمی کنند.

2- فرق نسخه رایگان و غیر رایگان
- رایگان: آپدیت می شود اما سیستم را به صورت دستی باید اسکن کنید (محافظت لحظه ای ندارد که فایل ها را خودکار بررسی کنید.
- غیر رایگان: محافظت لحظه ای و بررسی رئال تایم تمامی فرآید ها و سه لایه امنیتی Emsisoft در برخورد با مخرب های ناشناخته را دارد.

3- نسخه تریال یعنی تمامی امکاناتی که یک نسخه غیر رایگان دارد که فقط 30 روز به شما می دهد. ویژگی نسخه رایگان هم که گفتم

4- فقط برای بار اول آپدیت نسبتا پر حجمی دارد. البته زمانی که نسخه جدیدی از خود برنامه منتشر می شود ممکن است آپدیتش حدود 7-8 مگابایت هم شود. (نسخه جدید خود برنامه، نه بروزرسانی ها) ولی دست کم شما باید هر 48 ساعت یکبار آپدیت کنید.

اگر به موردی شک دارید که باید پاک کنید یا خیر این آنتی ویروس یک قابلیت ویژه در اختیار شما قرار می دهد. شما موارد پیدا شده را قرنطینه کنید. به قرنطینه بروید و تمامی موارد را انتخاب کنید و با گزینه ارسال فایل ها، آن ها را برای تیم آنالیز شرکت ارسال کنید. بعد از هر بروزرسانی، برنامه به طور خودکار فایل ها را دوباره بررسی کرده و اگر فایلی واقعا مخرب نباشد از قرنطینه خارج می شود.

اگر اوریجینال خواستید بنده میتوانم با قیمت خیلی پایین به شما معرفی کنم.

با سلام و تشکر
راستش من منظورم این نبود که الان 30 روزش تموم شده بلکه منظورم این بود که بعد از این مدت سریال پیدا میشه یا نه
پس حالت free هم همون امکانات رو داره و از لحاظ دیتابیس و قدرت فرقی نداره و فقط مثل یک انتی ویروس غیرفعال در کنار انتی ویروس اصلی سیستم عمل میکنه که باید هر چند وقت یکبار اونو ابدیت و سیستم رو اسکن کنیم ؟

در مورد اون فایلهای مشکوک می تونم اونها رو ارسال کنم اما چرا در لیست ارسال اونها روفقط میشه به عنوان فایلهای ناشی از تشخیص نادرست فرستاد

فقط می ترسم در پایان 30 روز نتونم به حالت free برم و مجبور به حذف و نصب مجدد با ابدیت زیاد بشم

ویرایش
چه خوب فکر کنم این قابلیت رو هم داره که بخوام به حالت free برم

با تشکر

arfnpm
15-12-2011, 12:30
منظور از هشدار اشتباه اینه که شما به این فایل شک داری که ارسال کردی، برای همین ممکنه واقعا ویروس نباشه اما رفتار مخرب داشته باشه که برای آنالیز ارسال می کنید تا دقیق تر پاسخ داده بشه.
البته مواردی که واقعا مخرب هستند همان لحظه برای شما ایمیل می شوند.

شما هر لحظه می توانید به نسخه رایگان منتقل شوید اما توصیه من این است که از Emsisoft به عنوان برنامه امنیتی اصلی خود استفاده کنید چرا که این برنامه مکمل نیست و خودش فراتر از آنتی ویروس است.

omid-p30
15-12-2011, 13:05
چرا که این برنامه مکمل نیست و خودش فراتر از آنتی ویروس است. چه جالب، تا حالا متوجه این قضیه نبودم. ولی با رفتن به سایتش مطلب برام تایید شد.

در تست های AV- Test هم به غیر از تست مربوط به پاکسازی، بد نتیجه نگرفته.

فقط خب هنوز بین آنتی ویروس های مطرح جا باز نکرده.

K1lou
15-12-2011, 13:12
منظور از هشدار اشتباه اینه که شما به این فایل شک داری که ارسال کردی، برای همین ممکنه واقعا ویروس نباشه اما رفتار مخرب داشته باشه که برای آنالیز ارسال می کنید تا دقیق تر پاسخ داده بشه.
البته مواردی که واقعا مخرب هستند همان لحظه برای شما ایمیل می شوند.

