PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درمورد iphone چینی

sadeghbarout
31-03-2011, 09:33
سلام دوستان
دیروز توی بازار بودم دیدم iphone رو زده 95000 تومان
بعدش فهمیدم چینیه
از یکی پرسیدم فرقش چیه گفت که هیچ کدوم از برنامه های iphone روش نصب نمیشه
میخواستم از دوستان بپرسم که راسته یا دروغه؟
لطفا دوستانی هم که دارن بگن ازش راضی هستن یا نه؟

elektronick
03-04-2011, 10:42
کیفیت تصویرش خوبه نسبت به گوشی های چینیه دیگه
ولی سیستم عاملی نداره که بخای برنامه، تم، بازی یا هر چیزه دیگه ای رو نصب کنی
فقط قشنگی داره
از من میشنوی نخرش

sadeghbarout
05-04-2011, 12:04
از نظرت ممنونم
من هم از چند جای دیگه پرسیدم و گفتند اطلا خوب نیست
دیگه پشیمون شدم

aaaaaa111
05-08-2011, 05:42
سلام . تا حالا فقط با نوکیا کار کرده ام و تازه برای پسر 10 ساله ام یک آیفون غیر اصل دست دوم خریدم که پشتش نوشته آیفون 32GB . و اصلا با منوهاش آشنا نیستم و هر فرومی رفتم چیزهایی میگفتن که اصلا چیزی نمیفهمیدم و الان دو مشکل دارم که ازتون میخوام راهنماییم کنید :
1- فارسی که میکنمش تو منوهاش بعضی حروف از کلمه جدا هستند و خیلی اذیت میکنن .
2-جایی هست که از صفر منوهاشو و طریقه کار کردن با تمام امکاناتشو توضیح بده چون زمین تا آسمون با نوکیا فرق میکنه ؟
سپاسگزارم

aaaaaa111
06-08-2011, 19:41
سلام . لطفا یک نفر جواب بده

argmedia
22-09-2011, 18:31
چه جوری میشه زمین تا آسمون رو اینجا توضیح داد... بهتره خودت ور بری یا با یکی که بلده حضوری یاد بگیری بعد اشکالاتتو اینجا بگی که یکی راهنمایی کنه... هر گوشی و وسیله الکترونیک جدید از نظر منو فرقایی داره اما اگه مفهوم هر چیزی رو که تو گوشیها هست بدونی تو هر گوشی دیگه هم به یه صورت دیگه میتونی پیداش کنی و تنظیم کنی... فکر کنم زبانشو انگلیش کنی بهتره...:5:

argmedia
13-10-2011, 03:08
ایفون 5 چینی هم ظاهرا انواع مختلفی داره.. من یکی دارم که به جز از انتن دهی و اینرنتش که مرتب قطع میشه راضیم.. انتن دهی اونم تو جاهای معمولی و فضای باز خوبه اما بعضی جاها که گوشیهای معمولی 30-40 تومنی انتن میدن به سختی انتن میده و کلا قطعه... اینترنت خودش هم مشکل داره خیلی قابل اطمینان نیست... یه سری برنامه جاوا هم نصب کردم... در کل گوشی خوبیه باریک و خوش استیله و منوها روان هستند جای ایکونا هم عوض میشه ولی موقعی که برنامه جدید نصب میشه ایکونی اضافه نمیشه و از تو منوی جاوا باید سراغ برنامه های نصب شده رفت... برنامه اپرا داره اما کار نمیکنه من چند تا نسخه اپرا نصب کردم تا بالاخره یکیش کار کرد.... موقعی که یه جا گیر کردی هیچ وسیله سرگرمی نداری اون موقع همین اینترنت بگیر نگیرش میتونه سرتو گرم کنه ... به شرطی که ایرانسل یا همراه اول یه ماه بگیری که هزینه اش معلوم باشه .... اگه به قیمت بگیری این گوشیو خوبه برا من گرون تموم شده چون گوشی قبلیمو عوض کردم باهاش... بگذریم.... توجه داشته باشید که وقتی گوشی چینی می گیرید به کیفیت ساخت خود گوشی و نیز منوهای اون توجه کنید چون خیلی با هم از نظر کیفیت فرق می کنند... در کل اگه به خاطر TV نبود میرفتم سامسونگ میخریدم که زیر 200 گوشی داره... البته زیاد خوشگل نیستند... ولی مطمئن تره... ظاهرا یک گوشی tv دار داره سامسونگ که اونم خوبه.....

new24
10-11-2011, 21:47
من چندتا گوشی تا الان داشتم
الانم همین گوشی ایفون چینی رو دارم ولی بازی و دیکشنری روش نصبه
باید بازی برای گوشی های لمسی با فرمت jar یا jad بگیری و نصبش کنی