PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید عینک آفتابی مناسب

صفحه ها : [1] 2

amir_ata_21
23-03-2011, 09:03
دوستان فکر کنم که فروم این تایپیک کم داشت:18:
به نظر شما چه عینک آفتابی از لحاظ قیمت و مارک و استانداردها مناسب تر است؟
لطفا دوستان از عینک آفتابی خودشونم بگن
من تازه چشمامو عمل کرئم(لازک) یه عینک آفتابی پلایز بهم پیشنهاد کنید:31:
مرسی دوستان:11:

Saeed System
24-03-2011, 12:47
خرید عینک آفتابی تو ایران یه حالتی داره که هر چی پول بیشتر بدی به نفعته. هر چی کمتر بدی چشمت آسیب میبینه.

عینک آفتابیهای دستفروشها بیشترشون قلابی و غیر استاندارده .

عینک آفتابی باید پلاریزد باشه . ضد uv باشه . و آنتی رفلکس هم باشه خوبه. عدسیش موج نداشته باشه.

عمدتا عینک خوب از 30 تومن شورع میشه تا تو تهران من 600 هزار تومنی هم قیمت گرفتم.

برای تست پلاریزد بهتون یه عکس کوچیک میدن که وقتی عینک رو میزنه یه نصویر دیگه هم میبینی یا اینکه تصویر کامل میشه.

برا یتست uv دستگاه تستش هست که عدد 400 نمایانگر ضد uv بودن عدسیه.

تست آنتی رفلکس هم با حاله رنگی عدسی ( حاله بنفش) ( حاله سبز) به راحتی میشه فهمید.

مکارکها هم زیادن . معروفتریناشون رو که همه هم میدونن احتیاجی به گفتن نیست . police - rayban - adidas - poma

همه مارکها یارجینال ..خوب و استاندارد هستند. حتی من 6 سال پیش یه عینک پوما خریدم 70 تومن بردم پیش اپتومتریست

با لنزومترش نگاه کرد گفت خیلی عدسی عالیه اصلا موج نداره و خیلی کمک میکنه به داشتن دید خوب و عالی.

این 2 عکس رو هم خودم گرفتم دستگاه تست uv و تست پلاروید

تست UV
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تست polarized

Pessimist
24-03-2011, 12:53
البته هیچ وقت گرون بودن عینک دلیل بر بهتر بودن نبوده و نیست.
اگه میخوای بفهمی عینک که میخوای بخری استاندارد هست یا نه فقط کافیه با اون عینک به یه کاغذ شطرنجی نگاه کنی اگه خطها صاف دیده میشدن بدون عینک استاندارد هست در غیر اینصورت از خریدنش خودداری کن.
به نظر من این ساده ترین راه برای تشخیص عینک خوب هست.

nikaien
25-03-2011, 11:12
عينك آفتابي پلاريز كه قيمت مناسبي داره. از 5000 تومن شروع ميشه به بالا كه از نظر كيفيت ديد هيچ فرقي با هم ديگه نميكنند.
عينك مارك دار خيلي گرونه و راحت هم گم ميشه.
من عينك 5 توماني داشتم كه سالها برام كار كرده و خسته شدم انداختم دور و يه ماركدار 150 توماني گرفتم و بعد از چند روز نميدونم چي شد از تو ماشينم گم شد!

shir_farhad
25-03-2011, 11:28
یه سوای داشتم.

این عینکای آفتابی که فریمشون فلزیه داغ نمیشن توی تابستون؟

a.z.p.z
25-03-2011, 12:32
ببین اگه میخوای پول بذاری میتونی بری ray ban بخری البته نمیدونم چقدر میخوای خرج بکنی فقط از جای درستش بخر که فیک بهت نندازن البته قیمت فیک هاش اصلا در حد قیمت اصلی هاش نیست و بسته به نوع شیشه عینک هم قیمت هاش فرق میکنه -
این برند بیشتر به خاطر نوع شیشه ش پیشنهاد میشه نه طرح فریم و ...
اگه تا 300 بتونی خرج کنی مدل های خوبی رو میتونی بخری -- البته ارزون تر هم هست حدودای 200 .

MOHAMMAD MM
25-03-2011, 13:22
دوست عزیز اگر تو تهران هستین به میدان فلسطین مراجعه کنید
عینک اصل ray . ban که قیمتش 200000 هزار تومن هست عینک مناسبی هست

golshahi
27-03-2011, 11:13
سلام دوستان،
عینک فروش های قابل اعتماد که جنس مارک میفروشند رو معرفی بفرمایید.
دوست من برای تعطیلات نوروز به اصفهان اومده و قصد داره از اینجا عینک آفتابی بخره، متاسفانه امکان رفتن به تهران رو نداره وگر نه از خیابان فلسطین خرید میکرد.

ممنونم

shoorangiz
27-03-2011, 15:22
عینک آفتابی باید uv400 یا 100% uv باشه یعنی که اشعه فرابنفش رو بگیره ... پلارایز و اینا چیزهای اضافه هست... عینک آفتابی رو میتونید بدون مارک بگیرید اما حتما به فروشنده بگید که براتون تست کنه که uv400 باشه .. میتونید هم از جاهای معتبر برند های Ray-Ban یا Police بگیرید .

Pessimist
27-03-2011, 18:46
دوست عزیز اگر تو تهران هستین به میدان فلسطین مراجعه کنید
عینک اصل ray . ban که قیمتش 200000 هزار تومن هست عینک مناسبی هست

دوست عزیز شما فکر میکنی همه مردم حاضر میشن 200 هزار تومن بدن بابت یه عینک؟

saber65
28-03-2011, 10:01
سلام من ساکن تهران نیستم،یه سئوالی داشتم این خیابون فلسطین که گفتید بورس عینک فروشهاست؟؟؟؟

amir_ata_21
28-03-2011, 11:57
سلام من ساکن تهران نیستم،یه سئوالی داشتم این خیابون فلسطین که گفتید بورس عینک فروشهاست؟؟؟؟
بله
البته از چهار راه فلسطین تا میدون فلسطین:27:

Hessam_7800gtx
28-03-2011, 12:56
نه داداش حتی 160 170 نومنیاشم اصل نیستن!!!چه برسه به این

awador
28-03-2011, 13:09
اگر قصد خرید عینک آفتابی خوب و استاندارد رو دارید باید چند نکته رو در نظر گرفت:
1-عینک باید uv داشته باشد که بالا ترین سطح آن 400 است.
2-از فروشندگان عینکی که دستگاه اندازه گیری uv دارند خرید کرده و از آنها بخواهید که عینک را تست کنند.
3-عینک باید polarized باشد یعنی بتواند سایه های زائد را حذف کند.
4-قیمت عینک در بندرهای جنوبی کشور بسیار ارزان تر از شهر های دیگر است.یکی از این بندرگاه ها بندر گناوه است.
5-از خرید عینک غیر استاندارد به شدت بپرهیزید زیرا آسیب های جدی به چشم وارد می کند.

mokhtar
28-03-2011, 14:25
این 29 تومانی ها تابلو تقلبی هست این عینک خودم هست مارک دار هم هست که مزیت هایی داره جایی کمتر میبینی و سبک هست و جنس خوب
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تقریبان این مدل هست ولی بالاش یه تیکه چرم داره که قیمتش اگع گیر بیارین 350 -400 هست

ریبن هم خوبه اگه قیمت خوب و اصلی گبر بیاری تا چه حدود میخوای بخری؟؟

amir_ata_21
28-03-2011, 18:54
این 29 تومانی ها تابلو تقلبی هست این عینک خودم هست مارک دار هم هست که مزیت هایی داره جایی کمتر میبینی و سبک هست و جنس خوب

تقریبان این مدل هست ولی بالاش یه تیکه چرم داره که قیمتش اگع گیر بیارین 350 -400 هست

ریبن هم خوبه اگه قیمت خوب و اصلی گبر بیاری تا چه حدود میخوای بخری؟؟
30-100 تومن می خوام
مرسی:11:

DJ POLESTAR
03-04-2011, 13:51
دوستان با 50، 60 تومن میشه یه عینک خوب و بدردبخور خرید؟
آخه ما پول 200، 300 تومن داریم اما دلمان نمی آید خرج یه عینک کنیم!:31:
من شدیدا به یه عینک آفتابی نیاز دارم اما نمیدونم با این مقدار پول چی بخرم، چه مارکی،... که سرمان کلاه نرود!

Lord-Babak
03-04-2011, 16:12
راستش من یه عینک ریبن از این فروشگاه های اینترنتی گرفتم 29 تومان یو ویشم بعدا اندازه گرفتم 385 بود
ولی یکی از شیشه هاش یه لک خیلی کوچیک داره که اصن هر کاری کردم پاک نشدو توصیه میکنم از اینترنت عینک نخرین:13:
ولی در کل خوبه و یو وی 385 به نظرم 29 تومان می ارزه
تو چند تا مغازه هم ریبن دیدم دقیقا مثه ماله خودم ولی یو ویشون 400 بود میگفت 60 تومان

saber65
04-04-2011, 23:56
سلام
خلاصه میشه به این فروشنده ها اعتماد کرد؟
جایی سراغ دارید که منصف باشه؟

printemps
05-04-2011, 18:25
اگه ممکنه کلکها و مواردی که ممکنه باهاش خریدار رو فریب بدن رو هم بگید.
مثلا من شنیدم گاهی تصاویری هم که واسه تست پلارایز نشون میدن قابل اعتماد نیست
ایا این درسته؟ یا همچین چیزی امکان نداره و تصاویر اگه با عینک واضح و خوب نشون داده بشن کافیه؟

Megaupload
08-04-2011, 00:58
همه عینک ها خز شده ! یه عینک رو تو صورت 200 نفر میبینی !!

برند مورد علاقه بنده تو عینک آفتابی یک فشن دیزاینر ایتالیایی به نام Roberto Cavalli هست .
زنانه هاش خیلی حرفه ای و شیک هستند . در واقع 90% عینکاش دخترانه هست .

عینک مورد استفاده من roberto cavalli 385s هست که شیش ماه پیش از ایتالیا گرفتم .

البته اشتباه کردم گفتم ، میترسم اینم خز شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lord-Babak
08-04-2011, 16:30
اگه ممکنه کلکها و مواردی که ممکنه باهاش خریدار رو فریب بدن رو هم بگید.
مثلا من شنیدم گاهی تصاویری هم که واسه تست پلارایز نشون میدن قابل اعتماد نیست
ایا این درسته؟ یا همچین چیزی امکان نداره و تصاویر اگه با عینک واضح و خوب نشون داده بشن کافیه؟

من یه نکته ای که خودم مشاهده کردمو میگم:دی
بعضی وقتا 1لنز عینک یو ویش چهارصده و اونیکی صفر

saber65
10-04-2011, 13:42
دوستان هنگام خرید علاوه بر تست uv یه تست دیگه ای هم انجام میدن بابت سنجش میزان عبور یه اشعه ای که دقیق اسمش نمیدونم، اگه کسی در مورد این تست اطلاعات داره میشه راهنمایی کنه؟

mokhtar
10-04-2011, 15:19

برند مورد علاقه بنده تو عینک آفتابی یک فشن دیزاینر ایتالیایی به نام Roberto Cavalli هست .

البته اشتباه کردم گفتم ، میترسم اینم خز شه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه همشون طرح ریبن زیاد شده کاوالی مارک خوبی هست این مدل ها اکثرن خز نمیشن

مال من هم مثل ریبن هست ولی یه چیزهاسی توش فرق داره و ایران خیلی کم میتونی ببینی

عینک فقط خریدش اونطرف بصرف هست چون هم اصل میخری و قیمت مناسب

اینجا کسی هست برای عینک مارک دار 300-تا 400 خرج کنه؟؟:)

amir_ata_21
10-04-2011, 15:54
دوستان نظرتون در مورد عینک های PAILOD چیه
اصل اصل با یوزرنیم و پسورد می ده 78 تومان

mokhtar
10-04-2011, 18:08
دوستان نظرتون در مورد عینک های PAILOD چیه
اصل اصل با یوزرنیم و پسورد می ده 78 تومان

زیاد مال نیست از نظر کیفیتی فقط تبلیغ یه سرچ کن اون طرف قیمت چند هست

M A M M U T
10-04-2011, 19:38
دوستان کسایی که عینک طبی میزنن چطور میتونن عینک آفتابی هم بزنن؟منظورم اینه مدلی خاصی برا این افراد هست؟

amir_ata_21
10-04-2011, 20:11
دوستان کسایی که عینک طبی میزنن چطور میتونن عینک آفتابی هم بزنن؟منظورم اینه مدلی خاصی برا این افراد هست؟
فتوکرومیک می تونید بزنید:46:

saber65
10-04-2011, 21:12
دوستان حالا که بحث داره داغ میشه یه چندتا فروشگاه خوب اگه سراغ دارید معرفی کنید(تهران یا کرج)

amir_ata_21
11-04-2011, 10:26
بورس فروشگاه های خوب تهران خیابان فلسطینه
از خیابان انقلاب تا میدون فلسطین یا همون کاخ سابق

night lord
18-04-2011, 09:15
اول بگم عینک فقط مارک های police و ray.ban حرفه ای نیستن . مارکهای دیگه ای هم هست ، مثل sergio martini ایتالیا که میدرنج هستن و robrto Cavalli که تو ایران بهترین برند به حساب میاد ولی هایرنجه و قیمت بالا .
عینکهای giorgio armani هم اگه اصلش رو پیدا کنی از برندهای فشن هستن که اصلا خز نمیشه و لنگش نیست و
ultra high renge هستن!!!!! چون پول مارکو سمپل بودنو ازت میگیرن .

اگر قصد خرید عینک آفتابی خوب و استاندارد رو دارید باید چند نکته رو در نظر گرفت:
1-عینک باید uv داشته باشد که بالا ترین سطح آن 400 است.
2-از فروشندگان عینکی که دستگاه اندازه گیری uv دارند خرید کرده و از آنها بخواهید که عینک را تست کنند.
3-عینک باید polarized باشد یعنی بتواند سایه های زائد را حذف کند.
4-قیمت عینک در بندرهای جنوبی کشور بسیار ارزان تر از شهر های دیگر است.یکی از این بندرگاه ها بندر گناوه است.
5-از خرید عینک غیر استاندارد به شدت بپرهیزید زیرا آسیب های جدی به چشم وارد می کند.

عینک پولاریزه به درد ماشین میخوره که تو اتوبان وقتی داری رانندگی میکنی اشعه های خورشید که میفته تو دید و اذیت میکنه رو حذف میکنه .
نکته دیگه اصلا بندر گناوه و شهرهای جنوبی به درد عینک خریدن نمیخوره . من همین عید 8 روز گناوه بودن خرید زیاد کردیم که چه ارز کنم(دیگه کلاهم اونطرفها بیفته نمیرم وردارم) ، من خودم دنبال عینک پدر مارد دار بودم ، چون حرفایی مثل حرف شمار و شنیده بودم . اما 99درصد عینکاش
آشغال و به درد نخور بودن . حتی یه بسته بندی شکیل هم نداشتن . اون یه درصد هم به چشم من نیومد .
عینک اوریجینال به غیر از استانداردها بسته بندی شکیل هم داره . مثلا عینک ray.ban (فرم تخمه مرغی) اصلش
یه بسته بندی چوبی بسیار شکیل داره و یه قطره پاک کننده و یه دستمال و یه مدال که خیلی خشگله به قیمت 280 تومن .
البته تمام عینک ها اینطور نیستن ولی وقتی پول زیاد میدی باید اینارو مدنظر داشته باشی .

بابا ربرتو کاوالی داری میترسی خز بشه؟؟؟ مارک رو عینکت کلی میرزه . نترس خز نمیشه .

نه همشون طرح ریبن زیاد شده کاوالی مارک خوبی هست این مدل ها اکثرن خز نمیشن

مال من هم مثل ریبن هست ولی یه چیزهاسی توش فرق داره و ایران خیلی کم میتونی ببینی

عینک فقط خریدش اونطرف بصرف هست چون هم اصل میخری و قیمت مناسب

اینجا کسی هست برای عینک مارک دار 300-تا 400 خرج کنه؟؟:)

300-400 تومن اگه بخوای شیک باشی و باهاش برای اینو اون قیافه بیای میارزه اگه یه جایی بزنی عینکتو که بدونن چی رو چشاته . ولی اگه جاهایی که نمیدونن عینکت چیه بری . میگن اینو نگا ، 300- تومن پول این عینکو دادی؟؟؟؟؟!!!!؟!؟!؟!؟!:13:

mokhtar
18-04-2011, 17:37
اره دیگه اونم هست بستگی داره کجا بزنی الان من بعضی وقت ها بگم 400 میارزه یارو باورش نمیکنه ولی این معمولی و تقلبی ها از دور داد میزنه:)

kasra_khan2003
18-04-2011, 22:44
متاسفانه قیمت عینک های اصل ( مثل Rayban ) تو ایران گرمی ( به قیمت طلا! ) هست. در صورتی که تو واقعیت اینجوری نیست.

یکی از دوستان من، خودش تو یکی از شهرستانای گیلان عینک فروشی داره و بخاطر افرادی که تو مرز داره، وارد کننده عمده این عینک ها هست، حتی به اکثر مغازه های شیک و بالای شهر رشت هم میفروشه.

خودم به شخصه دیدم عینکی که تو خونش به من نشون داده و قیمتش رو 80 تومن زده، فرداش برده داده به یه مغازه دار فروخته و طرف تو ویترین 310 تومن گذاشته!!!

دلیلش هم اینه که، شما اگه بخوای عینک بفروشین، یا باید دستفروش باشین، یا مدرک تحصیلیش رو داشته باشین ( چشم پزشکی یا یه چیزی تو این مایه ها ) در واقع یکی با لیسانس حقوق نمیتونه بیاد عینک فروشی بزنه. دلیل اینکه اکثرا دیده میشه عینک فروشی ها کار اصلیشون عینک طبی هست همینه. ( حالا استثنا اگه دیدید، نیاید بگید فلانی اونجوریه، اینجا ایرانه! )

sam_sami_2000
19-04-2011, 00:44
متاسفانه قیمت عینک های اصل ( مثل Rayban ) تو ایران گرمی ( به قیمت طلا! ) هست. در صورتی که تو واقعیت اینجوری نیست.

یکی از دوستان من، خودش تو یکی از شهرستانای گیلان عینک فروشی داره و بخاطر افرادی که تو مرز داره، وارد کننده عمده این عینک ها هست، حتی به اکثر مغازه های شیک و بالای شهر رشت هم میفروشه.

خودم به شخصه دیدم عینکی که تو خونش به من نشون داده و قیمتش رو 80 تومن زده، فرداش برده داده به یه مغازه دار فروخته و طرف تو ویترین 310 تومن گذاشته!!!

دلیلش هم اینه که، شما اگه بخوای عینک بفروشین، یا باید دستفروش باشین، یا مدرک تحصیلیش رو داشته باشین ( چشم پزشکی یا یه چیزی تو این مایه ها ) در واقع یکی با لیسانس حقوق نمیتونه بیاد عینک فروشی بزنه. دلیل اینکه اکثرا دیده میشه عینک فروشی ها کار اصلیشون عینک طبی هست همینه. ( حالا استثنا اگه دیدید، نیاید بگید فلانی اونجوریه، اینجا ایرانه! )

حاجی اینجوریم نیست ... شما بری سایت Rayban قیمت عینک هاشو زده ! بله اینجا حدود 40-50 تومان گرونتر هست ولی اینجوریم نیست که عینک 80 تومنی رو بشه 310 فروخت !! (حداقل جاهایی که من میشناسم و معتبر هستند.)

dashamir_007
19-04-2011, 14:32
دوستانی که خانوادشون بیمه طلایی دارند میتونند برن عینک فروشی هم عینک طبی بخرن هم به عینک فروش بگن ی پیش فاکتور دیگه بهشون بده وبجاش عینک آفتابی بگیرن
خوب بید:31:

mokhtar
19-04-2011, 18:41
حاجی اینجوریم نیست ... شما بری سایت Rayban قیمت عینک هاشو زده ! بله اینجا حدود 40-50 تومان گرونتر هست ولی اینجوریم نیست که عینک 80 تومنی رو بشه 310 فروخت !! (حداقل جاهایی که من میشناسم و معتبر هستند.)

بستگی داره تا اونجا که جا دارن میندازن:) یه عینک فروشی هست تو جردن چنان میندازن که نگو فقط اسم در کرده به اسم چلسی هست ولی کار اصل بهت میده

kasra_khan2003
20-04-2011, 18:11

بله، حق با شماست. اما اون قیمت، با مالیات و تو تک فروشی هست! نه حالت قاچاق و خرید کلی... به هر حال، شما بیا من این عینک رو بهت بدم، ببر هرجا نشون بده، اگه گفت اصل نیست، بیا پولتو بگیر.

+

ضمن اینکه، برخی عینک های تو سایت Rayban مدل های خاصی هستن که قیمتش بیشتر از 80 تومن هست. مثلا الان چند وقتی هست که Rayban عینک پولورایز هم میده بیرون که قیمتش بیشتره.

marygol
21-04-2011, 20:05
حالا شما مغازه ای میشناسین که واقعا کاراش اصل باشه و مناسب؟

Retired User
14-05-2011, 18:16
سلام
من امروز رفتم یه عبنک از مارک FERAUD گرفتم ولی صحبتی درباره ضد اشعه بودن و ماورا بنفش نکردم
بدون دستگاه هم میشه تشخیص داد ؟
راستی قیمتش 80 تومنه

amir_ata_21
14-05-2011, 21:34
سلام
من امروز رفتم یه عبنک از مارک FERAUD گرفتم ولی صحبتی درباره ضد اشعه بودن و ماورا بنفش نکردم
بدون دستگاه هم میشه تشخیص داد ؟
راستی قیمتش 80 تومنه
فکر نکنم بشه
من عینک Matrix خریدم از میدون فلسطین پلاریزه و UV400
58,000:31:

dokhtaremashreghi1
19-05-2011, 23:07
یه عینک یو وی و پلاریزه بخر، از مغازه بخر، گول قیمتش رو نخور که بگی زیادتر باشه بهتره ، ولی زیر 30 تومان هم نخر. تو که چشمات رو عمل کردی باید با دکترت مشورت کنی و بگی واست عینک طبی بنویسه . . .

javady
22-05-2011, 21:58
دوستان میشه عینک آفتابی رو از سایت های فروش عینک خرید آیا کسی اینکار رو کرده؟؟ میشه اعتماد کرد به خرید؟؟؟

نظرتون چیه ؟ اگر کسی سایت فروش عینک های آفتابی رو داره برام بزاره ممنون میشم..

Ezel
23-05-2011, 10:26
دوستان میشه عینک آفتابی رو از سایت های فروش عینک خرید آیا کسی اینکار رو کرده؟؟ میشه اعتماد کرد به خرید؟؟؟

اگر نحوه ی پرداخت ، پرداخت پول به مامور پست در ازای تحویل کالا باشه که مشکلی نیست ، اما اگر پرداخت آنلاین بخواد که چندان قابل اعتماد نیست .

نظرتون چیه ؟ اگر کسی سایت فروش عینک های آفتابی رو داره برام بزاره ممنون میشم..

این مورد خلاف قوانین هست /

موفق باشید .

hamsah
25-05-2011, 15:31
سلام.
نظرتون راجع به عینک Fits چیه؟
قیمت 60 تومن.
UV 400 و پلاریزه هم هست

a.z.p.z
26-05-2011, 10:23
60 تومن ؟ من عینک های پلاریزه با این قیمت ندیده بودم اکثرا قیمت بالا هستن ...
*البته هیچ اطلاعی در مورد این عینک ندارم.

amir_ata_21
26-05-2011, 12:54
من خودم عینک آفتابی Matrix رو از میدون فلسطین خریدم 58 تومن
uv400 و پلاریزه است
تست شده
ضمنا این عینک کره ای است

avator20002000
27-05-2011, 12:39
سلام دوستان من عینکی هستم خواستم ببینم چه جوری می تونم عینک افتابی بگیرم چون من عینکی هستم و با عینک افتابی خوب نمی بینم.باید چه عینکی بگیرم؟میشه بگم یه شیشه بهش اضافه کنه یا اصلا برای افراد عینکی چه جوری عینک افتابی استفاده میشه؟

senaps
10-06-2011, 23:14
سلام...
راستش خیلی شده عینک خریدم 20-30 تومن،ولی دوستان بهم گفتن که تقلبیه و به چشمم اسیب میزنه!!
یه عینک افتابی،دقیقا باید چه ویژگی هایی داشته باشه که بدوینم به چشم اسیب نمیزنه و راحت بخریم...؟!
یه سری عینک های مناسب معرفی میکنین؟!!

senaps
10-06-2011, 23:46
سلام...
رفقا تو ایلام که کسی نداریم اینجا!!
تا جای هم که من دیدم،عینک فروشی ها،دم و دستگاه ندارن!!فقط بهت بیاد و بعدش میخریش!!
عینک ها رو وقتی میذاری رو چش باید چجوری باشه؟!
ما یه عینکی گرفتیم 25 تومن،(ما یعنی من!!) وقتی میذارم رو چشم،رنگ ها رو طبیعی میکنه و به وضوح باعث میشه که نر ها بهتر نمایش داده بشن!! جاهایی که تست کردم تقریبا دیدی نداشتم،این عینکه بدون مشکل نشون داده!!
البته،داداشم نمیدونم شلمچه کجا یه دونه از دست فروشی با این هدف گرفته بود که به من نشون بده که درست کردن رنگ ها نوشنه ی خوب بودن عینک نیست!! اون عینک،با عینک تنها تفاوتش،23 هزار تومن ارزون تر بودنش هست!!:41:

سایت وط ن دانل ود،این عینک های ریبن رو گذاشته 23 تا!! داستانش چیه؟! این سایت با این همه مثبت بودن و تلاش برای دانلود و اینا،کلاه برداری میکنه؟! و این عینک ها تقلبی هستن؟!
لینک مربوطه:(البته تبلیغات سایت هستش!)

Meek
29-06-2011, 22:27
سلام سوال داشتم
یک عینک رو هم روی چشم دخترا می بینیم و هم رو چشم پسرا یه مدل و یه شکل!
حالا از کجا بفهمیم این عینکه واقعا دخترونست یا پسرونه؟

من هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم و چون جدیدا چشمام اذیت میشه میخوام از عینک آفتابی استفاده کنم

ببخشید اگر سوالم ابتدایی بود

کلا مشخصه ای هست بشه فهمید دخترونست یا پسرونه؟

متشکرم

EhsanCPU
30-06-2011, 01:08
سلام سوال داشتم
یک عینک رو هم روی چشم دخترا می بینیم و هم رو چشم پسرا یه مدل و یه شکل!
حالا از کجا بفهمیم این عینکه واقعا دخترونست یا پسرونه؟

من هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم و چون جدیدا چشمام اذیت میشه میخوام از عینک آفتابی استفاده کنم

ببخشید اگر سوالم ابتدایی بود

کلا مشخصه ای هست بشه فهمید دخترونست یا پسرونه؟

متشکرم
عینک آفتابی اصولا مردونه و زنونه نداره به غیر از بعضی از مدلهای خاصش که از رنگ و حالت فریم میشه تشخیص داد که زنونه است

sia0368
30-06-2011, 19:46
لنز مشکی بهتره یا زرد؟جفتش uv داره

Meek
30-06-2011, 19:47
عینک آفتابی اصولا مردونه و زنونه نداره به غیر از بعضی از مدلهای خاصش که از رنگ و حالت فریم میشه تشخیص داد که زنونه است
متشکرم
چه مدل هایی؟چه طور تشخیص داده میشه؟
باید چه جور باشه که بگیم دخترونست یا پسرونه؟

با تشکر

joe_satriani
30-06-2011, 21:08
متشکرم
چه مدل هایی؟چه طور تشخیص داده میشه؟
باید چه جور باشه که بگیم دخترونست یا پسرونه؟

با تشکر

با سلام
مثلا اگه رنگش صورتی یا قرمز و اینا باشه معلوم میشه دخترونه هست
یا اینکه روی فریمش عکس قلب و اینطور چیزا باشه :20:
برندهای خاصی نیستن که بشه نام برد فقط دخترونه میزنن یا فقط پسرونه

موفق باشید.

faded
30-06-2011, 22:12
من چشمام شدیدا به نور حساس شده , رفتم دکتر گفت توی خونه حتما انتی رفلکس بزن تو خیابون هم آفتابی , حالا من آنتی رفلکس میزنم دماغم درد میاد با چشمام و پیشونیم , مشکل از چیه؟دوم اینکه من توی کمدمون ! یه چندتا عینک آفتابیه قدیمی پیدا کردم خیلی قدیمی اینا به درد میخوره؟ از کجا بفهمم که خوبن یا نه؟

EhsanCPU
01-07-2011, 13:31
من چشمام شدیدا به نور حساس شده , رفتم دکتر گفت توی خونه حتما انتی رفلکس بزن تو خیابون هم آفتابی , حالا من آنتی رفلکس میزنم دماغم درد میاد با چشمام و پیشونیم , مشکل از چیه؟دوم اینکه من توی کمدمون ! یه چندتا عینک آفتابیه قدیمی پیدا کردم خیلی قدیمی اینا به درد میخوره؟ از کجا بفهمم که خوبن یا نه؟
در رابطه با درد بینی چون شما عادت نداشتید در ابتدا طبیعیه ولی اگه مدت دار شد باید حتما عینکتون رو عوض کنین
در رابطه با خوب بودن عینک آفتابی یه دستگاههای تست وجود داره که اکثر عینک فروشها دارن که اشعه رو ازش عبور میدن و در صورت گرفتن اشعه دستگاه OK میده

farhad_persona
01-07-2011, 17:51
فکر نکنم بشه
من عینک Matrix خریدم از میدون فلسطین پلاریزه و UV400
58,000:31:
دوست عزیز میشه یه عکس بگذاری؟
از کدوم مغازه خریدی؟
و اینکه در مورد پلاریزه و UV مطمئن هستی؟

amir_ata_21
01-07-2011, 18:52
بلی دوست من تست پلاریز و UV رو،روی عینک انجام داد
نبش میدون فلسطین
اسمش یادم نیست ولی می دونم با ه شروع می شهیه شعبه دیگه و با کلاس ترم بالای میدون فلسطین داره ولی من به شما توصیه می کنم که از اون دور میدونی بگیرید
عکسشم در اسرع وقت می ذارم
دو ماهه دارمش،ماهه
در ضمن تو این رنج قیمت پلاریز و UV 400 طرح های مختلفی از عینک ماتریکس داره
به پا که گیج نشی ها

M A M M U T
01-07-2011, 20:36
دوستان کسایی که عینک طبی میزنن هیچ راهی نیست که عینک آفتابی هم بزنن؟(غیر از فوتوکرمیک)
آخه من یکی از دوستام گفت که یه عینک آفتابی هایی هست که پشت شیشه ش شیشه های طبی میزنن در نتیجه هم عینک آفتابیه هم طبی.... :18:
هم چین چیزی وجود داره؟

faded
01-07-2011, 21:23
در رابطه با درد بینی چون شما عادت نداشتید در ابتدا طبیعیه ولی اگه مدت دار شد باید حتما عینکتون رو عوض کنین
در رابطه با خوب بودن عینک آفتابی یه دستگاههای تست وجود داره که اکثر عینک فروشها دارن که اشعه رو ازش عبور میدن و در صورت گرفتن اشعه دستگاه OK میده
اگر یه عینک متفرقه رو ببرم تست میکنن؟ توی خونه راه حلی وجود داره که بشه تست کرد؟

M a R y a M i
01-07-2011, 21:29
من شنیدم این دستگاه ها رو جوری تنظیم میکنن که همونطور نشون میدن
نمونه ش هم اینکه دوستم یه عینک تقلبی رو برای تست برد
و جالبه تست شد
پلاریزه و یو وی 400 !!!!!!

avator20002000
01-07-2011, 22:06
کسی که عینک طبی میزنه باید چه جوری افتابی بگیره؟غیر فتو کرومیک

farhad_persona
02-07-2011, 01:31
بلی دوست من تست پلاریز و UV رو،روی عینک انجام داد
نبش میدون فلسطین
اسمش یادم نیست ولی می دونم با ه شروع می شهیه شعبه دیگه و با کلاس ترم بالای میدون فلسطین داره ولی من به شما توصیه می کنم که از اون دور میدونی بگیرید
عکسشم در اسرع وقت می ذارم
دو ماهه دارمش،ماهه
در ضمن تو این رنج قیمت پلاریز و UV 400 طرح های مختلفی از عینک ماتریکس داره
به پا که گیج نشی ها

خیلی ممنون. لطف کردین.

با توجه به گفته های دوستان چه قدر احتمال داره فروشنده های میدون فلسطین تقلب کنن؟:

من شنیدم این دستگاه ها رو جوری تنظیم میکنن که همونطور نشون میدن
نمونه ش هم اینکه دوستم یه عینک تقلبی رو برای تست برد
و جالبه تست شد
پلاریزه و یو وی 400 !!!!!!

senaps
02-07-2011, 07:56
دوستان این عینک هایی که میفروشن 30-40 تومن،یا 50-60 تومن تو سایت ها و شبکه های تلفیزیونی،اینا فرقشون با این 100-150 تومنی ها و 2000 تومنی ها دقیقا چیه؟! تو کدوم گروهن و میشه بهشون اعتماد کرد یا نه؟!

amir_ata_21
02-07-2011, 10:43
فکر نکنم تقلبی تو کار باشه
بالاخره اونجا بورسشه
اگه اونطوری باشه که به هیچ کس نباید اعمتاد کنید
با دید مثبت ببنید

behii
02-07-2011, 11:13
من شنيدم كه اين عينك هايي كه تو بازار هست ، فقط براي چند ماه يو وي 400 مي مونن... بعد يه مدت خراب ميشن

K.N.I.G.H.T
02-07-2011, 11:21
این عینک ریبن که تو تمام سایتها تبلیغش هست چرا قیمتها اینقدر تفاوت داره؟
من از 12 تومن دیدم تا 40 تومن
آیا جنسشون فرق میکنه؟
دوستانی که خریدن ممنون میشم نظر بدن

M a R y a M i
02-07-2011, 11:35
راستش یکی از جاهای که شنیدم معتبره خریدش پاساژ اپتیک هست
ولی به نظر من یه عینک تقلبی هم برای تست ببرین :D فوقش مشخص میشه اون دستگاهشون درسته یا نه

amir_ata_21
02-07-2011, 11:43
پاساژ اپتیک کجاست دوست من؟

M a R y a M i
02-07-2011, 11:59
جمهوری - پل حافظ - ک شاهرخ

senaps
05-07-2011, 12:11
سلام....
البته من که خریدم،ولی میخواستم ببینم سرم کلاه رفته یا نه!!واسه دفعات بعدی خرید و دوستان و اشنایان و ...!!!

یه عینکه با مارک mininos klein بهم داد...هر دو تا شیشه رو تست کرد،چراغ های دستگاه همه خاموش شد و نوشت 400!!!
بعدشم یه عکس گذاشته بود اون پشت،با هزار تا عینک دیگه و یه عینک پلیس!! تست کردیم،چیزی نشون نداد،ولی این یکی و 7-8 تا ی دیگه نشون میدادن!! ضمن اینکه اون عکس،با چشم معمولی هم دیده نمیشد!!(یه ماهی یا یه همچین چیزی بود!!)
بعدشم که میگفت پلاریزه هم هست!!
با کلی تخفیف و اینا،خریدم 30 تومن! نظرتون چیه؟ حالا تفاوتش با یه ریبن 250 تومنی،فقط این بود که قیمت این بابا 30 تومن بود!!!
چرا اینجوری شده؟!!
راستی من با خودم یه دونه پلیس 80 تومنی و یه دونه 2 تومنی معمولی!!! داشتم که جفتشون UV و اون عکسه رو مردود شدن!!

rami_hemi
09-07-2011, 14:27
کسی که عینک طبی میزنه باید چه جوری افتابی بگیره؟غیر فتو کرومیک
یه راهش اینه که از لنز استفاده کنی و عینک آفتابی رو معمولی بگیری
ولی مثلا برای رانندگی یا استفاده در جاهای که نمیشه از لنز استفاده کرد من پرسیدم لنز عینک رو از رنگهای تیره یا هر رنگی که دوس داری میتونی بدی برات تراش بدن این تراش دادن هم دو جور میشه . یکی خود عینک سازها و یکی هم که سفارش به نمایندگی شرکتهایی مثل ریبن یا پلیس تا مخصوص مدلی که انتخاب کردی لنز دقیق تراش بدن .
واسه خود من راه دوم عملی تره هستش چون آستیکمات چشمام بالا هستش .
البته الان باکنتاکت لنز گاهی استفاده میکنم ولی در موقع رانندگی نمیتونم
برای این مورد هم یه روش دیگه استفاده از لنزرنگی برای عینک طبی هستش که میتونید تو رنگهای مختلفی سفراش بدید اینم قصد دارم انجام بدم و یه لنز قهوه ای یا آبی برای عینک طبی خودم سفارش بدم.

ElmO
11-07-2011, 20:40
یه سایت مرتبط با تاپیک : )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسایت جالبی به نظرم اومدم، بهتر دیدم شیر کنم : )

.

:11:

hike
12-07-2011, 19:08
سلام....
البته من که خریدم،ولی میخواستم ببینم سرم کلاه رفته یا نه!!واسه دفعات بعدی خرید و دوستان و اشنایان و ...!!!

یه عینکه با مارک mininos klein بهم داد...هر دو تا شیشه رو تست کرد،چراغ های دستگاه همه خاموش شد و نوشت 400!!!
بعدشم یه عکس گذاشته بود اون پشت،با هزار تا عینک دیگه و یه عینک پلیس!! تست کردیم،چیزی نشون نداد،ولی این یکی و 7-8 تا ی دیگه نشون میدادن!! ضمن اینکه اون عکس،با چشم معمولی هم دیده نمیشد!!(یه ماهی یا یه همچین چیزی بود!!)
بعدشم که میگفت پلاریزه هم هست!!
با کلی تخفیف و اینا،خریدم 30 تومن! نظرتون چیه؟ حالا تفاوتش با یه ریبن 250 تومنی،فقط این بود که قیمت این بابا 30 تومن بود!!!
چرا اینجوری شده؟!!
راستی من با خودم یه دونه پلیس 80 تومنی و یه دونه 2 تومنی معمولی!!! داشتم که جفتشون UV و اون عکسه رو مردود شدن!!
من عینک 8 تومنی دارم تست uv رو قبول شد. از کیش گرفتم. عین همون رو در درکه دارن 2500 میفروشن که مطمئنم تست uv رو قبول میشه . منتها چون عینک طبی میزنم برام زیاد کاربرد نداره.

---------- Post added at 08:08 PM ---------- Previous post was at 08:04 PM ----------

یه سایت مرتبط با تاپیک : )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسایت جالبی به نظرم اومدم، بهتر دیدم شیر کنم : )

.

:11:
806 دلار الان ؟ :31:
جنگنده بمب افکنه یکدفعه بگو.

a.z.p.z
30-07-2011, 02:03
این عینک ریبن که تو تمام سایتها تبلیغش هست چرا قیمتها اینقدر تفاوت داره؟
من از 12 تومن دیدم تا 40 تومن
آیا جنسشون فرق میکنه؟
دوستانی که خریدن ممنون میشم نظر بدن

دوست من بارها گفتم به این تبلیغات الکی توجه نکن تمام این تبلیغات دروغ هست و هیچ کدوم اصل نیست !
در ضمن ملاک کیفیت و تست لنز یه عینک فقط به میزان یو - وی نیست به خیلی چیزهای دیگه بستگی داره .
شما یه سر به سایت رسمی ری بن بزن قیمت ها رو ببین تکنولوژی ساخت لنز ها و ... رو ببین کاملا متوجه میشی
که فرقش با این تقلبی ها چیه !

*در ضمن شما برو قیمت های اصلی رو تو سایت ری بن ببینی متوجه میشی 12 دلاری و ... وجود خارجی نداره!

عینک علاوه بر اینکه جلوی نو افتاب رو بگیره باید واضح و قابل قبول تصاویر رو نشون بده و همچنین چشم رو اذیت نکنه!
به اینجا یه سر بزن و ببین که از چه تکنولوژی هایی برای تولید لنز ها استفاده میشه که هرسریش لنزش یکی از همین
تکنولوژی ها استفاده میشه که تو مدل های ارزون و فیک اصلا همچین چیزی نیست !!! اصل قضیه رو مردم توجه نمیکنن
* در ضمن سری تیتانیوم و کربن فایر جز بهترین ها هستن و خوب قیمتشون هم بالاست (میانگین 200$) ولی واقعا عالی هستن
من خودم تست کردم . :46:

ملا نصرالدین
31-07-2011, 11:10
یکی از دوستان به من یک عینک هدیه داده
تست
uv و دیدن اون عکس که با چشم نمیشه دید رو هم انجام دادم
کنارش ورساچه زده
داخل دسته اش هم نوشته hand made
میخوام بدونم این چقدر هزینه کرده.من هم باید برایش هدیه بخرم .اخه.

mohammadirani
05-08-2011, 13:02
درباره عینک های انتی رفلکس سوال دارم
واقعا برای رانندگی تو شب و کار با کامپیوتر مناسبه؟

بدون نمره اش رو میخواستم ها

Javadnet
05-08-2011, 13:43

عینک های آنتی رفلکس به علت پلاستیکی بودنشون ضد اشعه هستن (اونجور که عینک سازه میگفت)
برای رانندگی هم من خودم چیزی احساس نکردم(البته زیاد پشت فرمون نمیشینم فعلا)ولی منم شنیدم که خوبه.

mojtaba2321
05-08-2011, 13:51
من یه عینک برای موقع رانندگی میخوام که جلو نور رو بگیره
هم اینکه تو گواهینامم زده رانندگی با عیتنک ولی چشمم اصلا ضعیف نیست در واقع چشمام آستیگماته
کلا میخوام هم اگه پلیس جلوم رو گرفت عینک آفتابیه رو داشته باشم هم اینکه برای نور اذیتم نکنه.
کلا برای خرید عینک درست درمون باید به چه نکاتی توجه کرد؟

amtist7
11-08-2011, 18:20
سلام اساتید. من امروز یه عینک آفتابی oxydo خریدم 125000 میگفت 102000 بهش دادم.ولی هرچی مدلشو میگردم تو نت پیدا نمیشه. میخام اگه تقلبیه سریع برم پس بدم.دم همتون گرم اگه سریع راهنمایی کنید ممنون میشم.
همه چیزی که روی دستش نوشته اینه:Polarized X-RAVINCI 4 63 # 14 118 CAK/QR
به جای # که من نوشتم یه مربع زده!!!

pourya_bo2pmc
11-08-2011, 21:53
سلام

کسی در مورد عینکهای آفتابی از برند Uvex اطلاعی داره؟
در مورد کیفیتشون و چیزهای دیگه

ممنون

farhad_persona
18-08-2011, 11:36
بچه ها این عینک که زده 130$ تو ایران چنده؟:

از کجا میتونم اصلش رو تهیه کنم؟

کسی مدل این عینک رو میدونه؟:

meha
18-08-2011, 11:55
سلام

ما عینکساز هستیم

ببینید هر چیزی که گرون باشه به درد نمیخوره

اگر عینکهای اورجینال میخواین تهیه کنید خب باید بیشتر از 250 خرج کنید ولی خب میشه با 120 یک CK رو تهیه کرد که کیفیت خوب و دید خوبی داره

برای زنانه ها هم Lacost دید خیلی خوبی داره

توی مغازه ها و بعضی عینک سازی ها اگر تستر UV رو دیدید اصلا اعتماد نکنید چون این تستر ها همه رو UV400 میزنه باید دستگاه لنزومتر باشه از فروشنده سوال کنید دستگاهتون فقط تستر هست؟چون اگر بپرسید لنزومتر هست یا نه سریع میگه بله....لنزومتر ها هم قیمتهای گوناگی داره که مثلا نیدک از 3.5میلیون شروع میشه

الان توی نت هستید و به همه چیز میشه پی برد ولی عینک زنانه 25تومانی هم هست که هم آنتی رفلتیو داره هم UV و هم POL ولی خب وقتی استفاده بشه استفاده سوء داره!

این روزها سعی کنید عینکی تهیه کنید که UV رو حتما داشته باشه POL نداشته باشه مسئله خیلی خیلی مهمی نیست البته مگر اینکه تجویز دکتر باشه

دوستانی که چشمشان ضعیف هست خب به راحتی میتوانند عینک طبی آفتابی سفارش دهند که البته باید فرام عینک نوعی خاص باشه و شیشه مورد نظری که انتخاب میکنید اگر به شما گفتند دارای UV هست باید حتما پوشش الماسی هم داشته باشد

متاسفانه در ایران برخی عینک ساز ها از نام خود سوء استفاده میکنند و وجدان کاری را از دست میدهند

سوال بود در خدمتم ولی اگر پ.خ بدید بهتره

قصد تبلیغ ندارم ولی ما همه نوع عینیکی عرضه میکنیم البته به چز جنس بد چینی...عینکهای اورجنیال اگر سفارش داشته باشید با ارائه شماره آن قیمت آن را به شما گفته و سپس خواهیم آورد

موفق باشید

farhad_persona
23-08-2011, 11:05
دوستان من یه عینک آفتابی تهیه کردم. الان از کجا میتونم بفهمم صد در صد استاندارد هست این؟
البته خود فروشنده تست uv زد منتها به تست اونا اعتباری نیست.
الان من میتونم این رو ببرم پیش یه چشم پزشک برا تایید کنه یا مثلا اتحادیه عینک سازان؟
میخوام مطمئن بشم که این عینک صد در صد محافظت میکنه از چشم هام.

meha
23-08-2011, 11:10
خب اولا شما ببرید پیش یک چشم پزشک بهتون تقریبا میگه که خوب هست یا نه

شیشه عینک از داخل یکم نور آبی نمیده؟

logos
23-08-2011, 11:37

براي رانندگي در شب عينك هايي با لنز كهربايي توصيه ميشه (زرد رنگ) اين عينك ها باعث ميشن عنبيه چشم باز تر بشه و شما ديد بهتري ژيدا مي كنيد

سلام

کسی در مورد عینکهای آفتابی از برند Uvex اطلاعی داره؟
در مورد کیفیتشون و چیزهای دیگه

ممنون
Uvex از معروفترين برند هاي توليد وسايل ايمني مانند عينك (انواع دستكش و گوشي و ...) هست مي تونم بگم تو اين زمينه جزو 3 برند برتر دنيا محسوب ميشه و عينك هاي مربوط به ايمنيش كيفيت بالايي دارند
اين شركت در زمينه فشن هم وارد شده و عينك هاي بسيار خوبي ميسازه شايد از نظر اسم و رسم تو دنياي مد به اي خيلي ها نرسه اما از نظر كيفيت واقعا عالي هست (حداقل من تو قسمت صنعتي بسيار باهاش اشنا هستم و ميدونم بسيار جنسش خوبه) اما توجه كنيد كه جنس چيني تقلبيش تو بازار زياده اشتباه نخريد

سلام

ما عینکساز هستیم

ببینید هر چیزی که گرون باشه به درد نمیخوره

اگر عینکهای اورجینال میخواین تهیه کنید خب باید بیشتر از 250 خرج کنید ولی خب میشه با 120 یک CK رو تهیه کرد که کیفیت خوب و دید خوبی داره

برای زنانه ها هم Lacost دید خیلی خوبی داره

توی مغازه ها و بعضی عینک سازی ها اگر تستر UV رو دیدید اصلا اعتماد نکنید چون این تستر ها همه رو UV400 میزنه باید دستگاه لنزومتر باشه از فروشنده سوال کنید دستگاهتون فقط تستر هست؟چون اگر بپرسید لنزومتر هست یا نه سریع میگه بله....لنزومتر ها هم قیمتهای گوناگی داره که مثلا نیدک از 3.5میلیون شروع میشه

الان توی نت هستید و به همه چیز میشه پی برد ولی عینک زنانه 25تومانی هم هست که هم آنتی رفلتیو داره هم UV و هم POL ولی خب وقتی استفاده بشه استفاده سوء داره!

این روزها سعی کنید عینکی تهیه کنید که UV رو حتما داشته باشه POL نداشته باشه مسئله خیلی خیلی مهمی نیست البته مگر اینکه تجویز دکتر باشه

دوستانی که چشمشان ضعیف هست خب به راحتی میتوانند عینک طبی آفتابی سفارش دهند که البته باید فرام عینک نوعی خاص باشه و شیشه مورد نظری که انتخاب میکنید اگر به شما گفتند دارای UV هست باید حتما پوشش الماسی هم داشته باشد

متاسفانه در ایران برخی عینک ساز ها از نام خود سوء استفاده میکنند و وجدان کاری را از دست میدهند

سوال بود در خدمتم ولی اگر پ.خ بدید بهتره

قصد تبلیغ ندارم ولی ما همه نوع عینیکی عرضه میکنیم البته به چز جنس بد چینی...عینکهای اورجنیال اگر سفارش داشته باشید با ارائه شماره آن قیمت آن را به شما گفته و سپس خواهیم آورد

موفق باشید

يه سوال
من قبلا از يكي از اشناها عينك هايي مي خريدم كه مربوط به سال قبل مي شد و گاها يك خراش كوچك يا لب پر شدن خيلي كوچك غير ملموس داشت و به اين دلايل با قيمت بسيار كمي اين عينك هارو مي گرفتم ميخواستم بدونم شما جايي ميشناسيد ( يا خودتون داريد)‌از اين عينك هايي كه مال سال هاي قبل باشه ؟
واسه من فقط محافظت از چشم هام مهم هست و اينكه مد روز باشه اصلا مهم نيست

farhad_persona
23-08-2011, 12:17
خب اولا شما ببرید پیش یک چشم پزشک بهتون تقریبا میگه که خوب هست یا نه

شیشه عینک از داخل یکم نور آبی نمیده؟

چرا دوست عزیز یه مقدار حالت آبی-بنفش داره.

meha
23-08-2011, 13:00
چرا دوست عزیز یه مقدار حالت آبی-بنفش داره.

خب این عینک آنتی رفلکس و پولارایز داره ولی خب اگر تحقیق کنید پولارایز برای بعضی چشمها هم توصیه نمیشه مارکش چیه و به چه قیمتی تهیه کردید؟اگر بهتون گفته اصل است کد رو هم بگید کد مثل اینه E1920 اینطور چیزی کنارش زده

براي رانندگي در شب عينك هايي با لنز كهربايي توصيه ميشه (زرد رنگ) اين عينك ها باعث ميشن عنبيه چشم باز تر بشه و شما ديد بهتري ژيدا مي كنيد

يه سوال
من قبلا از يكي از اشناها عينك هايي مي خريدم كه مربوط به سال قبل مي شد و گاها يك خراش كوچك يا لب پر شدن خيلي كوچك غير ملموس داشت و به اين دلايل با قيمت بسيار كمي اين عينك هارو مي گرفتم ميخواستم بدونم شما جايي ميشناسيد ( يا خودتون داريد)‌از اين عينك هايي كه مال سال هاي قبل باشه ؟
واسه من فقط محافظت از چشم هام مهم هست و اينكه مد روز باشه اصلا مهم نيست

یعنی عینکهایی که دچار مشکل شده باشند و بخواهیم با قیمت پایینتر بدیم؟یک عینک هست که دارای خش هست ولی از کیفیت خوبی اصلا برخوردار نیست

در مورد رانندگی شب هم که گفتید ببخشید دخالت میکنم ولی عینکهای رانندگی در شب هم موجود هست چه با نمره چه بدون نمره و بسیار جالب هست درسته قیمت بالایی داره ولی خیلی جالبه

meha
23-08-2011, 14:35
اینم عکس از عینک طبی آفتابی که برای داداشم ساخته شده...البته سفارشی هم هست:دی

البته یک نکته بگم این با دستگاه LE9000 Express تراش داده شده که توی ایران به تعداد انگشتان یک دست موجود است

farhad_persona
23-08-2011, 19:05
خب این عینک آنتی رفلکس و پولارایز داره ولی خب اگر تحقیق کنید پولارایز برای بعضی چشمها هم توصیه نمیشه مارکش چیه و به چه قیمتی تهیه کردید؟اگر بهتون گفته اصل است کد رو هم بگید کد مثل اینه E1920 اینطور چیزی کنارش زده

والا خود فروشنده گفت پولارایز نداره!
حالا من چه طور میتونم بفهمم این عینک از چشمم محافظت میکنه؟

روی دستش اینا رو نوشته:
V-3253 65 11-130 c02

logos
23-08-2011, 19:40
یعنی عینکهایی که دچار مشکل شده باشند و بخواهیم با قیمت پایینتر بدیم؟یک عینک هست که دارای خش هست ولی از کیفیت خوبی اصلا برخوردار نیست

در مورد رانندگی شب هم که گفتید ببخشید دخالت میکنم ولی عینکهای رانندگی در شب هم موجود هست چه با نمره چه بدون نمره و بسیار جالب هست درسته قیمت بالایی داره ولی خیلی جالبه

عموما عينك ها كه مال سال گذشته هستند چون از مد مي افتن قيمتشون هم افت شديدي داره (مثل پوشاك)
منظور من از اونا هست نه عينكي كه خيلي خش داره و كيفيتش رو از دست داده

در مورد عينك رانندگي در شبي هم كه مي گيد ميشه بيشتر اطلاعات بديد ، البته من كارم چون مربوط به عينك هاي صنعتي هست اون عينك كهربايي رو پيشنهاد دادم و اطلاعات بيشتري نداشتم
ممنون

meha
23-08-2011, 20:27
خوشبختانه یا متاسفانه ما مدلهای پارسال رو نداریم یعنی فروش میره ولی خب چند مدل زنانه مارکهای Naomi و Esprit و GG هست

عینکهای رانندگی در شب بدون نمره حداقل 300 هزارتومان قیمت عدسی آن هست که با نمره هم قابل عرضه هست کارش در شب مشخص هست به هیچ وجه اجازه اذیت کردن نورهای مقابل رو به چشم نمیده حتی اگر نور زنون غیراستاندارد بالا به چشم بخوره

kebrit1
25-08-2011, 00:40
دوستان در مورد عینکهای صا ایران چیزی شنیدید - یکی از دوستام داشت وقتی زدم به چشمم - با اینکه کلاً به عینک حساسم خیلی احساس راحتی کردم - فکر کنم گفت حدود 120 تومن گرفته - شما میدونید چطوره؟

meha
26-08-2011, 12:41
دوستان شیرازی اگر خواستید بگید آدرس نمایندگی persol و دیگر مارکها که آشنا خودم هست بهتون بدم البته از طریق پ.خ

Rude Boy
29-08-2011, 08:03
سلام !
دوستان مدل 2129 از برند ray ban توی ایران پیدا می شه ؟ قیمتش حدودا چقدره ؟ (کد رنگ : 901) تهران یا اصفهان کجا ها را پیشنهاد می کنید ؟
یه توضیحی هم در رابطه با ویژگی هاش بدین .

عکس : عبارت 2129 ray ban 901 توی گوگل ایمیج سرچ کنید .

ESILA
31-08-2011, 00:19
سلام.
من یه عینک pilot گرفتم 60 تومن، میخواستم ببینم خوبه یا نه،
آخه چشمم خیلی به نور خورشید حساسه.
روش نوشته p8809 60#19-130 c1

مرسی.

amir_ata_21
31-08-2011, 01:00
سلام.
من یه عینک pilot گرفتم 60 تومن، میخواستم ببینم خوبه یا نه،
آخه چشمم خیلی به نور خورشید حساسه.
روش نوشته p8809 60#19-130 c1

مرسی.
از کجا گرفتی دوست من؟
پولاریزم هم هست؟

salehi_raziye
31-08-2011, 17:48
نظرتون در مورد عینک های Givenchy چیه؟

ESILA
31-08-2011, 23:27
من از ساوه گرفتم.
بله پولاریز هستش.

mohammadirani
17-09-2011, 23:20
این چه قدر راسته؟
به 5 درصد میرسه؟ :)

p30c
20-09-2011, 19:11
سلام دو تا سوال داشتم
1- عينكهاي بلوبلاكر را از كجا مي توانيم پيدا كنيم همانهايي كه رنگ لنز قرمز دارند. هرجا مي گردم ندارند
2- يك عينك ضد ضربه ميخواهم كه كل چشم را بپوشونه به خاطر شغلم همچنين ضد يو وي هم باشه

ba maram
25-09-2011, 00:15
دوستان من یه عینک ویفری می خوام تو این سبک کار
مارک هم channel یا gucci یا ...
کجا می فروشن؟
قیمتشم زیر 100 تومان
راستی داداشم می خواد بره کیش
ازونجا بگم برام بگیره؟! یعنی جنسای چین ارزونتر هستن نسبت به تهران؟ چقدر تفاوت می کنه از لحاظ قیمتی؟

javady
27-09-2011, 23:03
سلام
من میخوام یه عینک آفتابی بگیرم
نظرتون چیه برای خرید عینک بودجه ام هم همون 200 هزار هستش

کسی پیشنهادی داره برای خرید نوع، مدل و امکانات عینک آفتابی؟

.

meha
29-09-2011, 14:57
سلام

این مدل

رو بنده دارم البته دقیق مثل همین نیست 25 تومان ولی پیشنهاد نمیکنم در ضمن زنانه هم هست

javady

تا این قیمت میتونید عینکهای زیادی رو بگیرید مثل Lacoste و Puma که لاگوست توی این قیمت عینکهای خوبی داره که واقعا به چشم میزنید آرامش پیدا میکنید کیفیت شیشه بالایی داره

Nocturne
12-10-2011, 17:15
باید وقتی عینکه رو میزنیم ابروها بیرون باشه یا ابروها رو هم بپوشونه؟
ضمنا پسر هستم - اگه فرقی داره

Saeed System
12-10-2011, 17:40
سلام دو تا سوال داشتم
2- يك عينك ضد ضربه ميخواهم كه كل چشم را بپوشونه به خاطر شغلم همچنين ضد يو وي هم باشه

عینکهای ضد ضربه و محافظ چشم مثلا برای شغل جوشکاری من زیاد دیدم تو بازار...

مثل این:

اگر خودتون میتونید یه سر برید جمهوری زیر پل حافظ کوچه محمد بیک 2 تا پاساژ تو این کوچه هستش

به نام پاساژ سعید و پاساژ بزرگان که قطب اپتیک ایران اونجاست..

منم خودم تو دکور چنتا از مغازهها از این عینکها دیدم...

logos
12-10-2011, 20:57
عینکهای ضد ضربه و محافظ چشم مثلا برای شغل جوشکاری من زیاد دیدم تو بازار...

مثل این:

اگر خودتون میتونید یه سر برید جمهوری زیر پل حافظ کوچه محمد بیک 2 تا پاساژ تو این کوچه هستش

البته اين عينك براي جوشكاري بعيد ميدونم مناسب باشه
براي لوازم ايمني شخصي و عينكهاي ايمني بهترين جا توي تهران حسن اباد هست (البته ميدان حر هم تعدادي داره) اما راسته اصلي بازار لوازم ايمن حسن اباد هست عينكهايي هم كه داره از 5 تومن يدا ميشه به بالا اونجا 100 تا مغازه هست هرچي بخواي ميتوني پيدا كني

mojtaba2321
13-10-2011, 10:47
تو این تاپیک چه جوری میتونم مشاوره بگیرم برای خرید عینک؟

pourya_bo2pmc
13-10-2011, 16:12

سلام
من ساکن تهران نیستم و عینکی که انتخاب کردم رو تو شهرم پیدا نکردم حتی تو نت که گشتم سایت اینترنتی چاره داشتش که تصمیم به خرید ازش کردم و زمانیکه تماس گرفتم گفتند موجود نداریمش

قصد دارم اولین نفری از دوستانم که رفت تهران بگم واسم بگرده و بخره
سوالم اینه که آدرس بورس عینکهای آفتابی تهران کجاست ؟ بگم بره اونجا

ممنون

Nocturne
13-10-2011, 18:51
چطوری میتونم بفهمم چه جور عینکی به صورتم میاد؟

---------- Post added at 06:51 PM ---------- Previous post was at 06:50 PM ----------

؟؟؟.........

Saeed System
13-10-2011, 19:14
سلام
من ساکن تهران نیستم و عینکی که انتخاب کردم رو تو شهرم پیدا نکردم حتی تو نت که گشتم سایت اینترنتی چاره داشتش که تصمیم به خرید ازش کردم و زمانیکه تماس گرفتم گفتند موجود نداریمش

قصد دارم اولین نفری از دوستانم که رفت تهران بگم واسم بگرده و بخره
سوالم اینه که آدرس بورس عینکهای آفتابی تهران کجاست ؟ بگم بره اونجا

ممنون

آدرس بورس عینک آفتابی و طبی ایران همون آدرس که نوشته بودم..

تهران - خیابان جمهوری - زیر پل حافظ - کوچه محمد بیک - پاساژ سعید و پاساژ بزرگان اپتیک

کلا کسایی که تو اون پاساژ هستند عمده فروش و وارد کننده عینک طبی و آفتابی هستند..

تکفروشی هم دارند ...

Nocturne
16-10-2011, 15:17

هیچکی به این موضوع دقت نکرده؟
عینک خودتون چطوریه؟

mojtaba2321
31-10-2011, 09:50
بهترین عینک برای موقع رانندگی چیه؟

meha
31-10-2011, 10:47
هیچکی به این موضوع دقت نکرده؟
عینک خودتون چطوریه؟

خب نیازی نیست تمام ابرو پوشیده باشه ولی به گونه ای نباشه که گودی زیر چشم رو هم پوشش نده

بهترین عینک برای موقع رانندگی چیه؟

عینک آفتابی یا کلا عینک مخصوص رانندگی در شب؟

اگر عینک آفتابی منظورتون هست اول هرچقدر عینک کیفیت و دید بهتری داشته باشه و حس کنید خسته نمیشه چشمتون اون خوبه خب حالا مشخصاتش....UV400 که باید حتما داشته باشه از فروشنده بخواین زیر دستگاه لنزومتر نشونتون بده که UV400 هست یا نه چون بقیه دستگاها fake هست....پلارایز داشته باشه و همینطور آنتی رفلکس....

عینکهای طبی هست که بدون شماره هم عرضه میشه جنس ترایوکس برای رانندگی در شب....

موفق باشید

odise2004
10-11-2011, 16:45
این عینک آفتابی هم داستانی شده برای خودش ها! یکی از بچه های ما عینک خریده 5 تومن!! با یو وی 400!!! من گفتم ببریم پیش یکی از دوستامون که عینک ساز و عینک فروش هست! اونم تست زد یو وی شد 400!!! :13:
ولی اون دوست عینک فروشمون گفت اینا درسته یو وی 400 هستن ولی شیشه هاشون موج دار هست و اگه زیاد بزنه چشم درد و سردرد و اینا میگیره!! حالا دیگه نمیدونم بخاطر اینکه از اون نگرفته بود ناراحت شد و اینو گفت یا واقعا گفت!!!
اینم عینک یو وی 400 ، 5 تومنی!!:46:
ولی انصافا خیلی شیک بود :46:

mojtaba2321
10-11-2011, 22:51
عدم استفاده از عينك‌هاي آفتابي استاندارد موجب آب مرواريد و آسيب لكه زرد شبكيه - كه يكي از مهم‌ترين دلايل كاهش بينايي است- مي‌شود و يكي از دلايل درد چشم در موقع استفاده از عينك آفتابي استاندارد نبودن عينك است. عينك آفتابي بايد 99 تا 100 درصد اشعه ماوراي بنفش را جذب كند و مانع رسيدن اين اشعه خطرناك به چشم شود. برخي از شيشه‌هاي استفاده شده در عينك‌هاي آفتابي بر روي تصاوير اجسام تغيير ايجاد مي‌كند و موجب كوچك، بزرگ يا مواج شدن اجسام قابل مشاهده مي‌شود يا باعث متحرك ديده شدن و تغيير مكان اجسام ساكن مي‌شوند، كه دراين صورت، افراد دچار عوارضي مثل خستگي، سرخي چشم، تاري ديد، درد چشم و سردرد مي‌شوند.

عينك آفتابي بايد فريم بزرگي داشته باشد تا كل چشم را بپوشاند، يعني قاب عينك آفتابي مناسب بايد به گونه‌يي روي صورت قرار گيرد كه قسمت بالاي آن زير ابرو و قسمت پايين آن روي گونه قرار داشته باشد. رنگ‌هاي استاندارد عينك‌هاي آفتابي را خاكستري و قهوهاي است و براي رانندگي خاكستري بهترين رنگ است چون تمام طيف‌هاي رنگ را دربرمي‌گيرد و از ايجاد اختلال جلوگيري مي‌كند.

عينك‌هاي آفتابي بسيار تيره به علت جلوگيري از تابش حداقل نوربه چشم باعث بازشدن بيش از حد مردمك چشم مي‌شوند. بزرگ شدن بيش از حد مردمك چشم موجب واردشدن نورهاي اضافي به چشم شده و به سلول‌هاي چشم آسيب مي‌رساند. بنابراين ضروري است عينك آفتابي در محيط‌هاي باز مورد استفاده قرار گيرد.

نحوه شناخت عينك آفتابی استاندارد

اشعه ماوراء بنفش يا همان (UV) داراي سه نوع طول موج UVA ،UVB و UVC است كه اشعه «UVC» در لايه ازن جذب شده و به زمين نمي‌رسد و آن قسمتي كه براي چشم مضر است UVB است كه موجب سوختگي پوست و اثرات مضر روي چشم است.

مثلا وقتي UVB به روي برف تابيده مي‌شود، مي‌تواند موجب كوري برگشت‌پذير شود و براي ۱۲ تا ۴۸ ساعت بينايي خود را از دست دهد.

دانشمندان بر اين اعتقادند كه تماس زياد با اشعه UVB مي‌تواند در مدت زياد بيماري‌هاي برگشت‌ناپذير، مانند: آب مرواريد، تغيير در مركز ديد و ناخنك چشم را فراهم آورد.

اشعه «UVA» بيشتر توسط عدسي چشم جذب مي‌شود و مدركي براي ضرر چشم وجود ندارد. اشعه‌اي كه بايد چشم را از آن مصون نگه داشت UVB است.

عينك‌ها بايد حداقل ۹۸ درصد از UVA و UVB را جذب كنند چون عينكي كه استاندارد نيست، بسيار مضرتر از نزدنش است، چراكه عينك آفتابي باعث مي‌شود مردمك چشم باز شود و حال اگر UV را جذب نكند، تمام اشعه‌هاي مضر به داخل چشم نفوذ مي‌كنند.

استفاده از عینک‌های آفتابی به عنوان یك ضرورت و حفظ سلامت چشم‌ها مطرح شده است . محافظت چشم در مقابل نور شدید آفتاب و اشعه فرابنفش موجود در آن بسیار مهم است. استفاده از عینك آفتابی مناسب در شرایطی كه نور آفتاب شدید است، باعث بهتر شدن دید و پیشگیری از صدمه به عدسی و شبكیه چشم می‌شود. استفاده از عینكهای تقلبی نه تنها این خاصیت را ندارند بلكه سبب بسیاری از عوارض چشمی‌می‌شوند كه از آن جمله می‌توان، كاهش بینایی، آب مروارید و بیماری شبكیه را نام برد.

در نور شدید، چشم احساس خستگی و كاهش دید رنگی می‌كند. در صورتی كه چشم‌ها بدون محافظ هر روز برای ساعات طولانی در نور آفتاب به سر برد احتمال ابتلا به آب مروارید بسیار افزایش می‌یابد.

توصیه های لازم در مورد انتخاب عینک آفتابی

۱- افرادی كه در حال اسكی كردن، حمام آفتاب گرفتن و كوهنوردی در ارتفاعات هستند باید حتماً از عینك آفتابی استفاده كنند. برای اینگونه محیط‌ها عینك‌هایی لازمند كه فقط ۱۲ ـ ۸ درصد نور را از خود عبور دهند.

۲ ـ عینكهای رنگی متمایل به سبز و قهوه ای به علت مختل كردن طیف رنگ ، مضر هستند . البته برای افرادی كه می‌خواهند به مدت طولانی رانندگی كنند ، توصیه می‌شود از عینكهای قهوه ای استفاده كنند ، چرا كه این عینكها نور آبی آسمان را كاهش وحدت بینایی را افزایش می‌دهند، لذا برای مصارف روزمره توصیه به استفاده از این رنگ نمی‌شود .

۳ -اگر پشت فرمان می‌نشینید توصیه می‌شود كه از عینكهای آفتابی سبز رنگ استفاده نكنید چرا كه تشخیص نور قرمز و زرد را مختل می‌كند و از این نظر مناسب نیستند. به عنوان یك اصل بدانید كه بهترین رنگ برای عینكهای آفتابی در وهله اول خاكستری و پس از آن قهوه ای است.

۴ـ شیشه‌های عینك آفتابی باید مقاومت كافی داشته باشد. پلی كربنات از همه مواد مقاوم تر است.

۵ ـ قاب عینك باید بزرگ باشد تا محافظت كامل در این خصوص صورت گیرد .

۶ - یك عینك آفتابی استاندارد عینكی است كه وقتی آن را در مقابل یك صفحه طرح دار تكان می‌دهیم نباید صفحه موجدار تار و كج و معوج دیده شود .

۷ - اگر می‌خواهید بدانید كه تیرگی عینك آفتابی شما مناسب است یا نه، در یك اتاق با نور معمولی با عینك آفتابی به آینه نگاه كنید اگر عینك آفتابی شما مناسب باشد نباید چشمان خود را ببینید .

۸ - كودكانی كه برای ساعتهای طولانی در زیر نور آفتاب در حال بازی كردن هستند باید از عینكهای مخصوص خودشان استفاده كنند .

۹ - اگر در محل كار خود با اشعه‌های زیاد در تماس هستید، عینك آفتابی جوابگو نخواهد بود لذا توصیه می‌شود عینكهای متفاوت و مخصوص استفاده نمایید (برای مثال در جوشکاری ویا کار با وسائلی که تولید اشعه میکند عینک ویا محافظ های خاصی لازم است )

۱۰ - افرادی كه تحت عمل آب مروارید یا لیزیك یا لازك قرار گرفته‌اند باید در مواجهه با آفتاب از عینكهای آفتابی مجاز استفاده كنند .

۱۱- بعضی داروهای پوستی یا چشمی‌حساسیت چشم‌ها را به نور آفتاب بیشتر می‌كند در صورت استفاده از این داروها ( به عنوان مثال كسانی كه از قطره های چشمی‌یا قرص داكسی سیكلین استفاده می‌كنند ) باید حتماً از عینك آفتابی استفاده كنند .

۱۲- عینكهای آفتابی با شیشه‌های رفلكس كه دارای پوشش آینه‌ای هستند برای مصارف اسكی یا كوهنوردی مناسب می‌باشند .

۱۳- با توجه به هزینه‌های مختلف كه روزمره متحمل می‌شوید خرید یك عینك آفتابی استاندارد نه تنها عملی درست و به جا بلكه ضروری می‌باشد . بهای استفاده از عینكهای تقلبی به خطر انداختن سلامتی چشم هایتان می‌باشد .

۱۴ - برای تهیه عینك آفتابی بهتر است با یك چشم پزشك مشورت كنید و یا از یك اپتومتریست كمك بگیرید . و جهت خرید آن به عینك فروشیهای معتبر مراجعه نمایید . با خرید یك عینك خوب به راحتی می‌توانید تا چند سال از آن استفاده كنید .

۱۵- اگر دچار اختلال در بینایی هستید و از عینك طبی استفاده می‌كنید چنانچه مایل بودید می‌توانید از عینكهای آفتابی مخصوص كه بر روی عینك طبی قرار می‌گیرند استفاده نمایید و یا برای عینك طبی خود شیشه های فتوكروم و یا شیشه های رنگی سفارش دهید .

نحوه شناخت عينك استاندارد

«در لنز عينك‌هاي ارزان ماده‌اي به نام (Triace tate) است كه فقط ۴۰ درصد ازUV را جذب مي‌كند و براي چشم بسيار مضر هستند بنابراين بهترين راه شناخت عينك‌هاي استاندارد، استفاده از دستگاه UV متر است كه اغلب در عينك‌فروشي‌هاي معتبر يافت مي‌شود.»

بدون استفاده از دستگاه «يووي متر» جهت شناخت استاندارد بودن عينك‌هاي آفتابي، تشخيص يك عينك آفتابي مناسب، حتي براي چشم پزشكان نيز سخت و غيرممكن خواهد بود.

گفتني است اين دستگاه بايد UV عينك را از ۹۸‌درصد به بالا نشان دهد. همچنين گاهي علامت «۴۰۰ UV» در كنار برخي از عينك‌ها درج شده است كه نشان‌دهنده قابليت حفاظت بر عليه UVB است.

نمي‌توان هر عينك گران‌قيمتي را استاندارد قلمداد كرد و بايد تمامي آنها توسط دستگاه (يووي‌متر)‌ تست شوند.

خاصيت عينك‌هاي شيشه‌اي بدون نمره

در حال حاضر اكثر عينك‌هاي طبي و آفتابي به‌دليل هزينه‌هاي بالاي آن از شيشه‌اي تبديل به تلق شده‌اند، ولي جالب است كه بدانيد اگر شيشه بدون شماره‌اي را جلوي چشمان خود بگذاريد، باعث مي‌شود ۹۸ درصد از UV توسط آن جذب شود. آنچه در انتخاب عينك آفتابي مهم مي‌باشد، اين است كه بايد كل چشم توسط آن گرفته شود، بنابراين استفاده از عينك‌هاي كوچك كه بيشتر براي زيبايي طراحي شده‌اند و هيچ پوششي ندارند، توصيه نمي‌شود.

آیا كودكان هم به عينك آفتابی نیاز دارند ؟

كودكان به دليل اين كه ممكن است بيش از سايرين در معرض آفتاب قرار گيرند، احتياج به عينك‌هاي آفتابي دارند. هر قدر افراد جوانتر باشند UV بيشتر به چشم آنها صدمه خواهد زد، چرا كه قرنيه و عدسي چشم كودكان بسيار شفاف است وUV بدون برگشت داخل چشم مي‌رود در صورتي كه در افراد سن بالاتر به دليل كدر بودن عدسي و قرنيه، مقداري ازUV بازتاب خواهد داشت، پس بهتر است كودكان و بزرگسالان در معرض آفتاب از ۱۰ صبح تا ساعت‌۱۴ زدن عينك را به هيچ وجه فراموش نكنند؛ چرا كه در اين مدت زمان، حتي اگر شخص در سايه نيز قرار داشته باشد، خطر صدمه اشعهUV چشمان را تهديد مي‌كند.

----- پلاريزه

اغلب اشعه‌هاي مضر از استوا مي‌آيند و به‌شكل افقي‌اند. عينك‌هاي پلاريزه مي‌توانند جلوي اين اشعه‌ها را به خوبي بگيرند، چرا كه اين عينك‌ها اجازه مي‌دهند فقط اشعه‌هاي عمودي، داخل چشم شوند و تنها مشكل اين عينك‌ها اين است كه اگر خودرويتان (ال‌سي‌دي)‌ دارد شما به هنگام نگاه كردن به اين صفحه، كمي دچار مشكل شده و ممكن است اين صفحه را واضح نبينيد. بنابراين، اين نوع از عينك‌ها بيشتر براي افرادي كه داراي ديد بسيار خوب و شغل خلباني يا تيراندازي هستند توصيه مي‌شود.

آیا رنگ رنگ شيشه عینک هم مهم است ؟

رنگ و لايه‌هاي مختلف موجود در شيشه هر‌يك با توجه به كاربرد آن طراحي مي‌شود مثلا رنگ خاكستري به دليل اين كه شدت نور را در تمامي رنگ‌ها به طور يكسان كم مي‌كنند و كمترين اختلالي را در ديد رنگي ايجاد مي‌كنند، براي رانندگي و ساير كاربردهاي روزمره مناسبند. دكتر اساسي درخصوص عينك‌هاي شيشه زرد مي‌افزايد: اين عينك‌ها نور آبي را تا حد زيادي جذب مي‌كنند، بنابراين بيشتر سطح‌ها مي‌توانند آن را منعكس و منتشر كنند و به همين دليل عينك‌هاي اسكي بيشتر زرد هستند.

همچنين عينك‌هاي قهوه‌اي علاوه بر جذب بهتر نور آبي و فركانس‌هاي بالا، اشعه‌ ماوراءبنفش را هم بيشتر جذب مي‌كنند و عينك‌هاي سبز بخشي از نور آبي را ----- كرده و درخشندگي سطوح را كاهش مي‌دهد و در پايان عينك‌هاي قرمز و ارغواني كه بيشتر براي شكار و اسكي روي آب مناسبند در محيط‌هاي سبز و آبي استفاده مي‌شود.

آیا در زمستان هم احتیاج به عینک آفتابی داریم ؟

استفاده از عينك آفتابي در زمستان، بخصوص در برف را توصيه می شود . از آنجا كه برف بازتاب ۸۰ درصد ازUV را دارد و زمين و آب فقط ۱۰ درصد ازUV را منعكس مي‌كنند، اهميت استفاده از عينك آفتابي در زمستان كمتر از استفاده از آن در فصل تابستان نيست.

عيـنـك آفتابي خوب بايد شرايط زير را داشته باشد :

۱- چشمان شما را در برابر اشعه ماوراء بنـقش محافظت كند.

۲- چشمان شما را در برابر نور شديد خورشيد محافـظت كند.

۳- چـشمـان شما در برابر نورهاي زننده و خـيـره كـنـنـده محافظت كند.

۴- وضوح و كنتراست را بهبود ببخشد.

يـك عيـنـك ارزان قيـمت مـعمـولا مـزاياي فـوق را در اختيار شما قرار نمي دهـند بـلكه تنها از شدت نور ميكاهد ولي اشعه ماوراء بنفش را حذف نمي كنـد. از ايـن رو عـنـبـيــه چـشمـان بـواسطـه كـاهش شـدت نـور منبسط تـر و بازتر شده و اجازه مي دهد اشـعـه مـاوراء بنـفـش بيـشتري به آنها برسد كه سبب آسيب به شبكيه چشم و در پي آن ابتلا به آب مرواريد و حتي سرطان چشم مي گردد. بنـابـرايـن حتما از عيـنـك هـاي آفـتـابي بـا مـارك هـاي مـعـتبر استفاده كنيد

capitan black
23-12-2011, 20:17
دوستان من تا 100 تومن یه عینک خوب میخوام چی پیشنهاد میکنید مرسی

meha
23-12-2011, 20:29
سلام

عینک آفتابی مثل موبایل نیست که قیمت سراسری داشته باشه

چند مدل مشترک که هم ما هم دیگر عینکسازان چه در شیراز چه در شهرهای دیگه قیمت متفاوتی دارد مثلا عینک پلیس که ما به مشتری 120 میدهیم در چند مطقه شیراز به قیمت220 فروخته میشود

یا حتی سری تفلبی police و rayban که دقیقا مشابه اصل میزند را به عنوان اصل میفروشند

مثلا تا این قیمت مدلهای vinti و police و lovex میتوان خرید البته همینطور esprit

capitan black
23-12-2011, 21:05
سلام

عینک آفتابی مثل موبایل نیست که قیمت سراسری داشته باشه

چند مدل مشترک که هم ما هم دیگر عینکسازان چه در شیراز چه در شهرهای دیگه قیمت متفاوتی دارد مثلا عینک پلیس که ما به مشتری 120 میدهیم در چند مطقه شیراز به قیمت220 فروخته میشود

یا حتی سری تفلبی police و rayban که دقیقا مشابه اصل میزند را به عنوان اصل میفروشند

مثلا تا این قیمت مدلهای vinti و police و lovex میتوان خرید البته همینطور esprit

مرسی همشهری ...تا 150 هم میتونم هزینه کنم واسم مهمه شیک باشه و استاندارد باشه ...چشمم حساسه به این نور افتاب لعنتی
گمونم خون اشامی چیزی شدم ! :31:
شما کجای شیراز فروشگاه دارید ؟

meha
24-12-2011, 15:14
تا 150 هم میتونی angelo و luca رو بگیری که این 2 جنس عالی هستند

تبلیغ ممنوع....:دی

hadinba
07-01-2012, 12:36
نمی دونم این سایتارو دیدن یا نه!

و اینم سایت شرکتش :

من با صاحابش صحبت کردم ، می گفت هم عینکای اصل داره و هم عینکای تحت لیسانس! :5: مثلا" من یه مدل ریبان قیمت کردم، 100 تومن واس پولاریزه قیمت میداد و معمولیشو 75 ( برای تحت لیسانس )!!! اورجینالاشو 490 پولاریزه ، معمولی 280 می گفت! :18: اون تحت لیسانس هاش گارانتی هم میده! اگه عینکو فرستاد واستون و خوشتون نیمود ، می تونین پسش بدین ( اگه کیفیتی که فکرشو می کردین نداشت!!! :13:)

تحلیل بیشتر به عهده ی دوستان عزیز! کسی جنس گرفته از اینجا؟! اطلاعی در مورد عینکای تحت لیسانس دارین؟! ( نکنه ازین عینکای 15-20 نومنی که تو سایتا می فروشن ، این بابا همونارو تحت لیسانس میده؟! :31: )

mohammadkj
10-01-2012, 23:39
با 30-40 تومن عینک مردونه خوب گیر میاد؟
کسی تو شیراز مغازه معتبر سراع نداره؟

هشت بهشت
11-01-2012, 23:03
سلام .

میشه عینک آفتابی رو طبی ( یا طبی رو آفتابی ) کرد ؟

من عینک طبی دارم که فتو کرومیکه . اما چون چشمام به نور زیاد حساسه ، تیرگی عینک طبیم جوابگو نیست

milad_heartsick
11-01-2012, 23:47
سلام .

میشه عینک آفتابی رو طبی ( یا طبی رو آفتابی ) کرد ؟

من عینک طبی دارم که فتو کرومیکه . اما چون چشمام به نور زیاد حساسه ، تیرگی عینک طبیم جوابگو نیست

بله میشه بعضی از عینک های افتابی رو طبی کرد ولی تا اونجایی که من میدونم خرجش زیاده چون باید عدسی قابلیت تراش داشته باشه هم دستمزدش زیاده یکی از اشناهامون که خانم هست سفارش داد ولی براش 500 اب خورد البته عینک افتابی که انتخاب کرده بود گرون قیمت بود

meha
12-01-2012, 12:21
بله میشه عینک طبی آفتابی هم زد که اینکار تخصص ماست

milad_heartsick جان اقوام شما شاید با تمامی مشخصات رو تهیه کرده اند

تراش دادنش درسته سخته ولی مهم تر از اون فرامی هست که باید تهیه کنید

فرامها باید یا کاچویی یا اگر فلزی بودند کنار شیشه جای پیچ قرار داشته باشد

قیمت عدسی هم بستگی به شماره چشم و همینطور امکاناتی که مد نظرتان هست

مثلا شاید بخواین شیشه هم پلاریز و هم آنتی رفلکس و همینطور UV داشته باشه و البته پوشش الماسی باشه مثلا این قیمت عدسی در میاد 220

عدسی های طبی آفتابی معمولا از 60 هزارتومان شروع میشوند

البته این نکته رو بگم با دستگاهی که ما زدیم واقعا تراش عالی میده به طوری که اگر خودتون هم نوع تراش رو ببینید مطمئنا میگید باد 50 هزار تومان دست مزد بگیریم

ولی ما چیزی به نام دستمزد نداریم گرچه دستگاه ما nidek le9000 ex هست که در ایران فقط 3 دستگاه از این مدل موجود هست

hadinba جان بنده تازه پست شما رو دیدم

این شرکت در اکثر سمینار ها و نمایشگاها حضور داره و تاجایی که ما میدونیم مثل پرفسور هست

عینکهای تحت لیسانس هم ما داریم به طوری که 70% عینکهای ما تحت لیسانس هستند

محصولاتی که زده اورجینال هستند ولی مسئله سر تشخیص دادنش هست اگر بتونه محصول رو با بارکد و شناسنامه تهیه کنه که ایشون باید نمایندگی باشند ولی خب تا جایی که من میشناسم نیستند

این سری برندی که زده اند یعنی pailod عینکهای شیکی رو داره

شرکت خوبی برای خرید هست در کل

--------------

البته این شرکت بنده رو یاد عینکهای پروفسور انداخت...ما نمایندگی پروفسور هستیم ولی خودمون اصلا پیشنهاد نمیکنیم برای خریدش....و اینجا هم اعلام کنم اصلا عینکهای پروسور رو تهیه نکنید به دلایل متعدد

اگر سوال بیشتری دارید میتونید به یاهوم سر بزنید

Ali Impala
14-01-2012, 01:26
سلام عینک rb8041 قیمتش چنده ؟ اصلش پیدا میشه؟
قیمت عینکrb3025 رو توسایت ریبن 189 دلار زده ولی تو یه مغازه همین عینکو 120 تومن میفروشه به مغازه دار گفتم که چطور شما ارزونتر از خود کمپانی میدین اینطور توجیح کرده که چون عمده میخرن ارزون درمیاد، اینقدر تفاوت قیمت به خاطر خرید عمده میتونه وجود داشته باشه؟
البته نشونه های تقلبی بودن هم نداشت

Ali Impala
14-01-2012, 12:25
.............؟

---------- Post added at 01:25 PM ---------- Previous post was at 01:24 PM ----------

.........؟

Ali Impala
14-01-2012, 12:31
سلام
آیا خرید عمده فروشنده های عینک آفتابی میتونه دلیلی بر پایینتر بودن آن جنس از قیمت جهانیش باشه؟ مثلاً عینکی که ریبن سایتش 190دلار زده اینجا 120 تومن بفروشن نشونه های تقلبی بودن رو هم نداشته باشه عینه اصل حتی میگن کدش رو تو سایت بزنی میبینی که اوریجیناله، همچین چیزی امکانش هست؟

meha
14-01-2012, 14:14
قیمت اگر بخواین باید براتون تماس بگیرم

بله مطمئنا همینطور که تقلبیه....البته مثلا توی سایت اگر زده 180 دلار برای خرید عمده ارزونتر پاش تمام میشه ولی نه اینقدر دیگه،در ضمن به خود شرکت ایرانی که عمده نداده

ببینید توی شیراز نمیخوام اسم ببرم عینک پلیس اصل که مثلا قیمتش 300 هست رو تقلبی یا با همان قیمت یا قیمت کمتری به اسم اصل به مردم میفروشند و مردم عادی هم اصلا نمیتونند تشخیص بدن هرچقدر هم زیرک یا با ادعا هم باشید بازهم نمیتونید تشخیص بدید تقلبی هست

ببینید هیچ وقت به عینکسازی که روی قمیتش مانور میده به هیچ وجه اعتماد نکنید،عینکساز و عینک فروش با این نوع تبلیغ که با مناسبترین قیمت یا با پایینترین قیمت تبلیغ میکنند با صنفهای دیگر فرق داره و باید از دید دیگه ای بهش نگاه کرد

توی عینک حرف اول رو کیفیت میزنه به عینکسازی اعتماد کنید به اول از همه از مشخصات جنسش رو بگه

گران بودن فرام و عینک دلیل بر بهتر بودن و حتی دلیل بر براورده کننده انتظارات شما نیست

بنده وقتی یک نفر فرام طبی محکم میخوام 3تا براش میارم وقتی قیمتش رو میپرسه میگم این 100 هست و این 110 و این 70 ولی چون شما فرام محکم میخواین من این 70 رو پیشنهاد میکنم

AMIR-AIRGUNNER
14-01-2012, 14:31
الان ارزونترین مدل ری بن که اصل باشه و شیک باشه قیمتش چنده ؟!
ایا واقعا این مدل عینک ری بن ساخت امریکاست ؟! و از اونجا میاد ؟!

meha
14-01-2012, 15:21
آمریکا؟!!ایتالیا

والا من خیلی وقته rayban رو نیاوردم ولی اصلش الان با وجود افزایش ارز شاید 190 باشه

AMIR-AIRGUNNER
14-01-2012, 17:33
درسته ولی تا ۱۲سال قبل که مستقیم تو امریکا تولید میشد و بعدا رفت زیرمجموعه یک شرکت ایتالیایی
و شنیدم که اون ری بن های قبلی یک تفاوت هایی داشتن حالا نمیدونم این قضیه درسته یا نه
و اینکه مدل ۱۹۰ تومنی کدوم مدل هست ؟

meha
14-01-2012, 18:23
12 سال پیش آره الان که نیست

مثلا چه تغییراتی...در ساختش و نوع استفاده از کانی های مورد نظری تغییرات ایجاد شده

مدلهای wayfarer و همینطور predator

همین الان هم برند معتبر و معروفی مثل rayban با سیایست و تکنیکهای تجارتی تونسته مشتری های سابقش رو داشته باشه

چون که 3 نوع محصول رو ایجاد میکنه کلاسیک اسپورت و فشن

و جالب اینجاست حتی از سریهای همون قدیم هم به طور سفارشی عرضه میکنه

hadinba
14-01-2012, 19:36
نمی دونم این سایتارو دیدن یا نه!

و اینم سایت شرکتش :

من با صاحابش صحبت کردم ، می گفت هم عینکای اصل داره و هم عینکای تحت لیسانس! :5: مثلا" من یه مدل ریبان قیمت کردم، 100 تومن واس پولاریزه قیمت میداد و معمولیشو 75 ( برای تحت لیسانس )!!! اورجینالاشو 490 پولاریزه ، معمولی 280 می گفت! :18: اون تحت لیسانس هاش گارانتی هم میده! اگه عینکو فرستاد واستون و خوشتون نیمود ، می تونین پسش بدین ( اگه کیفیتی که فکرشو می کردین نداشت!!! :13:)

تحلیل بیشتر به عهده ی دوستان عزیز! کسی جنس گرفته از اینجا؟! اطلاعی در مورد عینکای تحت لیسانس دارین؟! ( نکنه ازین عینکای 15-20 نومنی که تو سایتا می فروشن ، این بابا همونارو تحت لیسانس میده؟! :31: )

دوستان یکی بگه قضیه عینکای تحت لیسانس چیه؟ :13:

meha
14-01-2012, 22:56
گفتم که

مثلا عینکهای پلیس و پوما تحت لیسانس در کشورهای چین تولید میشه که البته از لحاظ کیفیت کمی با محصول اورجینال تفاوت داره....و این محصولا هم برای کشوری مثل ایران خوبه که مردم بخوان نصف قیمت خریداری کنند

البته باید حواستون باشه که واقعا تحت لیسانس باشه

hadinba
15-01-2012, 00:46
گفتم که

مثلا عینکهای پلیس و پوما تحت لیسانس در کشورهای چین تولید میشه که البته از لحاظ کیفیت کمی با محصول اورجینال تفاوت داره....و این محصولا هم برای کشوری مثل ایران خوبه که مردم بخوان نصف قیمت خریداری کنند

البته باید حواستون باشه که واقعا تحت لیسانس باشه

خوب راهی واسه شناختش هس؟!

پس به طور نسبی کیفیت داره، جای معتبری کسی سراغ داره؟! راستش من اطلاعاتم کمه تو این زمینه! :41:

جای مناسب + قیمت رو اگه دارید لطف بفرماینن راهنمایی کنین! :10: :11:

Saeed System
15-01-2012, 00:59
ما نمایندگی پروفسور هستیم ولی خودمون اصلا پیشنهاد نمیکنیم برای خریدش....و اینجا هم اعلام کنم اصلا عینکهای پروسور رو تهیه نکنید به دلایل متعدد

اگر سوال بیشتری دارید میتونید به یاهوم سر بزنید

عینکهای پروفسور مثل عینکهای معمولی دیگه هستند فقط داره تبلیغ میشه روی این مارک...

3-4 تا از تاجرهای بزرگ عینک طبی و آفتابی از اقوام نزدیک ما هستند...

تعریف می کردن می گفتن:

صاحب مارک پروفسور آقای علی حیادار...حدود 30 ملیارد تومن عینک طبی و آفتابی از چین وارد میکنه...با انواع مارکها اصلا مارک پروفسور نبوده ....بعد فروش نمیکنه و سرمایش همونجور می خوابه ....یه مشاور بیزنسی می گیره بهش میگن آقا
شما تمام مارکهای روی طلق عدسیها رو پاک کن همرو بزن پروفسور...و به صورت گسترده در تلوزیون و... تبلیغ کن که 3 ملیارد
تومن هزینه تبلیغات میکنه...2 تا خودرو بنز هم جایزه میزاره .....الان دفترش توی خیابون جمهوری پاساژ سعید ( عینک شمس بینا) به ویزیتور زیر 3 ملیون تومن جنس نمیده.. یعنی حداقل خرید باید 3 ملیون تومن باشه.... فروش خوبی هم داشته تقریبا تمام پولش زنده شد ...

البته از دوستان پدر من هم هست با هم از قدیم دوست بودن پدرم بهش میگه علی کوتوله...عرب هم هستش علی حیادار...

kiss_sasan
15-01-2012, 09:33
آمریکا؟!!ایتالیا

والا من خیلی وقته rayban رو نیاوردم ولی اصلش الان با وجود افزایش ارز شاید 190 باشه

درود بر تو دوست عزیز
من یه مدل ریبن رو تو میدون فلسطین ( فروشگاه ضلع جنوب شرقی ) میدون دیدم که قیمتش 193 هزار تومان بود. RB3454e . اما این مدل فقط تو سایت های ریبن اسرائیل و دوبی و برزیل هستش. و دلیلشو نمیدونم هنوز.

meha
15-01-2012, 12:18
کاملا پست Love King رو تایید میکنم

باید حتما بالای 3 میلیون خرید بشه اونم با چک نقد که جنس بدن و جالب اینجاست که خیلی هم بدقول هستند

کاملا حرفها در مورد فرام ها درسته اصلا فرامهای پروفسور جنس ندارند وقتی ما نمونه فرام ها رو دیدیم خودمون 4 سال پیش این فرامها رو داشتیم

درسته روز پدر 2 دستگاه بنز S350 میدن البته 2تاش برای مشتری نیست....فقط یکیش برای مشتری هست و اون یکی برای اون مغازه ای که ازش خریدند

روزانه هم سکه تمام بهار آزادی میدن که اونم همونطور هست یکی به مشتری یکی به فروشنده

Ali Impala
15-01-2012, 12:26
بالاخره ریبن اصل ایتالیا از کجا میتونم گیر بیارم
دیگه کلافه شدم
تهران جایی رو اگه میشناسین بگین لطفاً
ریبن های قدیمی آمریکایی دست دوم میشه پیدا کرد؟

meha
15-01-2012, 12:59
تهران رو جایی نمیشناسم ولی اگر بخواین مدل مورد نظرتون رو به من بدید قیمت میگیرم و براتون میارم

sasan81036831
15-01-2012, 13:45
تهران رو جایی نمیشناسم ولی اگر بخواین مدل مورد نظرتون رو به من بدید قیمت میگیرم و براتون میارم
سلام دوست عزیز
من RB3454E - 004/71 رو میخوام .
چه قیمتی ازش داری ؟؟؟؟

pourya_bo2pmc
09-02-2012, 12:23
سلام
منم آخرش از برند مورد علاقم UVEX آفتابی گرفتم
Uvex Chunk

از یه مغازه معتبر 140 تومن
یه مدل دیگه از این برند رو میخواستم که نداشت و با توجه به اینکه جایی دیگه هم تو شهرم یزد نداشت همینو گرفتم
خیلی عالیه و پوشش خیلی خوبی رو هم به چشمات میده

بارکد روی عینک و همینجور جعبش که با هم یکی بود رو با پی دی اف دانلودی از خود سایت یووکس چک کردم که همش یکی و درست بود
خدمت دوستانی که در مورد یووکس نمیدونن بگم که آلمانیه

اینم عکساش

Переклад не
11-02-2012, 21:46
سلام دوستان .لطفا یه عینک ساده برای رانندگی مناسب آدم پر هیکل تا سقف 100 تمن معرفی بفرمائید(منظورم مارک و ... هستش و اونی که در نظر دارید و مناسبه)
ممنون

farina1709
22-02-2012, 12:42
دوستان سلام..نظرتون در مورد عینک revo چیه؟ مدل 3075 پلاریزه و یو وی 400 ..یه h 2 o هم روش نوشته منظورشون چیه؟

Abbas.V
23-02-2012, 13:53
سلام دوستان . به نظرتون این عینک 30 تومن خوبه ؟ یویوی 390 هست . لنزش سبزه ضرر نداره واسه چشم ؟

Iran.pars
16-03-2012, 13:31
من یه عینک Ao دارم مدل خلبانی میخوام بفروشمش یه اسپورت بگیرم
تو مایه 100 تومن مدلی سراغ دارید که هم uv باشه هم پلورایز؟

adrenalin
22-03-2012, 12:47
سلام دوستان
یه عینک آفتابی درو بر 50 /60 معرفی کنید uv و پلورایز هم باشه
این عینک هایی که تو سایت ها به فروش میرسه به نظرتون خوبه ؟

bahareh_bus
23-03-2012, 16:23
بهترین مکان برای خرید عینک های افتابی کجای تهرانه؟ اگه عینک فروشی خاصی سراغ دارین که مدل های اصلی ریبن ( منظورم مدل های های کپی و مشابه نیست) رو با قیمت های مناسب عرضه میکنه لطفآ ادرسش رو بزارید.

در ضمن مرکز تجمع عینک فروشی ها شنیدم حوالی ولیعصر باید باشه ، درسته؟

merikhi
28-03-2012, 16:40
بهترین مکان برای خرید عینک های افتابی کجای تهرانه؟ اگه عینک فروشی خاصی سراغ دارین که مدل های اصلی ریبن ( منظورم مدل های های کپی و مشابه نیست) رو با قیمت های مناسب عرضه میکنه لطفآ ادرسش رو بزارید.

در ضمن مرکز تجمع عینک فروشی ها شنیدم حوالی ولیعصر باید باشه ، درسته؟

میدان و خیابان فلسطین نزدیک همون ولی‌عصره

ariajoker
03-04-2012, 11:32
من یه عینک افتابی مردانه از برندی معتبر به جز Rayban و Police میخواستم بخرم .
بودجه هم 300-350 هست . با این بودجه فریمی با کیفیت از یه برند معتبر میشه گیر اورد یا نه ؟
اگر پاسخ مثبته چه برند هایی رو پیشنهاد میکنین ؟

اگر نه کلا چه پیشنهادی دارین ؟

emadpumad
03-04-2012, 12:14
من یه عینک افتابی مردانه از برندی معتبر به جز Rayban و Police میخواستم بخرم .
بودجه هم 300-350 هست . با این بودجه فریمی با کیفیت از یه برند معتبر میشه گیر اورد یا نه ؟
اگر پاسخ مثبته چه برند هایی رو پیشنهاد میکنین ؟

اگر نه کلا چه پیشنهادی دارین ؟

همون ریبن که خودتون فرمودید از همه برند ها عمری تر و با کیفیت تره
با این بودجه تنها رقیبی که برای ریبن میمونه پولیس هست

Sent From Mr Emad iPad Using Tapatalk

ariajoker
03-04-2012, 12:22
همون ریبن که خودتون فرمودید از همه برند ها عمری تر و با کیفیت تره
با این بودجه تنها رقیبی که برای ریبن میمونه پولیس هست

خوب برای برندهای دیگه چقدر بودجه لازمه ؟
مثلا armani یا monte blanc .
چون اصلا فریم های ری بن و پلیس به دلم نمی شینن .

emadpumad
03-04-2012, 12:26
اقا دلت میاد ؟
ریبن آخرشه
مخصوصا ریبن های کلاسیک
من خودم یه مدل دیور دیدم خیلی تو کفش هستم فریمش دقیقا مثل ریبن تخم مرغی کلاسیکه ولی پل بینیش فنر هست خیلی خشکله قیمتش هم ۶۹۰ تمن هست البته من خودم ۲ تا ریبن دارم ولی این هم خیلی خشکله
اگه عکسش تو نت دیدم اینجا میزارمش

ariajoker
03-04-2012, 12:32
اقا دلت میاد ؟
ریبن آخرشه
مخصوصا ریبن های کلاسیک
من خودم یه مدل دیور دیدم خیلی تو کفش هستم فریمش دقیقا مثل ریبن تخم مرغی کلاسیکه ولی پل بینیش فنر هست خیلی خشکله قیمتش هم ۶۹۰ تمن هست البته من خودم ۲ تا ریبن دارم ولی این هم خیلی خشکله
اگه عکسش تو نت دیدم اینجا میزارمش

خوب این موضوع سلیقه ای هست . بعد از اونم الان دیگه هرکیو میبینی میخواد عینک بخره میره سمت ری بن .
پس ترجیح میدم ری بن نگیرم .
حالا تا بودجه ی 400 چیز به درد بخوری گیر میاد یا نه ؟

emadpumad
03-04-2012, 13:11
خوب این موضوع سلیقه ای هست . بعد از اونم الان دیگه هرکیو میبینی میخواد عینک بخره میره سمت ری بن .
پس ترجیح میدم ری بن نگیرم .
حالا تا بودجه ی 400 چیز به درد بخوری گیر میاد یا نه ؟

اینم حرفیه
آره چرا گیر نیاد شما با ۴۰۰ تومان عینکهای خوبی میتونید بخرید
آرمانی زیاد تو این رنج قیمت مدل نداره و به نظرم معتبر ترین کارهایی که میتونید ببینید از پلیس هست

ariajoker
03-04-2012, 13:25
اینم حرفیه
آره چرا گیر نیاد شما با ۴۰۰ تومان عینکهای خوبی میتونید بخرید
آرمانی زیاد تو این رنج قیمت مدل نداره و به نظرم معتبر ترین کارهایی که میتونید ببینید از پلیس هست

متاسفانه نظری که نسبت به پلیس هم دارم مثهل ریبنه . برای همین هم توی اولین پستم نوشتم هیچ کدوم از این دو برند رو نمیخام .

دوستان مطلع ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنن .

emadpumad
03-04-2012, 16:26
متاسفانه نظری که نسبت به پلیس هم دارم مثهل ریبنه . برای همین هم توی اولین پستم نوشتم هیچ کدوم از این دو برند رو نمیخام .

دوستان مطلع ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنن .

بنده به شخصه عذر خاهی میکنم به دلیل اینکه پست اول رو مطالعه نکردم
یک برند معروف و دوست داشتنیه دیگه بهتون معرفی میکنم به نام پرسُل حتما داخل گوگل سرچ کنید احتمالا خوشتون بیاد

ariajoker
03-04-2012, 20:31
دوستان با این بودجه اصلا میتونم روی برندهای ایتالیایی حساب کنم یا نه ؟
درضمن بنده تاس هستم . پس اگر ممکنه برنهایی رو معرفی کنین که به افراد تاس بیاد ( البته به جز ری بن یا پلیس )

brave_ie
07-04-2012, 21:03
دوستان یه بنده خدایی داره مغازشو عوض میکنه ری بن های قدیمیشو داره میفروشه 60 تومن
کیفیتش معلومه خوبه ولی خب با توجه به قیمتش واقعیتش اینه که فکر نمیکنم اوریجینال باشه مثلا ممکنه جنس عالی چین باشه همیناییه که الان تو مغازه ها 100 و خورده ای میدن
حالا میگن یه سایت هست که شما اون کد روی دسته عینک رو میزنی اونجا میگه وضعیت چطوریه یعنی خیلی مغازه ها اینو تبلیغ میکنن
حالا میدونین این سایت چیه و داستان چیه؟
ممنون میشم بگید:11:

hamed69it
15-04-2012, 12:48
سلام دوستان
من میخوام یه عینک اسپورت با قیمت حداکثر 100 تومان بخرم شما چه پیشنهادی دارید؟:10:

alivw71
15-04-2012, 13:01
woow عینک افتابی 400 تومن.
دوستان با 10 تومن چه عینکی میشه گرفت:دی

bahareh_bus
19-04-2012, 23:25
woow عینک افتابی 400 تومن.
دوستان با 10 تومن چه عینکی میشه گرفت:دی

این عینکو چند روز پیش یه دست فروش میداد 13 تومن !!!!

پولاریزه (خودم تست کردم و واقعآ پلاریزه بود!)

انتی رفلکس از داخل

یو وی 400 به شرط تست

فریم فوق العاده سبک و الومینیومی

دسته های فنردار

به همراه یک عدد کیف!

به لحاظ کیفیت وقتی رو چشمام زدم احساس نکردم که دارم از پشت یه تیکه پلاستیک نگاه میکنم! واقعآ شفاف بود.

ولی نمیدونم چرا نخریدمش! شاید چون کسی همراهم نبود که بخواد در موردش نظر بده:5:

osmaan
22-04-2012, 12:46
سلام دوستان خسته نباشید
من میخوام عینک افتابی بخرم ولی چون عینکی هستم باید شماره دار بخرم که خیلی گرون میشه
یادمه یه مدت از این عینک افتابی هایی که به فریم عینک طبی وصل میشد مد شده بود هنوزم از این مدل ها هست؟
چون اینجوری دیگه لازم نیست شماره دار بخرم

soroosh_cz
24-04-2012, 21:39
دوستان من همین جمعه دارم مشرف میشم حج دانشجویی و دنبال عینک آفتابی خوب هم میگردم.
کسی میدونه که آیا می ارزه از اونجا عینک با کیفیت بخریم؟
اگر آره، برندهای خوب چین؟ (دوست دارم عینک ها کلاسیک و شبیه عینک های نظامی باشه)
یه مارکی یا علامت خاصی برای تشخیص جنس اصل از تقلبی هست؟

Greedy
02-05-2012, 17:53
چطوری عینک افتابی اصل رو از غیر اصل میشه تشخیص داد ؟
بعد سایتی هست که عینک ها رو با قیمت زده باشه؟

parwazsena
02-05-2012, 21:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
من این عینک خریدم 100 ت
توی یکی از سایتها دیدم قیمت زده 20 ت
نظرتون چیه ؟
برم طرفو له کنم؟

essi4300
02-05-2012, 22:05
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
من این عینک خریدم 100 ت
نظرتون چیه ؟
برم طرفو له کنم؟

تو کدوم سایت دیدی زدن 20 تومن؟

من که پرسیدم میگن کلا بالای 30 تومان برای عینک آفتابی دادن نمیارزه.
همش سر کاریه.

osmaan
02-05-2012, 22:54
بابا یکی جواب مارو هم بده

سلام دوستان
یه مقدار اطلاعات درباره عینک افتابی کلیپسی میخواستم این مدل عینک رو میخوام چون عینکی هستم و همچنین نیخوام هزینه زیادی بابت شماره دار کردن عینک افتابی بکنم چون خیلی کم بیرون میرم و زیاد استفاده نمیکنم اما ممکنه بعد یه سال شماره چشمم بیشتر بشه که دیگه عینک افتابی با شماره قبلی به دردم نمیخوره
میخوام بدونم چه مارک هایی هست؟ قیمش چقدره؟ من یکی دیدم ولی به نظر کیفیتش پایین بود همه این شکلی هستن؟ میشه شیشه یا همون عدیش رو عوض کردتیره تر کرد؟
اصلا تیره تر داره یا همه شون یکی هستن

adrenalin
03-05-2012, 21:49
سلام دوستان قیمت این مدل ری بن چند در میاد یو وی400 پولاریزه

[/URL][URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hp%3Ffile%3D07785857359533207741.jpg"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rezarrrr
04-05-2012, 18:31
سلام
من یه اشنای دارم تو نیروی هوای . میگه بهمون عینک افتابی خلبانی دادن که تو شب هم میشه به چشم زد (منظورش اینه که تارک نشون نمیده جای رو تو شب ) البته چند بار بهش گفتم بیارش ببینم چیه ولی هر بار یه بهانه ای اورده . میخوام ببینم واقعا همچین چیزی هست یا داره چاخان میگه
ممنون

pkr_legend
05-05-2012, 20:43
یه عینک می خوام مقاوم باشه و به درد بخور! مارکشم مهم نیست. فریم دایره ای دوست دارم. زیر 60 70 تومن چی پیشنهاد می کنین؟

saeedsh7j
06-05-2012, 23:09
سلام دوستان من میخوام مثل عینکی که تیلور جون زده بگیرم :5:

میشه یک سایت معرفی کنید برا فروش البته تو pm
اصل بودنش زیاد مهم نیست چون نمیخوام زیاد خرج کنم فقط میخوام شکلش دقیقا مثل همین باشه-سایت که برا فروش زیاده ولی شنیدم وقتی میرسه دستت با اونی که تو عکسا هست فرق داره

soroosh_cz
10-05-2012, 00:38

[/URL][URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hp%3Ffile%3D07785857359533207741.jpg"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
من همین مدل عینک رو از مدینه گرفتم 300 ریال (تو حراجی). فقط مال من یکم کشیده تره.
متاسفانه تو حمل بار شیشه ی سمت راستش ترک خورده. کسی نمیدونه قیمت این شیشه های اورجینال Ray Ban چقدره؟ واقعا حرصم دراومد. :41:

adrenalin
10-05-2012, 10:25
سلام
من همین مدل عینک رو از مدینه گرفتم 300 ریال (تو حراجی). فقط مال من یکم کشیده تره.
متاسفانه تو حمل بار شیشه ی سمت راستش ترک خورده. کسی نمیدونه قیمت این شیشه های اورجینال Ray Ban چقدره؟ واقعا حرصم دراومد. :41:

سلام
اینقده اینجا خلوت بود منم رفتم همینو خریدم 80 تومن یو وی 400 انتی رفلکس از داخل انصافا خیلی خوب بود
شما هم به جای اینکه سوالتون رو مطرح کنید برید بیرون یه سوال کنید زود تر جواب میگیرید :31:

meha
16-05-2012, 21:30
تبریک میگم

اول با افزایش قیمت ناگهانی قیمت عینک آفتابی مواجه شدیم حالا هم که خبرها حاکی از اینه که دیگه عینک آفتابی وارد نخواهد شد

سال تولید ملی :|

فقط به صورت قاچاق شاید وارد بشه

senaps
16-05-2012, 23:37
من یه اشنای دارم تو نیروی هوای . میگه بهمون عینک افتابی خلبانی دادن که تو شب هم میشه به چشم زد (منظورش اینه که تارک نشون نمیده جای رو تو شب ) البته چند بار بهش گفتم بیارش ببینم چیه ولی هر بار یه بهانه ای اورده . میخوام ببینم واقعا همچین چیزی هست یا داره چاخان میگه

پارسال من یه عینک ملینوم کلین خریدن یو وی و پلاریزه درست...!!! راستش بعضی وقتا که دارم رانندگی میکنم و میرم تو تونل(تونل های ایلام معمولا طولانی و بدون چراغ سقف هستش!!) اصلا احساس نمیکنم که عینک رو چشمه...
در حقیقت، عینک های شیشه مشکی استاندارد، وقتی میزنی به چشت مطلقا هیچ تغییری نمیکنه جز اینکه رنگ ها رو اصلاح میکنه...(یه سفیدی اضافه ای تو همه چی هست که اون حذف میشه!)...
بقیه ی رنگ های استاندارد هم که دنیا رو به اون رنگ میبینی!!! ولی فک کنم شیشه رنگی ها بهترن نمیدونم.....

hadinba
16-05-2012, 23:57
تبریک میگم

اول با افزایش قیمت ناگهانی قیمت عینک آفتابی مواجه شدیم حالا هم که خبرها حاکی از اینه که دیگه عینک آفتابی وارد نخواهد شد

واقعا" ؟ :18::18:

ینی الان برای خرید اقدام کنیم تا قیمتا 10 برابر نشده؟

آخه من نمی دونم چنتا شرکت سازنده عینک آفتابی ایرانی هستن که به خاطرشون اینطوری باید جلوی واردات گرفته شه؟! :41:

Nocturne
17-05-2012, 01:07
جاهای خوب برای خرید عینک در تهران کجاهاست؟

SaMsUnG
17-05-2012, 09:39
دوستان نظرتون راجع به عینک آفتابی مارک cristal چیه؟

bahareh_bus
17-05-2012, 21:12

سلام
من این عینک خریدم 100 ت
نظرتون چیه ؟
برم طرفو له کنم؟

پیش خودت چی فکر کردی رفتی اینو خریدی؟!!!:13:
شوخی کردم ولی ظاهرش چندان دلچسب نیست!

با لنز پلاستیکی (همون پلیمری!) یو وی 400 و پولاریزه با کیف 20 تومن!
همین عینک با لنز شیشه ای 40 تومن!
هرجا بیشتر از این قیمت ها گرفتی بدون طرف گرون فروشه چون من سود فروشنده رو هم لحاظ کردم!!!

سلام
ممنون

این عینک ها ساخت صاایرانه و میتونید از لینک سفارش بدید:

یه عینک می خوام مقاوم باشه و به درد بخور! مارکشم مهم نیست. فریم دایره ای دوست دارم. زیر 60 70 تومن چی پیشنهاد می کنین؟

اگه مقاوم میخوای فقط پلاستیکی بخر، شیشه ای یه بار از دستت بیفته مرخصه!
مدلهای پلاستیکی رو میتونید از دستفروش ها به قیمت مناسب خریداری کنید. کیفیتشون هم بسته به سلیقه خودتون تو انتخاب عینک واقعآ راضی کننده است.

سلام دوستان من میخوام مثل عینکی که تیلور جون زده بگیرم :5:

میشه یک سایت معرفی کنید برا فروش البته تو pm
اصل بودنش زیاد مهم نیست چون نمیخوام زیاد خرج کنم فقط میخوام شکلش دقیقا مثل همین باشه-سایت که برا فروش زیاده ولی شنیدم وقتی میرسه دستت با اونی که تو عکسا هست فرق داره

به نظر مدل Rayban CAT باشه. (پرفروش ترین عینک تاریخ!!!!)
20 تومنیشو میتونی از دستفروشها بگیری.

تبریک میگم

عینک همیشه به صورت قاچاق وارد میشده و به جز صنایع اپتیک اصفهان که اونم تولیداتش بیشتر بین افراد نظامی فروش میره هیچ تولید کننده دیگه ای تو ایران وجود نداره!

bas ali
17-05-2012, 21:17
نظرتون در مورد عینک های rodenstock چیه ؟
قیمت هاش هم بالاس

Hatek
17-05-2012, 22:17
سلام
من این عینکو گرفتم 68000 تومن یو وی 400 و 12 لایه چیز خوبیه محکم هم هست و قیمتش هم کمه

عکسا رو حذف کردم پایین اصلیشو گذاشتم

h-blade
17-05-2012, 23:21
دوستان سلام.. ميخوام بدونم يه عينك خوب كه به چشم آسيب نرسونه چه ويژگي هايي بايد داشته باشه؟

دوم اينكه آيا خريد عينك از تانا كوراي سنندج خوبه يا نه؟

:40:

hadinba
18-05-2012, 00:41
سلام
من این عینکو گرفتم 68000 تومن یو وی 400 و 12 لایه چیز خوبیه محکم هم هست و قیمتش هم کمه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط مال من این تیکه های آبیش مشکیه

خیلی قشنگه! من دنبال کارایی مثه این بودم ؛ با این تفاوت که اون قسمت زیریش بیضی بود ولی قیمتش خیلی بالا بود! دوستان کسی این مدل و کپی درجه یکشو با قیمت مناسب سراغ داره ؟!

Police S1665

Hatek
18-05-2012, 10:37
دوستان سلام.. ميخوام بدونم يه عينك خوب كه به چشم آسيب نرسونه چه ويژگي هايي بايد داشته باشه؟

دوم اينكه آيا خريد عينك از تانا كوراي سنندج خوبه يا نه؟

:40:

ویژگی که باید زیاد داشته باشه:31:
اول اینکه فریمش طوری باشه که علاوه بر چشم یه مقدار حاشیه ی چشم هم پوشش بده چون ادم وقتی عینک میزنه دیدش نسبت به بدون عینک کمی تاریک میشه و باعث میشه مردمک چشم از مقدار معمولی بزرگتر بشه و اگه اشعه از زیر بالا و کناره های عینک رد بشه خیلی ضررش بیشتره پس سعی کنید عینکی بخرید که فریمش خیلی باریک نباشه
دوم اینکه سعی کنید جنسش پلی کرومیک یا پلی کربنات باشه درسته شیشه هم قدرت حفاظتیه خوبی داره ولی اینا بهترن
و سوم عینک های قهوه ای امواج کوتاه و مضر خورشید رو کمتر عبور میده و اگه مجبورید ساعت های 11 تا 4 بعد از ظهر بیرون باشید حتما قهوه ای یا مشکی بگیرید
و لنز های ابی هم که اصلا بدرد نمیخوره چون موج های کوتاه خورشیدو از خودش عبور میده
اگرهم برای رانندگی میخوایید عینک هایی با لنز زرد و نارنجی هم استفاده نکنید چون رنگ چراغ هارو خوب تشخیص نمیدید مگه برای اتوبان استفاده کنید:31: این چیزایی بود که خونده بودم یا بلد بودم
از تاناکورا هم که بنظر من خوب نیست یکی از فامیل های ما خریده بود بعد یه مدت چشمهاش اذیت میشد البته ممکنه توی بازار تاناکورا جنس های خارجی خوب هم پیدا شه

راستی دوستان ببخشید الان دقت کردم عینک من باعکسی که بالا گذاشتم پایینش یکم فرق داره
این دیگه عینک خودمه هر چند عکسش خیلی جالب درنیومد

meha
18-05-2012, 17:42
bahareh_bus

سلام

داداش خودم میدونم به صورت قاچاق وارد میشده 16 سال عینک سازی هستیم ناسلامتی:دی

در ضمن اسم چندتا شرکت برات بیارم که به صورت رسمی وارد میکنند و اورجینال هم هست؟

این قضیه وارد نشدن عینک و... فعلا قطعی نیست در حد شایعه هست
======

دوستان من نمیدونم پیش خودتون چی فکر میکنید که میرید از دست فروش و عینکهای بسیار بی کیفیت از هر مغازه یا عینک فروشی تحقیق میکنید؟

به چه قیمتی میخواین به چشمتون ضرر بزنید؟

کمی نشریه کاووشگر رو مطالعه کنید خیلی خوبه...

سری جدید عینکهای police که خریده بودم رسیده فردا باز میکنم دوستان مدلهای مورد نظرشون از پلیس رو ارسال کنید ببینم دارم یا نه

عینکهای اورجینال سرجیو مارتینی هم هفته پیش خریدم در همین هفته احتمال زیاد میرسه مدلهاش هم عکس میگیرم برای دوستان میزارم

سری خرید قبلم از تروساردی و وینتی پلاس هم هنوز چندتاش دارم برای دوستان عکس میزارم

در ضمن نظر های عجیب غریب ندید که در فلان ساعت باید از شیشه مثلا قهوه ای استفاده کنید یا عینکهای 2 رنگ...هرچشم با توجه به تشخیص تخصص یا فوق تخصص چشم مورد نظر باید عینک آفتابی تهیه کنید

شیشه های آفتابی مدلهای بسیار زیادی داره چه طبی آفتابی چه آفتابی معمولی

Hatek
18-05-2012, 19:25
bahareh_bus

در ضمن نظر های عجیب غریب ندید که در فلان ساعت باید از شیشه مثلا قهوه ای استفاده کنید یا عینکهای 2 رنگ...هرچشم با توجه به تشخیص تخصص یا فوق تخصص چشم مورد نظر باید عینک آفتابی تهیه کنید

شیشه های آفتابی مدلهای بسیار زیادی داره چه طبی آفتابی چه آفتابی معمولی

دوست عزیز فکر کنم منظورو اشتباه گرفتی
من اینو که از خودم در نیاوردم میگم فلان ساعت باید عینک قهوه ای زد اینو توی یه مجله نوشته بود دلیلشم بالا گفتم

بعدشم اینی که گفتم برای یه آدم سالمه که چشمهاش مشکل نداره وگرنه مثلا کسی که کور رنگی داره حتما برای خرید عینک به متخصص مراجعه کنه:13:

bas ali
18-05-2012, 20:24
نظرتون در مورد عینک های rodenstock چیه ؟
قیمت هاش هم بالاس

این سوال جواب نداشت ؟!

ba maram
18-05-2012, 21:15
meha جان ازین سبک کار چیزی تو فروشگاهت داری؟؟(برندو کاری ندارم-طرح فریم و رنگ و همه چیزش کپ همین تقزیا)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]$pngalpha$&wid=1600

hadinba
21-05-2012, 18:32
سری جدید عینکهای police که خریده بودم رسیده فردا باز میکنم دوستان مدلهای مورد نظرشون از پلیس رو ارسال کنید ببینم دارم یا نه

دادا من تو پست 185 عکس گذاشتم ! این مدل + قیمت اگه تو دست و بالت بود خبرم کن! :5:

SaMsUnG
21-05-2012, 21:33
دوستان نظرتون راجع بع مارک cristal چیه ؟

meha
21-05-2012, 23:57
سلام

ba maram

والا منظورت اینه که فقط از این مدل باشه کیفیت و اینا برات مهم نیست؟من با اینطور ویزیتور ها و شرکتها کار نمیکنم ولی 30 الی 40 تومان هست اینطور مدلی با نامهایی مثل gucci

kebrit1
24-05-2012, 01:20
سلام دوستان
من اصفهان رفتم یه عینک بگیرم - چون اصلاً دلم نمیخواد به چشمهام آسیب برسه و پس فردا برای مثلاً 200 تومن آب مروارید و ... بگیرم - یه پلیس دیدم 235 تومان - فریمش رو صورتم کج مینشست و فروشنده هر چی بهش ور رفت درست نشد - رفتم 100 متر اونطرفتر همون عینک رو 50 تومان گرونتر میداد منم نخریدم - تهران طرفای فلسطین کار داشتم یه سر هم به عینک فروشی ها زدم همون رو میگفتن 300 - یکی هم یه عینک رو میگفت اصله و تو سایت ثبت میشه ولی همون موقع نصف مارکش پاک شده بود

خلاصه حالا اومدم شهر خودمون یه فروشنده یه عینک گذاشته جلوم میگه ری بن اصله - روشم زده ایتالیا -شناسنامه هم داره - شیشه سنگه - قیمت 65 تومان - و میگه اصلاً شک نکن و الکی پول زیاد برای عینک نده - من که شوکه شدم آخه همین رو تهران 200 به بالا میدن -
من وارد نیستم به نظر شما درست میگه؟! کدوم رو بگیرم؟

bas ali
24-05-2012, 06:44
فکر کنم فقط عیتم های rodenstock هستن که به صورت کارخانه ای مستقیما از المان وارد میشن
بقیه عینک ها امیدی به اصل بودنشون نیست

essi4300
24-05-2012, 09:37
دوستان رنگ شیشه عینک در سلامتی چشم فرق میکنه؟

چون سه رنگ مشکی، قهوه ای و سبز تیره داریم.

اگه کسی اطلاع داره خواهشا کمک کنه.

hadinba
24-05-2012, 11:38
سلام دوستان
من اصفهان رفتم یه عینک بگیرم - چون اصلاً دلم نمیخواد به چشمهام آسیب برسه و پس فردا برای مثلاً 200 تومن آب مروارید و ... بگیرم - یه پلیس دیدم 235 تومان - فریمش رو صورتم کج مینشست و فروشنده هر چی بهش ور رفت درست نشد - رفتم 100 متر اونطرفتر همون عینک رو 50 تومان گرونتر میداد منم نخریدم - تهران طرفای فلسطین کار داشتم یه سر هم به عینک فروشی ها زدم همون رو میگفتن 300 - یکی هم یه عینک رو میگفت اصله و تو سایت ثبت میشه ولی همون موقع نصف مارکش پاک شده بود

خلاصه حالا اومدم شهر خودمون یه فروشنده یه عینک گذاشته جلوم میگه ری بن اصله - روشم زده ایتالیا -شناسنامه هم داره - شیشه سنگه - قیمت 65 تومان - و میگه اصلاً شک نکن و الکی پول زیاد برای عینک نده - من که شوکه شدم آخه همین رو تهران 200 به بالا میدن -

شک نکن تقلبیه! :31: کافیه یه سر به سایت خود ری بان بزنین! تا اونجایی که من می دونم عینکاش بالای 65 دلار :31: هستن! بجز عینکای بچه گونش، اکثرا" عینکاش بالای 110-20 دلار هستن! حالا دیگه خودت در نظر بگیر.........

اما دلیل نمیشه اونی که قیمت بالاتری داده بهت ، عینکاش اصل باشه! بهترین راه خرید از جای معتبر هست!

majidli
24-05-2012, 11:54
بچه ها کسی میتونه یه عینک ریبن خوب که در براربر افتاب بندر عباس مقاوم باشه با قیمت بم معرفی کنه؟

osmaan
24-05-2012, 19:21
دوستانی که میگن میخوان مراقب چشمشون باشن و نمیخوان بعدا اب مروارید بگیرن بهشون بگم که نیازی نیست حتما از مارک معروف مثل ری بن که بیشتر برای تبلیغات معروف شده بخری اصلا فریم زیاد مهم نیست بکله شرکت تولیدکننده عدسی هست که مهمه و درضمن خیلی از چشم پزشک ها میگن که اصلا گرون بودن مثلا 200 یا 300 تومنی بودن عینک ضامن سالم بودنش نیست شما باید به فاکتور هایی مثل پلاریزه بودن و یووی 400 بودن دقت کنی

ba maram
24-05-2012, 20:56
سلام

ba maram

والا منظورت اینه که فقط از این مدل باشه کیفیت و اینا برات مهم نیست؟من با اینطور ویزیتور ها و شرکتها کار نمیکنم ولی 30 الی 40 تومان هست اینطور مدلی با نامهایی مثل gucci

کیفیت 100% برام مهمه(منظورم اینه که رنگارو طبیعی نشون بده و واضح واضح باشه).این که قیافش اصل بزنه خیلی مهمه:31:
یعنی با 30 40 تومان مارک گوچی رو میشه گرفت تو همون سبک؟؟
مارکش چیز دیگه ام باشه حله
فقط جایی رو سراغ دارید واسه خرید که ارزون بده

kebrit1
24-05-2012, 22:55
دوستانی که میگن میخوان مراقب چشمشون باشن و نمیخوان بعدا اب مروارید بگیرن بهشون بگم که نیازی نیست حتما از مارک معروف مثل ری بن که بیشتر برای تبلیغات معروف شده بخری اصلا فریم زیاد مهم نیست بکله شرکت تولیدکننده عدسی هست که مهمه و درضمن خیلی از چشم پزشک ها میگن که اصلا گرون بودن مثلا 200 یا 300 تومنی بودن عینک ضامن سالم بودنش نیست شما باید به فاکتور هایی مثل پلاریزه بودن و یووی 400 بودن دقت کنی

درست - حرف شما درست - اما تو این بازار هفت رنگ میشه بفرمایید به کی میشه اعتماد کرد!!!
جزء به یه دکتر که مصاحبش رو خوندم و میگفت تنها راه اینه که یه مارک معتبر پیدا کرد و واسه سلامتی قید پول زور اضافی رو زد.
حالا اومدیم و یو وی 400 رو پاس کرد - کجاش نشون میده که دستگاهی که تست کرده و مغازه دار درست میگن حالا فرض میکنیم درست باشه - از کجا معلوم شیشه عینک موج نداره و به چشم آسیب نمیرسونه!!
والا ما موندیم اونایی که مارک دارن هم باز غیر معتبر و تقلبی در بیاد!!!
دوستان شماها نظری ندارید؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان

شک نکن تقلبیه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کافیه یه سر به سایت خود ری بان بزنین! تا اونجایی که من می دونم عینکاش بالای 65 دلار [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هستن! بجز عینکای بچه گونش، اکثرا" عینکاش بالای 110-20 دلار هستن! حالا دیگه خودت در نظر بگیر.........

اما دلیل نمیشه اونی که قیمت بالاتری داده بهت ، عینکاش اصل باشه! بهترین راه خرید از جای معتبر هست!

meha
24-05-2012, 23:31
یکی از دوستان اشاره کردند که نیازی نیست حتما عینک اصل بخرید دقیقا منم این حرف رو تایید میکنم

نیازی نیست حتما به دنیال ری بن یا پلیس یا .... اصل باشید

دقیقا مثل ماشینهای آلمانی و ژاپنی هست....شما اگر مثلا آریون بگیرید واقعا راضی کننده و با کیفیت باشه ولی مثلا در نقطه مقابلش ماشین آلمانی بی ام و سری 5 و بنز سری e هست

ببینید این مارکهایی که بهتون میگم اگر بتونید گیر بیارید به صورت اصل با قیمت خوبی میشه خرید مثلا از 100 تا 300

lovex , puma , sergio martini,lacoste,GG,esprit که مارک اسپریت رو ما چند سری خریدیم و همینطور هم مشتریهاش زیاد هستند

این سری عینکهای رین بن و پلیس تحت لیسانس آوردیم که همه بین 100 تا 120 هستند این عینکها در خیلی از جاهای شیراز و اصفهان به قیمتهای 180 تا 200 میفروشند

========

یکی از دوستان در مورد رنگ شیشه پرسید...ببینید قبلا هم گفتم بنا به متخصص چشم باید گفت...چشمهای معمولی بدون هیچ حساسیت فرقی نمیکنه ولی مشکی باشه بهتره

برای افرادی که کوررنگی دارند سبز پیشنهاد میشه

قهوه ای هم معمولیست ولی برای بعضی چشمها فقط این رنگ پیشنهاد میشود

از خرید عینکهای 2رنگ پرهیز کنید....منظور از 2 رنگ این هست که پایین شیشه رنگ کمتری مثل خاکستری یا سفید استفاده شده

======

دوست عزیز ba maram

والا این مدلی که شما میخواهید الان طرفدار زیاد داره و تقریبا در کنار ویفر مد شده...ولی ما چون از سری قبل عینکهای اورجینال زیاد خرید داشته ایم زمان خوبی برای عرضه اینگونه عینکها نداریم

وگرنه این مدل با مارکهای خوب مثل EA با قیمت حداقل 100 هست

osmaan
25-05-2012, 00:40
درست - حرف شما درست - اما تو این بازار هفت رنگ میشه بفرمایید به کی میشه اعتماد کرد!!!
جزء به یه دکتر که مصاحبش رو خوندم و میگفت تنها راه اینه که یه مارک معتبر پیدا کرد و واسه سلامتی قید پول زور اضافی رو زد.
حالا اومدیم و یو وی 400 رو پاس کرد - کجاش نشون میده که دستگاهی که تست کرده و مغازه دار درست میگن حالا فرض میکنیم درست باشه - از کجا معلوم شیشه عینک موج نداره و به چشم آسیب نمیرسونه!!
والا ما موندیم اونایی که مارک دارن هم باز غیر معتبر و تقلبی در بیاد!!!
دوستان شماها نظری ندارید؟؟؟؟؟؟
کار نداره دوست عزیز اول بهش یه عینک بدون یو وی رو میدید تا از سلامت یوویمتر مطمئن بشید
برای مواج بودن هم شما قرار از ایشون خرید کنید بنابراین میتونید بزنید به چشمتون و کاشی کف مغازه یا کوچه دیوار رو ببینید و مثلا 5 دقیقه از زوایای مختلف تست کنید (گفتم 5 دقیقه بیشتر برای اینه که وقت بزارید تا مطمئن بشید مشکلی نداره و اگر فروشنده شاکی شد بهشون بگید که دارید خرید میکنید و باید به شما احترام بزاره

meha
25-05-2012, 01:07
البته یک نکته رو بگم

هیچ کدام از تست uv ها به جز تست هایی که با دستگاهای لنزومتر با پسوند uv هست رو بنده کاملا تایید نمیکنم

schumi_268
25-05-2012, 21:12
من این عینکو دارم.نو هستش و به هیچ وجه استفاده نشده.از سایت اصلیش خریدمش فاکتورش هم موجوده.قیمت هم طبق لینک خوتون پیشنهاد بدین باهاتون کنار میام

kebrit1
26-05-2012, 18:38
کار نداره دوست عزیز اول بهش یه عینک بدون یو وی رو میدید تا از سلامت یوویمتر مطمئن بشید
برای مواج بودن هم شما قرار از ایشون خرید کنید بنابراین میتونید بزنید به چشمتون و کاشی کف مغازه یا کوچه دیوار رو ببینید و مثلا 5 دقیقه از زوایای مختلف تست کنید (گفتم 5 دقیقه بیشتر برای اینه که وقت بزارید تا مطمئن بشید مشکلی نداره و اگر فروشنده شاکی شد بهشون بگید که دارید خرید میکنید و باید به شما احترام بزاره

چه سادــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــــــه!!!

h-blade
26-05-2012, 20:20
دوستان من اينو ميخوام بگيرم به نظرتون چقدر ارزش داره؟

pedram_ashena
26-05-2012, 21:24
در مورد عینک matrix چیزی شنیدید؟ و Carrera ؟ اولی را من به ازمایشگاه یکی از دوستام در علوم پزشکی بردم با چند تا از دستگاه هاشون (که من نپرسیدم چی هستند) بررسی کرد گفت استاندارده . اما نمیدونم فریم اش خوب هست یا نه.جایی هم این مارک را ندیدم

majidli
27-05-2012, 12:27
بچه ها کسی میتونه یه عینک ریبن خوب که در براربر افتاب بندر عباس مقاوم باشه با قیمت بم معرفی کنه؟
کسی نمیتونه کمکی بکنه

Ezel
27-05-2012, 13:49
در مورد عینک matrix چیزی شنیدید؟ و Carrera ؟ اولی را من به ازمایشگاه یکی از دوستام در علوم پزشکی بردم با چند تا از دستگاه هاشون (که من نپرسیدم چی هستند) بررسی کرد گفت استاندارده . اما نمیدونم فریم اش خوب هست یا نه.جایی هم این مارک را ندیدم

کررا مارک نسبتا معروفی هست و کارهای خوبی هم داره ؛ اما در مقایسه با برندهایی مثل ریبن و پلیس قیمتهاش منطقی نیست چندان ( حداقل با وضعیت دلار فعلی )

h-blade
27-05-2012, 21:04
جواب دادن به ما ثواب داره به خدا.:20:

avator20002000
27-05-2012, 21:22
دوستان من دنبال عینک افتابی خوب می گردم تا 60 تومن
عینکی هستم پس احتیاج به یه عینک افتابی دارم که باهاش بتونم خب ببینم یعنی همون شماره دار باشه.
چه مدلی پیشنهاد می دید؟از کجا تو تهران بگیرم؟

majidli
27-05-2012, 21:48
اینجا در برابر جواب دادن ممانعت میکنن!!!!!!!!!

senaps
27-05-2012, 23:50
عزیزم، مدل های معروف که بالای ۲۰۰ هستن و پول ماها نمیرسه...(ببخشید که جمع بستم البته!!).....
بنابراین به یه مغازه مراجعه کنین....
تو رنج قیمت مورد نظرتون، عینکی مناسب بذارین رو چشتون....اونی که قشنگ بهتون اومد رو بدین براتون تست UV بگیره.... یه جور لیزر بهش میزنه...(حتمی و حتمی توجه کنین که به هر دو شیشه بزنه...من مال خودم رو با هر چهار طرفش تست کردم!!!!!)....
باید یه چراغی تا اخر سبز بشه....و مقدار ۴۰۰ نوشته بشه رو صفحه...

تست بعدی، یه دستگاه دیگه برای تست پلاریزه هستش که اونو هم انجام بدین.....
مرحله‌ی بعدی، یه عکس زدن به دیوار....در حد یه بند انگشته..... بدون عینک، تصویر سفیده....با عینک، یه جور شکل میاد وسطش....ممکنه ماهی باشه یا هر چیزی..... دقیقا نمیدونم اینکار چی رو ثابت میکنه.... ولی عینکایی که من تست کردم، از ۶ تایی که انتخاب کرده بودم و تو دو تست قبلی موفق بودن، فقط سه تاش تونستن این تست رو قبول بشن که من نمونه‌ی ملینوم کلین رو به قیمت ۶۰ تومن اون موقع خریدم.....بسیار بسیار هم راضی هستم....

رنگ ها رو فوق العاده طبیعی میکنه و اصلا محیط رو تاریک نمیکنه....بارها و بارها با عینک وارد تونل شدم بدون نیاز به برداشتن عینک، محیط رو به درستی دیدم....

meha
28-05-2012, 16:51
pedram_ashena

هر دو اگر مارک اصل باشند که در این بازار هر دو از 110 پایینتر پیدا نمیشوند بسیار کیفیت عالی دارند 4سال پیش بنده همه مدلهای ماتریکس را داشتم و فروش عالی هم داشت....مشتری رو جذب خودش میکرد کیفیت دید عالی داره...کررا هم الان دارم مدلهای اصلیش همین مدلهایی که در سایتها به قیمتهای 20 یا 30 هست بنده اصلش رو دارم که حدود 1 سال هست به صورت مداوم میارم و هنوز هم مشتری داره

majidli

والا نمیشه اینطور گفت کدوم بهتره....از مدلهای اصل ریبن اگر در دسترس هست مدلی رو بگیرید که شیشه اش خیلی تیره نباشه که چشم رو خسته کنه....ولی توی بندر عباس بنده vinti رو پیشنهاد میکنم

h-blade

سوال شما چی بوده؟

avator20002000

والا اول قیمت شیشه طبی آفتابی بستگی به شماره چشمتون داره ولی اگر معمولی باشه و بالا نباشه شیشه هایی که ما سفارش میدیم 50 تومان هست که فقط uv داره و 130 هست که هم uv و هم پلارایز داره حالا اگر جنس بهتر با دید بهتر هم بخواین هست

شما باید یک فرامی انتخاب کنید که بشه شیشه رو عوض کرد...مثل فرامهای کائوچویی...یا فرامهای فلزی یا فرامهایی که کنارشان جای پیچ برای تعویض عدسی باشه

البته بنده یک مدل پلیس آوردم قیمتش 100 هست خیلی جالبه...مدلش گریف نخ هست...یعنی نیم فرام که زیرش فقط با نخ وصله این رو میشه طبی آفتابی کرد خیلی جالبه و محکم

senaps

البته گفته های شما صحیح هست ولی بنده باید در هر پست بگم و کسی دقت نمیکنه که این تست uv تست اصلی نیست و واقعی هم نیست

senaps
28-05-2012, 17:40
تایید میشه.....
ولی وقتی میخوای عینک بخری، و اونم میدونی که قراره ۶۰-۷۰ تومن پول بدی، بز خور یه دونه عینک دو تومنی با خودت میبری جهت تست UV.....با امکانات موجود، میشه تا حدودی مطمئن بود...

h-blade
28-05-2012, 20:12
h-blade

سوال شما چی بوده؟

اين تو ايران قيمتش چند ميشه و در كل عينك خوبيه؟

Ezel
28-05-2012, 20:18
اینجا در برابر جواب دادن ممانعت میکنن!!!!!!!!!

دوست من

اینجا احتمالا کسی از کسی دیگه طلبکار نیست ؛ دوستان اگر اطلاع داشته باشند حتما کمک میکنند ، اگر هم اطلاعی نداشته باشند راجع به موضوعات مطرح شده قاعدتا سکوت میکنند .

پس به حساب چیز دیگه ای نگذارید لطفا تا دلسردی بوجود نیاد .

majidli
28-05-2012, 23:25
دوس عزیز من قصد جسارت نداشتم/سوال سختی هم نپرسیدم/بازم معذرت میخام

meha
29-05-2012, 13:30
h-blade

والا من مدتی ریبن اصل میاوردم ولی چون سودش خیلی کم بود صرفه نداشت مثلا 400 باید بخرم بدم 415

تازه تخفیف هم باید بدم

ولی این مدل در ایران با قیمت 300 تا 350 میشه گیر آورد

البته این سری که شما لینک دادید خیلی مقاوم نیست

h-blade
31-05-2012, 01:33
اين پلاريزه بودن به چه دردي ميخوره ؟ و آيا پلاريزه بودن عينك ربطي به شيشه اي يا پلاستيكي بودن اون داره؟

mohammadkj
31-05-2012, 04:53
سلام من دو سه هفته پیش یه عینک مارک armando خریدم چهل تومن الان که دقت میکنم یکی از لنزاش موج داره لنز موج دار ضرر داره ؟ببرم عوضش میکنه؟

meha
31-05-2012, 11:24
h-blade
نورهای منعکس شده از شیشه یا هر جسمی که منعکس میکنه رو میشکنه...مثلا شما در حین رانندگی یا در جاده وقتی عینک نزنید نور خورشید به شیشه ماشین رو به رو یا جلویی برخورد میکنه و بر روی شیشه نور سفیدی پخش میشه که هم یکم اذیت میکنه هم مشخص هست که شیشه هست....ولی وقتی عینک پلاریز دار استفاده کنید این نور دیگه منعکس نمیشه و تصویر واضح تر و یکم تیره تر دیده میشه و وقتی به همون شیشه نگاه کنید اثری از انعکاس نور خورشید نمیبینید و فکر میکنید اصلا ماشین جلویی یا رو به رو کلا شیشه هم نداره

نه ربطی به شیشه و پلاستیک نداره...مثلا از همون ریبن که گفتم 100 هست یک مدل شیشه ای اومده قیمتش 140 هست جنس های شیشه هم ضد خش هست و این یک مزیت محسوب میشه ولی خب مقداری خطر هم داره

mohammadkj

سلام

حتما عوضش کنید...مطمئنا با وجود موج که با رنگهای تقریبا آبی به چشم میخوره نماد بی کیفیت و درجه 3 بودن جنس چینی هست....بله توی دید هم تاثیر داره

mohammadkj
31-05-2012, 11:57
h-bladeنورهای منعکس شده از شیشه یا هر جسمی که منعکس میکنه رو میشکنه...مثلا شما در حین رانندگی یا در جاده وقتی عینک نزنید نور خورشید به شیشه ماشین رو به رو یا جلویی برخورد میکنه و بر روی شیشه نور سفیدی پخش میشه که هم یکم اذیت میکنه هم مشخص هست که شیشه هست....ولی وقتی عینک پلاریز دار استفاده کنید این نور دیگه منعکس نمیشه و تصویر واضح تر و یکم تیره تر دیده میشه و وقتی به همون شیشه نگاه کنید اثری از انعکاس نور خورشید نمیبینید و فکر میکنید اصلا ماشین جلویی یا رو به رو کلا شیشه هم ندارهنه ربطی به شیشه و پلاستیک نداره...مثلا از همون ریبن که گفتم 100 هست یک مدل شیشه ای اومده قیمتش 140 هست جنس های شیشه هم ضد خش هست و این یک مزیت محسوب میشه ولی خب مقداری خطر هم دارهmohammadkjسلامحتما عوضش کنید...مطمئنا با وجود موج که با رنگهای تقریبا آبی به چشم میخوره نماد بی کیفیت و درجه 3 بودن جنس چینی هست....بله توی دید هم تاثیر دارهممنون از جوابتقیمتی که گرفتم چطوره بهم گرون نداده؟تا 60 تومن چه مارکی مناسبه؟

meha
31-05-2012, 12:20
اینطور مارکی رو من تاحالا ندیدم....

تا 60 تومان میشه lovex و X2 رو تهیه کرد

h-blade
31-05-2012, 20:38
منظور من اين بود كه هم لنز پلاستيكي و هم لنز شيشه اي ميتونن پلاريزه باشن؟

آخه يكي ميگفت فقط لنز پلاستيك ميتونه پلاريزه داشته باشه....

meha
01-06-2012, 00:34
خب منم همینو گفتم دیگه که شما کم لطفی دارید و کامل به حرف بنده توجه نمیکنید و بعدا میگید جواب درست و حسابی نمیدن :|

گفتم که خودم الان یک مدلی برای فروش توی عینک سازی دارم که جنس عدسی شیشه هست و پلاریز داره

usertyu
02-06-2012, 14:07
واسه عینک خریدن فقط پلاریزه بودن مهمه؟

meha
02-06-2012, 15:06
خیر اصلا مهم نیست

پلاریز برای بعضی شرایط خاص هست مثل رانندگی و کلا نیاز خاصی بهش نیست

roteal2007
02-06-2012, 17:06
سلام دوستان چند وقتی هست به سرم زده برم یه عینک آفتابی بگیرم چون عینک طبی میزنم و فتو کرومیک نیست فقط uv 400 هست (زیر لیزر تست کرد ) و مارک لنز هم D&G هستش که وقتی بخار بهش بدی مارکش معلوم میشه....حالا میخوام یه فرم بردارم و روش شیشه طبی آفتابی بندازم شماره چشمم هم 0.75
0.25 هستش به نظرتون چی بردارم ؟

meha
03-06-2012, 00:44
عزیز من اون I&G هست نه D&G من خودم یک مدت برای خودم مدل فتوکرومیک رو گذاشتم 60 تومان

لنزتون ساده هست...چقدر قیمتش بوده؟یعنی چند خریدید؟

میتونید طبی آفتابی کنید بسیار راحت

گفتم که یک سری فرامها میشه طبی آفتابی کرد...اونایی که کنار شیشه جای پیچ داشته باشه یا کائوچویی باشه یا گریفنخ...

roteal2007
03-06-2012, 07:38
والا از ما هم فکر کنم با انتی رفلکس و این چیزا 60 حساب کرد حقیقتا دقت نکردم زیاد....
بزارید واضح تر بگم شاید بیانم صحیح نبوده.
من میخوام یه عینک آفتابی بگیرم اما میخوام شماره لنز طبیم هم روش باشه حالا شما که اوستای این کاری به نظرت عینک ساز میتونه روی لنز اصلی یع عینک آفتابی این کار رو کنه؟

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

meha
03-06-2012, 11:42
اگر منظورت اینه که کلا به صورت فابریک نمره دار باشه نه اصلا هیچ مارکی اینطور نیست

شما خودت باید سفارش بدی تا برات طبی آفتابی بسازند که طبق نسخه یا عینک طبی لنز آفتابی با هر رنگ یا مدلی و با هر خاصیتی سفارش داده میشه و ساخته میشه...که در این زمینه اینجا یکی از بهترین ها هستیم

roteal2007
03-06-2012, 12:44
اگر منظورت اینه که کلا به صورت فابریک نمره دار باشه نه اصلا هیچ مارکی اینطور نیست

شما خودت باید سفارش بدی تا برات طبی آفتابی بسازند که طبق نسخه یا عینک طبی لنز آفتابی با هر رنگ یا مدلی و با هر خاصیتی سفارش داده میشه و ساخته میشه...که در این زمینه اینجا یکی از بهترین ها هستیم

دوست عزیز من اسمتون رو نمیدونم !؟
در واقع منظور من هم همین بود سفارش یه عینک طبی آفتابی مطابق نمره چشمم + خصوصیات متوسطی که یه عینک باید داشته باشه رو یه مزنه بهم میدی ؟
دوستم اصفهان سفارش داد با فرم عینک پلیس قهوه ای رنگ هم بود 400 تومن گرفته بود ازش!!!!

meha
03-06-2012, 16:47
خب منم صفحات قبل گفتم

مثلا با شماره چشم شما 2نوع عدسی بهتون میگم یک نمونه 50 که فقط uv داره و یک نمونه 130 که پلاریز هم داره

یک نمونه دیگه هست اون عالیه که برای خودم استفاده کردم 220 بود دقیقا الان قیمتش رو ندارم چون اکثر قیمتها رو منشیهام میدونند...پوشش الماسی و همه ویژگی ها رو داره

عماد هستم

roteal2007
03-06-2012, 17:35
خب منم صفحات قبل گفتم

مثلا با شماره چشم شما 2نوع عدسی بهتون میگم یک نمونه 50 که فقط uv داره و یک نمونه 130 که پلاریز هم داره

یک نمونه دیگه هست اون عالیه که برای خودم استفاده کردم 220 بود دقیقا الان قیمتش رو ندارم چون اکثر قیمتها رو منشیهام میدونند...پوشش الماسی و همه ویژگی ها رو داره

عماد هستم
اوکی اینکه نوع 50 پلاریزه نداره اختلال ایجاد نمیکنه ؟!!
بعدش یه مزنه بهم میدی ببینم قیمت ساخت شیشه مناسب فرم عینک با فیلتره پلاریزه چنده ؟
من شنیدم پلاریزه چشم رو بسیار حساس میکنه به خاطر فرایند فیلتر شدن پرتو های غیر موازی ؟!

ba maram
03-06-2012, 19:53
نظرتون راجع به عینکای مارک burton چی هست ؟
کجای تهران میشه با قیمت مناسب پیدا کردش؟

mohammadkj
04-06-2012, 18:41
ممنون از جوابتقیمتی که گرفتم چطوره بهم گرون نداده؟تا 60 تومن چه مارکی مناسبه؟سلام آخر با هر مکافاتی بود عینکمو عوض کردم همه عینک هاش موجی بودن!!یه مدل carrera بهم داده که کمتر از اونای دیگه موجی هست 69 تومن روش زده ایتالیا ولی گفت چینی هست نظرت دربارش چیه؟من از عینک پرسول تو بیسمتری سینما سعدی خریدم.

moj63
04-06-2012, 21:37
سلام آخر با هر مکافاتی بود عینکمو عوض کردم همه عینک هاش موجی بودن!!یه مدل carrera بهم داده که کمتر از اونای دیگه موجی هست 69 تومن روش زده ایتالیا ولی گفت چینی هست نظرت دربارش چیه؟من از عینک پرسول تو بیسمتری سینما سعدی خریدم.

یه عکس ازش بزار ببینیم چه مدله ؟؟

mohammadkj
04-06-2012, 22:34
یه عکس ازش بزار ببینیم چه مدله ؟؟جای عکس اواتر گذاشتمش جور دیگه نشد آپلودش کنم

roteal2007
05-06-2012, 20:16
دوستان رفتم تو کار یه عینک پلاریزه اونطور که فکر کنم شماره 0.75-00.25 اونقدرها هم توی دید دور تاثیر نداره.....یه عینک دیدم پلاریزه جنس فرم تیتان مشکی و طرح ریبون بود و فرم فوقالعاده نازک بود خیلی خوشم اومد میداد 120 تومن.
مارک martini چطوره دوستان ؟
پلاریزه هم داشت چینی بودش 35-50 میداد اونا هم خوب بودن و آنتی رفلکس هم داشتن اما این 120 تومنی دیوونم کرد....ه

meha
05-06-2012, 22:47
موجودی بنده از ریبن

قیمت:100

قیمت 120

قیمت 120

قیمت 310

ba maram
06-06-2012, 19:54
سلام
من یه عینک آفتابی با یرند سرتینا دارم
شیشش خش و خط زیاد افتاده
با پولیش میشه خششاش رو برد ؟
شما چه مایعی رو برای از بین بردن خش پیشنهاد می کنید ؟؟
ممنون

meha
06-06-2012, 22:09
سلام

خیر هنوز هیچ راهی نیست فقط یک سری دستگاها وجود داره برای اینکار که هنوز توی ایران نیومده

shs_micro2
09-06-2012, 10:48
سلام دوستان
من یه عینک سرجیو مارتینی 530گرفتمبه قیمت 150تومن
میخواستم بدونم سرجیو مارتینی اصلا خوبه یانه؟
قیمت خوب بوده یا نه؟
اصله یا نه؟
عجله ای شد چون این روزا خیلی چشمام حساس شده اصلا تحمل نور رو ندارم سریع اشک چشمم مثل رودخونه میاد پایین(اصرات برق جوشکاری آلمومینیوم)

Mohammad_es66
09-06-2012, 14:08
سلام من یه عنک میخوام بگیرم تو رنج 200 250 هزار تومن چی گیر میاد خوب باشه اگه کمتر هم هست که خوبه معرفی کنید

sajad_flower20000
11-06-2012, 23:43
شما که استاد این کار هستید خواستم از خدمتتون بپرسم که این مارک چطوره؟ کار با کیفیتی هست؟ یا برندش معروف نیست؟

مرسی از راهنماییهای همیشگی و مفیدتون

ashkan_sky88
12-06-2012, 11:01
سلام Meha
میگم گاهی بعضی از عینک آفتابیهای مارک و معتبر، وقتی پشت لنز عینک رو نگاه میکنی یه ترک خط مانند خیلی کوچیک (حدودا 0.5 سانتی) دقیقا در حاشیه عینک و چسبیده به فریم عینک (از داخل) دیده میشه که البته از بیرون اصلا مشخص نیست مگه کسی عینک رو از چشمش در بیاره و پشت لنز رو با دقت نگاه کنه. بنظر شما این طبیعیه و بخاطر جا انداختن شیشه توی قاب بوده؟ به مرور این ترک زیاد نمیشه؟ جنش لنز هم شیشه نیست، سبکه.مساله مهمیه؟
ممنون

meha
12-06-2012, 13:29
sajad_flower20000

البته فکر کنم این مدل رو داشتیم یک نگاهی به لیست میکنم و خبرتون میدم
نه بابا کجا معروف نیست کاتالوگ اورچینالش رو از اینترنت بگیر...من خودم از این مدل زیاد دارم و آوردم....

این مارک نسبت به قیمتش عالیه...

ashkan_sky88
بله بنده هم زیاد در عینکهای آفتابی دیدم والا مسئله مهمی نیست البته بستگی به ترک داره بعضی ها توی دید تاثیر هم داره یعنی جلوی دید رو میگیره

خب درست گفته حداقل وینتی اورجینال هست و از اون پلیس بهتر بوده حتما

کاملا درسته و عینک اورجینال به شما داده شده...کلا یک شرکت بیشتر در ایران این مارک رو به صورت اورجینال و رسمی نمیده که همونجا هم بنده خرید کردم ازش

sajad_flower20000
12-06-2012, 13:47
البته روش ننوشته ساخت کجا. اونایی که زده بود ایتالیا، فروشنده بهم گفت همشون تحت لیسانسن و چینی.اصل ایتالیا نیستن.