PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای خرید گوشی تا حدود 450 تومن

StarrySky
18-03-2011, 00:25
دوستان سلام

ممنون میشم برای خرید گوشی تا حدود 450 تومن که دوام باتریش خوب باشه راهنماییم کنین.
دوربین برام خیلی مهمه (هم عکس هم فیلم و اینکه لنز دوربین پوشش محافظ داشته باشه)، کیفیت صدا و تاچش خوب باشه. و ترجیحا قابلیت پخش DivX/XviD و ویرایش فایلهای آفیس رو هم داشته باشه.
برای نت گردی و تایپ زیاد از گوشی استفاده میکنم، به نظرتون گوشی کیبرد دار بگیرم بهتره؟

پیشاپیش ممنونم
:11:

Zalamen
18-03-2011, 02:03
سیستم عاملش مهمه یا نه؟اگه خیلی مهم نیست به نظر من Wave2 بگیر.دوربینش خیلی خوبه ویرایش فایل آفیس فکر نکنم داشته باشه به نظرم باید واسه ویرایش پول بدی ولی مطمئن هم نیستم.پخش ویدئوییش هم که بهترینه.
گزینه ی دیگه هم HTC Desire هست.
راستی دیگه خیلی خیلی کم موبایل هوشمند با محافظ دوربین تولید میشه.

reza_r
18-03-2011, 12:02
دوست عزیز اگه بازی و برنامه میخوایی که سمت ویو نرو!چون سیستم عاملش بادا هست وحالا حالا هااا کار داره!
یک اندرویید بگیر و خودت رو خلاص کن!

sAeEd_kHaAn
18-03-2011, 12:18
دوستان سلام

ممنون میشم برای خرید گوشی تا حدود 450 تومن که دوام باتریش خوب باشه راهنماییم کنین.
دوربین برام خیلی مهمه (هم عکس هم فیلم و اینکه لنز دوربین پوشش محافظ داشته باشه)، کیفیت صدا و تاچش خوب باشه. و ترجیحا قابلیت پخش DivX/XviD و ویرایش فایلهای آفیس رو هم داشته باشه.
برای نت گردی و تایپ زیاد از گوشی استفاده میکنم، به نظرتون گوشی کیبرد دار بگیرم بهتره؟

پیشاپیش ممنونم
:11:

تا بعد از عيد صبر كن 50 تومن ديگه هم بزار رو پولت يه HTC DESIRE HD بگير با يه باتري اتمي هالشو ببر
ولي يه گوشي با اين عظمت فقط به خاطر كمي صداش يا اينجور ايرادات كوچيك نبايد قيدشو زد بازم هرچي نظر خودت باشه

گرافيكار
18-03-2011, 12:23
ويو و ويو2 كه پخش مدياشون عاليه
ديزاير هم خوبه
اگه سيستم عامل كاملتري ميخواين ديزاير و اگه مدياپلير بهتري ميخواين ويو2

01110362
18-03-2011, 15:44
Desier - Defy

fire159
19-03-2011, 10:30
موتورولا دیفای - کیبورد دار بخوای میلستون

StarrySky
20-03-2011, 00:29
ممنون از نظراتتون دوستان:11:

سیستم عاملش مهمه یا نه؟اگه خیلی مهم نیست به نظر من Wave2 بگیر.دوربینش خیلی خوبه ویرایش فایل آفیس فکر نکنم داشته باشه به نظرم باید واسه ویرایش پول بدی ولی مطمئن هم نیستم.پخش ویدئوییش هم که بهترینه.
گزینه ی دیگه هم HTC Desire هست.
راستی دیگه خیلی خیلی کم موبایل هوشمند با محافظ دوربین تولید میشه.
ممنون. اما سیستم عامل هم مهمه، زیاد دنبال برنامه میگردم معمولا. راستش یه کم هم ابعاد گوشی مهمه. فکر میکنم اگه یه کم جمع و جورتر باشه بهتره.

دوست عزیز اگه بازی و برنامه میخوایی که سمت ویو نرو!چون سیستم عاملش بادا هست وحالا حالا هااا کار داره!
یک اندرویید بگیر و خودت رو خلاص کن!
اندروید بهتره یا سیمبین؟ :-s

تا بعد از عيد صبر كن 50 تومن ديگه هم بزار رو پولت يه HTC DESIRE HD بگير با يه باتري اتمي هالشو ببر
ولي يه گوشي با اين عظمت فقط به خاطر كمي صداش يا اينجور ايرادات كوچيك نبايد قيدشو زد بازم هرچي نظر خودت باشه
بعد از عید میخوام بخرم. از الان تحقیق و بررسی رو شروع کردم :46:
کمی صداش در چه حده؟ میشه با k800 مقایسه ش کنین لطفا؟

موتورولا دیفای - کیبورد دار بخوای میلستون
ممنون اما موتورولا نمیخوام. ترجیحا سونی اریکسون/نوکیا/اچ تی سی/سامسونگ

ويو و ويو2 كه پخش مدياشون عاليه
ديزاير هم خوبه
اگه سيستم عامل كاملتري ميخواين ديزاير و اگه مدياپلير بهتري ميخواين ويو2

Desier - Defy

ممنون دوستان:11:

یادم رفت اینو بگم. میتونم دنبال گوشی با هدفون/هدست تو گوشی بگردم (مثل سری های واکمن سونی اریکسون) یا نیست؟
فقط یه چیز دیگه. دوام باتری هم برام خیلی مهمه. میخوام حداقل 11-12 ساعت بتونه شارژ نگه داره با استفاده. با توجه به این چی پیشنهاد میکنین؟

نظرتون درباره ویواز چیه؟ یا ویواز پرو؟
بازم متشکرم :11: