PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلیه ی مباحث در مورد نرم افزارهای کانورتور و تبدیل فرمت های صوتی و تصویری به یکدیگر

Ship Storm
26-03-2011, 09:10
سلام
در این تاپیک ما کلیه مباحث مربوطه به نرم افزارهای کانورتور صوتی و تصویری و همچنین سوالات خود پیرامون ورژن های مختلف نرم افزار ، امکانات و کارایی و ... را در این تاپیک مطرح میکنیم
ممنون :11:

Setareh 2006
26-03-2011, 13:55
دوستان با فلش مموری پاتریوت از طریق ----- آی کلاس برنامه رادیو رو که ضبط می کنم فرمتش این هست : MPEG-TS
برای اینکه ادیت یا بخشی از فایل رو جدا کنم و یا اینکه فرمتش رو به mp3 تبدیل کنم برنامه های مختلفی رو تست کردم مثل :

CorelVideo Studio , Jet Audio , Biolsoft Video Splitter , Xilisoft Video Converter Ultimat 6

ولی با هیچ کدومشون موفق نشدم ظاهرا فرمت Mpeg-TS یا tps رو تشخیص یا قبول نمیکنه . خیلی کارم فوری و حیاتیه . اگر کمک کنید مشکلم هر چه سریع تر حل بهش خیلی ممنون میشم

Ship Storm
26-03-2011, 16:01
دوستان با فلش مموری پاتریوت از طریق ----- آی کلاس برنامه رادیو رو که ضبط می کنم فرمتش این هست : MPEG-TS
برای اینکه ادیت یا بخشی از فایل رو جدا کنم و یا اینکه فرمتش رو به mp3 تبدیل کنم برنامه های مختلفی رو تست کردم مثل :

CorelVideo Studio , Jet Audio , Biolsoft Video Splitter , Xilisoft Video Converter Ultimat 6

ولی با هیچ کدومشون موفق نشدم ظاهرا فرمت Mpeg-TS یا tps رو تشخیص یا قبول نمیکنه . خیلی کارم فوری و حیاتیه . اگر کمک کنید مشکلم هر چه سریع تر حل بهش خیلی ممنون میشم

سلام
دوست عزیزم مشکل شما رو من بررسی کردم
من خودم آی کلاس 95 دارم و بخاطر این موضوع رفتم و یک نمونه فایل صوتی رادیویی ضبط کردم روی فلش و آوردم روی PC و به راحتی با نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate 6 هم قابل ویرایش و برش هست و هم قابل تبدیل به فرمت MP3
من نمیدونم چطور با نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate 6 کار کردید که میگید قبول نکرد
من همین الآن تست کردم و نتیجه موفقیت آمیز بود
موفق باشید :11:

Setareh 2006
26-03-2011, 18:04
سلام
دوست عزیزم مشکل شما رو من بررسی کردم
من خودم آی کلاس 95 دارم و بخاطر این موضوع رفتم و یک نمونه فایل صوتی رادیویی ضبط کردم روی فلش و آوردم روی PC و به راحتی با نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate 6 هم قابل ویرایش و برش هست و هم قابل تبدیل به فرمت MP3
من نمیدونم چطور با نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate 6 کار کردید که میگید قبول نکرد
من همین الآن تست کردم و نتیجه موفقیت آمیز بود
چه خبرخوبی . حالا امیدوار شدم که مشکل از طرف من هست و قابل برطزف شدن . ----- من 9696 هست
ممکنه شما ذقیقا بگین چه مراحلی رو طی می کنید ؟ تا من دقیقا ایراد کارم رو پیدا کنم
من وقتی با همون Xilisoft Video Converter Ultimate 6 به فرمت mp3 تبدیل می کنم یک فایل میده که حجمش 0 هست . نمی دونم ایراد کارم از کجاست ؟

Ship Storm
26-03-2011, 18:26
چه خبرخوبی . حالا امیدوار شدم که مشکل از طرف من هست و قابل برطزف شدن . ----- من 9696 هست
ممکنه شما ذقیقا بگین چه مراحلی رو طی می کنید ؟ تا من دقیقا ایراد کارم رو پیدا کنم
من وقتی با همون Xilisoft Video Converter Ultimate 6 به فرمت mp3 تبدیل می کنم یک فایل میده که حجمش 0 هست . نمی دونم ایراد کارم از کجاست ؟

موقع ضبط کردن صدا توسط ----- درون فلش 3 تا فایل ایجاد میشه که دوتاش الکیه و 1 کیش واقععی هست
شما احتمالا فایل اصلی رو کانورت نمیکنید
عکس زیر رو ملاحظه کنید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من از رادیو فردا 20 ثانیه ضبط کردم
3 تا فایل ایجاد کرده
دقت کنید 2 تا از فایل ها حجم خیلی کمی دارند
فایل اصلی که باید تبدیل بشه رو مشخص کردم و حجم بیشتری نسبت به بقیه داره
شما این فایل رو باید درون نرم افزار Xilisoft وارد کنید و عمل تبدیل رو انجام بدید

Setareh 2006
26-03-2011, 20:25
موقع ضبط کردن صدا توسط ----- درون فلش 3 تا فایل ایجاد میشه که دوتاش الکیه و 1 کیش واقععی هست
شما احتمالا فایل اصلی رو کانورت نمیکنید
عکس زیر رو ملاحظه کنید:

من از رادیو فردا 20 ثانیه ضبط کردم
3 تا فایل ایجاد کرده
دقت کنید 2 تا از فایل ها حجم خیلی کمی دارند
فایل اصلی که باید تبدیل بشه رو مشخص کردم و حجم بیشتری نسبت به بقیه داره
شما این فایل رو باید درون نرم افزار Xilisoft وارد کنید و عمل تبدیل رو انجام بدید
هر چی که ضبط می کنم توی پوشه اش دو تا فایل بیشتر نیست ، یکیش که حجمش ناچیزه که اسم فایل هم هست info و یکی هم فایل اصلی که حجمش نسبت به زمانی که ضبط میشه زیاد هست و در واقع همون فایل اصلی هست اینو انتخاب می کنم و کانورتش می کنم که این برنامه ها هیچ کدوم نتونستن درست کانورت یا ادیتش کنن
شما با همین برنامه Xilisoft چه مراحلی رو میری که برات درست کانورت می کنه ؟ شاید ایراد کار من این باشه که کار با این برنامه رو درست بلد نیستم .
راستی این فایل شما Mpeg2 هست ولی چرا مال من فقط Mpeg-TS هست ؟ مطمئنی فایل دوم ویدئو و تصویری نیست ؟

asemane37
28-03-2011, 11:47
با سلام و خسته نباشید

می خواستم بدونم نرم افزاری که معرفی کردین برای تبدیل دیگر فرمت ها به ts هم هست من میخوام فیلم های دیگر را با تلوزیون ببینم ولی فقط ----- فلش خور و باید فرمت فیلم ها را به فرمت قابل خواندن با ----- تبدیل کنم. اگر نیست لطفا یک تبدیل کننده دیگر معرفی کنید. باتشکر

Ship Storm
28-03-2011, 15:00
هر چی که ضبط می کنم توی پوشه اش دو تا فایل بیشتر نیست ، یکیش که حجمش ناچیزه که اسم فایل هم هست info و یکی هم فایل اصلی که حجمش نسبت به زمانی که ضبط میشه زیاد هست و در واقع همون فایل اصلی هست اینو انتخاب می کنم و کانورتش می کنم که این برنامه ها هیچ کدوم نتونستن درست کانورت یا ادیتش کنن
شما با همین برنامه Xilisoft چه مراحلی رو میری که برات درست کانورت می کنه ؟ شاید ایراد کار من این باشه که کار با این برنامه رو درست بلد نیستم .
راستی این فایل شما Mpeg2 هست ولی چرا مال من فقط Mpeg-TS هست ؟ مطمئنی فایل دوم ویدئو و تصویری نیست ؟

نخیر فایل تصویری نیست و صوتی هست
شما یک کاری کن
رسی ور رو آپدیت کنید تا نرم افزار و فریم ور جدید جایگزین شه و هم رسی ور بروز بشه و هم شاید تو قسمت رکورد اون فرمت های رکورد عوض بشه
من بعید میدونم شما جایی رو شاتباه برید
میتونید نرم فزار TeamViewer رو روی سیستم نصب کنید و اطلاع بدید تا هماهنگ کنیم و من یکبار خودم از روی سیستم شما این عمل رو انجام بدم ببینم مشکل کجاست و از چی میتونه باشه
موفق باشید

Setareh 2006
30-03-2011, 03:09
نخیر فایل تصویری نیست و صوتی هست
شما یک کاری کن
رسی ور رو آپدیت کنید تا نرم افزار و فریم ور جدید جایگزین شه و هم رسی ور بروز بشه و هم شاید تو قسمت رکورد اون فرمت های رکورد عوض بشه
من بعید میدونم شما جایی رو شاتباه برید
میتونید نرم فزار TeamViewer رو روی سیستم نصب کنید و اطلاع بدید تا هماهنگ کنیم و من یکبار خودم از روی سیستم شما این عمل رو انجام بدم ببینم مشکل کجاست و از چی میتونه باشه
موفق باشید
ممنون از توجهت . من فکر می کنم مشکل اصلی از ----- باشه . البته ----- رو تازه و آکبند گرفتیم . آپدیت کردن هم بلد نیستم . کد 1234 رو هم که بهش میدم تا باز بشه کد رو قبول نمی کنه . از کجا می تونم آموزش آپدیت کردنش رو بگیرم ؟
راستی تو قسمت تنظیم pvr ----- دو تا آپشن میده برای فرمت ضبط کردن یکی Mpeg و یکی هم TS .
هر دو رو تست کردم بازم نمیشه .

Ship Storm
30-03-2011, 12:18
ممنون از توجهت . من فکر می کنم مشکل اصلی از ----- باشه . البته ----- رو تازه و آکبند گرفتیم . آپدیت کردن هم بلد نیستم . کد 1234 رو هم که بهش میدم تا باز بشه کد رو قبول نمی کنه . از کجا می تونم آموزش آپدیت کردنش رو بگیرم ؟
راستی تو قسمت تنظیم pvr ----- دو تا آپشن میده برای فرمت ضبط کردن یکی Mpeg و یکی هم TS .
هر دو رو تست کردم بازم نمیشه .

کد 1234 صحیح نیست شما 0000 بزن باز میشه
فرمت رو هم روی MPEG بزارید و مجدد تست کنید ،فرمت MPEG فرمت استانداردی هست و کمتر به مشکل بر میخوره

Setareh 2006
01-04-2011, 07:13
کد 1234 صحیح نیست شما 0000 بزن باز میشه
فرمت رو هم روی MPEG بزارید و مجدد تست کنید ،فرمت MPEG فرمت استانداردی هست و کمتر به مشکل بر میخوره
اینجا رو گم کرده بودم .

همون فرمت MPEG انتخاب کردم که این مشکل رو دارم .
کد رو 0000 روی STB Setting هم می زنم باز نمیشه . نمی دونم شاید چون آکبند گرفتیم هوز آپدیت نشده اینجوریه .
ورژن نرم افزارش 1.08.7A هستش .

Ship Storm
01-04-2011, 08:29
اینجا رو گم کرده بودم .

همون فرمت MPEG انتخاب کردم که این مشکل رو دارم .
کد رو 0000 روی STB Setting هم می زنم باز نمیشه . نمی دونم شاید چون آکبند گرفتیم هوز آپدیت نشده اینجوریه .
ورژن نرم افزارش 1.08.7A هستش .

کد رو که فقط برای قسمت inistalling میخواد و برای قسمت های دیگه ای نمیخواد
شما اگر د مورد ورژن دستگاه سوال دارید در انجمن های مخصوص این دستگاه پرسجو کنید راهنمایی میکنند و یا با یک جستجو ساده در گوگل ورژن و آپدیت جدید دستگاه خودتون رو دریافت میتونید بکنید
در کل فرمت MPEG بهتر از TS عمل میکنه و دردسر کمتری داره
در ضمن بحثمون خارج داره میشه از عنوان اصلی تاپیک

ReziOnline
10-04-2011, 09:05
من از نرم افزار VideoCharge Full v3.18.2.02 استفاده می کنم. وقتی میخوام فایلی رو کانورت و یا واترمارک کنم با اروری طبق تصویر زیر مواجه میشم:

لطفا راهنمایی کنید.
بطور مثال دو فرمت flv و 3gp رو تست کردم و هر دو همین ارور رو میدادند.

mojtaba2321
10-04-2011, 11:40
من از Xilisoft Video Converter Ultimate استفاده میکنم.
میشه بگید چه جوری میشه یه فایل mkv رو درش کات کرد؟

vafa1353
15-04-2011, 09:45
سلام دوستان
بنده مدتهاست از Xilisoft Video Converter Ultimate 6 استفاده ميكنم كه حالا كركش از كار افتاده و رجيستر ميخواد...همه كركها و كي ها رو امتحان كردم كه بي نتيجه بود...حتي آنيستال كردم و ورژن جديد با كرك تست شده رو امتحان كردم كه باز هم جواب نداد(ورژن 6.5.3)...حتي با تون آپ رد پاهاش رو هم پاك كردم ولي ديگه كرك نميشه كه نميشه....لطفا كمك كنيد كه بدجور گير كردم...ممنون

Lord-Babak
26-04-2011, 00:28
سلام من با Xilisoft Video Converter Ultimate 6 کار میکنم و میخوام یه فایل تصویری رو به فرمت mkv تبدیل کنم اما حجم فایل های کانورت شده ی این نرمافزار خیلی زیاده و فقط اسمش mkv هست
به طور مثال یک فایل mkv رو وقتی میخواید دوباره به mkv کانورت کنید حجمش از 300 مگ به 2 گیگ افزایش پیدا میکنه

میخواستم بدونم باید چه تنظیماتی انجام بدم تا بتونم کاهش حجم بدون افت کیفیت رو داشته باشم
Ship Storm
26-04-2011, 06:09
سلام دوستان
بنده مدتهاست از Xilisoft Video Converter Ultimate 6 استفاده ميكنم كه حالا كركش از كار افتاده و رجيستر ميخواد...همه كركها و كي ها رو امتحان كردم كه بي نتيجه بود...حتي آنيستال كردم و ورژن جديد با كرك تست شده رو امتحان كردم كه باز هم جواب نداد(ورژن 6.5.3)...حتي با تون آپ رد پاهاش رو هم پاك كردم ولي ديگه كرك نميشه كه نميشه....لطفا كمك كنيد كه بدجور گير كردم...ممنون

این نرم افزار وقتی کرکش از کار بیوفته خیلی سخت میشه مجدد کرکش کرد
من خودم چندین روز تلاش کردم اما به نتیجه نرسیدم و آخر سر ویندوز رو عوض کردم
در قسمت Setting یک گزینه هست که باید تیکش رو بردارید تا هنگام کانکت شدن به اینترنت نرم افزار رو برای آپدیت چک نکنه و الا نرم افزار کرکش از کار میوفته و به کرک های جدید هم کرک نمیشه
گزینه ای که باید تیک مقابلش رو بردارید هم اینه : از منوی tools و بعد performance و از تب general تیک گزینه check for update automatically رو بردارید

Golbarg01
01-05-2011, 18:49
بهترین نرم افزار برای تبدیل فرمت mkv به دایویکس یا dvd چیه؟که زیر نویس رو هم بچسبونه به فیلم

سرعت تبدیلش هم برام مهمه که سریع باشه.

Ship Storm
01-05-2011, 19:25
بهترین نرم افزار برای تبدیل فرمت mkv به دایویکس یا dvd چیه؟که زیر نویس رو هم بچسبونه به فیلم

سرعت تبدیلش هم برام مهمه که سریع باشه.

نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate 6 اینکار رو بخوبی انجام میده

Golbarg01
01-05-2011, 22:20
نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate 6 اینکار رو بخوبی انجام میده

Xilisoft Video Converter Ultimate 6 رو الان نصب کردم ولی سرعت کانورتش خیلی پایینه!!

من نرم افزار 10 و 11winavi videoconverter رو نصب کردم سرعت کانورتش خیلی عالیه!
فقط نمی دونم زیرنویس فارسی رو چجوری بهش بچسبونم حالا به صورت هارد یا سافت فرقی نمی کنه جوری که در دستگاههای پلیر خانگی قابل پخش باشه!

در ورژن 8 و 9 که قبلا کار کردم بلد بودم چجوری زیر نویس رو هم وصل کنم ولی در ورژن 10 و 11 ظاهرا کاربردش تغییر کرده.که البته در ورژن 9 و قبل از اون فرمت mkv رو تبدیل نمی کرد ولی در ورژن های جدیدتر تبدیل می کنه.

میشه بگید در ورژن 10 یا 11 زیر نویس فارسی رو چجوری اضافه کنم ؟

Ship Storm
01-05-2011, 23:05
Xilisoft Video Converter Ultimate 6 رو الان نصب کردم ولی سرعت کانورتش خیلی پایینه!!

من نرم افزار 10 و 11winavi videoconverter رو نصب کردم سرعت کانورتش خیلی عالیه!
فقط نمی دونم زیرنویس فارسی رو چجوری بهش بچسبونم حالا به صورت هارد یا سافت فرقی نمی کنه جوری که در دستگاههای پلیر خانگی قابل پخش باشه!

در ورژن 8 و 9 که قبلا کار کردم بلد بودم چجوری زیر نویس رو هم وصل کنم ولی در ورژن 10 و 11 ظاهرا کاربردش تغییر کرده.که البته در ورژن 9 و قبل از اون فرمت mkv رو تبدیل نمی کرد ولی در ورژن های جدیدتر تبدیل می کنه.

میشه بگید در ورژن 10 یا 11 زیر نویس فارسی رو چجوری اضافه کنم ؟

با این نرم افزاری که نام بردید کار نکردم و آشنایی ندارم
یک انجمن تخصصی داریم تو این زمینه که فکر میکنم خیلی بدرد شما بخوره
ملاحظه کنید

بعد نرم افزاری فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Golbarg01
04-05-2011, 14:28
بهترین نرم افزار برای تبدیل فایل های صوتی به همدیگر چیه که کیفیت رو کاهش نده؟
مخصوصا تبدیل فایل های acc به mp3
با چند تا نرم افزار امتحان کردم ولی معمولا کیفیت رو به طرز محسوسی کاهش میدادن!

saba_879
16-05-2011, 21:08
سلام من برای تبدیل فیلم هام از winavi all in one conventor استفاده میکنم,ولی نمیدونم چرا فیلم ها رو با سرعت بالا تبدیل میکنه,یعنی انگار داری با دور تند میبینی,برای همین صدا با تصویر دیگه هماهنگ نیست,البته برای فیلم های زیر 20 دقیقه این اتفاق نمی افته. کسی میتونه کمک کنه.

Turk Oghlan
25-05-2011, 22:12
دوستان میشه با کیفیت ترین فرمت تصویری و صوتی رو معرفی کنید؟
من با وب کم لب تاپ یه فیلم 80 دقیقه ای ضبط کردم،شده هفتاد گیگ(gig).الان می خوام تا حجم زیر 10 گیگ (gig) کوچیکش کنم ولی با بهترین کیفیت ممکن . یه فایل صوتی هم می خوام ازش داشته باشم،باز با بهترین گیفیت ممکن.
میشه راهنمایی کنید؟(هم در مورد فرمت ها ،هم در مورد بهترین نرم افزار)

Vivah
15-06-2011, 20:16
سلام دوستان
شاید سوالی که اینجا مطرح میکنم خیلی ربط نداشته باشه ... اما خب نمیدونستم کجا باید مطرح کنم
خواستم بدونم فیلمی با فرمت 720p-scOrp mkv را با چه برنامه ای میشه اجرا کرد ، من با هر برنامه ای از km player گرفته تا sm player سعی کردم باز کنم اما فقط توی km player صدا داره و تصویر نداره ... نمیدونم چرا نمایش نمیده ، تمام فایل های mkv را بدون هیچ مشکلی پخش میشه به جزء این یکی ....وقتی توی لب تاب دوستم امتحان کردم بدون هیبچ مشکلی با همون برنامه پخش میشه ... حتی به avi کانورتش کردم ولی فایده نداشت ...

کسی میتونه به من کمک کنه که چی کار باید بکنم تا مشکلم حل بشه ؟؟
منتظرم ......

shahabprince
01-07-2011, 21:46
سلام.
من کارت گرافیکم ATI 6870 هست.
نمیدونم چرا تو نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate 6.6.0 ویژگی AMD APP فعال نیست.
لطفا کمک کنید...

arz268
05-07-2011, 16:51
اگه کسی هست که نرم افزار Xilisoft Video Converter روی کامپیوترش نصبه لطف کنه از توی این قسمت Xilisoft\Video Converter Ultimate\profiles هرچی فایل مربوط به فرمت mkv میشه برا دانلود بزاره حجمشم در حد بیته زیاد نیست.اگه هم بتونید کل profile را بریزید منمون میشم حجمش 500 کیلو بایته.
ممنون

omid-p30
15-07-2011, 14:20
Xilisoft Video Converter Ultimate

فایل های صوتی رو به هم نمیچسبونه، نه ؟

Ship Storm
15-07-2011, 15:17

فایل های صوتی رو به هم نمیچسبونه، نه ؟

نخیر نمیچسبونه و این قابلیت رو نداره ولی Cut میکنه

---------- Post added at 03:17 PM ---------- Previous post was at 03:13 PM ----------

اگه کسی هست که نرم افزار Xilisoft Video Converter روی کامپیوترش نصبه لطف کنه از توی این قسمت Xilisoft\Video Converter Ultimate\profiles هرچی فایل مربوط به فرمت mkv میشه برا دانلود بزاره حجمشم در حد بیته زیاد نیست.اگه هم بتونید کل profile را بریزید منمون میشم حجمش 500 کیلو بایته.
ممنون

فولدر Profile من شامل یک فایله به نام profiles.pf
همین رو نیاز دارید ؟

matinone
20-07-2011, 23:00
من میخوام یه تعدادی موریک ویدئو رو طوری تبدیل کنم که دی وی دی پلیرهای خونگی اونو پخش کنن و تا حالا فرمت های mpeg 1 , mpeg 2 , divx رو امتحان کردم نشده . شما چی پیشنهاد میکنین؟

Ghaioom
21-07-2011, 07:53
من میخوام یه تعدادی موریک ویدئو رو طوری تبدیل کنم که دی وی دی پلیرهای خونگی اونو پخش کنن و تا حالا فرمت های mpeg 1 , mpeg 2 , divx رو امتحان کردم نشده . شما چی پیشنهاد میکنین؟
mpeg که پخش میشه! avi هم فکر کنم پخش میشد.
از نرم افزار effectmatrix total video converter استفاده کنید. من که با این تبدیل میکنم مشکلی نداره.

MrGee
21-07-2011, 23:14

مگه با نرو نمی شه؟

matinone
22-07-2011, 00:06
نمیدونم
تا حالا کار نکردم چه طوریه ؟ مگه نرو کانورتور داره؟:31:

MrGee
22-07-2011, 08:19
یعنی نرو با این همه دم و تشکیلات نداشته باشه؟

Create professional-looking DVD movies with integrated 3D menus
چرا نداشته باشه؟
اون جوری فایلهای ویدویی رو به VCD تبدیل می کنه به DVD هم تبدیل می کنه

matinone
22-07-2011, 13:42
mpeg که پخش میشه! avi هم فکر کنم پخش میشد.
از نرم افزار effectmatrix total video converter استفاده کنید. من که با این تبدیل میکنم مشکلی نداره.
چه فرمتی رو انتخاب میکنین ؟

---------- Post added at 02:42 PM ---------- Previous post was at 02:41 PM ----------

یعنی نرو با این همه دم و تشکیلات نداشته باشه؟

چرا نداشته باشه؟
اون جوری فایلهای ویدویی رو به VCD تبدیل می کنه به DVD هم تبدیل می کنه
اینی که شما میگین تو نروی من نیست !!

MrGee
22-07-2011, 19:07
ولی تو نروی من هست

همچنین تو Ashampoo من

matinone
22-07-2011, 23:00
ممنون از راهنمایی همه
من با ConvertXtoDVD تونستم تبدیل کنم ، خیلی خوبه به راحتی منو درست میکنه ، تبدیل میکنه و رایت میکنه :31:

Ghaioom
23-07-2011, 09:14
چه فرمتی رو انتخاب میکنین ؟

---------- Post added at 02:42 PM ---------- Previous post was at 02:41 PM ----------

اینی که شما میگین تو نروی من نیست !!
mpg و avi دی وی دی پلیری که من ازش استفاده میکنم میخونه.
از ابزار nero vision هم که تو خود برنامه نرو هست هم میتونی ازش استفاده کنی . خود به خود تبدیل و رایت میکنه.

sk_vegas2008
30-07-2011, 17:34
سلام دوستان
وقتی با این نرم افزار یه ویدیو 10 دقیقه ای رو تبدیل میکنم به یه فرمت دیگه فقط 3 دقیقه اش میاد تو کلیپ بعدی و خبری از 7 دقیقه دیگه نیست

TimeWarp
25-08-2011, 13:45
سلام به دوستان عزیز .

بنده دو تا سوال دارم .

1- بهترین نرم افزار تبدیل کننده ی فایل های تصویری به همدیگه ، چیه ؟ 3 تا مسیله خیلی برام مهمه . افت کیفیتش کم باشه و زمان زیادی برای کنورت نگیره و فرمت های مختلف رو در ورودی و خروجی خودش ساپورت کنه .

2- بهترین نرم افزار برای تبدیل فایل های تصویری با فرمت های مختلف بخصوص فرمت wmv به فرمت دایویکس که افت کیفیت کمی داشته باشه ، کدومه ؟؟

پیشاپیش تشکر می کنم . موفق و موید باشید .

nicholas206
26-08-2011, 12:25
یه سوال در مورد convertxtoDVD :
چطوری میشه دو تا زیرنویس رو بهش اضافه کرد ؟ واسه یه زیرنویس باید اسم زیرنویسو با اسم فیلم یکی کنیم. واسه دوتا چکار باید کرد ؟

8613187
14-09-2011, 16:07
سلام

بهترين نرم افزار براي تبديل انواع فركت ها به
Mp4
چي هستش؟

براي ايپد ميخوام
1024*768

mina tina
16-09-2011, 10:59
سلام :11:
یه کلیپ دارم 2 مگ هستش میخوام آهنگشو که بی کلام هستش عوض کنم با چه
نرم افزاری میتونم

Setareh 2006
21-09-2011, 18:16
لطفا بگین بهترین برنامه برای تبدیل انواع فایل ویدئویی که کیفیت رو اصلا کم نکنه چیه ؟

Ghaioom
09-11-2011, 21:14
با سلام
من یه فیلم رو با دو تا مبدل em Total Video Converter و Video Converter Ultimate 6 میخوام تبدیل کنم که نمیشه چون فیلمی که گرفتم از قبل خرابه همه جاش نه، اونجاش که یه ثانیه گیر میکنه تا اونجا تبدیل میکنه ولی بقیشو نمیتونه چیکار کنم؟!!

Ship Storm
10-11-2011, 06:34
با سلام
من یه فیلم رو با دو تا مبدل em Total Video Converter و Video Converter Ultimate 6 میخوام تبدیل کنم که نمیشه چون فیلمی که گرفتم از قبل خرابه همه جاش نه، اونجاش که یه ثانیه گیر میکنه تا اونجا تبدیل میکنه ولی بقیشو نمیتونه چیکار کنم؟!!

از مبدل های تصویری Nero و Jet Audio بهره بگیرید
این دو مورد مخصوصا مورد اولی خیلی قوی تر ، این عمل رو انجام میده
تو خود نرم افزار Nero Vision گزینه ای داره که تبدیل رو انجام میده
شما فرمتت رو با این نرم افزار ببر روی VOB و بعد با هر نرم افزار دیگری که خواستی عمل تبدیل به فرمت دلخواه رو انجام بده

Golbarg01
28-11-2011, 00:07
بهترین نرم افزار تبدیل فرمت wma به mp3 چیه؟
طوری که فرمت ایجاد شده در دستگاههای ضبط ماشین ها هم قابل پخش باشه

Erfan.B
28-11-2011, 06:51
بهترین نرم افزار تبدیل فرمت wma به mp3 چیه؟
طوری که فرمت ایجاد شده در دستگاههای ضبط ماشین ها هم قابل پخش باشه
دوست من این برنامه بهترین برنامه هست در نوع خودش ، رایگانه و قدرت مند ،

خدمت شما :

Free WMA to MP3 Converter 1.16 Build 2546

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشي :40:

poloton7
28-11-2011, 18:04
سلام--
من تعداد زیادی فیلم بصورت دی وی دی دارم با چند نرم افزار انها را تبدیل می خواهم بکنم به divx اما مشکل اینجاست که در درون فایل dvd چندین فایل تصویری است واین مبدل هایی من استفاده می کنم هر فایل را جدا گانه تبدیل به divx می کننند--من می خواهم یک فیلم دی وی دی به صورت یک فیلم(یک فایل) با فرمت divx در بیاید از چه نرم افزار ی وچطوری انجام دهم-----متشکر

Erfan.B
28-11-2011, 21:24
سلام--
من تعداد زیادی فیلم بصورت دی وی دی دارم با چند نرم افزار انها را تبدیل می خواهم بکنم به divx اما مشکل اینجاست که در درون فایل dvd چندین فایل تصویری است واین مبدل هایی من استفاده می کنم هر فایل را جدا گانه تبدیل به divx می کننند--من می خواهم یک فیلم دی وی دی به صورت یک فیلم(یک فایل) با فرمت divx در بیاید از چه نرم افزار ی وچطوری انجام دهم-----متشکر
با سلام.

شما باید از یک ripper جهت این کار استفاده کنید.

1st DVD Ripper 6.1.1

موفق باشيد :40:

Erfan.B
28-11-2011, 21:25
سلام--
با سلام.

شما باید از یک ripper جهت این کار استفاده کنید.

1st DVD Ripper 6.1.1

موفق باشيد :40:

mina tina
29-11-2011, 13:09
سلام من بانرم افزار Adobe Audition CS5.5 v4.0 کار میکنم
میخوام 3تاآهنگ روباهم میکس کنم وقتی گزینه میکس رومیزنم این پیغام میاد کرک هم شده نرم افزارم

لطفاراهنمایی کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ok.baby
03-12-2011, 13:42
سلام. من میخوام فایلهایی با پسوند ts رو تبدیل به 3gp کنم، میخوام نه کیفیت صداش کم شه نه تصویر.
فقط میخوام طوری بشه که گوشیم بخونه، حجمشم مهم نیس.

نرم افزار توتال ویدئو کانورتر همیشه بهترین جواب رو میداد برام، اما برا 3gp خیلی کیفیت میاد پایین.

به نظرتون از چه نرم افزاری استفاده کنم؟

sanso
14-12-2011, 00:04
سلام دوستان من با برنامهXilisoft و برنامه AVS که هر دو کانورتر تصویری هستن و تازه دانلودشون کردم مشکل دارم اونم این که نمیتونم فیلمی که دانلود کردم تبدیل کنم طوری که توی فلش بتونم توی دی وی دی پلیر نگاه کنم قبلا Any video داشتم فقط با انتخاب فرمت AVI راحت تبدیل میشد گفتم این برنامه ها بگیرم چون دوستان تعریف زیاد کردن حالا خوشحال میشم اگر تنظیمات خاصی داره راهنمایی بفرمایید با تشکر پیشاپیش

mmonemi
18-01-2012, 10:53
سلام
1-اگه یه فایل ویدئویی HD رو به full HD تبدیل کنیم آیا واقعا کیفیت اون زیاد میشه یا نه هیچ وقت نمیشه از کیفیت کم به زیاد رسید؟
2-اگه یه فایل WMV داشته باشیم و بخواهیم اونو به یه فرمت با کیفیت full hd که زیاد هم حجم فایل رو زیاد نکنه و قابل پخش در دی وی دی پلیر و یا بلوری پلیر خانگی باشه تبدیل کنم چه فرمتی رو پیشنهاد میدی؟
با تشکر

Ghaioom
18-01-2012, 12:08
سلام
1-اگه یه فایل ویدئویی HD رو به full HD تبدیل کنیم آیا واقعا کیفیت اون زیاد میشه یا نه هیچ وقت نمیشه از کیفیت کم به زیاد رسید؟
2-اگه یه فایل WMV داشته باشیم و بخواهیم اونو به یه فرمت با کیفیت full hd که زیاد هم حجم فایل رو زیاد نکنه و قابل پخش در دی وی دی پلیر و یا بلوری پلیر خانگی باشه تبدیل کنم چه فرمتی رو پیشنهاد میدی؟
با تشکر
در مورد سوال 1 فکر نکنم از کیفیت پایین به بالا رسید!!
بیشتر دی وی دی پلیر خانگی ها به نظرم avi و mpg رو پشتیبانی میکنن.

dara0
11-02-2012, 17:01
سلام

بهترین برنامه تبدیل فرمت در حال حاضر چه برنامه ای هست؟

با تشکر

Ship Storm
11-02-2012, 17:58
سلام

بهترین برنامه تبدیل فرمت در حال حاضر چه برنامه ای هست؟

با تشکر

dany_3p4u
01-03-2012, 17:18
سلام
وقتی از ماهواره با فرمت mpg فایل ذخیره می کنم حجم بالایی داره
می خوام تغییر حجم بدم ... برنامه های زیادی رو امتحان کردم، بعضی مثله Any Video Converter حجم رو کم می کنه اما کلا صدا و تصویر هماهنگیش رو بهم می ریزه و حتی بعضی موقع تصویر ایست می کنه !

برنامه های دیگه حجم رو زیاد می کنن !!! مثلا فیل 100 مگی رو 300 مگ می کنن !

فقط با برنامه Xilisoft Video Converter Ultimate 6 کمی بجواب رسیدم، اینم حجم رو زیاد می کنه اما یک گزینه داره که می شه حجم رو برای فایل خروجی بصورت دستی وارد کرد !
من نصف حجم اصلی رو می زارم، مثلا اگه فایل اصلی 100 مگ باشه می گم فایل خروجی 50 مگ باشه و فرمتش رو هم wmv قرار می دم و نتیجه خوبه

سوال اینجاست بهترین فرمت و کمترین حجم رو چطور می شه بدست آورد و با چه برنامه ای ؟
ممنون

Ship Storm
01-03-2012, 18:38
سلام
وقتی از ماهواره با فرمت mpg فایل ذخیره می کنم حجم بالایی داره
می خوام تغییر حجم بدم ... برنامه های زیادی رو امتحان کردم، بعضی مثله Any Video Converter حجم رو کم می کنه اما کلا صدا و تصویر هماهنگیش رو بهم می ریزه و حتی بعضی موقع تصویر ایست می کنه !

برنامه های دیگه حجم رو زیاد می کنن !!! مثلا فیل 100 مگی رو 300 مگ می کنن !

فقط با برنامه Xilisoft Video Converter Ultimate 6 کمی بجواب رسیدم، اینم حجم رو زیاد می کنه اما یک گزینه داره که می شه حجم رو برای فایل خروجی بصورت دستی وارد کرد !
من نصف حجم اصلی رو می زارم، مثلا اگه فایل اصلی 100 مگ باشه می گم فایل خروجی 50 مگ باشه و فرمتش رو هم wmv قرار می دم و نتیجه خوبه

سوال اینجاست بهترین فرمت و کمترین حجم رو چطور می شه بدست آورد و با چه برنامه ای ؟
ممنون

سلام
اول باید بررسی کنید ببینید رزولیشن تصویر چقدره
برای این کار راه های زیادی هست که یکی از اون ها گرفتن Properties در نرم افزارهای player از فایل تصویری هست
بعد از اون شما باید این مسئله رو در نظر داشته باشید که هرچقدر رزولیشن خروجی بعد از کانورت کردن از رزولیشن اصلی کمتر باشه کیفیت افت میکنه و هرچقدر نزدیکتر باشه به رزولیشن اصلی افت کیفیت کمتری رو شاهد هستید
بهترین و معروفترین فرمت تصویری AVI هست و مابقی فرمت ها نیز کارکرد مشابه رو دارند ولی برای برخی پلیرها ممکنه قابلیت اجرایی نداشته باشند
بهترین فرمت و کمترین حجم رو برنامه خاصی نیست که بتوهن به شما ارائه کنه و این مورد فقط با تجربه و تست فرمت های مختلف با رزولیشن های متفاوت میشه بدست آورد
موفق باشید

Milad4171
05-03-2012, 18:57
کسی با برنامه ی AutoGordianKnot کار کرده؟ وقتی من کانورت میخوام بکنم و درحالت Priview قرار میدم صفحه مشکلی نشونم میده !

یه برنامه ی ساده مثل این واسه تبدیل DVD به DIVX رو چی معرفی میکنین؟

مصطفی
06-03-2012, 00:05
من از handbrake استفاده میکنم به جرات میتونم بگم ساده ترین و بهترین riper هست و با هر کیفیتی خواستی بهت نتیجه رو میده ولی فقط به mkv و mp4 تبدیل میکنه که هر دو از بهترین ها هستند توی سایت سرچ بزنی تاپیک مربوطش رو هم میتونی پیدا کنی

hamid_206_r
23-03-2012, 17:27
با سلام.من ازبرنامه MKV Merge استفاده مي كنم.فايل mkv روهمراه باچسباندن زيرنويس به avi تبديل مي كنم.اما پليرخانگي نشون نميده!
اين نرم افزاره كلاسرعتش بالاس همه ميگن اما نشون نميده!
كسي كاركرده با اين؟كارميكنه؟لطفاراهنمايي كنيد.

hamid_206_r
23-03-2012, 19:34
كسي نميدونه؟؟؟؟/////////////

pcsoft
23-03-2012, 19:41
كسي نميدونه؟؟؟؟/////////////

AVI تبدیل شده رو به فرمتی که پلیر می خونه تبدیل کنین. گیرنده دیجیتال مثلا MPEG رو می خونه. دیگه باید تست کنین.

hamid_206_r
23-03-2012, 19:48
AVI تبدیل شده رو به فرمتی که پلیر می خونه تبدیل کنین. گیرنده دیجیتال مثلا MPEG رو می خونه. دیگه باید تست کنین.

نشون ميده avi رو.اماديروز كه بااين نرم افزار تبديل كردم بعدشم رايت كردم نشون نداد.باز ممنون.
mpeg هم امتحان ميكنم بينم چه ميشه.شما ازين نرم افزاراستفاده كرديد؟

hamid_206_r
23-03-2012, 20:59
امتحان كردم نشون نداد!!!!!!!!!!!!!!!!

rayka10
02-04-2012, 14:00
سلام.کسی هست علت این خطا رو در نرم افزار convert X to DVD v4 بدونه

2011-02-17 20:19:22 Warning BURN: Profile list not found: Code 00 00 00 [No sense information.] Page 2A not found: Code 00 00 00 [No sense information.]
2011-02-17 20:19:22 Warning BURN: 0:0:0 - Device in use [E] (Usb) not listed because it was impossible to detect if it's a writer. Error detail

amatis23
02-04-2012, 19:25
سلام دوستان
من یه کلیپ توی corel video studio pro ساختم می خوام روی سی دی رایتش کنم واسه پخش کننده ی سی دی .................نمی دونم با چه فرمتی باید رایتش کنم که اون دستگاه ها بتونن بخوننش
کرل اینا رو داره
DV - HDV - AVCHD - DVD - BLU_REY - WMV-MPEG_4 _ FLV
من می خوام فرمتش DAT بشه . حتما باید از CONVERTOR استفاده کنم ؟

Ship Storm
02-04-2012, 19:50
سلام دوستان
من یه کلیپ توی corel video studio pro ساختم می خوام روی سی دی رایتش کنم واسه پخش کننده ی سی دی .................نمی دونم با چه فرمتی باید رایتش کنم که اون دستگاه ها بتونن بخوننش
کرل اینا رو داره
DV - HDV - AVCHD - DVD - BLU_REY - WMV-MPEG_4 _ FLV
من می خوام فرمتش DAT بشه . حتما باید از CONVERTOR استفاده کنم ؟

سلام
شما باید بررسی کنید ببینید دستگاه شما قابلیت خوندن چه فرمت هایی رو دازه
اکثر دستگاه ها قابلیت پخش فرمت MPEG رو دارن

farshad.88
08-04-2012, 20:22
سلام دوستان
با یک مشکل در تبدیل فایل های PDF به مواجه شده ام. وقتی روی فایل PDF کلیک میکنم و گزینه تبدیل به SWF رو میزنم. فایل شروع به تبدیل شدن میکند. اما وقتی فایل تبدیل شده ( به SWF) را باز میکنم میبینم که صفحات PDF به صورت عمودی هستند. یعنی 90 درجه به سمت چپ چرخش داشته اند. چیکار کنم ؟ نرم افزار های Flash player و Flash paper 2 نصب هستند لطفا کمکم کنید. ویندوزم هم XP است.

ja3il
18-04-2012, 21:15
دوستان عزیز تو خیلی از انجمن ها این سوال و پرسیدم ولی کسی جوابگو نبود
خواهشا راهنمایی کنید

یه برنامه میخوام که فایل های mkv رو به Avi تبدیل کنه و زیرنویس (srt) ساپورت کنه

مثلا این سریال های خارجی رو میگیرم از نت همشون mkv هستن و زیرنویس شون جداست،میخوام تو پخش خونگی نگا کنم که اونم فقط Avi ساپورت میکنه

david-ebi
17-05-2012, 23:50
سلام.من یک بلوری رایتر اکسترنال دارم.کاری که میخواهم باهاش انجام بدم این است که در روز شاید نزدیک 10 تا فیلم بلوری سه بعدی را از روی دیسکهای 48 گیگی بریزم روی هارد سیستمم و بعد بریزم توی یک فلش.(البته هر فیلم توی یک فلش)وبعدش فلش بزنم توی تلویزیون سه بعدی که دارم و با عینک سه بعدی فیلم را بطور سه بعدی نگاه کنم سوالم این است که اصلا این کاری که گفتم شدنی هست؟ اگه شدنی هست بعد از ریختن روی هارد سیستمم به چه فرمتی تبدیلش کنم که یک فیلم سه بعدی که حجمش 48 گیگ اونقدر حجمش کم بشه که حداقل بشه توی یک فلش 4 گیگ ریختش.اونم بدون اینکه کیفیتش زیاد خراب بشه. یک کم خراب بشه اشکالی نداره.ممنون میشم که کسایی که درباره سوال من اطلاعاتی دارن کمک کنند.

---------- Post added at 12:50 AM ---------- Previous post was at 12:47 AM ----------

دوستان عزیز تو خیلی از انجمن ها این سوال و پرسیدم ولی کسی جوابگو نبود
خواهشا راهنمایی کنید

یه برنامه میخوام که فایل های mkv رو به Avi تبدیل کنه و زیرنویس (srt) ساپورت کنه

مثلا این سریال های خارجی رو میگیرم از نت همشون mkv هستن و زیرنویس شون جداست،میخوام تو پخش خونگی نگا کنم که اونم فقط Avi ساپورت میکنه
با نرم افزاری به نام wondershare video converter میتونی به راحتی کاری را که میخواهی انجام بدهی.

ali_ab
21-05-2012, 17:07
با سلام به دوستان عزیز

نرم افزاری می خواستم که فایل های تصویری MTS رو تبدیل به Dat یا avi کنه البته با حداقل کاهش کیفیت .

از راهنمایی دوستان عزیز سپاسگزارم

پاینده و پیروز باشید

Ali-ss
11-06-2012, 09:08
دوستان عزیز به کمک شما بد جور نیازمندم
به طور خلاصه این مشکل با شغل ودرآمد من درگیره یعنی باید بتونم اینکار رو بکنم تا درآمدی کسب کنم حالا جران چیه؟
من کارم فیلم گرفتن از چا ه های حفاری شده هست... دوربین به وسیله dvr فیلمها رو ضبط می کنه فرمت فایل ها h264 هست و پلیر خود دی وی آر با کیفیت مناسب پخشش می کنه... حالا من باید فیلمها رو ادیت کنم و برای ادیت فیلمها باید تبدیل کنم به فرمت های avi یا mpeg که در تبدیل کیفیت فیلم فوق العاده خراب می شه و شطرنجی می شه ودیگه قابلیت ارائه نداره
درضمن نرم افزار های زیر رو تست کردم جواب ندادن

1- (4Videosoft Video Converter Platinum) 3.3.10
2- AVS Video Converter v6.4.3.418
3- hd-video-converter
4- Free_Video_Converter_v1.0
5- Joboshare Video Converter 3.0.5 Build 0923
6- SnowFox Total Video Converter 3.0.0.0
7- Tipard.Video.Converter.6.1.26
8- XMedia Recode 3.0.9.4
9- eTeSoft.Video.Converter.v2.12.908.16
10- Imtoo hd video converter 6.0.14.1126
11- mediAvatar Video Converter Ultimate 6.0.9.0802
12- Xilisoft Video Converter 6.0.15 Build 1110

حالا سئوال چند تا نرم افزار تبدیل فرمت ها بهم معرفی کنید که مطمن باشم جواب می گیرم
2- آیا نرم افزاری هست که بشه کار زیرنویس گذاری صدا گذاری و ادیت فیلم رو با پسوند h264 آنجام بده؟
با نرم افزار Xilisoft ورژن 7 هم امتحان کردم می تونه تبدیل کنه ولی مشکلی که هست فیلم مثلا2دقیقه ای رو می کنه 11 ثانیه و با دور تند نشون می ده!!

Ghaioom
15-06-2012, 07:38
دوستان عزیز به کمک شما بد جور نیازمندم
به طور خلاصه این مشکل با شغل ودرآمد من درگیره یعنی باید بتونم اینکار رو بکنم تا درآمدی کسب کنم حالا جران چیه؟
من کارم فیلم گرفتن از چا ه های حفاری شده هست... دوربین به وسیله dvr فیلمها رو ضبط می کنه فرمت فایل ها h264 هست و پلیر خود دی وی آر با کیفیت مناسب پخشش می کنه... حالا من باید فیلمها رو ادیت کنم و برای ادیت فیلمها باید تبدیل کنم به فرمت های avi یا mpeg که در تبدیل کیفیت فیلم فوق العاده خراب می شه و شطرنجی می شه ودیگه قابلیت ارائه نداره
درضمن نرم افزار های زیر رو تست کردم جواب ندادن

1- (4Videosoft Video Converter Platinum) 3.3.10
2- AVS Video Converter v6.4.3.418
3- hd-video-converter
4- Free_Video_Converter_v1.0
5- Joboshare Video Converter 3.0.5 Build 0923
6- SnowFox Total Video Converter 3.0.0.0
7- Tipard.Video.Converter.6.1.26
8- XMedia Recode 3.0.9.4
9- eTeSoft.Video.Converter.v2.12.908.16
10- Imtoo hd video converter 6.0.14.1126
11- mediAvatar Video Converter Ultimate 6.0.9.0802
12- Xilisoft Video Converter 6.0.15 Build 1110

حالا سئوال چند تا نرم افزار تبدیل فرمت ها بهم معرفی کنید که مطمن باشم جواب می گیرم
2- آیا نرم افزاری هست که بشه کار زیرنویس گذاری صدا گذاری و ادیت فیلم رو با پسوند h264 آنجام بده؟
با نرم افزار Xilisoft ورژن 7 هم امتحان کردم می تونه تبدیل کنه ولی مشکلی که هست فیلم مثلا2دقیقه ای رو می کنه 11 ثانیه و با دور تند نشون می ده!!

شما که همه رو تست کردین اینم تست کنین :31:
Effectmatrix Total Video Converter

rmwiner
28-07-2012, 11:11
با سلام
کسی اینجا میتونه مشکلمو حل کنه؟
من از نرم افزار Tipard Total Media Converter Platinum برای کانورت استفاده میکنم واز همه چیش راضی ام ولی فقط یک مشکل دارم .اینه که میخام به فیلم موقع تبدیل زیرنویس بچسبونم توسط این نرم افزار ولی این گزینه برام غیرفعاله اینم لینک عکسش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لطفا راهنماییم کنین چیکارکنم؟من این نسخه رو همراه با کرک دانلود کردم و کامل نصب کردم

hamid_206_r
08-08-2012, 18:59
سلام.من یه مشکلی داشتم.بانرم افزارXilisoft Video Converter Ultimate 6.5.2.0216 تبدیل میکنم اما playar خونه نشون نمیده.به xvidتبدیل میکنم.باچندتاplayar امتحان کردم امانشون نداده.
اینم بگم اولانشون میداد اما دیگه هرچی تبدیل میکنم نشون نمیده.چی کنم؟

connect2
17-08-2012, 07:47
سلام دوستان
من یه فایل تصویری دارم با فورمت رایج اما فقط با مدیا پلیر که باز میکنم صدا داره و با برنامه های دیگه که باز می کنم صدا نداره . چون میخوام فایلو ویرایش کنم هر کاری می کنم صدا داره . مشکل چطوری حل میشه؟

connect2
20-08-2012, 08:03
سلام دوستان
من یه فایل تصویری دارم با فورمت رایج اما فقط با مدیا پلیر که باز میکنم صدا داره و با برنامه های دیگه که باز می کنم صدا نداره . چون میخوام فایلو ویرایش کنم هر کاری می کنم صدا داره . مشکل چطوری حل میشه؟

مرسی که جواب دادید !!!

peyman_nn
30-08-2012, 01:14
سلام
من از کانورتور Any DVD Converter Professional استفاده میکنم
موقع تبدیل از فرمت TS و TP0 به فرمتی معمولی مثلا mpg صدا و تصویر هماهنگ نیست
مشکل چیه ؟
میخام تو گوشیم بریزم که گالاکسی اس هستش ، و دقیقا سایز خود گوشی کانورت میکنم
با فرمت های دیگه مشکل ندارم ولی برای این دو تا که از ----- گرفته شده ناهماهنگی داریم

با تشکر

aminrafael3
15-09-2012, 09:48
سلام من از ساختن dvd با نرم افزار convertxtodvd خسته شدم نرم افزار خوب دیگه ای نیست؟

ulead dvd movie factory 7 رو دانلود کردم کرکش کار نکرد trial رفتم فایلهای mkv رو نمیخوند ممنون میشم راهنمایم کنید

00sasan
25-01-2013, 03:57
من از نرم افزار VideoCharge Full v3.18.2.02 استفاده می کنم. وقتی میخوام فایلی رو کانورت و یا واترمارک کنم با اروری طبق تصویر زیر مواجه میشم:

لطفا راهنمایی کنید.
بطور مثال دو فرمت flv و 3gp رو تست کردم و هر دو همین ارور رو میدادند.
انشاالله درست میسه:n16:

mehdiko
25-01-2013, 10:41
Total Video Converter 3.11
آجر بندازی توش تبدیل میکنه چه برسه به فرمت مذکور:n02:

azita57
02-02-2013, 15:15
سلام
من دنبال یه برنامه می گردم که در یک زمان بشه فرمت فیلم رو تغییر داد و هم زیرنویس بهش اضافه کرد. و اگر بتونه فرمت های بلوری و بیت ریپ ،رو هم به فرمت های ساده تر تغییر بده که چه بهتر میشه.
- برنامه واندر شیر و آیمر سافت رو دانلود کردم اما توی اونها بعد تموم شدن فیلم اسم برنامه وسطش ثبت شده.
راهی هست که بشه اسم برنامه وسط فیلم نیفته؟

- برنامه گام اینکدر رو هم دارم . اما این هم، فعل و فاعل زیرنویس و جابه جا میکنه.

- توی اکزیلیت سافت و فری میک هم ،فونت زیرنویس بهم میریزه و اجق و جق میشه.

برنامه Aiseesoft Total Media Converter و AVSVideoConverter رو هم دارم اما نمی دونم چطوری توی اینها زیرنویس رو به فیلم بچسبونم .با اینکه زیرنویس را با فیلم هم نام کردم و تو یک پوشه هست . اما وقتی فیلم را روی برنامه لود میکنم زیرنویس روش نیست. و توی خود برنامه هم جایی به اسم add subtitle ندیدم.
میشه راهنماییم کنید.
ظرف دو روز حدود 30 تا برنامه دانلود کردم .اما تقریبا هر کدوم یه موردی دارن!!!!!!

simsim9372
22-02-2013, 15:27
من نرم افزار Movavi Video Suite از سایت دان کردم اما کدش رجیسترش نمی کنه
میشه کمک کنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Ghaioom
26-02-2013, 21:18
سلام

من ویدئو ضبط کردم از تی وی میخوام تبدیل کنم حجمش زیاده فرمتشم ts هست. چند تا نرم افزار دارم تست میکنم یکی بدون افت کیفیت تبدیل میکنه ولی تصویرش از سایز اصلی کوچیک تر میشه. میخوام نه تصویرش کوچیک بشه نه کیفیتش خیلی بیاد پایین. موندم کدوم نرم افزار اینکارو میکنه. یکی از نرم افزارها نمیشه تصویرشو تنظیم کرد با کیفیت خوب میتونه تبدیل کنه حجمش نصف یا کمتر آورد پایین ولی فقط یکمی از تصویر از دو طرف رو کوچیک تر کرده واسه همین باهاش حال نکردم. هر فرمتی تبدیل کنی یه ایرادی داره کلا! دی

یه نرم افزار معرفی کنید حل کنه این مشکلاتو

الان دارم با:
Bros TS Converter
4Videosoft TS Converter

تست میکنم.

دو تای آخری یا خود آخری فکر کنم کلا صدا رو تبدیل نمیکرد نمیدونم چش بود یه چند تا فرمتشو تغییر دادم ولی انگار نه انگار!

mous3030
07-04-2013, 08:50
با سلام
من برنامه ای میخوام که تایتلهای دی وی دی رو به ترتیب که خودم میخوام تبدیل کنه مثلا اول title 8 بعد title 1 و همینطوری... تبدیل کنم به یه فایل mkv یا mp4 ضمن اینکه زیر نویس هم متناسب با همون ترتیب باشه

hamidchi
07-04-2013, 10:15
سلام

من ویدئو ضبط کردم از تی وی میخوام تبدیل کنم حجمش زیاده فرمتشم ts هست. چند تا نرم افزار دارم تست میکنم یکی بدون افت کیفیت تبدیل میکنه ولی تصویرش از سایز اصلی کوچیک تر میشه. میخوام نه تصویرش کوچیک بشه نه کیفیتش خیلی بیاد پایین. موندم کدوم نرم افزار اینکارو میکنه. یکی از نرم افزارها نمیشه تصویرشو تنظیم کرد با کیفیت خوب میتونه تبدیل کنه حجمش نصف یا کمتر آورد پایین ولی فقط یکمی از تصویر از دو طرف رو کوچیک تر کرده واسه همین باهاش حال نکردم. هر فرمتی تبدیل کنی یه ایرادی داره کلا! دی

یه نرم افزار معرفی کنید حل کنه این مشکلاتو

الان دارم با:
Bros TS Converter
4Videosoft TS Converter

تست میکنم.

دو تای آخری یا خود آخری فکر کنم کلا صدا رو تبدیل نمیکرد نمیدونم چش بود یه چند تا فرمتشو تغییر دادم ولی انگار نه انگار!

من واسه تبدیل فایل های ضبط شده از تی وی نرم افزار های زیادی امتحان کردم
یه سری شون سرعتش پایین بود ، یه سری بعد تبدیل صدا نداشت ولی الان این یکی رو دارم استفاده میکنم خیلی خوبه ، امکانات خوبی هم داره
pavtube video converter

فرمت های خروجی هم بسیار متنوع ، خیلی از گوشی ها و تبلت ها رو به عنوان خروجی تبدیل داره

AMNA
11-04-2013, 16:24
سلام دوستان فایل تصویری mpgوtsرو با چه نرم افزاری تبدیل کنم که راحت بتونم رایت کنم رو دی وی دی؟ ممنون میشم راهنمایی کنین/

Ghaioom
16-04-2013, 12:26
سلام دوستان فایل تصویری mpgوtsرو با چه نرم افزاری تبدیل کنم که راحت بتونم رایت کنم رو دی وی دی؟ ممنون میشم راهنمایی کنین/

برا ts فک کنم bros ts converter خوب بود.
mpg هم با این بزن.

Rhodes
21-05-2013, 11:51
دوستان چه طوری فایل mkv رو بدون re encode دوباره به mp4 تبدیل کنم. ؟
برای برعکسش mkvtoolnix هست ولی برای این چی ؟!
خودم یه چی پیدا کردم.اول mkv رو اکسترکت میکنه بعد با megui به mp4 muxe میکنه.خوبه.ولی یکمی حوصله میخواد...
برنامه نیست خودش همه این کارا با هم بکنه ؟!

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 2

peyman_nn
07-07-2013, 12:43
سلام
من خیلی وقته این مشکل رو دارم و با هر کانورنوری کانورت میکنم ، بعضی از فیلم ها صداش با فیلم نمیخونه
یک کلیپ از جایی گرفته ام که mp4 هستش و با 3 کانورتور

Tipard Total Media Converter Platinum 6.2.18.15224
any_dvd_converter_pro_4.2.2
Xilisoft Video Converter Ultimate 7.5.0 Build 20120822

هر کار میکنم نمیتونم تبدیلش کنم به mp4 با سایز 480*800
به فرمت های پایین دیگه مثل 3gp هم تبدیل کردم ولی بازم نشد و تاخیر و تقدم داره
برای چندین کلیپ دیگه که از یوتیوب یا فیسبوک گرفته ام هم این مشکل رو دارم
مثلا در یکی بعد از کانورت ، صدای کلیپ درسته ولی فیلم سریع تموم میشه
برای کلیپ هایی با حجم بالا هم این مشکلات هست
مطمئن هستم شما هم به این مشکلات برخوردید
راهی داره ؟ یا باید کانورتورهام رو عوض کنم

با تشکر

Kaveh619
20-07-2013, 20:06
دوستان برنامه ای میخوام که بشه باهاش این فیلم های MKV رو که زیرنویس Srt دارن به Mp4 تبدیل کنم که زیر نویسش رو خودش باشه...MKVToolnix هم بدرد این کار نخورد...

moein_s2
28-08-2013, 03:11
سلا دوستان من این نرم افزار voice changer رو از سایت دانلود کردم واسه ریجستر کردنش سریال نامبر میخواد کسی هست کمکم کنه ؟ممنون میشم :n27:

blue2012
14-10-2013, 11:21
سلام
چقد اینجا خلوته مثل اینکه کسی نیست جواب تاپیکارو بده
موندم سوالمو بپرسم با نپرسم

gmd
17-10-2013, 13:58
سلام
فیلمی با فرمت mkv دارم با صدای اصلی وصدای دوبله فارسی 720p که با usb در تلویزیون نمایش داده میشود ولی با صدای اصلی و وقتی آنرا روی صدای فارسی تنظیم میکنم فیلم بدون صوت اجرا میشود . ولی در کامپیوتر با km با صدای فارسی اجرا میشود و وقتی صدا را به انگلیسی تغییر میدهم هنگ میکند . با برنامه های مختلف صوت را جدا کردم و مجددا" آنرا چسباندم ولی باز هم درست نشد .
برای حل این مشکل مجددا با Xilisoft Video Converter Ultimate آنرا به همان mkv کانورت کردم که این مشکل حل شد و با دوبله فارسی در تلویزیون اجرا شد اما کیفیت فیلم از فیلم اصلی خیلی کمتر است و تقریبا" شطرنجی اما حجم فیلم نزدیک به سه برابر فیلم اصلی .
1- حال سولم این است که آیا راهی برای پخش فایل اصلی و بدون کانورت آن در تلویزیون هست ؟
2 - ودر مورد کانورت که کیفیت خیلی پایین آمده آیا مشکل از برنامه Xilisoft Video Converter Ultimate است یا من تنظیمات آنرا صحیح انجام نداده ام ؟
اگر برای دوستان مقدور است راهنمایی کنند ممنون میشوم

blue2012
17-10-2013, 16:53
سلام
منم تقریبا مشکلم همینه
دوبله فارسی رو با نرمافزار mkvmerg چسبوندم به یه فیلم زبان اصلی در کامپیوتر خوب اجرا میشه ولی در تلوزیون ارور میده در حالی که فیلم زبان اصلی رو با کیفیت hd اجرا میکنه
اینو گفتم که چون سوال نفر قبلی هم تقریبا مثل من بود کسی جواب بده
فک کنم تا 20 تا جاداره
ینی تا 20 نفر همین سوالو در این انجمن مثلا حرفه ای نپرسن کسی حوصله جواب دادن نداره
شایدم بلد نیستین

gmd
21-10-2013, 17:28
سلام
فیلمی با فرمت mkv دارم با صدای اصلی وصدای دوبله فارسی 720p که با usb در تلویزیون نمایش داده میشود ولی با صدای اصلی و وقتی آنرا روی صدای فارسی تنظیم میکنم فیلم بدون صوت اجرا میشود . ولی در کامپیوتر با km با صدای فارسی اجرا میشود و وقتی صدا را به انگلیسی تغییر میدهم هنگ میکند . با برنامه های مختلف صوت را جدا کردم و مجددا" آنرا چسباندم ولی باز هم درست نشد .
برای حل این مشکل مجددا با Xilisoft Video Converter Ultimate آنرا به همان mkv کانورت کردم که این مشکل حل شد و با دوبله فارسی در تلویزیون اجرا شد اما کیفیت فیلم از فیلم اصلی خیلی کمتر است و تقریبا" شطرنجی اما حجم فیلم نزدیک به سه برابر فیلم اصلی .
1- حال سولم این است که آیا راهی برای پخش فایل اصلی و بدون کانورت آن در تلویزیون هست ؟
2 - ودر مورد کانورت که کیفیت خیلی پایین آمده آیا مشکل از برنامه Xilisoft Video Converter Ultimate است یا من تنظیمات آنرا صحیح انجام نداده ام ؟
اگر برای دوستان مقدور است راهنمایی کنند ممنون میشوم
دوستان منتظرم.

blue2012
22-10-2013, 14:11
گفتم تا بیست تا جا داره
همین جوری اسپم بده شاید کسی بهت جوا
ب داد

Golbarg01
09-11-2013, 23:15
سلام دوستان
با نرم افزار convertxtodvd چجوری می تونم 2 یا 3 تا فیلم رو تبدیل به فرمت DVD کنم و رایت کنم روی دی وی دی منتها جوری که هر 3 تا فیلم در یک پروژه مشترک کانورت نشده باشن.
مثلا یه فیلم رو امروز تبدیل کنم در پروژه A یه فیلم رو مثلا فردا با پروژه B
امکانش هست؟

djbehnam73
27-12-2013, 12:54
سلام می خوام ببینم بین این 3 تا نرم افزار کدومش از همه بهتره ؟؟؟؟؟؟

total video و Xilisoft coverter و freemake video converter

gmd
27-12-2013, 13:24
سلام
به نظر من freemake video converter بهتر است.

djbehnam73
27-12-2013, 13:56
سلام
به نظر من freemake video converter بهتر است.
شما این 3 تا رو امتحان کردی ؟؟؟؟؟

sanam.b
31-12-2013, 17:36
با سلام به همه دوستان

من برنامه ای می خواستم که بتونم فایلهای mkv رو به فرمتی تبدیل کنم که با دستگاه های dvd player نمایش داده بشه(AVI) بهترین برنامه ای که به من معرفی شد برنامه ی xilisoft video converter ultimate بود که می شود فایل زیر نویس رو هم به آن معرفی کرد .
اما تو همون قسمتهای اول تبدیل error زیر رو میده که من نمی دونم باید چیکار کنم

avc application has stopped working

زیر اون هم سه گزینه
1- به صورت آنلاین مشکل رو حل کنه
2- برنامه رو دیباگ کنه
3- برنامه رو ببنده
مشکل از کجاست و من باید برای حل اون باید چیکار کنم؟

شما برنامه دیگه ای می شناسید که زیر نویس رو اضافه کرد یعنی فایل نهایی زیر نویس هم داشته باشه?

gmd
31-12-2013, 21:13
شما این 3 تا رو امتحان کردی ؟؟؟؟؟
بله قبلا" امتحان کردم و
freemake video converter خیلی بهتر و سریعتر عمل کرد.

fa_shinobi
06-03-2014, 15:07
با سلام به همه دوستان

من برنامه ای می خواستم که بتونم فایلهای mkv رو به فرمتی تبدیل کنم که با دستگاه های dvd player نمایش داده بشه(AVI) بهترین برنامه ای که به من معرفی شد برنامه ی xilisoft video converter ultimate بود که می شود فایل زیر نویس رو هم به آن معرفی کرد .
اما تو همون قسمتهای اول تبدیل error زیر رو میده که من نمی دونم باید چیکار کنم

avc application has stopped working

زیر اون هم سه گزینه
1- به صورت آنلاین مشکل رو حل کنه
2- برنامه رو دیباگ کنه
3- برنامه رو ببنده
مشکل از کجاست و من باید برای حل اون باید چیکار کنم؟

شما برنامه دیگه ای می شناسید که زیر نویس رو اضافه کرد یعنی فایل نهایی زیر نویس هم داشته باشه?

