PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Fire Cold

Reza Azimy_RW
04-04-2011, 19:58
سلام دوستان
بازی Cold Fire :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اعضا گروه »

پیام عربزاده : ایده پرداز ) Hutsun (
رضا عظیمی : برنامه نویس و مدلساز
ابراهیم عظیمی : مدلساز
گرافیک دو بعدی : فعلا : خودم

اطلاعات فني :

Engine : Quest3D 4.3.2
Modeling : 3D MAX
Texturing : Photoshop
سبک بازی : پازل , اکشن

شاتها »

بازی قرار بود از بنیاد بودجه بگیره و .... که به دلیل مشکلاتی که پیش اومد این اطفاق نیوفتاد . یعنی شرکتی که از طریقش میخاستیم اقدام کنیم زد زیره همه چی وگرنه بنیاد بودجه دادن رو قبول کرد . به هر حال اگه بودجه همیگرفت قرار بود به بازی یه داستان جالب اضافه بشه که هر مرحله از بازی در یک کشور باشه . که تعدادی از اونا رو مینویسم :

مرحله اول : قاره آسیا – کشور ایران – مناطق شمالی کشور در جنگل و آبشار

مرحله دوم : قاره آسیا – کشور چین – دیوار بزرگ چین

مرحله سوم : قاره آسیا –هندوستان – تاج محل

مرحله ششم : قاره اروپا – روسیه – میدان سرخ

مرحله هفتم : قاره اروپا – هلند – آسیاب های بادی کنار رودخانه

مرحله هشتم : قاره اروپا – آلمان – قصر یخی Neuschwansteinدر بایرن

مرحله نهم : قاره آفریقا – مصر – اهرام مصر

مرحله چهاردهم : در راه خلیج فارس

بازی به انتشار نزدیک شده خوشبختانه ! همین روزا منتشر میشه

راستي جا داره از اساتيد خودم مثله : Ehsan_WWE - Amir_Amir_Amir - Moh3en_DDD - Dark_Dragon - Mohsen_3و کله بچه هايه انجمن تشکر کنم نظراتو برام خيلي خيلي مهمه . هر نظري باشه ميپذيرم :40:

aliscan
04-04-2011, 21:04
سلام
به به رضا جون:10:خوبی؟!
ایول رضا جون خوشم اومد ادامه بده.این مسیر هم یکم پیچ و خم بنداز توش•بعد تو ویدئو وقتی که گوی رو حرکت میدی تصویر یه جوری میشه.یه چیزی مثل بازتاب آب:31: یه همچین چیزی میوفته رو کل تصویر.نمیدونم خودت اینکارش کردی یا مورد داره.راستی اگه تو مدلینگ هم کمک خواستی خبری بده☺
UDK چی شد☻

AMIR REZAs
04-04-2011, 21:15
سلام
کارت خیلی خوبه ! فقط هر چی ایده ی بیشتری تو بازیت به کار برده باشی ارزشش بیشتر میشه :8:

Reza Azimy_RW
04-04-2011, 23:03
سلام
به به رضا جون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خوبی؟!
ایول رضا جون خوشم اومد ادامه بده.این مسیر هم یکم پیچ و خم بنداز توش•بعد تو ویدئو وقتی که گوی رو حرکت میدی تصویر یه جوری میشه.یه چیزی مثل بازتاب آب یه همچین چیزی میوفته رو کل تصویر.نمیدونم خودت اینکارش کردی یا مورد داره.راستی اگه UDK

به سلام استاد علی . خوبی که ؟ چند وقته یاهو مشکل پیدا کرده با من نمیتونم وصل شم !
تویه ویدیو اینجوری به نظر میرسه تویه بازی همچین چیزی نیست ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

UDK چی شد☻ یو دی کی رو هم فعلا دارم یاد میگیرم ! ولی چون این رو هم ممیخوام تموم کنم یکم میطوله !

تو مدلینگ هم کمک خواستی خبری بده☺دمت گرم . نیاز به کمک ندارم فعلا . همین که گفتی انگار دنیایه کمکو کردی .

سلام
کارت خیلی خوبه ! فقط هر چی ایده ی بیشتری تو بازیت به کار برده باشی ارزشش بیشتر میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سلام امیر رضا جان .
اره خودمم به فکره ایده پردازیم یه چیزایی به ذهنم رسیده برا مرحله بعد که فک کنم خیلی بیاره رو بازی !:31:
مثلا کنترل یک گاری (!) تو این بازی به نظر کاملا خارج از سبک میاد دیگه ! ولی خوب یه جوری این کارو میکنم کاملا وارده سبکه بازی بشه ! تو مرحله بعد انشاالله .

Hotsun
05-04-2011, 15:36
سلام دوست عزیز.
فکر میکنم کار خوبی کردی تاپیک جدید زدی :10:
یه ایده خفن دارم شاید به دردت بخوره(اگه بتونی در بیاری باحال میشه).
یه جاهایی یه سکوهایی بذار وقتی میره روشون جاذبه برعکس میشه و بقیه رو باید روی مسیر هایی که بالاسر هستند بره :18:

یه ایده دیگه هم دارم ولی معمولیه چون مثل قبلی نیست فقط برنامه نویسی داشته باشه و باید این دفعه خودت هم کلی فسفر بسوزونی که چجوری در مواقع مختلف یه همچین کاری بکنی.
اینکه عجله بندازی توی پلیر:
اینجوری بازی هیجانی میشه و افراد بیشتر باهاش حال میکنن.
مثلاً یه جا باید یه توپی رو تکون بدی بندازی کنار که رد شی ولی اون توپ بعداً میره مسیرت رو میبنده پس باید از یه مسیر دیگه خیلی سریع تر خودت بری از اونجا رد شی که جلوت رو نتونه ببنده.
این یه نمونه بود حالا دیگه اینکه جاهای مختلف چجوری این کار رو میکنی من نمیدونم ولی چیز خوبی از این قضیه در میاد.

parvizamd
05-04-2011, 22:54
رضا جان جالب بود ولی آهنگش نمی خواهی عوض کنی؟زیادش بهش نمی یاد البته این سلقیه منه

online_amin
06-04-2011, 15:10
آقا اون عکس اولی که گذاشتی, صفحه کمی خیره شده. فکر کنم این یه افکت باشه. میشه اسم افکتش رو بگی؟ یا نکنه اصلا افکتی نداره ها؟ (فکر کنم اسم افکتش blur باشه کسی میدونه همچین افکتی تو گیم استادیو هست یا نه؟)

parvizamd
06-04-2011, 15:13
این افکت وجود داره اما خودم نتوانستم هیچ وقت تو گیم استدیو پیداش کنم !)الکی ایرور میداد)
ببخشید تاپیک ات به انحراف کشوندم رضا جان.

online_amin
06-04-2011, 21:24
حالا اسمش رو بگو ما هم یه امتحان بزنیم. لعنت بر گیم استادیو که خیلی قاتی داره. به زور به شیدر رو تونستم اعمال کنم که اون هم هنوز مشکل داره.

البته این آخرین پست اسپم من بود.

Reza Azimy_RW
06-04-2011, 23:03
سلام دوست عزیز.
فکر میکنم کار خوبی کردی تاپیک جدید زدی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه ایده خفن دارم شاید به دردت بخوره(اگه بتونی در بیاری باحال میشه).
یه جاهایی یه سکوهایی بذار وقتی میره روشون جاذبه برعکس میشه و بقیه رو باید روی مسیر هایی که بالاسر هستند بره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه ایده دیگه هم دارم ولی معمولیه چون مثل قبلی نیست فقط برنامه نویسی داشته باشه و باید این دفعه خودت هم کلی فسفر بسوزونی که چجوری در مواقع مختلف یه همچین کاری بکنی.
اینکه عجله بندازی توی پلیر:
اینجوری بازی هیجانی میشه و افراد بیشتر باهاش حال میکنن.
مثلاً یه جا باید یه توپی رو تکون بدی بندازی کنار که رد شی ولی اون توپ بعداً میره مسیرت رو میبنده پس باید از یه مسیر دیگه خیلی سریع تر خودت بری از اونجا رد شی که جلوت رو نتونه ببنده.
این یه نمونه بود حالا دیگه اینکه جاهای مختلف چجوری این کار رو میکنی من نمیدونم ولی چیز خوبی از این قضیه در میاد. ایول خیلی ایده هایه جالبی بود . واقعا عالی بود ایده ها . خودمم برایه حیجانی شدنه بازی چند تا ایده دارم که بعدا میام توضیح میدم الان وقت نیس !

رضا جان جالب بود ولی آهنگش نمی خواهی عوض کنی؟زیادش بهش نمی یاد البته این سلقیه منه دمت گرم پرویز جان اهنگ همینجوریه زیاد درگیرش نباشه بعدا صداگذاری سه بعدی میشه و اهنگ ملایم و درستو حسابی .

این افکت وجود داره اما خودم نتوانستم هیچ وقت تو گیم استدیو پیداش کنم !)الکی ایرور میداد)
ببخشید تاپیک ات به انحراف کشوندم رضا جان. نه بابا تایپیک ماله خودته ! :31:

حالا اسمش رو بگو ما هم یه امتحان بزنیم. لعنت بر گیم استادیو که خیلی قاتی داره. به زور به شیدر رو تونستم اعمال کنم که اون هم هنوز مشکل داره.

البته این آخرین پست اسپم من بود. تو کوییست به طوره پیش فرض چند تا افکت برایه این کار هست :
مهمترینش همینBlur ( از این خانواده دوباره چند نوع داره )

Soften
من از دومی استفاده کردم :31:

soha is the beSt
07-04-2011, 03:36
اگه ایکس باکس لایو بیاد شاید بگیرمش :دی
ایول ادامه بده! خیلی بازیه خوبیه

ehsan_wwe
09-04-2011, 10:14
خوشم اومد هر وقت پخشش کردی اولین سیدیشو خودم میخرم :40: معرکه تر میشه اگه یه خورده به ترکیب رنگا دقت کنی ( رنگات بهم نمیهخورن )

رنگات بشتر مرده اند
اسم بازیت اتش سرده
این انتظار رو به بازی کن میده که رنگای سرد رو بیینه اما تو بینشون اثراتی از گرما مشخص باشه

موفق باشی
عالیه :11:

Reza Azimy_RW
09-04-2011, 14:14
خوشم اومد هر وقت پخشش کردی اولین سیدیشو خودم میخرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] معرکه تر میشه اگه یه خورده به ترکیب رنگا دقت کنی ( رنگات بهم نمیهخورن )

رنگات بشتر مرده اند
اسم بازیت اتش سرده
این انتظار رو به بازی کن میده که رنگای سرد رو بیینه اما تو بینشون اثراتی از گرما مشخص باشه

موفق باشی
عالیه
سلام استاد احسان جون ! :31:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظره لطفته حتما کارایی رو که گفتی انجام میدم بهرت بشه هر چی باشه شما استاده مایی ...
نوکرتم :10:

parvizamd
09-04-2011, 14:28
راستی رضا جان تنظیمات یاده نره برای بازی.

Reza Azimy_RW
09-04-2011, 19:16
راستی رضا جان تنظیمات یاده نره برای بازی.
حتما"
اخره کار که مراحلو سره هم میکنم فکرشو میکنم .

silsin
09-04-2011, 20:08
یکم باهاش ور برو بفرست اینور و اونور .
استیمی . ایکس باکس لیوی یه جایی بفرست خدا رو چه دیدی شاید قبولت کردن .:31:

parvizamd
09-04-2011, 21:31
سلین جان راست می گه اید بازیت کم و بیش نو هست و گرافیکش هم خوبه و قشنگ کمتر bo که نیست!

Reza Azimy_RW
09-04-2011, 23:41
یکم باهاش ور برو بفرست اینور و اونور .
استیمی . ایکس باکس لیوی یه جایی بفرست خدا رو چه دیدی شاید قبولت کردن .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
استیم کجاست دیگه ؟!
ایکس باکس لایو هم که باید کامل بشه بازی !

سلین جان راست می گه اید بازیت کم و بیش نو هست و گرافیکش هم خوبه و قشنگ کمتر bo که نیست!
نظره لطفته پرویز جان

Hotsun
10-04-2011, 11:45
راستی یه ایده دیگه هم به ذهنم رسید.
اوّل برای اینکه بازیکن یاد بگیره چجوریه تلپورت(Teleport) دو تا استفاده که طوری که مثلاً رنگ تلپورت نارنجیه از خروجی نارنجی در میاد و اگر رنگش آبیه از خروجی آبی و...
حالا به یه جا میرسه باید از این ور از بالای یک سکوی بلند پایین که کلی مسیر توش هست رو نگاه کنه بعد بالای اون سکو 4-5 تا تلپورت با رنگ های مختلف هست و اگر رنگ اشتباهی بره یا توی مسیر اشتباهای گیر میکنه یا اینکه اصلاً خروجی تلپورت روی هوائه و پرت میشه ته دره.
به همین نحو میتونی از تلپورت در قسمت های مختلف استفاده کنی.

*ویرایش:هواکش برای اینکه بکشه این ور و اون ور ور پرت کنه ته دره و پنکه برای اینکه به بالا یا کنارها حول بده هم یادت نره.
اصلاً یه جا میتونی هواکش یا پنکه رو بذاری روی دیوار کناری یه دره و پایین هم یه مسیره و اگه از جلوی اون هواکش یا پنکه ها رد شه پرت میشه یه طرف دیگه و میره ته دره.

*ویرایش 2:اگه بازی خیلی خوب پیش رفت و طوری شد که عرضه کننده راحت براش پیدا میشد(که میدونم میشه) باید پوستر و موزیک هم بدی درست کنن که دیگه تکمیل بشه کارت.(اگه خواستی منم چند نفر رو میشناسم هر موقع به نظرت رسید موقعش شده بهم پ.خ بده تا شماره ای چیزی ازشون بدم سر قیمت صحبت کنی باهاشون)

*ویرایش 3:همینجوری هی میاد تو ذهنم دیگه :31:
تریلر رو یه بار دیگه دیدم بعد دقت کردم روی دیوارها بعضی جاها کلی برگ پوشوندشون و خب اوّلش هم که Cloth effect استفاده کردی.
خب حالا با توجه به این امکانات میتونی حتی 5-6 دقیقه ای این ایده رو پیاده کنی:
یه جاهایی رو طوری درست کن که دیوار سوراخه ولی خوب دیده نمیشه چون برگ روش رو پوشونده(Cloth effect دارن برگ ها) و راه دیگه ای هم نیست خب اینجوری یکم پلیر باید دقتش رو بیشتر کنه تا بتونه بفهمه پشت دیوار راه مخفی هست.همین کار رو میتونی با یک آبشار یا هر چیز دیگه ای انجام بدی طوری که راه به صورت مخفی قرار داره ولی باید یکمی هم راه دیده بشه که دیگه خیلی هم سخت نشه.

یه ایده دیگه هم دارم اونو بعداً میگم(چون خیلی خفن و معماییه نمیخوام فعلاً رو کنم و ساختنش هم کار راحتیه ولی حل کردنش سخته :31: راهنمایی میکنم "در" توش داره)

:20::20::20:

Reza Azimy_RW
10-04-2011, 14:03
دمت گرم خیلی ایده هات عالیه

*ویرایش 2:اگه بازی خیلی خوب پیش رفت و طوری شد که عرضه کننده راحت براش پیدا میشد(که میدونم میشه) باید پوستر و موزیک هم بدی درست کنن که دیگه تکمیل بشه کارت.(اگه خواستی منم چند نفر رو میشناسم هر موقع به نظرت رسید موقعش شده بهم پ.خ بده تا شماره ای چیزی ازشون بدم سر قیمت صحبت کنی باهاشون)

حتما ممنون بابت کمکت :11:

*ویرایش:هواکش برای اینکه بکشه این ور و اون ور ور پرت کنه ته دره و پنکه برای اینکه به بالا یا کنارها حول بده هم یادت نره.
اصلاً یه جا میتونی هواکش یا پنکه رو بذاری روی دیوار کناری یه دره و پایین هم یه مسیره و اگه از جلوی اون هواکش یا پنکه ها رد شه پرت میشه یه طرف دیگه و میره ته دره.

به جایه هواکش میخوام ازاهنربا استفاده کنم . هم خلاقانه تره هم جالب تر . اون نظر قبلیت هم بود گفتی جاذبه برعکس بشه ؟ میشه به جایه این کار ( چون خیلی زمان میبره باید همه چی تحته تاثیر جاذبه جاش یهو عوض شه و ... ) یه اهنربایه بزرگ از بالا گوی رو جذبه خودش کنه .

تریلر رو یه بار دیگه دیدم بعد دقت کردم روی دیوارها بعضی جاها کلی برگ پوشوندشون و خب اوّلش هم که Cloth effect استفاده کردی.
خب حالا با توجه به این امکانات میتونی حتی 5-6 دقیقه ای این ایده رو پیاده کنی:
یه جاهایی رو طوری درست کن که دیوار سوراخه ولی خوب دیده نمیشه چون برگ روش رو پوشونده(Cloth effect دارن برگ ها) و راه دیگه ای هم نیست خب اینجوری یکم پلیر باید دقتش رو بیشتر کنه تا بتونه بفهمه پشت دیوار راه مخفی هست.همین کار رو میتونی با یک آبشار یا هر چیز دیگه ای انجام بدی طوری که راه به صورت مخفی قرار داره ولی باید یکمی هم راه دیده بشه که دیگه خیلی هم سخت نشه.

ایول اینم خیلی عالی بود ولی برایه این مرحله جور در نمیاد مرحله بعدی میشه توش اینو استفاده کرد .

