PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نتیجه دربی هفتادم را چگونه پیش بینی می کنید؟

nar nia
28-03-2011, 16:49
سلام
خوب چیزی تا دربی هفتادم معروف پایتخت نمونده
چه نتیجه ای برای این دیدار مهم پیش بینی می کنید؟

nar nia
28-03-2011, 17:11
..........

CATALONIA
28-03-2011, 17:13
كاش گزينه ها به ترتيب حروف الفبا بود ...

swamp
28-03-2011, 17:17
اگه اتفاق خاصی نیفته و چیزی از قبل تعیین نشده باشه تاج برندس!

nar nia
28-03-2011, 17:18
كاش گزينه ها به ترتيب حروف الفبا بود ...
این دفعه پرسپولیس میزبانه
شما به ترتیب میزبانی حساب کن:31:

Ezel
28-03-2011, 18:43
خوب بار ديگه شهرآورد جذاب! پايتخت رو به نظاره خواهيم نشست ، البته اميدواريم اين بار تيمها رعايت همديگه رو بكنند و با حداقل اختلاف گل همديگه رو شكست بدند و مثل چند سال اخير شكست تحقيرآميزي رو نبينيم و يا اينكه بهتره بعد از مدتها مساوي رو در دستور كار قرار بدن تا همه چي آروم باشه و ما هم خوشحال . :5:

Mohammad King
28-03-2011, 19:21
خب این دفعه نوبت تساوی هست ...... شک نکنید

P I R A N H A
28-03-2011, 19:41
به نظرمنم مساوی بازی تموم میشه

آرش-19
28-03-2011, 19:49
من که به برد استقلال رای دادم ولی . . . .
ولی شرایط بیش از سایر ادوار ایجاب میکنه که بازی مساوی بشه
مساوی بشه تا "همه چی آرومه!" بشه دیگه.

بی باک بی بال
28-03-2011, 21:47
گفتی این نظر سنجی درباره چیه :20:

امير موسر
28-03-2011, 23:09
من اشتباه رای دادم ! رای من برد اس اس !

MZ_Love17
28-03-2011, 23:29
احتمال برد استقلال خیلی پایینه
دفعه ی قبل استقلال برد
ایندفعه یا مساوی هست یا برد پیروزی :31:
البته خدا نکنه :5:

Vamp!r3
29-03-2011, 00:24
هر چی آقاشون بگه...:31:

Aless
29-03-2011, 00:38
احتمال مساوی شدن بازی بالای 90 درصد هستش ولی واقعا حیف این پرسپولیسه که نبازه.تیمش ملسه باختنه! هیچی نداره!

بی باک بی بال
29-03-2011, 07:12
چه جالبالان هر سه تا مساوی هستند

befermatooo
29-03-2011, 07:29
صفر بر هیچ .

به این دست بازی میگن بازی با محتوای سیاسی ( اوپن سورس ) :31:

Reza31001
29-03-2011, 07:44
با ابنکه پرسپولیسی ام ولی 80-90% مساویه ... تازه اون 10-20% رو هم به برد استقلال میدم ... پرسپولیس امسال پرسپولیسی که می خوایم نیست!

گرافيكار
29-03-2011, 11:42
آقا سروش چرا رفتي قاطي استقلاليا:18:
به نظر من بهتره كه بري راي خودتو پس بگيري :31: البته اگه ميتوني
هرچند نميدن:4:
كاش به برد پرسپوليس راي ميدادي حداقل توي راي گيري با قاطعيت ميبرديمشون

farshidshd
29-03-2011, 12:00
پرسپولیس 4 بر 1 استقلال رو می بره

nw_nk
29-03-2011, 14:26
نظرسنجی: کدام تیم برنده دربی می‌شود؟

سایت گل – استقلال دربی را می‌برد؟ پرسپولیس؟ یا بازی مساوی می‌شود؟ نظر خود را در پایین مطلب ثبت کنید، یا این که به صفحه اول سایت گل مراجعه کنید و در بخش نظرسنجی، بنویسید که نتیجه بازی را چه پیش‌بینی می‌کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2011/3/29

خبر شگفت‌انگيز: كارلوس كرش تماشاگر ويژه دربي هفتاد

او امشب در يكي از هتل‌هاي مجلل تهران استراحت خواهد كرد و سپس آماده خواهد بود تا بازي استقلال ـ پرسپوليس را از نزديك تماشا كند

سايت گل ـ خبرنگار سايت گل كه امروز به فدراسيون فوتبال مراجعه كرده بود با تصويري عجيبي مواجه شد مسئولان فدراسيون فوتبال ايران پلاكارد خوشامدگويي كارلوس كرش به دو زبان انگليسي و فارسي آماده كرده و در يكي از اتاق‌ها تشريفات نگه داشته‌اند. پلاكاردي كه براي خوش استقبالي هر چه بيشتر از اين مربي پرتغالي آماده شده است.

به گزارش خبرنگار گل ،پرس و جو ما از مسئولان فدراسيون به اينجا رسيد كه كرش امشب به تهران خواهد آمد و اين خبر تازه‌ برخلاف اخبار قبلي است كه طبق آن قرار بود كرش چهاردهم فروردين به تهران بيايد.

بنابه گفته مسئولان او امشب در يكي از هتل‌هاي مجلل تهران استراحت خواهد كرد و سپس آماده خواهد بود تا بازي استقلال ـ پرسپوليس را از نزديك تماشا كند. با اين وصف سرمربي پرتغالي تيم ملي كه البته قرارداد نهايي با وي منعقد نشده است مهمترين ويژگي دربي هفتادم است كسي كه ممكن است با استقبال بسيار گرمي از سوي هواداران ايراني مواجه بشود.

2011/3/29

sAeEd_kHaAn
29-03-2011, 16:16
من اشتباه رای دادم ! رای من برد اس اس !

اشكال نداره اصولا استقلاليا گيج ميزنن :31: ( با لحن دوستانه بخونين )
الان باز پستم پاك ميشه :18:

Ezel
30-03-2011, 10:23
پرويز مظلومي در كنفرانس مطبوعاتي: فعلا قصد استفاده از جباري را نداريم/ شهامت بازي تهاجمي را داريم/ كساني كه حاشيه درست مي‌كنند با من مشكل دارند

من استعفا نمي‌دهم و با قدرت كار خودم را در استقلال ادامه خواهم داد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سايت گل ـ‌ پرويز مظلومي سرمربي استقلال در كنفرانس مطبوعاتي مربيان دو تيم به سوالات خبرنگاران چنين پاسخ داد:

*دربي نسبت به بازي‌هاي قبلي متفاوت‌تر است چون استرس از طرف هواداران به بازيكنان انتقال پيدا مي‌كند. اين فشار روحي باعث مي‌شود آنها تحت تأثير قرار بگيرد. به طور كلي دربي يك بازي فيزيكي و قدرتي است و من آرزو مي‌كنم بازي خوبي انجام بدهيم.

*استقلال در ليگ خوب نتيجه گرفته و در بازي‌هاي آسيايي هم خيلي شانس با ما نبوده، ما در بازي النصر و السد خوب بازي كرديم و موقعيت‌هاي خوبي داشتيم ولي يادتان هم باشد كه بازي در خاك عربستان خيلي ساده نيست و روي كاغذ نمي‌توان راحت حرف زد.*

من به استقلال آمدم تا نظم و انضباط را در تيم حاكم كنم، اينكه مي‌گويند در تيم ما بي‌نظمي وجود دارد اصلا قبول ندارم اين صحبت بعضي از رسانه‌هاست. شايد كساني كه اين مسائل را به وجود مي‌آورند با من مشكل دارند والا ما هيچ حاشيه‌اي نداريم و از بازيكنان بي‌نظم هم استفاده نمي‌كنيم.

*اينكه مي‌گوييد من تدافعي بازي مي‌كنم قبول ندارم، خود شما تيتر زده بوديد كه استقلال با شجاعت مظلومي برد. هر مربي گاهي نياز است كه تيم را تدافعي بچيند.

*من در كار مربيگري اهل مشورت هستم ولي حرف اول و آخر را خودم مي‌زنم من هم ذاتا به تهاجمي علاقمند هستم. تعداد گل‌هاي زده ما در ليگ هم اين را نشان مي‌دهد اما بعضي از دوستان حرف‌هاي بي‌مورد مي‌زنند.

*خوشحالم كه داور اين مسابقه ايراني است. براي ما خوب نيست كه از يك داور اجنبي براي داربي استفاده كنيم البته ممكن است داورها اشتباه كنند ولي مهم اين است كه اسم ايران سربلند باشد. بيشتر از اين هم درباره دربي صحبت نمي‌كنم.*در بازي سايپا كه اعتراض كرده بوديم به اين دليل بود كه موقعيت مسلم ما آفسايد اعلام شد در حالي كه ما مي‌توانستيم با آن موقعيت ببريم.من اميدوارم داور فردا روز خوبي داشته باشد.

*راجع به جباري صحبت‌هايم را انجام داده‌ام. بعد از مصاحبه او كميته انضباطي باشگاه تشكيل شد و او را جريمه كرد. در حيطه اختيارات من نبود كه او را اخراج كنم. او از سوم در تمرينات شركت كرده و فعلا بايد بدنسازي كند و در اين مورد اختيار با كادرفني است. فعلا هم قصد استفاده از او را ندارم اما هر اتفاقي هم كه بيفتد خودم تصميم مي‌گيرم كه بازي كند يا نه. *جباري نبايد باشگاه را زيرسوال مي‌برد. شما كجا بازيكني را سراغ داريد كه اينطوري در مورد باشگاه‌اش صحبت كند. به هر حال ما ثابت كرديم كه به نظم و انضباط تيمي پايبند هستيم و من تلاش مي‌كنم همواره اين كار را انجام بدهم حتي اگر فدا بشوم.

