PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : { سخت افزار } مشکلات و سوالات جزئی درباره لپ تاپ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26

syeedalireza
23-11-2010, 18:25
سلام
دوستان برام یه مشکل پیش اومده
وقتی میخوام از لپ تاپ یه فایلی سند کنم موقعی که اسم بلوتوث که میخوام بهش فایل ارسال بشه انتخاب میکنم بعدش این ارور میده چی کار کنم؟
توضیحات: ویندوز 7 - بلوتوث داخلی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jilani.mehrdad
24-11-2010, 11:55
سلا..من يه دل4030 خريدم..روش ويندوز سون 64 بيتي نصب بود..ولي من لازم داشتم که 32 بيتي باشه...اولش چن اکس پي مي خواستم نصب کنم يه پيغام صفحه آبي مي اومد که نمي شه و هارد رو چک کنين يا ويروس رو چک کن...يا پارتيشن مجيک 8 تحت داس اومدم پاکش کنم..خلاصه اينکه هاردم رو يه جورايي ظاهرا با شمکل مواجه کردم..از اون به بعد هروقت بوت با پارتيشن ميام بالا که تغييرات بدم پارتيشن رو به صورت ارور 105 مي گذاره...يه روزه که رسما درگيرشم..ويندوز هم نمي شه ريخت چون اصلا يه جوريه انگار هارد ندارم..ديگه کلافم کرده..هيچ تغييري رو تو پارتيشن مجيک انجام نمي ده..

H@mid-Vista
24-11-2010, 17:34
سلا..من يه دل4030 خريدم..روش ويندوز سون 64 بيتي نصب بود..ولي من لازم داشتم که 32 بيتي باشه...اولش چن اکس پي مي خواستم نصب کنم يه پيغام صفحه آبي مي اومد که نمي شه و هارد رو چک کنين يا ويروس رو چک کن...يا پارتيشن مجيک 8 تحت داس اومدم پاکش کنم..خلاصه اينکه هاردم رو يه جورايي ظاهرا با شمکل مواجه کردم..از اون به بعد هروقت بوت با پارتيشن ميام بالا که تغييرات بدم پارتيشن رو به صورت ارور 105 مي گذاره...يه روزه که رسما درگيرشم..ويندوز هم نمي شه ريخت چون اصلا يه جوريه انگار هارد ندارم..ديگه کلافم کرده..هيچ تغييري رو تو پارتيشن مجيک انجام نمي ده..

مشكل به دلیل عدم ساپورت اكس پی از هارد ساتا هست و هارد شما مشكلی نداره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ابوالفضل.ا
26-11-2010, 13:33
سلام رو لپتاپ من مدیا پلیر 12 نصبه وقتی موبایلمو بهش وصل میکنم هنگ میکنه و شروع میکنه به اسکن نمیشه اینو کلا متوقف کرد

H@mid-Vista
26-11-2010, 14:26
سلام رو لپتاپ من مدیا پلیر 12 نصبه وقتی موبایلمو بهش وصل میکنم هنگ میکنه و شروع میکنه به اسکن نمیشه اینو کلا متوقف کرد

برو داخل options چك كردن كارتهای مموری جانبی رو غیر فعال كن داخل مدیا پلیر
هر نوع اتوران و ... رو هم بردار

navidak7
27-11-2010, 11:07
سلام
مدتیه یه asus k42jc گرفتم
دو تا مشکل کوچیک دارم باهاش یکی اینکه وقتی برای خاموش کردن از گزینه hybernate استفاده می کنم دیگه بالا نمیاد و مجبورم با گرفتن ctrl, alt, del گزینه delete restoration data r رو انتخاب کنم ویندوز هم 7 ultimate و 32 بیتی هست
مشکل بعدی این که ایکون مربوط به تاچ پد در ایکونهای پایین سمت راست حذف شده و هر کاری می کنم اضافه نمیشه و گزینه اسکرول تاچ پد هم از کار افتاده
توی کنترل پانل هم رفتم تنظیمات سر جاش بود و هیچی مشکل نداشت

ابوالفضل.ا
27-11-2010, 14:36
برو داخل options چك كردن كارتهای مموری جانبی رو غیر فعال كن داخل مدیا پلیر
هر نوع اتوران و ... رو هم بردار

خوب چجوری تو اون قسمت چیزی پیدا نکردنم

A.IvI.I.N
27-11-2010, 19:20
سلام دوستان
جدیدا صدای فن لپ تاپ من زیاد شده البته این مشکل فقط وقتی برنامه یا بازی سنگین روش اجرا میکنم پیش میاد.
الان تقریبا 2 سالی از عمرش میگذره.به نظر شما این صدا عادیه...!!!؟؟؟یا اینکه فنش باید عوض بشه..!!!؟؟؟
(مدل DELL STUDIO 1537)

omid8090
28-11-2010, 18:52
سلام
تاچ پد لپ تاپ چند لحظه بعد از بالا اومدن سیستم از کار میوفته در ضمن مدل لپ تاپ ASUS 1001 px هستش.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

omid8090
28-11-2010, 18:59
سلام
تاچ پد لپ تاپ چند لحظه بعد از بالا اومدن سیستم از کار میوفته در ضمن مدلش ASUS 1001 px هست.
ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

mahdi1113
28-11-2010, 22:52
سلام دوستان من یک لپ تاپ asus a42j گزفتم این مدل دارای دو تا کارت گرافیک هست هم اینتل هم جیفورس .اما مشکل اینجاست که وقتی شارژررو به لپ تاپ وصل یا قطع میکنیم تصویرشطرنجی میشه وباید رفرش شه تا درست شه.اما وقتی که درایور اینتل رو پاک میکنیم مشکل رفع میشه .حالا سوال اینجاست که چه طور میشه بین کارتها سوییچ کرد یا کاری کرد که این مشکل حل شه .توضیح اینکه جدیدترین درایورها هم دانلود کردم اما مشکل حل نشده. این تکنولوژی جدیدن روی بعضی از لپ تاپها نصب میشه به نام geforce optimus

starn
30-11-2010, 14:39
سلام
دوستان یه سوال داشتم من یه لپ تاپ 5741 g با CPC i5 دارم
که تا پرت یو اس بی داره میخوالستم یدونه هاب بخرم (از اونایی که 1دونه یو اس بی رو ره به 4 تا تبدیل می کنه ) می خواستم ببینم مشکلی نداره ؟؟؟ برای لپ تاپ مشکل به وجود نمی آره که ؟ ( هم در حالت استفاده با برق و هم در حالت استفاده باتری مشکلی پیش نمی اد؟)

tazevared2006
01-12-2010, 08:45
سلام
دوستان یه سوال داشتم من یه لپ تاپ 5741 g با CPC i5 دارم
که تا پرت یو اس بی داره میخوالستم یدونه هاب بخرم (از اونایی که 1دونه یو اس بی رو ره به 4 تا تبدیل می کنه ) می خواستم ببینم مشکلی نداره ؟؟؟ برای لپ تاپ مشکل به وجود نمی آره که ؟ ( هم در حالت استفاده با برق و هم در حالت استفاده باتری مشکلی پیش نمی اد؟)

نه هیچ مشکل خاصی ایجاد نمیکنه. USB Hub صرفا برای افزایش پورت USB هستش و مثل سه راهی برق(سیم سیار) عمل میکنه. فقط وقتی داری میخری از این ارزوناش نخر کخ چینی هم هستن. چون به لعنت خدا نمیارزه و باید همون روز اول بندازیش دور. یه چیز اسم و رسم دار بگیر که USB 2.0 رو هم ساپورت کنه...

tazevared2006
01-12-2010, 08:55
سلام
مدتیه یه asus k42jc گرفتم
ایکون مربوط به تاچ پد در ایکونهای پایین سمت راست حذف شده و هر کاری می کنم اضافه نمیشه و گزینه اسکرول تاچ پد هم از کار افتاده
توی کنترل پانل هم رفتم تنظیمات سر جاش بود و هیچی مشکل نداشت

سلام
تاچ پد لپ تاپ چند لحظه بعد از بالا اومدن سیستم از کار میوفته در ضمن مدل لپ تاپ ASUS 1001 px هستش.
ممنون میشم راهنماییم کنید.

دوستانی که Asus دارن. روی لپ تاپ های Asus نرم افزاری نصبه به اسم ELAN touch Smart. فکر کنم اسمش همین باشه. این نرم افزار توی سی دی لپ تاپشون هست. اینو نصب کنید مشکل تاچ پدتون حل میشه.

saam_metal5
01-12-2010, 17:44
سلام دوستان من میخوام نرم افزارهای 32 بیتی رو روی ویندوز 7 64 بیتی اجرا بکنم نمیشه مثلاً ویژوال بیسیک 6 خوب میخواستم بدونم ویندوز XP رو میتونم به حالت پرتابل نصب بکنم؟؟؟ بعد نرم افزار هارو روش نصب بکنم؟؟؟

Pami
01-12-2010, 21:03
سلام دوستان من میخوام نرم افزارهای 32 بیتی رو روی ویندوز 7 64 بیتی اجرا بکنم نمیشه مثلاً ویژوال بیسیک 6 خوب میخواستم بدونم ویندوز XP رو میتونم به حالت پرتابل نصب بکنم؟؟؟ بعد نرم افزار هارو روش نصب بکنم؟؟؟

بهتره که دنبال نسخه 64 بیتی نرم افزار هایی که در محیط 64 بیتی نصب نمیشن باشید ، البته ممکنه در محیط شبیه سازی شده سیستم عامل بتونید اجرا کنید ، مثلا از VMWare استفاده کنید

saam_metal5
02-12-2010, 09:14
بهتره که دنبال نسخه 64 بیتی نرم افزار هایی که در محیط 64 بیتی نصب نمیشن باشید ، البته ممکنه در محیط شبیه سازی شده سیستم عامل بتونید اجرا کنید ، مثلا از VMWare استفاده کنید

میخواستم بدونم نمیتونم ویندوز XP رو به صورت مجازی نصب بکنم و نرم افزارهای مربوطه رو روش اجرا کنم؟؟؟؟؟

Pami
02-12-2010, 11:01
میخواستم بدونم نمیتونم ویندوز XP رو به صورت مجازی نصب بکنم و نرم افزارهای مربوطه رو روش اجرا کنم؟؟؟؟؟

چرا دوست عزیز میشه ، منم همین رو گفتم ، حالا با VMWare امتحان کنید ببینید میشه یا نه ، ضرری نداره

armin_punisher6
02-12-2010, 13:41
ببخشید یه سوال داشتم
اگه ما لپ تاپ رو رو پا بزاریم و باهاش کار کنیم برای مردها مشکلی داره؟(مشکلات نازائی و جنسی)

yashm1365
02-12-2010, 14:27
سلام بچه ها. نرخ سرعت انتقال دیتا ExpressCard/54 چنده؟ هارد اکسترنال سیلیکون پاور A80 می خواهم بگیرم که usb3 هستش ولی لپ تاپ من HP DV5-1135 پورت usb3 ساپورت نمی کند برای همین می خواهم یک USB3.0 Express Card بگیرم . حالا مشکل اینجاست اگر نرخ سرعت ExpressCard/54 پایینتر یا مساوی با usb2 باشد عملاً خرید هارد usb3 و تبدیل USB3.0 Express Card فایده ای ندارد .

---------- Post added at 02:27 PM ---------- Previous post was at 02:24 PM ----------

ببخشید یه سوال داشتم
اگه ما لپ تاپ رو رو پا بزاریم و باهاش کار کنیم برای مردها مشکلی داره؟(مشکلات نازائی و جنسی)

فقط همینقدر می دونم که داغی لپ تاپ که گاهی تا 110 درجه می رسه باعث سرطان پوست می شه که اون هم مرد و زن نداره و توصیه شده لپ تاپ رو با یک عایق روی پا بگزارید البته اگر واقعاً لازمه. ولی فکر می کنم لیتیوم خودش ماده خطرناکی باشه که توی باتری هست.

Pami
02-12-2010, 17:56
ببخشید یه سوال داشتم

ممکنه به علت داغی بیش از حد سوختگی پیدا کنید ولی اون مورد چه ربطی به لپ تاپ داره !؟ اینا شایعاتی هست که همیشه تو اینترنت دیده میشه . لپ تاپ دستگاه مایکروویو نیست که !

armin_punisher6
02-12-2010, 22:16
ممکنه به علت داغی بیش از حد سوختگی پیدا کنید ولی اون مورد چه ربطی به لپ تاپ داره !؟ اینا شایعاتی هست که همیشه تو اینترنت دیده میشه . لپ تاپ دستگاه مایکروویو نیست که !
من از خیلی ها شنیدم که میگن روی پا بزارین مشکل نازائی داره.خیلی نگرانم.شما منبع معتبری از حرفتون دارین؟

yashm1365
02-12-2010, 23:04
[QUOTE=yashm1365;5662672]سلام بچه ها. نرخ سرعت انتقال دیتا ExpressCard/54 چنده؟ هارد اکسترنال سیلیکون پاور A80 می خواهم بگیرم که usb3 هستش ولی لپ تاپ من HP DV5-1135 پورت usb3 ساپورت نمی کند برای همین می خواهم یک USB3.0 Express Card بگیرم . حالا مشکل اینجاست اگر نرخ سرعت ExpressCard/54 پایینتر یا مساوی با usb2 باشد عملاً خرید هارد usb3 و تبدیل USB3.0 Express Card فایده ای ندارد .[COLOR="Silver"]

یکی جواب من رو هم بده دیگه:31:

سیستم من از امروز داره شروع می کنه به قفل کردن ، ویندوز عوض کردم باز هم قفل می کنه ، توی safe mode می رم قفل می کنه؟ وقتی پردازش یک کم می ره بالا قفل می کنه ، آنتی ویروس آویرا و تروجان آنتی اسپای ور هم دارم . به فایر فاکس هم خیلی حساسه . به غیر از ویروس احتمال داره از آداپتور باشه؟ نخندین

kiuq
02-12-2010, 23:26
من از خیلی ها شنیدم که میگن روی پا بزارین مشکل نازائی داره.خیلی نگرانم.شما منبع معتبری از حرفتون دارین؟

اخه این دیگه خیلی مسخرست که میگن. .!!

پس تابستون که شد همه بریم پیش به سوی نازائی ؟؟:31:

---------- Post added at 11:56 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

سیستم من از امروز داره شروع می کنه به قفل کردن ، ویندوز عوض کردم باز هم قفل می کنه ، توی safe mode می رم قفل می کنه؟ وقتی پردازش یک کم می ره بالا قفل می کنه ، آنتی ویروس آویرا و تروجان آنتی اسپای ور هم دارم . به فایر فاکس هم خیلی حساسه . به غیر از ویروس احتمال داره از آداپتور باشه؟ نخندین
سر چه کاری قفل میکنه؟؟
انتی ویروس رو غیر فعال کنید.. چک کنید..
از ویروس نمیتونه باشه .. مگه ویندوز رو عوض نکردید؟

HESAM_5700
03-12-2010, 09:23
سلام دوستان یه لب تاب Dell Vostro1015 دارم ولی وب کمش کار نمیکنه!!!! چجوری درسش کنم؟؟ درایوری چیزی؟؟؟

ممننوونن

rozbeh85
03-12-2010, 13:00
سلام، رفقا ما لپیمون این دکنه ب پرید بیرون فشار داریم این بیلبیلک زیرش شکست
تو مجتمع پایتخت جایی هست ببرم یه دقیقه واسم درستش کنه؟ ایسوز هست

biostar
03-12-2010, 13:05
سلام، رفقا ما لپیمون این دکنه ب پرید بیرون فشار داریم این بیلبیلک زیرش شکست
تو مجتمع پایتخت جایی هست ببرم یه دقیقه واسم درستش کنه؟ ایسوز هست

بله باید برید کیبورد رو درست کنید ! هزینش هم بین 30 تا 75 تومان هست !

همه ی تعمریاتی های نوت بوک هم این کار رو انجام میدن

biostar
03-12-2010, 13:14
سلام دوستان یه لب تاب Dell Vostro1015 دارم ولی وب کمش کار نمیکنه!!!! چجوری درسش کنم؟؟ درایوری چیزی؟؟؟

ممننوونن

برید به قسمت device manager و ببینید درایور مربوطه نصب هست یا خیر ؟

اگر نصب بود که با یک نرم افزاری مثل Arcsoft webcam یا هر چیزه دیگه میتونید از وبکم استفاده کنید و اگر هم نصب نبود ، می تونید با نصب درایور که در سایت دل هم موجوده این کار رو انجام بدین

biostar
03-12-2010, 13:33

بله دوست عزیز ، به خاطر گرمای لپتاپ هست و نه امواج وایرلس !
Stony Brook دانشگاهی هست که در این زمینه تحقیق کرده و هنوز هم به نتیجه ایی که بگند به طور حتم مضر هست نرسیدن!

rozbeh85
03-12-2010, 13:43
بله باید برید کیبورد رو درست کنید ! هزینش هم بین 30 تا 75 تومان هست !

همه ی تعمریاتی های نوت بوک هم این کار رو انجام میدن

30 تا 70 تومان؟؟؟ ببین این قسمت پلاستیکی که دکمه رو به اون قسمت بالا پایین رونده وصل میکنه شکسته، اگه اینقدر باشه به خاطر یه قطعه پلاستیکی با چسب میچسبونم، من هم کلیدم سالمه هم اونیکه رو کیبور هست، اون متصل کننده پوکیده

ardal_p30
03-12-2010, 16:50
بابا به دادم برسید
لپ تاپ ASUS N82JV دارم.بلوتوثش یهو الکی از کار افتاد.هیچ بلوتوثی رو نمیشناسه.اصلا نه Send میکنه نه Receive؟؟؟؟
برسین.....برسین به دادم:41:

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:50 PM ----------

بابا به دادم برسید
لپ تاپ ASUS N82JV دارم.بلوتوثش یهو الکی از کار افتاد.هیچ بلوتوثی رو نمیشناسه.اصلا نه Send میکنه نه Receive؟؟؟؟

biostar
03-12-2010, 20:47
بابا به دادم برسید

---------- Post added at 04:50 PM ---------- Previous post was at 04:50 PM ----------

بابا به دادم برسید

اول از همه از نصب بودن و درست کار کردن درایور بلوتوث مطمئن شوید :

در صورتی که درست نصب بود ولی بلوتوث شناسایی نمیشد ، نوت بوک رو از آداپتور جدا ، باتری رو هم در بایرید ،
30 دقیقه دستگاه رو در این حالت قرار بدین و در وقتی که نه باتری وصل هست و نه آداپتور ، دکمه ی پاور رو بزنید ،
بعد از 30 دقیقه وصل و روشن کنید .

alenkita
03-12-2010, 21:12
آقا من یه لب تاب hp دارم که میخوام روش winxp نصب کنم ولی خطا میده.
میخواستم ببینم چطور میتونم روش ویندوز xp نصب کنم؟

H@mid-Vista
03-12-2010, 21:17
آقا من یه لب تاب hp دارم که میخوام روش winxp نصب کنم ولی خطا میده.
میخواستم ببینم چطور میتونم روش ویندوز xp نصب کنم؟

نصب اكس پی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم درایور ساتا

Sata driver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yashm1365
03-12-2010, 21:21
من جواب سوالم رو نگرفتم ! سه تا سوال دارم ، از اون جوانمردی که جواب بده کمال تشکر رو دارم
1- نرخ سرعت انتقال دیتا ExpressCard/54 چنده؟ هارد اکسترنال سیلیکون پاور A80 می خواهم بگیرم که usb3 هستش ولی لپ تاپ من HP DV5-1135 پورت usb3 ساپورت نمی کند برای همین می خواهم یک USB3.0 Express Card بگیرم . حالا مشکل اینجاست اگر نرخ سرعت ExpressCard/54 پایینتر یا مساوی با usb2 باشد عملاً خرید هارد usb3 و تبدیل USB3.0 Express Card فایده ای ندارد

2-به محض اینکه پراسس بره بالا سیستم قفل می کنه . مثلا وقتی آنتی ویروس داره اسکن می کنه ، یا فایر فاکس باز می شه یا چندتا فایل حجیم کپی می کنم . تمام پنجره ها هنگ می کنن و مجبورم دستم رو دکمه ی پاور نگه دارم تا خاموش بشه . توی safe mode همینطوری می شه . ویندوز رو با بک آپ آکرونیس برگردوندم فکر نمی کنم ایراد از اون باشه چون الان نزدیک 9 ماه هست که با همون بک آپ چند بار ویندوز عوض کردم . البته الان فایر فاکس بازه و دارم کار می کنم شاید یک هو قفل کنه . احتمال اینکه فن لپ تاپ کثیف شده باشه و داغ می کنه چقدره؟ آخه لپ تاپ داغ می کنه سمت چپ . کول پد هم دارم ولی فرقی نمی کنه.
لپ تاپ هم hp dv5-1135

3- کول پد ها استاندارد و غیر استاندارد دارند؟ یعنی ممکنه یک کول پد برق زیادی بکشه و باطری و سیستم برق لپ تاپ رو خراب کنه؟

آخر هم توصیه من !اگر با لپ تاپ زیاد کار می کنین دور و بر اچ پی نچرخید که بیچارتون می کنه . شاید جز اولین هایی بودم که این لپ تاپ رو گرفتم(تو مشهد) و الان مثل... پشیمونم . چون بعد یک هفته دی وی دی از کار افتاد و رایت نمی کرد ( ظاهراً مشکل شایع هستش تو سایت اچ پی هم مطرحه) باطریش از کار افتاده و... اگر بخوام لپ تاپ بخرم می رم سراغ سری صنعتی دل یا ... یک چیز استخون دار

alenkita
04-12-2010, 06:36
نصب اكس پی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم درایور ساتا

Sata driver ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] iles%2F191912341%2FIntel_SATA_Driver.rar)
باتشکر از پاسختون
فایل sata driver برای باز کردنش پسورد میخواد:41:

m.shah
04-12-2010, 10:10
سلام دوست عزیز

باید بگم این دو موضوع هیچ ارتباط منطقی با هم ندارن
اما میشه گفت که پردازشگرهای نوت بوک ها قوی ترن!

خلاصه یه چیزی مثل قضیه CPU های دو هسته و چهار هسته که چهار هسته ای بودن دلیل بر سرعت دو برابر نیست ولی سرعت بیشتری داره!

موفق باشی!:5:

dany_3p4u
04-12-2010, 12:42
سلام
لپ تاپ دل 1520
بتازگی متوجه دشم وقتی باطری لپ تاپ را در می یاری یک جای خشاب خور دقیقا به انداره سیم کارت مبایل داره

شنیده بودم بعضی پ تاپ ها همچین قابلیتی را دارن اما امتحان نکرده بودم و فکر نمی کردم این نئل هم داشته باشه !

مشکل اینه و قتی سیم کارت ایرانسل را قرار می دم هیچ تغییری حاصل نمی شه و هیچ پیغامی نمی ده !!!

تو بخش دایور ها هم چیزی عوض نشده

چطور می تونم این سیم کارت را بهش بشناسونم و به نت وصل شم ؟ (اس ام اس یا زنگ نمی خوام بزنم ، فقط به نت می خوام متصل شم، ممنون)

Milad4171
04-12-2010, 13:18
سلام
لپ تاپ دل 1520
بتازگی متوجه دشم وقتی باطری لپ تاپ را در می یاری یک جای خشاب خور دقیقا به انداره سیم کارت مبایل داره

شنیده بودم بعضی پ تاپ ها همچین قابلیتی را دارن اما امتحان نکرده بودم و فکر نمی کردم این نئل هم داشته باشه !

مشکل اینه و قتی سیم کارت ایرانسل را قرار می دم هیچ تغییری حاصل نمی شه و هیچ پیغامی نمی ده !!!

چطور می تونم این سیم کارت را بهش بشناسونم و به نت وصل شم ؟ (اس ام اس یا زنگ نمی خوام بزنم ، فقط به نت می خوام متصل شم، ممنون)

خیلی مدل های لپ تاپ این موضوع رو دارند!
ولی حالت آماده به کار نیست. بخش اصلیش که برد مربوطه باشه روی سیستم سوار نمیشه
هزینه ی اون برد هم تقرببا 100 هزار تومن هست که از همون طریق که وصل کنین سیم کارت شناسایی میشه!!

reza fontana
05-12-2010, 01:31
اقا من لپ تاپ سونی vgn-cr 353 دارم از کجا میشه فهمید که مادربورد سیستم چیه
با تشکر

Pami
05-12-2010, 01:38
سلام
لپ تاپ دل 1520

لپ تاپ شما اسلات سیم کارت رو داره ولی برای استفاده در شبکه نسل سوم هست که برای شروع کار شما نیاز به یک سیم کارت اپراتور نسل سوم دارید و همینطور نصب کردن درایورها و راه اندازهای اسلات .
در ضمن ایرانسل اپراتور نسل 2.75 هست و شبکه نسل سوم رو ساپورت نمیکنه پس کار کردن و نکردنش برای شما فرقی نمیکنه ، همچنین به هیچ عنوان برای برقراری تماس نمیشه استفاده کرد .

sokut2004
05-12-2010, 15:21
سلام
من دو هفته ای میشه dell5010 خریدم موقع بالا اومدن سیستم با f12 رفتم تو قسمت diagnostic سیستم چک
کردم ارور 142-2000 میده یعنی هاردم داره خراب میشه ؟
با hdd regenerator یه بد سکتور داشت تعمیر شد ولی الان بازم همون ارورو می ده موندم چکار کنم
کسی با این مشکل آشناست؟

dany_3p4u
05-12-2010, 19:43
لپ تاپ شما اسلات سیم کارت رو داره ولی برای استفاده در شبکه نسل سوم هست که برای شروع کار شما نیاز به یک سیم کارت اپراتور نسل سوم دارید و همینطور نصب کردن درایورها و راه اندازهای اسلات .
در ضمن ایرانسل اپراتور نسل 2.75 هست و شبکه نسل سوم رو ساپورت نمیکنه پس کار کردن و نکردنش برای شما فرقی نمیکنه ، همچنین به هیچ عنوان برای برقراری تماس نمیشه استفاده کرد .
ممنون از جوابتون
تو ایران نسل 3 اومده آیا؟

نصب کردن درایورها و راه اندازهای اسلات از کجا می تونم دانلود و نصبش کنم ؟ (اسمشون چی هست ؟)

Vahid67
05-12-2010, 22:01
سلام
لپ ناپ من چند تا خط و خش پست LCD افتاده .... ماده ای مثل پولیش نیست بزنم پشتش حط و خشش از بین بره؟؟؟

bashool
06-12-2010, 01:57
سلام دوستان
کیبرد لپ تاپ من خیلی وقته یه مشکلی داره که هرکاری می کنم حل نمیشه! نمی دونم مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری...
قضیه از این قراره که با فشار دادن هرکدوم از کلیدهای کیبردم یک صدای بیپ شنیده میشه و فقط در صورتی که صدای لپ تاپ رو قطع کنم این صدا هم قطع میشه !

نمی دونم مشکل از کجاست! اولش که خریدم اینجوری نبود، یه بار که ویندوز عوض کردم اینجوری شد و دیگه هم درست نمی شه، حتی چند بار باز هم ویندوز عوض کردم :41:

ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره کمکم کنه

salam_iran57
06-12-2010, 09:47
ممنون از جوابتون
از کجا می تونم دانلود و نصبش کنم ؟ (اسمشون چی هست ؟)

سلام
در ایران در حال حاضر از نسل 2 (2G) که همان GSM است استفاده میشه. فناوری 2.5G که مابین 2 و 3 میباشد شامل بخشهای مختلفی ازجمله GPRS ,EDGE,UMTS میباشد و از نسل سوم فعلا در ایران استفاده نمیشه .

mohamad_beauty
06-12-2010, 14:20
سلام ببخشید بلوتوث من در لبتاپ Asus n82jv با ویندوز 7 کار نمیکنه درایوریکه همراه لبتاپ بود رو نصب کردم اما باز هم نشد
حتی از سایت ایسوز هم گرفتم امانشد
بلوسلیل و ... همه رو نصب کردم و بازم نشد
یکی قبلا مثل مشکل من داشته ببینید اشکال از کجاست

اینم عکس دوایس منیجرم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pami
06-12-2010, 16:57
ممنون از جوابتون
از کجا می تونم دانلود و نصبش کنم ؟ (اسمشون چی هست ؟)

تو ایران نسل سوم نداریم
برای دانلود باید تو بخش دانلود درایور سایت دل و قسمت Communication دنبالش بگردید
معمولا چند تا درایور هست برای شبکه های 3G/UMTS

سلام
لپ ناپ من چند تا خط و خش پست LCD افتاده .... ماده ای مثل پولیش نیست بزنم پشتش حط و خشش از بین بره؟؟؟

یادمه بعضی فروشنده ها یه قلم خشگیر داشتن برای اینکار ، باید تو بازار بگردید
یه راه دیگه هم استفاده از لیبل های آماده هست که پشت ال سی دی میچسبونن و با اینکار طرح لپ تاپ عوض میشه ، اینا رو خودم دیدم و بستگی به سلیقه داره

سلام دوستان
کیبرد لپ تاپ من خیلی وقته یه مشکلی داره که هرکاری می کنم حل نمیشه! نمی دونم مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری...
قضیه از این قراره که با فشار دادن هرکدوم از کلیدهای کیبردم یک صدای بیپ شنیده میشه و فقط در صورتی که صدای لپ تاپ رو قطع کنم این صدا هم قطع میشه !

نمی دونم مشکل از کجاست! اولش که خریدم اینجوری نبود، یه بار که ویندوز عوض کردم اینجوری شد و دیگه هم درست نمی شه، حتی چند بار باز هم ویندوز عوض کردم :41:

ممنون می شم اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره کمکم کنه

شما اول یکبار ویندوز رو عوض کنید ببینید تغییری حاصل میشه یا نه

matin-n78
06-12-2010, 18:31
سلام
من تو بایاس لپ تاپم چند تا گزینه مربوط به بوت رو enable کردم بعد سیستم رو ریست کردم اما بعدش دیگه سیستم بالا نیومد
وقتی روشن می کنم مانیتور هیچی رو نشون نمی ده و لپ تاپ شروع به داغ شدن می کنه؛کسی از دوستان هست راهنمایی کنه در ضمن مدل لپ تاپم هست
asus n61jv

bashool
07-12-2010, 03:03
من که توضیح دادم، تا حالا چندین بار ویندوزهای مختلف رو نصب کرده ام، اما درست نشد

saber65
07-12-2010, 14:42
سلام
موقعی که دارم با لپ تاپ چت میکنم یک دفعه هنگ میکنه!
به نظرتون مشکل از کجاست؟

matin-n78
07-12-2010, 15:57
سلام
من تو بایاس لپ تاپم چند تا گزینه مربوط به بوت رو enable کردم بعد سیستم رو ریست کردم اما بعدش دیگه سیستم بالا نیومد
وقتی روشن می کنم مانیتور هیچی رو نشون نمی ده و لپ تاپ شروع به داغ شدن می کنه؛کسی از دوستان هست راهنمایی کنه در ضمن مدل لپ تاپم هست
asus n61jv

بهنازی
07-12-2010, 20:58
موقع دیدن فیلم از یوتیوب همش این ارور رو دارم An error occurred, please try again later دارم با آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم وارد میشم در حالی که با همین آدرس در کامپیوتر دسکتاپ هیچ مشکلی ندارم
اخرین وررژن فلش پلیر و مرورگر رو هم نصب کردم ویندوز رو هم عوض کردم ولی درست نشد که نشد

ممنون میشم جواب بدین

mohsen644
09-12-2010, 22:18
سلام برو بكس
از حالا هر كي مشكلي در باره ي لب تاب داره اينجا بنويسه :thumbsdow
من یه لپ تاپ asus مدل k40ij خریدم ولی webcam منو برعکس نشون میده چیکارش کنم؟ یکی بدادم برسه:19:

sinasailor
10-12-2010, 21:20
سلام

یه سوال دارم؟

من وقتی آنتی nod32 رو لبم نصب میکنم

بعد چند دقیقه میگه ویندوز باید آپ شه چی کارکنم؟

اگه آپ نکنم مشکلی پیش میاد؟

shifter
10-12-2010, 21:57
يه لپتاپ جديد رو كه براي اولين بار ميخوايم روشن كنيم بهتره با برق باشه يا باتريش؟
باتريشو براي اولين بار بايد چقدر تو شارژ باشه؟

ممنون:20:

noir_corneille
10-12-2010, 23:38
سلام
دوستان من یه مدت زیاده لپ تاپم وسط کار کردن یهو می ره روی یه صفحه آبی که اونجا هم 10 ثانیه می مونه بعد ریست می شه ، بعد که کامپیوتر بالا میاد این error رو می نویسه:
Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Locale ID: 1033

Additional information about the problem:
BCCode: d1
BCP1: 0000082B
BCP2: 00000002
BCP3: 00000001
BCP4: 917AB7F2
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

Files that help describe the problem:
C:\Windows\Minidump\121010-21028-01.dmp
C:\Users\shirin\AppData\Local\Temp\WER-72977-0.sysdata.xml

Read our privacy statement online:

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

توی صفحه آبیه تونستم بخونم که مشکل سخت افزاریه و یه چیزش درست اینستال نشده ، ولی انقدر زود رد می شه که کاملا نمی تونم بخونمش!
کسی با این آشنایی داره؟:19:

Milad4171
10-12-2010, 23:56
يه لپتاپ جديد رو كه براي اولين بار ميخوايم روشن كنيم بهتره با برق باشه يا باتريش؟
باتريشو براي اولين بار بايد چقدر تو شارژ باشه؟
معمولا ميگن 7 ساعت شارژ بشه كه سلولاش پر بشه

توی صفحه آبیه تونستم بخونم که مشکل سخت افزاریه و یه چیزش درست اینستال نشده ، ولی انقدر زود رد می شه که کاملا نمی تونم بخونمش!
کسی با این آشنایی داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من برعكس فكر ميكنم. فكر ميكنم مشكل نرم افزاري هست.
مشكل از ويندوزه. احتمالا در حال كاري سيستم رسيت شده و فايلهاي dll از بين رفته. و موقع كار با سيستم بدون هيچ اخطاري صفحه آبي مياد و رسيت ميشه!!
ولي اگه سخت افزاري باشه 90 درصد به رم برميگرده( البته همه جوره امكانش هست هم گرافيك .هم سي پي يو . حتي ممكنه از داغي زياد و خوب كار نكردن فن ها سيستم ريست بشه)

namakdooon
11-12-2010, 11:01
سلام
2تا مشکل با لپ تاپم دارم
1: دکمه بلوتوث روش هست اما وقتی میزنم چراغش روشن نمیشه و نمیشه ازش استفاده کرد
2: وقتی ویندوز سون ریختم دیگه دمکه های ولوم و ... کار نمیکنن

hea
11-12-2010, 13:10
سلام برو بكس
از حالا هر كي مشكلي در باره ي لب تاب داره اينجا بنويسه :thumbsdow

سلام
من طی یک اشتباه ویندوز اوریجینال لپ تاپم(ووسترو 1520) رو پاک کردم و ایکش پی روش نصب کردم. الان لپ تاپم خیلی داغ می کنه. به نظرتون به خاطر ویندوزشه؟! ویندوز اوریجینالش رو از کجا باید پیدا کنم؟!
با تشکر

roteal2007
11-12-2010, 16:10
سلام
2تا مشکل با لپ تاپم دارم
1: دکمه بلوتوث روش هست اما وقتی میزنم چراغش روشن نمیشه و نمیشه ازش استفاده کرد
2: وقتی ویندوز سون ریختم دیگه دمکه های ولوم و ... کار نمیکنن
درایور ها رو با توجه به نسخه ویندوز از سایت سازنده دانلود کنید.

سلام
من طی یک اشتباه ویندوز اوریجینال لپ تاپم(ووسترو 1520) رو پاک کردم و ایکش پی روش نصب کردم. الان لپ تاپم خیلی داغ می کنه. به نظرتون به خاطر ویندوزشه؟! ویندوز اوریجینالش رو از کجا باید پیدا کنم؟!
با تشکر
ویندوز اورجینال که باید رو لپ تاپ باشه...

noir_corneille
11-12-2010, 19:21
من برعكس فكر ميكنم. فكر ميكنم مشكل نرم افزاري هست.
مشكل از ويندوزه. احتمالا در حال كاري سيستم رسيت شده و فايلهاي dll از بين رفته. و موقع كار با سيستم بدون هيچ اخطاري صفحه آبي مياد و رسيت ميشه!!
ولي اگه سخت افزاري باشه 90 درصد به رم برميگرده( البته همه جوره امكانش هست هم گرافيك .هم سي پي يو . حتي ممكنه از داغي زياد و خوب كار نكردن فن ها سيستم ريست بشه)

:41: یه بار ویندوز عوض کردم ولی تفاوتی نکرد!
داغی هم براش ازین فنا که زیرش میزارن گرفتم .
البته خیلی پیش اومده مثلا media playere وسط کارش Error می ده و stop می شه یا ازینا میاد:
Problem signature:
Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: Dwm.exe
Application Version: 6.1.7600.16385
Application Timestamp: 4a5bc225
Fault Module Name: nvwgf2um.dll
Fault Module Version: 8.17.11.9581
Fault Module Timestamp: 4b21f83e
Exception Code: c0000005
Exception Offset: 0004ba83
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Locale ID: 1033
Additional Information 1: 0a9e
Additional Information 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Additional Information 3: 0a9e
Additional Information 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

:18:

shiningphoenix
12-12-2010, 01:54
سلام
در مورد cpu لپ تاپ ها کدوم مهمتره؟سرعت cpu یا مدل cpu
مثلا" بین cpu ci7 2 و cpu ci5 2.5 کدوم یکی قوی تر محسوب میشه؟

shiningphoenix
12-12-2010, 01:54
سلام
در مورد cpu لپ تاپ ها کدوم مهمتره؟سرعت cpu یا مدل cpu
مثلا" بین cpu ci7 2 و cpu ci5 2.5 کدوم یکی قوی تر محسوب میشه؟

kasraaziz
12-12-2010, 12:49
من یک لب تاب دارم میخوام چندتا فلاپی روش اجرا کنم تابرنامه ای نصب بشه دسترسی به فلاپی اکسترنال ندارم چطور میتونم براش فلاپی ایجاد کنم میشه فلاپی کامپیوتر خانگی رابردارم وبه اون وصل کنم یا نه اگه میشه چطوری ودرضمن محتویات داخل فلاپی راروی یک cd ریختم ولی پچ اون وقتی میخواد اجرا بشه مسیر a رامیخواد که پیدا نمیکنه میشه یک جوری توی لب تاب فهموند که مسیرa را همون cd بشناسه ممنونم اگه کمکم کنید

---------- Post added at 12:49 PM ---------- Previous post was at 12:49 PM ----------

من یک لب تاب دارم میخوام چندتا فلاپی روش اجرا کنم تابرنامه ای نصب بشه دسترسی به فلاپی اکسترنال ندارم چطور میتونم براش فلاپی ایجاد کنم میشه فلاپی کامپیوتر خانگی رابردارم وبه اون وصل کنم یا نه اگه میشه چطوری ودرضمن محتویات داخل فلاپی راروی یک cd ریختم ولی پچ اون وقتی میخواد اجرا بشه مسیر a رامیخواد که پیدا نمیکنه میشه یک جوری توی لب تاب فهموند که مسیرa را همون cd بشناسه ممنونم اگه کمکم کنید

H@mid-Vista
12-12-2010, 17:11
فقط با فلاپی اكسترنال میتونین. ضمنا ببین میشه جایی با دسكتاپ دارای فلاپی بریزیشون تو یك فولدر و بعد بریزی تو كول دیسك و از وانجا نصب كنی؟

saber65
13-12-2010, 17:10
سلام
امروز که لپ تاپ روشن کردم کلید ترکیبی ++fn که برای زوم کردن روی صفحات وب استفاده میکنم دیگه کار نمیکنه!
میشه راهنمایی کنید چطور میشه به حالت قبل برگردونمش؟
در ضمن کلیدهای ctrl+c و ctrl+v هم در نرم افزار wordدیگه کار نمیکنن!!!!!
اگه ممکنه راهنمایی کنید

nima136623
13-12-2010, 22:18
سلام بنی جان
یه مشکل واسم پیش اومده فقط به دست جنابعالی حل میشه اگه کمک کنی ممنون میشم
من لب تاپ سونی وایو مدل f12bfx گرفتم ولی متاسفانه قبل از گرفتن بک آپ ویندوز من حذف شد حالا از شماد رخواست دارم که یه نسخه از بک آپ های آن واسم بفرستی هزینش هم به دیده منت با تشکر

nima136623
13-12-2010, 22:30
سلام
بنی (بنیامین)جان من به کمک جنابعالی نیاز دارم
من یکماه پیش لب تاپ سونی وایو مدل f12bfxگرفتم ولی متاسفانه قبل از گرفتن بکآپ ویندوزم پرید(حذف شد) حالا دردمندانه از جنابعالی در خواست دارم که بک آپ لب تاپت رو واسم بفرستی هزینش رو میدم
با تشکر

kotlet110
14-12-2010, 10:59
سلام
یکی از دوستام یه لپ تاپ msi gx660 خریده از دوبی .الان که آورده متوجه شده که دکمه راست کلیک روی تاچ پدش کار نمیکنه!
نظر شما چیه؟ اشکالش ممکنه از کجا باشه؟ آیا درست میشه یانه؟ آیا جایی هست تهران که اینو درست کنه؟

saber65
14-12-2010, 12:31
سلام
امروز که لپ تاپ روشن کردم کلید ترکیبی ++fn که برای زوم کردن روی صفحات وب استفاده میکنم دیگه کار نمیکنه!
اگه ممکنه راهنمایی کنید
دوستان کسی راه حلی برای این مشکل من نداره؟

H@mid-Vista
14-12-2010, 17:32
سلام
اگه ممکنه راهنمایی کنید

شما برنامه كاركرد كلید اف ان رو دوباره نصب كنین

اینجا رو ببین:

مشكل با كاركرد دكمه مالتی مدیا و یا تركیبی Fn ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali_ab
14-12-2010, 21:40
با سلام به دوستان عزیز

لپ تاپم مدل vaio fw45 هست . واسه اولین بار میخوام از روی ریوکاوریش ویندوزش رو عوض کنم . الان یک درایو بیشتر نداره . در چه مرحله ای از نصب ویندوز میتونم پارتیشن بندی هارد رو تغییر بدم . میخوام هارد رو به دو درایو c&D تقسیم کنم.ممنون میشم بنده رو راهنمایی بفرمایید.

با سپاس فراوان

پاینده و کامیاب باشید

nima136623
14-12-2010, 22:18
سلام
کسی نیست به من کمک کنه

nima136623
14-12-2010, 22:18
یکی این ایمیل بنیامین رو به من میده

nima136623
14-12-2010, 22:19
دوستان یکی به من کمک کنه خیلی ضروریه

nima136623
14-12-2010, 22:21
من لب تاپ سونی f12bfx ولی متاسفانه سی دی بک آپ آنو ندارم و ویندوزم پرید
حالا کمک کمک sos sos

nima136623
14-12-2010, 22:22
:19:
:41:

nima136623
14-12-2010, 22:29
پروژه زبان ماشین کسی داره به ما کمک کنه

magic69
15-12-2010, 00:14
دوستان.من لپ تاپ وایو f116 دارم.الان چند روزه که واسه خودش دکمه تنظیم شفافیت نور و زوم و حالت اتصال مانیتور(همه دکمه هایی که از fnاستفاده میکنن بجز ولوم ازکار افتادن) .البته دکمه هاش کاملا سالما.تو این:

پست دیدم که باید نرم افزار vaio launcher software رو دانلود ونصب کنم ولی مثل اینکه واسه مدل لپ تاپ من این نرم افزار وجود نداره.میشه کمکم کنید؟ممنون

metallurg
15-12-2010, 00:18
من لب تاپ esprimo 3555 دارم. مدتیه فکر میکنم نورش کمتر از حد عادی طوری که چشم رو در دراز مدت اذیت میکنه؟ به نظرم میاد نور LCD کم هست حتی در حداکثر میزان ممکن! وقتی با یه سونی مقایسه کردم نور اون در حداکثر مقدار خیلی بیشتر از مال منه! به نظر دوستان مشکل چیه؟ میتونه از ویندوزی باشه که جدیدا نصب کردم!؟

yasi360
15-12-2010, 04:44
سلام من یه لپ تاپ اسوس مدل G51 JX 3D خریدم و حالا به چند مورد اشکال رسیدم . لطفا کمکم کنید :
1.زمانی که میام اسپیکراش رو تست می کنم البته تکی تکی تو قسمت کنترل پنل صدا همون آیکن قرمز رنگی که تو نوار تسک باره بلندگوی سمت راستی قدرتش یک مقدار کمتره مثلا از 100% / 85% می خوام بدونم علش چیه ؟ البته یکی بهم گفت چون کارت صداش 3d هست اسپیکراش هم 3d هست و این به این دلیله . درسته ؟
2.بلو ری درایو این لپ تاپ گاهی اوقات در زمان رید سرعت بالایی می گیره با لرزش زیاد ای درسته ؟
3.چرا مادر برد این لپ تاپ که سری g51 هست g60 روشه ؟

yasi360
15-12-2010, 04:49
سلام من یه لپ تاپ اسوس مدل G51 JX 3D خریدم و حالا به چند مورد اشکال رسیدم . لطفا کمکم کنید :
1.زمانی که میام اسپیکراش رو تست می کنم البته تکی تکی تو قسمت کنترل پنل صدا همون آیکن قرمز رنگی که تو نوار تسک باره بلندگوی سمت راستی قدرتش یک مقدار کمتره مثلا از 100% / 85% می خوام بدونم علش چیه ؟ البته یکی بهم گفت چون کارت صداش 3d هست اسپیکراش هم 3d هست و این به این دلیله . درسته ؟
2.بلو ری درایو این لپ تاپ گاهی اوقات در زمان رید سرعت بالایی می گیره با لرزش زیاد ای درسته ؟
3.چرا مادر برد این لپ تاپ که سری g51 هست g60 روشه ؟

behrad66
04-01-2011, 23:53
سلام

امروز که داشتم با نت بوک Acer Aspire One کار میکردم یه دفعه یه الکتریسیته ساکن از دستم به سمت کیبوردش خورد و خاموش شد.

روشنش که کردم دیدم کیبوردش کار نمیکنه! :41: یه دور ریستارت کردم ویندوزش رو و اولش یه بوق ممتد زد بعد ویندوز اومد بالا.
دوباره ریستارت کردم ولی ایندفعه دیگه بوق نزد. اما در هر صورت کیبورد اصلا کار نمیکنه.

بنظرتون چیکارش کنم؟ خیلی حالم گرفتس... :41:

لطفا کمک کنید...

amirfiri
05-01-2011, 01:45
درایو خروجی تصویری که VGA هستش وقتی به ویدئو پروجکتور می زنیش انگار نه انگار .چرا؟

Pami
05-01-2011, 02:32
سلام

امروز که داشتم با نت بوک Acer Aspire One کار میکردم یه دفعه یه الکتریسیته ساکن از دستم به سمت کیبوردش خورد و خاموش شد.

روشنش که کردم دیدم کیبوردش کار نمیکنه! :41: یه دور ریستارت کردم ویندوزش رو و اولش یه بوق ممتد زد بعد ویندوز اومد بالا.
دوباره ریستارت کردم ولی ایندفعه دیگه بوق نزد. اما در هر صورت کیبورد اصلا کار نمیکنه.

بنظرتون چیکارش کنم؟ خیلی حالم گرفتس... :41:

لطفا کمک کنید...

به گارانتی مراجعه کنید ، نیاز باشه باید تعویض بشه

درایو خروجی تصویری که VGA هستش وقتی به ویدئو پروجکتور می زنیش انگار نه انگار .چرا؟

باید سوییچ خروجی تصویر رو فعال کنید ، معمولا با ترکیب FN انجام میشه .

behrad66
05-01-2011, 07:56
به گارانتی مراجعه کنید ، نیاز باشه باید تعویض بشه
ممنون ولی میخوام ببینم راهی هست که مطمئن بشم کیبوردش سالمه یا نه؟ آخه گارانتیش تموم شده. اطلاعات شخصی توشه. ترجیح میدم نفرستمش تعمیر. :13:

aso58h
05-01-2011, 09:10
با سلام به دوستان

من يه نوت بوك دارم Compaq كه تا ديروز كار ميكرد امروز كه خواستم روشنش كنم . روشن نشد ؟ هر كاري كردم روشن نشد.

كابل و آداپتور و همه را چك كردم همه درست بودند . ولي نمي دونم چرا روشن نشد؟

لطفا من را راهنمايي كنيد . /

amirfiri
05-01-2011, 13:14
باید سوییچ خروجی تصویر رو فعال کنید ، معمولا با ترکیب FN انجام میشه .

ممنون.ولی مشکل اینه که اصلا مانیتور یا دستگاه دیگه رو نمی شناسه.
یعنی بهش برق می ده ولی روشنش نمی کنه.
مثلا وقتی به مانیتور معمولی می زنی دیگه علامت nosignal نمایش داده نمی شه ولی ارتباط تصویری برقرار نمی شه.

kiuq
05-01-2011, 13:26
ممنون ولی میخوام ببینم راهی هست که مطمئن بشم کیبوردش سالمه یا نه؟ آخه گارانتیش تموم شده. اطلاعات شخصی توشه. ترجیح میدم نفرستمش تعمیر

بگید هارد رو نیاز دارید . . .جدا میکنن و بهتون میدن . .

cleverchild
05-01-2011, 14:01
با سلام
dell vostro 1520 کلید power رو که میزنی سیستم boot نمیشه ظاهرا"،هیچ چیزی نشون نمیده،در همین حد که چراغهای power با keyboard state light روشن میشه و یکی از چراغهای keyboard state light(سه تا چراغی که به شکل قفل هستن) اونی که عدد 9 توش نوشته چشمک میزنه
بنظرتون ایراد از چی میتونه باشه؟!!

ehsan_dj
05-01-2011, 17:27
با سلام

مدل لپتاپ من DELL INSPIRON 1525 هستش Windows 7 نصب کردم ، چند تا مشکل دارم باهاش که اینجا ذکر میکنم :

1- باطری بیش از 9 درصد شارژ نمیشه (احتمالا عمر باطری تموم شده)

2- کلید های میانبر لمسی که بالای صفحه کلید هستش کار نمیکه !

3- 2 تا جک هدفون داره ، اولیش حدود 1 سال پیش از کار افتاد ، دومی هم همین دیروز که ویندوز رو عوض کردم ! چرا ؟

کارهایی که من انجام دادم : تمامی درایور ها رو از سایت دل دانلود کردم و دوباره نصب کردم ، نرم افزار Quick set رو هم نصب کردم ، ویندوزم رو تمام و کمال آپدیت هم کردم

ولی بازم نشد !!!! لطفا راهنماییم کنید !!!!!

blue2006
08-01-2011, 00:37
سلام
من یه لپ تاب اح گرفتم
چند تا سوال داشتم که اگه جواب بدین ممنون می شم .
اول این که وقتی می خوام با گوشی به کمک بلو توث به اینتر نت وصل بشم گه گاهی ارور 633 یا 634 و .. می گیره . این از لپتابه یا گوشی ؟
دوم این که همون ساعت اول که وایر لسشو روشن کردم صفحه بلو اسکرین داد و رسیت شد . ولی بعدش دیگه این صفحه نیومد .این عادیه ؟
سوال دیگه این که اگه ویندوز رو آپدیت کنم مشکلی براش پیش نمیاد . آخه یکی می گقت ممکنه درایورای سخت افزارت خوب کار نکنن و ...
کنار ساعت ویندوز یه سری برنامه هست که من اصلا یه سریاشون رو نمی دونم چین . می خواستم اونا رو بر دارم کدوم برنامه ها رو لپ تاب بودنشون زروریه .
مدل لپ تابم اچ پی 3140

amaranth_silent
09-01-2011, 11:13
سلام دوستان بنده یه acer 5740 دارم میخوام بذارمش روزمین یا فرش داداشم نمیزاره میگه داغ میکنه اینجا هوا از زیرش رد نمیشه و ار این حرفا...........ایا شما هم هم حرفاشو تایید میکنید؟؟؟؟
در ضمن ویندوز 7 نصبه روش ولی سرعتش خیلی پایینه نسبت به اون سیستمی که داره میخوام ویندوزشو عوض کنم الان چه ویندوزی بهترینه واسه ایسر؟؟
من خودم بشتر مایلم xp بریزم که سبکتر ولی باز داداشه مخالفه میگه 7 بهتره من چی کار کنم؟؟؟

pooriya_hp
09-01-2011, 11:46
سلام دوستان بنده یه acer 5740 دارم میخوام بذارمش روزمین یا فرش داداشم نمیزاره میگه داغ میکنه اینجا هوا از زیرش رد نمیشه و ار این حرفا...........ایا شما هم هم حرفاشو تایید میکنید؟؟؟؟
در ضمن ویندوز 7 نصبه روش ولی سرعتش خیلی پایینه نسبت به اون سیستمی که داره میخوام ویندوزشو عوض کنم الان چه ویندوزی بهترینه واسه ایسر؟؟
من خودم بشتر مایلم xp بریزم که سبکتر ولی باز داداشه مخالفه میگه 7 بهتره من چی کار کنم؟؟؟

کانفیگ رو بنویس ......

