PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی در مورد خرید آردی

Sayam
29-03-2011, 11:36
سلام.
به دلیل نداشتن پول کافی (4 الی 5) نظرم روی پراید و آردی است که از بین این دوتا آردی رو بیشتر دوست دارم... اگه ممکنه مزایا و معایبش رو بگین...

pourya_bo2pmc
29-03-2011, 12:48
سلام.
به دلیل نداشتن پول کافی (4 الی 5) نظرم روی پراید و آردی است که از بین این دوتا آردی رو بیشتر دوست دارم... اگه ممکنه مزایا و معایبش رو بگین...

فقط میتونم بگم نگیر ، برو از کسایی که دارند و از ماشین سرشون میشه بپرس
بازم پراید تمیز گیر بیاری خیلی بهتره که با 5/30 هزینه مطمئنا یه خونگی تمیز اگه بگردی گیر میاری
آردی نگیر ( تاکید مجدد ):13:

Life24
29-03-2011, 14:03
شما صبر کن و عجبه نکن به نظرم.
بلاخره یک پولی جور کن شده 6 ماه یا 1 سال دیگر.
سر فرصت یک پراید تمیز گیر بیار.
چون آر دی اگر بحث بنزین رو کنار بزاریم.
مشکلاتی داره که معلوم نیست از کجاست و درمانش چیه.... .
مثلا شما میبینی در یک پراید یک مشکلی بوجود میاد و یک صبح تا ظهر وقت میزاری اصلا 3 روز وقت میزاری و مشکلش رو پیدا میکنی و حل میشه اما آردی این طور نیست.
البته من خودم آردی داشتم و اونم چند وقت... .

mohammad66
29-03-2011, 23:46
با این پول راحت میشه یه پراید خرید..

Lord007
30-03-2011, 09:27
ما خودمون هم پراید داشتیم هم آردی.اگه آردی تمیز پیدا کنی واقعا از پراید بهتره.داشتن بدنه محکمتر و وزن بیشتر باعث میشه که توی تصادفات کاملا از پراید ایمنی بیشتری داشته باشه.فضای داخلی اتاق هم از پراید بیشتر و هم اندازه سمنده.بزرگترین عیوبش نسبت به پراید دنده های سفت و اعصاب خورد کن و مصرف بالاترشه

erfan3333
03-04-2011, 23:55
دوست عزیز با توجه به بوجه که میفرمایید معلومه هزینه های جانبی بعد خرید رو نادیده گرفته اید
و مطلقا میتونم بگم ی پراید 84 خیلی تمیز یا پراید 86 با ی مقدار خت و خش میتونید بخرید که بهترین انتخابه
و حتما هم تک سوز باشه

hitman908
04-04-2011, 17:23
ننننننننننننننننننننننننن نننننننننننننخخخخخخخخخخخخ خخخخخخخخخخخخخخخخخرررررررر ررررررررررررررررررررررررر رر

Life24
04-04-2011, 21:33
بحث سر این هست که آردی و روآ مشتری هم برای فروش ندارد متاسفانه

nikaien
04-04-2011, 22:39
ما خودمون هم پراید داشتیم هم آردی.اگه آردی تمیز پیدا کنی واقعا از پراید بهتره.داشتن بدنه محکمتر و وزن بیشتر باعث میشه که توی تصادفات کاملا از پراید ایمنی بیشتری داشته باشه.فضای داخلی اتاق هم از پراید بیشتر و هم اندازه سمنده.بزرگترین عیوبش نسبت به پراید دنده های سفت و اعصاب خورد کن و مصرف بالاترشه

شمايي كه يه نفر راهنمايي ميخواد اينطوري جوابش رو ميديد دو حالت داره: حالت اول اينه كه شما ميخواييد آر دي تونون به اين بنده خدا بندازيد
حالت دوم اينه كه مغرض هستيد
آخه دوست من! فورقون 100 شرف داره نسبت به آر دي . اتاق محكم تر كيلويي چنده؟ وقتي موتورش تو سر بالايي نميتونه اتاق رو بكشه؟
درضمن سرنشين عقب سمند با پژو يك احساس دارند؟ مسلمه كه سمند از آردي و پژو جادارتره

Life24
04-04-2011, 23:13
شمايي كه يه نفر راهنمايي ميخواد اينطوري جوابش رو ميديد دو حالت داره: حالت اول اينه كه شما ميخواييد آر دي تونون به اين بنده خدا بندازيد
آخه دوست من! فورقون 100 شرف داره نسبت به آر دي . اتاق محكم تر كيلويي چنده؟ وقتي موتورش تو سر بالايي نميتونه اتاق رو بكشه؟
درضمن سرنشين عقب سمند با پژو يك احساس دارند؟ مسلمه كه سمند از آردي و پژو جادارتره
منم اعتقادم این هست که فقط بدنه محکم دلیل نیست
درسته محکم تر هست اردی و روآ بدنه شون.اما
یک بار با یک آر دی بودم.تو سر بالایی هر چی به این ماشین معکوس میدادی راه نمی رفت.
جلوی ما هم یک نیسان بود با کلی بار.
حالا فرض کنید که ماشین جون هم نداره که تو این سر بالایی یک سبقت بگیره :13:
آدم نمیدونه واقعا تو اون لحظه چی کار کنه .

danialpc3
05-04-2011, 00:19
دوست من من روا داشتم مدل 88 وسال 89 با 000 2200 تومان ضرر فروختم کلی منت یارو روهم کشیدم نخر فکرشم از سرت بیرون کن اینو برادرانه میگم پراید هرچی باشه همه چیزش خودشه مال خودشه

Lord007
05-04-2011, 00:54

یه جوری حرف می زنید انگار اینجا بازار خرید و فروشه ماشینه یا اینکه من طراح آردی هستم.
در ضمن اتاق پژو و سمند هر دو کلاس D هستند و یک اندازه دارن.

فورقون 100 شرف داره نسبت به آر دي

اوج منطق و استدلال!

Sayam
10-04-2011, 10:33
سلام.
ممنون از همه ی نظراتی که دوستان دادند...
به این نتیجه رسیدم که آردی بی آردی! تا چند روزه دیگه اگه خدا بخاد میخام یک پراید هاش بک بگیرم، یا اگه ایشالله دو سه تومن دیگه جور کنم یک MVM دست دو می گیرم....
بین این دو تا هم یک کم مشاوره بدین... فقط اگه ممکنه به صورت کلی نگین کدوم بده یا خوبه از هر کدومش مزایا و معایب بگین.
ممنونم

parsa006
10-04-2011, 10:51
عزیزم نظر من اینه که چند روز صبر کن بعدش بیا تو مزایده پیکانشهر روا صفر بزن تو رنج 300-6.200 سود می کنی

AmiRreZA_RAcEr
10-04-2011, 13:46
پراید پیش خرید کن ، جدیدا پرایدهای جالبی وارد بازار شده !
به حرف این و اون هم گوش نده ، آردی یا روا یا روای سال و پارسال و اینا رو حتی اگه 2 ملیون صفرشو بهت دادن ورندار ،
بین پراید و ام وی ام هم خودت تصمیم گیرنده باش اما اگه یه پراید تمیز ورداری یا پیش خرید کنی که صفر بهت بدن تا مدتها خیالت راحته