PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : { سخت افزار } مشکلات و سوالات جزئی درباره لپ تاپ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26

m.shah
09-08-2010, 17:02
سلام دوست عزیز

در مورد شات دان نشدن سیستمت همین طوری نمیشه چیزی گفت چون باید از نزدیک بررسی بشه

اما در مورد آفیس باید بگم این نسخه ای که روی لپ تاپت نصبه احتمالا 60 یا 90 روزه ست، که اصلا تحت هیچ عنوان سریال نامبر دیگه ای رو قبول نمیکنه.
خودتو هسته نکن ، حذفش کن و یکی خودت نصب کن.

موفق باشی.

Created By M.Shahmoradi

ali_ab
09-08-2010, 19:44
با سلام به دوستان عزیز

به روی لپ تاپم(fw45 sony) تا به حال به جز ویستایی که روش بود ویندوز xpو7 که نصب کردم هم سرعتش به طور محسوسی کم شده و هم دکمه های کیوردش که + Fn کار می کنه جواب نمیده . اگه ویندوز 7 اورجینالی که از لپتاپ دیگری ریکاوری شده رو روش نصب کنم مشکل حل میشه و یا باز هم نیاز به برخی درایورها داره ؟

از کمک و راهنمایی دوستان سپاسگزارم

پاینده و کامیاب باشید

majid_3ma
09-08-2010, 20:33
با سلام به دوستان عزیز

به روی لپ تاپم(fw45 sony) تا به حال به جز ویستایی که روش بود ویندوز xpو7 که نصب کردم هم سرعتش به طور محسوسی کم شده و هم دکمه های کیوردش که + Fn کار می کنه جواب نمیده . اگه ویندوز 7 اورجینالی که از لپتاپ دیگری ریکاوری شده رو روش نصب کنم مشکل حل میشه و یا باز هم نیاز به برخی درایورها داره ؟

از کمک و راهنمایی دوستان سپاسگزارم

پاینده و کامیاب باشید
سلام دوست عزیز
1- تعویض چند بار ویندوز سرعت رو پایی نمیاره!!!!!!
اگه فکر میکنی اینجوریه یه بار هاردتو فول فرمت کن
2-برای دکمه های کیبرد (Fn) یه چند تا نرم افزار رو نصب کنی تا راه بیافته
3- به همین سادگیا نست فقط به مدل شبیه خودش میخوره

ali_ab
09-08-2010, 21:46
سلام دوست عزیز
1- تعویض چند بار ویندوز سرعت رو پایی نمیاره!!!!!!
اگه فکر میکنی اینجوریه یه بار هاردتو فول فرمت کن
2-برای دکمه های کیبرد (Fn) یه چند تا نرم افزار رو نصب کنی تا راه بیافته
3- به همین سادگیا نست فقط به مدل شبیه خودش میخوره

دوست عزیز ممنونم از پاسختون .البته بنده عرض نکردم به خاطر چند بار عوض کردن ویندوز سرعت پایین اومده . منظورم این بود که به غیر از ویستایی که اورجینال روش نصب بود با بقیه ویندوزها به شدت مشکل داشت مثلا یه فایل pdf رو به صورت پله پله باز می کرد و .... . به نظر شما ویندوز اورجینال 7 که روی sony EA16fg نصب هست رو میشه روی fw45 نصب کرد؟

با سپاس فراوان

پاینده و موفق باشید

HESAM_5700
10-08-2010, 08:22
سلام.

دوستان یه مشکل برای لپ تاپ دوستم پیش اومده مدلش : asus EEE pc هست از همین کوچیکا که سی دی نمیخورن.

پسورد رو فراموش کرده و ادمین هم بسته است! از روی safe mode هم نتونستم کاری بکنم!

ویندوزش الان XP SP2 هست....راهی هست که پسوورد رو بازگشایی کرد؟یا ویندوز رو عوض کرد؟

ممنون.

جواب نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

_ermia
10-08-2010, 10:29
جواب نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست خوبم یه تاپیک جدا بزنید بهتر نیست؟ اونطوری بیشتر دیده میشه سوالتون و ممکنه بهتر به جواب برسید
چون اینجا سوالات جزئی پرسیده میشه و ممکنه بچه های با تجربه خیلی سر نزنن به این بخش، مشکل دوست شما یه خورده بالاتر از جزئیه :)

LAPTOP SERVICE
10-08-2010, 10:55
جواب نداشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پسورد ویندوز یا پسورد بایوس لپ تاپ؟

hesperus19
10-08-2010, 11:24
با سلام
لب تاب من مدل DELL Vestro 1320 هست. روش ویستا نصب بود. بعد از یه مدتی ایکس پی نصب کردم ولی الان که اینترنت پرسرعت گرفتم ویندوز را جنیون نمی کنه یه ایرادی میگیره. فایل ها مشکلی نداره چون رو کامپیوتر خونه نصب کردم جنیون کرد. ویروس یاب هم که NOD32 هست بعد از آپدیت به یه فایلی توی پوشه system32 ایراد میگیره این فایل:
antiwpa.dll
فکر می کنید مشکلش چی باشه؟

SATpt
10-08-2010, 12:05
با سلام.
دوستان لپ تاپ من هم یه مشکل عجیب داره! لپ تاپم Acer 5738zg هست.
دیروز داشتم Pes 10 بازی میکردم که متوجه شدم وقتی تو بازی جهت چپ و بالا رو همزمان گرفتم دیگه نه شوت میزنه و نه پاس میده! بعد اومدم از بازی بیرون متوجه شدم کلا همین مشکل رو داره یعنی وقتی چپ و بالا رو میگیری یه سری از کلیدها کار نمیکنن مثلا d,s,z,v,...
حالا میخواستم بدونم این مشکل قابل حله؟!
با تشکر.

majid_3ma
10-08-2010, 12:07
با سلام.
دوستان لپ تاپ من هم یه مشکل عجیب داره! لپ تاپم Acer 5738zg هست.
دیروز داشتم Pes 10 بازی میکردم که متوجه شدم وقتی تو بازی جهت چپ و بالا رو همزمان گرفتم دیگه نه شوت میزنه و نه پاس میده! بعد اومدم از بازی بیرون متوجه شدم کلا همین مشکل رو داره یعنی وقتی چپ و بالا رو میگیری یه سری از کلیدها کار نمیکنن مثلا d,s,z,v,...
حالا میخواستم بدونم این مشکل قابل حله؟!
با تشکر.
فکر نمیکم مشکل سخت افزاری باشه و اینکه یه بار با تعویض ویندوز امتحان کن

babak_gww
10-08-2010, 12:50
دوستان .... منطقی ترین و اصولی ترین روش عوض کردن ویندوز لپ تاپ ها چه طوریه؟
میشه کامل توضیح بدید؟ :11:

majid_3ma
10-08-2010, 12:59
ریکاوری خود دستگاه بهترین راه و راحت ترین راه هست
مارک دستگاه چیه تا بیشتر توضیح بدم

pedram08
10-08-2010, 13:13
من یک vaio ea1agg دارم وقتی که روش بازی pes رو نصب کردم فهمیدم که وقتی سه تا دکمه رو با هم میگیرم دکمه ی سوم کار نمیکنه یعنی فقط دوتا دکمه هم زمان باهم کار میکند و دکمه ی سوم کار نمیکنه حالا چکار باید بکنم؟؟؟:41:

majid_3ma
10-08-2010, 13:48
من یک vaio ea1agg دارم وقتی که روش بازی pes رو نصب کردم فهمیدم که وقتی سه تا دکمه رو با هم میگیرم دکمه ی سوم کار نمیکنه یعنی فقط دوتا دکمه هم زمان باهم کار میکند و دکمه ی سوم کار نمیکنه حالا چکار باید بکنم؟؟؟:41:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pedram08
10-08-2010, 14:15
یعنی فقط توی این بازی اینجوریه و مشکل سخت افزاری نیست!!!:5:
حالا یعنی باید جاهای دیگه درست باشه دیگه؟؟پس من امتحان میکنم...:20:

pedramakaay
10-08-2010, 21:51
دوستان سلام...:11:

من مودم level one مدل fbr-1161 دارم...مي خوام به لپ تاپ كه ويندوز 7 داره وصل كنم....اما تو سي دي درايور براي ويندوز seven نداره...

چيكار بايد كرد؟

majid_3ma
11-08-2010, 08:23
دوستان سلام...:11:

من مودم level one مدل fbr-1161 دارم...مي خوام به لپ تاپ كه ويندوز 7 داره وصل كنم....اما تو سي دي درايور براي ويندوز seven نداره...

چيكار بايد كرد؟
مودمت مکه لن نداره؟
با لن تنظیم کنی راحت تره تا usb
اگه لن نداره توی سایتش هست

SATpt
11-08-2010, 09:23
فکر نمیکم مشکل سخت افزاری باشه و اینکه یه بار با تعویض ویندوز امتحان کن
ممنون از پاسخت.
ولی نیاز به تعویض ویندوز نیست چون من دو تا ویندوز دارم و روی هردوتا(XP,7) دقیقا همین مشکل وجود داره!!!
عجیبش اینه که با یه سری جواب میده مثلا با a,f ولی با یه سری دیگه کار نمیکنه.
دوستان چیز دیگه ای به ذهنشون نمیرسه؟
با تشکر.

mohsen@mohsen
11-08-2010, 10:33
سلام
دوستان كسي اطلاع دارد كه چطور ميشود از LCD لپ تاپ به عنوان يك مانيتور مستقل استفاده كرد؟

mamsana
11-08-2010, 11:27
سلام
دوستان كسي اطلاع دارد كه چطور ميشود از LCD لپ تاپ به عنوان يك مانيتور مستقل استفاده كرد؟
منم دنبال این کار هستم
اگه کسی میدونه بگه!!
:20:

metikol
11-08-2010, 22:38
نبود يه مرد كه مشكل ما رو حل كنه؟بابا به خدا مشكل داريم ديگه!واسه تفريح نيومديم كه!bios رو هم آپديت كردم ولي مشكل همچنان پابرجاست.:9:

نه مثل اينكه نيست!انگار اينجا فقط به آدماي خاصي جواب داده ميشه!منم مثل اينكه اشتباهي اومدم و بايد جاي ديگه اي دنبال حل مشكلم باشم!:41:

M E H R A N
12-08-2010, 01:38
نه مثل اينكه نيست!انگار اينجا فقط به آدماي خاصي جواب داده ميشه!منم مثل اينكه اشتباهي اومدم و بايد جاي ديگه اي دنبال حل مشكلم باشم!:41:

یک سی دی Ubuntu نسخه ی 9 به بالا پیدا کن. سیستم رو از طریق همین سی دی بالا بیار تا وارد محیط Ubuntu بشه. دقت کن که install رو نزنی. فقط از روی سی دی بالا بیا.

حالا دونه به دونه USB هاتو امتحان کن ببین مشکل همچنان پابرجاست یا خیر...

اگر در محیط Ubuntu مشکلی وجود نداشت پس مشکلی که داخل ویندوز دارید میتونه از خود ویندوز, درایوها و یا نصب برنامه هایی که در کارکرد USB اختلال ایجاد کردند باشه. ویندوز رو عوض کن .. پیشنهاد 64 بیتی... درایو ها رو آپدیت کن... پیشنهاد از سایت اصلیشون... برنامه هایی که معتبر نیستند نصب نکن... پیشنهاد اگر هم نصب کردی سعی کن هیچ وقت از پچ جهت کرک کردن استفاده نکنی و همیشه کیجن یا سریال و یا Retail استفاده کن.

اگر باز هم مشکل وجود داشت در این صورت مشکل شما سخت افزاری هست و اینجا کسی کمکی نمیکتونه بکنه. بهتره بدی بیرون چک بشه.

kojack
12-08-2010, 10:45
با سلام خدمت دوستان عزیز من لپ تاپ inspiron 1545 dell دارم دو تا ویندوز نصبه یکی xp و یکی 7 مشگل اینجاست که تو ویندوز 7 وایرلس اطراف رو پیدا میکنه ولی در xp هیچ وایرلسی رو نمیتونه سرچ کنه کسی می دونه علتش چیه ؟ .لطفا کمک کنید ممنون.

majid_3ma
12-08-2010, 11:21
به خاطر نرم افزار خود دل هست باید با اون پیدا کنی نه خود ویندوز
اگه میخوای خود ویندوز رو فعال کنی برو توی پراپرتیز وایرلس تب دوم چک باکس اولیو تغییر بده
خدایی یادم نیست دقیق چی بودش
اگه میخوای عکس بزار بهت بگم

kojack
12-08-2010, 13:33
پیدا میکنم. موقع نصبش این پیغامو میده the devise may not be present or could have been ejected/unplugged from the system.Aborting the install please insert the card and try the in staller again . این مشگلو فقط در ویندوز xp دارم .در ویندوز 7 به راحتی وایرلسهارو پیدا میکنه

sqwflol3
12-08-2010, 18:11
سلام دوستان من لپ تاپ inspiron N5010 Dell هستش،این یه card reader داره ولی وقتی رم رو میذارم داخلش نمیخونه رم روفمشکل چیه ؟ چیکار باید کنم؟

pooriya_hp
12-08-2010, 18:17
سلام دوستان من لپ تاپ inspiron N5010 Dell هستش،این یه card reader داره ولی وقتی رم رو میذارم داخلش نمیخونه رم روفمشکل چیه ؟ چیکار باید کنم؟
درایورش رو نصب کردی !!؟؟

am_64
13-08-2010, 05:25
سلام
یه مدتی هست این پیام در لپتابم ظاهر میشه به نظرتون باید چیکار کنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد دوباره یکی دیگه ظاهر میشه میگه نتونست آنالیزش بکنه

ممنون

H@mid-Vista
13-08-2010, 09:08
سلام
یه مدتی هست این پیام در لپتابم ظاهر میشه به نظرتون باید چیکار کنم

بعد دوباره یکی دیگه ظاهر میشه میگه نتونست آنالیزش بکنه

ممنون

مشكل نوت بوك نیست
در واقع آنتی ویورس یك فایل مشكوك پیدا كرده كه براش مسجل نیست كه ایراد داره و ویروس هست
میفرسته واسه شركت اصلی از طریق نت كه بررسی بشه
نگرانی نداره

kojack
13-08-2010, 11:29
پیدا میکنم. موقع نصبش این پیغامو میده the devise may not be present or could have been ejected/unplugged from the system.Aborting the install please insert the card and try the in staller again . این مشگلو فقط در ویندوز xp دارم .در ویندوز 7 به راحتی وایرلسهارو پیدا میکنه

كسي از دوستان ميتونه مشگلمو حل كنه؟

ali312money
13-08-2010, 12:18
سلام میخواستم ببینم بهینه ترین روش شارژ باتری چه روشی است که هم عمر فیزیکی باتری بیشتر
شود و هم لپ تاپ تا چند سال بیشتر عمر کند و باتری خراب نشود. لپ تاپ هم dell 1558 است.

شما چه روشی را پیشنهاد می کنید و یا اینکه کدام یک از روش های زیر را توصیه می کنید:

1) وقتی لپ تاپ کاملا خاموش است آنرا بزنم به برق و کاملا شارژ کنم، بعد وقتی پر شد و کامل شارژ شدآنرا بکشم از برق ، و لپ تاپ را روشن کرده و استفاده کنم تا زمانی که کاملا باتری اش خالی شود. و دوباره همین کار را تکرار کنم یعنی لپ تاپ باتری اش وقتی کاملا خالی شد بزنم به شارژ!
این روش چه آسیبی به دستگاه ممکن است بزند؟

2) کلا باتری را از دستگاه درآورم و همش از برق استفاده کنم.

3) وقتی که دارم از دستگاه استفاده میکنم همان لحظه به برق باشد و هیچ نکشمش یعنی شارژ شدن در حالت استفاده از لپ تاپ و روش بودن و کار کردن با آن.
البته مدت کار من با لپ تاپ طولانی است و هر روز مدت زیادی مجبورم با آن کار کنم و همواره دسترسی به برق هم دارم.

شما چه روشی را توصیه میکنید لطفا علمی و منطقی پاسخ دهید و نیز اگر منبع و یا دلیل مطمئنی دارید بگویید.

متشکرم

sqwflol3
13-08-2010, 12:35
درایورش رو نصب کردی !!؟؟

والا دیروز از ساین Dell یه درایور به نام Realtek- card reader دانلود کردم و نصب کردم رم رو هم زدم نوشت این الان قابل استفاده اس و میتونید استفاده کنید اما هیچ درایوی اضافه نشد یا شاید نوع دسترسی به رم فرق داره که من بلد نیستم :-؟؟

pooriya_hp
13-08-2010, 14:29
اگه درایور نصب هست که دیگه نباید مشکلی باشه.
رم با رم رایدر مچ میشه. (( مثلا رم sd روی رم رایدر sd ))
البته ممکنه هست رم رایدرت مشکل پیدا کرده باشه.
باید بررسی بشه.

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:28 PM ----------

سلام میخواستم ببینم بهینه ترین روش شارژ باتری چه روشی است که هم عمر فیزیکی باتری بیشتر

شود و هم لپ تاپ تا چند سال بیشتر عمر کند و باتری خراب نشود. لپ تاپ هم dell 1558 است.

شما چه روشی را پیشنهاد می کنید و یا اینکه کدام یک از روش های زیر را توصیه می کنید:

1) وقتی لپ تاپ کاملا خاموش است آنرا بزنم به برق و کاملا شارژ کنم، بعد وقتی پر شد و کامل شارژ شدآنرا بکشم از برق ، و لپ تاپ را روشن کرده و استفاده کنم تا زمانی که کاملا باتری اش خالی شود. و دوباره همین کار را تکرار کنم یعنی لپ تاپ باتری اش وقتی کاملا خالی شد بزنم به شارژ!
این روش چه آسیبی به دستگاه ممکن است بزند؟

2) کلا باتری را از دستگاه درآورم و همش از برق استفاده کنم.