شما هر لحظه می توانید به نسخه رایگان منتقل شوید اما توصیه من این است که از Emsisoft به عنوان برنامه امنیتی اصلی خود استفاده کنید چرا که این برنامه مکمل نیست و خودش فراتر از آنتی ویروس است.

چه جالب، تا حالا متوجه این قضیه نبودم. ولی با رفتن به سایتش مطلب برام تایید شد.
اتفاقا تو آخرین تست Av-Test هم نمره خوبی آورده. به استثنای تست مربوط به پاکسازی.
فقط خب هنوز بین آنتی ویروس های مطرح جا باز نکرده.

با سلام و تشکر
خوب اگر به این صورت باشد احتمال تداخل در سیستم من با وجود avast pro + comodo firwall چقدر هست ؟
این انتی ویروس مشکل سازگاری با سویت امنیتی سیستم من نداره ؟
با تشکر

omid-p30
15-12-2011, 13:24
با سلام و تشکر
خوب اگر به این صورت باشد احتمال تداخل در سیستم من با وجود avast pro + comodo firwall چقدر هست ؟
با تشکر
خب اگر از نسخه Anti-Malware Free استفاده کنید که برنامه فقط یک اسکنر هست و مشکلی نیست.

اما نسخه Anti-Malware Full دارای گارد فعال هست و یا از این باید استفاده کنید یا آواست و همینطور نسخه Internet Security داری فایروال هست و یا از این باید استفاده کنید یا فایروال کومودو.

K1lou
15-12-2011, 13:35
خب اگر از نسخه Anti-Malware Free استفاده کنید که برنامه فقط یک اسکنر هست و مشکلی نیست.

اما نسخه Anti-Malware Full دارای گارد فعال هست و یا از این باید استفاده کنید یا آواست و همینطور نسخه Internet Security داری فایروال هست و یا از این باید استفاده کنید یا فایروال کومودو.

با سلام
ممنون امید جان
اگه بخوام بصورت یوزر free هم استفاده کنم چطور ؟

رایگان: آپدیت می شود اما سیستم را به صورت دستی باید اسکن کنید (محافظت لحظه ای ندارد که فایل ها را خودکار بررسی کنید.
در این صورت احتمال تداخل چقدر هست یعنی هر 48 ساعت یکبار ابدیت کنم و یا هفته ای یک بار و بعد اسکن ؟
با تشکر

arfnpm
15-12-2011, 13:42
با سلام و تشکر
با تشکر
یکی از مزیت های Emsisoft اینه که با هیچ برنامه امنیتی دیگری تداخل ندارد و هچگاه عنوان نمی شود برنامه امنیتی دیگری وجود دارد که باید حذف شود.
اما خب استفاده از چند برنامه امنیتی به چند طریق به ضرر شماست. 1- کاهش عملکرد و سرعت سیستم 2- کاهش امنیت
شاید فکر کنید با چند آنتی ویروس امنیت بیشتری دارید اما این ها عملکرد یکدیگر را خنثی می کنند. اگر مثال واضح بزنم هر برنامه فکر می کند که برنامه دیگری ویروس را خواهد گرفت و خود بیکار مینشیند.
AVAST قدرت تشخیصی خوبی نداره، من خودم روی نوت بوک دوستم avast بود که میگفت ویروس دارم با نصب Emsisoft تعداد 56 ویروس شناسایی شد. در تست های همین سایت هم avast چندان جالب به نظر نرسیده.
به نظرم بهتره از برنامه های چند موتوره استفاده کنید. با این کار نه تنها چند آنتی ویروس را در یک برنامه دارید بلکه امنیت هم به طور کامل حفظ میشه و اگر در ویروسی بودن فایلی شک داشتید به راحتی می توانید به تیم آنالیز ارسال کنید.

omid-p30
15-12-2011, 13:42
حالت free رو هم که در پستم گفتم دیگه، منظورت چیز دیگه ای بود ؟

omid-p30
16-12-2011, 16:56
آقا کسی مشکل من با آپدیت رو نداشته ؟ من چند بار برای سه چهار رور که آپدیت نمی کردم بعدش میخواست 90 مگ آپدیت کنه. تو فروم خودشون که پرسیدم گفتند ساختار آپدیتش همینطوریه و اگر حداقل یکی دو روز آپدیت نشه باید کل آپدیت ها رو از اول بگیره.

*Batman*
16-12-2011, 17:21
بله منم همین مشکل رو داشتم.
4-5 روز اپدیتش نکردم و نوبت بعدی 80-90 مگ آپدیت داشت!!!

arfnpm
16-12-2011, 17:39
آقا کسی مشکل من با آپدیت رو نداشته ؟ من چند بار برای سه چهار رور که آپدیت نمی کردم بعدش میخواست 90 مگ آپدیت کنه. تو فروم خودشون که پرسیدم گفتند ساختار آپدیتش همینطوریه و اگر حداقل یکی دو روز آپدیت نشه باید کل آپدیت ها رو از اول بگیره.

بله منم همین مشکل رو داشتم.
4-5 روز اپدیتش نکردم و نوبت بعدی 80-90 مگ آپدیت داشت!!!

بله، این مورد وجود داره و البته مشکل نیست، می تونیم اینطوری هم در نظر بگیریم که مجبور به آپدیت در فواصل کوتاه شویم تا همیشه بروز باشد.

دقیق ترش به این صورته که اگر 50 بروزرسانی جدید منتشر شود و شما آپدیت نکرده باشید با توجه به ساختار آپدیت های IKARUS فایل ها مجتمع شده و باید تمامی آپدیت ها دوباره انجام شود. 50 بروزرسانی جدید به طور متوسط در حدود 72 ساعت (3روز) منتشر می شود. بنابر این اگر هر 2 روز یکبار بروزرسانی را انجام دهید مشکلی نخواهید داشت
(بهترین روش تنظیم بروزرسانی خودکار است)
البته این مورد چون برای اینترنت ایران مشکل ساز بود گزارش شده و با تغییر موتور دوم Emsisoft از IKARUS به موتور قوی تر تا بهار رفع خواهد شد.

omid-p30
16-12-2011, 17:48
Release Note برای نسخه های جدید در سایت موجود نیست ؟ برای اینکه مثلا الان من ورژن 6.0.0.44 رو دارم و بخوام بدونم با آخرین نسخه که6.0.0.49 هست چه تفاوتی داره تا در صورت نیاز دانلود کنم ؟

arfnpm
16-12-2011, 17:51
تمامی تغییرات اینجا هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبا انجام بروزرسانی به طور خودکار به آخرین نسخه انتقال داده میشه!
الان من از نسخه 51 استفاده می کنم که در حالت بتا قرار دارد. (اگر بروزرسانی های بتا رو روشن کنید)

omid-p30
16-12-2011, 18:09
آقا از اونجا که Hitman pro هم از موتور امسیسافت استفاده میکنه، استفاده از Emsisoft Anti-malware در حالت Free باز هم مزیتی نسبت به هیتمن پرو داره ؟

K1lou
17-12-2011, 07:28

با سلام
ممنون امید جان

در این صورت احتمال تداخل چقدر هست یعنی هر 48 ساعت یکبار ابدیت کنم و یا هفته ای یک بار و بعد اسکن ؟
با تشکر

حالت free رو هم که در پستم گفتم دیگه، منظورت چیز دیگه ای بود ؟

با سلام
ممنون امید جان
منظورتون از anti malware برتانه anti malware byte هست یا منظور همین emsisoft anti malware هست
من منظور این هت که اگر emsisoft anti malware به صورت free استفاده کنم که به صورت real time فعال نباشه ایا تداخلی بوجود میاد یا نه ؟
نسخه من انتی ویروس اواست هست نه اینترنت سکوریتی
از این دو ترکیب کدوم بهره و تداخل کمتر داره ؟

anti malwae byte free + avast pro+comodo firewal
یا
emsisoft anti malware + comodo firwal