*من استعفا نمي‌دهم و با قدرت كار خودم را در استقلال ادامه خواهم داد.

دايي در كنفرانس مطبوعاتي: نگران اخراج نيستم/ بايد اين بازي را ببريم/ به شاگردي مظلومي افتخار مي‌كنم

اينكه مي‌گويند بازيكنان از همه توانشان استفاده نكرده‌اند را قبول ندارم آنها با تمام وجود در پرسپوليس كار كرده‌اند گرچه شايد به آمادگي صددرصد نرسيده‌اند

سايت گل ـ‌ علي دايي سرمربي پرسپوليس در كنفرانس مطبوعاتي قبل از داربي هفتاد حضور پيدا كرد و پاسخگوي سوال خبرنگاران شد، گزيده‌اي از حرف‌هاي سرمربي پرسپوليس را بخوانيد:

*من در صباي قم و تاكسيراني شاگرد پرويز مظلومي بودم و امروز خوشحالم كه به عنوان مربي روبه‌روي استادم قرار خواهم گرفت. ايشان مربي بزرگي هستند و من چيزهاي مهمي از وي ياد گرفته‌ام و به شاگردي ايشان هم افتخار مي‌كنم.

*از سوم عيد تمرينات خوبي داشته‌ايم و بازيكنان بسيار باانگيزه كار كرده‌اند و تلاش من هم اين است كه از نظر انگيزشي بازيكنان را آماده اين بازي حساس كنم.

*هواداران حساب ويژه‌اي روي داربي باز مي‌كنند و بايد اين بازي را ببريم، طبيعتا به دليل اين حساسيت‌ها داربي هميشه شرايط فني خيلي خوبي نداشته ولي اگر هواداران كمك كنند و فقط به تشويق تيم خودشان بپردازند در اين بازي شرايط بهتري را شاهد خواهيم بود. تماشاگران پرسپوليس بايد تا آخرين لحظه تيمشان را تشويق كنند به خاطر داشته باشيد كه ما امسال در لحظات پاياني از دست داده‌ايم. بازي ملوان و همين‌طور بازي الوحده به پايان رسيده و من ديگر به آنها فكر نخواهم كرد اما ما در هيچ كدام از اين دو بازي استحقاق نتيجه‌اي به دست آمد را نداشتيم ولي زيبايي فوتبال به همين چيزهاست و من مطمئنا فردا بازي بهتري را برگزار خواهيم كرد.

*اينكه مي‌گويند بازيكنان از همه توانشان استفاده نكرده‌اند را قبول ندارم آنها با تمام وجود در پرسپوليس كار كرده‌اند گرچه شايد به آمادگي صددرصد نرسيده‌اند. از نظر فني من پاسخگوي مسائل تيم‌ام هستم و غيرممكن است كه ناكامي را به گردن بازيكنان بياندازم آنها آدم‌هاي با وجداني هستند و با جان و دل كار مي‌كنند.

*تاكتيك و سيستم پرسپوليس را در دربي هفتاد را فردا متوجه خواهيد شد.

*از بازيكنان خواسته‌ام به داور و حاشيه كاري نداشته باشند. چه من و چه بازيكن‌ها بايد خودمان را كنترل كنيم و اعتراضاتمان را كمتر كنيم تا بازي خوبي به نمايش در بيايد.

*در مورد اينكه مي‌گوييد من در سال 89 خوب نتيجه نگرفته‌ام حرفي ندارم، اما من نگران اخراج و اين چيزها نيستم چون هميشه سالم كار مي‌كنم و وجدان راحت است. از اين به بعد هم هر اتفاقي بيفتد دست خداست.

Lady parisa
30-03-2011, 10:30
سلام امروز دربی!!
من استقلالی تیر هستم!!!!
امیدوارم بچه ها گل بزنن و بازی پر هیجانی باشه!!!

بردیا
30-03-2011, 11:17
4-5سال پیش که بود به روز دربی که میرسید استرس و هیجان خاصی خیلیا رو برمیداشت و همه به شدت منتظر این بازی بودن از جمله خود من
ولی امسال کوچیکترین اهمیتی نداره این بازی واسه من

دلیلش میتونه ناکامی های ملی،حاشیه های فراوان و عدم بازدهی لازم تیما و ارائه بی کیفیت ترین فوتبال ممکن باشه

در هر حال طبق عادت نگاه میکنم ولی واقعا برام اهمیتی نداره که پرسپولیس ببره یا ببازه

1navid
30-03-2011, 11:25
با این کارهای که کردند دیگه شور گذشته و بازی بهم نمی ده برد باخت هم تعیین شدست ..............

