PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : { سخت افزار } مشکلات و سوالات جزئی درباره لپ تاپ

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

siyanor
27-05-2006, 23:49
سلام برو بكس
از حالا هر كي مشكلي در باره ي لب تاب داره اينجا بنويسه :thumbsdow

Aminzikzak
28-05-2006, 09:48
من یه لب تاپ فراسو دارم خورده زمین وقتی که روشنش میکنم boot نمیشه و مینویسه Oprating system notfound فکر کنم در اثر ضربه هاردش سوخته باشه...
کسی میدونه من باید چه کارکنم آخه دیگه گارانتی نداره... تازه ضربه از گارانتی خارجه ...

siyanor
28-05-2006, 11:00
سلام داش
دزست حدس زدي ,هاردت به ملكوت پيوسته ,فكر كنم كه ديگه هاردت كار نكنه ولي واسه اطمينان يك بار فورمات ببين چي ميشه اگه نشد هارد رو بيار بيرون بزن تو external شايد كار كرد چون واسه خودم پيش اومده اگه نشد كه ديگه بايد حتما عوض شه :cool:

shahabmusic
28-05-2006, 11:07
منم يه لب تاپ دل دارم كه دقيقن همين موشكلو داره .
External چيه تا منم انجام بدم؟

siyanor
28-05-2006, 19:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شرمنده كه زياد توضيح ندادم
با كيس خارجي ميتونيد هارد لب تاب رو به هر جاي حمل كنيد و از اون مثل فلش درايو استفاده كنيد ,چون با يك كابل ميتونيد اون رو به پي سي ديگه وصل كنيد اين هم چند نمونه

و نوع هاي چيگه رو ميتونيد از داشمون گوگل بپرسيد :cool:

shahabmusic
29-05-2006, 07:16
آقا من وقتي كلبلشو از داخل بايوش از اتو ميزارم روي پريمير هاردمو ميشناسه ولي خيلي كنده . راهي هست تا از طريق داس ديتاي روي هارد بكشم بيرو ؟ فكر منم يه برنامه بود كه فايلارو توي داس تيكه تيكه مي كرد مي شه لينكشو بزارين؟
يا راهي ديگه هم هست؟
مرسي.

siyanor
29-05-2006, 10:02
ميگم داش شهاب فكر كنم كه هاردت بد سكتور زياد داره
اگه اين case external رو بگيري به راحتي ميتوني اونا رو بلند كني ,در ضمن اگه ميتوني از طريق داس تمام فايلات رو به درايو غير از درايو لوكال ببر بعد فورمات بزن,در ضمن از طريق dos (fdisk) فورمات كن اگه كار كنه براي چند روز بيشتر نيست :blush:

shahabmusic
30-05-2006, 16:57
داداشي اگه مهم اينجاست كه خيلي وضش خرابه نمي شه فرمتش كرد !!!
مهم نيست كه خراب بشه يا نه فقط يه فكري كن يه سري ديتا روش دارم اونارو بكشم بيرون (بدبختي اينجاست نه كارت لن داره نه رايتر) ولي فلش مموري دارم ولي نمي تونم تو داس وصلش كنم.
مرسي

كوچيكت شهاب

siyanor
31-05-2006, 01:49
عزيز ميگم كجا هستي اگه تهروني كه فكر كنم اونجا ااز اين كيسا گيرت مياد

Aminzikzak
31-05-2006, 02:07
داش siyanor درسته هاردم تموم کرد...
فقط تاپیک دادم واسش فاتحه بدید ....
ممنون از راهنماییت ،حداقلش اینه که یکی دیگه تونست استفاده کنه...
بای بای...

shahabmusic
31-05-2006, 05:13
عزيز ميگم كجا هستي اگه تهروني كه فكر كنم اونجا ااز اين كيسا گيرت مياد
من توی یکی از این شاپینگ مارکتا یه کابل دیدم که نوشته بود هارد لب تاپ به دسکتاپ وسل می کنه !!! هست اینطور چیزی؟ آخه خیلی ارزون بود (10$).
آخه اینجور وسیله هایی رو خدمات کامپیوتریا می خرن که زیاد لازم دارن. :sad:

siyanor
31-05-2006, 12:23
سلام دادا
درسته ولي كابل به تنهاي نميتونه بايد يك قطعه كه بشه هارد رو اون سوار كرد م باشه در ضمن داداشي هر چيزد كه نبايد گرون باشه تا بگي خوبه
اينجا ان كيس از نوع فالوده شيرازيش گيرت مياد 4000هزار تومن و هارد خودش هم اگه بخواي گيرت مياد 80 گيگ ميشه 60 000 كه حالا از اين كيس و هارد ميشه به عنوان يك فلش به 80 گيگ گنجايش و با سرعت بسيار بالا استفاده كرد
لول

shahabmusic
31-05-2006, 17:37
پس اينطور ،راست می گی ها به درد می خوره به جای فلش.
مرسی از توضیحی که دادی.

siyanor
31-05-2006, 19:15
خواهش ميكنم داداشي

avahia
04-06-2006, 17:46
سلام
من يكبار مودمم رو سوزوندم. يعني زدمش به برق. بعد يك مودم ديگه خريدم چند روزي كار كرد ولي بي دليل (بدون زدن به برق) پيغام no dial tone ميده. بازم از رو نرفتم و يك مودم external گرفتم ولي اونم مرتب dc ميشه. حالا به من بگوييد چه كنم؟

shahabmusic
04-06-2006, 18:14
اگه سرعت پايينه احتمال داره خط تلفنت Pcm باشه ولی قبل از همه مودمتو روی یه کامپیوتر دیگه تست کن و اینم بدون قرار نیست هر سخت افزاری با هم سازگار باشه پس ببین لپ تاپ آپدیت کن.
حالا دوستان راهنماییتون می کنن (من بیسوادم)

avahia
05-06-2006, 20:24
روي كامپيوتر هم مرتبا dc ميشه.دوباره بايد مودم بخرم؟

metax
06-06-2006, 13:28
من یه لب تاب 486 دارم که ویندوز98 روش بود الان ویندوزش به هم ریخته .میخوام دوباره ویندوز رو روش نصب کنم.سی دی رام نداره فقط فلاپی داره .کارت شبکه هم نداره .چکاربایدکنم؟

siyanor
07-06-2006, 18:05
سلام
دوست عزيز ممكنه كه رو لب تاب مشكل داشته باشي يعني من يك كاري ميگم انجام بده بعد به من بگو اول اون مودم يا يكي ديگه رو كه مطمئن هستي كار ميكنه رو روي لب تابت امتحان كن بعد برو تو تسك منيجر رو مودم كليك كن رو اون مودم كليك راست كن بعد بزن پرو پر تيز الا ن رو تروبل شوتينگ برو بزن كيوري بعد جواب رو ببين؟
2 ) اگه كه ساكسس زد كه اين كار رو بكن , به يكه شماره چه موبايل چه عادي زنگ بزن ببين زنگ ميخوره خوب اگه نشد اينجا يك مشكلي تو خود برد داريد اگه هم شد كه ديگه ابيته!!!!

واسه اون يكي دوستمون هم بايد بگم كه فقط يك كار رو ميتونم به شما پيشنهاد كنم اون هم اينكه با يك كسي كه يك لب تاب با سي دي روم داره ا.ش لب تابش رو قرض بگيري بعد هارد لب تابت رو بر داري رو اون بزاري اونجا روش وين نصب كني دوباره بر گردوني رو لب تابت اين هم براي شما لول !!!!!

metax
07-06-2006, 19:16
مرسی دوست عزیز.آیاراه ساده تری وجودنداره؟

siyanor
08-06-2006, 16:48
سلام
عزيز اين ساده ترين بود
شرمنده!

roohoravan
12-06-2006, 21:09
با سلام.من يك دستگاه لپ تاپ مگسونت دارم كه سي دي رام و رايتر آن چند وقت پيش از كار افتاد ودر اين سايت هم مشكل را مطرح كردم و مجبور شدم كه يك DVD/CD-RW سوني تهيه كنم البته جدا از لپ تاپ؛ كه اصطلاحا اينترنال ميگويند(البته اگه اشتباه نكرده باشم) ولي هر چه تلاش ميكنم سيستم نميتونه بشناسه.ظاهرا كار ميكنه؛ چون سي دي داخلش ميچرخه ولي نشان نميده.هر كاري هم كه بلد بودم كردم ولي نشد كه نشد.نميدانم چيكار بايد كنم.كسي هم ندارم كه بهش نشان بدم .set upهم رفتم ولي كاري نتوانستم بكنم.اگه كسي هست كه وارد باشه ؛لطفا مرا راهنمايي فرماييد.سپاسگزارم.

radepa
13-06-2006, 12:10
سلام آقايون من يك لپ تاپ دل 6000 ايتسپيرون مي خوام سيستم ريستورش را فعال كنم تا بتونم ويتدوز روش نصب كنم چيكار كنم در ضمن سي دي ويندوز نداره بجاش يك قسمت درون هارد داره

radepa
14-06-2006, 22:43
كي بود مي گفت اينجا مشكلتو بگو 2-3 شده كه جواب ندادي

siyanor
14-06-2006, 23:32
سلام عزيز
اولا شرمنده تمام شما دوستان.... به خدا من هم واسه اين غيبت دليل دارم من سر كار كه هستم نميتونم بيام تو سايت شما ببخشيد

ردپا دادا من كه انجا توضيح دادم شما بايد ا. تو بايوس به اون گزينه كه به شما اجا.ه فورمت از هارد رو ميده انتخاب كنيد

واسه كونگ كيدو هم بايد بگم كه فكر كنم اين سي دي رايتر كه گرفتيد يك درايور ميخواد(البته به احتمال 90 در صد)

در ضمن اون كه شما گر فتيد سي دي رايتر خارجي هست يعني اكسترنالexternal

radepa
17-06-2006, 00:27
نداره سيانور جان من هلپش رو خوندم نوشته اگر مي خواي رياستور انجام بدي بايد وقتي يك نوار هنگام بوت سيستم مي آد كه حاوي آدرس سايت دل است دكمه كنترل +اف 11 رو بزني

مشكل اينجاست كه مال من اون صفحه رفته نمي دونم چه كخي ريختم

راستي چطوري مي شه بوت را به حالت اولش برگردوند آخه زيا توش كخ ريختم شايد از اونجا حذف كردمش

siyanor
17-06-2006, 11:41
سلام
اق ردپا ميشه بيشتر تو ضيح بديد من درست موضوع رو نگرفتم
در ضمن ميشه بگي كه ميتوني وارد بايوس بشي يا نه
ممنون

radepa
03-07-2006, 01:56
آره عزيز مي شه وارد ولي اون جوري كه شما گفتي نيست
يك سوال شما تا حالا با اين مدلهاي اينسپيرون سروكار داشتي يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

parsian-z
12-09-2006, 21:58
سلام به همگی من مدتیه یه لب تاپ دست دوم توشیبا tecra8000خریدم ولی یه مشكل عجیب باهاش دارم !! مانیتور اون چشمم رو به شدت اذیت میكنه در واقع بیشتر از یك ربع .بیست دقیقه تحملشو ندارم وچشم درد وسر درد عجیبی می گیرم با توجه به این كه من با مانیتور معمولی حتی بعد از مدتها كار مشكلی ندارم و lcd ها باید از این نظر بهتر باشند فكر می كنید اشكال كار كجاست .من قبلا تو یكی از انجمن ها مقاله در مورد تنظیم lcd لب تاپ برای گرفتن لرزش دیدم ولی متاسفانه این مقاله از دست رفت واون انجمن هم دیگه پیدا نكردم .ممنون می شم اگه راه حلی به ذهنتون میرسه مطرح كنید در ضمن اگه نرم افزاری برای سنجش پیكسلهای سوخته سراغ دارید آدرس بدید ممنون

siyanor
12-10-2006, 15:34
سلام
شرمنده که یک مدتی نبودم ,دیدم بحث لب تاب تو تالار داغه گفتم که این مبحث رو ادامه بدم
سلام radepa جان امیدوارم که به جوابت رسیده باشی ولی اگه نرسیدی:
ببین عزیز این لب تاب ها یا با سی دی بیرون میاند یا تمام محتوای اون سی دی رو هارده (دقیقا مث مال شما ) ببین شاید شما درست نگرفتید که من چی گفتم شما وقتی که وارد بایوس میشید 100% به شما این انتخاب رو میده که از رو هارد بتونید بوت کنید و واسه بر گردوندن بایوس به حالت اول هم فقط میتونید از سایت خودش این فایل رو دریافت کنید

parsian-z

سلام عضویت شما رو تبریک میگم

ببین عزیز من نمیخوام بگم که تمام مسایل رو میدونم ولی ممکنه که لب تاب شما یک مشکل فنی داشته باشه ولی برای اطمینان به سایت توشیبا برو و نرم افزار نظارتی اون رو نصب کن شاید درست بشه که احتمالش زیاده
راستی مانیتور داره چطور میشه منظورم اینه که داره نور غیر منظم میده با نورش کمه
ما رو در جربان بذار

saeid_violin_white
02-12-2006, 10:24
سلام برو بكس
من يه لب تاپ اچ پي دارم كه بايوس اون پسورد داره و نمي تونم روشن كنم چيكار كنم
:sad:

khore_64
17-12-2006, 01:34
salam.mishe ye sit moarefi konid ke gheymate ghatate externalo zade bashe.man khayli niaz daram

Core
17-12-2006, 16:33
سلام!
دوستان من قصد خرید یک لپ تاپ به قیمت 2 میلیون و پانصد هزار تومان را دارم.
اول قصد داشتم Apple بخرم که منصرف شدم و در حال حاضر نظرم روی برند سونی هست.
از دوستان خواهش می کنم یک لپ تاپ را پیشنهاد کنند که مشخصات زیر را داشته باشد :
1 ـ CPU Core 2 duo
2ـ Vga مناسب
3 ـ وزن کم
4ـ قابلیت نصب ویندوز ویستا بر روی آن وجود داشته باشد.
ممنون

Kamran_A
25-12-2006, 14:07
سلام!
دوستان من قصد خرید یک لپ تاپ به قیمت 2 میلیون و پانصد هزار تومان را دارم.
اول قصد داشتم Apple بخرم که منصرف شدم و در حال حاضر نظرم روی برند سونی هست.
از دوستان خواهش می کنم یک لپ تاپ را پیشنهاد کنند که مشخصات زیر را داشته باشد :
1 ـ CPU Core 2 duo
2ـ Vga مناسب
3 ـ وزن کم
4ـ قابلیت نصب ویندوز ویستا بر روی آن وجود داشته باشد.
ممنون

سایز صفحه نمایش رامشخص نکرده بودید، ولی با توجه به تاکید بر وزن و سایر مشخصات:

SZ 340P10 2.0GHzCore 2 DuoT7200 1GBDDR2 120GB SATA 13.3WXGAXbrite DVD +R/DL 128 Geforce7400 1.8 KG 19,800,000 ریال

Kamran_A
25-12-2006, 14:27
سلام به همگی من مدتیه یه لب تاپ دست دوم توشیبا tecra8000خریدم ولی یه مشكل عجیب باهاش دارم !! مانیتور اون چشمم رو به شدت اذیت میكنه در واقع بیشتر از یك ربع .بیست دقیقه تحملشو ندارم وچشم درد وسر درد عجیبی می گیرم با توجه به این كه من با مانیتور معمولی حتی بعد از مدتها كار مشكلی ندارم و lcd ها باید از این نظر بهتر باشند فكر می كنید اشكال كار كجاست .من قبلا تو یكی از انجمن ها مقاله در مورد تنظیم lcd لب تاپ برای گرفتن لرزش دیدم ولی متاسفانه این مقاله از دست رفت واون انجمن هم دیگه پیدا نكردم .ممنون می شم اگه راه حلی به ذهنتون میرسه مطرح كنید در ضمن اگه نرم افزاری برای سنجش پیكسلهای سوخته سراغ دارید آدرس بدید ممنون

1- برای رفع لرزش تصویر در display properties --> setting ---> advanced --> monitor
refresh rate را چک کنید.
2- برای تست پیکسل سوخته این برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را امتحان کنید.

Kamran_A
25-12-2006, 14:50
salam.mishe ye sit moarefi konid ke gheymate ghatate externalo zade bashe.man khayli niaz daram

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])......

siyanor
25-12-2006, 15:09
سلام به همه
اقا سعید شما نگفتید که چه مدل لب تاب رو دارید
اگه pentum4 بود یا کمتر میتونید با برداشتن باترد اون رو بر دارید در غیر اینصورت با یک دستگاه دیگه هم میتونید که متاسفانه گرونه یعنی بهتره که اون رو به یک جای مطمن ببرید یا بهترین جا که همان شرکت هستش البته اگه اونجا که شما هستید باشه

سلام اقا کامران
ببخشید که شما را مایوس میکنم من قیمت درستی از لب تاب داخل ایران ندارم شرمنده ولی به نظر من شما بهتر هست که یک لب تاب با سرعت و vga بالا بخرید چون بیشتر دوستان لب تاب رو برای کلاس و بازی میخرند به نظر من لب تاب های مثل hp , toshiba,simens, dell چیزی از لب تاب های دیگه کم ندارند در هر صورت امیدوارم اون چیزرو که فکر میکنید بهترینه بخرید
بای

Kamran_A
25-12-2006, 16:43
سلام اقا کامران
ببخشید که شما را مایوس میکنم من قیمت درستی از لب تاب داخل ایران ندارم شرمنده ولی به نظر من شما بهتر هست که یک لب تاب با سرعت و vga بالا بخرید چون بیشتر دوستان لب تاب رو برای کلاس و بازی میخرند به نظر من لب تاب های مثل hp , toshiba,simens, dell چیزی از لب تاب های دیگه کم ندارند در هر صورت امیدوارم اون چیزرو که فکر میکنید بهترینه بخرید

با من بودید؟!
من نمی خوام لپ تاپ بخرم (یعنی خریده ام)

khore_64
31-12-2006, 02:24
salam khob hastid?man ye laptop daram toshiba modele=ptm20e-4mp1d-en
moteasefane cd ono nadaram hala dastan dare.mishe az jai tahaye kard cdsho?lotfan rahnamaim konin.mamnon

siyanor
31-12-2006, 15:55
سلام دوست عزیز اگه فارسی مینوشتید خیلی بهتر بود
در ضمن این مودلی که دادید نگفتید که چه pentium هستش و اینکه ایا ----- شما اسم هم داره مثل satliite,tecra,
satllite pro

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم به دردت بخوره

khore_64
01-01-2007, 15:52
salam.man nemitonam farsi benevisam zabonesh english ast badam kybordam farsi nadare.mazerat mikham.tecra ast.fek nemikardam mohem bashe.cdisho to iran nemishe az jai kharid????

zakhmezaboon
02-01-2007, 22:40
سلام.
میخواستم بدونم چطوری میتونم ویندوزم رو به ویستا آپدیت کنم؟؟
لپ تاپم inspiron 6400 Windows Vista Capable هست.

panii
04-01-2007, 18:29
سلام دوستان

لب تاب من توشیباست و سه تا سیدی برای ریکاوری داره متاسفانه سیدی شماره 3 اون شکسته حالا نمیدونم چیکار کنم و این سیدی را از کجا تهیه کنم برای عوض کردن ویندوزش مشکل دارم

سیدی های ویندوز pc ها به لب تاب می خوره ؟ (من یک ویندوز سرویس پک دو را تست کردم تا مرحله کپی کردن فایل های ویندوزم پیش رفت و 100 درصد کپی کرد ولی بعد از اون یک اروری داد که باید f3 را برای خروج می زدی و ریست شد و یک فایل مثلا x کپی نشده و باید اورجینال سیدی را بگزارید :sad: نمی دونم هارش معیوب شده )

مدل لب تاپم : satellite 2455 Series

Kamran_A
04-01-2007, 19:42
سلام دوستان

لب تاب من توشیباست و سه تا سیدی برای ریکاوری داره متاسفانه سیدی شماره 3 اون شکسته حالا نمیدونم چیکار کنم و این سیدی را از کجا تهیه کنم برای عوض کردن ویندوزش مشکل دارم

سیدی های ویندوز pc ها به لب تاب می خوره ؟ (من یک ویندوز سرویس پک دو را تست کردم تا مرحله کپی کردن فایل های ویندوزم پیش رفت و 100 درصد کپی کرد ولی بعد از اون یک اروری داد که باید f3 را برای خروج می زدی و ریست شد و یک فایل مثلا x کپی نشده و باید اورجینال سیدی را بگزارید :sad: نمی دونم هارش معیوب شده )

مدل لب تاپم : satellite 2455 Series

شما فقط باید کپی سی دی رو از طریق دوستان یا نمایندگی ها و افرادی که در رابطه با لپ تاپ فعالیت دارند تهیه کنید.
سی دی های pc بالپ تاپ مشکلی نداره ولی:
اولا: سی دی ریکاوری علاوه بر ویندوز، درایو های سخت افزاری رو نصب می کنه
ثانیا: مساله اوریجینال بودن ویندوز نصب شده توسط سی دی های متفرقه

ضمنا به نظرم مشکلی که با نصب دارید، مربوط به سی دی شما هست.

panii
04-01-2007, 19:48
دوستام که ندارند نمایندگی های شهرمون هم ندارند نمی دونم تهران گیر میاد یا نه ؟ اگر شماره ای چیزی داشتید در اختیارم بگذارید

حالا من یک ویندوز ایکس پی 2004 نصب کردم کامل نصب شد منتها آخرین بار که ریست میشه دیگه ویندوز بالا بیاد (تو مراحل نصب ) تا لود ویندوز شروع میشه دوباره سیستم ریست میشه میدونید مشکل از کجاست که ویندوز روش نصب نمیشه

Kamran_A
04-01-2007, 19:55
با این شماره تماس بگیرید.
احتمالا بتونند کمک کنند:

آقای فاضلی تلفن : 88305571

siyanor
16-01-2007, 23:35
panii من به شما یک راه حل میگم
اگه شما اینترنت سریع دارید میتونید به سایت توشیبا رفته و اون سیدی ها رو دانلود کنید چون اینجوری از مزیت ابدیت ویندوز خیالتون راحت میشه
در اون مورد که گفتید شاید (90%) هاردتون مشکل داشته باشه شما یک low format بزن شاید بهتر بشه اگه نشد هارد رو دور نندازید چون میشه مثل cooldisk از اون استفاده کرد

Mohammad.ghoddousi
27-01-2007, 13:42
من دنبال کابل هارد لب تاب می گردم کسی هست کمک کنه

Mohammad.ghoddousi
27-01-2007, 14:05
من دنبال کابل هارد لب تاب می گردم کسی هست کمک کنه

در ضمن من سخت افزاری که ورودی usbداشته باشه می خوام زیرا لب تاب من usb نداره کمک کنید

siyanor
01-02-2007, 00:19
میگم محمود مگه شما اهل کجایید فکر میکنم این کابل ها و کیس رو همه جا داشته باشند عزیز
(میگم حالا میخواهی یا نه اخه یه خورده تو نوشتن قاط زدی عزیز

vast_vision_office
01-02-2007, 10:47
سلام دوستان
من لپتاپ Dell D600 دارم سي دي اوريجينال هم نداره و همه ي برنامه هاش رو از تو اينترنت گرفتم حالا زير Lcd ش چراغ بلوتوث داره حالا هر كاري مي كنم كه بلوتوث استفاده كنم نه برنامه ش رو پيدا مي كنم نه اصلا چراغش روشن مي شه و نمي دونم چه جوري استفاده كنم حالا من لينك درايورهاي لپتاپم رو مي زارم اگر ممكن هست كمكم كنيد تا بلوتوثش رو راه بندازم اول لينك مستقيم دانلود بلوتوث رو بديد بعد كمكم كنيد و بگيد كه برنامه ي واسطه مي خواد يا نه و كلا راهنماييم كنيد

با تشكر
باي

Mohammad.ghoddousi
01-02-2007, 16:22
بچه ها واقعا کسی نیست که یک آدرس بده من بتونم از اونجا کابل هارد تهیه کنم

siyanor
08-02-2007, 01:04
سلام vast vision office
من این رو گیر اوردم البته طبق لینکی که داده بودی لب تاب شما لاتیتود هس ......

و اقا محمود شما هم اگه بگید اهل کدوم شهر هستید دوستان هم انشالله به شما یه ادرس خوب میدند

vast_vision_office
09-02-2007, 21:15
سلام سيانور جان
خوبي؟
ممنون بابت برنامه حالا اينم باز دو تا هست كدومش مال من هست؟؟؟من 6 مگي رو دانلود كردم و نصب هم كردم حالا چه جوري استفاده كنم ازش؟؟؟البته من دستگاه بلوتوث دارم غير از روي خود لپتاپ و باهاش هم كار مي كنم ولي با اين نمي دونم چه كار كنم؟؟؟ اگر راهنمايي كني ممنون مي شم

با تشكر
باي

siyanor
10-02-2007, 15:27
سلام عزیز
به نظر من اون دوم ای رو هم دان کن چون میگه که چه کار باید بکنی
بعد عزیز ببین رو کیبوردت (فکر کنم Fn+?)کلیدی بابت روشن کردن بلوتوس نداره خبری شد ما رو در جریان بزار

vast_vision_office
10-02-2007, 15:40
سلام سيانور جان
بازم چراغش روشن نشد حالا دارم اون 20 مگ رو دانلود مي كنم لطفا يه راهي براش پيدا كنيد

با تشكر
باي

vast_vision_office
10-02-2007, 18:14
سلام سيانور جان
من اون 20 مگ هم دانلود كردم كليد براي روشن كردن بلوتوث هم Fn+F2 هست اين برنامه ي 20 مگي همون برنامه ي واسطه و اون برنامه ي 6 مگي براي نصب سخت افزار هست حالا من اول اون 6مگي رو نصب كردم و سخت افزار Blothouth Hid... يه چنين چيزي تو درايورهام اومده ولي وقتي مي خوام اون 20 مگي رو نصب كنم مي گه بايد اول بلوتوث رو روشن كني و بايد Fn+F2 بزني حالا هر چي مي زنم روشن نمي شه بعد Cancle رو كه مي زنم مي گه كه درايور نصب نشده اينم حكايتي داره براي خودش لطفا راهنمايي كنيد

با تشكر
باي

siyanor
11-02-2007, 15:13
سلام
دوست عزیز
میگم حالا مطما نی که للب تابت بلوتوس داره شاید اصلا نداره ( داشتن چراغ به معنی این نیست که حتما داره ولی مکان نصب رو حتما داره)
من میکم یه ماری بکن اگه اون اطراف کسی تو کار لب تاب هست بده یه نگاهی بندازه اگه هم که لب تاب رو جدید خریده بودی و تو لایسنس نوشته که بلو رو داره برو تو مرکز شون و به اونا این مشکل رو بگووو
من رو بی خبر نزار

vast_vision_office
11-02-2007, 21:37
سلام سيانور جان
چراغ لپتاپ رو داره روي صفحه كليد حتي تو Device هم كه مي رم نصب شده ولي وقتي اون 20 مگي رو نصب مي كنم مي گه با Fn+F2 بايد اول چراغ لپتاپ روشن بشه ولي هر كاري مي كنم روشن نمي شه حالا اگر بلوتوث نداره چرا چراغ بلوتوث روي كيبورد گذاشتن؟؟؟اصلا اينم به كنار چرا تو سايت Dell تو قسمت مدل من برنامه ش رو گذاشته؟؟؟
اصلا بي خيال اينجوري فايده نداره من لپتاپم 1 سال هست كه كار كرده تقريبا اگر ببرم تعمييرگاه كه سرويسش كنه چيزش رو عوض نمي كنن؟؟آيا سرم رو كلاه نمي زارن؟؟؟

با تشكر
باي

moji67
22-02-2007, 11:32
سلام...
میخواستم لب تاپ بخرم خیلی سرچ کردم اینور و اونور...
تا هم قیمتش خوب باشه هم وزنش پایین باشه... رسیدم به این مدل........
SONY VAIO VGN C140
ولی تنها چیزی که منو میترسونه اینه که نمیدونم سیستم عامی media center که روش نصبه تو برنامه نویسی با چیزای دیگه اذیتم میکنه یا نه؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنمایی!!!!!!!!!
مرسی!بای بای

moji67
23-02-2007, 12:34
بابا اینجا صاحب نداره ؟ یکی جواب مارو نمیده؟؟؟؟؟!!!!!!

