PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل رسیو و سند اطلاعات هنگام عدم استفاده از اینترنت

FOURTH RETURN
30-03-2011, 12:18
سلام من یه مشکلی دارم و اون اینه که خیلی مواقع که به کانکشنم وصلم و کار خاصی با اینترنت اجام نیدم اما توی آیکون اینترنت در تسکبار میبینم رسیو و سند اطلاعات دارم با توجه به استفاده از سرویس حجمی ای دی اس ال متحمل خسارت میشم راهی برای حل این مشکل هست؟

Rahpooyan
30-03-2011, 14:35
دوست عزیز معمولا بعضی نرم افزارها در زمان اتصال به اینترنت دریافت ها و ارسال هایی انجام می دهند نظیر اپدیت ویندوز و انتی ویروس ها که شما می توانید تنظیمات ان را از اتومات به manual تغییر دهید
ثانیا بعضی برنامه های جاسوسی و ... هم می توانند مقصر باشند . که پیشنهاد استفاده یه فایروال قوی چیز بدی نیست

FOURTH RETURN
30-03-2011, 15:49
نه اپدیت ویندوز که خاموشه آنتی ویروسهام که کلا اپدیتشون دستیه(avg is 2001&Malwarebytes' Anti-Malware) برنامه مخربی هم روی سیستمم نیست فایروال هم دارم دیگه به نظرتون چه کارایی انجام بدم؟

joe_satriani
30-03-2011, 16:21
با سلام
دوست عزيز اون سند و رسيو اطلاعات چقدره؟
اگه در حد بايت باشه كه طبيعيه
چون بلاخره هر چند لحظه بايد چك بشه ارتباط اينترنت با ويندوز
واسه همين يكم تراكنش داره
يا اينكه ياهو مسنجر باز هست و از اين قبيل
اما اگه حجم رد و بدل شدن زياد باشه بايد سراغ نرم افزارها بريد و ببينيد كدوم خودشو آپديت ميكنه

موفق باشيد.

ma_softnet
30-03-2011, 16:22
من هم با این مشکل روبرو هستم سیستم برای خودش ارسال و دریافت داره

FOURTH RETURN
30-03-2011, 21:55
با سلام
دوست عزيز اون سند و رسيو اطلاعات چقدره؟
اگه در حد بايت باشه كه طبيعيه
چون بلاخره هر چند لحظه بايد چك بشه ارتباط اينترنت با ويندوز
واسه همين يكم تراكنش داره
يا اينكه ياهو مسنجر باز هست و از اين قبيل
اما اگه حجم رد و بدل شدن زياد باشه بايد سراغ نرم افزارها بريد و ببينيد كدوم خودشو آپديت ميكنه

موفق باشيد.

نه از کیلوبایت رده در حد مگابایته اگر هم دیسکانکت نکنم همینطور حجمش بیشتر میشه یه نرم افزاری نیست بفهمیم اینا چی هستن که دارن سند و رسیو میشن؟:41:

joe_satriani
31-03-2011, 14:40
نه از کیلوبایت رده در حد مگابایته اگر هم دیسکانکت نکنم همینطور حجمش بیشتر میشه یه نرم افزاری نیست بفهمیم اینا چی هستن که دارن سند و رسیو میشن؟:41:

با سلام
با نرم افزار net limiter اين كار رو ميتونيد پيگيري كنيد

موفق باشيد.

gilmor
04-04-2011, 11:39
این برنامه Net Limiter میتونه نشون بده که چه برنامه ای داره send or recieve میکنه ؟

joe_satriani
04-04-2011, 18:02
این برنامه Net Limiter میتونه نشون بده که چه برنامه ای داره send or recieve میکنه ؟

با سلام
بله دوست عزيزم
خودش يه پانل كاربري داره كه تك تك برنامه هايي كه توي رم هستن رو بهش اختصاص داده و هر سند و رسيوي توسط اينها بشه نشون ميده

موفق باشيد.

FOURTH RETURN
10-04-2011, 11:11
این برنامه اصلا بدرد نمیخوره چون جلوی سند و رسیو رو نمیتونه بگیره یه برنامه بدرد بخورتری نیست؟