PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای جهت استفاده از حداکثر سرعت برای دانلود

MohammadT15
24-03-2011, 13:50
سلام
من یه برنامه میخواستم برای افزایش سرعت دانلود:41:سرعت نت من 256 هست و سرعت دانلود 23.البته مطمئنم همه این مشکل رو دارن.میخواستم ببینم برنامه ای نیست حداکثر استفاده رو برای سرعت دانلود ببره؟مثلا منی که سرعتم 256 هست سرعت دانلودم حداقل 100 باشه.برنامه که یکی دو تا دیدم توی پکیج ها اما طرز کار باهاشون خیلی سخته معلوم نیست چی به چیه.شماها برنامه ای با کرک سراغ ندارید برای این مشکل؟

iCe m@n
24-03-2011, 14:20
سلام
من یه برنامه میخواستم برای افزایش سرعت دانلود:41:سرعت نت من 256 هست و سرعت دانلود 23.البته مطمئنم همه این مشکل رو دارن.میخواستم ببینم برنامه ای نیست حداکثر استفاده رو برای سرعت دانلود ببره؟مثلا منی که سرعتم 256 هست سرعت دانلودم حداقل 100 باشه.برنامه که یکی دو تا دیدم توی پکیج ها اما طرز کار باهاشون خیلی سخته معلوم نیست چی به چیه.شماها برنامه ای با کرک سراغ ندارید برای این مشکل؟

دوست عزیز برنامه که بعید میدونم باشه برای این کار شما تنها راهت استفاده از دانلود منیجر هست مثل IDM یا DAP

MohammadT15
25-03-2011, 00:50
دوست عزیز برنامه که بعید میدونم باشه برای این کار شما تنها راهت استفاده از دانلود منیجر هست مثل IDM یا DAP
برنامه که بود داداش میگم که خیلی پیچیده بود اصلا سر در نیاوردم چی به چیه:41:
من از اوربیت استفاده میکنم منیجر هم داشتم زیاد فرقی ندارن با هم دیگه

iCe m@n
25-03-2011, 03:37
برنامه که بود داداش میگم که خیلی پیچیده بود اصلا سر در نیاوردم چی به چیه:41:
من از اوربیت استفاده میکنم منیجر هم داشتم زیاد فرقی ندارن با هم دیگه

خب برنامه رو اینجا بزار تا بقیه دانلود کنند و تست کنند اگه سر در آوردن به تو هم توضیح بدن روش کارش رو:46:

موفق باشید:11:

aref16
25-03-2011, 08:51
سلام

بالام جان با 256 نمیشه با 100 دانلود کرد.
دانلود منیجر و ... تاثیر چندانی بر افزایش سرعت هم ندارند و فقط برخی قابلیت های دیگه ای دارن
کم بودن سرعتت هم در بعضی موارد به انتی ویروس و ...بستگی داره
:11:

Ship Storm
25-03-2011, 09:08
شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنتی شما اگر پهنای باند شما رو محدود کرده باشه به همون اشتراکی که دارید نرم افزارهای تو این زمینه کارایی چندانی نداره
بهترینش همونطور که دوستان اشاره کردند برای دانلود فایل ها IDM هست

smohs
25-03-2011, 09:26
سلام
دوست عزیز! سرعت 256 بر حسب کیلو بیت بر ثانیه است بنابراین با تقسیم 256 بر عدد 8 حداکثر سرعت دانلود شما 32 کیلوبایت بر ثانیه خواهد بود در نتیجه به فکر اون سرعتای دانلود نجومی(البته در ایران) نباشید

FX
25-03-2011, 10:54
فقط idm هست که می تونه تا حدی سرعت(دانلود ) رو بهتر کنه و دیگه دنبال چیز دیگه ای نباش.

MohammadT15
25-03-2011, 13:23
از همگی ممنون بابت راهنمایی من فقط اسم اون برنامه ها رو اینجا مینویسم آخه از پیکیج هستند نمیشه آپلود کرد یا ریخت روی کام ارر میده خواستید پیدا کنید و دانلود کنید اما میگم که پیچیدس معلوم نیست چی به چیه و به قول دوستان اینجوری که میگن هم اصلا تاثیر نداره.اما من به همان عنوانی که توی پکیج لرد 2011برنامه رو معرفی کرد اینجا معرفی میکنم:

افزایش حداقل 2 برابر سرعت اینترنت در مرورگر های اکسپلورر و فایر فاکس:
ashampoo internet accelerator