siyanor
24-02-2007, 01:26
سلام دوست عزیز
اینجا صاحب داره (یکیش هم خودتی)والا حقیقتش رو بحوای من تجربه نکردم (میگم مگه تو برنامه به شما نمیگه که رو چه سیستم ها کار میکنه)ولی فکر نکنم مشکلی براتون به وجود بیاد

erfan2000volt
28-02-2007, 11:59
بهت پیشنهاد می کنم این مدلو نگیری..چون ریسکش بالاس در هر صورت و یه وقت دیدی مشکل ایجاد کرد.بگردی می تونی خوب بازم گیر بیاری...
در ضمن یه چیزی..مگه نمیشه رو یه لپ تاپ که مثلا ویندوز xp sp1 داره sp2 نصب کرد؟؟ من خیلی کردم این کارو! یعنی منظورم اینه که نمیشه رو مدیا سنتر ویندوز xp نصب کرد؟؟؟

erfan2000volt
28-02-2007, 12:00
دز ضمن یه خورده خویشتن دار باش!! حرص نخور!!

siyanor
28-02-2007, 15:48
سلام اقا عرفان به نظر من شما میتونستید این قسمت دوم رو تو همون تایب اولبون بنویسید
در ضمن این دوست ما به احتمال زیاد میخواد که ویندوزش لیگال باشه (قانونی) در ضمن من که فکر نکنم این مدل اصلا ایرادی داشته باشه (البته حتما شما تجربتون بهتره)

erfan2000volt
02-03-2007, 17:57
دوست عزیز اگه بنده حواسم بود مطمئنا همون جا می نوشتم.فکرم نکنم باعث بروز مشکلی شده باشه حالا این پست.در ضمن بنده به تجربه شما جسارت نکردم.ناراحت شدین؟؟

Mohammad.ghoddousi
03-03-2007, 09:29
باشه من اهل تربت حیدریه هستم و اصلا اینجا لوازم لب تاب گیر نمی یاد من چون از تعمیرات خوشم می یاد رفتم و از زاهدان تعدادی لب تاب خریدم هالا برای اینکه بتونم اونارو درست کنم به تعدادی قطعه نیاز دارم آیا کسی هست که بتونه کمکم کنه

mahboobeh20
29-03-2007, 22:21
سلام.حدود دو هفته پیش با دی وی دی لپ تاپم کار کردم و کاملا سالم بود اما امشب خواستم دی وی دی ببینم ولی نمی تونست دی وی دی را بخونه .کسی میدو نه چه جوری می تونم مشکلم را برطرف کنم.

siyanor
05-04-2007, 11:59
سلام به همه دوستان
mahboobeh20 شايى اون ديويدي شما مشكل (اگه مطمئن هستي كه ديويدى سالمه به احتمال زياد ديويدي ريدر شما نميتونه اون ديويدى رو ساپورت كنه شما براي اطمينان يك ديويدي كه مطمئان هستي كار ميكرده رو روى لب تاب امتحان كنيد اطه كار كرد كه مشكل از ديويدى هست وگرنه از ديويدى ريدر هستش

siyanor
07-05-2007, 12:07
hi guys
would you please type your laptop problom here

hamzeh5
07-05-2007, 18:47
یکی از دوستان لپتاپ hp nc 6320 دارد هارد را کاملا فرمت کرده است با تنظیم منوهای داخل بایوس سعی به نصب win xp از روی سی دی می نماید (قبل از این مرحله با نرم افزارهای تحت داس هارد را به 4پارتیشن یکسان تبدیل کرده است که با fat32 فرمت شده اند) برنامه setup نصب xp پس از چنددقیقه کلنجار رفتن با سیستم میگوید این سیستم اصلا هارد ندارد کسی میدونه علت یا راه حل این وضعیت چیه؟ البته برنامه setup ویندوز98 یا میلنیوم هارد رابخوبی میشناسند وشروع به نصب میکنند ولی ازبدشانسی بدلیل مدل بالا بودن سیستم قابل نصب کامل نیستند.

siyanor
10-05-2007, 23:01
سلام دوست عزیز
میشه بگید که لب تاب شما چه هاری دارد ( هارد عادی هست یا ساتا هر چند فکر نکم ساتا باشد چون شما دارید میگید با وین 98 هیچ مشکلی ندارید راستی لب تابتون سی دی رکاوری نداره . )
راستی اگه ساتا بود و سی دی رکاوری ندارید و یه سیدی عادی دارید ( کوبی )‌باید بگم که ساتا رو سابورت نمیکنه . باید اول درایور برای ساتا رو نصب کنید بعد اون رو روی floopy قرار دهید تا خودش در موقع نشب ار روی اون copyکند

kogar110
20-05-2007, 17:11
با سلام ...من ديروز با لپ تاپم كار كردم و اون رو بدون هيچ مشكلي خاموش كردم اما امروز كه خواستم باهاش كار كنم ديگه روشن نشد فكر كردم حتما شارژ نداره اونو شارژ كردم اما بازم روشن نميشه حتي بابرق هم ديكه كار نميكنه فقط يه لحظه روشن ميشه بعدش خاموش ميشه ميشه كمكم كنيد همه پروژه هام روشه مرسي

siyanor
22-05-2007, 13:24
سلام دوست عزيز
اول از همه عضويتت رو تبريك ميگم
خوب اول كه بايد يه نسخه ى پشتيبانى هميشه داشته باشي (كو گوش شنوا)
خوب اگه به اطلاعاتت خيلي احتياج دارى ميتونى هارد لب تابت رو در بيارى و رو يك كيس خارجي مخصوص هارد لب تاب بندازى و بعد به يه كامپيوتر ديگه نصب كنى تا اطلاعاتت رو بردارى
خوب الان بريم سر تعميرات (ايناي كه گفتم اگه نخواستي يا وقت نكر دي كه به لب تابت دست بزني ميتوني به صورت موقت استفاىه كنى

اگه مدل لب تابت رو ميگفتي خيلي بهتر بود ىر هر صورت اگه لب تابت با فشار دادن دكمه بعد از چند لحظه خاموش بشه به احتمال زياد (90%) فن روي cpu مشكل داره كه بايد لب تاب باز بشه قبل از اين كار ببين كه لب تابت شارژ ميشه يا نه چون ممكنه كه مشكل از شارژ باشه يه بار هم لب تاب رو بدون باتري از طريق برق مستقيم كار بنداز ببين چي ميشه
موفق باشى

siyanor
29-05-2007, 13:04
سلام
ipc110 شما اگه ميتونيد كمكي بكنيد ميتونيد اينجا مطرح كنيد تا اين دوست عزيز و همه عزيزان ديگه از اون استفاده كنند (والله من نميدونم كه اين كاري و,يعني تبليغات ممنوع هست يا نه )

abbasazarpikan
05-06-2007, 17:33
دوستان سلام
یه سوال دارم خدومتون اساتید بزرگوار
من روی لپ تاپم ویندوز ویستا نصب کرده ام که کامل مرتب نصب شده درایورها و تمام سخت افزار ها هم شناخته شده تنهای مشکلی که داره این خاصیت AERO نصب نشده
مشخصات دستگاه
Cpu: 1700 سینترینو
Ram:512
VGA: و گرافیک Intel 915 Gm 128Mg
آیا راهی داره بعد از نصب ویستا این خاصیت AREOرا ACTIVE کرد؟
اگه راهی داره لطف کنید راهنمایی بفرمائید.
ممنون

vitamin2002
07-06-2007, 01:58
با سلام
من 3 ماه است از دبی لب تاپ toshiba p100 خریدم 2 تا سی دی هم داره در مورد این 2 تا سی دی توضیح دهید فکر کنم یکیش ماله recovery باشه یکی دیگر نمی دانم ؟ در مورد نحوه recovery اگر می شود توضیح بدهید و orginal window is windows media center 2005 است و آیا اگر ویستا بزنم بعد بخواهم با آن سی دی recovery کنم تا باز ویندوز لبتاپ همون ویندوز orginal بشود آیا می شود ؟
من 1 پارتیشن دارم یعنی درایو c خواستم با پارتیشن مجیک تعداد درایو هایم را زیاد کنم ولی نمی شود نمی دانم چرا ولی این کار را عین همان کار را در کامپیوتر pc انجام می دهم می شود مشکل در کجاست ؟
cpu dou 2.16
ram 512+512= 1024
vga : 256 geforce 7600
hard : 100 gig
monitor : 17
colour : metalic orange

Mohammad.ghoddousi
07-06-2007, 19:59
لب تاب شما اگر روشن نمی شود بهتر باطری لب تابتونو بردارین و بعد از چند دقیقه دوباره بزارش سر جاش و دکمه پاور رو فشار بده اگر دوباره همون اتفاق افتاد شک نکن که یک قطعه از سخت افزاری اون سوخته

poyul
08-06-2007, 13:58
سلام من یه لب تاب sony دارم.بعضی اوقات که میخوام dvr.rw رو بزنم بیاد بیرون ،هرکاری میکنم نمیشه.حتی با ریسیت کردن هم نمیشه.به نظر شما مشکل از چیه؟از اتصالات برقش نیست؟؟؟؟؟؟جون من سریع کمک کنید.

siyanor
12-06-2007, 23:53
دوستان سلام
یه سوال دارم خدومتون اساتید بزرگوار
من روی لپ تاپم ویندوز ویستا نصب کرده ام که کامل مرتب نصب شده درایورها و تمام سخت افزار ها هم شناخته شده تنهای مشکلی که داره این خاصیت AERO نصب نشده
مشخصات دستگاه
Cpu: 1700 سینترینو
Ram:512
VGA: و گرافیک Intel 915 Gm 128Mg
آیا راهی داره بعد از نصب ویستا این خاصیت AREOرا ACTIVE کرد؟
اگه راهی داره لطف کنید راهنمایی بفرمائید.
ممنون

سلام
ببخشید که یه مدت دیر شد
دوست عزیز فعلا ویستا یه مشکلات کوچکی تو این چیزها داره من تو نت سرچ کردم گفتند اگه میخواهی areoرو داشته باشی رو باید بالای 512 داشته باشی یعنی حداقل 1گیگ فکر کنم خوبه این راه حل بود که بیشترین جواب رو داده بود

siyanor
13-06-2007, 00:00
با سلام
من 3 ماه است از دبی لب تاپ toshiba p100 خریدم 2 تا سی دی هم داره در مورد این 2 تا سی دی توضیح دهید فکر کنم یکیش ماله recovery باشه یکی دیگر نمی دانم ؟ در مورد نحوه recovery اگر می شود توضیح بدهید و orginal window is windows media center 2005 است و آیا اگر ویستا بزنم بعد بخواهم با آن سی دی recovery کنم تا باز ویندوز لبتاپ همون ویندوز orginal بشود آیا می شود ؟
من 1 پارتیشن دارم یعنی درایو c خواستم با پارتیشن مجیک تعداد درایو هایم را زیاد کنم ولی نمی شود نمی دانم چرا ولی این کار را عین همان کار را در کامپیوتر pc انجام می دهم می شود مشکل در کجاست ؟
cpu dou 2.16
ram 512+512= 1024
vga : 256 geforce 7600
hard : 100 gig
monitor : 17
colour : metalic orange

سلام دوست عزیز
در مورد سی دی باید بگم که خیلی راحت سی دی رو میزاری شگه سی دی ویندو.ز بود که هیچی و گرنه ااگه رکاوری باشه فکر کنم به شما این اجازه رو ببده که برای خودتون درایو بسازید
یادتون باشه از اطلاعاتت نسخه برداری(روی سیدی)
واسه سوال دوم بله واسه همین به شما اون سیدی ها رو دادند که اگه مشکلی براتون به وجود اومد ویندوز اوریجنال رو داشته باشید
در بارهی سوال سوم من هیچ تجربه ی خاصی ندارم اگه تو بخش مشکلات ترم افزار بگید دوستان کمکتون میکنند

siyanor
13-06-2007, 00:03
سلام
poyul
دوست عزیز یک سوال ببین شما وقتی دکمه رو فسار میدی این مشکل به وجود میاد
اگه اره برو روی سی دی کلیک راست کن بعد eject بزن اگه باز هم کشکل داره یه چیزی تو سی دی رمت گیر کرده

ebruu
13-06-2007, 02:18
اقا تو رو خدا کمک کنید
من نوت بوک dell 6400 دارم تازه خریدمش ویندوزش ویستا بود وخراب شد بعلت نصب پارتیشن مجیک
و بالا نمیاد حالا می خوام ویندوز نصب کنم ایا میشه Xp سرویس پک 2 نصب کرد یا بهتره همون ویستا را نصب کنم؟
ممنون

armia
13-06-2007, 23:26
سلام
من امروز يه Dell Inspiron 6400 G Force گرفتم با رم 2 گيگ :1260000
راستش تنها مشكلي كه من با اين دستگاه دارم اينه كه ويندوزش ويستاست
همون جايي كه خريدم ميگفت 35000 ميگيريم و برات در كنار ه ويستا اكس پي هم ميريزيم كه من ديگه زورم اومد ولي حالا پشيمون شدم . حالا به نظر شما اساتيد راهي هست كه خودم بتونم كاري كنم كه اكس پي هم بريزم ولي ويستام پاك نشه ؟؟؟؟
ممنون ميشم جوابم و بدين

alikolahdoozan
13-06-2007, 23:31
اگر با 35 ویندوز با license واقعی میده برو بگیر . بگو کجاست بقیه هم برن . البته xp sp2 و واقعا اصل یعنی روی اینترنت قبول بشه

ebruu
14-06-2007, 04:09
سلام وخسته نباشید
دوستان من dell 6400 خریدم بعلت نصب پارتیشن مجیک ویندوز ارجینالش خراب شد ودیگه بالا نمیاد
ایا نصب ویندوز روی این نوت بوک راحته وایا سی دی ویندوز ویستا که در کارتون اونه فرقی با ارجینالش که روش نصب بود داره
خواهشا سریع کمکم کنید

armia
15-06-2007, 22:48
سلام
من امروز يه Dell Inspiron 6400 G Force گرفتم با رم 2 گيگ :1260000
راستش تنها مشكلي كه من با اين دستگاه دارم اينه كه ويندوزش ويستاست
همون جايي كه خريدم ميگفت 35000 ميگيريم و برات در كنار ه ويستا اكس پي هم ميريزيم كه من ديگه زورم اومد ولي حالا پشيمون شدم . حالا به نظر شما اساتيد راهي هست كه خودم بتونم كاري كنم كه اكس پي هم بريزم ولي ويستام پاك نشه ؟؟؟؟
ممنون ميشم جوابم و بدين

