PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 Apple iPad اا گفت و گو و تبادل نظر

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7

payamf1
16-03-2011, 12:59
با سلام خدمت دوستان محترم انجمن و دوستداران اپل

برای اینکه به طور جداگانه برای هر دو نسل آیپد بحث داشته باشیم این تاپیک ایجاد شده تا دوستان در اینجا به بحث و تبادل نظر بپردازند.

در این تاپیک سوالات و مشکلات هم بررسی خواهد شد.

در مورد اسم تاپیک هم اگر عنوانی مدنظرتون هست بگید تا تغییر بدم

m_f_sh_85
16-03-2011, 13:46
خب من افتتاحش ميكنم
من شنيدم روي اين آيپد ميشه بطور نرم افزاري از دكمه home استفاده نكرد يعني با 5 تا انگشت روش بكشي از برنامه خارج شه حالا همين طوريه؟

.:PAR3A:.
16-03-2011, 14:19
می شه یه عکس بزارین ازش که تو دست یکی باشه؟؟؟
دقیقا می خوام اندازشو بدونم (درکش سخته :دی)

reza_r
16-03-2011, 14:23
دوست عزیز بلی این امکان فراهم شده !

alex_pk
16-03-2011, 14:30
می شه یه عکس بزارین ازش که تو دست یکی باشه؟؟؟
دقیقا می خوام اندازشو بدونم (درکش سخته :دی)

:27:
.......

Alex Fera
16-03-2011, 14:57
عمو استیو رو هم جو گرفته ها داره میره دیگه میخواد هرچی تو چنته داره رو کنه........

کاشکی زودتر اینو رو میکردن قبلی رو نمیخریدیم

iMosi
16-03-2011, 15:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

:40:

16-03-2011, 15:15
خیلی عالیه...
اول می خواستم iPod Touch 32 بگیرم گفتم سگ خورد 100 تومن می زارم روش آی پد 2 با 16 گیگ ظرفیت می گیرم صبر هم می کنم دبی با قیمت درست حسابی بیاد و صف هاش خلوت بشه و به یکی از فوامیل (جمع فامیل :دی) بگم بگیره واسم بفرسته...
بعدش امروز فک کردم دیدم که eee من که یه گجت دم دستی واس بازی و وب گردی و کتاب خوندن و فیلم دیدن و اینا می خواستم بعدش فک کردم به این نتیجه رسیدم ==> iPad 2 ارزش تغییر مصرف رو داره =))
به نظرتون سفیدش قشنگ تره یا مشکیش؟؟؟
مشکیش یه جوریه حس خفنی رو به آدم القاء می کنه ولی سفید گوشی ها هم کم تره هم اینکه اولین iDeviceیه که کلش سفیده و هم این که اثر انگشت نمی مونه روش...

generaltj
16-03-2011, 16:34
ما هم منتتظریم آیپادمونمون رو بخرن روش پول بزاریم یه 32 گیگ بگیریم....

آخه چرا مملکت ما نمایندگی نداره که باید پول یه آیپادو به عنوان سود یه این فروشنده های بی انصاف بدیم؟:41:

iMosi
16-03-2011, 19:29
قیمتش تا آخر فروردین چند میشه؟؟!!!!

iMosi
16-03-2011, 19:39
دوستان گرامی از خرید آیپد زیر 32 گیگ خودداری نمایید...پشیمون می شوید

payamf1
16-03-2011, 20:50
واقعا آیپد 2 موجود دوست داشتنیه! برخی موارد خیلی ریز بود که آیپد رو در بعضی جاها ضعیف نشون میداد که همه اونها حل شده... یکی از این مشکلات این بود که استفاده بیش از حد از دستگاه حسابی از کت و کول مینداختتون! یا مثلا اینکه اگر میخواستین توی Safari میان Tab ها گردش کنین هر کدوم که باز میکردین دوباره از اول لود میشد و میرفت روی اعصاب! ولی این هم بخاطر رم بالاتر حل شده

16-03-2011, 23:14
دوستان من هدفم از خرید آی پد اینائه :
بازی - کتاب خوندن - فیلم دیدن (فیلمای طولانی و با کیفیت) - وب گردی - چیزی برای ور رفتن و کرم ریختن
حالا فک می کنین که یه آی پد 2 باظرفیت 16 جوابمو می ده؟؟؟
خودم فک می کنم که اگه بازی های کله گنده iOS رو به حساب نیاریم که 16 گیگ بسشونه یا نه ، 16 گیگ کامل جواب می ده...
چرا؟؟؟ چون یه Camera Connection Kit ناقابل می خرم و مثلا اطلاعاتی که نیاز نیس همیشه توی خود دیوایس باشه رو روی اون نگاه می کنم...
مثلا می خوام فیلم ببینم... می ریزم رو اس دی و می زنم به آی پد و می بینم...
اما خوب بازم هر کاریش کنی 32 گیگ خییییلییییی راحت تره...
حدود 1.5 گیگ موزیک و کلیپ و عکس هویجوری می خوام رو هارد باشه... منتها اپلیکیشن و بازی خییییلییییی میخوام... بازی های روز و مطرح رو می خوام رو تبلتم داشته باشم...
جواب کارمو می ده 16؟؟؟ مر30

Dark Prince
16-03-2011, 23:41
بازی - کتاب خوندن - فیلم دیدن (فیلمای طولانی و با کیفیت) - وب گردی - چیزی برای ور رفتن و کرم ریختن
خودم فک می کنم که اگه بازی های کله گنده iOS رو به حساب نیاریم که 16 گیگ بسشونه یا نه ، 16 گیگ کامل جواب می ده...
چرا؟؟؟ چون یه Camera Connection Kit ناقابل می خرم و مثلا اطلاعاتی که نیاز نیس همیشه توی خود دیوایس باشه رو روی اون نگاه می کنم...
حدود 1.5 گیگ موزیک و کلیپ و عکس هویجوری می خوام رو هارد باشه... منتها اپلیکیشن و بازی خییییلییییی میخوام... بازی های روز و مطرح رو می خوام رو تبلتم داشته باشم...

واسه ما که همون 32 ـش هم کم میاد! ببین کلا شما وقتی میری تو App Store و به Game و App هاش نگاه میکنی نمیتونی از خیرش بگذری. بازی هاش هم که روز به روز پرحجم تر میشه.
با احتساب اینکه بخوای فیلم های HD و آهنگ و ... هم بذاری روش 32 هم کم میاد :دی

payamf1
17-03-2011, 17:10

دوست عزیز Camera Connection Kit درسته SD میخوره ولی هر فایلی رو نشون نمیده. این دستگاه مخصوص دوربین های عکاسی است

M-Ebi
17-03-2011, 18:26
دوست عزیز Camera Connection Kit درسته SD میخوره ولی هر فایلی رو نشون نمیده. این دستگاه مخصوص دوربین های عکاسی است

دوستانی که iPad رو تجربه کرده اند و Camera Connection Kit هم دارند ...

فیلم ها رو که نشون میده از طریق Camera Connection Kit ؟؟؟
امکان اتصال هارد اکسترنال هم بهش هست یا نه؟؟ اگر آره تا چه حجمی رو جواب میده؟؟

ممنونم:11::11:

Stream
17-03-2011, 18:46
دوستانی که iPad رو تجربه کرده اند و Camera Connection Kit هم دارند ...

فیلم ها رو که نشون میده از طریق Camera Connection Kit ؟؟؟
امکان اتصال هارد اکسترنال هم بهش هست یا نه؟؟ اگر آره تا چه حجمی رو جواب میده؟؟

ممنونم:11::11:

اگه فرمت فیلمتون استاندارد باشه مشکلی نداره (H.264/MPEG-4) ، اگه Jailbreak کرده باشید هرچیزی با هر فرمتی رو می تونید پخش کنید. هارد اکسترنال تا 500 گیگ و یک ترابایت مشکلی نداره، آموزش های زیادی در نت هست می تونید ببینید.

dragon2410
17-03-2011, 20:28
من دارم از دبی واسم میارن
میخواستم ببنیم که اگه wifi+3g بگیرم با سیم ایران جواب میده یا باید آنلاک شه مثل iphone ؟
ممنون

iMosi
17-03-2011, 20:36
پارسا رفیق گرامی ...مشکل اینجاست که اگر شما از توی مموری که به camera connection kit وصل هست بخوای فیلم ببینی ...آیپد اون فیلم رو با هر برنامه ای که ببینی میریزه توی آیپدت....یعنی import میکنه توی اون برنامه...
این درمورد pdf وچیز های دیگه هم اینجوریه....:13:
16 گیگ هم 12 گیگه نه 16....

مواظب باشین زیر 32 پشیمون میشین......

---------- Post added at 08:35 PM ---------- Previous post was at 08:34 PM ----------

هارد اکسترنال هم سرکاریه....نمیخوره

---------- Post added at 08:36 PM ---------- Previous post was at 08:35 PM ----------

یعنی اپل توی iOS های جدیدش گند زده به هرچی فلش وهارد وصل کردنه

ninja3000sh
17-03-2011, 21:14
قیمت دیروز در تهران:
۳۲ گیگ ۱.۳۵۰ تومن.
۱۶ گیگ ۱.۲۰۰ تومن.

iMosi
17-03-2011, 21:53
کجای تهران....خودمونیم فکر نمیکردم اینقدر زود برسه ایران:5:

corey
17-03-2011, 22:49
پایتخت
IPAD2 64 WI-FI هم یک ملیون و هفتصد

یه تاثیر کوچیکی هم روی قیمت آیپد گذاشته

mojtaba_14
17-03-2011, 23:09
قیمت دیروز در تهران:
۳۲ گیگ ۱.۳۵۰ تومن.
۱۶ گیگ ۱.۲۰۰ تومن.

اینا قیمت 3g یا wifi؟؟

saman65
17-03-2011, 23:49
فروش 1 میلیونی آیپد 2 تا یکشنبه!!!!!!!

iPad 2 Sales Stun: 1 MILLION Sold This Weekend, Analyst Says

Some analysts believe Apple may have sold close to 1 million iPad 2 units during the tablet’s debut weekend. Leading up to launch day, opening weekend sales estimates ranged from 300,000 to 600,000 units. Following nationwide sell outs, however, some analysts have upped their estimates significantly. “We would not be surprised to see Apple sell closer to 1 million iPad2s in the opening weekend,”

dragon2410
18-03-2011, 00:27
خیلی گرونه بابا....
یک و هفنصد؟ اسنیو که گفت $800 حالا مگه چقدر میکشن روش مگه؟
از خارجم بیارن همین برام در میاد؟

Mehrdad092000
18-03-2011, 04:01
خیلی گرونه بابا....
یک و هفنصد؟ اسنیو که گفت $800 حالا مگه چقدر میکشن روش مگه؟
از خارجم بیارن همین برام در میاد؟

نه بابا
تازه اومده دارن گرون میدن سود میکشن حال میکنن
شما از اونور بیار همون قیمت :31:

ninja3000sh
18-03-2011, 07:57
اینا قیمت 3g یا wifi؟؟
قیمت Wi-Fi هستن.
فعلا تو خریدش عجله نکنین چون تک و توک وارد شده و خون باباشون رو میکشن روش.

payamf1
18-03-2011, 15:39
هرکی قیمت گرفت توی این تاپیک اعلام کنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

payamf1
18-03-2011, 15:45
قیمت دیروز در تهران:
۳۲ گیگ ۱.۳۵۰ تومن.
۱۶ گیگ ۱.۲۰۰ تومن.

قیمت ها کمی بیشتر از 2 برابره !!! هرچند طبیعیه... ولی من به شخصه اگر اپل هام کامل بود (یعنی یه مک بوک پرو + وسایلی که الان دارم ، داشتم) حاضر بودم این 32 گیگش رو بخرم :دی

dragon2410
18-03-2011, 16:14
الان جز آمریکا هیچ جای دیگه وارد نشده هنو؟

mohsenfhm
19-03-2011, 14:46
الان جز آمریکا هیچ جای دیگه وارد نشده هنو؟

کشورهای اروپایی 11 مارچ عرضه شد و در این کشورها 25 ماچ عرضه خواهد شد :46:

mohsenfhm
19-03-2011, 14:55
آی پد سوغات داریوش بزرگ!

این تصویر پشت جلد آخرین شماره مجله New Scientist است که امروز منتشر شده است. بر روی آن تصویر تندیس های تخت جمشید را می بیند که آی پد را به سوغات داریوش کبیر می برند! ‏ ‏

منبع : نارنجی

iMosi
19-03-2011, 15:30
ربطش به داریوش چیه؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

4870x2
19-03-2011, 17:26
فکر کنم تبلت همون لوح سنگی معنی بده و ایرانی ها هم خوندن و نوشتن لوح سنگی رو دوست می داشتن: دی

iMosi
20-03-2011, 01:08
جدی جدی آیپد دست کمی از سنگ نداره:21:

Mehrdad092000
20-03-2011, 01:33
جدی جدی آیپد دست کمی از سنگ نداره:21:

چنتا لینک برای این حرفت میدی:46:

iMosi
20-03-2011, 01:54
خودم....آیپد دارم...نمیشه مثل بچه آدم روش فایل ریخت...هر فایلی که بخوای تو هر برنامه ای باز کنی تو برنامه import میشه...یعنی من اگه بخوام یه فیلم 400 مگی رو روش تو دو تا برنامه ببینم ....حجمی که میگیره میشه 800 مگ...
به فایل هایی که توش هست تسلط نداری...iFile هم که شیر تو شیره...

سنگه دیگه...

Mehrdad092000
20-03-2011, 02:16
خودم....آیپد دارم...نمیشه مثل بچه آدم روش فایل ریخت...هر فایلی که بخوای تو هر برنامه ای باز کنی تو برنامه import میشه...یعنی من اگه بخوام یه فیلم 400 مگی رو روش تو دو تا برنامه ببینم ....حجمی که میگیره میشه 800 مگ...

