PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات این مدل از گوشی ال جی

Mont@zer
25-03-2011, 21:18
سلام دوستان. عیدتون مبارک:11:
من اولین باره یه گوشی ال جی خریدم و یه چند تا سوال دارم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

1) این گوشی ما(GX 300) کیپدش به صورت دستی قفل نمیشه و حتما باید رو حالت اتو لاک باشه. من با گوشیهای زیادی از برندهای مختلف کار کردم، ولی همشون دستی قفل میشدن. این نمیشه یا من بلد نیستم؟

2) همه جای این گوشی نوشته Made in China. مگه گوشیهای ال جی ساخت کره نیست؟؟؟

3) صدای شاتر دوربین هیچ رقمه قطع نمیشه حتی تو حالت فول سایلنت! همینجوریه؟

ممنون.

مجتبی ا
28-03-2011, 20:44
من تاپیک زدم ولی نمیدونم چرا نیومده

مجتبی ا
28-03-2011, 23:33
سلام سال نو مبارک
آقا انجمن درباره این گوشی خیلی کمه خشکی اومده
همه سایتها هم زدن تمام شده ؟؟؟ از کجا خریدی
من بین این و gx200 گیر کردم اونم به خاطر دوربین و باطری
من تا حالا lg نداشتم میشه به سوالام جواب بدی
یه عکس از منو گوشی بذار ببینم چجوره . تو قسمت عکس راحت میشه عکس بعدی رو انتخاب کرد یا باید مثل این سامسونگهای قدیمی یا گوشی چینی ها برگردیم تو منو عکس بعدی رو ببینیم
تایپ فارسی داره واسه sms میگم؟
رو خود کلیدها چی فارسی داره
اگه تونسی یه عکس هم با دوربین بگی ببینیم کیفیت چطوره
ببخشیدا کمبود اطلاعاته
یک نفر هم اینجا هست که این گوشی رو داره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
کجا دارن دارم پشیمون میشم میخوام gx200 بگیرم
راستی تو you tube فیلمهای خوبی داره

مجتبی ا
29-03-2011, 12:15
Mont@zer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سلام
این gx300 شما باطریش چند روز با استفاده معمولی جواب میده
با استفاده زیاد چطور

مجتبی ا
29-03-2011, 13:46
حالا این چه مدلی چراغ داره
باطریش با استفاده معمولی چند روز جواب میده
با استفاده زیاد چطور

Mont@zer
30-03-2011, 21:21
Mont@zer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سلام
این gx300 شما باطریش چند روز با استفاده معمولی جواب میده
با استفاده زیاد چطور

سلام

با استفاده معمولی 4 روز و با استفاده زیاد 2 روز.

مجتبی ا
01-04-2011, 00:06
دوستان من این گوشی رو خریدم
از اونجایی که حدود 5 سال مدلهای مختلف اریکسون داشتم و تا حالا ال جی نداشتم خوشم اومد
میشه باش کنار اومد
ولی منم یه چند تا مشکل دارم قربونتون اونایی که بلدن کمک کنن

اون مشکل صدای شاتر رو منم دارم
مشکل قفل دستی گوشی رو هم همینتور
یه مشکل دیگه من اینه که تو لیست مخاطبین که میرم همه اسمای سیم 1 سیم 2 و خود گوشی میاد اما وقتی تنظیمش میکنم که فقط از لیست گوشی بخونه و خارج میشم و دوباره برمیگردم دوباره همونه و از هر شماره ای 3 تا هست
خیلی بده چشه چجوری درست میشه
خوب دارم با گوشی شدیدا ور میرم سوال پیش اومد میپرسم امید است که کسی راهنمایی کنه

almgti_79
03-04-2011, 17:27
دوستان من این گوشی را ندارم که بتونم راهنماییتون کنم, ولی 5 سال قبل یه گوشی الجی داشتم مدلش B2000 بود و همینطور که گفتید قفل اتومات داشت

ولی وقتی خودم میخواستم قفلش کنم دکمه بالا سمت چپ و بعد دکمه ستاره (دکمه پایین سمت چپ) را میزدم و همان لحظه قفل میشد.

شما هم امتحان کنید ببینید برای شما هم عمل میکنه یانه, اگر عمل کرد در همینجا بنویسید که اگر کسی هم چنین مشکلی داشت با خواندن این تاپیک مشکلش رفع بشه و همینطور ماهم ببینیم هنوز الجی این قابلیت قدیمشو حفظ کرده یا نه...

Mont@zer
05-04-2011, 01:37
دوستان من این گوشی را ندارم که بتونم راهنماییتون کنم, ولی 5 سال قبل یه گوشی الجی داشتم مدلش B2000 بود و همینطور که گفتید قفل اتومات داشت

ولی وقتی خودم میخواستم قفلش کنم دکمه بالا سمت چپ و بعد دکمه ستاره (دکمه پایین سمت چپ) را میزدم و همان لحظه قفل میشد.

شما هم امتحان کنید ببینید برای شما هم عمل میکنه یانه, اگر عمل کرد در همینجا بنویسید که اگر کسی هم چنین مشکلی داشت با خواندن این تاپیک مشکلش رفع بشه و همینطور ماهم ببینیم هنوز الجی این قابلیت قدیمشو حفظ کرده یا نه...
ممنون بابت جواب...

روش شما رو که امتحان کردم هیچ، هر روش دیگه ای که تو برندهای دیگه گوشی رو قفل میکرد رو هم امتحان کردم، ولی نشد که نشد...:41:

جبان
20-10-2011, 16:12
سلام من یه گوشی lg gu230 دارم. هر برنامه ای که روی اون نصب میکنم اجرا نمیشه و پیام زیر میاد
mmc1/games & applications/installed/t.p
لطفا کمکم کنید مشکل چیه

آرش44
13-01-2013, 18:13
سلام به همه ي دوستان
من هم همين مدل گوشي رو دارم.
فكر كنم تنها حسنش اينه كه دو سيم كارته است.
مشكل صداي دوربين و قفل شدنش رو كه دوستان گرامي شرح دادند.
و اما هنگام خريد ، اكثر گوشي ها يك CD بنام PC SUIT به همراه دارند كه امكان اتصال به اينترنت رو از طريق گوشي و مانيتور كامپيوتر فراهم مي كنه.
اما مدل GX300 فاقد اين سي دي است و شما بايد اين برنامه ي با حجم نسبتاً بالا رو خودتون دانلود كنيد.( اينم يه عيب ديگش).
شما اگه كد گوشي بخوايد كافيه توي گوگل نوع گوشيتون رو سرچ كنيد تا به انواع كد مورد نياز دسترسي پيدا كنيد. اما من كه تا بحال نتونستم طلسم پيداكردن كد براي اين مدل گوشي رو بشكنم.( اين هم شايد يه عيب ديگه البته از نظر من ).
عيب ديگر اين گوشي اينه كه هر وقت بدلايلي سيم كارتش رو در بياري و مجدداً سرجاش قرار بدي ، پيام درخواست بروز رساني اون هم به مقدار خيلي زياد برات ارسال ميشه و همچنين درخواست كپي مخاطبين به ليست (‌كه اين مورد آخري بقول معروف : قوز بالا قوزه ).
اخيراً با هزار دردسر يه كد LG.GX300 داخل يك سايت خارجي پيدا كردم ولي چون زبانش انگليسيه و من هم زبانم زياد تعريفي نيست نتونستم از اون استفاده كنم . اين كد يه منو رو براي شما باز مي كنه كه حاوي تنظيمات متعدديه. انشا اله دفعه ي بعد اين كد رو براتون ميذارم.
فقط به دوستان عزيز عرض كنم : در صورت استفاده از اين كد ، هر اتفاقي برا گوشيتون افتاد از چشم من نبينيد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]