بابا جواب بدين ديگه
چي ميشه

deragou
17-06-2007, 08:35
سلام دوستان
يك لپ تاپ توشيبا مدل تكرا دارم قسمت رمز فينگرتاچ ( اثرانگشت ) آنرا فعال كردم و در يك مرحله يك رمز نيز خواست و يك رمز هم براي آن قرار دادم ولي الان كه آنرا روشن مي كنم قبل از هرچيز پيغام password مي دهد و پسورد را كه وارد مي كنم قبول نمي كند و مطمئنم كه پسوردي كه وارد مي كنم درست است لطفا از دوستان چنانچه كسي تجربه اي داره منو راهنمايي كنه ! متشكرم

szr
17-06-2007, 18:32
با سلام
می خوام روی این لبتاپ Sony VGN-FZ140E ویندوز XP نصب کنم ولی نمی شه....
با سی دی بوت می کنم ،لود کردن فایلها را که تمام کرد می رود سراغ هارد که در همین جا پیغام می دهد که هارد را پیدا نمی کنم....
ویندوز فعلی هم ویستا می باشد...
چــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــه بــــــــــــــــــــــــ ـــــــایــــــــــــــــ ـــــــــــد کــــــــــــــــــــــــ رد!
با تشکر

ocz
17-06-2007, 18:41
با سلام
می خوام روی این لبتاپ Sony VGN-FZ140E ویندوز XP نصب کنم ولی نمی شه....
با سی دی بوت می کنم ،لود کردن فایلها را که تمام کرد می رود سراغ هارد که در همین جا پیغام می دهد که هارد را پیدا نمی کنم....
ویندوز فعلی هم ویستا می باشد...
چــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــه بــــــــــــــــــــــــ ـــــــایــــــــــــــــ ـــــــــــد کــــــــــــــــــــــــ رد!
با تشکر
شايد ايني كه ميگم قدري عجيب بنظر بياد اما به امتحانش مي ارزه چون يكبار لپتاپ دوست ما اينطوري بود و هارد sataرو نمي شناخت با اين كار مشكلش حل شد
شما در حالي كه سيستم خاموش هست هارد رو از جاش در بياريد و دوباره جا بزنيد !
در صورت لزوم يكي دو بار اين كار رو بكنيد
ممكنه اين بار هارد رو بشناسه بعضي اين مشكل رو به هاردهايSATA نسبت مي دهند اما اين مشكل رو خود من هم با هارد PATA داشته ام

szr
17-06-2007, 19:14
شايد ايني كه ميگم قدري عجيب بنظر بياد اما به امتحانش مي ارزه چون يكبار لپتاپ دوست ما اينطوري بود و هارد sataرو نمي شناخت با اين كار مشكلش حل شد
شما در حالي كه سيستم خاموش هست هارد رو از جاش در بياريد و دوباره جا بزنيد !
در صورت لزوم يكي دو بار اين كار رو بكنيد
ممكنه اين بار هارد رو بشناسه بعضي اين مشكل رو به هاردهايSATA نسبت مي دهند اما اين مشكل رو خود من هم با هارد PATA داشته ام

عزیز جان،صفر کیلومتره از گارانتی در نیاد،
چطوری می تونم به هاردش دسترسی داشته باشم؟

در مورد این مشکل...
همین مشکل و با کامیپوتر هم دارم ولی همون اول F6 می زنم و بهد درایورو از روی فلاپی نصب می کنه....
اما این فلاپی نداره از اون گذشت همون درایور هم معلوم نیست از کجا باید پیداش کنم.
با تشکر

ocz
22-06-2007, 05:30
عزیز جان،صفر کیلومتره از گارانتی در نیاد،
چطوری می تونم به هاردش دسترسی داشته باشم؟

در مورد این مشکل...
همین مشکل و با کامیپوتر هم دارم ولی همون اول F6 می زنم و بهد درایورو از روی فلاپی نصب می کنه....
اما این فلاپی نداره از اون گذشت همون درایور هم معلوم نیست از کجا باید پیداش کنم.
با تشکر
اميدوارم مشكلت حل شده باشه ضمنا روشي را كه نوشتم براي موارد خاص هست كه با روشن كردن سيستم كلا هارد شناسايي نمي شود
اما باز كردن و درآوردن هارد بسيار ساده تر و ابتدايي تر از اون چيزي هست كه شما فكر كرده اي و اگر طبق دفترچه ي راهنماي سيستم محل آن را بدرستي پيدا كني فقط كافيست يك پيچ را باز كني و براحتي هارد را از جايش خارج و دوباره جا بزني كه هيچ ربطي به بهم خوردن گارانتي ندارد چون شما كه نمي خواهي كل سيستم را باز كني

szr
22-06-2007, 18:45
اميدوارم مشكلت حل شده باشه ضمنا روشي را كه نوشتم براي موارد خاص هست كه با روشن كردن سيستم كلا هارد شناسايي نمي شود
اما باز كردن و درآوردن هارد بسيار ساده تر و ابتدايي تر از اون چيزي هست كه شما فكر كرده اي و اگر طبق دفترچه ي راهنماي سيستم محل آن را بدرستي پيدا كني فقط كافيست يك پيچ را باز كني و براحتي هارد را از جايش خارج و دوباره جا بزني كه هيچ ربطي به بهم خوردن گارانتي ندارد چون شما كه نمي خواهي كل سيستم را باز كني

با سلام
متاسفانه همچنان مشکل وجود دارد حتی با در اوردن و جا زدن مجدد هارد!
متکرم

siyanor
23-06-2007, 20:31
سلام به همه
شرمنده یه مدت نبودم
دوست عزیز دراگو فکر کنم موقعی که از شما کلمه ی رمز رو سوال میکنه باید قبلش به هش فینگر بدید

دوست عزیز szr فکر کنم هارد شما ساتا باشه به همین دلیل (و نه هیچ دلیل دیگه ای )این مشکل به وجود اومده من اگه جای شما بودم اون رو روی یه فلوبی اکسترنال میزاشتم یا اگه شما به ویندوز اکس بی برای انجام بعضی کارها نیاز دارید میتونید از vmware استفاده کنید و اونو توی ویستا نصب کنید

szr
24-06-2007, 08:08
سلام به همه
شرمنده یه مدت نبودم
دوست عزیز دراگو فکر کنم موقعی که از شما کلمه ی رمز رو سوال میکنه باید قبلش به هش فینگر بدید

دوست عزیز szr فکر کنم هارد شما ساتا باشه به همین دلیل (و نه هیچ دلیل دیگه ای )این مشکل به وجود اومده من اگه جای شما بودم اون رو روی یه فلوبی اکسترنال میزاشتم یا اگه شما به ویندوز اکس بی برای انجام بعضی کارها نیاز دارید میتونید از vmware استفاده کنید و اونو توی ویستا نصب کنید

با سلام
ببخشید،روی چی اکسترنال می زاشتید(منظورتون فلاپی است)اگر فلاپی است ،خوب اون درایور لعنتی و از کجا بیارم؟

با تشکر

siyanor
25-06-2007, 14:43
عصر براتون تو نت نگاه ميكنم خدا بزرگه عزيز

anarchist60
07-07-2007, 00:46
درود
منم مشکل szr رو دارم مدل لپ تاپم HP Pavilion 5200tx هست و موقع نصب Xp دقیقا میگه که هارد دیسک رو پیدا نمیکنه البته اینو بگم که ناچار شدم ویستا نصب کنم >>> ویستا هارد رو شناسایی کرد ولی تو ویستا صدا ندارم ، ممکنه مشکل از فرمت کردن هارد باشه؟ چون از اونجایی که درایوش NTFS بود با پارتیشن مجیک فرمتش کردم و Volume Lable براش قرار ندادم...
مشکل کجاست؟

anarchist60
11-07-2007, 04:47
?No Answer

f-secure
13-07-2007, 11:47

javadshahvand
13-07-2007, 12:05
حالا این چه ربطی داشت به مشکل دوستمون

اینو میزاشتی تو مقالات بهتر بود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

essidardesar
14-07-2007, 14:18
سلام دوستان عزیز
من دنبال يه لپتاپ بين 500تا700هزار تومن مي گردم براي برنامه نويسي وکاراي مهندسي (به غير ازطراحي هاي گرافيکي وميکس
و...)
مثلا واسه ويژوال .نت جواب بده.خيلي ممنون ميشم از هر کي که راهنماييم کنه.
در ضمن يه لپتاپ آکبند که سه ماه از گارانتيش مونده 650 بهم پيشنهاد شده:
acer4151
centrino1.7 2m-cache
512 ram
vga 128 intel
hdd 80
monitor 15
cd-rw/dvd ram
full port,wireless,blutooth

f-secure
14-07-2007, 16:19
حالا این چه ربطی داشت به مشکل دوستمون

اینو میزاشتی تو مقالات بهتر بود

عزيزم,خيلي ها توي همين ريكاوري و پارتيشن بندي لپتاپهاي جديد مشكل دارند
اين يك راهنمايي مهم براي اين دوستان بود نه مقاله!!

سلام دوستان عزیز
من دنبال يه لپتاپ بين 500تا700هزار تومن مي گردم براي برنامه نويسي وکاراي مهندسي (به غير ازطراحي هاي گرافيکي وميکس
و...)
مثلا واسه ويژوال .نت جواب بده.خيلي ممنون ميشم از هر کي که راهنماييم کنه.
در ضمن يه لپتاپ آکبند که سه ماه از گارانتيش مونده 650 بهم پيشنهاد شده:
acer4151
centrino1.7 2m-cache
512 ram
vga 128 intel
hdd 80
monitor 15
cd-rw/dvd ram
full port,wireless,blutooth
بارها توي ايران تجربه كردم كه گارانتي لپتاپ يعني كشك
اما با اين مشخصات و قيمت خيلي عاليه اگه واقعا آكبند باشه
براي اينكه نرخ روز بازار ايران هم دستتون بياد با اين مشخصات ميتواني به اين وبسايتها مراجعه كني:

hadi_mpo
14-07-2007, 17:02
مشکل دی وی دی رایتر لپتاپ

--------------------------------------------------------------------------------

من یه لپتاپ اچ پی دارم که دی وی دی رایتر اینترنال فوجیتسو روش نصبه.

از همون اوایل واسه خوندن سی دی و دی وی دی مشکل داشت.کم کم کار به جایی رسید که الان هیچ سی دی رو نمیشناسه و نمیخونه ولی دی وی دی هارو همه رو میشناسه،بعضی هارو به زور میخونه،بعضی هارم نمیخونه.

میخواستم راهنماییم کنید.
آیا خودم میشه درستش کنم یا باید بدم تعمیر؟
آیا تعمیرش به صرفه یا خرید یکی جدیدش؟
کجا میتونم بدمش تعمیر که کارش درست باشه و دزد هم نباشه؟

ممنون از همگی

siyanor
29-07-2007, 14:16
سلام به همه
دوست عزيز anarchist60
به نظر من كه مشكل از درايور هست نه از هيچ چيز ديگه و براي نصب xp هم به درايور هارد ديسك ساتا نياز دارد چون ويندوز xp هارد ساتا رو نميشناسه

siyanor
29-07-2007, 14:18
hadi_mpo
اگه از نظر مالي وضعتون خوبه بهتره كه يه جديدش رو بخريد چون با تعمير كردن مشكلاتتون براي يه مدتى اون هم شايد حل بشه

zass
29-07-2007, 19:30
سلام . من می خواستم بدونم آیا لپ تاپی وجود دارد که سیم کارت بخورد و بشود باهاش تماس گرفت؟
یا اینکه لپ تاپ ها از سیم کارت فقط برای وصل شدن به اینترنت و ارسال پیغام کوتاه استفاده می کنند؟

zass
29-07-2007, 19:33
و اگر در هر دو مورد چنین لپ تاپی وجود دارد نام ببرید.
ممنون.

sepehr_share
21-08-2007, 15:44
دوستان سلام امروز یه لب تاپ Toshiba a100-wa1 دستم اومد ویندوز اصلی روش ویستاست من یه Xp روش نصب کردم اما audio و VGA و Modem و lan رو نشناخت راهنایم کنید چطور نصبشون کنم هیچ کدوم از cd های روشم بهش نمیخوره؟؟؟

faghat AMD
22-08-2007, 16:12
باید قبل از خرید لپ تاپ حساب اینجا رو می کردی. متاسفانه امکان نصب سخت افزارهای شما رو xp وجود نداره و باید با ویستا کار کنی.

soheilsos
26-08-2007, 18:22
وجود داره یکسری Xps 1210 Dell و چند مدل از Sony Sz هم داره ولی فقط با ایرلن سل کار میکنه

soheilsos
26-08-2007, 18:23
برای دسگاه ارزون و خوب میتونید Hp 510 بخرید دسگاه خوب و ارزنی هست

farhad_vbs
15-09-2007, 01:13
سلام،چند روز پش یه لپ تاپ سونی مدل sz420qn خریدم.چون سونی هیج گونه cd همراه لپتاپ نمیزاره خواستم یه Recovery ازش بگیرم.ولی وقتی vaio recovery center رو باز می کنم و Create Recovery Disks رو میزنم مینویسه، نمیتونه درایو ریکاوری رو پیدا کنه در حالی که درایو رکاوری سر جاش هست.اگه کسی میتونه این مشکل رو حل کنه بسم الله!

Gabana
15-09-2007, 20:48
Ipc جان خيلي ممنوم مي شويم اطلاعات خودتون را در همين فروم به اشتراك بگذاريد

ممنون از لطف شما .

ipc110
15-09-2007, 20:57
دوستان سلام امروز یه لب تاپ Toshiba a100-wa1 دستم اومد ویندوز اصلی روش ویستاست من یه Xp روش نصب کردم اما audio و VGA و Modem و lan رو نشناخت راهنایم کنید چطور نصبشون کنم هیچ کدوم از cd های روشم بهش نمیخوره؟؟؟

سلام
ببينيد شما كاري كه مي توانيد انجام دهيد اين است كه به سايت سازنده قطعات فوق مراجعه كنيد و درايورهاي xp را از سايتهاي مذكور دانلود كنيد. براي شناسايي قطعات فوق هم مي توانيد از device manager ويندوز ويستا استفاده كنيد.

فاضلي

ipc110
15-09-2007, 21:01
Ipc جان خيلي ممنوم مي شويم اطلاعات خودتون را در همين فروم به اشتراك بگذاريد

ممنون از لطف شما .

سلام
من حرفي ندارم . ليكن بخشي از اين اطلاعات كلا تخصصي بوده و به نوعي سرمايه كاري محسوب مي شود كه خوب مستلزم صرف هزينه است كما اينكه براي فراگيري آن هزينه هايي صرف شده است.

فاضلي

irankingworld
17-09-2007, 03:20
قريب به دو روز پيش سيستمم هنگ كرد به طوري كه راهي به جز خاموش
كردن سيستم نداشتم اما هنگام روشن كردن صفحه خوش امد گويي
ويندوز به هم ريخت و مجدد سيستم قفل كرد دوباره كه خواستم سيستم
را روشن كنم مانيتور به هيچ وجه روشن نشد و چند بوق متوالي زد و صداي
سيستم در حال بارگزاري مي امد بار دوم هم همين مشكل پيش امد و
سيستم چند بوق متوالي زد اما براي بار سوم روشن شد و هيچ مشكلي
نداشت . فرداي ان روز هم با همين مشكل مواجه شدم و جالب اينجاست
كه باز هم پس از دو بار و براي بار سوم سيستم بالا امد اما حس مي كنم
از سرعت سيستم مقداري كاسته شده ..

از دوستان در اين قسمت خواهشمندم مرا كمك كنند ..

لازم است بگويم كه مارك لب تاب من maxxonet است و از
انتي ويروس NIS 2007 استفاده مي كنم.

khore_64
18-09-2007, 02:25
سلام.من میخواستم یه سری اطلاعات راحع به کابل ID to USB کسب کنم.
کسی میتونه کمک کنه؟؟؟
قیمتشم اگه میدونید بگید ممنون میشم

MNBV12
18-09-2007, 15:26
طریقه ی نصب داس روی dell 6400n چه جوری است

kami5000
26-09-2007, 00:10
بــــــــا سلام

من يك لب تــــــا ب ز يمنــــــس دارم كه سر 5 د قيقــــــــــه خـــــــــا موش ميشه ويندوز هم عوض كردم ولي درست نشد

ولي وقتي شارژ را بهش ميـــــــــــزنم خاموش نميشه ؟ ميشه از باطــــــري باشه و قيمت باطري چند هست

ممنـــــــــــون ميشم راهنماي كنيــــــــــــد ؟

soheilsos
26-09-2007, 10:53
ممکنه از باطری باشه بستگی به مدل دستگاه از 50 تومان داره به بالا میتونی بدی سلول هاش رو تعویض کنن

javadshahvand
26-09-2007, 11:43
بــــــــا سلام

من يك لب تــــــا ب ز يمنــــــس دارم كه سر 5 د قيقــــــــــه خـــــــــا موش ميشه ويندوز هم عوض كردم ولي درست نشد

ولي وقتي شارژ را بهش ميـــــــــــزنم خاموش نميشه ؟ ميشه از باطــــــري باشه و قيمت باطري چند هست

ممنـــــــــــون ميشم راهنماي كنيــــــــــــد ؟

تعمیر باطری فایده نداره یه آکبند بخر

arastooms
07-10-2007, 19:30
alam man yee ((pavilion 6000)) daram rosh (win xp )) nasb nemishe che ra

arastooms
07-10-2007, 19:44
سلام و خسته نباشید
من یک دستگاه لپ تاپ hp مدل pavilion6000 دارم
که می خواستم روی آن ویندوز xp نصب کنم
اما بعد از قرار دادن سی دی بوت ویندوز و ریاستارت کردن سیستم
و چک کردن ویندوز xp
هارد سیستم رو نمیشناسه و از نصب خارج میشود
من سی دی را چک کردم درست بود
سیستم هم با ویستا اصلا مشکل نداره که بگیم هارد بد سکتور داره
لطفا من رو راهنما یی کند
باتشکر فراوان

arastooms
07-10-2007, 20:28
سلام و خسته نباشیدمن یک دستگاه لپ تاپ hp مدل pavilion6500 دارم که می خواستم روی آن ویندوز xp نصب کنم اما بعد از قرار دادن سی دی بوت ویندوز و ریاستارت کردن سیستم و چک کردن ویندوز xpهارد سیستم رو نمیشناسه و از نصب خارج میشودمن سی دی را چک کردم درست بودسیستم هم با ویستا اصلا مشکل نداره که بگیم هارد بد سکتور داره البته از راهنمایی های دوستان دیگر که فرمودیید بسیار استفاده کردماگر ممکن است به سورت روشن و دقیق تر بارای من که مبتدی هستم شرح بدید مخصوصا در باره نصب xp روی فلش مموریو مراحل انجام کار لطفا من رو راهنما یی کندباتشکر فراوان

soheilsos
11-10-2007, 17:59
سلام و خسته نباشیدمن یک دستگاه لپ تاپ hp مدل pavilion6500 دارم که می خواستم روی آن ویندوز xp نصب کنم اما بعد از قرار دادن سی دی بوت ویندوز و ریاستارت کردن سیستم و چک کردن ویندوز xpهارد سیستم رو نمیشناسه و از نصب خارج میشودمن سی دی را چک کردم درست بودسیستم هم با ویستا اصلا مشکل نداره که بگیم هارد بد سکتور داره البته از راهنمایی های دوستان دیگر که فرمودیید بسیار استفاده کردماگر ممکن است به سورت روشن و دقیق تر بارای من که مبتدی هستم شرح بدید مخصوصا در باره نصب xp روی فلش مموریو مراحل انجام کار لطفا من رو راهنما یی کندباتشکر فراوان
برو تو bios sata خاموش کن

vaio vgn-n320e
11-10-2007, 20:34
salam man sony vgn-n320e daram vindowse vistamo pak kardam xp rikhtam hala driverasho mikham kasi mitoone komak kone khaheshan harki mitoone komakam kone baram off bezare mamnoon misham

mahdi7610
13-10-2007, 10:09
سلام دوستان
خواهش می کنم یکی جواب این سوال منا بده ( خواهش می کنم ) هر جا می پرسم کسی جواب نمی ده

می خواستم بدونم اگه روی setup لپ تاپ های dell پسوورد گذاشته باشیم و اونا فراموش کرده باشیم چه طور می تونیم این مشکل را حل کنیم

ممنون می شم کامل جواب بدید

mobiledead
13-10-2007, 10:33
سلام دوستان
خواهش می کنم یکی جواب این سوال منا بده ( خواهش می کنم ) هر جا می پرسم کسی جواب نمی ده

می خواستم بدونم اگه روی setup لپ تاپ های dell پسوورد گذاشته باشیم و اونا فراموش کرده باشیم چه طور می تونیم این مشکل را حل کنیم

منم همین مشکل رو دارم
البته با SonyVaio مدل بایوس هم Phonix

hashem_wolf
13-10-2007, 16:36
2 راه هست:
1:استفاده از مستر پسورد
2:استفاده از یک ابزار کرک پسورد بایوس
که من ابزار در سی دی لایو بک ترک 2 رو توصیه میکنم!

metalomid
13-10-2007, 18:37
اگر باطري لپ تاپ را برداريم و براي دراز مدت فقط از طريق برق شهر و بدون جا زدن باطري با آن كار كنيم آيا اشكالي دارد؟ آيا براي باطري اتفاقي مي افتد؟ براي لپ تاپ چطور؟

soheilsos
14-10-2007, 13:59
سلام دوستان

ممنون می شم کامل جواب بدید می تونی از راه سخت افزار پاک کنی

soheilsos
14-10-2007, 14:01
اگر باطري لپ تاپ را برداريم و براي دراز مدت فقط از طريق برق شهر و بدون جا زدن باطري با آن كار كنيم آيا اشكالي دارد؟ آيا براي باطري اتفاقي مي افتد؟ براي لپ تاپ چطور؟
مشکلی برای لپ تاپ نداره فقط ممکنه باطری زود تر خراب شه بهتره هر چند وقت یکبار باطری شارژ کنی و دوباره کامل خالی کنی

mehdi5naderi
15-10-2007, 02:32
من یه لپ تاپ 1330 دل گرفتم. یه صدای سوت گوش خراشی از هاردش همش میاد.
شما راهی به نظرتون می رسه؟
لطفا راهنمایی کنید

mss_sdt
16-10-2007, 18:56
من یک لپتاپ fz-190 vaio دارم .
برای نصب ویندوزxp که با بوت خود XP بالا مياد و اون مراحل اوليه رو طي ميكنه ولي قبل از نصب ويندوز جايي كه ميخواهي كليد F8 رو بزني، قبل از اون ميگه هارد رو نميشناسه وكليد F3 فقط داره براي خروج .
میگن مربوط به هارد ساتا هستش که xp اون رو نمیشناسه.
توی partition table doctor چک کردم erorr:the bios canot support interrupt 13 extensions را میده.
دوستان لطفا راهنمایی کنند.

با تشکر

Akam Petrosian
16-10-2007, 20:01
با سلام,
من یه لب تاب HP دارم که افتاده زمین,از اون به بعد نتوانسته ام به اینترنت وصل بشم, قبلا فقط از wireless استفاده میکردم ولی از وقتی افتاده نه Wireless ونه کارت شبکه معمولی کار میکنه, در قسمت Device Maneger کارت شبکه و Wireless رو شناخته ولی اگه میخوام وصل اینترنت شم واسه هر دو پیغام میده که هر دو inactive هستند و یا پیغام میده که IP Adress عوض شده, هر کاری کردم نمیشه که نمیشه به اینترنت وصل بشم, خواهش میکنم کمک کنید و بگید مشکل چیه چون خیلی برام حیاتیه, مرسی و ممنون از شما دوست عزیز

Akam Petrosian
16-10-2007, 20:04
سلام برو بكس

:2:
با سلام,
من یه لب تاب HP دارم که افتاده زمین,از اون به بعد نتوانسته ام به اینترنت وصل بشم, قبلا فقط از wireless استفاده میکردم ولی از وقتی افتاده نه Wireless ونه کارت شبکه معمولی کار میکنه, در قسمت Device Maneger کارت شبکه و Wireless رو شناخته ولی اگه میخوام وصل اینترنت شم واسه هر دو پیغام میده که هر دو inactive هستند و یا پیغام میده که IP Adress عوض شده, هر کاری کردم نمیشه که نمیشه به اینترنت وصل بشم, خواهش میکنم کمک کنید و بگید مشکل چیه چون خیلی برام حیاتیه, مرسی و ممنون از شما دوست عزیز

javadshahvand
16-10-2007, 20:10
:2:
با سلام,

مودم رو دوباره نصب کن

Akam Petrosian
16-10-2007, 23:57
دوست عزیز هم من برای اینترنت از مودم (Dial-up)استفاده نمیکنم, از کارت شبکه(DSL)

Akam Petrosian
17-10-2007, 00:05
از کارت شبکه(DSL) به دو صورت Wireless و کابل DSL هستش که فقط از Wireless با استفاده از Wireless Ruttee استفاده میکردم که با افتادن, حالت کابلی نیز Inactive شده, البته چندین بار هم کارت شبکه و هم کارت Wireless رو نصب کردم که در نصب شدن هیچ مشکلی نیست کارت Wireless پیغام Inactive را میده با وجود اینکه در سیستم نصب هستش و مشکلی نیست و اگه از کابل استفاده میکنم پیغام خطا میده و میگه که باید IP رو چک کنی, واقعا گیج شدم

manmanman
24-10-2007, 13:45
سلام
میخواستم ببینم که کسی میدونه چطوری میشه از قابلیت سیم کارت گذاشتن روی لپ تاپ استفاده کرد ؟
مثلا ممکنه بشه با سیم کارت ایرانسل بشه به اینترنت وصل شد:8: ؟ اگه میشه چطوری ؟

soheilsos
25-10-2007, 14:11
سلام
میخواستم ببینم که کسی میدونه چطوری میشه از قابلیت سیم کارت گذاشتن روی لپ تاپ استفاده کرد ؟
مثلا ممکنه بشه با سیم کارت ایرانسل بشه به اینترنت وصل شد:8: ؟ اگه میشه چطوری ؟
اره میشه:31: فقط هم با ایرانسل میشه :46:
بعد از گزاشتن تو قسمت مربوطه باید تو برانامه های خود dell دنبالش بگردی:23:

reza fontana
28-10-2007, 21:47
ye modele labtob moarefi konid ke baraye game monaseb bashe dar hodoode 1.200.000toman

kami5000
29-10-2007, 01:26
بــــــــا ســــــــــــلام

ممنـــــــــون ميشم آمــــــوز ش ويندوز xp بر روي لب تاپ بگيد ؟ NTFS
:8::8::8::8::10::10: با تشگــــــــــــــــــــــ ر

soheilsos
29-10-2007, 11:49
بــــــــا ســــــــــــلام

ممنـــــــــون ميشم آمــــــوز ش ويندوز xp بر روي لب تاپ بگيد ؟ NTFS
:8::8::8::8::10::10: با تشگــــــــــــــــــــــ ر
:10: فرقی نداره مثل pc میمونه همون طوریه:31:
:27:اگه مشکل یا سوال خاصی داری بپرس:21:

soheilsos
29-10-2007, 11:51
ye modele labtob moarefi konid ke baraye game monaseb bashe dar
hodoode 1.200.000toman
:8:اگه مدل dell 1520 یا vostro 1500 بگیری بد نیست اگه هم بتونی بیشتر پول بدی hp 6580 دستگاه فوق العاده است:10::10:

kami5000
29-10-2007, 15:27
:10: فرقی نداره مثل pc میمونه همون طوریه:31:
:27:اگه مشکل یا سوال خاصی داری بپرس:21:

با ســـلام

ممنون كه جواب دادي ؟ من سيدي ويندوز رو ميزارم توي سيدي رام بد يك ريست ميگنم f2 را ميگرم ولي

يك صفه اطلات رم و سي پي يـــــو مياد بوت نميشه

در ضمن فرمتش NTFS ميخـــوام بدونم بايد كار خواستي كرد

باز ممنـــــــــون مدل لب تاپ من SIEMENS FUJitsu

با تشگـــــــــر :40::11::11::11::11::11:

reza fontana
30-10-2007, 00:53
:8:اگه مدل dell 1520 یا vostro 1500 بگیری بد نیست اگه هم بتونی بیشتر پول بدی hp 6580 دستگاه فوق العاده است:10::10:
mamnoOn az raahnamaaet doOste aziz:11:

soheilsos
31-10-2007, 14:52
با ســـلام

ممنون كه جواب دادي ؟ من سيدي ويندوز رو ميزارم توي سيدي رام بد يك ريست ميگنم f2 را ميگرم ولي

يك صفه اطلات رم و سي پي يـــــو مياد بوت نميشه

در ضمن فرمتش NTFS ميخـــوام بدونم بايد كار خواستي كرد

باز ممنـــــــــون مدل لب تاپ من SIEMENS FUJitsu

با تشگـــــــــر :40::11::11::11::11::11:

:8:در بعضی دستگاه ها دکمه f12 یا f10 یا esc یا بعضی وقتها f8 دکمه مربوط به boot هست اگه اول بالا اومدن توجه کنی احتمالا در پایین بنویسه که کدوم دکمه صفحه boot رو می یاره ntfs هم فرقی نداره xp خودش میشناسه فقط اول نصب انتخاب کن که ntfs فرمت کنه:46::10:

babak413
06-11-2007, 15:40
سلام دوستان . من یه لب تاب توشیبا دارم که dvd writer داره . dvd رو میخونه . ولی cd رو نمیخونه . dvd writer رو رو دستگاه دیگه امتحان کردم سالمه . به نظر شما مشکل چیه . امکان داره از windows باشه

javadshahvand
06-11-2007, 15:52
سلام دوستان . من یه لب تاب توشیبا دارم که dvd writer داره . dvd رو میخونه . ولی cd رو نمیخونه . dvd writer رو رو دستگاه دیگه امتحان کردم سالمه . به نظر شما مشکل چیه . امکان داره از windows باشه

کابل دیتا رو عوض کن اگه نشد ویندوز باید عوض بشه

friend2
07-11-2007, 12:30
سلام برو بكس
سلام من یک لپ تاپ دست دوم خریدم مدل hp pavilion dv4000 ولی متاسفانه cd درایور و ویندوزش را ندارد میخواستم لطف کنید و راهنمایی کنید چطوری پیدا کنم؟

javadshahvand
07-11-2007, 13:00
سلام من یک لپ تاپ دست دوم خریدم مدل hp pavilion dv4000 ولی متاسفانه cd درایور و ویندوزش را ندارد میخواستم لطف کنید و راهنمایی کنید چطوری پیدا کنم؟

برو اینجا

babak413
08-11-2007, 18:20
کابل دیتا رو عوض کن اگه نشد ویندوز باید عوض بشه

دوست گرامی . ریکاوری هم کردم . درست نشد . یعنی یه ویندوز دیگه نصب کنم

sokoot
09-11-2007, 01:25
سلام به دوستان.
من یه لپ تاپ Toshiba satellite L40 دارم ویستا بوده خواستیم XP نصب کنیم خراب شده و از این ویستا های تو بازار حالا نصب کردیم ولی مشکل اصلی اینه که ریکاوری ازش نگرفته بودیم چون فرمت شده برنامه های ساخت ریکاوری روش نیست ولی پارتیشن مخفی که اطلاعات توشه پاک نشده(وقتی با bootable XP بالا میام نشون میده!) حالا میخوام بدونم چطوری میشه اطلاعات این پارتیشن مخفی رو برگردوند یا ازش رایت زد؟ (تو Setup سیستم هم چیزی ندیدم که بشه این کار رو کرد!)دکمه مخفی !... میانبری!... راهی!...چیزی !... که بشه ویندوز اوریجینال خودش رو برگردوند. ممنون میشم کمک کنید.

AlborzZz
09-11-2007, 01:47
بهترین خدمات پس از فروش محصولات دل تو ایران مطمئن باشین که شرکت زیگورات هست. که لپ تاپ های دل رو با مجوز رسمی وزارت بازرگانی وارد می کنه و استاندارد صنایع انفورماتیک ایران رو داره.
Dell رو فقط با گارانتی زیگورات بگیرید.
زیگورات حتی باطری رو هم یکسال گارانتی کرده!
شماره شرکت : 88533588_021
آدرس : تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان شهید سرافراز ، خیابان هفتم ، پلاک 30 طبقه همکف
مرکز فروش و خدمات پس از فروش زیگورات تکنولوژی

AlborzZz
09-11-2007, 01:58
من یه لپ تاپ 1330 دل گرفتم. یه صدای سوت گوش خراشی از هاردش همش میاد.
شما راهی به نظرتون می رسه؟
لطفا راهنمایی کنید

حتماً برای چک کردن کامل دستگاه به شرکت زیگورات نماینده محصولات دل در ایران مراجعه کنید.
مشکل از هارد دستگاه است و باید تعویض شود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تلفن : 88533588_021
آدرس : تهران ، خیابان شهید بهشتی ، خیابان شهید سرافراز ، خیابان هفتم ، پلاک 30 طبقه همکف

AlborzZz
09-11-2007, 02:00
سلام دوستان

یه برنامه ای هست بنام Dell Bios Password Removal که کارش پاک کردن پسورد بایوس لپ تاپ های دل هست. از طریق اینترنت می تونیند دانلود کنید.

زیگورات ، عرضه کننده محصولات دل در ایران
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تلفن : 88533588_021

nasim965
17-11-2007, 15:00
در مورد اتصال مستقيم لپ تاپ به اينترنت از طريق كارت data ايرانسل (كارت پيام رسان) مطلبي پيدا نكردم ، لپ تاپم PCMCIA داره و سيم كارت را هم در پورت مخصوصش قرار مي دهم اما تنظيمات بعدي آنرا اگر كسي مي دونه لطفاٌ راهنمايي نمايد . متشكرم

m.r.s
18-11-2007, 18:11
salam.man laptopam ro dade budam daste yeki.unam rafte ta drive c ro format kone :13:.vali kamel format nashode:5:.vali dige ozash kheili kheili kharabe va hatta fdiskam nemishe . windows ham bala miad vali sorate eftezahi dare.masalan age bekhaim my computer ro baz konim bayad 10 daghighe sabr konim.ino chikaresh konam? merC

ipc110
18-11-2007, 22:45
salam.man laptopam ro dade budam daste yeki.unam rafte ta drive c ro format kone :13:.vali kamel format nashode:5:.vali dige ozash kheili kheili kharabe va hatta fdiskam nemishe . windows ham bala miad vali sorate eftezahi dare.masalan age bekhaim my computer ro baz konim bayad 10 daghighe sabr konim.ino chikaresh konam? merC

سلام
دوست عزیز به احتمال فراوان FAT هارد لپ تاپ شما دچار مشکل شده است و باید به هر طریق ممکن FDISK شده و از نو پارتیشن بندی نمایید و سپس ویندوز را نصب کنید.
در صورتی که خودتان قادر به انجام این کار نیستید می توانید با شماره تلفنهای درج شده در سایت زیر تماس بگیرید:

handalib
01-12-2007, 12:00
با عرض سلام خدمت تمام دوستان
من می خواستم لپ تاپ حدود 900 تومن بگیرم چی پیشنهاد میدید
نظرتون درباره ی مارک gate way چیه
ممنون:11:

yashix66
01-12-2007, 14:16
سلام می خواستم بدونم قیمت رم 1 و 2 گیگ برای لب تاب چقدره حدوداً
و این که سری N سونی تا چند گیگ می شه روش رم اضافه کرد؟

ipc110
01-12-2007, 19:02
سلام می خواستم بدونم قیمت رم 1 و 2 گیگ برای لب تاب چقدره حدوداً
و این که سری N سونی تا چند گیگ می شه روش رم اضافه کرد؟

قیمت رم یک گیگابایت لپ تاپ از 45000 تومان به بالا است.
معمولا لپ تاپها دو بانک رم دارند که در هر بانک 1 گیگابایت رم می تواند قرار گیرد.

REGISTERED USER
02-12-2007, 00:10
سونی تا دو گیگ و روی هر اسلوت یه ماژول ساپورت میکنه

mobilealmass
03-12-2007, 18:25
سلام خسته نباشید
من لپ تاپ مدل HP 6580 en دارم میخوام ویندوز XP نصب کنم روش ولی هارد رو نمیشناسه
آموزش کامل نصبشو میخواستم که چطور نصب کنم روش

درایو ساتا این مدل رو هم میخوام باید از کجا گیر بیارم اگه آموزش تصویری هم دارید ممنون میشم بدید

sakan
04-12-2007, 16:31
سلام
کسی میدونه؟
من یه Inspiron 6400 دارم که ویندوزش ویستاست.فقط یه درایو هم بیشتر ندارم.با کدوم برنامه میشه پارتیشن رو عوض کنم؟یعنی ۴تا درایو بسازم.حتما میدونید که Partiotion Magic,Norton Commander,Norton Ghost,Paragon Partitioning,.....فقط رو XP جواب میدند نه رو ویستا.
لطفا راهنمایی کنید.

eMerald1
04-12-2007, 20:05
من یه لب تاپ دارم که مار کش hpهست و وقتی برای شارژ ازش استفاده میکنم دکمه ی شارژ مدام به رنگ کهربا هست و لی توی کاتالوگ نوشته بعد از شارز باید سبز بشه
اما نمیشه
چه اتفاقی افتاده؟
چیکارش کنم؟

sakan
07-12-2007, 20:19
الووووووووووووووو
کسی نیست جواب بده؟

mss_sdt
08-12-2007, 21:31
سلام
من vaio -fz190 دارم
درایور و یا برنامه ای که fn (کلید مخصوص لپتاپ) را فعال کنه میخواستم.
مثلا بدون fn در xp نمیتونم نور صفحه را کم یا زیاد کنم .
ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر

dgrc2007@gmail.com
09-12-2007, 19:52
با سلام
فكر ميكنم بزرگترين مشكل اين باشه كه هارد لب تاپ شما قفل ( lock) شود.آن وقت چكار ميكنيد.
من به شما پيشنهاد ميكنم از كلينيك هاي تخصصي هارد كمك بخواهييد.

پيشنهاد من info@dgrc.ir ----- [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با تشكر

eMerald1
10-12-2007, 09:38
من یه لب تاپ دارم که مار کش hpهست و وقتی برای شارژ ازش استفاده میکنم دکمه ی شارژ مدام به رنگ کهربا هست و لی توی کاتالوگ نوشته بعد از شارز باید سبز بشه
اما نمیشه
چه اتفاقی افتاده؟
چیکارش کنم؟

چرا کسی جوابم و نداده:41:

mdnomohammad
11-12-2007, 15:32
سلام. جناب sakan
برای پارتیشن بندی هارد بدون از دست رفتن اطلاعات (یعنی مشابه کار برنامه partition magic ) میتونید از برنامه "Acronis Disk Director Suite 10" استفاده کنید .قابلیت نصب در ویستا رو هم داره . البته به نظر من آکرونیس از پارتیشن مجیک بهتره . ضمنا این رو هم بگم که حجم این برنامه حدودا 69 مگا بایت هست .
امیدوارم به دردتون بخوره . ( لینکی هم ازش نداشتم واگرنه میذاشتم )

Ghalenoy
14-12-2007, 10:48
سلام من یک اچ پی مدل 6560 دارم و وقتی ویندوز ویستا بالا میاد سی دی رام رو نمی شناسه و این ارور رو میده
Description:
Windows was able to successfully install device driver software, but the driver software encountered a problem when it tried to run. The problem code is 39.

Problem signature:
Problem Event Name: PnPDeviceProblemCode
Architecture: x86
Hardware Id: IDE\CdRomMATSHITA_DVD-RAM_UJ-851S________________1.50____
Setup class GUID: {4d36e965-e325-11ce-bfc1-08002be10318}
PnP problem code: 00000027
Driver name: cdrom.sys
Driver version: 6.0.6000.16386
Driver date: 11-02-2006
OS Version: 6.0.6000.2.0.0.768.3
Locale ID: 1065

rezaita
14-12-2007, 12:56
با سلام
من یک Nec(versa Pro ) دارم ولی سی دی کارت صدا و گرافیکشو گم کردم و الان که ویندوز عوض کردم به مشکل خوردم
لطفا راهنمایی کنید..ممنون

Ghalenoy
15-12-2007, 12:26
با سلام
من يك لپ تاپ اچ پي پاويليون 6560 دارم كه جديدا هنگامي كه بالا مياد دي وي دي رام رو نميشناشه و ميگه درايورش موجود نيست ؟؟ هر كاري هم كردم نه درايورش پيدا شد نه دي وي دي رو شناخت ... لطفا كمكم كنيد
راستي مدل دي وي دي رام من
Panasonic Matshita UJ-851S DVD-RW LD
مي باشد
ممنون و متشكرم

ipc110
15-12-2007, 12:44
با سلام
من يك لپ تاپ اچ پي پاويليون 6560 دارم كه جديدا هنگامي كه بالا مياد دي وي دي رام رو نميشناشه و ميگه درايورش موجود نيست ؟؟ هر كاري هم كردم نه درايورش پيدا شد نه دي وي دي رو شناخت ... لطفا كمكم كنيد
راستي مدل دي وي دي رام من
Panasonic Matshita UJ-851S DVD-RW LD
مي باشد
ممنون و متشكرم

سلام
ابتدا چک کنید که وقتی لپ تاپ روشن می شود دی وی دی رایتر را می شناسد یا خیر؟
اگر شناخت پس مشکل از ویندوز است اما اگر نشناخت به احتمال زیاد کانکتور اتصال دی وی دی رایتر به مادربرد لپ تاپ کمی شل شده است.

rezaita
15-12-2007, 23:28
با سلام
من یک (NEC(Versa Pro دارم ولی سی دی کارت صدا و گرافیکشو گم کردم و الان که ویندوز عوض کردم به مشکل خوردم
لطفا راهنمایی کنید..خواهشا کمک کنید .....

ipc110
16-12-2007, 07:32
با سلام
من یک (NEC(Versa Pro دارم ولی سی دی کارت صدا و گرافیکشو گم کردم و الان که ویندوز عوض کردم به مشکل خوردم
لطفا راهنمایی کنید..خواهشا کمک کنید .....

سلام
موجود است.
تماس بگیرید.
شماره تلفن در سایت موجود است.

Ghalenoy
16-12-2007, 13:05
سلام
ابتدا چک کنید که وقتی لپ تاپ روشن می شود دی وی دی رایتر را می شناسد یا خیر؟
اگر شناخت پس مشکل از ویندوز است اما اگر نشناخت به احتمال زیاد کانکتور اتصال دی وی دی رایتر به مادربرد لپ تاپ کمی شل شده است.

ممنون از پاسختان
بله هنگام روشن شدن مي شناسد ..
راهي به جز ريكاوري وجود دارد؟؟؟
لطفا كمكم كنيد ...

kiselif
16-12-2007, 13:30
سلام دوستان من یک لپ تاپ 190n4 دارم چطور میتونم ویندوز طح طح نصب کنم درایورهاش توی سایت سونی نیست فقط برای ویستا داره

ipc110
16-12-2007, 19:48
ممنون از پاسختان
بله هنگام روشن شدن مي شناسد ..
راهي به جز ريكاوري وجود دارد؟؟؟
لطفا كمكم كنيد ...

سلام
نه متاسفانه.
باید ویندوز را مجددا نصب کنید.

ase
17-12-2007, 17:18
یه مدتیه مانیتور لپ تاپ من بعضی مواقع پر پر می زنه گو اینکه تازه خریدمش (حدود یک ماه و نیم)نمی دونم مشکل از کارت گرافیکه یا مانیتور.مدلش هم اینه:acer 5610z
اگه امکان داره کمکم کنید

ase
17-12-2007, 17:30
با سلام
من یک Nec(versa Pro ) دارم ولی سی دی کارت صدا و گرافیکشو گم کردم و الان که ویندوز عوض کردم به مشکل خوردم
لطفا راهنمایی کنید..ممنون

خب درایوراشو از سایتش دانلود کن.

ipc110
17-12-2007, 21:23
یه مدتیه مانیتور لپ تاپ من بعضی مواقع پر پر می زنه گو اینکه تازه خریدمش (حدود یک ماه و نیم)نمی دونم مشکل از کارت گرافیکه یا مانیتور.مدلش هم اینه:acer 5610z
اگه امکان داره کمکم کنید

سلام
به احتمال زیاد مشکل از کابل FLAT LCD است.

mamad_datcom
18-12-2007, 00:18
سلام دوستان
کسی اینجا لب تاب Hp مدل Dv6189 داره؟

ase
21-12-2007, 15:58
تقریبا فلت ال سی دی چند در میاد با تعمیرش؟

ipc110
21-12-2007, 20:39
تقریبا فلت ال سی دی چند در میاد با تعمیرش؟

بین 45 الی 50 تومان

ase
26-12-2007, 00:41
فلت مشمول گارانتی هست یا نه؟

ipc110
26-12-2007, 14:24
فلت مشمول گارانتی هست یا نه؟

بله مشمول گارانتی هست.

saint.angel
26-12-2007, 21:51
bebakhshid ke english minevisam
ye battry loptop cheghad bayad sharrj negar dare
va chand saat sharj beshe
mamnoonam

پاکر
26-12-2007, 23:20
ببخشید من یه مشکلی با لپتاپم دارم!
قفل شده چراغ بلوتوث و وای فای نیز روشنه پاورم کار نمی کنه مانیتورشم سیاهه
مدلش dell 6400 inspiron
چکار کنم:41:
تو رو خدا کمک کنین:11:

ase
27-12-2007, 15:35
ظاهرا شما باید باتری تون رو در بیارید و دوباره سر جاش بندازید.یا هم اجازه بدید باتری تموم کنه.البته وقتی باتری رو در میارید نباید به برق(شارژر) وصل باشه

ase
27-12-2007, 15:37
bebakhshid ke english minevisam
ye battry loptop cheghad bayad sharrj negar dare
va chand saat sharj beshe
mamnoonam

بستگی به نوع باتری تون داره.زمان شارژ هم تا وقتی چراغ شارژتون رنگش عوض شه یا رو ویندوز نشون بده که شارژ کامله

ase
27-12-2007, 15:45
باتری بالاتر از ده ساعت هم برای لپ تاپ پیدا میشه؟

ase
27-12-2007, 15:49
من می خوام ویندوز xp لپ تپم رو به ویستا تغییر بدم.راهی که به صورت رجیستر شده با قابلیت آپدیت باشه هست؟

پاکر
27-12-2007, 22:09
ظاهرا شما باید باتری تون رو در بیارید و دوباره سر جاش بندازید.یا هم اجازه بدید باتری تموم کنه.البته وقتی باتری رو در میارید نباید به برق(شارژر) وصل باشه
مرسی عزیزم گذاشتم باتریش تموم بشه درست شد:11:

rad000666
28-12-2007, 07:35
سلام.با تشکر از دوستان.من یک لب تاپ دل 1500 خریدم.روشن که کردم (ویندوزش ویستاست) طبق سوالاتی که کرد انجام دادم .بعد اون چندتا عکس اومد یوزر نیم پسورد خواست منم دادم.بعد که مراحلش تموم شد.ریستارت کرد یوزر نیم پسورد میخواد.هر چی میزنم میگه یوزر نیم پسورد صحیح نیست.مطمئن هستم درست میزنم.لطفا راهنماییم کنید چکار کنم.ممنونتون میشم.

Empire
29-12-2007, 19:36
--------------------------------------------------------------------------------

با سلام
من یک لپ تاپlenovo دارم که توش ویندوز ویستا و بعضی نرم افزارهای دیگه بصورت اورجینال نصب هستش و اگه یه موقعه مشکلی پیش بیاد میشه با زدن کلید recovery همه تنظیمات رو به حالت اولش برگردون
من دو سوال دارم 1- چگونه ویندوز ایکس پی را جایگزین ویندوز ویستا در recovery که هر موقعه این دکمه را میزنم ویندوز ایکس پی بهمراه نرم افزارهای مورد نیاز خودم نصب شود ( یک ری کاوری سفارشی)
2- اگه این دکمه بر اثر یک سری دستکاری های ناخواسته از کار بیافته چگونه اون رو به حالت اول بر گردونم.( همین الان دکمه از بر اثر پارتیش بندی از کار افتاده و منوی ری کاوری ظاهر نمی شود)
البته این مشکل من بعد از پارتیش بندی اتفاق افتاد. البته من بعد از پارتیش بندی وقتی این دکمه را زدم منوی ری کاوری ظاهر شد و حتی مراحلی از اون رو طی کردم که در بین راه خطا داد و دیگه اون منو نیامد
ضمنا من با نرم افزار پارتیشن منیجر پارتیشن بندی کردم.

saint.angel
29-12-2007, 21:29
bazam mazerat ke english minevisam farsi nadaram
loptopam har 10 min yebar peygham restart mige
mige bayad update beshe
vaghti ham mikham shot daown konam ye bar restart mishe baad dobare khamoshesh mikonam
in khatarnake ?
chikar konam ?

sahand81
30-12-2007, 16:06
سلام
چطور میشه دو تا لپ تاپ مجهز به وایرلس رو با همدیگه شبکه کرد؟
راستش این سوال رو توی قسمت شبکه مطرح کردم ولی کسی جواب نداد.

farshidshd
30-12-2007, 16:59
سلام
شارژر لب تاپ های توشیبا و ان ای سی دارای ورودی 220 ولت و خروجی 19 ولت و شدت جریان4/2 آمپر کسی سراغ داره؟؟ چه قیمتی هستن؟؟ و کجا میتونم تهیه کنم؟ تورو خدا زود تر کمکم کنین مهمه
ممنون

ipc110
30-12-2007, 19:34
bazam mazerat ke english minevisam farsi nadaram
loptopam har 10 min yebar peygham restart mige
mige bayad update beshe
vaghti ham mikham shot daown konam ye bar restart mishe baad dobare khamoshesh mikonam
in khatarnake ?
chikar konam ?

سلام
احتمالا دستگاهتان ویروسی است. بهتر است با آنتی ویروس آپدیت شده چک کنید.

ipc110
30-12-2007, 19:34
سلام
شارژر لب تاپ های توشیبا و ان ای سی دارای ورودی 220 ولت و خروجی 19 ولت و شدت جریان4/2 آمپر کسی سراغ داره؟؟ چه قیمتی هستن؟؟ و کجا میتونم تهیه کنم؟ تورو خدا زود تر کمکم کنین مهمه
ممنون

موجود است. تماس بگیرید.
شماره تماس در سایت زیر موجود است.

135624
03-01-2008, 22:33
سلام
چطور ميتونم با يك لب تاب به اينترنت وصل بشم؟

saint.angel
06-01-2008, 00:50
خوب با کامپیوتر خانگی که فرقی نداره...
با یه فیش مودم و یه اکونت ..
اگر ویندوزت ویستا هست کانکشنش یه کم با xp فرق داره...
ولی کلا فرقی نداره...

poorya772003
07-01-2008, 14:44
با سلام
من یک لپ تاپ Hp Pavilion DV4000 دارم که ویندوز اصلی‌ اون XP SP2 هست ، حالا می‌خوام ویندوز ویستا روش نصب کنم ، اما Driver ها رو ندارم ، سایت HP ارائه میده ، اما پولی‌ هست و نمیتونم بگیرم.کسی‌ میتون لطفا کمکم کنه که چیکار کنم که ویستا نصب کنم؟
خیلی‌ ممنونم
شاد باشید

ASRE_NOVIN
08-01-2008, 14:17
من لپ تاب Hp6560 دارم
هاردش 160
چنوقته خیلی داغ می کنه و سریع دماش می ره بالا تا 50 درجه هم میره ،اونم فقط با 1ساعت کار
این طبیعی که نیست و حتما مشکل داره ،درسته؟

khore_64
11-01-2008, 17:17
سلام.لپ تاپم صداش قطع شده چیکار کنمممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

ipc110
12-01-2008, 11:04
سلام.لپ تاپم صداش قطع شده چیکار کنمممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

اگر مطمئن هستید که ویندوزتان مشکلی پیدا نکرده و بعبارتی نرم افزاری نیست برای تست سخت افزاری می توانید یک خروجی از صدای لپ تاپ به اسپیکر اکسترنال بدهید و ببینید که صدا دارید یا خیر؟

saint.angel
12-01-2008, 21:54
من به لپ تاپ dell vostro 1500 b دارم
می خوام بدونم چند ساعت باید باطریشو شارژ کنم ؟
و از کجا بونم شارژ شده و از تو پیریز بیرونش بیارم ؟؟؟

ipc110
14-01-2008, 08:39

سلام
معمولا باطری سالم در همان مدت زمان که تخلیه می شود شارژ نیز می گردد. مثلا اگر مدت زمان تخلیه باطری 2 ساعت باشد برای شارژ کامل هم 2 ساعت زمان می برد. البته طبیعی است که به مرور زمان این مدت کم می شود. اگر در ویندوز باشید که آیکون مربوط به درصد شارژ باطری در نوار TASK BAR و در کنار آیکون ساعت نشان می دهد که چند درصد از باطری شارژ شده است.
اگر لپ تاپ خاموش باشد چراغ LED مربوط به باطری اگر در وضعیت سبز رنگ باشد نشان دهنده شارژ 100 درصد باطری است.

hamid.dr
14-01-2008, 11:45
من یک لپتاب مدل cmaq سری 500 گرفتم چیزی هم در مورد نوت بوک نمیدونم
کسی هم که ازش خریدم میگه 40000 باید بدی تا سی دی ریکاوری رو واست رایت کنم
خودم یک برخواستم رایت کنم وسط رایت سیستم هنگ کرد وقتی دوباره میخوام رایت کنم پیغام میده شما فقط یک دفعه میتونید سیدی ریکاوری رو رایت کنید
روی نوت بوک ویندوز ویستا نصب هست
لطفا یکی راهنمایی کنه
یک سوال دیگه این فایل ریکاوی مال فقط ویستا هست

Shadmehr_raha
14-01-2008, 14:19
:18:
سلام برو بكس

salam man ye labtop cybermax daram bazi mogheha khod be khod khamosh mishe va bayad chand bar kilide powero bezanam ta roshan she moshkelesh chiye?//??:2:

Shadmehr_raha
14-01-2008, 14:34
:40:
say ko az batri ziad estefade nakon jayi ke bargh hast az sharger estefade kon
ro desktopet rast kilik kon propertios ro bezan bad bro be gesmate screen saver paien power ro bezan bad az meno haye balayi power meter ro bezan onja hata darsade batritam mige bad az menu baghalesh advanced ro bezan va ebarat (always show icon on the taskbar ) ro tik bezan iconesh miad samte raste menu taskbaret beri rosh darsade batri va modat zamani ke mitoni az batri estefade koniro minevise aghe alamat batri bod to dari az batri estefade mikoni va aghe alamate ye fish bod baye alamate shabihe raed dare ham sharg mikone vali az batri estefade nemikone az teranset estefade mikone va aghe alamat fishe khali bod sharghe kardane batrit tamom shode va az barghe dc estefade mikone hamon terans :40:

Shadmehr_raha
14-01-2008, 14:48
من لپ تاب Hp6560 دارم
هاردش 160
چنوقته خیلی داغ می کنه و سریع دماش می ره بالا تا 50 درجه هم میره ،اونم فقط با 1ساعت کار

inam bego ke cpu ot cheie intel bashe mored dare aghe amd bashe taghriban emkan dare

Shadmehr_raha
14-01-2008, 15:03
من لپ تاب Hp6560 دارم
هاردش 160

inam bego ke cpu ot cheie intel bashe mored dare aghe amd bashe taghriban emkan dare

Shadmehr_raha
14-01-2008, 15:04
من لپ تاب Hp6560 دارم
هاردش 160

Shadmehr_raha
14-01-2008, 15:43
سلام
ممنون

bishtare shargeraye laptopa beham mikhoran alan moshakhsati ke u neveshti vase manam ontoriye vali markesh yechiz digas be in sait bro va bepors yeki bekhar mobarake

:40:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):40:

Shadmehr_raha
15-01-2008, 05:51
salam man ye labtop cybermax daram bazi mogheha khod be khod khamosh mishe va bayad chand bar kilide powero bezanam ta roshan she moshkelesh chiye?//??[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).gif

saint.angel
15-01-2008, 22:31
:40:
say ko az batri ziad estefade nakon jayi ke bargh hast az sharger estefade kon
ro desktopet rast kilik kon propertios ro bezan bad bro be gesmate screen saver paien power ro bezan bad az meno haye balayi power meter ro bezan onja hata darsade batritam mige bad az menu baghalesh advanced ro bezan va ebarat (always show icon on the taskbar ) ro tik bezan iconesh miad samte raste menu taskbaret beri rosh darsade batri va modat zamani ke mitoni az batri estefade koniro minevise aghe alamat batri bod to dari az batri estefade mikoni va aghe alamate ye fish bod baye alamate shabihe raed dare ham sharg mikone vali az batri estefade nemikone az teranset estefade mikone va aghe alamat fishe khali bod sharghe kardane batrit tamom shode va az barghe dc estefade mikone hamon terans :40:

ممنونم از راهنماییتون...

Hectorist
16-01-2008, 23:16
سلام ، من یه لپ تاپ Acer ، با مدل TravelMate 2480 دارم و میخوام به تلویزیون وصل کنم. تلویزیون هم LCD و Samsung هست. می خواستم بپرسم چه جوری این کار رو انجام بدم/؟؟؟ آیا کاب مخصوص داره؟؟

charston178
17-01-2008, 01:41
با سلام
اقا من درایور کارت صدا برای sony fz160 میخوام هر چه درایور بود امتحان کردهام ولی جواب نگرفته ام البته برای XP میخوام ممنون میشم

REGISTERED USER
17-01-2008, 11:40
سلام ، من یه لپ تاپ Acer ، با مدل TravelMate 2480 دارم و میخوام به تلویزیون وصل کنم. تلویزیون هم LCD و Samsung هست. می خواستم بپرسم چه جوری این کار رو انجام بدم/؟؟؟ آیا کاب مخصوص داره؟؟

از قابلیت empowering استفاده کن ... تیو ویندوزت حتما اگه اصل باشه این قابلیت رو داره و دکمه empowering بالای کیبورد هست ...

وقتی اون رو زدی نواری بالای دسکتاپت میاد ... از اونجا روی eprojection برو ... این ابزاری برای انتقال تصویره

REGISTERED USER
17-01-2008, 11:41
با سلام
اقا من درایور کارت صدا برای sony fz160 میخوام هر چه درایور بود امتحان کردهام ولی جواب نگرفته ام البته برای XP میخوام ممنون میشم

Hectorist
17-01-2008, 11:52
از قابلیت empowering استفاده کن ... تیو ویندوزت حتما اگه اصل باشه این قابلیت رو داره و دکمه empowering بالای کیبورد هست ...

وقتی اون رو زدی نواری بالای دسکتاپت میاد ... از اونجا روی eprojection برو ... این ابزاری برای انتقال تصویره

ببخشید میشه یه توضیحی بدید؟؟؟ اولا اینکه ویندوز من اصل نیست. چندبار عوضش کردم. دوما هم اینکه اگه ویندوز اصل نباشه این دکمه روی کی برد نیست؟؟؟ :18: چه ربطی داره؟؟؟

REGISTERED USER
17-01-2008, 12:08
این صفحه رو ببین :

پس لپ تاپ شما این دکمه را گوشه بالا و سمت چپ داره ... صد در صد ...

اگر ویندوز و درایورهای اصلی نصب باشند فقط با یک کلیک روی این قابلیت میتونی از امکاناتش استفاده کنی

حالا اگر ویستا داری و کابل رو اتصال دادی باید بری تو کنترل پانل ویستا و از اونجا windows mobility center رو انتخاب کنی ...

یه قسمتش نوشته خروجی مانیتور چی باشه ... از اونجا از کارت گرافیک به خروجی analouge تغییرش بیده تا تصویر بیاد

REGISTERED USER
17-01-2008, 12:09
اگر ویندوز و دراور ها رو نداری حتما از سایت خودش دانلود کن

قابلیت بسیار همه و فوق العاده مفیدیه این empowering ...

saint.angel
18-01-2008, 22:55
سلام ....
یه سوال داشتم
اگر بخوام بدونم دوربین لپ تاپم چند مگا پیکسل هست از کجا باید بفهمم؟؟؟
ممنونم...

Hectorist
19-01-2008, 18:16
اگر ویندوز و دراور ها رو نداری حتما از سایت خودش دانلود کن

قابلیت بسیار همه و فوق العاده مفیدیه این empowering ...

سلام دوست عزیز ، ممنون بابت این کمکی که کردید. فقط همونطور که گفتم من ویندوزم اصل نیست و چندبار عوضش کردم. میشه به من بگید باید چه کار کنم؟؟؟ ممنون:11:

Hectorist
19-01-2008, 20:31
سلام، من یک ساعتی هست دارم سرچ و دانلود میکنم. اما درست نمیشه. توی این آدرس هم :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید هر چی میگردم نمیتونم نرم افزارهای TravelMate 2480 رو پیدا کنم. یکی هم دانلود کردم اما قبول نکرد. :41:

REGISTERED USER
20-01-2008, 09:33
دوست عزیز :

این صفحه دانلود کل درایور ها :

حالا نوار دومی را نگاه کن .... زده empowering technolory .... از اونجا هر قابلیتی رو که میخوای انتخاب و دانلود کن:

اون قابلیت به نام epresention هست ... البته بهتره همه رو دانلود کنی !

این هم آدرس FTP برای دانلود راحت تر :

Hectorist
20-01-2008, 20:02
دوست عزیز :

این صفحه دانلود کل درایور ها :

حالا نوار دومی را نگاه کن .... زده empowering technolory .... از اونجا هر قابلیتی رو که میخوای انتخاب و دانلود کن:

اون قابلیت به نام epresention هست ... البته بهتره همه رو دانلود کنی !

این هم آدرس FTP برای دانلود راحت تر :

سلام خیلی ممنون. ببخشید اینها چه فرقی با اونهایی که تو سی دیه خود لپ تاب هستن دارن؟؟؟ من اینی که گفتید رو دانلود کردم. این ارور رو میده :

چند تا از اون فایل های توی سی دیه لپ تاپ رو هم خواستم نصب کنم همین اررور رو میداد. در ضمن من این چیزی که میگه نصب کنید رو دانلود کردم ، اما ورژن 2.1ش رو و فایده ای هم نداشت. هرچی هم گشتم ورژن 2 رو پیدا نکردم. الان هم دارم ورژن 2.3 رو با حجم 26 مگابایت دانلود میکنم. :41:

saint.angel
20-01-2008, 21:05
pas chera kasi javabam nadade

REGISTERED USER
21-01-2008, 15:05
به سی دی کار نداشته باش ... هیچ کدوم از ابزار را نمیتونی از روی سی دی نصب کنی .... سی دی فقط بدرد ریکاوری مستقیم میخوره

اول باید این برنامه رو که توی لیست اول هست نصب کنی ... از پیغام خطا معلومه دیگه

Acer Empowering Framework 2.03.2024.zip

بعد بقیه رو

....

فکر کنم مفصل توضیح دادم دیگه

Hectorist
21-01-2008, 16:08
به سی دی کار نداشته باش ... هیچ کدوم از ابزار را نمیتونی از روی سی دی نصب کنی .... سی دی فقط بدرد ریکاوری مستقیم میخوره

اول باید این برنامه رو که توی لیست اول هست نصب کنی ... از پیغام خطا معلومه دیگه

Acer Empowering Framework 2.03.2024.zip

خیلی ممنون بابت توضیحاتتون. ببخشید که انقدر مزاحم شما میشم. من هم همینو داشتم دانلود میکردم با حجم 26 مگابایت ، گفتم اگه این هم نیست ، الکی دانلودش نکنم با این دیال آپ :11:

REGISTERED USER
21-01-2008, 22:42
والا پیغام که همین رو نشون میده و مشکلی هم نباید داشته باشه

sm6m10
22-01-2008, 08:02
سلام دوستان .ایا میشود هارد لب تاپ را به چند قسمت (درایو ها)تقسیم کنم؟برای لبتاپ مشگلی پیش نمیآید.

REGISTERED USER
22-01-2008, 12:28
خیر ... پارتیشن بندی مشکلی نداره ... بهتره از این برنامه استفاده کنی که با ویستا هم سازگاره :

این برنامه اطلاعات رو از بین نمیبره ... دقیقا مثل پارتیشن مجیک هست

REGISTERED USER
22-01-2008, 12:30
لینک دانلود برنامه و کرک :

Paragon Partition Manager Professional ver.8.5 Retail-FOSI

Paragon Partition Manager Professional Edition enables IT Professionals to create, format, resize, merge, undelete, move, copy, defragment and convert safely and quickly partitions for storing valuable company information, data files, applications, and operating systems. Partition Manager Professional Edition is fast, easy to use and very flexible. The new Partition Explorer allows to move files from one partition to another regardless of partition type improving thus data management in multiple file system configurations like Linux and Windows. Includes BootManager to automatically install and run multiple operating systems, wizards to ease redistribute free space, merge or undelete partitions, and a recovery CD. A powerful script generator helps to create and run scripts to automate common partitioning task. To maximize system performance Partition Manager Professional Edition provides furthermore a powerful defragment utility and the ability to dynamically adjust cluster sizes significantly increasing system speed. With Paragon Partition Manager Professional Edition, IT Professionals are able to get optimum performance from workstations, automate system management, save time, and last but not least reduce maintenance costs of their IT systems. Key features *Resize partitions with data *Hot Resize (upward) - enlarge NTFS partition without rebooting Windows and interrupting its work. *Convert file system - FAT16 to FAT32 and back - FAT16/32 to NTFS and back - Ext2 FS to Ext3 FS and back *Merge partitions (even partitions of different file systems) *Undelete partition *Virtual pre-execution *Wizards for most usual scenarios: - Partition Merge Wizard - Redistribute Free Space Wizard - Partition Undelete Wizard *Change cluster size *Defragment File System *Supports P-ATA (IDE), S-ATA (SATA), SCSI hard disks *Supports large hard disks (up to 500GB tested, theoretically not limited) *Supports FireWire, IEEE1394, USB 1.0, USB 2.0, ZIP and Jazz hard disks *Supports dynamic disks *Supports Flash devices *Recovery CD *Partition Explorer - browse FAT, NTFS, Ext2 or Ext3 FS partition without drive letter, edit or copy files and folders *Recovery Media Builder - creates CDs/DVDs(or even a floppy disk) that you can boot from and recover your system. What's New In Version 8.5? New version 8.5 is improved for easier and more convenient work. Now it has unique interface in XP style and many new wizards for most usual scenarios. We made also serious program core engine improvements, developed new features, overviewed some existing ones to make them even more effective. Now you can expand your toolset by following new functions: - New Partition List. - Volume explorer (fully embedded in program interface). - Save to scheduler/Scheduled Task Editor. New wizards: - Create partition - Format partition - Delete partition - Copy partition - Copy hard disk - Backup - Restore - Improved e-mail notifications. - New program options. - Microsoft Volume Shadow Copy Service (VSS). - Synchronous backup. - Windows x64 Editions and Windows Vista support.

Hectorist
22-01-2008, 12:51
بازم منم ، تقصیر من نیست بابا ، هرچی میام نصب کنم یه اروری میده. این رو با حجم عظیمش دانلود کردم ، باز این ارور رو میده :

REGISTERED USER
22-01-2008, 13:48
روی ویستا تستس میکنی یا XP ؟

برای ویستا اینه :

Hectorist
22-01-2008, 14:07
نه روی Xp تست میکنم.

REGISTERED USER
22-01-2008, 23:25
عجیبه ! والا من که دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه !

Hectorist
22-01-2008, 23:42
حالا فقط این راهشه؟؟؟ نمیشه با کابل وصلش کنم ؟؟؟

ja_ghaedi
23-01-2008, 03:24
من لپ تاپ اچ پی دارم میخواهم ویندوز عوض کنم سی دی نداره ولی فایلهای ریکاوریش توی درایو دی هست از توی ویندوز نمیتونم استفاده کنم از طریق داس هم دراوشو نمیبینه چیکار باید بکنم کمکم کنید ممنون میشم

REGISTERED USER
23-01-2008, 16:47
باید اول دی وی دی backup بگیری ... بعد نصب ویندوز جدید

zauos
27-01-2008, 01:08
سلام
خسته نباشین
اقا من لپ تاپ مدل دل دارم
رم و کارت گرفتیکیم پایینه
چطوری میتونم ارتقا بدم ؟

zauos
27-01-2008, 01:09
البته یادم رفت هاردم هم 60 هستش
رم 512
کارت گرافیکی
256

zauos
27-01-2008, 01:09
میخوام رم رو بکنم ا گیگ
هارد رو 120
کارت گرافیکی هم 512
میشه راهنمایی کنین؟

ipc110
27-01-2008, 07:11
میخوام رم رو بکنم ا گیگ
هارد رو 120
کارت گرافیکی هم 512
میشه راهنمایی کنین؟

سلام
هزینه ارتقا رم 512 به 1 گیگابایت (با احتساب جایگزینی یک ماژول رم 1 گیگابایت به جای رم 512 مگابایت فعلی) اگر از نوع DDR1 باشد 40 تومان
هزینه ارتقا رم 512 به 1 گیگابایت (با احتساب جایگزینی یک ماژول رم 1 گیگابایت به جای رم 512 مگابایت فعلی) اگر از نوع DDR2 باشد 20تومان
هزینه ارتقا هارد دیکس 60 گیگابایتی به 120 گیگابایت 55 تومان
کارت گرافیک لپ تاپها را عموما نمی توان ارتقا داد. البته در مدلهایی که رم کارت گرافیکی ترکیبی از SHARED + DEDICATED است در صورتی که رم ارتقا پیدا کند اتوماتیک وار رم کارت گرافیک نیز ارتقا می یابد.