PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طرفداران MSI GE620

mehdi666lp
27-03-2011, 08:15
سلام

این بار به سراغ لپ تاپ های MSI اومدیم...........سری جدید گیم که واقعا هم مدل خوبی

هست.........هم دیزاین عالی داره..............وهم مناسب گیم هستش..........این شما واین

هم MSI GE620

هرکس خریده یا میخواد بخره نظری داره یا انتقاد و پیشنهادی داره بگه..........
.
.
.
.
کانفیگ این مدل در حال حاضر تو ایران :

Processor : Intel Core I7 2630

Operating System : Genuine Windows 7 Home Premium

Memory : 8 GB DDR3

Display : 15.6" HD (1366x768) LED backlight

Graphics : Nvidia GeForce GT 540M -1GB

Video Output : 1x HDMI, 1x VGA

H.D.D : 750 GB

O.D.D : DVD/RW

Interfaces : 2x USB 3.0, 1x USB 2.0, 5-in-1 card reader

Sound : 4ch Speakers, Premium Sound by THX TruStudio Pro

Communication : 802.11 b/g/n WLAN, Bluetooth v2.1 + EDR, 1x Gigabit LAN

Webcam : HD (30fps@720p)

Battery : 6-Cell Li-Ion

Dimension (WxDxH) : 383 x 249.3 x 38mm

Weight : ~2.4kg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 09:15 AM ---------- Previous post was at 09:10 AM ----------

راستی قیمت این مدل در 6 فروردین 1390 ::::::::::
.
.
.
1.440.000 تومان

AGAHIPARS
27-03-2011, 18:05
سی پی یوش مشکلی نداره؟

mokhtar
27-03-2011, 20:03
من امروز برای دایم گرفتم از خود نمایندگی 1490 و گفت چیپستش حل شده فکر کنم دورغ گفته حالا شرکتش چنتا کوچه بالاتر از محل کارمه برم ببینم اوکی هست یا نه و یاتری 6 سل هست که باید 9 بود و صحفه کلیدش اصلان بدرد نیمخوره و کیفیت تصویر خوبه و صدا هم همین طور فعلان تا همین جا تست کردم تا بقیه رو هم تست کنم

mrsamuel
29-03-2011, 00:29
من امروز برای دایم گرفتم از خود نمایندگی 1490 و گفت چیپستش حل شده فکر کنم دورغ گفته حالا شرکتش چنتا کوچه بالاتر از محل کارمه برم ببینم اوکی هست یا نه و یاتری 6 سل هست که باید 9 بود و صحفه کلیدش اصلان بدرد نیمخوره و کیفیت تصویر خوبه و صدا هم همین طور فعلان تا همین جا تست کردم تا بقیه رو هم تست کنم

با سلام خدمت شما مختار عزیز
من تاپیک xps l501 رو هم دنبال کردم و میدونم که خودت اون مدل رو داری
اما کانفیگ این یه چیز دیگست
ازت میخوام یه لطفی کنی هر دو لپ تاپ رو با استفاده از برنامه gpu-z تست کنی و ازش عکس بگیری و برامون آپلود کنی

راستی در مورد پورت های sata 3 که میگن با cpu های sandy bridge مشکل دارن میتونی از برنامه HD Tune Pro 4.60 استفاده کنی و با استفاده از منوی health بررسی کاملی روش داشته باشی

منون ازت

mokhtar
29-03-2011, 20:35
چشم یه تست میگیرم بهتون میگم

alirecoba2
29-03-2011, 23:49
چه وب کم خفنی داره
720p

mrsamuel
30-03-2011, 19:32
چشم یه تست میگیرم بهتون میگم

ممنون از زحماتت

mashkooni
30-03-2011, 19:50
سلام دوستان عزیز
کسی یک review از این لپ تاپ نداره لینکشو واسه ما بزاره به نظرم لپ تاپ توپی باشه ولی من رفتم بازار میگفتن msi خرابیش زیاده . من خودم صبر کردم لپ تاپ سی پی یو نسل جدید بخرم ولی اینایی که اومدن بازار همشون به یک نحوی نقص دارن الانم گیج شدم چیکار کنم
با سپاس و تشکر فراوان

mrsamuel
30-03-2011, 21:55
سلام دوستان عزیز
کسی یک review از این لپ تاپ نداره لینکشو واسه ما بزاره به نظرم لپ تاپ توپی باشه ولی من رفتم بازار میگفتن msi خرابیش زیاده . من خودم صبر کردم لپ تاپ سی پی یو نسل جدید بخرم ولی اینایی که اومدن بازار همشون به یک نحوی نقص دارن الانم گیج شدم چیکار کنم
با سپاس و تشکر فراوان

دوست عزیز اتفاقا ام اس آی الان داره بهترین لپ تاپ هارو میزنه
تکنولوژی military class که فقط تو ساخت تجهیزات نظامی استفاده میشه الان تو قطعات کامپیوتری ام اس آی به صورت انحصاری داره به کار میره

من خودم MSI VX600 دارم که حدود یک سال و نیم دارم شب و روز ازش استفاده میکنم و 3-4 روز یه بار هم چند ساعت فقط خاموشش میکنم تا حالا آخ نگفته واقعا ازش راضیم

فروشنده هایی که ندارن میگن بده و زود خراب میشه اینم که تو تجارت امروز طبیعیه
یه سر به این سایت بزن و مستقیم با مدیر فروشش در ارتباط باش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

javad2157
31-03-2011, 14:27
با سلام ، من این لپ تاپ رو چند روز پیش خریدم.یه سوال در مورد گرافیکش داشتم.من وقتی میرم توی قسمت rating ویندوز هفت مدل گرافیک رو
Intel(R) HD Graphics Family
معرفی میکنه.می خواستم بدونم اگر این گرافیکشه پس GeForce GT 540M چیه؟لازم به ذکره که توی device manager سیستم در قسمت display adapters هم Intel(R) HD Graphics Family و هم GeForce GT 540M رو به عنوان کارت گرافیک نصب کرده.
اگر کسی اطلاعی در این مورد داره ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنه چون برام جالبه؟:20:

hamid.acm
31-03-2011, 23:11
با سلام ، من این لپ تاپ رو چند روز پیش خریدم.یه سوال در مورد گرافیکش داشتم.من وقتی میرم توی قسمت rating ویندوز هفت مدل گرافیک رو
معرفی میکنه.می خواستم بدونم اگر این گرافیکشه پس GeForce GT 540M چیه؟لازم به ذکره که توی device manager سیستم در قسمت display adapters هم Intel(R) HD Graphics Family و هم GeForce GT 540M رو به عنوان کارت گرافیک نصب کرده.
اگر کسی اطلاعی در این مورد داره ممنون میشم اگر من رو راهنمایی کنه چون برام جالبه؟:20:
سلام
مبارکت باشه خیلی عالیه.

این مدل دارای دو چیپست گرافیک هست.
Intel(R) HD Graphics Family : از امکانات جدید سری Core i اینتل هست که گرلفیک روی cpu سوار شده.
GeForce GT 540M : کارت گرافیک اصلی سیستم شما هست که وقتی میخوای برنامه 3D یا بازی اجرا کنی باید اون رو فعال کنی. طریقه فعال کردنش هم اینه که باید به وسیله کلید تعبیه شده روی سیستم بین گرافیک ها سوئیچ کنی.
GE600 هم مثل همین مدل دارای دوتا گرافیک هست. وقتی گرافیک اصلی سیستم رو فعال میکنم علامت اون که Ati هست کنار ساعت میشینه. فکر کنم وقتی گرافیک سیستم فعال کنی علامت Nvidia روی Sys Try بشینه.

میشه بگی
1- چند خریدی؟
2- باطریش چند سلولیه؟
3- کیفیت صفحه نمایشش در چه حدی هست؟
4- تونستی از حداکثر قدرتش استفاده کنی و میزان گرمای بدنه و گرمای خروجی رو تست کنی؟

mashkooni
01-04-2011, 09:23

دوست عزیز به نظر من این لپ تاپ از دو گرافیگ بهره می بره که بسته به نوع کارت میتونی سوییچ کنی
راستی میتونی نظریت رو در مورد این لپ تاپ بیان کنی و یک تحلیلی ازش داشته باشی

hesam.ah
01-04-2011, 13:52
درود بر تمامی دوستان MSI باز...:31:
بنده خودم هم قصد خرید همین مدل رو دارم...
یکی از دوستان نزدیک بنده که مسئول فروش ماتریکس هم هست منو راهنمایی کرد حدود یک ماه پیشبرای خرید این نوت بوک...:10:
این نوت بوک قرار بود در یکشنبه اخر سال به بازار بیاد...ولی 5شنبه اخر هفته سال 1389 این نوت بوک با قیمت 1.445.000 تومان به بازار عرضه شد همراه با اشانتیون یک عدد کیف و موس گیمینگ که خود شرکت MSI تو بسته بندی هاش عرضه میکنه!
نقاط قوت نوت بوک 100% cpu این نوت بوک هست که از نسل جدید هست و بدون مشگل...:5:
MSI اولین تولید کننده cpu های سندی بریدج هست که cpu هاش بدون مشگل عرضه شد...همچنین از طرفی هم برند هایی مثل asus که همیشه تکنولوژی رو زود تر از همه دارند ولی با مشگل...
در کل GE620 با حدود قیمت 1.440.000 تومان فعلا بهترین نوت بوک با بهترین کانفیگ هست...بنده هنوز این نوت بوک رو از نزدیک مورد بررسی انجام ندادم ولی به نظر میاد میشه روش حساب هایی باز کرد...
فقط چندتا نکته برای عزیزانی که قصد خرید دارند...
این نوت بوک رو فقط با گارانتی 400 روزه ماتریکس خریداری کنید چون ماتریکس تنها وارد کننده msi هست و بنظر میاد گارانتی خوبی باشه...
نکته دوم هم حدالامکان از خود نمایندگی خرید نکنید و سعی کنید از زیرمجموعه ها خریداری کنید که بتونید تخفیف هم بگیرید...
همچنین توجه کنید که شرکت به نمایندگی ها کوله و موس گیمینگ مخصوص همین مدل رو میده تا به عنوان اشانتیون روی این محصولات عرضه کنند ...پس حواستون باشه که اونلرو هم بهتون بدن و نپیچونن...
در اخر دوستانی که خریداری کردند لطفا یک ویدئو یا چندین عکس از این مدل قرار بدند و نقاط ضعف و قوت رو مورد بررسی انجام دهند....با تشکر
ارزومند ارزوهاتون...حسام:11:

shitan
03-04-2011, 10:41
سلام
اگه ممکنه افرادی که این لپتاپ را دارند یه تست با برنامه PCMark Vantage score بگیرند و اینجا بزارند.:10:

hhrt
03-04-2011, 11:02
sسلام بر بروبچز نوتبوک باز..
منم اول قصد خرید نتبوک ایسوز یا لنوو داشتم اما سیستمهایی که ام اس ای رو کرده محشر فقط طاهرش اونجوری که باید نیست اما کانفیگش اونم پوشش میده...منتظریم بچهها تست بگیرن ببینیم چجور بخریم یا نه.....بروبچز خواهشا زودتر این لطفو بکنن...

mokhtar
03-04-2011, 13:03
اینم عکس ها

javad2157
03-04-2011, 13:39
سلام
مبارکت باشه خیلی عالیه.

این مدل دارای دو چیپست گرافیک هست.
Intel(R) HD Graphics Family : از امکانات جدید سری Core i اینتل هست که گرلفیک روی cpu سوار شده.
GeForce GT 540M : کارت گرافیک اصلی سیستم شما هست که وقتی میخوای برنامه 3D یا بازی اجرا کنی باید اون رو فعال کنی. طریقه فعال کردنش هم اینه که باید به وسیله کلید تعبیه شده روی سیستم بین گرافیک ها سوئیچ کنی.
GE600 هم مثل همین مدل دارای دوتا گرافیک هست. وقتی گرافیک اصلی سیستم رو فعال میکنم علامت اون که Ati هست کنار ساعت میشینه. فکر کنم وقتی گرافیک سیستم فعال کنی علامت Nvidia روی Sys Try بشینه.

میشه بگی
1- چند خریدی؟
2- باطریش چند سلولیه؟
3- کیفیت صفحه نمایشش در چه حدی هست؟
4- تونستی از حداکثر قدرتش استفاده کنی و میزان گرمای بدنه و گرمای خروجی رو تست کنی؟

ممنون از اطلاعاتي كه دادي.
1444000 هزار تومن خريدم
نمي دونم باطريش چند سلوليه راستش رو بخواي الان هم به لپ تاپ دسترسي ندارم چون لپ تاپ رو براي برادرم خريديم و الانم پيشش نيستم.
صفحه نمايشش هم خوبه من وقتي با لپ تاپ خودم كه وايو مدل f126fm هست مقايسه كردم نور صفحه msi واقعا بيشتر بود
راستش رو بخواي چهارمين سوالتو انجام ندادم.
راستي البته شايد هم بدوني پورت usb3 هم داره.ببين سرعت انتقال اطلاعات براي usb3 چقدره؟آخه من با هاردم كه usb3 هست تست كردم متوسط 30m/ps بود كه اين همون سرعتي بود كه لپ تاپ خودم و ‍pc كه usb3 رو پشتيباني نمي كنند, دارند.
ببين راجع به اين كليدي كه بين دو تا كارت گرافيك سوييچ مي كنه ميتوني بيشتر توضيح بدي و اينكه ميدوني اين كليد چي هست؟
باز هم ممنون.:20:

shitan
03-04-2011, 14:00
سرعت هارد حداکثر همین حدوده .usb3 برای ذخیره سازی فعلا فقط تبلیغه.

javad2157
03-04-2011, 14:05
دوست عزیز به نظر من این لپ تاپ از دو گرافیگ بهره می بره که بسته به نوع کارت میتونی سوییچ کنی
راستی میتونی نظریت رو در مورد این لپ تاپ بیان کنی و یک تحلیلی ازش داشته باشی

سلام
به نظر من با توجه به قيمتش (1440000تومن ) واقعا option هاي فوق العاده اي داره
البته نميشه گفت لپ تاپ بي نقصيه بستگي داره كه چه كاري از لپ تاپت بخواي اين لپ تاپ سري گيم msi هست البته اين رو هم بگم من هر كاري كردم نتونستم pes11 را با كيفيت خوب run كنم و وقتي مي خواستم بازي رو run كنم با يه warnnig جدي مواجه ميشدم(البته شايد ايراد از pes من باشه نمي دونم)
در كل ميتونم بگم لپ تاپ ايده آلي البته در حال حاضر.

javad2157
03-04-2011, 14:11
سرعت هارد حداکثر همین حدوده .usb3 برای ذخیره سازی فعلا فقط تبلیغه.
سلام
بخشيد من متوجه نشدم پس اين كه گفته مي شه سرعت usb3 تقريا 10 برابر usb2 هست الكيه يا اينكه مادربوردها هنوز به اون قدرت نرسيدند؟

shitan
03-04-2011, 14:45
سلام
بخشيد من متوجه نشدم پس اين كه گفته مي شه سرعت usb3 تقريا 10 برابر usb2 هست الكيه يا اينكه مادربوردها هنوز به اون قدرت نرسيدند؟

usb 3 سرعت بالایی داره حتی بیشتر از sata2 .ولی هیچ کدوم از ابزارهای ذخیره سازی دائم اطلاعات نمیتونن حتی به sata 2 با سه گیگ پهنای باند برسند چه برسه به usb3 .شاید تنها فرقش با هارد های جامد باشه که اونها هم فعلا خیلی گرونند.

.princess
04-04-2011, 13:17
دوستان اگه امكانش هست اين سه مدل رو براورد كنيد در درجه اول از نظر كارايي و در درجه بعد از بعد اقتصادي و مناسب بودن قيمتش چون يه لپ تاب ميخواستم واسه كارهاي گرافيكي با يه قيمت معقول اگه ممكن منو راهنمايي كنيد يه تاپيك هم زدم اگه به اونجا هم مراجعه كنيد سپاسگزار ميشم اين سه مدل لپ تاب هست :
Asus n53sn/sv
msi GE 620
Acer 5742 G

.princess
04-04-2011, 13:18

p3rsi4n
04-04-2011, 22:36
کسی میتونه راهنمایی کنه این سیستم رو مشهد از کجا میشه تهیه کرد؟

stq
05-04-2011, 00:27

منم همین سوالو دارم کسی میتونه کمک کنه؟:7:

p3rsi4n
05-04-2011, 00:32
نمایندگی ام اس آِی مشهد مجتمع تابان که متاسفانه همه چی داره جز لپتاپ نمیدونم چطوری به اینا نمایندگی میدن

amin_pwa
05-04-2011, 09:54
دوستان می تونید برای اطلاعات بیشتر به دو سایت زیر رجوع کنند :

Ghandeasal1369
06-04-2011, 06:44
براي كار انيميشن و 3D لپ تاپ xps l501 بهتره يا MSI GE620 ؟
گرافيك MSI GE620 تا چند گيگ شير مي كنه؟
باتري 9cell هم داره؟
هاردش چند rpm هست؟

mohsenslr
06-04-2011, 12:33

دوست من از من میشنوی از بازار مشهد خرید نکن! آشفته بازاریه واسه خودش! مخصوصا توی اینجور محصولات.

یا از طریق اینترنت سفارش بده و یا بگو که از تهران برات بفرستن.

amin_pwa
06-04-2011, 17:47
دوستان این فایل pdf شامل تمام محصولات msi موجود در ایران هست : ر

---------- Post added at 05:47 PM ---------- Previous post was at 05:46 PM ----------

دوستان این فایل pdf شامل تمام محصولات msi موجود در ایران هست :

esi_zholly
08-04-2011, 16:52
سلام بچه ها
خوبید ؟ یه هم فکری میخوام ازتون

من میخوام یکی از این 2تا رو بگیرم راهنماییم کنید

خودم هم گرافیست هستم و گیمر
با توجه به مصرف من کدوم بهتره

Dell XPS L501 ram 6gig
MSI GE620

من اصلا تو زمینه لپ تاپ حرفه ای نیستم لطفا با دلیل راهنماییم کنید مرسی

starn
08-04-2011, 18:33
دوستانی که این مدل رو دارن راضی هستن
گیم های مختلف رو تست کردن ببینن گرافیک روی بالاترین حد ممکن اجرا می شه یا نه
و مهم تر از همه دما در هنگام بازی تا چه حد بالا می ره؟؟؟

mohsenslr
09-04-2011, 10:24
سلام بچه ها
خوبید ؟ یه هم فکری میخوام ازتون

من میخوام یکی از این 2تا رو بگیرم راهنماییم کنید

خودم هم گرافیست هستم و گیمر
با توجه به مصرف من کدوم بهتره

Dell XPS L501 ram 6gig
MSI GE620

من اصلا تو زمینه لپ تاپ حرفه ای نیستم لطفا با دلیل راهنماییم کنید مرسی

مسلما GE620 به دلیل استفاده از پردازنده های نسل جدید و همچنین استفاده گرافیک قویتر انتخاب بسیار مناسبتری هست نسبت به l501 .
اما اگر عجله ندارید صبر کنید تا لپتاپ های جدید dell L502 وارد بشه چون گرافیک به کار رفته در اینها از GE620 یه خورده قویتر هست و همچنین از پرازنده های نسل جدید استفاده میکنه و به دلیل تنوع مدل ها ، قدرت انتخاب شما بیشتر میشه.

starn
10-04-2011, 16:36
و همچنین از پرازنده های نسل جدید استفاده میکنه
مگه ge620 پردازندش از نسل جدید نیست؟؟؟
راستی ویندوز 7 به سخت افزار لپ تاپ چه نمره ای میده؟؟؟

mohsenslr
10-04-2011, 17:14
مگه ge620 پردازندش از نسل جدید نیست؟؟؟
راستی ویندوز 7 به سخت افزار لپ تاپ چه نمره ای میده؟؟؟

]چرا . من که توی پست قبلی گفتم!

