PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Asus Eee Pad EP121 کامپیوتر قابل حمل

farhad_persona
04-04-2011, 11:20
این تبلت در حال حاضر یکی از قوی ترین تبلت های موجود در بازار هست و یک کامپیوتر کامل به تمام معنا که میشه اون رو همه جا حمل کرد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بالاخره مشخصات فنی و قیمت تبلت سری Eee Slate EP121 از شرکت خوش نام ASUS منتشر گردید. قلب تپنده این تبلت 12.1 اینچی از پروسسور سری iCore شرکت Intel استفاده میکند ( به طور دقیق Core i5-470M ) به همراه 2 تا 4 گیگا بایت مموری و 64GB SSD و با پشتیبانی از رزلوشن 1280x800 و نیز باید اشاره کرد که windows 7 (home premium ) g سیستم عامل این تبلت قدرتمند خواهد بود وجود دوربین در جلوی تبلت ، پورت HDMIو امکان استفاده از Wacom pen ، multitouch از سایر امکانات می باشد همچنین از نظر توانائی طبق دموی منتشر شده این تبلت به راحتی از پس نمایش فیلم 1080p بدون وجود لگ در زمان ویرایش تصویر در Adobe Photoshop CS5 بر آمد.

......
من نیت کردم این تبلت رو خریداری کنم.

یه سری سوال تو ذهنم هست که ممنون میشم جواب بدین. اگر سوال ها مبتدیانه هستن پیشاپیش عذرخواهی میکنم.

اولین مسئله ای که دارم مسئله هارد هست. این تبلت ماکزیمم هاردش 64 گیگ هست که خیلی خیلی کمه.
چه راه هایی هست برا افزایش هارد و اینکه مشکلی با هارد اکسترنال که نداره؟

مسئله دوم ویندوز هستش . مسئله تعویض ویندوز این تبلت به چه شکل هست؟ آیا میشه با دی وی دی رام اکسترنال و سی دی ویندوز سیستم عاملش رو عوض کرد یا ویندوز به خصوص خودش رو داره؟

مسئله سوم خرید و خدمات پس از فروش و تعمیرات هستش. الان ما تو ایران جایی داریم که اینو به طور رسمی وارد کنن؟ اگر نه تکلیف تعمیرات چی هست؟ اگر خراب شد چه کار میشه کرد؟

مسئله چهارم هم مسئله نرم افزار هستش . الان هر نرم افزاری من روی پی سی نصب میکنم روی این هم راحت نصب میشه؟ مثلا km player یا babylon نرم افزارهای محبوب من به راحتی روی این نصب و کرک میشن؟

ممنونم

Pami
05-04-2011, 14:11
تلبت های تحت ویندوز با تبلت های تحت اندروید و یا آیپد فرق دارند و ساختار متفاوتی دارند ، از پروسسور گرفته تا مدت زمان عمر باتری و اپلیکیشن ها و ...
تبلت تحت ویندوز نسبت به اندرویدی ها گستردگی بیشتری در اپلیکیشن ها دارن ولی سادگی و عمر باتری اونها رو ندارن .

برای افزایش Storage شما میتونید از هارد اکسترنال یا فلش دیسک استفاده کنید و اگر حافظه SSD خود تبلت قابلیت ارتقا داشته باشه میشه تعویضش کرد به مدلهای 128 و 256 گیگابایتی .

ویندوز 7 این تبلت هم فرقی با اونی که ما استفاده میکنیم نداره به غیر از یکسری برنامه هایی که خود اسوس برای بالا بردن کارایی تبلت روش نصب میکنه .
ویندوز 7 اگه روی تبلت نصب بشه اتوماتیک قابلیت صفحه لمسی رو به عنوان تبلت تشخیص میده .

برای تعویض ویندوز هم میشه درایو اکسترنال بهش وصل کرد هم با فلش دیسک ویندوز نصب کرد .

نمایندگی های برتر اسوس در ایران سازگار ارقام و دیجیتال همراه هستن و فکر نمیکنم به این زودی ها این تبلت وارد ایران بشه .

در مورد نرم افزار ها هم بله ، ویندوز اون هم 7 هست و با برنامه هایی که در حد سخت افزار اون باشن مشکلی نداره .

farhad_persona
05-04-2011, 14:47
تلبت های تحت ویندوز با تبلت های تحت اندروید و یا آیپد فرق دارند و ساختار متفاوتی دارند ، از پروسسور گرفته تا مدت زمان عمر باتری و اپلیکیشن ها و ...
تبلت تحت ویندوز نسبت به اندرویدی ها گستردگی بیشتری در اپلیکیشن ها دارن ولی سادگی و عمر باتری اونها رو ندارن .

برای افزایش Storage شما میتونید از هارد اکسترنال یا فلش دیسک استفاده کنید و اگر حافظه SSD خود تبلت قابلیت ارتقا داشته باشه میشه تعویضش کرد به مدلهای 128 و 256 گیگابایتی .

ویندوز 7 این تبلت هم فرقی با اونی که ما استفاده میکنیم نداره به غیر از یکسری برنامه هایی که خود اسوس برای بالا بردن کارایی تبلت روش نصب میکنه .
ویندوز 7 اگه روی تبلت نصب بشه اتوماتیک قابلیت صفحه لمسی رو به عنوان تبلت تشخیص میده .

برای تعویض ویندوز هم میشه درایو اکسترنال بهش وصل کرد هم با فلش دیسک ویندوز نصب کرد .

نمایندگی های برتر اسوس در ایران سازگار ارقام و دیجیتال همراه هستن و فکر نمیکنم به این زودی ها این تبلت وارد ایران بشه .

در مورد نرم افزار ها هم بله ، ویندوز اون هم 7 هست و با برنامه هایی که در حد سخت افزار اون باشن مشکلی نداره .

این تبلت های اندروید عمر باتریشون چه قدر هستش؟
این تبلتی که من انتخاب کردم ظاهرا باتریش تا حدود 3-4 ساعت جواب میده.
امکان داره تبلت های آینده از لحاظ باتری جهش داشته باشن؟
کلا خرید این تبلت با قیمت 1.5 میلیون به نظر شما منطقی هست؟
الان فرق این تبلت با یک مینی نوت بوک فقط در کیبرد هست؟

farhad_persona
06-04-2011, 20:20
تبلت تحت ویندوز دیگه چی هست؟

rhea
06-04-2011, 20:56
تبلت تحت ویندوز دیگه چی هست؟

windpad از شرکت msi

farhad_persona
07-04-2011, 10:06
این winpad سی پی یوش اتم هست.
راسته که میگن سی پی یو اتم اصلا خوب نیست؟

rhea
07-04-2011, 19:53
این winpad سی پی یوش اتم هست.
راسته که میگن سی پی یو اتم اصلا خوب نیست؟

نسبتا ضعیف است ولی اگر کسی کار سنگین ندارد ، می تواند جواب بدهد !

farhad_persona
08-04-2011, 11:39
نسبتا ضعیف است ولی اگر کسی کار سنگین ندارد ، می تواند جواب بدهد !

فیلم فول اچ دی رو نمیتونه اجرا کنه؟

farhad_persona
10-04-2011, 14:16
تو تبلیغ های winpad گفته شده میتونه فیلم فول اچ دی اجرا کنه. به نظرتون با توجه به اینکه سی پی یوش اتم هست ممکن هست همچین چیزی؟