یه ایده دیگه هم دارم اونو بعداً میگم(چون خیلی خفن و معماییه نمیخوام فعلاً رو کنم و ساختنش هم کار راحتیه ولی حل کردنش سخته راهنمایی میکنم "در" توش داره)
بابا یه دونه ای ! واقعا دمت گرم اینهمه ایده میدی خیلی حال کردم . این ایدت رو هم بگو دیگه ! بی نهایت ممنون .

یه ایده برایه حیجانی شدنه بازی دارم :
یه جایی گوی میافته تویه یک گاری که دورش TNTبسته . بعد دوربین میاد پشته توپ ( سینماتیک ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و Motion Blur و گاری هم خوب دیگه با سرعت تویه سرازیری شروع میکنه حرکت کردن که باید به هر زحمتی شده ردش کنی از بینه موانع اگه نه با برخوردش میترکه .

Hotsun
10-04-2011, 16:22
به جایه هواکش میخوام ازاهنربا استفاده کنم . هم خلاقانه تره هم جالب تر . اون نظر قبلیت هم بود گفتی جاذبه برعکس بشه ؟ میشه به جایه این کار ( چون خیلی زمان میبره باید همه چی تحته تاثیر جاذبه جاش یهو عوض شه و ... ) یه اهنربایه بزرگ از بالا گوی رو جذبه خودش کنه . راستی امتحان کن ببین دوربین هم 180درجه بچرخه خوبه یا نچرخه و همینجوری برعکس بمونه!!!

یه جایی گوی میافته تویه یک گاری که دورش TNTبسته . بعد دوربین میاد پشته توپ ( سینماتیک ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) و Motion Blur و گاری هم خوب دیگه با سرعت تویه سرازیری شروع میکنه حرکت کردن که باید به هر زحمتی شده ردش کنی از بینه موانع اگه نه با برخوردش میترکه . بابا خودت یه پا ایده ای دیگه ایده های من چیزی نیستن در مقابل این.
از این قسمت فیلم بذار هر موقع کامل شد.

میترکه
پس خشونت هم داره خب تونل وحشت هم بذار دیگه :31:

حتما ممنون بابت کمکت

ایول اینم خیلی عالی بود ولی برایه این مرحله جور در نمیاد مرحله بعدی میشه توش اینو استفاده کرد .

بابا یه دونه ای ! واقعا دمت گرم اینهمه ایده میدی خیلی حال کردم .
آقا شرمنده میکنیا... :11:

من فقط چیزایی که به ذهنم رسیدن و برای بازی خودم کاربرد ندارن رو گفتم که حداقل شما بتونین بسازین بعداً به 4 نفر بگم منم ایده دادم :31:

این ایدت رو هم بگو دیگه !راهنمایی میکنم مقدماتش رو فراهم کنی چون مطمئنم خوشت میاد.
توش در داره که راه رو بسته(درها رو به بالا باز میشن)
دکمه از راه دور هم داره که از دور بشه بازشون کرد
ولی ایده اصلی مونده :5:

Reza Azimy_RW
10-04-2011, 23:10
بازم ممنون Hotsun جان ( اسمتو نگفتی :31: )

راستی امتحان کن ببین دوربین هم 180درجه بچرخه خوبه یا نچرخه و همینجوری برعکس بمونه!!!
نه زیاد جالب نمیشه دوربین بچرخه !

راهنمایی میکنم مقدماتش رو فراهم کنی چون مطمئنم خوشت میاد.
توش در داره که راه رو بسته(درها رو به بالا باز میشن)
دکمه از راه دور هم داره که از دور بشه بازشون کرد
ولی ایده اصلی مونده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا فعلا دارم رو پس زمینه کار میکنم . قراره بازی تو یه جایی شبیهه ذوب اهن باشه .
فک کنم ایدت این باشه که در که باز شد راه بالایی بسته بشه ؟ چون در ها رو به بالا باز میشند راه بالایی بسته بشه پایینی باز بشه ؟ یه اینجور چیزایی :31:

Hotsun
11-04-2011, 12:51
سلام
اسمم پیام هست.:20:
توی لانچر بازیم هم اسمم هست.
اون چیزی هم که گفتی خوبه.
ایده اصلی اینه.
یه سری سوئیچ هست که اگه خودتو بزنی به دکمه ای که دارن یه دری رو باز میکنن(این که عادیه میشه ازش چند جا استفاده کرد).حالا فکر کن یه جا میرسی 5-6 تا در هست که مثلاً 2تاشون باز هستن و 3 تاشون بسته و اون ور هم 4 تا سوئیچ هست طوری که کنار سوئیچ ها وای میستی به درها دید داری.
ولی یه مشکل هست اونم اینه که هر سوئیچ برای چند تا از درها کار میکنه و اگر در باز باشه اونو میبنده و اگر بسته باشه اونو باز میکنه.
حالا فرض کن سوئیچ شماره 1 درهای 2و5 رو باز و بسته میکنه و سوئیچ شماره 2 درهای 2 و 4 رو.
حالا اگر بخوای در شماره 5 و 4 و 2 رو باز کنی باید بزنی به سوئیچ شماره 1 که درهای 2و5 باز شن ولی وقتی سوئیچ شماره 2 رو میزنی که در 5 باز بشه در 2 رو میبنده و به همین ترتیب برای سوئیچ ها و درهای مختلف همینکار رو میشه کرد.خب سوئیچ ساختن که کار راحتیه و اینکه به چند تا در هم نسبتش بدی بازم راحته ولی بیچاره پلیری که قراره با اون سوئیچ ها تمام درها رو باز کنه و رد بشه.:31:
این ایده رو من توی یکی از بازی هام انجام دادم ولی فایل هاش خراب شد پس گفتم حداقل یکی دیگه ازش استفاده کنه چون فعلاً ایده بازی فکری تو ذهنم ندارم که بخوام اینو توش بذارم.

راستی دو تا ایده دیگه هم دارم:
این ایده خیلی جالب نیست ولی میشه باهاش یه قسمت رو پر کرد.
میتونی یه سری چرخ دنده بذاری که لاشون چوب گیر کرده و باید پلیر اونا رو بشکونه تا یه پلی که بین خودش و ادامه راه هست باز بشه حالا اگه زیاد چرخ دهنده ها رو آزاد کنه پل زیاد میره بالا و نمیتونه رد شه پس باید فقط چندتاشونو آزاد کنه.(گفتم خیلی چیز شاخی نیست.)
این ایده هم هست:
یه سکوی فلزی هست که با یه آهنربا داره کشیده میشه یا اصلاً یه سفینه هست که از زیرش آتیش در میاد میخواد بره بالا(هر کدوم عشقت میکشه)حالا روی این سکو یا سفینه یه سری جسم چوبی هست که باید اونا رو بندازه پایین تا سبک بشه بره بالا و اگر زیادی سبکش کنه میره توی تیغ هایی که توی سقف هست و میمیره :31:
(میدونم اینم چیز زیاد شاخی نبود ولی باهاش یه 1-2 دقیقه ای پلیر رو سرگرم کرد)

Reza Azimy_RW
11-04-2011, 14:03
دمت گرم پیام جان همه ایده هات عالی بودن . جدا" میگم همشون خیلی عالی بودن .

Hotsun
13-04-2011, 17:00
آقا میگم یه فکری :31:

من دیگه ایده هام رو اینجا برای عموم نگم چطوره.
الان هم چند تا ایده به ذهنم رسیده.
من میشم ایده پرداز بازیت به عنوان همکار روش کار میکنیم.
البته اگه مایل باشی.:20:

parvizamd
13-04-2011, 22:29
بازگشت بانس ایرانی افتخار ملی .

در کل میگم کارتون عالیه ! این بازی به علت سبک نسبتا جدیدش حتما موفق میشه !

موفق باشید

Reza Azimy_RW
14-04-2011, 00:31
آقا میگم یه فکری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من دیگه ایده هام رو اینجا برای عموم نگم چطوره.
الان هم چند تا ایده به ذهنم رسیده.
من میشم ایده پرداز بازیت به عنوان همکار روش کار میکنیم.
البته اگه مایل باشی.
PM[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بازگشت بانس ایرانی افتخار ملی .

در کل میگم کارتون عالیه ! این بازی به علت سبک نسبتا جدیدش حتما موفق میشه !

موفق باشید
قربونت برم پرویز جان . نظره لطفته . :11:

Reza Azimy_RW
15-04-2011, 12:57
سلام دوستان
ببینید همه مثه هم نیستن . خیلیا هستن برایه یه کاری زحمت میکشن و توقع درامد زایی از اون دارند . و کنسل شدنه اون مساویه با یه ضربه سنگین به زندگی طرف . شاید برایه یکی 7 -8 میلیون خیلی باشه شایدم چیزی نباشه .

امروز شنیدم یکی از بچه هایه همین انجمن ایده من رو کپی کرده و داره میسازه و قراره زودتر از من تموم کنه و هم تویه ایکس باکس لایو و هم تو ایران منتشر کنه

موفق باشید

saeed_cpu_full
15-04-2011, 13:35
سلام دوستان
ببینید همه مثه هم نیستن . خیلیا هستن برایه یه کاری زحمت میکشن و توقع درامد زایی از اون دارند . و کنسل شدنه اون مساویه با یه ضربه سنگین به زندگی طرف . شاید برایه یکی 7 -8 میلیون خیلی باشه شایدم چیزی نباشه .

امروز شنیدم یکی از بچه هایه همین انجمن ایده من رو کپی کرده و داره میسازه و قراره زودتر از من تموم کنه و هم تویه ایکس باکس لایو و هم تو ایران منتشر کنه

موفق باشید

سلام
اون کسی که این خبر رو به شما داده به احتمال زیاد باید یوزر من رو هم به شما داده باشه و به دلیل سؤال هایی که توی تاپیک UDK کردم به احتمال زیاد خودتون هم باید حدس زده باشید که اون شخص منم به خاطر همین باید چند تا نکته رو بگم :

شما که سبک بالانس رو ابداع نکردی که میگی ایده ی من کپی شده . اگه اینطوریه هیچ کس نباید هیچ بازی بسازه چون قبلا یه بازی توی همون سبک ساخته شده.
کسی به ایده های شما کاری نداره ... هزار تا بازی بالانس تا به حال اومده که هیچ کدوم شبیه اون یکی نبوده . من نمیخوام از ایده هایی مثل هواکش و راه مخفی و اینا استفاده کنم و ایده های خودم رو دارم
من به هیچ قیمتی بازیم رو توی ایران منتشر نمیکنم چون بازار ایران ارزش یک لحظه وقت گذاشتن رو نداره و باید بازیم رو اونقدر قوی بسازم که توی شبکه های جهانی مثل Xbox Live منتشر بشه
هدفم از ساخت این بازی این نیست که زندگی یه نفر دیگه رو نابود کنم و هیچ کس هم از بازیسازی همچین هدفی نداره . من فقط میخوام یه بازی در حد بازی های دیگه ی ایکس باکس لایو بسازم تا خوب فروش بره .

در آخر :

Battlefield و Call of Duty هم در حال حاضر دو رقیب برای همدیگه هستن . هیچ کدوم از دو کمپانی نمیاد به اون یکی بگه تو داری آمار فروش من رو کم میکنی پس بازی نساز ... به جای این کار میان اونقدر قوی روی بازیشون کار میکنن تا خود Player بازیشون رو به عنوان بازی بهتر انتخاب کنه

silsin
15-04-2011, 13:40
اقا دعوا چیه؟ شما ها سعی کنید به جای این حرفها با هم رقابت کنید .

ehsan_wwe
15-04-2011, 13:40
محيط رقابتي علت اصلي پيشرفته

اميد وارم اوني كه زحمت بيشتر ميكشه پيروز اين ميدون باشه
:devil: :devil:

Reza Azimy_RW
15-04-2011, 14:53
شما که سبک بالانس رو ابداع نکردی که میگی ایده ی من کپی شده . اگه اینطوریه هیچ کس نباید هیچ بازی بسازه چون قبلا یه بازی توی همون سبک ساخته شده.

بالانس هیچ ربطی به بازی من نداره !

کسی به ایده های شما کاری نداره ... هزار تا بازی بالانس تا به حال اومده که هیچ کدوم شبیه اون یکی نبوده . من نمیخوام از ایده هایی مثل هواکش و راه مخفی و اینا استفاده کنم و ایده های خودم رو دارم

گفتم بازیه من ربطی به بالانس نداره - و شما همین سبک بازی رو میخوای با ایده هایه دیگه بسازی ! این میشه نسخه دوم از بازی Fire Cold نه یه بازیه جدید !

من به هیچ قیمتی بازیم رو توی ایران منتشر نمیکنم چون بازار ایران ارزش یک لحظه وقت گذاشتن رو نداره و باید بازیم رو اونقدر قوی بسازم که توی شبکه های جهانی مثل Xbox Live منتشر بشه

من به بازیت کاری نداریم ولی بازیم برام مهمه

هدفم از ساخت این بازی این نیست که زندگی یه نفر دیگه رو نابود کنم و هیچ کس هم از بازیسازی همچین هدفی نداره . من فقط میخوام یه بازی در حد بازی های دیگه ی ایکس باکس لایو بسازم تا خوب فروش بره .

اقا دعوا چیه؟ شما ها سعی کنید به جای این حرفها با هم رقابت کنید .

محيط رقابتي علت اصلي پيشرفته

اميد وارم اوني كه زحمت بيشتر ميكشه پيروز اين ميدون باشه
:devil: :devil:
احسان تو که از ماجرا خبر نداری چی میگی واسه خودت
یکی بیاد یه یده ای رو بسازه یکی دیگه بیاد کپی کنه و مسابقه 2 بزارن که کی زودتر میتونه تموم کنه تا بفروشه این شد رقابت ؟!

سلام
اون کسی که این خبر رو به شما داده به احتمال زیاد باید یوزر من رو هم به شما داده باشه و به دلیل سؤال هایی که توی تاپیک UDK کردم به احتمال زیاد خودتون هم باید حدس زده باشید که اون شخص منم به خاطر همین باید چند تا نکته رو بگم :
اطفاقا اون کسی که به من گفت نگفت کی هست طرف ! من اومدم این پستو دادم یهو دیدم سرو کله خودش پیدا شد .

saeed_cpu_full
15-04-2011, 15:09
بالانس هیچ ربطی به بازی من نداره !
جهت اطلاع به سبک بازی که شما میسازی میگن Ball Balance

گفتم بازیه من ربطی به بالانس نداره - و شما همین سبک بازی رو میخوای با ایده هایه دیگه بسازی ! این میشه نسخه دوم از بازی Fire Cold نه یه بازیه جدید !
با این حرف شما تمام بازی های Side-Scrolling نسخه ی جدید Mario هست
تمام بازی های FPS نسخه ی جدید Doom هست
و ...

من به بازیت کاری نداریم ولی بازیم برام مهمه
خوب اگه به بازیم کاری نداری پس پست بالایی برای چیه ؟! :31:

احسان تو که از ماجرا خبر نداری چی میگی واسه خودت
یکی بیاد یه یده ای رو بسازه یکی دیگه بیاد کپی کنه و مسابقه 2 بزارن که کی زودتر میتونه تموم کنه تا بفروشه این شد رقابت ؟!

اون قسمتی که پر رنگ کردم مشکوکه :31:

اطفاقا اون کسی که به من گفت نگفت کی هست طرف ! من اومدم این پستو دادم یهو دیدم سرو کله خودش پیدا شد
من فقط گفتم خودت رو نگران نکن ... روی بازیت کار کن همین .

==========
یه سری از دوستان هم پ . خ دادن که تاپیک بزنم بهشون میگم که تا وقتی که کلاس های بازیم رو کامل نساختم تاپیک نمیزنم
رضا جان شما هم نمیخواد دعوا کنی ... چه شما اعصابت رو خورد کنی چه نکنی من روی بازیم کار میکنم . پس فکر نمیکنم این بحث ها فایده داشته باشه.

silsin
15-04-2011, 15:10
دوستان ارامش -ارامش .:31: از کجا می دونید بازی شما دوتا می خواد شبیه هم بشه ؟ سعید هنوز هیچ عکسی نذاشته

Reza Azimy_RW
15-04-2011, 15:27
جهت اطلاع به سبک بازی که شما میسازی میگن Ball Balance ایول نمیدونستم خوب شد گفتی ! ولی جهت اطلاعت میگم اون بالانس که شما گفتی اسمه یه بازی بود نه یه سبک !

با این حرف شما تمام بازی های Side-Scrolling نسخه ی جدید Mario هست
تمام بازی های FPS نسخه ی جدید Doom هست
و ...
خوب اگه به بازیم کاری نداری پس پست بالایی برای چیه ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]بابا یکم فک کن مفهمی منظورمو ! همه چیزو که نباید بیای صاف بزاری کفه دستت که !

یه سری از دوستان هم پ . خ دادن که تاپیک بزنم بهشون میگم که تا وقتی که کلاس های بازیم رو کامل نساختم تاپیک نمیزنم
رضا جان شما هم نمیخواد دعوا کنی ... چه شما اعصابت رو خورد کنی چه نکنی من روی بازیم کار میکنم . پس فکر نمیکنم این بحث ها فایده داشته باشه. شما که داری یه بازی دیگه میسازی ! پس به منم ربطی نداره ! منم اولین پستم این بود که یکی داره ایده هایه منو کپی میکنه ! اگه ایده هایه منو کپی نمیکنی نباید هم به خودت بگیری ! جواب هم نمیدادی به پستم . من که اسم نبردم که . اونو گفتم که اگه اون شخص داره ایده منو کپی میکنه به خودش بگیره . حالا اگه نمیکنی که هیچی ...

==========
رضا جان شما هم نمیخواد دعوا کنی ... چه شما اعصابت رو خورد کنی چه نکنی من روی بازیم کار میکنم . پس فکر نمیکنم این بحث ها فایده داشته باشه. بابا شما مثه اینکه خیلی داری اعصابه خودتو خورد میکنی !؟ اگه بازیت یه چیزه دیگس اصلا به من چه ! اطفاقی نیوفتاده که عزیزم !:27:

دوستان ارامش -ارامش .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از کجا می دونید بازی شما دوتا می خواد شبیه هم بشه ؟ سعید هنوز هیچ عکسی نذاشته قبلا جواب دادم :

شما که داری یه بازی دیگه میسازی ! پس به منم ربطی نداره ! منم اولین پستم این بود که یکی داره ایده هایه منو کپی میکنه ! اگه ایده هایه منو کپی نمیکنی نباید هم به خودت بگیری ! جواب هم نمیدادی به پستم . من که اسم نبردم که .منم که رفیق بخیل نیستم که . اونو کللی گفتم که بازیسازها همکارند و نباید نون همو اجر کنند . حالا مگه خیلی به من فشار میاد یکی بازی بهتر از من بسازه ؟! یا مثلا من خدایه بازیسازم ؟! دست بالا دست زیاده . منم امیدوارم بازیش بهتر از من بشه .

saeed_cpu_full
15-04-2011, 15:31
ایول نمیدونستم خوب شد گفتی ! ولی جهت اطلاعت میگم اون بالانس که شما گفتی اسمه یه بازی بود نه یه سبک !
بابا یکم فک کن مفهمی منظورمو ! همه چیزو که نباید بیای صاف بزاری کفه دستت که !

شما که داری یه بازی دیگه میسازی ! پس به منم ربطی نداره ! منم اولین پستم این بود که یکی داره ایده هایه منو کپی میکنه ! اگه ایده هایه منو کپی نمیکنی نباید هم به خودت بگیری ! جواب هم نمیدادی به پستم . من که اسم نبردم که . اونو گفتم که اگه اون شخص داره ایده منو کپی میکنه به خودش بگیره . حالا اگه نمیکنی که هیچی ...

بابا شما مثه اینکه خیلی داری اعصابه خودتو خورد میکنی !؟ اگه بازیت یه چیزه دیگس اصلا به من چه ! اطفاقی نیوفتاده که عزیزم !:27:

قبلا جواب دادم :
منم که رفیق بخیل نیستم که . اونو کللی گفتم که بازیسازها همکارند و نباید نون همو اجر کنند . حالا مگه خیلی به من فشار میاد یکی بازی بهتر از من بسازه ؟! یا مثلا من خدایه بازیسازم ؟! دست بالا دست زیاده . منم امیدوارم بازیش بهتر از من بشه .

برات آرزوی موفقیت میکنم :46:

Reza Azimy_RW
15-04-2011, 15:37
برات آرزوی موفقیت میکنم
من که با کسی دشمنی ندارم که ! فقط گفتم اگه کسی داره کپی برداری میکنه کاره درستی نیست !

منم برات ارزویه موفقیت میکنم کمکم خواستی از نظره مدلسازی و ... در خدمتم

Hotsun
15-04-2011, 17:08
نه به اون تیکه هایی که اولش به هم مینداختن نه به این تعارف هایی که الان تیکه پاره میکنن :31:

بگذریم

من قرار شده انقدر ایده بدم تا جونم در بیاد :31:

به نظرم نباید خیلی از ایده ها رونمایی بشه که چون اگر بخواد بشه باید حداقل زمان تریلر بازی بالای 4 ساعت بشه چون خیلی موارد اساسی توش وجود داره.

مثلاً یادمه یه چیزی توی Balance بود تا 10 دفعه به مدت 5 دقیقه توش نبودی تموم نمیشد و ایده های جالبی که کم توش باشه خیلی کم بود ولی الان با ایده های جدید این بازی قراره تماماً هر لحظه اش نو باشه طوری که وقتی تمومش میکنین خیلی چیزاش رو یادتون رفته باشه(انقدر تنوع زیاده) و بهتون انگیزه بده دوباره بازی رو برین.
دوباره هم کمه فکر کنم یه 5 باری حداقلش لازمه :5:

Reza Azimy_RW
15-04-2011, 19:05
نه به اون تیکه هایی که اولش به هم مینداختن نه به این تعارف هایی که الان تیکه پاره میکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینا تعارفه ! اونا رو بچسب ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من قرار شده انقدر ایده بدم تا جونم در بیاد

به نظرم نباید خیلی از ایده ها رونمایی بشه که چون اگر بخواد بشه باید حداقل زمان تریلر بازی بالای 4 ساعت بشه چون خیلی موارد اساسی توش وجود داره.

مثلاً یادمه یه چیزی توی Balance بود تا 10 دفعه به مدت 5 دقیقه توش نبودی تموم نمیشد و ایده های جالبی که کم توش باشه خیلی کم بود ولی الان با ایده های جدید این بازی قراره تماماً هر لحظه اش نو باشه طوری که وقتی تمومش میکنین خیلی چیزاش رو یادتون رفته باشه(انقدر تنوع زیاده) و بهتون انگیزه بده دوباره بازی رو برین.
دوباره هم کمه فکر کنم یه 5 باری حداقلش لازمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]راستی قرار شد ایده پرداز هم پیام جان باشه - البته خیلی لطف کردن به من

anti-military
15-04-2011, 19:56
البته این طبیعی هست ! هر بازی سازی دوست داره بی رقیب باشه ...

Reza Azimy_RW
19-05-2011, 10:31
سلام دوستان
این یه تریلر از مراحل و معماهایه جدید بازیه . اگه میتونید حتما" دانلود کنید نظرتونو دربارش بگید .
توضیحات :
در اوله تریلر میره یه جایی زیره یه اهنربایه برقی که پیام میده کابل برق خراب است . بعد باید یکم فسفر بسوزونی کابله برقو دنبال کنی ببینی کجامیره تو هم بری همونجا تو دیوار یه راه مخفی هست و برقو فعال کنی و برگردی زیره اهنربا که بالا بکشتت .
بعد میرسی به یه جایی که اعداد هست و باید از روشون رد شد . اونجا به صورته کمرنگ رو دیورا یه نوشته ای هست که میتونی از روش الگوریتمه اعدادو به دست بیاری و از رویه اعداد درست رد بگی اگه نه کاشی می افته زمین و ...
بقیه تریلر یه چند تا تیکه کوچیک از مرحله 1 و 2 بازی مرحله 3 هم چون جزییاتش اصلا کامل نبود تویه تریلر نیست .
راستی تو همون اوله تریلر اون سالن سقفشو هنوز نساختم به همین خاطر چیزی از سقف اویزون نیست .
دانلود با حجم 30 مگ :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیا :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینم چند تا شات :
40141

در ضمن جزییات بازی خیلی کمه و تقریبا 50 درصد جزییات مراحل مونده . گرافیکه نهایی خیلی بیشتره . مدیلینگ هم کاملا" از خودمه از هیچ مدله اماده ای استفاده نشده .
راستی میخواستم پرشین گیگ اپلود کنم خراب بود !

saeed_cpu_full
19-05-2011, 10:55
دانلود تریلر بالا با لینک مستقیم :

saeed_cpu_full
19-05-2011, 11:23
تریلر رو دیدم ... اینکه برای توپ روی زمین یه راه مشخص رو درست کردی جالب نیست ... روی زمین پلیر باید بتونه هر جا که خواست توپ رو ببره و نباید همیشه بدونه راه درست چی هست . توی ارتفاع ها باید هیجان بدی به بازی مثلا سرعت توپ رو خیلی زیاد کنی طوری که پلیر فقط تمرکزش این باشه که توپ از اون ارتفاع به پایین نیفته و موانع رو رد کنه . راه هایی که توی ارتفاع ها هستن رو طوری بساز که از هر طرفش توپ بتونه بیفته پایین . از نظر گرافیکی کارت خوبه فقط روی اون مواد مذاب ها ( اون مایع توی اول تریلر مواد مذاب بود دیگه ؟! :31: ) بیشتر کار کن

Reza Azimy_RW
19-05-2011, 12:15
ایول ... دمت گرم سعید جان هم بابته مستقیم کردنه لینکها هم بابته دانلودش .

اون مایع توی اول تریلر مواد مذاب بود دیگه ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) بیشتر کار کن
حتما ! گفتم شاید از این شیدر استفاده کنم بیشتر به مواد مذاب بیاد تا واتر رندرینگ کوییست . حالا با همون میسازمش ببینم چی میشه !

تریلر رو دیدم ... اینکه برای توپ روی زمین یه راه مشخص رو درست کردی جالب نیست ... روی زمین پلیر باید بتونه هر جا که خواست توپ رو ببره و نباید همیشه بدونه راه درست چی هست . توی ارتفاع ها باید هیجان بدی به بازی مثلا سرعت توپ رو خیلی زیاد کنی طوری که پلیر فقط تمرکزش این باشه که توپ از اون ارتفاع به پایین نیفته و موانع رو رد کنه .

اره خوب .. تو مرحله 3 که تویه تریلر نیست بیشتر از اینجور چیزها دیده میشه . مثلا راه های پیچ دار که از هر طرفش توپ می افته و باید سریع رد کنی وگرنه مسیره راه بسته میشه .

راستی از پیام جان هم ممنون 80 درصده ایده ها ماله اون هست

silsin
19-05-2011, 13:00
رضا
بازیت رو فرستادم چند تا سایت تا نقدش کنن بعد همین نقد ها رو دوباره می فرستیم واسه بیگ فیش به همراه اون دمو این چیزا که دیگه اونا بیان دنبال تو نه تو بری :31:

Reza Azimy_RW
19-05-2011, 13:19
رضا
بازیت رو فرستادم چند تا سایت تا نقدش کنن بعد همین نقد ها رو دوباره می فرستیم واسه بیگ فیش به همراه اون دمو این چیزا که دیگه اونا بیان دنبال تو نه تو بری

دمت گرم حسن جان حال دادی خفن ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

silsin
19-05-2011, 15:26
بازی رضا عظیمی در جامعه بازی سازان مستقل:31:

Hotsun
19-05-2011, 19:00
ایول ایول داش رضا و ایول...

البته 80% نیستن ایده هایی که من دادم.آقا رضا به من لطف دارن.

بیگ فیش عرضه کنه بازی رو خوب میشه ها...
در مورد بازی هم من خصوصی نظرم رو میفرستم.:31:

Reza Azimy_RW
19-05-2011, 21:17
حسن جان خیلی ممنون . خیلی کمک کردند تو ارسال بازی:40:

ایول ایول داش رضا و ایول...

البته 80% نیستن ایده هایی که من دادم.آقا رضا به من لطف دارن.

بیگ فیش عرضه کنه بازی رو خوب میشه ها...
در مورد بازی هم من خصوصی نظرم رو میفرستم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تازه من کم گفتم ! :11:
اگه به بیگ فیش برسه که عالی میشه

silsin
19-05-2011, 21:49
خواهش می کنم عزیز کاری نکردم . فقط باید امیدوار باشیم با این تعریف هایی که من از بازیت کردم کلکمون بگیره . پس یه چند روزی باید منتظر بمونی

---------- Post added at 10:49 PM ---------- Previous post was at 10:47 PM ----------

فقط اگه سریعتر این ایده به زحنم میرسید زودتر بازیت رو می دادم اون چند تا سایت نقد کنن که به قول خودم که بهت گفتم یه پشت وانه کلف پشت سرت داشته باشی

saeed_cpu_full
20-05-2011, 09:51
دوستان جسارتا اسم بازی از نظر گرامری غلطه :31:
اگه بخوایم بگیم آتش سرد باید بگیم Cold Fire
اگه بخوایم بگیم سردی آتش باید بگیم Fire's Cold

اگه میشه اسم بازی توی سایت IndieDB اصلاح بشه :11:

silsin
20-05-2011, 12:10
سلام
خبر جدید :

big fish هنوز جواب نداده((به جهنم که جواب نداد .))
می دونم اینا تلاش های بیخوده ولی اگه نخوایم تلاشی واسه کاری نکنیم تا اخر یه جا می مونیم ((سخن گهرباری از خودم:31:))
:27: با راهنمایی بچه های فروم big fish فهمیدم چه جوری بازی رو بفرستم:27:

Hotsun
20-05-2011, 12:15
دست شما درد نکنه ها.
منم میتونم Credit cardش رو جور کنم :31:
چون با بچه ها داریم برای App store بازی میسازیم(بیشتر از این لو نمیدم فعلاً)راه و چاه کردیت کارد بدست آوردن رو فهمیدم.

RatAtouille
20-05-2011, 15:28
ببخشيد دخالت ميكنم ولي app story لقمه بزرگ تر از دهنه آخه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يه شات از بازيتون مي گذاريد ؟

Hotsun
20-05-2011, 15:35
خارج از بحث صحبت نکنید دیگه.
گفتم که بیشتر از این چیزی نمیگم.
در ضمن دارم با صادق مولایی و مهدی بهرامی روش کار میکنم پس الکی لقمه و اینا وسط نکشید.
دیگه مهدی بهرامی داره با شرکت های خارجی خودش همکاری میکنه دیگه App چیزی نیست که.
فقط میخواستم بگم از لحاظ جور کردن کردیت کارد خیالتون راحت باشه چون من پی گیری کردم قبلاً دیگه فوت و فنش رو میدونم.

silsin
20-05-2011, 15:50
می گم Hutson اوانارت چقدر قشنگ شده؟

saeed_cpu_full
20-05-2011, 18:18
ببخشيد دخالت ميكنم ولي app story لقمه بزرگ تر از دهنه آخه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] يه شات از بازيتون مي گذاريد ؟

اگه App Store لقمه ی بزرگتر از دهنه پس Xlive یا Steam یا Shockwave چی هستن ؟!

silsin
20-05-2011, 18:21
اونا دیگه فکر کنم یه وعده غذایین:31:

silsin
20-05-2011, 18:48
یه خبر خوب .
بلاخره بیگ فیش جواب داد.
نتیجه رو فردا پس فردا می گم .
راستی رضا اونایی که اموروز بهت گفتم رو انجام بده . واسه استیم هم باید بفرستیما
((اینرو گفتم رضا یه چند روزی تو خماری بمونه:31:))

honestbud
20-05-2011, 18:53
بابا دم همتون گرم
گل کاشتی رضا جان
ایشالا موفق باشی همیشه!

آواتارم چقدر قشنگه!مگه نه حسن؟

silsin
20-05-2011, 18:56
اره از کجا پیداش کردی ؟ به منم می دی ؟:31:
حالا اینقدر جو گیر نشید فعلا در حال مذاکره ام . ببینم اصلا این یارو کیه بهم جواب داد می خوان . نمی خوان .
واسه استیم م بفرستیم ببینم چی میگن

Reza Azimy_RW
20-05-2011, 19:28
دوستان جسارتا اسم بازی از نظر گرامری غلطه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه میشه اسم بازی توی سایت IndieDB اصلاح بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه جدی ؟!
عجب سوتی دادیم !

دست شما درد نکنه ها.
منم میتونم Credit cardش رو جور کنم
چون با بچه ها داریم برای App store بازی میسازیم(بیشتر از این لو نمیدم فعلاً)راه و چاه کردیت کارد بدست آوردن رو فهمیدم.

ایول بابا داداش پیاممونو ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بابا دم همتون گرم
گل کاشتی رضا جان
ایشالا موفق باشی همیشه!

آواتارم چقدر قشنگه!مگه نه حسن؟
قربونت نظره لطفته

اواتارتم قشنگه من کم کم به جمعه دوست داران احسان میپیوندم ! میگم میخواید یه گروه بزنیم :

دوست دارانه احسان !

یه خبر خوب .
بلاخره بیگ فیش جواب داد.
نتیجه رو فردا پس فردا می گم .
راستی رضا اونایی که اموروز بهت گفتم رو انجام بده . واسه استیم هم باید بفرستیما
((اینرو گفتم رضا یه چند روزی تو خماری بمونه))

ایول بابا خماری نداره که !
اولش سوتی دادی گفتی خبره خوب ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه جدا" چی گفتن ؟!

silsin
20-05-2011, 19:45
می گم بهت :31:
فعلا تو سایت رو بساز .
تا فردا بفرستیم واسه استیم

silsin
20-05-2011, 20:57
جواب بیگ فیش :

فعلا گفتم که پیگیری می کنم چرا جواب نمی دن .
امروز یکی از مدیرهای بیگ فیش رو شانسی گیر اوردم . بهش ایمیل داده بودم رارجب این بازی .یارو هم گفت که شما باید به دپارتمان سازنده های بازی بیگ فیش بفرستی . من هم گفتم فرستادم و جواب ندادن بعدش گفت اونا قطعا بهت جواب میدن. گفت خودش هم کمکم می کنه .راستی رضا یارو از بازیت خیلی خوشش اومد و کلی افرین و ارزو موفقیت کرد

saeed_cpu_full
20-05-2011, 21:02
جواب بیگ فیش :

امروز یکی از مدیرهای بیگ فیش رو شانسی گیر اوردم . بهش ایمیل داده بودم رارجب این بازی .یارو هم گفت که شما باید به دپارتمان سازنده های بازی بیگ فیش بفرستی . من هم گفتم فرستادم و جواب ندادن بعدش گفت اونا قطعا بهت جواب میدن. گفت خودش هم کمکم می کنه .راستی رضا یارو از بازیت خیلی خوشش اومد و کلی افرین و ارزو موفقیت کرد