روی لپ تاپ من 7 بهتر جواب داده ......

برای کسب اطلاعات بیش تر به این تاپیک مراجعه کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدموفق باشید

star2elf
09-01-2011, 14:40
سلام
من يه لپ تاپ Dell-Inspiron-5010-Aluminium2 دارم قبلا وقتي كليد روشن و خاموش شدنwirelessرو ميزدم يا اينكه دكمه قطع صدا يا كم و زياد شدن صدارو ميزدم تو صفحه نمايش نشون ميداد كه داره مثلا صدا كم و زياد ميشه (مثك كم و زياد كردن صداي تلويزيون) ولي نميدونم چرا ديگه نشون نميده.ميخواستم اگه ميشه راهنمايي كنيد و دليلش رو هم بگيد.
با تشكر

roma_123
10-01-2011, 17:16
سلام من یه لپ تاپ ایسوس X42J خریدم.مشکلم اینه که صدای اسپیکر هاش خیلی کمه.میخواستم بدونم راهی هست که زیادش کنم؟لطفا مراحلش رو بهم بگین.

sepid12ir
11-01-2011, 00:21
سلام...

میخواستم بدونم چطوری میتونم تاچ پد سونی وایو را غیر فعال کنم ؟ ... ویندوزش هم 7 هست...

ممنون :20:

javad026
11-01-2011, 15:39
باسلام
من دوماه یك لپ تاپhp g62 a53 seخریدم كسی میتونه به من بگه وقتی ازلپ تاپ استفاده نمی كنم وخاموش است اگردو شاخه اداپتورشارژر(درحالیكه سیم دیگه شارژر به لپ تاپ وصل باشه)مدام مثل تلویزیون به پریز وصل باشه مشكلی برای شارژر وخود لپ تاپ بوجودمی یاد یا نمی یاد(چون وقتی به برق وصل است چراغ ابی كنار سیمی كه از شارژر به لپ تاپ وصل است به رنگ ابی روشن است)علت این سوال من به خاطر این است كه تا الان هرموقعی كه ازلپ تاپ استفاده نمی كردم دوشاخه اداپتورشارژر رو از برق میكشیدم ولی هربار كه به برق میزنم یك جرقه كوچیكی بین پریزبرق(به یك محافظ برق 8000 تومانی سه چراغه )ودوشاخه ایجاد می شود كسی این تجربه رو داشته ویا میتونه بگه چرا جرقه میزنه ایرادازتبدیل سه به دو(برای دوشاخه برق)نیست همچنین وقتی سیم اداپتوررو ازشارژرجدامیكنم وبدون شارژر به هرپریزی میزنم جرقه نمی زنه

باتشكر

behzadhdr
12-01-2011, 18:12
سلام ، کسی میدونه تو مدل xps l502 dell اون امکاناتش که برا instant launch control به صورت دکمه لمسی بغل دکمه پاور هست (شبیه علامت بنز بدون دایره) چجوری میشه عملکردش رو عوض کرد؟ مثلا من برا بیرون اومدن سی دی تعریفش کردم الان نمیتونم عوضش کنم
ممنون که جواب میدین

ghazal86
12-01-2011, 22:33
سلام
من یه مشکل با لپ تاپم داره که فکر میکنم نرم افزاری باشه و اونم اینه که گاهی اوقات و بیشتر زمانی که شات داونش میکنم بعد از اینکه بخوام دوباره روشنش کنم چک فایل سیستمش بالا میاد و یه نیم ساعتی هم طول میکشه تا تموم بشه هیچی هم پیدا نمیکنه یعنی هیچ مشکلی نداره از وقتی خریدمش اینطوری بود البته نه از اول اولش.
اول فکر کردم به خاطر کسپراسکای باشه که ریختم. برش داشتم ولی حل نشد.
باطری که روش میزاشتم وقتی خالی میشد در حال شارژ باهاش کار میکردم گفتم شاید از اون باشه ولی آلان مدت زیادیه که با برق مستقیم باهاش کار میکنم باز هم اینطوری میشه.
همیشه هم هایبرنیتش میکنم.
فقط وقتی ری استارت یا شات داون میشه اینطوریه البته فکر میکنم. آخرین بارش هم امروز بود که برای اعمال آپدیتهای ویندوز شات داونش کردم.
دلیلش چیه؟ کسی میدونه؟
مرسی

SHADEL
13-01-2011, 01:07
سلام به همگی
من یه hp dv6 2020 دارم.قبلا یه چند باری از لپ تاپ ریکاوری گرفتم ولی نا موفق بودم بنا به دلایلی.
حالا که می خوام ریکا.ری بگیرم برنامه اجازه نمیده به من.و این ارور رو میده.!!!
چی کار کنم که درست بشه دوباره ریکاوری بگیرم ؟

ehsan_dj
13-01-2011, 13:07
سلام
من یه مشکل با لپ تاپم داره که فکر میکنم نرم افزاری باشه و اونم اینه که گاهی اوقات و بیشتر زمانی که شات داونش میکنم بعد از اینکه بخوام دوباره روشنش کنم چک فایل سیستمش بالا میاد و یه نیم ساعتی هم طول میکشه تا تموم بشه هیچی هم پیدا نمیکنه یعنی هیچ مشکلی نداره از وقتی خریدمش اینطوری بود البته نه از اول اولش.
اول فکر کردم به خاطر کسپراسکای باشه که ریختم. برش داشتم ولی حل نشد.
باطری که روش میزاشتم وقتی خالی میشد در حال شارژ باهاش کار میکردم گفتم شاید از اون باشه ولی آلان مدت زیادیه که با برق مستقیم باهاش کار میکنم باز هم اینطوری میشه.
همیشه هم هایبرنیتش میکنم.
فقط وقتی ری استارت یا شات داون میشه اینطوریه البته فکر میکنم. آخرین بارش هم امروز بود که برای اعمال آپدیتهای ویندوز شات داونش کردم.
دلیلش چیه؟ کسی میدونه؟
مرسی

بهترین و مطمئن ترین راه تعویض ویندوز هستش
احتمال 99% مشکلتون حل میشه !
اگر 1% مشکلتون حل نشد هار دیسک رو مستر ریست کنید !
در کل مشکل سخت افزاری نیست و نرم افزاریه !

pcsoft
13-01-2011, 19:18
سلام خسته نباشید...
من با این نور صفحه لپ تاپ Lenovo Y560 مشکل دارم..
هر چی تنظیم می کنم و تازه یه Power Plan ساختم و مثلا نورش زیاد باشه باز هم خودش کم میشه خودش زیاد میشه... رفته روی اعصابم..
ممنون میشم کمک کنید

سيد امير
14-01-2011, 14:51
سلام
اين كه ميگن مثلا لپ تاپ 5010 دل رو كه هارد 500 داره را نميشه بيشتر از 4 تا درايور تشكيل داد؟!!!!!!

mohammadi_4u
14-01-2011, 15:17
منظور از 4تا درايو پرايمري هست نه لويكال

من الان 6 درايو دارم و مشكلي هم نداره 5010R

---------- Post added at 03:17 PM ---------- Previous post was at 03:14 PM ----------

سلام خسته نباشید...
هر چی تنظیم می کنم و تازه یه Power Plan ساختم و مثلا نورش زیاد باشه باز هم خودش کم میشه خودش زیاد میشه... رفته روی اعصابم..
ممنون میشم کمک کنید
مال دوستمم همينطوره يك راه فعلا هست HIGHT PERFORMENNCE باطري رو تنظيم كنيد.
مال ويندوز اورجينالشه !! اون درايور زيب مانند كليداي لمسي بالاي كيبرد:11:

xoxtroy
17-01-2011, 19:07
سلام. من یه لپ تاپ asus x42jc دارم. 2 تا گرافیک داره. یکی intel hd 64 mb و nvidia 310 m 1 gig . تکنولوژی nvidia optimus هم روش هست. فقط همیشه انگار با گرافیک intel کار میکنه!!! نمیدونم چجوری switch کنم به nvidia. درایور جفتشون هم از روی dvd نصب کرم. ولی مثلا وقتی میرم توی بازی اونم یه بازی قدیمی warcraft میخوام dota بازی کنم، همیشه یه lage کوچیک هست و بازی روون نیست. انگار switch نمیکنه بره روی 1 gig. لطفا راهنماییم کنید.

mos2010
18-01-2011, 02:48
سلام

1 سوال
چجوری میشه از یه dvd درایو کامپیوتر شخصی رو لپتاپ استفاده کرد

مثلا اگر هست تبدیل sata به usb
یا ide به usb

فقط میخوام باهاش بوت کنم و مشکلی نداشته باشه تو این مورد

و هزینش

alalavi
20-01-2011, 16:58
سلام دوستان
من یه لپ تاپ نوع asus n82jq تازگی گرفتم هنوز ویندوزشو عوض نکردم... بعد از کمی کار کردن گرمای زیادی از فنش میده بیرون بدون اینکه باهاش بازی کنم این گرما عادیه یا نه ممنون میشم کمکم کنید...دوستتون دارم:20:

Pami
20-01-2011, 23:51
سلام به همگی
من یه hp dv6 2020 دارم.قبلا یه چند باری از لپ تاپ ریکاوری گرفتم ولی نا موفق بودم بنا به دلایلی.
حالا که می خوام ریکا.ری بگیرم برنامه اجازه نمیده به من.و این ارور رو میده.!!!
چی کار کنم که درست بشه دوباره ریکاوری بگیرم ؟

پیشنهاد میکنم از برنامه های حرفه ای تر نظیر Norton Ghost برای تهیه ریکاوری استفاده کنید ، ضریب اطمینان بالاتری نسبت به برنامه های پیش فرض خود لپ تاپ داره .

سلام خسته نباشید...
ممنون میشم کمک کنید

قبل از هر چیز از داخل بایوس چک کنید گزینه ای برای اینکار هست یا نه ، اگر بود از داخل خود لپ تاپ برای باتری و شارژر رو روی ماکزیمم تعیین کنید و بعد از داخل ویندوز و Power Option چک کنید .

سلام
اين كه ميگن مثلا لپ تاپ 5010 دل رو كه هارد 500 داره را نميشه بيشتر از 4 تا درايور تشكيل داد؟!!!!!!

نهایت تعداد پارتیشن برای حالت Primary = 4
در حالت Logical محدودیت اینطوری نیست .
این منطق برای تمامی هارد دیسک ها هست نه فقط هارد شما .

سلام. من یه لپ تاپ asus x42jc دارم. 2 تا گرافیک داره. یکی intel hd 64 mb و nvidia 310 m 1 gig . تکنولوژی nvidia optimus هم روش هست. فقط همیشه انگار با گرافیک intel کار میکنه!!! نمیدونم چجوری switch کنم به nvidia. درایور جفتشون هم از روی dvd نصب کرم. ولی مثلا وقتی میرم توی بازی اونم یه بازی قدیمی warcraft میخوام dota بازی کنم، همیشه یه lage کوچیک هست و بازی روون نیست. انگار switch نمیکنه بره روی 1 gig. لطفا راهنماییم کنید.

اگر از باتری استفاده میکنید شارژر رو وصل کنید و بعد چک کنید کدوم چیپ گرافیکی در حال اجرا هست .
حتما هم آخرین درایور nVidia رو نصب کنین و تنظیماتش رو چک کنین .

سلام

1 سوال
چجوری میشه از یه dvd درایو کامپیوتر شخصی رو لپتاپ استفاده کرد

مثلا اگر هست تبدیل sata به usb
یا ide به usb

فقط میخوام باهاش بوت کنم و مشکلی نداشته باشه تو این مورد

و هزینش

باید یک تبدیل IDE/SATA to USB بخرید ، در بازار قطعات کامپیوتری فراوون هست و قیمتش بین 10-15 هزار تومن هست ، از اینا :

سلام دوستان
من یه لپ تاپ نوع asus n82jq تازگی گرفتم هنوز ویندوزشو عوض نکردم... بعد از کمی کار کردن گرمای زیادی از فنش میده بیرون بدون اینکه باهاش بازی کنم این گرما عادیه یا نه ممنون میشم کمکم کنید...دوستتون دارم:20:

در تاپیکی که ایجاد کردید پاسخ دادم .
مشکلی نیست ، میتونید از کول پد استفاده کنید .

pcsoft
21-01-2011, 10:14
ممنون از دوستان بابت پاسخ دادن...
من وقتی لپ تاپ Lenovo Y560 رو خریدم یک Windows 7 Home Premium 64 Bit روش نصب بود که کلی نرم افزار روی اون نصب شده بود و خیلی سنگین بود..
من هم ویندوز عوض کردم و Windows 7 Ultimate 64 Bit نصب کردم و مشکلی درباره درایورها به جز یک مورد نداشتم...
وقتی ویندوز 7 اصلی لپ تاپ نصب بود کلیدهای بالای کیبورد رو می زدم یه منوی کوچیک باز می شد که حالت تصویر رو با اون عوض می کردم..
مثل مانیتورهای CRT که یه دکمه واسه تغییر رنگ مونیتور به حالت های Movie-Normal-Text و.. دارن.
ولی الان که از ویندوز 7 جدیده استفاده می کنم اون کلیدها کار نمی کنن.. کلا کلیدهای بالای کیبورد کار نمی کنن..
برنامه ای که این کار رو می کرد پیدا کردم که مال خود Lenovo هستش و اسمش اینه: OneKey Theater
این برنامه رو هم نصب کردم باز هم نشد.. ولی برای دکمه های صدا عوض کردن اون منو میاد.
البته باز هم با منوی صدا هم مشکل داره چون هر بار سیستم روشن میشد به من Error میداد که "درایور مناسب نصب کنید"
ببخشید طولانی شد.. درایورهای صدا هم کامل نصب شدن ولی هنوز مشکل پابرجاست.

امین101
21-01-2011, 16:29
برای کپی کردن اطلاعاتت میتونی از ویندوز بدون نیاز به نصب(live) استفاده کنی
خیلی راحت گیر میاد تو همه سایتای مرتبط با کامپیوتر هست

alenkita
22-01-2011, 07:17
با سلام
من يه لب تاب dell u600 دارم كه ميخواستم ويندوز xp اونو عوض كنم ولي وقتي كه دكمه prees any key رو ميزنم كه بخواد بره تو اون صفحه آبي رو خط اول گير ميكنه و جلوتر نميره.هر بار هم امتحان كردم نشد.
وقتي هم ويندوز me روش نصب ميكنم پس از بالا اومدن ويندوز درايو dvd رو نميشناسه.
در ضمن با ويندوز live هم كه بخوام كار كنم دوباره توصفحه مشكي اولش گير ميكنه.
به نظرتون مشكل چيه؟

Shahroozs2
22-01-2011, 10:57
سلام دوستان
من میخوام یه مدت لپ تاپو جمع کنم. حالا برای اینکه برای باتریش مشکلی پیش نیاد چی کار میتونم بکنم؟
ممنون

Pami
22-01-2011, 11:53
با سلام
من يه لب تاب dell u600 دارم كه ميخواستم ويندوز xp اونو عوض كنم ولي وقتي كه دكمه prees any key رو ميزنم كه بخواد بره تو اون صفحه آبي رو خط اول گير ميكنه و جلوتر نميره.هر بار هم امتحان كردم نشد.
به نظرتون مشكل چيه؟

شما باید HDD Mode رو از داخل بایوس روی IDE بزارید .

سلام دوستان
من میخوام یه مدت لپ تاپو جمع کنم. حالا برای اینکه برای باتریش مشکلی پیش نیاد چی کار میتونم بکنم؟
ممنون

معمولا خود برندها وقتی لپ تاپ رو پک میکنن و برای فروش آماده میکنن شارژ باتری رو بین 30-35% قرار میدن ، تو این اندازه ضرر کمتری به باتری میرسه تا وقتی که فول شارژ باشه ، اصلا هم نباید باتری رو تا آخرین حد خالی کنین .
شما هم بین 30-35% شارژ کنین و از لپ تاپ هم بیرون بیارید .

farshidkoohi
22-01-2011, 13:59
سلام دوستان
حدود سه ماه است که لپ تاپ 5741 ایسر با گارانتی الماس خریدم.اخیرا وقتی باطری لپ تاپم را شارژ می کنم بیشتر از 86 در صد شارژ نمی شود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و چراغ شارژ آن آبی نمی شود و نارنجی باقی می ماند .
این کار را هم با خاموش بودن لپ تاپ امتحان کردم و هم با روشن بودنش از 86 در صد بیشتر شارژ نشد.دیشب هم حدود 8 ساعت در شارژ بود که فرقی نکرد.
این 86 درصد شارژ به صورت نرمال کار می دهد و سریع خالی نمی کند.علت چیست ؟ آیا باطری خراب شده است؟
آیا باطری هم شامل گارانتی 1 ساله لپ تاپ می شود؟

omid-p30
22-01-2011, 18:00
سلام.

من Dell Inspiron 1520 دارم. مدتی هست که هیچ دی وی دی رو اجرا نمیکنه و حتی دی وی دی خام رو هم میگذارم صدای قر قر از سی دی رامش میاد و مجبور میشم خارجش کنم.
اما با سی دی این مشکل نیست.

مشکل از کجاست ؟ ممنون.

alireza3227
23-01-2011, 01:10
چگونگی کار با لب تاپ سیم کارت خور!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! لطفا به کمک نیاز دارم اساسی

mehdi_king
23-01-2011, 11:15
سلام دوستان
حدود سه ماه است که لپ تاپ 5741 ایسر با گارانتی الماس خریدم.اخیرا وقتی باطری لپ تاپم را شارژ می کنم بیشتر از 86 در صد شارژ نمی شود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و چراغ شارژ آن آبی نمی شود و نارنجی باقی می ماند .
این کار را هم با خاموش بودن لپ تاپ امتحان کردم و هم با روشن بودنش از 86 در صد بیشتر شارژ نشد.دیشب هم حدود 8 ساعت در شارژ بود که فرقی نکرد.
این 86 درصد شارژ به صورت نرمال کار می دهد و سریع خالی نمی کند.علت چیست ؟ آیا باطری خراب شده است؟
آیا باطری هم شامل گارانتی 1 ساله لپ تاپ می شود؟

آقا به نظر من يه بار لب تاپو كاليبره كن. انشالله جواب ميده.

bahahs
23-01-2011, 20:56
با سلام خدمت دوستان
من لپتاپ اچ پی مدل pro book 4520 دارم
تا چند روز پیش بلوتوث و وایرلسش بدون هیچ مشکلی کارمیکرد و با وایرلس هم به نت وصل بودم
اما الان نه بلوتوث نصب میشه و وایرلس هم که به نظر نصب میاد سرچ انجام نمیده و نمیتونه اینترنتم رو پیدا کنه!
وقتی الان میخوام بلوتوث رو نصب کنم میگه ه اصلا بلوتوث خاموشه ونمیتونه پیداش کنه
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

farshidkoohi
23-01-2011, 21:06
آقا به نظر من يه بار لب تاپو كاليبره كن. انشالله جواب ميده.

چه طور کالیبره اش بکنم؟

mohammad.mfs
24-01-2011, 10:26
سلام من لبتاب
dell 5010
که گرافیکش 5470 هستش گرفتم و ویندورش هم
seven
اورجیناله ولی وقتی تو دسکتاپش کلیک راست میکنم گزینه
personalize
نمیاد؟؟؟؟؟ و همه قطعاتش هم میشناسه
چرا؟؟
یه قسمتش نوشته
personalizetion isn't available in this version of windows.

خب حالا چطوری میتونم بهش اضافه کنم؟
؟؟؟؟؟؟؟؟ باید برنامه بریزم یا ؟؟؟؟

*hamedkhatar*
24-01-2011, 10:39
سلام من لبتاب
dell 5010
که گرافیکش 5470 هستش گرفتم و ویندورش هم
seven
اورجیناله ولی وقتی تو دسکتاپش کلیک راست میکنم گزینه
personalize
نمیاد؟؟؟؟؟ و همه قطعاتش هم میشناسه
چرا؟؟
یه قسمتش نوشته
personalizetion isn't available in this version of windows.

خب حالا چطوری میتونم بهش اضافه کنم؟
؟؟؟؟؟؟؟؟ باید برنامه بریزم یا ؟؟؟؟

احتمالا شما Windows 7 Starter دارید که خیلی از قابلیتهای ویندوز رو نداره
خلاصه این ویندوز اورجینال به هیچ دردی نمیخوره پیشنهاد میکنم پاکش کنید و یه ویندوز 7 Ultimate نصب کنید

tity1
24-01-2011, 11:48
سلام من یه acer5738zg دارم چند وقتیه که دیگهwebcamام کار نمیکنه یعنی تصویر رو نشون میده اما کپچر نمیکنه آیا این ایراد از webcam است یا از برنامه ی webcam companion
ممنون میشم اگه یه راهنمایی بکنید

bahahs
24-01-2011, 17:29
با سلام خدمت دوستان
تا چند روز پیش بلوتوث و وایرلسش بدون هیچ مشکلی کارمیکرد و با وایرلس هم به نت وصل بودم
اما الان نه بلوتوث نصب میشه و وایرلس هم که به نظر نصب میاد سرچ انجام نمیده و نمیتونه اینترنتم رو پیدا کنه!

دوستان؟!!!

ali_gamer
24-01-2011, 22:42
لپ تاپو از شارژ در ميارم نور صفحه كم مشه چرا؟

Pami
24-01-2011, 22:48
لپ تاپو از شارژ در ميارم نور صفحه كم مشه چرا؟

در تنظیمات Power Plan فعلی شما اینطوری در نظر گرفته شده ، به Power Option برید و در کنار Plan فعلی Change Plan Setting رو بزنید و از اونجا برای مود باتری نور صفحه رو تنظیم کنید .

ali_gamer
24-01-2011, 23:04
در Power Option قسمت Plan نيست ؟ (Windows XP)

roteal2007
24-01-2011, 23:25
سلام من یه acer5738zg دارم چند وقتیه که دیگهwebcamام کار نمیکنه یعنی تصویر رو نشون میده اما کپچر نمیکنه آیا این ایراد از webcam است یا از برنامه ی webcam companion
ممنون میشم اگه یه راهنمایی بکنید

شما يه با نرم افزارشو نصب کگن نتيجشو بگو.

ata.royalfalcon
24-01-2011, 23:56
سلام
من یه لپ تاپ مدل asus n61gv خریدم
مشکل من اینه که هروقت subwoofer رو به خروجی هدفون وصل میکنم و شارژر هم وصل باشه صدا نویز داره یعنی وووووووییییییززززززززززز
اما اگه شارژر رو جدا کنم نویز نداره

یه حالت دیگه رو هم امتحان کردم
با هدفون اورجینال گوشی نوکیا امتحان کردم چه شارژر وصل باشه و چه وصل نباشه هیچ نویزی نداره
حالا میخوام بدونم مشکل از کجاست از subwoofer هست ؟؟؟

ravi
25-01-2011, 00:19
اشتباه شد ببخشید

alenkita
25-01-2011, 05:24
با سلام
به نظرتون مشكل چيه؟

[QUOTE=Pami;5791077]شما باید HDD Mode رو از داخل بایوس روی IDE بزارید .

من اين تنظيمات رو تو بايوس نميبينم:41:
ميشه بگيد تو كدوم قسمته؟

bahahs
25-01-2011, 10:31
با سلام خدمت دوستان

دریابید عزیزان!

siyanor
25-01-2011, 10:50
دریابید عزیزان!

دوست عزيز فكر كنم اين مدل لب تاپ يك دكمه فعال سازى واسه واير لس داره ,,,يا جلو لب تاپ مياد يا بغل دكمه پاور (دقيق يادم نيست ) شايد اون خاموش باشه , كه در اين صورت ويندوز واير لس رو نميتونه ببينه

---------- Post added at 10:50 AM ---------- Previous post was at 10:49 AM ----------

بعد از مدت هاااااااااااااااااااااااا اااااااا اومديم يه سرى زديم ,,,,ياد اون روز كه اين تاپيك رو زدم بخير :19:

bahahs
25-01-2011, 11:02
دوست عزيز فكر كنم اين مدل لب تاپ يك دكمه فعال سازى واسه واير لس داره ,,,يا جلو لب تاپ مياد يا بغل دكمه پاور (دقيق يادم نيست ) شايد اون خاموش باشه , كه در اين صورت ويندوز واير لس رو نميتونه ببينه
بله عزیز
همون رو میزنم روشن نمیشه!

ata.royalfalcon
25-01-2011, 12:05
سلام
مشکل من اینه که هروقت subwoofer رو به خروجی هدفون وصل میکنم و شارژر هم وصل باشه صدا نویز داره یعنی وووووووییییییززززززززززز

با هدفون اورجینال گوشی نوکیا امتحان کردم چه شارژر وصل باشه و چه وصل نباشه هیچ نویزی نداره

دوستان چه راه دیگه ای برای افزایش صدا بدون استفاده از subwoofer هست
من ناشنوا هستم (از سمعک استفاده میکنم) باید حتما صداش خیلی بلند باشه تا من بشنوم

yashgin128
25-01-2011, 13:02
سلام
دوستات میشه به این تاپیک یه سری بزنید و منو کمک کنید

carozelia
25-01-2011, 15:00
با سلام
چند روزیه وقتی ویندوزم بالا میاد و میخوام روی هر آیکون کلیک کنم به طور خودکار با پیام حذف اون آیکون مواجه میشم . اگه no بزنم پیام حذف تکرار میشه تا yes کنم .
ویندوز را هم عوض کردم مشکلم برطرف نشد . دوستان لطفا راهنمایی کنند
لب تاب: ویندوز dell 1545 . XP

ata.royalfalcon
25-01-2011, 15:26
سلام

آقا
کل سیستمو جابجا کردم بردمش اون گوشه اتاق
نویزش خیلی اومده پایین خیلی
ولی هنوز یه خورده هست
مشکل از لپ تاپ نازنینم نیست
وقتی به قسمت فلزی پشت ساب وفر دست میزنم نویز میاد همون حالتی که به قسمتهای فلزی میزنیم یه حالت لرزش اخساس میشه

nimayi
25-01-2011, 16:20
سلام دوستان
من لپ تاب sony دارم همیشه باتریش روشه و با برق کار میکنم،آخه میترسم در حین برنامه نویسی برق قطع بشه ،آیا استفاده همرمان از برق و باتری مشکلی واسه لپ تاب یا باتری ایجاد نمیکنه؟؟؟

siyanor
25-01-2011, 16:44
بله عزیز
همون رو میزنم روشن نمیشه!

نميخوام بهت بگم ويندوز رو ريست كن ,,,,,ولى اگه مطمئن هستى كه مشكل از برنامه و درايور نيست (نصب مجدد) و موقع فشار دادن دكمه چيزى اتفاق نميفته ,,,,مشكل يا از خود ويندوز هست ( دور از ذهن نيست ) يا هم از هاردور ,,,كه اون مدل لب تاپ وايرلس كارت زير كيبورد مياد ,,,,راستى تو بايوس رو ببين ,شايد از اونجا دستكارى شده باشه

تشكر

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:40 PM ----------

با سلام
چند روزیه وقتی ویندوزم بالا میاد و میخوام روی هر آیکون کلیک کنم به طور خودکار با پیام حذف اون آیکون مواجه میشم . اگه no بزنم پیام حذف تکرار میشه تا yes کنم .
ویندوز را هم عوض کردم مشکلم برطرف نشد . دوستان لطفا راهنمایی کنند
لب تاب: ویندوز dell 1545 . XP

ويندوز رو فكر كنم درست نصب نكردى ,,,,شما وقتى ويندوز نصب ميكنى بايد درايو سى را دليت كنيد و دوباره اون رو نصب كنيد در ضمن موقع نصب درايور ,دقت كنيد تا اگر فلش يا ممورى به كامپيوتر نصب ميكنيد ويروسى نباشه ,,,,,

tity1
25-01-2011, 21:52
شما يه با نرم افزارشو نصب کگن نتيجشو بگو.

اون برنامه نمیدونم کجاس تو سی دی اوریجینالش که نبود وقتی خریدمش برام یه سری برنامه ها رو نصب کرد حالا میشه از نت دوباره گرفت یا نه؟

jahanno
26-01-2011, 12:48
سلام من یه لپتاپ sony vaio دارم این همش ریستارت میکنه ویندوزش رو عوض میکنم با dvd recovery و همه قطعات رو با برنامه این dvd چک میکنم میگه سالمه اما همین که file ها رو روی هارد کپی میکنه تا وینوزو عوض کنه موقعی که میخواد extract کنه هی ریستارت میکنه مشکلش چیه؟
با تشکر

hasanmotori
26-01-2011, 16:15
دوستان این مدل 64 بیت هست یا 32 ؟

HP dv9205us

مشخصات cpu ش اینه amd turion 1.6 64 x2

carozelia
27-01-2011, 00:03
ويندوز رو فكر كنم درست نصب نكردى ,,,,شما وقتى ويندوز نصب ميكنى بايد درايو سى را دليت كنيد و دوباره اون رو نصب كنيد در ضمن موقع نصب درايور ,دقت كنيد تا اگر فلش يا ممورى به كامپيوتر نصب ميكنيد ويروسى نباشه ,,,,,[/QUOTE]

با سلام
موقع نصب ویندوز درایو رو فرمت میکنم . از فلش هم استفاده نمیکنم

majid_3ma
27-01-2011, 02:40

HP dv9205us

اصولا باید 32 بیت باشه اگه 64 بود مینوشت

pcsoft
27-01-2011, 08:51
سلام دوستان خسته نباشید....
من با نصب ویندوز اکس پی روی لپ تاپ مشکل دارم...وقتی موقع نصب می نویسه Starting Windows صفحه آبی مرگ میاد..
ویندوز اکس پی حتی 64 بیتی هم گرفتم باز هم نشد.
کلا انگار با اکس پی مشکل داره..
راه حلی داره؟

ata.royalfalcon
27-01-2011, 12:20
سلام
دوستان یه سوال من میخوام برای کاهش استهلاک دیویدی رایتر لپ تاپم یه دیویدی رایتری که ساتا هست و از قبل داشتم رو به لپ تاپم وصل کنم ولی این لپ تاپم پورد esata داره و دیویدی رایترم sata هست میخوام بدونم چطوری میتونم اینو دوتا رو به هم وصل کنم
این رو هم بگم من از تیدیل sata/ide to usb نمیخوام چون usb کنده
اگه رابطی هست میشه دقیقا بگین

zemestan ast
27-01-2011, 14:54
سلام دوست عزیز
معذرت میخوام از کجا بفهمم گرافیک لپتاپم چقده؟و چجوری میشه اپدیتش کرد

siyanor
27-01-2011, 14:58

HP dv9205us

حاجى platform اين ويندوز 64 رو ساپورت ميكنه ,,,,,,:27:

ويندوز كه با هاش مياد هم بسته به part number داره كه با لب تاب مياد

تشكر

zemestan ast
27-01-2011, 15:34
کسی جواب منو نمیده

---------- Post added at 03:34 PM ---------- Previous post was at 03:32 PM ----------

دوست عزیز سلام
من از کجا بفهمم گرافیک لپتاپم چقده؟وچجوری میتونم اپدیتش کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

ata.royalfalcon
27-01-2011, 15:42
کسی جواب منو نمیده

---------- Post added at 03:34 PM ---------- Previous post was at 03:32 PM ----------

دوست عزیز سلام
من از کجا بفهمم گرافیک لپتاپم چقده؟وچجوری میتونم اپدیتش کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام
اینجور مواقع بهترین راهش اینه که بری سایت سازنده اش و مدلشو تو سایت سازنده اش جستجو کنی
ولی یه چیزی بگم اگه گرافیکش NVIDIA باشه به روش معمولی نمیتونی آخرین درایور رو از nvidia دانلود کنی ظاهرا ما رو تحریم کرده و باید با استفاده از V-P-N دانلود کنی
موفق باشی

نبی محمدی
27-01-2011, 15:48
سلام
وب کم دل 5030در حالت افلاین کار نمی کنه جهکار باید بکنم

zemestan ast
27-01-2011, 15:59
خوب چجوری اینارو بدونم ببخشید من مبتدیم بعدشم نگفتید چجوری بفهمم گرافیکم چقده ممنون

نبی محمدی
27-01-2011, 16:04
سلام وب کم دل 5030 در حالت افلاین کار نمی کنه راهنمایی بفرماید

ata.royalfalcon
27-01-2011, 16:10
خوب چجوری اینارو بدونم ببخشید من مبتدیم بعدشم نگفتید چجوری بفهمم گرافیکم چقده ممنون

شما مدلتون چی هست
مثلا اگه ASUS هست شما باید بری سایت ASUS رو بررسی کنید و اون مدل رو پیدا کنین بعد مشخصات کاملشو مینویسه
حالا شما مدلشو بگین من براتون پیدا میکنم

zemestan ast
27-01-2011, 17:44
مدل لپتاپم؟سونی وایو fw130e

ata.royalfalcon
27-01-2011, 20:49
مدل لپتاپم؟سونی وایو fw130e

ای وای دوست عزیز من نتونستم مشخصات سخت افزاری سیستم رو در بیارم
ولی میتونی از این راه مشخصات سخت افزاری سیستم رو در بیاری
روی my camputer راست کلیلک کن بعد properties رو انتخاب کن بعد
device manager رو انتخاب کن یه لیستی از سخت افزارهار رو اونجا لیست میکنه
ولی فکر کنم تک گرافیک باشه که اینتل هست
آدرس درایورهای لازم برای مدل شما

ضمنا باید یا توجه به سیستم عاملتون درایور رو انتخاب کنین یعنی از قسمت
Select Your Operating System در صفحه ای که لینکشو گزاشتم xp یا ویستا یا سون رو انتخاب میکنین

shahramcat
27-01-2011, 22:55
سلام

دوستان یک مشگلی برای LCD لپ تاپ بوجود اومد به این صورت که ....

گوشی iphone رو گذاشته بودن روی کیبرد که گوشی آپدیت بشه بعداز 2 ساعت که برگشته دیده صفحه مانیتور از سمت راست خط خط شده افقی و عمودی و باید صفحه رو بالا پایین کنی تا تصویر بده !

این از ال سی دی هست یا IC سوخته ؟
هزینش چقدر میشه ؟

مدل Vaio FW190

pcsoft
27-01-2011, 23:13
من با نصب ویندوز اکس پی روی لپ تاپ مشکل دارم...وقتی موقع نصب می نویسه Starting Windows صفحه آبی مرگ میاد..
راه حلی داره؟
هیچکس راه حلی نداره؟
ویندوز اکس پی باید نسخه خاصی باشه تا روی لپ تاپ نصب بشه؟
ممنون میشم توضیح بدین..

saber65
28-01-2011, 00:00
سلام دوستان
من به يك مشكلي بروخوردم:وقتي لپ تاپم درحالت standbyeقرارداره و ازاين حالت خارجش ميكنم و وايرلس روشن ميكنم يك دفعه هنگ ميكنه!وبايد بانگه داشتن دكمه turnoffخاموشش كنم!به نظر شما علتش چيه؟

fishdilo
28-01-2011, 01:17
سلام
یه مدتی هست که فن لپ تاپم بد جور صدای موتور هواپیما میده :31: دوستانی که داخل هواپیما کنار موتور قرار گرفته باشند، دقیقا" منظور منو متوجه خواهند شد، موتور هواپیما در حالت های مختلف (دور زدن، کم کردن سرعت، درمسیر باد بودن یا نبودن و...) صدا های مختلفی میده، لپ تاپ من هم دقیقا" همین طور هستش و هی صداش عوض می شه. البته تغییر صدایی که مد نظر بنده هست، ناشی از تغییر در bios و تغییر کارایی cpu و غیر ه نیست. صدا غیر عادی است و اخیرا" این طور شده است.

اکثر مواقع عادی هست
لپ تاپ رو خیلی جا بجا نمی کنم
طولانی مدت (10، 15 ساعت مداوم) هم میشه که روشن بمونه
کلا" زیاد باهاش کار میکنم (پدرشو در آورده ام :31:)
البته کار سنگین با هاش انجام نمی دم
مدل لپتاپ: sony VGN-SZ780N5

یکی از صدای های متداول و غیر عادی فن رو آپلود کرده ام.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددمای تمام قسمت های لپ تاپ به نظرم عادی هستش، اینم عکسش:

ممنون می شوم دوستان کامل راهنمایی کنند

hamid_c
28-01-2011, 18:04
سلام خدمت دوستان
یکی از دوستانم یه لپ تاپ dell inspiron n5010 داره
دیروز به من زنگ زد که وسط یه بازی بود بعد از اون موقع دیگه سیستمش صدا نداره
ولی وقتی هدست رو وصل میکنه از هدست صدا پخش میشه اما از اسپیکرهای خود لپ تاپ نه
تنظیماتش رو هم چک کردم همه چی به نظر درست بود ولی بازم چیزی نشد
فقط از هدست صدا داره
مشکل چیه؟؟؟؟[COLOR="Silver"]

roteal2007
28-01-2011, 18:42
سلام خدمت دوستان
یکی از دوستانم یه لپ تاپ dell inspiron n5010 داره
دیروز به من زنگ زد که وسط یه بازی بود بعد از اون موقع دیگه سیستمش صدا نداره
ولی وقتی هدست رو وصل میکنه از هدست صدا پخش میشه اما از اسپیکرهای خود لپ تاپ نه
تنظیماتش رو هم چک کردم همه چی به نظر درست بود ولی بازم چیزی نشد
فقط از هدست صدا داره
مشکل چیه؟؟؟؟[COLOR="Silver"]

اسپیکر مشکل داره یا پاره شده یا سوخته....
چیپ هدفون از اسپیکر جداست....

mkh.mkh
29-01-2011, 11:28
سلام دوستان heeeeeeeeeeeeeellllllllllllllllllllllllppppppppppp ppppppppp لپ تاپ من eprsscard نداره لطفا کمک کنید آیا تو ایران اکسترنالش هست که به usb وصل بشه؟؟؟؟؟؟می خوام گرافیک بهش وصل کنم نمیشه؟چی کار کنم من دیگه جواب کردم؟

mkh.mkh
29-01-2011, 11:32
سلام مشکل نداشتن اپرس کارت چی جوری حل کنم دوستان؟؟؟؟؟؟؟:19::41:

alireza1411
29-01-2011, 16:11
سلام
یه مدتی هست که فن لپ تاپم بد جور صدای موتور هواپیما میده :31: دوستانی که داخل هواپیما کنار موتور قرار گرفته باشند، دقیقا" منظور منو متوجه خواهند شد، موتور هواپیما در حالت های مختلف (دور زدن، کم کردن سرعت، درمسیر باد بودن یا نبودن و...) صدا های مختلفی میده، لپ تاپ من هم دقیقا" همین طور هستش و هی صداش عوض می شه. البته تغییر صدایی که مد نظر بنده هست، ناشی از تغییر در bios و تغییر کارایی cpu و غیر ه نیست. صدا غیر عادی است و اخیرا" این طور شده است.

اکثر مواقع عادی هست
لپ تاپ رو خیلی جا بجا نمی کنم
طولانی مدت (10، 15 ساعت مداوم) هم میشه که روشن بمونه
کلا" زیاد باهاش کار میکنم (پدرشو در آورده ام :31:)
البته کار سنگین با هاش انجام نمی دم
مدل لپتاپ: sony VGN-SZ780N5

یکی از صدای های متداول و غیر عادی فن رو آپلود کرده ام.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددمای تمام قسمت های لپ تاپ به نظرم عادی هستش، اینم عکسش:

ممنون می شوم دوستان کامل راهنمایی کنند

این سی پی یوش کورتو 2.5 گیگ هست ... قویه نسبتا و کلاکش هم بالاست. گرمای زیادی هم تولید کرده. دما روی 55 کمی زیاده ولی نباید این طور باشه که صدای فن وحشتناک بشه.

من فکر میکنم یا فن عمرش رو کرده (زیاد کار کشیدی خب) و یا اینکه خمیر سیلیکونی که بین هیت سینک و سطح پردازنده هست عمرش رو کرده. من باش هر سال یه بار عوض میکنم که کیفیتش رو از دست نده ولی فکر کنم بیشتر هم کار کنه. اما با توجه به این که دما بالاست باید این مساله رو هم چک کنی شاید همین باشه. خمیر اصلا نزنیم حدود 5 تا 25 درجه ممکنه دما بیشتر بشه. این خمیر یا گریس حرارتی (Thermal Grease) به از بین بردن مقاوت هوایی که تو حفره های ریز قرار گرفته کمک میکنه و اونها رو پر میکنه.

احتمال بیشتر به نظر خرابی فن هستش .... و بعد این خمیره. به جز اینها هم .... فکر نمیکنم ... دمای کارت گرافیک هم کمی بالا هست ولی اون سخت جون تره چیزیش نمیشه به این راحتی.

مال من گرافیکم رو 63 هست الان و سی پی یوم رو 67 هستش. فن هم صدا میده ولی زیاد نیست. البته مال من چهار هسته ایه و بد جور داغه. دمای 55 برای سی پی یوی شما زیاد نیست، حتی اگر خمیر مشکل داشته باشه باز هم نباید این صدای زیاد فن به وجود بیاد. شما برو تو کار فن ببین این فنش چش شده. از تعمیر فن هم سر در نمیارم و فکر کنم باید عوض شه. البته روغن هم میشه زد. روغن چرخ خیاطی ... ولی رو فن لف تاف نزدم تا حالا. رو فن سی پی یوهای دستاپ هم زدم اما تاثیرش خیلی زیاد نیوده.

:11::11::11:

pcsoft
29-01-2011, 16:27
راه حلی داره؟

هیچکس راه حلی نداره؟
ویندوز اکس پی باید نسخه خاصی باشه تا روی لپ تاپ نصب بشه؟
ممنون میشم توضیح بدین..
ضمنا لپ تاپ من Lenovo Y560 هستش..
تا اونجایی که خودم متوجه شدم باید یه ویندوز XP نصب کنم که درایور SATA هم داشته باشه درسته؟
دوستان خواهشا اگه کسی بلده کمک کنه..

mkh.mkh
29-01-2011, 18:55
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فوری فوتی نداشتن؟ اکپرس کارت چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اکسترنالش هست لطفا کمک کنید توضیح کامل میشه؟!؟

oghyanoos
29-01-2011, 21:29
دوستان لپتاپ من هیچ وایرلسی رو پیدا نمیکنه!
چه کنم؟

roteal2007
29-01-2011, 21:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فوری فوتی نداشتن؟ اکپرس کارت چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اکسترنالش هست لطفا کمک کنید توضیح کامل میشه؟!؟
دقیقا واسه چه کاری میخواید؟

دوستان لپتاپ من هیچ وایرلسی رو پیدا نمیکنه!
چه کنم؟

چک کنید کارت شبکه روشنه؟
در این غیر این صورت یه بار درایو رو نصب کنید.

oghyanoos
29-01-2011, 23:01
چک کنید کارت شبکه روشنه؟
در این غیر این صورت یه بار درایو رو نصب کنید.

درایو رو از کجا بیارم؟؟

roteal2007
30-01-2011, 09:46
درایو رو از کجا بیارم؟؟

از dvd که روی لپ تاپ هست....

mkh.mkh
30-01-2011, 14:11
[QUOTE=roteal2007;5813562]دقیقا واسه چه کاری میخواید؟

با سلام می خواستم یه گرافیک وصل کنم بهش.expresscard می خواد چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اکسترنالش هست؟؟؟؟؟اگه باشه به usb وصل بشه آیا سرعت همونو داره؟
:41::41::41::41:

reporter728
30-01-2011, 15:47
سلام به دوستان عزیز
کسی میتونه برنامه QUICK SET رو برام پیدا کنه
مدل لب تابم dell inspiron n5010 هستش
البته برای ویندوز xp
از همگی شما دوستان متشکرم

oghyanoos
30-01-2011, 19:52
از dvd که روی لپ تاپ هست....

همراه لپتاپ dvd نیست!؟

mkh.mkh
30-01-2011, 21:02
با سلام می خواستم یه گرافیک وصل کنم بهش.expresscard می خواد چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟اکسترنالش هست؟؟؟؟؟اگه باشه به usb وصل بشه آیا سرعت همونو داره؟
لطفا کمکم کنید کسی نیست جواب منو بده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ik223344
30-01-2011, 21:09
آقایون سلام. من یه سیستم xps l501 گرفتم و یه مودم اکسترنال. دستگاه مودمو می شناسه اما به اینترنت وصل نمی شم؟ تنظیماتی چیزی داره منو راهنمایی کنید تا بتونم با dial up به اینترنت وصل بشم یا خیر؟:11: ممنون از همه

ik223344
31-01-2011, 10:12
سلام دوستان دریور مودم از اینترنت دانلود کردم و ریختم اما موقع اتصال یک صدای عجیل میده اخرشم وصل نمیشه. چی کار باید کرد اینجا؟

mkh.mkh
31-01-2011, 11:31

mkh.mkh
31-01-2011, 11:42
لپ تاپ من اکپرس کارت نداره کمک

sina1100
31-01-2011, 13:27
سلام دوستان من يه اچ پي مدل 3140se گرفتم من تو همه سايتا و مجلات خونده بودم كه كارت گرافيك اين مدل 5650 اي تي آي هست اما تو ديوايس منيجر من نوشته intel hd graphics درحاليكه برچسب ati قرمز رنگ روي لپ تاپم هست و manufacurer رو هم زده ati technologies
حالا نظرتون چيه؟ آيا گرافيكم 5650 نيست؟ خواهش ميكنم جواب بدين
دوستان اگه نباشه سرمو كلاه گذاشتن

sina1100
31-01-2011, 14:01
سلام دوستان من يه اچ پي مدل 3140se گرفتم من تو همه سايتا و مجلات خونده بودم كه كارت گرافيك اين مدل 5650 اي تي آي هست اما تو ديوايس منيجر من نوشته intel hd graphics درحاليكه برچسب ati قرمز رنگ روي لپ تاپم هست و manufacurer رو هم زده ati technologies

mammad_shatle
31-01-2011, 15:54
سلام
یکیم پیدا شه به ما کمک کنه
مدلش asus ul30a
و مشکلی که باهاش دارم اینه که وقتی تو قسمت Advanced setting/Adapter میرم مشخصات گرافیکو اینجوری نوشته
Total Available Graphics Memory :1695MB
Dedicated Video Memory :32MB
System Video Memory :32MB
Shared System Memory:1631MB
تو سایت asus نوشته گرافیکش 256
رم 4GIG DDR3
مدل کارت گرافیک:Mobile Intel(R) GMA 4500M
ولی حتی یه بازی مثل PES2009 روهم مثل بچه آدم نمیاره
ویندوزم 64 -7
وقتی 32 بیتشو نصب میکنم تویAdvanced setting/Adapter میزنه
Dedicated Video Memory :0MB
System Video Memory :64MB
وتو ویستا میزنه
System Video Memory :96MB

کارت گرافیکم ایتقد مزخرفه یا مشکلی هست؟
اگه از کارت گرافیک باشه میشه کارت گرافیکشو عوض کردGeforce انداخت؟
یکی کمکم کنه چون این مشکلش بد از چشم انداختدش
مرسی

general_sorena
01-02-2011, 12:36
سلام این سوال رو قبلا پرسیده بودم ولی کسی جواب نداد! خیلی واجبه :(
من یه مینی 10 دل دارم. مدتی ضفحه دسکتاپ دچار کشیدگی شده یعنی 2 -3 ردیف از آیکون ها به اضافه taskbar رفته خارج از صفحه. چرا؟ چه کنم؟

sedaghatpour
01-02-2011, 13:32
سلام دوستان
من تازگی لپ تاپ سونی گرفتم که بنا به دلایلی مجبور به تعویض ویندوزش شدم.روی ویندوز اصلی قسمت بالای صفحه دسکتاپ یه تولبار بود.حالا برنامه اون رو از کحا باید بیارم؟

mkh.mkh
01-02-2011, 20:57
آخه چرا کسی جواب منو نمی ده درباره EXPRESSCARD

Milad4171
01-02-2011, 21:39
سلام
یکیم پیدا شه به ما کمک کنه
مدلش asus ul30a
و مشکلی که باهاش دارم اینه که وقتی تو قسمت Advanced setting/Adapter میرم مشخصات گرافیکو اینجوری نوشته
Dedicated Video Memory :32MB
System Video Memory :32MB
تو سایت asus نوشته گرافیکش 256
رم 4GIG DDR3
مدل کارت گرافیک:Mobile Intel(R) GMA 4500M
ولی حتی یه بازی مثل PES2009 روهم مثل بچه آدم نمیاره
ویندوزم 64 -7
وقتی 32 بیتشو نصب میکنم تویAdvanced setting/Adapter میزنه
System Video Memory :64MB
وتو ویستا میزنه
System Video Memory :96MB

کارت گرافیکم ایتقد مزخرفه یا مشکلی هست؟
اگه از کارت گرافیک باشه میشه کارت گرافیکشو عوض کردGeforce انداخت؟
یکی کمکم کنه چون این مشکلش بد از چشم انداختدش
مرسی

شما قبلا سییسم خونگی داشتین؟؟ چیزی به نام گرافیک آنبود شنیدین؟؟
این گرافیکها آنبود Unborad هستن. و رمشون رو از رم سیستم میگیرن. خودشون 32 یا 64 مگ رم بیشتر ندارن. اگه دقت کنی دیدیکیتد که رم خود گرافیکه 0 هست و رم خودش 64 و مقدار رمی که از رم سیستم واسه گرافیک استفاده میکنه 1600 مگ هست که واسه خودش نیست.
همیشه گفتن که واسه گیم باید از گرافیکهای دیدیکیتد استفاده بشه. که البته قیمت لپ تاپ رو میبره بلاتر.
شما تنظیمتا گیم رو بیارین پایین
گرافیک اینتل واسه بازی خوب نیست.

سلام این سوال رو قبلا پرسیده بودم ولی کسی جواب نداد! خیلی واجبه :(
من یه مینی 10 دل دارم. مدتی ضفحه دسکتاپ دچار کشیدگی شده یعنی 2 -3 ردیف از آیکون ها به اضافه taskbar رفته خارج از صفحه. چرا؟ چه کنم؟
شما رزولوشن سیستون چیه؟ احتمالا رزولوشن سیستم تغییر کرده. اگه نه مشکل از ویندوزتون ممکنه باشه.

سلام دوستان
من تازگی لپ تاپ سونی گرفتم که بنا به دلایلی مجبور به تعویض ویندوزش شدم.روی ویندوز اصلی قسمت بالای صفحه دسکتاپ یه تولبار بود.حالا برنامه اون رو از کحا باید بیارم؟

اونی که شما میگی ربطی به ویندوز نداره. یه چیز جانیبیه هست که رو ویندوز نصب میکنن. درضمن اون ویندوز اگه اینو داشته اصل نبوده. از همین ویندوزهای معمولی بوده ویندوز های اصلی از این جنگولک بازی ها نداره .غیر از ایکن های اصلی چیزی رو دیسک تاپ نیست.

آخه چرا کسی جواب منو نمی ده درباره EXPRESSCARD

خوب نداره. خیلی از سیستم ها این اسلات رو نداره جایش PCMCia داره که البته سرعتش خیلی پایینه.
شما چی میخوای وصل کنی؟؟ با USB کارتون راه نمی افته؟؟
البته 90 درصد مدلهای جدید این اسلات رو دارن.

pintorikio
02-02-2011, 02:13
سلام
از کجا دقیقاً میشه فهمید که ویندوز ارجنیال خود کارخونه است؟
آیا میشه ویندوز رو به نام خودمون رجیستر کنیم؟اگه میشه کجا و چطوری؟
ممنون میشم پاسخ بدین

kavian123
02-02-2011, 03:21
سلام
ممنون میشم پاسخ بدین
این سوال منم هست؟؟

CYPRESS
02-02-2011, 11:49
سلام دوستان

اینی که شما میگی برنامه ای هست که همراه ویندوز اورجینال میباشد میتونید از سایت خود سونی قسمتی که درایورها رو گذاشته برای دانلود بگیری تو قسمت software یا application

اونی که شما میگی ربطی به ویندوز نداره. یه چیز جانیبیه هست که رو ویندوز نصب میکنن. درضمن اون ویندوز اگه اینو داشته اصل نبوده. از همین ویندوزهای معمولی بوده ویندوز های اصلی از این جنگولک بازی ها نداره .غیر از ایکن های اصلی چیزی رو دیسک تاپ نیست.

دوست عزیز ویندوز ایشون اصل بوده اینم برنامه ای هست که همراه اورجینال ارائه میشه روی سری های جدید شرکت سونی موجود میباشد.

سلام
ممنون میشم پاسخ بدین

از چند طریق میشه متوجه شد یکی اینکه همراه ویندوز اورجینال روی لپ تاپ برنامه های جانبی زیادی هست مثلا اگر سونی باشه vaio care... اگر دل باشه dell data.... و همچنین روی خود لپ تاپ برچسب ویندوز زده میشه مثلا میزنه windows 7 home premium سوم اینکه معمولا یه پارتیشن مخفی دارند که معروفه به پارتیشن ریکاوری حجمش هم بسته به خود ویندوز متفاوته بین 8 تا 14 گیگ هست.

Camaro Z 28
02-02-2011, 11:51

سیستم شما دو تا کارت گرافیک داره یه Intel که آنبرده و دومی هم Ati
با نصب درایور درست میشه

Camaro Z 28
02-02-2011, 12:04
سلام دوستان
حداقل مدل لپ تاپ رو میگفتی!

خودت مدل لپ تاپ رو توی ساپورت سونی وارد کن حتما پیدا میشه

smagoli
02-02-2011, 12:36
سلام
یکی از دوستام یک وایو خریده که winsows 7 روش به صورن پیشفرض نصب بود

الان یه مدته قاطی کرده و یهو خاموش میکنه و تا چند دقیقه نمیشه روشنش کرد

میخوام ویندوزشو عوض کنم ولی دوتا مشکل هست:

1. هارد پارتیشن بندی نشده و تمان فیلم ها و عکسهاش و خود ویندوز تو یک درایو ( C ) هستند
2. ویندوز خودش original هست و دلم نمیاد پاکش کنم!!!!!

خواهش میکنم کمکم کنید! خیلی ضروریه

فقط خواهشن اگر میخواین راهنمایی کنین جامع و کامل باشه

ممنون از همه

mkh.mkh
02-02-2011, 16:05
خوب نداره. خیلی از سیستم ها این اسلات رو نداره جایش PCMCia داره که البته سرعتش خیلی پایینه.
شما چی میخوای وصل کنی؟؟ با USB کارتون راه نمی افته؟؟
البته 90 درصد مدلهای جدید این اسلات رو دارن.

برادر من مدل g73jh رو خریدم expresscard نداره می خوام گرافیک وصل کنم بهش.عزیز دل اگه من بخوام اکسترنالشو بگیرم که معلوم نیست تو ایران باشه یا نه سرعتش فرق می کنه:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19:

Milad4171
02-02-2011, 16:46
برادر من مدل g73jh رو خریدم expresscard نداره می خوام گرافیک وصل کنم بهش.عزیز دل اگه من بخوام اکسترنالشو بگیرم که معلوم نیست تو ایران باشه یا نه سرعتش فرق می کنهچطوری گرافیک وصل کنین بهش؟؟
این کارتها قدرت پردازش گرافیک هارو نداره!! من خیلی وقت پیش دنیالش بودم . ولی همچین چیزی امکانش نیست. اگه هم هست من نشنیدم .

---------- Post added at 04:46 PM ---------- Previous post was at 04:44 PM ----------

چیزی به نام گرافیک اکسترنال وجود نداره!!! اگه هم باشه چیز جالبی نیست و در ایرانم وجود نداره!!

mkh.mkh
02-02-2011, 17:05
[QUOTE=Milad_4171;5824539]چطوری گرافیک وصل کنین بهش؟؟
این کارتها قدرت پردازش گرافیک هارو نداره!! من خیلی وقت پیش دنیالش بودم . ولی همچین چیزی امکانش نیست. اگه هم هست من نشنیدم .

---------- Post added at 04:46 PM ---------- Previous post was at 04:44 PM ----------

چیزی به نام گرافیک اکسترنال وجود نداره!!! اگه هم باشه چیز جالبی نیست و در ایرانم وجود نداره!!

از اونجایی که من تحقیق کردم چند مدل کرافیک وجود داره که فکر کنم ای جور که تو سایت های زده بود بازار رضا و پاتخت محدود دارن و بخواهی میارن یه مدل asus , msi شو من دیدم که asus برا 2007 و پایینه گرافیکش ولی میشه دو گرافیکه دیگه تو همون کنسولش انداخت.راه حلشم فقط expresscard

CYPRESS
02-02-2011, 19:45
سلام
یکی از دوستام یک وایو خریده که winsows 7 روش به صورن پیشفرض نصب بود

الان یه مدته قاطی کرده و یهو خاموش میکنه و تا چند دقیقه نمیشه روشنش کرد

میخوام ویندوزشو عوض کنم ولی دوتا مشکل هست:

1. هارد پارتیشن بندی نشده و تمان فیلم ها و عکسهاش و خود ویندوز تو یک درایو ( C ) هستند
2. ویندوز خودش original هست و دلم نمیاد پاکش کنم!!!!!

خواهش میکنم کمکم کنید! خیلی ضروریه

فقط خواهشن اگر میخواین راهنمایی کنین جامع و کامل باشه

ممنون از همه

قبل از اینکه دست به تعویض ویندوز بزنی اول مطمئن شو که سیستم مشکل دمائی نداره.
برای تعویض ویندوز هم مشکلی نیست میتونید باز همون ویندوز اصلی رو برگردونید که با ریکاوری مشکلتون حل میشه که آموزشش هم تو قسمت مربوطه هست. عکسها و فیلمها رو هم میتونید به یه هارد اکسترنال انتقال بدید البته اگر حجم بالایی نداره روی فلش هم امکانپذیر هست.

*Ali*
02-02-2011, 23:47
سلام
امروز ظهر لپ تاپمو Hibernate کردم و شب اومدم سراغش
حدود یک ربع که باهاش کار کردم یهو پیغام اتمام شارژ داد و دستگاه خاموش شد . قبلش توی ویندوز 40% باطری رو نشون میداد . بعد از اینکه توی شارژ زدم و روشنش کردم از 0% شروع به پر شدن کرد
چطور چنین چیزی ممکنه ؟

mkh.mkh
03-02-2011, 00:43

از اونجایی که من تحقیق کردم چند مدل گرافیک وجود داره که فکر کنم این جور که تو سایت های زده بود بازار رضا و پاتخت محدود دارن و بخواهی میارن یه مدل asus , msi شو من دیدم که asus برا 2007 پایینه گرافیکش ولی میشه دو گرافیکه دیگه تو همون کنسولش انداخت.راه حلشم فقط expresscard

sajerfan
03-02-2011, 13:35
سلام
من ويندوز لپ تاپ عوض كردم.
ميخواستم ببينم چه چيز هايي رو بايد پس از نصب ويندوز نصب كنم

CYPRESS
04-02-2011, 13:26
سلام

شما وارد قسمت device manager بشید ببینید کدام ابزارها رو ویندوز نشناخته با علامت زرد رنگ مشخصه اونها رو باید نصب کنید.

Snow Storm
04-02-2011, 18:20
سلام

Dell N5010 Core I5 دارم .. امروز یدونه نعلبکی از حدود ارتفاع یه متر درست خورد سمت چپ جایی ک دکمه shift هست ..
سیستم هنگ کرد و فقط تو بایوس میتونم برم .به هیچ وجه وارد وین نمیشه .. :(

نمیدونم چجور بلایی سر هاردش اومده .. یا اینکه جایی که ضربه خورده دقیقا چی قرار گرفته ( کمی پایین از سینک و س پی یو ) می تونم بگم درست جایی که سوکت line out صدا قرار گرفته

تویه Bootable آیا چیزی هست که Check disk یا Scan Disk بکنه ؟

mammad_shatle
04-02-2011, 21:51
سلام
یه سوال
کارت گرافیک لب تاپو میشه عوض کرد یا ارتقاش داد؟
پیشاپیش ممنون

mkh.mkh
05-02-2011, 00:15
[QUOTE=mkh.mkh;5826155]این کارتها قدرت پردازش گرافیک هارو نداره!! من خیلی وقت پیش دنیالش بودم . ولی همچین چیزی امکانش نیست. اگه هم هست من نشنیدم .

از اونجایی که من تحقیق کردم چند مدل گرافیک وجود داره که فکر کنم این جور که تو سایت های زده بود بازار رضا و پاتخت محدود دارن و بخواهی میارن یه مدل asus , msi شو من دیدم که asus برا 2007 پایینه گرافیکش ولی میشه دو گرافیکه دیگه تو همون کنسولش انداخت.راه حلشم فقط expresscard

مثل اینکه کسی نیست که ما رو راهنمای کنه.
:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::13::13::13::13::2:

Masoud 206-16v
05-02-2011, 00:54
سلام وقت بخیر
من ی لپ تاپ Sony VAIO F13JFX رو گرفتم ، مشکلی که دارم اینه که نور پس زمینه کیبورد فعال نمیشه.حتی تاریکترین محل هم قرار بدم باز کار نمی کنه.
وقتی به VAIO Control Center میرم گزینه ی هم نداره واسه تنظیم.
ممنون میشم کمکم کنید.

www.hadi
05-02-2011, 02:00
سلام من یه نتبوک خریدم که آندروید روش نصبه چه نرم افزارهایی میشه روش نصب کرد منوها عینا گوشی ایکس 10 هست مال گوشی رو نصب کنم جواب میده یا پاک کنم یه ایکس پی بنصبم.

jizjizi
05-02-2011, 10:14
با سلام . در محیط ورد درقسمت دریافت فایلها هیچ راهی برای پاک کردن آنها از این قسمت ذکرنشده است راهنمایی می خواستم

Pami
05-02-2011, 11:34
سلام

Dell N5010 Core I5 دارم .. امروز یدونه نعلبکی از حدود ارتفاع یه متر درست خورد سمت چپ جایی ک دکمه shift هست ..
سیستم هنگ کرد و فقط تو بایوس میتونم برم .به هیچ وجه وارد وین نمیشه .. :(

نمیدونم چجور بلایی سر هاردش اومده .. یا اینکه جایی که ضربه خورده دقیقا چی قرار گرفته ( کمی پایین از سینک و س پی یو ) می تونم بگم درست جایی که سوکت line out صدا قرار گرفته

تویه Bootable آیا چیزی هست که Check disk یا Scan Disk بکنه ؟

ضربه خوردگی رو دقیق نمیشه در اینجا راهنمایی کرد ، کاری هم از دست شما بر نمیاد
باید ببرید مرکز خدمات

سلام
یه سوال
کارت گرافیک لب تاپو میشه عوض کرد یا ارتقاش داد؟
پیشاپیش ممنون

فقط برخی مدلها نه همه لپ تاپ ها ، اون هم اگر کارت قابل نصب و جایگزین کردن اون مدل پیدا بشه .

[QUOTE=mkh.mkh;5826155]این کارتها قدرت پردازش گرافیک هارو نداره!! من خیلی وقت پیش دنیالش بودم . ولی همچین چیزی امکانش نیست. اگه هم هست من نشنیدم .

مثل اینکه کسی نیست که ما رو راهنمای کنه.
:19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::19::1 9::19::13::13::13::13::2:

گرافیک اکسترنال یه ایده صرفا تبلیغاتی هست تا یک محصول موفق ، دو برند msi و asus تولید کردن ولی از نظر من ارزش خرید و استفاده نداره .
بهتره در موقع خرید لپ تاپ نیازتون رو رفع کنید تا در آینده دنبال همچین چیزی نباشید

سلام من یه نتبوک خریدم که آندروید روش نصبه چه نرم افزارهایی میشه روش نصب کرد منوها عینا گوشی ایکس 10 هست مال گوشی رو نصب کنم جواب میده یا پاک کنم یه ایکس پی بنصبم.

چه برند و چه مدلی هست ؟

با سلام . در محیط ورد درقسمت دریافت فایلها هیچ راهی برای پاک کردن آنها از این قسمت ذکرنشده است راهنمایی می خواستم

در انجمن مرتبط با مشکلتون سوال رو مطرح کنید دوست عزیز

سلام

شما تمام درایورهایی که با سیستم عامل نصب شده سازگاری داره رو نصب کنید ، حتما هم آخرین آپدیت ها رو از سایت سازنده بگیرید .

madanchi11
05-02-2011, 12:52
سلام

من لپ تاپ Dell 1510 Vostro دارم چند وقتی این مشکل پیش اومد دارم فیلم و موزیک گوش میدم یهو این کلید استوپ روشن میشه و چشمک میزنه ! ویندوز عوض می کنم چند روز خوبه ولی دوباره همین مشکل پیش می آید راهی است این کلید ها رو غیر فعال کنم منظورم دکمه های استوپ و پخش مدیا پلیر است !

mkh.mkh
05-02-2011, 15:16
سلام دوستان ما که هیچ جا جواب نگرفتیم من یه لپ تاپ با چیپ گرافیکی بالا 5870 گرفتم ولی من می خوام حالا یه گرافیک بهش وصل کنم که فقط از طریقه express card میسر می شود حالا اکسرنالش هست؟ اگر باشه سرعتش چه قدر فرق می کنه.و از همتون می خوام برای این سوال و لینکم بیشتر وقت بذازید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینارو ببنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1
کد:
2

zombie
05-02-2011, 17:46
سلام
من یه لپ تاپ TOSHIBA دارم که ویندوز ویستا داشت.ویندوزش رو کردم 7 ولی الان دیگه وقتی کلید Fn رو می زنم اون شکلهای مرتبط نمیاد و نمی تونم wireless رو فعال کنم. چیکار باید بکنم؟؟

Pami
05-02-2011, 20:22
سلام

من لپ تاپ Dell 1510 Vostro دارم چند وقتی این مشکل پیش اومد دارم فیلم و موزیک گوش میدم یهو این کلید استوپ روشن میشه و چشمک میزنه ! ویندوز عوض می کنم چند روز خوبه ولی دوباره همین مشکل پیش می آید راهی است این کلید ها رو غیر فعال کنم منظورم دکمه های استوپ و پخش مدیا پلیر است !

شما برنامه Dell Quick Set رو نصب کردید ؟
مشکل شما کمی عجیبه !

سلام دوستان ما که هیچ جا جواب نگرفتیم من یه لپ تاپ با چیپ گرافیکی بالا 5870 گرفتم ولی من می خوام حالا یه گرافیک بهش وصل کنم که فقط از طریقه express card میسر می شود حالا اکسرنالش هست؟ اگر باشه سرعتش چه قدر فرق می کنه.و از همتون می خوام برای این سوال و لینکم بیشتر وقت بذازید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینارو ببنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1
کد:
2

خیر مقدور نیست
2 مدل گرافیک اکسترنالی که من دیدم از پورت های خاص خودشون استفاده میکنن نه Express Card

سلام
من یه لپ تاپ TOSHIBA دارم که ویندوز ویستا داشت.ویندوزش رو کردم 7 ولی الان دیگه وقتی کلید Fn رو می زنم اون شکلهای مرتبط نمیاد و نمی تونم wireless رو فعال کنم. چیکار باید بکنم؟؟

شما باید برنامه های Toshiba Hotkey Utility و Toshiba Assist رو نصب کنید .
از سایت توشیبا دانلود کنید .

gladiators1980
05-02-2011, 20:41
من یه لپ تاب 5010 دارم تو ویندوز ایکس پی اومدم پارتیشن بندی کنم ریست شد بعد دیگه بالا نمیاد همون صفحه اول مینویسه
Error loading operating system
بعدشم هیچ عملی انجام نمیده هیچ کاریم نمیشه کرد نه بوت میشه نه هیچ چیز دیگه چکارش کنم لطفا کمک کنید

www.hadi
05-02-2011, 21:16
سلام نتبوکم اسپایر وان هست مگه فرقی میکنه؟

hormozan m
05-02-2011, 22:02
سلام دوستان خسته نباشید!:11:

من یک لپتاپ سونی دارم که روش windows seven home permium نصب هست .

امروز که خواستم روشن کنم وقتی پسوردی که همیشه میزدم رو زدم ولی این ارور رو میده و log in نمیشه!

the user profile service , service failed the logon. user profile cannt be loaded

دوستان من این لپتاپ نیاز دارم اگه میشه هر کس میدونه پشه لطف کنه راهنمایی کنه!

مرسی:19:

---------- Post added at 10:02 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

امروز که خواستم روشن کنم وقتی پسوردی که همیشه میزدم رو زدم ولی این ارور رو میده و log in نمیشه!

the user profile service , service failed the logon. user profile cannt be loaded

madanchi11
05-02-2011, 22:44
شما برنامه Dell Quick Set رو نصب کردید ؟
مشکل شما کمی عجیبه !

سلام

ویندوز ایکس پی هم داشتم همین مشکل داشتم و حالا 7 نصب کردم باز هم بعد از دو روز این مشکل پیش اومده !:41:

نه من این برنامه گفتید نصب نکردم :13:

hormozan m
05-02-2011, 23:32

---------- Post added at 10:02 PM ---------- Previous post was at 10:01 PM ----------

دوستان لطفا یکی کمک کنه؟؟!؟!؟! من لپتاپم رو نیاز دارم!

zombie
06-02-2011, 00:10
شما باید برنامه های Toshiba Hotkey Utility و Toshiba Assist رو نصب کنید .
از سایت توشیبا دانلود کنید .

من تو خود سایتش برای ویندوز 7 64 بیت ندیدم اینها رو. میشه راهنمایی کنید از کجا گیر بیارم؟

mohammad-rsh
06-02-2011, 11:39
سلام
اگه بخوام مدت زیای مثلا 1ماه از لپ تاپ استفاده نکنم به نظرتون باطریش رو چیکار کنم؟
بذارم روش باشه؟

madanchi11
06-02-2011, 12:32
سلام

ویندوز ایکس پی هم داشتم همین مشکل داشتم و حالا 7 نصب کردم باز هم بعد از دو روز این مشکل پیش اومده !:41:

نه من این برنامه گفتید نصب نکردم :13:

لپ تاپ میزنم به برق این دکمه مثل رقص نور چشمک چشمک میزنه منظورم کلید استوپ است !

hormozan m
06-02-2011, 13:17
دوستان لطفا یکی کمک کنه؟؟!؟!؟! من لپتاپم رو نیاز دارم!

چرا جواب نمیدین!!!:37::37::37::37::37::37::37::37::37 ::37::37::37::37::37:

CYPRESS
06-02-2011, 13:21
من یه لپ تاب 5010 دارم تو ویندوز ایکس پی اومدم پارتیشن بندی کنم ریست شد بعد دیگه بالا نمیاد همون صفحه اول مینویسه
Error loading operating system
بعدشم هیچ عملی انجام نمیده هیچ کاریم نمیشه کرد نه بوت میشه نه هیچ چیز دیگه چکارش کنم لطفا کمک کنید

شما پارتیشبندی رو اشتباه انجام دادی و پارتیش بوت رو احتمالا خراب کردی.

این مال زمانی هست که پسورد رو اشتباه وارد میکنی در ضمن دکمه caps lock... اینا هم موثره ببین روشنه یا خاموش

من تو خود سایتش برای ویندوز 7 64 بیت ندیدم اینها رو. میشه راهنمایی کنید از کجا گیر بیارم؟

این برنامه ها رو بعضی مدل ها فقط با ویندوز اورجینال کار میکنه حالا دانلود کن 32 بیتش رو شاید جواب داد.

سلام
اگه بخوام مدت زیای مثلا 1ماه از لپ تاپ استفاده نکنم به نظرتون باطریش رو چیکار کنم؟
بذارم روش باشه؟

برای یک ماه زیاد فرقی نمیکنه ولی در بیاری بهتره.

forx
06-02-2011, 16:24
سلام
رو صفحه lcd لپتاپم خط دیده میشه ولی رو صفحش خط وجود نداره یعنی از داخل هس

این یعنی چی؟ چکار باید کرد؟

Facon_Archi
06-02-2011, 16:38
دوستان وقتی صفحه میره روی sleep دانلودی در حال انجام شدن باشه ، قطع میشه؟

hormozan m
06-02-2011, 20:02
از safe mode درستش کردم! اینم یکی از از بچه های i-phone به من گفت!

دیگه کاملا از p30world نا امید شدم!:13:

ah-eli-95
06-02-2011, 21:55
سلام دوستان میشه یه مرجع خوب و کامل برای نصب ویندوز و پارتیشن بندی و نصب درایور ها و...ارایه بدین؟؟؟جوری که فرض شه من کاملا مبتدی هستم
اخه هرچی تو فروم گشتم جز گیجی و سرگردانی چیزی عایدم نشد!
من یه وایو سری ایی دارم ویندوز اورج 7 -64 بیتی روش نصبه میخام 32 بیتیش کنم یا یه 32 بیتی یا xp کنارش نصب کنم
ویندوز خودش home premium هست

teknosys
07-02-2011, 16:53
سلام دوستان میشه یه مرجع خوب و کامل برای نصب ویندوز و پارتیشن بندی و نصب درایور ها و...ارایه بدین؟؟؟جوری که فرض شه من کاملا مبتدی هستم
اخه هرچی تو فروم گشتم جز گیجی و سرگردانی چیزی عایدم نشد!
من یه وایو سری ایی دارم ویندوز اورج 7 -64 بیتی روش نصبه میخام 32 بیتیش کنم یا یه 32 بیتی یا xp کنارش نصب کنم
ویندوز خودش home premium هست

اول چندتا چیز رو چک کن بعد آموزش نصب ویندوز رو بخون.

1. انتخاب ویندوز : یعنی تصمیم بگیر که xp میخوای یا 7؟
2. وقتی ویندوز یا ویندوزات رو انتخاب کردی به سایت سونی برو و امکان نصب اون رو چک کن.منظور از امکان نصب وجود درایورهای اون مدل برای ویندوز انتخابی شماست. چون سونی به صورت منطقه ای محصولاتش رو عرضه میکنه و آدرس های مختلفی برای سایت سونی وجود داره بهتره که سایت رو از گوگل پیدا کنی. توی گوگل کلمات sony asia support رو شرچ کن تا به سایتی هدایت بشی که مدل لپ تاپت رو بشناسه.
3 . بک آپ از ویندوز مادرت بگیر و توی دی وی دی بریز. توی هارد اگر هست هم باز تو یه بک آپ رو دی وی دی بریز.

همه این کارا رو که کردی بعد برو سراغ آموزش نصب انواع ویندوز که هم تو فروم و هم تو گوگل راحت میتونی پیداش کنی ، اگه نتونستی هم خبر کن. موفق باشی!

baloteli
07-02-2011, 19:51
لپتاپ من بایوسش اپدیت نمیشه و این ارور رو میده

مدل لپتاپم g550 lenovo هست

Pami
07-02-2011, 23:27
اطلاعیه

دوستان عزیز در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نظرسنجی برای تغییرات انجمن لپ تاپ برگزار کردیم .
دوستانی که تمایل دارن به تیم مدیریت کمک کنن میتونن نظراتشون رو اونجا اعلام کنن .

این تاپیک هم صرفا جهت اطلاع رسانی این مورد بسته شده و تا چند ساعت دیگر باز خواهد شد .
با تشکر

موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

msseng
08-02-2011, 20:44
حدود یکسال پیش مدل FW46GJ رو گرفتم. خیلی هم راضیم.
ولی یه چند وقته نمیتونم رایت کنم.
فکر می کنین مشکل از کجاست؟

jeyran_f_m
09-02-2011, 00:01
دوستان من این مدل ایسر را خریدم (دو سه روز پیش) مشکلش اینه که در اولین مرحله که ویندوز نصب شد روش و به خانه آورئم دیگه ویندوز بالا نیامد که فروشنده گفت چون هارد را دینامیکی کردم اینطور شده دوباره ویندوز سون 64 بیتی نصب کرد. الان این ویندوز دیر بالا میاد و اینکه نمیشه با موبایل براش بلوتوث فرستاد یا برعکس. تو قسمت device manager هم بعضی موقع نشون میده که درایو بلوتوث نصب شده و بعضی موقع نشون میده که نصب نشده.
مشکل میتونه از سخت افزار سیستم باشه یا ویندوزش مشکل داره؟

babak_m008
09-02-2011, 13:01
سلام ماجرا از این قراره که بنده یه ایسر اسپایر وان داره با رم 1 و هارد 160 گیگ که میخوام رمش رو به (1.5) وهاردش رو به 500 ارتقاع بدم این وسط 2 تا سوال از شما پیشکسوتان دارم .

1.رمی که توی تک اسلات این مدل نت بوک هست

512M DDR2-667 PC2 5300-U

رمی که من به سختی پیدا کردم اینه

1G DDR2-800 PC2 6400-U

و اما سوال : این رم روی این نت بوک جواب میده ؟ اخه توی یه سری از سایت های خارجی خوندم یارو 2گیگ انداخته بود نت بوک بوت نمیشد یا یکی دیگه 1گیگ انداخته بود وایر لس و یو اس بی هاش کار نمیکرد .

2..قیمت بروز رم 1 گیگ لبتاپ و هارد 500 گیگ 2.5 اینچی لبتاپ چنده ؟

مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسی

CYPRESS
09-02-2011, 15:14
سلام ماجرا از این قراره که بنده یه ایسر اسپایر وان داره با رم 1 و هارد 160 گیگ که میخوام رمش رو به (1.5) وهاردش رو به 500 ارتقاع بدم این وسط 2 تا سوال از شما پیشکسوتان دارم .

512M DDR2-667 PC2 5300-U

1G DDR2-800 PC2 6400-U

و اما سوال : این رم روی این نت بوک جواب میده ؟ اخه توی یه سری از سایت های خارجی خوندم یارو 2گیگ انداخته بود نت بوک بوت نمیشد یا یکی دیگه 1گیگ انداخته بود وایر لس و یو اس بی هاش کار نمیکرد .

مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسی

جوال نمیده نخر چون باس یکی 667 اون یکی 800

Renu
09-02-2011, 21:06
سلام يك dell xps 1530 دارم

يكسري بزنامه شايدم درايو رو unistall كردم

الان ديگه هيچ dvd رو توي درايو مي گذارم تشخيص نميده با اينكه دي وي دي ها توي كامپيوتر خوانده ميشه

lموضوع اينه كه دي وي دي هاي خود لپ تاپ رو هم تشخيص نميده كه ريكاوري يا هر كار ديگه بتونم انجام بدم

ata.royalfalcon
09-02-2011, 21:41

الان ديگه هيچ dvd رو توي درايو مي گذارم تشخيص نميده با اينكه دي وي دي ها توي كامپيوتر خوانده ميشه

lموضوع اينه كه دي وي دي هاي خود لپ تاپ رو هم تشخيص نميده كه ريكاوري يا هر كار ديگه بتونم انجام بدم

سلام
برو توی دیوایس منجر ببین علامت خطر زرد رنگی داره
اگه داره گزینه اسکن رو بزن تا شاید خودش درایور رو نصب کنه
اگه علامت زرد رنگی نبود مشکل از درایور نیست مشکل از خود دیویدی رایتر هست

msseng
10-02-2011, 11:50
حدود یکسال پیش مدل FW46GJ رو گرفتم. خیلی هم راضیم.
ولی یه چند وقته نمیتونم رایت کنم.
فکر می کنین مشکل از کجاست؟

دوستان vaio باز لطفا کمک کنن... :19:

lotus prince
10-02-2011, 13:04
سلام.لپ تاب من (dell 5010) وایرلس همسایمون رو پیدا میکنه وقتی میخوام وصل بشم پسورد میخواد بعد پسورد رو میزنم و وصل میشه ولی تو taskbar مینویسه unidentified network.no network access.حالا میخوام بدونم باید چیکار کنم که وصل بشه؟
آیا باید تو فایرفاکس از ------ استفاده کنم؟http proxy و port رو ازکجا بدونم چیه؟
اشکال کار از کجاست؟

babak_m008
10-02-2011, 13:40
جوال نمیده نخر چون باس یکی 667 اون یکی 800
سلام
تکنولوژی ساخت رم به این صورته که با باس حداقل کار میکنند یعنی صرفا احتیاج نیست رم 667 باشه و با رم 800 هم جواب میده ولی حداکثر باسش میشه 667 مشکل من اینجاست که بعضیها میگن اگه رمش مثلا از برند samsong هست باید رم جدید هم از برند samsong باشه
دوستان کارشناس لطفا نظر بدن plz

ata.royalfalcon
10-02-2011, 13:43

سلام این تایپیک رو یه نگاهی بنداز ببین چطوره

teknosys
10-02-2011, 14:41
سلام
تکنولوژی ساخت رم به این صورته که با باس حداقل کار میکنند یعنی صرفا احتیاج نیست رم 667 باشه و با رم 800 هم جواب میده ولی حداکثر باسش میشه 667 مشکل من اینجاست که بعضیها میگن اگه رمش مثلا از برند samsong هست باید رم جدید هم از برند samsong باشه
دوستان کارشناس لطفا نظر بدن plz

سلام

بیبینید این حرف اثبات نشده و دلیل گفتن اون هم به احتمال زیاد پیشنهاد شرکت سازنده به کاربران که علتش هم واضحه.
اگه شما دو رم روی ماژول رم دارین سعی کنید که هم نام و هم مارک و بهتره هم باس باشن. چون نه من و نه هیچکس دلیلی برای رد پیشنهاد شرکت های سازنده نداره . ولی اگه یک رم روی ماژول ها دارین فکر نکنم فرقی داشته باشه که از یک رم دیگه استفاده کنین.

موفق باشین.

teknosys
10-02-2011, 15:00

سلام

دی وی دی رایتر ها یک قطعه اصطحلاکی محسوب میشن. ما دو قطعه اصطحلاکی توی لپ تاپ داریم . باتری و دوی دی رایتر.

منظورم از اصطحلاکی بودن رو با یه مثال میگم . یه لاستیک ماشین رو در نظر بگیرین. اگه ازش استفاده بشه بعد از یه مدت عاجش رو از دست میده و اگه استفاده نشه بعد از یه مدت می پوسه. پس خواه یا ناخواه عمرشون تموم میشه. قطعات اصطحلاکی لپ تاپ هم دقیقا به همین صورت هستند.

درب دوی دی رو باز کنید و با یه گوش پاک کن آغشته به الکل روی لنز بکشین. اگه درست نشد باید ببرید تعمیرگاه که اکثرا تعویض میکنن تا تعمیر. چون خیلی تعمیرش وقت گیره و به گفته اونا نمیصرفه.

اگه با تعمیرات آشنایی دارین باید اونو باز کنید و پتانسیومترها رو تنظیم کنین. توضیح این کار از حوصله بحث خارجه.

موفق باشین.

---------- Post added at 05:00 PM ---------- Previous post was at 04:56 PM ----------

سلام.لپ تاب من (dell 5010) وایرلس همسایمون رو پیدا میکنه وقتی میخوام وصل بشم پسورد میخواد بعد پسورد رو میزنم و وصل میشه ولی تو taskbar مینویسه unidentified network.no network access.حالا میخوام بدونم باید چیکار کنم که وصل بشه؟
آیا باید تو فایرفاکس از ------ استفاده کنم؟http proxy و port رو ازکجا بدونم چیه؟
اشکال کار از کجاست؟

سلام

شما اولین کارتون داشتن آی پی همسایه تون هست که باید داشته باشین. بعد در Proprtieses connection باید عین آی پی اون رو وارد کنید فقط عدد آخر رو یه دونه بالا ببرید. این در صورتی جواب میده که طرف امکان Connection Sharing رو مسدود نکرده باشه.

در ضمن این کار درستی نیست. ببخشید .
موفق باشین!

siamakfaraji
10-02-2011, 15:30
به نظر منم کار درستی نیست چون ممکنه حجم ترافیکش محدود باشه و شما تمومش کنید....!!!!!!!!!!!
چیزی که بر خود نمی پسندی به دیگران هم مپسند....

Paradise_human
10-02-2011, 18:22
سلام دوستان.
من یه XPS L501X دارم.
از اون اول یدونه پارتیشن بیشتر نداشت.
میخوام بدون اینکه پارتیشن فعلی فرمت بشه ، تعدادشون رو بیشتر کنم.
نرم افزاری هست که بشه همچین کاری کرد ؟

teknosys
10-02-2011, 19:29
سلام دوستان.
من یه XPS L501X دارم.
از اون اول یدونه پارتیشن بیشتر نداشت.
میخوام بدون اینکه پارتیشن فعلی فرمت بشه ، تعدادشون رو بیشتر کنم.
نرم افزاری هست که بشه همچین کاری کرد ؟

سلام

شما از نرم افزار EASEUS Partition Master 7.0.1 Professional Edition Retail میتونید استفاده کنید . اگه ویندوز سون باشه و درایو ریکاوری هم داشته باشه نمیزاره که شما بیشتر از دو درایو داشته باشین . اگه به مشکل برخوردین بپرسین تا راهنماییتون کنم .

دانلود از سافت گذر

Renu
10-02-2011, 19:42

به نظر درایور مشکل داره ، system restore زدم کار نکرد

پارتیشن RECOVERY دارم و دی وی دی نمی خواند

scan زدم و update drive software فرقی نکرد

چه کنم ؟

teknosys
10-02-2011, 20:13
به نظر درایور مشکل داره ، system restore زدم کار نکرد

پارتیشن RECOVERY دارم و دی وی دی نمی خواند

scan زدم و update drive software فرقی نکرد

چه کنم ؟

من منظورم درایو ریکاوری بود نه دی وی دی ریکاوری. این درایو ممکنه مخفی باشه و شما نبینینش.

آیا مطمئنی که درایو ریکاوری رو نداری؟

اگه نداری و تو دسترست دی وی دی درایو اکسترنال هست خوب اونو وصل کن. اگه اینم نداشته باشی نرم افزار Driver Genius Professional 10.0.0.712 رو نصب کن و درایور هات رو آپدیت کن. شاید بتونه درایور مورد نیازت رو پیدا کنه.

دانلود از سافت گذر:

jeyran_f_m
10-02-2011, 20:39
دوستان من این مدل ایسر را خریدم (دو سه روز پیش) مشکلش اینه که در اولین مرحله که ویندوز نصب شد روش و به خانه آورئم دیگه ویندوز بالا نیامد که فروشنده گفت چون هارد را دینامیکی کردم اینطور شده دوباره ویندوز سون 64 بیتی نصب کرد. الان این ویندوز دیر بالا میاد و اینکه نمیشه با موبایل براش بلوتوث فرستاد یا برعکس. تو قسمت device manager هم بعضی موقع نشون میده که درایو بلوتوث نصب شده و بعضی موقع نشون میده که نصب نشده.
مشکل میتونه از سخت افزار سیستم باشه یا ویندوزش مشکل داره؟
از دوستانی که ایسر دارند لطفا راهنمایی بفرمایند.

babak_m008
10-02-2011, 21:01
با تشکر از دوستانی که نظر دادن

512M DDR2-667 PC2 5300-U

1G DDR2-800 PC2 6400-U

مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسی

از دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره که میتونه کمکم کنه ممنون میشم

msseng
10-02-2011, 21:10
با تشکر از دوستانی که نظر دادن

از دوستان اگه کسی اطلاعاتی داره که میتونه کمکم کنه ممنون میشم

در صفحات قبل پاسخ داده شد، که این کار رو نکنید که جواب نمیده چون BUS اونها به هم نمیخوره.

ضمنا قیمتها رو در بخش مربوط به "قیمت قطعات سخت افزاری" بپرسید...

---------- Post added at 05:40 PM ---------- Previous post was at 05:39 PM ----------

اشکال کار از کجاست؟

:18: :18: :18: :18:
:41: :41: :41: :41: