PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دنبال یه کشور خوب هستم.کمک کنین.

post man
04-04-2011, 20:52
سلام بر دوستان:11:
من 15سالمه می خوام یه دوسال دیگه از ایران برم کجا خوبه؟
شایدم کمتر می خوام سربازی رو جیم کنم.
کشور هایی که دوست دارم کانادا-آمریکا و انگلیس به نظرتون کدوم بیشتر می حالم
تسلط به زبانمم روز به روز بهتر داره می شه:10:
کجا برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای تحصیل هم خوب باشه هاااااااا:31:
منموووووون:40:

1navid
04-04-2011, 23:10
سلام عزیز کاندادا و انگلیس دیگه خیلی سخت اقامت میدند در کل کشور خوبی هم نیستند به نظر من یا برو اسپانیا یا ایتالیا رشد خوبی دارند
ایتالیا جدیدند خوب مهاجر میگیره

post man
05-04-2011, 11:50
سلام عزیز کاندادا و انگلیس دیگه خیلی سخت اقامت میدند در کل کشور خوبی هم نیستند به نظر من یا برو اسپانیا یا ایتالیا رشد خوبی دارند
ایتالیا جدیدند خوب مهاجر میگیره
زبانشو بلد نیستم:19:
چی کار باید کرد؟:41:
کانادا که کشور 20تیه:20:

1navid
05-04-2011, 12:25
کانادا تو این چند ساله مقیم نمیگیره مخصوصا ایرانی
واسه ایتالیا هم باید اول تافل داشته باشه یا ies بعد میری آموزشگاه زبان ایتالیایی فکر کنم 6 ماهه بتونی ایتالیایی رو یاد بگیری چون انگلیسی رو بلدی اسژانیا هم مثل همین به نظرم اسپانیا بهتره البته واسه خودم که معماری خوندم ولی چون زبونشون اسپانیولی هست اگه یوقت کشور های آمریکای لاتین هم رفتی اونجا مشکل نداری

eMer@lD
05-04-2011, 23:51
سلام
برای رفتن به خارج از کشور باید کارت پایان خدمت داشته باشی یا وثیقه برای سربازی بگذاری . باید دانشجو باشی و دارای تاییدیه ی اشتغال به تحصیل داشته باشید . بعد از ان اگر از اداره ی گذرنامه موافقت گرفتید و قصد ادامه تحصیل در کشور های دیگر داشتید باید در آزمون های کشور مورد نظر شرکت کنید و اگر امتیازات مورد نظر انها را گرفتید و بورسیه ی کشور مذکور شدید با گذاشتن دیعه ای و گرفتن گذرنامه از مرکز استان شما می توانید برای ادامه ی تحصیل به خارج از کشور بروی.
و
اگر برای کار تصمیم به رفتن دارید باید از وزارت کار اجازه ی کار و از سوی فردی که در کشور مذکور دارید دعوت نامه ی کاری داشته باشدی به طور مثال فردی در کشور مذکور برای شما پیشنهاد کار و استخدامی بفرستد. در مورد نوع کار خویش برای اتحادیه ی اروپا شرح حالی گزارش دهید و مورد توافق واقع شود. و اجزه ی کار شما هر چند وقت باید دوباره تمدید شود... و مواردی دیگر
در آخر ؛کشور با کشور متفاوت هست و هر کشور قوانین خاص خودش را دارا می باشد.
موفق باشی

post man
07-04-2011, 12:28
من سر حرفم هستم ولی می گن قبل 17سالگی بری نیاز به سربازی رفتن نیست درسته؟که بعدش بتونم یه سری به ایرانم بیام
اگه نه که من سربازیم راحته 9ماهه می مونم

ALt3rnA
09-04-2011, 19:01
منم از همین سن شما دنبالش بودم ! اتفاقا جور هم شد برای انگلستان . ولی خوب این سربازی و اینا کلا یه سری مشکل ایجاد میکنه این بود که تصمیم گرفتم بندازمش برای ارشد . بعد هم به نظر من حتی کسی که تافل نمره ی خیلی خوبی داره بازم نباید به این راحتی فکر کشور های انگلیسی زبانو بکنه ! خیلی چیزا هست که مهمه مثلا تلفظ و لحجه رو باید خیلی روش وقت بزاری !
بعد هم اینکه شما اگه آشنا نداری به نظرم همین ایران بمون . نمیشه که بچه 16-17 ساله تک و تنها بره تو غربت : دی

pooriya_hp
09-04-2011, 19:41
سلام بر دوستان[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من 15سالمه می خوام یه دوسال دیگه از ایران برم کجا خوبه؟
شایدم کمتر می خوام سربازی رو جیم کنم.
کشور هایی که دوست دارم کانادا-آمریکا و انگلیس به نظرتون کدوم بیشتر می حالم
تسلط به زبانمم روز به روز بهتر داره می شه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کجا برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برای تحصیل هم خوب باشه هاااااااا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای تحصیل انگلستان و کانادا فوق العاده هست !!
+
اما مهاجر خیلی کم میگیرن !!
+
زبان هم هر چقدر بلد باشید بازم باید اموزش ببینید !!
+
در کل باید فکر همه جا رو کنید ، دوران فوق العاده سختی هست !!

تنهایی میری؟؟؟؟؟؟؟؟

آره داداش:چه چطو مگه؟
غربت خیلی سخته ، بیش تر از اونی که فکرش رو کنی !!

حیف نیست از ایران بری[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعا هیچ جای دنیا ، آب و هوای ایران رو نداره !!

من سر حرفم هستم ولی می گن قبل 17سالگی بری نیاز به سربازی رفتن نیست درسته؟که بعدش بتونم یه سری به ایرانم بیام
اگه نه که من سربازیم راحته 9ماهه می مونم
قبل از دوران خدمت باید همراه با سرپرست خانواده بری !!

بعد هم اینکه شما اگه آشنا نداری به نظرم همین ایران بمون . نمیشه که بچه 16-17 ساله تک و تنها بره تو غربت : دی
دقیقا :31:

در کل :
به نظر من همین ایران بمون ... !!
رفتن به خارج از کشور اونم بدون آشنا طبعا دوران سختی خواهد بود !!
اعم از زبان-کار-خانواده-دوست و.....

از طرفی هم باید به فکر کارت اقامت باشید ... !!

Babak
10-04-2011, 09:19
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]