PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Euro Truck Simulator 2

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

iCe m@n
18-04-2012, 14:58
سلام بچه ها بازی یورو 2 به تاریخ میلادی چندم انتشار میشه

تاریخ دقیق اعلام نکردن ولی طبق گفته خود منبع بازی گفته
We have set the release time to first week of August 2012.

یعنی زمان ریلیز رو هفته اول ماه August 2012 مشخص کردن
بقیه سایت ها هم تاریخ ریلیز بازی رو August 2012 زدن

Troy007
18-04-2012, 18:54
سلام
من بازی ETS 1 رو دانلود کردم تقریبا 120 مگ بود میخوام اجراش کنم میگه باید کرک کنی رفتم کرک که تو نت هست گرفتم تا می خوام اجراش کنم ارور میده باید چی کار کنم ؟؟؟

iCe m@n
18-04-2012, 20:26
سلام
من بازی ETS 1 رو دانلود کردم تقریبا 120 مگ بود میخوام اجراش کنم میگه باید کرک کنی رفتم کرک که تو نت هست گرفتم تا می خوام اجراش کنم ارور میده باید چی کار کنم ؟؟؟

دوست عزیز این کرک رو شما بریز باید مشکل حل بشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

OnT!me
22-04-2012, 15:41
سلام دوستان عزيز من امروز تازه يه چيزي فهميدم كه شايد شما قبلن فهميده باشينش ! فهميدم توي بازي دوربين هاي كنترل سرعت رو ميشه ديد و در جاده ها نصب هست. و مثل يورو تراك 1 و جرمن تراك يهو جريمه نميكنه !

امير موسر
22-04-2012, 15:43
سلام دوستان عزيز من امروز تازه يه چيزي فهميدم كه شايد شما قبلن فهميده باشينش ! فهميدم توي بازي دوربين هاي كنترل سرعت رو ميشه ديد و در جاده ها نصب هست. و مثل يورو تراك 1 و جرمن تراك يهو جريمه نميكنه !

اومده بازی ؟!

OnT!me
22-04-2012, 15:52
تاریخ دقیق اعلام نکردن ولی طبق گفته خود منبع بازی گفته
We have set the release time to first week of August 2012.

یعنی زمان ریلیز رو هفته اول ماه August 2012 مشخص کردن
بقیه سایت ها هم تاریخ ریلیز بازی رو August 2012 زدن

اومده بازی ؟!

نه هنوز گفتن كه هفته اول ماه August 2012 مياد. ولي من خيلي عكساي جالبي ازش پيدا كردم ميزارم براتون ايشالله زود بياد . تازه چند امكان جديدم ازش تو سايتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گذاشتم كه همينجا هم براتون ميزارم.

۱٫ نور خورشید و فضا سازی محیط جاده و شهر ها بسیار بسیار طبیعی شده!

۲٫ هنگام بازندگی شما فکر میکنید واقعا دارد بارون میاید زیرا قطرات باران به شکلی بسیار زیبا روی ماشین و شیشه ها و آینه بغل ها قرار میگیرد!

۳٫ شما میتوانید کامیون خود رو به ۳ حالت سقف کوتاه , سقف بلند با بادگیر بزرگ و سقف بلند با بادگیر کوتاه در بیارید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

۴٫ شما میتوانید مطابق با سلیقه و بار مورد نظر کامیون خود را در ۳ نوع ۲*۴*۴ چرخ و ۲*۲*۴ چرخ و ۲*۴ چرخ در بیاورید.

۵٫ شما میتوانید ظاهر هر نقطه از کامیون خود را عوض کنید و به هر مدلی در بیاورید میتوانید:

۱٫ مدل سقف ۲٫ آفتابگیر بالای شیشه ۳٫ آینه های بغل

۴٫ در ها ۵٫ گلگیر عقب ۶٫ جاپا ها ۷٫ جلو پنجره کامیون

۸٫ سپر ۹٫ رینگ و لاستیک ها ۱۰٫ رنگ آمیزی و نقاشی

و خیلی امکانات جالب دیگر که در ویدئو های یوتیوب میتونید مشاهده کنید.

استفاده کنید.

شما میتونین هر نقطه ای از کامیون که فکرشو میکنین تغییر بدین !

۶٫ شما میتوانید ظاهر داخل کامیون هم به ۴ مدل تغییر دهید :

۱٫ رنگی فرمان سمت راست
۲٫ رنگی فرمان سمت چپ
۳٫ مشکی فرمان سمت راست
۴٫ مشکی فرمان سمت چپ

۷٫ و یکی از بهترین امکانات بازی تنظیم آینه بغل ها به حالت دلخواه است !

شما میتوانید با کلید هایی که طراحی شده هر ۴ آینه کامیون را به بالا , پایین , چپ و راست حرکت دهید.

خلاصه باید بهتون بگم شما هر بلایی خواسته باشین میتونین سر کامیونتون در بیارین

از بادگیر سقف گرفته تا اگزوز پایین کامیون یعنی هرچی براتون بگم کم گفتم اگه فیلتر شکن دارین به سایت بازی بروید و فقط ویدئو ها رو تماشا کنید و لذت ببرید

این مطلب به صورت اختصاصی نوشته شده و کپی فقط با ذکر منبع مجاز است .

باتشکر منبع : SimulatorGame.ir

moslem farahmand
22-04-2012, 16:50
نه هنوز گفتن كه هفته اول ماه August 2012 مياد. ولي من خيلي عكساي جالبي ازش پيدا كردم ميزارم براتون ايشالله زود بياد . تازه چند امكان جديدم ازش تو سايتم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F) گذاشتم كه همينجا هم براتون ميزارم.

۱٫ نور خورشید و فضا سازی محیط جاده و شهر ها بسیار بسیار طبیعی شده!

۲٫ هنگام بازندگی شما فکر میکنید واقعا دارد بارون میاید زیرا قطرات باران به شکلی بسیار زیبا روی ماشین و شیشه ها و آینه بغل ها قرار میگیرد!

۳٫ شما میتوانید کامیون خود رو به ۳ حالت سقف کوتاه , سقف بلند با بادگیر بزرگ و سقف بلند با بادگیر کوتاه در بیارید

۴٫ شما میتوانید مطابق با سلیقه و بار مورد نظر کامیون خود را در ۳ نوع ۲*۴*۴ چرخ و ۲*۲*۴ چرخ و ۲*۴ چرخ در بیاورید.

۵٫ شما میتوانید ظاهر هر نقطه از کامیون خود را عوض کنید و به هر مدلی در بیاورید میتوانید:

۱٫ مدل سقف ۲٫ آفتابگیر بالای شیشه ۳٫ آینه های بغل

۴٫ در ها ۵٫ گلگیر عقب ۶٫ جاپا ها ۷٫ جلو پنجره کامیون

۸٫ سپر ۹٫ رینگ و لاستیک ها ۱۰٫ رنگ آمیزی و نقاشی

و خیلی امکانات جالب دیگر که در ویدئو های یوتیوب میتونید مشاهده کنید.

استفاده کنید.

شما میتونین هر نقطه ای از کامیون که فکرشو میکنین تغییر بدین !

۶٫ شما میتوانید ظاهر داخل کامیون هم به ۴ مدل تغییر دهید :

۱٫ رنگی فرمان سمت راست
۲٫ رنگی فرمان سمت چپ
۳٫ مشکی فرمان سمت راست
۴٫ مشکی فرمان سمت چپ

۷٫ و یکی از بهترین امکانات بازی تنظیم آینه بغل ها به حالت دلخواه است !

شما میتوانید با کلید هایی که طراحی شده هر ۴ آینه کامیون را به بالا , پایین , چپ و راست حرکت دهید.

خلاصه باید بهتون بگم شما هر بلایی خواسته باشین میتونین سر کامیونتون در بیارین

از بادگیر سقف گرفته تا اگزوز پایین کامیون یعنی هرچی براتون بگم کم گفتم اگه فیلتر شکن دارین به سایت بازی بروید و فقط ویدئو ها رو تماشا کنید و لذت ببرید

این مطلب به صورت اختصاصی نوشته شده و کپی فقط با ذکر منبع مجاز است .

باتشکر منبع :
0SimulatorGame.ir

دستت درد نكنه حال كرديم شوق انتظارمون رو بيشتر كردي

OnT!me
22-04-2012, 17:20
سلام توی این ویدیو ها تمامی ویژگی های یورو تراک هست. اين ويدئو ها توسط مدير انجمن بازيهاي شبيه ساز آپلود شده و انجمن ما قرار گرفته شده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] از دوستان خواهش ميكنم به انجمن بياين تا با دوستان ما هم آشنا بشيم و بتونيم كار اديت اصلي بازي يورو تراك 1 يا جرمن تراكو از سر بگيريم.

امیدوارم خوشتون امده باشه.

منبع:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
-----:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HOMARNA
22-04-2012, 19:56
سلام دوستان...
بالاخره نقشه بازی هم به صورت کامل به نمایش در اومد...
تمام شهر ها نیستن , اما همین هایی هم که هستن به اندازه کافی گسترده هستن که فقط گشتن داخل نقشه 48 ساعت وقت ببره...
جزییات بسیاز بالایی هم برای این نقشه در نظر گرفته شده که نوید یک بازی شبیه ساز ایده آل رو میده...
به قول فن های اروپایی بازی منتظر King of simulators هستیم...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

OnT!me
22-04-2012, 20:15
سلام دوستان...
تمام شهر ها نیستن , اما همین هایی هم که هستن به اندازه کافی گسترده هستن که فقط گشتن داخل نقشه 48 ساعت وقت ببره...
جزییات بسیاز بالایی هم برای این نقشه در نظر گرفته شده که نوید یک بازی شبیه ساز ایده آل رو میده...

دمت گرم ! عاليست ! خوبه مپش جاده هاي فرعي هم داره و كامل شده ! ايشالله زود بياد بخريمش!

iCe m@n
22-04-2012, 21:48
مپش شبیه به مپ 18wheels هستش که خدایی خیلی طویل بود جاده ها آدم لذت میبرد وقتی یه بار میبرد
اینم شبیه همون مپ شده که این یه تحول بزرگ تو این بازی هستش که از مپ های کوچیک دل کنده :31:
همونطور هم که دوستمون در بالا گفت جاده های فرعی هم که به وفور دیده میشه که این خودش خیلی خوبه:46: و بازی کامل شده از نظر جاده برای طرفداران
ایشالله که دیگه تاخیر نخوره و طبق تاریخی که مشخص کردن بازی ریلیز بشه

OnT!me
22-04-2012, 22:31
ايشالله توي بازي امكاني باشه تا توي جاده هاي باريك 2 طرفه وقتي سبقت آزاده ماشين ها يا كاميون هاي پشت سر ما ازمون سبقت بگيرن ! خيلي جالب ميشه ! بعد گاز ميديم نميزاريم رد بشه ! :D

dogh
23-04-2012, 00:26
جالبی نقشه بازی به اینه که نقشه gts , ukts هم تو بازی گذاشتن با کمترین تغییرات

mjorh
23-04-2012, 00:34
پیج قبلی ارور اتک پیج میده ...نمیدونه تو پیج قبلی چی نشون داده شده :31: اینطور ک معلومه مپ هسش...
همونطور ک آقا امید گفتن جاده های طولانی خیلی میچسبه ...امیدوارم جاده هاش مث سری 18wheelsباشه ...

Aria1997
23-04-2012, 01:25
آره کسپر نمیذاره اینجا رو باز کنم!

dogh
23-04-2012, 11:18
چرا فرانسه و ایتالیا نصفه هستن اسپانیا و پرتغالش کو .؟

hamed30
23-04-2012, 11:30
سلام دوستان...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fserver1%2F02%2Fi%2Feayapn9tbhrc2a9b3f2.jpg)

فکر نمی کنم در مقابل نقشه ETS 1 خیلی فرقی کرده باشه ! (از نظر بزرگی) تازه کوچکتر هم به نظر میرسه .

moslem farahmand
23-04-2012, 12:42
اينقدر گفتن نقشش بزرگه اين بود :13:

ali9011
23-04-2012, 18:49
ببخشید این نقشه که مال ets1هست

iCe m@n
23-04-2012, 23:22
فکر نمی کنم در مقابل نقشه ETS 1 خیلی فرقی کرده باشه ! (از نظر بزرگی) تازه کوچکتر هم به نظر میرسه .

حامد جان نقشش زیاد وسیع نیست ولی با توجه به پر پیچ و خم شدن جاده ها و وجود جاده های فرعی فراوان توی بازی نقشه کامل شده و راه ها یکمی طولانی میشه اگه از جاده های اصلی و فرعی بری ما هم برای این مورد ها گفتیم نقشش بهتر شده و کامل شده:46:

چون بیشترین چیزی که توی ETS 1 و GTS بچه ها دنبالش بودن وجود جاده های فرعی بود که اینجا کامل شده :31:

hamed30
24-04-2012, 10:12
ببخشید این نقشه که مال ets1هست
اون عکس بزرگه مال 1 هست درسته من گذاشتمش(جهت مقایسه) . اون کوچیکه مال 2 هست روش کلیک کنید تا تو یه صفحه جدید باز بشه .

وین رونی
24-04-2012, 11:32
از ورشو بار بزنی بخوای بری لیسبون چقدر زمان میبره؟زمان خود بازی

HOMARNA
24-04-2012, 12:23
از ورشو بار بزنی بخوای بری لیسبون چقدر زمان میبره؟زمان خود بازی

تو بازی 28 ساعتی زمان می بره که میشه 40 تا 50 دقیقه واقعی...
الان دیگه خیلی تو ذوق میزنه یورو 1 , وگرنه از اول می رفتمش...

moslem farahmand
24-04-2012, 20:03
تو بازی 28 ساعتی زمان می بره که میشه 40 تا 50 دقیقه واقعی...
الان دیگه خیلی تو ذوق میزنه یورو 1 , وگرنه از اول می رفتمش...

كي مياد اينقدر راه بار ببره من كه حوصله ندارم فقط جاده هاي كوچك و مصافت هاي كم:20::20::20:

BBNHFAK
25-04-2012, 18:30
آیا ویدیو یا خبری از پیشرفت Physics کامیون ها هم هست؟؟؟

OnT!me
25-04-2012, 20:08
آیا ویدیو یا خبری از پیشرفت Physics کامیون ها هم هست؟؟؟

اينجا رو بخونين ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hosein0mid
26-04-2012, 09:25
سلام به همگی بچه ها به زودی 7 ودیو جدید از بازی یورو تراک 2 میخوام بزارم شایدم با خود بازی

OnT!me
26-04-2012, 13:34
دانلود بازی کامپیوتر Euro Truck Simulator 2 همراه با کرک

سلام براي دانلود بازي Euro Truck Simulator 2 به يكي از آدرس هاي زير برويد.

دانلود بازي يورو تراك 2 : كليك كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود بازي يورو تراك 2 : كليك كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ehsan_update
26-04-2012, 13:47
دانلود بازی کامپیوتر Euro Truck Simulator 2 همراه با کرک

سلام براي دانلود بازي Euro Truck Simulator 2 به يكي از آدرس هاي زير برويد.

دانلود بازي يورو تراك 2 : كليك كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] e.ir%2Fshowthread.php%3F251-%25D8%25AF%25D8%25A7%25D9%2586%25D9%2584%25D9%2588 %25D8%25AF-%25D8%25A8%25D8%25A7%25D8%25B2%25DB%258C-%25DA%25A9%25D8%25A7%25D9%2585%25D9%25BE%25DB%258C %25D9%2588%25D8%25AA%25D8%25B1-Euro-Truck-Simulator-2-%25D9%2587%25D9%2585%25D8%25B1%25D8%25A7%25D9%2587-%25D8%25A8%25D8%25A7-%25DA%25A9%25D8%25B1%25DA%25A9%26p%3D569%23post569 )

دانلود بازي يورو تراك 2 : كليك كنيد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] F%3Fp%3D638)

عزیز چرا لینک مشکوک میذاری؟ بازی قراره تابستون رلیز بشه اونوقت شما داری لینکش رو اونم همراه کرک(!) اینجا واسه دانلود میذاری؟!!!!! :13:
واقعا که! :2:

OnT!me
26-04-2012, 15:51
عزیز چرا لینک مشکوک میذاری؟ بازی قراره تابستون رلیز بشه اونوقت شما داری لینکش رو اونم همراه کرک(!) اینجا واسه دانلود میذاری؟!!!!! :13:
واقعا که! :2:

عزيز من اين لينك رو از يك منبع مورد اطمينان پيدا كردم ! مشكوك نيست ! حالا اگه دوست دارين دانلود نكنين البته بهتره صبر كنيم تا وارد بازار ايران بشه .

hamed30
26-04-2012, 19:49
عزيز من اين لينك رو از يك منبع مورد اطمينان پيدا كردم ! مشكوك نيست ! حالا اگه دوست دارين دانلود نكنين البته بهتره صبر كنيم تا وارد بازار ايران بشه .

مدیر انجمنی که این بازی رو گذاشته اینجوری نوشته :

توی ایران هیچ نسخه ای برای عرضه یا فروش وجود نداره . اما در لهستان نسخه های هست .اما این نسخه یوروتراک 2 است اما کامل نیست چون شرکت scs نرم افزار هنوز هم داره روی ویژگی ها کار می کنه . این بازی توسط مدیر سایتی که آدرس اون آمده امتحان شده است.

این عین صحبتای دوستمون بود با اون جمله بندی قشنگش . لینک دانلود و پسوردش رو هم گذاشتن و ادعا میکنن که این بازی ETS 2 هست ولی دریغ از یه عکس از محیط بازی .
الان یک جوون مرد مایه دار بیاد در راه اسلام فداکاری کنه 1.24 گیگ بی زبونو حروم کنه ببینیم خودشه یا نه . در ضمن ثواب هم داره اجرش هم با جهاد در راه خدا برابری میکنه میگید دروغ میگم اینم منبعش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :31:

HOMARNA
26-04-2012, 19:56
خیلی جالبه...
سایت اصلی سازنده بازی هنوز داره بازی رو می سازه و ما اینجا full version با کرک بازی رو داریم...
حتما باید به سازنده ها خبر بدیم...!
ای بابا این لینک ها که الان 1 سالی هست داخل سایت های مختلف پیدا شدن...

senatoor3
26-04-2012, 21:15
سلام ...
دوستان مدیر اون انجمن خودش هم دانلودش نکرده !!!
منم یکی مثل اینو بعد از گذشت 15 ساعت با سرعت 256 دانلود کردم.آخرشم پسورد خواست.
برای پسوردم باید از یه سایت خارجی بخری که کلا سر کاریه !!:13:
و اون دوست عزیزمونم که هی مطالب انجمن بازی های شبیه سازو اینجا قرار میده بیشتر توجه کنه.
در ضمن پسوردی هم که مدیر انجمن بازی های شبیه ساز قرار داده کار نمیکنه.پس بیخودی وقت نذارید

senatoor3
26-04-2012, 21:29
(سلام عزيز نه هنوز فكر نكنم تو بازار اومده باشه فقط دانلود هست من هنوز امتحان نكردم چون سيستمم جواب نميده دانلود نميكنم كساني كه دانلود كردن حتما اطلاع بدهند با تشكر)

این رو آدمین انجمن بازی های شبیه ساز در پاسخ به یکی از کاربرا گفتن.کسی که لینک رو قرار داده!!!

تو این انجمن از iCe m@n ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بازی خور تر نداریم. به محض این که بیاد خودش تست میکنه و لینک دانلود و فروشش رو هم قرار میده
تا حالا صبر کردین یه 2-3 ماه دیگه ام روش.کلا تا وقتی بیاد بیخیال بشید. بالاخره بازی میاد:5:

OnT!me
26-04-2012, 21:58
سلام ...
دوستان مدیر اون انجمن خودش هم دانلودش نکرده !!!
منم یکی مثل اینو بعد از گذشت 15 ساعت با سرعت 256 دانلود کردم.آخرشم پسورد خواست.
برای پسوردم باید از یه سایت خارجی بخری که کلا سر کاریه !!:13:
و اون دوست عزیزمونم که هی مطالب انجمن بازی های شبیه سازو اینجا قرار میده بیشتر توجه کنه.
در ضمن پسوردی هم که مدیر انجمن بازی های شبیه ساز قرار داده کار نمیکنه.پس بیخودی وقت نذارید

عزيز من مدير انجمن بازيهاي شبيه ساز هستم. من اون رو گذاشتم چون از يه سايت معتبر ايراني پيداش كرده بودم و در نظراتي كه به ميطب داده بودن بازديد كننده هاش گفته بودن اين رمز كار ميكنه من براي همين مطمئن شدم و گذاشتم براي دانلود در انجمنم حالا بله من با شما موافقم . ولي چون اون بنده خدا گفت كار ميكنه منم گذاشتم !

اگه اشتباهي كردم ببخشيد قصدي بر ناراحتي شما نداشتم.

iCe m@n
27-04-2012, 00:00
عزيز من مدير انجمن بازيهاي شبيه ساز هستم. من اون رو گذاشتم چون از يه سايت معتبر ايراني پيداش كرده بودم و در نظراتي كه به ميطب داده بودن بازديد كننده هاش گفته بودن اين رمز كار ميكنه من براي همين مطمئن شدم و گذاشتم براي دانلود در انجمنم حالا بله من با شما موافقم . ولي چون اون بنده خدا گفت كار ميكنه منم گذاشتم !

اگه اشتباهي كردم ببخشيد قصدي بر ناراحتي شما نداشتم.

دوست عزیز شما خیلی لطف کردی که به فکر دوستان بودی و لینک برای دانلود گذاشتی ولی شما که مدیر سایت هستی و میدونی که فعلا زیاد روی لینک های این بازی با توجه به صحبت های خود سازندگان و تاریخ انتشاری که برای بازی تعیین شده این لینک ها مشکوکه شما خودت یه تست نکردی و از روی حرف بقیه گذاشتی توی سایت خودت و اینجا؟
اصولا مدیران خودشون این سری لینک ها رو برای اطمینان باید یه تست بکنن و اگه کار کرد با خیال راحت و مدرک بزارن توی سایت
من خودم مدیر یه فروم هستم و زمانی که میخوام به لینکی که بهش شک دارم رو قرار بدم یه امتحان اول خودم میکنم اگه جواب داد بعد میذارم توی فرومم بدون مشکل

حالا شما هم اگه تست کردی که عکس از بازی بزار اگرم تست نکردی و اگه میتونی دانلود کن یه تست هم بکن اگه جواب داد همه دانلود میکنن

خب من سایت خودت هم که چک کردم ظاهرا بازی مشکل داره و یکی از کاربران خودت هم تست کرده بود و پسوورد اشتباه بود
پس این لینک ها هم میشه مثل قبلی ها بی فایده دوستان هیج کس دانلود نکنه
زمانی که بیاد به صورت رسمی خودم توی اینجا براتون میذارم

hosein0mid
27-04-2012, 00:30
بچه ها سایت آمازون و که میشناسید بازی یورو 2 را واسه خرید پستی گذاشته یه آماری بگیرید صحت داره

Skyscraper
27-04-2012, 00:48
بچه ها سایت آمازون و که میشناسید بازی یورو 2 را واسه خرید پستی گذاشته یه آماری بگیرید صحت داره

اگه همچین چیزی هم درست باشه که نیست تا رسما وارد ایران شه یکی دو ماهی طول میکشه

moslem farahmand
27-04-2012, 07:27
شركت سازنده ي بازي demo از بازي نزده

iCe m@n
27-04-2012, 09:12
هنوز هیچ خبری نیست سایت آمازون هم اگه پیش فروش گذاشته پس این نشون دهنده این هستش که تا همون اول مرداد ماه بازی میاد و تاخیر نمیخوره

dogh
27-04-2012, 22:10
مگه سازنده بازی تاریخ انتشار نداده ؟
خبری از اکتروس جدید تو بازی هست یا نه ؟
فرانسه و اسپانیا و پرتقال و ایتالیا رو نمیخوان بزارن تو نقشه ؟

ali9011
28-04-2012, 13:56
سلام ادرس سایت امازون رو میگی لطفا؟

OnT!me
28-04-2012, 17:19
سلام ادرس سایت امازون رو میگی لطفا؟
فكر كنم اينه ! : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hosein0mid
28-04-2012, 21:05
سلام. اینم سایت آمازون از طریق ثبت نام باید سفارش بدی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] y1UcnVjay1TaW11bGF0b3ItSW1wb3J0LWdlcm1hbnkvZHAvQjA wNUZQTFMwRyUzRlN1YnNjcmlwdGlvbklkJTNEMFpIRzJGRVo5U zlDSkJLNFhIODIlMjZ0YWclM0RraGFyaWRnYXItMjAlMjZsaW5 rQ29kZSUzRHhtMiUyNmNhbXAlM0QyMDI1JTI2Y3JlYXRpdmUlM 0QxNjU5NTMlMjZjcmVhdGl2ZUFTSU4lM0RCMDA1RlBMUzBH

HOMARNA
04-05-2012, 00:56
سلام...
دیدم تاپیک رفته پایین گفتم یه عکس جدید بزارم با هم بریم تو کف گرافیک این بازی...

نورپردازیش عالیه...

vivabarca
06-05-2012, 22:00
این بازی هنوز منشر نشده ؟ تاریخ انتشار رو که تو پست اول 2011 زده !

iCe m@n
06-05-2012, 22:11
این بازی هنوز منشر نشده ؟ تاریخ انتشار رو که تو پست اول 2011 زده !

نه منتشر نشده هفته اول مرداد ماه تاریخ انتشار هست
اون پست اول قدیمیه تاریخ قبل رو ذکر کرده

dogh
07-05-2012, 23:05
مثل اینکه یک بازی جدید بنام scania truck تو داهه که به زودی میدن بیرون :46:

hamed30
08-05-2012, 10:31
مثل اینکه یک بازی جدید بنام scania truck تو داهه که به زودی میدن بیرون :46:
از ظاهرش که معلومه مثل truck & trailer هست زیاد نباید بهش خوش بین بود .

HOMARNA
08-05-2012, 11:18
سلام
این یکی گرافیکش در سطح تیم ملیه...
سر فرصت چند تا عکس ازش می زارم...

alik22
08-05-2012, 19:16
اینم یه چند تا تصویر از بازی:
Scania Truck Driving Simulator ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][

---------- Post added at 08:16 PM ---------- Previous post was at 08:13 PM ----------

اینم چند تا دیگه:

alik22
08-05-2012, 19:26
بفرمایید \:

---------- Post added at 08:24 PM ---------- Previous post was at 08:22 PM ----------

---------- Post added at 08:26 PM ---------- Previous post was at 08:24 PM ----------

اینم تصویر داخل:

alik22
10-05-2012, 18:40
اینم یه سری دیگه برا دوستان عزیز که فکر کنم اخر هیجان
Scania Truck Driving

alik22
10-05-2012, 18:47
ویه تصویر از اسکانیا در بازیeurotruck2

alik22
10-05-2012, 23:33
بفرمایید Scania Truck Driving تصویر:

ali9011
11-05-2012, 10:55
سلام این بازی که الان زدید توی تاپیک اومده؟ اگه نیومده تاریخ انتشارش کی هست؟

iCe m@n
11-05-2012, 12:10
سلام این بازی که الان زدید توی تاپیک اومده؟ اگه نیومده تاریخ انتشارش کی هست؟

منظورت کدوم بازی هست
ETS 2 یا Scania

بازی Scania که باید تا الان منتشر می شد ولی متاسفانه خبری ازش نیست
ولی ETS 2 هفته اول مرداد ماه منتشر میشه

alik22
11-05-2012, 12:17
فکر کنم scania
3خرداد ماه یا دو خرداد ماه باشه توسا یتش زده 10 روز و 14 ساعت دیگه بازی منتشر میشه ETS2 هم یه 82روز دیگه اگه تا خیر نخوره که بعیده@!!:20:

iCe m@n
11-05-2012, 16:19
فکر کنم scania
3خرداد ماه یا دو خرداد ماه باشه توسا یتش زده 10 روز و 14 ساعت دیگه بازی منتشر میشه ETS2 هم یه 82روز دیگه اگه تا خیر نخوره که بعیده@!!:20:

پس تاخیر خورده چون تا جایی که من دیدم تاریخ اولیه 11 ادریبهشت بود

hosein0mid
11-05-2012, 22:17
سلام بچه ها یه ودیو از بازی Scania Truck Driving

alik22
12-05-2012, 13:33
این تص.ویر رو ببینید :

Aria1997
12-05-2012, 14:05
او مای گاد :18:.
اینهمه پول فرمون داده یه دونه کامیون میخرید :دی

dogh
12-05-2012, 15:04
دلم آب افتاد این اسکانیا درایو کی میاد ؟:19:

alik22
12-05-2012, 20:01
عکس ج د ی د
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]پ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alik22
12-05-2012, 20:22
این نقشه فکر کنم کامل باشه:eTs2

ali9011
12-05-2012, 22:50
میگم شما که بلدید بریت نگاه کنید شاید یرو 2 اومده باشه ولی در اینجاها نباشه؟

iCe m@n
13-05-2012, 08:48
میگم شما که بلدید بریت نگاه کنید شاید یرو 2 اومده باشه ولی در اینجاها نباشه؟

عزیز دل ETS 2 به محض اینکه بیاد همه خبر دار میشن نگران نباش هنوز هم خیلی زوده که بخواد بیاد تاریخی که خودشون دادن هفته اول مرداد ماه میشه هنوز اردیبهشت هستیم:31:

ali9011
13-05-2012, 13:28
ببخشید این بازی جدید لیک دانلودش اومده یانه اسکانیا تراک:46:

iCe m@n
13-05-2012, 21:24
ببخشید این بازی جدید لیک دانلودش اومده یانه اسکانیا تراک:46:

نه دوست عزیز هیج کدوم هنوز نیومدن به محض اینکه نسخه های سالم هر کدوم از این بازی ها بیاد من براتون قرار میدم:46:

hamed70t
16-05-2012, 11:06
سلام ، یه سوال داشتم
این بازی رو (منظور یورو2) با کارت گرافیک 1گیگ 9600 میشه بازی کرد؟
راستی اگه میشه یه بازی اتوبوس خارج شهر معرفی کنید مرسی های فراوان

Dav0od
16-05-2012, 18:20
دوستان من هم برام یه سوا پیش اومده :31:
این بازی که هنوز منتشر نشده چرا تو قسمت خبرها قرار نداره !؟

ali9011
16-05-2012, 20:28
سلام یه ویدئو از بازی اسکانیا درایوینگ بزارین لطفا؟:11:

iCe m@n
17-05-2012, 00:05
سلام ، یه سوال داشتم
این بازی رو (منظور یورو2) با کارت گرافیک 1گیگ 9600 میشه بازی کرد؟
راستی اگه میشه یه بازی اتوبوس خارج شهر معرفی کنید مرسی های فراوان

سلام
بله میشه بازی کرد

هنوز همچین بازیی نزدن که بشه با اتوبوس خارج شهر بری ما هم خودمون منتظر همچین نسخه ای هستیم الان همه بازی های شبیه ساز اتوبوس داخل شهر هستن

---------- Post added at 01:05 AM ---------- Previous post was at 01:04 AM ----------

دوستان من هم برام یه سوا پیش اومده :31:
این بازی که هنوز منتشر نشده چرا تو قسمت خبرها قرار نداره !؟

این تاپیک برای این بازی استثناء هستش
چون راجع به بازی های که توی این سبک هستن هم بحث میشه و شاید زودتر از این نسخه منتشر بشن برای همین از اول این تاپیک اینجا زده شد :31:

alik22
17-05-2012, 09:31
یه خبر بد اسکانیا 18 ژوئن خواهد آمد

iCe m@n
17-05-2012, 09:49

بچه های این تاپیک هیچ کدوم مطمئن باش شوکه نمیشن از این خبر چون کلا ما به تاخیر عادت کردیم دیگه :31:
2 ساله منتظر ETS 2 هستیم هر بار هم تاخیر میخوره دیگه برامون عادی شده این خبرا:27:

hamed30
17-05-2012, 14:45

اینجا کلا پر از خبرای بده کسایی که ناراحتی قلبی روحی و روانی دارن نیان اینجا . ما که همه روانی شدیم رفت شما نشی .
خبر خوبو کی بده ؟

hamed70t
17-05-2012, 16:35
نمیخوام تو ذوق بزنم ولی یه حسی دارم که این یورو 2 مثل اساسین کرید رولیشن که پیش نمایشی رویایی داشت و همه میگفتن گرافیکارو می سوزونه آخرشم کپیه 2 در اومد اینم همچین شکلکی بشه

ali9011
17-05-2012, 16:56
شد ما یه باربیایم بگید این بازی اومده فقط میگن نههههههه.بابا سکته کردیم رفت.صددرصد دفعه ی بعد هم میگن یرو 2 تاخیر خورده دیگه نمیاد!:3::42::4::37::41::18:

hamed70t
17-05-2012, 17:01
این بازی حالا حالا ها قصد تشریف فرمایی ندارن ، بچه هامون یا بهتر نوه هامون باید بازی کنن:31::31:

hamed70t
17-05-2012, 17:24
iveco هم تو بازی هستش؟
اگه هستش کدوم مدلشه؟

iCe m@n
18-05-2012, 22:56
دوستان خواهشا اسپم ندید
به خدا زمانی که بازی بیاد اعلام میکنم لینک دانلود هم میذارم
هی نگید چرا بازی نیومد و چرا تاخیر میخوره دست ما نیست که به ما هی میگید
الان 83 صفحه این تاپیک رفته جلو حدود 50 صفحش اسپم هستش

moslem farahmand
23-05-2012, 11:28
راستي يك سوال بازي هنوز نيومده:31::31::16::31::31:

moslem farahmand
23-05-2012, 11:43
توي اين سايت بريد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

moslem farahmand
23-05-2012, 11:57

kiar
24-05-2012, 19:49
کدوم سری از بازیهای شبیه ساز تریلی از همه بهتره منظورم بازیهای شرکت scs software هستش ؟؟؟؟؟؟
در ضمن کسی euro truck 1 رو بازی کرده چطوره ؟؟

hamed30
24-05-2012, 20:22
کدوم سری از بازیهای شبیه ساز تریلی از همه بهتره منظورم بازیهای شرکت scs software هستش ؟؟؟؟؟؟
در ضمن کسی euro truck 1 رو بازی کرده چطوره ؟؟
بهترینش همین german truck simulator هست ولی به نظر من گزینه های بهتری غیر از scs هست مثل rig n roll که در به در دنبالشم واسه دانلود ولی گیر نمیاد .

iCe m@n
25-05-2012, 09:52
بهترین و جدید ترین بازی German Truck Simulator هستش
درباره rig n roll هم حامد جان من بهت توصیه میکنم بهش دل نبندی چون به گرد پای GTS هم نمیرسه :31:

hamed30
25-05-2012, 18:01
بهترین و جدید ترین بازی German Truck Simulator هستش
درباره rig n roll هم حامد جان من بهت توصیه میکنم بهش دل نبندی چون به گرد پای GTS هم نمیرسه :31:

چرااااااااااااااا؟؟؟؟؟

nice 2000
25-05-2012, 21:16
بهترین و جدید ترین بازی German Truck Simulator هستش درباره rig n roll هم حامد جان من بهت توصیه میکنم بهش دل نبندی چون به گرد پای GTS هم نمیرسه :31:

چی؟
از شما این حرف بعیده!
آخه ژرمن تراک در مقابل rig'n'roll کدوم یک از اینارو داره؟

german truck موتور سایه زنی داره؟
کامیون هاش انقدر طبیعین؟
واقعا مقیاس اجسام داخلش رعایت شده؟
عوارض طبیعیش به پای rig'n'roll میرسه؟
اصلا اون رانندش gts ا داخل ماشین پاشو میزاره بیرون؟
اصلا شما یک نور واقعی داخل gts می بینید بجز خورشید؟ (که اون هم سایه نداره)
تو Rig'n'roll هیچ جاده ای شبیه به جاده دیگه ای نیست برعکس ژرمن تراک حوصلت سر میره تو جاده.(مجبوری آهنگ یزاری).
آخه اون ماشین رو هر چی بکوبیش تو دیوار شیشش هم نمیشکنه.نور لامپش که فقط یه عکسه.
تمام اجسامش جامدن کامیوناش مثل ون حرکت می کنن.

(حالا نمیخوام برتری های جزئیش رو نسبت به gts بگم وگرنه فکر کنم یه صفحه بشه)

اتفاقا خوبه که یه رقیب برای scs software پیدا شد تا هرچی دلش می خواد نسازه شرکت scs هم از بازی سازهای دیگه چیزی کم ندارن ولی نمیخوان بازیشون رو یهو ارتقا بدن تافروش بیشتری کنن.حالا scs مجبور بازی رو ارتقای زیادی بده. نمیبینید چقدر داره رو یورو تراک 2 کار می کنه.که بازار از دستش نره.

شاید یورو تراک 2 رقیب rig'n'roll باشه.نمیدونم چرا طرفداراش کم هستن و بازیش ناشناختس. منم دفعه اول نصبش کردم زیاد خوشم نیومدو پاکش کردم ولی یه مدت بعد دوباره نصبش کردم الان فهمیدم چه بازی قشنگیه آره ممکنه تو نگاه اول بازی جالبی به نظر نیاد اما بعدش می فهمی که واقعا قشنگه.

kiar
26-05-2012, 12:42
چی؟
از شما این حرف بعیده!
آخه ژرمن تراک در مقابل rig'n'roll کدوم یک از اینارو داره؟

german truck موتور سایه زنی داره؟
کامیون هاش انقدر طبیعین؟
واقعا مقیاس اجسام داخلش رعایت شده؟
عوارض طبیعیش به پای rig'n'roll میرسه؟
اصلا اون رانندش gts ا داخل ماشین پاشو میزاره بیرون؟
اصلا شما یک نور واقعی داخل gts می بینید بجز خورشید؟ (که اون هم سایه نداره)
تو Rig'n'roll هیچ جاده ای شبیه به جاده دیگه ای نیست برعکس ژرمن تراک حوصلت سر میره تو جاده.(مجبوری آهنگ یزاری).
آخه اون ماشین رو هر چی بکوبیش تو دیوار شیشش هم نمیشکنه.نور لامپش که فقط یه عکسه.
تمام اجسامش جامدن کامیوناش مثل ون حرکت می کنن.

(حالا نمیخوام برتری های جزئیش رو نسبت به gts بگم وگرنه فکر کنم یه صفحه بشه)

اتفاقا خوبه که یه رقیب برای scs software پیدا شد تا هرچی دلش می خواد نسازه شرکت scs هم از بازی سازهای دیگه چیزی کم ندارن ولی نمیخوان بازیشون رو یهو ارتقا بدن تافروش بیشتری کنن.حالا scs مجبور بازی رو ارتقای زیادی بده. نمیبینید چقدر داره رو یورو تراک 2 کار می کنه.که بازار از دستش نره.

شاید یورو تراک 2 رقیب rig'n'roll باشه.نمیدونم چرا طرفداراش کم هستن و بازیش ناشناختس. منم دفعه اول نصبش کردم زیاد خوشم نیومدو پاکش کردم ولی یه مدت بعد دوباره نصبش کردم الان فهمیدم چه بازی قشنگیه آره ممکنه تو نگاه اول بازی جالبی به نظر نیاد اما بعدش می فهمی که واقعا قشنگه.
به نظر بازی خوبی میاد من قدیما king of the roads رو بازی کرده بودم که خیلی قشنگ بود نمیدونم اینم مثل اون قشنگه یا نه ؟؟؟
برای دانلود بازی تو اینترنت سرچ کردم ولی سایتهای معتبر برای دانلود نذاشته بودنش فقط چندتا لینک پیدا کردم که یا فیلتر بودن یا خراب !!!!!:13:
اگه کسی لینک درست و حسابی داره بذاره دانلود کنیم .............:19:

hamed30
26-05-2012, 13:15
به نظر بازی خوبی میاد من قدیما king of the roads رو بازی کرده بودم که خیلی قشنگ بود نمیدونم اینم مثل اون قشنگه یا نه ؟؟؟
برای دانلود بازی تو اینترنت سرچ کردم ولی سایتهای معتبر برای دانلود نذاشته بودنش فقط چندتا لینک پیدا کردم که یا فیلتر بودن یا خراب !!!!!:13:
اگه کسی لینک درست و حسابی داره بذاره دانلود کنیم .............:19:

من تورنتشو دارم هم سرعتش بد نیست هم ف ی ل نیست .

تستش کردم مشکلی هم نداره ورژن 3.04 و رجیستر شده .

dogh
28-05-2012, 21:24
تو این سایت زبان برای بازی اسکانیا تراک ترجمه میشه
خواهشا کمک کنید تا زبان فارسی 100% کامل شه

HOMARNA
28-05-2012, 22:15
سلام

یک نفره روی زبان فارسی کار نکنید...

اول اینکه کار کامل نمیشه و دوم اینکه فونت فارسی به دلیل راست به چپ بودن تو بازی اجرا نمی شه...

nice 2000
29-05-2012, 19:39
تاپیک Rig'n'roll تاسیس شد

فراتر از سلطان جاده ها

QWERYUIOPX
30-05-2012, 12:53
لینک دانلود:

لینک خرید:

:exclamatiفقط برای دانلود از سرور HotFile استفاده نکنید.

need to fight
30-05-2012, 15:38
لینک دانلود:

لینک خرید:

:exclamatiفقط برای دانلود از سرور HotFile استفاده نکنید.

این لینک ها که پاک شدن لینک سالم ندارید؟

QWERYUIOPX
30-05-2012, 16:07
لینک ها سالم هستند.خودم امتحان کردم.دوباره می گویم از سرور HotFile استفاده نکنید.

hosseinf722
30-05-2012, 23:26
لینک ها سالم هستند.خودم امتحان کردم.دوباره می گویم از سرور HotFile استفاده نکنید.
هیچکدوم از لینک ها سالم نیست یا فیلتره یا اعتبارش تموم شده

HOMARNA
31-05-2012, 11:02
بازی rid ' n ' roll جزییات جالبی داره , اما گیم پلیش به گرد پای جرمن تراک هم نمیرسه...

امتحانش کردم , دوربینش بی نهایت رو اعصابه...
و کامیون هاش هم جزییات بالایی برای تخریب دارن ,اما رانندگی باهاشون اونطور که باید لذت بخش نیست...

dogh
31-05-2012, 15:28
بازی اسکانیا تراک نیومد؟
چقدر بدقولن سازنده ها:37:

QWERYUIOPX
01-06-2012, 08:22
بازی اسکانیا تراک نیومد؟
چقدر بدقولن سازنده ها:37:

دلیل تاخیر در عرضه اپدیت های هر روز ماشین های اروپایی است و سازنده بازی هم باید برای اینکه بازی یکه تاز باشد باید هر روز ان اپدیت کنه که البته می تونست با قرار دادن اپدیت انلاین بازی این مشکل رو حل کنه .
ضمنا بازی یورو تراک 2 فراتر از انچه تصور می کنید خواهد بود و مبتنی بر بهترین موتور گرافیکی و گیم پلی ساخته شده و تاچ بازی نیز در بین رقبا لنگه ندارد.
ScS اعلام کرده فایل های دانلودی در اینترنت که فعلا موجود است معتبر نیست.

QWERYUIOPX
01-06-2012, 08:25
سلام دو سایت رسمی یورو تراک 2 که می تونید اخبار را از ان دریافت کنید.

راستی می تونید با ترجمه گوگل این دوسایت رو ترجمه کنید.

QWERYUIOPX
01-06-2012, 08:26
راستی اینم سایت رسمی اسکانیا درایو.

h128
01-06-2012, 17:54
scaniatruck لینک تورنتش زیاده فقط باید امتحان کرد دید خود بازیه یا سرکاریه

hosein0mid
02-06-2012, 22:07
سلام بچه ها یه بازی هستش نمیدونم بازی کرید یانه ولی خیلی جالبه
farming simulator
اگه خواستید بگید لینک دانلود شو بزارم

OnT!me
03-06-2012, 20:39
راستی اینم سایت رسمی اسکانیا درایو.

سلام ! من admin هستم تو انجمن بازیهای شبیه ساز شناختی ؟ چرا دیگه نمیای ؟ آدرس سایت تو امضامه

nice 2000
03-06-2012, 21:43
بازی rid ' n ' roll جزییات جالبی داره , اما گیم پلیش به گرد پای جرمن تراک هم نمیرسه...

امتحانش کردم , دوربینش بی نهایت رو اعصابه...
و کامیون هاش هم جزییات بالایی برای تخریب دارن ,اما رانندگی باهاشون اونطور که باید لذت بخش نیست...

منم اولش دقیقا نظرات شما رو داشتم.یعنی حتی دفعه اول نصبش کردم خوشم نیومد پاکش کردم ولی الان که به بازیش عادت کردم دوربینش واقعا بعتر از ژرمن تراکه(یک بار کلید / بزنی اجسام رو روی پرسپکتیو واقعی میبینی) الان برام جذابیت بازیش خیلی بیشتره از ژرمنه ,یعنی الان که میرم تو ژرمن تراک اصلا حس نمیکم ماشینایی که دارم می رونم کامیونن.

amir_italy
06-06-2012, 20:00
منم اولش دقیقا نظرات شما رو داشتم.یعنی حتی دفعه اول نصبش کردم خوشم نیومد پاکش کردم ولی الان که به بازیش عادت کردم دوربینش واقعا بعتر از ژرمن تراکه(یک بار کلید / بزنی اجسام رو روی پرسپکتیو واقعی میبینی) الان برام جذابیت بازیش خیلی بیشتره از ژرمنه ,یعنی الان که میرم تو ژرمن تراک اصلا حس نمیکم ماشینایی که دارم می رونم کامیونن.

سلام

قبول دارم . بازی جالبیه

فقط من نسخه ی زبان روسی این بازی رو دارم . راهی نداره انگلیسیش کرد . گیج میزنم اینجوری :31:

ماشین چطوری بخرم . یه توضیح از داستانش میدی

amirgorg
07-06-2012, 07:48
دوستان من یه مشکلی برام پیش اوده.
وقتی می خواه مد برای جرمن دانلود کنم.نوشته فایل رر .اما توی موزیک می یاردش.علتش چیست؟
من یه فرمان بازی خریدم اما توی بازی هایی کثل کربن میاد اما توی جرمن نمی یاد؟
ممنون می شم راهنماییم کنید.

hosein0mid
07-06-2012, 22:38
سلام به همگی 2ودیو از بازی اسکانیا امیدوارم لذت ببرید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .html

HOMARNA
13-06-2012, 22:25
سلام

سایت رسمی بازی scania truck

بازی منتشر شده و برای دانلود گذاشته شده ,دوستان زحمت کرک رو بکشن...

hosein0mid
14-06-2012, 19:37
سلام به همگی دوستان من بازی اسکانیارا دانلود کردم اگه خواستید بگید لینک دانلودشو بزارم

moslem farahmand
14-06-2012, 22:20
بگذار حداقل تا وقتی که ets2 بیاد ببینیم می تونه ما رو سر گرم کنه

حجمش چقدره ؟

بارهم میبره یا نه؟

mabbaszadegan
15-06-2012, 01:50
سلام دوستان منم بازی اسکانیا رو دانلود کردم ولی رمز میخواد :(

Hapoofesgeli
15-06-2012, 10:29
دوستان از این key استفاده کنید
AZMFX-32YQK-56TAD-EUA9R-Z31Z0

al1371
15-06-2012, 10:37
از کجا باید اسکانیا تراک را دانلود کرد

mabbaszadegan
15-06-2012, 10:55
دوستان از این key استفاده کنید

آقا دم وجودیت گرم ، اصن یه دونه باشی شما :40:

من ازینجا دانلود کردم :
رمز دوستمونم اوکی بود ;)

alone_boy
15-06-2012, 11:26
کسی میدونه فرق نسخه Full Version با Extended Version چیه؟!

punisher3
15-06-2012, 19:49
دوستانی که بازی اسکانیا رو دانلود کردید بیاید بگید چجوریه:21:

ali9011
15-06-2012, 20:15
بابا شماها که دانلود کردین بگید ببینیم چه جوریه میشه بار ببری <ماشین هاش فقط اسکانیاست

moslem farahmand
15-06-2012, 20:52
جریان چیه از شهری به شهر دیگه بار نمی بره
ولی به قول بچه ها گرافیکش ...دیوانه....
دانلود نکنید ضرر کردید

hosein0mid
15-06-2012, 20:53
سلام .اینم لینک دانلود اسکانیا سالم و بی نقص حجمش حدود 536 مگابایت

moslem farahmand
15-06-2012, 20:55
اگر بار نبره بدرد هیچی نمیخوره

Hapoofesgeli
15-06-2012, 21:14
دوستانی که بازی اسکانیا رو دانلود کردید بیاید بگید چجوریه:21:
من که اصلا خوشم نیومد...
تنها چیز مفیدش یدونه گرافیکش هست و تمام...
حالت Free که باید روش شدیدا کار شده باشه خیلی مسخرست.همینجوری علامت رو نقشه هست میری بار برمیداری میبری یه جا فقط امتیاز میگیری...سرعتم رد کنی یا تصادف کنی فقط امتیاز کم میشه به طرز خیلی مسخره ای
ماشین اصلا داغون نمیشه که فاجعست...و کلا میشه گفت هیچی نداره...هیچیش شبیه واقعیت نیست...فقط یه قسمت داره که توی جاده های خطرناک رانندگی میکنی که اون قشنگه یه کم.بقیش مال لایسنس و مسابقه هست که تو هردوشون باید چه میدونم سریع دور بزنی.پارک کنی و اینا که فقط اعصاب آدم رو خرد میکنن :d
من rig n roll رو با اون گرافیک ترجیح میدم به این...

amin13720
15-06-2012, 21:15
یه نفر نیست که بازی رو دانلود کرده باشه و بگه چه جوری هست؟

mabbaszadegan
15-06-2012, 22:24
بازی از نظر گرافیک حرف نداره ، جاده ها ، تونل ها ، پل ها و باران و نور و سایه پردازی و .... همه چی عالیه ! ولی ایراد بزرگ این بازی اینه که از نظر مدیریت روی بار زیر صفره ! نقشه درست حسابی نداره ! یه سری بار آماده داره که باید ببری و با رسوندن بار هیچ اتفاق خاصی نمی افته ! تا الان که پمپ بنزین هم ندیدم !!
ولی در کل من که خراب گرافیکش شدم ، همینجوری تو جاده ها میچرخم حال میکنم !!!!! بالاخره تا یورو 2 بیاد باید یه جوری سرگرم شیم دیگه !!!

