PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا کمک کنید

Jamal.M
01-04-2011, 10:21
من یه کارت گرافیک ATI 9200SE 128 MB AGP دارم که هرچی دنبال درایور گشتم واسش پیدا نکردم . چون این کارت خیلی قدیمیه تو سایت ATI و AMD هم چیزی نبود . کل اینترنت رو هم گشتم ولی درایوری که بهش بخوره نبود .چندتایی هم دانلود کردم ولی فایده نداشت . هرکی درایورش رو داره لطفا کمک کنید
راستی واسه ویندوز ایکس پی 32 بیتی میخوام

EXTREME
01-04-2011, 10:32
من یه کارت گرافیک ATI 9200SE 128 MB AGP دارم که هرچی دنبال درایور گشتم واسش پیدا نکردم . چون این کارت خیلی قدیمیه تو سایت ATI و AMD هم چیزی نبود . کل اینترنت رو هم گشتم ولی درایوری که بهش بخوره نبود .چندتایی هم دانلود کردم ولی فایده نداشت . هرکی درایورش رو داره لطفا کمک کنید
راستی واسه ویندوز ایکس پی 32 بیتی میخوام
با این امتحان کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ess_1362
01-04-2011, 10:33
سلام
درایورش فقط برای WIN XP 32 BIT و لینوکس هست
البته برای 7 و ویستا نیازی به درایور نداره چون شناسایی میشه

Jamal.M
01-04-2011, 16:21
با این امتحان کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با این هم جواب نداد و نشد. دارم دیوونه میشم. یعنی درایور واسه این کارت گرافیک پیدا نمیشه

EXTREME
01-04-2011, 16:25
با این هم جواب نداد و نشد. دارم دیوونه میشم. یعنی درایور واسه این کارت گرافیک پیدا نمیشه
شما اول باید از تو safe mode درایور گرافیک رو از تو device manager پاک کنید بعد بیاین تو ویندوز درایوری که دانلود کردید رو نصب کنید

Jamal.M
01-04-2011, 21:13
شما اول باید از تو safe mode درایور گرافیک رو از تو device manager پاک کنید بعد بیاین تو ویندوز درایوری که دانلود کردید رو نصب کنید

مهرداد جان دقیقا همین کارو کردم ولی بازم نشد و میگه سخت افزار قابل انطباق با این نرم افزار پیدا نشد و نصب متوقف میشه این در حالیه که همین درایور که شما لینک داده بودید روی یه کارت گرافیک agp ati 7200 که 64 مگ هم هست و خیلی هم قدیمیه راحت نصب شد و جواب داد ولی روی گرافیک ati 9200 se 128mb نصب نمیشه. تازه من خواستم سرش کلاه بذارم ولی بازم نشد روی اون گرافیک 64 نصبش کردم بعد اون 128 رو انداختم رو کامپیوتر وای به محض اینکه سیستم اومد بالا ati catalyst ارور داد و دوباره همون آش و همون کاسه. نمیدونم چکار کنم