PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش تبدیل فایل های ضبط شده توسط گیرنده های دیجیتال و گیرنده X-Vision USB ----T 2100

simorgh_m3
25-03-2011, 14:43
توجه : پچ این برنامه اضافه شد و نیازی به انجام کارهای زیر نمیباشد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آموزش جدید اضافه شد

بارها و بارها از نرم افزار Arc soft media converter استفاده کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتما میدانید که یکی از نرم افزار هایی که بدون مشکل فایل های ضبط شده با دستگاه

X-viosn USB 2100 را کانورت میکند بی شک همین نرم افزار است ، ولی مانع بزرگی که سر راه وجود دارد تریال بودن این نرم افزار است که با برنامه های trial reset قابل بازگشت از حالت اکسپایر نمی باشد همچنین کرکی برای این برنامه وجود ندارد

بنابراین تصمیم گرفتم تا این مشکل را تا حدی برطرف نمایم و حداقل برنامه را از حالت اکسپایر خارج نمایم تا برای اجرای مجدد برنامه نیازی به نصب مجدد ویندوز احساس نشود
آموزش خارج کردن نرم افزار Arc soft media converter از حالت اکسپایر:

برای این منظور بعد از اکسپایر شدن نرم افزار برنامه را uninstall نمایید
بعد از تب folder optionsدر xp و folder and search options در ویندوز 7 ،پوشه ها را از حالت hidden خارج نمایید
در ویندوز xp به پوشه C:\Documents and Settings\All Users\Application Data رفته و پوشه ArcSoft را خذف کنید.
در ویندوز 7 به پوشه نصب ویندوز(معمولا c) رفته و به پوشه ProgramData وارد شده و پوشه ArcSoft را حذف نمایید در آخر دوباره برنامه را نصب کنید برنامه از حالت expire خارج شده است
راهنمایی : پوشه ArcSoft قبل از uninstall برنامه حاوی 4 فولدر Connection Service و Global Deploy و licensedata و MediaConverter 7 می باشد

آخرین ورژن نرم افزار را از اینجا دانلود کنید

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آیا برنامه های ضبط شده توسط این دستگاه کانورت نمیشود؟
آیا برنامه های تبدیل کننده ، صدای فیلم ضبط شده را همراه فیلم تبدیل نمی کند؟
آیا صدای فیلم مورد نظر با تصویر هماهنگ نیست؟
با نرم افزاری که معرفی میکنیم بر تمامی این مشکلات غلبه کنید!!!

در ابتدا باید عرض کنم که باید به جای استفاده از برنامه TotalMedia 3.5 از برنامه فوق العاده 4.5 DVBViewer استفاده کنید که از هر پیشرفته تر میباشد(در حال حاضر ورژن 4.6 کرک نشده است)
لینک دانلود برنامه ی 4.5 DVBViewer

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برای اجرا و نمایش شبکه ها نیاز به کدهای HD دارید که از HDPack 2.4 استفاده کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدهمچنین برای نصب باید Microsoft . NET Framework 2.5 به بالا را نصب کرده باشید.
تنها مشکل این برنامه ، زمان بر بودن تبدیل و خروجی mp4 و mkv آن است که باید بعد از تبدیل در صورت نیاز با دیگر برنامه های رایج بدون هیچ مشکلی به فرمت های دیگر تبدیل کرد.
در ضمن کار با برنامه Handbrake آسان بوده و نیازی به تنظیمات خاصی ندارد

حالا بعد از نصب و راه اندازی میتوانید از عکس های زیر جهت پیکربندی استفاده کنید

حالا برنامه مورد نظر خودتان را توسط DVBViewer ضبط نمایید
اگر میخواهید فایل مورد نظر خود را کانورت کنید باید از برنامه Handbrake استفاده نمایید تا تصویر و صدا هماهنگ باشد
برنامه مود نظر را از اینجا دانلود کنید:

همچنین برای نصب باید Microsoft . NET Framework 2.5 به بالا را نصب کرده باشید.
تنها مشکل این برنامه ، زمان بر بودن تبدیل و خروجی mp4 و mkv آن است که باید بعد از تبدیل در صورت نیاز با دیگر برنامه های رایج بدون هیچ مشکلی به فرمت های دیگر تبدیل کرد.
در ضمن کار با برنامه Handbrake آسان بوده و نیازی به تنظیمات خاصی ندارد

از این برنامه میتوانید برای دستگاه های دیگر نیز استفاده کنید

BraveKnight
25-03-2011, 18:21
دوست عزیز ممنون بابت زحمتی که کشیدید. اما اگه بحث‌ها رو در تاپیک تلویزیون دیجیتال و چگونگی دریافت آن دنبال کرده باشید، اونجا مطرح شد که این برنامه کنتراست تصویر رو پایین میاره و کیفیت قابل قبولی نداره. اما خوب به هر حال الان این تنها برنامه‌ای هست که میتونه این نوع ویدیوها رو کانورت کنه.
موفق باشید.

simorgh_m3
25-03-2011, 20:20
دوست عزیز ممنون بابت زحمتی که کشیدید. اما اگه بحث‌ها رو در تاپیک تلویزیون دیجیتال و چگونگی دریافت آن دنبال کرده باشید، اونجا مطرح شد که این برنامه کنتراست تصویر رو پایین میاره و کیفیت قابل قبولی نداره. اما خوب به هر حال الان این تنها برنامه‌ای هست که میتونه این نوع ویدیوها رو کانورت کنه.
موفق باشید.

