PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپ های جدید دل رسید

teknosys
31-03-2011, 20:38
سلام

لپ تاپ های جدید شرکت Dell از سری انسپایرون به خاورمیانه وارد شده.

این لپ تاپ ها از سری R هستند. این سری دارای مدل های 14R,15R و 17R هستند که اعداد قبل از R نشان دهنده اینچ نمایشگر دستگاه است.

مدل های جدید از این سری با نام های N4110 برای 14R که جایگزین N4030 شده و N5110 برای 15R که جایگزین N5010 شده و N7110 که جایگزین N7010 شده.

امکانات جدید در این لپ تاپ ها استفاده از CPU های نسل دوم Core هست.

برای مطالعه در مورد نسل دوم CPU های اینتل به زبان ساده به پست زیر مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید امکان دیگری که فعلا برای آمریکا موجوده و اون انتخاب LID یا قاب پشت LCD دستگاه به صورت انتخابی هست. شرکت Dell با راه اندازی این امکان برای خریداران آنلاین، به شما این اجازه رو میده طرح LID رو هم خودتون انتخاب کنید البته حدود 20 تا 25 طرح آماده داره. اسم این ابتکار SWITCH هست. چندتا عکس از این امکان براتون میزارم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این هم لیست قطعات این سری برای 15R که پرطرفدارترینه . همونطور که گفتم جایگزین 5010 شده:

برای اطلاعات بیشتر در مورد قطعات و دیگر خصوصیات سری جدید R به لینک زیر از وبسایت خاورمیانه مراجعه کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای نمایش جدیدترین لپ تاپ ها مطابق عکس زیر عمل کنید:

قیمت ها هنوز مشخص نیست. با چند جا تماس گرفتم اگر پاسخی دادند حتما اعلام خواهم کرد!

موفق باشین.

matador
01-04-2011, 18:05
دوست عزیز تمام 15R ها N5110 هستند ؟؟ من لپ تاپم 15R ولی N5010 است

880866111
01-04-2011, 21:45
دوست عزیز تمام 15R ها N5110 هستند ؟؟ من لپ تاپم 15R ولی N5010 است

نه عزیزم ظاهرا دل کلیه برند ها رو از رده خارج کرده البته قیلا اعلام کرده بود

880866111
01-04-2011, 21:54
شرکت دل کلیه برند های سابق را ارتقا داده به گونه ای که در مورد وسترو 3550دیدم 3پورت 3و1پورت 2دارن و البته قیمت ها بین 55دولار تا 100دولار در سایت متغیر است ظاهر لب تاب ها جهش داشته مخصوصا سری لتیتیود با این ترتیب فروشندهای لب تاب در ایران دچار شوک بزرگی شده اند که با امتیاز ویژهناچارا سری های قدیمی رو در بازار اب کننند .پیشنهاد بنده این است که فعلا تا رسیدن سری های جدید دل لب تاب نخرید که مسلما سود خواهید برد.

M A M M U T
01-04-2011, 22:24
پس خوب شد عجله نکردم و صبر کردم تا سری جدید بیاد زیگورات اینو کی وارد میکنه؟؟؟؟
این کارت گرافیک intel3000 که اوراقه!درست میگم؟

AGAHIPARS
01-04-2011, 23:58
پس خوب شد عجله نکردم و صبر کردم تا سری جدید بیاد زیگورات اینو کی وارد میکنه؟؟؟؟
این کارت گرافیک intel3000 که اوراقه!درست میگم؟

درباره کارت گرافیک آنبردش هم بد نیست بدونید از کارت گرافیک مجزای GeForce 310m خیلی قویتره (حدود 50 درصد)

تست 3m mark vantage
--------------------------------------
intel gma hd 3000: 1281
nVidida Gefrce 310m:866

M A M M U T
02-04-2011, 15:29
درباره کارت گرافیک آنبردش هم بد نیست بدونید از کارت گرافیک مجزای GeForce 310m خیلی قویتره (حدود 50 درصد)

تست 3m mark vantage
--------------------------------------
intel gma hd 3000: 1281
nVidida Gefrce 310m:866

M A M M U T
07-04-2011, 14:46
دوستان نمیدونید که این سری جدید کی میاد و قیمتش چه طوریه؟

Pami
07-04-2011, 18:01
به تالار بحث و تبادل نظر انتقال داده شد .
کلا تاپیک های معرفی لپ تاپ ها فقط در اون تالار زده میشن .

ممنون

david-ebi
17-04-2011, 10:23
دوست عزیز جناب pami من نوشته ای از شما دیدم که بسیار بسیار بسیار تاسف خوردم. من فروشنده لوایزم صوتی و تصویری و سیستم هستم. اشتیاق مردم و کیفیت کالا و امار فروش برندهای مختلف را دارم و میبینم.در ضمن شیوه صحبت کردن شما دقیقا مثل دوستداران دو اتیشه ال جی است که کورکورانه لج و حسادت دارند نسبت به سامسونگ من به اینجور مشتریها بدون هیج بحثی ال جی میدم. بسیار بسیار درهمه زمینه ها خصوصا در زمینه لب تاب و موبایل بی انصافی کردید در حق سامسونگ. یقین دارم که این نوشته من جون به اینجا تعلق ندارد حزف خواهد شد اما جای دیگری نمیتوانستم جوابتان را بدهم.شما که از مسولین انجمن هستید نباید به دلیل تعصب ملت را گمراه کنید. من خودم برای خودم با اینکه لب تاب ال جی هم داشتم لب تاب سامسونگ برداشتم و بسیار از ان راضی ام و کلا فروش محصولات سامسونگ من همیشه بیشتر از کلیه محصولات ال جی بوده. اما متعصب نیستم و میگویم که ال جی هم محصولات بسیار خوبی دارد