با تشکر

omid-p30
17-12-2011, 08:40
با سلام
ممنون امید جان
منظورتون از anti malware برتانه anti malware byte هست یا منظور همین emsisoft anti malware هست
من منظور این هت که اگر emsisoft anti malware به صورت free استفاده کنم که به صورت real time فعال نباشه ایا تداخلی بوجود میاد یا نه ؟
نسخه من انتی ویروس اواست هست نه اینترنت سکوریتی
از این دو ترکیب کدوم بهره و تداخل کمتر داره ؟

anti malwae byte free + avast pro+comodo firewal
یا
emsisoft anti malware + comodo firwal

با تشکر
اسم کامل برنامه امسیسافت، Emsisoft Anti-Malware هست که من هم منظورم همین بود. (اسم اون برنامه هم
Malwarebytes Anti-Malware هست. )

اگر از Emsisoft Anti-Malware در حالت Free استفاده کنید اصلا گارد فعال نداره که بخواد تداخل ایجاد کنه و برنامه فقط یک اسکنر هست، پس مشکلی به وجود نمیاد.

من نظرم این هست که در کنار فایروال کومودو، به عنوان آنتی ویروس اصلی از همون آواست استفاده کن و اگر هم خواستی هر کدوم از برنامه های Emsisoft Anti-Malware و Malwarebytes Anti-Malware و یا هر دوشون رو به عنوان مکمل و در حالت Free استفاده کن.

چون آواست به هر حال سابقه بیشتری داره، چند ساله در تست های Av-Comp حضور داره، و تجربیات در مورد عملکردش فراوونه. امسیسافت اما در ابتدا یک مکمل بود و زمان کوتاهی هست که داره خودش رو به عنوان یک آنتی ویروس معرفی میکنه.
نتایج تست هاشون رو هم در سایت Av-test میتونی با هم مقایسه کنی.

ali_z051
19-12-2011, 14:32
Emsisoft Anti-Malware 6.0.0.51

Change Logs:
* Surf protection can’t be separately disabled – fixed.
* Problem with scanning NTFS mount points – fixed.
* Update error 31 problem – fixed.
* Reason of different random crashes in Security Setup Wizard found and fixed.
* Minor modifications of trial and freeware mode handling.
* Minor crashes reported by users – fixed.
* Major memory leak in service component – fixed.
* Minor bug in trial end handling – fixed.
* Application rules missing bug – fixed.
* All whitelist settings are unticked – fixed.
* Whitelist not saved correctly – fixed.
* Guard crash with corrupt path string – fixed.

Download Link:

pedram_01
25-12-2011, 16:48
من این انتی ویرروس را دارم خیلی قدرتمنده ولی فایروالش بیش از اندازه گیر میده

pedram_01
26-12-2011, 01:46
اقای arfnpm شما انتی ویروس امی سافت را خریداری کردین یا از نسخه تریالش دارین استفاده میکنید
بنظر شما چجور انتی ویروسی هست

به نظر من فایروالش خیلی خیلی گیر میده و اذییت میکنه ایا ره حلی دارین برای کمتر گیر دادنش

M e i s a m
30-12-2011, 00:16
دوستان برای فعال سازی برنامه باید چی کرد؟ نسخه انتی ویروسش رو میگم که میخوام بهمراه کمودو فایروال نصب و تست کنم

لپتاپم یکم زیادی مصرف نفتش بالاست واسه نورتون که الان دارم نمیرسونه متاسفانه... :دی

EXXTREME
30-12-2011, 00:20
دوستان برای فعال سازی برنامه باید چی کرد؟ نسخه انتی ویروسش رو میگم که میخوام بهمراه کمودو فایروال نصب و تست کنم

لپتاپم یکم زیادی مصرف نفتش بالاست واسه نورتون که الان دارم نمیرسونه متاسفانه... :دی
نورتون واقعا سبک هست اگر با نورتون مشکل داری فکر میکنم با این کانفیگ جدیدت به مشکل بر بخوری.

arfnpm
30-12-2011, 00:24

موقع نصب سه گزینه داری، 30 روزه، لایسنس، رایگان
شما 30 روزه را انتخاب کنید.

hootas23
08-01-2012, 13:45
دوستان من سوال دارم:
تاحالا این نرم افزار رو روی سیستم نداشتم Anti-Malware و نحوه کارش رو نمیدونم.
مثل بسته های امنیتی دائم فعاله؟یا باید ران بشه؟
اگر دائما فعاله چقدر از منابع سیستم رو اشغال میکنه ؟وبا سوئیت های امنیتی سازگاره؟(کومودو اینترنت سکوریتی دارم)
الان میخواستم دانلود کنمش بریزم اما گفتم اول مطمئن بشم که به دردم میخوره بعد نصب کنم.
دوست دارم امنیت سیستمم واقعا قوی باشه و خیالم راحت باشه.
ممنونم.

arfnpm
08-01-2012, 13:58
آنتی مالویر برنامه ای هست که تمامی مخرب هارو میشناسه و خیلی کامل تر از آنتی ویروسه.
نصب دو برنامه رئال تایم امنیت سیستم را پایین میاره چون باعث هم پوشانی میشه و هیچ کدوم عملکرد صحیح نشون نمیده.
بین کومودو و ام سی سافت، کاملا مشخصه که ام سی سافت به دلیل فعالیت هاش از جمله ابداع تکنولوژی رفتار شناسی، دو موتور بدن، فایروال بسیار قدرتمند آنلاین آرمور برتری داره.
از نظر منابع هم تاثیری روی سیتسم نداره.

M e i s a m
09-01-2012, 02:05
آنتی مالویر برنامه ای هست که تمامی مخرب هارو میشناسه و خیلی کامل تر از آنتی ویروسه.
نصب دو برنامه رئال تایم امنیت سیستم را پایین میاره چون باعث هم پوشانی میشه و هیچ کدوم عملکرد صحیح نشون نمیده.
بین کومودو و ام سی سافت، کاملا مشخصه که ام سی سافت به دلیل فعالیت هاش از جمله ابداع تکنولوژی رفتار شناسی، دو موتور بدن، فایروال بسیار قدرتمند آنلاین آرمور برتری داره.
از نظر منابع هم تاثیری روی سیتسم نداره.

فایروالش رو من تست کردم و بازم به نتیجه رسیدم از کمودو بهتر پیدا نمیشه :دی ولی انتی ویروسش خوب باید باشه هنوز وقت نکردم نصبش کنم متاسفانه...

arfnpm
12-01-2012, 12:06
دوستان عزیز Emsisoft بهتون تبریک میگم.

AMIR.KIK
22-01-2012, 02:02
Emsisoft Anti-Malware

AMIR.KIK
24-01-2012, 01:34
Emsisoft Anti-Malware

MAHY@R
28-01-2012, 14:39
خیلی آنتی ویروسه گیریه به همه چی گیر میده تو اسکن اول 70 تا ویروس پیدا کرد کلی از کیجن هام رو ویروسی شناخت :27:
حتی بصورت پیشفرض اجازه باز شدن سایتهای وارز و تورنت رو هم نمیده ولی میشه تنظیمش کرد
بنظرم اگه درصد خطاش بیاد پایین خیلی آنتی ویروس خوبی میتونه باشه

DevilStorm
07-02-2012, 04:52
سلام من نسخه 6 رو دارم در مورد میزن بالای false positive چه باید کرد هر چی کرک و کی جن میگیرم خودکار پاک میکنه
چطوری تنظیم کنم ازم سوال کنه؟

arfnpm
07-02-2012, 08:41
سلام من نسخه 6 رو دارم در مورد میزن بالای false positive چه باید کرد هر چی کرک و کی جن میگیرم خودکار پاک میکنه
چطوری تنظیم کنم ازم سوال کنه؟
درود
کرک فالس پوسیتیو نیست؛ برنامه ای که تغییرات ناخواسته در رجیستری ویندوز درست می کند مخرب هست.
اما کیجن ها هم بستگی به ماهیت دارد اگر تنها رمز درست می کند مخرب نمی باشد.
شما می توانید به برنامه قانون سالم بودن فایل را بدید.
محافظ > تب قوانین > افزودن قانون
سپس تنظیمات فایل را روی همیشه مجاز یا محروم از مانیتورینگ قرار دهید.

