PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Iphone 3GS یا HTC Desire HD؟

Shahab_H
23-03-2011, 10:50
با سلام

بالاخره تصمیم گرفتم برم گوشی بگیرم و گزینه های نهاییم این 2 گوشی هستن!
به نظرتون کدوم بهتره؟ کلا گوشی تو رنج 600 غیر از اینا چی رو پیشنهاد می دین؟

P I R A N H A
23-03-2011, 11:38
ازبین این دوگوشی بی شک دیزایراچ دی بالاتره گوشی دیگه تواین رنج گلکسی اس هست

Zalamen
23-03-2011, 12:09
3GS رزولوشنش و کیفیت صفحه اش و دوربینش مخصوصا اگه Iphone4 یا GalaxyS رو دیده باشی خیلی کم به نظر میاد به نظر من این بزرگترین ایرادشه در حال حاضر.اگه حتما می خوای بین این 2 تا باشه به نظر من DHD رو بگیر ولی میتونی GalaxyS رو هم جزو گزینه هات قرار بدی.

Mig33
23-03-2011, 17:45
تو این رنج قیمت شما :
دیزایر قطعا بهتره ... البته دیزایر کمی ضعف تو باتری داره که اگه برات مهم نباشه که هیچ ، اگه مهمه برو گالکسی اس بگیر ...

SHIRIN ENTEHARI
23-03-2011, 19:37
اچ تی سی خیلی بهتره از آیپون مخصصا از نظر پردازنده

Shahab_H
23-03-2011, 20:07
از Galaxy خیلی تعریف میشنوم، اما نمی دونم چرا می بینمش ازش خوشم نمیاد :31:
بین اون دو تا نظر خودم بیشتر رو Desire HD هست ولی از 1 طرف 1 کار HTC رو قبول ندارم اونم اینه که خیلی زود زود گوشی می ده بیرون گوشیاش زود قدیمی میشن ولی Apple سالی 1 گوشی میده و هنوزم مثلا IPhone 3GS هنوز از رده خارج نشده!
نمی تونم تصمیم بگیرم! :41:

Shahab_H
23-03-2011, 21:34
1 سوال دیگه! بازی Angry Birds برای Android هم موجوده؟ یعنی می دونم هست ولی قسمت های جدیدش که میاد برای Android هم میاد و همون کیفیت رو داره؟

Mig33
23-03-2011, 21:50
اطمینان داشته باش پیروز پلاتفرم های گوشی های موبایل اندرویده ... این آینده که میگم از الان شروع شده ...برای یک پیروز میشه شرکتی ریسک کنه و نرم افزارشو براش آپدیت نکنه؟!!!!!!!!!
رو اندروید هم شک نکن یه شرکتی پشتشه که برنامه داره برای دنیا ( گوگل با کلاد کامپیوتینگ ) و یکی از ابزارهای موثر برای پیروزی در این جبهه اندرویده ....
من خودم بهت میگم HTC البته اون بحث باتری رو در نظر داشته باش باقی قضایا حله

Zalamen
23-03-2011, 22:55
1 سوال دیگه! بازی Angry Birds برای Android هم موجوده؟ یعنی می دونم هست ولی قسمت های جدیدش که میاد برای Android هم میاد و همون کیفیت رو داره؟

آره هست و نسخه های جدیدش میاد.من رو Galaxy S امتحان نکردم باید خوب اجرا بشه.ولی مثلا روی Desire سرعت فریم خوبی نداشت و فیزیکش هم به کاملی Iphone نبود.

گرافيكار
24-03-2011, 01:08
كلا 3gs اصلا در حد سوپر گوشيهاي روز بازار نيست
نه دوربين نه سخت افزار نه صفحه نمايش نه حساسيت تاچ

Shahab_H
24-03-2011, 18:51
ممنون از همتون، تصمیم گرفتم D HD بگیرم

قبلا دوستام گوشیای HTC گرفته بودن مشکل با فارسی ساز داشتن می گفتن یا باید فارسی ساز کم حجم و مشکل دار ریخت یا سرعت میاد پایین! الان این مشکل هنوزم هست؟
رو خودشون هست یا خودم باید نصب کنم؟ سخته؟

Shahab_H
26-03-2011, 12:56
HTC Inspire 4G چطور؟ ایران میاد؟ قیمتش فکر می کنید چه قدره؟
مشخصاتش خیلی شبیه Desire HD ئه ولی پردازندش قوی تره

Scud_MD2
28-03-2011, 18:48
HTC Inspire 4G چطور؟ ایران میاد؟ قیمتش فکر می کنید چه قدره؟
مشخصاتش خیلی شبیه Desire HD ئه ولی پردازندش قوی تره

بجز پشتيباني از 4G (كه حالا حالاها ايران نمياد) و صفحه نمايش بهتر S-LCD تفاوت چنداني نداره
به نظر من همون ديزاير اچ دي بگير بهتره.

HEGMATANEH
28-03-2011, 20:05
دوستان عزیز شما مثل اینکه شما قدرت تکنولوژی دنیارو یعنی اپل رو دست کم گرفتین و مثل اینکه کسی اینجا با آی مک کار نکرده تا ببیننید که حتی 1 هزارم ثانیه مکث نداره ساپورتشم از طرف اپل عالیه و بی نقصه

Scud_MD2
28-03-2011, 21:54
دوستان عزیز شما مثل اینکه شما قدرت تکنولوژی دنیارو یعنی اپل رو دست کم گرفتین و مثل اینکه کسی اینجا با آی مک کار نکرده تا ببیننید که حتی 1 هزارم ثانیه مکث نداره ساپورتشم از طرف اپل عالیه و بی نقصه

درسته ولي iPhone 3Gs ديگه قديمي شده و بجز سيستم عاملش (iOS) برتري چنداني نسبت به HTC Desire HD نداره هم از نظر CPU كم مياره و هم از نظر دوربين

profMan
28-03-2011, 22:14
درسته ولي iPhone 3Gs ديگه قديمي شده و بجز سيستم عاملش (iOS) برتري چنداني نسبت به HTC Desire HD نداره هم از نظر CPU كم مياره و هم از نظر دوربين گوشی که فقط دوربین و سی پی یو نیست . از نظر سیستم عامل واقعا بسیار قوی هست . اینکه بازی هایی که برای این گوشی هست و همینطور نرم افزار واقعا زیاد و عالی و بسیار با گرافیک هستند. صفحه ی قبل خوندم حساسیت تاچش کمه ! کی همچین حرفی زده ؟
بعدش گوش اپل رو با چیزه دیگه ایی قاطی نکنید. البته خودم اپل ندارم و از هیمن HTC دارم. اما جدا" اگر در کنار یک "اپل باز" باایستید تا کارایی گوشیشو به رخ بکشه شما با گوشی HTC جدا چیزی واسعه گفتن ندارید. واسعه خودم پیش اومده که دارم میگم . واقعا هر جوررر نرم افزار و بازی و چیز های سرگرمی براش هست . هر جورررر !!!!
منم مثه شما دو دل شده بودم . ولی اشتباه کرده بودم. نمیگم برای HTC بازی کم هست اما نمره ی من از 20 بهش 10 هست نسبت به اپل /.

.:PAR3A:.
28-03-2011, 23:04
من خودم طرفدار 100% اپلم...
با این حال می گم Desire HD بگیرید... البته این گوشی از نظر باتری ضعیف عمل کرده...
iPhone 3GS در حال حاضر خیلی قدیمیه... تکنولوژی بکار رفته در اون اصلا کارایی نداره... رزولوشن صفحش پایینه و در نتیجه با خیلی از اپ ها و بازی های جدید مشکل خواهید داشت...
دیزایر اچ دی خیلی انتخاب بهتریه...

Scud_MD2
29-03-2011, 01:11
حذف شود...

Scud_MD2
29-03-2011, 01:16
گوشی که فقط دوربین و سی پی یو نیست . از نظر سیستم عامل واقعا بسیار قوی هست . اینکه بازی هایی که برای این گوشی هست و همینطور نرم افزار واقعا زیاد و عالی و بسیار با گرافیک هستند. صفحه ی قبل خوندم حساسیت تاچش کمه ! کی همچین حرفی زده ؟
بعدش گوش اپل رو با چیزه دیگه ایی قاطی نکنید. البته خودم اپل ندارم و از هیمن HTC دارم. اما جدا" اگر در کنار یک "اپل باز" باایستید تا کارایی گوشیشو به رخ بکشه شما با گوشی HTC جدا چیزی واسعه گفتن ندارید. واسعه خودم پیش اومده که دارم میگم . واقعا هر جوررر نرم افزار و بازی و چیز های سرگرمی براش هست . هر جورررر !!!!
منم مثه شما دو دل شده بودم . ولی اشتباه کرده بودم. نمیگم برای HTC بازی کم هست اما نمره ی من از 20 بهش 10 هست نسبت به اپل /.

دوست عزيز منم گفتم كه بجز سيستم عامل (iOS) برتري ديگري نسبته به HTC Desire HD نداره.
كسي در خوب بودن سيستم عامل اپل شك نداره ولي خود گوشي iPhone 3Gs از نظر رزولويشن و سي پي يو نسبته به HTC Desire HD كم مياره و همچنين بازي گرافيكي و جديدي رو كه براي iPhone 4 ساخته ميشه رو نميتونه جواب گو باشه و اين در صورتيه كه همون بازي ها براي اندرويد ساخته ميشن و ديزاير اچ دي به خوبي ساپورت ميكنه مثل مدرن كمبات 2, آسفالت 6 هر چند در گرافيك كمي تفاوت دارند و در نرم افزار هم با وجود اين كه چند سالي از اندرويد نميگذره نرم افزارهاي زياد و كاربرديي براي اندرويد اومده بازم ميگم هر چند به پاي اپل نميرسه ولي در نوع خودش بعد iOS بهترينه.
اگر كسي براش فقط و فقط سيستم عامل مهم باشه و ديگر اجزا گوشي مثل CPU, RAM, دوربين و... براش مهم نباشه به نظر من iPhone 3Gs گوشي مناسب تري نسبته به ديزاير اچ دي ميباشد.
موفق باشي

sAeEd_kHaAn
29-03-2011, 09:22
گوشی که فقط دوربین و سی پی یو نیست

چه جمله پر باري پس به چي ميگن گوشي ؟ :31:

profMan
29-03-2011, 10:45
...حذف....

profMan
29-03-2011, 11:10
چه جمله پر باري پس به چي ميگن گوشي ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
گوشی که فقط دوربین و سی پی یو نیست + توضیح در پست خودم
جدا" شما گوسی رو فقط در این دو المان میبینین ؟

sAeEd_kHaAn
30-03-2011, 11:02
گوشی که فقط دوربین و سی پی یو نیست + توضیح در پست خودم
جدا" شما گوسی رو فقط در این دو المان میبینین ؟
گوشي خوب تشكيل ميشه از سخت افزار و نرم افزار خوب
دوربين - سي پي يو - رم و ..... اينا كه همش ديزاير اچ دي قدي تره ميمونه سيستم عامل كه اندروئيد مك رو جا گداشت جهت اطلاعتون گغتم گرچه اينم درنظر داشته باش قيمت ايفون 2 برابر ديزاير اچ دي هست عزيز

maziarzar
02-04-2011, 12:37
دوربین دیزایر اچ دی که درحد گالکسی هست سرعت گالکسی هم بهتره