PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كم شدن اعتبار سيمكارت ايرانسل

R O O T
01-04-2011, 20:17
سلام دوستان چند وقت پيش 3 تومن سيم كارتو شارژ كردم ولي بعد از چند روز ديدم پيام نميفرسته تنظيمات رو دوباره چك كردم ولي درست نشد اخر سر گفتم مقدار شارژ رو چك كنم ديدم زده 17 ريال :18: در صورتي كه 2 3 هزار تومن شارژ داشتم با خودم گفتم شايد بچه هاي فاميل جايي زنگ زدن بيخيال شدم . بعد رفتم دوباره شارژ كردم امروز چند ساعت پيش اعتبارو چك كردم زده بود 1980 تومن بعد الان اس ام اس نميفرستاد دوباره رفتم اعتبارو نگاه كردم زده بود 47 ريال . لطفا كمك كنيد هيچ طرح تشويقي و از اين جور كوفتي ها رو هم فعال نكردم نميدونم براچي شارژم تموم شده :41:

sayanermia
01-04-2011, 21:06
ایرانسل کلا کلاهبرداره!!

من دقیقا هر زمان خطمو بیشتر از 6000 تومان شارژ میکنم به فاصله یک ساعت بعدش اس ام اس میاد بسته یک روزه gprs شما فعال شد!! در صورتی که اصلا من درخواست نداده بودم و به همین راحتی 1000 تومن ازم کم میکنند!!

shahedi
05-04-2011, 21:58
دایورت استفاده میکنید؟

italia88
07-04-2011, 14:42
اینترنت شما فعاله؟

R O O T
07-04-2011, 19:34
نه مثل اينكه تقصير خودم بود زياد اس داده بودم ولي نميدونم چرا يهو كم ميكنه :31:

italia88
07-04-2011, 22:31
نه مثل اينكه تقصير خودم بود زياد اس داده بودم ولي نميدونم چرا يهو كم ميكنه :31:

نه فکر نکنم تقصیر شما نیست من امروز بعد از خوندن این تاپیک یه شارژ 20 تومنی ایرانشل گرفتم بعد 2 ساعت (با اینکه بسته افزایشی یک ماهه هنوز چند روزش باقی مونده ) الان مانده شارژم رو زده 4900 تومن!!!!!!!!!!!!!!!

دزدی تو روز روشن .....:18:

soranstar
08-04-2011, 21:20
فقط ايرانسل نيست
همشون سروته يك كرباسن

shabkard
09-04-2011, 05:38
درود
دوستان مشگل کم شدن اعتبار از ما نیست از شرگت دزد سله
من هم تازگی چند بار این بلا سرم امده وتازگی کلا بی خیال این اپراتور مزحک شدم
هر وقت بسته ایی را فعال کنید با کمال وقاحت اول شارژ اصلی رو میدزده بعد از اعتبار بسته کم میکنه!!!
ارزش زنگ زدن به 700 هم نداره باید سیم کارت ایرانسل رو دور انداخت خیال راحت%
حتی یک بار یک شارژ 2 تومنی خریدم بعد از ده دقیقه خواستم زنگ بزنم دیدم اعتبارم صفره!!!
کلا این اپراتور به سرعت در حال از دست دادن یوزرهاشه
من که هر کی ایرانسرطان داره غیره ممکنه به اون زنگ بزنم
صد رحمت به همرا اخر حداقل همه میدونن اینترنتش افتضاحه سراغش هم نمیرن تا حالا به شخصه هم بی خودی از اعتبارم کم نکرده*
انتنش هم که سراسری
راستش من دو تا سیم سرطان داشتم شکستمشان حیف نیست ادم به این اپراتور مکالمه کنه%
البته از انصاف نگذرم پارسال سرطان با بسته های نامحدود کولاک کرد
ولی امسال همه مشتریهاش به شدت دارن از دست میرن هیچ
ازش متنفر هم میشوند!!!

Soroush-S
09-04-2011, 08:56
واسه منم دیروز همینطوری شد . یعنی بسته 200m اینترنت فعال کردم ولی از حساب اصلیم پول کم می شد . تا شب که چند باری به اینترنت وصل شدم حدود200 , 300 تومن از حساب اصلیم کم کرد.

karimz
07-04-2014, 21:22
آقا این انتظار تماس نه اون که آهنگ پیشوازه این که میگه مشترک مشغول مکالمست پولیه؟
برای منم الکی شارز کم میشه حدودت روزی هزارتومان! دیگه هم سیمکارتو شارژ نکردم

karimz
07-04-2014, 21:25
آقا این انتظار تماس نه اون که آهنگ پیشوازه این که میگه مشترک مشغول مکالمست پولیه؟
برای منم الکی شارز کم میشه حدودت روزی هزارتومان! دیگه هم سیمکارتو شارژ نکردم

برای چک کردن حساب سیمکارت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

wire
08-04-2014, 20:42
فقط ایرانسل نیست همراه اول هم یکی از دوستان بهم گفت همین طرح شتاب در پرداخت فعالسازیش 500 تومن ارزش افزوده داره :n21:

MOHAMMAD_ASEMOONI
09-04-2014, 07:56
سلام .
اوپراتورهای موبایل در سراسر دنیا برای رضای خدا موبایل راه ننداخته اند .
هدفشون پول جمع کردن از جیب مردم هست . برای همین منظور , خدمات مختلفی رو درست کردند تا از طریق اونها پول بیشتری از مردم دربیارند .
مکالمات شهری , مکالمات راه دور , مکالمات ویدیوئی ( صوتی تصویری ) , sms , mms , اینترنت بسته ای , اینترنت کیلوبایتی یا مگابایتی و
سرویسهای اینترنت یکی از این روشها هست .
اینترنت 2 جوره :
کیلوبایتی
بسته ای
در ایران وقتی اینترنت بسته ای تموم میشه , بهتون خبر نمیدند که تموم شده و اینترنتتون تبدیل میشه به کیلوبایتی و همه ی موجودیتون رو میکشه .
در بیشتر کشورها وقتی 90% بسته رو مصرف کردین براتون مسج میاد که نوشته :

90% مصرف کردین . آیا مایل هستین به محض تمام شدن بسته ی فعلی یک بسته ی مشابه برایتان فغال شود ؟ توجه داشته باشید که در صورت نه گفتن , از آن پس اینترنت مگابایتی میشه . قیمت هر مگابایت هم ..... خواهد بود .

به محض تمام شدن بسته هم اینترنت قطع میشه و یک مسج دیگه میاد که میگه :
اعتبار بسته ی شما تمام شد . برای خرید بسته ی جدید شماره ی .... را به *...# ارسال کنید .
اگر هم حواستون نباشه و بسته نخرین و کیلوبایتی نت گردی کنین , بعد از چند دقیقه براتون مسج میاد که میگه :

شما دارین با اینترنت کیلوبایتی از نت استفاده میکنین .

ایرانسل ظاهراً نه خبر میده که بسته داره تموم میشه و نه اینترنت رو قطع میکنه و نه مسج میده که بسته تمام شد و مگابایتی دارین نت گردی میکنین . یعنی بی سر و صدا شروع میکنه به کشیدن موجودیتون .

راهِ حل چیه ؟

الف - بهتره گوشی اینترنت از گوشی موبایل جدا باشه . این کار چند حسن داره :
یک مبلغ معین فقط مخصوص خرید بسته میریزین توش و باهاش بسته ای رو که میخواین میخرین و دیگه چیزی از موجودیتون نمیمونه تا کشیده بشه بی خبر و یواشکی یا بخاطر اشتباه شما در فعال سازی یک سرویس .
2- حافظه ی گوشی سبکتر میشه و بهتر کار میکنه
3- شماره تلفونهاتون و مسجهاتون از طریق اینترنت سرقت نمیشه ( هـک شدن ) .
4- میتونین از نت گردی و تلفن همزمان استفاده کنین .
اینکه که گوشی بخرین برای نت و چه گوشی برای تلفن زدن , بستگی به بودجه شما و سلیقه ی شما و نیازیتون داره .
ب- دائماً ترافیک مصرف شده رو چک کنین تا بدونین کِی تموم میشه .

===========================================
گاهی هم پیامکهایی میدن که برای فعال کردن یک سرویس پولی هست اما ننوشته که پولی هست .
مثال :
آیا مایلید هر روز یک پیامک برای انرژی مثبت دریافت کنید ؟
کافی بله رو انتخاب کنین تا روزانه یا هفتگی مبلغی ازتون کم بشه .

======================================
اگر نمیدونین چطوری این جور سرویسهای پولی رو از کار بندازین , با اپراتور تماس بگیرین و بگین :
تمام سرویسهای پولی من رو غیر فعال کنین یا بگین چطوری از کار بندازمش .
بعدش هم باز دائماً چک کنین موجودینون رو تا مطمئن بشین از کار افتاده و فعال نیست .
اگر هنوز فعاله زنگ بزنین بگین چرا هنوز فعاله ؟ چرا از کار ننداختینش ؟ همین الان غیر فعالش کنین .

sky1sky
25-06-2014, 01:00
سلام بچه ها
در پیام فارسی چررا اگه از این شکلک های خنده و اخم و .ناراحتی یا علامت نقطه و علامت سوال واین جور چیزا بزنیم اسمس 16 ت حساب می شه ???!! شما ها هم همین طوریه یا نه?? مرسی

t2download
05-07-2014, 15:15
من 1 هفته هست شارژ هزاری روزانه می گرفتم و شب میدیدم شده زیر 100 تومان تا 2 روز گذشته 2 روز متوالی روزی 1000 تومان شارژ کردم و اصلآ تماس و پیامی نفرستادم و در نا باوری عصر شارژ شد 80 و 90 تومان تماس گرفتم ایرانسل آدرس .. پلاک منزل وووو گرفت نمی دونم چرا و آخر بدون جواب قطع کرد ..............

urumchi
06-07-2014, 22:01
من امروز عصر فیکس 1500 تومن شارژ داشتم ، بعد از اینکه چک کردم ، گوشی رو گذاشتم کنار تا 2ساعت بعدش که خواستم به یکی زنگ بزنم دیدم اپراتور میگه اعتبار کافی نمی باشد!!! چک کردم دیدم اعتبار زده 1ریال !!! :n04:

آقا این ایرانسل خرابشده ریزمصرف نداره؟؟؟ یعنی چی آخه؟ مگه میشه یهویی اینهمه شارژ کم بشه؟
اینترنت گوشی هم که اصلا فعال نمی کنم من!

sky1sky
07-07-2014, 00:45
من امروز عصر فیکس 1500 تومن شارژ داشتم ، بعد از اینکه چک کردم ، گوشی رو گذاشتم کنار تا 2ساعت بعدش که خواستم به یکی زنگ بزنم دیدم اپراتور میگه اعتبار کافی نمی باشد!!! چک کردم دیدم اعتبار زده 1ریال !!! :n04: آقا این ایرانسل خرابشده ریزمصرف نداره؟؟؟ یعنی چی آخه؟ مگه میشه یهویی اینهمه شارژ کم بشه؟ اینترنت گوشی هم که اصلا فعال نمی کنم من!

ریز مکالمات اعتباری

کلیه مشترکین سیم کارت های اعتباری می توانند در صورت نیاز به دریافت ریز مکالمات خود، با در دست داشتن اصل مدرک شناسایی (کارت ملی) و نیز قاب سیم کارت خود به یکی از مراکز خدمات ایرانسل مراجعه کرده و پس از احراز هویت، با پر نمودن فرم مربوطه پرینت ریز مکالمات سیم‌کارت خود را دریافت نمایند.

تعرفه ارائه ریز مکالمات برای مشترکین اعتباری مبلغ ۵۰۰ ریال به ازای هر برگ می باشد. همچنین مبلغ ۰۰۰‚۳ ریال برای کپی کردن اطلاعات بر روی CD اخذ خواهد شد.

برای اطلاع از فهرست مراکز خدمات مشترکین ایرانسل، اینجا کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5%D8%A7%D8%AA). ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5%D8%A7%D8%AA)

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5%D8%A7%D8%AA%20%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D8% B1%DB%8C)

Soroush-S
25-07-2014, 17:42
دوستان هزینه پیامک انگلیسی ایرانسل از 16 تومن به 199 ریال افزایش پیدا کرده؟

mehrabooni
25-07-2014, 20:19
برای من تاحالا کم نشده دوستان

JJSIMON
26-07-2014, 02:00
دوستان هزینه پیامک انگلیسی ایرانسل از 16 تومن به 199 ریال افزایش پیدا کرده؟

من انگلیسی خیلی وقته استفاده نکردم ولی فارسی شده105ریال قبلا 100ریال بود.

خودم یه سوال داشتم که این جزیره هوشمند ایرانسل همینجوری هزینه کم میکنه؟
چون از وقتی فعال کردم هر از چندگاهی 100تومن ازم کم میشه!
و اینکه چند وقتیه وقتی کسی بهم زنگ میزنه بعد از قطع تماس 100ریال ازم کم میشه میدونید قضیه چیه؟آخه من هیچ طرحی هم به جز جزیره فعال نکردم!

peidayepenhan
26-07-2014, 02:43
سلام
دوستان من شبا كه اس ام اس فارسي ميدم با گوشيم طبق تعرفه اس ام اس انگليسي ازم كم ميكنه كه الان با خط ايرانسل هزينه هر پيام انگليسي شده ١٩٩ ريال
هر چقدم كه با ٧٠٠ تماس ميگيرم فقط يه كد پيگيري ميده و هيچي نميشه
واقعاً نميدونم چيكار كنم
كسي راه حلي به ذهنش نميرسه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dadashmohammad22
27-07-2014, 19:39
سلام دوستان. آقا چند روزه اس ام اس از طرف یه شرکتی یا ارگانی میاد ازم حدود 120 تومن شارژ کم میشه. مثلا 201421 که واسه پیش بینی مسابقه فوتباله ... جالبه من اصلا شرکت نکردم تو این مسابقه تا الان. gprs هم غیر فعاله. خیلی دقیق مانیتور کردم هروقت چنین اس ام اس هایی میاد اینطور میشه. تا حالا 2-3 هزار تومن کم شده بیخودی. واسه هیچکس اتفاق نیفتاده؟ من نمیفهمم آخه این دیگه چه روش تابلوییه واسه دزدی....

peidayepenhan
27-07-2014, 19:48
سلام
لغت "laghv" رو به همون شماره ارسال كن احتمالا اوكي بشه

barcaboy10
27-07-2014, 23:35
ایرانسل دزده / چند وقت پیش روزی 100 تومن از شارژم کم میکرد. هر روز چک میکردم اخرش مطمئن شد
به 700 زگ زدم گفت دو تا بسته برای شما فعاله / حواشی آر/زانتین و ....
گفتم من صلا فعال نکردم گفت تاریخ فعال سازی رو نوشته . گفتم باشه غیر فعال کن

در مورد ای بسته هم هیچی از امکاناتش بهم نرسید . نمیدونم چجوری خودش فعال شد ؟

1000repair
28-07-2014, 03:22
سلام
دوستان من شبا كه اس ام اس فارسي ميدم با گوشيم طبق تعرفه اس ام اس انگليسي ازم كم ميكنه كه الان با خط ايرانسل هزينه هر پيام انگليسي شده ١٩٩ ريال
هر چقدم كه با ٧٠٠ تماس ميگيرم فقط يه كد پيگيري ميده و هيچي نميشه
واقعاً نميدونم چيكار كنم
كسي راه حلي به ذهنش نميرسه؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
برای من هم همین طوره همیشه پیام فارسی مث انگلیسی حساب میکنه قبلا زنگ زدم به پشتیبانی گفتم ادعا کردن همچین چیزی امکان نداره و بعد گفتن پیگیری می کنیم برای یک هفته قیمت فارسی شد 10 تومان اما بعد از یک هفته مجدد مشکل شد عین قبلا تازه الانا که خیل دزدی تابلو شده انگلیسی شده 199 ریال و فارسی 109 ریال
دو تا اس ام اس فارسی بزنم هر دو مبلغ انگلیسی حساب می کنه میشه 199+199= 40 تومممماااااانننننن:n24::n23:
که هر روز کلی شارژ زود تموم میشه راهی پیدا کردیین به مام بگید داداش

danial_crazy
28-07-2014, 15:20
آقا من اس ام اس فارسی میدم 199 ازم کم میکنه!!! آخه یعنی چی.این چه مسخره بازی ایه

peidayepenhan
28-07-2014, 15:41
خيلي دزد شده ايرانسل
ازبس زنگ زدم ٧٠٠ خسته شدم
اپراتورا يكي از يكي بدتر

غول مرحله اخر
09-06-2015, 19:47
خدمتتون عارضم چند روزی دقت کردم به پیام های مبارک ایرانسل دیدم هر روز تو ساعت خاصی (1:30) بعدازظهر
از 73502و 73501 به سمت گوشی ما می فرستن!!! معادل 200تومن هر روز کم میشه
والا من تا الان حتی یه بار هم به این پیام ها جواب ندادم
دیروز موجودیم رو صفر کردم دیدم پیام نیومد ولی امروز شارژ کردم آمد
بزرگواران برای خلاصی از این دزدی اپراتور ایرانسل چه باید کرد؟؟؟؟
مرسی

MOHAMMAD_ASEMOONI
09-06-2015, 21:06
خدمتتون عارضم چند روزی دقت کردم به پیام های مبارک ایرانسل دیدم هر روز تو ساعت خاصی (1:30) بعدازظهراز 73502و 73501 به سمت گوشی ما می فرستن!!! معادل 200تومن هر روز کم میشهوالا من تا الان حتی یه بار هم به این پیام ها جواب ندادمدیروز موجودیم رو صفر کردم دیدم پیام نیومد ولی امروز شارژ کردم آمدبزرگواران برای خلاصی از این دزدی اپراتور ایرانسل چه باید کرد؟؟؟؟مرسیسلام
بدون موافقت شما سرویس پیامکی فعال نمیشه اما با ترفندهای مختلف مردم رو فریب میدن و وسوسه میکنند که موافقت کنند
مثلاً پیامک میدن که تبریک , یک خودرو پورشه در انتظار شماست , با 1 پاسخ دهید
از مطلبی که در پیامک نوشته میشه میتونیم پی ببرین که چه سرویس پبامکی فعال هست
بعدش زنگ بزنین 700 بگین چجوری کنسلش کنم
اگر باز پبام اومد , زنگ بزنین کمی داد و بیداد کنین بدون توهین به کسی چون صداتون ضبط میشه و توهین کردن هم کار درستی نیست
فقط بگین این چه وضعشه ؟ چرا با مردم اینجوری رفتار میکنین ؟ زنگ زدم گفتین کنسل شد پس چرا هنور داره پیامک میاد ؟ و از این حرفا

sky1sky
09-06-2015, 21:36
خدمتتون عارضم چند روزی دقت کردم به پیام های مبارک ایرانسل دیدم هر روز تو ساعت خاصی (1:30) بعدازظهر
از 73502و 73501 به سمت گوشی ما می فرستن!!! معادل 200تومن هر روز کم میشه
والا من تا الان حتی یه بار هم به این پیام ها جواب ندادم
دیروز موجودیم رو صفر کردم دیدم پیام نیومد ولی امروز شارژ کردم آمد
بزرگواران برای خلاصی از این دزدی اپراتور ایرانسل چه باید کرد؟؟؟؟
مرسی

یک سری سرویس های پیامکی رو فقط مالک سیم کارت می تونه پیگیری کنه که غیر فعال کنه
و اگه بفهمن ک شما مالک نیستن جوابتون رو نمی دن
هم با 700 یا اینکه مراجعه حضوری به نمایندگی های ایرانسل
log همه اس ام اس ها توی سیستمشون ذخیره میشه
و حتی می تونین ازشون بخواین بهتون بگن که چه تاریخی اون سرویس فعال شده

غول مرحله اخر
17-06-2015, 11:44
حذف شود تکراری

غول مرحله اخر
17-06-2015, 11:46
سلام. من چند روز پیش حصوری رفتم به نمایندگی تو استان گفتم غیرفعال کن! فرداش دیدم نیومد پیامم وللللی پس فرداش شروع شد همانطور روزانه پیام می آمد!!!!!
الانم شارژ گوشی روصفر کردم نمیاد!
بنظرم رسیده یه سیم کاراته دیگه بگیرم چاره ای ندارم

MOHAMMAD_ASEMOONI
17-06-2015, 12:48
سلام. من چند روز پیش حصوری رفتم به نمایندگی تو استان گفتم غیرفعال کن! فرداش دیدم نیومد پیامم وللللی پس فرداش شروع شد همانطور روزانه پیام می آمد!!!!!الانم شارژ گوشی روصفر کردم نمیاد!بنظرم رسیده یه سیم کاراته دیگه بگیرم چاره ای ندارمسلام
گاهی کارها با کنترل از راهِ زور پیش میره
زنگ بزنین 700 چهار تا داد و بیداد کنین بدون توهین

TimeWarp
24-06-2015, 08:01
در یه هفته اخیر 3 هزار شارژ کردم بدون اینکه طرحی داشته باشم بعد چند ساعت شارژ صفر شد. سیم هم رو گوشی هست که نت نداره اصلا. میرم نمایندگی میگه باید بری دفتر مرکزی. پس نمایندگی زدن چه غلطی بکنین . دزدی بدین شکل ندیده بودم. فکر کنین مثلا 3 میلیون اپراتور داری ، از هر کدوم 1000 تومن بردار میشه 3 میلیارد تومن.

MOHAMMAD_ASEMOONI
25-06-2015, 22:49
در یه هفته اخیر 3 هزار شارژ کردم بدون اینکه طرحی داشته باشم بعد چند ساعت شارژ صفر شد.
سیم هم رو گوشی هست که نت نداره اصلا.
میرم نمایندگی میگه باید بری دفتر مرکزی. پس نمایندگی زدن چه غلطی بکنین . دزدی بدین شکل ندیده بودم. فکر کنین مثلا 3 میلیون اپراتور داری ، از هر کدوم 1000 تومن بردار میشه 3 میلیارد تومن.سلام
سیم کارت بدون نت هم مگه هست ؟

شما هر سیم کارتی بگیرین اینترنت کیلوبایتی داره و شارژ رو میخوره
مگر اینکه خودتون تمام access point ها رو پاک کنین
شاید هم طرحی رو فعال کردین و خبر ندارین
روی گوشیهای ایران پیامکهائی رو به بنده نشون دادند که کمتر کسی شک میکنه کلاهبرداریه . مثل اینها :
بیمه ی دندانپزشکی شما آماده است. با 1 پاسخ دهید
سبد کالای شما آماده هست . با 1 پاسخ دهید
یارانه ی شما بزودی قطع میشود . برای اعتراض با 1 پاسخ دهید

sky1sky
25-06-2015, 22:55
در یه هفته اخیر 3 هزار شارژ کردم بدون اینکه طرحی داشته باشم بعد چند ساعت شارژ صفر شد. سیم هم رو گوشی هست که نت نداره اصلا. میرم نمایندگی میگه باید بری دفتر مرکزی. پس نمایندگی زدن چه غلطی بکنین . دزدی بدین شکل ندیده بودم. فکر کنین مثلا 3 میلیون اپراتور داری ، از هر کدوم 1000 تومن بردار میشه 3 میلیارد تومن.
اول زنگ بزنین 700 بپرسین که چه طرحی روی سیم کارتت فعاله که شارژ میخوره
بعدش درخواست کنین که ریز صورت حساب خط تون رو ریز به ریز ببینین با اینترنت
و ادرس سایت و نحوه فعال کردنش رو بپرسین از اپراتور
فک کنم برای دیدن ریز صورت حساب ایرانسل اعتباری مبلغی هم باید بپردازین

TimeWarp
25-06-2015, 23:28
سلام
سیم کارت بدون نت هم مگه هست ؟

شما هر سیم کارتی بگیرین اینترنت کیلوبایتی داره و شارژ رو میخوره
مگر اینکه خودتون تمام access point ها رو پاک کنین
شاید هم طرحی رو فعال کردین و خبر ندارین
روی گوشیهای ایران پیامکهائی رو به بنده نشون دادند که کمتر کسی شک میکنه کلاهبرداریه . مثل اینها :
بیمه ی دندانپزشکی شما آماده است. با 1 پاسخ دهید
سبد کالای شما آماده هست . با 1 پاسخ دهید
یارانه ی شما بزودی قطع میشود . برای اعتراض با 1 پاسخ دهید

شما منظور من رو بد متوجه شدین . نت سیم کارت که قطع نیست . سیم کارت رو گوشی ای هست که چون اون گوشی قدیمیه هیج گونه توانایی اتصال به نت نداره . در مورد این چنین پیامها هم عرض کنم که من فقط یه کار باهاشون می کنم و اونم درجا حذف کردنه :n02: پس هر دو موردی که فرمودین مردود هست .

TimeWarp
25-06-2015, 23:31
اول زنگ بزنین 700 بپرسین که چه طرحی روی سیم کارتت فعاله که شارژ میخوره
بعدش درخواست کنین که ریز صورت حساب خط تون رو ریز به ریز ببینین با اینترنت
و ادرس سایت و نحوه فعال کردنش رو بپرسین از اپراتور
فک کنم برای دیدن ریز صورت حساب ایرانسل اعتباری مبلغی هم باید بپردازین

همین 700 گمج جوابگو نیست دیگه میگه حضوری مراجعه کنید . نمایندگی رفتم اونم میگه برو مخابرات کل استان بخش تلفن همراه . منم وقت همچین کاری رو ندارم و فعلا بیخیال گران سل شدم و از تنهای اول و رایتل استفاده می کنم که بهتره فعلا .:n33:

britain
17-07-2016, 19:34
چنیدی بار شارژ منو خورده ایرانسل ... توجه کنید روی سیکارت های غیر فعال بوده که کلا کنار بودن و هیچ سرویسی رو فعال نکردم

EDWARD WHITE
28-07-2016, 18:08
جدیدا که ترابرد اجرا شده دیگه کم نمی کنه ..... قبلا چند مورد بوده برای من :n13:

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-09-2016, 23:37
مژده , مژده , مژده
سلام دوستان
اگر از دست ایرانسل دلتون خونه پس حالا وقتشه که حسابتون رو باهاش تسویه کنین
سیستم انتقال شماره ی موبایل از یک اوپراتور به اوپراتور دیگه راه اندازی شده . اسمش ترابُردِ خط موبایل هست
شما میتونین از طریق اینترنت یا مراجعه ی حضوری به دفتر اوپراتوری که میخواین بهش منتقل بشین درخواست بدین برای ترابردِ خطتون
نکته ی بسیار مهم :
موقع ترابرد , موجودیِ خطتون صفر میشه حتی اگر 100 هزار تومن باشه (خط اعتباری)
پس باید قبل از درخواست ترابرد , اول موجودی خطتون رو مصرف کنید و یا با "سرویس انتقال موجودی" موجودیتون رو منتقل کنین به یک خط دیگه
مثال:
میخواین شماره ی اعتباری ایرانسل رو ترابرد کنین به همراه اول . کارهائی که باید انجام بدین:
1- مصرف کردن موجودی و یا انتقالش به یک خط ایرانسلی اعتباریِ دیگه با کد زیر:
*142*شماره خط ایرانسلی که میخواین براش موجودی بفرستین*مبلغ مورد نظر به ریال(فقط از 1000 تا 10.000 ریال میشه منتقل کرد)*رمز 5 رقمی مخصوص انتقال#ارسال
نکته:
اگر سرویس انتقال موجودیِ خطتون فعال نیست در گوگل بنویسید کد ارسال موجودی ایرانسل و دستورالعمل فعال کردنش رو بخونین یا زنگ بزنین به 700 و بپرسید
2- برید به یکی از دفاتر همراه اول و درخواست ترابردِ شماره ی ایرانسلتون رو بدین. اینترنتی هم میشه درخواست داد . join.mci.ir
این کار هیچ هزینه ای نداره
یک سیم کارت همراه اول بهتون میدند که فعال نیست که باید بذاربنش توی گوشی و منتظر دریافت پیامک همراه اول بشید
بعد از مدتی یک مسج براتون میاد به همون سیم کارتِ جدید که میپرسه آیا از ترابرد مطمئن هستین ؟ باید 1 رو ارسال کنید
حدود 3 روز و یک ساعت بعدش خط ایرانسلتون منتقل میشه به همون سیم کارتی که از همراه اول گرفتین و کار تموم میشه
اگر سیم کارتتون در ایرانسل اعتباری بوده پس بعد از ترابرد به همراه اول باز هم اعتباری هست
اگر دائمی بوده هم دائمی میمونه
سوالی داشتین بپرسین
به همه ی دوستان و اقوام و آشنایانتون خبر بدین و حتماً بهش بگین که قبل از ترابرد باید موجودیشون رو صفر کنند وگرنه ایرانسل اون رو برمیداره برای خودش