PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Euro Truck Simulator 2

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23

rz21
30-10-2012, 14:30
برای اولین بارمه میخوام بازی دانلود کنم.اگر کسی لینکی که دردسر نداشته باشه برام بفرسته ممنون میشم.
روی لپ تاپ بد نیست بازی کنم>?????روی Medium هم باشه راضیم!
لطفا سریع برام بفرستین هر کی داره!عاشق این بازیم.نسخه یک که عالی بود.خیلی ممنون میشم.

OnT!me
30-10-2012, 14:44
برای اولین بارمه میخوام بازی دانلود کنم.اگر کسی لینکی که دردسر نداشته باشه برام بفرسته ممنون میشم.
روی لپ تاپ بد نیست بازی کنم>?????روی Medium هم باشه راضیم!
لطفا سریع برام بفرستین هر کی داره!عاشق این بازیم.نسخه یک که عالی بود.خیلی ممنون میشم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rz21
30-10-2012, 14:56
راستی محدودیت سرعتم داره؟پلیس بهت گیر میده؟با گرافیکintel hd 3000 میشه بازی کرد؟؟؟

OnT!me
30-10-2012, 15:03
راستی محدودیت سرعتم داره؟پلیس بهت گیر میده؟با گرافیکintel hd 3000 میشه بازی کرد؟؟؟ 90 تا بیشتر نمیره ولی با تصب این مد بیشتر از 90 تا میره اما باید مراقب باشین وقای تو جاده دوربینی دیدین سرعت رو کم کنین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amiran1000
30-10-2012, 15:53
داداش ( OnT!me ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )شما که تو سایتتون مد Actros MP4 2012 رو واسه جرمن تراک گذاشتی , همینو واسه ETS2 نمیتونی درست کنی؟؟
آخه این مدلش خیلی شاخه.

OnT!me
30-10-2012, 16:30
داداش ( OnT!me ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) )شما که تو سایتتون مد Actros MP4 2012 رو واسه جرمن تراک گذاشتی , همینو واسه ETS2 نمیتونی درست کنی؟؟
آخه این مدلش خیلی شاخه.
چشم به زودی حتما میزارم. من جدیدترین مد های بازی رو میزارم زود فقط یکم باید صبر کنی.

دوستان به ماشینم یه صفایی دادم ! قبلش یادتونه چی شکلی بود ؟ کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حالا این شده »

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نظرتون چیه ؟؟

mohamad7824
30-10-2012, 16:45
چشم به زودی حتما میزارم. من جدیدترین مد های بازی رو میزارم زود فقط یکم باید صبر کنی.

دوستان به ماشینم یه صفایی دادم ! قبلش یادتونه چی شکلی بود ؟ کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) حالا این شده »

نظرتون چیه ؟؟

خوبه ایول!
راستی لول چند بودی؟

OnT!me
30-10-2012, 16:55
خوبه ایول!
راستی لول چند بودی؟ لول 14 شدم البته الان یه بار 47 یورویی دارم اینو برسونم میشه 15 لولم . البته اگه سالم برسم که میرسم !

rz21
30-10-2012, 17:37
ادانلود کردم و یک سه لولی بازی کردم.متاسفانه گرافیکم پایینه و مثل شما نمیتونم حال کنم.بازی قشنگیه.سبقتاشون منو کشته!شب هاشم خیلی قشنگ ساختن.اگه راست میگین یک لحظه چراغتون رو خاموش کنین :دی
هوای بارونیش و مه هم قشنگه.همه چی عالیه!

OnT!me
30-10-2012, 17:40
اگه راست میگین یک لحظه چراغتون رو خاموش کنین :دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دقت کنی جلوی ماشین نوشتم Mashhad و Ir IRAN ! ماله خودمه !!

2raj_a
30-10-2012, 17:49
یکی به من بگه بخوام ماشینم عوض کنم از یک کمپانی دیگه بخرم و اینو بفروشم باید چیکار کنم؟

rz21
30-10-2012, 18:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دقت کنی جلوی ماشین نوشتم Mashhad و Ir IRAN ! ماله خودمه !!

نه من منظورم اینه که اگه راست میگین و چرات دارین وقتی شب میشه چراغ ماشینو خاموش کنین ببینین که میتونین رانندگی کنین با نه!!!:
راستی جند تا نکته و همون تیپ اگه میشه برای تازه کار ها بگین.وام بگیرییم؟یا نه همینطوری ادامه بدیم!؟؟اول ماشین بخریم یا گاراژ؟؟یکم راهنمایی کنید.

hosein0mid
30-10-2012, 18:12
بچه ها این مد enb رو باید کجا نصب کنیم

لطف کنید لینک دانلودشم بزارید

rz21
30-10-2012, 18:16

لطف کنید لینک دانلودشم بزارید

فایل scs رو توی my documant euro truck 2012 /mod کپی کنید.
توی این سایت بگردین هست:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

milad wolf
30-10-2012, 18:57
سالار

hosein0mid
30-10-2012, 19:21
فایل scs رو توی my documant euro truck 2012 /mod کپی کنید.
توی این سایت بگردین هست:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخه فایلش نصبیه باید کجا نصب کنیم؟

hosein0mid
30-10-2012, 19:57
بچه من میخوام دیگه یورو تراک 2رو فعلا بازی نکنم من نمیتونم رو ultra بازی کنم این بازی به نظر من فقط باکیفیت خوب میچسبه
نمیخوام این بازی رو با یه کیفیت معمولی از چشم بندازم
باز دمتون گرم اگه راهکاری واسه این گرافیک پیدا کردید درجریان بزارید

من میخواستم برم یه سیستم خیلی بالا بگیرم نزدیک 3تومن میخواستم خرجش کنم ولی باز ترسیدم که از سیستم نباشه وقتی مشخصات سیستم خودمو توپست قرار دادم خیلی از بچه ها توپستهای قبلی گفتند که بانصف سیستم من دارند بازی رو رو آخرین تنظیمات بازی میکنن مونم تواین جریان چیه اگه ممکنه راهنماییم بکنید ممنون میشم

OnT!me
30-10-2012, 20:07

لطف کنید لینک دانلودشم بزارید از اینجا میتونید دانلود کنید و آموزش کامل نصبشم گفتم : simulatorgame.ir/?p=941

rz21
30-10-2012, 20:32
منم لپ تاپمو تازه خریدم ولی عجیبه که نمیتونم روی سیستم بالا بازی کنم 3000intel hd

OnT!me
30-10-2012, 20:49
دوستان کسی میتونه یه نرم افزار که کار باهاش راحت باشه برای فیلم گرفتم از بازی معرفی کنه ؟ میخوام فیلم بگیرم از بازیم ولی میخوام صداشم بیاد بدون صدا حال نمیده بعدش توی آپارات بزارم فیلمامو. کسی میتونه چنین نرم افزاری معرفی کنه ؟

hosein0mid
30-10-2012, 21:05
دوستان کسی میتونه یه نرم افزار که کار باهاش راحت باشه برای فیلم گرفتم از بازی معرفی کنه ؟ میخوام فیلم بگیرم از بازیم ولی میخوام صداشم بیاد بدون صدا حال نمیده بعدش توی آپارات بزارم فیلمامو. کسی میتونه چنین نرم افزاری معرفی کنه ؟

این نرم افزار بهترین نرم افزار فیلمبرداری از محیط بازی هستش من خودم از این برنامه استفاده میکنم
camtasia studio 7.0.1
ولی یه راه حلی پیش پای ماها که نمیتونیم باگرافیک بالا بازی کنیم بزارید

rz21
30-10-2012, 21:37
ولی یه راه حلی پیش پای ماها که نمیتونیم باگرافیک بالا بازی کنیم بزارید
منم منتظرم!
راستی برای شما هم صدای داخل کابین ندارین؟؟خیلی کمه صداش.خیلی .....توی ادیو ستینگ هم چیزی ندیدم و همش بالا بود.
حسابی افتادم تو قرض!!وام گرفتم و یک راننده با درجه و دو تا کامیون گرفتم+ اپدیت گاراژ ولی چه حیف که نمیتونم روی ستینگ بالا بازی کنم.:sq_11:

hosein0mid
30-10-2012, 21:41
منم منتظرم!
راستی برای شما هم صدای داخل کابین ندارین؟؟خیلی کمه صداش.خیلی .....توی ادیو ستینگ هم چیزی ندیدم و همش بالا بود.

آره دوست عزیز واسه من صدا تو کابین ضعیفه تصویرم همین که رو ultraمیزارم موقع بازی تصویر آهسته میشه

malavan.ehsan
30-10-2012, 21:44
دوستان این مسیر هایی که تو این بازی ورود ممنوع هست( ولی برای از ما بهترون بازه:31:) برای ما هیچ وقت باز نمیشه؟

flaries
30-10-2012, 21:45
اینم گوشت ما :31:

دوستان چطوری رنگ اتومبیل را سفارشی می زنید؟ من بلد نیستم.

xaxi
30-10-2012, 21:52
دوستان چطوری رنگ اتومبیل را سفارشی می زنید؟ من بلد نیستم.
برو تو جاهایی ک عکس آچار هستش ( برای تعمیر ) بعد ک رفتید روش ، گزینه سوم نوشته PAINT ... (ادامشو یادم نی :31: ) اونو انتخاب کن بعد میتونی رنگ سفارشی بزنی ..

flaries
30-10-2012, 21:55
دوستان یک مد میزارم نمی دونم قبلا اینجا گذاشتین یا نه اگر تکراری عذر خواهی می کنم.
این صدای داخل کابین ماشین را اضافه می کنه. مد خوبیه ولی یک مشکلی که داره اون مدی که محدودیت سرعت را بر می داشت غیرفعال می کنه.
با این حال میگذارمش امیدوارم مفید باشه.

kiar
30-10-2012, 21:57
کسی میتونه یه توضیح مختصری در مورد استخدام راننده بده؟
وقتی میخوام راننده ای بخرم اول راننده رو انتخاب میکنم بعد وقتی میخوام واسش ماشین انتخاب کنم بعد از خرید ماشین اون سوار ماشین قبلی من میشه منم سوار ماشین جدیدی میشم که میخواستم واسه اون بخرم میشم.
بعد مجبور میشم ماشین ها رو تعویض کنم که اینجوری بازی خراب میشه اگه متوجه شدین چی گفتم یه راهنمایی بکنین. ممنون!!!

OnT!me
30-10-2012, 21:57
این نرم افزار بهترین نرم افزار فیلمبرداری از محیط بازی هستش من خودم از این برنامه استفاده میکنم
camtasia studio 7.0.1
من اینو ورژن 6 رو دارم ولی از داخل بازی فیلم نمیگیره فقط از دسکتاپ میگیره چیکار کنم ؟ ورژن 7.0.1 از بازی فیلم میگیره تو یورو 2 تستش کردی ؟

rz21
30-10-2012, 22:05
وقتی میخوام راننده ای بخرم اول راننده رو انتخاب میکنم بعد وقتی میخوام واسش ماشین انتخاب کنم بعد از خرید ماشین اون سوار ماشین قبلی من میشه منم سوار ماشین جدیدی میشم که میخواستم واسه اون بخرم میشم.
بعد مجبور میشم ماشین ها رو تعویض کنم که اینجوری بازی خراب میشه اگه متوجه شدین چی گفتم یه راهنمایی بکنین. ممنون!!!
همون جایی که شما میخواین ماشین دوم (یعنی برای کمک بخرین)اونجا ازتون میپرسه که ایا میخواین این ماشین رو رانندگی کنید که بگین نه....وقتی میگین نه شما همون ماشین اول رو دارین و ماشین دوم میاد تو گاراژ!

amiran1000
30-10-2012, 22:15
بچه ها یه سایتی پیدا کردم که انگار کرک بازی رو گذاشته حجم فایل هم 33MB هستش.
اینم لینکش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

OnT!me
30-10-2012, 22:23
یکی که بازیش مشکل داره اینو تستش کنه ببینه سالمه کرک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hosein0mid
30-10-2012, 22:27
من اینو ورژن 6 رو دارم ولی از داخل بازی فیلم نمیگیره فقط از دسکتاپ میگیره چیکار کنم ؟ ورژن 7.0.1 از بازی فیلم میگیره تو یورو 2 تستش کردی ؟

من خودم بااین نرم افزار زیاد فیلمبرداری کردم خیلی باکیفیت فول اچ دی فیلمبرداری میکنه

hosein0mid
30-10-2012, 22:49
یکی که بازیش مشکل داره اینو تستش کنه ببینه سالمه کرک : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست من همش سرکاریه پسورد میخوا د یه لینک دانلود پسوردم داده که معلقه پولیه اگه کرکی وجود داشته باشه تو همه سایتها قرار میدن
چند هفته پیش اسم یورو تراک 2 بود ولی از دانلودش خبری نبود الان ولی لینک دانلودش تو همه سایتا هستش این کرکم همینطور اگه باشه محاله من پیدا نکنم

xaxi
30-10-2012, 22:55

دانلود نکنین از این سرکاریاس !

یه فایل زیپ هست توش ک پسوور داره ! میگه برو تو این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) تا پسوورد بهت داده شه ! تو فایل زیپ هم فایل ETSim2 Patch هستش ! البته نمیشه باز کرد چون پسوورد نداریم !!!

مثل همون قبلیاس ! سرکاریه !

2raj_a
31-10-2012, 00:08
بچه ها این ماشینی که خریدم چطوری بفروشم؟

bigarash
31-10-2012, 01:54
دوستان این مسیر هایی که تو این بازی ورود ممنوع هست( ولی برای از ما بهترون بازه:31:) برای ما هیچ وقت باز نمیشه؟

نه هیچ وقت باز نمیشه! به نظر من نیازی هم به بز شدنش نیست نقشه ی بازی به اندازه ی کافی بزرگ هست!

rz21
31-10-2012, 10:19
صدای کابین با اینکه مد صفحه ی قبل رو نصب کردم بهتر شد ولی بازم مثل نسخه ی قبل بازی نیست.

hamed30
31-10-2012, 10:44
بچه ها این ماشینی که خریدم چطوری بفروشم؟

برو تو قسمت truck management بعد کامیونی که میخوای بفروشی رو انتخاب کن یه گزینه ای داره بنام sell اونو بزنی میتونی کامیونت رو بفروشی . اگه کامیونی که الان خودت داری ازش استفاده میکنی رو میخوای بفروشی یکی دیگه بخری برو تو یه فروشگاه و یه کامیون انتخاب کن و اگه اشتباه نکنم trade نوشته اونو بزن .

kiar
31-10-2012, 11:31
همون جایی که شما میخواین ماشین دوم (یعنی برای کمک بخرین)اونجا ازتون میپرسه که ایا میخواین این ماشین رو رانندگی کنید که بگین نه....وقتی میگین نه شما همون ماشین اول رو دارین و ماشین دوم میاد تو گاراژ!

هر کاری میکنم نمیشه اصلا سوال نمیپرسه میتونین یه اسکرین شات بذارین که دقیقا کجا سوال میکنه؟ یا یه توضیحی بدین که شما دقیقا چی کار میکنین؟

بازم اگه کس دیگه ای تونست به سوال من جواب بده.

nice 2000
31-10-2012, 12:02
ترفند رد شدن از چراغ قرمز بدون جریمه؛ شاید خودتونم بدونین!

هر موقع خواستید چراغ قرمز رو رد کنید از لاین مخالف از چراغ رد شید نهایتش آدم 100 تا به خاطر رام سیت جریمه می شه نه 450 یورو.

راستی اگه تو truck service آهنگش رو اعصابتونه فایل آدرس دهیش رو تغییر دادم که صدای truck service با یه صدای کمی به جاش پخش میشه گفتم لینکشم بذارم براتون شاید به کارتون اومد: no muzic in truck service ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 1kb

nice 2000
31-10-2012, 12:31

آها متوجه شدم مشکل کجاس!
وقتی که شما میخوای یه کامیون بخری اگه کلید Purchase بزنی سوال میپرسه: میخوای با ماشین جدیدت رانندگی کنی؟ اینجا جواب نه بده. :20:

hosein0mid
31-10-2012, 13:07
بچه به نظر شما چرا کامیونهای دیگه توبازی رنگ سفارشی و اسپرت وجفت دیفرانسیل نیستند؟

OnT!me
31-10-2012, 14:24
دوستان کسی میدونه با نرم افزار Action! چجوری میشه از بازی فیلم گرفت ؟

kiar
31-10-2012, 14:25
آها متوجه شدم مشکل کجاس!
وقتی که شما میخوای یه کامیون بخری اگه کلید Purchase بزنی سوال میپرسه: میخوای با ماشین جدیدت رانندگی کنی؟ اینجا جواب نه بده. :20:

ممنون. فهمیدم من اصلا متن سوالو نمیخوندم فک میکردم مربوط به خرید ماشینه.

amirakbari00
31-10-2012, 14:42
دوستان کسی میدونه با نرم افزار Action! چجوری میشه از بازی فیلم گرفت ؟
برنامه اجرا کن
حالیت بزار رو حالت فیلم برداری از گیم بعد هر وقت داخل بازی شدیF9 بزن فیلم برداری شروع میشه هر وقت خواستی قطع شه F9 بزن

OnT!me
31-10-2012, 14:45
برنامه اجرا کن
حالیت بزار رو حالت فیلم برداری از گیم بعد هر وقت داخل بازی شدیF9 بزن فیلم برداری شروع میشه هر وقت خواستی قطع شه F9 بزن همین کارو میکنم ولی انگار نه انگار ! وقتی رو حالت دسکتاپ هست اون دایرش قرمز میشه وقتی روی حالت بازی میره غیر فعال میشه و تو بازیم کار نمیکنه

rz21
31-10-2012, 14:51
یک سوال در مورد چراغ ها!
وقتی یکبار دکمه ی L رم میزنی فقط چراغ داخل کابین روشن میشه و هیچی جلو معلوم نیست.ولی یکبار دیگه که میزنی چراغ روشن میشه و جلوت رو میبینی.این چراغی که برای بالا ی ماشین ساختیم چه طوری روشن میشه؟؟؟ترمز اظطراری هم داره؟به جز موس چه جوری نگاه چپ و راستمون بکنیم؟
این مود ENB برای کسانی که گرافیکشون روی LOw گذاشتن هم کاربردی داره؟؟؟
وقتی لولمون میره بالا به نظر شما کدام یک از گزینه ها رو اضافه کنیم؟

nice 2000
31-10-2012, 14:58
همین کارو میکنم ولی انگار نه انگار ! وقتی رو حالت دسکتاپ هست اون دایرش قرمز میشه وقتی روی حالت بازی میره غیر فعال میشه و تو بازیم کار نمیکنهخوب شما چرا از Fraps استفاده نمیکنی؟ حجم کم. راحت. کیفیت عالی.

amirakbari00
31-10-2012, 15:01
همین کارو میکنم ولی انگار نه انگار ! وقتی رو حالت دسکتاپ هست اون دایرش قرمز میشه وقتی روی حالت بازی میره غیر فعال میشه و تو بازیم کار نمیکنه
فک کنم با F6 میاد اون چراغ قرمزه
شما برو اف 9 بزن توجه ای به چراغ قرمز نکن بعد قطع کن ببین گرفته

mortezap30wor
31-10-2012, 15:11
آقا به این میگن ماشین :sq_25:Level 74 نبود؟

OnT!me
31-10-2012, 15:15
خوب شما چرا از Fraps استفاده نمیکنی؟ حجم کم. راحت. کیفیت عالی. صدا نداره ! میخوام صدا داشته باشه میشه کاریش کرد صدا هم ضبط کنه ؟

hamed30
31-10-2012, 15:18
یک سوال در مورد چراغ ها!
وقتی یکبار دکمه ی L رم میزنی فقط چراغ داخل کابین روشن میشه و هیچی جلو معلوم نیست.ولی یکبار دیگه که میزنی چراغ روشن میشه و جلوت رو میبینی.این چراغی که برای بالا ی ماشین ساختیم چه طوری روشن میشه؟؟؟ترمز اظطراری هم داره؟به جز موس چه جوری نگاه چپ و راستمون بکنیم؟
این مود ENB برای کسانی که گرافیکشون روی LOw گذاشتن هم کاربردی داره؟؟؟
وقتی لولمون میره بالا به نظر شما کدام یک از گزینه ها رو اضافه کنیم؟

دکمه F4 رو بزن بعد تمام گزینه هارو تیک بزن حالا تمام چراغ ها روشن میشه ولی از دید داخل کابین نور چراغا فرقی نمیکنه . پیش فرض نگاه کردن به چپ و راست 4num , 6num و چندتادیگه از همون دکمه ها ی num lock واسه دید های مختلف داخل کابین هست .
به نظر من بار های باارزش و خطر ناک رو آپ کن بعد از اینکه لول اینا رو یکم بردی بالا بار های راه دور رو هم اضافه کن .

amirakbari00
31-10-2012, 15:19
صدا نداره ! میخوام صدا داشته باشه میشه کاریش کرد صدا هم ضبط کنه ؟
بله چرا نمیشه
من یه فیلم گذاشتم با همین برنامه فیلم گرفقته بودم کیفتم عالی
باید تیک رکردینگ ویس بزنید یه ذره بگردید پیدا میکنید

rz21
31-10-2012, 15:26
دکمه F4 رو بزن بعد تمام گزینه هارو تیک بزن حالا تمام چراغ ها روشن میشه ولی از دید داخل کابین نور چراغا فرقی نمیکنه . پیش فرض نگاه کردن به چپ و راست 4num , 6num و چندتادیگه از همون دکمه ها ی num lock واسه دید های مختلف داخل کابین هست .
به نظر من بار های باارزش و خطر ناک رو آپ کن بعد از اینکه لول اینا رو یکم بردی بالا بار های راه دور رو هم اضافه کن .
دستتون درد نکنه.
بچه ها بازی Rig n roll چه طوره؟برای ما که گرافیکمون زیاد به این بازی نمیشچسبه خوبه؟در سطح همین هست؟چه تفاوت هایی داره؟

hamed30
31-10-2012, 15:30

از کدوم چیت استفاده کردی ؟:sq_2:

ŞHÍЯÍŃ
31-10-2012, 15:32

:31:لول 74 حداقل دو ماه اگه 24ساعته باشه 1 ماه این پولم که شما داری حداقلش یک سال کار داره :دی

بدون چیت حالش بشتره :دی

hamed30
31-10-2012, 15:38
دستتون درد نکنه.
بچه ها بازی Rig n roll چه طوره؟برای ما که گرافیکمون زیاد به این بازی نمیشچسبه خوبه؟در سطح همین هست؟چه تفاوت هایی داره؟

خوبه ولی بازیش واسه من و یکی دیگه از دوستان ایراد داشت از بازی میپرید بیرون . یکمی بازیش قدیمیه ولی گرافیکش خوبه ، سبک بازی هم همینه ولی خب کامیوناش نمای داخلش چنگی به دل نمیزنه آخه کامیون های آمریکاییه دیگه بیشتر شبیه کشتیه تا کامیون ولی باز در عوض کامیون آسیب میبینه شیشه هاش میشکنه و کلا از نظر آسیب پذیری خیلی جالبه .
امکان آپگرید و شخصی سازی کامیون رو هم داره ولی محدود تر از ets2 ، راننده هم میتونی استخدام کنی و ...................... در کل من ets2 رو با گرافیک پایین به اون ترجیح میدم .

hamed30
31-10-2012, 15:43
:31:لول 74 حداقل دو ماه اگه 24ساعته باشه 1 ماه این پولم که شما داری حداقلش یک سال کار داره :دی

بدون چیت حالش بشتره :دی

عکس از بنزت با سقف مگا اسپیس نذاشتی !:sq_8: لول چندی ؟ راستی یه عکس بعدا میذارم رانندگی خانوما رو ببینی (جسارت نباشه ها)

mortezap30wor
31-10-2012, 15:47
منم اول به این بفکر بودم که بدون چیت بازی کنم حالش بیشتره ولی بعدش به این فکر افتادم که چرا با ماشین فول اپشن رانندگی نکنم و لذت ببرم؟!:sq_2:

یعنی ادم بیاد بخاطر یک چراغ که قرار فلان لول باز بشه اینقدر بار ببره؟؟خب یدفعه پول داری حال میکنیم که خلاصه حال هم بدهد
:sq_25:

2raj_a
31-10-2012, 15:54
لینک دانلود چیت بذار استفاده کنم لازم دارم کمرم زیر وام بانک شکسته ماشینه هم خرابه

OnT!me
31-10-2012, 15:54
بله چرا نمیشه
من یه فیلم گذاشتم با همین برنامه فیلم گرفقته بودم کیفتم عالی
باید تیک رکردینگ ویس بزنید یه ذره بگردید پیدا میکنید یه فیلم 1 دقیقه ای شد 100 مگ ! نرم افزاری واسه کاهش حجم فایل ویدئو avi نیست ؟ یه فیلم آموزشی از تنظیم آینه درست کردم شد 4 گیگ ! چجوری خحمو بیارم پایین ؟

amirakbari00
31-10-2012, 16:11
یه فیلم 1 دقیقه ای شد 100 مگ ! نرم افزاری واسه کاهش حجم فایل ویدئو avi نیست ؟ یه فیلم آموزشی از تنظیم آینه درست کردم شد 4 گیگ ! چجوری خحمو بیارم پایین ؟
داداش روی ویدو کلیک راست کن ........export s بزن گزینه آخر ویدو در میتونی با فرمت های مختلفی ذخیره کنی

AMIR_TRUCK
31-10-2012, 16:15
سلام معین جان خوبی؟

با winrar میتونی حجمش رو کم کنی تنظیماتش رو مثل عکس زیر کن

با این تا اخرین قطرش کم میکنه حجمش رو

hamed30
31-10-2012, 16:16
منم اول به این بفکر بودم که بدون چیت بازی کنم حالش بیشتره ولی بعدش به این فکر افتادم که چرا با ماشین فول اپشن رانندگی نکنم و لذت ببرم؟!:sq_2:

یعنی ادم بیاد بخاطر یک چراغ که قرار فلان لول باز بشه اینقدر بار ببره؟؟خب یدفعه پول داری حال میکنیم که خلاصه حال هم بدهد
:sq_25:

اگه تو واقعیت بود آره خوب بود ولی اینجوری دو سه روز حال میکنی و بعد ........ دیگه حوصله بازی رو نداری چون دیگه انگیزه ای واسه بازی نداری الان همون فلان چراغ انگیزه هست واسه بازی .

2raj_a
31-10-2012, 16:18
یکی برای من راه افزایش پول نشون بده بازم دارم ............!

rz21
31-10-2012, 16:50
دوست من ویدیو هات اماده شد بزار تا ما هم از تجربه های شما استفاده کنیم.

OnT!me
31-10-2012, 16:56
نمیخوام ویدئو هارو زیپ کنم دوستان میخوام حجم خود فایل avi رو کم کنم و تو آپارات بزارم بعدشم میزارم اینجا نمیدونین حود ویدئو رو چجوری حجمشو بیارم پایین ؟

amirakbari00
31-10-2012, 17:04
نمیخوام ویدئو هارو زیپ کنم دوستان میخوام حجم خود فایل avi رو کم کنم و تو آپارات بزارم بعدشم میزارم اینجا نمیدونین حود ویدئو رو چجوری حجمشو بیارم پایین ؟
داداش گلم آون بالا شعر که نمگم شما با انتخاب اون گزینه ویدیو تبدیل کن mp4 تو آپارات آپ کن
مثلا این ویدو خودم گرفتم گذاشتم آپارات

OnT!me
31-10-2012, 17:08
قیچی کردن اینطورشو تاحالا دیده بودین !!!!!!

2raj_a
31-10-2012, 17:18
کسی نمیخواد راه افزایش پول بهم نشون بده؟

amirakbari00
31-10-2012, 17:21
کسی نمیخواد راه افزایش پول بهم نشون بده؟
برگرد چندین صفحه قبل هست

OnT!me
31-10-2012, 17:24
بالاخره تونستم فیلم بگیرم مرسی مشکلم حل شد.

ŞHÍЯÍŃ
31-10-2012, 17:49
عکس از بنزت با سقف مگا اسپیس نذاشتی !:sq_8: لول چندی ؟ راستی یه عکس بعدا میذارم رانندگی خانوما رو ببینی (جسارت نباشه ها)

پول ندارم :دی آزاد شده ولی پول ندارم یه چند تا سرویس برم عکس ازش میزارم :دی

hamed30
31-10-2012, 18:16
پول ندارم :دی آزاد شده ولی پول ندارم یه چند تا سرویس برم عکس ازش میزارم :دی چیکار میکنی با پولت من دوتا بار با ارزش راه دور میبرم 50000 دستمو میگیره . من الان لول 12 و نیم هستم . چون بعد از ظهر و شب وقت ندارم بازی کنم ساعت 6.5 صبح پا میشم بازی میکنم .

hosseinf722
31-10-2012, 19:20
نه ماشین نوشم بازم موتورش میسوزه چه کارش کنم دما اب میرسه 120 موتورش میسوزه

شما سوالتونو تو این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تاپیک مطرح کنید. :31:

afsamir
31-10-2012, 19:55
یکی برای من راه افزایش پول نشون بده بازم دارم ............!

بورو کار کن مگو چیست کار ...:sq_13:

ŞHÍЯÍŃ
31-10-2012, 19:59
چیکار میکنی با پولت من دوتا بار با ارزش راه دور میبرم 50000 دستمو میگیره . من الان لول 12 و نیم هستم . چون بعد از ظهر و شب وقت ندارم بازی کنم ساعت 6.5 صبح پا میشم بازی میکنم .

:31:سوتی دادم آخه.

میخواستم برا راننده ماشین بگیرم ماشین عین دسته گل رو نصف قیمت دادم رفت :دی یه ماشین مسخره خریدم :دی بعد دوباره اون ماشین مسخره رو نصف قیمت فروختم دادم اکتروس خریدم :دی

farzad.anzaliboy
31-10-2012, 20:01
سلام به همه بچه کسی کد اکتیو جدید نداره :sq_8:

hosein0mid
31-10-2012, 20:10
بچه ها راه حلی واسه کمبود کیفت پیدا نشد ترکیدیم کلی سفارش بار داریم یه بامرام جواب بده

afsamir
31-10-2012, 20:13
اینم از خوشگل من :sq_25:

jahangir1400
31-10-2012, 20:26
دوستانی که سیستمشون خوبه اما نمیتونن با گرافیک خوب بازی کنن حتما آخرین آپدیت کارت گرافیکشون رو دانلود و نصب کنن، من خودم سیستمم معمولیه گرافیک 4670 روی high دارم بازی میکنم، قبل از این میخواستم مکس پین رو بازی کنم زیر 10 فریم بهم میداد:sq_11: گفتم حتما از سیستمه به فکر تعویض سیستم افتادم اما با اینکه زیاد آپدیتم قدیمی نبود سر یه مساله دیگه آپدیت جدید رو نصب کردم و مکس پین روی آخرین تنظیمات فول اچ دی بازی کردم تمومش هم کردم خیلی از بازی های دیگم هم یه سروگردن بهتر شدن:5:

ŞHÍЯÍŃ
31-10-2012, 20:32
:31:بازی ما باز رفت تو کما :دی یکی یه چند تا کد بده :دی

بعد یه سوال مبتدیانه :دی از کجا میفهمید بازی چند فریم بهتون میده :دی

mohamad7824
31-10-2012, 20:40
سلام
توی این عکس توضیح دادم اگه میشه راهنمایی کنین!

mohamad7824
31-10-2012, 20:50
در ضمن اگه میشه در مورد این گزینه هایی که موقع لول آپ شدن میاد یه توضیحی بدین که هر کدوم چه کاری میکنه

OnT!me
31-10-2012, 21:04
سلام

اگه راننده ای که روش بزن خودش از اونجا میاره ولی اگه ماشین ماله خودته یا باید کله خالی رو برداری بری یا یه باری بزنی به اون نزدیکیا یه پولیم بره تو جیبت :D

milad wolf
31-10-2012, 21:17
سلام

دو راه داره اونم اینکه یا باید از طریق شرکت ببری یا اینکه یه روزی بولدار بشی و تو هر شهر یه کاراج بخری .اونموقع میتونی با چندتا کلیک به کاراجت بری و دیگه بقیشو خودت میدونی

mohamad7824
31-10-2012, 21:19
ممنون
سوال دومی چی؟

2raj_a
31-10-2012, 21:21
پس کی کرک میاد من بس که کد زدم خسته شدم..!:sq_11:

ŞHÍЯÍŃ
31-10-2012, 21:24

نبووووووود؟

malavan.ehsan
31-10-2012, 21:29
سلام
من از این فرمونا خریدم
ولی سره تنظیمش موندم تا فرمونو میجرخونم ماشین فیتیله پیچ میشه!(یعنی یهو خیلی میچرخه) کسی راه تنظیمش رو بلده به من بگه خیلی ممنون

hosein0mid
31-10-2012, 21:43

دوستان واسه منم سواله ازکجا میفهمید که بازی چند فریم میده

AMIR_TRUCK
31-10-2012, 21:44
دوستان راه اضافه کردن پول چیه نمیدونید؟

jahangir1400
31-10-2012, 21:49

من از frap استفاده میکنم گوشه تصویر میزنه چند فریمه، در ضمن میشه با این برنامه رکورد هم کرد

mohamad7824
31-10-2012, 21:52
من از frap استفاده میکنم گوشه تصویر میزنه چند فریمه، در ضمن میشه با این برنامه رکورد هم کرد

منم از همین استفاده میکنم (در ضمن FRAPs هست :31:)
کسی جواب این سوال منو نمیدونه؟

amir601
31-10-2012, 22:18
تعداد فریم مطلوب برای این بازی چند است؟
من که روی low می تونم حدود 35 فزیم بگیرم و روی ultra 8 فریم روی high هم 13 فریم که بازم کیفیتش بد نیست.
کارت گرافیک انویدیا جیفورس 210
ویندوز 7 32 بیتی البته ویندوزم سنگین شده.
رم 3 گیگ.
سی پی یو intel e5700
میرم روی ایکس پی هم فریم می گیرم تا فرقش را ببینم.روی ایکس پی هم فرقی نکرد.آخرین ورژن کارت گرافیک انویدیا کدام است؟

flaries
31-10-2012, 22:45
سلام

دوست عزیز پول کلی باری که میبری اصلا مهم نیست
زیر همون پول ارزش باری که میبری بر حسب هر کیلومتر برات محاسبه شده الان توی این لیست با ارزش ترین بار، از بالا که بشماری میشه بار چهارمی و اون به سرفه ترین باریه که تو میتونی انتخاب کنی.

mohamad7824
31-10-2012, 22:49
ممنون
این سوالو هم اگه میشه جواب بدین

در مورد این گزینه هایی که موقع لول آپ شدن میاد یه توضیحی بدین که هر کدوم چه کاری میکنه

flaries
31-10-2012, 22:54
سلام
من از این فرمونا خریدم
ولی سره تنظیمش موندم تا فرمونو میجرخونم ماشین فیتیله پیچ میشه!(یعنی یهو خیلی میچرخه) کسی راه تنظیمش رو بلده به من بگه خیلی ممنون

داداش شما باید تنظیمات را با فرمونتون تنظیم کنید.
اگر اشتباه نکنم باید بری توی قسمت تنظیمات و به قسمت کنترل (Controls) بری و تنظیم (Controller Subtype) را عوض کنی. امیدوارم مشکلت حل بشه.

kiar
31-10-2012, 22:56
دلیل این که بعضی از راننده ها خالی بر میگردن چیه؟ راهی برای حل این مشکل وجود داره؟

jahangir1400
31-10-2012, 23:09
ممنون
این سوالو هم اگه میشه جواب بدین

من الان گزینه هاشو همرو یادم نیست اگه عکس گرفتی بذار تا بهت بگم اما برای اینه که مثلا اگه اولی رو بزنی مواد شیمیایی و اینجور چیزارو میتونی ببری که پول بیشتر یا امتیاز بیشتری بهت میده بقیش هم همینجوره مثل محموله های شکستنی یا گرون قیمت یا محموله هایی که باید سر وقت به مقصد برسه و اینجور چیزا که هرکدوم زیرش نوشته مثلا 10 درصد 20 درصد پول یا امتیاز بیشتر میده

jahangir1400
31-10-2012, 23:13
دلیل این که بعضی از راننده ها خالی بر میگردن چیه؟ راهی برای حل این مشکل وجود داره؟

دلیلش اینه که rating راننده هات پایینه با مرور زمان ریتینگش میره بالا خوب میشه سعی کن راننده با ریتینگ بالا استخدام کنی

keymaker
31-10-2012, 23:19
بچه ها قوی ترین ماشین توو ETS2 چی هست ؟ من یک MAN دارم که 690 اسب بخار هست ! ماشین قوی تر ؟! یا حتی قویترین ؟ چون این 135 بزور میره

jahangir1400
31-10-2012, 23:43
بچه ها قوی ترین ماشین توو ETS2 چی هست ؟ من یک MAN دارم که 690 اسب بخار هست ! ماشین قوی تر ؟! یا حتی قویترین ؟ چون این 135 بزور میره

ولوو که قویترین موتورش 750 اسب بخاره

ŞHÍЯÍŃ
31-10-2012, 23:43

ولوو 750 اسب...

havry
01-11-2012, 00:14
با سلام من دو روزه بازی رو نصب کردم اما بعد اینکه از لیوله 3 گذشتم یه پیغام آورده که اکتیو نیست و از سریال نامبری که شما گذاشتینم استفاده کردم اما درست نشد اگه میشه راهنمایی کنید ممنون

malavan.ehsan
01-11-2012, 00:29
اگر اشتباه نکنم باید بری توی قسمت تنظیمات و به قسمت کنترل (Controls) بری و تنظیم (Controller Subtype) را عوض کنی. امیدوارم مشکلت حل بشه.

داداش دستت درد نکنه تا حدودی بهتر شده ولی بازم برام سخته اگه میشه یه راه حل بهتری بدید ممنون

Hossein_128
01-11-2012, 01:05
دوستان این قضیه اویکو چیه که روی فرمونش نوشته IVEDO ؟؟

ŞHÍЯÍŃ
01-11-2012, 01:20
دوستان این قضیه اویکو چیه که روی فرمونش نوشته IVEDO ؟؟

چون این کامیون لایسنس نشده .

bigarash
01-11-2012, 02:33

اوه اوه چیت زدنم یه حدی داره بابا! خخخخخخخخخ

bigarash
01-11-2012, 02:40
بچه ها مود فصل زمستون رو دارم کسی میخواد؟

amir601
01-11-2012, 07:10
تعداد فریم مطلوب برای این بازی چند است؟
من که روی low می تونم حدود 35 فزیم بگیرم و روی ultra 8 فریم روی high هم 13 فریم که بازم کیفیتش بد نیست.
کارت گرافیک انویدیا جیفورس 210
ویندوز 7 32 بیتی البته ویندوزم سنگین شده.
رم 3 گیگ.
سی پی یو intel e5700
میرم روی ایکس پی هم فریم می گیرم تا فرقش را ببینم.روی ایکس پی هم فرقی نکرد.آخرین ورژن کارت گرافیک انویدیا کدام است؟

لطفا اگه کسی می تونه جواب بده سرسری رد نشه.

mohamad7824
01-11-2012, 09:05
من الان گزینه هاشو همرو یادم نیست اگه عکس گرفتی بذار تا بهت بگم اما برای اینه که مثلا اگه اولی رو بزنی مواد شیمیایی و اینجور چیزارو میتونی ببری که پول بیشتر یا امتیاز بیشتری بهت میده بقیش هم همینجوره مثل محموله های شکستنی یا گرون قیمت یا محموله هایی که باید سر وقت به مقصد برسه و اینجور چیزا که هرکدوم زیرش نوشته مثلا 10 درصد 20 درصد پول یا امتیاز بیشتر میده

اینم عکس :

در ضمن الان به نظرتون کدومو انتخاب کنم؟

hamed30
01-11-2012, 09:37
نبووووووود؟

هر وقت کد خواست بهش کد نده Esc بزن کلا از بازی بیا بیرون دوباره برو تو بازی اصلا ازت کد نمیخواد دیگه . واسه من که اینطوریه بازی هم که خوشبختانه خودش ثانیه به ثانیه save میشه .

hamed30
01-11-2012, 09:44
با سلام من دو روزه بازی رو نصب کردم اما بعد اینکه از لیوله 3 گذشتم یه پیغام آورده که اکتیو نیست و از سریال نامبری که شما گذاشتینم استفاده کردم اما درست نشد اگه میشه راهنمایی کنید ممنون

ببین شما یه بار از بازی که اومدی بیرون دوباره برو تو بازی یکی از اون سریال ها رو بهش بده از این به بعد هر بار که گفت اکتیو کن دکمه activate رو به هیچ وجه نزن از بازی بیا بیرون و دوباره بازی رو اجرا کن دیگه هم لازم نیست کد بدی صاف برو تو بازی .

hamed30
01-11-2012, 10:01
اینم عکس :

در ضمن الان به نظرتون کدومو انتخاب کنم؟

خدمت شما عرض شود که اولیه واسه محموله های خطرناک و آتشزا ست که هرچی آپگریدش کنی محموله های خطری مهم تری بهت میدن با دستمزد و امتیاز بیشتر ، دومی بارهای راه دور هست که باز بارهای راه دور رو واست باز میکنه که اگه کم حوصله هستی توصیه میکنم تا 2 یا 3 خونه بیشتر پرش نکنی که بار های خیلی راه دوری بهت میده .
و اما سومی محموله های باارزش بالا که به نسبت بقیه بارها به جز بارهای خطرناک پول و امتیاز بیشتری بهت میده که باعلامت ستاره تو قسمت برداشتن بار مشخصه .
چهارمی بارهای شکننده که من خودم 1 خونه بیشتر نگرفتم واسش الانم پشیمونم که همون یه خونه رو هم گرفتم چون فکر میکنم زودتر و بیشتر از بقیه بارها آسیب میبینن و از ارزششون کم میشه .
پنجمی هم مربوطه به بارهاییه که یه جورایی باید سریع و سیر به مقصد برسن که فکر میکنم پول خوبی بدن ولی اگه دیر برسی کلا دیگه رو پولش نباید حساب کنی .
ششمی رو هم خدا به سر شاهده نمی دونم چیه :sq_24: . خونه نیستم وگرنه اون اطلاعات سمت راستش رو یه نگاه مینداختم میگفتم چیه .
البته بگم من اینا رو بر اساس تجربه خودم از این بازی نوشتم و ممکنه دقیق نباشه ، اگه دوستان اطلاعات بیشتری دارن لطف کنن و برای دوستمون بنویسن .

راستی در مورد اینکه کدومش رو انتخاب کنی به نظر شخصی بنده بارهای خطر ناک و با ارزش به بقیه بارها اولویت دارن بعدش هم بارهای راه دور .
من خودم الان بارهای خطرناک رو 4 ، با ارزش رو 5 ، راه دور رو 3 و شکننده رو 1 خونه پر کردم که یه بار راه دور و خطرناک رو امروز بردم 31000 پول گرفتم .

hamed30
01-11-2012, 10:42
لطفا اگه کسی می تونه جواب بده سرسری رد نشه.

سیستمت یه جورایی خیلی ضعیفه البته واسه منم خیلی بهتر از یکی شما نیست . فکر کنم 35 تا 40 فریم خوب باشه . دوستان گفتن رو ویندوز 8 بهتر جواب میده ، ویندوز 8 هم نصب کردم بهتر نشد که بدتر هم شد دیروز دوباره همون 7 32بیت رو نصب کردم بهتر شد البته این ویندوز 4 گیگ رم رو ساپورت نمیکنه که حالا میخوام 64 بیتی نصب کنم ببینم باز فرقی میکنه یا نه .
آخرین ورژن انویدیا 306 هست فکر کنم . خود بازی تو سیستم پیشنهادی کارت گرافیک nvidia gforce gts 450 1GB رو پیشنهاد داده .
من خودم سیستمم اینه cpu amd phenom II x4 955-- vga gygabite nvidia gforce gt220 1gb-- ram 4gb .
تنظیمات رو بصورت ساده انتخاب نکنین خودتون بصورت advance انجام بدین . مثلا نذارین رو high برین خودتون یه چیزایی رو که زیاد واجب نیست رو بذارین رو low یه سری دیگه رو رو medium و high .
الان من کیفیت سایه ها و آب و هوا رو گذاشتم رو medium تکسچر ها و رفلکس و نور ماشین ها و اندازه سایه ها رو گذاشتم رو high . رزولیشن 1280X720 کیفیت چمن low

AntiA و HDR و ... همه رو تیکشو زدم و فعاله و scaling رو 100% و ......... بازی هم الان تقریبا روون هست غیر از جاهایی که یکم شلوغ میشه .

اینم یه عکس (البته عکس رو کوچیکش کردم و کیفیتش یکم اومد پایین):

amir601
01-11-2012, 11:06
سیستمت یه جورایی خیلی ضعیفه البته واسه منم خیلی بهتر از یکی شما نیست . فکر کنم 35 تا 40 فریم خوب باشه . دوستان گفتن رو ویندوز 8 بهتر جواب میده ، ویندوز 8 هم نصب کردم بهتر نشد که بدتر هم شد دیروز دوباره همون 7 32بیت رو نصب کردم بهتر شد البته این ویندوز 4 گیگ رم رو ساپورت نمیکنه که حالا میخوام 64 بیتی نصب کنم ببینم باز فرقی میکنه یا نه .
آخرین ورژن انویدیا 306 هست فکر کنم . خود بازی تو سیستم پیشنهادی کارت گرافیک nvidia gforce gts 450 1GB رو پیشنهاد داده .
من خودم سیستمم اینه cpu amd phenom II x4 955-- vga gygabite nvidia gforce gt220 1gb-- ram 4gb .
تنظیمات رو بصورت ساده انتخاب نکنین خودتون بصورت advance انجام بدین . مثلا نذارین رو high برین خودتون یه چیزایی رو که زیاد واجب نیست رو بذارین رو low یه سری دیگه رو رو medium و high .
الان من کیفیت سایه ها و آب و هوا رو گذاشتم رو medium تکسچر ها و رفلکس و نور ماشین ها و اندازه سایه ها رو گذاشتم رو high . رزولیشن 1280X720 کیفیت چمن low

AntiA و HDR و ... همه رو تیکشو زدم و فعاله و scaling رو 100% و ......... بازی هم الان تقریبا روون هست غیر از جاهایی که یکم شلوغ میشه .

اینم یه عکس (البته عکس رو کوچیکش کردم و کیفیتش یکم اومد پایین):

از چه نظر ضعیفه من این سیستم را پارسال فقط کیسش را 650 گرفتم که الان 1 میلیون کمتر نمی دهند.نقاط ضعفش کدو هاست بگو.کارت گرافیکش هم 1 گیگا بایت up to 3 gb است.فقط بهم بگو از چه نظر ضعیفه

mortezap30wor
01-11-2012, 11:21
اوه اوه چیت زدنم یه حدی داره بابا! خخخخخخخخخ

گفتیم حالا که داریم چیت میزنیم درست حسابی بزنیم که بچربه:sq_2:

mortezap30wor
01-11-2012, 11:24
من کارت گرافیکم asus 5870 هست الان درایور اپدیت کردم روی ultra حتی تا 70 فریم هم داشتم
البنه کارتم جز گیمرهاست دیگه.با گرافیک بالا حس میکنی که واقعیه:sq_25:

MahdiX
01-11-2012, 11:25
خدمت شما عرض شود که اولیه واسه محموله های خطرناک و آتشزا ست که هرچی آپگریدش کنی محموله های خطری مهم تری بهت میدن با دستمزد و امتیاز بیشتر ، دومی بارهای راه دور هست که باز بارهای راه دور رو واست باز میکنه که اگه کم حوصله هستی توصیه میکنم تا 2 یا 3 خونه بیشتر پرش نکنی که بار های خیلی راه دوری بهت میده .
و اما سومی محموله های باارزش بالا که به نسبت بقیه بارها به جز بارهای خطرناک پول و امتیاز بیشتری بهت میده که باعلامت ستاره تو قسمت برداشتن بار مشخصه .
چهارمی بارهای شکننده که من خودم 1 خونه بیشتر نگرفتم واسش الانم پشیمونم که همون یه خونه رو هم گرفتم چون فکر میکنم زودتر و بیشتر از بقیه بارها آسیب میبینن و از ارزششون کم میشه .
پنجمی هم مربوطه به بارهاییه که یه جورایی باید سریع و سیر به مقصد برسن که فکر میکنم پول خوبی بدن ولی اگه دیر برسی کلا دیگه رو پولش نباید حساب کنی .
ششمی رو هم خدا به سر شاهده نمی دونم چیه . خونه نیستم وگرنه اون اطلاعات سمت راستش رو یه نگاه مینداختم میگفتم چیه .
البته بگم من اینا رو بر اساس تجربه خودم از این بازی نوشتم و ممکنه دقیق نباشه ، اگه دوستان اطلاعات بیشتری دارن لطف کنن و برای دوستمون بنویسن .

راستی در مورد اینکه کدومش رو انتخاب کنی به نظر شخصی بنده بارهای خطر ناک و با ارزش به بقیه بارها اولویت دارن بعدش هم بارهای راه دور .
من خودم الان بارهای خطرناک رو 4 ، با ارزش رو 5 ، راه دور رو 3 و شکننده رو 1 خونه پر کردم که یه بار راه دور و خطرناک رو امروز بردم 31000 پول گرفتم .
1.ششمی هم من فکر میکنم هرچی بیشتر باشه مصرف سوخت رو پایین میاره
اما اگر منظورشeco driving باشه میشه رانندگی کشورهای عضو اکو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2.یکی بود میگفت که ماشینش ر به ر موتور میسوزونه
فکر کنم به خاطر این بوده که هی میرفته بارهای سنگین یا همون ستاره دار برمیداشته و اون مهارت رو تقویت میکرده اما موتورش نمیکشیده .
3.هرکی توی پچ های قبل به مشکل اکتیو خورد بره پچ 1.1.3 رو هم نصب کنه
چون وقتی مشکل اکتیو داشته باشی دیگه فرقی نمیکنه کدوم پچ باشی و راه حلش یکیه
حداقل چپ کردنمون کمتر میشه و راننده ها یه ذره با شعورتر میشن و میفهمن همیشه حق تقدم با ماست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hamed30
01-11-2012, 11:45
از چه نظر ضعیفه من این سیستم را پارسال فقط کیسش را 650 گرفتم که الان 1 میلیون کمتر نمی دهند.نقاط ضعفش کدو هاست بگو.کارت گرافیکش هم 1 گیگا بایت up to 3 gb است.فقط بهم بگو از چه نظر ضعیفه

به نظر من زیادی بالاش پول دادی . گرافیکت که گفتی gt210 1gb که ضعیفه چون یکی من gt220 1gb هست و اصلا به درد بازی نمیخوره . سی پی یوت هم اگه intel pentium dual core e5700 3.00 ghz هست که خیلی ضعیفه تو یه سایت مربوط به بنچ مارک و اینجور چیزا امتیازش 1770 بود که یکی من 4037 بود .
رم هم که 3 گیگ نه میشه گفت کمه نه زیاد . من خودم سیستمم رو پارسال گرفتم 519 (مشهد)

hamed30
01-11-2012, 12:14
1.ششمی هم من فکر میکنم هرچی بیشتر باشه مصرف سوخت رو پایین میاره
اما اگر منظورشeco driving باشه میشه رانندگی کشورهای عضو اکو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2.یکی بود میگفت که ماشینش ر به ر موتور میسوزونه
فکر کنم به خاطر این بوده که هی میرفته بارهای سنگین یا همون ستاره دار برمیداشته و اون مهارت رو تقویت میکرده اما موتورش نمیکشیده .
3.هرکی توی پچ های قبل به مشکل اکتیو خورد بره پچ 1.1.3 رو هم نصب کنه
چون وقتی مشکل اکتیو داشته باشی دیگه فرقی نمیکنه کدوم پچ باشی و راه حلش یکیه
حداقل چپ کردنمون کمتر میشه و راننده ها یه ذره با شعورتر میشن و میفهمن همیشه حق تقدم با ماست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ستاره دار ها بارهای سنگین نیست که بار های با ارزشه سوختن موتور فکر نکنم به اون ربطی داشته باشه .
پچو موافقم حالا که بدون پچ واسه همه گیر میده پس چرا پچو نصب نکنن . من خودم اینکارو کردم .
چپ کردن همش بخاطر اون پچ به اصطلاح فیزیک واقعی هست کنترل کامیون از دستت خارج میشه کلا . تو آپدیتی که قراره بیاد صحبت از بهبود فیزیک بازی هم بوده .

abolfazl4270
01-11-2012, 12:15
اقایون یه مد برای افزایش پول بدین دارم نابود میشم !!!!

ماشینمو فروختم الانه که بیان فرش زیر پامو ببرن :31:

9126672935
01-11-2012, 13:02
دوستان راه اضافه کردن پول چیه نمیدونید؟
استفاده از برنامه زیبای cheat engine !!!

kiar
01-11-2012, 13:08
ششمی رو هم خدا به سر شاهده نمی دونم چیه :sq_24: . خونه نیستم وگرنه اون اطلاعات سمت راستش رو یه نگاه مینداختم میگفتم چیه .

حالا راهی برای ریست کردن skill ها و دوباره انتخاب کردنشون هست؟

hosein0mid
01-11-2012, 13:45
بچه ها یه سی پی یو هستش intel 6300 کش 3 به نظرتون خوبه توبازی روتنظیمات آخر جواب میده؟

mgoo68
01-11-2012, 13:45
بچه ها مود فصل زمستون رو دارم کسی میخواد؟

دوست عزیز لطفآ با لینک مستقیم در انجمن قرار دهید.

mohamad7824
01-11-2012, 13:50
دوست عزیز لطفآ با لینک مستقیم در انجمن قرار دهید.

توی این سایت هست : (البته خودم تست نکردم)

MahdiX
01-11-2012, 13:57
ستاره دار ها بارهای سنگین نیست که بار های با ارزشه سوختن موتور فکر نکنم به اون ربطی داشته باشه .
پچو موافقم حالا که بدون پچ واسه همه گیر میده پس چرا پچو نصب نکنن . من خودم اینکارو کردم .
چپ کردن همش بخاطر اون پچ به اصطلاح فیزیک واقعی هست کنترل کامیون از دستت خارج میشه کلا . تو آپدیتی که قراره بیاد صحبت از بهبود فیزیک بازی هم بوده .
سلام
قطعا در رابطه با بارهای ستاره دار حق باشماست
در مورد اون مورد ششم هم قطعا مصرف سوخت رو کاهش میده
من از اون مودی که سرعت رو تا 120 باز میزاره استفاده میکنم .قبلش با 120 تا توی یک پیچ کمی تند اتوبان چپ کردم (با اینکه میدونم چطور باید به ماشین فرمون داد)
الان بعد از نصب 1.1.3 با 120 تا توی اتوبان دیگه چپ نمیکنم مگر اینکه توی جاده فرعی باشم و پیچ خیلی تند باشه
موفق باشید

hamed30
01-11-2012, 14:04
حالا راهی برای ریست کردن skill ها و دوباره انتخاب کردنشون هست؟

فکر نکنم راهی باشه بازم اگه راهی پیدا کردم اطلاع میدم .

mgoo68
01-11-2012, 14:08
توی این سایت هست : (البته خودم تست نکردم)

لینکی که در این سایت گذاشته شده مستقیم نیست من لینک مستقیمشو می خوام

hamed30
01-11-2012, 14:14
بچه ها یه سی پی یو هستش intel 6300 کش 3 به نظرتون خوبه توبازی روتنظیمات آخر جواب میده؟به نرخ دلار قبل از تحریم cpu زیر 200 تومن فقط AMD بالای 200 تومن فقط Intel . مشخصات این cpu رو که میگی تو این سایت یا هر سایت دیگه ای که مربوط به بنچ مارک هست یه نگاه بنداز .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

malavan.ehsan
01-11-2012, 14:32
داداش دستت درد نکنه تا حدودی بهتر شده ولی بازم برام سخته اگه میشه یه راه حل بهتری بدید ممنون

سلام
من از این فرمونا خریدم

کسی نمیتونه امرو بیشتر راهنمایی کنه

pouyasony
01-11-2012, 14:34
اقا توروخدا یکی اموزش کامل بازیو بذاره من اصلا نمیدونم باید چیکار کنم همینجور شانسی ماشین انتخاب میکنم میوفتم تو جاده و اون فلش های سبزو دنبال میکنم تا برسه به مقصد کارای دیگشو بلد نیستم اگه یکی اموزش کامل بذار خیلی مرده

OnT!me
01-11-2012, 15:33
لینکی که در این سایت گذاشته شده مستقیم نیست من لینک مستقیمشو می خوام

مستقیم بود داداش ! : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohamad7824
01-11-2012, 16:01
ماشین جدیدم!

mgoo68
01-11-2012, 16:08

آموزش دانلود مــد زمــســتــان برای بازی شبیه ساز Euro Truck Simulator 2
1. عضویت در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2. دانلود فایل Winter_ETS2.rar با حجم 32.34MB
3. لینک دانلود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
4. پس از دانلود و استخراج فایل Winter ETS-2.scs به ادرس D:\Documents and Settings\username\My Documents\Euro Truck Simulator 2\mod در ویندوز XP
و یا به ادرس C:\Users\username\Documents\Euro Truck Simulator 2\mod در ویندوز 7 انتقال دهید.
5. قسمت های که به رنگ قرمز می باشد با توجه به نام کاربری ویندوزتان و قرار داشتن ویندوزتان بر روی درایو های هاردیسکتان متغییر می باشد.

keymaker
01-11-2012, 16:16
سلام بچه ها نمایندگی فروش اسکانیا کجاس ؟! من هرجا رفتم ندیدم :(

mgoo68
01-11-2012, 16:18
مستقیم بود داداش ! : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منظورم مد زمستان بود

iCe m@n
01-11-2012, 16:39
دوستان از کرک چه خبر ؟

من الان حدود 1 هفته میشه بازی نکردم بازی رو اعصابم خورد شده منتظر کرک هستم

2raj_a
01-11-2012, 16:42
اون چراغ های روی سقف چطوری روشن میشه؟

jmt
01-11-2012, 16:48
سلام

هی از من سریال میخواد 3 تا حالا دادم ادامه دادم ولی دیگه سریال ندارم یعنی میخواد دمو بشه اون سریال هایی که استفاده کردم دیگه بدرد نمیخوره

hamed30
01-11-2012, 17:03
لیست تمام نمایندگی های ایران خودرو :sq_2: :

Aberdeen -> Scania
Amsterdam -> DAF
Berlin -> MAN
Birmingham -> MAN
Bratislava -> Mercedes
Bremen -> DAF
Brussel -> Iveco
Calais -> MAN
Cardiff -> DAF
Dortmund -> MAN
Dresden -> Scania
Düsseldorf -> Renault
Edinburgh - > MAN
Felixstowe -> Renault
Frankfurt -> Iveco
Genf -> Mercedes
Glasgow -> DAF
Grimsby -> Iveco
Hamburg -> Iveco
Hannover -> Scania
Leipzig -> DAF
Lille -> MAN
London -> Volvo
Luxemburg -> Volvo
Lyon -> Renault
Mailand -> Scania
Manchester -> Scania
München -> MAN
Newcastle -> Mercedes
Nürnberg -> Volvo
Osnabrück -> Volvo
Paris -> Renault
Plymouth -> Mercedes
Prag -> Renault
Rostock -> Renault
Rotterdam -> Mercedes
Salzburg -> DAF
Stettin - > Mercedes
Strassburg -> Scania
Stuttgart -> Mercedes
Turin -> Iveco
Verona -> Volvo
Wien -> Iveco
Wroclaw -> Volvo
Zürich -> DAF by Harry Piel

ŞHÍЯÍŃ
01-11-2012, 17:04
اون چراغ های روی سقف چطوری روشن میشه؟

سلام f4 رو بزنی صفحه تنظیماتش باز میشه.

hamed30
01-11-2012, 17:11
سلام

هی از من سریال میخواد 3 تا حالا دادم ادامه دادم ولی دیگه سریال ندارم یعنی میخواد دمو بشه اون سریال هایی که استفاده کردم دیگه بدرد نمیخوره

فعلا تنها راه ممکن برای بازی کردن اینه که هر بار که گفت اکتیو کن دکمه اکتیو رو نزنی و از بازی بیای بیرون بعد دوباره وارد بازی بشی یکی از همون سریال ها رو وارد کنی و از این به بعد هم هر موقع گفت اکتیو کن از بازی بیا بیرون بدون اینکه دکمه اکتیو رو بزنی بعد که بری تو بازی لازم نیست دیگه کد وارد کنی و همین طوری میری تو بازی ولی اخطار اکتیو بازم میاد ولی هر بار اینکارو بکنی حداقل لازم نیست کد رو وارد کنی .

hosein0mid
01-11-2012, 18:03
به نرخ دلار قبل از تحریم cpu زیر 200 تومن فقط AMD بالای 200 تومن فقط Intel . مشخصات این cpu رو که میگی تو این سایت یا هر سایت دیگه ای که مربوط به بنچ مارک هست یه نگاه بنداز .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام آقا حامد قیمت سی پیو برام مهم نیست فقط میخوام بدونم به نظر شما با6300 کش 3 میتونم رو ultra بازی کنم ؟ ممنون از راهنماییهاتون

afsamir
01-11-2012, 18:28
دوستان من یه دونه مد برف پیدا کردم برفم میاد ولی تو عمرم موقع برف اومدن رعدو برق ندیده بودم که تو فیلمش دیدم.:sq_14:در ضمن چون با IDM نشد دانلود کنم منصرف شدم.اگه کسی تونست دانلود کنه و اجراش کرد خبرشو بده.در ضمن آدرسش ش ی ل ت ر ه
اینم آدرس:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

valy1
01-11-2012, 18:35
اکتیو
دوستانی که سریالشون از بین رفته این کارو کنن تا دیگه از بین نره و راحت بازی کنند!
1.برای جلوگیری از باطل شدن سریال فایل اجرایی بازی رو در فایروال ویندوز یا آنتی ویروس قرار بدید
C:\Program Files\Euro Truck Simulator 2\bin\win_x86\eurotrucks2.exe

2.تیک گزینه "Online News" توی بازی رو بردارید از این آدرس "Options > Gameplay"

3.حالا بازی رو ببندین و برین به "My Documents > Euro Truck Simulator 2" و فایل "config.cfg" را با Notepad باز کنین! توی ویندوز 7 میشه این آدرس :
C:\Users\" user "\Documents\Euro Truck Simulator 2

4.حالا توی فایل config.cfg که توسط Notepad باز کردین دنبال uset g_sns بگردین و هرچی جلوش کد هست پاک کنین! یعنی اینجوری:
"" uset g_sns
اعداد بین "" پاک بشن فقط! حالا Save کنید
برین داخل بازی و یکی از کد های زیر رو وارد کنید و بدون محدودیت از بازی لذت ببرین! یادتون نره حتما بازی رو توی فایروال قرار بدین!
THWYR-Y553Q-71V7H-L8KLL-4KFXE
3342J-DYJF0-XEA3K-5J0YS-40UFY
7KWDE-K9MV0-KFM10-ACJ2Q-HY9KZ
YR9YD-9CNV4-62KZT-04J2R-PTZ45
L4MND-CMNVE-CQLU8-ARW7F-DPK21

hamed30
01-11-2012, 18:41
سلام آقا حامد قیمت سی پیو برام مهم نیست فقط میخوام بدونم به نظر شما با6300 کش 3 میتونم رو ultra بازی کنم ؟ ممنون از راهنماییهاتون

اگه دوست عزیز مدل سی پی یویی که میگی یکی از ایناست : pentium p6300 2.27ghz -- pentium dual core e6300 2.8 ghz -- pentium e6300 2.8ghz که طبق اطلاعات همون سایتی که معرفی کردم جزو رده متوسط هاست و زیاد نباید بهش امید وار بود مگه اینکه کارت گرافیک قوی داشته باشی . بازم من چیزی از سخت افزار حالیم نیست که بتونم جواب شمارو دقیق بدم .

hamed30
01-11-2012, 18:46
اکتیو
دوستانی که سریالشون از بین رفته این کارو کنن تا دیگه از بین نره و راحت بازی کنند!
1.برای جلوگیری از باطل شدن سریال فایل اجرایی بازی رو در فایروال ویندوز یا آنتی ویروس قرار بدید

3.حالا بازی رو ببندین و برین به "My Documents > Euro Truck Simulator 2" و فایل "config.cfg" را با Notepad باز کنین! توی ویندوز 7 میشه این آدرس :

4.حالا توی فایل config.cfg که توسط Notepad باز کردین دنبال uset g_sns بگردین و هرچی جلوش کد هست پاک کنین! یعنی اینجوری:
"" uset g_sns
برین داخل بازی و یکی از کد های زیر رو وارد کنید و بدون محدودیت از بازی لذت ببرین! یادتون نره حتما بازی رو توی فایروال قرار بدین!

جیگر خودت تست کردی اینا رو آخه فایروال هم فایده ای نداشت البته بدون دستکاری فایل config اگه کار کنه مطمئن باش میری بهشت چون خیلیا اینجا دعات میکنن :sq_1:ولی اگه کار نکنه ................... :sq_5: .

Hossein_128
01-11-2012, 19:01
دوستان این پچ 1.1.3 رو از کجا میشه دانلود کرد؟؟

mortezap30wor
01-11-2012, 19:04
دوستان این پچ 1.1.3 رو از کجا میشه دانلود کرد؟؟

از اینجا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mortezap30wor
01-11-2012, 19:17
اکتیو

"" uset g_sns

من امتحان کردم ج نداد:sq_11:

shayankh450
01-11-2012, 19:19
دوستان من الان بازی اوریجینال را خریدم این هم سریال
serial:3342J-DYJF0-XEA3K-5J0YS-40UFY
or

shayankh450
01-11-2012, 19:32
دوستان الان دارم پچ2.1 اپلود میکنم با این پچ مشکل یازی حل میشه(active code)

jmt
01-11-2012, 19:44
اکتیو

"" uset g_sns

خیلی خیلی ممنون

mortezap30wor
01-11-2012, 20:16

اخرین پچی که امده 1.1.3 هست!!!

valy1
01-11-2012, 20:48
اکتیو

"" uset g_sns

دوستان اگه راه بالا جواب نداد این کارو در ابتدا انجام بدید
اول بازی رو پاک کنید
بعد تو ریجیستری بگردید دنبال هر چی که به Euro Truck Simulator 2 مربوط میشه .
یه چند تایی پیدا میکنه همشو پاک کنید
بعد سیستمو ریستارت کنید
و دوباره نصب کنید و مراحل بالا رو برید
ورژن بازی هم همون 1.1.1 خوبه چون ورژن جدید کد اکتیوتونو از بین میبره
هنگام بازی اصلا به اینترنت وصل نباشید
انشاالله که جواب بده
من خودم همه این مراحلو انجام دادم بدون مشکل دارم بازی میکنم

shayankh450
01-11-2012, 20:50
دوستان این هم پچ2.1

حجم:
34.0

تشکر فراموش نشه

mortezap30wor
01-11-2012, 21:11
دوستان این هم پچ2.1

حجم:
34.0

تشکر فراموش نشه

از کجا پیداش کردی ؟میشه لینک بدی؟

ارور میده که software not found!!!نصب نمیشه!!

shayankh450
01-11-2012, 21:13
من بازی رو original خریدم

r00t
01-11-2012, 21:18
من همون روز اول که بازی رو نصب کردم eset smart پیغام داد که بازی می خواد به اینترنت وصل بشه و اجازه اش رو ندادم .
تا الان که لول 9 هستم ( فرصت زیاد بازی کردن ندارم ) تا به حال یک بارم مشکل اکتیو پیش نیومده .
اینترنتم هم به صورت pppoe ( اتصال دائم 24 ساعته ) وصله .

ŞHÍЯÍŃ
01-11-2012, 21:38
من بازی رو original خریدم

از کجا خریدید؟؟!

valy1
01-11-2012, 21:41
هنوز پچ جدیدی منتشر نشده
اخرین پچ 1.1.3 هستش

jmt
01-11-2012, 21:58
سلام

فرمت آهنگ هایی که میرزیم تو خود بازی که با R میاد چی باید باشه ؟ من MP3 میریزم ولی باز نمیکنه
کروز کنترل سرعت نداره ؟

بی باک بی بال
01-11-2012, 22:09
سلام

فرمت آهنگ هایی که میرزیم تو خود بازی که با R میاد چی باید باشه ؟ من MP3 میریزم ولی باز نمیکنه
کروز کنترل سرعت نداره ؟
کجا میگذاریشون مگه

من همچنان موتور ماشینم میسوزه کسی نمیدونه مشکلش چیه

e.d8858
01-11-2012, 22:20

داش شما از کجا این پچ رو یافت کردی خود سایت پچ 1.1.3 رو معرفی کرده شما چجوری2.1 رو دادی بیرون؟؟؟:sq_7:
سرکاریه یا نه؟؟؟!!!!:sq_6:

Armin 7
01-11-2012, 22:23
اول بازی رو پاک کنید
بعد سیستمو ریستارت کنید
انشاالله که جواب بده

چطوری باید تو رجیستری دنبالش بگردیم ؟

ممنون میشم راهنماییم کنین .

r00t
01-11-2012, 22:34
کروز کنترل سرعت نداره ؟

با دکمه C میشه سرعت رو ثابت کرد .

h128
01-11-2012, 22:47
سلام

دوستان کسی جواب سوال این دوستمون رو نمیدونه ؟ منم همین مشکل رو دارم mp3 قبول نمیکنه

shayankh450
01-11-2012, 23:11
من رفتم بازی اوریجینال خریدم داخل dvd پچ1.1.3و2.1بود با یک سریال و setup بازی
من یازی را از ایران نخریدم
ورزن بازی من 3.3.3هست

gttwo
01-11-2012, 23:14
دوستان کسی جواب سوال این دوستمون رو نمیدونه ؟ منم همین مشکل رو دارم mp3 قبول نمیکنه

سلام
برا منم mp3 128 ریختم کار نکرد و توسط converter به mp3(mpeg layer 3) 150 kb تبدیل کردم کار کرد
(اسم نرم افزار Easy CD-DA Extractor 16 هست )

navid.zz68
01-11-2012, 23:36
Go to „Documents\Euro Truck Simulator 2\music” folderand create a shortcut to the folder with your favorite music files. Simply open Documents, click „Euro Truck Simulator 2“ then “music”, press right mouse button and then select „New → Shortcut“. Now locate the folder or library with the music you want to add and click OK, then Next and Finish. If all went well, you should be able to see the imported songs in the game on the Radio screen.

The game can play MP3 files as well as other formats depending on the codecs installed on your computer.

jahangir1400
01-11-2012, 23:44
من همون روز اول که بازی رو نصب کردم eset smart پیغام داد که بازی می خواد به اینترنت وصل بشه و اجازه اش رو ندادم .
تا الان که لول 9 هستم ( فرصت زیاد بازی کردن ندارم ) تا به حال یک بارم مشکل اکتیو پیش نیومده .
اینترنتم هم به صورت pppoe ( اتصال دائم 24 ساعته ) وصله .

داداش منم مثل تو بودم خریت کردم به حرف بعضی ها اینجا گوش کردم پچ رو ریختم بدبخت شدم:sq_11:
خبری از کرک نشد؟

meranbana
01-11-2012, 23:46
کرک بازی قرار نبود امشب بیاد مگه ؟
خبری نی ؟
پچ 2.1 که گذاشتن دوستان چی کار میکنه ؟

mortezap30wor
02-11-2012, 00:19
کرک بازی قرار نبود امشب بیاد مگه ؟
خبری نی ؟
پچ 2.1 که گذاشتن دوستان چی کار میکنه ؟

پچ الکیه!:sq_11:

vampire2070
02-11-2012, 00:45
دوستان من این بازی رو از دلتافاکسی دان کردم هیچ مشکلی نداره ( دارای پچ 2.1.1.1 و mp3 هم می خونه) :sq_8:

flaries
02-11-2012, 00:55
سلام فرمت .ogg باید باشه

mortezap30wor
02-11-2012, 01:00
دوستان من این بازی رو از دلتافاکسی دان کردم هیچ مشکلی نداره ( دارای پچ 2.1.1.1 و mp3 هم می خونه) :sq_8:

سلام
دوست عزیز میشه لینک دانلود رو برا ما هم بزاری؟

mehdigomar
02-11-2012, 01:01
کرک قراره فردا بیاد؟
خدا کنه راست باشه

arash696
02-11-2012, 01:34
چرا هی وقتی ماشین عوض میکنم از گاراژی که بازی رو شروع کردم میاد ؟ نمیشه تو هر شهری خواستی با ماشینای گاراژ همون شهر عوض کنی ؟
مود موتور 1010 اسبی اسکانیا عجب چیزیه. مثل کرنومتر کیلومتر پر میکنه. باهاش 160 تا پر کردم. دیگه ترمز تعطیل میشه.

ŞHÍЯÍŃ
02-11-2012, 02:05
:31: آقا به خدا کامیونه فراری نیست که :دی همش دنبال سرعت هستید :دی

من خودم ته سرعتم 120 هست بیشتر نمیرم :دی یه کم طبیعی بازی کنید کدو کامیونی با بار 160 تا میره :دی

ŞHÍЯÍŃ
02-11-2012, 02:10
سلام
دوست عزیز میشه لینک دانلود رو برا ما هم بزاری؟

sa48
02-11-2012, 07:40
دوست عزیز vampire2070
این پچ 1.1.1 نه 2.1.1.1
اسم فایل اینه
EuroTruckSimulator2_1_1_1_patch

valy1
02-11-2012, 09:21
چطوری باید تو رجیستری دنبالش بگردیم ؟

ممنون میشم راهنماییم کنین .

تو ریجیستری در بالاترین قسمت کلیک کنید و دکمه ctrl+f را بزنید
در پنجره جدید Euro Truck Simulator 2 را تایپ کنید و find next را بزنید
در سمت راست یه چیزی پیدا میکنه اونو پاک کنید
حالا اینبار کلید f3 را بزنید تا جستجوی بعدی را انجام دهد
در سمت راست صفحه ریجیستری هر چیزی که با کلید f3 پیدا کردید باید پاک کنید
بعضی وقتا پوشه ای در ریجیستری پیدا میکنه که همش مربوط به همین بازیه اونو باید کامل پاک کنید

Torshak22
02-11-2012, 11:33
سلام
من میخوام لول ها رو ازاد باشه کسی بلده راهنماییم کنید

bigarash
02-11-2012, 11:48
:31: آقا به خدا کامیونه فراری نیست که :دی همش دنبال سرعت هستید :دی

من خودم ته سرعتم 120 هست بیشتر نمیرم :دی یه کم طبیعی بازی کنید کدو کامیونی با بار 160 تا میره :دی

ایول حرف دل منو گفتی!!

flaries
02-11-2012, 11:57
چرا هی وقتی ماشین عوض میکنم از گاراژی که بازی رو شروع کردم میاد ؟ نمیشه تو هر شهری خواستی با ماشینای گاراژ همون شهر عوض کنی ؟
مود موتور 1010 اسبی اسکانیا عجب چیزیه. مثل کرنومتر کیلومتر پر میکنه. باهاش 160 تا پر کردم. دیگه ترمز تعطیل میشه.
داداش این مد که میگی کجاست به من هم بده

chartab
02-11-2012, 12:41
چطوری باید این پلاگین که سرعت رو تا 120 میبره بالاتر یا ارم واقعی خودرو نشون می ده رو کجا کپی کرد؟

chartab
02-11-2012, 12:44
در ضمن کسی سیو کامل بازی رو داره؟

amirakbari00
02-11-2012, 13:10
کرک نیمد ؟
کم کم دارم زده میشه از این بازی شورش در آورده هی اکتیو میخواد

hosein0mid
02-11-2012, 13:14
کرک امروز قرار بود بیاد

hosein0mid
02-11-2012, 13:16
الان حدود 1هفته است که بازی نکردم فقط به خاطر اینکه نمیتونم رو آخرین تنظیمات بازی کنم دلم واسه اسکانیا لک زده

arash696
02-11-2012, 13:22
داداش این مد که میگی کجاست به من هم بده

بیا عزیزم. برو حالشو ببر. تو این سایت مود های خوبی داره..
هرکی دوست نداره خوب سرعت نره . ما دوس داریم میریم.
فقط فکر کنم به یارو شکن نیاز داری برا دانلود.

این سایت هم باحاله. فقط ترکه.

afsamir
02-11-2012, 15:20
دوستان من یه دونه مد برف پیدا کردم برفم میاد ولی تو عمرم موقع برف اومدن رعدو برق ندیده بودم که تو فیلمش دیدم.:sq_14:در ضمن چون با IDM نشد دانلود کنم منصرف شدم.اگه کسی تونست دانلود کنه و اجراش کرد خبرشو بده.در ضمن آدرسش ش ی ل ت ر ه
اینم آدرس:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی امتحانش نکرد؟

Torshak22
02-11-2012, 15:34
سلام
من میخوام لول ها رو آزاد کنم کسی بلده راهنماییم کنید
کسی نیست کمکم کنه :sq_3:

amirakbari00
02-11-2012, 15:37
کسی نیست کمکم کنه :sq_3:
داداش شما باید بار ببری هر باری که ببری مقداری امتیاز میده بهت میده با جمع شدن این آمتیاز ها لولت میره بالا

hamed30
02-11-2012, 15:45
چطوری باید این پلاگین که سرعت رو تا 120 میبره بالاتر یا ارم واقعی خودرو نشون می ده رو کجا کپی کرد؟

تو پوشه my document / euro truck simulator 2 /mod

Torshak22
02-11-2012, 15:56
داداش شما باید بار ببری هر باری که ببری مقداری امتیاز میده بهت میده با جمع شدن این آمتیاز ها لولت میره بالا
سلام داداش
میدونم بار بردم الان لول 16 هستم ولی دیگه حوصله ندارم میخوام تا لول آخر آزاد باشه

amirakbari00
02-11-2012, 16:04
تو یکی از صفحه ها توضیح داداه از همین تایپک

Torshak22
02-11-2012, 16:09
تو یکی از صفحه ها توضیح داداه از همین تایپک
میدونم سرعتم کمه نمیتونم دنبالش بگردم بیخیال ولش کن ممنون داداش

ŞHÍЯÍŃ
02-11-2012, 16:16
کسی امتحانش نکرد؟

:31:گذاشتم برای دانلود خوب بود آپلودش میکنم :دی

xaxi
02-11-2012, 17:03
میدونم سرعتم کمه نمیتونم دنبالش بگردم بیخیال ولش کن ممنون داداش
تو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) صفحه توضیح دادم ..

پست 1787

amirakbari00
02-11-2012, 17:07
کرک این لامصب نیمد ؟

vampire2070
02-11-2012, 17:18
دوست عزیز vampire2070
این پچ 1.1.1 نه 2.1.1.1
اسم فایل اینه
EuroTruckSimulator2_1_1_1_patch

آره ببخشید اشتب شد : ((

scania112
02-11-2012, 18:32
اکتیو

"" uset g_sns

داداش تو مرحله چهار زیره همون عبارته "" uset g_sns یه سریال بلندی بود ونو پاک کردم رفتم بازی ازم کد خواست زدم بعد خارج شدم از بازی دیدم همون کد اومده اینم عکسش:

خب حالا چیکارکتنم اونوقت؟

اول بازی رو پاک کنید
بعد سیستمو ریستارت کنید
انشاالله که جواب بده

و سواله بعدیم اینه که این رجیستری کجاس تو ویندوز7 ؟

ŞHÍЯÍŃ
02-11-2012, 19:06
:31:مد برف پس از کلی دردسر دانلود شد :دی

فقط درختا سفید شدن و چمنا هم زد :دی باید بیشتر بچرخم ببینم چی میشه :دی

کسی خواست براش آپلود کنم........

bigarash
02-11-2012, 19:13
تو مد زمستون برف هم میاد ولی وقتی از بیرون نگاه میکنی به شکل بارونه ولی وقتی رو شیشه میفتن مثل برفن که آب میشن!

Amir rza
02-11-2012, 19:18
و سواله بعدیم اینه که این رجیستری کجاس تو ویندوز7 ؟
تو run عبارت regedit رو تایپ کن.
اگه منظورت اینه که درباره بازی تو ریجیستری سرچ کنی خوب ctrl+f رو بزن دربارش سرچ کن دیگه.:sq_8:

amiran1000
02-11-2012, 19:27
:31:مد برف پس از کلی دردسر دانلود شد :دی

فقط درختا سفید شدن و چمنا هم زد :دی باید بیشتر بچرخم ببینم چی میشه :دی

کسی خواست براش آپلود کنم........

من دانلودش کردم (27.72MB) ولی کلی فایل داره تازه فرمتاشون هم scs نیست!!
یه توضیح میدی که باید چیکارشون کنم؟

scania112
02-11-2012, 20:28
من دانلودش کردم (27.72MB) ولی کلی فایل داره تازه فرمتاشون هم scs نیست!!
یه توضیح میدی که باید چیکارشون کنم؟

اوناییکه تویه Winrar هستن و scs دارن اونارو ازش خارج کن بریز تو MOD اما اگه نداشت همون Winrar رو بریز تو پوشه MOD اگه هم داشت هم نه هردوتا کارو انجام بده

Amir rza
02-11-2012, 20:32
آقا این مود برف مال خود شرکته یا یکی ساخته.
ارزش دانلود داره یا اگه قراره ورژن جدیدتر بیاد صبر کنیم؟:20:

mgoo68
02-11-2012, 21:35

Volvo FH 16
ببین چیکار که نمیکنه 179 کیلومتر بر ساعت البته تو عکس میبینید رسیدم به سر بالایی وگر نه داشتم 180 تا میرفتم.

e.d8858
02-11-2012, 22:09

Volvo FH 16
ببین چیکار که نمیکنه 179 کیلومتر بر ساعت البته تو عکس میبینید رسیدم به سر بالایی وگر نه داشتم 180 تا میرفتم.

داش مگه اینجا تایپیک نید فور اسپیده که همه واسه همدیگه رکورد میگیرن؟؟؟!!!:sq_11:
اینجوری بازی از اون حالت طبیعی بودنش در میاد:sq_3:

rahyarpaul
02-11-2012, 22:17
اولا تعجب نکن منم باورم نمیشد پارسال کرج وسط ظهر برف اومد رعد و برق زد اینی که دارم میگم شوخی نیست واقعیت داره هیچکی باورش نمیشد موقع برف هم رعد و برق بزنه ولی دوستام که هواشناسی خوندن گفتن امکان داره و عجیب نیست در مورد مود هم مد خوبیه ولی هر جایی که دیدم برفه
یعنی تفاوتی قائل نیست بین کوههای اتریش و هلند

mgoo68
02-11-2012, 22:24
داش مگه اینجا تایپیک نید فور اسپیده که همه واسه همدیگه رکورد میگیرن؟؟؟!!!:sq_11:

دوست عزیز بنده با کسی کل کل ندارم ، اتفاقی تو جاده داشتم می رفتم تا بار بگیرم این طوری شد برام جالب بود ، گفتم بیام به بچه ها هم نشون بدم این بازی عجب چیزیه ما خبر نداشتیم . نا گفته نماند کنترلشم خیلی سخته مخصوصآ سر پیج ها اصلا دور نمیزنه

rahyarpaul
02-11-2012, 22:26
این هم ادرس چراغ زنون
لاستیک میچلین
این هم موتور 1010 اسب بخاری فقط برای اسکانیا
اینم پچ 1.5 برای فیزیک کامیون تمام مشکلات قبلیش حل شده

mgoo68
02-11-2012, 22:30
تو شب با مد برفی حال نکردم اصلا جلومو نمی دیدم البته ممکنه به خاطر لامپای زنونم باشه در کل برای تنوه بد نبود

rahyarpaul
02-11-2012, 22:38
عجایب خلقتی دیدم در این دشت
عنوان farming simulator 2013 فقط بر روی pcبیش از 324000 سیصئدو بیست و چهار هزار نسخه فروخت و با اختلافی بسیار فاحش در صدر فروش اروپا قرار گرفت برای مشاهده میزان اختلاف به این ادرس بروید
فقط نزدیکترین تعقیب کننده مدال افتخار بر روی xbox با 100 هزار نسخه هست
و euro truck در رده 76 هست اما دقیقا میزان فروش این هفته اعلام نشده است

ashkan101
02-11-2012, 22:45
حرفتو قبول دارم . ولی بازی کردن با سرعت بالا مهارت رو بالا میبره . من خودم میانگین سرعتم بین 100 تا 150 هست . و خیلی راحت روی سرعت های پائین میتونم بازی کنم . ولی کسی که روی سرعت پائین بازی میکنه نمیتونه روی سرعت های بالا مهارت نشون بده :D :sq_2::31:

arash696
02-11-2012, 22:55

Armin 7
02-11-2012, 23:13
اقــــــــــــایون اســـــــــاتیـــــــــد
خبــــــــــری از کـــــــــرک نشــــــــــــد ؟؟؟

afsamir
02-11-2012, 23:19
اولا تعجب نکن منم باورم نمیشد پارسال کرج وسط ظهر برف اومد رعد و برق زد اینی که دارم میگم شوخی نیست واقعیت داره هیچکی باورش نمیشد موقع برف هم رعد و برق بزنه ولی دوستام که هواشناسی خوندن گفتن امکان داره و عجیب نیست در مورد مود هم مد خوبیه ولی هر جایی که دیدم برفه
یعنی تفاوتی قائل نیست بین کوههای اتریش و هلند

اتفاقاً میخواستم بپرسم که همه جا برفه یا نه که جوابشو دادی مرسی و در مورد رعدو برق توی برف باید بگم که یکی از نوادر طبیعت رو دیدی من که هم چین چیزیو تا بحال ندیدم:sq_6:

mostafamsm
02-11-2012, 23:22
سلام دوستان هنوز خبری از کرک نیست

Armin 7
02-11-2012, 23:29
اقایون یه مـــــد افـــــــــــزایش صـــــــدا داخل کابین بودش .

هرچی میگردم پیداش نمیکنـــــــــم .

اگه هستش برام بـــذاریـــــــدش .

سپــــــــاسگذارم.

mostafamsm
02-11-2012, 23:33
دوستان میخوام بدونم مد actros
2012 هنوز نیومده

iCe m@n
02-11-2012, 23:33
اقایون یه مـــــد افـــــــــــزایش صـــــــدا داخل کابین بودش .

هرچی میگردم پیداش نمیکنـــــــــم .

اگه هستش برام بـــذاریـــــــدش .

سپــــــــاسگذارم.

خدمت شما

meha
03-11-2012, 00:22
سلام

چرا رادیو برای من صدا نداره؟!

و اینکه برنامه برای مد ها چیه؟کجا باید بریزم لینک برای راهنمایی بدید لطفا

Armin 7
03-11-2012, 00:28
خدمت شما

ممنون ولی لینک مشکل داره !

iCe m@n
03-11-2012, 00:39
ممنون ولی لینک مشکل داره !

خودم براتون آپ کردم

mgoo68
03-11-2012, 00:55
خودم براتون آپ کردم

z-louder-int-sound-schleicher77--13db-v1.0.1.rar
من همین الان دان کردم لینک مشکل نداره 6.784 مگابایت

JOOOLY
03-11-2012, 01:21

Volvo FH 16
درود برشما دوست عزیز
شما چه طوری این قدر سرعت میری مال من که از 120 تا حالا با fh16 700 بیشتر نشده
در ضمن چه زوری اون ارم روی فرمان رو به ولوو تغییر دادی مال من vantel هستش :sq_14:

kiar
03-11-2012, 11:00
درود برشما دوست عزیز
شما چه طوری این قدر سرعت میری مال من که از 120 تا حالا با fh16 700 بیشتر نشده
در ضمن چه زوری اون ارم روی فرمان رو به ولوو تغییر دادی مال من vantel هستش :sq_14:

از اینجا میتونید مد مورد نظرتون رو دانلود کنید:

shayankh450
03-11-2012, 11:12
دوستان اینو ببینید

hamed30
03-11-2012, 11:20
دوستان اینو ببینید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خب الان این مشکلش چیه ? :sq_6: 77 مایل میشه حدودا 123 کیلومتر . هر 1 مایل تقریبا 1.6 کیلومتر هست . 77x1.6 =123 .
اگه منظورت اینه که سرعتت زیاده که همچین زیادم نیست دوستان اینجا زحمت کشیدن این بازی رو با NFS ادغام کردن تا 170 180 هم رفتن .:sq_2:

e.d8858
03-11-2012, 11:26
اقایون ادیتور کسی نیست یه مدی ردیف کونه برای رنالت پریمیوم که موتورش قوی تر بشه؟؟!!!!(مثل اسکانیا):sq_8:
اگه هست یه حالی به ما بدید خوداییش ماشین باحالیه:sq_25:

amirakbari00
03-11-2012, 11:46
رنالت خیلی اپشن نداره نسبت به ماشین های دیگه
خودم رنالت می رونم:31:
باید یه بنز بخرم :sq_9:

mohamad7824
03-11-2012, 12:09
پس این کرک چی شد؟؟؟

amirakbari00
03-11-2012, 12:14
نمایندگی بنز کجاست ؟

mohamad7824
03-11-2012, 12:37
نمایندگی بنز کجاست ؟

برو چند تا صفحه ی قبل یکی از دوستان کل نمایندگی هارو گفته بود :sq_25:

amirakbari00
03-11-2012, 12:38
نمایندگی بنز کجاست ؟
بنز باز ها یه ندای بدین این نمایندگی کجاست

mohamad7824
03-11-2012, 12:39
صفحه ی 240
پست #2393 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohamad7824
03-11-2012, 12:44
اینم آدرس:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه سوال
این مد جایگزین بارون خود بازی میشه یا جدا هست؟

mohamad7824
03-11-2012, 14:34
بچه ها من یه مشکلی دارم
من لوگوی اصلی بنز رو دانلود کردم ولی وقتی پینت های چند رنگ رو میزارم روش رنگ هاش به هم ریخته میشه .
راهی واسه حل این مشکل نیست؟

ŞHÍЯÍŃ
03-11-2012, 14:41
بچه ها من یه مشکلی دارم
من لوگوی اصلی بنز رو دانلود کردم ولی وقتی پینت های چند رنگ رو میزارم روش رنگ هاش به هم ریخته میشه .
راهی واسه حل این مشکل نیست؟

از این مد استفاده کنید..

hosein0mid
03-11-2012, 15:12
بچه ها به نظرتون این گرافیک خوبه من بخرم geforce 1gb gts 450 ddr5 bit 256

mohamad7824
03-11-2012, 15:24
از این مد استفاده کنید..

ممنــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــون! این یکی جواب داد!

ŞHÍЯÍŃ
03-11-2012, 15:27
بچه ها به نظرتون این گرافیک خوبه من بخرم geforce 1gb gts 450 ddr5 bit 256

قیمت اش چقدره؟

با گرافیک 6750 تو یه رنج هستش..

hosein0mid
03-11-2012, 15:36
قیمت اش چقدره؟

با گرافیک 6750 تو یه رنج هستش..

قیمتش حدود 240 تومن البته گرافیک خودم west 2gb gt630 ddr3 bit 128 هستش میخوام باهاش تعویض کنم به نظرت چقدر سر بگیرم یا سر بدم؟
ممنون از راهنمایت