PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد در کانادا !!؟

shab_2008
23-03-2011, 22:26
سلام دوستان

من 2 سال دیگه در لیسانس رشته عمران نقشه برداری رو امید به خدا میگیرم و قصد دارم این رشته رو در مقطع ارشد در خارج از کشور و کانادا ادامه بدم. دانشگاه ما اگر بخواهیم مارو برای ادامه تحصیل به دانشگاه New Braunswick در کشور کانادا معرفی میکنه البته به صورت بورسیه نیست و هزینه هاش با خودمونه!

حالا دو تا سوال داشتم :

1: هزینه های ادامه تحصیل در مقطع ارشد اونجا حدودا ترمی چقدر ممکنه پامون در بیاد ؟

2: سربازی رو باید چیکار کنم؟ آیا اجازه خروج از کشور برای ادامه تحصیل به من میدن؟

ممنون

Bs_panzer
12-04-2011, 14:45
سلام دوستان

من 2 سال دیگه در لیسانس رشته عمران نقشه برداری رو امید به خدا میگیرم و قصد دارم این رشته رو در مقطع ارشد در خارج از کشور و کانادا ادامه بدم. دانشگاه ما اگر بخواهیم مارو برای ادامه تحصیل به دانشگاه New Braunswick در کشور کانادا معرفی میکنه البته به صورت بورسیه نیست و هزینه هاش با خودمونه!

حالا دو تا سوال داشتم :

1: هزینه های ادامه تحصیل در مقطع ارشد اونجا حدودا ترمی چقدر ممکنه پامون در بیاد ؟

2: سربازی رو باید چیکار کنم؟ آیا اجازه خروج از کشور برای ادامه تحصیل به من میدن؟

ممنون

حداقل 30 هزار دلاز بدون فاند براتون میوفته... (در سال)

18 میلیون یا سندی معادل آن را در سازمان نظام وظیفه میذارید اما قبلش باید تو وزارت علوم پرونده تشکیل بدید

که براتون پاسپورت 2 ساله صادر می کنن اگه اشتباه نکنم

در کل کانادا رو توصیه نمی کنم اگه بعدش میخوای زندگی کنی