dara0
11-02-2012, 11:24
سلام

دوستان مشکل اپدیت انجین ایکاروس که پس از 3روز اپدیت نکردن باید از اول 90 مگابایت دانلود کنی هنوز باقی هست ؟ واین کلید هایی که دوست عزیز AMIR.KIK زحمتش و کشیدن کسی استفاده کرده ایا فعال هستند ؟

arfnpm
11-02-2012, 11:43
سلام

دوستان مشکل اپدیت انجین ایکاروس که پس از 3روز اپدیت نکردن باید از اول 90 مگابایت دانلود کنی هنوز باقی هست ؟ واین کلید هایی که دوست عزیز AMIR.KIK زحمتش و کشیدن کسی استفاده کرده ایا فعال هستند ؟
بله، نه کار نمی کنند.

xman681
26-02-2012, 15:06
سلام

تست جديد سايت comss.ru ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تبريك به Emsisoft ها

*Batman*
11-03-2012, 22:07
Emsissoft Antimalware 6 free Offer

ازاین لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iews.co.uk%2F) میتونید سریال یکساله نسخه جدید آنتی ویروس امسیسافت را به صورت رایگان دریافت کنید.
البته این پیشنهاد مخصوص کاربران کشور انگلیس (بریتانیا-UK) میباشد اما با استفاده از پ|ر|و|ک|س|ی هم میشه به نتیجه رسید.
Note: UK only. You may try to use a UK p-r-o-x-y in order to reach the page. Register, login and go ahead

xman681
16-03-2012, 16:07

arfnpm
27-04-2012, 20:23
درود
نسخه 6.5 این برنامه منتشر شد

xman681
01-05-2012, 15:01
سلام

نسخه جدید برنامه ضد مخرب ام سی سافت منتشر شد.
ویژگی های جدید:

- اسکن ایمیل برای Outlook:
Emsisoft Anti-Malware اکنون ایمیل های ورودی و خروجی Outlook را اسکن می کند. این ویژگی از نسخه های مختلف Outlook 2003, 2007, 2010 and 2010 x64 پشتیبانی می کند.
- ادغام کامل شبکه Emsisoft Anti-Malware:
Emsisoft پایگاه داده های ابری خود را شامل میلیون ها برنامه قرار داده است و این به قسمت رفتار شناسی ضد مخرب برای انجام کارش کمک می کند. این باعث می شود هشدار های کاذب عملا از بین برود. شما می توانید اطلاعات بیشتر دیتابیس را از لینک زیر مشاهده کنید
IsThisFileSafe.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
- بهبود حفاظت از خود
برنامه اکنون هر لحظه دقیق تر و هوشمند تر از قبل می باشد. اغلب هنگامی که برنامه امنیتی نصب شده غیرفعال می شود هیچی محافظتی انجام نمی شود. Emsisoft Anti-Malware خود را به شیوه ای کارآمد در برابر دستکاری ها محافظت می کند.
- حالت بازی خودکار
هنگامی که یک بازی کامپیوتری در حالت تمام صفحه اجرا می شود، Emsisoft Anti-Malware به طور خودکار به حالت بازی تغییر پیدا می کند. به این ترتیب تمامی پیام های پاپ آپ ویندوز غیر فعال شده و شما بدون وقفه می توانید بازی خود را ادامه دهید.
- آغاز به کار سریع تر برنامه
ضد مخرب ما اکنون پدال گاز را بیشتر فشار می دهد تا سریع تر اجرا شود.
- بهینه سازی اسکن کننده Commandline

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ضد مخرب امسی سافت به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید.

alone_boy
01-05-2012, 18:49
سلام
چرا مال من اینطوری شده و بعد از بالا اومدن ویندوز اجرا نمیشه؟!

arfnpm
01-05-2012, 18:55
سلام
چرا مال من اینطوری شده و بعد از بالا اومدن ویندوز اجرا نمیشه؟!

این تصویر برای نسخه رایگان است.
نسخه رایگان تنها اسکن کننده دستی و بروزرسانی را دارد و دارای 3 لایه محافظتی نیست.
احتمالا دوره 30 روزه یا لایسنس شما پایان یافته است یا خودتان حالت رایگان را انتخاب کرده اید.

alone_boy
01-05-2012, 21:13
این تصویر برای نسخه رایگان است.
نسخه رایگان تنها اسکن کننده دستی و بروزرسانی را دارد و دارای 3 لایه محافظتی نیست.
احتمالا دوره 30 روزه یا لایسنس شما پایان یافته است یا خودتان حالت رایگان را انتخاب کرده اید.

اصلا دستکاریش نکردم که بخوام حالت رایگان رو انتخاب کنم + همین امروز نصبش کردم و 29 روز مهلت داشت
بعد از اینکه نصبش کردم و آپدیت شد و همه مراحل اولیه ش درست انجام شد و سیستم رو ریستارت کردم اینطوری شد!
اصلا موقع استارت آپ هم اتوماتیک بالا نمیاد!

arfnpm
01-05-2012, 21:57
در قسمت Configuration ، زبان برنامه را روی پارسی قرار دهید تا بهتر بتوانید از برنامه استفاده کنید.
سپس به پیکربندی --> تب لایسنس --> گزینه تغییر لایسنس رفته و استفاده 30 روزه را انتخاب کنید.

alone_boy
02-05-2012, 10:11
^^^
ممنون مشکلم حل شد
+
میشه آپدیت هاش رو ذخیره کرد؟

arfnpm
02-05-2012, 12:27
^^^
ممنون مشکلم حل شد
+
میشه آپدیت هاش رو ذخیره کرد؟
درود
نه
این قابلیت در نسخه 7.0 ممکن خواهد بود. و در نسخه 7.0 حجم بروزرسانی ها کمتر می شود.
اکنون هم برای جلوگیری از حجم زیاد آپدیت توصیه می شود دست کم هر 48 ساعت آپدیت انجام شود.

jolan57
02-05-2012, 13:45
من با این روش خودم آپدیت کردم البته ورژن 5 بود و از ورژن های جدید خبری ندارم ضمنا برای مدت کوتاهی میشه ازش استفاده کرد مثلاً برای تعویض ویندوز

alone_boy
02-05-2012, 17:01
اکنون هم برای جلوگیری از حجم زیاد آپدیت توصیه می شود دست کم هر 48 ساعت آپدیت انجام شود.
من روی هر 1 ساعت تنظیمش کردم: دی
حجم آپدیتها هم برای من زیاد نبود.سری اول که نصبش کردم 11 مگابایت بود،سری بعدیش که آپدیتش کردم 15 مگابایت

arfnpm
02-05-2012, 21:00
Emsisoft HiJackFree چیست؟

Karkas20
11-05-2012, 22:07
سلام

پارس جان ایا در نسخه جدید حجم اپدیت ها کاهش پیدا میکنه؟

و ایا تنظیماتش تغییراتی ایجاد میشه ؟

و در نسخه جدید موتور جدید اضافه میشه یا خیر؟

arfnpm
11-05-2012, 23:17
سلام

پارس جان ایا در نسخه جدید حجم اپدیت ها کاهش پیدا میکنه؟

و ایا تنظیماتش تغییراتی ایجاد میشه ؟

و در نسخه جدید موتور جدید اضافه میشه یا خیر؟

درود
در نسخه 7، موتور ایکاروس حذف میشه و موتور آنتی ویروس دیگری جایگزینش میشه (موتور یکی از 3 آنتی برتر دنیا - البته کسپرسکی جزوش نیست چون هیچ شرکتی اونو مناسب نمیدونه)
با عوض شدن موتور حجم آپدیت ها کم میشه.
تنظیماتش در نسخه 7 تغییر میکنه اما فکر نمی کنم زیاد باشه، چون هدف اصلی هماهنگی با موتور جدید و ارائه قوی ترین فدرت تشخیصی هست.
اما طبق آخرین خبرنامه Emsisoft، هر یک از کاربر ها می توانند درخواست خود را ارائه دهند تا در نسخه بعد مورد توجه قرار بگیره.

*Batman*
13-05-2012, 17:09
سلام.

دوستان عزیز از این پس بحثها را در تاپیک جدید دنبال میکنیم:

تاپیک اختصاصی محصولات Emsisoft ( راهنمای تاپیک در پست اول و دوم ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])