3) وقتی که دارم از دستگاه استفاده میکنم همان لحظه به برق باشد و هیچ نکشمش یعنی شارژ شدن در حالت استفاده از لپ تاپ و روش بودن و کار کردن با آن.
البته مدت کار من با لپ تاپ طولانی است و هر روز مدت زیادی مجبورم با آن کار کنم و همواره دسترسی به برق هم دارم.

شما چه روشی را توصیه میکنید لطفا علمی و منطقی پاسخ دهید و نیز اگر منبع و یا دلیل مطمئنی دارید بگویید.

متشکرم

اینجا جوابتون رو دادم.
تو این تاپیک

aminsun
13-08-2010, 14:39
سلام بچه ها
من دیروز عضو شدم:46:
یک هفتس که لپ تاپ dell studio 1558 گرفتم.مشکل جالبی داره که وقتی به اینترنت وصل میشم و با تاچ پد کار میکنم بعد از چند دقیقه نشانگر موس بزرگ میشه و تنها راهی که میشه درستش کرد البته بدون riset or sleep اینکه برم قسمت start گزینه magnifier اون وقت بر میگرده به حالت اول ولی magnifier دائم باید بالا باشه.
کسی میتونه مشکل منو حل کنه؟

DiDaX
13-08-2010, 16:36
سلام بچه ها
یک هفتس که لپ تاپ dell studio 1558 گرفتم.مشکل جالبی داره که وقتی به اینترنت وصل میشم و با تاچ پد کار میکنم بعد از چند دقیقه نشانگر موس بزرگ میشه و تنها راهی که میشه درستش کرد البته بدون riset or sleep اینکه برم قسمت start گزینه magnifier اون وقت بر میگرده به حالت اول ولی magnifier دائم باید بالا باشه.
دقیقا چجور میشه ؟

---------- Post added at 05:36 PM ---------- Previous post was at 05:35 PM ----------

سلام دوستان
چجوری میتونم لپ تاپ رو با پی سی با پورت Lan شبکه کنم ؟
میشه مراحلش رو کلا واسم بگید !!
من با lan به هم متصلشون کردم ولی تغییری رخ نداد !!!
چه باید بکنم ؟

پیشاپیش ممنون

aminsun
13-08-2010, 21:23
گفتم که نشانگر موس بزرگ میشه

majid_3ma
14-08-2010, 07:18
سلام بچه ها

باید تمام چک باکس های magnifier را غیر فعال کنی

kojack
14-08-2010, 12:42

سلام کسی نیست جواب منو بده؟

mohsen255
14-08-2010, 17:59
سلام --من چند روز پیش یه سوال کردم در مورد شات دان نشدن لپ تاپم ----یکی از دوستان گفت احتمالا ویروسه --من هم انی ویروسمو اپدیت کردم (نود 32) وهم خود ویندوز رو ولی دیشب حدود 30 دقیقه تو حالت شات دان موند بعد دوباره برگشت تو ویندوز و پیغام زیرو داد میخواستم اگه از دوستان کسی میدونه چشه بهم کمک کنه با تشکر :

-----------
Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.48
Locale ID: 1033

Additional information about the problem:
BCCode: 9f
BCP1: 0000000000000003
BCP2: FFFFFA8003A5B980
BCP3: FFFFF80000B9C518
BCP4: FFFFFA8003D09290
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

Files that help describe the problem:
C:\Windows\Minidump\081310-19656-01.dmp
C:\Users\mohsen\AppData\Local\Temp\WER-66409-0.sysdata.xml

Read our privacy statement online:

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

------------

اینم عکسشه :

matarsaak
14-08-2010, 20:53
لپ تاپ Acer Aspire دارم چطور میتونم هنگام استفاده از باتری نور صفحه رو کم کنم؟ از ویندوز XP استفاده میکنم؟

pooriya_hp
14-08-2010, 21:04
کلید fn رو بگیر بعدش کلید های جهت بالا و پایین رو بزن.
فکر کنم اینجوری هست.

mohsen255
15-08-2010, 08:47
سلام --من چند روز پیش یه سوال کردم در مورد شات دان نشدن لپ تاپم ----یکی از دوستان گفت احتمالا ویروسه --من هم انی ویروسمو اپدیت کردم (نود 32) وهم خود ویندوز رو ولی دیشب حدود 30 دقیقه تو حالت شات دان موند بعد دوباره برگشت تو ویندوز و پیغام زیرو داد میخواستم اگه از دوستان کسی میدونه چشه بهم کمک کنه با تشکر :

-----------
Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.48
Locale ID: 1033

Additional information about the problem:
BCCode: 9f
BCP1: 0000000000000003
BCP2: FFFFFA8003A5B980
BCP3: FFFFF80000B9C518
BCP4: FFFFFA8003D09290
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

Files that help describe the problem:
C:\Windows\Minidump\081310-19656-01.dmp
C:\Users\mohsen\AppData\Local\Temp\WER-66409-0.sysdata.xml

Read our privacy statement online:

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

------------

اینم عکسشه :

---------------
کسی نیست جواب ما رو بده ؟؟؟

kojack
15-08-2010, 10:03
موقع نصبش این پیغامو میده the devise may not be present or could have been ejected/unplugged from the system.Aborting the install please insert the card and try the in staller again . این مشگلو فقط در ویندوز xp دارم .در ویندوز 7 به راحتی وایرلسهارو پیدا میکنه ولی تو xp پیدا نمیکنه ]

sorena_5050
15-08-2010, 11:11
سلام
یه مشکل عجیب برام پیش اومده
وقتی لپ تاپ رو روشن میکنم هیچ اتفاق خاصی نمیفته
یعنی فقط چراغ برق روشن میشه ولی فقط در همین حد، LCD هم خاموش
حتی وقتی می خوام DVD ریکاوری رو بذارم که RESTORE کنم هم هیچ اتفاقی نمیفته
باید چیکار کنم؟؟؟

LAPTOP SERVICE
15-08-2010, 12:56
سلام
باید چیکار کنم؟؟؟

مدل لپ تاپ؟

pooriya_hp
15-08-2010, 19:54
سلام
باید چیکار کنم؟؟؟
ممکنه چیپ گرافیکت سوخته باشه.
مدل لپ تاپ چی هست ؟؟
داشتی باهاش چی کار میکردی که اینطوری شد ؟؟

sorena_5050
15-08-2010, 21:27
مدل لپ تاپ؟
vaio ar 850

ممکنه چیپ گرافیکت سوخته باشه.
مدل لپ تاپ چی هست ؟؟
داشتی باهاش چی کار میکردی که اینطوری شد ؟؟
کار خاصی نمی کردم، وبگردی

pooriya_hp
15-08-2010, 21:46
جناب Sorena_5050
ممکنه که :
1. گرافیک سوخته باشه
2. مانیتور سوخته باشه.
3. CPU مشکل پیدا کرده باشه.
4. و در بعضی مواقع ممکنه از مادربورد یا باتری باشه.

راه حل ها :
1. فعلا هیچ راهی مد نظرم نیست.
2. کابل VGA مانیتور خانگی رو وصل کن ببین چیزی میآد.
3. باید با شرایط راه حل رو مد نظر بگیری. (( اول گزینه 2 رو امتحان کن ))
4. با برق مستقیم امتحان کن.

به امید خدا درست میشه.

LAPTOP SERVICE
15-08-2010, 23:34
vaio ar 850

کار خاصی نمی کردم، وبگردی

مشکل یا مربوط به بایوس است و یا مربوط به گرافیک.
البته چون آمار خرابی گرافیک سری AR کم است احتمال اینکه مشکل مربوط به بایوس است بیشتر است.
گاهی اوقات هم یکی از قطعات نظیر: هارد یا رم باعث تصویر ندادن سیستم می شوند.
برای تست، هارد، اپتیکال درایو، و یکی از رمها را به تناوب از لپ تاپ جدا کرده و تصویر بگیرید.

mohsen255
16-08-2010, 13:46
کسی اینجا نیست به ما کمک کنه ؟؟
واقا کسی نمیدونه این مشکل چیه تو لپ تاپ من؟؟؟:41::13:

LAPTOP SERVICE
16-08-2010, 14:11
کسی اینجا نیست به ما کمک کنه ؟؟
واقا کسی نمیدونه این مشکل چیه تو لپ تاپ من؟؟؟:41::13:

تستهای زیر را انجام بدهید:
تمامی محتویات CACHE مربوط به INTERNET EXPLORER را حذف کنید.
یک اکانت جدید در ویندوز بسازید و با آن امتحان کنید.

mohsen255
16-08-2010, 14:16
باید تمام چک باکس های magnifier را غیر فعال کنی
این مشکل bga چیه تو مدل f111...........
توی مدلای دیگه سونی هم همین طوره ....اخه من f11dgx دارم

mohsen255
16-08-2010, 14:21
تستهای زیر را انجام بدهید:
تمامی محتویات CACHE مربوط به INTERNET EXPLORER را حذف کنید.
یک اکانت جدید در ویندوز بسازید و با آن امتحان کنید.

ممنون از پاسختون.........
فقط اگه ممکنه یکم بیشتر توضیح بدین من یکم مبتدیم اخه:31::31:

kojack
16-08-2010, 14:29
انگاری کسی نمیخواد مشگله منو حل کنه

fardis_7
16-08-2010, 18:07
سلام من يه لپ تاپ سوني دارم و جديدا ويندوز 7 نصب كردم و حالا dvd/rw شناسايي نمي شه يعني تو devis manager دارمش ولي تو my computer نيست خواهشا كمك كنيد بدون دي وي دي رايترم با لپ تاپ انگاري فلجم . هيچ كاري نمي تونم بكنم.
مرسي...

Pami
16-08-2010, 20:30
سلام من يه لپ تاپ سوني دارم و جديدا ويندوز 7 نصب كردم و حالا dvd/rw شناسايي نمي شه يعني تو devis manager دارمش ولي تو my computer نيست خواهشا كمك كنيد بدون دي وي دي رايترم با لپ تاپ انگاري فلجم . هيچ كاري نمي تونم بكنم.
مرسي...

این مشکل برای خیلی از لپ تاپ ها پیش میاد ، تا جایی که میدونم راهش تعویض ویندوز هست ، یه ویندوز دیگه رو امتحان کنید مشکل حل میشه

mohsen255
17-08-2010, 15:38
این مشکل bga چیه تو مدل f111...........
توی مدلای دیگه سونی هم همین طوره ....اخه من f11dgx دارم

-------------
کسی نیست جواب منو بده ؟؟

m.shah
17-08-2010, 23:08
سلام دوست عزیز

نگران نباش این فقط یه پیامیه که ویندوز بهت داده و میگه که از کدوم پورت usb برای این کاری که میکنی بهتره که استفاده کنی.

اگه متوجه منظورم نیستی یه سری به device manager ویندوزت بزن و آخرین گزینه ,یعنی universal buss controller رو انتخاب کن .

میبینی که تمام bus serial portهایی که به سی پی یو وصل هستن رو نشون میده که برای یو اس بی های سیستمت هم پیدا میکنی,حالا properties شونو نگاه کن، میبینی که در سربرگ advanced براشون پهناهای باند مختلف برای کارهای مختلف درنظر گرفته شده که کاملا پیشنهادی هستن.

پس نگران نباش چیزی نیست.
اصلا فکرشم نکن که سرعت usbهای سیستمت متفاوته ، اینو بدون که برای کارهای متفاوت اولویت های متفاوت هست که در پورت های مختلف تعبیه شده.

موفق باشی.

Created By M.Shahmoradi

m.shah
17-08-2010, 23:17
نه نه نمی خواد ویندوز عوض کنی!!!!!!!

فقط یه Repair کافیه
همون دیسک ویندوز رو بنداز و Repair رو انتخاب کن.

اگه اینطوری درست نشد همون طوری که دویستمون گفت باید ویندوز عوض کنی.

موفق باشی.

Created By M.Shahmoradi

V E S T A
18-08-2010, 13:28
سلام

Hibernate کردن پشت سر هم ممکنه مشکلی واسه لپ تاپ ایجاد کنه ؟...من بعضی وقتا خیلی اتفاقی مجبور میشم Hibernate کنم

...یا مانیتور رو میبندم که sleep میشه ...این sleep و یا Hibernate های پشت سر هم مشکلی ایجاد نمیکنه ؟

karajwizard
18-08-2010, 14:58
سلام.به تازگی لپ تاپ خریدم و بی تجربه.یکی از دوستان به من پیشنهاد داد که هنگامی که در خانه هستم باطری لپ تاپ رو در بیارم و بدون باطری و از طریق برق به تماشای فیلم بشینم و کارام رو انجام بدم آیا این روش به لپ تاپ آسیب نمیرسونه؟پیشاپیش ممنون

saman3230
18-08-2010, 15:03
سلام.به تازگی لپ تاپ خریدم و بی تجربه.یکی از دوستان به من پیشنهاد داد که هنگامی که در خانه هستم باطری لپ تاپ رو در بیارم و بدون باطری و از طریق برق به تماشای فیلم بشینم و کارام رو انجام بدم آیا این روش به لپ تاپ آسیب نمیرسونه؟پیشاپیش ممنون

1. سعی کن اینکارو نکنی و باطری رو همیشه در لپ تاپ بگذاری

2. لپ تاپ دی وی دیلیر نیست بهتره باهاش فیلم نبینی چون ظلمه بزرگی در حقش می کنی

karajwizard
18-08-2010, 16:25
1. سعی کن اینکارو نکنی و باطری رو همیشه در لپ تاپ بگذاری

2. لپ تاپ دی وی دیلیر نیست بهتره باهاش فیلم نبینی چون ظلمه بزرگی در حقش می کنی

1.صرفا جهت بالا رفتن اطلاعاتمه.مشکلی که براش پیش میاد چیه؟چون شارژ خالی میشه و مجددا باید بزنی شارژ اینطوری که باطری دائم در حال شارژ میشه اگر بدون باطری باشه که بهتر به نظر میرسه

2.حتما به روی چشم :10:

alireza_hsi
18-08-2010, 18:33
آقا من در کار با یاهو مسنجر به مشکلی برخوردیم که کرسر موس خودبخود جابجا میشد گفتند که برای تاچ هست حساسیتش بالاست با کمترین تماس تاثیر میزاره
حالات چون طرف خانم هست و میخواد که همه چیز تغییر کنه الا خودش چطور میتونم حساسیت تاچ رو کم کنم؟
کسی گفت باید درایور دوباره نصب کنی درست میشه!
سونی هم هست

saman3230
18-08-2010, 22:53
1.صرفا جهت بالا رفتن اطلاعاتمه.مشکلی که براش پیش میاد چیه؟چون شارژ خالی میشه و مجددا باید بزنی شارژ اینطوری که باطری دائم در حال شارژ میشه اگر بدون باطری باشه که بهتر به نظر میرسه

2.حتما به روی چشم :10:
عزیز باتری شما جوری طراحی شده که به محضه اینکه شارژ کامل شه از مدار خارج میشه

و اما چه مشکلی که باش پیش میاد اینکه زملانی ک برق به امکان هست لپ تاپ شما صدمه ببینه حتی بایوس خالی کنه چولپ مثل pc نیست

w0rm
19-08-2010, 00:02
عزیز باتری شما جوری طراحی شده که به محضه اینکه شارژ کامل شه از مدار خارج میشه
و اما چه مشکلی که باش پیش میاد اینکه زملانی ک برق به امکان هست لپ تاپ شما صدمه ببینه حتی بایوس خالی کنه چولپ مثل pc نیست
یعنی باطری لپ تاپ همیشه روش باشه حتی اگر دایم از برق استفاده میشه؟

برا باطری بد نیست پر باشه و استفاده نشه؟

am_64
19-08-2010, 01:06
سلام - یه سه چهار ماهی میشه لپتاپ خریدم
اکثر مواقع می بینیم صدایی شبیه رگبار ( tetetetetetete ) از داخلش میاد و شروع میکنه به هنگیدن
از دو سه روز پیش که اطلاعات هاردمو پاک کردم و منتقل کردم به جای دیگه ، دیگه اون صدا نمیاد و هنگ هم نمی کنه
آیا لازمه بدمش گارانتی ؟ باید چیکار کنم

DiDaX
19-08-2010, 01:47
سلام دوستان
چجوری میتونم لپ تاپ رو با پی سی با پورت Lan شبکه کنم ؟
میشه مراحلش رو کلا واسم بگید !!
من با lan به هم متصلشون کردم ولی تغییری رخ نداد !!!
چه باید بکنم ؟

پیشاپیش ممنون
نیست کسی ما را یاری کند؟
نیازمندیم

amin 1680
19-08-2010, 01:48
سلام
من يه سوني مدل EA16FG میخوام بگیرم چنتا سوال داشتم ..
اول اينكه ،ميخوام بدونم صفحه نمایشش خوبه یا نه؟ودوما آياممكنه مشكل داشته باشه باتوجه به اینکه
کارت گرافیک 5650 داره منظورم اینه که مشکل گرمایی نداره؟
و سوما صداش چجوریه؟
وسوال آخرم .. کسایی که این لپتاپو گرفتن ازش راضی هستند؟

دوستان ممنون ميشم زودتر جواب بدين
:10:

kojack
19-08-2010, 08:34
با سلام خدمت دوستان عزیز من لپ تاپ inspiron 1545 dell دارم دو تا ویندوز نصبه یکی xp و یکی 7 مشگل اینجاست که تو ویندوز 7 وایرلس اطراف رو پیدا میکنه ولی در xp هیچ وایرلسی رو نمیتونه سرچ کنه کسی می دونه علتش چیه ؟ .لطفا کمک کنید ممنون. کسی به درد دل من گوش نمیده کس نیست جواب بده ایها الناس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:42::42::42::42::4 2::42::42::42::42:

majid_3ma
19-08-2010, 09:53
سلام
من يه سوني مدل EA16FG میخوام بگیرم چنتا سوال داشتم ..
اول اينكه ،ميخوام بدونم صفحه نمایشش خوبه یا نه؟ودوما آياممكنه مشكل داشته باشه باتوجه به اینکه
کارت گرافیک 5650 داره منظورم اینه که مشکل گرمایی نداره؟
و سوما صداش چجوریه؟
وسوال آخرم .. کسایی که این لپتاپو گرفتن ازش راضی هستند؟

دوستان ممنون ميشم زودتر جواب بدين
:10:
دستگاه خوبی هست
1-مگه میشه سونی کیفیت تصویرش بد باشه
2-مشکل گرمایی که تا حالا نداشته
3-از نوت بوک نمیتونی آنچنان توقعی داشته باشی ولی معمولا سونی حجم صدای پایین و کیفیت صدای بالایی داره

majid_3ma
19-08-2010, 09:59
کسی به درد دل من گوش نمیده کس نیست جواب بده ایها الناس؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:42::42::42::42::4 2::42::42::42::42:
قبلا جواب دادم بهتون
1 سوال؟
درایور رو پیدا میکنه یا وایرلس های اطراف رو؟

saman3230
19-08-2010, 10:51
یعنی باطری لپ تاپ همیشه روش باشه حتی اگر دایم از برق استفاده میشه؟

برا باطری بد نیست پر باشه و استفاده نشه؟

نه عزیز هیچ مشکلی نیست

---------- Post added at 11:51 AM ---------- Previous post was at 11:49 AM ----------

سلام - یه سه چهار ماهی میشه لپتاپ خریدم
اکثر مواقع می بینیم صدایی شبیه رگبار ( tetetetetetete ) از داخلش میاد و شروع میکنه به هنگیدن
از دو سه روز پیش که اطلاعات هاردمو پاک کردم و منتقل کردم به جای دیگه ، دیگه اون صدا نمیاد و هنگ هم نمی کنه
آیا لازمه بدمش گارانتی ؟ باید چیکار کنم

100% ایراد هارد دارید و بهتره اینکاروبکنید چون هارد شما مشکل داره

kojack
19-08-2010, 11:26
قبلا جواب دادم بهتون
1 سوال؟

اصلا وایر لسهای اطرافو در xp پیدا نمیکنه در حالی که در ویندوز7 پیدا میکنه.عکسو ضمیمه کردم تو پست قبل

ostadonline
19-08-2010, 11:50
سلام. آقا من یه سوال کوچیک داشتم. این که رو بعضی لپ تاپ ها مینویسه Cpu 1.8 up to 2.6 یعنی چی؟ شرمنده دیگه...

saman3230
19-08-2010, 11:53
سلام. آقا من یه سوال کوچیک داشتم. این که رو بعضی لپ تاپ ها مینویسه Cpu 1.8 up to 2.6 یعنی چی؟ شرمنده دیگه...

این خاصیت جدیددر معماری cpu جیدی به اسم turbo bost هست

یعنی در حالت عادی cpu شما 1.8 هست اما بسته به نیاز کاربر بصورت خودکار تا 2.8 هم Over clockمی کنه

AMIRICE
19-08-2010, 12:08
سلام دوستان
من یه لپ تاپ سری cs دارم که فنش خراب شد
و لپ تاپم گارانتی هم نداشت
بردم فنش رو عوض کردم حالا یه چیزی برام سوال شده

طرف 70 تومن پول فن ازم گرفت و 30 تومن هم دستمزد

بعد اون فنی که خراب شده بود هم بهم داد ..... یه فن کوچیک هست که به نظرم 2 تومن هم نمی ارزه

تو فاکتور مدل فن زده EP4 CS

میخواستم بدونم واقعا این قیمتا درست هست یا نه؟

ممنون

Shahroozs2
19-08-2010, 12:33
سلام
من یه لپ تاپ وایو fw490 دارم که روش ویستا نصبه و من روش سون نصب کردم حالا یه مدتی هست که لپ تاپم وسط بازی یا وسط کار گیر میکنه و من مجبورم اونو دستی خاموش کنم این مشکلم از وقتی به وجود اومد که روی ویندوز کرک loader نصب کردم ولی با اینکه ویندوزو عوض کردم همچنان مشکل پابرجاست
چی کار کنم؟

شـیـفــو
19-08-2010, 12:48
سلام دوستان
من یه لپ تاپ سری cs دارم که فنش خراب شد
و لپ تاپم گارانتی هم نداشت
بردم فنش رو عوض کردم حالا یه چیزی برام سوال شده

طرف 70 تومن پول فن ازم گرفت و 30 تومن هم دستمزد

بعد اون فنی که خراب شده بود هم بهم داد ..... یه فن کوچیک هست که به نظرم 2 تومن هم نمی ارزه

تو فاکتور مدل فن زده EP4 CS

میخواستم بدونم واقعا این قیمتا درست هست یا نه؟

ممنون
دقيقا درست حساب كرده البته قيمت اون فن الان تهران 60 تومنه ولي باهات 70 حساب كرده خوب درسته
ميدونيد كه كلا فقط باز بسته كردن لپ تاپ 30تا40 تومن ميگيرن
خوب دادي نگران نباش

---------- Post added at 01:48 PM ---------- Previous post was at 01:47 PM ----------

سلام
من یه لپ تاپ وایو fw490 دارم که روش ویستا نصبه و من روش سون نصب کردم حالا یه مدتی هست که لپ تاپم وسط بازی یا وسط کار گیر میکنه و من مجبورم اونو دستی خاموش کنم این مشکلم از وقتی به وجود اومد که روی ویندوز کرک loader نصب کردم ولی با اینکه ویندوزو عوض کردم همچنان مشکل پابرجاست
چی کار کنم؟
فكر كنم مشكل شما ربطي به ون لودر نداره بلكه gpu شما مشكل داره

Shahroozs2
19-08-2010, 12:51
فكر كنم مشكل شما ربطي به ون لودر نداره بلكه gpu شما مشكل داره

شرمنده من اطلاعاتی در این زمینه ندارم
علت خراب شدن gpu چیه؟ راه درست شدنش چیه؟

mohsen255
19-08-2010, 13:17
قبلا جواب دادم بهتون
1 سوال؟
----------------------
سلام اقا یکی بگه این مشکل BGA چیه ؟؟؟؟ --من سری f11dgx دارم اخه !!!

oghyanoos
19-08-2010, 13:28
این خاصیت جدیددر معماری cpu جیدی به اسم turbo bost هست

یعنی در حالت عادی cpu شما 1.8 هست اما بسته به نیاز کاربر بصورت خودکار تا 2.8 هم Over clockمی کنه

یعنی نیازی نیست تنظیمات دستی انجام بدیم؟

saman3230
19-08-2010, 13:35
----------------------
سلام اقا یکی بگه این مشکل BGA چیه ؟؟؟؟ --من سری f11dgx دارم اخه !!!

یه مشکل من درآوردی و فاقد هرگونه دلیل علمی و مدرک

خاطرت جمعکه هیچ مشکلی نداره لپ تاپت فقط یه مشکل دما داره که با آبدیت بایوس FIX میشه

مطمئن باش اگر مشکلی داشت تا حالا سونی 100 بار از طریق VAIO UPDATE یا سایت رسمیش اعلام کرده بود

---------- Post added at 02:35 PM ---------- Previous post was at 02:30 PM ----------

یعنی نیازی نیست تنظیمات دستی انجام بدیم؟

دوست عزیز دقت کن گفتم به صورت خودکار

Pami
19-08-2010, 14:39
برای حل مشکلات سری F11 و CW2 از این لینک آپدیت و بسته اصلاحی سونی رو بگیرید و نصب کنید و تمام .

اونقدر مشکل خاصی نبوده اینهمه سر و صدا درست شده

Masih720
19-08-2010, 15:22
سلام
من یه dell inspiron 1564 دارم
دیروز دیدم پشتش یه چیزی مثل کلید کشویی مانند داره کشیدمش به طرف راست حالا دیگه بر نمی گرده سر جای اولش
کسی میدونه این کلید به چه دردی می خوره؟حالا باید چکار کنم؟

Shahroozs2
19-08-2010, 15:35
سلام
چی کار کنم؟

اقا کسی نمیده راه حل مشکل من چیه؟

alireza_hsi
19-08-2010, 15:50
آقا من در کار با یاهو مسنجر به مشکلی برخوردیم که کرسر موس خودبخود جابجا میشد گفتند که برای تاچ هست حساسیتش بالاست با کمترین تماس تاثیر میزاره
حالات چون طرف خانم هست و میخواد که همه چیز تغییر کنه الا خودش چطور میتونم حساسیت تاچ رو کم کنم؟
کسی گفت باید درایور دوباره نصب کنی درست میشه!
سونی هم هست

فکر کنم دوستان مهندسین یادشون رفت جواب منو بدهند دوباره تکرار کردم
با پوزش فراوان

saman3230
19-08-2010, 17:02
سلام
من یه dell inspiron 1564 دارم
دیروز دیدم پشتش یه چیزی مثل کلید کشویی مانند داره کشیدمش به طرف راست حالا دیگه بر نمی گرده سر جای اولش
کسی میدونه این کلید به چه دردی می خوره؟حالا باید چکار کنم؟

دقیق کجا چون یه کلید کشویی هست اونم ماله باتریه

Masih720
19-08-2010, 17:22
دقیق کجا چون یه کلید کشویی هست اونم ماله باطریه

فکر کنم همون باشه حالاد این کلید به چه درد میخوره؟باید چکار کنم تا برگرده سر جای اولش؟

saman3230
19-08-2010, 20:25
اون چفته باریه

باتریو دربیار دوباره بگذار

sirsia
20-08-2010, 13:32
سلام دوستان
من یک لپ تاپ مدل dell vostro 1520 دارم . یک کم از نظر گرافیکی اذیتم می کنه می خواستم بدونم که آیا این امکان وجود داره که گرافیکش رو ارتقا بدهم. توی rating ویندوز 7 هم پایین ترین نمره رو به قدرت پردازش سه بعدی اش داده.
با تشکر

saman3230
20-08-2010, 13:36
سلام دوستان
من یک لپ تاپ مدل dell vostro 1520 دارم . یک کم از نظر گرافیکی اذیتم می کنه می خواستم بدونم که آیا این امکان وجود داره که گرافیکش رو ارتقا بدهم. توی rating ویندوز 7 هم پایین ترین نمره رو به قدرت پردازش سه بعدی اش داده.
با تشکر

نه در لپ تاپ فقط و فقط شما می توانید هارد و رم رو ارتقا بدید

mohsen255
20-08-2010, 14:28
[QUOTE=saman3230;5295462]یه مشکل من درآوردی و فاقد هرگونه دلیل علمی و مدرک

خاطرت جمعکه هیچ مشکلی نداره لپ تاپت فقط یه مشکل دما داره که با آبدیت بایوس FIX میشه

مطمئن باش اگر مشکلی داشت تا حالا سونی 100 بار از طریق VAIO UPDATE یا سایت رسمیش اعلام کرده بود

---------- Post added at 02:35 PM ---------- Previous post was at 02:30 PM ----------

خیلی ممنون از پاسختون - کامپیوتر من تا حالا مشکل دما نداشت البته تو برنامه های سنگین سرعت فن و حرارت زیاد میشه ولی در حالت عادی مطلوبه---ولی خواهش میکنم این یکیم جواب بدین:31: یه مشکل تازگیا داره که داره اعصابو خورد میکنه --- یه چند وقتیه که بعضی وقتا شات دان نمیکنه و خیلی زیاد تو حالت شات دان میمونه ...من متن پیغامشه براتون میذارم اگه ممکنه بررسیش کنید ممنون میشم
اینم لینک فایلی که اپلود کردم :

daneshdds
20-08-2010, 16:20
سلام
من dell 1557 دارم. با مودم اکسترنال به اینترنت دیال اپ وصل میشم. ولی همیشه اون ایکون پایین با اینکه وصلم، یه ضربدر قرمز روشه. بخاطر این میگم که بعضی وقتها دیسکانکت میشی ولی نمیفهمی. یه سوال دیگه اینکه نمیشه کاری کرد که این ایکون مثل ایکون ویندوز xp دو تا مونیتور باشن که چشمک میزنن؟!(الان ویندوز 7 home هستش)

saeed sn
21-08-2010, 09:13
سلام دوستان الان 5روز یه لپ تاپ دل خریدم دوستمم یه سونی خرید اسپیکراش سوخت>!!!!!!!!منم دلم به ترس دراومد به نظرتون برم اسپیکر جداگونه بگیرم؟آخه حملش سخت یعنی در این حد اسپیکرهای لپ تاپ بیخود؟

saman3230
21-08-2010, 13:01
[QUOTE=saman3230;5295462]یه مشکل من درآوردی و فاقد هرگونه دلیل علمی و مدرک

خیلی ممنون از پاسختون - کامپیوتر من تا حالا مشکل دما نداشت البته تو برنامه های سنگین سرعت فن و حرارت زیاد میشه ولی در حالت عادی مطلوبه---ولی خواهش میکنم این یکیم جواب بدین:31: یه مشکل تازگیا داره که داره اعصابو خورد میکنه --- یه چند وقتیه که بعضی وقتا شات دان نمیکنه و خیلی زیاد تو حالت شات دان میمونه ...من متن پیغامشه براتون میذارم اگه ممکنه بررسیش کنید ممنون میشم
اینم لینک فایلی که اپلود کردم :

والا ما که نتونستیم اینو دانلود کنیم شما تن پیغام خطا همین جا بگو

babak_deghat
21-08-2010, 22:01
سلام
من یه asus x64j دارم که هر وقت دکمه numluck رو میزنم پایین سمت چپ صفحه میزنه num luck on/off و همین موقع برای نشون دادن فقط همین یه پیغام ، از بازی خارج میشه
می خواستم ببینم راحی هست که بشه نمایش این پیغام رو موقتا غیر فعال کرد ؟

am_64
22-08-2010, 02:10
-
100% ایراد هارد دارید و بهتره اینکاروبکنید چون هارد شما مشکل داره

من میخوام بدم گارانتی لپتابمو ولی میترسیم . می ترسم که عکس های شخصی که دیلیتشون کردم چون مشکله لپتابم از هارده ، بیان اون عکس ها رو بازیابی کنند و آبرویی برام نمونه . اگه اینطوریه من باید چیکار کنم که فایل ها و عکس های خصوصی من رو نشه بازیابی کرد .اصلا چنین چیزی امکان پذیره که میگن این کار میشه یا نه . بهر حال آدم توی این دوره زمونه به چشم هاش هم نمی تونه اعتماد کنه

saman3230
22-08-2010, 10:12
من میخوام بدم گارانتی لپتابمو ولی میترسیم . می ترسم که عکس های شخصی که دیلیتشون کردم چون مشکله لپتابم از هارده ، بیان اون عکس ها رو بازیابی کنند و آبرویی برام نمونه . اگه اینطوریه من باید چیکار کنم که فایل ها و عکس های خصوصی من رو نشه بازیابی کرد .اصلا چنین چیزی امکان پذیره که میگن این کار میشه یا نه . بهر حال آدم توی این دوره زمونه به چشم هاش هم نمی تونه اعتماد کنه

خيلي راحته براي اينكار شما بهتره تمام هارد رو از اطلاعات بي خودي پر كنيد و پسوند فايل ها رو عوض كنيد اينجوري با خاطر جمع هارد رو به ديگران بسپاريد

liverpolis
23-08-2010, 10:13
سلام جدیدا بلوتوث لب تاپم مشکل پیدا کرده گوشیمو پیدا می کنه و از این لحاظ مشکلی نیست کدی هم که می گه تو گوشیم وارد می کنم ولی یهو یه اروری میاد و کار ما رو خراب می کنه و نمی ذاره فایل رو انتقال بدم
ارور Device driver software was not successfully installed
گوشی من : 5800
لب تاپ من : SR 590 SONY

Y@var
23-08-2010, 11:23
سلام یه سوال خیلی ابتدایی داشتم:
میخواستم بدونم گرافیک من چقدره با توجه به عکسی که در زیر گذاشتم:

در ضمن با این گرافیک و رم 1 گیگ میشه بازی pes 2010 رو راحت اجرا کرد؟:20:
با تشکر:46:

saman3230
23-08-2010, 11:30
سلام یه سوال خیلی ابتدایی داشتم:
میخواستم بدونم گرافیک من چقدره با توجه به عکسی که در زیر گذاشتم:

در ضمن با این گرافیک و رم 1 گیگ میشه بازی pes 2010 رو راحت اجرا کرد؟:20:
با تشکر:46:
بازی کردن رو فراموش کن

alisoofi
23-08-2010, 12:51
دوستان بالاخره من یه DV3-2165 خریدم.به نظرم لپتاپ خوبیه.
من 2تا درایو دارم که یکیش حدود 300 گیگ هستش و یه ریکاوری که نزدیک 15 گیگ.نمیدونم چرا درایو ریکاوری مخفی نیستش.در صورتی که یهVaio SR490 دارم که اون درایو ریکاوریش مخفی بود.آیا همه اچ پی ها همینطوری هستن؟این درایو باید همینطوری ظاهر باشه یا باید مخفیش کنم؟
کسی آموزش paragon disk manager داره که راهنماییم کنه چطوری هاردش رو به چندتا درایو تقسیم کنم؟اگه با تصویر باشه که چه بهتر.
لطفا راهنماییم کنین.ممنون
دوستان میگن اچ پی ها پارتیشن بندیشون سخته چون با برنامه های بوت نمیشه پارتیشن بندی کرد.با دیسک منیجر ویندوز هم احتمال پریدن ویندوز و هارد هست.اینو امروز اونی که لپ تاپو ازش خریدم گفت.گفت پارتیشن بندی نکن.درست گفته؟کار با یک درایو خیلی عذاب آوره.تورو خدا کمک کنین

babak_deghat
23-08-2010, 16:06
سلام
من یه asus x64j دارم که هر وقت دکمه numluck رو میزنم پایین سمت چپ صفحه میزنه num luck on/off و همین موقع برای نشون دادن فقط همین یه پیغام ، از بازی خارج میشه
می خواستم ببینم راحی هست که بشه نمایش این پیغام رو موقتا غیر فعال کرد ؟
نمیدونه کسی؟

abbasazarpikan
23-08-2010, 16:10
یه سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟
ویندوز ویستای لپتابم به صورت نرمال موقعی که می خواد بیاد بالا دیگه LCD کاملا خاموش میشه و هیچ کاری رو انجام نمی ده
البته تویه Safe Mode میاد بالا مشکلی نداره ولی به صورت نرمال مشکل داره
به نظرتون مشکل از کجاست؟

V E S T A
23-08-2010, 23:40
سلام

دوستان من سیستمم رو با آویرا تو safe mode اسکن کردم وچیزی ام پیدا نکرد ولی وقتی سیستم رو ری استارت کردم تمام فایل هام پاک شد درایو ها هم شبیه زمانی شده بود که تازه پارتیشن بندی کرده بودم ..مطمئنم که ویروسی نداشتم ...علتش چیه ؟

اگه ممکنه این سوالم هم جواب بدین :20:

Hibernate کردن پشت سر هم ممکنه مشکلی واسه لپ تاپ ایجاد کنه ؟...من بعضی وقتا خیلی اتفاقی مجبور میشم Hibernate کنم

...یا مانیتور رو میبندم که sleep میشه ...این sleep و یا Hibernate های پشت سر هم مشکلی ایجاد نمیکنه ؟

:11:

_ermia
24-08-2010, 00:09
یه سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟
ویندوز ویستای لپتابم به صورت نرمال موقعی که می خواد بیاد بالا دیگه LCD کاملا خاموش میشه و هیچ کاری رو انجام نمی ده
البته تویه Safe Mode میاد بالا مشکلی نداره ولی به صورت نرمال مشکل داره
به نظرتون مشکل از کجاست؟

خب اگه Safe Mode درست میاد بالا، احتمالا مشکل نرم افزاری هست
ببینید قبل از اینکه این مشکل پیش بیاد چی نصب کردید، اونو پاک کنید ببینید مشکل حل میشه

سلام

سلام
یادم نیست تو کدوم تاپیک خوندم، اما بچه های با تجربه انجمن لپ تاپ بودن که خوندم گفته بودند که اتفاقا لپ تاپ رو کمتر Shutdown کنید خیلی بهتره، هرچقدر کمتر Shutdown بشه و از Hibernate استفاده بشه، از نظر سخت افزار ی دیرتر مستهلک میشه، چون موقع بالا اومدن کمتر بهش فشار میاد (این چیزیه که از صحبت های بچه ها یادمه)
Sleep هم در مواقع کوتاه 1 و 2 ساعته خوبه، اما در حالت Sleep جابه جا نکنید یا تو کیف نذارید به نظرم خیلی بهتره، چون به هرحال سیستم روشنه
من شخصا همیشه موقعی که دیگه با لپ تاپ کاری ندارم، به عنوان خاموش کردن از Hibernate استفاده میکنم (هفته ای 2،3بار هم ریست میکنم که سیستم سنگین نشه احیانا)
فقط موقعی که جایی میرم و لپ تاپ رو تو کیف میذارم، Shutdown میکنم

Pami
24-08-2010, 09:48
سعی کنید وقتی لپ تاپ رو میخواین جابجا کنین اصلا Sleep نکنین ، چون در حالت Sleep فن لپ تاپ روشن هست و داخل کیف که بزارید حرارت زیادی جمع میشه و آسیب میبینه ، باید کلا خاموش کنید
وقتی هم لپ تاپ رو میز اکثرا هست و جابجایی ندارید Hibernate کنید .

mmoojtaba
24-08-2010, 10:23
یه لپ تاپ توشیبا اومده دستم حالا میخوام Recover کنمش ولی یادم نیست که چکار میکردیم مدل لپ تاپ هم Toshiba A8 Teacra هستش 3 تا CD داره که برای Recovery هستش حالا من اگه درست باشه یادمه قبلا یه کلیدی رو همراه با F میزدیم و وارد مراحل Recovery میشدیم ولی حالا گیر کردم که چکار میکردیم
ممنون میشم در این زمینه راهنمایی فرمایید.

V E S T A
24-08-2010, 11:06
بیشتر Hibernate میکنم ولی خیلی پشت سر هم بعضی وقتام مانیتور رو میخوابونم ...میخوام بدونم این Hibernate کردنای پشت سر هم مشکل درست نمیکنه؟

من2تا درایو ساخته بودم که تو یکیش فایلای خودم بود الان همش پریده بعد از اسکن کردن تو safe mode هیچ ویروسی هم

پیدا نشد ..درایو C همه چی از Document سر جاشه ولی یه مقدار به free space اضافه شده ..نمیدونم چی شده ...عجیبه

چرا اینجور شده ..خوشبختانه فایلای زیادی نبود..

alisoofi
24-08-2010, 11:27
من 2تا درایو دارم که یکیش حدود 300 گیگ هستش و یه ریکاوری که نزدیک 15 گیگ.نمیدونم چرا درایو ریکاوری مخفی نیستش.در صورتی که یهVaio SR490 دارم که اون درایو ریکاوریش مخفی بود.آیا همه اچ پی ها همینطوری هستن؟این درایو باید همینطوری ظاهر باشه یا باید مخفیش کنم؟
کسی آموزش paragon disk manager داره که راهنماییم کنه چطوری هاردش رو به چندتا درایو تقسیم کنم؟اگه با تصویر باشه که چه بهتر.
لطفا راهنماییم کنین.ممنون
دوستان میگن اچ پی ها پارتیشن بندیشون سخته چون با برنامه های بوت نمیشه پارتیشن بندی کرد.با دیسک منیجر ویندوز هم احتمال پریدن ویندوز و هارد هست.اینو امروز اونی که لپ تاپو ازش خریدم گفت.گفت پارتیشن بندی نکن.درست گفته؟کار با یک درایو خیلی عذاب آوره.تورو خدا کمک کنین

خب به این هم جواب بدین لطفا

_ermia
24-08-2010, 13:40
خب به این هم جواب بدین لطفا

مشکلی نیست، خب هر لپتاپی یه جوره، من دل دارم، اون هم درایو ریکاوریش Hidden نیست و تمام فایلاشو میبینم

V E S T A
24-08-2010, 13:40
بیشتر Hibernate میکنم ولی خیلی پشت سر هم بعضی وقتام مانیتور رو میخوابونم ...میخوام بدونم این Hibernate کردنای پشت سر هم مشکل درست نمیکنه؟

من2تا درایو ساخته بودم که تو یکیش فایلای خودم بود الان همش پریده بعد از اسکن کردن تو safe mode هیچ ویروسی هم

پیدا نشد ..درایو C همه چی از Document سر جاشه ولی یه مقدار به free space اضافه شده ..نمیدونم چی شده ...عجیبه

چرا اینجور شده ..خوشبختانه فایلای زیادی نبود..

دوستان من رو درایو H کلیک راست کردم و از قسمت Properties >>> previos versions>>>restore همه فایل

ها رو بر گردوندم ولی نمیدونم چیکار کردم که فایلام نا پدید شده بود:31: اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم

راهنمایی کنه

یه سوال دیگه اینکه تو درایو C چند تا فایل اضافه شده ..این فایل ها چی هستن ؟ اگه delete شن مشکلی برای ویندوز پیش میاد؟

alisoofi
24-08-2010, 18:30
مشکلی نیست، خب هر لپتاپی یه جوره، من دل دارم، اون هم درایو ریکاوریش Hidden نیست و تمام فایلاشو میبینم
آخه واسه خانومم خریدم که زیاد به این چیزا وارد نیست.میترسم اتفاقی پاک بشه بعدا دردسر درست بشه.چطوری میشه مخفیش کرد که خیالم راحت بشه؟

kiuq
24-08-2010, 19:09
چطوری میشه مخفیش کرد که خیالم راحت بشه؟
به ترتیب زیر عمل کنید:
رو My computer کلیک راست، بعدش گزینه ،Manage ، حالا در صفحه ای که باز میشه:

Disc management رو بزنید و از گزینه More action طبق شکل زیر:
بعد remove رو بزنید و درایو دیگه در My Computer نمیشه..
این عمل به راحتی برگشت پذیهره و میشه درایو رو برگردوند
موفق باشید:11:

Shahroozs2
24-08-2010, 20:33
سلام
ایا راهی هست که وقتی لپ تاپ در حالت sleep mode هست از اینترنت استفاده کرد؟
اخه من از طریق wifi وقتی دارم چیزی رو دانلود میکنم اگر لپ تاپو ببندم dc میشه. ایا راهی هست؟

alisoofi
24-08-2010, 20:51
به ترتیب زیر عمل کنید:
رو My computer کلیک راست، بعدش گزینه ،Manage ، حالا در صفحه ای که باز میشه:

Disc management رو بزنید و از گزینه More action طبق شکل زیر:
بعد remove رو بزنید و درایو دیگه در My Computer نمیشه..
این عمل به راحتی برگشت پذیهره و میشه درایو رو برگردوند
موفق باشید:11:
REMOVE !!!!!:18:
مطمئنی دوست من؟ اسمش خطرناکه.بعد چطوری میشه برگردوند؟:question:

kiuq
24-08-2010, 21:06
REMOVE !!!!!
مطمئنی دوست من؟ اسمش خطرناکه.بعد چطوری میشه برگردوند؟
گفتم که نگران نباشید..
به راحتی با همون راه کافیه به درایو یه اسم بدید دوباره میاد..
موفق باشید

SANBOR
25-08-2010, 04:19
سلام دوستان
من لپ تاپ k52jr دارم
مشکل من برعکس نشون دادن عکس خودم در دوربین میباشد
لطفا راهنمایی کنید

alibababa
25-08-2010, 10:25
سلام برو بكس
از حالا هر كي مشكلي در باره ي لب تاب داره اينجا بنويسه :thumbsdow
سلام. یه لپ تاپ فوجیتسو زیمنس دارم. مدتیه وقتی میره استند بای اولا که فقط با کلید پاور برمیگرده ثانیا اینکه خیلی وقتا برنمیگرده. گاهی میشه تا بیست سی بار کامپیوتر رو خاموش روشن می کنم تا ویندوز بالا بیاد. هیچ پیامی هم نمیده. تازگی ها یک مشکل دیگه پیدا کرده حین کار کردن یه دفعه قفل میکنه و مجبورم خاموش کنم و دوباره روشن کنم بعضی وقتا خودش ری استارت میکنه البته این دفعه پیغام میده درباره فایلی با پسوند ant.. که ظاهرا مربوط به کارت گرافیک میشه. چند بار کارت گرافیک رو نصب مجدد کردم اما افاقه نکرد.مریض داره از دست میره

M E H R A N
25-08-2010, 13:31
سلام دوستان
من لپ تاپ k52jr دارم
مشکل من برعکس نشون دادن عکس خودم در دوربین میباشد
لطفا راهنمایی کنید

برو توی Device Manager و Imaging Device رو پیدا کن. اونجا روی USB 2.0 کلیک راست کن و Properties رو بزن.

صفحه ی Properties که باز شد از بالاش برو توی تب Details و در قسمت Property توی لیستش Hardware Ids رو انتخاب کن. بعد یک عکس ازش بگیر و اینجا بزار تا ببینم چی به چیه.

تب Driver هم نگاه کن ببین Driver Version رو چند نوشته؟

jyjy
25-08-2010, 17:52
سلام
ویندوزWindows® 7 Professional 64-bit اورجینال لب تاپم به دلایلی پاک شد من خودم یه ویندوز Windows® 7 Professional 64-bit نصب کردم تموم درایورهاشو از سایت رسمی سونی دانلود کردم ولی یکی اینکه الان اون کارایی که اورجینال داشت الان این ویندوز7 نداره.مثلا الان دیگه فینگر پرینتر - بعضی دکمه های fn (کنتراست) کار نمیکنه.نمیدونم چرا ولی من تموم درایور ها را دان کردم اما درست نمیشه
sony VAIO VPCCW1AGX/U

درضمن بازیها هم به صورت فول اسکیرین دیگه نیست فقط وسط صفحه هست

saman3230
25-08-2010, 18:06
سلام
ویندوزWindows® 7 Professional 64-bit اورجینال لب تاپم به دلایلی پاک شد من خودم یه ویندوز Windows® 7 Professional 64-bit نصب کردم تموم درایورهاشو از سایت رسمی سونی دانلود کردم ولی یکی اینکه الان اون کارایی که اورجینال داشت الان این ویندوز7 نداره.مثلا الان دیگه فینگر پرینتر - بعضی دکمه های fn (کنتراست) کار نمیکنه.نمیدونم چرا ولی من تموم درایور ها را دان کردم اما درست نمیشه
sony VAIO VPCCW1AGX/U

درضمن بازیها هم به صورت فول اسکیرین دیگه نیست فقط وسط صفحه هست

شما لپ تاپ موقعی که خاموشه با دکمه VAIO روشن کن

اگر درایو ریکاوری رو نپرونده باشی وارد مرحله ریکاوری میشه و مججدا می تونی ویندوز اصلی و اورجینال خودتو رو ریکاوری کنی

jyjy
25-08-2010, 18:25
شما لپ تاپ موقعی که خاموشه با دکمه VAIO روشن کن

اگر درایو ریکاوری رو نپرونده باشی وارد مرحله ریکاوری میشه و مججدا می تونی ویندوز اصلی و اورجینال خودتو رو ریکاوری کنی

من دکمه vaio نمی بینم
فکر کنم ریکاوری پریده باشه چون این قضیه ماله 3 ماه پیشه یه بار xp که توی جعبه لپ تاپ بود را نصب کردم که فکر کنم اونم ریکاوری بود و یه بار هم سون ولی درایور c فرمت کامل نکردم!!!!!!!

saman3230
25-08-2010, 18:32
من دکمه vaio نمی بینم
فکر کنم ریکاوری پریده باشه چون این قضیه ماله 3 ماه پیشه یه بار xp که توی جعبه لپ تاپ بود را نصب کردم که فکر کنم اونم ریکاوری بود و یه بار هم سون ولی درایور c فرمت کامل نکردم!!!!!!!

عزیز مگه لپ تاپ شما این شکلی نیست ؟

jyjy
25-08-2010, 18:36

عزیز مگه لپ تاپ شما این شکلی نیست ؟

چراهمه چیز ش مثل شکله ولی اون سه تا دکمه ای که بغل power هست,نیست!!!!!!!!!
نمیدونم چرا؟

jyjy
25-08-2010, 19:00
اینم عکسش

ببخشید کیفیت زیاد خوب نیست

saman3230
25-08-2010, 21:31
شما cw1 دارید پس بهترهقبل ازبالا آمدن ویندوز f10 رو بزنید

ببیند وارد مرحله ریکاوری می شوید یا خیر اگر نشدید برنامه VAIO CARE رو دانلود کنید و از طریق اون اقدام به ساخت ریکارو.ی کنید

am_64
25-08-2010, 22:25
سلام کسی راه حل ساده ای برای اینکه اطلاعات پاک شده هارد قابل بازیابی نباشه ، سراغ داره ؟
یکی از دوستان گفته بود که برای اینکار باید هاردتو از اطلاعات بیخودی پر کنی بعد پسنودشو عوض کنی
کسی راه حل ساده ای نداره ارائه بده ؟

saman3230
26-08-2010, 00:07
سلام کسی راه حل ساده ای برای اینکه اطلاعات پاک شده هارد قابل بازیابی نباشه ، سراغ داره ؟
یکی از دوستان گفته بود که برای اینکار باید هاردتو از اطلاعات بیخودی پر کنی بعد پسنودشو عوض کنی

دوست عزیز ب جزء این راه راهی نیست

هرجوری دیگه پاک کنی بازم برگردانده میشه

M E H R A N
26-08-2010, 01:55

از برنامه ی Tuneup Utilities استفاده کن.
نصب که کردی روی پارتیشنی که اطلاعات توش داری کلیک راست کن. یک گزینه که مربوط به Tuneup و پاک کردن فایل ها میشه به کلیک راست اضافه شده. اونو انتخاب کن.

بعد نحوه پاک شدن فایل ها رو از 7 به بالا بزار و شیوه ای رو که دوست داری پاک بشند رو هم انتخاب کن. هر چقدر شیوه اش سخت گیرانه تر باشه مدت زمان پاک کردنش بیشتر طول میکشه.

SANBOR
26-08-2010, 09:53
برو توی Device Manager و Imaging Device رو پیدا کن. اونجا روی USB 2.0 کلیک راست کن و Properties رو بزن.

صفحه ی Properties که باز شد از بالاش برو توی تب Details و در قسمت Property توی لیستش Hardware Ids رو انتخاب کن. بعد یک عکس ازش بگیر و اینجا بزار تا ببینم چی به چیه.

تب Driver هم نگاه کن ببین Driver Version رو چند نوشته؟

سلام دوست عزیز برای من نوشته
USB\VID_174F&PID_1120&REV_0121&MI_00
USB\VID_174F&PID_1120&MI_00

متشکرم

one-boy
26-08-2010, 12:36
سلام
من یک Acer 5741G خریدم.حالا میخوام درایورهایش رو از سایت خود ایسر دانلود کنم.برای بعضی قطعات دو یا سه نوع مدل گذاشته برای دانلود که من نمیدونم برای دستگاه من کدو.م نوع استفاده شده لطفآ اگر میدونید بگید مرسی.
برای بلوتوث دو نوع Atheros و Broadcom
برای تاچ پد سه نوع ALPS و ELANTECH و Synaptics
برای وایرلس دو نوع Atheros و Broadcom
ممنون

M E H R A N
26-08-2010, 13:15
سلام دوست عزیز برای من نوشته
USB\VID_174F&PID_1120&REV_0121&MI_00
USB\VID_174F&PID_1120&MI_00

متشکرم

مرسی,
مطمئنی فقط همینو ازت خواسته بودم؟ :blink:

amin n & i series
26-08-2010, 16:39
سلام به تمام دوستان عزیز
من متاسفانه با لب تابم یه مشکل دارم گفتم اینجا مطرح کنم ایشالا دوستان کمک کنند
من یه لب تاب k52jc asus دارم
کارت گرافیکش gt310 1 گیگ هست .ولی وقتی تو پروپرتیس و تو اسکرین رزلوشن میرم اونجا زده 64mb .همچنین تو یه بازی مثل فوتبال که میرم میزنه کارت گرافیک شما پایینه و حداقل شما به 128 مگابایت کارت گرافیک نیاز دارید.
در ضمن تو پروپرتیس هم که میرم کارت گرافیک رو به اسم انویدیا تمیشناسه و میزنه intel hd
ولی با برنامه gpu z که میرم گارت گرافیکم رو که 1گیگ هست راحت میشناسه
من با لب تاب n61jv هم همین مشکلو داشتم<در ضمن تمام درایور ها رو هم کامل نصب کردم>
اگه دوستان بتونن راهنماییم کنن واقعا ممنون میشم

M E H R A N
26-08-2010, 16:46
سلام به تمام دوستان عزیز
من متاسفانه با لب تابم یه مشکل دارم گفتم اینجا مطرح کنم ایشالا دوستان کمک کنند
من یه لب تاب k52jc دارم
کارت گرافیکش gt310 1 گیگ هست .ولی وقتی تو پروپرتیس و تو اسکرین رزلوشن میرم اونجا زده 64mb .همچنین تو یه بازی مثل فوتبال که میرم میزنه کارت گرافیک شما پایینه و حداقل شما به 128 مگابایت کارت گرافیک نیاز دارید.
در ضمن تو پروپرتیس هم که میرم کارت گرافیک رو به اسم انویدیا تمیشناسه و میزنه intel hd
ولی با برنامه gpu z که میرم گارت گرافیکم رو که 1گیگ هست راحت میشناسه
من با لب تاب n61jv هم همین مشکلو داشتم<در ضمن تمام درایور ها رو هم کامل نصب کردم>
اگه دوستان بتونن راهنماییم کنن واقعا ممنون میشم

این مشکل نیست چون طرز کار این لپ ها همینه که وقتی از باتری استفاده بشه اتوماتیک از گرافیک اینتل استفاده میکنه و وقتی به برق وصل باشه و High Performance هم در Power4Gear استفاده بشه اونوقت از گرافیگ اصلی استفاده میکنه.

amin n & i series
26-08-2010, 17:02
ولی وقتی هم به برق وصلش میکنم یا وقتی که رو حالت High Performance میذارم باز هیچ تفاوتی ایجاد نمیشه و باز همون پیغامو که کارت گرافیکتون پایینه تو بازی ها میزنه
به نظرتون باطریشو در بیارم ؟؟و بدون باطری لب تابو روشن کنم؟؟؟

Ghasem.M
26-08-2010, 17:02
سلام
من می خواستم کیس PC ام رو با پورت مانیتور به لب تاپ وصل کنم. امکانش هست که بشه از لبتاپ به عنوان مانیتور استفاده کرد؟ یعنی مثل مانیتور های معمولی که با زدن کلید Pause سویچ میشن بین 2 تا کیس تو لبتاپ هم این امکان هست؟ من وقتی از کلید ترکیبی استفاده میکنم صفحه سیاه میشه!

M E H R A N
26-08-2010, 17:24
ولی وقتی هم به برق وصلش میکنم یا وقتی که رو حالت High Performance میذارم باز هیچ تفاوتی ایجاد نمیشه و باز همون پیغامو که کارت گرافیکتون پایینه تو بازی ها میزنه
به نظرتون باطریشو در بیارم ؟؟و بدون باطری لب تابو روشن کنم؟؟؟

نه لازم نیست باتری رو در بیاری. وقتی روی حالت Plugged in باشه و به برق وصل باشه لپ تاپ اتوماتیک ارتباط با باتری رو قطع میکنه و از برق استفاده میکنه.

شما قسمت های زیر رو در حالت استفاده از برق شهری چک کن. از روی شماره ها برو جلو و اگر جایی فرق میکنه به حالتی در بیار که در عکس میبینی. بعد ریستارت کن و دوباره آزمایش کن.
اگر هم تنظیمات یکیه و فرقی با عکس زیر نداره موردی که به ذهن من میرسه آپدیت نبودن بایوس و یا درایو اینتل هست چون نمیتونه بین این 2 کارت گرافیک سویچ کنه. پس باید این 2 تا رو آپدیت کنی.

amin n & i series
26-08-2010, 18:11
ممنون دوست عزیز
اینکارو که گفتید میکنم بعد خبر میدم

farshidcivil
26-08-2010, 19:05
با سلام
نمیدونم سوالمو جایه درستی مطرح میکنم یا نه من سه sony vaio cs36Gj دارم یه سال پیش خریدم تا حالا واسم خوب کار کرده ولی یه مدتیه فنش بد جور صدا میده، مخصوصا زمانیکه مدت زیادی باش کار میکنم

hamid.m.n
26-08-2010, 20:21
سلام دوستان کسی میدونه حداکثر توان خروجی هدفون vaio f111 چه قدره؟
می خوام یه اسپیکر 60 وات بگیرم .می خوام ببینم می تونم از نهایت صدای اسپیکر
استفاده کنم.

SANBOR
26-08-2010, 20:36
مرسی,
مطمئنی فقط همینو ازت خواسته بودم؟ :blink:
دوست عزیز در مورد عکس من بلد نیستم چطور بزارم
در مورد ورژن اصلا درایوی نصب نمیشه و خود ویندوز 7 به صورت اتوماتیک میشناسه

V E S T A
26-08-2010, 20:47
دوستان من رو درایو H کلیک راست کردم و از قسمت Properties >>> previos versions>>>restore همه فایل

ها رو بر گردوندم ولی نمیدونم چیکار کردم که فایلام نا پدید شده بود:31: اگه کسی اطلاعی داره ممنون میشم

راهنمایی کنه

یه سوال دیگه اینکه تو درایو C چند تا فایل اضافه شده ..این فایل ها چی هستن ؟ اگه delete شن مشکلی برای ویندوز پیش میاد؟

کسی جواب سوالای منو نمیدونه ؟:20:

M E H R A N
26-08-2010, 21:32
دوست عزیز در مورد عکس من بلد نیستم چطور بزارم
در مورد ورژن اصلا درایوی نصب نمیشه و خود ویندوز 7 به صورت اتوماتیک میشناسه

پس اگر اینطوره کارهای زیر رو بکن. اینم بهتون بگم با توجه به اینکه سخت افزار بکار رفته یعنی وب کم VID_174F&PID_1120&MI_00 است بنابراین مدل وب کم شما D-Max است. اینو بخاطر داشته باش یه زمانی به دردت میخوره. من چون حدس میزنم ویندوز 7 شما 64 بیتی باشه بنابراین درایو 64 بیتی رو براتون گذاشتم. اگر غیر از اینه و 32 بیتی استفاده میکنی. بگو تا 32 بیتی را هم بزارم.

1. فایل زیر رو دانلود کن و از Zip خارجش کن تا بصورت یک فولدر در بیاد و بتونی فایل های توشو ببینی.

2. وارد Device Manager شو و روی درایو وب کم کلیک راست کن و Update Drive رو بزن.

3. در صفحه ای که برات باز میشه Browse My Computer.... را کلیک کن.

4. روی Browse کلیک کن و مسیری فولدر Camera_D-MAX_WIN7_64_Z7312191 را پیدا کن و بهش بده.

بعدش Next رو بزن و صبر کن نصب بشه. اگر بعد از نصب ازت ریستارت نخواست خودت دستی ریستارت کن و نتیجه رو چک کن.

موفق باشی.

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

کسی جواب سوالای منو نمیدونه ؟:20:

این فایل ها مال VC++2005 هستند. ممکنه برنامه ای نصب کرده باشید که به Visual Studio احتیاج داشته و اون برنامه هم چون نسخه ی قدیمی بوده بنابراین VC++2005 vرو نصب کرده.

اول شما نسخه ی جدید رو دانلود کنید. بعد این فایل هایی که در سیستم شما هست رو پاک کنید و نسخه ی جدید رو نصب کنید.

LAPTOP SERVICE
26-08-2010, 23:28
با سلام
نمیدونم سوالمو جایه درستی مطرح میکنم یا نه من سه sony vaio cs36Gj دارم یه سال پیش خریدم تا حالا واسم خوب کار کرده ولی یه مدتیه فنش بد جور صدا میده، مخصوصا زمانیکه مدت زیادی باش کار میکنم

مشکل خرابی فن روی لپ تاپهای سونی سری CS وجود دارد و می بایست فن سرویس شده و یا در غیر این صورت تعویض شود.

farshidcivil
27-08-2010, 10:05
مشکل خرابی فن روی لپ تاپهای سونی سری CS وجود دارد و می بایست فن سرویس شده و یا در غیر این صورت تعویض شود.

شامل گارانتی میشه، هزینه ش چقده میشه؟

LAPTOP SERVICE
27-08-2010, 11:13
شامل گارانتی میشه، هزینه ش چقده میشه؟

بله شامل گارانتی می شود.
اگر گارانتی قبول نکرد 60 الی 70 تومان باید هزینه کنید تا تعویض شود.

amin n & i series
27-08-2010, 11:25
ممنون مهران جان بابت راهنمایی های خوبت
رفتم تنظیمات رو جک کردم ولی با تنظیماتی که شما گفتید یکی بود
حالا برم دوباره ابدیت های vga و بایوس رو بگیرم ببینم چی میشه
باز هم ممنون بابت راهنمایی هات
اگه فکر جدیدی هم به ذهنتون رسید ممنون میشم بگید

jyjy
27-08-2010, 14:03
شما cw1 دارید پس بهترهقبل ازبالا آمدن ویندوز f10 رو بزنید

ببیند وارد مرحله ریکاوری می شوید یا خیر اگر نشدید برنامه VAIO CARE رو دانلود کنید و از طریق اون اقدام به ساخت ریکارو.ی کنید

اقا من این کار کرده بودم ولی دوباره امتحان کردم(منظورم f10 )
تا 95% رفت ولی این ارور را داد

وقتی هم ok را میزنم سیستم ریست میشه و بجای ویندوز 7 , xp میاد بالا.
کم کم بی خیال اون ویندوز 7اورجینال شدم.اخه دیگه خسته شدم تا حالا سه بار به صورت دستی ویندوز7 نصب کردم همون طور که گفتم درایورشو که از سایت سونی دان کرده بودم را نصب کردم ولی گفتم مثل اون اورجینال نمیشه(فینگر کار,fn براینس,....کار نمیکنه).
درضمن اون پارتیشن مخفی هم فکر کنم سالم باشه.توی پارتیشنها زده 8 گیگ فضای کل که 1.5 گیگ خالی.جلوی اون هم زده oem(reserved

V E S T A
27-08-2010, 14:05
ممنون آقا مهران

دوستان درباره علت پاک شدن اطلاعات رو درایو H کسی اطلاعی داره..ممنون میشم راهنمایی کنید:11:

سلام

دوستان من سیستمم رو با آویرا تو safe mode اسکن کردم وچیزی ام پیدا نکرد ولی وقتی سیستم رو ری استارت کردم تمام فایل هام پاک شد درایو ها هم شبیه زمانی شده بود که تازه پارتیشن بندی کرده بودم ..مطمئنم که ویروسی نداشتم ...علتش چیه ؟

راهنمایی کنه

SANBOR
28-08-2010, 12:18
پس اگر اینطوره کارهای زیر رو بکن. اینم بهتون بگم با توجه به اینکه سخت افزار بکار رفته یعنی وب کم VID_174F&PID_1120&MI_00 است بنابراین مدل وب کم شما D-Max است. اینو بخاطر داشته باش یه زمانی به دردت میخوره. من چون حدس میزنم ویندوز 7 شما 64 بیتی باشه بنابراین درایو 64 بیتی رو براتون گذاشتم. اگر غیر از اینه و 32 بیتی استفاده میکنی. بگو تا 32 بیتی را هم بزارم.

1. فایل زیر رو دانلود کن و از Zip خارجش کن تا بصورت یک فولدر در بیاد و بتونی فایل های توشو ببینی.

2. وارد Device Manager شو و روی درایو وب کم کلیک راست کن و Update Drive رو بزن.

3. در صفحه ای که برات باز میشه Browse My Computer.... را کلیک کن.

4. روی Browse کلیک کن و مسیری فولدر Camera_D-MAX_WIN7_64_Z7312191 را پیدا کن و بهش بده.

بعدش Next رو بزن و صبر کن نصب بشه. اگر بعد از نصب ازت ریستارت نخواست خودت دستی ریستارت کن و نتیجه رو چک کن.

موفق باشی.

متشکرم دوست عزیز من

P.30.MAN
28-08-2010, 14:36
من یک vaio ea1agg دارم :
اول میخوستم ببینم هاردش 500 هست ولی روی درایو c میزنه 450 gb !!!!
و اینکه هر 1-2 روز حدود 1 گیگابایت از هاردم کم میشه حتی موقعی که نه چیزی روش میریزم نه چیزی دانلود میکنم حتی auto update ویندورز رو هم خاموش کردم ولی بازم اینجوری شد!!!(البته وایرلسش روشنه و از اینترنت استفاده میکنم)
مشکل از کجاست؟؟؟

majid_3ma
28-08-2010, 14:52
من یک vaio ea1agg دارم :
اول میخوستم ببینم هاردش 500 هست ولی روی درایو c میزنه 450 gb !!!!
و اینکه هر 1-2 روز حدود 1 گیگابایت از هاردم کم میشه حتی موقعی که نه چیزی روش میریزم نه چیزی دانلود میکنم حتی auto update ویندورز رو هم خاموش کردم ولی بازم اینجوری شد!!!(البته وایرلسش روشنه و از اینترنت استفاده میکنم)
مشکل از کجاست؟؟؟
450 گیگ رو حدود 7 8 گیگ درایو ریکاوری گرفته که شما در حالت عادی نمیبینید.
و دلیل کم شدن این هست که شما وقتی در اینترنت چرخ میزنید صفحه هایی که باز میکنید دانلود میشه و این صفحات در Temp ویندوز داخل درایو C ذخیره میشه

ux50v
28-08-2010, 18:01
با سلام
دوستان خسته نباشید
asus ux50vویندوزم 7 64 بیتی
fn+f2 رو میزنم روی صحفه مانیتور ان و اف میشه ولی سمت راست پایین صحفه میزنه conect not avalaibale
نرم افزار مربوطش هم رو از سایت ایسوس گرفتم و نصب کردم ولی بازم هیچی نشد
مشکل اینه که تو دفترچه زده بلوتوث و وایرلس اما توی تاپیکی اینجحا خوندم میگه این مدل بلوتوث رو اختیاری میذارن یا همچین چیزی ولی وایرلسش که باید فعال باشه که نیست
پیشاپیش ممنون

ux50v
28-08-2010, 18:02
با سلام
دوستان خسته نباشید
fn+f2 رو میزنم روی صحفه مانیتور ان و اف میشه ولی سمت راست پایین صحفه میزنه conect not avalaibale
مشکل اینه که تو دفترچه زده بلوتوث و وایرلس اما توی تاپیکی اینجحا خوندم میگه این مدل بلوتوث رو اختیاری میذارن یا همچین چیزی ولی وایرلسش که باید فعال باشه که نیست
پیشاپیش ممنون

jyjy
28-08-2010, 22:16

کم کم بی خیال اون ویندوز 7اورجینال شدم.اخه دیگه خسته شدم تا حالا سه بار به صورت دستی ویندوز7 نصب کردم همون طور که گفتم درایورشو که از سایت سونی دان کرده بودم را نصب کردم ولی گفتم مثل اون اورجینال نمیشه(فینگر ,fn براینس,....کار نمیکنه).
درضمن اون پارتیشن مخفی هم فکر کنم سالم باشه.توی پارتیشنها زده 8 گیگ فضای کل که 1.5 گیگ خالی.جلوی اون هم زده oem(reserved

کسی نیست بیشتر کمک کنه!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مدل sony VPCCW1AGX/U

majid_3ma
29-08-2010, 01:25

کم کم بی خیال اون ویندوز 7اورجینال شدم.اخه دیگه خسته شدم تا حالا سه بار به صورت دستی ویندوز7 نصب کردم همون طور که گفتم درایورشو که از سایت سونی دان کرده بودم را نصب کردم ولی گفتم مثل اون اورجینال نمیشه(فینگر کار,fn براینس,....کار نمیکنه).

شما می تونید از Reinstall windows یا Restore complete system استفاده کنیدفقط Restore complete system کل هارد رو بهم میریزه و یک خوبیه دیگه ای هم که داره می تونید درایو C رو اندازش رو تغییر بدین و راحت پارتیشن بندی کنید.

majid_3ma
29-08-2010, 01:31
با سلام
دوستان خسته نباشید
پیشاپیش ممنون
مطمئنی واشه خاموش روشن کردن بلوتوث و وایرلس هست این حرکتی که می گید انجام میشه برای اتصال به مانیتور برای خروجی تصویر اتفاق می افته دکمه ها رو با دقت ببینید یا عکسش رو بزارید دقیق تر راهنمایی کنیم شما رو

PSPMAN
29-08-2010, 01:38
لپتابم HP DV6699de هستش.
اول که گرفتم fp اش کار میکرد.ولی همون موقع سیستمو ریختم به همو یه ویستا + Win Server 2008 ریختم که از اون به بعد fp تو هیچ کدومشون کار نمیکنه.
این درایورم از سایت اچ پی گرفتم:
AuthenTec Inc. AES2501 Fingerprint Driver
ولی انگار نه انگار چیزی نصب شده.
یه جا میگفت باید یه سری برنامه ها رو قبلش نصب کنب تا fp کار کنه. ولی یادمه هیچ کدوم از اونا رو سیستم من (نه ویستا نه سرور) نصب نشدن.
اصلا انگار طلسم شده:41:

حالا کلا برای کارکرد fp باید چه کارهائی رو انجام داد؟

majid_3ma
29-08-2010, 03:34
لپتابم HP DV6699de هستش.
اول که گرفتم fp اش کار میکرد.ولی همون موقع سیستمو ریختم به همو یه ویستا + Win Server 2008 ریختم که از اون به بعد fp تو هیچ کدومشون کار نمیکنه.
یه جا میگفت باید یه سری برنامه ها رو قبلش نصب کنب تا fp کار کنه. ولی یادمه هیچ کدوم از اونا رو سیستم من (نه ویستا نه سرور) نصب نشدن.

فقط درایور رو نصب کردی؟
نرم افزار همراهش رو نصب کردی؟
چند MB هیست این فایلی که دانلود کردی؟

PSPMAN
29-08-2010, 03:45
فقط درایور رو نصب کردی؟
نرم افزار همراهش رو نصب کردی؟
چند MB هیست این فایلی که دانلود کردی؟

نرم افزار همراهی نداشت.حجمش 7 مگه از اینجا گرفتم:

اگه لپتاب اچ پی داری اسم درایورها یا نرم افزارهائی که نصب کردی رو بگو برم دنبالشون

saam_metal5
29-08-2010, 09:11
سلام دوستان من دیگه از دست این لپتاپ دل 1558 خودمرو میکشم:45:وقتی روشن میکنم بعد از یک مدت کوتاهی همه پورتهای USB کار نمیکنن حتی بعضی وقتا تاچ پد هم کار نمی کنه بخدا دیگه نمید ونم چیکار کنم چند بار ویندوز عوض کردم ولی بازم........تورو خدا یکی کمکم بکنه ممنون میشم

majid_3ma
29-08-2010, 09:35
سلام دوستان من دیگه از دست این لپتاپ دل 1558 خودمرو میکشم:45:وقتی روشن میکنم بعد از یک مدت کوتاهی همه پورتهای USB کار نمیکنن حتی بعضی وقتا تاچ پد هم کار نمی کنه بخدا دیگه نمید ونم چیکار کنم چند بار ویندوز عوض کردم ولی بازم........تورو خدا یکی کمکم بکنه ممنون میشم

USB ها برق دارن؟
وقتی USB وصل می کنی ارور میده؟

saam_metal5
29-08-2010, 10:54
USB ها برق دارن؟
وقتی USB وصل می کنی ارور میده؟
نه دوست من برق ندارن به وقتی فعال باشن قشنگ کار میکنن مشکلی نداره تازه الان به یک مشکل جدید گرفتار شدم یکهو میبینی در حال انجام کاری هستی که او صفحه خشکش میزنه فقط چند لحظه موس کار میکنه که دیگه اونم از کار میوفته و دیگه هیچ گاری نمیشه کرد و باید پاور رو بزنیم تا خاموش یشه راستی یکی از دوستام که دسک تاپ داره الان بهم گفت همین مشکل رو داره ویندوز من 7 هست من الان کل سخت افزارهای usb رو کشیدم فعلا که اینو دارم مینویسم داره کار میکنه حالا شما بگین من چیکار بکنم؟:41:

majid_3ma
29-08-2010, 11:08
نه دوست من برق ندارن به وقتی فعال باشن قشنگ کار میکنن مشکلی نداره تازه الان به یک مشکل جدید گرفتار شدم یکهو میبینی در حال انجام کاری هستی که او صفحه خشکش میزنه فقط چند لحظه موس کار میکنه که دیگه اونم از کار میوفته و دیگه هیچ گاری نمیشه کرد و باید پاور رو بزنیم تا خاموش یشه:41:
چه ویندوزی نصب هست روی دستگاهت؟
با خود دل تست گرفتی از دستگاهت؟

jyjy
29-08-2010, 11:28
شما می تونید از Reinstall windows یا Restore complete system استفاده کنیدفقط Restore complete system کل هارد رو بهم میریزه و یک خوبیه دیگه ای هم که داره می تونید درایو C رو اندازش رو تغییر بدین و راحت پارتیشن بندی کنید.
من اول همین کار کردم یعنی گزینه از Restore complete system انتخاب کردم ولی پیغام میده که اول باید درایور c را Restore کنم؟
وقتی هم Restore میکنی xp میاد بالا!!!!!!!!!

majid_3ma
29-08-2010, 11:39
من اول همین کار کردم یعنی گزینه از Restore complete system انتخاب کردم ولی پیغام میده که اول باید درایور c را Restore کنم؟
وقتی هم Restore میکنی xp میاد بالا!!!!!!!!!

دیسک های ریکاوری رو ساختی؟

jyjy
29-08-2010, 11:44
دیسک های ریکاوری رو ساختی؟

نه,یکی از بزرگترین اشتباهام بود!!!
حالا نمیشه کاری کرد؟

saman3230
29-08-2010, 11:53
نه,یکی از بزرگترین اشتباهام بود!!!
حالا نمیشه کاری کرد؟

بهترین برای شما اینکه شما ویندوز 7 نصب کنید

برامه VAIO CARE رو دانلود کنید و ا طریق اون ریکاوری و بسازید چون هنوز درایو ریکاوری شما وجود داره

jyjy
29-08-2010, 12:19
بهترین برای شما اینکه شما ویندوز 7 نصب کنید

برامه VAIO CARE رو دانلود کنید و ا طریق اون ریکاوری و بسازید چون هنوز درایو ریکاوری شما وجود داره

بله.الان ویندوز 7 روی لپ تاپ نصبه ولی درباره VAIO CARE باید بگم من توی سایت رسمی سونی یه چیزایی پیدا کردم اما توی نصب ارور میده . لینکها را پایین گذاشتم.خودم فکر میکنم اصلا این ها برنامه اصلی VAIO CARE نیست.

saman3230
29-08-2010, 12:24
بله.الان ویندوز 7 روی لپ تاپ نصبه ولی درباره VAIO CARE باید بگم من توی سایت رسمی سونی یه چیزایی پیدا کردم اما توی نصب ارور میده . لینکها را پایین گذاشتم.خودم فکر میکنم اصلا این ها برنامه اصلی VAIO CARE نیست.

مدل لپ تاپت رو دقیقا بگو

jyjy
29-08-2010, 12:27
مدل لپ تاپت رو دقیقا بگو
بفرمائید VPCCW1AGX/U

saman3230
29-08-2010, 12:34
بفرمائید VPCCW1AGX/U

خدمتت پسر خوب

بعد از نصب بگو که بگم چیکار کنی

saam_metal5
29-08-2010, 12:42
چه ویندوزی نصب هست روی دستگاهت؟
با خود دل تست گرفتی از دستگاهت؟
داداش ویندوز 7 اولتیمیت کرک شده هست نه با خود دل تست نکردم چجوری تست میکنن؟راستی الان من رو پورتهای usb خودم هیچی نصب نکردم الان داره کار میکنه مشکلی نداره ولی فکر کنم تا یک چیزی مثل موس یا چیز دیگه به usb بزنم این مشکل پیش میاد دوستان متخصص بگن چیکار کنم به نظرتون مشکل عمده من چیه؟

majid_3ma
29-08-2010, 12:47
داداش ویندوز 7 اولتیمیت کرک شده هست نه با خود دل تست نکردم چجوری تست میکنن؟راستی الان من رو پورتهای usb خودم هیچی نصب نکردم الان داره کار میکنه مشکلی نداره ولی فکر کنم تا یک چیزی مثل موس یا چیز دیگه به usb بزنم این مشکل پیش میاد دوستان متخصص بگن چیکار کنم به نظرتون مشکل عمده من چیه؟
دستگاه رو ریست کن وقتی صفحه دل آمد باید F12 رو بزنی بره توی بوت منو و از اونجا diagnostic را انتخاب کنید
اونجا تمام قطعات رو برات تست می کنه و اگه مشکل سخت افزاری باشه میگه بهت
موفق باشی
جوابشو به ما هم بده که چی شد

jyjy
29-08-2010, 13:12
خدمتت پسر خوب

بعد از نصب بگو که بگم چیکار کنی

خوب الان نصبه دوست عزیز
چیکار باید کرد؟

saman3230
29-08-2010, 13:20
خوب الان نصبه دوست عزیز
چیکار باید کرد؟

اجراش کن

از گزینه recovery & restore گزینه create recovery disk رو بزن

2 تا دی وی دی خام 4 gb یا یه دونه دی وی دی9 بگذر رو ریکاوری بگیر

one-boy
29-08-2010, 13:25
سلام
من اولین باره با ویندوز 7 کار میکنم.نمیدونم چرا در قسمت Regional and languague ویندوز من زبان فارسی وجود نداره و قسمت instal file to complex script and right to left languague رو هم پیدا نمیکنم.چکار باید بکنم؟ویندوز 7 ultimate

jyjy
29-08-2010, 13:26
اجراش کن

از گزینه recovery & restore گزینه create recovery disk رو بزن

2 تا دی وی دی خام 4 gb یا یه دونه دی وی دی9 بگذر رو ریکاوری بگیر
توی گزینه recovery & restore گزینه create recovery disk نداریم !!!!!!!!!
فقط restore windows و install application and drivers داریم.

one-boy
29-08-2010, 13:28
با سلام
میخواستم اگه ممکنه بفرایید که باطری لب تاب Acer 5741G از چه نوعی هست؟ Lithium-ion یا نیکل کادمیوم یا چیز دیگه؟
ممنون.

saman3230
29-08-2010, 13:28
سلام
من اولین باره با ویندوز 7 کار میکنم.نمیدونم چرا در قسمت Regional and languague ویندوز من زبان فارسی وجود نداره و قسمت instal file to complex script and right to left languague رو هم پیدا نمیکنم.چکار باید بکنم؟ویندوز 7 ultimate

شما start -> control panel -> clock languge and region -> change keyboard and ohe input -> change keyboard-> add رو بزن و Persian رو انتخاب کن

one-boy
29-08-2010, 13:30
شما start -> control panel -> clock languge and region -> change keyboard and ohe input -> change keyboard-> add رو بزن و Persian رو انتخاب کن
ممنون.خواستم تشکر کنم اما نمیدونم چرا گزینه تشکر زیر پست شما نیست!به هر حال ممنون.

saam_metal5
29-08-2010, 13:56
دستگاه رو ریست کن وقتی صفحه دل آمد باید F12 رو بزنی بره توی بوت منو و از اونجا diagnostic را انتخاب کنید
اونجا تمام قطعات رو برات تست می کنه و اگه مشکل سخت افزاری باشه میگه بهت
موفق باشی
جوابشو به ما هم بده که چی شد
آقا بازم شرمنده مزاحم میشم چک کردم والا من که زیاد سر در نمیارم ولی به نظرم مشکلی نداشت با آنتی ویروس هم چک کردم ولی ویروسی پیدا نکرد حالا میگین چیکار بکنم؟باور کنین دیگه دارم دییونه میشم:18:

majid_3ma
29-08-2010, 14:29
آقا بازم شرمنده مزاحم میشم چک کردم والا من که زیاد سر در نمیارم ولی به نظرم مشکلی نداشت با آنتی ویروس هم چک کردم ولی ویروسی پیدا نکرد حالا میگین چیکار بکنم؟باور کنین دیگه دارم دییونه میشم:18:
ویندوزی که تعویض کردی از همه از یک دیسک استفاده شده یا از ویندوز های مختلف؟

saman3230
29-08-2010, 14:46
دوست عزیز آخه چرا وقتی چیزی نمی دونی الکی مردم رو می پیچونی

آخه مشکل USB چه ربطی به دی وی دی ویندوز داره ؟

ببین دوست عزیز شما برو تو DEVICE MANAGER همه پورت های USB رو UNINTALL کن بعد با آخرین ورژن درایور chip مادربردت که از سایت دل می گیری مججدا نصب کن اگر جواب گرفتی که هیج اگر نگرفتی یه DEVICE i/O مثل FLASH بزن USB اگر DETECT کرد و کار کرد که OK شده اگر چراغش روشن شد اما کار نکرد بدون CHIP USB مادربرت مشکل داره !!

PSPMAN
29-08-2010, 19:55
لپتابم HP DV6699de هستش.

کسی لپتاپ اچ پی نداره جواب مارو بده؟
صواب(ثواب) داره

one-boy
29-08-2010, 20:37
با سلام
میخواستم اگه ممکنه بفرایید که باطری لب تاب Acer 5741G از چه نوعی هست؟ Lithium-ion یا نیکل کادمیوم یا چیز دیگه؟
ممنون.
دوستان کسی میتونه نوع این باطری رو به من بگه؟ممنون.

one-boy
29-08-2010, 20:54
با سلام
من میخوام وب کم لبتابم رو تست کنم ببینم کار میکنه یا نه که اگه کار نمیکنه تا گارانتیش تموم نشده از گارانتیش استفاده کنم.چطوری باید با وب کم کار کنم؟آیا باید وارد یاهو مسنجر بشم یا راههای دیگه ای هم داره؟یه PC هم توی خونه دارم که میتونم بوسیله اون با یه آیدی دیگه هم وارد یاهم مسنجر بشم.کلآ تا حالا با وبکم کار نکردم.نه توی لبتاب و نه توی PC اگه میشه راهنمایی بفرمایید که چطوری با وبکم لبتابم کار کنم؟
Acer 5741G
ممنون.

3mm3
29-08-2010, 21:09
آقا به لپ تاپ نمیشه مودم کابلی وصل کرد؟اگه میشه پس چرا وقتی سی دی شو میریزی وصل می کنی اصلا انگار هیچ چیزی بش وصل نشده اسم لپ تاپ اف 11ست

_ermia
29-08-2010, 21:39
دوستان کسی میتونه نوع این باطری رو به من بگه؟ممنون.

Lithium-ion

من میخوام وب کم لبتابم رو تست کنم ببینم کار میکنه یا نه که اگه کار نمیکنه تا گارانتیش تموم نشده از گارانتیش استفاده کنم.چطوری باید با وب کم کار کنم؟آیا باید وارد یاهو مسنجر بشم یا راههای دیگه ای هم داره؟یه PC هم توی خونه دارم که میتونم بوسیله اون با یه آیدی دیگه هم وارد یاهم مسنجر بشم.کلآ تا حالا با وبکم کار نکردم.نه توی لبتاب و نه توی PC اگه میشه راهنمایی بفرمایید که چطوری با وبکم لبتابم کار کنم؟تو Device Manager مشخص میشه که وبکم نصبه یا نه
اما میتونید تو مسنجر هم برید (با یک آیدی کافیه)، از منوی Messenger گزینه My Webcam رو انتخاب کنید، اگه تونستید خودتون رو ببینید، خب درایورش نصبه
اما برای اینکه تو ویندوز هم بتونید از امکانات وبکم استفاده کنید، باید برنامش رو نصب کنید
تو لینک زیر، مدل لپ تاپ رو انتخاب کنید، لیست درایور ها رو براتون میاره، قسمت Application رو انتخاب کنید، فایل مربوط به camera رو دانلود کنید (حالا با توجه به اینکه مدل وب کم شما چیه یکی از اون 3 فایل رو باید دانلود و نصب کنیدف تو Device Manager فکر میکنم تو قسمت Properties مربوط به وب کم، نشون میده اسمش چیه):

ux50v
29-08-2010, 21:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکل در وایرلس و بلوتوث ux50v asus
با سلام
دوستان خسته نباشید

پیشاپیش ممنون fn+f2 رو میزنم روی صحفه مانیتور ان و اف میشه ولی سمت راست پایین صحفه میزنه conect not avalaibale asus ux50vویندوزم 7 64 بیتی

مطمئنی واشه خاموش روشن کردن بلوتوث و وایرلس هست این حرکتی که می گید انجام میشه برای اتصال به مانیتور برای خروجی تصویر اتفاق می افته دکمه ها رو با دقت ببینید یا عکسش رو بزارید دقیق تر راهنمایی کنیم شما رو

روی گزینه troubleshoot تو قسمت کانکشن سمت راست پایین صحفه که خط آنتن رو نشون میده و ضربدر قرمز روشه کلیک کردم و این پیغام رو درباره اررور داد :
if your connect to a hotspot or domin network, contact the network administrator otherwise:
1.unplug or turn the devise
2.after all the lighte on the devise are off, wait last 10 seconds.
.turn the devise back on or plug it back into the power outlet.
to restart a router or access point that has a lulite-in battery, press and quickly release the resa tbutton.

بعد اینکه مطمئنم که دکمه خاموش و روشن کردن (سمت چپ لبتاب هست) دکمه دگه ای هر چی گشتم ندیدم البته fn+f2 که گفتم (بعد از زدن کلید سکت چپ که سخت افزاری استفاده داره فکر کنم!!:2:
از تو دیوایز منجر گزینه وایرلس رو پاک کردم و دوباره نصب ش و هیچ اتفاقی نیفتاد
پیشاپیش مرسیییییییییییییی :46:file:///F:/Documents%20and%20Settings/bahman/Desktop/error.PNG

_ermia
29-08-2010, 21:47
آقا به لپ تاپ نمیشه مودم کابلی وصل کرد؟اگه میشه پس چرا وقتی سی دی شو میریزی وصل می کنی اصلا انگار هیچ چیزی بش وصل نشده اسم لپ تاپ اف 11ست

مودم کابلی یعنی چی؟
مودم ADSL با کابل کراس (کابل شبکه)؟
اگه با کابل شبکه منظورتونه که اصلا نیاز به سی دی و نصب نداره
اگه مودم dial up منظوره که از طریق usb به لپ تاپ میزنید، خب باید تو Device Manager به عنوان یه سخت افزار شناخته شده (یا حداقل شناخته نشده) نشونش بده
اگه جور دیگه منظورتونه که یکم واضح تر بگید،

اسم لپ تاپ اف 11ست هواپیماست مگه؟! :20:

one-boy
29-08-2010, 22:01
واقعآ نمیدونم چطوری از شما تشکر کنم.یک سوال دیگه.اینکه میفرمایید برای اینکه بتونید توی ویندوز هم از وبکم استفاده کنید میخواستم ببینم توی ویندوز چه استفاده هایی میشه از وبکم کرد؟من تا الان فکر میکردم وبکم فقط به درد چت یاهو میخوره.

3mm3
29-08-2010, 22:04
f11cgx vaio=))
مرسی رفیق مودم ای دی اس الو می گم د-لینک2500uیو اس پیم نداره شبکه ام نیست باس وایرلس بخرم با این مودم نمیشه وصل شد؟

_ermia
29-08-2010, 23:53
واقعآ نمیدونم چطوری از شما تشکر کنم.یک سوال دیگه.اینکه میفرمایید برای اینکه بتونید توی ویندوز هم از وبکم استفاده کنید میخواستم ببینم توی ویندوز چه استفاده هایی میشه از وبکم کرد؟من تا الان فکر میکردم وبکم فقط به درد چت یاهو میخوره.

خواهش میکنم، کاری نکردم،
والا خب برای استفاده از وب کم تو ویندوز میتونید از خودتون یا هر چیز دیگه ای، عکس یا فیلم بگیرید :20:
یا اینکه میشه برنامه هایی نصب کرد که با توجه به چهره شما، اجازه ورود به ویندوز رو بده (تعیین هویت بر اساس چهره به جای وارد کردن پسورد) البته نمیدونم برای لپ تاپ شمام میشه یا نه، یعنی نمیدونم برای ایسر برنامش چی هست، من با دل این برنامه رو داشتم
دیگه همینا به ذهنم اومد الان

f11cgx vaio=))
مرسی رفیق مودم ای دی اس الو می گم د-لینک2500uیو اس پیم نداره شبکه ام نیست باس وایرلس بخرم با این مودم نمیشه وصل شد؟

وایرلس چرا؟
مودم شما که پورت LAN (شبکه) داره دیگه، یه کابل شبکه بگیر، یه سرشو بزن به مودم، یه سرشم بزن به پورت LAN لپ تاپ
مگه این مودم شما نیست:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1N2oZPldewOAgnwg_E&t=1&usg=__SmDH9pFRVHJzuquz3zkJFKJG-6s=

اینم لینک راهنمای مودمه که چطور کانفیگش کنید و کانکت بشید:

حالا اگه باز من درست متوجه سوالتون نشدم بگید.

saam_metal5
30-08-2010, 11:24
خوب دوست من ممنون از تمام راهنمایی هات من با چنتا ویندوز امتحان کردم نشد که نشد اواخر که اصلا به پورت هم چزیزی نمیزدی هنگ میکرد

3mm3
30-08-2010, 13:29
رفیق درسته این ماله منه من بلدم مودمو به پی سی وصل کنم وقتی ویندوز جدید میریزم سیدیشو روش نصب کنمو این حرفا مشکل من چیز دیگریست
اون پرت لن مودمو می بینی وقتی ی سرشو به لپ تاپ وصل می کنم اصلا هیچ اتفاقی نمی افته انگار هیچی به لپ تاپ وصل نیست چراغ لن مودمم خاموش می مونه
امکان داره مشکل از سی دی راه اندازی مودم باشه اخه توش هیچ حرفی از سازگاری با ویندوز 7 ننوشته ویستا اکس پی 98و... هست ولی ویندوز 7نو ننوشته

majid_3ma
30-08-2010, 14:53
خوب دوست من ممنون از تمام راهنمایی هات من با چنتا ویندوز امتحان کردم نشد که نشد اواخر که اصلا به پورت هم چزیزی نمیزدی هنگ میکرد
راهی که سامان گفت امتحان کردین؟
احتمالا مشکل سخت افزاریه

---------- Post added at 03:53 PM ---------- Previous post was at 03:49 PM ----------

با سلام
من میخوام وب کم لبتابم رو تست کنم ببینم کار میکنه یا نه که اگه کار نمیکنه تا گارانتیش تموم نشده از گارانتیش استفاده کنم.چطوری باید با وب کم کار کنم؟آیا باید وارد یاهو مسنجر بشم یا راههای دیگه ای هم داره؟یه PC هم توی خونه دارم که میتونم بوسیله اون با یه آیدی دیگه هم وارد یاهم مسنجر بشم.کلآ تا حالا با وبکم کار نکردم.نه توی لبتاب و نه توی PC اگه میشه راهنمایی بفرمایید که چطوری با وبکم لبتابم کار کنم؟
Acer 5741G
ممنون.
اگه ویندوز اورجینالت نصب باشه میتونی با نرم افزار های خود asus باز کنی
اگر هم نه WebCam Recorder را از لینک زیر دانلود کنید.

majid_3ma
30-08-2010, 15:01
رفیق درسته این ماله منه من بلدم مودمو به پی سی وصل کنم وقتی ویندوز جدید میریزم سیدیشو روش نصب کنمو این حرفا مشکل من چیز دیگریست
اون پرت لن مودمو می بینی وقتی ی سرشو به لپ تاپ وصل می کنم اصلا هیچ اتفاقی نمی افته انگار هیچی به لپ تاپ وصل نیست چراغ لن مودمم خاموش می مونه
امکان داره مشکل از سی دی راه اندازی مودم باشه اخه توش هیچ حرفی از سازگاری با ویندوز 7 ننوشته ویستا اکس پی 98و... هست ولی ویندوز 7نو ننوشته
پورت لن اصلا درایور نمی خواد وقتی نصب می کنی
لن دستگاهت درایورش نصب هست یا disable نشده اشتباها؟

_ermia
30-08-2010, 15:35

سازگاری آخه وقتی از پورت LAN استفاده میکنید دیگه معنی نداره، برای اینکه یکی از مزایای استفاده از پورت LAN همینه که دیگه با شناسایی سخت افزار کاری نداره.
من خودم وقتی سون نصب کردم، مودممو نمیشناختش ( از usb که استفاده میکردم) بعد تا وقتی درایورش رو پیدا کنم برای سون، از پورت LAN استفاده کردم
وقتی اصلا چراغ LAN مودم روشن نمیشه:
یا پورت LAN مودم از کار افتاده
یا کابل شبکه خراب شده
یا پورت LAN لپ تاپ کار نمیکنه

از این 3 مورد، این که کابل خراب شده باشه خیلی امکانش بیشتره
یه کامپیوتر دیگه حالا دسکتاپم باشه، ندارید تست کنید؟ فقط مودم رو با همین کابل شبکه ای که دارید بزنید به پورت LAN اون کامپیوتر، ببینید چراغ LAN مودم روشن میشه یا نه، اگه نشد، پس کابل یا مودم ایراد داه

یا اینکه با یه کابل جدید امتحان کنید اگر امکانش هست

یه چیز دیگه اینکه (البته شاید زیاد به نظز مهم نیاد) ممکنه اون سر کابل رو که به لپ تاپ میخوره، کامل رد نمیکنید داخل،یه بار همین مسئله رو تجربه کردم آخه، کابل رو که به لپ تاپ زده بودم داخل رفته بود و محکم بود، اما یه فشار دیگه هم لازم داشت که اتصال برقرار بشه (من تو لپ تاپای دیگه ندیده بودم این حالت رو)، این مسئله پیش پا افتاده کلی سرگردونم کرده بود، اینم مد نظر داشته باشید

3mm3
30-08-2010, 20:53
ممنون واقعا نمی دونم چه جوری ازتون تشکر کنم مشکلم حل شد
disableبودش تشکر

keyhancat
30-08-2010, 21:33
سلام دوستان عزیز و استادان گرامی
من امروز یه لپتاپ asus گرفتم.وقتی مودم adsl مو بهش وصل میکنم و کانکشن میسازم ارور 691 میده.درایور network و اینجور چیزا رو هم نصب کردم و enable هست چراغ lan و adsl هم روشنه.رو یه سیستم دیگه امتحان کردم به اینترنت وصل شد ولی نمیدونم چرا رو لپتاپ ارور میده.

راستی این وبکمش هم از کجا باید اجرا کنم؟
از device manegar نگاه کردم وبکم enable بود ولی نمیدونم چجوری باید تو ویندوز اجراش کنم
قبلا خیلی با وبکم کار کردم ولی اون موقع یه چیز درایور مانندی تو My Computer بود که از طریق اون وبکم میومد ولی الان تو لپتاپ نیست همچین چیزی اگه میشه یه راهنمایی بکنید
پیشاپیش ممنونم از کمکتون

SAEEDSAMSUNG
30-08-2010, 23:54
سلام من یه لب تاپ ایسر دارم که مدام از داخلش یه صدای فیس فیس میاد! انگار از هاردشه! خیلی عجیبه انگار داره نفس میکشه! مشکل از چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

SAEEDSAMSUNG
31-08-2010, 00:45
الان هم اون قسمت کنار پد داغ کرده و متوجه شدم که صدا از همونجا میاد! به نظرتون بازش کنم و تمیزش کنم اشکالی نداره؟ آخه بدجوری نگرانم کرده. گارانتی هم داره ولی حوصلم نیست بدمش گارانتی. یکی کمک کنه

_ermia
31-08-2010, 01:18
من امروز یه لپتاپ asus گرفتم.وقتی مودم adsl مو بهش وصل میکنم و کانکشن میسازم ارور 691 میده.درایور network و اینجور چیزا رو هم نصب کردم و enable هست چراغ lan و adsl هم روشنه.رو یه سیستم دیگه امتحان کردم به اینترنت وصل شد ولی نمیدونم چرا رو لپتاپ ارور میده.

از device manegar نگاه کردم وبکم enable بود ولی نمیدونم چجوری باید تو ویندوز اجراش کنم
قبلا خیلی با وبکم کار کردم ولی اون موقع یه چیز درایور مانندی تو My Computer بود که از طریق اون وبکم میومد ولی الان تو لپتاپ نیست همچین چیزی اگه میشه یه راهنمایی بکنید
پیشاپیش ممنونم از کمکتون

سلام
این اررور مربوط به اشتباه بودن یوزر و پسورده (یا اکانت تموم شده یا کسی دیگه از جای دیگه با اکانت شما وصله یا کلا پسورد رو اشتباه تایپ میکنید، مثلا کیبورد فارسیه، یا Cap Locks فعاله)
اما اگه از صبا نت سرویس میگیرید، مشکل از مک آدرس سیستمتون هست که تو آی اس پی صبا نت ثبت نشده!
پست های زیر رو بخونید تا متوجه بشید چیکار کنید:

اگر نه از صبا نت سرویس میگیرید نه یوزر پسورد رو اشتباه وارد میکنید، بازهم با ISP تون تماس بگیرید، بگید مشکل رو، حتما راهنمایی میکنند.

برای وب کم هم برنامه لازم داره تا تو ویندوز ازش استفاده کنید، به لینک زیر برید، مدل لپ تاپتون رو انتخاب کنید، از بخش Utilities برنامه LifeFrame رو دانلود و نصب کنید:

اگه احیانا کار نکرد (البته میکنه!) تو پست زیر برنامه معرفی شده برای وب کم برای همه لپ تاپ ها جواب میده فکر میکنم:

one-boy
31-08-2010, 01:28
سلام
آیا راهی هست که بشه LED لبتاب رو خاموش کرد بدون اینکه خود لبتاب رو خاموش کنیم؟(برای صرفه جویی در باطری)
من امروز با کابل HDMI میخواستم وصلش کنم به ال سی دی و یک فیلم ببینم اما باطریم کم بود اگه میشد LED لبتاب رو خاموش کرد شاید باطریش میرسید فیلم رو نگاه کنیم
ممنون.

_ermia
31-08-2010, 01:29
الان هم اون قسمت کنار پد داغ کرده و متوجه شدم که صدا از همونجا میاد! به نظرتون بازش کنم و تمیزش کنم اشکالی نداره؟ آخه بدجوری نگرانم کرده. گارانتی هم داره ولی حوصلم نیست بدمش گارانتی. یکی کمک کنه

سلام
متاسفانه من دلیلشو نمیدونم، امیدوارم دوستان راهنمایی بتونند بکنند، اما به نظرم لپ تاپ رو باز نکنید
به 2 دلیل، اول اینکه گارانتیش از بین میره
دوم اینکه همه لپ تاپ ها باز و بسته کردنشون راحت نیست، مثلا دل رو من باز کردم هیچ مشکلی پیش نیومد، اما یکی از دوستان با تجربه تو انجمن لپ تاپ گفتند که بعضی لپ تاپ ها بازشون کنید، دیگه بستنش به راحتی نیست، مثل سونی، شاید ایسر هم بستنش اذیت کنه
به نظرم شما تو بخش سوالات و اشکال های سخت افزاری و نرم افزاری سوالتون رو بپرسید بهتره (به خاطر اینکه این موضوع نگرانتون کرده و این بخش برای سوالات جزئیه، اونجا تاپیک جدا بزنید بیشتر دیده میشه)

_ermia
31-08-2010, 01:37
سلام
آیا راهی هست که بشه LED لبتاب رو خاموش کرد بدون اینکه خود لبتاب رو خاموش کنیم؟(برای صرفه جویی در باطری)
من امروز با کابل HDMI میخواستم وصلش کنم به ال سی دی و یک فیلم ببینم اما باطریم کم بود اگه میشد LED لبتاب رو خاموش کرد شاید باطریش میرسید فیلم رو نگاه کنیم
ممنون.

سلام
برنامه Acer ePower Management رو نصب کنید، گزینه ای داره به اسم Turn Off Monitor

M E H R A N
31-08-2010, 02:37

پیشاپیش ممنونم از کمکتون

شما چرا از برنامه های وب کم ایسوس استفاده نمیکنید؟ پس ایسوس اینها رو برای چی گذاشته؟

Start>> All programs >>> asus utility >> LifeFrame

saam_metal5
31-08-2010, 09:23
راهی که سامان گفت امتحان کردین؟
احتمالا مشکل سخت افزاریه

---------- Post added at 03:53 PM ---------- Previous post was at 03:49 PM ----------

عزیز من همه کارهایی گه گفتین انجام دادم.مشکلی که من الان متوجه شدم اینه که پورتهای USB کار میکنن ولی یکهو میبینی کلاً از کار میوفتن همون لحظه سیستم هنگ میکنه بعضی وقتا بعد از هنگ کردن تاچ پد یه چند لحظه کار میکنه و اونم دوباره از کار میوفته خواهشاً کمکم بکنین.ببینی الان این مشکل کمتر شده ولی بازم هست.اینو هم بگم وقتی سالمه همه پورتها قشنگ کار میکنن مشکلی هم نداره.

majid_3ma
31-08-2010, 09:39
عزیز من همه کارهایی گه گفتین انجام دادم.مشکلی که من الان متوجه شدم اینه که پورتهای USB کار میکنن ولی یکهو میبینی کلاً از کار میوفتن همون لحظه سیستم هنگ میکنه بعضی وقتا بعد از هنگ کردن تاچ پد یه چند لحظه کار میکنه و اونم دوباره از کار میوفته خواهشاً کمکم بکنین.ببینی الان این مشکل کمتر شده ولی بازم هست.اینو هم بگم وقتی سالمه همه پورتها قشنگ کار میکنن مشکلی هم نداره.
شما بهتره ببرید گارانتی

saam_metal5
31-08-2010, 10:18
شما بهتره ببرید گارانتی
بابا این کسایی که تو گارنتی هستند بخدا هیچی حالیشون نیست یا خودشون رو زدن به نفهمی مال من گارانتی دی جی کالاست 2 بار فرستادم البته واسه این مشکل نه ولی هر بار بترش کردن بهتر نکردن:41:

majid_3ma
31-08-2010, 12:34
بابا این کسایی که تو گارنتی هستند بخدا هیچی حالیشون نیست یا خودشون رو زدن به نفهمی مال من گارانتی دی جی کالاست 2 بار فرستادم البته واسه این مشکل نه ولی هر بار بترش کردن بهتر نکردن:41:
گارانتی تعویض نداره؟

one-boy
31-08-2010, 12:52
سلام
برنامه Acer ePower Management رو نصب کنید، گزینه ای داره به اسم Turn Off Monitor

ممنون میشم اگه لینک دانلود این برنامه رو بهم بدید.مرسی.

sargardan64
31-08-2010, 14:42
سلام
من یه سونی وایو سری EA با ویندوز 7 گرفتم تازگی. در حالت عادی نزدیک به 25-30 درصد رم(در حدود 1 گیگ) داره مصرف میشه.
می خواستم بدونم این طبیعیه و اگه نه چه جوری مصرف رمش رو بیارم پایین؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

_ermia
31-08-2010, 16:23
ممنون میشم اگه لینک دانلود این برنامه رو بهم بدید.مرسی.
البته تو بخش نرم افزارها، درایورها و مباحث فنی برای برنامه و درایور درخواست بدید از این به بعد، مرسی:

سلام
من یه سونی وایو سری EA با ویندوز 7 گرفتم تازگی. در حالت عادی نزدیک به 25-30 درصد رم(در حدود 1 گیگ) داره مصرف میشه.
می خواستم بدونم این طبیعیه و اگه نه چه جوری مصرف رمش رو بیارم پایین؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
فکر نمیکنم غیر طبیعی باشه (البته به نظر من)، برای من الان که فقط صفحه بروزرم بازه، 35% در حال استفاده هست، به هرحال خود ویندوز یه سری برنامه ها رو در حال اجرا داره و یک سری برنامه ها در پس زمینه دارند انجام میشند.
اگر روی نوار ابزار، راست کلیک کنید و Start Task Manager رو بزنید، تو قسمت Process میتونید برنامه های در حال اجرا رو ببنید و اگر فکر میکنید لازم نیست که باشند،با End Task ببندینشون (البته برنامه های سیستمی رو نبندید)

one-boy
31-08-2010, 17:03
سلام
من چند روز پیش که لبتاب خریده بودم از پایتخت یک ویندوز 7 هم خریدم که ultimate هست و از فروشنده هم پرسیدم که مشکل کرک و اینجور چیزها نداره گفت نه کرک شده هست.شش هزار تومن هم از من پول گرفت.اما الان بعد از چند روز یهو صفحه سیاه شده و روی دسکتاپ پیغام windows is not Genioun رو میده.مشکل از کجا هست آیا ویدندوز کرک نشه بود؟اگه اینطوره پنجشنبه ببرم پایتخت پسش بدم.مرسی.

saman3230
31-08-2010, 17:11
سلام
من چند روز پیش که لبتاب خریده بودم از پایتخت یک ویندوز 7 هم خریدم که ultimate هست و از فروشنده هم پرسیدم که مشکل کرک و اینجور چیزها نداره گفت نه کرک شده هست.شش هزار تومن هم از من پول گرفت.اما الان بعد از چند روز یهو صفحه سیاه شده و روی دسکتاپ پیغام windows is not Genioun رو میده.مشکل از کجا هست آیا ویدندوز کرک نشه بود؟اگه اینطوره پنجشنبه ببرم پایتخت پسش بدم.مرسی.

ایراد از (کرک ویندوز ) هست

با به کرک جدید که از نت دانلود کنید مشکل حل خواهد شد

one-boy
31-08-2010, 19:52
یعنی کرکش مشکل داشته؟ضمنآ من فقط ویندوز رو نصب کردم.همین.یعنی کرکی اجرا نکردم.آیا باید فایل کرک موجود در سی دی رو هم اجرا میکردم؟

saman3230
31-08-2010, 19:58
یعنی کرکش مشکل داشته؟ضمنآ من فقط ویندوز رو نصب کردم.همین.یعنی کرکی اجرا نکردم.آیا باید فایل کرک موجود در سی دی رو هم اجرا میکردم؟

من توصیه به شما اینکه اصلا از ویندوز کرک شده استفاده نکنی

اما از همین انجمن بخش نرم افزار و ویندوز 7 آخرین کرک هارو بگیر اجرا کن

one-boy
31-08-2010, 20:53
یعنی منظورتون اینه که 60-70 دلار بدم ویندوز اصل بگیرم؟

Pami
31-08-2010, 21:11

منظورش اینه که از این ویندوز ها که از پیش کرک شدن و شما نیازی به کرک کردن ندارید استفاده نکنید .
خودتون ویندوز رو کرک کنید بهتره .

saman3230
31-08-2010, 22:53

منظورم ویندوز oem هستش

amir_skyline
01-09-2010, 12:44
سلام.
من یه لپتاپ ASUS N61JV دارم که یه مشکل براش ایجاد شده! وقتی که دستگاه گرم شده و میخوام ریستارت کنم دیگه بالا نمیاد و چراغ caps lock , num lock روشن میشه و فن با سرعت بالا کار میکنه اما تصویر نمیده. باید چند بار خاموش روشن کنم تا تصویر بیاد. بایوس رو هم آپدیت کردم اما نشد. به نظر شما مشکل چیه ؟!؟؟!؟!؟
:41::41::41::41::41:

razor-rbk
01-09-2010, 13:28
سلام اساتید.دستگاه من اچ پی 2170 هستش و قبلا راحت باهاش با وایرلس وصل میشدم ولی الان دیگه اصلا پیدا نمیکنه هیچی رو.درایورش رو پاک کردم و دوباره نصب کردم و درست نشد.پدر منو در آورده.یکی به دادم برسه

w0rm
01-09-2010, 18:04
حداكثر دما براي cpu , gpu چقدر هست تا آسيب نبينند؟

MN32
01-09-2010, 18:54

من توی اینترنت در این مورد خیلی گشتم و به این نتیجه رسیدم که خیلی به مدل و برند قطعه و دستگاهت ربط داره... ولی حد معمول CPU تقریبا بین 50 تا 70 درجه سانتیگراد هستش و گرافیک هم در حالت معمول 50-60 و در حالت پرکار(بازی و برنامه های گرافیکی) حد اکثر 90-100 هستش.

saman3230
01-09-2010, 20:15

دوست عزیز سئوالت خیلی کلیه

کدوم برند کدام چیپ و در حین چه کاری آخه ؟

your_star
01-09-2010, 21:29
یه سوال ببخشید اگه خیلی پیش پا افتاده هست:

من اگه یه لپ تاپ بگیرم با عمر باتری خیلی کم مثلا 6 سل با نهایت 2 ساعت عمر.یعنی مثلا مدل SONY F116 FG/B میتونم خودم باتریش رو عوض کنم مثلا یه 12 سل بزنم؟یا فقط باتری 6 سل بهش میخوره و باید از انتخاب یه همچین مدلی دست بردارم.

saman3230
01-09-2010, 22:10
یه سوال ببخشید اگه خیلی پیش پا افتاده هست:

من اگه یه لپ تاپ بگیرم با عمر باتری خیلی کم مثلا 6 سل با نهایت 2 ساعت عمر.یعنی مثلا مدل SONY F116 FG/B میتونم خودم باتریش رو عوض کنم مثلا یه 12 سل بزنم؟یا فقط باتری 6 سل بهش میخوره و باید از انتخاب یه همچین مدلی دست بردارم.

نه دوست من شما مختارید هر باتری که بخواهید رو ی لپ تاپ بگذارید

LAPTOP SERVICE
02-09-2010, 04:25
سلام.
من یه لپتاپ ASUS N61JV دارم که یه مشکل براش ایجاد شده! وقتی که دستگاه گرم شده و میخوام ریستارت کنم دیگه بالا نمیاد و چراغ caps lock , num lock روشن میشه و فن با سرعت بالا کار میکنه اما تصویر نمیده. باید چند بار خاموش روشن کنم تا تصویر بیاد. بایوس رو هم آپدیت کردم اما نشد. به نظر شما مشکل چیه ؟!؟؟!؟!؟
:41::41::41::41::41:

بایوستان مشکل دارد.

saam_metal5
02-09-2010, 11:57
گارانتی تعویض نداره؟
سلام دوست من گارانتی تعویض داره ولی تموم شده.راستی من الان فکر کنم مشکل اینو کاملا متوجه شدم من وقتی به اینترنت وصل میشم این مشکل براش پیش میاد چون دیروز کلا به اینترنت وصل نشدم هنگ نکرد والا من خودم موندم چه مرگشه امروز تا به اینترنت وصل شدم هنگ کرد اول فکر کردم مال LAN باشه ولی با ایرانسلم وصل شدم هنگید با آنتی ویروس هم چک کردم ویروس نداره یک راه حل پیشنهاد بدین :41:

bayak
02-09-2010, 14:26
سلام اگر ممکنه زود بمن جواب بدین خواهشن. من مدل لب تابم HP Pavilion dv2000هستش از زمانی که ویندوز سون ریختم از هندس فری ان نمیتوانم استفاده یعنی هر موقع وصلش میکنم هم از لب تاب صدا پخش میشه وهم از گوشی هندس فری لطفا منو راهنمایی کنید.

one-boy
02-09-2010, 16:01
سلام

سلام
خیلی عجیبه من این برنامه رو دانلود و نصب کردم اما نمیدونم چطوری واردش بشم.نه توی صفحه دسکتاپ آیکونی چیزی هست نه توی استارت منو و نه توی taskbar
لطفآ بفرمایید چکار باید بکنم؟مرسی.

amir_skyline
02-09-2010, 20:16
بایوستان مشکل دارد.

آخه وقتی بردم گارانتی ، بایوس رو آپدیت کرد اما درست نشد!!! لپ تاپ موند تا چک کنند. امروز دوباره رفتم گارانتی گفتش که گرافیک مشکل داره ، شنبه بیاید و یک مدل بالاترشو ببرید. من فکر کنم N61JV ها از اول مشکل داشتن!!
نظر دوستان در مورد Asus X64JQ چیه ؟! از جند نفر سوال کردم گفتن که مشکلی نداره.

شـیـفــو
02-09-2010, 22:13
من ايسر 5738z دارم
دكمه دارن اينا بنام پاور منيجر يا گرين پاور كه گرافيكشو ميخوابونه تا باتري بيشتر عمر كنه
حالا
تو ايكس پي كه داشتم اين كار ميكرد
بعد سون ريختم تو سون همينطور روشن مونده بود
دوباره ديروز ايكس پي ريختم توش كار ميكرد بدون نصب هيچونه درايوري
امروز سون ريختم دوباره تو سون اصلا كار نميكنه و همينطور روشن مونده
نكته دوم
من براي نصب ايكس پي هاردمو روي حالت IDE قراردادم حالا كه سون ريختم و اونو برميگردونم روي AHCPI ويندوزم بالا نمياد

majid_3ma
02-09-2010, 22:21
سلام دوست من گارانتی تعویض داره ولی تموم شده.راستی من الان فکر کنم مشکل اینو کاملا متوجه شدم من وقتی به اینترنت وصل میشم این مشکل براش پیش میاد چون دیروز کلا به اینترنت وصل نشدم هنگ نکرد والا من خودم موندم چه مرگشه امروز تا به اینترنت وصل شدم هنگ کرد اول فکر کردم مال LAN باشه ولی با ایرانسلم وصل شدم هنگید با آنتی ویروس هم چک کردم ویروس نداره یک راه حل پیشنهاد بدین :41:
یه بار بایوس هم آپدیت کن ضرر نداره ببین چی میشه

Pami
02-09-2010, 23:36
سلام
خیلی عجیبه من این برنامه رو دانلود و نصب کردم اما نمیدونم چطوری واردش بشم.نه توی صفحه دسکتاپ آیکونی چیزی هست نه توی استارت منو و نه توی taskbar

بله من تست کردم ظاهرا با ویندوز 7 نسخه 64 بیتی مشکل داره و اجرا نمیشه ، باید منتظر باشیم پک اصلاحی رو ایسر ارائه کنه .
من سعی میکنم روی 32 بیت هم نصب کنم ببینم همین مشکل رو داره یا نه .

one-boy
03-09-2010, 00:10
بله من تست کردم ظاهرا با ویندوز 7 نسخه 64 بیتی مشکل داره و اجرا نمیشه ، باید منتظر باشیم پک اصلاحی رو ایسر ارائه کنه .
من سعی میکنم روی 32 بیت هم نصب کنم ببینم همین مشکل رو داره یا نه .
ممنون از رسیدگی سریع.پس فعلآ برنامه رو ریمو کنم؟ یک سوال مبتدیانه.من توی کنترل پنل ویندوز 7 قسمت add or remove programs رو پیدا نمیکنم که بخوام این برنامه رو آنیستال کنم.این قسمت در کنترل پنل ویندوز 7 به چه اسمی هست؟

Pami
03-09-2010, 01:36
ممنون از رسیدگی سریع.پس فعلآ برنامه رو ریمو کنم؟ یک سوال مبتدیانه.من توی کنترل پنل ویندوز 7 قسمت add or remove programs رو پیدا نمیکنم که بخوام این برنامه رو آنیستال کنم.این قسمت در کنترل پنل ویندوز 7 به چه اسمی هست؟

Programs and Features

_ermia
03-09-2010, 16:29
سلام

من Acer ندارم که تست کنم، اما تو یه انجمن گفته بود این رو یکی از مدل های ایسر با ویندوز سون 64 بیت جواب داده:
(البته این Power Smart Manager هست،تنظیمتات نور رو فکر میکنم داره، اما محیطش رو ندیدم، دقیق نمیدونم چه امکاناتی داره)

حجمش حدود 11 مگه، نمیدونم برای مدل لپ تاپ شما هم نصب میشه یا نه.

gomnam23
03-09-2010, 20:00
درود

درایو مودم vostro 1510 رو می خواستم. ( XP )

سپاس

_ermia
04-09-2010, 00:01
درود

درایو مودم vostro 1510 رو می خواستم. ( XP )

سپاس

سلام
بخش نرم افزارها، درایور ها و مباحث فنی مرجع درخواست و دانلود درایور ها:

am_64
04-09-2010, 03:25
سلام عزیزان
یه مدت هست در لپتاپم این پیام ظاهر میشه کسی میدونه برای چیه و چرا ظاهر میشه ؟

وین رونی
04-09-2010, 11:29
من سوالی داشتم که راهنماییم کردن اینجا بپرسم:
بر روی یک لپ تاپ وایو که قبلاً ایکس پی داشت،سون نصب کردم اما یکی دو تا برنامه با سون همخوانی نداشتند و حالا باید دوباره xp نصب کنم.
با سی دی بوت xp بالا میام اما تقریباً همون مراحل اولیه بارگذاری فایلهای نصب اروری میده و صفحه مشهور به صفحه مرگ ویندوز(همون صفحه آبیه)میاد.از چندتا سی دی مختلف هم استفاده کردم اما نشد
لازمه بگم که ویندوز 7 بدون مشکل داره کارش را انجام میده اما نمی تونم برم تو نصب ویندوز xp.
متشکر

farshid7f
04-09-2010, 11:33
سلام دوستان
يه سوال درمورد cpu هاي سري core i دارم
توسايت notebookcheck براي همه cpu هاي سري corei 3-5-7 مقدار fsb رو نوشته 2500
ولي من هرجا چه تو سايتها و چه تو بازار ديدم يا1033 اند يا 1333 و دراين حدود
جريان چيه؟

saman3230
04-09-2010, 12:08
سلام عزیزان
یه مدت هست در لپتاپم این پیام ظاهر میشه کسی میدونه برای چیه و چرا ظاهر میشه ؟

خوب مشخصه ديگه

شما احتمالا يه نرم افزار داريد كه مي خواد به اين سايت كانكت شه و نود اين سايت رو يه تهديد واسه كامپيوتر شما تشخصي داده و بلوكش كرده

---------- Post added at 01:08 PM ---------- Previous post was at 01:05 PM ----------

من سوالی داشتم که راهنماییم کردن اینجا بپرسم:
بر روی یک لپ تاپ وایو که قبلاً ایکس پی داشت،سون نصب کردم اما یکی دو تا برنامه با سون همخوانی نداشتند و حالا باید دوباره xp نصب کنم.
با سی دی بوت xp بالا میام اما تقریباً همون مراحل اولیه بارگذاری فایلهای نصب اروری میده و صفحه مشهور به صفحه مرگ ویندوز(همون صفحه آبیه)میاد.از چندتا سی دی مختلف هم استفاده کردم اما نشد
لازمه بگم که ویندوز 7 بدون مشکل داره کارش را انجام میده اما نمی تونم برم تو نصب ویندوز xp.
متشکر
سلام

دوست عزيز اين به اين دليل كه لپ تاپ شما از چيپ RAID‌پشتيباني مي كنه و شما براي اينكه ويندوز نصب كنيد بايد از ويندوز سفارشي استفاده كنيد

LAPTOP SERVICE
04-09-2010, 16:02
آخه وقتی بردم گارانتی ، بایوس رو آپدیت کرد اما درست نشد!!! لپ تاپ موند تا چک کنند. امروز دوباره رفتم گارانتی گفتش که گرافیک مشکل داره ، شنبه بیاید و یک مدل بالاترشو ببرید. من فکر کنم N61JV ها از اول مشکل داشتن!!
نظر دوستان در مورد Asus X64JQ چیه ؟! از جند نفر سوال کردم گفتن که مشکلی نداره.

علائمی که شما در بالا ذکر کردید مربوط به اشکال بایوس است.

---------- Post added at 04:02 PM ---------- Previous post was at 03:58 PM ----------

سلام اگر ممکنه زود بمن جواب بدین خواهشن. من مدل لب تابم HP Pavilion dv2000هستش از زمانی که ویندوز سون ریختم از هندس فری ان نمیتوانم استفاده یعنی هر موقع وصلش میکنم هم از لب تاب صدا پخش میشه وهم از گوشی هندس فری لطفا منو راهنمایی کنید.

مشکل مربوط به درایور کارت صدا است. درایور کارت صدا را آپدیت کنید.

am_64
04-09-2010, 18:01
خوب مشخصه ديگه

شما احتمالا يه نرم افزار داريد كه مي خواد به اين سايت كانكت شه و نود اين سايت رو يه تهديد واسه كامپيوتر شما تشخصي داده و بلوكش كرده

آخه دم و دیقه ظاهر میشه روی دستکابم ، من فکر می کنم لابد باید یه کاری انجام بدم که دیگه نیاد ، به همین خاطر شما و دوستان رو زحمت دادم