PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : HP Pavilion dv4 2049wm

domrany
30-03-2011, 16:46
سلام
من با این لپ تاپ مشکل دارم (اینم بگم که مهندس سخت افزارم و کارم تعمیر سخت افزاری و نرم افزاریه)
این لپ تاپ تا موقعی که ویندوز سون خودش روش بود مشکلی نداشت
مشکل از جایی شروع شد که ویندوزش رو عوض کردم
اول سعی کردم یه xp روش بریزم
اما ویندوزهای مختلف از جمله xp sata2 که مخصوص لپ تاپه روی این لپ تاپ نصب نشدن و بعد از کپی فایل های اولیه و به محض start windows installation صفحه آبی نمایش دادن.
پس سون 32 بیتی نصب کردم
اما با اینکه همه ی درایور های داده شده تو سایت hp رو براش نصب کردم بازم توی بازی ها (pes 2010) یه مقدار ضعیف عمل میکنه در صورتی که با ویندوز اصلی خودش این مشکل رو نداشت
رم هم به جای 4 گیگ ، 3.5 گیگ نشون میداد که با پچ کردن 3.7 شد
منم تصمیم گرفتم سون 64 بیتی نصب کنم ، اما این ویندوز هم چیزی رو حل نکرد
این شرکت hp ویندوز خاصی برای این مدل لپ تاپ استفاده میکنه؟

teknosys
31-03-2011, 11:49
سلام
من با این لپ تاپ مشکل دارم (اینم بگم که مهندس سخت افزارم و کارم تعمیر سخت افزاری و نرم افزاریه)
این لپ تاپ تا موقعی که ویندوز سون خودش روش بود مشکلی نداشت
مشکل از جایی شروع شد که ویندوزش رو عوض کردم
اول سعی کردم یه xp روش بریزم
اما ویندوزهای مختلف از جمله xp sata2 که مخصوص لپ تاپه روی این لپ تاپ نصب نشدن و بعد از کپی فایل های اولیه و به محض start windows installation صفحه آبی نمایش دادن.
پس سون 32 بیتی نصب کردم
اما با اینکه همه ی درایور های داده شده تو سایت hp رو براش نصب کردم بازم توی بازی ها (pes 2010) یه مقدار ضعیف عمل میکنه در صورتی که با ویندوز اصلی خودش این مشکل رو نداشت
رم هم به جای 4 گیگ ، 3.5 گیگ نشون میداد که با پچ کردن 3.7 شد
منم تصمیم گرفتم سون 64 بیتی نصب کنم ، اما این ویندوز هم چیزی رو حل نکرد
این شرکت hp ویندوز خاصی برای این مدل لپ تاپ استفاده میکنه؟

سلام

به نظر میرسه با تعویض ویندوز یه سری اشکالات نرم افزاری براش پیش اومده. مثلا ممکنه نرم افزارهای مکملی رو استفاده کرده باشن که گرافیگت با اونا بهتر کار میکرده و با تعویض ویندوز اونا حذف شدن. بهترین کار ریکاوری ویندوز اورجینال هست ولی اگه دیسکش رو نداری نمیشه کاریش کرد. خاورمیانه نماینده ای برای دیسک های ریکاوری نداره. حداقل سایت HP میگه!

ولی یه نرم افزار میزارم ماله خود HP هست. دانلودش کن و ازش برای آپدیت سیستم طبق نظر خود HP (چون اتوماتیک کار میکنه!) استفاده کن. ممکنه بتونه مشکلات رو حل کنه. اسمش هم HP Support Assistanceهست. آخرین ورژنش رو از این لینک بگیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

روی همه ویندوزهای ویستا و سون از Basic بگیر تا Ultimate هم 32 و هم 64 بیت نصب میشه. توضیحاتش رو هم اگه خواستی خبر کن تا بگم. چون توضیحاتش زیاده و در عین حال ساده. فقط این توضیح رو بدم که وقتی نصبش کردی توی صفحه اول نرم افزار روی Maintain کلیک کن ، بعد Health Analysis رو انتخاب کن و Refresh بزن. میاد بالای دسکتاپ. بقیش هم راحته. با استفاده از آنلیزی که میکنه لیست مشکلات رو میگه و شما با فشار یک دکمه می تونی اونا رو رفع کنید.

عکس:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشین.