PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث جالب و کمی پیچیده در رابطه با روشن کردن سیستم

MichaelQwerty
02-04-2011, 18:29
سلام دوستان دوستداشتنی
بحثی که می خواهیم آغاز کنیم به این دلیل پیچیده است که نرم افزار های کمی در این باره وجود داره
من بیشتر از شما راهنمایی می خوام
اولین راهی که می تونه این عمل رو انجام بده تنظیمات Bios هست برای مثال دادن زمان خاصی که سیستم در آن زمان شروع به کار کنه یا با استفاده از modem سیستم بالا بیاد که من این روشو نتونستم عملی کنم آیا شما تونستید؟چطور؟
روش دیگه با استفاده از نرم افزارهایی هست که در سیستم عامل می توان نصب کرد که از ترفند های خاصی برای این کار استفاده می کنند برای مثال: Auto Power-on & Shut-down سیستم را به حالت hibernate می برد و در زمانی که در تنظیمات داده شده سیستم رو روشن می کند نرم افزارها در این باره بسیار کم هستند
یک سوال هم از شما حرفه ای ها دارم آیا راهی هم هست که از سیستم دیگری که به صورت شبکه در ارتباط با کامپیوتر دیگری هست همچین عملی انجام داد؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

harrypotter
02-04-2011, 21:12
fکلن من دو راه رو امتحان کردم:
یک بایوس که تنظیم میخاد
دو مودم که هر وقت تلفن زنگ میخورد سیستم روشن میشد. این مورد رو خودم هم نمیدونم حالت معمولش اینطور بود یا تنظیمی می خواست ولی روشن میشد

MichaelQwerty
09-04-2011, 20:30
سلام دوستان عزیز
یک روش کاربردی در شبکه پیدا کردم همون چیزی که می خواستم با استفاده از نرم افزار FUSION WakeUp on Lan میشه به راحتی با استفاده از آدرس IP یا mac سیستم دیگری را روشن کرد
این هم لینک دانلود نرم افزار:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید