PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : { سخت افزار } مشکلات و سوالات جزئی درباره لپ تاپ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

حسين 1966
19-08-2009, 23:02
System recovery
البته خود من تا الان این کارو نکردم ولی نبایدم زیاد سخت باشه کارش اینه که سیستمتون رو مثل روز اول باید بکنه و به تنظیمات پیش فرض سازنده برگردونه
یه اموزش در این مورد اگه پیدا کنی بد نیست ببین این لینک خوبه (فرصت نکردم ببینم چیه تو صفحه اول آموزش پارتیشن بندی گفته بود )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حسين 1966
19-08-2009, 23:08
فکر کنم لینک در مورد نحوه درست کردن دی وی دی ریکاوری باشه
می گم امشبو سعی کن یه مطالعه ای چیزی در مورد نحوه ریکاوری کردن چه با دی وی دی یا سیسم ریکاوری داشته باش سر فرصت فردا ریکاوری اش کن

BBNHFAK
19-08-2009, 23:12
System recovery
البته خود من تا الان این کارو نکردم ولی نبایدم زیاد سخت باشه کارش اینه که سیستمتون رو مثل روز اول باید بکنه و به تنظیمات پیش فرض سازنده برگردونه
یه اموزش در این مورد اگه پیدا کنی بد نیست ببین این لینک خوبه (فرصت نکردم ببینم چیه تو صفحه اول آموزش پارتیشن بندی گفته بود )

ممنون ولی این ریکاوری منیجره که تو ویندوز کار میکنه الان من به ویندوز دسترسی ندارم
به هر حال من تا می تونم سعی می کنم نفرستم گارانتی (میدونین که دستگاهی که دست تعمیرکار ایرانی بیافته ... )الان یه پیغام داد توتست هارد کاملشو اینجا می نویسم

Primary Hard Disk Self Test
Quick test
56% Complete ........
Replace Hard Disk 1 Testing
Full Test

باز دوباره داره تست می کنه
حداقل اگه نمی شه برگردوند گارانتی تعویض داره بگین چجوری فرمتش کنم؟؟؟؟؟دوستان دیگه هم کمک کنن

حسين 1966
19-08-2009, 23:29
ممنون ولی این ریکاوری منیجره که تو ویندوز کار میکنه الان من به ویندوز دسترسی ندارم
به هر حال من تا می تونم سعی می کنم نفرستم گارانتی (میدونین که دستگاهی که دست تعمیرکار ایرانی بیافته ... )الان یه پیغام داد توتست هارد کاملشو اینجا می نویسم

Primary Hard Disk Self Test
Quick test
56% Complete ........
Replace Hard Disk 1 Testing
Full Test

باز دوباره داره تست می کنه
حداقل اگه نمی شه برگردوند گارانتی تعویض داره بگین چجوری فرمتش کنم؟؟؟؟؟دوستان دیگه هم کمک کنن

فقط بی مهابا فرمتش نکنی یه دفعه پارتیشن ریکاوری از بین بره
این بخش از همون صفحه رو با دقت بخون
Restore the PC to its original condition with the HP Recovery Manager if Windows Vista is not accessible
یه توضیحی در مورد سیستم ریکاوری داده
یه کم وقت بذاری و مطالبی که بچه ها تو این انجمن در مورد ریکاوری انجام دادن گفتن رو بخونی از صفحه اول تا اینجا و یا از طریق سرچ در انجمن شاید موثر تر باشه
به هر حال امیدوارم زود مشکلتون حل بشه و بقیه کمک بهتری بهتون بکنن
موفق باشید

james_hetfield
20-08-2009, 00:14
ممنون میشم دوستان دیگه هم سریع تر کمک کنن آخه نمیدونم درست میشه یا باید بفرستم گارانتی

این سیستم ری استور کجاست
توی سیف مد هم میاد یا نه آخه تو ویندوز معمولی نمی تونم برم بلواسکرین میده هنوز سیستم بالا نیومده

سیستم ریستور رو از توی run>programs>accessories>system tools میتونی اجرا کنی ولی میگی نمیاد که

حالا موقع بوت شدن f8 رو بزن و یک گزینه که آخرش نوشته LAST GOOD KNOWN CONFIGURATION رو انتخاب کن ببین ویندوزت بالا میاد یا نه

مگه از تو اون منویی که میخوای safe mode رو انتخاب کنی نمیتونی گزینه ریکاوری رو انتخاب کنی؟؟

من نظرم اینه اگه این ویندوزت درست شد که شد اگه نشد فرمتش نکن اصلا و ویندوز دیگه ای هم نصب نکن که اگه ببری گارانتی یه چیزی هم بدهکار میشی! من بنظرم گارانتی باید برای این مشکل دستگاهتو عوض کنه

خبرش رو بده که ببینیم دیگه چه میشه کرد:41:

skyboy
20-08-2009, 01:00
به نظر من ببرش گارانتی شک هم نکن.وظیفشونه عوضش کنن.پول مفت که برای گارانتی ندادی!نترس یا هاردشو عوض میکنن که کار اسونیه یا اگه مشکل جدی باشه میفرستنش دبی نمایندگی رسمی .در کل ببریش گارانتی بهتره تا دسکاریش کنی.اینطوری بهانه دستشون میدی.

mo.mo
20-08-2009, 08:19
دوست عزیز حتما بفرستش گارانتی.
ولی یه دفه ویندوزش رو عوض نکنیا!!!!!!!!!!!!!
مودم لب تاب من خراب شد فرستادمش گارانتی گفت :
چرا روش opera نصب کردی؟
نمیدونم اینا واقعا چیزی حالیشون نیست یا ما رو...........
(وای به روزی که بفهمن شهرستانی هستی)

Pami
20-08-2009, 10:16
مودم لب تاب من خراب شد فرستادمش گارانتی گفت :
چرا روش opera نصب کردی؟
نمیدونم اینا واقعا چیزی حالیشون نیست یا ما رو...........
(وای به روزی که بفهمن شهرستانی هستی)

چه ربطي داره !!؟؟
از اين دليل هاي بيخود و بي ربط فقط گارانتي هاي 10-20 هزار تومني ميارن

حسين 1966
20-08-2009, 10:24
چه ربطي داره !!؟؟
از اين دليل هاي بيخود و بي ربط فقط گارانتي هاي 10-20 هزار تومني ميارن

دوست عزیز شما که تجربه زیادتری دارید بفرمایید که ریکاوری کردن سیستم بعد از شروع آن از استارتاپ (با زدن F11) و...آیا مراحل خاصی داره یا ساده انجام می شه و مثل تهیه دی وی دی ریکاوری آسونه
جا داره شما هم کمک این دوستمون BBNHFAK که می خواد لبتاپشو ریکاوری کنه بکنید و مراحلی رو که در پیش داره بهش بگید

mo.mo
20-08-2009, 11:46
دوست عزیز شما که تجربه زیادتری دارید بفرمایید که ریکاوری کردن سیستم بعد از شروع آن از استارتاپ (با زدن F11) و...آیا مراحل خاصی داره یا ساده انجام می شه و مثل تهیه دی وی دی ریکاوری آسونه
جا داره شما هم کمک این دوستمون BBNHFAK که می خواد لبتاپشو ریکاوری کنه بکنید و مراحلی رو که در پیش داره بهش بگید
ولی این دوستمون مشکل دیگه ای داره.
میگن که اصلا سیستم بالا نمیاد. و error صفحه آبی رو داره که در بیشتر مواقع سخت افزاری ولی به هر حال ریکاوری با کلید f11 یا f10 خیلی آسونه و تمام مراحلش رو توضیح میده.
اول درایو سیستم عامل load میشه بعدش گزینه های مربوط به نوع ریکاوری( ریکاوری درایو c ، ریکاوری کامل ،..)بعدش هم که یه سری اطلاعات جزئی که زیاد هم مهم نیستن.

BBNHFAK
20-08-2009, 12:37
می خواستم ری استور بکنم نوشت همهی درایو ها clean هستن
حالا هم مشکل فرق کرده قبلا یوزر و پسورد می خواست بعد می رفت تو ویندوز صفحه آبی می داد
الان چه معمولی برم چه گزینه های دیگه مثل HP Recovery Manager و System Restore قبل از اینکه صفحه ای که یوزر و پسورد می خواد این پیام رو می نویسه:Loadkey failed with error 1009(STHIVE=0
و بعد یه صفحه آبی کمرنگ میاد و دیگه هیچ چیزی نمیاد و توی سیف مد هم همین پیفام رو میده

Khazaie
20-08-2009, 12:39
سلام دوستان یکی ازکلیدهای صفحه کلید لپتاپ در اومده چکار باید بکنم ؟ نمیشه جاش انداخت

iman_abi
20-08-2009, 13:10
سلام، من تازه لپ تاپم رو گرفتم، ویندوز مدیا پلیرش مشکل داره و DVD رو باز نمی کنه توی add/remove هم وجود نداره که پاکش کنم! uninistal هم نمیشه(توی پوشه مدیا پلیر وجود نداره) حالا به نظر شما چه کار کنم؟

zahra
20-08-2009, 13:36
سلام.گاهی لب تاپم که 1545 هست موس رو نمی شناسه و باید موس رو دربیارم و دوباره وصل کنم.مشکل کجاست؟

james_hetfield
20-08-2009, 14:37
می خواستم ری استور بکنم نوشت همهی درایو ها clean هستن
حالا هم مشکل فرق کرده قبلا یوزر و پسورد می خواست بعد می رفت تو ویندوز صفحه آبی می داد
الان چه معمولی برم چه گزینه های دیگه مثل HP Recovery Manager و System Restore قبل از اینکه صفحه ای که یوزر و پسورد می خواد این پیام رو می نویسه:Loadkey failed with error 1009(STHIVE=0
و بعد یه صفحه آبی کمرنگ میاد و دیگه هیچ چیزی نمیاد و توی سیف مد هم همین پیفام رو میده

آقا دیگه بیخیالش شو سریع ببر گارانتی

BBNHFAK
20-08-2009, 14:50
آقا دیگه بیخیالش شو سریع ببر گارانتی
بی خیال شدم دیگه:13::13::13:
انگار هاردشو از سطل آشغال بیرون کشیدن که اینجوری آشغال دراومده:2::2::2:
الان بسته بندی کردم شنبه بفرستم برای گارانتی تعویض دستگاه:41::41::41:
به ساپورت اچپی هم پیغام دادم جوابمو نداد :41::41::41:
:31:HP= Hell Pack

james_hetfield
20-08-2009, 22:43
سلام، من تازه لپ تاپم رو گرفتم، ویندوز مدیا پلیرش مشکل داره و DVD رو باز نمی کنه توی add/remove هم وجود نداره که پاکش کنم! uninistal هم نمیشه(توی پوشه مدیا پلیر وجود نداره) حالا به نظر شما چه کار کنم؟
شما اول KLite Codec Pack رو تو گوگل سرچ کن بعد نصب کن درست میشه احتمالا
در حالت پیشفرض مدیاپلیر خیلی فرمتهای محدودی ساپورت میکنه

بی خیال شدم دیگه:13::13::13:
انگار هاردشو از سطل آشغال بیرون کشیدن که اینجوری آشغال دراومده:2::2::2:
الان بسته بندی کردم شنبه بفرستم برای گارانتی تعویض دستگاه:41::41::41:
به ساپورت اچپی هم پیغام دادم جوابمو نداد :41::41::41:
:31:HP= Hell Pack

بعید بود از اچپی، ایشالله زود زود مشکلت حل شه :20:
رفتم تو فکر مک بوک پرو بگیرم :31:

110ali110
21-08-2009, 00:37
بزرگان !
عزیزان !
دوستان !
من یه لپ تاپ Giga Byte خریدم که فینگر پرینت داشته یه سری از فایلام رو باهاش قفل کردم بعدش که ویندوز رو عوض کردم میگفت که Unknown User و از این حرفا خودم حدس می زنم که باید اون user تعریف شده قبلیم رو Export می کردم و دو باره بعد از تعویض ویندوز Import می کردم تو برنامه ولی حالا کار از کار گذشته راه حلی دارم ؟
دنبال یه چیزی تو مایه های هک کردن فایلاشم
اسم نرم افزارم Protector Suit QL هست و پسوند فایل های قفل شده هم می نویسه : Encrypted Archive !
واقعا گیرم:41:
جون خودتون کمکم کنید:42::question::exclamati:18::19:
راستی یادم رفت بگم اینتر نت پر سرعت دارم اگه هر نرم افزاری که بگید و لازم باشه دانلود می کنم

بابا این رسمش نبود حتی یه نفر هم جواب سوال ما رو نده هااا
اگه این مشکل جزیی نیست بگین تا برم تو یه انجمن دیگه مطرحش کنم

saman3230
21-08-2009, 01:10
سلام.گاهی لب تاپم که 1545 هست موس رو نمی شناسه و باید موس رو دربیارم و دوباره وصل کنم.مشکل کجاست؟

شاید ایراد از ماوس شما باشه اگه بازهم این مشکل رو داشتید با ماوس های دیگه ایراد از پورت USB لپ تاپ شماست

farhad_s5
21-08-2009, 02:33
سلام بر تمامی دوستان محترم و عزیز

من دیروز رفتم و اولین لپتاپم رو خریدم که سونی FW490JBB هست،بعد خودم دیگه ازش ریکاوری دیسک گرفتم و هاردش که 250 بود رو به 3 پارتیشن تبدیل کردم ، ولی وقتی این هاردش زیاد داره کار می کنه یه صدایی ریز قژی میاد(همون صدای هاردهای کامپیوترهای خانگی ولی ریزتر و کمتر)! می خواستم بدونم این صدا طبیعی هستش؟

با توجه به این که لپتاپ برادرم که FW490DBB هست ، مثه این صدا نمیده و هارد اون 320 هم هست!

ممنون میشم جوابم رو بدید

mo.mo
21-08-2009, 09:34
سلام بر تمامی دوستان محترم و عزیز

من دیروز رفتم و اولین لپتاپم رو خریدم که سونی FW490JBB هست،بعد خودم دیگه ازش ریکاوری دیسک گرفتم و هاردش که 250 بود رو به 3 پارتیشن تبدیل کردم ، ولی وقتی این هاردش زیاد داره کار می کنه یه صدایی ریز قژی میاد(همون صدای هاردهای کامپیوترهای خانگی ولی ریزتر و کمتر)! می خواستم بدونم این صدا طبیعی هستش؟

با توجه به این که لپتاپ برادرم که FW490DBB هست ، مثه این صدا نمیده و هارد اون 320 هم هست!

ممنون میشم جوابم رو بدید
لب تاب خوبی خریدی. امید وارم فنش واست بچرخه :31:
صدایی رو هم که گفتی تقریبا طبیعیه.
چون همه ی لب تاب ها این صدا رو دارن ولی در لب تاب های سونی خیلی کمتره.
در کل زیاد حساس نباش.

mo.mo
21-08-2009, 09:36
بابا بیخیال . کدوممدیا پلیر dvd میخونه آخه این دومیش باشه.
یه نرم افزار کمکی نصب کن مشکل حله.

Khazaie
21-08-2009, 10:33
کسی نمیدونه با این کلیدهای صفحه کلید که در میاد چکار باید کرد ؟

SIMON137
21-08-2009, 11:23
من می خوام زبون ویندوز لپ تاپ رو انگلیسی کنم ، همش ایتالیایی هست ... نمیشه ؟

iman_abi
21-08-2009, 11:56
بابا بیخیال . کدوممدیا پلیر dvd میخونه آخه این دومیش باشه.
یه نرم افزار کمکی نصب کن مشکل حله.
خوندن که می خونن...من رو pc خودم مدیا پلیر دارم dvd می خونه! هیچیم نصب نکردم! ولی بازم نرم افزار کمکی نصب می کنم روی لپ تاپم...مرسی!

farhad_s5
21-08-2009, 12:32
لب تاب خوبی خریدی. امید وارم فنش واست بچرخه :31:
صدایی رو هم که گفتی تقریبا طبیعیه.
چون همه ی لب تاب ها این صدا رو دارن ولی در لب تاب های سونی خیلی کمتره.
در کل زیاد حساس نباش.

مرسی ، لطف داری

صدای هارد FW490DBB ریزتر هست تا صدای لپتاپ من (FW490JBB)

من دقرگ کردم هارد رو ، یه ذره صداش ریزتر شد حالا:46:

Kharg Island
21-08-2009, 13:14
دوستان سلام

من مدتی بود که لب تاپ ویندوزش مشکل پیدا کرده بود که ویندوزش رو عوض کردم همه ی برنامه هاش رو نصب کردم به جز همین Figer print که اثر انگشت هست حالا وقتی نصبش مینکم فقط چند تا فایل Extract میکنه که شامل این ها هستن:
tcusb با فرمت Security Catalog
Tcusb با فرمت Setup Information
Tcusb با فرمت System file
Version با فرمت Text Document که مشخصات Fingr print هست.
حالا خواهش میکنم به من بگید که چه طوری باید نصبش کنم.

ممنون میشم.

mo.mo
21-08-2009, 19:45
خوندن که می خونن...من رو pc خودم مدیا پلیر دارم dvd می خونه! هیچیم نصب نکردم! ولی بازم نرم افزار کمکی نصب می کنم روی لپ تاپم...مرسی!
ببین دوست عزیز مدیا پلیری که رو لب تابت نصبه با اونی که رو pc داری خیلی فرق میکنه!
حالا فرقش سر نوع ویندوز و ارجینال بودن و کرک بودن و ...... که دیگه بماند.
موفق باشید.

mahdi_nr
21-08-2009, 21:06
سلام ... من همین چند روز پیش یه vaio fw490ddb خریدم ... باهاش کار کردم تا شار÷ش تموم شد بعد به مدت 12 ساعت گزاشتم شار÷ بشه ولی با کمال تعجب دیدم شار÷ش 100% نیست ! یه چیزی نزدیک 80% بود ... دفعه دوم هم همین کار و کردم ولی بازم کامل شار÷ نشد ! :41: در حین روشن بودنم زدم به شار÷ ولی بازم بیش تر از 80% پر نشد !!!!

بنظرتون چشه ؟؟؟ اخه اکبند خریدم :41:

BBNHFAK
21-08-2009, 21:27
شاید برنامه محافظت از باتریه وایوه که شارژ رو تو 80 درصد نگه می داره
.
.
اگه این لپتاپم که خراب شد رو عوض کنن باز باید ریکاوری بگیرم آخه ایندفعه که گرفتم به دردی نخورد اگه اون یکی هم خراب در اومد چی؟؟؟؟؟؟؟:24::24::24:

aryamas
22-08-2009, 00:26
بلوتوس لپ تاپم کار نمیکنه.اصلا هیچی رو نمیشناسه. نه لپ تاپ نه گوشی. uninstall هم کردم و دوباره نصب کردم اما هیچ جوری درست نمیشه
چکار کنم؟

REGISTERED USER
22-08-2009, 09:31
بلوتوس لپ تاپم کار نمیکنه.اصلا هیچی رو نمیشناسه. نه لپ تاپ نه گوشی. uninstall هم کردم و دوباره نصب کردم اما هیچ جوری درست نمیشه
چکار کنم؟

توی تنظیمات بلوتوث در کنترل پنل ، turn on recovery رو زدید ؟

اگر با ریکاوری ویندوز اصلی و یا نصب درایورهای اورجینال بر روی آن نسخه از ویندوز که باهاش مطابق هست درست نشد ، خراب شده ! و باید کارتش روی سیستم عوض بشه

REGISTERED USER
22-08-2009, 09:34
سلام ... من همین چند روز پیش یه vaio fw490ddb خریدم ... باهاش کار کردم تا شار÷ش تموم شد بعد به مدت 12 ساعت گزاشتم شار÷ بشه ولی با کمال تعجب دیدم شار÷ش 100% نیست ! یه چیزی نزدیک 80% بود ... دفعه دوم هم همین کار و کردم ولی بازم کامل شار÷ نشد ! :41: در حین روشن بودنم زدم به شار÷ ولی بازم بیش تر از 80% پر نشد !!!!

بنظرتون چشه ؟؟؟ اخه اکبند خریدم :41:

خود نرم افزار وایوو اینطوری میخواد که تا 80 درصد شارژ بگیره ... شما روی حالت روشن بودن ببینید تا چند درصد شارژ می گیره

تنظیمات پاور را روی high PERFORMANCE قرار دهید و دوباره تست کنید

mo.mo
22-08-2009, 09:42
اگه این لپتاپم که خراب شد رو عوض کنن باز باید ریکاوری بگیرم آخه ایندفعه که گرفتم به دردی نخورد اگه اون یکی هم خراب در اومد چی؟؟؟؟؟؟؟:24::24::24:
خب دیگه بد شانسی آوردی.
امیدوارم دیگه یه همچین مشکلی واست پیش نیاد.
ولی ریکاوری رو فراموش نکنید.

REGISTERED USER
22-08-2009, 10:03
من می خوام زبون ویندوز لپ تاپ رو انگلیسی کنم ، همش ایتالیایی هست ... نمیشه ؟

ببینید ما یک زبان نوشتاری داریم یک زبان راه اندازی شده برای ویستا ! (حتی نگفتی ویستا داری یا XP) !

اگر نوشتاری هست که همون add language keyboard هست توی Regional and Language در کنترل پانل !!!

ولی اگر نیاز به زیان ثانویه دارید ، شما باید پک Multilingual User Interface یا (MUI) را از مایکروسافت دانلود کنید

این قابلیت درون ویستاا ultimate هست و اگر خواهان تعویض زیان ویندوزی ، باید آن نسخه را بنصبی !

Vista Langauage Packs ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و برای کیبورد اگر دیسک ویندوز را ندارید :

How do I get additional language files ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

REGISTERED USER
22-08-2009, 10:05
کسی نمیدونه با این کلیدهای صفحه کلید که در میاد چکار باید کرد ؟

جان ؟ در حالت عادی اینا با اتصال چفتی جا می افتند و اگر خراب شده ، خوب تعویض باید بشه ! :18:

اگر میخوای می تونی زیر کلید ها هم چسب قطره ای بزنی و گیرش کنی به پایه اش :31:

SIMON137
22-08-2009, 10:14
ببینید ما یک زبان نوشتاری داریم یک زبان راه اندازی شده برای ویستا ! (حتی نگفتی ویستا داری یا XP) !
ویندوز ویستا می باشد ...
این قابلیت فقط روی نسخه ultimate جواب میدهد ؟
زبان کل ویندوز ایتالیایی هست (نوشته ها و ... )

REGISTERED USER
22-08-2009, 12:12
بله متاسفانه روی اولتیمیت و اینترپرایز ادیشن ...

حالا همه اینطور میگن ... شاید هم دیدی راه افتاد !!! شما دانلود بکن ضرر نداره

SIMON137
22-08-2009, 12:26
شنیدم میگن با کدی که پشت لپ تاپ هست میشه ویندوز رو اورجینال کرد :دی این شایعه هست یا میشه ؟
بعد یعنی مجبوریم ویندوز لپتاپرو پاک کنیم ؟ میشه یک ویستا دیگه کنارش ریخت ؟

caspian
22-08-2009, 14:21
من 2 ماه می خواستم لپ تاپم را خاموش کنم و برم سفر
باتریش را چه کار کنم بهتره؟جدا کنم؟خالی باشه؟پر باشه؟
به برق باشه؟
ممنون

BBNHFAK
22-08-2009, 14:57
شنیدم میگن با کدی که پشت لپ تاپ هست میشه ویندوز رو اورجینال کرد :دی این شایعه هست یا میشه ؟
خب چرا ویندوز اصل رو پاک کنی که یه ویستا دیگه بریزی
اون سریال هم کار می کنه ولی فقط رو همون نوع ویندوز یعنی اگه ویستا هومه می تونین اگه خراب شد بجاش یه سی دی ویستا هوم بگیرین با سریال به صورت ارجینال نصب کنین

Kharg Island
22-08-2009, 15:50
من 2 ماه می خواستم لپ تاپم را خاموش کنم و برم سفر
باتریش را چه کار کنم بهتره؟جدا کنم؟خالی باشه؟پر باشه؟
به برق باشه؟
ممنون

دوست عزیز بزار باطری کاملا خالی بشه و بعد درش بیار این طوری بهتره.

REGISTERED USER
22-08-2009, 17:08

با اون product code فقط میشه همون نسخه از ویستا را نصب و genuine کرد ... زرنگی ؟ :31:

SIMON137
22-08-2009, 17:33
با اون product code فقط میشه همون نسخه از ویستا را نصب و genuine کرد ... زرنگی ؟
خب پس میشه دیگه ؟ مشکلی نیست ، همون نسخرو میریزیم ... بسیار تشکر .

farhad_s5
22-08-2009, 20:59
سلامی دوباره

این آفیس 2007 که روی لپتاپ ها از پیش نصب شده هستن رو چطوری میشه اکتیو کرد ؟ آخه 60 روزه هست

mo.mo
22-08-2009, 22:39
سلامی دوباره

این آفیس 2007 که روی لپتاپ ها از پیش نصب شده هستن رو چطوری میشه اکتیو کرد ؟ آخه 60 روزه هست
پول میدی اکتیو میشه.
به همین راحتی.

farhad_s5
23-08-2009, 01:47
پول میدی اکتیو میشه.
به همین راحتی.

این هم یه راهشه ولی منظورم سریالی چیزی بود:31:

BBNHFAK
23-08-2009, 12:19
این هم یه راهشه ولی منظورم سریالی چیزی بود:31:
کار نشد نداره اگه سریال داشته باشی می تونی اکتیو کنی ولی این کار غیر قانونیه دیگه (البته از نظر مایکروسافت) اینم یه سریال (ببخشید به اینجا ربطی نداره ولی گفتم کارش درست بشه):
KGFVY-7733B-8WCK9-KTG64-BC7D8

mo.mo
23-08-2009, 13:45
کار نشد نداره اگه سریال داشته باشی می تونی اکتیو کنی ولی این کار غیر قانونیه دیگه (البته از نظر مایکروسافت) اینم یه سریال (ببخشید به اینجا ربطی نداره ولی گفتم کارش درست بشه):
این سریال کار نمیکنه.
البته ربطی نداشت گفتم کارش راه بیفته. ( officeکه رو لب تاب ها نصبه با برا مایکم فرق داره.)

BBNHFAK
23-08-2009, 13:56
این سریال کار نمیکنه.
البته ربطی نداشت گفتم کارش راه بیفته. ( officeکه رو لب تاب ها نصبه با برا مایکم فرق داره.)
این سریال برای این دادم اگه خواست اونو پاک کنه دوباره آفیس بریزه مال خودم که اصلا قسمت سریال رو باز نمی کرد

REGISTERED USER
23-08-2009, 16:12
اون آفیس بیخوده ... وقی با سریالش هست آدم چرا باید آفیس work edition رو استفاده کنه ؟

خوب برید آفیس SP2 رو بریزید عالی !!!

darklord_8
23-08-2009, 16:59
سلام دوستان . چطور میشه لپ تاپ رو به کامپیوتر وصل کرد ؟(برای انتقال فایل و ...)
ممنون

aryamas
23-08-2009, 17:03
توی تنظیمات بلوتوث در کنترل پنل ، turn on recovery رو زدید ؟

اگر با ریکاوری ویندوز اصلی و یا نصب درایورهای اورجینال بر روی آن نسخه از ویندوز که باهاش مطابق هست درست نشد ، خراب شده ! و باید کارتش روی سیستم عوض بشه

آره اونم زدم .ولی من از بلوتوس زیاد استفاده نکردم. لپتاپم هم تازه گرفتم. واسه چی به این زودی باید خراب بشه؟

REGISTERED USER
23-08-2009, 17:19
سلام دوستان . چطور میشه لپ تاپ رو به کامپیوتر وصل کرد ؟(برای انتقال فایل و ...)
ممنون

به راحتی ! مواد لازم :

یک عدد کابل کراس (2 متری اش حدود 3 تومن قیمتشه جنس چینی آشغال)

دو عدد کامپیوتر دارای ویندوز

یک عدد تنظیم آی پی و Getway !

و در نهایت استفاده از آموزش :

اگر یکی از اینها ویستا بود ، باید password protection را off کنید

farhad_s5
23-08-2009, 17:44

این سریال کار نمیکنه.

این سریال برای این دادم اگه خواست اونو پاک کنه دوباره آفیس بریزه مال خودم که اصلا قسمت سریال رو باز نمی کرد

ممنون دوست عزیز

یه سریال زدم ولی حالا میگه باید از طریق اینترنت یا تلفن اکتیوش کنی!!

وقتی زدم از طریق اینترنت ، گفت که این سریال رو بارها استفاده کردن و قابل اکتیو شدن نیست!!!:41:

BBNHFAK
23-08-2009, 20:51
ممنون دوست عزیز

وقتی زدم از طریق اینترنت ، گفت که این سریال رو بارها استفاده کردن و قابل اکتیو شدن نیست!!!:41:

خب پس باید از اول یه آفیس ایرانی شده نصب کنید

mahdi_nr
23-08-2009, 22:43
خود نرم افزار وایوو اینطوری میخواد که تا 80 درصد شارژ بگیره ... شما روی حالت روشن بودن ببینید تا چند درصد شارژ می گیره

تنظیمات پاور را روی high PERFORMANCE قرار دهید و دوباره تست کنید

من روی حالت روشن و high PERFORMANCE گزاشتم ولی تغییر نکرد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

farhad_s5
23-08-2009, 23:37
لپتاپ سونی من بعد از 3 روز پیکسل سوزوند!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

یه نقطه ای روی تصویر هست و گرد و خاک هم نیست ، به نظرم پیکسل سوزونده!!

گارانتی اینترنشنال هم فقط دارم!

james_hetfield
24-08-2009, 07:30
چهارشنبه پیش یکی از دوستام یکی از مدلهای dv4 رو خرید دقیقا کمتر از 24 ساعت بردش سوخت
گارانتی هم گفت که چون قطعه دیگه تولید نمیشه نداریم خوش اومدی!!!!!!

من بعد از تقریبا 2 ماه تحقیق مستمر برای خرید لپتاپ به این نتیجه رسیدم همون toshiba قدیمی خودمو بدم تعمیر کنم و از خیر دستگاه جدید بگذرم

REGISTERED USER
24-08-2009, 08:51
خو دیگه ... جنس چینی همینه !!!

mo.mo
24-08-2009, 12:21
ممنون دوست عزیز

همون اول جواب تو دادم. درسته یا نه؟
گفتی چه جوری میشه اکیو کرد ؟
گفتم باید پول بدی.
این نسخه از office که رو لب تاب ها نصبه با ورژنی که ما استفاده میکنیم فرق داره. (مفتم نمی ارزه)
باز هی بگید در زمینه ی IT هیچ پیشرفتی نداشتیم.
office 500 تومنی کجای دنیا پیدا میشه آخه :10:

BBNHFAK
24-08-2009, 12:33
همون اول جواب تو دادم. درسته یا نه؟
گفتی چه جوری میشه اکیو کرد ؟
گفتم باید پول بدی.
این نسخه از office که رو لب تاب ها نصبه با ورژنی که ما استفاده میکنیم فرق داره. (مفتم نمی ارزه)
باز هی بگید در زمینه ی IT هیچ پیشرفتی نداشتیم.
office 500 تومنی کجای دنیا پیدا میشه آخه :10:
خب بستگی به کار داره
حتی اگه انقدر که شما می گی هم فرق داشته باشه
برای کسی که سالی می خواد 100 بار از آفیس استفاده کنه نمی ارزه
من تا الان همیشه آفیس 500 تومنی داشتم همیشه هم کارمو راه انداخته با اینکه استفاده ام از آفیس زیاده

حالا که شما میگی فرق داره چندتا فرقاشو بگو
اونوقت شاید برای کسی که شبانه روز کارش آفیس باشه بارزه

farhad_s5
24-08-2009, 19:01

mo.mo
24-08-2009, 19:11
خب بستگی به کار داره
حتی اگه انقدر که شما می گی هم فرق داشته باشه
برای کسی که سالی می خواد 100 بار از آفیس استفاده کنه نمی ارزه
من تا الان همیشه آفیس 500 تومنی داشتم همیشه هم کارمو راه انداخته با اینکه استفاده ام از آفیس زیاده

حالا که شما میگی فرق داره چندتا فرقاشو بگو
اونوقت شاید برای کسی که شبانه روز کارش آفیس باشه بارزه
فک کنم منظورم رو خوب نرسوندم.
من گفتم office که رو لب تاب نصبه مفت هم نمی ارزه.
چون یه نسخه ی آزمایشیه و خیلی محدودیت داره.
درسته یا نه؟
حالا اگه میخوای فرق هاش و بگم؟

darklord_8
24-08-2009, 19:47
دوستان ممنون که سوال قبلی رو جواب دادید . الان یه مشکل جدید دارم :دی
explorer.exe به صورت خودکار اجرا نمیشه و هر بار که لپ تاپ رو روشن میکنم مای داکیومنت باز میشه و صفحه سیاه باید خودم دستی explorer رو اجرا کنم . با نود 4 و کسپراسکای 7 هم گشتم یه ویروس بود به اسم برونکوت که دیگه به نظر پاک شده . الان چجوری میتونم این explorer رو درست کنم؟
ممنون

Pami
24-08-2009, 20:54

در پنل های WXGA سوختن 3 پیکسل میشه گفت عادی هست و ربطی به کیفیت ندارد
بهترین سازنده های پنل های ال سی دی در دنیا از جمله سامسونگ و سونی و شارپ و ال جی و ... این نکته رو تو دفترچه ها مینویسن و یه اتفاقی هست که ممکنه بیفته
البته پیکسل سوخته معمولا تصویری نداره و خاموش درنظر گرفته میشه و سیاه هست و قاعدتا کاریش نمیشه کرد

farhad_s5
24-08-2009, 23:12
در پنل های WXGA سوختن 3 پیکسل میشه گفت عادی هست و ربطی به کیفیت ندارد
بهترین سازنده های پنل های ال سی دی در دنیا از جمله سامسونگ و سونی و شارپ و ال جی و ... این نکته رو تو دفترچه ها مینویسن و یه اتفاقی هست که ممکنه بیفته
البته پیکسل سوخته معمولا تصویری نداره و خاموش درنظر گرفته میشه و سیاه هست و قاعدتا کاریش نمیشه کرد

منم که با دقت نگاهش می کنم به نظرم یه نقطه ی کوچیک هست و فقط یه پیکسل به نظرم میاد!

گفتی طبیعیه خیلی روحیه گرفتم ولی حالا در مورد ال ی دی لپتاپ هم این قضیه طبیعیه؟

ممنون

tommy vercetti
25-08-2009, 10:49
یکی از دوستان من لپ تاپ خریده(دل) ، می خواد به اینترنت وصل شه نمی تونه .
مودمش خارج از دستگاهه و با یو اس بی وصل می شه به تلفن . موقعی که می خواد وصل شه ارور می ده که دستگاه به تلفن وصل نیست !!

از من پرسید بلد نبودم ، شما می دونید باید چی کار کنه ؟؟؟
مدل مودمش هم اینه :

RD02-D400

REGISTERED USER
25-08-2009, 12:35
یا خط تلفن مشکل داره یا درایور رو باید دوباره نصب کنید

BBNHFAK
25-08-2009, 12:46
فک کنم منظورم رو خوب نرسوندم.
من گفتم office که رو لب تاب نصبه مفت هم نمی ارزه.
چون یه نسخه ی آزمایشیه و خیلی محدودیت داره.
درسته یا نه؟
حالا اگه میخوای فرق هاش و بگم؟
ببخشید من فکر کردم گفتین ایرانیه مفت نمیارزه
خب پس راه حل مشخصه دیگه باید Uninstall کرد و یه آفیس ایرانی ریخت:31:

tommy vercetti
25-08-2009, 14:25
یا خط تلفن مشکل داره یا درایور رو باید دوباره نصب کنید

خیلی ممنون .اما اگه می شه یه کم توضیح بدین ، درایور رو چه جوری باید دوباره نصب کرد ؟؟:31:
خودش می گفت باید تنظیماتش رو درست کنه ( تو کنترل پنل ) و بکنش به وسیله ی یو اس بی ، آیا به اون هم می تونه مربوط باشه ؟؟؟

mo.mo
25-08-2009, 17:25
خیلی ممنون .اما اگه می شه یه کم توضیح بدین ، درایور رو چه جوری باید دوباره نصب کرد ؟؟:31:
خودش می گفت باید تنظیماتش رو درست کنه ( تو کنترل پنل ) و بکنش به وسیله ی یو اس بی ، آیا به اون هم می تونه مربوط باشه ؟؟؟
اگه ویندوزش رو عوض نکرده باشه مودم نصبه.
ولی باید لب تاب مودم رو بشناسه.
وقتی متصل میکنه چه پیغامی تو صفحه ظاهر میشه؟
اصلا تو لیست usb ها میاد یا نه؟

Iranian boy10
26-08-2009, 11:46
سلام من نوت بوک مدل : vgn-fw390 دارم نسخه اصلی ویستا روشه و یک درایو داره که ویستا روش نصب شده میخواستم ویندوز 7 نصب کنم حالا چیکار کنم ؟ میخوام همین ویستایی که نصبه روش بمونه ....

کمک کنید ممنون

REGISTERED USER
26-08-2009, 12:48
هنگام نصب احتمالا دو گزینه میاره .. upgrade و install new که شما با زدن دومی و نصب ویندوز در یک درایو دیگر ، می تونید دو ویندوز را در کنار هم داشته باشید

farhad_s5
27-08-2009, 00:43
اگه با لپتاپم جای ساکت باشم یه صدای سوت خیلی ریز از سی پی یوش میاد این طبیعیه؟

REGISTERED USER
27-08-2009, 00:49
نویز فن که میگن همینه ... تقریبا طبیعیست

linuxboy
27-08-2009, 13:39
سلام
بچه ها کدوم کار برای عمر بیشتر باطری بهتره
وقتی آداپتور را وصل می کنیم باطری را برداریم
یا وقتی آداپتور وصل هست باطری هم وصل باشه؟

سوال دوم
باطری لپتاپ تعمیر میشه؟و بعد از تعمیر چقدر عمر می کنه
هزینه اش چقدره؟

سوال سوم

می تونم صفحه lcd را با led عوض کنم
هزینش چقدره؟

mh.attari
27-08-2009, 14:27
سلام
بچه ها کدوم کار برای عمر بیشتر باطری بهتره
وقتی آداپتور را وصل می کنیم باطری را برداریم
یا وقتی آداپتور وصل هست باطری هم وصل باشه؟

سوال دوم
باطری لپتاپ تعمیر میشه؟و بعد از تعمیر چقدر عمر می کنه
هزینه اش چقدره؟

سوال سوم

می تونم صفحه lcd را با led عوض کنم
هزینش چقدره؟
نظر شخصی:
1 بزار روش بمونه حتی اگر خراب شه
چرا؟چون اگر برق بره سیستم بیچاره میشه
2 نه
3 اره ولی باید ببری تعمیر و هزینشم زیاد میشه که اصلا به صرفه نیست

مومیایی
27-08-2009, 15:52
لپ تاپ من پكيد! :45:

يعني روشنش ميكنم صداي كار كردن مياد اما مانيتورش تصويري نشون نميده

اليته سياه هم نيست اما راه راه (‌ خطوط خاكستري و .. ) هست

به نظرتون مشكل از گرافيكشه؟

حدودا چقدر برا تعميرش آب ميخوره تو اين بي پولي :37::45:

ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Pami
27-08-2009, 17:04
چه مدل لپ تاپی ؟؟ احتمالا از همون چیپست گرافیک هست
اگر چیپست گرافیک شما لحیم شده به بورد باشه زیاد خرج براتون برمیداره اگر نه میتونن با تعویضش ( اگه گیر بیاد ) مشکل شما رو حل کنن

مومیایی
27-08-2009, 17:31
چه مدل لپ تاپی ؟؟ احتمالا از همون چیپست گرافیک هست
اگر چیپست گرافیک شما لحیم شده به بورد باشه زیاد خرج براتون برمیداره اگر نه میتونن با تعویضش ( اگه گیر بیاد ) مشکل شما رو حل کنن

ممنونم دوست عزيز :11:

لپ تاپ بنده xps 1330 هست ، به نظرتون گرافيكش به مادربورد وصله در اين مدل؟ يك ماه از گارانتيش گذشته كه اين اتفاق افتاد :41:

تشكر :11:

oranoos_92
27-08-2009, 21:27
salam
بچه ها شما نمیدونید چطور میشه روشنایی مانیوتر دل 1520 را تصیییر داد چشم هام داغون شد
کمک!!

REGISTERED USER
27-08-2009, 22:57
ممنونم دوست عزيز :11:

لپ تاپ بنده xps 1330 هست ، به نظرتون گرافيكش به مادربورد وصله در اين مدل؟ يك ماه از گارانتيش گذشته كه اين اتفاق افتاد :41:

تشكر :11:

بفرمائید ... این فیلم آموزشی تعمیراتش در یوتوب : :18:

مومیایی
27-08-2009, 23:27
بفرمائید ... این فیلم آموزشی تعمیراتش در یوتوب : :18:

آقا تو دل ما رو خالي نكن ما كه اينترنتمون ذغاليه! :13:

اين 1330 گرافيكش رو بوردشه يا ميشه تعويضش كرد؟ ( 1 سال پيش خريدم )

شما اوستاييد :11:

behnambazi
28-08-2009, 00:01
دوستان من چند روزی هست نوت بوک 1520 دل گرفتم امروز متوجه شدم کلید کنترل صفحه کلید بی جهت سلکت میکند یعنی درگیر است دوستان مشکل چی میتونه باشه

BioHazard
30-08-2009, 22:17
سلام عزیزان
سرچ کردم پیدا نکردم جوابامو گفتم بپرسم(شایدم کورم و ندیدم پس به بزرگی خودتون ببخشید)
من لبتاپ وسترو 1520 دارم ، یک مشکل هست که بلوتوثش غیر فعاله و وقتی وایرلس رو روشن میکنم ، فعال نمیشه.

یک سوال دیگه ، اگر بخوام رم این مدل رو ارتقا بدم ، رم های لبتاپ کجا پیدا میشه؟ تو تهران و قیمتش رو هم اگه بزارید ممنون میشم

بعد میشه 2تا 2گیگ بزارم ، چون فکر کنم روی اینا 2تا یک گیگ هست

ممنون

REGISTERED USER
30-08-2009, 22:26
آقا تو دل ما رو خالي نكن ما كه اينترنتمون ذغاليه! :13:

اين 1330 گرافيكش رو بوردشه يا ميشه تعويضش كرد؟ ( 1 سال پيش خريدم )

شما اوستاييد :11:

نه چیپستش روبا هویه حرارتی میشه بلند کرد و تعویضش کرد و یا دیباگش کرد ... فیلم واضحه ... بهتره دانلودش کنید :46:

REGISTERED USER
30-08-2009, 22:28
دوستان من چند روزی هست نوت بوک 1520 دل گرفتم امروز متوجه شدم کلید کنترل صفحه کلید بی جهت سلکت میکند یعنی درگیر است دوستان مشکل چی میتونه باشه

آره میتونه درگیر باشه و یا مشکلی داشته باشه که گیر میکنه ... سرویس می خواد ... خودت هم می تونی اگر فیلم و یا Edoc آموزشی باشه بصورت تصویری ، درش بیاری و سرویسش کنی

oranoos_92
30-08-2009, 22:31
سلام عزیزان
سرچ کردم پیدا نکردم جوابامو گفتم بپرسم(شایدم کورم و ندیدم پس به بزرگی خودتون ببخشید)
من لبتاپ وسترو 1520 دارم ، یک مشکل هست که بلوتوثش غیر فعاله و وقتی وایرلس رو روشن میکنم ، فعال نمیشه.

یک سوال دیگه ، اگر بخوام رم این مدل رو ارتقا بدم ، رم های لبتاپ کجا پیدا میشه؟ تو تهران و قیمتش رو هم اگه بزارید ممنون میشم

بعد میشه 2تا 2گیگ بزارم ، چون فکر کنم روی اینا 2تا یک گیگ هست

این مشکل بلوتوث و وایرلس را من حل کردم ببین این ویندوز ارجینال را روش پاک کن اگه سون نصب کنی که هر دوش را خودش فعال میکنه
بعدش هم یه برنامه 70 مگی تو سیدی کمکی دل هست اون را نصب نکن نصب که میکنی یکی از این دو را نمیشناسه بزار خود ویندوز اون ها را نصب کنه

aminreza85
31-08-2009, 04:59
با سلام خدمت دوستان عزیز.
من یک لپ تاپ Dell vostro 1520 دارم و مشکلم این هست که وقتی اون رو از برق در میارم و از باتری استفاده میکنه نور صفحه نمایش به طور مشخصی کم میشه و اون کیفیت قبل رو نداره. میخواستم دوستان راهنمایی کنند چطوری این مشکل رو میشه برطرف کرد. با تشکر

BioHazard
31-08-2009, 09:40
این مشکل بلوتوث و وایرلس را من حل کردم ببین این ویندوز ارجینال را روش پاک کن اگه سون نصب کنی که هر دوش را خودش فعال میکنه
بعدش هم یه برنامه 70 مگی تو سیدی کمکی دل هست اون را نصب نکن نصب که میکنی یکی از این دو را نمیشناسه بزار خود ویندوز اون ها را نصب کنه

خوب این ویستا خوبیش اینه که اورجیناله ، اگه بخوام عوض کنم ، xp میریزم ، چرا سون :دی

نگفتید باید چه نوع رمی برای 1520 بگیرم؟

REGISTERED USER
31-08-2009, 10:27

رم G.Skill خوبه ... ولی توی بازار اغلب خوب هستند ... PNY و OCZ به ترتیب خوب و عالی هستند
Hynix هم از رم های کمیابه ولی عالی

Shayan Arya
31-08-2009, 11:24
من یک لپ تاپ Dell vostro 1520 دارم و مشکلم این هست که وقتی اون رو از برق در میارم و از باتری استفاده میکنه نور صفحه نمایش به طور مشخصی کم میشه و اون کیفیت قبل رو نداره. میخواستم دوستان راهنمایی کنند چطوری این مشکل رو میشه برطرف کرد. با تشکر
من کیبورد vostro 1520 رو ندیدم ولی در لپ تاپ من کلید F5 نور رو زیاد و F4 کم میکنه
ضمنا اگر وارد بایوس لپ تاپ بشید می تونید مقدار نور پیش فرض رو در حالت های AC و باتری مشخص کنید
معمولا در حالت AC صد در صد هست و در حالت باتری پنجاه درصد (برای استفاده بهینه از باتری)
حالا شما می تونید حالت باتری رو هم صد در صد بگذاری ولی این کار باتری رو خیلی زودتر تمام خواهد کرد

kamil_ps3
31-08-2009, 14:26
سلام .

اقا چرا مال ما بعد از 10 دقیقه هنگ میکنه بعد یه دفعه ریستارت میشه ؟ وقتی یه بار ریستارت شد دیگه ریستارت نمیشه.مشکل چیه؟

dr_data_13
31-08-2009, 14:44
سلام
لطفا سریع کمک کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
من E6500 دارم رو خودش vista business داره یکی از دوستان 1640 گرفت ویندوزشو که vista home 64bit بود ریختم از همون اول هر چند ثانیه یه بار برای یه لحظه همه چیز فریز میشد دوباره ویندوز اورجینال خودشو ریختم ولی فرق نکرد!!!البته XP اورجینال خودشم روش دارم تو اون اینطوری نیست و همه چی درسته!!تازه دیگه تو vista رایت نمیکنه میگه block address تو XP هم فقط با nero 6 رایت میکنه با 7 و 8 نمیکنه!!!!!!دهنمو سرویس کرده
کمککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک کککککککککککککککککککک

mo.mo
31-08-2009, 15:56
سلام
من E6500 دارم رو خودش vista business داره یکی از دوستان 1640 گرفت ویندوزشو که vista home 64bit بود ریختم از همون اول هر چند ثانیه یه بار برای یه لحظه همه چیز فریز میشد دوباره ویندوز اورجینال خودشو ریختم ولی فرق نکرد!!!البته XP اورجینال خودشم روش دارم تو اون اینطوری نیست و همه چی درسته!!تازه دیگه تو vista رایت نمیکنه میگه block address تو XP هم فقط با nero 6 رایت میکنه با 7 و 8 نمیکنه!!!!!!دهنمو سرویس کرده
اولا که ویستا 64 bit رو لب تاب شما جواب نمیده. حالا چرا ویستا ی ارجینالتون هم به این روز افتاده میتونه دلایل زیادی داشته باشه.
به نظر من شما یه بار ویندوز رو عوض کن(یا کامل عوض کن یا complete system recovery کن) باید مشکلت حل بشه.

momfilm
31-08-2009, 20:16
سلام به همه دوستان :40:
دوستان من یک سوالی داشتم میخواستم بپرسم
در عکس اول این پورت که بالاش یه قفل کشیده کاربردش چیه؟
و در عکس دوم پورت وسطیه کاربردش چیه؟
از همه شما دوستان ممنون و سپاسگزارم:40:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

REGISTERED USER
31-08-2009, 21:02
سلام به همه دوستان :40:
دوستان من یک سوالی داشتم میخواستم بپرسم
در عکس اول این پورت که بالاش یه قفل کشیده کاربردش چیه؟
و در عکس دوم پورت وسطیه کاربردش چیه؟
از همه شما دوستان ممنون و سپاسگزارم:40:

1- بهش میگن Kensington ... این مورد را قبلا مفصل خودم توضیح دادم ... استاندارد قفل کردن لپ تاپ به یک مکان هست عین موتور و دوچرخه :دی

جالبه ... ببینید :

جهت جلوگیری از سرقته :27:

2-بهش میگن dock-in station و HP مختص خودش میزنه ... برای اتصال به استیشن اش هست و فوق العاده کاربردیه :

oranoos_92
31-08-2009, 21:12

این مشکل نیست
تو 1520 وقتی اون را مستقیم به برق میزنید نور صفحه زیاد تر میشه
شما با کلید های
fn+بالا و پایین نور ور کم و زیاد کن
یا تو پاور منیجمت میتونی اون را تو حالت های مختلف تنظیم کنید

خوب این ویستا خوبیش اینه که اورجیناله ، اگه بخوام عوض کنم ، xp میریزم ، چرا سون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینی که روشه اصلا خوب نیست اورجینال و غیر ارجینال نداره تو کشور ما قانون کپی رایت که نیست پس بهریتنش رذا نصب کن
رم واسه چی مگه 4 گیگ کمه!!

dr_data_13
31-08-2009, 22:26
اولا که ویستا 64 bit رو لب تاب شما جواب نمیده. حالا چرا ویستا ی ارجینالتون هم به این روز افتاده میتونه دلایل زیادی داشته باشه.
به نظر من شما یه بار ویندوز رو عوض کن(یا کامل عوض کن یا complete system recovery کن) باید مشکلت حل بشه.
بابا ده بار عوض کردم!!!نمیشه!!!!!
تازه کی گفته این با 64bit جواب نمیده؟؟!!کانفیگشم که از XPS1640 بالاتره!!!
رجیستر جان لطفا یه کمکی بهم بکن!!!!!بیچاره شدم
تو ویستا رایت نمیکنه میگه invalid block address همشم فریز میشه هر چند ثانیه!!!الانم ویستا اورجینال خودشو ریختم همینجوریه!!!!!!!!!!

amir_dre
31-08-2009, 22:27
سلام من با Sis Sandra مشخصات ویندوز رو گرفتم Product key که Sandra میزنه با product key که پشت لپتاپ لیبل خورده فرق داره. چه جوری بفهمم ویندوزش اصیه یانه؟سایت ماکروسافت امکانی داره ؟

aminreza85
31-08-2009, 23:58
1520 وقتی اون را مستقیم به برق میزنید نور صفحه زیاد تر میشه
شما با کلید های
fn+بالا و پایین نور ور کم و زیاد کن
یا تو پاور منیجمت میتونی اون را تو حالت های مختلف تنظیم کنید

تو پاور مننجمنت نشد اما با fn تونستم زیاد کنم. مرسی از راهنماییتون

aminreza85
01-09-2009, 00:00
دوستان عزیز اگه توی بازی بین زدن دکمه های کیبورد و عملکرد اون فاصله باشه مثلا وقتی کلید رو میزنی یک ثانیه بعد رو صفحه اثر کنه مشکل از کجاست؟

مومیایی
01-09-2009, 00:16
نه چیپستش روبا هویه حرارتی میشه بلند کرد و تعویضش کرد و یا دیباگش کرد ... فیلم واضحه ... بهتره دانلودش کنید :46:

امروز زنگ زدن و گفتن اشكال از چيپ vga هست و گير نمياد و بايد تعمير بشه! پولش هم 110 تومن ميشه!

چيكار كنم؟ :41:

REGISTERED USER
01-09-2009, 00:20
دوستان عزیز اگه توی بازی بین زدن دکمه های کیبورد و عملکرد اون فاصله باشه مثلا وقتی کلید رو میزنی یک ثانیه بعد رو صفحه اثر کنه مشکل از کجاست؟

مشکل از اینه که سیستم مشغوله و سنگین عمل میکنه .. وقتی بار روی CPU زیاد باشه و یا گرافیک ضعیف باشه و با فریم ریت پایین کار کنه این مشکل پیش میاد

امروز زنگ زدن و گفتن اشكال از چيپ vga هست و گير نمياد و بايد تعمير بشه! پولش هم 110 تومن ميشه!

چيكار كنم؟

والا چی بگم ؟ صبر کنید !

tintiryol
01-09-2009, 09:12
سلام دوستان
دیروز لپ تاپم سقوط آزاد کرد!! تو کیف بود ولی گوشش خورد زمین شد آنچه باید میشد!!
سری fw سونی دارم ، سمت پاورش شل شده (نشکسته از جاش در نیومده ) ولی هم لپ تاپ هم چراغش روشن میشه به لولا ظاهرا چیزی نشده ولی موقع باز کردن یه صدایی میده (تق!)
اساتید راهنمایی کنند که من این شازده رو کجا ببرم؟ هزینه های وارده رو میتونین تخمین بزنین؟

REGISTERED USER
01-09-2009, 10:06
سلام دوستان
سری fw سونی دارم ، سمت پاورش شل شده (نشکسته از جاش در نیومده ) ولی هم لپ تاپ هم چراغش روشن میشه به لولا ظاهرا چیزی نشده ولی موقع باز کردن یه صدایی میده (تق!)
اساتید راهنمایی کنند که من این شازده رو کجا ببرم؟ هزینه های وارده رو میتونین تخمین بزنین؟

عجب

شاید بشه با چسب و وصله زدن درستش کرد ولی اگر همه چیز سالم باشه ، چون ضربه خورده تا ابد از گارانتی خارجه :13:

و نیز اگر کاور زیری و رویی بخواد عوض بشه ، با دستمزدش حدود 80 به بالا و تا 150 تومن هم آب میخوره ! اگر اصلیش گیر بیاد !

میشه خودت با چسب و اینا بشینی درستش کنی ! به صرفه تره ! ولی بهتره ببری گارانتی و اونا چک کنند تا آسیب دیگری ندیده باشه

اون تق تق مال در درفتگی لولای lid هست ... lid = در لپ لپ

mo.mo
01-09-2009, 15:53
سلام دوستان
این مشکل واسه یکی از دوستای منم اتفاق افتاد.
اولش فقط یکم قسمت باطریش شل شده بود ولی 2 سه روز بعد وقتی داشت لب تابش رو باز میکرد یه دفعه
lcd از بدنه جدا شد :18:.
مراقب باش.

REGISTERED USER
01-09-2009, 17:45
این مشکل واسه یکی از دوستای منم اتفاق افتاد.
اولش فقط یکم قسمت باطریش شل شده بود ولی 2 سه روز بعد وقتی داشت لب تابش رو باز میکرد یه دفعه
lcd از بدنه جدا شد :18:.
مراقب باش.

من به عینه دیدم لپ تاپ دل ووسترو دوستم خورد زمین ، اومد با LCD بلند کنه انگار تهش باز بود ... همه چیز با هم ریخت بیرون روی زمین ...

ببینید وقتی اتصالت زیر باز بشوند شاسی لپ تاپ از بین میره ... هه چیز می پاشه بیرون :دی

arvinpink
02-09-2009, 16:48
سلام دوستان

من یک acer 5230 extensa دارم که wlan اش نصب نمیشه

چراغشم روشن نمیشه .. درایور های روی cd رو امتحان کردم نشد. سیستم عاملم xp هستش

ممنون میشم اگر کسی میدونه کمک کنه

Pami
02-09-2009, 18:14
ممكنه از تو بايوس Disable شده باشه ، حتما چك كنيد (‌چون LED مربوط به وايرلس روشن نميشه )
يا ممكنه كارت وايرلس مشكل داشته باشه وگرنه درايور هم نصب نباشه چراغش روشن ميشه

arvinpink
02-09-2009, 19:23
دوست عزيز مشکل حل شد.. انقدر درايور دانلود کردم يکيش کار داد..
چراغشم وقتي نصب شد روشن شد...

ممنون

mh.attari
03-09-2009, 11:07
دوستان hp dv5 1070 هم چراغ داره وایرلسش؟

momfilm
03-09-2009, 17:02
سلام دوستان :40:
دوستان میخواستم راهنمایی کنند که آیا به راحتی میشه مدل HP-Compaq Pavilion DV5-1299را به وینوز7 آپگرید کرد؟
و لطفا اگر میشه نحوه آپگرید به این ویندوز را توضیح بدین.
راستش این مشکل برای یکی از دوستان عزیزم پیش اومده و سوال از طرف ایشان بود.
از زحمتی که میکشید ممنونم :11:
نقل قول از اون دوست عزیز :

بعد اگه بخوام به ویندوز 7 آپگرید کنم باید هزینه ای بپردازم یا مجانی هست چون توی سایت اچ پی نوشته بود Free Upgrade to windows seven ولی واردش که شدم نوشته بود purchase upgrade ?

momfilm
03-09-2009, 20:11
با عرض معذرت از اینکه مزاحم دوستان میشم.
یکی از دوستان یک لب تاب مدل HP-Compaq Pavilion DV5-1299 خریده و یک سوال داشت خواستم از دوستان خواهش کنم اگر میتوانند به این دوستمان کمک کنند.
ممنونم :11:

اگه بخوام به ویندوز 7 آپگرید کنم باید هزینه ای بپردازم یا مجانی هست چون توی سایت اچ پی نوشته بود Free Upgrade to windows seven ولی واردش که شدم نوشته بود purchase upgrade ?

smallfrank
04-09-2009, 14:20
دوستان این فرق سیستم عامل داس و مثلا Vista چیه؟یعنی لپ تابی که سیستم عاملش داسه نمیشه روش ویندوز نصب کرد؟

saman3230
04-09-2009, 14:27
دوستان این فرق سیستم عامل داس و مثلا Vista چیه؟یعنی لپ تابی که سیستم عاملش داسه نمیشه روش ویندوز نصب کرد؟

نه دوست من لپ تاپ های N SERIES یا DOS تنها تفاوتی که دارن اینکه سیستم عامل اوریجنال ندارن و شما قادر خواهید بود هر سیستم عاملی روش نصب کنید

و لپ تاپهایی که سیستم عامل دارن علاوه بر قابلیتی که مثل سری DOS دارن یه سیستم عامل اوریجنال مختص خودشون دارن مثلا VISTA HOME BASIC

شما رو لپ تاپ های DOS هرسیستم عاملی که دوست دارید می تونید نصب کنید و هیچ محدودیتی نداره

dr_data_13
04-09-2009, 15:03
بابا ده بار عوض کردم!!!نمیشه!!!!!
تازه کی گفته این با 64bit جواب نمیده؟؟!!کانفیگشم که از XPS1640 بالاتره!!!
رجیستر جان لطفا یه کمکی بهم بکن!!!!!بیچاره شدم
تو ویستا رایت نمیکنه میگه invalid block address همشم فریز میشه هر چند ثانیه!!!الانم ویستا اورجینال خودشو ریختم همینجوریه!!!!!!!!!!\
رجیستر جان لطفا منو راهنمایی کن که مشکل از کجا میتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mo.mo
04-09-2009, 17:40
دوستان میخواستم راهنمایی کنند که آیا به راحتی میشه مدل HP-Compaq Pavilion DV5-1299را به وینوز7 آپگرید کرد؟
و لطفا اگر میشه نحوه آپگرید به این ویندوز را توضیح بدین.
راستش این مشکل برای یکی از دوستان عزیزم پیش اومده و سوال از طرف ایشان بود.
از زحمتی که میکشید ممنونم :11:

دوست عزیز برای upgrade ویستا به 7 ( بسته به نوع ویستا) پول میخواد. اون free هم منظورشون چیز دیگست. (اگه خواستی بهت میگم).

REGISTERED USER
04-09-2009, 23:53
\
رجیستر جان لطفا منو راهنمایی کن که مشکل از کجا میتونه باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من به چی شما کمک کنم ؟ خوب پستت نه سر داره و نه ته ! آدرس هاشو بده بیاد دوست من

موفق باشید

mammad2020
05-09-2009, 01:29
سلام دوستان
من یک لپ تاپ 1330 دارم .
همونطور که میدونید یکی از مشکلات این لپ تاپ دمای بالای GPU هست که معمولا باعث سوختن کارت گرافیک میشه. من یک مقدار در این مورد سرچ کردم. در سایت زیر دمای ایده آل برای GPU رو نوشته:

ولی من سر در نیاوردم و آخر متوجه نشدم کدام ورژن بایوس و کارت گرافیک رو باید نصب کنم که دمای جی پی یو پایین بیاد و نسوزه.
الان با نرم افزار CPUID Hardware Monitor دمای جی پی یو بین 61 تا 68 درجه سانتیگراد هست.خوبه یا بده؟
کارت گرافیک این لپ تاپ ها هم GF 8400M GS هست.
ویندوز ویستا 32 بیتی.
یک سال پیش خریدم با گارانتی زیگورات که هنوز یک ماه به گارانتیش مونده. هنوز مشکلی برام پیش نیومده ولی احتمال زیاد پیش میاد. برای جلوگیری باید چه کاری کنم؟ ورژن A15 بایوس و ورژن 7.15.11.7644 کارت گرافیک رو هم قبلا دانلود کرده بودم و نصب کردم.

yasekabuod
05-09-2009, 12:49
سلام دوستان
نماز روزتون قبول
من توشیبا A200-AH6 دارم چند وقته که دی وی دی رامش کار نمیکنه
بعد از اینکه سی دی یا دی وی دی رو درونش میذارم حدود 2 تا 3 دقیقه زور میزنه تا بخونتش ولی نمیتونه و همینکه روی درایوش دبل کلیک کنم یا راست کلیک بعدش اوپن کنم درش باز میشه
میشه بفرمائید مشکلش چی میتونه باشه

saman3230
05-09-2009, 13:08
سلام دوستان
نماز روزتون قبول
من توشیبا A200-AH6 دارم چند وقته که دی وی دی رامش کار نمیکنه
بعد از اینکه سی دی یا دی وی دی رو درونش میذارم حدود 2 تا 3 دقیقه زور میزنه تا بخونتش ولی نمیتونه و همینکه روی درایوش دبل کلیک کنم یا راست کلیک بعدش اوپن کنم درش باز میشه
میشه بفرمائید مشکلش چی میتونه باشه

با سلام

اپتیک لنز شما یا ضعیف شده یا کثیف بهتره با پمبه الکلی کمی روی لنر رو تمیز کنید ببیند مشکل حل میشه ی نه اگر نشد بدونید که ضعیف شده و باید یا لنر رو عوض کنید یا کل DVD رو

dr_data_13
05-09-2009, 13:38
سلام
جناب رجیستر این دیگه سرو ته داره
لطفا راهنمایی کنید!!

yasekabuod
05-09-2009, 13:43
با سلام

اپتیک لنز شما یا ضعیف شده یا کثیف بهتره با پمبه الکلی کمی روی لنر رو تمیز کنید ببیند مشکل حل میشه ی نه اگر نشد بدونید که ضعیف شده و باید یا لنر رو عوض کنید یا کل DVD رو
ممنون از راهنماییتون

HOW HOW
05-09-2009, 14:02
با سلام اگه میشه در مورد lightscribe یکی از دوستان که وارده یه توضیحی بده
خواهشا به صورت قدم به قدم باشه
همچنین بگید روی هر سی دی میشه یا نه

اصلا اینجا کسی می دونه light scribe چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

Pami
05-09-2009, 18:27
با سلام اگه میشه در مورد lightscribe یکی از دوستان که وارده یه توضیحی بده
خواهشا به صورت قدم به قدم باشه
همچنین بگید روی هر سی دی میشه یا نه

اصلا اینجا کسی می دونه light scribe چیه؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا ندونن دوست من ، مگه اين تكنولوژي از مريخ اومده ؟؟!!

Light Scribe یک تکنولوژی جدید برای ضبط کننده های دیسک های نوری است که امکان ایجاد برچسب(Label) هایی به صورت متنی یا گرافیکی را بر روی دیسک ها مهیا میکند. در واقع این برچسب توسط لیزر به صورت یک عکس خاکستری بر روی سطح خارجی دیسک ها نگاشته می شود. این قابلیت توسط شرکت HP طراحی شده است و هم اکنون بر روی ضبط کننده های تولید این شرکت وجود دارد.
هدف تکنولوژی LightScribe حک کردن یک برچسب توسط کاربر بر روی دیسک است که نیاز به چسباندن برچسب های کاغذی را بر سطح خارجی آن ها رفع ميكند. برای چنین کاری باید از دیسک هایی که از این تکنولوژی پشتیبانی می کنند استفاده بشه به گونه ای که بعد از ذخیره کردن اطلاعات در سطح داخلی دیسک، برای چسباندن بر چسب باید دیسک از طرف سطح خارجی آن درون writer قرار گیرد که لیزر بر اساس طرح یا عکسی که به آن داده می شود برچسب را بر روی دیسک حک كنه.

سطح دیسک های LightScribe از نوعی رنگ که در برابر حد مشخصی از نور یا اشعه، از خود واکنش نشون ميده پوشانده شده . این رنگ با جذب 780nm از اشعه مادون قرمز تابیده شده توسط لیزر، تغییر رنگ پیدا می كنه.
در ابتدا دیسک های LightScribe فقط به صورت تگ رنگ عمل می کردند یعنی برچسب ها فقط با رنگ خاکستری نگاشته می شد ولی از سال 2006 به بعد این نوع دیسک ها در رنگ های مختلفی در دسترس قرار گرفتن. در واقع هم اکنون نیز عمل قرار دادن برچسب به صورت تک رنگ صورت می گیرد اما زمینه دیسک ها با رنگ های مختلفی تولید می شه که باعث رنگی جلوه دادن برچسب ها می شه.
در حال حاضر امکان write مجدد یک برچسب بر روی دیسک ها فراهم نیست اما می توان بر روی برچسب فعلی دیسک، متن یا عکس دیگری را اضافه کرد.

اين هم يك نمونه ساخته شده :

mammad2020
05-09-2009, 21:13
سلام دوستان
من یک لپ تاپ 1330 دارم .
همونطور که میدونید یکی از مشکلات این لپ تاپ دمای بالای GPU هست که معمولا باعث سوختن کارت گرافیک میشه. من یک مقدار در این مورد سرچ کردم. در سایت زیر دمای ایده آل برای GPU رو نوشته:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی من سر در نیاوردم و آخر متوجه نشدم کدام ورژن بایوس و کارت گرافیک رو باید نصب کنم که دمای جی پی یو پایین بیاد و نسوزه.
الان با نرم افزار CPUID Hardware Monitor دمای جی پی یو بین 61 تا 68 درجه سانتیگراد هست.خوبه یا بده؟
کارت گرافیک این لپ تاپ ها هم GF 8400M GS هست.
ویندوز ویستا 32 بیتی.
یک سال پیش خریدم با گارانتی زیگورات که هنوز یک ماه به گارانتیش مونده. هنوز مشکلی برام پیش نیومده ولی احتمال زیاد پیش میاد. برای جلوگیری باید چه کاری کنم؟ ورژن A15 بایوس و ورژن 7.15.11.7644 کارت گرافیک رو هم قبلا دانلود کرده بودم و نصب کردم.

دوباره سلام
می شه به سوال من جواب بدید؟

mo.mo
06-09-2009, 11:33
دوباره سلام
می شه به سوال من جواب بدید؟
در مورد دما باید بگم که برای لب تاب هایdell دمای ایده آل 60 تا 65 درجه هست.
ولی به معنی این نیست که ثلا لب تابی که درجه حرارتش 75 خرابه.
درجه حرارت به performence سیستم هم بستگی داره.
مثلا اگه رو لب تابت mac afee نصب کنی درجه حرارت لب تابت بالاتر میره.
در مورد درایور ها هم باید بگم معمولا درایور های جدید بهتر از قبلی ها مچ میشن. البته زیاد فرق ندارن.
در کل اگه سیستم ویروس نداشته باشه و نرم افزار های سنگین روش نصب نباشه 60 تا 65 خوبه.
(اگه دوست داری دمای لب تابت پایین باشه همین که روشنش کردی دماش و نگاه کن :31:)

HOW HOW
06-09-2009, 11:47
چرا ندونن دوست من ، مگه اين تكنولوژي از مريخ اومده ؟؟!!

Light Scribe یک تکنولوژی جدید برای ضبط کننده های دیسک های نوری است که امکان ایجاد برچسب(Label) هایی به صورت متنی یا گرافیکی را بر روی دیسک ها مهیا میکند. در واقع این برچسب توسط لیزر به صورت یک عکس خاکستری بر روی سطح خارجی دیسک ها نگاشته می شود. این قابلیت توسط شرکت HP طراحی شده است و هم اکنون بر روی ضبط کننده های تولید این شرکت وجود دارد.
هدف تکنولوژی LightScribe حک کردن یک برچسب توسط کاربر بر روی دیسک است که نیاز به چسباندن برچسب های کاغذی را بر سطح خارجی آن ها رفع ميكند. برای چنین کاری باید از دیسک هایی که از این تکنولوژی پشتیبانی می کنند استفاده بشه به گونه ای که بعد از ذخیره کردن اطلاعات در سطح داخلی دیسک، برای چسباندن بر چسب باید دیسک از طرف سطح خارجی آن درون writer قرار گیرد که لیزر بر اساس طرح یا عکسی که به آن داده می شود برچسب را بر روی دیسک حک كنه.

سطح دیسک های LightScribe از نوعی رنگ که در برابر حد مشخصی از نور یا اشعه، از خود واکنش نشون ميده پوشانده شده . این رنگ با جذب 780nm از اشعه مادون قرمز تابیده شده توسط لیزر، تغییر رنگ پیدا می كنه.
در ابتدا دیسک های LightScribe فقط به صورت تگ رنگ عمل می کردند یعنی برچسب ها فقط با رنگ خاکستری نگاشته می شد ولی از سال 2006 به بعد این نوع دیسک ها در رنگ های مختلفی در دسترس قرار گرفتن. در واقع هم اکنون نیز عمل قرار دادن برچسب به صورت تک رنگ صورت می گیرد اما زمینه دیسک ها با رنگ های مختلفی تولید می شه که باعث رنگی جلوه دادن برچسب ها می شه.
در حال حاضر امکان write مجدد یک برچسب بر روی دیسک ها فراهم نیست اما می توان بر روی برچسب فعلی دیسک، متن یا عکس دیگری را اضافه کرد.

اين هم يك نمونه ساخته شده :

سی دیش از کجا گیر میاد رو سی دیای معمولی هم میشه؟؟
برای رایتر ضرر که نداره؟آخه مال لب تابمه

momfilm
06-09-2009, 12:40
اگه بخوام به ویندوز 7 آپگرید کنم باید هزینه ای بپردازم یا مجانی هست چون توی سایت اچ پی نوشته بود Free Upgrade to windows seven ولی واردش که شدم نوشته بود purchase upgrade ?

دوست عزیز برای upgrade ویستا به 7 ( بسته به نوع ویستا) پول میخواد. اون free هم منظورشون چیز دیگست. (اگه خواستی بهت میگم).

از راهنمایی شما و سایر دوستان ممنونم :11:
اگه میشه لطف کنید توضیح بدید که این پول رو چطوری میشه پرداخت کرد؟
و یک مساله دیگه اینکه موقع لوگ این به ویندوز(با نوت بوک) یا باید پسورد داد یا با اثر انگشت لوگ این کرد.
نمیشه توی رجیستری دستکاری کرد که تا هر دو رو نگیره لوگ این نکنه؟
ممنون از لطف همه دوستان عزیز

REGISTERED USER
06-09-2009, 13:25
سی دیش از کجا گیر میاد رو سی دیای معمولی هم میشه؟؟
برای رایتر ضرر که نداره؟آخه مال لب تابمه

دیسک اش مارک HP هست ... من پک 100 تایی اش رو خریدم از آشنا دونه ای 500 در اومد یعنی 50.000 تومان

تک فروشی اش حدود 700 تا 800 هست

نه ضرری نداره ... کسی گفت ضرر داره ؟ از قابلیت های بسیار خوب لپ تاپ های اچ پی هست

mo.mo
06-09-2009, 17:17
از راهنمایی شما و سایر دوستان ممنونم :11:
اگه میشه لطف کنید توضیح بدید که این پول رو چطوری میشه پرداخت کرد؟
و یک مساله دیگه اینکه موقع لوگ این به ویندوز(با نوت بوک) یا باید پسورد داد یا با اثر انگشت لوگ این کرد.
نمیشه توی رجیستری دستکاری کرد که تا هر دو رو نگیره لوگ این نکنه؟
ممنون از لطف همه دوستان عزیز
اگه میخواید 7 نصب کنید چرا میخوای پول بدی؟ یه dvd از بازار بگیر بعدش هم نصب کن.
ولی اگه میخوای ارجینال نصب کنی باید حسایب paypall داشته باشی. تازه در این صورت هم هیچ تضمینی وجود نداره چون مایکروسافت ایران رو تحریم کرده. (البته با ip changer و proxy میشه حلش کرد ولی قیمتش زیاده و به نظر من نمی ارزه).

Bazooyar_bb
07-09-2009, 00:15
اول از همه سلام

من لپ تابمو که روش ویندوز 64 بیتی بود فرمت کردم تا ویندوز 32 بیتی نصب کنم نتونستم چه جوری اونو به تنظیم کارخانه برگردونم؟؟؟؟؟(فقط سیو فرمت کردم درایو دی که مال ریکاوری است فرمت نشده اگرم ویندوز خودشو نصب کنم اف 8 که می زنم اصلا ریپایر ویندوز نم آره.........) لطفا راهنماییم کنید

momfilm
07-09-2009, 00:31
اگه میخواید 7 نصب کنید چرا میخوای پول بدی؟ یه dvd از بازار بگیر بعدش هم نصب کن.
ولی اگه میخوای ارجینال نصب کنی باید حسایب paypall داشته باشی. تازه در این صورت هم هیچ تضمینی وجود نداره چون مایکروسافت ایران رو تحریم کرده. (البته با ip changer و proxy میشه حلش کرد ولی قیمتش زیاده و به نظر من نمی ارزه).

ببینید این دوستمان لب تاپش از نوع hp pavilion dv5 1299ee هست.
ویندوز هم Microsoft Windows Vista Home Premium SP2 هست.
حالا مشخص شد که نمیشه به ویندوز7 آپگرید بکنه به این راحتیها ؛ ولی اگر کسی از دوستان میتونه به این دو تا سوال این دوستمان هم جواب بده :
1- آیا راهی هست که با دستکاری در رجیستری در هنگام لوگ این به ویندوز هم اثر انگشت رو بخواد هم پسورد و فقط با گرفتن هردو به ویندوز لوگ این کنه؟
2- آیا راهی هست که با دستکاری در رجیستری تشخیص چهره رو هم به لوگ این اضافه کرد و در هنگام لوگ این فقط با گرفتن اثر انگش و پسورد و تشخیص چهره به ویندوز لوگ این کنه؟(یعنی هر سه تا را برای login بخواد)
ممنون دوستان و شرمنده که زیاد مزاحم میشم :11:

REGISTERED USER
07-09-2009, 07:52
اول از همه سلام

من لپ تابمو که روش ویندوز 64 بیتی بود فرمت کردم تا ویندوز 32 بیتی نصب کنم نتونستم چه جوری اونو به تنظیم کارخانه برگردونم؟؟؟؟؟(فقط سیو فرمت کردم درایو دی که مال ریکاوری است فرمت نشده اگرم ویندوز خودشو نصب کنم اف 8 که می زنم اصلا ریپایر ویندوز نم آره.........) لطفا راهنماییم کنید

علیکم السلام و رحمه الله و برکاته

1- شما اصلا برند و مدل لپ تاپت را ذکر نکردی ! :27:

2- دوست عزیز وقتی پارتیشن C را بزنی همینطوری فرمت کنی ، MBR ها هم از بین میره ... بعد چطوری میخوای ریکاوری را بیاری بالا ؟ بستگی به لپ تاپت داره که ریکاوری ات با F10 (برای سونی) و یا با F11 (برای اچ پی) و یا با (CTRL+F11 برای دل ) و یا (F9 برای سونی) موقع بوت بیاد بالا

3- برای ویندوز Repair که دکمه F8 می خواد بعد از بوت و قبل از لودینگ ویندوز باید بزنی که در ضمن ریکاوری نیست منوی Safe , command prompt را برای ویندوز میاره

موفق باشی

mahdis_apex
07-09-2009, 21:21
سلام دوستان یه سوال داشتم
لپ تاپم مشکل داشت. دادم واسم ویندوز لپ تاپم رو عوض کردن.
اما حالا که اومدم یه new connectionبسازم دیدم میگهmodem device is missing!!!
این الان منظورش چیه خود مودم که باید هنوز اون توو باشه؟
راستی از اول که خریده بودمش خوب بود.میدونم که احتیاج به مودم اکسترنال نداره.
چی کار باید بکنم؟لطفا راهنمایی بفرمایید

montazer2
08-09-2009, 00:15
سلام به دوستان 2 تا مشکل دارم:
یکی این که بعضی اوقات صدای لبتابم قطع میشه و تاید ری استارت کنم امشبم 2 بار ری استارت کردم بازم صداش درست نشد. (سونی ویو سری sr240/nb)
دوم اینکه بولوتوثش مشکل داره نه چیزی بهش ارسال میشه ونه میتونه چیزی ارسال کنه البته اینترنت وایرلس وصل میشه ها.
ممنون

mh.attari
08-09-2009, 11:52
سلام به دوستان 2 تا مشکل دارم:
یکی این که بعضی اوقات صدای لبتابم قطع میشه و تاید ری استارت کنم امشبم 2 بار ری استارت کردم بازم صداش درست نشد. (سونی ویو سری sr240/nb)
دوم اینکه بولوتوثش مشکل داره نه چیزی بهش ارسال میشه ونه میتونه چیزی ارسال کنه البته اینترنت وایرلس وصل میشه ها.
ممنون
ویندوز رو تعویض و اخرین نسخه ی درایواتون رو نصب کنید حل می شه

saman3230
08-09-2009, 11:58

مدل لپ تاپتون و چه ویندوزی نصب کردید

||SIAVASH||
08-09-2009, 13:13
ببخشید بلوتوث لپ تاپ بردش حداکثر چه قدره ؟

REGISTERED USER
08-09-2009, 13:19
ببخشید بلوتوث لپ تاپ بردش حداکثر چه قدره ؟

نهایت 5 یا 6 متر ! :13:

||SIAVASH||
08-09-2009, 13:21
پس ار موبایل خیلی کمتره

farhad_s5
08-09-2009, 23:40
سلام دوستان

من یه لپتاپ سونی FW490JBB دارم. الان وقتی دکمه ی AV Mode رو می زنم یه نوار سیاه میادبالای تصویر ولی تنظیماتش که وبکم و movie player هست نمیاد!!!

باید چیکارش کنم؟!

omid.k
09-09-2009, 01:36
پس ار موبایل خیلی کمتره
نه ... اصولا با بلوتوث موبایل فرق چندانی نداره ......

mahdis_apex
09-09-2009, 09:43

مدل لپ تاپتون و چه ویندوزی نصب کردید

dell inspiron 1501
windows xp

Iranian boy10
09-09-2009, 13:52
سلام میتونم رم و گرافیک لپ تاپ مدل :Vgn-Fw390NFB رو ارتقاع بدم ؟

dr_data_13
09-09-2009, 14:43
سلام
من E6500 دارم رو خودش vista business داره یکی از دوستان 1640 گرفت ویندوزشو که vista home 64bit بود ریختم از همون اول هر چند ثانیه یه بار برای یه لحظه همه چیز فریز میشد دوباره ویندوز اورجینال خودشو ریختم ولی فرق نکرد!!!البته XP اورجینال خودشم روش دارم تو اون اینطوری نیست و همه چی درسته!!تازه دیگه تو vista رایت نمیکنه میگه invalid block address تو XP هم فقط با nero 6 رایت میکنه با 7 و 8 نمیکنه!!!!!!کمکککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک ککککککککککککککککککککککککک کککک
لطفا راهنمایی کنید!!!!!!
ویندوزشو 2 بار عوض کردم هر دو بار اورجینال خودشو ریختم فرقی نکرده!!!!!!!!

lovefish
09-09-2009, 22:28
فوری
خسته نباشید
من تازه لب تاپم را تازه خریداری کرده ام و یک مشکل اساسی با ان دارم :
زمانی که می خواهم لب تاپ را خاموش کنم مدت زمان زیادی طول می کشد که من نهایتا با دکمه روی لب تاپ خاموش می کنم و زمانی که لب تاپ را روشن می کنم مرتبا با پیغام ها و error های زیادی مواجه می شوم مثلا باید از طریق task managerو تایپ دستور explorer.exe بتوانم صفحه نمایش را ببینم و ... و مجبور میشوم مرتبا ویندز عوض کنم.
آیا لب تاپ من مشکل سخت افزاری پیدا کرده است یا نه ؟ اصلا مشکلش چیست ؟ چه باید بکنم؟
خواهشمندم سریعا به مشکل من پاسخ دهید!!!

GAME-GTR
10-09-2009, 07:40
سلام.
من یه مشکلی دارم با یه لپتاپ :
موس لمسی که جلوی لپتاپ گذاشته شده کار نمیکنه.
برنامه مربوط به شناسایی موس رو نصب کردم ولی برنامه نشون میده که صفحه لمسی موس چیزی رو حس نمیکنه.
مشکل از چیه ؟

REGISTERED USER
10-09-2009, 10:57
سلام میتونم رم و گرافیک لپ تاپ مدل :Vgn-Fw390NFB رو ارتقاع بدم ؟

فقط رم تا ظرفیت 8GB

camry
10-09-2009, 10:58
سلام
می خواستم ببینم که چه جوری می تونم لپ تابم رو تو ماشین شارژ کنم آیا رابطی وجود داره و اگر هست آیا برای لپ تابم مشکلی ایجاد نمی کنه؟
یک سوال دیگه: چه جوری می تونم از حداکثر شارژ لب تاپم استفاده کنم

با تشکر

REGISTERED USER
10-09-2009, 11:02
سلام دوستان

من یه لپتاپ سونی FW490JBB دارم. الان وقتی دکمه ی AV Mode رو می زنم یه نوار سیاه میادبالای تصویر ولی تنظیماتش که وبکم و movie player هست نمیاد!!!

باید چیکارش کنم؟!

اگر با خاموش روشن درست نشد یکبار باید سونی shared library و Function key ها و برنامه های مربوطه را نصب کنید ... یا باید ریکاوری کنید و یا باید برنامه ها را از طریق vaio recovery center مجددا نصب کنید (گزینه سوم در شکل) :

REGISTERED USER
10-09-2009, 11:07
لطفا راهنمایی کنید!!!!!!
ویندوزشو 2 بار عوض کردم هر دو بار اورجینال خودشو ریختم فرقی نکرده!!!!!!!!

دوست عزیز شما باید از ورژن ویندوزی استفاده کنید که مختص سیستم شماست نمی شود ریکاوری یا ویندوز لپ تاپی دیگر را استفاده کرد ... درایورها و برنامه قابل مچ نیستند و باگ بوجود میاد

شما باید پارتیشن C خود را فرمت کرده و سپس ویندوز اوریجینال ویستای دل خود را بریزید و سپس درایورها را نصب کنید تا یک نسخه Clean copy داشته باشید و نه اپگرید یا نصب ویندوز بدون فرمت پارتیشن !

ممکنه هم این مشکلات از اجرای یک ویروس یا برنامه مخرب روی سیستم شما بوجود بیاد ... مثلا در یک درایو دیگر ویروس اتوران باشد و مجدداً اجرا شود با وارد شدن به آن !

موفق باشید :40:

REGISTERED USER
10-09-2009, 11:13
سلام
می خواستم ببینم که چه جوری می تونم لپ تابم رو تو ماشین شارژ کنم آیا رابطی وجود داره و اگر هست آیا برای لپ تابم مشکلی ایجاد نمی کنه؟
یک سوال دیگه: چه جوری می تونم از حداکثر شارژ لب تاپم استفاده کنم

با تشکر

در مورد اول بهترین راه اینه که یک آداپتور تبدیل برق ماشین از 12 به 220 بخرید ... من خودم دارم تایوانی هست و حدود 45 خریدمش 200 وات real هست ... خروجی برق USB هم میده

به راحتی عین برق شهر و بدون هیچ تغییر ولتاژ و شک ای می توانید استفاده کنید ...

ابدا از شارژر هی مستقیم مختص لپ تاپ استفاده نکنید ... بهترین راه اینه !

در مورد سوال دوم ، این بخش مباحث خوبی صورت گرفته :

REGISTERED USER
10-09-2009, 11:17
سلام.
من یه مشکلی دارم با یه لپتاپ :
موس لمسی که جلوی لپتاپ گذاشته شده کار نمیکنه.
برنامه مربوط به شناسایی موس رو نصب کردم ولی برنامه نشون میده که صفحه لمسی موس چیزی رو حس نمیکنه.
مشکل از چیه ؟

جدا ؟ اینها با درایور Synaptics Touchpad راه اندازی می شوند و اگر احتمالا چیزی را sense نمی کنه ، پس خراب شده !

ریکاوری کنید و اگر بر نگشت بفرستید تعمیرگاه یا گارانتی

REGISTERED USER
10-09-2009, 11:21
فوری
خسته نباشید
من تازه لب تاپم را تازه خریداری کرده ام و یک مشکل اساسی با ان دارم :
زمانی که می خواهم لب تاپ را خاموش کنم مدت زمان زیادی طول می کشد که من نهایتا با دکمه روی لب تاپ خاموش می کنم و زمانی که لب تاپ را روشن می کنم مرتبا با پیغام ها و error های زیادی مواجه می شوم مثلا باید از طریق task managerو تایپ دستور explorer.exe بتوانم صفحه نمایش را ببینم و ... و مجبور میشوم مرتبا ویندز عوض کنم.
آیا لب تاپ من مشکل سخت افزاری پیدا کرده است یا نه ؟ اصلا مشکلش چیست ؟ چه باید بکنم؟
خواهشمندم سریعا به مشکل من پاسخ دهید!!!

اول از همه دوست عزیز ، شما باید مدل نوت بوک و همچنین سیستم عامل فعلی تون رو شرح بدهید ! ما که نمی تونیم روی هوا نظر بدیم !!! :13:

مشکل سخت افزاری خیر ، وقتی ویندوز سنگین میشه و برنامه های مختلفی روش نصب باشه این حالت پیش میاد ... و همچنین ممکنه آلوده به ویروس و ورم و بد افزارها شده باشه ! راه حل :

1- ویروس اسکن ، اسکن دیسک و یا چک کردن فایل های DLL ویندوز با نرم افزارهای system checker !

2- پاک کردن برنامه های اضافی و preinstalled روی نوت بوک مانند آنتی ویروس ، نرم افزار های trial و ...

3- نصب مجدد ویندوز ویا ریکاوری کردن سیستم و برگرداندن به حالت original !

4- پارتیشن بندی و دسته بندی اطلاعات و جلوگیری از شلوغی سیستم

golesadbarg
10-09-2009, 12:02
از ویندوز ویستا 64 bit home premium به seven آپگرید کنیم آیا درایورها تمام و کمال نصب میشوند؟
البته به این صورت که وقتی توی ویستا هستیم دی وی دی سون رو بذاریم و اون موقع توی نصب گزینه آپگرید رو بزنیم.

mo.mo
10-09-2009, 17:43
از ویندوز ویستا 64 bit home premium به seven آپگرید کنیم آیا درایورها تمام و کمال نصب میشوند؟
البته به این صورت که وقتی توی ویستا هستیم دی وی دی سون رو بذاریم و اون موقع توی نصب گزینه آپگرید رو بزنیم.
با درایور ها مشکلی نخواهید نداشت . ولی دراین صورت ویندوز ارجینال خودتون رو با 7 کرک شده عوض کردین.

mh.attari
10-09-2009, 18:21
با درایور ها مشکلی نخواهید نداشت . ولی دراین صورت ویندوز ارجینال خودتون رو با 7 کرک شده عوض کردین.
که به نظر من کار درستی کردن

farhad_s5
10-09-2009, 22:14
اگر با خاموش روشن درست نشد یکبار باید سونی shared library و Function key ها و برنامه های مربوطه را نصب کنید ... یا باید ریکاوری کنید و یا باید برنامه ها را از طریق vaio recovery center مجددا نصب کنید (گزینه سوم در شکل) :

مرسی از راهنماییت

ولی از همین جایی که عکسشو گذاشتی من shared library رو دوباره نصب کردم ولی مشکل حل نشد!:41:

نرم افزار دیگه ای رو نباید نصب کنم؟

ممنون

ati_1991
11-09-2009, 15:06
سلام.
شنيدم هر شماره ي شبكه هوشمندي به لپ تاپ نمي خوره، كساني كه استفاده كردن، ميشه يه شماره با سرعت بالا معرفي كنن؟

saman3230
11-09-2009, 15:14
سلام.
شنيدم هر شماره ي شبكه هوشمندي به لپ تاپ نمي خوره، كساني كه استفاده كردن، ميشه يه شماره با سرعت بالا معرفي كنن؟

9092302004
9092303536
9092302127

mh.attari
11-09-2009, 18:22
9092302004
9092303536
9092302127
ببخشید میشه توضیح بدید چی بیدن اینا؟

ati_1991
11-09-2009, 19:04
اينا شماره شبكه هوشمند هستند براي وصل شدن به اينترنت.
كساني كه با dial up به اينترنت وصل مي شن، هم مي تونن از كارت اينترنت استفاده كنن و هم با اين شماره ها وارد اينترنت بشن كه هزينه اش هر 2 ماه يك بار مياد روي قبض تلفن.

mh.attari
11-09-2009, 19:49
سرعتم 54 باید باشه نه؟

amir200812
11-09-2009, 20:23
اينا شماره شبكه هوشمند هستند براي وصل شدن به اينترنت.
كساني كه با dial up به اينترنت وصل مي شن، هم مي تونن از كارت اينترنت استفاده كنن و هم با اين شماره ها وارد اينترنت بشن كه هزينه اش هر 2 ماه يك بار مياد روي قبض تلفن.

البته مال هر شهر برای خودش هست!

REGISTERED USER
11-09-2009, 22:35
لیست کامل اینجاست دوستان :

شرکتهای ارايه دهنده خدمات اينترنت و تلفن از طريق شبکه هوشمند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] HQwAkOlBXeURnblRnbvNGfABDQ6UGc5RVZyVHdjVnc0NHfAZDO xYDQ6UGb0lGd)

dr_data_13
12-09-2009, 10:44
دوست عزیز شما باید از ورژن ویندوزی استفاده کنید که مختص سیستم شماست نمی شود ریکاوری یا ویندوز لپ تاپی دیگر را استفاده کرد ... درایورها و برنامه قابل مچ نیستند و باگ بوجود میاد

شما باید پارتیشن C خود را فرمت کرده و سپس ویندوز اوریجینال ویستای دل خود را بریزید و سپس درایورها را نصب کنید تا یک نسخه Clean copy داشته باشید و نه اپگرید یا نصب ویندوز بدون فرمت پارتیشن !

ممکنه هم این مشکلات از اجرای یک ویروس یا برنامه مخرب روی سیستم شما بوجود بیاد ... مثلا در یک درایو دیگر ویروس اتوران باشد و مجدداً اجرا شود با وارد شدن به آن !

موفق باشید :40:
دوباره فرمت کردم c رو و دوباره یختم ولی بازم همونجوریه!!با آنتی ویروسم اسکن کردم ولی ویروسی پیدا نکرد
مشکل سخت افزاری که نمیتونه باشه؟آخه xp اورجینال خودش این مشکلو نداره

Shayan Arya
12-09-2009, 12:28
من یک سوال کمی عجیب دارم
در صفحه کلید لپ تاپ من ( Inspiron 1545 ) جای پنج /شش دکمه درست نیست!
مثلا در کنار اینتر (سمت چپ پایین) کلید ~# قرار گرفته که در عمل \ | رو تایپ میکنه
در کنار کلید بالا کلید @ ' قرار گرفته که در عمل " ' رو تایپ میکنه
یا کلید شماره 2 علامت " رو روی خودش داره ولی @ رو تایپ میکنه

کسی میدونه چرا اینطور هست؟

kindgirl
13-09-2009, 00:08
فکر کنم لپ تاپ من ویروسی شده
هرجا میرم یهNew Folder هستش که حذفشم نمیشه کرد
چیکار کنم؟

darklord_8
13-09-2009, 13:06
فکر کنم لپ تاپ من ویروسی شده
هرجا میرم یهNew Folder هستش که حذفشم نمیشه کرد
چیکار کنم؟
یه آنتی ویروس اختصاصی داره این newfolder.exe
شما یه سرچ بزن اونو دانلود کن درست میشه
اسمش kill new folder یا KNF هستش

اما سوال خودم. دوستان باتری لپتاپ میخواستم بخرم ولی اطلاعاتی ندارم
hp مدل pavilion dv6000 . قیمتش چقدره؟ از کجا میتونم بخرم ؟(پایتخت؟) اصل و غیر اصل داره؟ و ...
اگرم هم بخوام براش یه رم 2 گیگا بایت بگیرم چی؟ اون چقدره و اینکه اونم راهنمایی کنید از کجا بگیرم
ممنون

farhad_s5
13-09-2009, 23:15

مرسی از راهنماییت

ولی از همین جایی که عکسشو گذاشتی من shared library رو دوباره نصب کردم ولی مشکل حل نشد!:41:

نرم افزار دیگه ای رو نباید نصب کنم؟

ممنون

REGISTERED USER
13-09-2009, 23:18
خیر اگر درست نشد باید کلیه برنامه ها را ری اینستال کنید ... ریکاوری !

من میگم سیستم نرم افزاری سونی داغونه ، کسی قبول نمیکنه !

mammad2020
14-09-2009, 00:23
سلام
آیا می شه سرویس تگ لپ تاپ دل رو تغییر داد؟
چطوری؟
لپ تاپم رو دادم به گارانتی میگه مادربردش رو عوض کردن ولی سرویس تگ همون قبلیه! بعد که میگم چطوری میگه ما نرم افزار داریم تغییر میدیم.اولا چه لزومی داره؟ثانیا چطوری میشه فهمید مادربرد عوض شده یا نه؟

darklord_8
14-09-2009, 10:48
پس چرا کسی جواب مارو نداد؟

Shayan Arya
14-09-2009, 11:45
من یک سوال کمی عجیب دارم
مثلا در کنار اینتر (سمت چپ پایین) کلید ~# قرار گرفته که در عمل \ | رو تایپ میکنه

لطفا ...
مرسی

saman3230
14-09-2009, 12:08
مدل pavilion dv6000 . قیمتش چقدره؟ از کجا میتونم بخرم ؟(پایتخت؟) اصل و غیر اصل داره؟ و ...

بله اصلی و متفرقه داره

اصلی 120 تومان (6cell) و متفرقه 85 تومان
از پایتخت بخرید بهتره

اگرم هم بخوام براش یه رم 2 گیگا بایت بگیرم چی؟ اون چقدره و اینکه اونم راهنمایی کنید از کجا بگیرم
ممنون

رم 2 گیگ باس 800 همه برندها (KINGSTONE , NANYA,OCZ,KING MAX)

29000 تومان

رم 2 گیگ GEIL باس 800 37000 تومان

omid.k
15-09-2009, 02:31
سلام
من یه vostro 1510 nhvl ... که دیروز به شکل ناگهانی dvdplayer رو نمیشناسه.... هیچ اتفاق خاصی نیوفتاده بود .... چند بار درایورش رو دوباره اینیستال کردم ... نشد .... جالب تر اینکه دی وی دی پلر دیگم که اکسترنال هست رو هم نمیشناسه .... بعد سیستم رو ریستور کردم ... بازم بی فایده
البته تو device manager میشناسدش .. ولی یه مثلث زرد کنار هر دوشون انداخته ....
usb هم باید سالم باشه چون بقیه وسائل باهاش کار میکنن
چه کار میتونم بکنم ؟

without_all
15-09-2009, 04:35
سلام خسته نباشید

من یه laptop dell vostro 1510 دارم هر از چند گاهی (هر 2 الی 3 ساعت ) یه صدای تق از توی laptop میاد اول اینجوری نبود آیا مشکلی پیش:41: اونده یا نه:31:؟؟

REGISTERED USER
15-09-2009, 16:50
سلام
من یه vostro 1510 nhvl ... که دیروز به شکل ناگهانی dvdplayer رو نمیشناسه.... هیچ اتفاق خاصی نیوفتاده بود .... چند بار درایورش رو دوباره اینیستال کردم ... نشد .... جالب تر اینکه دی وی دی پلر دیگم که اکسترنال هست رو هم نمیشناسه .... بعد سیستم رو ریستور کردم ... بازم بی فایده
البته تو device manager میشناسدش .. ولی یه مثلث زرد کنار هر دوشون انداخته ....
usb هم باید سالم باشه چون بقیه وسائل باهاش کار میکنن
چه کار میتونم بکنم ؟

کابلش مورد پیدا کرده احتمالا ... ببر گارانتی

وسترو هست دیگه :دی

hamed_bijari
15-09-2009, 17:36
سلام دوستان
یه مشکلی بعد ریکاوری برام پیش اومده ،گفتم شاید بتونید کمکم کنید
بعد ریکاوری همه چی مرتب بود ،ولی از 3-4 روز پیش موس و wireless و bluetoothم از کار افتادن
مدل لپ تاپم vaio FW390JFH هستش
راستی ،موقع روشن کردن حتما باید یه CD تو DVD-ROM باشه تا بالا بیاد ویندوزش (هر CDای باشه فرقی نداره)
اگه CD نباشه یه صفحه میاد که دو گزینه داره :
1- repair نمدونم چی چی...
2- Normal ویندوز ،یه همچین چیزی !
که با قسمت 2 میتونم وارد ویندوزش (vista) بشم ،بقیه چیزا کار میکنن
هرکاریم میکنم نمیتونم وارد setting بشم (با زدن دکمه delete هنگام روشن شدن دستگاه)
ممنون میشم اگه راهنمائیم کنین

omid.k
15-09-2009, 21:33
کابلش مورد پیدا کرده احتمالا ... ببر گارانتی

وسترو هست دیگه :دی

دو تا دی وی دی پلیر هست ... که یکیش اکسترناله ...؟ کابل چی چیش محمد ....؟
یادمه از اول گیر میدادی به این بد بخت وسترو :31:

shahabza
15-09-2009, 23:44
با سلام بروبچ
من به تازگی (امروز)یه 1520 خریدم و به من گفته شده که کارت گرافیکش 9300 جی فورس هست ولی بعد از پارتیشن بندی و نصب وینوز اصلا گرافیکو نمیشناسه و علامت سوال زرد معروف جاش هست
سی دی درایورم می زارم چیزی به عنوان درایور اصلا نداره فقط یه صفه اینترنت اکسپلورر باز میشه نوشته از دیاگونستیک بوت کنید خلاصه هر کاری کردم نشد.
حالا خواهشا راهنمایی کنید بگین اصلا جی فورس 9300 داره یا سرم کلا رفته یا چه جوری این کارت گرافیک لعنتیش یا سایر درایور هاشو نصب کنم فقط کمک کنید خواهشا واقا موندم تا حالا این طوری ندیده بودم!

REGISTERED USER
16-09-2009, 08:17
دو تا دی وی دی پلیر هست ... که یکیش اکسترناله ...؟ کابل چی چیش محمد ....؟
یادمه از اول گیر میدادی به این بد بخت وسترو :31:

خو کیفیتشون جالب نیست دیگه ... توشون سالم بمونه بدون اشکال تک و توک هست ... همه خراب می شوند یک روزی ! :31:

اون اکسترناله چرا شناسایی نمیشه الله اعلم ! مگه USB نیست ؟

اون داخلیه یه کابل کوچیک IDE داره

REGISTERED USER
16-09-2009, 08:17
سلام دوستان
یه مشکلی بعد ریکاوری برام پیش اومده ،گفتم شاید بتونید کمکم کنید
بعد ریکاوری همه چی مرتب بود ،ولی از 3-4 روز پیش موس و wireless و bluetoothم از کار افتادن
مدل لپ تاپم vaio FW390JFH هستش
راستی ،موقع روشن کردن حتما باید یه CD تو DVD-ROM باشه تا بالا بیاد ویندوزش (هر CDای باشه فرقی نداره)
اگه CD نباشه یه صفحه میاد که دو گزینه داره :
1- repair نمدونم چی چی...
2- Normal ویندوز ،یه همچین چیزی !
که با قسمت 2 میتونم وارد ویندوزش (vista) بشم ،بقیه چیزا کار میکنن
هرکاریم میکنم نمیتونم وارد setting بشم (با زدن دکمه delete هنگام روشن شدن دستگاه)
ممنون میشم اگه راهنمائیم کنین

باید یکبار دیگر ریکاوری کامل کنید ... از این مشکلات بعد از ریکاوری پیش خواهد آمد البته ندرتاً

omid.k
16-09-2009, 11:58
دستت طلا محمد جان ...
چرا اکسترناله usb هستش دیگه .....
ببرم نمایندگی ببینم چی میشه .... فدات

darklord_8
17-09-2009, 01:57
سلام دوستان
من یه مشکل با لپتاپ پیدا کردم. یه ویروس گرفت که موقع روشن کردن document باز میشه. الانم explorer.exe اجرا نمیشه و هر بار که روشن میکنم باید دستی اجراش کنم (نمیدونم مربوط به اون ویروسه یا نه). ویروس پاک شد ولی هنوز این اکسپلورر خرابه+داکیومنت.
حالا هرکاری کردم نتونستم ریکاوری کنم (HP)
اینم بگم که دیسک ریکاوریش رو من نساختم (کلا دست من نبوده) حالا دوتا دی وی دی داره که توی اولیش یه فایل با پسوند VHD داره که 4.5 گیگه و یه سری فایل xml. ولی وقتی موقع repair کردن این دیسکو گذاشتم ارور داد و گفت این نیستش.
چیکار باید بکنم؟ قید ویندوز اصلش رو بزنم؟
ممنون

aroosak_kooki
17-09-2009, 06:36
سلام

من لپ تاپم مدلش hp هستش
نمیدونم چرا وقتی زیاد روشن میمونه یا اکثرا" وقتی درشو میبندم و میره در حالت Sleep وقتی میخوام دوباره باهاش کار کنم صفحه کلیدش به هم ریخته و دیگه دکمه ها درست کار نمیکنند و مجبور میشم restart کنم

دلیلش چیه ؟
راهی نیست که بشه درستش کرد !

ممنونم:20:

REGISTERED USER
17-09-2009, 09:56
سلام

من لپ تاپم مدلش hp هستش
نمیدونم چرا وقتی زیاد روشن میمونه یا اکثرا" وقتی درشو میبندم و میره در حالت Sleep وقتی میخوام دوباره باهاش کار کنم صفحه کلیدش به هم ریخته و دیگه دکمه ها درست کار نمیکنند و مجبور میشم restart کنم

دلیلش چیه ؟
راهی نیست که بشه درستش کرد !

ممنونم:20:

وقتی در لپ تاپ بسته میشه و میره حالت Sleep و یا هایبرنیت از این مشکلات زیاد دیده میشه

بهترین راه ریکاوری کردن و یا نصب مجدد درایورهاست تا این باگ ها برطرف بشه

ترجیحا نوت بوک خود را به حالت هایبرنیت ببرید تا Sleep

REGISTERED USER
17-09-2009, 10:00
سلام دوستان
من یه مشکل با لپتاپ پیدا کردم. یه ویروس گرفت که موقع روشن کردن document باز میشه. الانم explorer.exe اجرا نمیشه و هر بار که روشن میکنم باید دستی اجراش کنم (نمیدونم مربوط به اون ویروسه یا نه). ویروس پاک شد ولی هنوز این اکسپلورر خرابه+داکیومنت.
حالا هرکاری کردم نتونستم ریکاوری کنم (HP)
اینم بگم که دیسک ریکاوریش رو من نساختم (کلا دست من نبوده) حالا دوتا دی وی دی داره که توی اولیش یه فایل با پسوند VHD داره که 4.5 گیگه و یه سری فایل xml. ولی وقتی موقع repair کردن این دیسکو گذاشتم ارور داد و گفت این نیستش.
چیکار باید بکنم؟ قید ویندوز اصلش رو بزنم؟
ممنون

خیر ...

1- می تونید دیسک را درون سیستم قرار داده ، دستگاه را ری استارت کنید و با زدن F12 و. یا Esc از روی دیسک بوت کنید تا وارد محیط ریکاوری شوید.

2- موقع بوت سیستم F11 را بزنید و سیستم را ریکاوری کنید

این دو راه را بیشتر ندارید :11:

darklord_8
17-09-2009, 12:41
ممنون
هیچ کدوم از این دوراه جواب نداد
مثل اینکه دیسک bootable نیست
راهی مونده؟

REGISTERED USER
17-09-2009, 14:01
ریکاوری یعنی همین دو راه ... غیر ممکنه جواب نده !

1- یا شما روش اول را درست اجرا نکرده اید و یا DVD شماره 1 را کامل نخونده و یا درست رایت نشده (جنس دی وی دی بد بوده)

2- راه دوم هم در صورتی بالا نمیاد که یا پارتیشن ریکاوری آسیب دیده باشه و یا MBR ها کلا خراب شده باشند !

راهی دگر نیست !

amir2mahdi
17-09-2009, 14:37
سلام
می خواستم طرز ریکاوری لپ تاپ دل 1520 را از روی درایوی ریکاوری بدانم چگونه می توان با استفاده از این درایو ویندوز و نرم افزار ها را به روز اول باز گردانم ضمنا ویندوز را عوض کردم و با درایور وایرس و بلوتوث نیز مشکل دارم بلوتوث را که اصلا نشان نمی دهد چراغ وایرس نیز روشن نمی شود لطفا راهنمایی کنید

darklord_8
17-09-2009, 16:06
بله راههایی که شما میگید درسته
اما
وقتی دی وی دی رو میزارم و بوت میکنم بعد از چند ثانیه ردش میکنه و هارد بوت میشه

یا DVD شماره 1 را کامل نخونده و یا درست رایت نشده (جنس دی وی دی بد بوده)این ممکنه

راه دوم هم در صورتی بالا نمیاد که یا پارتیشن ریکاوری آسیب دیده باشه و یا MBR ها کلا خراب شده باشند !حالا این مشکلات به هر دلیلی باشه برای درست کردنش چیکار باید بکنم؟ شما راهی بلد نیستید که explorer.exe خودش اجرا بشه؟
ممنون

ویرایش : اگه یه ویندوز ویستا دیگه نصب کنم نمیتونم با این product key که پشت لپتاپ زده رجیسترش کنم؟

amir2mahdi
17-09-2009, 21:29
سلام
می خواستم طرز ریکاوری لپ تاپ دل 1520 را از روی درایوی ریکاوری بدانم چگونه می توان با استفاده از این درایو ویندوز و نرم افزار ها را به روز اول باز گردانم ضمنا ویندوز را عوض کردم و با درایور وایرس و بلوتوث نیز مشکل دارم بلوتوث را که اصلا نشان نمی دهد چراغ وایرس نیز روشن نمی شود لطفا راهنمایی کنید

کسی نیست جواب بده خیلی فوری تعییری تو درایو ریکاوری ندادم خیلی برام مهم ویندوز اولیه با تمام نرم افزارها و درایوهاش برگرده !!!!!!!!:19:

T O O M A J
18-09-2009, 10:30
سلام
آقا این لپ تاپ من نصف کلید های Keyboardش درست کار نمی کنه.یعنی وقتی میزنم یه چیز دیگه تایپ می کنه.البته اولا درست بود اما بعدا اینطور شد.

saman3230
18-09-2009, 11:26
سلام

شما قبل از بالا آمدن ویندوز کلید F8 را فشار بدید یه گزینه هست به اسم DELL FACTORY IMAGE RESTORE اون رو انتخاب کنید وارد مرحله ریکاوری ویندوز خواهید شد

Shahin_Turk
18-09-2009, 11:41
سلام من لب تاپ DELL دارم و ويندوزش رو از ويستا به 7 تغيير دادم Dell QuickSet رو هم از سايت DELL دانلود و نصب کردم ولي الان Fn+F2 که براي روشن کردن وايرلس هست کار نميکنه! ولي بقيه امکانات درسن کار ميکنه ! درايو وايرلس رو هم دانلود و نصب کردم !
ولي براي روشن کردن وايرلس بايد برم به تنظيماتش از اونجا روشن کنم ولي اين Fn+F2 خيلي راحت بود که الان کار نميکنه!
نظرتون چيه؟

amir2mahdi
18-09-2009, 14:01
شما قبل از بالا آمدن ویندوز کلید F8 را فشار بدید یه گزینه هست به اسم DELL FACTORY IMAGE RESTORE اون رو انتخاب کنید وارد مرحله ریکاوری ویندوز خواهید شد
دوست عزیز با این کلید وارد محیط دیکاوری نشد وارد محیط سیف مد شد ضمنا وقتی کلید وایرس را روشن می کنم چراغش روشن نمی شه درایوشم نصبه

saman3230
18-09-2009, 14:03
دوست عزیز با این کلید وارد محیط دیکاوری نشد وارد محیط سیف مد شد ضمنا وقتی کلید وایرس را روشن می کنم چراغش روشن نمی شه

شما VOSTRO 1520 دارید ؟

سیستم عامل داره یا NSERIES ؟

amir2mahdi
18-09-2009, 17:33
شما VOSTRO 1520 دارید ؟

سیستم عامل داره یا NSERIES ؟
بله دوست عزیز مدل vostro 1520 سیستم عامل ویستا هوم بیسیک دارد ویندزش را عوض کردم کلید وایرس چراغش را روشن نمی کند بلوتوث هم اصلا وجود ندارد درایوشم (بلوتوث )نصب می کنم نصب نمی شود یعنی مدت طولانی در حال نصب باقی میمونه و اتفاقی نمی افتد

mo.mo
19-09-2009, 08:29
سلام.
لب تاب من تازگی ها دو تا مشکل پیدا کرده که نمیدونم به هم ربط دارن یا نه:
اول اینکه lcd چشمک میزنه. یعنی تو یه لحظه نورش کم و زیاد میشه.
و دوم یه صدای بوق از تو لب تاب میاد و بعدش صدای تق تق.
لطفا یه کمکی بکنید.

elhameli
19-09-2009, 15:38
سلام بچه ها
من لپ تابم ویندوز ویستا داره و نمی دونم چی شده و 10 تا از کلمات کیبردم رو اشتباه میزنه هم فارسی و انگلیسی مثلا حرف ح رو ستاره میزنه یا حرف چ رو عدد 6 میزنه نمی دونم چیکارکنم ؟؟
کامپیوتر رو هم اسکن کردم هیچی پیدا نمیکنه!!!
علت و راه حل چیست ؟
لطفا راهنمایی کنید

REGISTERED USER
19-09-2009, 16:53
سلام.
لب تاب من تازگی ها دو تا مشکل پیدا کرده که نمیدونم به هم ربط دارن یا نه:
اول اینکه lcd چشمک میزنه. یعنی تو یه لحظه نورش کم و زیاد میشه.
و دوم یه صدای بوق از تو لب تاب میاد و بعدش صدای تق تق.
لطفا یه کمکی بکنید.

* اگر چشمک یا Flick میزنه ، یعنی گرافیک داره تست میشه و با آپدیت درایور گرافیک حل میشه و یا مثلا اگر ویستا داری میره توی تم aero و میاد بیرون (بعضی برنامه های نصب شده با تم Aero ناتطبیق هستند)

* اگر نور کم و زیاد میشه و چشمکی نمیزنه ، در اصل سیستم شما در حال تنظیم powe plan ها می باشد و رفتن در مد های مختلف باعث این کار میشه ... باید ببینید چه تغییراتی در برنامه و تنظیمات power داده اید

___

مورد دوم :

بوق صدای بایوس چک هست بعضی اوقات در میاد ... مثلا چک کردن بخشی از سیستم ... تق تق هم یا کنتاکتور فن هست و یا صدای هارد و یا صدای اپتیک درایو

حساس نباشید

REGISTERED USER
19-09-2009, 17:16
سلام بچه ها
من لپ تابم ویندوز ویستا داره و نمی دونم چی شده و 10 تا از کلمات کیبردم رو اشتباه میزنه هم فارسی و انگلیسی مثلا حرف ح رو ستاره میزنه یا حرف چ رو عدد 6 میزنه نمی دونم چیکارکنم ؟؟
علت و راه حل چیست ؟
لطفا راهنمایی کنید

و اکنون ... you turn

چند مشکل هست :

1- زیان ویندوز رفته روی عربی یا حالتی دیگر ... ممکنه توی لیست بزنه فارسی ولی عربی بزنه

2- دکمه Caps lock و یا Num lock روشنه که با فانکشن ترکیب میشه و گاهی اوقات میشه فاجعه

3- سیستم ویروسی یا برنامه مخرب خاصی گرفته

darklord_8
19-09-2009, 17:31
دوست عزیز جواب من رو ندادید
من اگه خودم ویندوز عوض کنم مشکلی پیش میاد؟ همون ویستا سرویس پک 1
چون به نظر نمیاد دیسک ریکاوری سالم باشه. عوض کردن ویندوز به جز از حالت قانونی دراومدن مشکل دیگه ای هم داره؟
ممنون

REGISTERED USER
19-09-2009, 17:43
وست عزیز جواب من رو ندادید
من اگه خودم ویندوز عوض کنم مشکلی پیش میاد؟ همون ویستا سرویس پک 1
چون به نظر نمیاد دیسک ریکاوری سالم باشه. عوض کردن ویندوز به جز از حالت قانونی دراومدن مشکل دیگه ای هم داره؟
ممنون

اگر همون نسخه را نصب و با سریال قانونی کنی مشکلی نیست

مشکل توی دردسر در نصب برنامه های اوریجینال و درایورهاست

darklord_8
19-09-2009, 18:01
درایور ها رو نمیتونم از بیرون بخرم؟
منظورتون از با سریال چیه؟ همونی که پشت دستگاهه؟

saman3230
19-09-2009, 18:52
بله دوست عزیز مدل vostro 1520 سیستم عامل ویستا هوم بیسیک دارد ویندزش را عوض کردم کلید وایرس چراغش را روشن نمی کند بلوتوث هم اصلا وجود ندارد درایوشم (بلوتوث )نصب می کنم نصب نمی شود یعنی مدت طولانی در حال نصب باقی میمونه و اتفاقی نمی افتد

این مشکل اکثر VOSTRO 1520 است

بهتره که شما از توی تنظمیات بایوس BLUETOOTH رو چک کنید ببیند دستگاه قادر به شناسایی بلوتوث هست یا نه ؟

saman3230
19-09-2009, 18:55

در ضمن شما درایو ریکاوری اگر داشته باشید مطمئن باشید که قبل از بالا آمدن ویندوز F8 بزنید 100% یه گزینه بالای SAFE MODE هست که شما می تونید ریکاوری کنید !!

tommy vercetti
20-09-2009, 00:23
سلام ... ببخشید یه سئوال برای من پیش اومده ... لپ تاپ رو نمی شه ارتقا داد ؟؟؟ ... منظورم اینکه مثلا گرافیک و رمش رو بهبود دهیم ؟؟؟؟

خیلی ممنون

Iranian boy10
20-09-2009, 00:30
سلام ... ببخشید یه سئوال برای من پیش اومده ... لپ تاپ رو نمی شه ارتقا داد ؟؟؟ ... منظورم اینکه مثلا گرافیک و رمش رو بهبود دهیم ؟؟؟؟

خیلی ممنون

سلام میشه مدل نوت بوکت رو بگی میشه هر دو رو ارتقا بدی به لپ تاپت بستگی داره .:10:

elhameli
20-09-2009, 13:01
سلام بچه ها
علت و راه حل چیست ؟
لطفا راهنمایی کنید
سلام بچه ها
خودم جوابم رو پیدا کردم مربوط به دکمه Num Lk میشه که حروف و اعداد رو وقتی فعال باشه میزنه برای جزئیات بیشتر برید اینجا

REGISTERED USER
20-09-2009, 14:42

خیلی ممنون

همه نوع لپ تاپ فقط رم و هارد

هارد فقط حجمی و یا از لحاظ سرعت دور و بافر

ولی رم فقط از لحاظ حجمی تغییر میکنه

و لا غیر :13:

REGISTERED USER
20-09-2009, 14:44
سلام بچه ها
خودم جوابم رو پیدا کردم مربوط به دکمه Num Lk میشه که حروف و اعداد رو وقتی فعال باشه میزنه برای جزئیات بیشتر برید اینجا

اگر جواب های ما بدرد کسی نمیخوره یا دیده نمیشه ، خوب من دیگه پاسخ کسی رو ندم فقط آموزش بزارم :13:

REGISTERED USER
20-09-2009, 14:45
درایور ها رو نمیتونم از بیرون بخرم؟
منظورتون از با سریال چیه؟ همونی که پشت دستگاهه؟

درایورها رو اغلب سایت سازنده میزاره بخصوص HP و Dell که کامل میزارتشون و برای دانلود هست

سریال ؟ بله همون product code لپ تاپ زیر قسمت زیرین :5:

mostafait
20-09-2009, 21:37
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!

چه ویندوزی باید بر روی لپ تاپ نصب کنیم که تمام درایورهای لپ تاپ هم به صورت اتوماتیک نصب شود!
یا اینکه باید درایورها رو جداگونه نصب کرد؟!

برای مثال لپ تاپ SONY VAIO Model:CR347 از کجا باید درایوراشو دانلود کنم؟!

h_starboy
21-09-2009, 00:38
با سلام خدمت دوستان عزیز و گرامی!

چه ویندوزی باید بر روی لپ تاپ نصب کنیم که تمام درایورهای لپ تاپ هم به صورت اتوماتیک نصب شود!
یا اینکه باید درایورها رو جداگونه نصب کرد؟!

برای مثال لپ تاپ SONY VAIO Model:CR347 از کجا باید درایوراشو دانلود کنم؟!

از قسمت ساپورت سونی میتونی دانلود کنی ولی من مدل شما رو ندیدم تو لیست !!

mo.mo
21-09-2009, 09:23
اگر جواب های ما بدرد کسی نمیخوره یا دیده نمیشه ، خوب من دیگه پاسخ کسی رو ندم فقط آموزش بزارم :13:

نگو این حرف و محمد جان.
من جواب شما رو خوندم( کار نکردن 10 تا از کلید های keybord ) بازم مثل همیشه کامل بود.
حالا این دوستمون ندید دیگه. بیخیال :11:
یه سوال داشتم:
من درایو ریکاوری رو دارم ولی هر چی f11 میزتم کنسول ریکاوری بالا نمیاد؟ :18:

elhameli
21-09-2009, 10:00
و اکنون ... you turn

چند مشکل هست :

1- زیان ویندوز رفته روی عربی یا حالتی دیگر ... ممکنه توی لیست بزنه فارسی ولی عربی بزنه

2- دکمه Caps lock و یا Num lock روشنه که با فانکشن ترکیب میشه و گاهی اوقات میشه فاجعه

3- سیستم ویروسی یا برنامه مخرب خاصی گرفته

سلام
ببخشید اصلا پاسخ رو ندیده بود
بازم ببخشید

REGISTERED USER
21-09-2009, 12:01
یه سوال داشتم:
من درایو ریکاوری رو دارم ولی هر چی f11 میزتم کنسول ریکاوری بالا نمیاد؟

احتمالا همون قضیه پاک شدن MBR هاست ! درایو ژ رو نباید راحت فرمت کرد ... باید پاکش کرد

مطمئنی دقیقا همون موقع میزنی ؟

Shayan Arya
21-09-2009, 16:00
من یک سوال کمی عجیب دارم

کسی هست که در این مورد توضیح بده؟

tommy vercetti
21-09-2009, 17:44
سلام میشه مدل نوت بوکت رو بگی میشه هر دو رو ارتقا بدی به لپ تاپت بستگی داره .:10:
مال خودم نیست ... مال یکی از دوستامه ... می خواست لپ تاپش رو بفروشه ... گفتم شاید بشه ارتقاش داد ... مدل لپ تاپ :
Del:1501

خیلی ممنون :11:

mo.mo
21-09-2009, 19:20
احتمالا همون قضیه پاک شدن MBR هاست ! درایو ژ رو نباید راحت فرمت کرد ... باید پاکش کرد

مطمئنی دقیقا همون موقع میزنی ؟
ببخشید میشه بگید mbr چیه؟
آره مطمئنم به موقع f11 میزنم.

REGISTERED USER
21-09-2009, 19:34
ببخشید میشه بگید mbr چیه؟
آره مطمئنم به موقع f11 میزنم.

مستر بوت رکورد ... محل ذخیره فایل ها و تنظیمات بر روی پارتیشن اکتیو شده سیستمی ... اگر آسیب ببینه حتما بوت های ریکاوری و ... هم از بین می روند و یا ویندوز بالا میاد و ...

راه حل ؟ ریکاوری با دیسک استاندارد HP

rw280s
22-09-2009, 20:12
سلام
من یه لپ تاپ Vostro 1320 خریدم ولی نمی دونم چظور از بلوتوثش استفاده کنم
وینوز XP هم خودم نصب کردم و همه درایورهاش رو بوسیله نرم افزار آپدیت کردم
ولی نمیدونم پطور میشه از بلوتوثش استفاده کرد
چراغش هم خاموش هست
کسی می تونه راهنمایی کنه

behroz1992
22-09-2009, 20:52
سلام
چراغش هم خاموش هست
کسی می تونه راهنمایی کنه

شما برای ارسال یک فایل میتوانید برای روی اون فایل کلیک راست کنید و sent to کلیک کنید و وبروی شکل بلوتوث کلیک کنید:8:

kazem041
22-09-2009, 21:26
سلام
چراغش هم خاموش هست
کسی می تونه راهنمایی کنه

شما اول باید بلوتوث رو روشن کنید. که با روشن کردن وایرلس لپ تاپ وایرلس هم روشن میشود.
بعد از آیکون ابی رنگ بلو توث که در lunch bar ظاهر میشه میتونی استفاده کنی.
روش راست کلیک کن، تو منو باز شده هفت انتخاب داری برای شروع از srnd file استفاده کن.
کاملاً روتین و سادست.:20::20::20:

justmp3
26-09-2009, 13:01
کلیدهای uio jkl m عدد تایپ مئکنه.....اگر امکان داره راهنمایی کنیدد...

reza586
26-09-2009, 15:04
سلام
من يه نوت بوك 1520vostro دارم
ولي quickset روي اون نيست
هر چه قدر هم سايت dell رو گشتم پيدا نكردم لطفا اگه كسي اونو داره برام آپلود كنه يا لينكش رو برام بزاره
ممنون ميشم

redevil6990
26-09-2009, 15:43
سلام.
من ]يه چند وقتيه vaio FW45 گرفتم .وقتي دقت ميكنم ميبينم چراغ هاردش هميشه روشنه و تو اين مدت كم كه هيچي روش نريختم،همينطور هاردم داره پر ميشه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif يعني چند گيگش تا الان هر چي فكر ميكنم نميفهمم كجا رفته تو اين چند روز و اين روند ادامه داره !
لطفا كمكم كنيد.اگه اين از كاراي ويستاست چطور متوقفش كنم؟
مرسي[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

mh.attari
26-09-2009, 16:09
من احتمال میدم سیستمتون از هارد به عنوان رم استفاده می کنه
یا ویروسی شده
یا ویندوزتون خرابه
من این مشکل رو یه بار بعد اپدیت ویندوز ویستا پیدا کرده بودم که با نصب مجدد درست شد

don vito
27-09-2009, 12:28
من یه asus n50 vc دارم که بعضی وقتا یه صدای ممتد به مدت 3 ثانیه ازش در میاد و همه چی هنگ می کنه ولی بعد 3 ثانیه درست میشه اشکال کجاست ؟

Ni_nigc
27-09-2009, 14:16
سلام دوستان
من توي نصب ويندوز روي لب تاپ يه مشكل دارم
الان يه نيم ساعتي ميشه كه وسط نصب ويندوز روي " Min 7 " مونده و زمان باقيماندش كمتر نميشه .

گفتم شايد مشكل از ‍CD باشه ولي اون متون و توضيحاتي كه در مورد قابليتهاي ويندوز در هنگام نصب ويندوز ميان همينطور داره تغيير مي كنه و جلو ميره البته تكرار هم ميشه " Repeat all " منظورم اينه كه گير نكرده .

مشكل كجاست ؟
آيا از هارد هست ؟
احتمال ديگه يي هم هست ؟

SANBOR
28-09-2009, 07:00
سلام دوستان
من یه مشکلی در ویستا 64 برام اتفاق افتاده
زمانی که من دارم با ویندوز کار میکنم یک 2 ثانیه ای کامپیوتر هنگ میکنه و بعد صفحه مشکی میشود و بعد از 1 ثانیه دو باره صفحه به حالت قبل بر میگردد و در کنار ایکون های پایین در task bar یک علامت تعجب میزاره و یک پیغام میده
لطفا من رو راهنمایی کنید

reza586
28-09-2009, 09:36
سلام
كسي نيست به من كمك كنه
من شديدا به quickset واسه 1520vostro نياز دارم

mo.mo
28-09-2009, 10:02
سلام دوستان
زمانی که من دارم با ویندوز کار میکنم یک 2 ثانیه ای کامپیوتر هنگ میکنه و بعد صفحه مشکی میشود و بعد از 1 ثانیه دو باره صفحه به حالت قبل بر میگردد و در کنار ایکون های پایین در task bar یک علامت تعجب میزاره و یک پیغام میده
لطفا من رو راهنمایی کنید
لطفا پیغامی رو هم که میده بگید تا بهتر بتونم کمک کنم.
به نظر من مشکل سخت افزاری یا تداخل ایجاد شده. معمولا با یه بار نصب دوباره ویندوز حل میشه.

Pami
28-09-2009, 12:12
سلام
كسي نيست به من كمك كنه
من شديدا به quickset واسه 1520vostro نياز دارم

به راحتی از سایت خود دل قابل دانلود است چه برای ویستا چه برای XP
به سایت دل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سر بزنید قسمت Driver Download و با وارد کردن Service Tag زیر لپ تاپ درایور و برنامه های مورد نظرتون رو دانلود کنید .

Pami
28-09-2009, 12:15
سلام دوستان
من توي نصب ويندوز روي لب تاپ يه مشكل دارم
الان يه نيم ساعتي ميشه كه وسط نصب ويندوز روي " Min 7 " مونده و زمان باقيماندش كمتر نميشه .

گفتم شايد مشكل از ‍CD باشه ولي اون متون و توضيحاتي كه در مورد قابليتهاي ويندوز در هنگام نصب ويندوز ميان همينطور داره تغيير مي كنه و جلو ميره البته تكرار هم ميشه " Repeat all " منظورم اينه كه گير نكرده .

مشكل كجاست ؟
آيا از هارد هست ؟
احتمال ديگه يي هم هست ؟

به احتمال زیاد نسخه ویندوزی که دارید نصب میکنید مشکل داره یا هنگام Installing Device نمیتونه برخی سخت افزار ها رو نصب کنه

شما ویندوزی که خریدید رو عوض کنید و یک بار دیگه امتحان کنید ، قبلش اون درایو رو کامل فرمت کنید

zokaei_soheil
28-09-2009, 12:37
سلام برو بكس
از حالا هر كي مشكلي در باره ي لب تاب داره اينجا بنويسه :thumbsdow
سلام
من یه لپ تاب dell 1545 دارم که وایرلسش اکثر اوقات وصل نمیشه
یعنی هیچ آنتی پیدا نمیکنه
لطفا راهنماییم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza586
28-09-2009, 12:54
به راحتی از سایت خود دل قابل دانلود است چه برای ویستا چه برای XP
به سایت دل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سر بزنید قسمت Driver Download و با وارد کردن Service Tag زیر لپ تاپ درایور و برنامه های مورد نظرتون رو دانلود کنید .
سلام
ممنون از راهنماييتون
ولي هر چه قدر گشتم نبود
فقط ميدونم اين نرم افزار برا 1520 هست ولي خيلي دنبالش بودم پيدا نكردم
اگه زحمتي نيست شماهم بگردين
ممنون از لطفتون

Pami
28-09-2009, 13:42
سلام
ممنون از راهنماييتون
ولي هر چه قدر گشتم نبود
فقط ميدونم اين نرم افزار برا 1520 هست ولي خيلي دنبالش بودم پيدا نكردم
اگه زحمتي نيست شماهم بگردين
ممنون از لطفتون

اگه منظورتون Vostro 1520 هست من هم دیدم نبود ولی این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ببینید و دانلود کنید به احتمال زیاد جواب میده ( برای ویندوز XP )

reza586
28-09-2009, 20:13
اگه منظورتون Vostro 1520 هست من هم دیدم نبود ولی این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsupport%2Fdownloads%2Fdownload.aspx%3Fc%3Dus%26l% 3Den%26s%3Dgen%26releaseid%3DR97343%26SystemID%3DL AT_PNT_CEL_D500%26servicetag%3D%26os%3DWW1%26osl%3 Den%26deviceid%3D2861%26devlib%3D0%26typecnt%3D0%2 6vercnt%3D5%26catid%3D%26impid%3D%26formatcnt%3D1% 26libid%3D25%26fileid%3D126191) رو ببینید و دانلود کنید به احتمال زیاد جواب میده ( برای ویندوز XP )
سلام
يكي از دوستان ميگفت روي سي دي اون هست ولي من پيداش نكردم
شما نمي دوني قضيه چيه؟
من مدلاي قبلي رو هم داشتم
روي سي ديش بوده
ولي 1520 نيست

roham_06
29-09-2009, 13:07
سلام يكي شنيدم كه اكه باتري نوت بوك رو در بياري و از ادابتورش استفاده كني ميسوزه!!!!! و حتما بايد باتري هميشه توش باشه!!!!
راست ميكه؟؟؟؟

Pami
29-09-2009, 13:29
سلام يكي شنيدم كه اكه باتري نوت بوك رو در بياري و از ادابتورش استفاده كني ميسوزه!!!!! و حتما بايد باتري هميشه توش باشه!!!!
راست ميكه؟؟؟؟

نه ، کاملا براتون خالی بسته !
همچین چیزی صحت ندارد ، کاربر باید بسته به استفاده خودش باتری رو برداره یا بزاره
قبلا کامل صحبت کردیم در این مورد

reza586
29-09-2009, 15:49
اگه منظورتون Vostro 1520 هست من هم دیدم نبود ولی این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fsupport%2Fdownloads%2Fdownload.aspx%3Fc%3Dus%26l% 3Den%26s%3Dgen%26releaseid%3DR97343%26SystemID%3DL AT_PNT_CEL_D500%26servicetag%3D%26os%3DWW1%26osl%3 Den%26deviceid%3D2861%26devlib%3D0%26typecnt%3D0%2 6vercnt%3D5%26catid%3D%26impid%3D%26formatcnt%3D1% 26libid%3D25%26fileid%3D126191) رو ببینید و دانلود کنید به احتمال زیاد جواب میده ( برای ویندوز XP )
سلام
امتحان كردم نصب نشد:41:
چيكار كنم؟

SANBOR
29-09-2009, 16:56
سلام دوستان
لطفا من رو راهنمایی کنید

خطا :

display drive stopped responding and has recovered

Pami
29-09-2009, 20:24
سلام
امتحان كردم نصب نشد:41:
چيكار كنم؟

پس باید صبر کنید تا دل برای مدل شما و ورژن بایوس شما نسخه جدید رو منتشر کنه ، در غیر اینصورت بقیه ورژن ها برای شما کارایی ندارند

Pami
29-09-2009, 20:26
سلام دوستان
لطفا من رو راهنمایی کنید

خطا :

display drive stopped responding and has recovered

احتمالا از درایور گرافیک باید باشه ، یکبار Uninstall کنید و دوباره نصب کنید ( حتی الامکان آخرین ورژن رو از سایت سازنده بگیرید )