PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ریکاور کردن ویندوز 7 برای لپ تاپ sony vpc-f11dgx/b

parchame japan
24-03-2011, 18:53
دوستان سلام
امروز یکی از آشنایان لپ تاپش رو پیشم آورد تا یه نگاهی بهش بندازم.
مشکل از این قراره: روی لپ تاپ ایشون ویندوز 7 نصب هست ولی دیگه بالا نمیاد..2 تا سی دی ریکاوری داره که وقتی سی دی دوم رو درخواست میکنه سیستم قرار میدیم ولی ارور میده.یه جورایی دیگه نمیخونه.سی دی دومش خراب شده..حالا باید چه کار کرد به نظرتون تا بشه ویندوز رو ریکاور کرد؟آیا میشه از سی دی ریکاورهایی که تو نت هست اتفاده کرد؟مثلا از این جا دانلود کنم و رایت کنم رو سی دی بعد استفاده کنم یا باید سی دی مخصوص باشه..ممنون میشم راهنمایی کنید

teknosys
24-03-2011, 20:19
سلام

چه ویندوزی رو ریکاوری گرفته بوده؟ (ویندوز اورجینالش XP بوده؟)

پارتیشن ریکاوری نداره این مدل .

درسته؟

موفق باشین.

parchame japan
24-03-2011, 23:19
آره ویندوز اصلی اورجینال بوده که دیگه بالا نمیاد..راستش زیاد از لپ تاپ سر در نمیارم..الانم موندم چکار کنم..نمیدونم پارتیشن ریکاوری داره یا نه ولی الان بزرگترین مشکل اینه که وقتی به 48 درصد میرسه واسه repair سی دی 2 درخواست میکنه و سی دی 2 هم مشکل داره گویا..الان من باید از چه سی دی استفاده کنم واسه درست کردنش؟چکار کنم؟واقعا موندم

kevin1023
25-03-2011, 00:17
سلام

اگر پارتیشن ریکاوری سالم باشه. وقتیکه نوت بوک کامل خاموشه ، کلید assist بالای کلید های num lock را بزنید تا دستگاه

روشن شده و مراحل ریکاوری را بدون احتیاج به دیسک های ریکاوری انجام بدین .

در صورتی از دیسک ریکاوری استفاده میکنند که این پارتیشن خراب شده باشه .

تو نت پیدا نمیکنی ولی میتونی از فروشگاهی که نوت بوک را خریداری کردی بگیری

parchame japan
25-03-2011, 14:22
سلام

اگر پارتیشن ریکاوری سالم باشه. وقتیکه نوت بوک کامل خاموشه ، کلید assist بالای کلید های num lock را بزنید تا دستگاه

روشن شده و مراحل ریکاوری را بدون احتیاج به دیسک های ریکاوری انجام بدین .

در صورتی از دیسک ریکاوری استفاده میکنند که این پارتیشن خراب شده باشه .

تو نت پیدا نمیکنی ولی میتونی از فروشگاهی که نوت بوک را خریداری کردی بگیری
مثل اینکه پارتیشن ریکاوری هم مشکل داره..چون بعد از زدن دکمه ی assist ارور داد..الان اگه یه ویندوز 7 بگیرم و نصب کنم مشکل حل نمیشه؟یعنی مثلا مثل پی سی از طریق بوت ویندوز رو نصب کنم..یا حتما باید این سی دی ریکاور رو تهیه کنم؟
یه چیزی هم هست که این آشنامون براش مهم نیست اطلاعات داخل لپ تاپ پاک بشه..یعنی اطلاعات زیاد و مهمی توش نداره..واسه همین گفتم شاید راهی باشه که بشه از طریق یه سی دی ویندوز 7 یه بار دیگه صب کنم ویندوز رو..ممنون که انقدر زود جواب میدین

teknosys
25-03-2011, 19:50
سلام

فرقی نمیکنه. ویندوز بازاری متناسب رو نصب کن.

موفق باشین.

Single man
27-03-2011, 12:57
سلام دوست عزيز
من خودم وايو Vpc-f11 cgx دارم و وقتي ويندوز سون روش نصب كردم علي رغم اينكه تمام درايورهاشو نصب كردم
بازم دكمه هاي ولوم تغيير كنتراست و كلا فانكشن كي ها از كار افتاده بودند.
راستي فكر كنم اگه تهران هستيد به نظر من حتما يه سر به مجتمع پايتخت بزنيد مطمئنا دي وي دي ريكاوري لپ تاپتون رو پيدا مي كنيد.
موفق باشيد.