mojtaba007
30-03-2011, 11:34
استقلال یک دروغ 30 ساله و پرسپولیس یک حقیقت 2500 ساله است

elendil
30-03-2011, 11:59
4-5سال پیش که بود به روز دربی که میرسید استرس و هیجان خاصی خیلیا رو برمیداشت و همه به شدت منتظر این بازی بودن از جمله خود من

دلیلش میتونه ناکامی های ملی،حاشیه های فراوان و عدم بازدهی لازم تیما و ارائه بی کیفیت ترین فوتبال ممکن باشه

در هر حال طبق عادت نگاه میکنم ولی واقعا برام اهمیتی نداره که پرسپولیس ببره یا ببازه

متاسفانه تایید میشه

mojtaba007
30-03-2011, 12:01

از همه مهم تر یه نکته دیگه است که به علت سیاسی بودن نگم بهتره

mf.designing
30-03-2011, 12:07
من پرسپولیسی نیستم اما ای کاش ببره ! برا موقعیت تراکتور میگم !!:دی :دی

baren
30-03-2011, 12:24
دربی قبل اتفاق بود !
ولی گل آقا کریم شلیکی بر قبل تاریخ بود.

به امید پیروزی پر گل پر طرفدار ترین تیم آسیا.
فقط پرسپولیس و عشق است کریم باقری

OSEN
30-03-2011, 12:24
منم که دیگه به هیچ وجه فوتبال ایرانی و ملی برام جذابیتی نداره . اما بعنوان یه پرسپولیسی دو آتیشه ی سابق، امیدوارم پرسپولیس برنده ی بازی باشه :20:.

.

moh3en_sh
30-03-2011, 12:45
من خودم پرسپولیسیم ولی به احتمال خیلی زیاد مساوی میشه یا استقلال میبره مطمئنم

Greedy
30-03-2011, 12:59
امروز طبق معمول استقلال با خاک اطراف ورزشگاه ازادی یکی میشه :دی
عشق است پرسپولیس و پرسپولیس ...

Aref_2008
30-03-2011, 13:11
من پرسپولیسیم ولی دیگه برد و باخت برام اهمیتی نداره :2:
چون مساوی میشه :31:

iman_s
30-03-2011, 13:18
اين دفعه نه استرس دارم و نه حال استاديوم رفتن.
ميشينم خونه و با اسپايدر كم برد استقلال رو تماشا ميكنم

farshidshd
30-03-2011, 13:24
اسپایدر کم کجا بود

تو بازی آسیایی ازش استفاده نکردن اونوقت اینجا بیان ازش استفاده کنن

گذاشتن فقط پزشو به آسیا بدن!

داربی هم طبق معمول نتیجه ش معلومه و فقط ملت رو میزارن سرکار

.

vahidgame
30-03-2011, 13:46
آره مثل بازی رفت : دی
به نظرم گزینه اول حذف بشه اتفاق خاصی نمی افته : دی

salieri
30-03-2011, 13:49
بعد از مساویایی که دیگه گندش در اومدو تابلو شد
حالا سیاستشون عوض شده ، الان طبق برنامه یه برد یه باخت جلو میرن... یه برد پرسپولیس آورد بعدش استقلال حالا نوبت پرسپولیسه...
خداییش این لیگ ایران چیزی که نداره ارزش دیدنه!!!

baren
30-03-2011, 13:58
اسپایدر کم کجا بود

تو بازی آسیایی ازش استفاده نکردن اونوقت اینجا بیان ازش استفاده کنن

گذاشتن فقط پزشو به آسیا بدن!

دوست عزیز اسپایدر کم رو نگذاشتن که در بازی آسیایی ازش استفاده بکنن.طبق قوانین.
ولی در بازی های لیگ استفاده میشه.

---------- Post added at 03:58 PM ---------- Previous post was at 03:56 PM ----------

در ضمن فکر نکنم گل کریم باقری از اون فاصله با اون ضربه دندان شکن و دروازه شکن و آبی شکن کار سیاست و... از این چیزا باشه

4870x2
30-03-2011, 14:04
در ضمن فکر نکنم گل کریم باقری از اون فاصله با اون ضربه دندان شکن و دروازه شکن و آبی شکن کار سیاست و... از این چیزا باشه
اه یادش بخیر: دی
چه حالی بکردیم اون RPG شلیک شد: دی
خوب مطمئنا پرسپولیس برندست
شکوری هم به فاک رفتش و محمد میاد جاش
در نتیجه امروز پرسپولیس شدیدا سیستم سانتر رو استفاده می کنه
پس از الان گل سپهر حیدری رو در نظر داشته باشین: دی(اون سیاه پوست قد بلنده هم بیارن بد نیست)

shahin666
30-03-2011, 14:11

ای بابا دوست عزیز کریم باقری که از فوتبالم رفت گیر دادید به اون شوت!!
قبل از اون شوت محمود فکری از 50 متری بهتون گل زد حالا بعد از چند سال و اندی کریم باقری هم یه شوت زد زرتی رفت تو گل

