PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سئوال حد و پيوستگي

pakbakhteh
17-03-2011, 13:04
سلام بچه ها
من يه سئوال در مورد حد داشتم اما نمي دونم چطوري بايد سئوالمو بنويسم منظورم كاراكترهايي مثل سينوس و تانژانت و راديكال و لوگاريتم هستش؟
تو ورد نوشته ميشه ( اگه آره به چه صورت )
نرم افزار خاصي براي نوشتن علائم رياضي بايد داشته باشيم ؟ ( در اين صورت اسم نرم افزار رو بگيد.)
با سپاس
89/12/26

Alamate Soal
17-03-2011, 13:16
اگه به نرم افزار دسترسي ندارين ميتونين به وسيله Paint بنويسين .
راحت ترين راههمين هست كه علايم رو توي محيط Paint تايپ كنين و با بريدن اونها كنار هم بزارينشون .

aref16
سلام بچه ها
من يه سئوال در مورد حد داشتم اما نمي دونم چطوري بايد سئوالمو بنويسم منظورم كاراكترهايي مثل سينوس و تانژانت و راديكال و لوگاريتم هستش؟
تو ورد نوشته ميشه ( اگه آره به چه صورت )
نرم افزار خاصي براي نوشتن علائم رياضي بايد داشته باشيم ؟ ( در اين صورت اسم نرم افزار رو بگيد.)
با سپاس
89/12/26

بالام جان من خودم از دو تا نرم افزار استفاده کردم یکی نرم افزار استاد(خیلی ساده هست) و یکی دیگه هم
MathType 5 هست من هر دو تاش رو از میهن دانلود گرفتم

توی ورد من تا به حال امتحان نکردم و نمیدونم
:11:

pakbakhteh
چيزي شبيه به اين پست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

aref16
17-03-2011, 13:23
اگه به نرم افزار دسترسي ندارين ميتونين به وسيله Paint بنويسين .
راحت ترين راههمين هست كه علايم رو توي محيط Paint تايپ كنين و با بريدن اونها كنار هم بزارينشون .

بالام جان این راه یه کم سخته :11:

---------- Post added at 01:22 PM ---------- Previous post was at 01:20 PM ----------

چيزي شبيه به اين پست

بالام جان پس بهتره از نرم افزار استاد استفاده کنی

:11:

---------- Post added at 01:23 PM ---------- Previous post was at 01:22 PM ----------

البته اسم کاملش
formol-nevis-ostad

Haj_Amoo
17-03-2011, 17:16
از این سایت استفاده کنین:

فرمول رو بنویسین (کار سختی نیست زود یاد می‏گیرید!) بعد از آدرس تصویری که به شما می‏ده استفاده کنین!

davy jones
18-03-2011, 15:00
سلام.

انتشار درست عبارات و فرمول های ریاضی در سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

موفق باشین.
89/12/27