PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست درایور مودم برای ویندوز 7

lord
18-03-2011, 15:28
با سلام خدمت بچه های زحمت کش سایت خسته نباشین
من ویندوز 7 سرویس پک 1 x86 رو نصب کردم ولی مودممو نمیشناسه در
صورتی که ویندوز 7 قبلی که 7600 بود میتونستم روش نصب کنم ولی رو این ویندوز نصب نمیشه
موم من conexant dual chipset 56k هستش rockwell اگه میشه برام درایورشو بذارین
ممنون میشم دست همگی درد نکنه

lord
24-03-2011, 00:59
با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت همه دوستان
كسي نميتونه منو راهنمايي بكنه

lord
26-03-2011, 22:57
سلام به همه بچه هاي زحمت كش سايت
مي خواستم پيغامم رو تصحيح كنم تا ديگه پيغام جديد نزنم
من درايور مودم rockwell v.90 56k pci رو براي ويندوز 7 و يا اكس پي
مي خوام ممنون ميشم اگه برام بذارين
دست همگي درد نكنه

p30vvorld
27-03-2011, 10:35
سلام

دوست عزیز مدل مودم یا چیزی که روی جعبه نوشته مهم نیست . شما روی مودم اسم و مدل چیپ ها رو بخون مثلا conexant 11252 یا چیزایی شبیه به این دقت کن چیپ مودم چیه ، شاید conexant نباشه مثلا میتونه smart link و . . .
بعد درایور مربوطه رو دنلود کن . اگه مشکل داری مدل چیپ یا عکس مودم رو بذار تا بهتر کمک کنم .

با تشکر : محمد نوروزی

resident
27-03-2011, 11:27
سلام،
دوست عزیز باور کنید اینکه پیغام های جدید بذارید به هیچ وجه باعث کمک بهتون نمیشه.

در درجه اول شما می تونید از Device manager روی مودم کلیک راست کنید و "آپدیت درایور" و بعدش گزینه اول "جستجو از طریق اینترنت به صورت اتوماتیک" رو انتخاب کنید تا ویندوز درایور مودم رو پیدا و نصب کنه و استفاده کنید.

تا جایی که من گشتم هیچ درایوری پیدا نکردم!! مدل مودمتون دقیقا همینه؟
اگه ویندوز xp دارید و دراور مودم کامل نصب شده از توی Device Manager ویندوز xp مدل دقیق اون رو مطابقت بدید.
اگه ویندوز xp ندارید درایورش رو از روش بالا دانلود کنید و بعدش اسم و مدل دقیق مودم رو اینجا بگید تا درایورش رو همیشه جداگانه داشته باشید.

Переклад не
27-03-2011, 11:36
مواردی دیده شده که درایور جدید برای بعضی سخت افزار ها موجود نباشه

برای شما به عنوان گام آخر استفاده از مودم اکسترنال پیشنهاد میشه که رو اکثر لبتابها نصب میشن

Vahid Adili
18-04-2011, 23:56
سلام دوست عزیز
من به شما نرم افزار Driver.Genius.Professiona رو پیشنهاد می کنم . البته اگر به ADSL‌دسترسی دارید و یا موقتا یک مودم اکسترنال نصب کنید و این نرم افزار رو دانلود و نصب کنید این نرم افزار نیاز به رجیستر شدن نداره و تا 15 روز می تونین بدون مشکل از اون استفاده کنید . موفق باشید.

amir323b
31-05-2011, 00:53
سلام من مودم زولتریکس 3CHIF 919 دارم و از ویندوز سون 64 بیتی استفاده می کنم و درایور آنرا احتیاج دارم لطفا کمک کنید

resident
31-05-2011, 09:12
سلام من مودم زولتریکس 3CHIF 919 دارم و از ویندوز سون 64 بیتی استفاده می کنم و درایور آنرا احتیاج دارم لطفا کمک کنید

الان ویندوزتون مودم رو میشناسه یا نه؟؟ اکه نه احتمالا مودمتون قدیمی هستش و برای 7 درایور نداره. اسم دقیق مودم رو کامل بگید.
می تونید از طریق خود ویندوز 7 اقدام به نصب درایور کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

azaz1212
19-02-2012, 13:48
سلام
من همين مشكلاتو تو نصب مودم الفكس دارم .سون من 64 بيتيه ودر مرحله اخر status dslهر چقدر جستجو ميشه مودم رو نميشناسه؟؟؟

---------- Post added at 01:48 PM ---------- Previous post was at 01:47 PM ----------

ضمنا من اينترنت تو سون ندارن كه انلاين بشم از اينترنت درايور اپديت بگيرم.....................