JIGSA
15-06-2012, 23:46
گرافیک عالیه
واقع گرایی در مورد کنترل ماشین هم که حرف نداره. فرمون مثل EuroTruck 1 زود برنمیگرده سرجای اولش. و باید خودت فرمون رو برگردونی که من دیوانه همینش هستم. البته تو سرعت های بالا فرمون تقریبا نرم میشه و زود برمیگرده.
آینه ها و نور پردازی هم عالیه.
این بازی برای بار بردن از این شهر به اون شهر طراحی نشده. اون قسمت Free Run هم برای اینه که همه نمرین هایی که انجام دادی رو مرور کنی. پارکینگ های مختلف و نحوه بارگیری و محل هایی که باید بار رو تحویل بدین با هم فرق میکنن تا به سیستم عادت کنین.
در اصل یه جورایی شبیه Trucks & Trailers هستش. اما با گرافیک بالا و تنوع مراحل مختلف.
فقط یه ماشین داره اونم اسکانیاست و شما فقط میتونین رنگش رو تعیین کنین فقط همین.

hamed30
16-06-2012, 06:47
سلام .اینم لینک دانلود اسکانیا سالم و بی نقص حجمش حدود 536 مگابایت

این الان کامله با حجم 500 مگ . چرا حجمش اینقدر کمه ؟ کرک داره یا نه ؟

ahh90
16-06-2012, 09:39
سلام به همگی برای دانلود بازی اسکانیا با سریال معتبر به این دو سایت مراجعه کنید حجم : 1.5 گیگ

iCe m@n
16-06-2012, 10:22
دوستان کسی فرق بین 500 با 1.4 گیگ رو میدونه چیه؟
من خودم 1.4 گیگ رو دانلود کردم دیشب اولا اصلا که خوشم نیومد از بازی و لی میخوام بدونم فرق این نسخه با 500 مگابایت چیه؟

mabbaszadegan
16-06-2012, 11:51
نمیدونم ، من 500 مگ دانلود کردم !
واسه من 5 نوع مسابقه داره :
Driving Licence
Driving Compatition
Dangress
FreeDom
Time Reaction

:D

moslem farahmand
16-06-2012, 14:03
دوستان کسی فرق بین 500 با 1.4 گیگ رو میدونه چیه؟
من خودم 1.4 گیگ رو دانلود کردم دیشب اولا اصلا که خوشم نیومد از بازی و لی میخوام بدونم فرق این نسخه با 500 مگابایت چیه؟
هیچ فرقی بینشون نیست فقط در نسخه 1.4 قسمت gallery&media یکسری عکس و فیلم در مورد ماشین های سنگین اسکانیا گذاشته

punisher3
16-06-2012, 23:24
چه خبر از ets2 این کی میاد؟

hamed30
18-06-2012, 11:19
بازی انگار که کامل نیست فقط یک کامیون داره و بار بردنش هم مسیراش کوتاه و بیخوده البته اولش که اینجوریه ، فکر نمیکنم بعدش هم از این بهتر بشه . یه آب شسته تر از T&T .
گرافیکش خوبه شبیه ETS2 هست ، فرمونش خیلی جالب شده و البته طبیعی ، صدا گذاریش بهتر شده (به نسبت سری های قبل ) .
درکل من میگم خوبه ولی مثل این میمونه که شما دموی یه بازی خوب رو بازی کنید . قسمت gallery & media هم چیز خاصی نداره که اگه نسخه 500 مگی رو دانلود کنی افسوس بخوری که نداریش ، چند تا عکس و یه فیلم کوتاه که تو اینترنت بگردی بیشتر از اینا گیر میاری .

AtOm1
18-06-2012, 16:52
سلام
این بازی رو از لینک زیر دانلود کردم حجمش هم 1.4 گیگ هست وقتی که 100% تمام میشه پنجره error میاد لطفا راهنمایی بفرمایید

این هم عکس

Artam01
18-06-2012, 16:57
فکر کنم درست دانلود نشده، با یک برنامه ی دیگه دانلود کن.
من یه بار یک بازی رو 4 مرتبه دانلود کردم تا درست شد.

ali9011
19-06-2012, 11:18
سلام به نظر شما در کل بازی خوب هست یا نه ؟:11:

hamed30
19-06-2012, 11:58
سلام به نظر شما در کل بازی خوب هست یا نه ؟:11:

خوبه ولی مثل دموی یه بازی هست کوتاه و بی سر و ته .

virus2009
19-06-2012, 21:16
چرا اینجا در مورد scania بحث می کنید ... ؟؟؟
یک نفر یک تاپیک بزنه اینجا شلوغ نشه

اگه فقط طرفدار سبک بازی German Truck Simulator هستید ( دریافت و تحویل بار ) اصلا پیشنهاد نمیشه چون این قسمتش زیاد جالب نیست
ولی اگه می خواید سبک متفاوتی از بازی های truck simulation رو امتحان کنید دریق نکنید
بازی Challenge ها و Competition های جالبی داره و باید مهارت خودتون در رانندگی با scania رو محک بزنید
شبیه سازی بازی خیلی خوب طراحی شده و به واقعیت نزدیکه
شما در بازی باید در مسابقه ها شرکت کنید و امتیاز بگیرید ؛ که در اینجا منظور از مسابقه Race نیست
مثلا در یکی از مسابقات شما باید با تریلر به صورت دنده عقب از موانع به صورت مارپیچ بگذرید و در بعضی قسمت ها باید با ضربه زدن به یک ماکت استوانه ای قرمز ، اون رو بین دو استوانه آبیه دیگه بندازید مانند عکس :
52008

یا اینکه باید در یک جاده ی خطرناک و لب پرتگاه بار رو به مقصد برسونید که در بعضی جاها جاده باریک میشه یا ماشینی پارک شده و امکان افتادن به داخل پرتگاه زیاده
البته در این بازی باید مواظب باشید که هیچ جای کامیون شما نباید به دیوار یا جدول برخورد کنه اگر نه 100 امتیاز به ازای هر برخورد کم میشه

در کل باید بگم گیم پلی متفاوت و جذابی نسبت به بازی های مشابه داشت ( ارزش امتحان کردن رو داره )
در ضمن این نوع مسابقات از سال 2003 در اروپا برگذار میشه به نام Young European truck driver که فیلم قسمت فاینال مسابقات سال 2010 در گالری بازی هست + عکس های مسابقه

ali9011
22-06-2012, 18:33
سلام دیگه از یورو 2 خبری نشد؟

moslem farahmand
22-06-2012, 21:30
چرا هیچ خیری از ETS2 نیست نکنه زبونم لال تاخیر خورده باشه

pouyahz
22-06-2012, 21:42
شدیدا منتظرم بیاد.

vampire2070
25-06-2012, 18:19
این بازی اسکانیا چه قدر زیبا مسخره است.:38:

Akbar"22"
25-06-2012, 18:52
این بازی هنوز نیومده !!! نه بابا

سال قبل من پیگیر بودم ... ولی امسال هم نیومده واقعا عجیبه برام ...

BBNHFAK
26-06-2012, 10:38
این بازی 10 آگوست ریلیز میشه
...:42:

moslem farahmand
26-06-2012, 10:54
یعنی 9 مرداد
خدا کنه تاخیر نخوره:42:

moslem farahmand
26-06-2012, 14:40

Akbar"22"
26-06-2012, 20:27
ممنون از تصاویر ...

اندازه شون کوچکتر باید می کردیی :11:

vampire2070
27-06-2012, 12:57
در این نسخه خبری از باران هست؟

ali9011
27-06-2012, 15:45
سلام این بازی واقعا کی میاد دیگه تاخیر نخورده؟

OnT!me
27-06-2012, 15:55
بله خیلی طبیعی نسبت به بازیهای قبلی هم هست.

Akbar"22"
27-06-2012, 16:10

مگه میشه بارون تو این بازی نباشه من یکی که بازی نمیکنم ...

hamed30
28-06-2012, 12:13
مگه میشه بارون تو این بازی نباشه من یکی که بازی نمیکنم ...

بخاطر بارون بازی نمیکنید :18: بابا بذارین بازی بیاد و دوباره و سه باره و ... تاخیر نخوره .
ای بابا چرا پس هیچ خبری نیست ؟!

iCe m@n
28-06-2012, 12:24
تا جایی که یادمه گفتم هفته اول مرداد ماه میاد یعنی حدودا 1 ماه دیگه

hamed30
28-06-2012, 19:03
تا جایی که یادمه گفتم هفته اول مرداد ماه میاد یعنی حدودا 1 ماه دیگه

اینقدر صبر کردم که دیگه رسما زده به مخ دونیم قاطی کردیم رفت. فکر کردم الان مرداده !

ali9011
29-06-2012, 20:46
ببخشید دیگه عکس های جدید نیومده ؟:9:

malavan.ehsan
30-06-2012, 00:18
دوستان
یک خبر بد
بازی رفت برای وسطای شهریور:41:
تو سایتش اعلام شد:
به دلیل باگ هایی که وجود داره نیاز به یک ماه آزمایش بیشتر روی بازی نیاز داریم یعنی باید تا سپتامبر(شهریور) صبر کنید
با اعلام این خبر می دانیم موجب ناراحتی شما می شویم اما از شما درخواست داریم که یک ماه دیگر صبر کنید چون باید باگ ها را برطرف کنیم تا یک بازی خوب و کامل وارد بازار کنیم
SCS Software

jahangir1400
30-06-2012, 16:15
دوستان
یک خبر بد
تو سایتش اعلام شد:
به دلیل باگ هایی که وجود داره نیاز به یک ماه آزمایش بیشتر روی بازی نیاز داریم یعنی باید تا سپتامبر(شهریور) صبر کنید
با اعلام این خبر می دانیم موجب ناراحتی شما می شویم اما از شما درخواست داریم که یک ماه دیگر صبر کنید چون باید باگ ها را برطرف کنیم تا یک بازی خوب و کامل وارد بازار کنیم
SCS Software

انگار باید بیخیالش بشیم، ما که رینگ&رول و بازی میکنیم تا بیاد، امیدوارم حداقل ارزش اینقدر صبر رو داشته باشه نه اینکه وقتی بازی کردیم دوباره برگردیم به همین رینگ&رول

dogh
30-06-2012, 19:42
دوستان
یک خبر بد
تو سایتش اعلام شد:
SCS Software

آپولو هوا کرده بودن که زودتر به نتیجه میرسیدن
نقشه اش هم مخلوطی از gts و ukts هست
یادمه بازی قرار بود آوریل 2011 بیاد ولی سازنده از رو نمیره

malavan.ehsan
30-06-2012, 22:43
انگار باید بیخیالش بشیم، ما که رینگ&رول و بازی میکنیم تا بیاد، امیدوارم حداقل ارزش اینقدر صبر رو داشته باشه نه اینکه وقتی بازی کردیم دوباره برگردیم به همین رینگ&رول