فکر کنم به الان برسیم بهتره تا تو گذشته 50 سال قبل صحبت کنیم
مثلا در مورد بازی رفت و گل دقیقه 92 فرهاد مجیدی حرف بزنیم بهتره که کار خیلی بدتر از دندان شکن و دروازه شکن این حرفا که گفتید بود اینجا دیگه کار به سکته فلج اطفال اینا رسید:27:

baren
30-03-2011, 14:16
شکوری هم به فاک رفتش و محمد میاد جاشفکر نکنم استفاده از چنین کلماتی در شان شما باشه.

---------- Post added at 04:16 PM ---------- Previous post was at 04:12 PM ----------

ای بابا دوست عزیز کریم باقری که از فوتبالم رفت گیر دادید به اون شوت!!
قبل از اون شوت محمود فکری از 50 متری بهتون گل زد حالا بعد از چند سال و اندی کریم باقری هم یه شوت زدید زرتی رفت تو گل

مثلا در مورد بازی رفت و گل دقیقه 92 فرهاد مجیدی حرف بزنیم بهتره که کار خیلی بدتر از دندان شکن و دروازه شکن این حرفا که گفتید بود اینجا دیگه کار به سکته فلج اطفال اینا رسیداولا اگر گدشته است که دربی قبل هم گذشته است !
ثانیا دربی 68 بود سال 88 دقیقه 86 شوت آقا کریم به تور اس اس نشست !:31:
در مورد دربی قبل انگار نه انگار که عالم و آدم حتی دوستان گل استقلالی هم به این موضوع اذعان داشتند که بازی باید مساوی میشد .... انگار نه انگار که یک گل کاملا صحبح پرسپولیس نادیده گرفته شد !
در همون بازی نیمه دوم کلا به جز دروازه بان چقدر توپ دست بازکنان استقلال بود؟
عزیز من شما هر چی که دوست داری به خاطرت میمونه ولی حقایق از یادتون میره.
گل فکری هم از نزدیک محوطه جریمه بود میدونی که 50 متری یعنی از زمین خود استقلال دوست من !

4870x2
30-03-2011, 14:19
مثلا در مورد بازی رفت و گل دقیقه 92 فرهاد مجیدی حرف بزنیم بهتره که کار خیلی بدتر از دندان شکن و دروازه شکن این حرفا که گفتید بود اینجا دیگه کار به سکته فلج اطفال اینا رسید
درباره گل صحیح افساید گرفته شده بازی رفت صحبت کنیم چی؟: دی
یا اون 6-0 ؟: دی

فکر نکنم استفاده از چنین کلماتی در شان شما باشه.
ها؟: دی

تایید میشه
یه گل هم زدین تقصیر شیث بود که بجای گرفتن فرهاد مجیدی داشت اونجا مسخره بازی در می اورد...

shahin666
30-03-2011, 14:35
اولا اگر گدشته است که دربی قبل هم گذشته است !
ثانیا دربی 68 بود سال 88 دقیقه 86 شوت آقا کریم به تور اس اس نشست !:31:
در مورد دربی قبل انگار نه انگار که عالم و آدم حتی دوستان گل استقلالی هم به این موضوع اذعان داشتند که بازی باید مساوی میشد .... انگار نه انگار که یک گل کاملا صحبح پرسپولیس نادیده گرفته شد !
عزیز من شما هر چی که دوست داری به خاطرت میمونه ولی حقایق از یادتون میره.
گل فکری هم از نزدیک محوطه جریمه بود میدونی که 50 متری یعنی از زمین خود استقلال دوست من !

نه دوست عزیز این فصل که هنوز تموم نشده که بگیم دربی قبل گذشته

میگم این شعاری که دادید اصلا شبیه شعار استقلالی ها نبودا !!!!
سال 89 تو دربی 69 شیث رضایی دنبال فرهاد بدو ای بدو ای بدو :31:

در ضمن بعد از این که بازی تموم میشه فقط نتیجه بازی ثبت میشه کاری ندارن تو اون بازی اشتباه داوری بوده یا یه تیم چند تا موقعیت داشته یا نداشته
وگرنه اگر میخواستن این کارو کنن حتی قهرمانی بعضی تیما هم زیر سوال میرفت (اون 7 دقیقه وقت تلف شده ...)

در ضمن اتفاقا اگر یه تیم یک موقعیت گل توی یه بازی داشته باشه و اون رو گل کنه و یه تیمی 400 تا موقعیت گل هم داشته باشه و نتونه گل بزنه ضعف و بی عرضگی اون تیم رو نشون میده
اون تیمی هم که برده لیاقتش رو داشته که از همون تک موقعیتشم استفاده کرده و حرفه ای تر بوده و برده

در ضمن تو بازی رفت پرسپولیــــــــس از استقلال خیلی بیشتر موقعیت نداشت

در ضمن گل فکری نزدیک محوطه جریمه بود!! :31:

4870x2
30-03-2011, 14:41
در ضمن بعد از این که بازی تموم میشه فقط نتیجه بازی ثبت میشه کاری ندارن تو اون بازی اشتباه داوری بوده یا یه تیم چند تا موقعیت داشته یا نداشته
وگرنه اگر میخواستن این کارو کنن حتی قهرمانی بعضی تیما هم زیر سوال میرفت (اون 7 دقیقه وقت تلف شده ...)

در ضمن اتفاقا اگر یه تیم یک موقعیت گل توی یه بازی داشته باشه و اون رو گل کنه و یه تیمی 400 تا موقعیت گل هم داشته باشه و نتونه گل بزنه ضعف و بی عرضگی اون تیم رو نشون میده
اون تیمی هم که برده لیاقتش رو داشته که از همون تک موقعیتشم استفاده کرده و حرفه ای تر بوده و برده
امیدوارم بازی امروز طوری نباشه که حرفت رو ساعت 7 امروز پس بگیری:دی

hojjatinho
30-03-2011, 14:43
3 ساعت به داربی و فقط 25 هزار تماشاگر/ عزیزمحمدی: مردم ماندند بعد از ناهار به ورزشگاه بیایند

ورزش > لیگ برتر - کمتر از 20 هزار نفر تا ساعت 14 به ورزشگاه آزادی رفته اند.
به گزارش خبرانلاین عزیز محمدی رئیس سازمان لیگ برتر با اعلام این خبر به خبرآنلاین گفت:« از صبح تا ساعت 14 نزدیک به 25 هزار نفر به ورزشگاه آمدند و روند حضور مردم ادامه دارد. ما با ترکام جمعیت روبرو نیستیم اما هنوز ساعتهای زیادی تا بازی مانده است.»
او معتقد است تا ساعت 17 که سوت شروع بازی را بزنند ورزشگاه پر می شود و می گوید:« موج اولیه حضور مردم را در ساعات اولیه صبح داشتیم . جمعیتی که اهالی شهرستانها بودند. کسانی که از شهرهای شان به تماشای داربی آمده بودند. اما بعد از ساعات ظهر فکر می کنم ورزشگاه پر می شود . چون تعطیلات عید است و خیابان ها هم خلوت ، خیلی ها ماندند ناهارشان را بخورند و بعد بیایند ورزشگاه. انشاالله بعد از ناهار ورزشگاه هم پر می شود. هنوز زمان زیادی به بازی مانده است.»

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید........................................
:18:

یه زمانی کله صبح پر می شد!!

baren
30-03-2011, 14:53
میگم این شعاری که دادید اصلا شبیه شعار استقلالی ها نبودا !!!!
سال 89 تو دربی 69 شیث رضایی دنبال فرهاد بدو ای بدو ای بدو
دوست عزیز معمولا من استادیوم میرم برای بازی های پرسپولیس ولی این دربی سرم بسیار شلوغه باید به کارهام برسم.برای همین این رو برای این گفتم که بدونید این شعاری که گفتم اصل هست و دقیقا و مطمئنا استقلالیها کپی کردند چون این شعاری که بنده عرض کردم بعد از دربی 68 در جایگاهها خونده میشد.

دوست عزیز اگر قرار به نتیجه است که 6-0 پاسخ شماست !

خدا رو شکر قبول کردید که استقلال بازی نمی کنه و مثل تیم های دسته پایینی که جلوی تیم های بزرگ می ایستند منتظر یک موقعیت است که شیث رضایی با دلایل و اغراض شخصی بزاره فرهاد مجیدی بره و دروازه بان پرسپولیس به راحتی گل بخوره !!!!!!

در ضمن تو بازی رفت پرسپولیــــــــس از استقلال خیلی بیشتر موقعیت نداشت
این جمله شما از نظر زبان فارسی یعنی پرسپولیس بیشتر از استقلال موقعیت داشت !
در مورد زیاد بودنش پیشنهاد بنده یددن فیلم بازی است.
من در استادیوم بودم.

در ضمن گل فکری نزدیک محوطه جریمه بود!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با توجه به این عکس پس خودتون حرف خودتون رو باطل کردید !
من با کسی که خودش جواب خودش رو میده چیکار کنم؟!؟!؟
50 متر رو عرض می کنم

baren
30-03-2011, 15:04
حضور 55 هزار تماشاگر و تشويق تركي از سوي استقلالي‌ها

به گزارش خبرگزاري فارس، ساعت 15:15 محسن تركي به همراه تيم داوري خود با كت و شلوار وارد چمن ورزشگاه آزادي شدند و شرايط را زير نظر گرفتند.
هواداران استقلال به ديدن محسن تركي وي را تشويق كرده و شعار "تركي استقلالي " را سر دادند. تركي علاوه بر اينكه به ابراز احساسات هواداران استقلال پاسخ داد براي هواداران پرسپوليس نيز دست تكان داد.

* روي عكس امام خميني(ره) و مقام معظم رهبري، سال جهاد اقتصادي تبريك گفته شده است.

* پرچم بزرگ " يا مهدي ادركني " در ورزشگاه نصب شده است.

* دو تيم پرسپوليس و استقلال ساعت 15:40 وارد ورزشگاه آزادي شدند.

* حضور افراد غير مسئول در جايگاه خبرنگاران نيز از نكات قابل توجه است.
اين ديدار ساعت 17 آغاز مي‌شود.

shahin666
30-03-2011, 15:06
دوست عزیز معمولا من استادیوم میرم برای بازی های پرسپولیس ولی این دربی سرم بسیار شلوغه باید به کارهام برسم.برای همین این رو برای این گفتم که بدونید این شعاری که گفتم اصل هست و دقیقا و مطمئنا استقلالیها کپی کردند چون این شعاری که بنده عرض کردم بعد از دربی 68 در جایگاهها خونده میشد.

بلـــــــــــــه شما که راست مگید:31:
یادمه یه شعاری بود که استقلالیها میگفتن
میخوام براتون قصه بگم قصه ای از تیم استقلال بگم تیمی بود بهش میگفتن استقلال قهرمان آسیا
بعد شما پرس پولیسا این شعار رو از ما تقلید کردید می خوندید فقط یکی نیست بگه آخه
پرس پولیس کجا قهرمان آسیا شده :39:

دوست عزیز اگر قرار به نتیجه است که 6-0 پاسخ شماست !

اصلا چه ربطی داشت :18:شما هم که هر وقت کم میارید این بازی رو میگید
احتمالا شماها تو زیر زمین بادبادک هوا میکنید!!!!!!

خدا رو شکر قبول کردید که استقلال بازی نمی کنه و مثل تیم های دسته پایینی که جلوی تیم های بزرگ می ایستند منتظر یک موقعیت است که شیث رضایی با دلایل و اغراض شخصی بزاره فرهاد مجیدی بره و دروازه بان پرسپولیس به راحتی گل بخوره !!!!!!

نه من اصلا منظورم بازی رفت نبود کلی خدمته تون عرض کردم

این جمله شما از نظر زبان فارسی یعنی پرسپولیس بیشتر از استقلال موقعیت داشت !
در مورد زیاد بودنش پیشنهاد بنده یددن فیلم بازی است.
من در استادیوم بودم.

احتمالا استادیوم شلوغ بوده شما خوب نتونستید بازی رو ببینید:31:

با توجه به این عکس پس خودتون حرف خودتون رو باطل کردید !
من با کسی که خودش جواب خودش رو میده چیکار کنم؟!؟!؟
50 متر رو عرض می کنم

من 50 متر رو به تمسخر گفتم چیزی که زیاد تو حرفامون به دوستان پرس پولیسی با حرفامون میگیم
ولی تو این عکس نشون میده نزدیک محوطه جریمه اس دیگه !!!!!!!!!!:31:

baren
30-03-2011, 15:14
بلـــــــــــــه شما که راست مگید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یادمه یه شعاری بود که استقلالیها میگفتن
میخوام براتون قصه بگم قصه ای از تیم استقلال بگم تیمی بود بهش میگفتن استقلال قهرمان آسیا
بعد شما پرس پولیسا این شعار رو از ما تقلید کردید می خوندید فقط یکی نیست بگه آخه
پرس پولیس کجا قهرمان آسیا شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واقعا این ربط داشت؟
بنده عرض کردم این شعاری که گفتم رو پرسپولیسیها از استقلالیها تقلید نکردند بر عکس بوده و فقط همین شعر رو بحث کردم ....

اصلا چه ربطی داشت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]شما هم که هر وقت کم میارید این بازی رو میگید
احتمالا شماها تو زیر زمین بادبادک هوا میکنید!!!!!!
اصلا ربط داشت !:31:
شما فرمودید نتیجه مهمه و چیز دیگه مهم نیست !

نه من اصلا منظورم بازی رفت نبود کلی خدمته تون عرض کردم

نه بنده جزیی عرض کردم:31:

احتمالا استادیوم شلوغ بوده شما خوب نتونستید بازی رو ببینید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این رو بقیه قضاوت کنند چی بگم !

من 50 متر رو به تمسخر گفتم چیزی که زیاد تو حرفامون به دوستان پرس پولیسی با حرفامون میگیم
ولی تو این عکس نشون میده نزدیک محوطه جریمه اس دیگه !!!!!!!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
عزیز اگه قرار به بحث
تمسخر هست که من دیگه ادامه نمیدم ولی این عکس نشون میده نزدیک هست و حرف شما در کل و جز ! درست نیست.

Mohammad King
30-03-2011, 16:48
دوستان استقلالی تبریییک

1-0

Aref_2008
30-03-2011, 16:54
دوستان استقلالی تبریییک

1-0

فوتبال 93 دقیقه است!

Greedy
30-03-2011, 16:57
جوجه رو نیمه دوم میشماریم :دی
من دیگه کلا از فوتبال ایران زده شدم یه نیمه کسل کننده بود

Mohammad King
30-03-2011, 16:59
فوتبال 93 دقیقه است!
منم گلی که زده شد تبریک گفتم نه برنده شدن رو!!!!!!!

moh3en_sh
30-03-2011, 16:59
پرسپولیس نیمه ی اول نسبتا بهتر از استقلال بود و مثل بازیه برگشت پارسال بد شانسی آورد.

بی باک بی بال
30-03-2011, 17:01
چقدر کم تماشگر اومده

hojjatinho
30-03-2011, 17:03
فوتبال 93 دقیقه است!
البته بعضی وقت ها 97 دقیقه هم می شه!:31:
.............................
من هنوز تو شوک سکوهای خالی هستم . انصافا فوتبال ایران به کجا رسیده...!

بی باک بی بال
30-03-2011, 17:16
استقلال اگه بخواد اینجور بازی کم گل می خوره

Aref_2008
30-03-2011, 17:21
من 1 دقیقه این بازی رو ندیدم همش دارم تو اینترنت درباره مورچه‌خوارها سرچ می کنم ارزشش بیشتره! :27:
نتیجه بازی رو هم از فوتبال3.آی آر می گیرم:14:

دیگه بوق بوق ماشین و موتور ها بعد از بازی پرسپولیس و استقلال در کار نیست :23:
دنیای مزخرفی شده :9: دربی هم دربی های قدیم:45:

Masoud-Susa
30-03-2011, 17:29
آدم حظ میکنه وقتی این فوتبال زیبا رو میبینه! :27::31:
حیف وقت نیست اینجور تلف شه؟!:13:
ایشالا 2-3 هفته دیگه ال کلاسیکو!:31:

بی باک بی بال
30-03-2011, 17:33
اخه این شریفات چیه دیگه اورد توی بازی

ali-07
30-03-2011, 18:00
به همه عزیزان استقلالی تبریک میگم
برد خوبی بود

بی باک بی بال
30-03-2011, 18:03
بچه بییاد بترکنیم :8:

---------- Post added at 06:03 PM ---------- Previous post was at 06:00 PM ----------

تبریک ش
دستمال بدم خدمتتون

CATALONIA
30-03-2011, 18:08
من به همه ي طرفداران استقلال تبريك ميگم ..
پرسپوليس هم انصافا خوب بازي كرد ... داشتيم سكته ميزديم :31:

*M!L4D*
30-03-2011, 18:09
تبریک :40:
به قول عادل ترکی میخواست یه 1.1 دیگه رو هم رقم بزنه که نشد :دی

moh3en_sh
30-03-2011, 18:11
من موندم این ترکی چرا اون صحنه ای که محمدی با دوپا رفت تو شکم رضایی:31: رو پنالتی نگرفت
خیلی تابلو بود

mohsen0000000000
30-03-2011, 18:11
سلام
خوب چیزی تا دربی هفتادم معروف پایتخت نمونده
چه نتیجه ای برای این دیدار مهم پیش بینی می کنید؟

1 بر 0 به نف استقلال :31:

pcforlife
30-03-2011, 18:12
تبریک به همه آبی های گل!:10:
باید دید یه تیم تهرانی میتونه این اصفهانی ها رو بگیره یا نه!:31::46:
ولی انصافا چقدر پرسپولیس موقعیت خراب کرد! استقلال هم خداییش نیمه دوم حرفی برای گفتن نداشت! داوری هم واسه دو تیم خوب نبود! خصوصا نیمه دوم بعد از اون صحنه مشکوکی که رو رضایی پیش اومد... نکته جالب اینه که مفید زمانی که داربی رو دیدیم 75 دقیقه بود! من نمیدونم چطوری مجموعا 7 دقیقه وقت تلف شده گرفتن!:blink:

bayern
30-03-2011, 18:13
رفتو برگشت
از این لذت بخش تر نمیشه

آبیتهههههههههههههههههههه

mohsen0000000000
30-03-2011, 18:13
تبریک به همه آبی های گل!:10:
باید دید یه تیم تهرانی میتونه این اصفهانی ها رو بگیره یا نه!:31::46:

نه نميتونه:27:

nw_nk
30-03-2011, 18:16
ادامه: فوتبال باشگاهی در ایران | فصل 1389-1390 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])