منتها منظورم از خط دوم اینه که لپتاپ های L502 یا L702 علاوه بر استفاده از همون پردازنده ای که ge620 استفاده میکنه ، از گرافیک قویتری برخوردار هستند (GT555) .

amin_g_p
10-04-2011, 23:03
]چرا . من که توی پست قبلی گفتم!

منتها منظورم از خط دوم اینه که لپتاپ های L502 یا L702 علاوه بر استفاده از همون پردازنده ای که ge620 استفاده میکنه ، از گرافیک قویتری برخوردار هستند (GT555) .

کارت گرافیک l502 طبق سایت دل این دو مورد هست :

2048MB NVIDIA® GeForce® GT540M
1024MB NVIDIA® GeForce® GT525M

mohsenslr
11-04-2011, 08:28
کارت گرافیک l502 طبق سایت دل این دو مورد هست :

2048MB NVIDIA® GeForce® GT540M
1024MB NVIDIA® GeForce® GT525M

بله . درست فرمودید . مدل های 15 اینچ از این دو گرافیکی که فرمودید استفاده می کنند . ولی مدل 17 اینچ از GT550 و GT555 استفاده می کنند. من چون فقط مدل 17 اینچ رو دیدم فکر کردم مدل های 15 اینچ هم از همین گرافیک ها استفاده می کنند ولی الان که نگاه کردم دیدم فرق داره.

در هر صورت پوزش بابت اطلاع رسانی غلط !

با تشکر

amin_g_p
11-04-2011, 12:09
بله . درست فرمودید . مدل های 15 اینچ از این دو گرافیکی که فرمودید استفاده می کنند . ولی مدل 17 اینچ از GT550 و GT555 استفاده می کنند. من چون فقط مدل 17 اینچ رو دیدم فکر کردم مدل های 15 اینچ هم از همین گرافیک ها استفاده می کنند ولی الان که نگاه کردم دیدم فرق داره.

در هر صورت پوزش بابت اطلاع رسانی غلط !

با تشکر

من که مدل 17 اینچی سری قبل را ندیدم جایی بفروشه جدید را هم فکر نکنم بیارن البته خوبه چون 17 اینچش فکر کنم 3d هم هست؟!

mohsenslr
11-04-2011, 14:27
من که مدل 17 اینچی سری قبل را ندیدم جایی بفروشه جدید را هم فکر نکنم بیارن البته خوبه چون 17 اینچش فکر کنم 3d هم هست؟!

هم به به صورت 3D موجود هست و هم به صورت معمولی.

amin_g_p
11-04-2011, 23:08
هم به به صورت 3D موجود هست و هم به صورت معمولی.

منظورم اینه که توی لیست قیمت گارانتی ها ندیدم. ولی می دونم هم 3D هست هم معمولی.

(سی پو یوی l502 اگر اشتباه نکنم یک پله از GE620 پایین تره)

memoliiiii
12-04-2011, 00:46
من این مدلو عید گرفتم گرافیستم و واسه طراحی لازمش دارم CPU بی نظیره صدا و وبکم عالی در کل بگم خیلی بیسته
ولی این وسط یه سوال واسم پیش اومده وقتی تو برنامه فتوشاپ کار میکنم گرافیکش یه پیغام میده و برنامه رو قفل میکنه من پیغامشو مینویسم اگه کسی بتون راهنماییم کنه ممنون میشم
(Diasplay Driver Nvidia Windows Unknown mode Driver 267.04 Stoppes Responding and has Successfully recovered)
البته اضافه کنم قبلا کدش 266.03 بود پس بردم نمایندگی گفتن آپدیت لازم داره واسم آپدیت کردن حالا کدش شده 267.04

mokhtar
12-04-2011, 18:05
دوستان چطوری میشه روی کارت انویدیا برد الان روی اینتل هست هر کاری کردم نشد:)

mohsenslr
12-04-2011, 20:20
دوستان چطوری میشه روی کارت انویدیا برد الان روی اینتل هست هر کاری کردم نشد:)

دوست عزیز به صورت اتوماتیک خود سیستم هر وقت ببینه که پردازش بالاتری نیاز داره سوئیچ میکنه. نیازی نیست شما خودت سوئیچ کنی!

mokhtar
13-04-2011, 12:32
دوست عزیز به صورت اتوماتیک خود سیستم هر وقت ببینه که پردازش بالاتری نیاز داره سوئیچ میکنه. نیازی نیست شما خودت سوئیچ کنی!

جون اتومات هست یه برنامه داشت روی صحفه برای بنجمارک بود روی پایینترین و بالاترین میزاشتم فرقی نداشت اصلان نمیکشید و بازی هات پورشه رو که بازی میکردم فقط کارت اینتل رو میشناخت؟

mohsenslr
13-04-2011, 21:23
جون اتومات هست یه برنامه داشت روی صحفه برای بنجمارک بود روی پایینترین و بالاترین میزاشتم فرقی نداشت اصلان نمیکشید و بازی هات پورشه رو که بازی میکردم فقط کارت اینتل رو میشناخت؟

شما الان توی بازی ها مشکل دارید؟ افت فریم دارید؟ همین هات پر سوییت رو روی چند فریم اجرا میکنید و با چه تنظیماتی؟

mokhtar
14-04-2011, 09:35
تو بازی ها یه مقدار کم میاره تازه روی مدیوم میازرم اینطوری هست باید درایور گرافیک رو اپدیت کنم پس خودش اتومات سویچ میکنه جالبه

hamed_yakoza
14-04-2011, 10:06
سلام من ديروز GE620 خريدم ولي 2 تا مشكل دارم اگر كسي مي تونه كمكم كنه
1- من مي خواهم وب كمو فعال كنم هر كاري مي كنم نمي تونم
2- من مي خواهم بازي PES 2011 در آخرين رزولشين بازي كنم نميشه چون گرافيك INTEL مي شناسه نمي شه گرافيك NVIDIA فعال كرد

---------- Post added at 10:06 AM ---------- Previous post was at 10:05 AM ----------

راستي به نظر من CPU هنوز مورد دارد چون E-SATA در اين لپ تاپ حذف شده

hesam.ah
14-04-2011, 20:01
اره دوستان من هم امروز need for speed shift رو ریختم که از گرافیک اینتل استفاده کرد و روی gt 540 نرفت...
کسی فهمیده چطوری میشه سئئیچ کرد گراقیک رو؟؟؟

amin_g_p
14-04-2011, 23:20
ظاهرا باید اتوماتیک سوییچ بشه البته توی یه ریویو نوشته بود این اتوماتیک یا همون اپتیموس nvidia درست عمل نمی کنه نمی دونم باسه همه ی لپ تاپ های دو گرافیکه اینجوریه یا فقط ge620

zare57
15-04-2011, 00:09
در مورد كارت گرافيك 540m روي اين لپ تاب سايت notebookcheck اين چيزي كه براتن گذاشتم را نوشته
البته من مقايسه كرده بودم اين مدل را با مدل 555m .
گفتم شايد بدردتون بخوره
2. Midrange Graphics Cards
These cards should be able to handle all current games with fluent framerates but not all with high detail settings. Especially demanding games may only run in low-medium detail settings. However, you can get some cards in smaller form factor laptops with good battery life.

---------- Post added at 01:09 AM ---------- Previous post was at 01:07 AM ----------

البته توضيحات كامل اين كارت گرافيك را ميتونين تو اين ادرس مطالعه كنيد.

mohsenslr
15-04-2011, 08:57
والا بنده که روی دوتا لپتاپ دیگه امتحان کردم قبلا خیلی سریع و بدون اینکه ما احساس کنیم سوئیچ میکرد روی گرافیک دوم ! حالا نمیدونم مشکل این لپتاپ چیه ؟!!:13:

starn
15-04-2011, 10:30
این بار سوم که از دوستان یکه این مدل رو دارن سوال م یکنم یعنی جواب سوال اینقدر سخته که یکی نگاه نم یکنه بگه
ویندوز 7 به دستگاه چه امتیازی داده؟

shitan
15-04-2011, 12:21
والا بنده که روی دوتا لپتاپ دیگه امتحان کردم قبلا خیلی سریع و بدون اینکه ما احساس کنیم سوئیچ میکرد روی گرافیک دوم ! حالا نمیدونم مشکل این لپتاپ چیه ؟!!:13:

وقتی به برق وصل هستید چی بازم مشکل دارید.من این لپتاب را ندارم و دنبال خریدنشم.ولی معمولا سوئیچ کردن گرافیک به تنظیمات پاور اپشن هم بستگی داره مثلا از روی ماکزیمم باتری بردارید و روی حداکثر پرفورمنس بزارید.

mohsenslr
15-04-2011, 15:20
وقتی به برق وصل هستید چی بازم مشکل دارید.من این لپتاب را ندارم و دنبال خریدنشم.ولی معمولا سوئیچ کردن گرافیک به تنظیمات پاور اپشن هم بستگی داره مثلا از روی ماکزیمم باتری بردارید و روی حداکثر پرفورمنس بزارید.

دوست عزیز من خودم که این لپتاپ رو ندارم. در جواب پستهای قبلی اینو گفتم.

htn_21
15-04-2011, 16:45
این بار سوم که از دوستان یکه این مدل رو دارن سوال م یکنم یعنی جواب سوال اینقدر سخته که یکی نگاه نم یکنه بگه
ویندوز 7 به دستگاه چه امتیازی داده؟

دوست عزیز این امتیازیه که ویندوز 7 به ge620 میده :

hamed_yakoza
15-04-2011, 18:29
سلام
من زنگ زدم ماتريكس گفت تنظيمات NVIDIA را درست كنيد من هم انجام دادم ولي درست نشد

hamed_yakoza
15-04-2011, 18:49
من تو خود سايت MSI مدل GE620 ديدم BLUE-RAY داره ولي مدل هاي موجود در ايران هيچكدام BLUE-RAY نداره:41:

starn
15-04-2011, 19:12
دوست عزیز این امتیازیه که ویندوز 7 به ge620 میده :

امتیاز خیلی پایین من الان ایسر 5741 دارم سی پی یو i5 گرافیگ 320 رم 4 گیگ امتاز ویندوز به لپتاپ 5.8
یعنی به این مدل سون 1 صدم درصد امتیاز بالاتر میده؟!!! با 8 گیگ رم و سی پی یو و گرافیک بالاتر!

mohsenslr
15-04-2011, 19:34
امتیاز خیلی پایین من الان ایسر 5741 دارم سی پی یو i5 گرافیگ 320 رم 4 گیگ امتاز ویندوز به لپتاپ 5.8
یعنی به این مدل سون 1 صدم درصد امتیاز بالاتر میده؟!!! با 8 گیگ رم و سی پی یو و گرافیک بالاتر!

دوست عزیز ، رنکینگ ویندوز پایینترین نمره رو در نظر میگیره. اگر ممکن هست شما نمره قطعات رو به صورت تکی قرار بدید . اگر مثل همین بتونید عکس بگذارید که چه بهتر!

d.b23
15-04-2011, 19:46
بچه مدل هایی که توایران هست full Hd هستن؟ LED هستن؟
تصویرشون نسبت به سونی چجوریه؟
هاردشون 5400 دوره ؟
صداش بلنده؟

hamed_yakoza
16-04-2011, 09:39
بچه مدل هایی که توایران هست full Hd هستن؟ LED هستن؟
تصویرشون نسبت به سونی چجوریه؟
هاردشون 5400 دوره ؟
صداش بلنده؟

سلام
FULL HD نسيت HD است و LED است
تصويرش از سوني بهتر نباشه بدتر نيست تصويرش عاليه
هاردش 7200
صداش معركست:8:

amin_g_p
16-04-2011, 10:54
سلام من ديروز GE620 خريدم ولي 2 تا مشكل دارم اگر كسي مي تونه كمكم كنه
1- من مي خواهم وب كمو فعال كنم هر كاري مي كنم نمي تونم
2- من مي خواهم بازي PES 2011 در آخرين رزولشين بازي كنم نميشه چون گرافيك INTEL مي شناسه نمي شه گرافيك NVIDIA فعال كرد

---------- Post added at 10:06 AM ---------- Previous post was at 10:05 AM ----------

راستي به نظر من CPU هنوز مورد دارد چون E-SATA در اين لپ تاپ حذف شده

در مورد سوییچ گرافیک شاید این پست کمک کنه:

htn_21
16-04-2011, 14:29

دوستان اگه میخواید روی گرافیک nvidia سوئیچ کنید این مسیری که میگم رو دنبال کنید:
روی صفحه دسکتاپ کلیک راست کنید و روی nvidia control panel کلیک کنید، بعد در سمت چپ صفحه باز شده روی manage 3d settings کلیک کنید.
بعد در سمت راست زیر global setting نوشته perferred graphic processor ،کادر زیر این نوشته رو باز کنید و اونو از auto به High - performance تغییر دهید
و در انتها در زیر صفحه بر روی apply کلیک کنید..

اگر هم قصد دارید که فقط برای برنامه یا بازی خاصی از گرافیک nvidia استفاده کنید میتونید از پست بالا که دوست عزیزمون فرمودن استفاده کنید.. موفق باشید

hamed_yakoza
16-04-2011, 14:31

سلام
من با ماتريكس تماس گرفتم و همين تنظيماتو گفتن به هرحال ممنون

htn_21
16-04-2011, 14:47
سلام
من با ماتريكس تماس گرفتم و همين تنظيماتو گفتن به هرحال ممنون

سلام ببین من نمیتونم پ.خ بدم .
در مورد وبکم که گفتین. ببین درایور لپ تاپت رو بذار تو دستگاه بعد از توو قسمت utility برنامه simple camera رو نصب کن.. بعد نصب اونو اجرا کن و از وبکمت تست بگیر

amin_g_p
16-04-2011, 22:55
صاحبان ge620 یکی با cpu-z مشخصات را اینجا نگذاشت من صفحه cpu و mainboard را می خواستم.

دانلود cpu-z (کم حجمه از کنار سایت می تونید فقط ورژن مخصوص ویندوز خودتون را دانلود کنید):

یک مورد دیگه اینکه msi گفته از لینک زیر چک کنید ببینید چیپستتون جدید هست یا مورد دار البته تو لینکش gt680 را گفته ولی توی توضیحات ge620 گفته از این لینک چک کنید:

جوابش را هم اعلام کنید

hesam.ah
17-04-2011, 01:46
صاحبان ge620 یکی با cpu-z مشخصات را اینجا نگذاشت من صفحه cpu و mainboard را می خواستم.

دانلود cpu-z (کم حجمه از کنار سایت می تونید فقط ورژن مخصوص ویندوز خودتون را دانلود کنید):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیک مورد دیگه اینکه msi گفته از لینک زیر چک کنید ببینید چیپستتون جدید هست یا مورد دار البته تو لینکش gt680 را گفته ولی توی توضیحات ge620 گفته از این لینک چک کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجوابش را هم اعلام کنید
تو لینکی که قرار دادید هیچ اشاره ای به ge620 نشده...
بنده چک کردم گفت اصلا شماره سریال مذکور جزو سری نیست....

amin_g_p
17-04-2011, 15:31
تو لینکی که قرار دادید هیچ اشاره ای به ge620 نشده...
بنده چک کردم گفت اصلا شماره سریال مذکور جزو سری نیست....

توی قسمت faq مدل ge620 نوشته بود:

hamed_yakoza
17-04-2011, 18:06
توی قسمت faq مدل ge620 نوشته بود:

سلام
آن قسمت پرسش و پاسخ است كه مدل هايي كه پرسش مي شوند در اين قسمت است

maryam91
18-04-2011, 11:19
سلام
FULL HD نسيت HD است و LED است
تصويرش از سوني بهتر نباشه بدتر نيست تصويرش عاليه
هاردش 7200
صداش معركست:8:

اگه منظورتون همین مدل ge620 هاردش 5400 rpm
اینم مدل WDC WD7500BPVT-22HXZT1

mrsamuel
18-04-2011, 23:40

تاپیک برای مدل ge620 هست دیگه غیر از این واسه چه مدلی میخواد باشه؟؟؟؟

طبق اعلام خود msi هارد ققط 7200rpm تولید خواهد شد اگه شما غیر ازاین مشاهده کردین لطفا با دلیل عنوان کنید
از برنامه ی hd tune pro از منوی info یا برنامه ی SiSoftware Sandra Professional Business 2011c از قسمت physical disk عکس بگیرید و آپلود کنید تا همه ببینن که دور هارد چقدر هستش....

من نمیدونم چرا بعضی ها هی سعی میکنن یه برندی رو تخریب کنن؟؟؟:13::13:

amin_g_p
18-04-2011, 23:50
دوستان مشکلشون با تغییر گرافیک در بازی حل شد؟

hamed_yakoza
19-04-2011, 12:47
سلام
شما به چه استنادي مي گيد 5400 rpm است

---------- Post added at 12:47 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

دوستان مشکلشون با تغییر گرافیک در بازی حل شد؟

سلام
تقريبا بله

maryam91
19-04-2011, 15:12
تاپیک برای مدل ge620 هست دیگه غیر از این واسه چه مدلی میخواد باشه؟؟؟؟

طبق اعلام خود msi هارد ققط 7200rpm تولید خواهد شد اگه شما غیر ازاین مشاهده کردین لطفا با دلیل عنوان کنید
از برنامه ی hd tune pro از منوی info یا برنامه ی SiSoftware Sandra Professional Business 2011c از قسمت physical disk عکس بگیرید و آپلود کنید تا همه ببینن که دور هارد چقدر هستش....

من نمیدونم چرا بعضی ها هی سعی میکنن یه برندی رو تخریب کنن؟؟؟:13::13:

اولا که قصد بنده تخریب نبوده اضافه کردن اطلاعات صحیح راجع به این دستگاه بوده خواهشا تفسیرتون رو پس بگیرید
من خودم این لپ تاپ رو چند روزه خریدم میتونم با این نرم افزارایی که شما درخواست دادید هم اطلاعاتشو بهتون بدم

سلام

---------- Post added at 12:47 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

سلام
تقريبا بله

در مورد منبع استنادم هم من آی دی نامبر سخت افزارم رو قرار دادم
کافی بود توی گوگل سرچش کنید
و دیگه این که از خود فروشنده سرعت دور هارد رو پرسیده بودم
فکر می کنم توی تاپیک بودن کسانی که این مدل رو داشتن می تونید از اونا هم سوال کنید

amin_g_p
19-04-2011, 15:27
سلام

سلام
تقريبا بله

سلام
چون قصد خرید دارم "تقریبا بله" یعنی چی؟ هنوز در اجرای بازی ها مشکل داره با گرافیک انویدیا؟ در مورد نرم افزارهای گرافیکی و 3D چی تست کردین؟

hamed_yakoza
19-04-2011, 16:44
سلام
چون قصد خرید دارم "تقریبا بله" یعنی چی؟ هنوز در اجرای بازی ها مشکل داره با گرافیک انویدیا؟ در مورد نرم افزارهای گرافیکی و 3D چی تست کردین؟

بله تست كردم فقط براي نرم افزارها و بازي هاي گرافيك بالا حتما بايد مستقيم به برق وصل بشه وگرنه كم مياره اگر قصد خريد داري حتما بخر خيلي رديفه من كه راضيم

amin_g_p
19-04-2011, 22:44
اولا که قصد بنده تخریب نبوده اضافه کردن اطلاعات صحیح راجع به این دستگاه بوده خواهشا تفسیرتون رو پس بگیرید
من خودم این لپ تاپ رو چند روزه خریدم میتونم با این نرم افزارایی که شما درخواست دادید هم اطلاعاتشو بهتون بدم

فکر می کنم توی تاپیک بودن کسانی که این مدل رو داشتن می تونید از اونا هم سوال کنید

با تشکر از اطلاعات اگر ممکنه مشخصات سیستم را با کمک CPU-Z و HD TUNE قرار دهید من که کلی درخواست دادم کسی عکس مشخصات را قرار نداد.

mohsen19x
20-04-2011, 09:11
دوستان این لب تاپ گیم هست .چرا هیچکس در مورد بازیهای تست شده روی لبتاپ چیزی نمیگه ؟ نکنه کم میاره یا تیک میخوره ؟ full hd هست ؟ سیمکارت میخوره ؟ گرافیکش برای بازی چجوره
؟ تا حالا خرابی داشته ؟

hamed_yakoza
20-04-2011, 12:43
دوستان این لب تاپ گیم هست .چرا هیچکس در مورد بازیهای تست شده روی لبتاپ چیزی نمیگه ؟ نکنه کم میاره یا تیک میخوره ؟ full hd هست ؟ سیمکارت میخوره ؟ گرافیکش برای بازی چجوره
؟ تا حالا خرابی داشته ؟
سلام
تيك نمي زنه تا وقتي كه مستقيم به برق وصله FULL HD نيست HD ، سيمكارت نمي خوره، گرافكش تو بازي عاليه ،در مورد خرابيم اطلاعاتي ندارم

mohsen19x
20-04-2011, 21:40
حالا بین lenov y560 با msi ge 620 کدام مدلو بگیرم که کیفیت بهتری داشته باشه ؟ لطفا با دلیل بگید

mrsamuel
20-04-2011, 23:35

id number که دلیل نمیشه
شما همونجور که من و دوستمون amin_g_p گفتیم از برنامه ها عکس بگیر و آپلود کن

hamed_yakoza
21-04-2011, 10:03
حالا بین lenov y560 با msi ge 620 کدام مدلو بگیرم که کیفیت بهتری داشته باشه ؟ لطفا با دلیل بگید
سلام
msi ge620 از همه لحاظ سرتره

amin_g_p
21-04-2011, 10:23
id number که دلیل نمیشه
شما همونجور که من و دوستمون amin_g_p گفتیم از برنامه ها عکس بگیر و آپلود کن

من از تعدادی از دوستان درخواست کردم و حتی پ خ دادم ولی هیچکس عکس آپلود نکرد؟؟؟

فعلا یه سری اطلاعات دقیق تر می خواستم راجع به mainboard که از خود msi پرسیدم هنوز جواب ندادند.

بازم می گم یکی از دوستان با نرم افزار CPU-Z

64bit

32bit

حداقل مشخصات cpu و mainboard را با snipping tool ویندوز 7 عکس بگیرید و در سایتی مثل:

آپلود کنند

برای هارد هم نرم افزار HD Tune

که البته نسخه تریال هست که کافیه و فقط یه عکس از قسمت info بگیرید.

امیدوارم این دفعه یکی این کار را انجام بده
با تشکر

htn_21
21-04-2011, 15:25
من از تعدادی از دوستان درخواست کردم و حتی پ خ دادم ولی هیچکس عکس آپلود نکرد؟؟؟

فعلا یه سری اطلاعات دقیق تر می خواستم راجع به mainboard که از خود msi پرسیدم هنوز جواب ندادند.

امیدوارم این دفعه یکی این کار را انجام بده
با تشکر

cpu :

mainboard :

Hard :

اگه سوال دیگه ای هم بود در خدمتیم..

amin_g_p
21-04-2011, 16:29
cpu :

mainboard :

Hard :

اگه سوال دیگه ای هم بود در خدمتیم..

خیلی ممنون.
با توجه به این اطلاعات چیپست از سری b2 هست و مشکل ساتا ممکنه پیدا کنه (بسته به پورت های استفاده شده)و دور هارد هم 5400 هست.
* * * شاید من اشتباه کنم و این مدل این ایراد را نداشته باشه.

بازم ممنون

ویرایش: الآن یک مطلب از hp خوندم که احتمالا درباره ی این مورد هم صادق هست چون اطلاعات بایوس تغییر داده نشده باعث می شه که نرم افزارها اشتباه کنند و اشتباها B2 را اعلام کنند در صورتی که در اصل B3 هست.

mohsen19x
21-04-2011, 17:31
میشه بگید از کجا فهمیدی b2 هست وچرا منصرف شدی؟؟

amin_g_p
21-04-2011, 21:07
میشه بگید از کجا فهمیدی b2 هست وچرا منصرف شدی؟؟

در قسمت مشخصات mainboard توی chipset اگه revision مربوط به پل جنوبی را ببنید نوشته B2 و به این دلیل که چیپست های B2 به دلیل مشکل در پورت ساتا 2 (کاهش سرعت در بعضی پورت ها) اصلاح شد و revision B3 به جای اون اومده که خبراش هم توی فروم هست مشکلات چیپست های سندی بریج.

* * * شاید من اشتباه کنم و این مدل این ایراد را نداشته باشه.

ویرایش: احتمالا اشکال از نرم افزار بوده و در اصل B3 هست.

hhrt
22-04-2011, 16:25
سلام.بابا ماکه حسابی ازش خوشمون اومده کانفیگشو حسابی قبول داریم..بچههایی که دارنش لطف کنن چندتا عکس ازش بگیرن هیچ جا عکس درستوحسابی ازش ننداختن

mohsen19x
22-04-2011, 21:07
مشخصات و معرفی کامل لبتاپ را می توانید از وبلاگ شرکت ماتریکس اارایه دهنده گارانتی . امید وارم به دردتون بخوره .

htn_21
22-04-2011, 23:02
سلام.بابا ماکه حسابی ازش خوشمون اومده کانفیگشو حسابی قبول داریم..بچههایی که دارنش لطف کنن چندتا عکس ازش بگیرن هیچ جا عکس درستوحسابی ازش ننداختن

اینم لینک چندتا عکس واسه دوستانی که این لپ تاپ رو ندارن.:46:

hhrt
23-04-2011, 13:51
اقاجون دست درد نکنه دمت گرم.راستش موندیم dell l502_a بگیرم یا اینو هرکی ی چیز میگه.گرافیک دل2گیگ-بلوری داره-نظر شما که کارکردی چیه.توی بازیها یا کارای گرافیکی سنگین کم نمیاری هنگ نمیکنه یکی تو همین تاپیکا گفته بود هنگ کرده مجبور شده خاموشش کنه..

hhrt
23-04-2011, 13:52
اقاجون دست درد نکنه دمت گرم.راستش موندیم dell l502_a بگیرم یا اینو هرکی ی چیز میگه.گرافیک دل2گیگ-بلوری داره-نظر شما که کارکردین چیه.توی بازیها یا کارای گرافیکی سنگین کم نمیاره هنگ نمیکنه یکی تو همین تاپیکا گفته بود هنگ کرده مجبور شده خاموشش کنه..

htn_21
23-04-2011, 17:37
ببینید دوستان من توی سایت msi سریال لپ تاپم رو چک کردم این پیغامو بهم داد :

ولی واسه لپ تاپهایی که مشکل دارن این پیغامو میده :

فکر نکنم ge620 مشکلی داشته باشه احتمالا توی این سری مشکل رفع شده...

esi_zholly
23-04-2011, 19:35
سلام
بچه ها خسته نباشید
بابت راهنمایی هاتون ممنون . من الان 10 روزی هست که ge620 گرفتم و خیلی هم راضیم

فقط یه کمک میخوام ! میخوام بدونم میشه بدون استفاده از شارژر هم از حداکثر گرافیک استفاده کرد . آخه تو بازی ها یا یاتری کم میاره کند میشه میخواستم بدونم قضیه چیه ؟

davood4547
24-04-2011, 01:39
سلام
بچه ها خسته نباشید

فقط یه کمک میخوام ! میخوام بدونم میشه بدون استفاده از شارژر هم از حداکثر گرافیک استفاده کرد . آخه تو بازی ها یا یاتری کم میاره کند میشه میخواستم بدونم قضیه چیه ؟

سلام
برای استفاده از بالاترین قدرت بایستی به برق وصل باشد.

htn_21
24-04-2011, 13:44
سلام
بچه ها خسته نباشید

سلام دوست عزیز
به نظر من اگه از برق استفاده کنی بهتره چون شما وقتی لپتاپتو به برق میزنی از نهایت قدرت بهره میگیری و توو بازی کم نمیاری اما وقتی از برق میاری بیرون خود لپتاپ حالت استفاده رو کم میکنه تا باطری شما بیشتر دوام بیاره ..
البته من تنها pes2011 نصب کردم و با باطری بازیو رو high اجرا میکنم هیچ مشکلی هم ندارم ، بازیه دیگه ای نصب نکردم ببینم کم میاره یا نه..:46:

hesam.ah
27-04-2011, 12:32
سلام...
بچه ها یکی اخرین درایور کارت گرافیک و یا کلا لینک همه درایور های این
نوت بوک رو قرار بدید که بگیریم و اپدیت کنیم نوت بوک رو...!

htn_21
27-04-2011, 16:58
سلام...

بچه ها یکی اخرین درایور کارت گرافیک و یا کلا لینک همه درایور های این
نوت بوک رو قرار بدید که بگیریم و اپدیت کنیم نوت بوک رو...!

کلیه درایورها رو میتونید از اینجا دانلود کنید :

roostaii
01-05-2011, 09:34
با سلام
از يكي از دوستاني كه msi ge620 دارن يه خواهش دارم
من ريكاوري سيستمم پاك شده اگه لطف كنيد از ريكاوري سيستمتون برام يك پشتيبان بگيريد ممنون مي شوم
كليه هزينه ها از جمله (پست و ...و حق الزحمه) به عهده خودم
شماره حساب بديد حساب مي كنم.
هر كس مي تونه كمك كنه به ايميل زير ميل بزنه
hossein_r14000@yahoo.com
تا آدرس بدم.
سپاس گزارم.

hamed_yakoza
01-05-2011, 16:48
با سلام
من ريكاوري سيستمم پاك شده اگه لطف كنيد از ريكاوري سيستمتون برام يك پشتيبان بگيريد ممنون مي شوم
hossein_r14000@yahoo.com
تا آدرس بدم.
سپاس گزارم.
سلام شما كجا هستيد؟

hesam.ah
01-05-2011, 20:26
بچه ها سایت MSI ویندوز برای ن.ت بوک هاش عرضه نمیکنه؟؟؟
مثلا همین ویندوزی که رو نوت بوک هست رو برای استفاده مشتری هاش قرار بده!

davood4547
02-05-2011, 03:12
با سلام
hossein_r14000@yahoo.com
تا آدرس بدم.
سپاس گزارم.

سلام
دوست عزیز نگران نباش. نوت بوک ات را ببر شرکت برایت ویندوز را میریزند.اگر اطلاعاتی در آن دارید بردارید چون ریکاوری که برایت میریزند نرم افزار کل هارد را پاک میکند.اگر تهران نیستی میتوانی نوت بوک را بفرستی و یا اینکه زنگ بزن به شماره 2707 شرکت msi و بگو cd ریکاوری را برایت بفرستند.
موفق باشی

p3rsi4n
03-05-2011, 17:29
دوستان من این سیستم رو گرفتم 2 هقته هست گرفتم انصافا سیستم خوبی مخصوصا تو گیم مشکل داغ شدن نداره بازی crysis 2 رو بدون مشکل با دمای نرمال اجرا می کنه

soheil-5530
03-05-2011, 19:24
سلام به همگی!!
آقا من نمیدونم چرا دست رو هرچی میذارم تبدیل به فسیل میشه!!
میخوام ge620 با سی پی یو core i7 بگیرم نمایندگی ها و شرکت اصلأ موجود ندارن!!!
تورو خدا راهنمایی کنید! به خدا دیگه اعصاب ندارم که دنبال یه مدل لپ تاپ دیگه بگردم!
کمک کمک کمک

sadeghbb
03-05-2011, 19:45
دوستان این لپتاپ برا همه مشکل برنامه های گرافیکی مثل فتوشاپ داره؟؟؟؟

p3rsi4n
03-05-2011, 21:42
این لپتاپ مشکلی با کارهای گرافیکی نداره فقط زمانی که با باتری کار می کنه باید مشابه تنظیمات عکس عمل کنید تا از گرافیک انویدیا استفاده کنه

و از 2 روش دیگر هم میتوان برای استفاده از گرافیک انویدیا استفاده کرد عکسها رو جهت هر دو روش آپلود کردم
اولی استفاده از پنل تنظیمات گرافیک انویدیا است که میتونید تایین کنید هر برنامه از چه گرافیکی استفاده کنه
روش بعدی هم با راست کلیک روی هر برنامه و انتخاب کارت گرافیک مورد نظر هست

p3rsi4n
03-05-2011, 21:47
برای اینکه بدونیم چه برنامه ای داره از گرافیک انویدیا استفاده می کنه مشابه عکس زیر عمل کنید

البته اینم بگم با آپدیت درایور گرافیک انویدیا به ورژن 270.61 به صورت اتوماتیک خودش بهترین گرافیک رو انتخاب میکنه پس توصیه میکنم حتما درایور رو آپدیت کنید

sadeghbb
03-05-2011, 23:11
پس هیچ مشکلی نداره؟؟؟

شما بین دو مدل msi ge620 i7 و hp Pavillion dv6-6090ee کدوم رو پیشنهاد میدید؟؟؟

تشکر...

p3rsi4n
03-05-2011, 23:42
پس هیچ مشکلی نداره؟؟؟

شما بین دو مدل msi ge620 i7 و hp Pavillion dv6-6090ee کدوم رو پیشنهاد میدید؟؟؟

تشکر...
من مشخصات hp 6090 رو نگاه کردم گرافیکش نسبت به ام اس آی قویتره ولی خودم باهاش کار نکردم اون چیزی که در مورد سایر مدلهای hp d6 شنیدم اینه که داغ میکنن البته این رو بچهایی که بیشتر با اچ پی کار میکنن باید بگن البته بدور از تعصب ولی در مورد این سیستم 620 مشکل داغ کردن نداره

sadeghbb
04-05-2011, 00:15
و اینکه مانیتور اچ پی فول اچ دی نیست!!! همینه که منو مردد کرده!!!

soheil-5530
04-05-2011, 13:32
سلام به همگی!!
آقا من نمیدونم چرا دست رو هرچی میذارم تبدیل به فسیل میشه!!
میخوام ge620 با سی پی یو core i7 بگیرم نمایندگی ها و شرکت اصلأ موجود ندارن!!!
تورو خدا راهنمایی کنید! به خدا دیگه اعصاب ندارم که دنبال یه مدل لپ تاپ دیگه بگردم!
کمک کمک کمک
جان هرکی دوس دارین جواب بدین
من اگه تا فردا لپ تاپ نخرم روانی میشم

sadeghbb
04-05-2011, 14:10
جان هرکی دوس دارین جواب بدین
من اگه تا فردا لپ تاپ نخرم روانی میشم
سلام
دوست عزیز عرض کردم که بنده ایمیل زدم به نمایندگی Msi گفتن که تا 10روز آینده وارد میکنن و آماده عرضه میشه!!! با مانیتور فول اچ دی...

matris.co.ir

softkadeh
05-05-2011, 16:56
آقا این MSi ها مشکلی چیزی نداره ؟ از لحاظ خرابی چطوریاس ؟
یکی از دوستان میخواد یه گیمینگ بگیره بهش همین GE620 مدل i7 رو پیشنهاد دادم ...
اشتباه که نکردم ؟ فردا خراب شه بیاد بگه تو کردی من میخواستم HP بخرم !
از لحاظ قدرتی چطوره ؟

mrsamuel
05-05-2011, 22:28
دوستان من این سیستم رو گرفتم 2 هقته هست گرفتم انصافا سیستم خوبی مخصوصا تو گیم مشکل داغ شدن نداره بازی crysis 2 رو بدون مشکل با دمای نرمال اجرا می کنه

مبارکت باشه عزیز

ایشالا فنش بچرخه
انصافا لپ تاپای ام ای آی خرکارن:10:

---------- Post added at 11:28 PM ---------- Previous post was at 11:26 PM ----------

نخیر همه مشکل ندارن دوست عزیز
اونهایی هم که مشکل فتوشاپ رو عنوان کردن گفتن بعد از آپدیت درایور گرافیک مشکلشون برطرف شده

p3rsi4n
06-05-2011, 16:16
دوستانی که این لپتاپ رو می خرن در ابتدای که روشن میکننن شایداز افکتهای که روی دستکتاپ میبینین خوشتون نیاد مثل نور گاما دلیلش هم اینه که اونها با تنظیمات پیش فرض گرافیک اینتل هست واسه از بین بردن این موضوع و داشتن یک دسکتاپ زیبا به msconfig و سربرگ startup برید و سه تیک Intel (R common interface رو بردارید

hamed_yakoza
08-05-2011, 14:30
سلام
دوست عزیز عرض کردم که بنده ایمیل زدم به نمایندگی Msi گفتن که تا 10روز آینده وارد میکنن و آماده عرضه میشه!!! با مانیتور فول اچ دی...

matris.co.ir

سلام
اينم از شانس ما واسه من مانيتورش HD حالا داره FULL HD مياد

hesam.ah
09-05-2011, 12:43
شایعه نکنید دوستان...
من زنگ زدم واسه نمایندگی قاتی کردم...
گفت اقا به خدا این نوت بوک اصلا فول اچ دی نیست و نمیزنه هم...
وقتی به برق وصلش میکنید تو مایههای فول اچ دی میشه که به اسم فول اچ دی میفروشنش...!

hamed_yakoza
09-05-2011, 15:20
سلام
بالاخره من تونستم PES2011 با گرافيك HIGH بازي كنم انصافا خيلي توپه

hamed_yakoza
09-05-2011, 16:24
امروز حالم گرفته شده از وقتي كه لپ تاپ HP DV6-6090ee ديدم من عاشق برند hp هستم
حيف عجله كردم:41:

hamed_yakoza
09-05-2011, 16:52
تو اين لينك پايين نظر سنجيه GE620 هست از همه كمتر راي آورده دوستان بريد به GE620 راي بديد

sadeghbb
10-05-2011, 11:18
شایعه نکنید دوستان...
من زنگ زدم واسه نمایندگی قاتی کردم...
گفت اقا به خدا این نوت بوک اصلا فول اچ دی نیست و نمیزنه هم...
وقتی به برق وصلش میکنید تو مایههای فول اچ دی میشه که به اسم فول اچ دی میفروشنش...!

شایعه ای در کار نیست برادر من بهشون ایمیل زدم و جواب دادن بله فول اچ دی هست و در آینده میارن!!!
راست و دروغش پای خودشون...:11:

mha5700
12-05-2011, 14:17
من این هفته یه ge620 گرفتم که full hd هستش ولی نوشته های صفحه رو خیلی ریز نشون میده و این کارت گرافیکی که داره بدرده full hd نمیخوره تو کرایسیس 2 روی حالت hardcore کم میاره صفحه کلیدشم کاملا فارسیه

hamed_yakoza
12-05-2011, 16:13
من این هفته یه ge620 گرفتم که full hd هستش ولی نوشته های صفحه رو خیلی ریز نشون میده و این کارت گرافیکی که داره بدرده full hd نمیخوره تو کرایسیس 2 روی حالت hardcore کم میاره صفحه کلیدشم کاملا فارسیه

سلام
ge620 شما ci7 يا ci5 است؟
من با شركت تماس گرفتم گفت ge620 ci7 موجود ندارند و full hd نيست و وارد نميكنن full hd
ولي ge620 ci5 موجود است و full hd است

mha5700
12-05-2011, 16:56
سلام
ge620 شما ci7 يا ci5 است؟
من با شركت تماس گرفتم گفت ge620 ci7 موجود ندارند و full hd نيست و وارد نميكنن full hd
ولي ge620 ci5 موجود است و full hd است

cpu : ci7

hesam.ah
14-05-2011, 15:03
بچه ها با این وضعیت من که از این نوت بوک به این شاخی فقط در حدد وب گردی استفاده میکنم
به صرفه نیست که نگهش دارم...
بهتر برم یه galaxy tab بگیرم خیال خودمم راهت کنم...بقیه پولمم بزارم جیبم...
با این حساب من نوت بوکم رو میفروشم...
1هفته هست خریدمش...
کوله-کولر مستر-موس و... هست
از نوع cor I7 هست و بدون کوچکترین خط و خش...پلاستیکاشم روش هنوز...!
ویندوز 7 اورجینال هم خریدم که روش نصب کردم و جنریت هست فقط 90 تومان چول ویندوز دادم...
خلاصه من فروشنده ام...برای اطمینان دوستان تهویل حضوری تو مهل کارم میدم و 24 ساعت هم مهلت تست...
قیمت هاتونو واسم پیام خصوصی کنید!
شرق تهران هستم
یا حق

gorzdaran
21-05-2011, 00:13
این لپ تاپ خیلی تحریک کنندست. واقعا خرید لپ تاپ بین ۱۳۰۰ تا ۱۵۰۰ سخت شده .

sami-z
21-05-2011, 19:26
[/COLOR]یه سوال: طلق محافظ واسه پشت لپ تاپ هست؟منظورم محافظت از رنگ و جلوگیری از خش دار شدنه...مثل این محافظ های LCD موبایل اما تو ابعاد پشت لپ تاپ...چیزی به ذهنتون میرسه؟یه چیزه نازک پلاستیکی مثلا"

d_reza82
20-09-2011, 23:05
سلام من این لپ تاپ رو حدود یه هفتس که گرفتم
من مدل i7 فول اچ دی رو به قیمت 1285000 با گارانتی 400 روزه ماتریکس گرفتم
مشخصات کلی رو دیگه نمی گم و بیشتر جزئیاتی رو می گم که کمتر بهش اشاره می شه:
مزایا:
1 - صفحه نمایش بسیار خوب با رزولیشن بالا فول اچ دی (از نظر عمودی اگه صفحه رو ببندین یا باز کنین یه کم تاریک یا روشن می شه ولی از نظر افقی بازه دید خوبی داره)
2 - صفحه کلید خیلی خوبی هم داره با دکمه های numeric
به عکس صفحه کلید دقت کنید. دکمه های جهت نما هم با سایز اصلیشون هستند (برعکس اچ پی 6090 یا دل 5110)
دکمه اختصاصی استار داره که یه مینبر خوب واسه روشن کردن وبکم وایرلس بلوتوث ......... هست
دکمه دی وی دی رام هم روی صفحه کلیده که کار کردن رو راحت تر می کنه
3 - اسپیکر های THX داره که صدای خوب و واضحی داره
4 - رو حالت ذخیره انرژی حدود 3 ساعت کار می کنه و در حالت گیمینگ حدود 2 ساعت
5 - دمای لپتاپ کاملا عادیه و به هیچ وجه داغ نمی کنه
6 - با این که بدنش فلزیه ولی موقع کار با برق ، اون جریان ضعیفی که تو بعضی لپ تاپ ها هست ، وجود نداره
7 - قابلیت تشخیص چهره برای ورود به ویندوز داره
و اما معایب:
1 - بر خلاف این که گفته می شه هاردش 7200 دوره ولی من چک کردم و 5400 دوره، البته این عیب نیس و اکثر لپ تاپ ها 5400 دور هستن ولی چون همه می گن این لپ تاپ 7200 دوره گفتم که بدونین
برای چک کردن دور هارد (منظور همون دور بر دقیقس!) دو راه وجود داره:
یکی این که مدل هارد رو از قسمت device manager ببینید و بعد اون مدل رو تو گوگل سرچ کنید
دوم این که با استفاده از نرم افزار دور هارد رو مشخص کنید
من با هر دو روش تست کردم و 5400 دور بود
2 - با این که صفحه کلید خیلی خوبی داره ولی چند تا ایراد هم داره:
دکمه های اختصاصی واسه موسیقی نداره
دکمه اختصاصی واسه کم و زیاد کردن صدا نداره و حتما باید Fn رو بگیرید و کلید جهت نما رو بزنید تا صدا کم و زیاد شه
برای این که دکمه باز کردن دی وی دی رام کار کنه همیشه باید برنامه "اس بار" باز باشه (البته همون طور که تو قسمت مزیت ها گفتم این برنامه انقدر مینبرهای خوب داره و ظاهر ویندوز رو قشنگ می کنه که هیچ وقت نمی بندینش اما به هر حال این یه ضعف به حساب می یاد)
فعلا همینا
در کل اگه لپ تاپ فول اچ دی با کانفیگ بالا می خواین گزینه خوبیه چون اکثرا لپ تاپ های سونی فول اچ دی هستن و اگه همچین کانفیگی هم داشته باشن قیمتشون بیشتر از 2 میلیون تومنه
بازم اگه چیز جدیدی فهمیدم میام می گم :11:

lovea
27-09-2011, 11:44
سلام من این لپ تاپ رو حدود یه هفتس که گرفتم
من مدل i7 فول اچ دی رو به قیمت 1285000 با گارانتی 400 روزه ماتریکس گرفتم
مشخصات کلی رو دیگه نمی گم و بیشتر جزئیاتی رو می گم که کمتر بهش اشاره می شه:
مزایا:
1 - صفحه نمایش بسیار خوب با رزولیشن بالا فول اچ دی (از نظر عمودی اگه صفحه رو ببندین یا باز کنین یه کم تاریک یا روشن می شه ولی از نظر افقی بازه دید خوبی داره)
2 - صفحه کلید خیلی خوبی هم داره با دکمه های numeric
5 - دمای لپتاپ کاملا عادیه و به هیچ وجه داغ نمی کنه
6 - با این که بدنش فلزیه ولی موقع کار با برق ، اون جریان ضعیفی که تو بعضی لپ تاپ ها هست ، وجود نداره
7 - قابلیت تشخیص چهره برای ورود به ویندوز داره
و اما معایب:
1 - بر خلاف این که گفته می شه هاردش 7200 دوره ولی من چک کردم و 5400 دوره، البته این عیب نیس و اکثر لپ تاپ ها 5400 دور هستن ولی چون همه می گن این لپ تاپ 7200 دوره گفتم که بدونین
برای چک کردن دور هارد (منظور همون دور بر دقیقس!) دو راه وجود داره:
یکی این که مدل هارد رو از قسمت device manager ببینید و بعد اون مدل رو تو گوگل سرچ کنید
دوم این که با استفاده از نرم افزار دور هارد رو مشخص کنید
من با هر دو روش تست کردم و 5400 دور بود
2 - با این که صفحه کلید خیلی خوبی داره ولی چند تا ایراد هم داره:
فعلا همینا
در کل اگه لپ تاپ فول اچ دی با کانفیگ بالا می خواین گزینه خوبیه چون اکثرا لپ تاپ های سونی فول اچ دی هستن و اگه همچین کانفیگی هم داشته باشن قیمتشون بیشتر از 2 میلیون تومنه
بازم اگه چیز جدیدی فهمیدم میام می گم :11:

سلام
منم قصد خرید دارم میشه لطفا در مورد صفحه نمایشش توضیح بدی ؟ نسبت به سونی چجوریه ؟ زاویه دید عمودی اذیت میکنه (حدود چند درجه سرتو بالا پایین کنی نور سفیدتر یا تاریک تر میشه؟)
نکته دوم ظاهرشه ! ایا خوشگله ؟(نسبت به سونی سری F و ایسوز n53 چجوریه؟)
میشه لطفا کمکم کنی مرسی

arash_lga
13-10-2011, 12:19
سلام من 1 هفته اس ، لپ تاپ GE620-DX رو گرفتم. کارت گرافیکشم 2G هستش.
همه چیش محشره.
بازی های Assassin's Creed2 و 3 و PES12 رو نصب کردم و بدون هیچ مشکل با کمترین میزان گرم شدن اجرا کرد.
واقعا ازش راضی ام.

sami-z
13-10-2011, 15:09
سلام من 1 هفته اس ، لپ تاپ GE620-DX رو گرفتم. کارت گرافیکشم 2G هستش.
همه چیش محشره.
بازی های Assassin's Creed2 و 3 و PES12 رو نصب کردم و بدون هیچ مشکل با کمترین میزان گرم شدن اجرا کرد.
واقعا ازش راضی ام.

مبارکت باشه داداش...میشه قیمتش رو هم بگید لطفا"؟؟

davood4547
25-10-2011, 02:57
مبارکت باشه داداش...میشه قیمتش رو هم بگید لطفا"؟؟

سلام
1/390/000 تومان

gorzdaran
26-10-2011, 21:14
بیشتر از تجربیات بگو

starn
10-11-2011, 13:24
dx قیمتش رفته بالا شده 1475 به احتمال زیاد هفته ی آینده یدونه می گیرم
-------------
دوستانی که این مذل رو دارن لطف کنن از دما و حرارت دستگاه بگن

soshians58
12-11-2011, 12:43
dx قیمتش رفته بالا شده 1475 به احتمال زیاد هفته ی آینده یدونه می گیرم
-------------
دوستانی که این مذل رو دارن لطف کنن از دما و حرارت دستگاه بگن

duste aziz tu baresihaye notebookcheck onvan shode ke yeki az bozorgtarin iradhaye in model albate ge620 hamin hararate balashe ke kheili balatar az masalan asuse va kamel dar morede in model sohbat karde

linkesh inam :

htn_21
15-11-2011, 23:16
سلام من تقریبا 8 ماهی میشه که GE620 دارم.روزانه حداقل 9 ساعت باهاش کار میکنم و هر شب بلااستثنا از ساعت 1 تا 6 صبح میزارمش رو دانلود ، تا حالا که خدا رو شکر هیچ مشکلی نداشته..همه چیش عالیه مخصوصا اسپیکراش که واقعا از لحاظ کیفیت و بلندی حرف ندارن.توو بازیها هم اصلا کم نمیاره البته در صورتی که به برق متصل باشه. در کل خیلی ازش راضی ام ،فقط تنها چیزی که منو اذیت میکنه صفحه نمایششه که توی فضای باز( زیر نور خورشید ) به دلیل براق بودن صفحه نمایش تصویر خودم یا اطراف میفته رو صفحه نمایش و دید رو خیلی کم میکنه و واقعا آزار دهنده اس.
سوالی در مورد لپ تاپ داشتین در خدمتم.

zalizz
04-12-2011, 22:02
سلام دوستان.
من لپ تاپ msi GE620 رو پارتیشن کردم و با اینکه درایو ریکاوری پاک نشده ریکاوری غیر فعال شده و وقتی ویندوز بالا می اید f3غیر فعال شده و این پیام ظاهر میشود please make sure OS_Install and data driver labe exist لطفا راهنمایی کنید

esi_zholly
05-12-2011, 17:05
سلام من تقریبا 8 ماهی میشه که GE620 دارم.روزانه حداقل 9 ساعت باهاش کار میکنم و هر شب بلااستثنا از ساعت 1 تا 6 صبح میزارمش رو دانلود ، تا حالا که خدا رو شکر هیچ مشکلی نداشته..همه چیش عالیه مخصوصا اسپیکراش که واقعا از لحاظ کیفیت و بلندی حرف ندارن.توو بازیها هم اصلا کم نمیاره البته در صورتی که به برق متصل باشه. در کل خیلی ازش راضی ام ،فقط تنها چیزی که منو اذیت میکنه صفحه نمایششه که توی فضای باز( زیر نور خورشید ) به دلیل براق بودن صفحه نمایش تصویر خودم یا اطراف میفته رو صفحه نمایش و دید رو خیلی کم میکنه و واقعا آزار دهنده اس.
سوالی در مورد لپ تاپ داشتین در خدمتم.

منم موافقم با حرفات ، در مورد صفحه نمایش هم واقعا راست میگی خیلی رو اعصاب میره !

اما گویا برچسب های مات اومده ! من 2-3 جا اینترنتی گیر اوردم ولی اطمینان ندارم خوب باشه . . .
اگه پیدا کردم همینجا خبر میدم به همه بقیه بچه ها هم اگه راهی پیدا کردن بگن

Bobby Sands
07-12-2011, 14:02
دوستان اگر ممكنه يكي درست منو راهنمايي كنه بالاخره اين مدل GE620 DX فول اچ دي داره يا نه؟!!!تو سايتش زده داره اما بعضيا ميگن نداره و تو سايت ماتريكس هم زده LED15.6'' 1366x768
بالاخره اين چطوريه قضيه اش؟ ممنون ميشم اگر زود تر جواب بدين.

mpeg
13-02-2012, 22:28
دوستان کسی درایور وب کم رو داره لینکش رو بده

htn_21
16-02-2012, 14:30
دوستان کسی درایور وب کم رو داره لینکش رو بده

سلام
لینک Simple Camera برای وب کم

gorzdaran
17-02-2012, 22:05
دوستان این مدل فول اچ دی هم داره ؟ یا نداره ؟‌

ghoraba`
07-03-2012, 23:49
دوستان این مدل فول اچ دی هم داره ؟ یا نداره ؟‌

من زنگ زدم از کارشناس شرکت ماتریس پرسیدم
گفت این مدل فول اچ دی نداره

mpeg
12-07-2012, 23:55
دوستان ویندوز رو ریکاوری کردم بازم مشکل دارم حتی در کنار ویندوز اصلی ویندوز سون دیگم نصب کردم بازم رو ویندوز جدید مشکل هست
ویندوز دیر لود میشه بعد اینکه مینویسه starting windows بعدش میره رو صفحه سیاه 4 دقیقه طول میشکه ویندوز بالا بیاد
جی کار کنم

hameddivoone
15-07-2012, 01:12
چرا این پست خوابیده؟؟؟
پس بچه های MSI باز کجان؟؟؟؟

htn_21
19-07-2012, 16:57
دوستان ویندوز رو ریکاوری کردم بازم مشکل دارم حتی در کنار ویندوز اصلی ویندوز سون دیگم نصب کردم بازم رو ویندوز جدید مشکل هست
ویندوز دیر لود میشه بعد اینکه مینویسه starting windows بعدش میره رو صفحه سیاه 4 دقیقه طول میشکه ویندوز بالا بیاد
جی کار کنم

سلام دوست عزیز
اگه مموری کارت یا تبدیل مایکرو اس دی توی کارت ریدرتون قرار دادین اونو در بیارین و ویندوز رو دوباره راه اندازی کنین ببینید مشکلتون حل میشه یا نه.

mohammad.hussein
06-10-2012, 21:19
سلام.من 5 ماهی هست که این لپ تابو خریدم با لود شدن ویندوزش مشکل دارم . در کل سرعت سیستم خیلی پایینه موقع بازی هم بعضی وقتا هنگ میکنه. اگه ممکنه بگین مشکل از کجاست؟ممنون.

milad_takjoo
06-10-2012, 23:02
سلام.من 5 ماهی هست که این لپ تابو خریدم با لود شدن ویندوزش مشکل دارم . در کل سرعت سیستم خیلی پایینه موقع بازی هم بعضی وقتا هنگ میکنه. اگه ممکنه بگین مشکل از کجاست؟ممنون.

ویندوز رو ریکاوری کنین و آخرین آپدیت گرافیک رو هم نصب کنین...هیچ نرم افزار خاصی نصب نکنین.....اگه بازم هنگ میکنه تو بازی لپ تاپ رو بفرستین نمایندگی...
شاید مشکل از گرافیک یا برد اصلی باشه..

minaret
17-12-2018, 06:26
سلام
من ge620dx دارم. تا حالا موفق نشدم ویندوز 10 رو سالم روش نصب کنم. یعنی درایورهاش گیرم نیومده بود. میخوام بدونم آیا امکان داره این ویندوز نصب شه روش؟
ممنون