سلام
منم تفکر شمارو دارم میگم این همه صبر کردیم باید ارزششو داشته باشه یعنی کلی باهاش حال کنیم

hamed30
01-07-2012, 12:05
من که دیگه از هرچی بازی کامیونه بیزار شدم رفتم سر وقت یه بازی قدیمی موتور کراس و مسابقه و حرکات نمایشی و ... آخه چقدر تاخیر سپتامبر میشه باز میگن اکتبر ، اکتبر میشه میگن نوامبر آخرشم میبینی افتاد واسه 2013 .

hosein0mid
04-07-2012, 13:32
سلام بچه ها یه ودیو جدید از یورو تراک 2 امیدوارم خوشتون بیاد

hamed30
04-07-2012, 17:07
سلام بچه ها یه ودیو جدید از یورو تراک 2 امیدوارم خوشتون بیاد

ممنون بابت ویدیو ولی من یکی که دیگه خسته شدم از بس ویدیو و عکس نگاه کردم بقیه رو نمی دونم . هنوز اون یه ماهی که قرار بود صبر کنیم تا مرداد تموم نشده بود باز شد شهریور ، دیگه چقدر تاخیر .

hosein0mid
05-07-2012, 13:00
دوست عزیزhamed30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من فکر نکنم بازی تاخیر خورده باشه بهتره که به مرداد ماه خوشبین باشی

hamed30
05-07-2012, 16:58
دوست عزیزhamed30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) من فکر نکنم بازی تاخیر خورده باشه بهتره که به مرداد ماه خوشبین باشی

نه بابا تو سایت خود بازی نوشته هنوز حاضر نیست و باید روش بیشتر کار بشه بهتره به مرداد زیاد خوشبین نباشید .

shayan3785
06-07-2012, 00:36
از دوستان کد اکتیو کردن اسکانیا تراک رو اگه دارند خواهش میکنم ارسال نمایند .

punisher3
06-07-2012, 19:43
از دوستان کد اکتیو کردن اسکانیا تراک رو اگه دارند خواهش میکنم ارسال نمایند .

کسی نمیدونه چجوری میشه توی بازی اسکانیا رادیو گذاشت؟
ویرایش:خودم فهمیدم:21:

shayan3785
07-07-2012, 17:18
با سلام خدمت دوستان عزیز ... تا 39 روز دیگه بازی یورو تراک 2 خواهد آمد ولی تا اومدن اون که نسخه کامل و بهتر اسکانیا درایور هست بد نیست با گرافیک و فیزیک اسکانیا درایور این 39 روز رو بگذرونیم ....به خاطر همین از دوستان که مود برای اسکانیا درایور به خصوص مود مربوط به تریلر گیر آوردند در سایت قرار بدن تا یه پیش درآمدی برای یورو تراک 2 باشه ... از حق نگذریم گرافیک اسکانیا واقعا یه سر و گردن از جرمن تراک بالا تره حالا یورو تراک2 از اسکانیا هم گرافیکش بهتره .... مجسم کنید چی میشه !!!!!!!

hamed30
08-07-2012, 11:09
با سلام خدمت دوستان عزیز ... تا 39 روز دیگه بازی یورو تراک 2 خواهد آمد ولی تا اومدن اون که نسخه کامل و بهتر اسکانیا درایور هست بد نیست با گرافیک و فیزیک اسکانیا درایور این 39 روز رو بگذرونیم ....به خاطر همین از دوستان که مود برای اسکانیا درایور به خصوص مود مربوط به تریلر گیر آوردند در سایت قرار بدن تا یه پیش درآمدی برای یورو تراک 2 باشه ... از حق نگذریم گرافیک اسکانیا واقعا یه سر و گردن از جرمن تراک بالا تره حالا یورو تراک2 از اسکانیا هم گرافیکش بهتره .... مجسم کنید چی میشه !!!!!!!

فقط با گرافیک و فیزیک 39 روز رو بگذرونیم فکر نکنم بشه تازه اگه باز تاخیر نخوره !
نقشش کوچیکه مود نقشه اگه گیر بیاد و بشه بارهای مسافت طولانی برد خوبه وگرنه هر مود دیگه ای هم که باشه بازی باز خسته کنندست .
من که نتونستم بیشتر از ده دقیقه در هر روز بازی کنم .تو حالت free driving چرخه روز و شب و تغییر آب و هوا نداره ( زمانی که از این مود بیای بیرون و دوباره بری ممکنه روز وشب بشه یا هوا بارونی بشه ) بنزین نمی تونی بزنی ، استراحتی در کار نیست کلا بازی ناقصه و نمی شه 39 روز باهاش سرگرم شد بهتره دنبال گزینه دیگه ای باشیم . این همه بازی.

در ضمن یه آپدیت واسه scania truck اومده که به قول خودشون سرعت موتور گرافیکی بازی رو 30 تا 50 درصد بیشتر کرده و مطمئنا در بازی ETS 2 هم تاثیر داره که جای امید واریه .

moslem farahmand
08-07-2012, 20:19
ای بابا شاید ماه بعد هم نیاید شاید::::::::::::::::::::::::::::::::::::::.... .....................:13:

alik22
08-07-2012, 21:54
سلام من این AZMFX-32YQK-56TAD-EUA9R-Z31Z0 رو وارد میکنم اما قبول نمیکنه دیگه کسی جدید ترش رو نداره ممنون اگه میشه زود جواب بدید؟@!

punisher3
08-07-2012, 23:17
سلام من این AZMFX-32YQK-56TAD-EUA9R-Z31Z0 رو وارد میکنم اما قبول نمیکنه دیگه کسی جدید ترش رو نداره ممنون اگه میشه زود جواب بدید؟@!

شما بازی رو به 1.1.0 آپدیت کنید درست میشه:20:

ali9011
09-07-2012, 20:51
سلام این سایت که خرابه . حالا تاریخets2 تغییر کرده یانه؟:37:

hamed30
10-07-2012, 08:29
سلام این سایت که خرابه . حالا تاریخets2 تغییر کرده یانه؟:37:

کدوم سایت خرابه ؟
فعلا که تو سایت خود بازی گفتند ماه سپتامبر که اگه فرض بگیریم اول ماه عرضه بشه ( که نمیشه چون نوشتن در بهترین شرایط تو ماه سپتامبر عرضه میشه و در ادامه گفتن هیچ تضمینی برای عرضه تو این ماه هم نیست ) ودوباره تاخیر نخوره میشه 11 شهریور یعنی یک ماه و 21 روز دیگه :19:

ali9011
12-07-2012, 21:50
سلام 11 شهریور؟! مگه قرار نبود هفته ی اول مرداد بیاد:18:

hamed30
14-07-2012, 10:12
سلام 11 شهریور؟! مگه قرار نبود هفته ی اول مرداد بیاد:18:

خب این که پرسیدن نداره جیگر مثل همیشه تاخیر خورد و احتمال دوباره تاخیر خوردنش هم هست .
این عین گفته خودشون هست :

alik22
14-07-2012, 13:55
من اگه میتونستم برم توسایتش و زبانم خوب بود همچی به فوش میکشیدمشون که بفهمن ما مسخرهشون نیستیم که هر روز خدا یه تاریخ میدید بیرون خوب اگه بلد نیستن بازی درست کن این همه ما رو شلغم درس نمیکردن

nice 2000
21-07-2012, 05:00
خدمت دوستان عشق کامیون:

خوب این یورو تراک که فعلا نمیخواد بیاد خوب بیخود تو کف یه بازی کامیون درست و حسابی نمونید:

میتونید تا اومدنش که فکر کنم: 2012/11/21 باشه :31: تا اون موقع این رو داشته باشید:

nice 2000
21-07-2012, 05:24
په این چه وضشه scs softwar رو بازیهای قبلیش انقدر کم کار کرده بود که بازی میکردی هم حرس میخوردی رو این هم داره انقدر کار میکنه که علاقه منداش بس دیگه.:12:

خوبه FH16 رو هم از عکسهای قبلیش بهترش کرده.

OnT!me
21-07-2012, 17:38
سلام دوستان 4 تا عکس جدید از بازی منتشر شده گفتم بزارم کیفشو ببریم !

برای مشاهده عکس ها در سایز اصلی روی عکسها کلیک کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

vampire2070
22-07-2012, 19:13
سلام دوستان 4 تا عکس جدید از بازی منتشر شده گفتم بزارم کیفشو ببریم !

برای مشاهده عکس ها در سایز اصلی روی عکسها کلیک کنید.

تشکر از شما دوست عزیز!

ali9011
24-07-2012, 21:10
سلام حالا یورو2 چی شد شهریور میاد؟:10:

OnT!me
25-07-2012, 14:06
جدیدترین خبر از فروش بازی که شروع شده و زمان دانلودش کلیک کنین : کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

moslem farahmand
26-07-2012, 02:06
سلام
من امروز تو چند تا سایت گشت میزدم چند تا مد برای بازی اسکانیا دیدم

دانلود کردم سالم بود

moslem farahmand
26-07-2012, 02:45
اینم اسم سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ولی باید عضو بشید

moslem farahmand
26-07-2012, 03:01

Euro Truck Simulator 2 offers an exciting simulation experience with physics, graphics and gameplay developed by the experienced team at SCS Software, the leading experts in Truck Simulation titles. شبیه ساز کامیون یورو 2 ارائه می دهد تجربه ای شبیه سازی های هیجان انگیز با فیزیک، گرافیک و گیم پلی توسعه یافته توسط تیم مجرب در نرم افزار SCS، کارشناسان برجسته در عنوان شبیه سازی کامیون.

With over 60 European cities to explore, the in game map is a massive feat that has taken years to create! با بیش از 60 شهرستانها اروپا برای کشف، در نقشه بازی یک شاهکار عظیم گرفته است که سال به ایجاد
You'll be responsible for delivering precious cargo from city to city, each time building up your finances that can be used for a great number of investments. شما مسئول تحویل محموله گرانبها از شهرستان به شهرستان، در هر زمان ایجاد منابع مالی خود را که می تواند برای تعداد زیادی از سرمایه گذاری مورد استفاده قرار گیرد.
You'll be able to upgrade your truck with a selection of different parts including engines, headlights, body kits and much more to improve the performance and look of your truck. شما قادر خواهید بود به ارتقاء کامیون خود را با انتخاب قسمت های مختلف از جمله موتور، چراغ ها، کیت بدنه و خیلی بیشتر به منظور بهبود عملکرد و به دنبال کامیون خود را.

On the side-lines you'll also get the chance to manage your own trucking business where you'll need to hire drivers and issue orders for them to complete contracts. عوارض جانبی در خطوط شما همچنین باید فرصت برای مدیریت کسب و کار حمل و نقل خود را که در آن شما نیاز به استخدام درایور ها و سفارشات آنها را برای تکمیل قرارداد را دریافت کنید.
Make sure that you are bringing in enough cash to pay everyone and even perform the jobs yourself! اطمینان حاصل کنید که شما در حال در آوردن پول نقد به اندازه کافی برای پرداخت هر کس و حتی انجام شغل خود را!

[*=right]
More than 60 Cities set over Europe! بیش از 60 شهر در سراسر اروپا!
[*=right]
Customise your truck and tune its performance with new engines, body kits and more! کامیون خود را سفارشی و تنظیم کردن عملکرد خود را با موتورهای جدید، کیت بدنه و بیشتر!
[*=right]
Maintain your own transport company, hire and fire staff and accept contracts! شرکت حمل و نقل، استخدام کارکنان و آتش را حفظ و قبول قرارداد!
[*=right]
Drive licensed trucks from a selection of different manufacturers! رانندگی کامیون با مجوز از انتخاب از تولید کنندگان مختلف!

moslem farahmand
26-07-2012, 04:10
این هم عکس مد ها

این یک مد دیگه ست

hamed30
26-07-2012, 10:03
[*=right]
Customise your truck and tune its performance with new engines, body kits and more!
کامیون خود را سفارشی و تنظیم کردن عملکرد خود را با موتورهای جدید، کیت بدنه و بیشتر!
[*=right]
Maintain your own transport company, hire and fire staff and accept contracts!
شرکت حمل و نقل، استخدام کارکنان و آتش را حفظ و قبول قرارداد!
[*=right]
Drive licensed trucks from a selection of different manufacturers!
رانندگی کامیون با مجوز از انتخاب از تولید کنندگان مختلف!

آخه قربونت این چه ترجمه ایه دیگه با کدوم نرم افزار ترجمش کردی ؟
دنبال مد نقشه بگرد من یه چند تایی پیدا کردم بد نیست .

hamed30
26-07-2012, 10:19
سلام حالا یورو2 چی شد شهریور میاد؟:10:

scs یه نسخه بتای بازی رو به یک ناشر انگلیسی (excalibur publishing)داده حالا نمی دونم واسه چی انگلیسیم زیاد خوب نیست و اون شکت هم قراره یه سری فیلم و عکس از بازی رو سایتش بذاره و احتمالا اینا مقدمات فروش بازی هستن .شاید تا همون آخرای شهریور یعنی همون سپتامبر بیاد .

blackman.assassin
28-07-2012, 10:37
key mitunim in bazio download konim?

alik22
29-07-2012, 09:35
دیگه اخرا شهریور اگه امد باید دان کنیم که %90 دوباره تاخیر میخوره

hosein0mid
29-07-2012, 21:13
سلام به همه دوستان 2 ودیو جدید از بازی یورو تراک 2 امیدوارم لذت ببرید

در ضمن بچه ها یه خبر خوش بازی دیگه تاخییر نداره چون من مصاحبه تصویری آقای Pavel Sebor را دارم که به خاطر اینکه حجمش زیاد بود در پست قرار ندادم
همین در مورد بازی وتاریخ انتشارش مصاحبه میکنه ومیگه که دلیل تاخیر بازی به خاطر توسعه دادن به بازی ودلیل بعدیش به خاطر زمان دادن براي فروش
بازی اسکانیا که حدود یکی دوماه پیش انتشار شده

hamed30
30-07-2012, 11:11
سلام به همه دوستان 2 ودیو جدید از بازی یورو تراک 2 امیدوارم لذت ببرید

در ضمن بچه ها یه خبر خوش بازی دیگه تاخییر نداره چون من مصاحبه تصویری آقای Pavel Sebor را دارم که به خاطر اینکه حجمش زیاد بود در پست قرار ندادم
همین در مورد بازی وتاریخ انتشارش مصاحبه میکنه ومیگه که دلیل تاخیر بازی به خاطر توسعه دادن به بازی ودلیل بعدیش به خاطر زمان دادن براي فروش
بازی اسکانیا که حدود یکی دوماه پیش انتشار شده

تاریخ دقیق انتشارشو گفته یا نه بازم حدود گفته ؟ قبلا گفته بودن تو ماه سپتامبر .

hosein0mid
30-07-2012, 13:38
جلوی دوربین پانزدهم یا بیستم سپتامبر اعلام کرده

amir601
01-08-2012, 13:34
سلام دوستان.من حدود دو-سه سالی هست که ETS1 را بازی می کنم ولی نمی دونم چه طوری میشه با این مد ها که هست کار کرد. الان هم دارم scania driving را دانلود می کنم اگه میشه بگید چه طوری میشه از مود در اون هم استفاده کرد.

hamed30
02-08-2012, 09:35
سلام دوستان.من حدود دو-سه سالی هست که ETS1 را بازی می کنم ولی نمی دونم چه طوری میشه با این مد ها که هست کار کرد. الان هم دارم scania driving را دانلود می کنم اگه میشه بگید چه طوری میشه از مود در اون هم استفاده کرد.

مدهایی رو که دانلود میکنی معمولا پسوند SCS دارن و باید بریزی تو پوشه mod تو مسیر my document -پوشه ای با اسم بازی - پوشه mod

amir601
02-08-2012, 23:20
مدهایی رو که دانلود میکنی معمولا پسوند SCS دارن و باید بریزی تو پوشه mod تو مسیر my document -پوشه ای با اسم بازی - پوشه mod

خیلی ممنون فقط سریال موجود برای بازی scania driving کار نمیکنه و براش کرک هم پیدا کردم که تا یه جایی میره ولی خود به خود بسته میشه و پیام stop working میده.اگر سریال دیگری هست یا کرک سالمی موجود هست لطفا قرار بدهید.

دوستان این روش را هم امتحان کردم(مد ها را در پوشه مد ریختم)ولی بازی همون اول کار(قبل از رسیدن به منو)بسته میشه.لطفا راهنمایی کنید.وقتی مد ها را پاک می کنم بازی به حالت قبل بر میگرده.

چه طوری می تونم در بازی موزیک قرار بدم؟

amir601
02-08-2012, 23:26
چه طوری میشه در این بازی ها موزیک قرار داد؟

BBNHFAK
04-08-2012, 15:28
باید موزیک هاتون رو توی پوشه music بریزین
و فرمت حتما باید ogg. باشه در غیراینصورت (فرمت های mp3. و ...) موزیک ها رو پیدا نمیکنه

hamed30
04-08-2012, 16:42
چه طوری میشه در این بازی ها موزیک قرار داد؟

کرک یا سریالشو بعد واست میذارم الان نمی تونم .
بیشتر مد ها توسط افراد معمولی مثل منو شما ساخته میشه من خودم واسه GTS چند تا مد کامیون ساختم واسه همین بی نقص نیستن و ممکنه مشکل داشته باشن .واسه من که از ده تاش دو تا کار میکرد .
موزیک رو هم تو پوشه music همون جایی که پوشه mod هست بریز البته واسه german truck ورژن های پایین تر از 1.32 باید پسوند آهنگ ها ogg باشه واسه ورژن 1.32 gts و scania هم mp3

amir601
04-08-2012, 19:47
کرک یا سریالشو بعد واست میذارم الان نمی تونم .
بیشتر مد ها توسط افراد معمولی مثل منو شما ساخته میشه من خودم واسه GTS چند تا مد کامیون ساختم واسه همین بی نقص نیستن و ممکنه مشکل داشته باشن .واسه من که از ده تاش دو تا کار میکرد .
موزیک رو هم تو پوشه music همون جایی که پوشه mod هست بریز البته واسه german truck ورژن های پایین تر از 1.32 باید پسوند آهنگ ها ogg باشه واسه ورژن 1.32 gts و scania هم mp3

خیلی ممنون اما در بازی اسکانیا هم فرمت mp3 را شناسایی می کند ولی اجرا نمی کند.چه طور می تونم mp3 را ogg تبدیل کنم؟

vampire2070
05-08-2012, 07:13
خیلی ممنون اما در بازی اسکانیا هم فرمت mp3 را شناسایی می کند ولی اجرا نمی کند.چه طور می تونم mp3 را ogg تبدیل کنم؟

با نرم افزار any video converter می تونی mp3 را به ogg تبدیل کنی

hamed30
05-08-2012, 11:27

نباید اینطور باشه باید پخش کنه ! شما آپدیت 1.1 و 1.2 بازی رو با کرکش از اینجا دانلود کن شاید بشه البته واسه من بدون آپدیت mp3 پخش می کرد .
لینک دانلود :

amir601
06-08-2012, 23:21
نباید اینطور باشه باید پخش کنه ! شما آپدیت 1.1 و 1.2 بازی رو با کرکش از اینجا دانلود کن شاید بشه البته واسه من بدون آپدیت mp3 پخش می کرد .
لینک دانلود :

لینک نا مفهوم است.کار نمی کند.

لطفا یک نغر سریال بازی اسکانیا را برای من قرار دهد(سریال قبلی کار نمی دهد.)

چه خبر از EEEEEET T T T T T sssssssss 2 2 2 2 2 2 .//////////////////////////////

hamed30
07-08-2012, 10:44
لینک نا مفهوم است.کار نمی کند.

لطفا یک نغر سریال بازی اسکانیا را برای من قرار دهد(سریال قبلی کار نمی دهد.)

چه خبر از EEEEEET T T T T T sssssssss 2 2 2 2 2 2 .//////////////////////////////

شرمنده وقتی آدرسو میذارم نمی دونم چرا اینجوری میشه تو سایت سافت گذر هم دوتا آپدیت هاش هست هم کرک نسخه اصلی میتونی از اونجا دانلود کنی کرکش 2 مگ بیشتر نیست حجم آپدیت هاش هم کمه 11 و 12 مگ.

از ETS2 که فعلا خبر خاصی نیست دیگه به احتمال زیاد تا آخر شهریور میاد .

amir601
08-08-2012, 08:11
هیچ یک از دوستان نتوانستند سریال بازی اسکانیا را برای من قرار دهند.خسته شدم از بس این مراحل ابتدایی را بازی کردم.

LightningII
08-08-2012, 08:22
دوستان تصاویر رسمی از محیط Euro Truck Simulator 2 منتشر شده یا نه ؟

moghaddas mfa
08-08-2012, 09:07
.چند صفحه قبل فکر کنم بچه ها چندتا عکس و فیلم قرار دادند میتونی انجا ببینی.....

amir601
08-08-2012, 12:56
سریال.....سریال....سریال...دوست ان سریال اسکانیا را می خوام.......................................... .................

hamed30
08-08-2012, 15:09
سریال.....سریال....سریال...دوست ان سریال اسکانیا را می خوام.......................................... .................

دوست عزیز حالا چه اصراری سریال وارد کنی گفتم که از سایت سافت گذر یه کرک 2 مگی دانلود کن و خودتو خلاص کن . همه دنبال کرک می گردن شما دنبال سریال .

amir601
08-08-2012, 18:15
دوست عزیز حالا چه اصراری سریال وارد کنی گفتم که از سایت سافت گذر یه کرک 2 مگی دانلود کن و خودتو خلاص کن . همه دنبال کرک می گردن شما دنبال سریال .

از چند جای مختلف همان کرک 2 مگی را دانلود کردم و جایگزین کردم ولی هربار بازی دیگر باز نشد.
(به اولین پستم نگاه کنید که درخواست سریال و یا کرک سالم بازی را کرده بودم)

ویرایش:پس از آپدیت به 1.2.0 کرک جواب داد.

pes1374
09-08-2012, 02:26
سلام پس این چیه جلل خالق این واسه دانلود گزاشته
این سایت معرفی کرده
شاید خود بازی نیست
شاید دمو باشه شاید هم پست های قبل گزاشتین این سایتو دیگه شرمنده
خودم موندم این جیه لطفا یکی کمک کنه

hamed30
09-08-2012, 10:58
از چند جای مختلف همان کرک 2 مگی را دانلود کردم و جایگزین کردم ولی هربار بازی دیگر باز نشد.
(به اولین پستم نگاه کنید که درخواست سریال و یا کرک سالم بازی را کرده بودم)

ویرایش:پس از آپدیت به 1.2.0 کرک جواب داد.
من با همون کرک بازی کردم .خب آپدیت ها رو نصب کن و از کرک اونا استفاده کن . یه بار بازی رو کلا پاک کن دوباره نصب کن .

hamed30
09-08-2012, 11:07
سلام پس این چیه جلل خالق این واسه دانلود گزاشته
این سایت معرفی کرده
شاید خود بازی نیست
شاید دمو باشه شاید هم پست های قبل گزاشتین این سایتو دیگه شرمنده
خودم موندم این جیه لطفا یکی کمک کنه

همون جور که خودتون گفتید از این قبیل سایتا قبلا دوستان گذاشته بودن خود منم یه فایل 1 گیگی رو دانلود کردم پسورد میخواست و کلا سرکاری بود تا بازی رسما منتشر نشده دنبال همچین چیزایی نباشید بهتره .

hamed30
09-08-2012, 11:27
یه آپدیت نمی دونم اومده یا قراره بیاد واسه scania که این نقشه بهش اضافه میشه . حالا من یه آپدیت با نام 1.3.0 دانلود کردم تستش نکردم ببینم این نقشه بهش اضافه شده یا نه .

moien.a
09-08-2012, 11:36
دوستان بالاخره این بازیه Euro Truck Simulator 2 منتشر نشد؟
تاریخ انتشارش کی هست؟

hamed30
09-08-2012, 13:01
دوستان بالاخره این بازیه Euro Truck Simulator 2 منتشر نشد؟
تاریخ انتشارش کی هست؟

آخر شهریور

mozilla_6600
09-08-2012, 15:53
سلام اگه امکانش هست پچ 1.3 رو لینکش رو برای دانلود قرار بدید

hamed30
11-08-2012, 11:12
سلام اگه امکانش هست پچ 1.3 رو لینکش رو برای دانلود قرار بدید

این آپدیت فعلا شامل این نقشه نمیشه ( آپدیت بعدی شامل نقشه هست ) و مشکل هم داره از بازی یهو میاد بیرون میره به منوی اصلی ظاهرا کرک آپدیت مشکل داره .