افزایش سرعت دانلود و آپلود تا حد باورنکردنی:
cFosspeed 5.13 Build 1680

افزایش سرعت اینترنت تا حدود 200 درصد :
Internet cyclone v2.01

این برنامه ها حالا هر کی دانلود کرد و متوجه شد چی به چیه و جواب گرفت لطفا اینجا بگه ما هم استفاده کنیم:40:

---------- Post added at 02:23 PM ---------- Previous post was at 02:20 PM ----------

دوست عزیز! سرعت 256 بر حسب کیلو بیت بر ثانیه است بنابراین با تقسیم 256 بر عدد 8 حداکثر سرعت دانلود شما 32 کیلوبایت بر ثانیه خواهد بود در نتیجه به فکر اون سرعتای دانلود نجومی(البته در ایران) نباشید

بله میدونم.این سرعت دانلود غیر طبیعی نیست.من میدونم مال همه همینطوره نه فقط مال من اما وقتی سرعت نت 256 هست و تقسیم به 8 میشه شاید برنامه ای باشه بتونه تقسیم بر 4 کنه!تو این دوره زمونه هیچ چیزی بعید نیست

MERLIN_BOZORG
25-03-2011, 13:51
برنامه ی دومی که گفتی یه زمانی جواب میداد
این برنامه -- ISP هست (بود)
ولی دیگه جواب نمی ده
در ضمن -- کردن ISP جرم محسوب میشه
(البته زیاد جدی نگیرین کپی رایت هم جرم محسوب میشه اما کمتر کسیو به خاطرش گرفتن)

harrypotter
25-03-2011, 16:53
من اون اولا که سرویس گرفته بودم و هنوز سرعتم محدود نشده بود با Get Bot سرعتم تا 1500 KB هم میرفت و از تمام پهنای باند به طور کامل استفاده میکرد. مخصوصا دانگاه هم بدجور جواب میداد

kourosh_sos
25-03-2011, 17:16
cFosspeed 5.13 Build 1680 که خداییش هنوز هم جواب میده و من الان دارم باهاش راحت کار میکنم دوست عزیز بهتره از این برنامه در کنار IDM و آخرین نسخه اپرا یا فایرفاکس استفاده کنی .

MERLIN_BOZORG
25-03-2011, 18:28
cFosspeed 5.13 Build 1680 که خداییش هنوز هم جواب میده و من الان دارم باهاش راحت کار میکنم دوست عزیز بهتره از این برنامه در کنار IDM و آخرین نسخه اپرا یا فایرفاکس استفاده کنی .

میشه نتیجه رو اینجا بزارین تا دوستان هم ببینن؟؟؟

FX
25-03-2011, 19:48
این برنامه ها ممکنه جواب بده ولی نه تو ایران.چون ظرفیت محدودی برای کاربر وجود داره حالا هر چی برنامه بیاری بیشتر از اون ظرفیت که نمیتونی داشته باشی

iCe m@n
25-03-2011, 21:02
دوستان من این برنامه cFosspeed 5.13 Build 1680 رو گرفتم نصب کردم ولی هیچ تاثیری روی سرعت نداره:13:

mhv_kntu
25-03-2011, 21:13
دوستان من این برنامه cFosspeed 5.13 Build 1680 رو گرفتم نصب کردم ولی هیچ تاثیری روی سرعت نداره:13:
من از این نرم افزار 1 ماه هست که یکسره استفاده می کنم .

این نرم افزار فقط به شما کمک می کنه که بتونین حداکثر استفاده از پهنای باندی که به شما تعلق کرفته استفاده کنید.

مثلا اگه پهنای باندی که به شما تعلق گزفته 256 کیلوبیت باشه حداکثر سرعت 32 هست و چون معمولا 10% هم یخاطر نویز از بین میره شما حداکثر با این برنامه هم 29-30 دانلود می کنی.

این نرم افزار برای مونیترینگ لحظه به لحظه دانلود و آپلود خیلی خوبه . و من بیشتر با مونیترینگش حال کردم تا افزایش سرعت.

iCe m@n
25-03-2011, 21:16
من از این نرم افزار 1 ماه هست که یکسره استفاده می کنم .

این نرم افزار فقط به شما کمک می کنه که بتونین حداکثر استفاده از پهنای باندی که به شما تعلق کرفته استفاده کنید.

مثلا اگه پهنای باندی که به شما تعلق گزفته 256 کیلوبیت باشه حداکثر سرعت 32 هست و چون معمولا 10% هم یخاطر نویز از بین میره شما حداکثر با این برنامه هم 29-30 دانلود می کنی.

این نرم افزار برای مونیترینگ لحظه به لحظه دانلود و آپلود خیلی خوبه . و من بیشتر با مونیترینگش حال کردم تا افزایش سرعت.

والا من بیشتر برای سرعت میخواستم که تاثیری نداشت:13:

MERLIN_BOZORG
25-03-2011, 21:28

اولا که این برنامه باید تنظیم بشه تا نتیجه بگیری
دوما من که گفتم دیگه این نرم افزار جواب نمی ده

اگه می خوایین با نرم افزاری این کارو بکنین بهتره از این استفاده کنین

Software dsl connector nct 1000 استفاده کنید.

البته از فکر دانلود به صورت مجانی بیایین بیرون.

MohammadT15
25-03-2011, 21:33

به نظر من این برنامه فقط وضعیت سرعت نت شما رو نشون میده و هیچ کار خاص دیگه ای انجام نمیده
:31:

---------- Post added at 10:33 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

اولا که این برنامه باید تنظیم بشه تا نتیجه بگیری
دوما من که گفتم دیگه این نرم افزار جواب نمی ده

اگه می خوایین با نرم افزاری این کارو بکنین بهتره از این استفاده کنین

Software dsl connector nct 1000 استفاده کنید.

البته از فکر دانلود به صورت مجانی بیایین بیرون.

خوب تنظیماتش رو بگو ما انجام بدیم.
نه من به فکر دانلود مجانی نیستم سرعت دانلود من باید 32 باشه اما 18 تا 23 هست میخوام حداقل حق خودمو بگیرم:31:

MERLIN_BOZORG
25-03-2011, 21:40
من که دارم می گم نرم افزار cFosspeed 5.13 Build 1680 دیگه جواب نمی ده.(قبلا خوب جواب میداد)(من امتحان نکردم یکی از دوستان استفاده می کرده شاید هم خالی بسته)

نه من به فکر دانلود مجانی نیستم سرعت دانلود من باید 32 باشه اما 18 تا 23 هست میخوام حداقل حق خودمو بگیرم

اولا که شما Downstream چنده؟؟؟
دوما من منظورم از دانلود مجانی این بود که این نرم افزاری که معرفی کردم رو نمی تونید به صورت مجانی دانلود کنید.
اگه این نرم افزار رو داشته باشین می تونید محدودیت سرویستون رو بردارین
دیگه ISP نمی فهمه شما چقدر دانلود کردین
سرعتتون اگه 128 باشه به چیزی حدود 512 میرسه (البته اینم دست خودتونه)

در واقع این نرم افزار باعث میشه پورت های ISP بیفته دست خودتون

البته من قبلا هم توی چند تا تاپیک گفتم اگه ISP بفهمه شما دارین از این نرم افزار استفاده می کنید و پورت هارو دست کاری می کنید 18 ماه زندان و 300 هزار تومن جریمه ی نقدی در انتظارتونه.

MohammadT15
25-03-2011, 21:57
من که دارم می گم نرم افزار cFosspeed 5.13 Build 1680 دیگه جواب نمی ده.(قبلا خوب جواب میداد)(من امتحان نکردم یکی از دوستان استفاده می کرده شاید هم خالی بسته)

دوما من منظورم از دانلود مجانی این بود که این نرم افزاری که معرفی کردم رو نمی تونید به صورت مجانی دانلود کنید.

البته من قبلا هم توی چند تا تاپیک گفتم اگه ISP بفهمه شما دارین از این نرم افزار استفاده می کنید و پورت هارو دست کاری می کنید 18 ماه زندان و 300 هزار تومن جریمه ی نقدی در انتظارتونه.

خوب پس خطر داره که.داون استرم چیه؟نمیدونم چنده

خوب اگه دانلودی نیست از کجا پیدا کنیم برنامه رو؟

MERLIN_BOZORG
25-03-2011, 23:06
خوب پس خطر داره که.داون استرم چیه؟نمیدونم چنده

خوب اگه دانلودی نیست از کجا پیدا کنیم برنامه رو؟

downstream رو توی صفحه ی کانفیگ مودم نوشته عدد downstream تقسیم بر 8 میشه و دانلود شما رو مشخص میکنه

دانلودی هست اما سایت های که این نرم افزار رو ارائه میده باید عضوش بشی و برای عضو شدن هم باید پول پرداخت کنی.

ali201055
25-03-2011, 23:54
internet download accelerator

kourosh_sos
26-03-2011, 00:01
MERLIN_BOZORG جان اگر این برنامه رو Software dsl connector nct 1000 داری یه پیغام خصوصی میدی من خیلی دنبالشم.

MERLIN_BOZORG
26-03-2011, 00:55
MERLIN_BOZORG جان اگر این برنامه رو Software dsl connector nct 1000 داری یه پیغام خصوصی میدی من خیلی دنبالشم.

نه دوست عزیز من این برنامه رو ندارم

iCe m@n
26-03-2011, 01:34
internet download accelerator

دوست عزیز IDM که خیلی بهتر از این برنامه هست

ali201055
26-03-2011, 10:58
سرعت اين بهتر از idm است.idm 92 درصد پهناي يراي استفاده ميكند ولي internet download accelerator برنامه 98 درصد پهناي باند را استفاده ميكند.

sajad_n90
26-03-2011, 13:10

سلام
منظورتون از Downstream چیه؟؟؟؟؟

MohammadT15
26-03-2011, 13:46
downstream رو توی صفحه ی کانفیگ مودم نوشته عدد downstream تقسیم بر 8 میشه و دانلود شما رو مشخص میکنه

دانلودی هست اما سایت های که این نرم افزار رو ارائه میده باید عضوش بشی و برای عضو شدن هم باید پول پرداخت کنی.

ما که شانس نداریم یهو دیدی اومدن گرفتنمون:31:در ضمن اون داون استرم هم پیدا نکردم جایی ننوشته که

---------- Post added at 02:46 PM ---------- Previous post was at 02:41 PM ----------

بعدشم راجع به برنامه های دانلود اینقدر بحث نکنید و خودتونو خسته نکنید.اینم مثل آنتی ویروس میمونه هر کی هر آنتی ویروسی داشته باشه میگه بهترینه اما از اون کله گنده های کامپیوتر که بپرسی میگن هر آنتی ویروسی رو شما آپدیت کنی یه کارایی داره و فرقی با همدیگه ندارن کار شما رو راه میندازه.
برنامه های دانلود هم همینطور هستند.هر کی هر چی داره میگه خوبه اما وقتی از اون مهندساش میپرسی میگن هیچ کدوم هیچ فرقی توی سرعت دانلود ندارن.فقط کاراییشون با هم فرق داره.
من خودم از Orbit استفاده میکنم اما همینجا میگم هیچ فرقی با IDM و DAP و هر نرم افزاری شما بگی نداره.من 10 20 30 40 کردم اوربیت رو انتخاب کردم:31:

kourosh_sos
26-03-2011, 14:32
ببنید واژه Downstream و Upstream برای خطوط پرسرعت بکار برده میشه و همون دانلود و آپلود خودمون هستش و هیچ فرقی هم با هم نمیکنه

Lt.Ali
26-03-2011, 14:56
IDM بهتریـن گزینـه میتونـه براتون باشـه ؛ کـه اگـر اشتبـاه نکنـم استفـاده میکینید . نـه ؟
موفق باشید .

MERLIN_BOZORG
26-03-2011, 15:59
ببنید واژه Downstream و Upstream برای خطوط پرسرعت بکار برده میشه و همون دانلود و آپلود خودمون هستش و هیچ فرقی هم با هم نمیکنه

بله downstream , upstream برای سرویس های پر سرعت هستش (به اصطلاح پر سرعت. همون ADSL خودمون)

ولی با دانلود و اپلود فرق میکنه این دوتا بر حسب کیلوبیت هست ولی دانلود و آپلود بر حسب کیلوبایت هستش(به طور غیر مستقیم یکی ان)

برای اینکه بفهمین این اعداد رو چند هستن به صفحه ی کانفیگ مودم میرین و اونجا این عددهارو نوشته

192.168.1.1 آدرس صفحه ی کانفیگ هستش یوزر و پسوردش هم admin هستش.(اینا برای مودم های ADSL هستش)

مثلا این دوستمون که میگه سرویس 256 گرفته باید ببینه Downstream رو روی چه عددی بستن بعد اون عدد رو تقسیم بر 8 کنه تا سرعت دانلودش به دست بیاد.نه اینکه 256 رو تقسیم بر 8 کنه. 256 اسمشه ممکنه downstream رو کمتر یا بعضی اوقات بیشتر ببندن.

khelil 25000
26-03-2011, 15:59
Internet.Download.Manager.6.05.Build.8.Portable

واسه من که خیلی خوب جواب میده اینترنت من هم از خط ایرانسل جی پی ار اس هستش سرعت دانلود تا 40کیلو بیت در ثانیه هم میرسه

MohammadT15
27-03-2011, 13:15
خوب منم امروز IDM 6.05 build 7 رو ریختم خوبه باز یه ذره بهتره از بقیه:31:ممنون:40:

iCe m@n
27-03-2011, 13:38
من این Internet Download Accelerator رو دانلود کردم ولی اصلا به پای IDM نمی رسه من تا حالا هیچ دانلود منیجری بهتر از IDM ندیدم :46:

موفق باشید:11:

Ship Storm
27-03-2011, 14:10
سلام
دوستان عزیز انجمن فعلی برای درخواست نرم افزار هست
پست های شما رو خوندم بیشتر شبیه مباحث نرم افزاری شده
تاپیک موقتا بسته میشه تا انتقال داده بشه به انجمن مباحث نرم افزاری که در صورت نیاز شما عزیزان ، اونجا این مبحث ادامه پیدا کنه
ممنون از همگی :11:

eragorn
30-03-2011, 02:10
سلام دوست عزیز با توجه به پست اولتون باید بگم هر برنامه ای در زمینه بالا بردن سرعت اینترنت وجود داره دروغه _البته نه کاملا، فقط در ایران این طوره _ برنامه هایی که سرعت اینترنت رو به صورت چشمگیری بالا ببرند از راه هایی مثل ه**ک ISP استفاده میکنند که الان فایده ندارند
بقیه برنامه های موجود از طریق دستکاری در رجیستری و کاهش پهنای باند مورد نیاز خود ویندوز و ... سرعت رو بالا میبرند که اونا هم بد نیست ولی سرعت رو شاید شاید تا 3 kb افزایش بدن
ولی پیشنهاد من که خیلی از این برنامه ها رو تست کردم DSL Speed V6 هست
تر تمیز ، مختصر و مفید
موفق باشید:40:

iCe m@n
30-03-2011, 02:16
سلام دوست عزیز با توجه به پست اولتون باید بگم هر برنامه ای در زمینه بالا بردن سرعت اینترنت وجود داره دروغه _البته نه کاملا، فقط در ایران این طوره _ برنامه هایی که سرعت اینترنت رو به صورت چشمگیری بالا ببرند از راه هایی مثل ه**ک ISP استفاده میکنند که الان فایده ندارند
بقیه برنامه های موجود از طریق دستکاری در رجیستری و کاهش پهنای باند مورد نیاز خود ویندوز و ... سرعت رو بالا میبرند که اونا هم بد نیست ولی سرعت رو شاید شاید تا 3 kb افزایش بدن
ولی پیشنهاد من که خیلی از این برنامه ها رو تست کردم DSL Speed V6 هست
تر تمیز ، مختصر و مفید
موفق باشید:40:

ممنون عزیز لینک این DSL Speed V6 رو میشه بزاری؟:46:

mossiplayer
30-03-2011, 16:18
دوست عزیز بهترین نرم افزار دانلود Dap 10
اگه می خوای اونو دانلود کنی برو تو سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
این ورژن برنامه سرعت دانلود 2تا3برابر می کنه

haghi252
07-05-2011, 15:09
سلام دوستان
پیشنهاد من این برنامه ها هستش
مرورگر : Netscape Navigator
مدیریت دانلود : Orbit
برنامه کمکی : Flashspeed 200 3.7
هر سه باز باشن سرعت از حد نرمال که میگن بالاتر میره خودم دارم استفاده میکنم چند دانلود باهم سرعت هرکدوم به 43 میرسه و تعداد دانلود از 4 تا که بگذره سرعت کمتر میشه دانلود منیجر سرعت پیج رو کم میکنه ولی Orbit کم نمیکنه

FOURTH RETURN
07-05-2011, 20:50
والا اگه میشد با داپ راحت مثل آِی دی ام فیلمهای یوتوب و کلا فیلم و آهنگها رو دانلود کرد من داپ رو انتخاب میکردم اما بدلیلی که گفتم از آی دی ام استفاده میکنم