اگه میخوای زیرنویس رو به فیلم بچسبونی میتونی از Format Factory استفاده کنی. فقط حتما باید تو قسمت تنظیماتش فونتش رو عوض کنی و یه فوننتی بذاری که فارسی هم داره.

omid.sarmad
14-04-2014, 21:42
سلام می خوام ببینم بین این 3 تا نرم افزار کدومش از همه بهتره ؟؟؟؟؟؟

total video و Xilisoft coverter و freemake video converter

سلام. از هر سه استفاده کردم. freemake video converter خیلی بهتر از بقیس.

david-ebi
30-08-2014, 23:10
دوستان من اگه بخواهم 3 یا 4 تا فیلمو به روش دایویکس توی یک دی وی دی 4.5 گیگی رایت کنم اولا باید فیلمها رو به چه فرمتی تبدیل کنم و دوما نرم افزار مناسب این کار چه نرم افزاری است.ضمن اینکه میخواهم بتونم زیرنویس رو هم روی هر فیلم بزارم.متشکرم.

ali96
17-09-2014, 15:55
سلام خدمت دوستان.
آقا من زیرنویس srt رو به ssa تبدیل میکنم و ssa رو با برنامه ی maestrosbt unidoce به عکس هاس bmp تبدیل میکنم. فقط مشکل این جاست که maestrosbt unicode زیرنویس فارسی رو برعکس تبدیل می کنه. حتی تیک right to left languages رو هم زدم کار نکرد. خیلی با تنظیماتش کار کردم. همه ی تنظیماتش رو هم رو unicode و arabic و این جور چیزا گذاشتم ولی موفقیت آمیز نبود. اگر هم میخواید بدونید چرا با txt2vobsub و subtitle creator زیرنویس srt رو به sub/idx تبدیل نمی کنم به خاطر اینه که txt2vobsub همش ارور طول خط زیرنویس میده و زیرنویس خروجی subtitle creator کیفیت خوبی نداره در حالی که عکس های خروجی maestrosbt unicode و در نتیجه زیرنویس ساخته شده ازش کیفیت عالی داره.

vxp
21-09-2014, 11:16
بچه ها مارشال مدل ME-2282 دارم (پخش کننده ی اتومبیل)
روش زده این فرمت ها رو می خونه :DVD/VCD/CD/MP3/WMA/MPEG4 PLAYER/RECEIVER
من کانورتر 4VIDEO CONVERTER دارم اما به هر MOEG4 که تبدیل می کنم در اون دستگاه نمی خونه چه کنم؟

gama
11-10-2014, 18:08
از دوستانی که با برنامه exilisoft dvd convertor استفاده کردن یه سئوال دارم.من این برنامه رو نصب کردم فایلی با فرمت mpg تو برنامه باز میکنم منو واسه دی وی دی میسازم ولی قسمت چهارم یا پنجم که dvd خام و چک میکنه ارور میده و dvd رو قبول نمیکنه.کسی تجربه این مشکلو داشته.

mrs.melika
19-10-2014, 21:15
بهترین برنامه برای تبدیل ایل های ویدئویی به dvd کدوم برنامه هست؟
من از convert x to dvd استفاده میکنم.برنامه بهتر و سریعتری هست که کیفیت رو هم کاهش نده؟

Reza31001
04-11-2014, 19:07
یه فایل 80 مگی با پسوند djvu دارم که با stdu converter و nitro pdf نتونستم به pdf تبدیلش کنم
جفتشون یه فایل یک صفحه ای تحویل میدن

مبدل دیگه ای سراغ ندارید؟

Mohammad-t-1992
06-01-2015, 00:38
یه فایل 80 مگی با پسوند djvu دارم که با stdu converter و nitro pdf نتونستم به pdf تبدیلش کنم

سلام
میتونید اول به jpg تبدیل کنید و بعد عکس ها رو به pdf تبدیل کنید. این سایت میتونه این کارو انجام بده:

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نرم افزارهای دیگه رو هم تست کنید

بهترین برنامه برای تبدیل ایل های ویدئویی به dvd کدوم برنامه هست؟
من از convert x to dvd استفاده میکنم.برنامه بهتر و سریعتری هست که کیفیت رو هم کاهش نده؟
بدون افت کیفیت امکان نداره

omid.sarmad
06-01-2015, 09:49

نرم افزار doPDF رو نصب کنید و فایل djvu رو باز (توسط نرم افزارهای djvu Viewer) و پرینت کنید. پرینتر رو روی حالت doPDF قرار بدین و فایل PDF رو ذخیره کنید.
اگه تعداد صفحات زیاد باشه ممکنه سری اول انجام نشه، مجددا سعی کنید. :n04:

morteza.1975
20-01-2015, 15:59
دوستان من یک برنامه کانورت به اسم Movavi Video Converter15.2.0 دانلود کردم که یکی از بهترین برنامه های کانورت هست منتها نمیدونم چرا هرکاری میکنم نمیشه رجیسترش کرد ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره بتونه به من کمک کنه اینم لینک برنامه اگر کسی خواست دانلود کنه و اموزش بده ما هم استفاده کنیم ممنون

omid.sarmad
21-01-2015, 15:24
دوستان من یک برنامه کانورت به اسم Movavi Video Converter15.2.0 دانلود کردم که یکی از بهترین برنامه های کانورت هست منتها نمیدونم چرا هرکاری میکنم نمیشه رجیسترش کرد ممنون میشم اگر کسی اطلاعی داره بتونه به من کمک کنه اینم لینک برنامه اگر کسی خواست دانلود کنه و اموزش بده ما هم استفاده کنیم ممنون

نسخه 14 با رجیستر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

morteza.1975
21-01-2015, 21:59
نسخه 14 با رجیستر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
امکانات جدیدی در نسخه 15 اضافه شده از جمله اینکه بعد از پایان کانورت کامپیوتر را خاموش میکنه و چند امکان دیگه که اگر نسخه 15 رو بشه رجیستر کرد خیلی خوب میشد در نسخه 15 باید فایل رجیستر رو در پروگرام دیتا در درایو c کپی پیس کرد که من هرچی گشتم در ویندوزم کهxp هست این فولدر را پیدا نکردم متاسفانه

prince.ali
06-07-2015, 11:08
با سلام من یک سری فیلم 3d دارم که میخوام روی dvd9 رایتشون کنم ایا نرم افزاری هست که اینکارو بکنه و اونوقت میشه با پلیر معولی و تلویزیون 3d اونارو دید چند تا مبدل گرفتم اما اونا فقط رو بلو-ری رایت میکردن و dvd9 قبول نمیکردن

altirity
16-04-2016, 07:17
سلام دوستان عزیز
فایلی که گذاشتم با پسوند TS هست از گیرنده mediastar-1500
هر کاری میکنم با نرم افزار اجرا نمیشه الا روی خود گیرنده
نرم افزارهای kmplayer , k-lite-codec, VLC و چند نرم افزار دیگه رو تست کردم ولی نشد
برای "شبکه ورزش" صدا و سیماست

میخوام کانورتش کنم خیلی نرم افزارها رو به کار بردم ولی نشد

لطفا پلیر و کانورتور مناسب براش پیدا کنید
پیشاپیش سپاسگذارم

javad1050
11-12-2016, 23:55
سلام دوستان
من چطوری باید فیلم با فرمت ts رو که از ----- استارمکس ضبت کردم به فرمن های دیکه تبدیل کنم؟؟؟
با هر برنامه ای امتحان کردم نشد
از برنامه bros ts converter هم استفاده کردم نشده
لطفا یکی راهنمایی کنه

fa_shinobi
12-12-2016, 00:54
سلام دوستان
من چطوری باید فیلم با فرمت ts رو که از ----- استارمکس ضبت کردم به فرمن های دیکه تبدیل کنم؟؟؟
با هر برنامه ای امتحان کردم نشد
از برنامه bros ts converter هم استفاده کردم نشده
لطفا یکی راهنمایی کنه
با این برنامه ها امتحان کن شاید بشه.
Tipard TS Converter
Bros TS Converter
قبلا با یکی از برنامه های شرکت aiseefoft ورژن 7 این کار رو میکردم. نمیدونم دقیقا اسمش چی بود
total video convertor
total media convrtor
video convertor ultimate
media convertor ultimate
ولی دیگه نیازی بهش ندارم. چون برای پخش خود دستگاه پخش میکنه و برای کامپیوتر هم از برنامه vlc یا pot player یا k-lite codec نصب میکنم.

javad1050
13-12-2016, 13:29
سلام دوستان
:n01:

javad1050
13-12-2016, 13:50
مرسی از راهنمایی ولی همه این برنامه هایی که گفنید رو امتحان کردم
وقتی میخام فرمت ts رو اپلود کنم ارور میده
میشه از تو ----- فرمتشو عوض کردمنظورم اینه فرمت رسیورو کلا عوضش کرد که وقتی ضبتش میکنی با فورمت قابل پخش تو تلوزیون باشه