در ضمن این هم یکی از ویژگیهای موتور گرافیکی بازی ETS2 هست که تو سایت خود بازی معرفی شده (البته چیز جدیدی نیست تو scania td هم هست ولی اینجا مثل اینکه بیشتر روش کار شده). عمق دادن به تصاویر و محیط بازی یا همون Depth of Field .
شرمنده اگه عکس ها بزرگه عمدا کوچکش نکردم تا جزئیاتش معلوم باشه .

afsamir
13-08-2012, 13:07

داداش لطف کن آدرس کرکو قرار بده ما که هرچی گشتیم نشد:(

amin_farahbakhsh
13-08-2012, 14:24
دوستان این کرک با پچ 1.3 کار میکنه خودم امتحان کردم

hamed30
13-08-2012, 18:25
داداش لطف کن آدرس کرکو قرار بده ما که هرچی گشتیم نشد:(

آدرس گذاشتم نمی دونم چرا یه قسمت از آدرس خود به خود پاک میشه و دیگه کار نمی کنه شما تو گوگل سرچ کن ( آپدیت scania truck driving simulator ) نتایجی که مربوط به سایت سافت گذر هست رو باز کن هم آپدیتش هست هم کرک

00825
15-08-2012, 06:00
دوستان اینم چندتا عکس جدید از بازی...بیشتر هم مربوط میشه به ترافیکی که پشت کامیون ها ایجاد میشه..(اپلود هم کردم که دایل اپی ها به مشکل نخورن:20:)
ما کماکان منتظر این بازی زیبا هستیم :9:و امیدواریم بازی مثل king of the road و german truck به صورت کاملا ازادانه باشه:20:

moghaddas mfa
17-08-2012, 19:15
سلام. ایا توی این بازی ماشین ها بعد تصادف تغییر حالت میدند یا نه .....؟

moslem farahmand
17-08-2012, 21:56
نه مثل سری های قبل خبری از این چیز ها نیست

mohamad_lo1990
18-08-2012, 16:51
دوستان سریال بازی اسکانیا رز براتون میذارم ورژن 1 برای کسایی که نمیخوان کرک کنن

mohamad_lo1990
18-08-2012, 17:05
بچه ها این بازی اسکانیا سرعتش روی 90 تا قفل شده و بیشتر نمیره.حوصله ام سر رفت راه نمیره.کسی میدونه چکارش میشه کرد که مثل euro truck 1 و german truck بشه باهاش کیلومتر بچبونی؟

DJBALAK
21-08-2012, 16:33
واقعا همینطوره شاید گرافیک پایین باشه ولی گیم پلی محشره

malavan.ehsan
22-08-2012, 14:42
سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی اعلام شد:
CPU:Intel Core 2 Duo E8500
Ram:2 GB
Video Card:Nvidia GT 9600

amir601
22-08-2012, 23:45
سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی اعلام شد:
CPU:Intel Core 2 Duo E8500
Ram:2 GB
Video Card:Nvidia GT 9600
فزکانس این سی پی یو چقدر است.من e5700 3.0 GHz آیا روی سیستم من جواب می دهد.تا حالا با هیچ بازی مشکل نداشتم.

تاریخ عرضه چه موقعی است؟

malavan.ehsan
22-08-2012, 23:51
فزکانس این سی پی یو چقدر است.من e5700 3.0 GHz آیا روی سیستم من جواب می دهد.تا حالا با هیچ بازی مشکل نداشتم.

تاریخ عرضه چه موقعی است؟

شما زیاد اینارو جدی نگیرید با تغییری در تنظیمات گرافیک بازی میتونید راحت اجراء کنید
احتمالا طبق گفته خودشون دیگه باید وسطای شهریور عرضه بشه

nice 2000
24-08-2012, 01:51
این آپدیت فعلا شامل این نقشه نمیشه ( آپدیت بعدی شامل نقشه هست ) و مشکل هم داره از بازی یهو میاد بیرون میره به منوی اصلی ظاهرا کرک آپدیت مشکل داره .در ضمن این هم یکی از ویژگیهای موتور گرافیکی بازی ETS2 هست که تو سایت خود بازی معرفی شده (البته چیز جدیدی نیست تو scania td هم هست ولی اینجا مثل اینکه بیشتر روش کار شده). عمق دادن به تصاویر و محیط بازی یا همون Depth of Field . شرمنده اگه عکس ها بزرگه عمدا کوچکش نکردم تا جزئیاتش معلوم باشه .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]راستی میگم این اسکانیا درایور قضیش چیه؛ میشه توش آزاد بازی کرد؟

hamed30
25-08-2012, 11:25
راستی میگم این اسکانیا درایور قضیش چیه؛ میشه توش آزاد بازی کرد؟

به به ببین کی اینجاست چه عجب از R&R دل کندی ، منو که دل سرد کرد اومدم دنبال Scania TDS .
بازی زیاد کامل نیست ولی از نظر گرافیک نور پردازی سایه ها فیزیک نسبت به GTS متحول شده و یکی از مهمترین مشکلاتش اینه که فقط با یه کامیون باید رانندگی کنی ، آزادانه میتونی رانندگی کنی و بار ببری ولی نقشش زیاد بزرگ نیست البته با آپدیت 1.4 نقشش بزرگتر میشه (تقریبا دو برابر ) .
چندتا مود دیگه داره مثل رانندگی تو جاده های خطر ناک مسابقات مهارت رانندگی و ...

Gangster_Benington
27-08-2012, 10:20
مطایق گفته GameSpot، بازی ۲۸ سپتامبر یعنی حدود ۱ ماه دیگه به بازار میاد

alimsi132
28-08-2012, 08:13
:20:این آپدیت کرک میخواد وگرنه رمز
کی داره؟

amin_farahbakhsh
28-08-2012, 22:04
کرک بازی اسکانیا ورژن 1.4

senatoor3
28-08-2012, 22:22
مطایق گفته GameSpot، بازی ۲۸ سپتامبر یعنی حدود ۱ ماه دیگه به بازار میاد

آخرم ما پیر میشیم این بازی هنوز قراره یک ماه بعد بیاد :)
داستانیه واسه خودشا !!!
خداکنه حالا واقعا ارزش داشته باشه .

ŞHÍЯÍŃ
28-08-2012, 22:28
آخرم ما پیر میشیم این بازی هنوز قراره یک ماه بعد بیاد :)
داستانیه واسه خودشا !!!
خداکنه حالا واقعا ارزش داشته باشه .

این بازی بوی دیابلو میده:31:میترسم مثل اون 3 4 سال الاف بشیم:31:

JIGSA
29-08-2012, 10:51
برای دیابلو که 12 سال علاف شدیم ولی ارزشش رو داشت
برای این هم 2 ساله علافیم امیدوارم ارزشش رو داشته باشه

Ship Storm
29-08-2012, 21:13
این عکسا مربوط به euro truck 1 هست . منم این فایل حدودا 900 مگی رو دانلود کردم ولی پسوردش گیر نمیاد که البته گیر هم بیاد فایده ای نداره چون 100% ETS2 نیست .

راستی چرا فروم ف ی ل تره .

این رو تست کنید
پسورد : (۶۵۶۷۸۵۴۰۱۱)

hosein0mid
29-08-2012, 21:49
سلام بچه ها چند ویدیو از بازی یورو تراک2 امیدوارم خوشتون بیاد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] le_ferry.mp4.html
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] E2%80%9E_eurotrucksimulator2_pl.mp4.html

alimsi132
30-08-2012, 10:56
عزیز با این کرک از بازی میپره بیرون
کرک دیگه ای نیست واسه اسکانیا؟

nice 2000
30-08-2012, 23:21
به به ببین کی اینجاست چه عجب از R&R دل کندی ، منو که دل سرد کرد اومدم دنبال Scania TDS .
بازی زیاد کامل نیست ولی از نظر گرافیک نور پردازی سایه ها فیزیک نسبت به GTS متحول شده و یکی از مهمترین مشکلاتش اینه که فقط با یه کامیون باید رانندگی کنی ، آزادانه میتونی رانندگی کنی و بار ببری ولی نقشش زیاد بزرگ نیست البته با آپدیت 1.4 نقشش بزرگتر میشه (تقریبا دو برابر ) .
چندتا مود دیگه داره مثل رانندگی تو جاده های خطر ناک مسابقات مهارت رانندگی و ...

ممنون اگه تونستم میگیرمش؛ دارم اسکانیای T&T رو برای ژرمن ادیت میکنم ادیت بیرو نیش تموم شده رو کابینش دارم کار میکنم که یه مشکل متریال داشت که الان حل شد: زدمودلر 2.2.4 و 2.2.5 اسم بعضی از متریال ها رو کامل اسپورت نمی کرد با 2.2.6 حل شد.
فقط نمیدونم چطور میشه مدلهایی که animator دارن رو ادیت کرد anim.pmg مثل فرمون داخل کابین اگه کسی میدونه؟ لطفاَ راهنمایی کنه!

amir601
31-08-2012, 14:19
به نطر شما حجم این بازی چقدر است هنوز که نیومده اما وقتی اومد فکر کنم سی دی اون را بخریم راحتتر-سریعتر باشد و ارزانتر تمام شود

hamed30
01-09-2012, 10:23
ممنون اگه تونستم میگیرمش؛ دارم اسکانیای T&T رو برای ژرمن ادیت میکنم ادیت بیرو نیش تموم شده رو کابینش دارم کار میکنم که یه مشکل متریال داشت که الان حل شد: زدمودلر 2.2.4 و 2.2.5 اسم بعضی از متریال ها رو کامل اسپورت نمی کرد با 2.2.6 حل شد.
فقط نمیدونم چطور میشه مدلهایی که animator دارن رو ادیت کرد anim.pmg مثل فرمون داخل کابین اگه کسی میدونه؟ لطفاَ راهنمایی کنه!

فکر نمیکنی gts تاریخ مصرفش گذشته دیگه ، حدودا تا بیست روز دیگه (اگه تاخیر نخوره :31:) Euro Truck 2 میاد .

hamed30
01-09-2012, 11:19
به نطر شما حجم این بازی چقدر است هنوز که نیومده اما وقتی اومد فکر کنم سی دی اون را بخریم راحتتر-سریعتر باشد و ارزانتر تمام شود

با توجه به حجم بازی scania truck driving simulator این بازی نهایتا 3.5 یا 4 گیگ باید حجم داشته باشه . اگه سریع کرکش بیاد خب خریدن dvd بازی راحت تره .

amir601
02-09-2012, 17:02
عزیز با این کرک از بازی میپره بیرون
کرک دیگه ای نیست واسه اسکانیا؟

اول باید آپدیت را نصب کنید تا فایل ها جاگزین شود(اگر منظور بسته شدن کل بازی است)

راه حلی وجود ندارد(اگر از فضای بازی خارج شده و به من می آید.)

hamed30
02-09-2012, 18:26
اول باید آپدیت را نصب کنید تا فایل ها جاگزین شود(اگر منظور بسته شدن کل بازی است)

راه حلی وجود ندارد(اگر از فضای بازی خارج شده و به من می آید.)

من تو هر دوتا آپدیت آخری همین مشکل رو داشتم خیلی هم رو اعصابه ولی هنوز راه حلی پیدا نکردم واسش واسه من میپره به منوی بازی .

یکی از دوستان چند صفحه قبل ( پست 944 ) گفته بودن که سازنده های بازی در یک مصاحبه ویدیویی تاریخ عرضه رو 15 یا 20 سپتامبر اعلام کردن ولی تو یکی از آخرین ویدیو های وبلاگ scs آخرش مینوسه سه ماهه ی چهارم 2012 یعنی تو سپتامبر هم احتمالا خبری ازش نیست . ای به روح .................................................. ........................ .
سر کار گذاشتن مارو همش ویدیو میدن بیرون هی حسرت بخوریم .

amir601
02-09-2012, 18:52
من تو هر دوتا آپدیت آخری همین مشکل رو داشتم خیلی هم رو اعصابه ولی هنوز راه حلی پیدا نکردم واسش واسه من میپره به منوی بازی .

واسه من هم همینطور است ولی برخی اوقات خود به خود درست می شود

ŞHÍЯÍŃ
02-09-2012, 19:39
:31:آقا ما پیر شدیم و این بازی نیومد:31:خدا کنه تو جهنم و منتشر بشه بازیش بشینیم بازی کنیم:31: