PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با گیرنده دیجیتال دنای

rmb_ali
04-04-2011, 10:07
یه گیرنده دنای خریدم که وقتی یه کانال رو ضبط میکنم فقط میتونی 5 تا کانال بالاتر رو ببینی توزیع کنندش هم این مشکل رو میدونه و میگه غیر قابل حله
میخواستم دوستان بدونن اولا اگر راه حلی دارن پیشنهاد کنند و دما در موقع خرید توجه کنند به این نکته منفی این برند

salambarto
26-05-2012, 17:42
دوست عزیزهنگام ضبط یک کانال شما تنهاقادربه دیدن کانالهایی هستید که با کانال درحال ضبط هم فرکانس باشد.

amirhosien_007
30-05-2012, 09:57
سلام،
دنبال آپدیت گیرنده دیجیتال دنای مدل ----T STB327HD می گردم ، متاسفانه شرکت دنای خودش هیچ خدماتی برای نرم فزار دستگاه نمیده. تو اینترنت هم چند تا سایت هستند که مدل های دیگه رو گذاشته و قابل اطمینان نیست.

از اساتید محترم کسی میتونه راهنمایی کنه؟ سایت رسمی برای گیرنده دنای هست ؟

parham511
16-06-2012, 08:46
آپدیت می خوای چکار؟ مگه چه مشکلی داره الآن؟
مال من که عالی کار میکنه، بیشتر فرمت های تصویری، صوتی و زیرنویس رو هم ساپورت میکنه.

amirhosien_007
16-06-2012, 10:58
دستگاه من فریم ورش مشکل داره ، اوایل که برای تنظیم اولیه خیلی طول می داد تا کل کانالها رو جستجو و پیدا کنده حداقل نیم ساعت. و جدیدا هم که موقع تماشای برنامه تلویزیون بعد از یه مدتی ، خود به خود تصویر سیاه و سفید میشه که فقط باید یک بار خاموش و روشنش کنید.

Maryan-z0
15-07-2012, 01:48
باسلام منم یه گیرنده دیجیتال دنای دارم وبابه روزاوریش مشکل دارم وازطرفی هم جستجوی دستی وهم خودکارو انجام دادم ولی کانالام بیشتر از۱۶نشدن ونتونستم کانال پویانمایی رواضافه کنم ولی همسایه ها بادستگاه دیجیتال ایکس ویژن خیلی راحت تونستن ۱۸ تاکانالو بگیرن خواهشا هرکی اطلاع داره منوراهنمایی کنه که چه جوری کانالهای جدیدو میتونم اضافه کنم باتشکر

amirhosien_007
17-07-2012, 10:19
باسلام منم یه گیرنده دیجیتال دنای دارم وبابه روزاوریش مشکل دارم وازطرفی هم جستجوی دستی وهم خودکارو انجام دادم ولی کانالام بیشتر از۱۶نشدن ونتونستم کانال پویانمایی رواضافه کنم ولی همسایه ها بادستگاه دیجیتال ایکس ویژن خیلی راحت تونستن ۱۸ تاکانالو بگیرن خواهشا هرکی اطلاع داره منوراهنمایی کنه که چه جوری کانالهای جدیدو میتونم اضافه کنم باتشکر

مدتی بود که شبکه های پویا نمایی و ورزشی آزمایشی پخش میشد و به همین علت قدرت سیگنال خوبی نداشت، ولی الان به نسبت قبل خیلی بهتر شده، دوباره جستجو کنید

venus157
10-09-2012, 14:40
نمایشگاه مجازی انواع گیرنده دیجیتال تلویزیون و رایانه

انواع گیرنده با انواع قیمت ها

گارانتی یکساله برای تک تک محصولات ( گارانتی تعویض یکساله)

آدرس سایت:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

naserkhiavi
24-09-2012, 22:47
مال من ساعت رو درست نشون نمیده با اینکه ناحیه رو تهران انتخاب کردم 2 ساعت و 45 دقیقه تاخیر داره

kheyli_ham_khob
28-02-2013, 17:07
سلام
من denay423hd دارم .

مشکل اساسی داره و اینه که خروجی صداش خیلی ضعیفه ، یعنی ولومو تا آخر میبرم و صدای تلویزیونو هم تا اخر میبرم ، تازه مثلا نصف صدای درمیاد . درحالی که وقتی فیش انتنو به خود تلویزیون میزنم قشنگ صدا زیاد میشه و عالی ... ولی خروجی دیجیتال خیلی کمه . هم از کابل hdmi هم از کابل av . هردوشونو تک تک امتحان کردم و بازم فرقی نمیکنه

مشکل از کجاست و راه حل چیه /

Milad.ir86
09-02-2014, 00:46
دستگاه من دنای STB523HD
مشکل اول : فونت کوچک تلتکست.حالت بزرگنمایی ندارد.البته فکر کنم برای تلویزیون های بزرگتر با اینچ بالا این مشکل به نظر نرسد
مشکل دوم:عدم پخش صدای فایل های تصویری دی وی دی معروف به vob .به علت عدم پشتیبانی AC3 که CODEC صوتی فایل های تصویریDVD یا همون Vob است.برای پخش بدون مشکل صدا باید به HD MP4 یا HD MOV تبدیل بشه چون این فرمت های تصویری کدک صوتی AAC دارند و دستگاه شما با این کدک صوتی کار میکند و مشکلی ندارد.یا HD AVI که کدک MPEG2 یا MP3 یا AACدارد.دنای خانواده MPEG را برای صوت و تصویر پشتیبانی میکند جالب این است flv وحتی فرمت جدید mkv را هم میخواند ولی تعجب میکنم چرا با صدای vob مشکل دارد.پشتیبانی از فرمت های مختلف یک جنبه مثبت برای دستگاه های شماست.اگر این دستگاه vob را مانند dat پشتیبانی کند تا حدی میتوان گفت دستگاه شما قدرت یک CD player و یک DVD player را دارد.و با پشتیبانی فایلهای اینترنتی مثل flv و mkv این دستگاه دوست داشتنی تر میشود.ولی جالب این است شما میتوانید بر روی جعبه دستگاه خود این فرمت ها را برای تبلیغ بنویسید ولی نمیدانم چرا این کار را انجام ندادید! من خودم به عنوان مهندس کامپیوتر به این موضوع اهمیت میدهم و اعتقاد دارم باید آن را Bold کرد.دستگاه شما علاوه بر فرمت های mp3,avi,wmv,jpeg,bmp فرمت های mp4,avi,flv,dat,vob+mp2 audio codec,wmv,hd-mov,HD MP4,3gp,mkv,mpg,wma را هم پشتیبانی میکند و بدون مشکل پخش میکند ولی نمیدانم چرا شما بر روی جعبه دستگاه و در دفترچه راهنما به این فرمت ها اشاره نکردید!!! به نظرمن این یک نقطه قوت است و باید همگام با فرمت های روز دنیا پیش رفت.ولی بنده فرمت روز را Vob+ac3 برای DVD میدانم که دستگاه شما کدک صدای آن را پشتیبانی نمیکند.اکثر vob ها هم Audio codec آنها ac3 است و به همین دلیل پخش آن بر روی دنای صدا ندارد.من فقط فرمت صدا یا فرمت هم صدا و هم تصویر vob را تغییر دادم و متوجه شدم دستگاه شما با vob مشکل ندارد.بلکه با vob ای که کدک صوتی آن ac3 است مشکل دارد.میتوان آن را به vob with mp2 audio codec تبدیل کرد و با این کار بدون اینکه زره ای کیفیت پایین بیاید فایل تبدیل میشود و میتوان فیلم دی وی دی را با کیفیت بالا و بدون مشکل صدا با استفاده از USB دستگاه دنای پخش کرد.اما برای تبدیل یک فیلم 2 ساعته تقریباً یک و نیم ساعت زمان نیاز است.امیدوارم در نسخه بعدی بتوانیم دستگاه را بروز رسانی کنیم و آپدیت کنیم.تا مشتری ها براحتی با یک کپی فوق االعاده سریع(حداکثر 5 دقیقه) یک دی وی دی را بر روی USB کپی کنند و آن را بر روی دستگاه تلویزیون خود نگاه کنند.هدف بنده از خرید دستگاه شما بیشتر به این دلیل بود.چون که تلویزیون بنده پورت HDMI ندارد.و دستگاه DVD هم ندارم.میخواستم از طریق USB دستگاه شما فایلهای VOB دی وی دی های تصویری را بخوانم که متاسفانه تصویر داشت ولی صدا نداشت.بعد با تبدیل آن متوجه شدم مشکل از عدم پشتیبانی کدک صوتی AC3 است که همواره در DVD ها از آن استفاده میشود و کیفیت بالا و surround دارد.
مشکل دیگر این است هنگام ضبط یک شبکه دیگر نمیتوان شبکه های 10 به بعد را نگاه کرد وفقط 10 شبکه اول کار میکند! علت این محدودیت از کجاست؟البته من از آنتن معمولی وسرخود استفاده میکنم.و شبکه های 10 به بالا کیفیت پایینی دارند.ولی گمان نمیکنم علت از این باشد.
با خرید دنای هدفم یک تیر و دو نشان بود.منظورم پخش فایل های دی وی دی و داشتن شبکه های ملی است. که یکی از تیرهایم به سنگ خورد! به طور کلی بسیار دستگاه خوبی است و از یک دستگاه ایرانی انقدر انتظار نداشتم!

mohally
17-12-2017, 10:05
سلام دوستان، من یه گیرنده دیجیتال دنای برا بابام گرفتم، مشکلش اینه که هر ماه یکی دو بار کل کانالا پاک شده و وقتی روشنش میکنم میره به قسمت کانال یابی و باید کانال یابی بشه، کسی میدونه چطور باید حلش کرد؟