به جای این حرفا پاشو برو جواب منو توی تاپیک UDK بده :31:

ای محمد کجایی که یادت بخیر :41: :31:

silsin
20-05-2011, 22:39
اره؟ پس منتظر محمد باش تا بیاد:31:

Reza Azimy_RW
20-05-2011, 23:06
جواب بیگ فیش :

ایول حسن ترکوندی که ! دمت گرم خوشهال شدم . حالا خوبه بازیمو رد کنن ! :31:

اره؟ پس منتظر محمد باش تا بیاد

عجب جوابه دندان شکنی !:27:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Reza Azimy_RW
20-05-2011, 23:42
دوستان جسارتا اسم بازی از نظر گرامری غلطه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مطمینی اینو ؟
من الان تو گوگل ترانفر زدم این سه تا رو :

Fire Cold
Fire's Cold
Cold Fire
هر سه تاش معنیش میشد اتش سرد !:31:

Hotsun
20-05-2011, 23:52
خب اصلاً Cold fire میشه آتش سرد ولی من کلاً فکر میکردم منظورت سرد آتشی هست و میگفتم شاید من نمیدونم چیه :31:

اگه آتش سرده منظورت حتماً Cold Fireش کن.
بازی جنگ سرد یا ترس سرد رو ندیدی به ترتیب اسم هاشون هست Cold war و Cold fear :5:
به گوگل هم اصلاً توجه نکن.
یه جمله انگلیسی از توی یه کتاب بردار بزن توش ببین اصلاً میفهمی چی گفته :31:

saeed_cpu_full
21-05-2011, 09:02
اره؟ پس منتظر محمد باش تا بیاد:31:

خوب بگو بلد نیستم دیگه این حرفا چیه :27: :31:

Prince_ of _Persia
21-05-2011, 09:28
سلام عزیز. می بینم که ترکوندید
آقا چه خبر شده اینجا این ایده فرستادن بازی برای سایتهای خارجی از طرف کی بوده؟
این indie db خیلی با حاله شرایط بازی فرستادن براش چیه؟
ولی در مورد بیگ فیش فکر نکنم خوراکش این سبک بازیها باشه ها باید سایت دیگه ای که تو این سبک حمایت کنه پیدا کرد

Reza Azimy_RW
21-05-2011, 09:29
خب اصلاً Cold fire میشه آتش سرد ولی من کلاً فکر میکردم منظورت سرد آتشی هست و میگفتم شاید من نمیدونم چیه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه آتش سرده منظورت حتماً Cold Fireش کن.
بازی جنگ سرد یا ترس سرد رو ندیدی به ترتیب اسم هاشون هست Cold war و Cold fear [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به گوگل هم اصلاً توجه نکن.
یه جمله انگلیسی از توی یه کتاب بردار بزن توش ببین اصلاً میفهمی چی گفته
ولش کن حالا Fire Cold که درسته ؟ حالا هر برداشتی میخواند بکنن ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AMIR REZAs
21-05-2011, 09:57
ولی در مورد بیگ فیش فکر نکنم خوراکش این سبک بازیها باشه ها باید سایت دیگه ای که تو این سبک حمایت کنه پیدا کرد
سلام
شرایط خاصی نمیخواد فقط شات میخواد .
من فرستادم قبولم کردن :

Reza Azimy_RW
21-05-2011, 10:03

به سلام مهدیار جان !من پستتو ندیده بودم !

اگه قبول کنند که عالی میشه ....

Reza Azimy_RW
21-05-2011, 10:30
من الان رفتم یه سری بازیهایه بیگ فیش رو دیدم . کلا" بازیهایه 2.5 بعدی بودن که پازلی معمایی و دو بعدی . اصلا یه بازی تو سبک و... بازی خودم ندیدم ! فکر نکنم قبول کنند

saeed_cpu_full
21-05-2011, 10:46
من الان رفتم یه سری بازیهایه بیگ فیش رو دیدم . کلا" بازیهایه 2.5 بعدی بودن که پازلی معمایی و دو بعدی . اصلا یه بازی تو سبک و... بازی خودم ندیدم ! فکر نکنم قبول کنند

خوب بده Shockwave :

Reza Azimy_RW
21-05-2011, 11:10
رفتن تو Shockwave ثبت نام کنم اصلا ایران جزو کشورها نیست . انتخاب کشور هم اجباریه ...

Reza Azimy_RW
22-05-2011, 19:45
سلام دوستان
این مواد مذاب جدیده :
خوب شده دیگه ؟!

یه دستی هم به HDR مرحله کشیدم کللی اومد رو گرافیکش !:31:

lord arthas
22-05-2011, 20:13
حس مواد مذاب رو به ادم نمیده ادم فکر میکنه اب قرمزه :31:

مواد مذاب مایع که نیست یک جور مایع-جامده یعنی سنگ که اگه چند درجه دیگه داغ ترش کنیم مایع میشه ولی این کلا ابه :31:

honestbud
22-05-2011, 21:27
خوب باید کمی رنگش رو گرمتر کنی.بعدشم حالت مایع بودنش رو کم کنی و ببریش سمت جامد!

sadegh99
24-05-2011, 11:23
این که کسی از انتقاد خوشش بیاد یه چیز منطقیه چون فرد می گرده اشتباهاتش رو جبران می کنه یا سعی می کنه دوباره تکرارش نکنه گاهی اوقات پیش می یاد که انتقاد یه نفر صحیح نیست همیشه که حرف منتقدا درست در نمیاد اینجا جاییه که اون منتقد هم باید قبول کنه اشتباه کرده نه که یه کشور رو نادون فرض کنه و خودشو عاقل تر از همه

Reza Azimy_RW
10-07-2011, 15:11
سلام دوستان . اول بگم یه سری از پستها که جنگ و دعوا بود پاک شد ! ازا حسان درخاست کردم اونم لطف کرد پاک کرد .

این شات از مرحله جدید که تویه قایق هست :

نظر میخوام !

parvizamd
10-07-2011, 17:23
باحال شده انصافا اما هدف این مرحله یکم با بازی منتاقصه ....یکم در باره این مرحله توزیع بده.

anti-military
10-07-2011, 18:21
خیلی خوبه . فقط کیفیت آب میتونه بهتر باشه تو UDK

parvizamd
10-07-2011, 18:44
Quest هست نه udk . دوست عزیز

Hotsun
10-07-2011, 19:49
قضیه اینه که میرید سوار قایق میشید بعد باید قایق رو برونید.

با همکاری که بین رضا و من تو این بازی هست(البته کار اصلی رو ایشون انجام میدن) داریم به نتیجه های جالبی میرسیم که اگر پیاده سازیشون مشکلی به وجود نیاره بازی خیلی جذاب تر از انتظارات میشه. :5:

anti-military
10-07-2011, 19:51
Quest هست نه udk . دوست عزیز

eeeee . رضا تو این بازیو داشتی تو quest می ساختی ؟ اگه اینطوره که واقعا داشتی عالی کار میکردی تو این مدت ... ( من رو حساب UDK نظر میدادم )

Reza Azimy_RW
10-07-2011, 21:05
باحال شده انصافا اما هدف این مرحله یکم با بازی منتاقصه ....یکم در باره این مرحله توزیع بده.
همونطور که پیام جان توضیح دادن که واقعا تو این مدت کمک کردن وایده های جالبی دادن اول همون گوی ما میره جلو مثه مراحل قبل ولی سوار قایق میشه و ...
مراحلی هست که سوار زیر دریایی میشه یا ماشین و زیره دریا هم یه گرافیک توپ و رویایی میخوام در بیارم .

eeeee . رضا تو این بازیو داشتی تو quest می ساختی ؟ اگه اینطوره که واقعا داشتی عالی کار میکردی تو این مدت ... ( من رو حساب UDK نظر میدادم )
عاشقی ! نه ؟:31:(شوخی) اره خوب این با کیفیت ترین اب تویه کوییسته ! فقط زیره اب پیدا نیست ( اب شفاف نیست ) که اول این کارو کردم دیدم اصلا خوب نمیشه چون تو دریا هیچ وقت زیره اب پیدا نیست .

ehsan_wwe
10-07-2011, 23:47
نظر معركس هم ايدت هم طراحي مدل هات هم اينكه مثل يه مرد موندي پشت quest و رو كارت مسمم هستي

خدا شفا بده :دي

aliscan
11-07-2011, 10:25
سلام←
ایول رضا جانـ ـخیلیـ ـباحالـ ـشده:46:موفق باشی:11:

Reza Azimy_RW
11-07-2011, 12:16
نقدر بازی در P30Games.ir :

بازی رو براشون فرستادم یه نقدر کوتاه کردن . البته هنوز خیلی بازی جایه کار داره

Reza Azimy_RW
30-07-2011, 22:53
رفقا گیر کردم شدید راهنکایی کنید
تو مرحله دریا نمیدونم چه سلاح هایی تو در یا هست
غیر از مین دریایی که میتونم بزارم چیزه دیگه ای به ذهنتون میرسه ؟

M.Mehrazin
30-07-2011, 23:32
از موجودات دریایی هم اگه استفاده کنید فکر کنم جالب بشه.مثل عروس دریایی یا کوسه و این چیزا.یا از چیزایی مثل قلاب یا تور ماهیگیری.یا مثلا چندتا زیر دریایی با اژدر زیر آب درگیر شن و ما اونجا گیر کنیم.

Reza Azimy_RW
30-07-2011, 23:50
ممنون عزیز ولی خوب یه مشکلی هست ! اینایی که شما فتی مثلا درگیری دو تا ناو زیره دریا و ... اینا برایه یه نفر خیلی سنگینه وقتم تنگه نمیتونم بزنم . یا مثلا" مدل کوسه و اینا تو اینترنت هست با انیمیشن ؟

ehsan_wwe
31-07-2011, 09:05
اجدر هاي دريا به اسمان كه يه دفه از زير اب ميزنن بالا ( كافيه جايي كه اجدر ميخاد بياد - يه پلن سياه بزاري اون زير كه بازي كن فك كنه زير درياييه )

M.Mehrazin
31-07-2011, 09:13
ببخشید حواسم به این نکته نبود.

Reza Azimy_RW
31-07-2011, 12:27
ای ول این اجدرها خیلی خوبه - پیام هم معلوم نیتس کجاست ! گوشیش که خاموشه جواب پیام هم نمیده .
ممنون از دوستان

فرشته‌ی مهربون
31-07-2011, 15:45
می‌تونی گرداب یا گردباد روی دزیا هم بذاری که قایق بره طرفش وطر ف باید تلاش کنه توی اونا نره یا جزیره های کوچیک سنگی که موقع مر آب زیر وموقع جزر آب میان روی آب(البته می‌تونی فقط صخره هارو بالا پایین ببری) فکر نمی کنم زیاد سخت باشه.

Reza Azimy_RW
01-08-2011, 13:12
درسته
اینم ایده جالبه
تشکر از همه دوستان :11:

Moh3en_DDD
01-08-2011, 13:31
حتی میتونه از آسمونم یه چیزایی بیاد :31:

Reza Azimy_RW
01-08-2011, 13:38
به سلام استاد محسن !
چطوری ؟ سر نمیزنی به ما ؟!

Reza Azimy_RW
15-08-2011, 11:47
دوستان کسی ایده واسه داستان بازی نداره ؟ یه ادیه کوچیک که من خودم کامل کنم داستانشو . فقط دلم میخاد تا حد ممکن کودکانه نباشه داستان ولی اگه مجبور شدم دیگه مجبور شدم دیگه !

فرشته‌ی مهربون
15-08-2011, 14:22
به نظر من این از اون بازیایه که داستان ندارن و نمیشه بهشون داستان داد ولی اگه می‌خوای میگم یه گروه دانشمند یا محقق این توپ رو به شکل ربات برای اکتشاف و تحقیق فرستاده باشن تو این مکان ها به نظر خودم زیاد جالب نیست (به نظرم بدون داستان بهتره) ولی اگه روش کارکنی میتونه بهتر از این بشه.
امیدوارم موفق باشی.:46:

MobinS
15-08-2011, 17:36
داستان یا باید اونقدر قوی باشه که مخاطب رو نابود کنه از زیبایی ... یا اصلا وجود نداشته باشه... بزرگ ترین مشکل بازی های روز دنیا اینه که داستان های چیپ و بی مفهومی دارن...

Reza Azimy_RW
15-08-2011, 23:15
هر چند داستان افتضاح باشه ولی بازی داستان دار رو یه جره دیگه دسته بندی میکنن . منظورم اینه هر چند داستان خز باشه ولی خوب یه حسابه دیگه ای روش میکنن

به هر حال ممنون دوستان بابت نظرات . موفق باشید

Reza Azimy_RW
01-11-2011, 01:56
سلام دوستان
کاره بازی به 9 تا مرحله کشید و ناشر هم پیدا نشده فعلا" . منم حالم گرفتس .
اخرین شاتها از بازی :
مرحله 9 ( اخر ) :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمرحله 7 :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمرحله 4 :

Prince_ of _Persia
01-11-2011, 08:37
سلام دوستان
کاره بازی به 9 تا مرحله کشید و ناشر هم پیدا نشده فعلا" . منم حالم گرفتس .
اخرین شاتها از بازی :
مرحله 9 ( اخر ) :
نگران نباش رضا جان من مطمئنم بالاخره یه راهی پیدا می شه . به نظرم بفرست برای بیگ فیش و چند تا سایتهای دیگه ببین چی میگن. راه کارش رو احسان بلده ازش بپرس. بعد هم اگه ازت دمو خواستن بازیت رو یکم آسون تر کن براشون بفرس چون خیلی سخته نمی شه زیاد تو یک مرحله جلو رفت .من خودم مرحله یکش رو هم نتونستم رد کنم.

Reza Azimy_RW
01-11-2011, 11:39
ممنون مهدیار جان شمام خیلی واسش زحمت کشیدی . تلاش خودمو میکنم ببینم چی میشه . ممنون :11:

parvizamd
01-11-2011, 13:32
این بازی حتما موفق میشه. چون هم ایده یه جوریه جالبه فقط یکم به قول مهدیار جان خیلی سخته (یکم یکم بیشتر...:31:)
من پدرم درآومد مرحله یکشو رد کردم....

الان به رضا یه امید بدم....:

از چی بگم؟
از بنیاد خفن ...
از چی بگم؟
رعایت کپی رایت ....

(از چی بگم -یاس)

ببخشید اشتباه شد...

یه دقیقه بگزر هدفون بزار تو گوشت سر تکون بده مثل ریم ماشین
در بردارم به هدف خاصتی به امید پیشرفت گیم پارسی من و تو باید تو رفع آخرین باگ باستیم میدونیم تو هم موافع با منی .
می خوام با کوستت بترکونم و درد و مشتق من از نوشت کد و طراحی مدل و ایده هام تو گیم پیاده کنم و.
خوب میدونی در حال بررسی بحث های پیشم.مشکلات ما دلیل افت ما نمیشن
گیمرهای خارجی حالا مشتاق ترینن . همه راه بن بست بود من زیر آبی پریدم.

رحمت به کسی امید میده.لعنت به کسی تمسخر می کنه راه ما.
(سرباز وطن -یاس)

Reza Azimy_RW
01-11-2011, 15:18
ایول دادا پرویز ترکوندی که ! دمت گرم کلی روحیه دادی خندیدیم . میخامت

منم یه تیکه به افتخارت بگم :
پس بازیساز وطن الان کجاست نیست ؟ - اون تو خونه بازی میسازه چون که مجاز نیست :دی
( یاس : از چی بگم )

Reza Azimy_RW
01-11-2011, 16:02
دوستان اطلاعات کامل از بازی رو میتونید اینجا ببینید :

بنیاد هم که نوشتم واقعا رفتیم . حسن و هادی هم بودن تو جلسه بنیاد . کارشناسا هم اطفاقا" گفتن بودجه میدیم - از حسن و هادی بپرسین چقدر با بازی حال کردن :دی ( شمام حال کنین :دی ) ولی بنا به دلایلی نرفتیم دنبالش دیگه ( به همون جلسه اول بنیاد ختم شد ) . جالب اینجاست تو بنیاد میگفت بازیهای کوچیک سود اور تره حالا که رفتیم دنبال ناشر میگه بازیهای کوچیک سود اور نیست ! از چی بگم خوب؟

Reza Azimy_RW
10-11-2011, 19:58
رفقا این بازی رو ببینید :

این چیه ؟! من 19 مگ دانلود کردم واقعا بازی افتضاحیه . اونوقت اینو چجوری راه دادند تو شوکواو ؟! من اول تعجب کردم گفتم حتما بازی ماله 10 سال پیشه بعد دیدم نوشته 2011 تو خوده بازی ! کلی امیدوار شدم :دی

HESAM_5700
10-11-2011, 20:22
آقا ایول خوبه :دی

فقط یه چیزی ! این Cold Fire نیست احتمالا ؟ : دی ! چون Fire Cold میشه سرد آتش : دی ! به نظرم Cold Fire درست تره !

Reza Azimy_RW
10-11-2011, 20:48
قربونت برم داداش نظز لطفته . اره اسمش اشتباس :دی

Reza Azimy_RW
02-12-2011, 00:43

.....
....
...
..
.

silsin
02-12-2011, 11:49
اسم بازیت هست سرد اتش یا اتش سرد؟ :27:

Reza Azimy_RW
02-12-2011, 14:01
اسم بازیت هست سرد اتش یا اتش سرد؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خودمم هنوز نمیدونم :دی