PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : adsl من وصل میشه ولی هیچ سایتی را باز نمیکند جز google لطفا راهنمایی کنید

amirdo006
31-03-2011, 22:17
با سلام
من قبلا مودم asus داشتم ولی فروخنم و حالا linksis 120n گرفتم و وصل میشه به اینترنت ولی هیچ سایتی جز وگوگل را باز نمیکند مودم asus همسایمون را گرفتم امتحان کردم دیدم سالمه من از مخابرات سرویس میگرم فکر میکنید مشکل چیه لطفا راهنمایی کنید من لینک هایی را قبلا توی لیست دانلود منیجرم اضافه کرده بودم حالا وقتی resume میکنم دانلود را ادامه میده ولی خود همون سایت را باز نمیکند

hosseinriasati
01-04-2011, 06:10
هر کدوم جواب نداد بعدی:
1- تنظیمات Proxy رو توی Control Panel ---> Internet Options ---> Connections ---> LAN Settings چک کنید.
2- مرورگرتون رو عوض کنید.
3- مودم رو Factory Reset کنید.
4- Firmware مودم رو آپدیت کنید.

resident
01-04-2011, 09:09
با سلام
من قبلا مودم asus داشتم ولی فروخنم و حالا linksis 120n گرفتم و وصل میشه به اینترنت ولی هیچ سایتی جز وگوگل را باز نمیکند مودم asus همسایمون را گرفتم امتحان کردم دیدم سالمه من از مخابرات سرویس میگرم فکر میکنید مشکل چیه لطفا راهنمایی کنید من لینک هایی را قبلا توی لیست دانلود منیجرم اضافه کرده بودم حالا وقتی resume میکنم دانلود را ادامه میده ولی خود همون سایت را باز نمیکند

زمانی که شما مودم جدیدی میگیرید باید اون رو به ISPتون (مخابرات) بشناسونید(عجب فعلی!!). به پشتیبانی مخابرات زنگ بزنید و بگید که مودم جدید گرفتید،خودشون راهنمایی تون میکنن.