PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت کم اپلود فایلها

sam166
20-03-2011, 14:28
سلام و خسته نباشید
من دانشجوی کامپیوتر هستم و در درس مهندسی اینترنت سوالی به ما دادن
که به شرح زیر است

چرا سرعت آپلود از دانلود کمتر است و سایتها چه طور فایلهای حجیم را بر روی هاست آپلود میکنند؟

قسمت اول سوال رو پیدا کردم ولی قسمت دوم رو نمیدونم از کجا پیدا کنم

به طور واضحتر بگم استادمون منظورش این بود که سایتهایی فیلم و موزیک چه طور فایلهای چند صد مگی رو آپلود می کنند
آیا از نرم افزار خاصی استفاده میکنند؟
سرعت اینترنتشون خیلی بالاست؟

ممنون

aminhacker
20-03-2011, 22:45
عجب استاد گاگولی داشتین :21:
بهش بگو عین آدم آپلود می کنن رو هاست دیگه با نرم افزار هم میشه میشه یک جا دیگه آپ کرد لینک گذاشت تو سایت
بگو استاد سرعت دان و آپ ربطی به هم ندارن شما احتمالا یا صبانت داری یا شاتل که دان استریمش تا 2 مگ بازه با 250 می دانلودی
بعد میخای با 250 آپ کنی ؟ بگو نشد دیگه ... در بک کلام سرویست نا متقارنه استاد من :27: ...)
راستی سوالتو راحت بپرس نم خواد هیجانیش کنی که سواله فردا تو امتحان میاد :31: (شوخی ) ما هم رشتمون کام
یوتره مهندسی اینترنت ندیده بودیم والا (مبانی اینترنت داشتیم)

mehrdad38
21-03-2011, 08:13
عجب استاد گاگولی داشتین :21:
بهش بگو عین آدم آپلود می کنن رو هاست دیگه با نرم افزار هم میشه میشه یک جا دیگه آپ کرد لینک گذاشت تو سایت
بگو استاد سرعت دان و آپ ربطی به هم ندارن شما احتمالا یا صبانت داری یا شاتل که دان استریمش تا 2 مگ بازه با 250 می دانلودی
بعد میخای با 250 آپ کنی ؟ بگو نشد دیگه ... در بک کلام سرویست نا متقارنه استاد من :27: ...)
راستی سوالتو راحت بپرس نم خواد هیجانیش کنی که سواله فردا تو امتحان میاد :31: (شوخی ) ما هم رشتمون کام

اي بابا !

حذف و اضافه تو دانشگاه شما حضوريه ! :18:

بابا گلي به جمال دانشگاه در پيت ما حداقل اين يه كارش درست بود براي ما اينترنتي بود و هست. البته قبلش بايد كل شهريه رو واريز كني :27:

خوب شد از اون خراب شده فارغ شديم. :31:

aminhacker
21-03-2011, 15:33
آره داداش تو دانشگاه انتخاب واحد اینترقریه ای اما حذف و اضافه اش هم اینترنتی داره اما مدیر گروه صلاح دیدن حضوری باشه (به همین خاطر تو سایت غیرفعالش کردن)
البته این ترم مهمان ریخته بود اینطوری شد ترما قبل 10 دقیقه کارتو راه می انداخت..حذف و اضافه کلا واسه ما ترم بالایی ها خیلی به نفعه..

armin39
22-03-2011, 10:29
جواب سوال دوم شما این هست:مدیران سایت ها با استفاده از سرورهای مجازی یعنی vps ها اقدام به اپلود فایل های حجیم میکنند..در واقع از این طریق به سرور اون کشور وصل میشن و چون سرعت اینترنت سرور های خارجی فوق العاده بالا هست مثلا 1 فیم 1 گیگابایت رو در 1 دقیقه هم امکان داره اپلود کنند...امیدوارم به درد شما بخوره این پاسخ

DrXoX
22-03-2011, 17:03
ما هم رشتمون کام
اصول مهندس اینترنت یکی از دروس تخصصی دوره کارشناسی کامپیوتره

موفق باشید