کجا پایین میاره؟
کیفیت تصویر اصلا فرقی نمیکنه!!
منظورتون اسکوپ شدنه تصویره؟

nortezaa
31-03-2011, 23:36
سلام
بچهها من دیروز یدونه --- t با مارکpin avia خریدم بعد هر چی میزنم سرچ کنه هیچی پیدا نمیکنه.برنامه هم totall media هست.آنتنشم حتی وقتی به آنتن تلویزیونمونم میزنم صفره.چیکار کنم.آیا دستگاه خرابه یا چیز دیگه ای. مراحل نصبشو که تو دفترچش زده بود،یه چیزی به نام ir recive بود که وقتی من برنامشو نصب کردم نیومد.تو رو خدا زود جواب بدید.

simorgh_m3
01-04-2011, 12:18
سلام
بچهها من دیروز یدونه --- t با مارکpin avia خریدم بعد هر چی میزنم سرچ کنه هیچی پیدا نمیکنه.برنامه هم totall media هست.آنتنشم حتی وقتی به آنتن تلویزیونمونم میزنم صفره.چیکار کنم.آیا دستگاه خرابه یا چیز دیگه ای. مراحل نصبشو که تو دفترچش زده بود،یه چیزی به نام ir recive بود که وقتی من برنامشو نصب کردم نیومد.تو رو خدا زود جواب بدید.

اینجا مطرح کنید به نتیجه میرسید

به نظر نمیرسه خراب باشه
شما کجا زندگی میکنین؟
آیا از وجود سیگنال مطمئن هستین؟
در ضمن در برنامه توتال مدیا حتما ایران رو انتخاب کنید

vivabarca
12-04-2011, 21:34
آیا این برنامه فرمت TRP فیلم های ضبط شده توسط دستگاه ها ی (جم ) هم Convert می کنه ؟

simorgh_m3
22-04-2011, 11:12
اموزش جدید اضافه شد

BraveKnight
22-04-2011, 22:08
اموزش جدید اضافه شد
دستت درد نکنه این یکی واقعاً عالی کار میکنه! :11:

simorgh_m3
16-07-2011, 09:51
پچ برنامه به پست اول افزوده شد

moahce
19-08-2011, 13:46
خیلی عالی بود ، پچ به راحتی کار کرد. احسنت

i-like-ddd
19-08-2011, 18:59
ببخشید دوستان یه سوال شما چیو به چی تبدیل میکنید؟
مگه این دستگاه MPG ضبط نمیکنه ؟
راستی با نرم افزار VLC Player و Media Player Classic هم
میشه کانال هارو دریافت کرد.

arreh
21-09-2011, 09:56
سلام

از دوست خوبمون سيمرغ مي خوام كه به من كمك كنه
من يه دستگاه گيرنده ديجيتال مارشال دارم كه تصوير رو با فرمت dvr. ضبط مي كنه كه كامپيوتر اونو نمي شناسه و كانورتورهاي رايج هم همينطور. من حتي از Tmpgenc.Video.Mastering.Works كه ميگن مبدل تصاوير ضبط شده از گيرنده هاي ديجيتاله هم استفاده كردم ولي اونم اين فايلو نشناخت. لطفا بگيد از چه نرم افزاري جهت تبديل دوطرفه اين فايلها استفاده كنم.

ممنون

golabi2
23-11-2011, 15:47
سلام
کسی این برنامه رو داره برام آپلود کنه ،آنتی ویروسم می بنده سایتش رو...

isfahaneshop
23-11-2011, 21:32
این گیرنده یو اس بی با چه پسوندی ضبط می کنه؟

gharibe63
23-11-2011, 23:05
من از دستگاه ایکس ویژن مدل 101 استفاده میکنم
البته الان پشیمونم که این دستگاه فقط فرمت ts پخش میکنه
یک کلیپ دانلود کردم که پسوندش avi هستش
میخواستم ببینم با چه برنامه ای میشه avi را به ts تبدیل کرد که دستگاه 101 بتونه فیلمو پخش کنه

gharibe63
24-11-2011, 20:18
من از دستگاه ایکس ویژن مدل 101 استفاده میکنم
البته الان پشیمونم که این دستگاه فقط فرمت ts پخش میکنه
یک کلیپ دانلود کردم که پسوندش avi هستش
میخواستم ببینم با چه برنامه ای میشه avi را به ts تبدیل کرد که دستگاه 101 بتونه فیلمو پخش کنه

یعنی کسی نیست راهنمایی کنه؟؟:sad:

isfahaneshop
04-12-2011, 18:50
با برنامه فروش ایکس ویژن و خرید یک دستگاه دیگه:31:

IRANER
11-12-2011, 15:03
سلام
فایل های ضبط شده با dvd recorder را چگونه و با چه نرم افزاری میشه ویرایش و تبدیل کرد؟
با پسوند vro , vob
ممنون

mahshidq
27-04-2013, 15:37
آقای سیمرغ بدون اغراق حدود 20 تا نرم افزار مختلف برای کانورت و ویرایش فایل های ضبط شده نصب کردم و هیچ کدوم درست کار نکرد اما این واقعن خوب بود.خواستم تشکر کنم ازتون:n16: