PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش ساخت اکانت آفلاین برای Games for Windows LIVE

moradooo
19-03-2011, 14:03
سلام!
خیلی از بازیهای جدیدی که برای PC ساخته می‌شه، برای بازی کردن نیاز به یه اکانت در Games for Windows LIVE داره.
کارایی این برنامه بیشتر برای چند نفره بازی کردن و جمع امتیازهای Microsoft هستش.
اکثر مشکلات و ارورهایی که توشون xlive و live داره و یا ایرادای توی save نشدن (چه خود بازی، چه achievement ها یا جایزه‌ها) وجود داره به این برنامه مربوط می‌شه. پس اگر (مثل خودم) بازی خورید، توصیه می‌کنم سعی کنید یه نسخۀ جدید از این برنامه رو روی سیستم داشته باشید. فقط update کردن این برنامه می‌تونه خیلی از مشکلات شما روحل کنه.

سایت رسمی دانلود اینه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدالبته چیزی که دانلود می‌کنید یه online installer هستش که خودش به اینترنت وصل می‌شه و برنامه رو دانلود می‌کنه و نصب می‌کنه. اگر اینترنت پر سرعت دارید همین واسه شما مناسبه ولی اگه(مثل خودم) اینترنتتون ذغالیه می‌تونید آخرین نسخه رو از آدرس زیر با download manager و با قابلیت resume دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمراحل نصب خیلی ساده است، و توضیحی نمی‌خواد.

اما قسمت اصلی!
شما برای بازی کردن نیاز به یه اکانت دارید وبرای اکانت ساختن نیاز به یه product key معتبر و چون مطمئنا بازی که خریدید pirate شده است پس اکانت آنلاین و چند نفره بازی کردن و جمع امتیاز رو باید بی خیال شید و به اکانت آفلاین قانع باشید!
توی بحث‌ها که گشت می‌زدم، دیدم خیلی‌ها ساخت اکانت رو بلد نیستند و به اشتباه سعی می‌کنند اکانت آنلاین بسازن و مطمئنابه جایی نمی‌رسن. واسه همین یه تاپیک آموزش تصویری قدم به قدم زدم تا بچه‎‌ها سوالاشون رو توی تاپیک بازیها نپرسن.

آموزش(!):
1)ابتدا یک نسخه از Games for Windows LIVE را تهیه و نصب نمایید.(ترجیحا آخرین نسخه)
چون وقت کمه، ما از قبل برنامه رو نصب کردیم.

2)سپس بازی خود را اجرا نموده و به مقدار لازم صبر نمایید تا آرم شرکتهایی که زحمت بازی را کشیده اند نمایش داده شود.
در همان اوایل کار اگه همه چیز درست باشه باید یک پنجرۀ کوچیک، بالا یا گوشه‌های صفحه به شکل زیر پیدا می‌شه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این پنجره نشون دهندۀ اینه که برنامه درست نصب شده و با بازی اجرا شده.

3)مقداری صبر فرموده تا منوی بازی بالا بیاید، سپس دگمۀ Home را بر روی keyboard به آرامی بفشارید.پنجرۀ زیر (انشاالله) باز خواهد شد:
روی create new profile کلیک کنید.

4)صفحۀ زیر باز می‌گردد:
دکمۀ continue را نزنید! باید متنی که اومده رو scroll down کنید و برید پایین متن.

5)در قسمت پایین صفحه بر روی create a local profile کلیک کنید:

6)پنجرۀ زیر باز می‌شود:
اسم دلخواه خودتون رو وارد کنید و submit را بزنید.

7)صفحۀ زیر باز می‌شود:
روی done کلیک کنید تا ساخت اکانت تموم بشه.

8)مبارکه!
پنجره رو ببندید تا منوی بازی رو ببینید. حالا دیگه بازیتون save می‌شه.

9)از دفعۀ بعد که بازی رو باز کنید، توی همون لگو های اول بازی یه پنجرۀ کوچیک باز می‌شه که نشون می‌ده شما sign in شدید:

چند نکته:
-اگه چند نفر با هم با یه سیستم بازی می‌کنید، می‌تونید چند تا اکانت بسازید تا save هاتون با هم قاطی نشه.
-یه بار ساختن اکانت واسۀ همۀ بازیهایی که LIVE می‌خوان کافیه. بازیهای جدید خودشون اکانت شما رو sign in می‌کنن.
-بعضی از کرک‌ها کل سیستم LIVE رو از کار می‌ندازن بعد بازی رو اجرا می‌کنن ولی یه کاری می‌کنن بشه save کرد. این کارشون باعث می‌شه به غیر از save هیچ چیز دیگه‌ای ثبت نشه. مثلا achievement ها یا رکوردها و ... یه بار که بازیو ببندید، پاک بشن.بنابر این اگه LIVE تون کار می‌کنه سعی کنید از کرک هایی استفاده کنید که LIVE رو از کار نندازن. در اینجا یک مثلا براتون می‌گم که شیر فهم بشید:
مثلا: برای بازی BulletStorm دو تا کرک اومده: fairlight و ُSkidrow
fairlight سیستم LIVE رو از کار می‌ندازه و توی منو فقط امکان new game و continue وجود داره و chapter select غیر فعاله و تعداد news robot هایی که ترکوندید، شیشه های آب آلبالویی که خوردید و تعداد combo هایی که اجرا کردید با هر بار بستن بازی صفر می‍شه. در حالی که کرک ُSkidrow که LIVE رو از کار نمی‌ندازه و همۀ اینایی رو که گفتم درست ثبت می‌کنه.

مدیران! توجه لطفا!
از اون جایی که پیدا کردن image hosting مجانی که شیلتر نشده باشه عملا غیر ممکنه، مجبور شدم یه جای بی خود عکس ها رو آپ کنم.
اگه زحمتی نیست لطف کنید عکسها رو تو خود p30world آپ کنید که مجبور نشم هر 100 تا بازدید دوباره عکسا رو آپ کنم.
ممنون!

yakimura sanada
23-07-2013, 11:31
یکی کمک کنه لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohamadbastin
31-07-2013, 21:41
من هر چی دکمه home رو میزنم کار نمیکنه!!!!
لطفا کمک کنید .
بازی: batman arkham city

ali_agha1981
31-07-2013, 22:50
من هر چی دکمه home رو میزنم کار نمیکنه!!!!
لطفا کمک کنید .
بازی: batman arkham city

احتمالا ویندوز شما 8 می باشد.. هیچ نسخه ای GFL روی ویندوز 8 کار نمیکنه... مگر با روش هایی که تو گوگل سرچ بزنی شاید باشه:n06:

amin igi
03-08-2013, 21:52
:n28:منم دقیقا همین مشکل رو دارم کلید home هیچ کاری نمیکنه ویندوز 7 رو سیستمم نصبه همه نرم افزار های مورد نیاز رو هم نصب کردم .برای بازی batman arkham city