PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : { سخت افزار } مشکلات و سوالات جزئی درباره لپ تاپ

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

b3st.programmer
25-06-2009, 23:52
سلام دوستان یک سوال ساده:

من لپ تاپ ام SONY VIAO مدل FW 260 هست. نسخه آفیس هایی که روش هست Trial هست یا نه؟؟

Active key می خواست من فقط یک چیز مثلActive key پشت لپتاپ پیدا کردم ،زدن قبول نکرد. می خوام بدونم اگهTrial بوده ،پاک کنم خودم نصب کنم،چون الان از کار افتاده!!!:41:

BBNHFAK
26-06-2009, 08:06
این چه سوالیه؟ مگه شما می خواهید خودتون تعمیرش کنید؟ خوب هر موقع خدای نکرده خراب شده می بریدش براتون تعمیرش می کنن.
نه این یه سوال کلی بود ولی چون بعضی از لپ تاپ های خاص می شه حتیCPU هم عوض کرد مدل لپ تاپ هم گفتم و در کل منظورم این بود که همون کسی که تعمیرش می کنه چه قطعاتیش رو اگه خراب شده بودن و قابل تعمیر نبودن قابل تعویضه و چه قطعاتی قابل تعویض نیست و یا در حالت عادی می شه اون ها رو ارتقا داد.

saragol
26-06-2009, 09:33
سلام
من یه لپ تاپ vaio cs خریدم و برای تست اینکه پیکسل سوخته داره یا نه ، background اصلیشو عوض کردم.
حالا میخوام دویاره بیارمش، اما نه تو picture ها هست و نه از توی theme ها میتونم پیداش کنم.

اگه از دوستان کسی میتونه کمک کنه ممنون میشم.

en-com
27-06-2009, 01:16
شما باید از قسمت desktop background منوی location رو باز کنی و یکی از مسیر های پیش فرضی که مال بک اصلیتون بوده رو پیدا کنی

saragol
27-06-2009, 10:10
شما باید از قسمت desktop background منوی location رو باز کنی و یکی از مسیر های پیش فرضی که مال بک اصلیتون بوده رو پیدا کنی

میدونم، اما هر چی میگردم تو هیچ قسمتیش نیست متاسفانه ... :41:

یکی از دوستام گفت تو نت بگردم، اما بازم پیدا نکردم ...

خیلی خوشگل بود میخوام دوباره بیارمش ...

scorpion818
27-06-2009, 10:40

من لپ تاپ ام SONY VIAO مدل FW 260 هست. نسخه آفیس هایی که روش هست Trial هست یا نه؟؟

Active key می خواست من فقط یک چیز مثلActive key پشت لپتاپ پیدا کردم ،زدن قبول نکرد. می خوام بدونم اگهTrial بوده ،پاک کنم خودم نصب کنم،چون الان از کار افتاده!!!:41:

معمولاً این نسخه ها Trial هستند.

scorpion818
27-06-2009, 10:41
نه این یه سوال کلی بود ولی چون بعضی از لپ تاپ های خاص می شه حتیCPU هم عوض کرد مدل لپ تاپ هم گفتم و در کل منظورم این بود که همون کسی که تعمیرش می کنه چه قطعاتیش رو اگه خراب شده بودن و قابل تعمیر نبودن قابل تعویضه و چه قطعاتی قابل تعویض نیست و یا در حالت عادی می شه اون ها رو ارتقا داد.
معمولاً RAM و هارد رو می شه ارتقا داد.

ehsan_shp
28-06-2009, 00:16
سلام
لپ تاب های acer و dell برای نصب ویندوز xp توسط خودمان درایورهای سخت افزاریش را دارند؟

REGISTERED USER
28-06-2009, 10:32
سلام
لپ تاب های acer و dell برای نصب ویندوز xp توسط خودمان درایورهای سخت افزاریش را دارند؟

علیک سلام

نوت بوک های دل چند سی دی شامل ویندوز +درایورها + برنامه ها همراهشون هست ... در این صورت شما می توانید در یک محدوده تعریف شده برای سیستم عامل ها و نه هر سیستم عاملی درایورها را نصب کنید

برای نوت بوک های ایسر خیر ... شما می تونید برید سایت acer Europe و یا سایت acer global و درایورها را از آنجا بگیرید ... چون درون سیستم ریکاوری درایورها فقط با ریکاوری کامل بر خواهند گشت

موید باشید

Pami
28-06-2009, 13:59

آره عزيز Trial بوده و معمولا نسخه كامل خريداري شده رو براي مشتري نصب نميكنن ‌،پاك كن و خودت يه دونه بريز ...

hfj
29-06-2009, 22:55
سلام. لپ تاپ من به صدا افتاده. یعنی فن لپ تاپ به قدری صدا میده که حتی از 3 متری هم شنیده می شه. توی یک مقاله ای خوندم که باید از دمنده استفاده کرد. ولی من دمنده ندارم. از دوستانی که این تجربه رو دارن خواهش میکنم بگید که بهترین کار برای از بین بردن این صدا چیه؟ (در ضمن، فن این نوت بوک، زیرش قرار داره و یک سری حفاظ ، جلوی پره های فن رو گرفته و من هیچ دسترسی به پره های فن ندارم) لطفا راهنمایی کنید. (گارانتی نوت بوک هم متاسفانه تموم شده) :41:

REGISTERED USER
30-06-2009, 10:13
سلام. لپ تاپ من به صدا افتاده. یعنی فن لپ تاپ به قدری صدا میده که حتی از 3 متری هم شنیده می شه. توی یک مقاله ای خوندم که باید از دمنده استفاده کرد. ولی من دمنده ندارم. از دوستانی که این تجربه رو دارن خواهش میکنم بگید که بهترین کار برای از بین بردن این صدا چیه؟ (در ضمن، فن این نوت بوک، زیرش قرار داره و یک سری حفاظ ، جلوی پره های فن رو گرفته و من هیچ دسترسی به پره های فن ندارم) لطفا راهنمایی کنید. (گارانتی نوت بوک هم متاسفانه تموم شده) :41:

باید بدید بیرون براتون سرویسش کنند و یا تعویض ... اگر بمونه ممکنه بدتر بشه و به سیستم نیز آسیب بزنه

V i r u s e r
30-06-2009, 13:53
سلام
من یه 5738z دارم محصول acer
می خوام ببینم توش ویندوز x64 نصب کنم یا x86
ممنون

scorpion818
30-06-2009, 22:43
سلام
من یه 5738z دارم محصول acer
می خوام ببینم توش ویندوز x64 نصب کنم یا x86
ممنون
اینجا می تونید اطلاعات خوبی پیدا کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

king of heaven
01-07-2009, 10:27
سلام به همگي دوستان . من يه نوت بوک سوني سري 290 دارم که وقتي پورت هدفون رو بهش ميزنم صدا هم از اسپيکر مياد هم از هدفون .همه نرم افزارهاي نصب شده صدا روي سيستم رو هم دستکاري کردم و درست نشد . اگه کسي راه حلي براي رفع اين مشکل داره لطفا کمک کنه

scorpion818
01-07-2009, 10:32
سلام به همگي دوستان . من يه نوت بوک سوني سري 290 دارم که وقتي پورت هدفون رو بهش ميزنم صدا هم از اسپيکر مياد هم از هدفون .همه نرم افزارهاي نصب شده صدا روي سيستم رو هم دستکاري کردم و درست نشد . اگه کسي راه حلي براي رفع اين مشکل داره لطفا کمک کنه
به نظر می رسه مشکل شما سخت افزاری باشه. چون قطع کردن اسپیکر موقع ورود هدفون یه عمل سخت افزاریه. یه چیزی شبیه به کلید وجود داره که با ورود جک هدفون خروجی صدا به اسپیکر رو قطع می کنه.

FARHAD.P
01-07-2009, 11:27
سلام دوستان
من لپ تاپ دل وسترو 1310 دارم با ویستا اصل
xp هم در کنارش ریختم
الان می خوام windows 7 بریزم
1: اگه upgrade استقاده نکنم ؛ ویندوزام میمونه؟
2: درایورام رو ویندوز جدید جواب میده؟

scorpion818
01-07-2009, 12:29
سلام دوستان
xp هم در کنارش ریختم
1- بله!
2- بله!! احتمالاً خود ویندوز اکثرشون رو می شناسه و نیازی به نصب درایور ندارید.

nimax3d
01-07-2009, 13:49
سلام دوستان
xp هم در کنارش ریختم

win 7 معمولا تمام قطعات لپ تاپ های جدید رو میشناسه. اگر هم نشناخت تو Device manager آپدیت رو بزنید اگر به اینترنت متصل باشید خودش پیدا می کنه درایورشو
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed jun
01-07-2009, 15:04
سلام دوستان
1.راهنماي تصويري باز كردن لپ تاپ acer مدل TravelMate 2413NLC رو لازم دارم يعني كل قطعات سخت افزاري اين لپ تاپ رو مي خوام باز كنم و دوباره ببندم
2.اين لپ تاپ سي دي رام رو به عنوان درايو اول نمي شناسه بايد از تو بايوس بهش بشناسونم. بايوس رمز داره،رمزش هم رمز فابريك و كارخونه اي نيست.
3.به طور خاص مي خوام بدونم چطوري مي شه رمز بايوس اين لپ تاپ رو حذف كرد؟؟؟
4.با كدوم قطعش برا اين كار بايستي آشنا باشيم؟؟؟شيوه انجام عمل حذف رمز بايوس از روي اون قطعه چطوريه؟؟؟
5.اين قطعه كجاي لپ تاپ قرار داره؟؟؟
6.الان هم وقتي لپ تاپ رو روشن مي كنم اين پيام رو صفحش مياد

Invalid system disk
Replace the disk.and then press any key

en-com
01-07-2009, 15:38

این راهو امتحان کن شاید بشه
control panel>sound>playback>speakers/headphones>costum
pc spk mute رو تیک بزن البته بعد از اینکه هدفونو در آوردی باید اون تیکم برداری:8:

mardin2009
01-07-2009, 16:37
سلام.من نوت بوكDell inspiron1520 دارم رمز بايوس يادم رفته چطور ميتونم بازش كنم

infernalboy
01-07-2009, 17:13
سلام به همگی.
من یه latitude D630 دارم که فقط پورت VGA داره.میخام به تلوزیون وصلش کنم.البته تلوزیون فقط s-video و AV و component داره.نمیشه که نمیشه.تبدیل vga to s-video هم گرفتم.نمیشه که نمیشه.یه بارم register جان بهم کمک کرد.ولی به هیج جا نرسیدم.حالا از دوستان تقاضامندم اگه اطلاعات دقیق دارند و مطمئن هستند که این کار شدنیه و آب در هاون کوبیدن نیست یه راهنمایی به ما بکنن که کلی دعا گوش میشم.
با سپاس

m2d
02-07-2009, 11:52
لپ تاپ دل را که روشن میکنم سریع خاموش میشه لطف کنین راهنمایی کنین

scorpion818
02-07-2009, 12:04
سلام.من نوت بوكDell inspiron1520 دارم رمز بايوس يادم رفته چطور ميتونم بازش كنم
توی این لینک ها اطلاعاتی در این زمینه هست:

این دو تا نرم افزار هم هست:

دومی رو باید روی CD بریزی بعد با CD بوت کنی.

البته هر کدوم از این روش ها رو با ریسک خودتون انجام بدید. من هیچ تضمینی برای هیچ کدوم ندارم.

scorpion818
02-07-2009, 12:05
لپ تاپ دل را که روشن میکنم سریع خاموش میشه لطف کنین راهنمایی کنین
خوب چه کارش کردید که این جور شده؟

m2d
02-07-2009, 12:10
داشتم باهاش کارمیکردم که هنگ کرد خاموش کردمش دیگه روشن نشد

m2d
02-07-2009, 12:12
خوب چه کارش کردید که این جور شده؟
داشتم باهاش کارمیکردم که هنگ کرد خاموش کردمش که این اتفاق افتاد

mo.mo
02-07-2009, 16:01
داشتم باهاش کارمیکردم که هنگ کرد خاموش کردمش دیگه روشن نشد
یه مشکل سخت افزاری دیگه و هزار و یک احتمال!!!!!!
ممکنه از فن cpu یا مودم یا.... من همینقدر بلدم.

m2d
02-07-2009, 16:36
ازفن cpuکه نیست چون بعد از 5ثانیه خاموش میشه

m2d
02-07-2009, 16:37
یه مشکل سخت افزاری دیگه و هزار و یک احتمال!!!!!!
ممکنه از فن cpu یا مودم یا.... من همینقدر بلدم.

scorpion818
02-07-2009, 16:44
داشتم باهاش کارمیکردم که هنگ کرد خاموش کردمش که این اتفاق افتاد
تعمیرگاه! آخرین راهه.

m2d
02-07-2009, 16:48

m2d
02-07-2009, 16:50
تعمیرگاه! آخرین راهه.
اخرش که بایدبره تعمیرگاه اما باید بدونم ایرادش چیه

arash_0ut_law
03-07-2009, 09:21
دوستان سلام

یه جایه خوب واسه تعمیرات لپ تاپ می شناسید ؟ آدرس بدین ممنون

نمایندگی دل در ایران چه شرکتی هستش ؟ ایا تعمیرات انجام میدن ؟

آدرس محبت کنین .....

a&m
03-07-2009, 21:51
سلام به همه دوستان

من لپ تاپ سونی دارم و ویندوز اون

Windows Vista Home Premium هست

می خواستم اون رو به ultimate تبدیل کنم ولی از طریق اپدیت

.به نظرتون این کار رو می شه انجام داد

چون تو سایت ماکروسافت dvd هاشو واسه فروش گذاشته . لطفا راهنماییم کنین.

ممنون

lifeless
04-07-2009, 08:46
سلام دوستان من خواهرم یه لپ تاپ Dell Inspiron 1525 داره. به محض اینکه لپ تاپ میاد بالا صفحه Blue Screen (صفحه آبی رنگی که ارور محسوب میشه) ظاهر میشه.. یه تایمر میاد تا 100 میره و بعد لپ تاپ Restart میشه :41::41: و لازم به ذکر هستش که تو Safe Mode میشه با لپ تاپ کار کرد :13: دوستان من باید سریعا لپ تاپ رو درست کنم چون خواهرم دانشجوی جای دیگه ای هستش (تو شهر خودمون نیست) و باید بره.. لپ تاپشم نیاز داره. خوااااهشن کمکم کنید که درستش کنم. :41: پسشاپیش ممنونم از جوابهای مفیدتون :11:

Shayan Arya
04-07-2009, 09:43
سلام دوستان من خواهرم یه لپ تاپ Dell Inspiron 1525 داره. به محض اینکه لپ تاپ میاد بالا صفحه Blue Screen (صفحه آبی رنگی که ارور محسوب میشه) ظاهر میشه.. یه تایمر میاد تا 100 میره و بعد لپ تاپ Restart میشه :41::41: و لازم به ذکر هستش که تو Safe Mode میشه با لپ تاپ کار کرد :13: دوستان من باید سریعا لپ تاپ رو درست کنم چون خواهرم دانشجوی جای دیگه ای هستش (تو شهر خودمون نیست) و باید بره.. لپ تاپشم نیاز داره. خوااااهشن کمکم کنید که درستش کنم. :41: پسشاپیش ممنونم از جوابهای مفیدتون :11:
از این روش برای تعمیر ویندوز استفاده کن:

m2d
04-07-2009, 17:32
ویندوز عوض کردین که این طوری شد

nimax3d
04-07-2009, 21:13
از این روش برای تعمیر ویندوز استفاده کن:

من sfc میزنم هیچ اتفاقی نمیفته

ebi66_boukan
04-07-2009, 21:47
سلام دوستان.یکی از دوستام لب تاب وایو داره نمیتونه وب کمشو برای چت راه اندازی کنه.باید برنامه ی خاصی رو نصب کنه؟ممنون میشم راهنمایی کنید.

infernalboy
04-07-2009, 23:03
سلام.
بچه ها کسی تبدیل vga به s-video البته نه از کابلی و پسیو بلکه به صورت پاور دار سراغ داره؟ من تو اینترنت زیاد پیدا کردم ولی نمیدونم تو ایران هست یا نه.ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین بهم بدین

arash_0ut_law
05-07-2009, 07:28
دوستان سلام

یه جایه خوب واسه تعمیرات لپ تاپ می شناسید ؟ آدرس بدین ممنون

نمایندگی دل در ایران چه شرکتی هستش ؟ ایا تعمیرات انجام میدن ؟

آدرس محبت کنین ...

a&m
05-07-2009, 11:20
سلام .کسی نیست جواب من رو بده ؟ سوالم رو تو صفحه 229 پرسیدم .خواهشن جواب بدین .

Shayan Arya
05-07-2009, 13:26
سلام .کسی نیست جواب من رو بده ؟ سوالم رو تو صفحه 229 پرسیدم .خواهشن جواب بدین .
سوالت رو در انجمن بحث های نرم افزار (سیستم عامل) مطرح کن تا بهتر و زودتر به نتیجه برسی

SMPOL2
05-07-2009, 22:07
:41:[سلام.اگه امکانش هست منو راهنمایی کنید:گرافیک لب تاپم بطور کامل نصب شده،ویندوز ایکپی هم روش هست ولی هیبرنیت رو نداره و با شیفت گرفتن هم پیداش نمیشه.چه کنم؟ لطفا راهنماییم کنید

soheilarfaei
05-07-2009, 22:22
سلام. من کمتر از یک ماهه که vostro 1510 خریدم و تا دیروز هیچ مشکلی نداشت اما امروز وسط اجرای یه برنامه صفحه مونیتور ارور آبی رنگ اومد و ریستارت شد. فرمت کردم و دوباره ویندوز نصب کردم ولی بازهم این مشکل داره.خواهش میکنم راهنمائیم کنید که ایراد لپ تاپ من چیه آیا قطعه ای خراب شده؟

nihilnigritude
06-07-2009, 19:03
درود

امکانش هست که درایوهای sata رو به پورت ساتای نت بوک وصل کرد ؟!
تا بحال نت بوکمو باز نکردم ... با بازکردنش می تونم به پورت ساتاش دسترسی پیدا کنم و درایومو بهش وصل کنم ؟

gl:20:

mehran_cz
06-07-2009, 20:40
با عرض سلام
حدود 1ساله که لپ تاپ سونی مدل fz خریداری کردم دیروز هنگام روشن کردن لپ تاپ برای وارد ویندوز شدن کد فعال سازی خواست .باید چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون

nimax3d
07-07-2009, 12:38
سلام دوستان
xp هم در کنارش ریختم

سوال اولتو امتحان نکردم ولی باید بمونه اگه تو یه درایو دیگه نصب کنی.
درایور ویستا 95 درصد جواب میده. خود 7 هم دنبال درایور ها می گرده و خوش پیدا میکنه.

nimax3d
07-07-2009, 12:42
سلام. من کمتر از یک ماهه که vostro 1510 خریدم و تا دیروز هیچ مشکلی نداشت اما امروز وسط اجرای یه برنامه صفحه مونیتور ارور آبی رنگ اومد و ریستارت شد. فرمت کردم و دوباره ویندوز نصب کردم ولی بازهم این مشکل داره.خواهش میکنم راهنمائیم کنید که ایراد لپ تاپ من چیه آیا قطعه ای خراب شده؟

اگه فقط روی همون برنامه میشه اشکال نرم افزاره. والا احتمالا مشکل از رم .

king of heaven
07-07-2009, 17:01
سلام به همگي . يه مشکلي با نوت بوک توشيبا پيدا کردم و چند وقته که داره بدجوري اذيت ميکنه و نتونستم حلش کنم . زماني که دارم باهاش کار ميکنم يه دفعه يه ارور svchost.exe بهم ميده و ميگه memory couldnot read و يه شماره هم بهم ميده که شبيه 0x66.... . بيشتر از 10 با ر ويندوز نصب کردم نشد . با هارد ريجنريتور هارد رو برا رفع مشکلات احتمالي سرچ کردم چيزي نشون نداد . با نرم افزار low level format کل هارد رو فورمت کردم و باز ويندوز نصب کردم نشد . از سي دي هاي ويندوز مختلف استفاده کردم با زهم نشد . ديگه ديوونم کرده و نميدونم باهاش چيکار کنم . وقتي هم که روي يس يا نو کليد ميکنم سيستم هنگ ميکنه و ديگه نميشه ازش استفاده کرد . موقع نصب ويندوز و کلا تمام نرم افزارها هيچ مشکلي نداره ولي وقتي به مرحله استفاده ميرسه و ميخوام کار کنم ارور ميده . اگه دوستان برا رفعش راه حلي دارن ممنون ميشم منو راهنمائي کنن .

nihilnigritude
07-07-2009, 20:51
درود

امکانش هست که درایوهای sata رو به پورت ساتای نت بوک وصل کرد ؟!
تا بحال نت بوکمو باز نکردم ... با بازکردنش می تونم به پورت ساتاش دسترسی پیدا کنم و درایومو بهش وصل کنم ؟

gl:20:

توی باز کردن نت بوکم مشکل پیدا کردم ! کسی می تونه کمک کنه ؟! مدل نت بوکم dell inspiron 1501

:13:

nimax3d
08-07-2009, 07:13
سلام به همگي . يه مشکلي با نوت بوک توشيبا پيدا کردم و چند وقته که داره بدجوري اذيت ميکنه و نتونستم حلش کنم . زماني که دارم باهاش کار ميکنم يه دفعه يه ارور svchost.exe بهم ميده و ميگه memory couldnot read و يه شماره هم بهم ميده که شبيه 0x66.... . بيشتر از 10 با ر ويندوز نصب کردم نشد . با هارد ريجنريتور هارد رو برا رفع مشکلات احتمالي سرچ کردم چيزي نشون نداد . با نرم افزار low level format کل هارد رو فورمت کردم و باز ويندوز نصب کردم نشد . از سي دي هاي ويندوز مختلف استفاده کردم با زهم نشد . ديگه ديوونم کرده و نميدونم باهاش چيکار کنم . وقتي هم که روي يس يا نو کليد ميکنم سيستم هنگ ميکنه و ديگه نميشه ازش استفاده کرد . موقع نصب ويندوز و کلا تمام نرم افزارها هيچ مشکلي نداره ولي وقتي به مرحله استفاده ميرسه و ميخوام کار کنم ارور ميده . اگه دوستان برا رفعش راه حلي دارن ممنون ميشم منو راهنمائي کنن .

اگه مشکل سخت افزاری باشه از رم هست نه از هارد. اگه 2 تا رم داره یکیشو در بیار ببین درست میشه.

parisa6628
08-07-2009, 23:23
سلام..

غیر از رم دیگه میشه سایر قطعات لپتاب رو ارتقاء داد؟

ممنون!

scorpion818
09-07-2009, 15:01
سلام..

غیر از رم دیگه میشه سایر قطعات لپتاب رو ارتقاء داد؟

ممنون!
معمولاً فقط RAM و هارد رو می شه ارتقا داد.

dumann
09-07-2009, 18:49
من یه لب تاب 486 دارم که ویندوز98 روش بود الان ویندوزش به هم ریخته .میخوام دوباره ویندوز رو روش نصب کنم.سی دی رام نداره فقط فلاپی داره .کارت شبکه هم نداره .چکاربایدکنم؟

یه اپتیک اکسترنال بگیر

infernalboy
09-07-2009, 23:03
بچه ها کسی نمیخوادجواب پست 2292 رو بده؟لا اقل اگه میتونید کمکم کنید تا اگه جایی دیگه باید مطرحش کنم بهم بگین کجا
با سپاس

ehbas
09-07-2009, 23:52
سلام به همگی

آقا من 9 ماهه لپتاپ dell vostro 1510 دارم. هنگ میکنه چند وقت یه بار.

مشکلم اینه که از همون اول که گرفتمش وقتی بازی نسبتا سنگین مثل nfs most wanted بازی میکنم بعد از 15 تا 25 دقیقه از بازی میاد بیرون و این پیفام رو میده:

بنظرتون مشکل از کجاست؟ توی XP هم همین آشه و همین کاسه

sanam1
10-07-2009, 18:59
اگه ممکنه در مورد wi-fi میتونید کمی توضیح بدید و مزایای وجودش در نوت بوک ها؟

rastak
11-07-2009, 17:59
سلام .من لپ تاپ دل 1545 دارم .می خوام ویندور xp نصب کنم.
یه قسمت تو ویندوز هست که باید کلید f8 رو بز نیم ولی کلید f8 کار نمی کنه.
لطفا راهنمایی کنید با کدوم کلید f8 رو فعال کنم .
ممنون

parisa6628
12-07-2009, 00:33
سلام به همگی

مشکلم اینه که از همون اول که گرفتمش وقتی بازی نسبتا سنگین مثل nfs most wanted بازی میکنم بعد از 15 تا 25 دقیقه از بازی میاد بیرون و این پیفام رو میده:

سلام ...

دقیقا این ارور رو لبتاپ منم میده موقع بازی کردن موست وانتد!! فکر می کنم نمی کشه لبتابم !!

منتها مال من inspiron 1525 هستش ... گرافیکم هم پایینه .

rastak
12-07-2009, 12:22
ممنونخواهش می کنم جواب بدید :11::42:

scorpion818
12-07-2009, 14:32
ممنون
کلید F8 که فعال کردن نیاز نداره! باید به صورت عادی و بدون مشکل کار کنه مگر اینکه صفحه کلیدتون مشکلی داشته باشه. در ضمن اگر از صفحه کلید لپ تاپ استفاده نمی کنید ممکنه دکمه Function در حالت روشن باشه که باید خاموشش کنید.

rastak
12-07-2009, 16:00
دوباره سلام .
ممنون از جوابتون ولی من صفه کلیدم در حالت عادی تموم کلیداش کار میکنه فقط وقت نصب ویندوز کلید f8 غیر فعال می شه.
بعد منظورتون از اینکه گفتید دکمه ی Function رو باید خاموش کنم همون دکمه ای که روش نوشته fn ؟؟؟

scorpion818
12-07-2009, 19:37
شما اول این رو بگو! از صفحه کلید خود لپ تاپ استفاده می کنی یا صفحه کلید خریدی و به لپ تاپ وصل کردی؟

konstantin
13-07-2009, 04:04
سلام دوستان
من یه vostro 1510 دارم که وقتی wireless رو روشن میکنم پیغامی میده که میگه found new hardware و میخواد درایورش رو نصب کنم در صورتی که اگه چندین بار کنسلش کنم میتونم با bluetoothش ارسال کنم . چیکار کنم که دیگه این پیغام نیاد.
یه سوال دیگه : وقتی تازه لب تاب خریده بودم دکمه volume رو که میزدم روی صفحه نشون میداد که چقدر کم و زیاد میشه اما الان نشون نمیده . اینو چیکارش کنم
plz help me!!!!!!!!!

rastak
13-07-2009, 10:04
من از صفحه کلید خود لپ تاپ استفاده می کنم

Pami
13-07-2009, 13:57
یه سوال دیگه : وقتی تازه لب تاب خریده بودم دکمه volume رو که میزدم روی صفحه نشون میداد که چقدر کم و زیاد میشه اما الان نشون نمیده . اینو چیکارش کنم
plz help me

برنامه Dell Quick Set شما دچار مشكل شده ، بريد سايت دل دوباره دانلود كنيد و نصب كنيد ،‌ممكنه رو هاردتون هم فايل Install داشته باشه

اين مشكل براي خيلي ها كه دل دارن پيش مياد و نگراني نداره

rastak
13-07-2009, 14:54
:worried:
تازه اینم بگم صفحه کلید جدا هم که به لپ تاپ وصل می کنم نمی شناسه :41:

scorpion818
13-07-2009, 16:29
پس مشکل جای دیگه اس! اون چیزی که من فکر می کردم نیست.
یه راه دیگه هم هست اینکه بری یه CD ویندوز دیگه بخری و با اون هم امتحان کنی. البته من بعضی از CD ها رو هم دیدم که موقع نصب اون F8 رو نمی خواد.

ehbas
15-07-2009, 23:02
سلام به همگی

بازم سلام

یه نکته جدید دیگه اینکه این اتفاق منظم تکرار میشه، مثلا هر نیم ساعت یه بار. فکر کنم مشکل از کارت گرافیک باشه چون با CPU کارای سنگین انجام دادم ( مثل تبدید DVD به AVI با قدرت 100 درصد CPU )، مشکلی پیش نیومده.

ehbas
15-07-2009, 23:03
سلام به همگی

بازم سلام

یه نکته جدید دیگه اینکه این اتفاق منظم تکرار میشه، مثلا هر نیم ساعت یه بار. فکر کنم مشکل از کارت گرافیک باشه چون با CPU کارای سنگین انجام دادم ( مثل تبدید DVD به AVI با قدرت 100 درصد CPU )، مشکلی پیش نیومده.

ممنون از اینکه اینقدر جواب میدید:46:

vafa1353
17-07-2009, 10:38
سلام دوستان من یه dell 1510 دارم که مدتیه وقتی بعضی پوشه ها رو که حاوی فایل تصویری هستند باز میکنم error میده و تمام صفحه دسکتاب محو میشه و دوباره به حالت اول برمیگرده ولی پوشه بسته میشه و عملا از محتوای پوشه نمیشه استفاده کرد ولی اگر همون فایل تصوری که مثلا با پسوند mkv هست داخل پوشه نباشه و روی دسکتاب باشه مشکلی پیش نمیاد
قبلا جایی خوندم که ممکنه به nero مربوط باشه ولی با آنیستال nero هم درست نشد...لطفا راهنمایی کنید مشکلم رو حل کنم بدجور داره ازیتم میکنه...سپاسگزار شما هستم.

tonyy
17-07-2009, 16:29
سلام به همه
دوستان سوالي داشتم مبني بر اينكه اگه لپ تاپي خروجي HDMI نداشته بشه ديگه نميشه كاريش كرد يعني اين پورت از طريق پورت رپليكيتور نيز قابل تامين نيست؟

vafa1353
17-07-2009, 18:35
سلام به همه
دوستان سوالي داشتم مبني بر اينكه اگه لپ تاپي خروجي HDMI نداشته بشه ديگه نميشه كاريش كرد يعني اين پورت از طريق پورت رپليكيتور نيز قابل تامين نيست؟
تبدیل vga to HDMI

تبدیل USB to HDMI

tonyy
17-07-2009, 22:30
vafa1353 ضمن تشكر از راهنمايي بدون شرح ارزنده ات خواهشا به اين سوال هم اگه ميشه پاسخ بده كه پس تفاوت بين لپ تاپ هايي كه خروجي HDMI دارن و آنهايي كه خروجي HDMI ندارند چيه؟

امیرحسین خان
18-07-2009, 08:28
سلام دوستان
من بتازگی وایو z540 خریدم. هر موقع بعد از چند ساعت روشنش میکنم حداقل 10 درصد از باطریش کم شده:41:
خیلی حالم گرفته شده. بنظر شما چیکار کنم؟

امیرحسین خان
18-07-2009, 15:01
یه مشکل دیگه اینکه ضلع پایینی ال سی دیش مخصوصا وسطش داغ میشه! نمی دونم طبیعیه یا نه!
کمک کنید لطفا.

AROWEN
18-07-2009, 20:20
سلام
سرویس پک 1 رو ویستای اورجینال home premium سیستمم fz 290 نصب کردم بصورت کامل وتو یه درایو جدا اما دیدم ناقصه خواستم پاکش کنم دیدم نمیشه . فورمتشم نتونستم بکنم تا اینکه با tune up shreder تونستم پاکش کنم اما نه کامل . اومدم ویندوز سیستمو عوض کنم با استفاده از repair your computer ) f8) تا بتونم درایو رو بعد از نصب ویندوز جدید کامل فورمت کنم اما دیدم این گزینه در f8غیره فعاله و کار نمی کنه ...... سیستمم مشکلی نداره اما چطوری این گزینه رو فعال کنم ؟ درایو رو چطوری فرمت کنم ؟ در ضمن هیچ بکاپی از سیستم ندارم .....

vafa1353
18-07-2009, 21:18
vafa1353 ضمن تشكر از راهنمايي بدون شرح ارزنده ات خواهشا به اين سوال هم اگه ميشه پاسخ بده كه پس تفاوت بين لپ تاپ هايي كه خروجي HDMI دارن و آنهايي كه خروجي HDMI ندارند چيه؟
تصویری که شما به این طریق انتقال میدهید(تبدیل) از نظر کیفیت پایینتر است و نمیتوانید تصاویر HD و بالاتر رو با وضوح واقعی به نمایشگر انتقال دهید.

vafa1353
18-07-2009, 21:35
سلام دوستان من یه dell 1510 دارم که مدتیه وقتی بعضی پوشه ها رو که حاوی فایل تصویری هستند باز میکنم error میده و تمام صفحه دسکتاب محو میشه و دوباره به حالت اول برمیگرده ولی پوشه بسته میشه و عملا از محتوای پوشه نمیشه استفاده کرد ولی اگر همون فایل تصوری که مثلا با پسوند mkv هست داخل پوشه نباشه و روی دسکتاب باشه مشکلی پیش نمیاد
قبلا جایی خوندم که ممکنه به nero مربوط باشه ولی با آنیستال nero هم درست نشد...لطفا راهنمایی کنید مشکلم رو حل کنم بدجور داره ازیتم میکنه...سپاسگزار شما هستم.

خوب خودم جواب رو پیدا کردم و اینجا میگم تا اگر کسی به ابن مشکل برخورد کرد علت رو بدونه...
این مشکل معمولا مربوط به یکی از پلیرها میباشد که به علت عدم توانایی در پخش یک فرمت تصویری باعث این مشکل میشود...که باید پلیر مربوطه را شناسایی و آنیستال یا از داخل تنظیمات فرمت مربوطه را از حالت پیش فرض پخش در پلیر حذف نمود.

koorosh1537
19-07-2009, 09:00
سلام من درایور کارت گرافیک لپ تاپ مدل دل استادیو1537 رو احتیاج دارم

اگه ممکنه کمکم کنین

koorosh1537
19-07-2009, 09:05
سلام من لپ تاپ مدل دل استادیو 1537 دارم
درایور کارت گرافیکشو واسه اکس پی می خوام میشه منو راهنمایی کنین

aryamas
19-07-2009, 11:26
من وایوFW390 دارم به نظرم خیلی زود داغ میکنه و فنش شروع میکنه با کار کردن. چند باری هم تا حالا هنگ کرده البته بعد از حدود 8 - 9 ساعت کار کردن.
این داغ شدن وایو ها عادیه یا نه؟

scorpion818
19-07-2009, 13:39
سلام من درایور کارت گرافیک لپ تاپ مدل دل استادیو1537 رو احتیاج دارم

اگه ممکنه کمکم کنین
درخواستتون رو اینجا مطرح کنید:

camry
19-07-2009, 16:53
سلام
من دو تا سوال داشتم
می خواستم ببینم که آیا در حالی که لپ تاپ در حال شارژ است آیا اشکال دارد که باطری در لپ تاپ قرار داشته باشد و یا به طور دقیق تر آیا اشکال دارد در حالی که باطری در لپ تاپ قرار دارد همزمان لپ تاپ در برق باشد و شارژ شود
آیا عمر باطری کم می شود

دومین سوالم اینه که دکمه ی fn لپ تابم هیچ کاری رو برای من انجام نمیده با توجه به اینکه من ویندوز اورجینال خودش رو که ویستا بود با xp عوض کردم
آیا با نصب کردن مجدد ویندوز ویستا این دکمه ی fn کار می کند یا نه مشکل از جای دیگریست

با تشکر فراوان

vafa1353
19-07-2009, 18:18
سلام
من دو تا سوال داشتم
می خواستم ببینم که آیا در حالی که لپ تاپ در حال شارژ است آیا اشکال دارد که باطری در لپ تاپ قرار داشته باشد و یا به طور دقیق تر آیا اشکال دارد در حالی که باطری در لپ تاپ قرار دارد همزمان لپ تاپ در برق باشد و شارژ شود
آیا عمر باطری کم می شود

دومین سوالم اینه که دکمه ی fn لپ تابم هیچ کاری رو برای من انجام نمیده با توجه به اینکه من ویندوز اورجینال خودش رو که ویستا بود با xp عوض کردم
آیا با نصب کردن مجدد ویندوز ویستا این دکمه ی fn کار می کند یا نه مشکل از جای دیگریست

با تشکر فراوان

1-خیر مشکلی پیش نمیاد و این روال عادی هست ولی به گفته برخی حداقل هفته ای یکبار بدون شارژر استفاده نمایید تا باطری تخلیه شود.
2-کلید Fn بصورت ترکیبی با کلیدهای دیگر مثل Fn+F10 عمل مینماید ...

camry
19-07-2009, 18:42
میدونم که کلید Fn بصورت ترکیبی با کلیدهای دیگر مثل Fn+F10 عمل مینماید اما سوال من چیز دیگه ای بود من گفتم که
دکمه ی fn لپ تابم هیچ کاری رو برای من انجام نمیده با توجه به اینکه من ویندوز اورجینال خودش رو که ویستا بود با xp عوض کردم

با تشکر

inter mirifica
20-07-2009, 13:12
سلام. ببخشید میشه گرافیک لب تاپ مدل acer 4710 رو ارتقا داد؟

m007007
20-07-2009, 15:35
سلام
یه سوال
ایا امکان خریدن و تعویض cpu در لپتاپ هست؟؟

hesamkowsar
21-07-2009, 00:46
دوستان رم ddr 2 واسه لپ تاپ 4 گیگش تو تهران هست؟کسی دیده؟اگه دیدید بگید...

dr_data_13
21-07-2009, 01:04
من یه latitude e6500 خریدم انصافا خوبه ولی وقتی stand by یا hibernate میکنم و دوباره میام تو ویندوز یه سره 50 درصد از cpu کار میکنه حتی اگه کاریم نکنم
طبیعیه؟؟باید restart کنم تا درس شه!!!
مشکل چیه؟ویندوز هم ویستا هست

Pami
21-07-2009, 01:08
Task Manager رو اجرا كن تو قسمت Process ببين برنامه اي داره پردازنده رو درگير ميكنه يا نه ؟؟
اگه برنامه اي بود End Task كن برو تو Run بزن msconfig برو توي Start Up اون برنامه رو از تو ليست حذف كن و ريست كن ببين مشكل درست شد يا نه ؟

aranbarkhuan
21-07-2009, 10:47
سلام.

من يك لپ تاپ lenovo دارم كه روش xp اوريجينال نصبه (اولين باري كه بعد خريد روشنش كردم خود به خود نصب شد) ولي cd ويندوز تو كارتن نبود...واسه اين كه اين ويندوز به هر دليلي يه روزي ممكنه از بين بره آيا راهي هست كه الان بتونم خودم cd از اون ويندوز تهيه كنم؟ يه كد هولوگرامي واسه ويندوز هم به پشت لپ تاپم چسبونده شده....

dr_data_13
21-07-2009, 14:03
Task Manager رو اجرا كن تو قسمت Process ببين برنامه اي داره پردازنده رو درگير ميكنه يا نه ؟؟
اگه برنامه اي بود End Task كن برو تو Run بزن msconfig برو توي Start Up اون برنامه رو از تو ليست حذف كن و ريست كن ببين مشكل درست شد يا نه ؟
آخه نمیدونم چه برنامه هایی اضافیه کدوماش ضروریه واسه ویندوز!!

mh.attari
21-07-2009, 17:03
آخه نمیدونم چه برنامه هایی اضافیه کدوماش ضروریه واسه ویندوز!!
یه برنامه می خواستم واسه تست رم که ساده هم باشه و اگر مشکلی بود نشون بده؟

scorpion818
21-07-2009, 17:13
سلام.

من يك لپ تاپ lenovo دارم كه روش xp اوريجينال نصبه (اولين باري كه بعد خريد روشنش كردم خود به خود نصب شد) ولي cd ويندوز تو كارتن نبود...واسه اين كه اين ويندوز به هر دليلي يه روزي ممكنه از بين بره آيا راهي هست كه الان بتونم خودم cd از اون ويندوز تهيه كنم؟ يه كد هولوگرامي واسه ويندوز هم به پشت لپ تاپم چسبونده شده....
معمولاً CD ویندوز روی لپ تاپ نیست. به جاش اطلاعات Recovery در یکی از درایوها یا یک DVD همراه لپ تاپ هست که در مواقعی که خواستید بتونید با کمک اون ویندوز رو به حالت اولیه در بیارید (از اول نصب کنید).

ghasedak_rt
22-07-2009, 09:45
سوالی داشتم در مورد خرید لپ تاپ . می خوام با لپ تاپ تریدی مکس کار کنم بهم fw490 پیشنهاد شده خوبه ؟

Pami
22-07-2009, 13:35
دوست عزيز در بخش مشاوره در مورد FW 490 داره بحث ميشه ، به اونجا مراحعه كنيد
اينجا بخش بحث در مورد مشكلات هست .

با تشكر

aram17
22-07-2009, 18:08
سلام

امروز لپ تاپم نه sleep میشه نه hibernate .ولی shut down میشه.
یعنی وقتی در ویستا روی دکمه ی Hibernate یا Sleep کلیک می کنم لپ تاپ sleep یا Hibernate می شه ولی مثل اینکه کلید پاور را دوباره فشار داده باشم،بعد از 1 ثانیه دوباره شروع به کار می کنه.
تو xp هم امتحان کردم،standby هم همین مشکل رو داره.
نمیدونم این مشکل چرا پیش اومده.قبلا هیچ مشکلی نداشتم.

ممکنه مشکل سخت افزاری باشه ؟
حالا من چه تنظیماتی انجام بدم درست بشه؟
مدل لپ تاپم هم dell vostro1510 هستش.

با تشکر

camry
22-07-2009, 19:03
سلام
من وقتی روی هر درایوریم توی my computer کلیک می کنم این صفحه میاد در صورتی که قبلا این اتفاق نمی افتاد (جدیدا این اتفاق افتاده)

لطفا هر چه سریع تر کمکم کنید

با تشکر

scorpion818
22-07-2009, 20:06
سلام
من وقتی روی هر درایوریم توی my computer کلیک می کنم این صفحه میاد در صورتی که قبلا این اتفاق نمی افتاد (جدیدا این اتفاق افتاده)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلطفا هر چه سریع تر کمکم کنید

با تشکر
سیستم شما ویروس داره. باید یه انتی ویروس خوب نصب کنید و Update کنیدش. علی الحساب برای اینکه کارتون راه بیفته می تونید روی آیکن Folder توی toolbar بالای صفحه کلیک کنید و از طریق Pane ی که سمت چپ پنجره باز می شه برید توی درایوها و فولدرهاتون.

camry
22-07-2009, 22:51
من آنتی ویروسم AVG هست و من همه ی درایور هام رو SCAN کردن تازه انتی ویروسمم UPDATE کردم اما بازم کارم راه نیوفتاده
لطفا کمکم کنید

Pami
22-07-2009, 23:19
عكسي كه گذاشتيد رو ديدم ،‌ متاسفانه فايل AutoRun درايو مورد نظرتون پاك شده بنابراين نميتونيد وارد بشيد ( از MyComputer )
محض اطمينان اگر كارتون فوري هست از اين روش براي وارد شدن استفاده كنيد :
Start Menu >> Run در اينجا اسم درايو رو تايپ كنيد مثلا \:C
همينطور از روشي كه scorpion گفت .

براي اينكه مشكلتون حل بشه اول از همه آنتي ويروس مناسب نصب كنيد ( پيشنهاد ميكنم AVG 8.5 يا Avast Professional ) نصب كني و سيستم رو يكبار كامل چك كني
بعدش حتما درايو مشكل دار رو با Error Checking ويندوز يكبار چك كن ( دو تا تيك پايينش رو هم بزن )
اگر درست نشد بايد فرمت كني

saeed.izadi1989
23-07-2009, 01:37
سلام

یعنی وقتی در ویستا روی دکمه ی Hibernate یا Sleep کلیک می کنم لپ تاپ sleep یا Hibernate می شه ولی مثل اینکه کلید پاور را دوباره فشار داده باشم،بعد از 1 ثانیه دوباره شروع به کار می کنه.

با تشکر

سلام دوست عزیز
سیتم شماویروسی نشده این یه مشکل ترم افزاری هست که کمکتون می کنم حلش کنید
فقط به این سوال ها پاسخ بدید
1-این مشکل با نصب نرم افزار خاصی صورت گرفته؟
2-تغییر سختافزاری خاصی توی لپتاپتون انجام دادید؟
3-در منوی side bar ویستا gadget جدیدی نصب کردید؟
4- رجیستری ویندوز رو تغییر دادید؟
5-تنظیمات مربوط به درایور کارت شبکه از توی device manager را تغییر داید؟
6-screen saver جذیذی برروی سیتم نصب کردید؟

هرکدان از این تغییرات را انجام دادید ذکر کنید .این تغییرات هرکدام گاها باعث اتفاق افتادن این مشکل می شوندو هرکدام راه حل جدایی دارند
لطفا تغییرات انجام داده را بنویسید

saeed.izadi1989
23-07-2009, 01:41
یه برنامه می خواستم واسه تست رم که ساده هم باشه و اگر مشکلی بود نشون بده؟

یکنرم افزار بسیار خوب ببرای چک کردن سخت افزار های سیستم این نرم افزار هست
متاسفانه وقت نکردن آپلود کنم در سایت زیر در بخش نرم افزار های سخت افزاری دانلود کنید
Dr.Hardware

saeed.izadi1989
23-07-2009, 01:43

aram17
23-07-2009, 10:06
سلام دوست عزیز
سیتم شماویروسی نشده این یه مشکل ترم افزاری هست که کمکتون می کنم حلش کنید
فقط به این سوال ها پاسخ بدید
1-این مشکل با نصب نرم افزار خاصی صورت گرفته؟
2-تغییر سختافزاری خاصی توی لپتاپتون انجام دادید؟
3-در منوی side bar ویستا gadget جدیدی نصب کردید؟
4- رجیستری ویندوز رو تغییر دادید؟
5-تنظیمات مربوط به درایور کارت شبکه از توی device manager را تغییر داید؟
6-screen saver جذیذی برروی سیتم نصب کردید؟

هرکدان از این تغییرات را انجام دادید ذکر کنید .این تغییرات هرکدام گاها باعث اتفاق افتادن این مشکل می شوندو هرکدام راه حل جدایی دارند
لطفا تغییرات انجام داده را بنویسید

سلام
ممنونم که جواب دادین.
راستش فعلا مشکلم حل شد.باتری لپ تاپ رو جدا کردم و دوباره گذاشتم.مشکل حل شد.

تنها تغییر نرم افزاری که داده بودم این بود که ورژن قبلی فایرفاکس رو unistall کردم و ورژن جدیدش رو نصب کردم.
موقع نصب ورژن جدید هم یه پیغام ناسازگاری add-ons داد که 2 تا اکستنشن هم بیشتر نداشتم .تو ورژن قبلی فایرفاکس هم ازشون استفاده می کردم.

موارد بعدی که گفتین رو هم هیج تغییری نداده بودم.

راستش من حدود 10 روز بود سیستمم رو shut down نکرده بودم.یا sleep بود یا hibrnate .ممکنه به خاطر همین مشکل پیش اومده باشه؟
اصلا به جای shut down یه مدت hibernate کنیم برا سیستم ضرر داره؟کمتر باید ازش استفاده کنم؟

با تشکر

mh.attari
23-07-2009, 13:18
این رو واسم پیغام خصوصی بفرستید یا با فاصله بزنید حروف رو
ممنونم

mh.attari
23-07-2009, 13:18
سلام
ممنونم که جواب دادین.
راستش فعلا مشکلم حل شد.باتری لپ تاپ رو جدا کردم و دوباره گذاشتم.مشکل حل شد.

تنها تغییر نرم افزاری که داده بودم این بود که ورژن قبلی فایرفاکس رو unistall کردم و ورژن جدیدش رو نصب کردم.
موقع نصب ورژن جدید هم یه پیغام ناسازگاری add-ons داد که 2 تا اکستنشن هم بیشتر نداشتم .تو ورژن قبلی فایرفاکس هم ازشون استفاده می کردم.

موارد بعدی که گفتین رو هم هیج تغییری نداده بودم.

راستش من حدود 10 روز بود سیستمم رو shut down نکرده بودم.یا sleep بود یا hibrnate .ممکنه به خاطر همین مشکل پیش اومده باشه؟
اصلا به جای shut down یه مدت hibernate کنیم برا سیستم ضرر داره؟کمتر باید ازش استفاده کنم؟

با تشکر
من anydvd نصب کرده بودم اینطور شده بود

AF021
23-07-2009, 18:47
سلام و خسته نباشید

نوت بوک hp dv6-1127 رو به تازگی گرفتم و روش vista بود با تمام درایور های مورد نیازش با رفتن به سایت hp دیدم یک سری از درایورهام ورژن جدیدترش اومده از جمله bios , audio ,graphics ایا این ورژن های جدید رو دانلود کنم و نصب کنم یا همونا روش باشه؟
up کردن به ورژن بالاتر برای bios پیشنهاد میشه چون بعضی ها میگن نه بعضی ها هم اره (اگه اره میشه بگید چه تاثیری داره)

ممنون میشم کمکم کنید.

mh.attari
23-07-2009, 19:08
سلام و خسته نباشید

نوت بوک hp dv6-1127 رو به تازگی گرفتم و روش vista بود با تمام درایور های مورد نیازش با رفتن به سایت hp دیدم یک سری از درایورهام ورژن جدیدترش اومده از جمله bios , audio ,graphics ایا این ورژن های جدید رو دانلود کنم و نصب کنم یا همونا روش باشه؟
up کردن به ورژن بالاتر برای bios پیشنهاد میشه چون بعضی ها میگن نه بعضی ها هم اره (اگه اره میشه بگید چه تاثیری داره)

ممنون میشم کمکم کنید.
سلام دوست گل و خوبم
منم hp dv5 دارم ببین یه گزینه هست توی استارت بعد اچ پی بعد اچ پی حالس چک
اینو بزن و همزمان به انترنت وصل باش هر درایوی رو که نیاز داشتی خودش دان کرده نصب می کنه حتی بایوس
واسه اپ بایوستم انتی ویروست رو ببیند همین طور هر برنامه ای رو که داره اجرا می شه و می تونی ببندی

camry
23-07-2009, 22:58
سلام
یک سوال
چطوری میتونم لپ تابم رو به lcd وصل کنم و توسط اون مثل x-box بازی کنم
یعنی تصویر لپ تابم بشه تصویر lcd
آیا نیاز به کابلی هست یا اینکه باید کار دیگه ای انجام داذ

با تشکر

||SIAVASH||
24-07-2009, 02:33
دوستان من چند روزی هست hp dv6-1199 گرفتم ! ارور صفحه ابی (blue death screen) دو سه باری برام اومده ! با یک برنامه تست رم که قبل از ویندوز میاد هم تست کردم و تا 100% رفت و مشکلی پیدا نکرد !! به نظرتون چه کنم ؟

mehdivet
24-07-2009, 16:32
سلام دوستان
من 1 هفته هستش hp dv3 2025ee خریدم تا دیروز صرفا وقتی که روشنش میکردم یا وقتی dvd مینداختم فنش چند لحظه با صدای بلند کار میکرد و بعد ساکت میشد و گاها هم در حین کار کمی با صدای کم روشن میشد. تا اینکه دیروز بعد از update کردن ویندوز فنش به طور دائم کار میکنه البته نه در حالت loud ولی خوب یک لحظه هم خاموش نمیشه. به نظرتون مشکل از کجاست؟

AF021
24-07-2009, 17:00
سلام
یک سوال
چطوری میتونم لپ تابم رو به lcd وصل کنم و توسط اون مثل x-box بازی کنم
یعنی تصویر لپ تابم بشه تصویر lcd
آیا نیاز به کابلی هست یا اینکه باید کار دیگه ای انجام داذ

با تشکر

اولا هم نوت بوکت و هم lcd باید پرت hdmi داشته باشند سپس با وصل کردن کابل hdmi از نوت بوک به lcd تصویر میره رو lcd .

اگه هم نرفت fn+f4 بزن.

jahanifara
25-07-2009, 05:16
سلام
من میخواستم یک مودم ای دی اس ال وایرلس بگیرم
بعد میشه با وایرلس لپ تاپ ازش استفاده کنم؟

mh.attari
25-07-2009, 13:44
لپ تاپ موبایل یا هر وسیله ای که وایرلس داره رو می تونی بهش وصل کنی
در کل خیلی نعمت بزرگی هست

mh.attari
25-07-2009, 13:44
ببخشید این جمله که تو امضاتون هست جریانش چیه؟
""تجربه من :
از هر جا لپتاپ میخرین بخرین ... ولی از زیگورات نخرین""

arshavintitanic
25-07-2009, 13:53
km player موجود تو laptop من نمیتونه چند تا فایل صوتی رو با هم اجرا کنه و error به شکل intel sample collector service میده و خودش اونو میبنده؟؟؟؟؟

arman1133
25-07-2009, 15:08
سلام دوستان من قصد خرید لپتاپ fw-490 را دارم اما بزرگترین مشکلم فعلن این هست نمیدونم میشه رو این لپتاپ 2003 سرور نصب کرد یا نه؟چون من شدید به این سرور 2003 احتاج دارم برا کارم.خواهشن هرچه زودتر کمک کنید.ممنون.:42:

arman1133
25-07-2009, 15:09
سلام دوستان من قصد خرید لپتاپ fw-490 را دارم اما بزرگترین مشکلم فعلن این هست نمیدونم میشه رو این لپتاپ 2003 سرور نصب کرد یا نه؟درایوراش هست یا نه ؟چون من شدید به این سرور 2003 احتاج دارم برا کارم.خواهشن هرچه زودتر کمک کنید.ممنون.:42:

arshavintitanic
26-07-2009, 00:45
salam
agha man az koja befahmam noskheh vista mojod to lap topam originale

mehdivet
26-07-2009, 10:01
سلام دوستان
من 2هفته هستش hp dv3 2025ee خریدم تا دیروز صرفا وقتی که روشنش میکردم یا وقتی dvd مینداختم فنش چند لحظه با صدای بلند کار میکرد و بعد ساکت میشد و گاها هم در حین کار کمی با صدای کم روشن میشد. تا اینکه از چند روز قبل, بعد از update کردن ویندوز فنش به طور دائم کار میکنه البته نه در حالت loud ولی خوب یک لحظه هم خاموش نمیشه. به نظرتون مشکل از کجاست؟ :41:

saeed.izadi1989
26-07-2009, 14:09
سلام دوستان
من 2هفته هستش hp dv3 2025ee خریدم تا دیروز صرفا وقتی که روشنش میکردم یا وقتی dvd مینداختم فنش چند لحظه با صدای بلند کار میکرد و بعد ساکت میشد و گاها هم در حین کار کمی با صدای کم روشن میشد. تا اینکه از چند روز قبل, بعد از update کردن ویندوز فنش به طور دائم کار میکنه البته نه در حالت loud ولی خوب یک لحظه هم خاموش نمیشه. به نظرتون مشکل از کجاست؟ :41:

سلام دوست عزیز
مشکل خاصی نیست
معمولا لپتاپ ها به دلیل فضای کمی که برای سخت افزار ها تدارک دیده و به دلیل نزدیک بودن قطعات به هم و تولید گرما داغ می کنه که این طبیعی هستش
اگه سی پی یوی شما AMD هست که دیگه خیلی ظببیعی هست جون این سی پی یو بهدلیل پردازش بالای داده ها داغ می کنه

saeed.izadi1989
26-07-2009, 14:10
salam
agha man az koja befahmam noskheh vista mojod to lap topam originale

سلام دوست عزیز
ویندوز های نصب شده بر روی لپتاپ ها توسطشرکت تولید کننده همگی اورجینال هست
موفق باشی

FAR7AD
26-07-2009, 16:07
Salam,agha ma chargere laptopamo mikham be bargh bezanam jaraghe mizane in be laptopam damge nemizane?

mehdivet
26-07-2009, 17:00
سلام دوست عزیز
مشکل خاصی نیست
معمولا لپتاپ ها به دلیل فضای کمی که برای سخت افزار ها تدارک دیده و به دلیل نزدیک بودن قطعات به هم و تولید گرما داغ می کنه که این طبیعی هستش
اگه سی پی یوی شما AMD هست که دیگه خیلی ظببیعی هست جون این سی پی یو بهدلیل پردازش بالای داده ها داغ می کنه
درسته ولی خوب روزای اول به طور دائم کار نمیکرد:41:

sooshians.h
27-07-2009, 15:47
سلام
من يه نوت بوك toshiba a6-ez6311 دارم وقتي اونو روشن ميكنم توي همون محيط بايوس از من پسورد ميخواد و جلوتر از اين نميره
كلافم كرد تقريبا تمام پسورد هايي كه تو نت براي راهنمايي زده بودند رو تست كردم اما نتيجه نداد.
اگه از دوستان كسي راه حلي داره ممنون ميشم كه راهنمايي كنه
مرسي

ghasedak_rt
28-07-2009, 09:28
سلام با توجه به سوال قبلیم در مورد لپ تاپ fw 490 soni ، میخواستم بدونم از بین این لپ تاپ ها کدوم بهتره : با توجه به اینکه کارت گرافیک بالا نیاز دارم برای 3d max .
HP 1199 _ FW373_ DELL1510,1500,XPS1530, HP 1060 ,FX1700, ASUSE 1600
لطفا یکی رو بگین تا حدود 1500 _ 1600 اکه پیشنهاد بهتری هم دارید بگین لطفا . با تشکر

aram17
28-07-2009, 14:19
سلام

با تشکر
سلام
روزی که این مشکل پیش اومد ،باتری لپ تاپ رو جدا کردم و دوباره گذاشتم.مشکل حل شد.
چند روز درست شده بود ،دوباره همین مشکل پیش اومد .
کاش راهنماییم می کردین می فهمیدم علتش چیه که اینطور میشه ؟
یعنی مشکل از باتری هستش یا از Power ؟
یا کلا سخت افزاری یا نرم افزاری؟چطوری بفهمم ایراد اصلی از چیه؟
چه کار کنم دیگه این مشکل پیش نیاد؟
با تشکر

behnam_n80
28-07-2009, 14:24
سلام با توجه به سوال قبلیم در مورد لپ تاپ fw 490 soni ، میخواستم بدونم از بین این لپ تاپ ها کدوم بهتره : با توجه به اینکه کارت گرافیک بالا نیاز دارم برای 3d max .
HP 1199 _ FW373_ DELL1510,1500,XPS1530, HP 1060 ,FX1700, ASUSE 1600
لطفا یکی رو بگین تا حدود 1500 _ 1600 اکه پیشنهاد بهتری هم دارید بگین لطفا . با تشکر

به تاپیم زیر مذاجعه کنید و جواب خوب و قابل اعتمادی بگیرین

extreme2006gh
28-07-2009, 21:12
بچه ها لطفا یکی کمک کنه :19::19::19::19::19::19::19:
مشکل در تهیه DVD ریکاوری نوتبوک7 TOSHIBA TECRA A

من چند مدت هست که میخوام DVD ریکاوری لپتاپم رو تهیه کنم ولی نمیشه
لپتاپ توشیبا tecra A7 ‌ هست .
وقتی با نرم‌فزار خود توشیبا میخوام ریکاوری کنم ارور میده که DVD عوض کنید و یه DVD خالی بذارید ولی من هر DVD که میذارم همین ارور رو میده .
چکار کنم لطفا بگید . چند مدته که ویندوز بهم ریخته باید عوضش کنم ولی ریکاوری رو نمیتونم تهیه کنم

amirabedian
28-07-2009, 22:41
salam doostan khaste nabashid
man ye laptop sony gereftam,vaghti dvd dakhele drivesh mizaram,vaghti dare mikhunash ye sedaye tagh taghe arum
ke fekr mikonam marbut be jabejaiie lensesh hast mide,mikhastam bedunam in seda tabiiee hastesh
????????/

saeed.izadi1989
28-07-2009, 23:33
salam doostan khaste nabashid
man ye laptop sony gereftam,vaghti dvd dakhele drivesh mizaram,vaghti dare mikhunash ye sedaye tagh taghe arum
ke fekr mikonam marbut be jabejaiie lensesh hast mide,mikhastam bedunam in seda tabiiee hastesh
????????/

دوست عزیز اگر سی دی رام شما مکشی هست این کاملا طبیعی هست و جای هیچ نگرانی نیست
اگر مکشی نیست صدای بیش ار حد یه کم مشکوکه

saeed.izadi1989
28-07-2009, 23:38
سلام
روزی که این مشکل پیش اومد ،باتری لپ تاپ رو جدا کردم و دوباره گذاشتم.مشکل حل شد.
چند روز درست شده بود ،دوباره همین مشکل پیش اومد .
کاش راهنماییم می کردین می فهمیدم علتش چیه که اینطور میشه ؟
یعنی مشکل از باتری هستش یا از Power ؟
یا کلا سخت افزاری یا نرم افزاری؟چطوری بفهمم ایراد اصلی از چیه؟
چه کار کنم دیگه این مشکل پیش نیاد؟
با تشکر

دوست عزیز
این مشکل یه مسئله ای هست که در حال حاصر حدود 25 درصد از کاربرای ویستا گرفتار اون شدند
من نیز این مشکل را دارمولی با توجه به تمام سعی و تلاش حتی مکالمه تلفنی با اپراتورهای شرکت مایکروسافت قادر به حل این مسئله نبودم
ولی یک بروم هست اگر در داخل این فروم سرچ کنی راه حا های زیادی جلو پات میذاره که باید حوصله کنی و همشوامتحان کنی

saeed.izadi1989
28-07-2009, 23:41
درسته ولی خوب روزای اول به طور دائم کار نمیکرد:41:

باشه دوست عزیز
مطمئن باش هیچ مشکلی وجود نداره
من خدوم سی پی یوی AMD استفاده میکنم و 24 ساعت لپتاپم روشنه و سی پی یو کار می کنهو فن هم ساپورتش می کنه
داع کردن این مدل سی پی یو و کارکرد مدام فن یکی از ضعف ای AMD هست

saeed.izadi1989
28-07-2009, 23:42
Salam,agha ma chargere laptopamo mikham be bargh bezanam jaraghe mizane in be laptopam damge nemizane?

نه دوست عزیز
اسن جرقه فقط به خاطر تغییر ولتاژ توی آداپتور هستش و هیچ عیبی نداره
موفق باشی

ajax_h
29-07-2009, 00:32
.......................

malip
29-07-2009, 02:11
:19:سلام من dell inspiron 1525 دارم صداش خیلی ضعیفه ؛ معمولیه یا مشکلی داره؟ممنون میشم جواب بدین

aram17
29-07-2009, 08:20
دوست عزیز
این مشکل یه مسئله ای هست که در حال حاصر حدود 25 درصد از کاربرای ویستا گرفتار اون شدند
من نیز این مشکل را دارمولی با توجه به تمام سعی و تلاش حتی مکالمه تلفنی با اپراتورهای شرکت مایکروسافت قادر به حل این مسئله نبودم
ولی یک بروم هست اگر در داخل این فروم سرچ کنی راه حا های زیادی جلو پات میذاره که باید حوصله کنی و همشوامتحان کنی

آخه از اول این مشکل رو نداشتم.تازگی اینطور میشه .
اگه مشکل ویستاست که ویستا من چند ماه عوض نشده .چرا این چند ماه این مشکل وجود نداشت؟
اگه مربوط به ویستا هستش،چرا وقتی این مشکل تو ویستا به وجود میاد تو xp هم standby همین مشکل رو پیدا میکنه؟:44:
واسه همین گفتم ممکنه ایراد سخت افزاری باشه؟power ،باتری یا ....؟

extreme2006gh
30-07-2009, 09:07
بچه ها لطفا یکی کمک کنه :19::19::19::19::19::19::19:
مشکل در تهیه DVD ریکاوری نوتبوک7 TOSHIBA TECRA A

من چند مدت هست که میخوام DVD ریکاوری لپتاپم رو تهیه کنم ولی نمیشه
لپتاپ توشیبا tecra A7 ‌ هست .
وقتی با نرم‌فزار خود توشیبا میخوام ریکاوری کنم ارور میده که DVD عوض کنید و یه DVD خالی بذارید ولی من هر DVD که میذارم همین ارور رو میده .
چکار کنم لطفا بگید . چند مدته که ویندوز بهم ریخته باید عوضش کنم ولی ریکاوری رو نمیتونم تهیه کنم

اساتید نمیتونند کمک کنند
:41::41::41:

mehdivet
30-07-2009, 22:33
باشه دوست عزیز
مطمئن باش هیچ مشکلی وجود نداره
من خدوم سی پی یوی AMD استفاده میکنم و 24 ساعت لپتاپم روشنه و سی پی یو کار می کنهو فن هم ساپورتش می کنه
داع کردن این مدل سی پی یو و کارکرد مدام فن یکی از ضعف ای AMD هست
خوب آخه این intel هستش :41:
مشخصاتشو توی امضام نوشتم

mahdis_apex
31-07-2009, 01:59
سلام دوستان , من انتي ويروس AVG 8.5 رو نوت بوكم نصب كردم ولي حالا ديگه نوت بوكم هيچ برنامه اي رو باز نميكنه!!!!!!!
حتي سي دي ديكشنريم رو هم كه ميذارم بازم باز نميكنه:18:
لطفا كمكم كنيد:41::41::41::41::41:

Pami
31-07-2009, 10:17
سلام دوستان , من انتي ويروس AVG 8.5 رو نوت بوكم نصب كردم ولي حالا ديگه نوت بوكم هيچ برنامه اي رو باز نميكنه!!!!!!!
حتي سي دي ديكشنريم رو هم كه ميذارم بازم باز نميكنه:18:
لطفا كمكم كنيد:41::41::41::41::41:

احتمالا سيستم شما ويروسي بوده كه نصب آنتي ويروس فايلهاي سيستمي و سيستم عامل يا پاك شده اند يا قرنطينه
اين شرايط براي خودم هم پيش اومده ،‌البته برنامه هاي ترميم كننده هستند ولي با اين شرايط كه هيچ برنامه اي باز نميشه بايد ريكاوري كنيد

Ali_13_Bahal
31-07-2009, 20:44
لپتاپ من سونی مدل fz-730 هست

ویندوز فابریکش ویستا بود و وقتی که xp کردمش ، هروقت هدفون میزنم صدا هم از هدفون میاد و هم از اسپیکر!! همینطور وقتی خروجی صدا را به تلوزیون میزنم همین مشکل هست یعنی بازهم صدا از اسپیکر لپتاپ هم میاد چیکار کنم؟؟ کمکم کنید

Pami
31-07-2009, 23:07
لپتاپ من سونی مدل fz-730 هست

ویندوز فابریکش ویستا بود و وقتی که xp کردمش ، هروقت هدفون میزنم صدا هم از هدفون میاد و هم از اسپیکر!! همینطور وقتی خروجی صدا را به تلوزیون میزنم همین مشکل هست یعنی بازهم صدا از اسپیکر لپتاپ هم میاد چیکار کنم؟؟ کمکم کنید

يك نفر ديگه هم بود همينطوري شده بود البته سري Z بود
لپ تاپ سفارش آمريكا هست يا آسيا ؟؟ اگه نميدونيد ساخت كجا هست ؟
مطمئن شيد كه درايور مخصوص همين لپ تاپ رو نصب كرديد و ورژن درايور هم سازگاري داره با سخت افزار شما
ببينيد يه سوييچ هست ( سخت افزاري-نرم افزاري ) كه هنگامي شما جك 3.5 ميليمتري هدفون رو فعال ميكنيد اتصال اسپيكر ها رو قطع ميكنه ، اين سوييچ اگر هنگامي كه شما ويستا داشتيد درست كار ميكرده و صدا رو هنگام وصل فيش خروجي قطع ميكرده مشكل سخت افزاري نبوده الان شما درايورتون با سيستم عامل سازگار نيست و به خاطر همين براي سيستم عامل قابل تشخيص نيست ( جزئيات درايور ) كه صدا رو به خروجي هدفون منتقل كنه يا به اسپيكرها

حتما درايور رو از سايت خود سوني دريافت كنيد
دوباره هم نصب كنيد

dr_data_13
01-08-2009, 14:16
آقا لپ تاپم E6500 هست جدیدن تو vista که stand by می کنم و بعد دوباره ازش بیرون میارم خیلییییی طول میکشه تو صفحه log in بیاد بعدشم cpu یه سره 50% کار میکنه!!
hibernate هم که مکیشه صفحه سیاه میشه ولی خاموش نمیشه و هنگ می کنه!!باید خاموش روشن کنم!ولی تو XP اینطور نیست!چی کار کنم؟؟

dr_data_13
01-08-2009, 14:17
ضمنا چجوری finger print رو راه بندازم؟؟بدوم برنامه خاصی میشه راه انداخت؟؟

sari-1369
01-08-2009, 23:13
سلام دوستان ، من یه Xps M1530 دارم ، الان حدود 1 ماه میشه وقتی روشنش میکنم ( گاهی اوقات ، همیشه نه ) پیغام زیر که عکسشو گزاشتم میده .

من که سر در نیوردم چی میگه ، لطفا راهنماییم کنید .

johndo
02-08-2009, 23:30
سلام
من لب تاب کامپک دارم. 2 روزی هست که صدا از اسپیکر ندارم. ولئ وقتی از هد فون استفاده می کنم صدا میاد. از کنترل پنل هم چک کردم همه چیز به نظر درست میاد. نمیدونم چی کار کنم؟
مرسی

scorpion818
03-08-2009, 00:11
سلام
من لب تاب کامپک دارم. 2 روزی هست که صدا از اسپیکر ندارم. ولئ وقتی از هد فون استفاده می کنم صدا میاد. از کنترل پنل هم چک کردم همه چیز به نظر درست میاد. نمیدونم چی کار کنم؟
مرسی
ممکنه فیش خروجی صداتون خراب شده باشه. یعنی حالتی پیش اومده که سیستم فکر می کنه در همه حال هدفون داخل فیش هستش و بنابراین صدای خروجی روی اسپیکرها رو قطع می کنه. اگه این مورد باشه باید ببرید تعمیرگاه براتون فیش رو عوض کنن.

saeed.izadi1989
04-08-2009, 02:40
سلام
مرسی

دوست عزیز با عرض تاسف باسد بگم که به اصطلاح کپسول اسپیکرای شما سوخته و این مشکل سخت افزاریه
توصیه میشه به گارانتی مراجعه کنید

Pami
04-08-2009, 07:46
سلام دوستان ، من یه Xps M1530 دارم ، الان حدود 1 ماه میشه وقتی روشنش میکنم ( گاهی اوقات ، همیشه نه ) پیغام زیر که عکسشو گزاشتم میده .

عمر شارژر شما تموم شده و نميتونه ولتاژ و جريان مورد نياز رو تامين كنه
متن پيام ميگه كه نميتونه ميزان قدرت تامين كننده رو تشخيص بده
يكي جديد بخريد دور و بر 50 هزار تومن
به نظرم زياد از اين شارژر استفاده نكنيد تا آسيب جدي به باتري و لپ تاپ نرسونده

ostooreh
04-08-2009, 09:25
سلام
واسه گيم كدوم cpu بهتره amd يا intel؟ به چه دليلي؟

REGISTERED USER
04-08-2009, 09:36
سلام
واسه گيم كدوم cpu بهتره amd يا intel؟ به چه دليلي؟

مسلما اینتل چون اینتل چیپست های بهتری میسازه و گرافیک و سرعت بهتری را ارائه میده

مزیت AMD اینه که هزینه کمتری می دهید ولی میتونید از قدرت مشابه (نه یکسان) برخوردار شوید

در کل پروسسورهای اینتل برق کمتری مصرف می کنند ، خنک تر راه اندازی می شوند ، بازده بالاتری دارند و قابلیت های optimize و تطابق پذیری بیشتری دارند و بیشتر پایدارترند

هرجند من مثلا Crysis رو روی اینتل خوب اجرا کردم اما farcry و need for speed روی AMD Dual X2 بهتر اجرا شد یعنی اون تیک زدن رو گاها نداشت

ostooreh
04-08-2009, 09:47
مرسي يه سوال ديگه بهترين كيفيت lcd ماله كدوم برنده؟بعد كدوم؟سوم كيه؟

REGISTERED USER
04-08-2009, 18:17
بهترین همیشه متعلق به سونی هست ... شفاف ترین LCD ها را تولید میکند ... بهش میگن : XBRITE-FullHD 1080p

mehdivet
04-08-2009, 22:01
سلام دوستان
من 2هفته هستش hp dv3 2025ee خریدم تا چند روز صرفا وقتی که روشنش میکردم یا وقتی dvd مینداختم فنش چند لحظه با صدای بلند کار میکرد و بعد ساکت میشد و گاها هم در حین کار کمی با صدای کم روشن میشد. تا اینکه از چند روز قبل, بعد از update کردن ویندوز فنش به طور دائم کار میکنه البته نه در حالت loud ولی خوب یک لحظه هم خاموش نمیشه. به نظرتون مشکل از کجاست؟ :41:

mo.mo
05-08-2009, 07:41
مشکل خاصی نیست.
کلا این مدل از hp این جوریه.
دلیلشم برد سنگین اونه. مدل های dv چون امکانات زیادی دارن به همین دلیل cpu اونها زیاد process داره.
زیاد نگران این جور مسائل نباش.

mo.mo
05-08-2009, 07:44
مرسي يه سوال ديگه بهترين كيفيت lcd ماله كدوم برنده؟بعد كدوم؟سوم كيه؟
اول دوم و سوم نداره که همش sony.
ولی از شوخی که بگذریم به نظر من:
1- sony
2- dell
3- hp
(دوستان گفتم به نظر من). :31:

amzir
05-08-2009, 08:28
سلام به همگی
من دیروز یک وسترو 1520 خریدم
کور تو دو با گرافیک جی فورس
ولی روش فقط دو تا برچسب داره
1- سلرون
2-n series
می خواستم بدونم این یعنی چه؟
ممنون
منتظر جوابتون هستم

saeed.izadi1989
05-08-2009, 16:20
سلام به همگی
1- سلرون
2-n series
ممنون
منتظر جوابتون هستم
این ها معمولا لوگو های سخت افزار های به کار رفته در سیستم می باشد وچیزخیلی مهمی نیست
الزاما نباید تمام لوکوهای سخت افزاری روی لپتاپ باشه
در حال حاضر اگرلوگوی کارت گرافیکی بر روی لپتاپ شما نخورده جای نگرانینیست

Pami
05-08-2009, 23:04
سلام به همگی
1- سلرون
2-n series
ممنون
منتظر جوابتون هستم

مباركه
برچسب nSeries به معناي اين هست كه اين لپ تاپ كه شما خريدي بدون سيستم عامل هست ( يا DOS يا Linux )

و برچسب سلرون نشان دهنده پلتفرم پردازنده هست ( نوع پردازنده )

REGISTERED USER
06-08-2009, 08:07
در مورد سری n و خصوصیاتشون می توانید اینجا اطلاعاتی کسب کنید :

hooman1981
07-08-2009, 10:23
سلام
من dv6 1125 دارم وسط بازی سنگین یک دفعه health check میاید که سرچ کنه بعدش که میزنم هیچ اتفاقی نمی افته مشکل از پیه نرم افزارشو باید اپدیت کنم یا مشکل سخت افزاری داره بعدش lcd فکر کنم خش افتاده راهی داره که بشه درستش کرد؟
ممنون

shadli_m7
07-08-2009, 10:52
جا نیفتادن درست باطری لپتاپ می تونه باعث مشاهده صفحه آبی مرگ بشه ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

youness.sh
07-08-2009, 13:39
چرا رو لب تابي که ويندوز ويستا نصبه اگه بخايم ويندوز اکس پي نصب کنيم اجازه نميده اگه کسي اطلاعاتي داره بگه ممنون

Pami
07-08-2009, 14:18
چرا رو لب تابي که ويندوز ويستا نصبه اگه بخايم ويندوز اکس پي نصب کنيم اجازه نميده اگه کسي اطلاعاتي داره بگه ممنون

چه لپ تاپي ؟ معمولا برخي لپ تاپ ها نياز به بروز رساني بايوس دارند و يا برخي هم نياز به تنظيمات خاصي

REGISTERED USER
08-08-2009, 11:34
سلام
من dv6 1125 دارم وسط بازی سنگین یک دفعه health check میاید که سرچ کنه بعدش که میزنم هیچ اتفاقی نمی افته مشکل از پیه نرم افزارشو باید اپدیت کنم یا مشکل سخت افزاری داره بعدش lcd فکر کنم خش افتاده راهی داره که بشه درستش کرد؟
ممنون

مشکل اول : دمای یک قطعه یا سیستم زیاد میره بالا و یا مشکل نرم افزاری پیش میاد ... البته این نرم افزار باید هر از چند گاهی آپدیت بشه.

مشکل دوم : اگر LCD خش افتاد ، افتاد ! راهی نیست بجز تعویض

REGISTERED USER
08-08-2009, 11:35
جا نیفتادن درست باطری لپتاپ می تونه باعث مشاهده صفحه آبی مرگ بشه ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

باطری یا جا می افته یا نه ... اگر شل باشه یا قطعی که خاموش میکنه در جا !

shadli_m7
08-08-2009, 12:34
باطری یا جا می افته یا نه ... اگر شل باشه یا قطعی که خاموش میکنه در جا !

بله می دونم.
اما هفته پیش شخصی باطری لپ تاپ من رو در آورد اما موقع جا انداختنش فک کنم درست این کار رو نکرد ! منم هم یادم رفت خودم از اول این کار رو بکنم. فردای اون روز چند بار صفحه آبی رو دیدم . ویندوز رو هم عوض کردم اما درست نشد . پس فرداشم همین مشکل بارها پیش اومد . می خواستم ببرم شرکت گارانتیش که یاد باطری افتادم و باطری رو در آوردم و جا انداختمش. تو این سه روز خبری از صفحه آبی نشده و من هنوز به شدت متعجبم !!! چون تا جایی که من میدونستم باطری یا کار میکنه یا نه .

110ali110
08-08-2009, 14:43
بزرگان !
عزیزان !
دوستان !
من یه لپ تاپ Giga Byte خریدم که فینگر پرینت داشته یه سری از فایلام رو باهاش قفل کردم بعدش که ویندوز رو عوض کردم میگفت که Unknown User و از این حرفا خودم حدس می زنم که باید اون user تعریف شده قبلیم رو Export می کردم و دو باره بعد از تعویض ویندوز Import می کردم تو برنامه ولی حالا کار از کار گذشته راه حلی دارم ؟
دنبال یه چیزی تو مایه های هک کردن فایلاشم
اسم نرم افزارم Protector Suit QL هست و پسوند فایل های قفل شده هم می نویسه : Encrypted Archive !
واقعا گیرم:41:
جون خودتون کمکم کنید:42::question::exclamati:18::19:
راستی یادم رفت بگم اینتر نت پر سرعت دارم اگه هر نرم افزاری که بگید و لازم باشه دانلود می کنم

mo.mo
08-08-2009, 16:13
بله می دونم.
اما هفته پیش شخصی باطری لپ تاپ من رو در آورد اما موقع جا انداختنش فک کنم درست این کار رو نکرد ! منم هم یادم رفت خودم از اول این کار رو بکنم. فردای اون روز چند بار صفحه آبی رو دیدم . ویندوز رو هم عوض کردم اما درست نشد . پس فرداشم همین مشکل بارها پیش اومد . می خواستم ببرم شرکت گارانتیش که یاد باطری افتادم و باطری رو در آوردم و جا انداختمش. تو این سه روز خبری از صفحه آبی نشده و من هنوز به شدت متعجبم !!! چون تا جایی که من میدونستم باطری یا کار میکنه یا نه .
احتمالا مشکل از باطری تون بوده.
نخیر شما اشتباه میکنید تو همین فروم پست ها رو بخونید می فهمید که باطری اگه مشکل داشته باشه میتونه چه کارا یی بکنه حتی باعث سوختن کارت گرافیک و cpu هم میشه.

sari-1369
08-08-2009, 16:54
عمر شارژر شما تموم شده و نميتونه ولتاژ و جريان مورد نياز رو تامين كنه
متن پيام ميگه كه نميتونه ميزان قدرت تامين كننده رو تشخيص بده
يكي جديد بخريد دور و بر 50 هزار تومن
به نظرم زياد از اين شارژر استفاده نكنيد تا آسيب جدي به باتري و لپ تاپ نرسونده

واقعا ؟؟ :41:

من تازه 1 ساله که این لپتاپو گرفتم :41:

چه عواملی باعث میشن که همچین اتفاقی واسه شارژر بیوفته ؟

آیا شارژر ها هم اصلی و غیر اصل دارن ؟؟ راهی واسه تشخیص هست ؟

hellboy200angel
08-08-2009, 19:41
سلام لپتاپي هست كه گرافيك ATI 4850 داشته باشه چه دستگاههايي؟

shadli_m7
09-08-2009, 09:35
بزرگان !
عزیزان !
دوستان !
من یه لپ تاپ Giga Byte خریدم که فینگر پرینت داشته یه سری از فایلام رو باهاش قفل کردم بعدش که ویندوز رو عوض کردم میگفت که Unknown User و از این حرفا خودم حدس می زنم که باید اون user تعریف شده قبلیم رو Export می کردم و دو باره بعد از تعویض ویندوز Import می کردم تو برنامه ولی حالا کار از کار گذشته راه حلی دارم ؟
دنبال یه چیزی تو مایه های هک کردن فایلاشم
اسم نرم افزارم Protector Suit QL هست و پسوند فایل های قفل شده هم می نویسه : Encrypted Archive !
واقعا گیرم:41:
جون خودتون کمکم کنید:42::question::exclamati:18::19:
راستی یادم رفت بگم اینتر نت پر سرعت دارم اگه هر نرم افزاری که بگید و لازم باشه دانلود می کنم

من ویندوزم رو عوض می کنم حتی هاردم رو هم فرمت میکنم ، بعد از نصب نرم افزار فینگر پرینت، خود به خود یوزر قبلی و دیتا های مربوطه رو می آره و ازم می پرسه می خواین تغییری در این بدین یا نه !!:20:
یعنی کجا این دیتاها رو ذخیره میکنه؟

shadli_m7
09-08-2009, 09:42
احتمالا مشکل از باطری تون بوده.
نخیر شما اشتباه میکنید تو همین فروم پست ها رو بخونید می فهمید که باطری اگه مشکل داشته باشه میتونه چه کارا یی بکنه حتی باعث سوختن کارت گرافیک و cpu هم میشه.

مرسی.اکنون ایمان آوردم که باطری چه توانایی هایی داره:31:
چون یکی از علل دیده شدن صفحه آبی اشکال در برق رسانی به مادربورد هستش. باید از همون باطری باشه.بسی ترسیده بودم.

REGISTERED USER
09-08-2009, 09:46
سلام لپتاپي هست كه گرافيك ATI 4850 داشته باشه چه دستگاههايي؟

چرا هست ... MSI یکی پورت کرده و این هم باقی اش :

در آخر صفحه میتونی ببینی (Notebook reviews with ATI Mobility Radeon HD 4850 graphics card)

Rossoneri
09-08-2009, 20:33
سلام دوستان;
من یه لپ تاپ Vaio CS190 دارم که یه مدتیه در حال کار یه دفعه خاموش میشه! چه وقتی که دارم بازی میکنم چه وقتیکه دارم فیلم نگاه میکنم و ...

نمیدونم مشکل از کجاست، اصلا سخت افزاریه یا نرم افزاری ...

ممنون

hosseincode2008
09-08-2009, 21:05
سلام دوستان نميدونيد با چه اميدي دارم اين پست رو ميزنم!!
از همين اول رك و راست همه چيز رو ميگم ، يكي از فاميل هاي ما يه بدهي قديمي 600 هزار تومني به پدرم داشت و الان چون اون فاميل ما كارش وارد كردن اين جور چيزاست يه لپتاپ داده به پدر عزيز ما به مشخصات زير :

256 Mobile Intel 4 Series Express Chipset Family
Celeron 585 2.16 GHz
2GB DDR2-800
HDD 160GB 5.400rpm
( DVD Super Multi ( SATA
Modem 56k
Bluetooth module V2.0
خود لپ تاپ هم اسمش Fujitsu هست و اين اطلاعات رو هم از روي خود لپتاپ عينا همينجا نوشتم .

حالا شما اساتيد زياد به مقدمه توجه نكنيد و بگيد اين لپتاپ تو چه وضعيتي قرار داره ؟ يعني گرافيكش چطوره و اصلا من مدلشو گفتم يا نه ؟!!!!! رمش و هاردش كه خوبه . كلا لپ تاپ هاي Fujitsu چطورن ؟ يه لپ تاپ با اين مشخصات رو چند ميشه الان خريد ؟ 600 تومن زياده يا كم يا متوسط ؟
اگه حرفي هست كه بايد بزنيد حتما بگيد . دمتون خيلي گرم

dr_data_13
09-08-2009, 21:50
چجوری finger print را راه بندازم؟؟؟؟؟؟؟؟بدون نرم افزار خاصی میشه؟؟تو جعبش چیز خاصی پیدا نکردم!!مدلش E6500 هست

sari-1369
09-08-2009, 22:41
واقعا ؟؟ :41:

من تازه 1 ساله که این لپتاپو گرفتم :41:

file:///C:/Users/h03in/Pictures/hed.jpgfile:///C:/Users/h03in/Pictures/hed.jpgریجستر جان ، منو دریاب :41:

110ali110
09-08-2009, 23:40
من ویندوزم رو عوض می کنم حتی هاردم رو هم فرمت میکنم ، بعد از نصب نرم افزار فینگر پرینت، خود به خود یوزر قبلی و دیتا های مربوطه رو می آره و ازم می پرسه می خواین تغییری در این بدین یا نه !!:20:
یعنی کجا این دیتاها رو ذخیره میکنه؟

توی contorol Center یه قسمت داره واسه اینکه اطلاعاتت رو Export کنی ( یه جورایی حالت Back up . . . )
ولی حالا مساله این نیست مساله اینه که حالا من باید چی کار کنم برای شکستن قفل این فایلا :19:

110ali110
09-08-2009, 23:44
از همين اول رك و راست همه چيز رو ميگم ، يكي از فاميل هاي ما يه بدهي قديمي 600 هزار تومني به پدرم داشت و الان چون اون فاميل ما كارش وارد كردن اين جور چيزاست يه لپتاپ داده به پدر عزيز ما به مشخصات زير :

Celeron 585 2.16 GHz
2GB DDR2-800
HDD 160GB 5.400rpm
( DVD Super Multi ( SATA
Modem 56k
Bluetooth module V2.0
خود لپ تاپ هم اسمش Fujitsu هست و اين اطلاعات رو هم از روي خود لپتاپ عينا همينجا نوشتم .

حالا شما اساتيد زياد به مقدمه توجه نكنيد و بگيد اين لپتاپ تو چه وضعيتي قرار داره ؟ يعني گرافيكش چطوره و اصلا من مدلشو گفتم يا نه ؟!!!!! رمش و هاردش كه خوبه . كلا لپ تاپ هاي Fujitsu چطورن ؟ يه لپ تاپ با اين مشخصات رو چند ميشه الان خريد ؟ 600 تومن زياده يا كم يا متوسط ؟

من فکر کنم می تونید جواب خیلی از این سوالات تون رو تو سایت هایی که قیمت لوازم کامپیوتر ، لپ تاپ و . . . رو میدن به دست بیارید ( به نظر میاد فقط می خوای ببینی که این لپ تاپ رو که گرفتین به پولتون رسیدین یا که نه ! )

aryamas
10-08-2009, 02:10
من یه VAIO FW390 دارم و به خاطر کارم مجبورم روزی 2 - 3 بار لپتاپ خاموش روشن کنم و هر روز هم حدود 7 - 8 ساعت باهاش کار میکنم. اما جای لپ تاپ خوبه و اصلا گرم نیست. CoolPad هم داره.

حالا اینقدر کار کردن با لپ تاپ مشکلی نداره؟ یعنی از عمر مفیدش کم نمیکنه؟

caspian
10-08-2009, 07:38
من یک dell vostro 1500 دارم می خوام reset to factory کنم.یادم نمیاد موقع استارت آپ چه کلیدی را میزدم.کسی می تونه راهنماییم کنه؟

REGISTERED USER
10-08-2009, 08:41
من یک dell vostro 1500 دارم می خوام reset to factory کنم.یادم نمیاد موقع استارت آپ چه کلیدی را میزدم.کسی می تونه راهنماییم کنه؟

کلیدهای ترکیبی Ctrl+F11 در هنگام بوت شدن سیستم

اگر پارتیشن و MBR از بین رفته اند و لود نمی شود ، باید از دیسک های ویندوز و درایور استفاده کنید

راهنمایی کامل در این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hosseincode2008
10-08-2009, 08:42
من فکر کنم می تونید جواب خیلی از این سوالات تون رو تو سایت هایی که قیمت لوازم کامپیوتر ، لپ تاپ و . . . رو میدن به دست بیارید ( به نظر میاد فقط می خوای ببینی که این لپ تاپ رو که گرفتین به پولتون رسیدین یا که نه ! )
هم اون و هم اينكه لپتاپ خوبيه يا ضعيفه . من زياد با قوانين انجمن لپتاپ آشنا نيستم اگه بايد اين سوال رو جاي ديگه ميپرسيدم لطفا لينكش رو بگيد .

Celeron 585 2.16 GHz
2GB DDR2-800
HDD 160GB 5.400rpm
( DVD Super Multi ( SATA
Modem 56k
Bluetooth module V2.0

REGISTERED USER
10-08-2009, 08:44
من یه VAIO FW390 دارم و به خاطر کارم مجبورم روزی 2 - 3 بار لپتاپ خاموش روشن کنم و هر روز هم حدود 7 - 8 ساعت باهاش کار میکنم. اما جای لپ تاپ خوبه و اصلا گرم نیست. CoolPad هم داره.

حالا اینقدر کار کردن با لپ تاپ مشکلی نداره؟ یعنی از عمر مفیدش کم نمیکنه؟

قطعات همگی عمر مفید بر حسب ساعت کاکرد دارند ... پس هر وقت روشنه در حل کاهش عمره

ولی گرما این سیر کاهش عمر قطعات رو افزایش میده ... پس بهتره همیشه در شرایط نرمال کار کنه

این تعداد ساعات عادی هست ... سونی اگر 24 ساعت هم روشن باشه برای کارهای عادی باز هم مشکلی تا چند سال نداره

REGISTERED USER
10-08-2009, 08:50
چجوری finger print را راه بندازم؟؟؟؟؟؟؟؟بدون نرم افزار خاصی میشه؟؟تو جعبش چیز خاصی پیدا نکردم!!مدلش E6500 هست

بله برای استفاده باید درایورش نصب باشه و نرم افزار fingerprint reader suite ver 5.6 software رو داشته باشید

احتمالا توی سی دی درایورها این برنامه موجود هست و یا در ویندوز اصلی

REGISTERED USER
10-08-2009, 08:51

Celeron 585 2.16 GHz
2GB DDR2-800
HDD 160GB 5.400rpm
( DVD Super Multi ( SATA
Modem 56k
Bluetooth module V2.0

دوست عزیز

بخش مشاوره خرید و فروش مجزا می باشد

REGISTERED USER
10-08-2009, 08:52
سلام دوستان;
من یه لپ تاپ Vaio CS190 دارم که یه مدتیه در حال کار یه دفعه خاموش میشه! چه وقتی که دارم بازی میکنم چه وقتیکه دارم فیلم نگاه میکنم و ...

نمیدونم مشکل از کجاست، اصلا سخت افزاریه یا نرم افزاری ...

ممنون

هم میتونه نرم افزاری باشه هم سخت افزاری

باید دید علت چیه ؟!

1- آیا زیاد گرم میکنه و چون دمای سیستم میره بالا خاموش میشه ؟

2- پاور یکدفعه قطع میکنه یعنی مشکلی در باتری یا کیت پاور هست ؟

3- نرم افزاری جدیدا نصب کردید که با سیستم مشکل داره ؟

caspian
10-08-2009, 12:51
کلیدهای ترکیبی Ctrl+F11 در هنگام بوت شدن سیستم

اگر پارتیشن و MBR از بین رفته اند و لود نمی شود ، باید از دیسک های ویندوز و درایور استفاده کنید

راهنمایی کامل در این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پارتیشن سالمه و مشکلی در لود کردن نیست.قبلا انگار با fn+f2 یه چیزی تو این مایه ها بود.
تست کردم جواب نداد

Rossoneri
10-08-2009, 13:29
هم میتونه نرم افزاری باشه هم سخت افزاری

باید دید علت چیه ؟!

1- آیا زیاد گرم میکنه و چون دمای سیستم میره بالا خاموش میشه ؟

2- پاور یکدفعه قطع میکنه یعنی مشکلی در باتری یا کیت پاور هست ؟

3- نرم افزاری جدیدا نصب کردید که با سیستم مشکل داره ؟

مورد دوم که نمیتونه باشه چون باتری رو کلا درآوردم. گرم شدن هم بعید میدونم چون بازی با گرافیک بالا باهاش انجام نمیدم. مثلا فیلم نگاه کردن اونقدری داغش نمیکنه. مورد سوم رو هم نمیدونم. حالا میخوام ویندوزش رو عوض کنم ببینم چی میشه.

EMPIRE CAMPUTER
11-08-2009, 15:41
من یک لپ تاپ دل مدل 1537 دارم که می خوام مودم دی لینک 200 و نصب کنم یک بار نصب شد ولی وقتی پاکش کردم و خواستم دوباره نصب کنم پیغام ریبوت سیستم می ده. لطفا راهنمایی کنید
ممنون

s-a-l-i-m
11-08-2009, 20:31
من یک sony vgn fe870e دارم که بخاطر مشکلات من ویندوز اصلیش رو عوض کردم و الان التیمیت دارم مشکلم اینه که وقتی هدفون رو به دستگاهم میزنم صدای دستگاه قطع میشه ولی صدایی از هدفون نمیاد اما وقتی میرم تو تنظیمات هدفون و دکمه تست رو میزنم هدفون صدای بوق میده...........می خواستم ببینم چیکار کنم که بتونم به موزیک گوش بدم با هدفون و این مشکلش از چیه؟؟؟
و اینکه مموری استیک ریدر این دستگاه هم از کار افتاده بود که همین الان درستش کردم با دانلود درایورش....
یک چیز دیگه هم هست و اون اینه که وقتی دکمه fn رو نگه میدارم و بر s1 یا s2 کلیک می کنم تا نور صفحه رو تنظیم کنم این هم کار نمی کنه.......این هم کمک کنید ممنون میشم//؟؟؟

mo.mo
12-08-2009, 07:14
من یک sony vgn fe870e دارم که بخاطر مشکلات من ویندوز اصلیش رو عوض کردم و الان التیمیت دارم مشکلم اینه که وقتی هدفون رو به دستگاهم میزنم صدای دستگاه قطع میشه ولی صدایی از هدفون نمیاد اما وقتی میرم تو تنظیمات هدفون و دکمه تست رو میزنم هدفون صدای بوق میده...........می خواستم ببینم چیکار کنم که بتونم به موزیک گوش بدم با هدفون و این مشکلش از چیه؟؟؟
و اینکه مموری استیک ریدر این دستگاه هم از کار افتاده بود که همین الان درستش کردم با دانلود درایورش....
یک چیز دیگه هم هست و اون اینه که وقتی دکمه fn رو نگه میدارم و بر s1 یا s2 کلیک می کنم تا نور صفحه رو تنظیم کنم این هم کار نمی کنه.......این هم کمک کنید ممنون میشم//؟؟؟
شما از لب تابتون درایور ریکاوری گرفتین؟
اگه ندارین سعی کنین از یه جایی گیرش بیارین. چون من هم این مشکل رو داشتم و باید بگم که function های سونی رو نتونستم تو هیچ سایتی پیدا کنم.
ولی اگر درایور ریکاوری دارین با یه بار ریکاوری کردن مشکل حل میشه.

s-a-l-i-m
12-08-2009, 08:59
شما از لب تابتون درایور ریکاوری گرفتین؟
اگه ندارین سعی کنین از یه جایی گیرش بیارین. چون من هم این مشکل رو داشتم و باید بگم که function های سونی رو نتونستم تو هیچ سایتی پیدا کنم.
ولی اگر درایور ریکاوری دارین با یه بار ریکاوری کردن مشکل حل میشه.
lمن وقتی خریدم اولین کاری که کردم این بود که ریکاوری گرفتم ولی نمی دونم چطوری از اون استفاده کنم ؟؟؟:31::31:
و اینکه همین الان تونستم مشکل صدا رو درست کنم با درایوری که از این سایت گرفتم برای صدا و دوربین ولی بعضی از چیز ها رو نداره مثل همین نور صفحه رو.....

تو این سایت نوع لپ تاپ سونی رو میدی و برنامه هاش رو میاره .......
میشه اموزش استفاده از ریکاوری رو بدی؟؟؟
با ریکاوری میشه و ویندوز اولیه برگشت؟؟؟

sari-1369
12-08-2009, 23:22

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1254x453.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ریجستر جان ، لطفا منو راهنمایی کن :10:

من تازه 1 ساله که این لپتاپو گرفتم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mo.mo
13-08-2009, 08:35
lمن وقتی خریدم اولین کاری که کردم این بود که ریکاوری گرفتم ولی نمی دونم چطوری از اون استفاده کنم ؟؟؟:31::31:
و اینکه همین الان تونستم مشکل صدا رو درست کنم با درایوری که از این سایت گرفتم برای صدا و دوربین ولی بعضی از چیز ها رو نداره مثل همین نور صفحه رو.....

تو این سایت نوع لپ تاپ سونی رو میدی و برنامه هاش رو میاره .......
میشه اموزش استفاده از ریکاوری رو بدی؟؟؟
با ریکاوری میشه و ویندوز اولیه برگشت؟؟؟
شما میتونید مشکل صدا و گرافیک رو حل کنید ولی نمیتونید درایور های دیگه رو نصب کنید.
خب کار با کنسول ریکاوری سونی خیلی ساده است.
1- با dvd ریکاوری سیستم رو boot کنید.
2- ابتدا درایوی که سیستم عاملتون روش نصبه load میشه و شما باید تایید کنید.
3- در این مرحله کنسول های مختلف با هم load میشن شما فقط باید گزینه ی آخر(دقیقا یادم نیست چیه :27:) رو انتخاب کنید.
4- در این مرحله شما کنسول ریکاوری رو دارین. اگه میخواین کامل سیستم رو ریکاوری کنید گزینه complete system recavery رو انتخاب کنید.
در ضمن اگه یکم با اصطلاحات کامپیوتری آشنا باشید میتونید همون جا پارتیشن بندی هم کنید تا دیگه هیچ مشکلی نداشته باشید.
توجه: در این صورت تمام اطلاعات لب تاب پاک خواهد شد.
موفق باشید.

s-a-l-i-m
13-08-2009, 09:22
شما میتونید مشکل صدا و گرافیک رو حل کنید ولی نمیتونید درایور های دیگه رو نصب کنید.
خب کار با کنسول ریکاوری سونی خیلی ساده است.
1- با dvd ریکاوری سیستم رو boot کنید.
2- ابتدا درایوی که سیستم عاملتون روش نصبه load میشه و شما باید تایید کنید.
3- در این مرحله کنسول های مختلف با هم load میشن شما فقط باید گزینه ی آخر(دقیقا یادم نیست چیه :27:) رو انتخاب کنید.
4- در این مرحله شما کنسول ریکاوری رو دارین. اگه میخواین کامل سیستم رو ریکاوری کنید گزینه complete system recavery رو انتخاب کنید.
در ضمن اگه یکم با اصطلاحات کامپیوتری آشنا باشید میتونید همون جا پارتیشن بندی هم کنید تا دیگه هیچ مشکلی نداشته باشید.
توجه: در این صورت تمام اطلاعات لب تاب پاک خواهد شد.
موفق باشید.
اها.تازه گرفتم ......فقط یک سوال دیگه هم دارم
و اون اینه که ویندوزم الان التیمیت هست ایا با ریکاوری کردن به ویندوز اول که home premium بود بر می گرده؟؟؟

REGISTERED USER
13-08-2009, 09:31
ریجستر جان ، لطفا منو راهنمایی کن :10:

آداپتور مشکل داره ... احتمالا ترانسش خراب شده و درست ولتاژ و آمپر درنتیجه وات مورد نظر برای شارژ باتری رو ایجاد نمیکنه

اگر لپ تاپ اصلیه که تقلبی نیست ... ولی شارژر ها نیز درجه کیفی دارند

sari-1369
13-08-2009, 15:09
آداپتور مشکل داره ... احتمالا ترانسش خراب شده و درست ولتاژ و آمپر درنتیجه وات مورد نظر برای شارژ باتری رو ایجاد نمیکنه

الان من یه شارژر جدید میخوام بخرم ، نکته خاصی نیست که موقع خرید بهش توجه کنم ؟ :5:

mo.mo
13-08-2009, 17:02
اها.تازه گرفتم ......فقط یک سوال دیگه هم دارم
و اون اینه که ویندوزم الان التیمیت هست ایا با ریکاوری کردن به ویندوز اول که home premium بود بر می گرده؟؟؟
آره دیگه.
بازم اگه مشکلی داشتی ما هستیم.

s-a-l-i-m
13-08-2009, 18:14
آره دیگه.
بازم اگه مشکلی داشتی ما هستیم.
فقط یک چیز دیگه و اون اینه که دمت گرم چون کلی حال دادی..........:31:
خب پس حالا هر غلطی که دلم بخواد می توم با کامپیوترم بکنم.......دی

sonkia
13-08-2009, 22:41
سلام!
من یه سوال دارم، فقط قبلش ازتون بابت سوال بسیار بسیار مبتدیانه ام معذرت میخوام!
دوستم 1ماه پیش یه لب تاپ خرید که چون کند شده اوورد که واسش ویندوزش رو عوض کنم(ویندوزش ایکس پی هست)
حالا من میخوام بدونم که آیا عوض کردن ویندوز لب تاپ مثل سیستم های معمولیه؟ یا باید کارهای دیگه ای انجام داد؟

sonkia
14-08-2009, 00:12
دمتون گرم ، یعنی کسی اینجا نمیتونه به سوال من جواب بده؟

mo.mo
14-08-2009, 10:01
سلام!
من یه سوال دارم، فقط قبلش ازتون بابت سوال بسیار بسیار مبتدیانه ام معذرت میخوام!
دوستم 1ماه پیش یه لب تاپ خرید که چون کند شده اوورد که واسش ویندوزش رو عوض کنم(ویندوزش ایکس پی هست)
حالا من میخوام بدونم که آیا عوض کردن ویندوز لب تاپ مثل سیستم های معمولیه؟ یا باید کارهای دیگه ای انجام داد؟
تقریبا به همون شکل ولی فقط یه فرق کوچولو داره اونم اینه که سیستم عاملی که رو لب تاب نصب میشه باید اصل باشه یعنی کرک شده نباشه.
حالا دوتا راه واسه نصب xp رو لب تاب وجود داره:
1- استفاده از cd orginal ویندوز xp که تازگیا وارد بازار شده و نصبش هم خیلی راحته.(دقیقا مثل نصب ویندوز رو pc)
2- با استفادهاز روشی که تو این پست دوستان قرار دادن. (البته یکم سخته و من روش اول رو پیشنهاد میکنم.)

sonkia
14-08-2009, 10:11
تقریبا به همون شکل ولی فقط یه فرق کوچولو داره اونم اینه که سیستم عاملی که رو لب تاب نصب میشه باید اصل باشه یعنی کرک شده نباشه.
حالا دوتا راه واسه نصب xp رو لب تاب وجود داره:
1- استفاده از cd orginal ویندوز xp که تازگیا وارد بازار شده و نصبش هم خیلی راحته.(دقیقا مثل نصب ویندوز رو pc)
2- با استفادهاز روشی که تو این پست دوستان قرار دادن. (البته یکم سخته و من روش اول رو پیشنهاد میکنم.)

روش دوم که بدردم نمیخوره چون ویستا رو سیستمش نصب نیست!
من فقط میخوام مثل یه سیستم معمولی ویندوزش رو عوض کنم؛ من منظورتون رو از سی دی اوریجینال نمیفهمم؟:41: مگه این سی دی هایی که تو بازار هست اوریجینال نیست؟

mo.mo
14-08-2009, 11:15
روش دوم که بدردم نمیخوره چون ویستا رو سیستمش نصب نیست!
من فقط میخوام مثل یه سیستم معمولی ویندوزش رو عوض کنم؛ من منظورتون رو از سی دی اوریجینال نمیفهمم؟:41: مگه این سی دی هایی که تو بازار هست اوریجینال نیست؟
cd های ویندوز xp که ما ازشون برای نصب روی pc ها استفاده میکنیم کرک شده هستند.
ولی اگه شما میخوایین روی سیستم تون ویندوز xp نصب کنید کافیه از فروشنده ویندوز xp ارجینال بخواین.
در ضمن روی لب تاب های dell xps یه cd ویندوز xp ارجینال وجود داره. اگه کسی از دوستاتون لب تاب dell داره میتونید از اون بگیرین.
اگه بتونید این cd رو تهیه کنید مشکل حهله.
موفق باشید.

shahinsiah1365
14-08-2009, 11:25
سلام . من یه ویندوز معمولی که روی همه کامپیوترهای معمولی نصب میکردم بدون مشکل روی یه لب تاب dell 1525 نصب کردم همه درایورهارو شناخت بجز گرافیک و صدا . درایور صدا وگرافیکو از سایت دانلود کردم صدا رو شناخت ولی هر کاری میکنم گرافیکو نمشناسه اینو بگم من فقط این دو درایورو دانلود کردم ایا ممکنه برای نصب گرافیک یه را ه انداز دیگه هم برای راه اندازی بخواد . لطفا راهنماییم کنین :46:

BBNHFAK
14-08-2009, 20:02
ببخشید یه سوال
میشه اجزای لپتاپ مثل سی پی یو رو مثل PC اورکلاک کرد یا نه؟؟

scorpion818
14-08-2009, 20:58
سلام . من یه ویندوز معمولی که روی همه کامپیوترهای معمولی نصب میکردم بدون مشکل روی یه لب تاب dell 1525 نصب کردم همه درایورهارو شناخت بجز گرافیک و صدا . درایور صدا وگرافیکو از سایت دانلود کردم صدا رو شناخت ولی هر کاری میکنم گرافیکو نمشناسه اینو بگم من فقط این دو درایورو دانلود کردم ایا ممکنه برای نصب گرافیک یه را ه انداز دیگه هم برای راه اندازی بخواد . لطفا راهنماییم کنین :46:
مطمئنید درایور درستی رو برای کارت گرافیک دانلود کردید. اینجا رو یه نگاهی بکنید:

می تونید درخواستتون رو اونجا هم مطرح کنید.

REGISTERED USER
15-08-2009, 08:45
ببخشید یه سوال

بله می شود ... مگر CPU اش فرق داره ؟!

تنها مشکل حرارت تولیدی می باشه که برای سایر قطعات نوت بوک بدلیل کمبود فضای تهویه نامناسب است !

mpeg
15-08-2009, 10:17
سلام دوستان
نوت بوک من دل 1545 هست میخوام روش ویندوز xp نصب کنم بعد نصبش نیاز به نصب درایور داره اگه داره تو یس دی های همراه نوت بوک هست یا باید دانلود کنم
در ضمن نصی ویندوز xp که تو این نوت بوک نکته خاصی نداره

REGISTERED USER
15-08-2009, 11:47
نکته خاصی نداره

اگر سی دی مخصوص ویندوز ویستا هست یعنی سی دی درایور (آبی رنگه) برا ویستا هست باید بگردید درایور ویندوز XP را از سایت DELL support دانلود کنید

saeed.izadi1989
15-08-2009, 12:17
ببخشید یه سوال
سلادوست عزیز
بله کلیه سی پی یو هارو میشهاورکلاک کرد ولی این کار اصلا توصیه نمیشه
خطر اسیب دیدن اجزای سیستمتون خیلی خیلی بالا هست
من جای شما بودم این حس کنجکتوی رو سرکوب می کردم

www.hadi
15-08-2009, 14:53
سلام ایا میشه با اضافه کردن رم کارت گرافیک رو در لب تاب hp dv 4000 افزایش داد بیصبرانه منتظر جوابم مرسی.

BBNHFAK
15-08-2009, 18:49
بله می شود ... مگر CPU اش فرق داره ؟!

تنها مشکل حرارت تولیدی می باشه که برای سایر قطعات نوت بوک بدلیل کمبود فضای تهویه نامناسب است !

سلادوست عزیز
بله کلیه سی پی یو هارو میشهاورکلاک کرد ولی این کار اصلا توصیه نمیشه
خطر اسیب دیدن اجزای سیستمتون خیلی خیلی بالا هست
من جای شما بودم این حس کنجکتوی رو سرکوب می کردم
بالاخره میشه یا نمیشه ؟؟؟
خب وقتی آسیب ببینه که یعنی نمیشه
مگه همه ی لپتاپ ها سیستم کنترل حرارت ندارن

saeed.izadi1989
15-08-2009, 20:36
بالاخره میشه یا نمیشه ؟؟؟
خب وقتی آسیب ببینه که یعنی نمیشه
مگه همه ی لپتاپ ها سیستم کنترل حرارت ندارن
بکله این کار رو میشه انجام داد ولی باید در این زمینه خیلی حرفه ای باشی
درسته که همه رایانه ها برنامه کنترل حرارت دارند ولی دستکاری کردن سی پی یو خیلی خیلی حساس هست
با زیاد کردن خیلی جزیی فرکانس ها ممکنه اسیب جدی مواجه شوید

saeed.izadi1989
15-08-2009, 20:38
سلام ایا میشه با اضافه کردن رم کارت گرافیک رو در لب تاب hp dv 4000 افزایش داد بیصبرانه منتظر جوابم مرسی.
بله این امکان وجود دارد
برای اورکلاک کردن کارت گرافیک به درس زیر بروید

aban366
16-08-2009, 00:39
سلام
من لپ تاب با مشخصات زیر دارم ویه سوال که واقعا برام مهم شده
acer-aspire3690-cpu celeron1.8-ram1.5-graphice256 share
چون سیستمم ضعیفه و لپ تاب هم کارم رو راه میندازه و مقدور هم نیست که عوضش کنم ایا میشه سی پی یو رو به core2تبدیل کرد و ارتقاء داد؟خیلی دنبالش گشتم همه میگن نمیشه اما بعضی ها هم میگن میشه؟خوب رای من 200 خرج بهتره تا تعویض لپ تاب پس خرج بالا مهم نیست .
و اگه میشه کجا ببرم آدرسی کسی داره بده؟
تو رو خدا زود جواب بدین

saman3230
16-08-2009, 01:03
نه دوست من این امکان برای شما فراهم نیست چون CPU شما celeron و مادبردتون قابلیت ساپورت cpu دو هسته ای یا همون core 2 duo ر و نداره

saman3230
16-08-2009, 01:06
سلام
من لپ تاب با مشخصات زیر دارم ویه سوال که واقعا برام مهم شده
acer-aspire3690-cpu celeron1.8-ram1.5-graphice256 share
چون سیستمم ضعیفه و لپ تاب هم کارم رو راه میندازه و مقدور هم نیست که عوضش کنم ایا میشه سی پی یو رو به core2تبدیل کرد و ارتقاء داد؟خیلی دنبالش گشتم همه میگن نمیشه اما بعضی ها هم میگن میشه؟خوب رای من 200 خرج بهتره تا تعویض لپ تاب پس خرج بالا مهم نیست .
و اگه میشه کجا ببرم آدرسی کسی داره بده؟
تو رو خدا زود جواب بدین

نه دوست من این امکان برای شما فراهم نیست چون cpu شما celeron هست و مادبرد شما قابلیت پشتیبانی از cpu های دوهسته یا core 2duo رو نداره

yas_6969
16-08-2009, 10:45
سلام یه لپ تاب hp dv5-1225ee هست که وقتی روشن میکنیم پسورد می خواد یعنی تو همون صفحه ی بایوس (مشکی) که روشن میکنیم می خواد و نمیدونیم چیه کسی از دوستام مستر کد یا راهی برای این مشکل ما داره؟

aban366
16-08-2009, 10:46
hاگه بخوام مادریرد و سی پی یو رو با هم عوض کنم چی میشه؟

sari-1369
16-08-2009, 18:52

رجیستر جان ، بابت رهنماییت ممنونم .

من یه 2 جا بردم ، این پیغامو هم نشونشون داده بودم ، گفتن مشکلی نداره ( بعید میدونم اصلا تونسته باشن بخوننش )

به هر حال ...

می خواستم بپرسم آیا شارژر هم جز گارانتی لپتاپه ؟

الان من میخوام شارژرمو بفرستم تهران ( من ساری هستم ) . مشکلشو چی بیان کنم ؟

لینک سوال من :

پیشاپیش ممنون

ir_elf
17-08-2009, 07:55
سلام یه لپ تاب hp dv5-1225ee هست که وقتی روشن میکنیم پسورد می خواد یعنی تو همون صفحه ی بایوس (مشکی) که روشن میکنیم می خواد و نمیدونیم چیه کسی از دوستام مستر کد یا راهی برای این مشکل ما داره؟

در تاپیکی که ایجاد کرده بودید جواب داده شده... :20:

REGISTERED USER
17-08-2009, 08:53
رجیستر جان ، بابت رهنماییت ممنونم .

من یه 2 جا بردم ، این پیغامو هم نشونشون داده بودم ، گفتن مشکلی نداره ( بعید میدونم اصلا تونسته باشن بخوننش )

به هر حال ...

می خواستم بپرسم آیا شارژر هم جز گارانتی لپتاپه ؟

الان من میخوام شارژرمو بفرستم تهران ( من ساری هستم ) . مشکلشو چی بیان کنم ؟

لینک سوال من :

پیشاپیش ممنون

در 90 درصد گارانتی های شرکتی در ایران خیر ... ولی باید بهشون بفهمونی که از روز اول مشکل داشته و حالا بدتر شده ، این خراب بوده و ....

باهاشون بحث کن :21:

montazer2
18-08-2009, 11:48
کسی میدونه قضیه رجیستر کردن لبتاب های سونی چیه؟ باید تو سایتش رجیستر کنیم؟ چه ضرورتی داره؟

saeed.izadi1989
18-08-2009, 12:25
سلام دوست عزیز
هیچ ضرورتی نداره
انین قضیه برای همه شرکت ها می باشد
با رچیستر کردن تنها ای میل های تبلیغاتی برای شما ارسال می شود

mpeg
18-08-2009, 12:33
دوستان رو نوت بوکم dell 1545 ویستا نصب هست الان اگه بخوام ویندوز xp هم اضافه کنم در کنار همین ویستا طبق آموزشی که تو انجمن هست آیا نوت بوک من مشکل چیپ ست اینتل رو داره که بخواد از ویندوز دانگیرید شده استفاده کنم

Pami
18-08-2009, 22:20
مشكل چيپ ست وجود ندارد فقط مشكل شناسايي هارد وجود دارد كه براي نصب XP بايد از توي بايوس به ATA انتقال داده شود .

camry
19-08-2009, 11:38
سلام
من چند سوال دارم
1. ایا میشه لپتاب رو توسط ماشین شارژ کرد آیا نیاز به وسیله ای داره یا اینکه باید کاره دیگیو انجام داد
2. چطوری میتونم از حداکثر گرافیک لپتابم استفاده کنم آیا با این راه هم می تونم از حداکثر گرافیک کامپیوترمم استفاده کنم
3. چطوری می تونم از حداگثر شارژ لب تابم استفاده کنم

با تشکر

BBNHFAK
19-08-2009, 14:20
کمککککککککککککک!!! HELLP!!!
:19:
دو سه روز پیش من یه 1225 گرفتم روز اول همه چیز خوب بود ولی روز دوم (دیروز) رفته بودم تو یه بازی که یه دفعه بلواسکرین داد و ری استارت شد دوباره ویندوز اومد ولی 1 دقیقه نگذشته بود که یه دفعه همه آیکن ها رفت شروع به فکر کردن کرد (همون دایره آبیه تو ویستا رو می گم) بعد صفحه خاموش شد و ری استارت شد و روی صفحه موقع بالا اومدن سیستم ( نوشته اچپی و برای ورود به ستاپ منو باید Esc رو زد) 1 دقیقه گیر کرد و بعد یه صفحه به نام system diagnostic اسمش تو همین مایه ها بود باز کرد و نوشته بود هارد وجود نداره ( Hard disk not exist) بعد ریست کردم و یه لود دیفالت کردم دوباره درست شد ولی تو ویندوز نمی رفت از حالت سیف مد رفتم ویندوز اصلی هم درست شد ولی توی ویندوز همش سی پی یوش درگیر بود و برای بستن یه صفحه هم نات ریسپاندینگ می شد بالاخره دستگاه رو خاموش کردم گفتم شاید خوب بشه. امروز که روشنش کردم ویندوز اومد یه کم باهاش کار کردم و به توصیه یه نفر چک دیسک رو از پروپرتایس درایو ویندوز زدم و ریست کردم بعد چک شد و ویندوز اومد ولی از اون به بعد هر دفعه روشن می کنم یا می گه هارد وجود نداره یا همین می رم تو ویندوز یه دقیقه نگذشته بلواسکرین می ده و باز ریست می شه می گه هارد وجود نداره ولی تو سیف مد تا جایی که امتحان کردم این مشکل نبود.:37::41:
مشکل از چیه؟؟هاردش فوجیستو ولی من خونده بودم که اچپی وسترن می ذاره از این نیست :41:
لطفا سریع تر کمک کنین

BBNHFAK
19-08-2009, 14:33
ببخشید اینو یادم رفت
وقتی می خواد هنگ کنه یه پیغام های مثل این هم میده (البته بعضی وقت ها( که این ها از کار می افته
explorer.exe
tgv.exe
...
اون دومی رو نمی دونم درست زدم یا غلط و تسک منیجر هم باز نمی شه که این ها رو فعال کنم

james_hetfield
19-08-2009, 15:00
ببخشید اینو یادم رفت
وقتی می خواد هنگ کنه یه پیغام های مثل این هم میده (البته بعضی وقت ها( که این ها از کار می افته
explorer.exe
tgv.exe
...
اون دومی رو نمی دونم درست زدم یا غلط و تسک منیجر هم باز نمی شه که این ها رو فعال کنم

سلام
شدیدا متاسف شدم :41:

برو تو System restore یکی از Restore point های قبل از تاریخ نصب بازی رو برگردون اگه نشد ( یادمه گفتی داری ریکاوری میسازی) ریستور کن کل سیستمتو. بعد هم بنظرم برو بزن تو سر اون گارانتی که نگن دیر آوردی!

من فکر میکنم مشکل نرم افزاریه، مطمئنا اچپی به دلایل خیلی زیاد قطعات نامرغوب استفاده نمیکنه.

من پارسال بخاطر نصب یه UNDERCOVER یه مشکل مشابه برام بوجود اومد که بعد فهمیدم از ویروس بوده!!!!

mehdi_08
19-08-2009, 15:31
ویرایش..............................

mehdi_08
19-08-2009, 15:31
سلام
دوستان یه مشکل پیدا کردم موقعی که یه سی دی یا دی وی دی تو دستگاه قرار می دم و دستگاه اونو می خونه حالا اگه یه دو سه دقیقه از اون سی دی استفاده نکنم ویندوز نمی تونه اونو بخونه گیر می کنه (سیستم عامل ویندوز7 بیلد7600)
جوری که با ستک مسنجر هم نمی شه کاری کرد مجبور می شم دگمه خاموش روشن رو بگیرم تا سیستم خاموش بشه
چی کار کنم؟
آیا درایوری برای سی دی رامش هست تو اینترنت
مدل دستگاه acer 5738zg

BBNHFAK
19-08-2009, 17:57
دو سه روز پیش من یه 1225 گرفتم روز اول همه چیز خوب بود ولی روز دوم (دیروز) رفته بودم تو یه بازی که یه دفعه بلواسکرین داد و ری استارت شد دوباره ویندوز اومد ولی 1 دقیقه نگذشته بود که یه دفعه همه آیکن ها رفت شروع به فکر کردن کرد (همون دایره آبیه تو ویستا رو می گم) بعد صفحه خاموش شد و ری استارت شد و روی صفحه موقع بالا اومدن سیستم ( نوشته اچپی و برای ورود به ستاپ منو باید Esc رو زد) 1 دقیقه گیر کرد و بعد یه صفحه به نام system diagnostic اسمش تو همین مایه ها بود باز کرد و نوشته بود هارد وجود نداره ( Hard disk not exist) بعد ریست کردم و یه لود دیفالت کردم دوباره درست شد ولی تو ویندوز نمی رفت از حالت سیف مد رفتم ویندوز اصلی هم درست شد ولی توی ویندوز همش سی پی یوش درگیر بود و برای بستن یه صفحه هم نات ریسپاندینگ می شد بالاخره دستگاه رو خاموش کردم گفتم شاید خوب بشه. امروز که روشنش کردم ویندوز اومد یه کم باهاش کار کردم و به توصیه یه نفر چک دیسک رو از پروپرتایس درایو ویندوز زدم و ریست کردم بعد چک شد و ویندوز اومد ولی از اون به بعد هر دفعه روشن می کنم یا می گه هارد وجود نداره یا همین می رم تو ویندوز یه دقیقه نگذشته بلواسکرین می ده و باز ریست می شه می گه هارد وجود نداره ولی تو سیف مد تا جایی که امتحان کردم این مشکل نبود.:37::41:
مشکل از چیه؟؟هاردش فوجیستو ولی من خونده بودم که اچپی وسترن می ذاره از این نیست :41:
لطفا سریع تر کمک کنین

ممنون میشم دوستان دیگه هم سریع تر کمک کنن آخه نمیدونم درست میشه یا باید بفرستم گارانتی

سلام
شدیدا متاسف شدم :41:

برو تو System restore یکی از Restore point های قبل از تاریخ نصب بازی رو برگردون اگه نشد ( یادمه گفتی داری ریکاوری میسازی) ریستور کن کل سیستمتو. بعد هم بنظرم برو بزن تو سر اون گارانتی که نگن دیر آوردی!

من فکر میکنم مشکل نرم افزاریه، مطمئنا اچپی به دلایل خیلی زیاد قطعات نامرغوب استفاده نمیکنه.

من پارسال بخاطر نصب یه UNDERCOVER یه مشکل مشابه برام بوجود اومد که بعد فهمیدم از ویروس بوده!!!!
این سیستم ری استور کجاست
توی سیف مد هم میاد یا نه آخه تو ویندوز معمولی نمی تونم برم بلواسکرین میده هنوز سیستم بالا نیومده

حسين 1966
19-08-2009, 18:07
ببخشید اینو یادم رفت
explorer.exe
tgv.exe
...

سلام
اول یه دور ویروس یابی بکن شاید کرک بازی که روش نصب کردی تروجان یا ویروس بوده و حال سیستمتو گرفته
ثانیاً اگه ویروس نداشت ریکاوری ممکنه مشکلتو حل کنه (چون اگه هاردت واقعاً خراب شده باشه اصلاً سیف مود هم نباید بیاد) بهتره با دی وی دی هم ریکاوری کنی
در نهایت تا دیر نشده با گارانتی تماس بگیر

حسين 1966
19-08-2009, 18:09
ممنون میشم دوستان دیگه هم سریع تر کمک کنن آخه نمیدونم درست میشه یا باید بفرستم گارانتی

این سیستم ری استور کجاست
توی سیف مد هم میاد یا نه آخه تو ویندوز معمولی نمی تونم برم بلواسکرین میده هنوز سیستم بالا نیومده

اگه ویستا داری تو قسمت "استارت سرچ" بنویسی سیستم ریستور نشونت میده
در ضمن همون جایی که سیف مود رو انتخاب میکنی یه گزینه ای برای بازگردوندن سیستم به آخرین باری که خوب کار کرده وجود داره (Last ...)

skyboy
19-08-2009, 20:48
لطفا سریع تر کمک کنین

خوب دوست عریز لپ تاپ رو با دی وی دی های ریکاوری ریکاوری کنید.اگه مشکل نرم افزاری باشه حل میشه!

BBNHFAK
19-08-2009, 22:39
مشکل جدید دیگه نه ویندوز میاد نه سیف مد :41:
چجوری ریکاوری کنم:19::19::19:

حسين 1966
19-08-2009, 22:45
مشکل جدید دیگه نه ویندوز میاد نه سیف مد :41:
چجوری ریکاوری کنم:19::19::19:

خوب تو این مدت چی کار کردید که اینجوری شد

BBNHFAK
19-08-2009, 22:45
سلام
اول یه دور ویروس یابی بکن شاید کرک بازی که روش نصب کردی تروجان یا ویروس بوده و حال سیستمتو گرفته
ثانیاً اگه ویروس نداشت ریکاوری ممکنه مشکلتو حل کنه (چون اگه هاردت واقعاً خراب شده باشه اصلاً سیف مود هم نباید بیاد) بهتره با دی وی دی هم ریکاوری کنی
در نهایت تا دیر نشده با گارانتی تماس بگیر
چک کردم ویروسی نبود و بعد از اون که چک کردم دیگه سیف مد هم نمیاد
وقتی ویندوز نمیاد چجوری ریکاوری کنم

حسين 1966
19-08-2009, 22:50
همون ایتدای روشن کردن کلیدی رو بهتون معرفی می کنه (Esc یا ...) اونو می زنید یکی از گزینه ها ریکاوریه
هر چند که با این اوصافی که می گید و سیف مود هم نی یاد بالا احتمال هم داره هاردتون مشکل جدی پیدا کرده باشه

BBNHFAK
19-08-2009, 22:54
همون ایتدای روشن کردن کلیدی رو بهتون معرفی می کنه (Esc یا ...) اونو می زنید یکی از گزینه ها ریکاوریه
هر چند که با این اوصافی که می گید و سیف مود هم نی یاد بالا احتمال هم داره هاردتون مشکل جدی پیدا کرده باشه
وقتی Esc رو می زنم 6 تا گزینه میاد
System information
System diagnostics
Boot device option
BIOS setup
System recovery
Continue startup
حالا کدومه
ولی هارد رو از وقتی ویندوز بالا نمیاد میشناسه و تست هم میکنم سالمه