PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مسابقات فیفا 11 ( سری لیگ برتر اروپا )

4039
24-03-2011, 22:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به امید خدا و همکاری بچه ها اولین دوره مسابقات آنلاین فیفا 11 رو در قالب یک لیگ 10 تیمی در برنامه گیم رنجر برگزار خواهیم کرد و این تاپیک مرجع اطلاع رسانی این بازیها خواهد بود .
دوستان افتخار اداره مسابقات و این لیگو به بنده دادن امیدوارم بتونم از پس این کار بربیام و با مدیریت خوب و اجرای با کیفیت لیگ جواب اعتماد بچه ها رو بدم .
مسلما در این دوره از بازیها که اولین دوره از مسابقات لیگی محسوب میشه نواقصی وجود خواهد داشت که تجربه ارزشمندی برای برگزاری دوره های بعدی این مسابقات خواهد بود . هدف غائی من برگزاری مسابقات لیگی با کیفیت بسیار مطلوب و تعداد شرکت کننده بیشتر در قالب لیگهای مختلف اروپایی خواهد بود که به امید خدا و مساعدت دوستان در آینده به این برنامه جامه عمل خواهیم پوشاند .
اگر این لیگ با موفقیت کار خودشو به پایان برسونه و بچه ها از این مسابقات و ایده های من استقبال کنن تصمیم دارم در دوره های بعدی برای جذابیت بیشتر این مواردو پیگیری کنم :

- دوره دوم بازیها : اضافه کردن جام حذفی به بازیها در کنار مسابقات لیگ .
- دوره سوم بازیها : ایجاد 4 لیگ موازی ( لیگهای برتر انگلیس , سری آ ایتالیا , بوندسلیگا و لیگای اسپانیا )
- دوره چهارم بازیها : مسابقات لیگ قهرمانان اروپا با شرکت 4 تیم برتر لیگهای مختلف اروپایی که در دوره قبل برگزار شده .

اما تیمهای شرکت کننده در این لیگ و قوانین این مسابقات :

معراج
محمد رضا
حمید
آرمین
فرشید
حسین
دیوید
مسعود کینگ
یعقوب
محمد

در مجموع 10 تیم در این بازیها شرکت میکنند .

قوانین :

1 . بازیها بصورت تک نفره و بصورت رفت و برگشت برگزار میشود .
2 . هر روز یک بازی برگزار خواهد شد .
3 . تعداد بازیهای معوقه 2 بازی خواهد بود و در صورتیکه کاربر به موقع ( نهایتا 24 ساعت بعد ) بازی معوقه خود رو انجام ندهد نتیجه 3-0 برایشان ثبت خواهد شد .
4 . در هر بازی میزبان هاست خواهد بود و در صورتیکه کیفیت اینترنت میزبان برای هاست شدن مناسب نباشد میزبان بازی , شخص ثالثی را برای میزبانی مسابقه بعنوان هاست انتخاب میکند .
5 . در صورتیکه یک کاربر از ادامه بازیها انصراف داد در صورت تمایل کاربران لیست روزرو میتوانند جایگزین کاربر منصرفه شوند .
تبصره 1 : کاربرانی که در میانه فصل از ادامه بازیها انصراف دهند در لیگهای بعدی اجازه شرکت در مسابقات را نخواهند داشت .
6 .بازیها در تایم دو نیمه 6 دقیقه ای با سرعت نرمال و در شرایط جوی مناسب ( آفتابی ) برگزار میشود .
7 . مرجع جداول لیگ سایت زیر خواهد بود :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بدیهیست تمامی اطلاعات مسابقات اعم از زمان برگزاری هر بازی , لیست گلزنان ,نتایج بازیها , ناظر هر بازی و سایر اطلاعیه ها در این سایت ثبت میگردد.
8 . بعد از اتمام بازی کاربران باید اسامی گلزنان را برای ثبت درجدول گلزنان لیگ در اختیار ناظر بازی قرار دهند.
9 . برای تست و بررسی کیفیت اینترنت هاست ( از نقطه نظر وجود لگ و تاخیر در بازی ) کاربران قبل از بازی اصلی خودشان وارد یک بازی دست گرمی شده و در صورت رضایت طرفین از کیفیت اینترنت هاست , بازی اصلی را برگزار میکنند . در صورتیکه شرایط بازی کیفیت قابلی قبولی نداشت ( لگ و یا تاخیر شدید ) آن بازی به زمانی دیگر موکول خواهد شد .
10 . کارتهای زرد و قرمز در بازیهای بعدی لحاظ نخواهد شد .
11 . زمان و ساعت برگزاری بازیها به تاریخ میلادی خواهد بود .
12 . اگر کاربری بیش از 30 دقیقه تاخیر داشت بازی وی به تعویق میفتد .
13 . کاربران باید با ترکیب اولیه بازی و نه ترکیب آپدیت شده , بازیها خود رو انجام دهند . بعبارتی نقل و انتقال اخیر نباید در تیمها اعمال شده باشد .

قوانین بازیها به مرور زمان بروز و کامل تر میشود .

زمان آغاز بازیها 26 مارس ( شنبه هفتم فرودین ) خواهد بود .

این پست به مروز زمان و حسب شرایط با اطلاعیه ها و اخبار بازیها به روز میشه .

* جدول نتایج و گلزنان هفته سوم به روز شد .
* جدول هفته چهارم بازیها بروز شد .
* اخطار اتمام زمان برگزاری بازیهای معوقه ( Masoud king )

rezam
24-03-2011, 23:11
دسلام دوست خوبم
خسته نباشید
مهلت ثبت نام تا کی بوده ؟ الان دیگه عضو جدید برای بازی ها نمیگیرید ؟ من داوطلب هستم ...

موفق باشید

hamed_dij
24-03-2011, 23:36
سلام دوستان عزیز
من خیلی خوب فیفا بازی میکنم و کمتر کسی رو سراغ دارم بتونه حریفم بشه تو فیفا 11 ولی طریقه بازی با شبکه رو بلد نیستم آیا باید حتما از نسخه ارجینال استفاده کنم.
اگه طریقه بازی شبکه رو یادمون بدید من هم از دوره بعد و اگه بشه همین دوره شرکت میکنم.
دوست عزیز آقای 4039 واقعا ایده ات عالی بود
و من یکی از طرفدارهای پروپاقرص مسابقات فیفا هستم

doncarllo1
25-03-2011, 21:26
منم هستم اسمم توی گیم رنجر ferdinando هستش هرکی میگه حریف نداره بیاد با من بزنه :5::5:

4039
26-03-2011, 11:19
شرمنده دوستان مهلت ثبت نام این دوره تموم شده . ایشالا این لیگ تموم شد با یک وقفه چند هفته ای لیگ جدیدو راه میندازیم .

4039
29-03-2011, 11:32
* جدول نتایج و گلزنان هفته سوم به روز شد .
* جدول هفته چهارم بازیها بروز شد .
* اخطار اتمام زمان برگزار بازیهای معوقه ( Masoud king )

kaka-23
09-04-2011, 18:29
دوره جدیذ کی هست ؟

XDELPIERO
12-04-2011, 04:49
سلام، آقا میشه توضیح بدید برای بازی آنلاین حتما باید نسخه اوریجینال رو داشت؟

alivw71
12-04-2011, 09:32
فقط pes9 خوبه بقیه بازی اصلا دحد یه بازی فوتبال نیستن.

XDELPIERO
14-04-2011, 05:02
سلام، آقا میشه توضیح بدید برای بازی آنلاین حتما باید نسخه اوریجینال رو داشت؟

آقا کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟

City 17
14-04-2011, 16:27
آقا کسی نیست جواب ما رو بده؟؟؟

اینجا جای طرح این سوال نبود ولی خلاصه بگم که نیازی به داشتن نسخه اریجینال نیست و شما با استفاده از نرم افزار Game Ranger می تونید آنلاین بازی کنید. برای جزییات بیشتر به تاپیک مربوطه رجوع کنید:

saeidshadow
19-04-2011, 22:59
salam
man taze ozv shodam .vali kheily vaghte mikham toye mosabeghate fifa online sherkat konam.mikhastam bedonam ke mosabeghat shoroe shode ya na.age nashode manam mitonam toye mosabeghat sherkat konam ya na.zemnan bazi fifa 11 ro khob baladam.mamnon misham javabamo bedin

pashangparsi6
20-04-2011, 13:21
با درود

اگر بخوایم در این مسابقات شرکت کنیم چگونه باید نام نویسی کرد؟

saman.bolli
07-06-2011, 14:30
سلام . آقا ما رو هم در جریان تاریخ بازی ها قرار بدین

xxxj
20-06-2011, 09:29
دوستان به اين وبلاگ برويد و در اينجا براي جام ثبتنام كنيد همه توضيحاتو تو خودش نوشتم . سريع برويد تا پر نشده است