PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : :. سـوال دربـاره ی مـاشـیـن ظـرفـشـویـی LG .:

Alireza-Khan
18-03-2011, 23:32
سلام به همه ! شرمنده که این تاپیک رو زدم ! ولی چند تا سوال داشتم در مورد ظرفشویی LG ! ممنون میشم راهنمایی کنید ! :40:

::: یکی اینکه چرا گفته وقتی نمک ماشین ظرفشویی رو میخوای بریزی مخزنش گفته مراقب باشید اطرافش نمونه از این دونه های نمک ؟ من پر کردم مخزنش رو ، بعد از اینکه ظرف ها رو شست تو محفظه ی پایین که صافی و فیلترش قرار گرفته هنوز آب مونده ! این طبیعی ــه ؟ چون دستگاه طبیعی کار میکنه و اروری نمیده !

::: مورد بعدی هم اینه که من در مخزن نمک رو ( که با آب گفته بود مخلوط کنم ) باز کردم و آبش زیاد شده بود و سر ریز کرد ! الان این آب هم مقداریش با آب باقی مونده قاطی شد ! این هم میتونه مشکل ساز باشه ؟ چون گفته نباید نمک به اطراف ریخته بشه ؟

مــنــتــظــرم دوســتــان گــل ! یــا حــق :.: ســـال نــود هم پــیــشــاپــیــش مــبــارک ! :.: :11:

faded
19-03-2011, 18:17
سلام به همه ! شرمنده که این تاپیک رو زدم ! ولی چند تا سوال داشتم در مورد ظرفشویی LG ! ممنون میشم راهنمایی کنید ! :40:

::: یکی اینکه چرا گفته وقتی نمک ماشین ظرفشویی رو میخوای بریزی مخزنش گفته مراقب باشید اطرافش نمونه از این دونه های نمک ؟ من پر کردم مخزنش رو ، بعد از اینکه ظرف ها رو شست تو محفظه ی پایین که صافی و فیلترش قرار گرفته هنوز آب مونده ! این طبیعی ــه ؟ چون دستگاه طبیعی کار میکنه و اروری نمیده !

::: مورد بعدی هم اینه که من در مخزن نمک رو ( که با آب گفته بود مخلوط کنم ) باز کردم و آبش زیاد شده بود و سر ریز کرد ! الان این آب هم مقداریش با آب باقی مونده قاطی شد ! این هم میتونه مشکل ساز باشه ؟ چون گفته نباید نمک به اطراف ریخته بشه ؟

مــنــتــظــرم دوســتــان گــل ! یــا حــق :.: ســـال نــود هم پــیــشــاپــیــش مــبــارک ! :.: :11:
اولش اینکه ال جی اصلا خوب نیست!!
دومش اینکه مخزن نمک ماشین ال جی ما هم, توش آبه , به نمایندگی گفتیم گفت :طبیعیه آب فوران میکنه!!
سومش: اگر با قیف خودش نمک بریزید به اطراف نمیریزه من در مورد اطلاع دقیقی ندارم ولی چند تا دونه نمک نخواد مشکلی پیش بیاره!
شما در مورد براق کننده, استفاده میکنید؟

Alireza-Khan
20-03-2011, 14:03
دوست عزیز بلعکس ! LG خیلی هم خوب هستش ! خیلی ها راضی ان ! تو تالار های دیگه اونایی که ال جی ندارن از ال جی انتقاد میکنن ! هر چی باشه ساخت یه کشور کره ای هست و خیلی هم تر و تمیزه ! وایع شفاف کننده و براق کننده ی Finish استفاده میکنیم ! + قرص فینیش ! شما قرص استفاده میکنید یا پودر ؟ اسم پودر رو هم لطف کن بگو !

biodream
28-04-2011, 10:43
سلام.ریختن چندتا دونه نمک زیاد مهم نیست.این هم طبیعیه که وقتی درب مخزن نمک رو باز میکنی آب سرریز میشه.باقی ماندن آب در صافی هم طبیعیه. اما نکته ای که خیلی خانواده ها توجه نمی کنن:قرص ها اکثرا 3 کاره ان.اگه دقت کنید سه رنگ هستن.مثل قرص فینیش.این سه کار عبارت اند از شوینده،براق کننده و تنظیم کننده سختی آب که همون کار نمک است.وقتی از قرص استفاده میکنید دیگه نه باید پودر بریزی و نه براق کننده و نه نمک.چرا که تعادل به هم میخوره.مثلا افزایش براق کننده باعث باقی ماندن کف در ظروف میشه. و کاهش اون لک ایجاد میکنه.عیب دیگه قرص ها اینه که هریک از 3 عملیات در زمان مخصوصی انجام نمیگیره.باز هم از براق کننده مثال میزنم.این مایع در زمان آبکشی توسط دستگاه اضافه میشه.اما وقتی قرصش رو مصرف میکنی این تطابق زمانی بهم میریزه.نمیخوام بگم که همه قرص اول کار مصرف میشه ولی به دقت هوش دستگاه نمیرسه.

Alireza-Khan
28-04-2011, 22:47
سلام عزیز ! ممنون پاسخ دادی ! الان من قرص فینیش استفاده میکنم ! ولی از نمک و باق کننده هم استفاده میکنم ! :31:

ولی الان یه جعبه پودر کالگونیت گرفتم احساس میکنم کامل حل نمیشه !!!! نظر شما چیه ؟

biodream
22-05-2011, 22:44
سلام
آره این مشکل رو منم دیدم. گاهی اوقات ته لیوان ذرات ریز پودر باقی می مونه. فکر می کنم دلایلش اینا باشن.
1- تمییز نبودن فیلتر و صافی
2- سازگار نبودن پودر و مارک دستگاه >>>>>>> روی پاکت همه ی پودرها و قرص ها مارک انواع دستگاهههای سازگار ذکر شده.
3- نحوه ی انتخاب برنامه ی شستشو. >>>>> بهترین حالت شستشو حالت خودکاره. اگرچه طولانیه ولی هم در مصرف آب و هم در مصرف برق صرفه جویی میشه. خیلی ها حالت سریع Quick را انتخاب میکنن و چون در این حالت دمای آب نسبت به سایر برنامه ها کمتره شستشو تمییز انجام نمیشه.
در ضمن ماشین ظرفشویی ال جی تنها ماشینی هست که دارای سیستم Dual wash هست. یعنی هر بازوی آب پاش می شه جداگانه قدرت آب پاشی شون رو تنظیم کرد. مثلا آب پاش وسطی strong و پایینی soft.

tameshk70
30-07-2011, 15:27
سلام من يک ماشين ظرفشويي LGخريدم که متاسفانه بعد از يکي ماه کار ظروف را خوب نمي شوره و کدر مي کند از مواد فينيش و کلارو هم استفاده کردم نشد جلا دهنده را حذف کردم نشد راهنمايي بفرمايين چه کنم

yoldashjan
15-03-2012, 17:00
سلام ما تازه یه ظرفشویی ال جی خریدیم میشه راهنمایی کنیین در مورد کار کردنش

b-behnaz
15-09-2012, 11:22
سلام دوستان لطف میکنید درباره مزایاومعایب ماشین ظرفشویی LG برام بنویسید. چون بین اینهمه مارک گیج شدم.ممنون

biodream
22-02-2013, 15:01
سلام من يک ماشين ظرفشويي LGخريدم که متاسفانه بعد از يکي ماه کار ظروف را خوب نمي شوره و کدر مي کند از مواد فينيش و کلارو هم استفاده کردم نشد جلا دهنده را حذف کردم نشد راهنمايي بفرمايين چه کنم

پودرش رو عوض کنید. پودری که میخرید مارکش با براق کننده و نمک یکی باشه. سعی کنین حتما خارجی باشه.

mortezagipsy
03-11-2013, 17:59
دوستانی که ماشین ظرفشویی LG دارن، در حالت استفاده از نصف ظرفیت روشن بودن چراغ upper یا lower نشون دهنده کار کردن همون قسمت هست یا کار نکردنش؟
یعنی مثلا وقتی upper روشنه یعنی قسمت بالا کار نمی کنه؟
بعد یه سوال دیگه، در برنامه dual spray وقتی دکمه half رو می زنیم سه حالت پیش میاد:
upper روشن
lower روشن
هم upper و هم lower روشن
که همگی زمانشون برابره و مثل حالت عادیه (بر خلاف برنامه های دیگه که رو حالت half زمان برنامه کمتر می شه)
فرق این سه حالت با حالت عادی تو این برنامه چیه؟

saeedhashemee
03-11-2013, 18:45
کسانی که ظرفشویی دارند خیلی دقت کنند که محفطه نمک رو همیشه قبل از روشن کردن برای شستن ظروف پر کنند چون اگر بیرون بریزه و بمونه روی استیل دستگاه موجب زنگ زدگی میشه
ولی قبل از شستشوی ظروف با ظروف شسته میشه

salambarto
19-12-2013, 10:18
حدودسه ساله ماشین ظرفشویی lg خریدم .ازش راضیم ولی اخیرا خطای OEمیده تودفترچه ونمایندگی گفته مشکل ازتخلیه ی آبه.شیرخروجی آ ب روچک کردم ودرسینک قراردادم.مشکلی تو تخلیه نداره ولی موقع آبگیری خطای OE میده.دوستانی که این مشکل روداشتن نظربدن.

ملا نصرالدین
20-12-2013, 09:48
شاید توی لوله خروجی چیزی گیر کرده
چون یه همچین حالتی برای ماشین لباسشویی من پیش امده بود.متوجه شدم یه دستمال عینک توی لوله ی خروج اب گیر کرده و نمیذاره اب رو تخلیه کنه

راستی اون سبد کوچکی ک کف ماشین ظرفشویی تون هست و اشغال ها رو توی خودش نگه میداره رو هم تمیز کنید.

salambarto
24-10-2014, 22:09
ببخشیدکه دیرجواب دادم.مشکل لباسشویی که خطای 0Eمیداد،ازمیکروسوییچ بود.سرویسکاراومداونوتنظیم کردورفت 60000تومن اجرت گرفت.بعدازدوسه ماه مجددا همون مشکل بوجوداومد.ایندفعه قطعه روعوض کردو25000تومن بابت قطعه گرفت.اگه همون موقع به حرفم گوش داده بودوقطعه روعوض کرده بود،دیگه نیازبه این همه رفت وآمدوبازوبسته کردن نبود.تازه این سرویسکارمعتبرال جی بود.هرچندخودشرکت ال جی ازلحاظ پیگیری وخدمات عالیه ومن راضیم.

pan_1356
27-10-2014, 13:36
با سلام
ظرفشوئی ما جدیدا خوب تمیز نمیشوره تمام راههای که داخل دفترچه نوشته رو هم انجام دادم فیلتر ها رو هم تمیز کردم قرص و نمک و براق کننده رو هم عوض کردم اما باز هم کثیف میشوره چکار باید بکنم با نمایندگی تماس گرفتم میگه باید مخزن نمک تعویض بشه ایا بااین کار مشکل حل میشه یانه لطف کنید دوستان راهنمائی کنید ممنون

ملا نصرالدین
27-10-2014, 19:05
جرم گیری هم کردید؟

مایع جرم گیر ماشین ظرفشویی رو فروشگاه ها میفروشند تهیه کنید اگر جواب نداد پس باید به حرف نمایندگی گوش کنید

دخترخانم
20-02-2015, 03:02
من ماشین من وقتی درش بعداز اتمام کازش باز میکنم رو دیواره هاش و پره هاش آب جمع شده همین
باعث میشه ک بریزه رو ظرفام و لک بندازه.یعنی خوب خشک نمیکنه.این طبیعیه؟چیکارکنم؟

mohammadsony
21-02-2015, 10:06
دوستان سلام
ماشين ظرف شويي ال جي بدون هيچ تعصبي مي گم دشتگاه خوبيه و امكانات نسبتا خوبي دارد. اما بايد از مواد شوينده اي كه خود شركت هم پيشنها داده استفاده كرد برند فينيش، موضوع بعدي اين هسته مس توانيد يا در كلاس آموزشي گلديران شركت كنيد و يا از مشاوران خود شركت گلديران اطلاعات كاملي بگيريد. چون من تحقيق كه كردم نحوه چيدمان ظروف در دستگاه و انتخاب برنامه مناسب شست و شو نيز بسيار موثر است و سرويس دوره اي و نظافت فيلترها بايد به موقع انجام شود چون ظروف داراي تيكه هاي غذا و چربي بالايي هستند و خيلي راحت باعث پر شدن دستگاه مي شوند. نكته ديگه اينكه اكثر برندها از يك نوع سيستم شست و شو استفاده مي كنند با تغييراتي اندك در نوع آب پاش ها و برنامه هاي شست و شو،‌ دوام استيل بنده و ضد زنگ بودن آنها منظور كلي بنده اين هست كه هر دستگاهي بخريد بايد موارد بالا درش رعايت كنيد.

niloofar.abi
07-05-2016, 08:57
شرکت LG، یکی معتبر‌ترین و شناخته شده‌ترین برندهای موجود در جهان به‌ویژه در بازار ایران است. این شرکت در زمینه‌های مختلفی از جمله ساخت لوازم صوتی و تصویری، گوشی‌های هوشمند، لوازم خانگی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و غیره فعالیت‌های گسترده‌ای دارد. شستن ظروف برای سلامت پوست دست ضرر دارد. چراکه استفاده از مایع ظرف‌شویی، رطوبت دست را از بین می‌برد. در نتیجه برای رفع این مشکل، استفاده از ماشین‌های ظرف‌شویی، بهترین راه‌حل است. ماشین ظرف‌شویی LG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مدل KD-826ST، یک محصول با طراحی زیبا و کیفیت ساخت بسیار بالا است. از دیگر مشخصات این محصول می‌توان به نشان مصرف انرژی A+++، مجهز به 7 برنامه‌ی شستشو، قابلیت قفل کودک، گنجایش و ظرفیت کلی 14 لیتر و غیره اشاره کرد. متوسط مصرف برق و آب این ماشین ظرف‌شویی ال جی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])در سال به ترتیب 235 کیلووات و 2600 لیتر است.

mhmasadi
10-03-2017, 19:31
ما پارسال یه ماشین ظرفشویی ال جی گرفیتم الان دیواره هاش زنگ زده چکار باید بکنیم

saeed.bp
23-08-2017, 09:27
سلام طبیعیه ماشی ظرفشویی ما هم ال جی هست و این مورد رو دیدم من هم فقط برای ریختن نمک با قیف خودش بریزید و اندازه بریزید که مشکلی پش نیاد

MOHAMMAD_ASEMOONI
20-05-2018, 00:06
ما پارسال یه ماشین ظرفشویی ال جی گرفیتم الان دیواره هاش زنگ زده چکار باید بکنیم

سلام
داخلش یا بیرونش ؟
داخلش اگر باکیفیت باشه باید از جنس stainless steel باشه یعنی فولادِ زنگ نزن که آلباژ آهن و کربن و کروم هست و بهترین نوعش بسبار باکیفیت هست و حتی در آب شور هم زنگ نمیزنه و آهنربا هم اصلاً جذبش نمیکنه
هر چه کیفیتش کمتر باشه کمی جذب آهنربا میشه
اگر داخلش زنگ زده پس فولاد زنگ نزن نیست یا کیفیتش خیلی پایینه
اما یک نکته ی بسیار مهم هست در مورد ظرفشوئی و لباسشوئی که باید حتماً رعایت بشه
هرگز نباید دربش بسته باشه مگر موقع کار کردنش
بسته بودنِ دائمی دربشون باعث حبس شدنِ رطوبت و شروع خوردگی و زنگ زدگی میشه

باید همیشه درش حداقل 10 سانت باز باشه تا داخلش خشک بشه تدریجاً
اگر درب ظرفشوئی فنری هست و نمیشه نیمه باز بمونه باید چیزی مثل یک تکه چوب لای درش بذارید تا باز بمونه
همیشه بسته بودنش باعث باکتری زدنش هم میشه
===================================
صرفه جویی های میلیونی در هزینه های خودرو و زندگی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]