سنگه دیگه...

خوب حالا چه اصراریه توی 2 تا برنامه ببینی؟:31:روی یکیش بریز
ifile چیش شیر تو شیره؟
اگه ایرادیم داشته باشه (که به نظر من نداره جز چنتا چیز کوچیک )پیش خوبیاش اصلا دیده نمیشه :46::46:

koroshfe
20-03-2011, 15:06
گفته بودن اپل ستور امارات باز شده و رو آیپد 2 مانور می ده.اگه تو امارات هست پس چرا هیچ اسمی ازش نیست؟

payamf1
20-03-2011, 16:24

سنگه دیگه...

اینا رو چرا میل نمیزنی به استیو؟؟؟ شما حتما آینده اپل رو دگرگون میکنی با این ایراداتی عظیمی که پیدا کردین!!!

همین transfer محافظت شده دیوایس های اپل که شما میگی
نمیشه مثل بچه آدم روش فایل ریخت امنیت کامل دستگاهتون رو تامین میکنه وگرنه مثل آندروید که روزی 2 میلیون باگ میخوره و آخر سر هم به عاقبت سیمبیان دچار میشه...

اگر مایل بودی صحبت رو ادامه بدی با پ خ تماس بگیر چون این موضوع به این تاپیک ارتباطی نداره..

koroshfe
20-03-2011, 17:49
چرا ربطی نداره؟بذار ما هم یه چیزی یاد بگیریم.
دو برابر شدن حجم فایل ها به خاطر کپی تو آیپد برای امنیت بیشتر.حالا مرطوب شد:31:
صفحه نمایش های کنفرانس چیه؟

Stream
20-03-2011, 18:55

سنگه دیگه...

ربطی به آیپد نداره، اشکال از برنامه نویس های اون App هاییست که شما استفاده می کنید که از Library ویدیو iOS استفاده نمی کنن و برا خودشون Library در فولدر خودشون درست می کنن.
البته اگه فرمت ویدیوها استاندارد نباشه مجبورن همین کار رو انجام بدن، چون اپل همیشه تشویق می کنه همه رو به استفاده از فرمت های استاندارد که همگی GPU Acceleration دارن. نتیجه اش هم میشه این (دقت کنید بدون B-Frame بوده، اگه بود اختلاف زیادتر از این هم بود که متاسفانه Xoom ساپورت نمی کنه، و البته اینجا زوم نماینده همه Tegra 2 هاست) :

اگه DivX/XviD یا فلش بود بدون شک این نتایج حتی نزدیک این هم نبودن.
+

بحث های کپی رایت و امنیت هم که به قوت خود باقیه.

*Ali*
22-03-2011, 18:34
دوستان اپل استور دوبی یا به قول عرب ها ابل استور (شتر فروشی !) افتتاح شد یا نه ؟ یا باید کلا بیخیال خرید اپل به قیمت جهانیش باشیم ؟

payamf1
22-03-2011, 20:18
ویرایش : تشکر از *Ali* عزیز برای ویرایش پستشان

Stream
22-03-2011, 21:59
خبر گرفتن از افتتاح اولین نمایندگی رسمی اپل توی Middle East کجاش بی احترامی به فرومه پیام جان ؟
دوست عزیز قبلا توضیح داده شد:

خبری از Apple Store در دبی (یا هیچ جای خاورمیانه) نیست. اون عکسی هم که گذاشتید عکس یکی از Reseller های فعلی در دبی هست که چند سالیه فعالیت می کنه.

Pami
23-03-2011, 00:55
نیومد ایران ؟!

*Ali*
23-03-2011, 01:19
اینجا خبراش هست و قیمتا هم گفته میشه :
همین اوایل که قصد خرید نداری ؟

iMosi
23-03-2011, 01:48
گلکسی تب 8.9 رو دیدین.....مقایسه...نظر ندارین.....دل منو برد...کمک...البته تو برنامه کم میاره ولی باقی موارد چی؟؟

Pami
23-03-2011, 02:00
همین اوایل که قصد خرید نداری ؟

والا من منتظرم هم این وارد بشه هم اپتیموس تب ال جی ، ببینم چطوریاس ، از یه طرف قابلیت سه بعدی اون وسوسه کننده هست از یه طرف هم پیشرفت آیپد 2 نسبت به 1 .

koroshfe
23-03-2011, 03:21
یک سری نمایندگی هایی بود که تو دبی محصولات اپل رو می فروخت.فکر کنم همینه.لطف می کنین اسمشو بگید.اسم یک نمایندگی معروفی بود.(اگه اشکالی نداره:تو سایت ----------- که اپل استور های جهان رو می گفت برای دبی اونجا رو گفت)

دوست عزیز یه مقدار در به کار بردن کلمات دقت کنید و احترام فروم را نگه دارید. با تشکر

شما هم از تیکه کلام های دیگران استفاده نکنید.
با تشکر

*Ali*
23-03-2011, 13:04
والا من منتظرم هم این وارد بشه هم اپتیموس تب ال جی ، ببینم چطوریاس ، از یه طرف قابلیت سه بعدی اون وسوسه کننده هست از یه طرف هم پیشرفت آیپد 2 نسبت به 1 .
به نظرت داشتن قابلیت 3D باعث میشه اونو به iPad 2 با همه امکاناتی که دیگه لازم نیست یادآوری بشه ترجیح بدی؟

koroshfe
23-03-2011, 14:15
به نظرت داشتن قابلیت 3D باعث میشه اونو به iPad 2 با همه امکاناتی که دیگه لازم نیست یادآوری بشه ترجیح بدی؟

هیچ کس حاضر نیست.اما فکرشو بکن.:5:3D

saman65
23-03-2011, 15:49
آیپد 2 8 میلیون دلاری...

استودیو منحصربفرد Stuart Hughes در لیورپول یک بار دیگر شگفتی ساز شد. طراحان این استدیو کار خود را برروی گجتی که آن را "خاص ترین گجت دنیا" نام گذاری کرده اند، به اتمام رسانده اند: نسخه طلایی تاریخی iPad2.

قاب جلوی این شاهکار طراحی از جنس سنگ قدیمی 75 میلیون ساله Ammolite ساخته شده است. Ammolite نایاب ترین سنگ جواهر روی کره زمین است. همچنین برای افزایش میزان خاص بودن این نسخه از iPad2، از استخوان 65 میلیون ساله نوعی از دایناسورهای گوشتخوار (T-Rex) به صورت خرد شده استفاده شده است.
طراحی این گجت با یک قطعه الماس 8.5 عیار بی عیب که با 12 الماس دیگر میناکاری شده، تکمیل شده است.
نشان سیب گاز زده شده اپل در iPad2 Gold History با الماس 12.5 عیار و 53 تکه سنگ جواهر درخشان ساخته شده است.
قیمت نسخه iPad 2 Gold History Edition که توسط Stuart Hughles طراحی و زینت داده شده است، 5 میلیون پوند انگلیس یا حدود 8 میلیون دلار قیمت گذاری شده است.
تنها دو دستگاه از این نسخه از iPad2 تولید شده است.

منبع:موبایلستان

Mig33
25-03-2011, 12:24
ای بابا آدم هر روز داره از این محصول خبرای نا امید کننده میشنوه که باعث ناراحتی ما میشه :31:

برخی از دارندگان iPad2 متوجه مشکلاتی در تبلت زیبا و براق خود شده اند و آن مشکلات را از طریق انجمن پشتیبانی اپل اعلام کرده اند، از مهمترین مشکلات گزارش شده iPad می توان به: پراکندگی نور پس زمینه نمایشگر و هنگ کردن تبلت در زمان استفاده از نرم افزار جدید گفتگوی ویدیویی FaceTime اشاره کرد.

منبع :

koroshfe
25-03-2011, 13:57
حقیقت نداره.
دایی دوستم آیپد 2 گرفته.چیزی به این سرعتی ندیده بودم.سرعت بسیار بسیار بسیار بالایی داره.امکان نداره تو هیچ بخشی هنگ کنه.
اون لکه های زرد رو کسی نمی گه نیست.شما هر محصول اپل می آد هی می خوان بگین لکه ی زر لکه ی زرد؟
این لکه ها حداکثر بعد از 48 ساعت می رن.آقای Stream در رابطه با این لکه ها بار ها صحبت کردند.(موقع محصولات مختلف که حرف در می آوردید مثل آیفون 4،آیپد،آیپد 2 و ...)
لکه های زرد آره اما پیکسل سوختگی یکی از بزرگترین تهمت هاست.
شما نمی خواین تمومش کنین؟می خواین بحث کنین سر محصولی بیاین خیلی قشنگ این کارو بکنید.
(پیروز باشید با 100 تا app تون.یعنی قشنگ برید باهاش حال کنین.زندگی کنین.)
یه سوال از شما می خوام بپرسم:به نظر شما بهترین تبلت دنیا در حال حاضر چیه؟

koroshfe
25-03-2011, 14:12
دوستان من دارم آیپد 2 می گیرم.
کار خوبی می کنم؟پیشنهادتون چیه؟بعضی ها می گن وایسا 3 بگیر اما من بهشون گفتم بعد از این که 3 اومد می گی وایسا 4 بگیر.تکنولوژی رو نباید از دست داد.
می خوام از سوئد بگیرم.دوستان سفید بگیرم یا مشکی.خودم می خوام 64 گیگ تری جی بگیرم.اما تری جی که تو ایران به درد نمی خوره.همون وای فای رو می گیرم.یه سمارت کاور هم می خوام بگریم.اونو چه رنگی بگیرم؟
دوستان لطفا همه نظر بدین.خیلی سر در گمم.

*Ali*
25-03-2011, 19:12
به نظر من 1 هم بگیری قرار نیست جایی کم بیاری ... حالا چه برسه که صبر کنی برای 3
من اطلاع کافی ندارم ولی ظاهرا سیاهش (at&t) امکان استفاده از سیم کارت توی ایران رو داره . اسمارت کاور هم سلیقه ایه دیگه

یه سوال از شما می خوام بپرسم:به نظر شما بهترین تبلت دنیا در حال حاضر چیه؟
البته به همین راحتی هم نیست ...
همین الان مطلع شدیم دو رقیب قدیمی آندروید و بلک بری با هم یکی شدن و PlayBook بلک بری قابلیت اجرای تمام App های 2.3 آندروید رو پیدا کرده.
ببین دارن خودشونو میکشن !!

Mehrdad092000
25-03-2011, 20:12
کار خوبی می کنم؟پیشنهادتون چیه؟بعضی ها می گن وایسا 3 بگیر اما من بهشون گفتم بعد از این که 3 اومد می گی وایسا 4 بگیر.تکنولوژی رو نباید از دست داد.
می خوام از سوئد بگیرم.دوستان سفید بگیرم یا مشکی.خودم می خوام 64 گیگ تری جی بگیرم.اما تری جی که تو ایران به درد نمی خوره.همون وای فای رو می گیرم.یه سمارت کاور هم می خوام بگریم.اونو چه رنگی بگیرم؟

بگیر بابا مخصوصا که از اونور میگیری برات کم میوفته
سفید بگیر خیلی خوشگله

Stream
25-03-2011, 20:14

اگه سوال اینه که الان وقت گرفتنه، بله وقت گرفته. وقتی هم که 3 بیاد ناامید می شید چون مسلما بهتره، 4 هم بیاد دوباره همین قضیه است. موقع عرضه شدن یک محصول بهترین وقت خریده چون 1 سال بهترین محصول رو دارید و تا دو-سه سال هم جوابگوست. الان وقت خرید آیپد 2 است، همونطور که الان وقت خرید آیفون 4 نیست.

سفید یا سیاه؟ رنگ اسمارت کاور؟ همش سلیقه است.

من اطلاع کافی ندارم ولی ظاهرا سیاهش (at&t) امکان استفاده از سیم کارت توی ایران رو داره . اسمارت کاور هم سلیقه ایه دیگه

هم سفید و هم سیاه هم مدل AT&T دارن و هم Verizon . رنگ ربطی به شبکه مخابراتی نداره.

البته به همین راحتی هم نیست ...
همین الان مطلع شدیم دو رقیب قدیمی آندروید و بلک بری با هم یکی شدن و PlayBook بلک بری قابلیت اجرای تمام App های 2.3 آندروید رو پیدا کرده.
ببین دارن خودشونو میکشن !!

حقه تبلیغاتیه تا وقتی که بتونه App های Honeycomb رو اجرا کنه. برنامه های موبایل برای تبلت مفید نیستن، نمونش رو قبلا دیدیم. تازه کیفیت کارش هنوز مشخص نیست.

iMosi
25-03-2011, 20:31
خوب وقت عرضه محصول بهترین زمان برای خرید هست تو کجا؟؟؟؟تو ایران که فروشنده های کلاه بردار دوبرابر کشیدن رو همه چی؟؟؟:19:
من میخوام بگیرمش ولی تو ایران که بگیرم 2 ماهه دیگه 500 میخوره تو سرش ....لعنت:19:

M-Ebi
25-03-2011, 21:58
خوب وقت عرضه محصول بهترین زمان برای خرید هست تو کجا؟؟؟؟تو ایران که فروشنده های کلاه بردار دوبرابر کشیدن رو همه چی؟؟؟:19:
من میخوام بگیرمش ولی تو ایران که بگیرم 2 ماهه دیگه 500 میخوره تو سرش ....لعنت:19:

مصطفی جان خوب بسپار برات از اونطرف بیارن. ما که انشاء ا... گوش شیطان کر بعد از تعطیلات میرسه
دستمون. البته اگه مشکلی پیش نیاد

تا ببینیم چی میشه ... :40::40::40:

iMosi
25-03-2011, 22:07
ندارم اونطرف آدم:20:

26-03-2011, 00:29
من توی پایتخت این سری یه 64 گیگ 3جی با یه 16 گیگ وای فای دیدم...
16 گیگ وای فای رو چند می داد؟؟؟ 950 هزار تومان!!!
64 گیگ 3جی رو چند می داد؟؟؟ یک میلیون و 300 هزار تومان!!!
بر پدر این گرون فروشا لعنت...

26-03-2011, 00:44

*Ali*
26-03-2011, 12:57

این چیزا طبیعیه عصبانی نشو . مطمئن باش هرکسی که همین الان وارد میکنه مثلا 16 گیگ Wi-fi رو قرار نیست 550 یا 600 تومن بده ، نه الان نه هیچ وقت دیگه . تا وقتی اپل اینجا نمایندگی نداشته باشه که فکر کنم حالا حالا ها نخواهد داشت همین آشه و همین کاسه.
یادمه وقتی Galaxy tab اومده بود تو همین بازار خراب شده ی شهر ما 1.480 میدادن :18:

koroshfe
27-03-2011, 15:03
آیپد دارم سفید و سمارت کاور هم یا قرمز و یا آبی می گیرم.به احتمال زیاد 32 می گیرم ولی اگه شد 64.

tanatos
28-03-2011, 16:36
بدون شرح:

tanatos
28-03-2011, 16:50
این هم یه گجت فوق العاده که نه تنها مشکل کارتهای حافظه رو حل کرده بلکه تونسته مشکل فلش رو هم برطرف کنه!

یکی از مشکلاتی که اپل در آی پد و حتی آی پد۲ به سادگی از کنار آن گذشته، ولی برای کاربران محدودیت های فراوانی ایجاد کرده، عدم امکان استفاده از کارت های حافظه و کول دیسک است. حال سایت MIC Gadget نوعی رابط را برای این کار معرفی کرده که با استفاده از تکنولوژیی شبیه کیت دوربین اپل، این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهد.

کارت خوان CF برای آی پد و آی پد۲ از طریق داک کانکتور به این تبلت وصل شده و برنامه مربوط به آن به صورت خودکار باز می شود. حال به آسانی و با سرعت بالا می توانید عکس و ویدیوهای روی کارت CF دوربین تان را به آی پد منتقل کنید. البته بیشترین کاربرد این ابزار برای عکاسان حرفه ای است که می خواهند از آی پد به عنوان سیستم بک آپ عکس های شان استفاده کنند. با این کار دیگر نیازی به همراه داشتن یک لپ تاپ نسبتا سنگین و معطلی های روشن و خاموش کردن آن ندارید.

این کارت ریدر در تست انجام شده ۳ عکس با کیفیت ۲۱ مگاپیکسل را که تقریبا ۱۳مگابایت حجم داشتند، فقط در ۴ ثانیه به آی پد منتقل کرد. در کنار ورودی کارت سی اف، یک ورودی USB هم بر روی این گجت تعبیه شده است که گفته می شود به راحتی امکان انتقال فایل و عکس را به آی پد ممکن می سازد.

این سایت همچنین یک کارت ریدر سه کاره را هم برای فروش عرضه کرده است که علاوه بر کول دیسک، امکان انتقال اطلاعات از کارت های حافظه SD و MicroSD را هم برای تان فراهم می آورد. هر دو این گجت های جالب توجه و کاربردی بر روی آی پد و آی پد۲ به راحتی کار می کنند و با iOS 4‪.‬3 هم سازگاری کاملی دارند.

iMosi
28-03-2011, 16:52
توش آیپد رو به لوح سنگی تشبیه کرده.....یعینی آیپد===لوح سنگی:19:
که یه جورایی راست میگوید:10:

---------- Post added at 05:52 PM ---------- Previous post was at 05:50 PM ----------

ببینم این گجته که گفتی مشکل پاور ورودی camera connection kit رو هم برطرف میکنه؟

tanatos
28-03-2011, 17:02
نه داداش کار ایرانیا نیست که اینطوری دربارش نتیجه گیری میکنی!
این تصویر پشت جلد آخرین شماره مجله New Scientist که منظورش اینه که آیپد رو دارن به عنوان پیشکش برای داریوش میبرند!

tanatos
28-03-2011, 17:19
دربارش چیزی درج نشده بود ولی فکر میکنم که بتونه اون مشکل رو هم برطرف کنه البته ماها حالا حالاها باید منتظر ورودش به ایران بشینیم!

*Ali*
28-03-2011, 19:19
آیپد===لوح سنگی
که یه جورایی راست میگوید
اگه راست میگه پس پارسال 15 میلیون لوح سنگی رو مردم خریدن ، الان هم شرکتا دارن به خاطر لوح سنگی میزنن تو سر و کله هم و رقابت میکنن و امسال هم سال لوح سنگی ها خواهد بود.
چقدر لوح سنگی ! یه تخت جمشید میشه باهاش درست کرد :31:
نه عزیز اینطور ها هم نیست.آیپد رو میشهآی پاد بزرگ شده دونست که 3G , GPS بهش اضافه کردن ولی دیدی به خاطر همین ، چه غوغایی درست شد و خیلیا رو از خواب بیدار کرد.

Scud_MD2
28-03-2011, 19:35
سلام دوستان
تو GSMArena در Review آيپد 2 زده CPU 1Ghz ولي وقتي در مشخصات تبلت ميريد ميبينيد زده 900Mhz
بلاخره CPU آيپد 2 , 1Ghz و يا 900Mhz

Stream
28-03-2011, 20:22
سلام دوستان
تو GSMArena در Review آيپد 2 زده CPU 1Ghz ولي وقتي در مشخصات تبلت ميريد ميبينيد زده 900Mhz
بلاخره CPU آيپد 2 , 1Ghz و يا 900Mhz

قبلا کاملا بحث شده رجوع کنید به صفحات قبل.
مشخصات پردازنده از سایت اپل:

1GHz dual-core Apple A5 custom-designed, high-performance, low-power system-on-a-chip

یک گیگاهرتز.

saman65
28-03-2011, 23:12
iPad 2 demand sees second-gen tablet sell out just hours after official UK launch

آیپد 2 فقط پس از چند ساعت از شروع فروش در انگلیس تمام شد!

Scud_MD2
29-03-2011, 00:38
واقعا براي GSMArena متاسفام
يعني گفته خودشو قبول نداره
رفته تو Review زده 1Ghz
بعد تو مشخصات تبلت زده 900Mhz

Capcom
29-03-2011, 04:36
واقعا براي GSMArena متاسفام
يعني گفته خودشو قبول نداره
رفته تو Review زده 1Ghz
بعد تو مشخصات تبلت زده 900Mhz

سی.پی.یو 1گیگا هست
ولی اپل روی 900مگاهرتز تنظیم کرده

Prince_Amin
31-03-2011, 00:16
ببینید دوستان بعضی چیزها رو ادم تا در ان واحد و در یک زمان با هم تست نکنه متوجه تفاوتشون نمیشه!من با تبلتهای شرکتهای مختلف و ایپاد 1 همزمان در یک فروشگاه کار کردم!تفاوت همون ایپاد 1 با بقیه ی تبلتها خدا خرما بود!واقعا چندین پله کیفیت و گرافیک و سرعت و کاراییش بیشتر از دیگر تبلتها بود!!

iMosi
31-03-2011, 00:55
ببینید دوستان بعضی چیزها رو ادم تا در ان واحد و در یک زمان با هم تست نکنه متوجه تفاوتشون نمیشه!من با تبلتهای شرکتهای مختلف و ایپاد 1 همزمان در یک فروشگاه کار کردم!تفاوت همون ایپاد 1 با بقیه ی تبلتها خدا خرما بود!واقعا چندین پله کیفیت و گرافیک و سرعت و کاراییش بیشتر از دیگر تبلتها بود!!

اینقدر الکی هندونه زیر بغل اپل ندین:27:

همه میخوان تبلت بخرن از پی سی جداشن....یا کم تر برن سراغش....آیپد بدون پی سی راه نمی افته چه برسه به جدابی...
یه عکس...آهنگ بخواین از آیپدتون پاک کنین باید وصلش کنین به پی سی...این قهقرا نیست:41:

واقعا باید برای کسانی که آیپد رو خریدن ورفتن که که 2 شم بگیرن تاسف خورد...:41:

Mehrdad092000
31-03-2011, 07:42

همه میخوان تبلت بخرن از پی سی جداشن....یا کم تر برن سراغش....آیپد بدون پی سی راه نمی افته چه برسه به جدابی...
یه عکس...آهنگ بخواین از آیپدتون پاک کنین باید وصلش کنین به پی سی...این قهقرا نیست:41:

کی میگه ملت تبلت میخرن ازpc شون جدا شن ؟
من موندم مشکل شما با اپل چیه خیلی برام جالبه :21:

mojtaba_14
31-03-2011, 09:08

میشه بگی چرا نظرت عوض شد؟

Mig33
31-03-2011, 09:58
برید این مقاله "کربس دیویس" نویسنده تراز اول سایت اسلش ژر رو بخونید تا هی آی پد آی پد نکنید ... واقعا حال کردم از قلب انگلیس چی گفته ...ای ول

iMosi
31-03-2011, 13:41
میشه بگی چرا نظرت عوض شد؟

دوست عزیز اون منظور از" من "تو جمله ای که نقل کردی "من نوعی" بود....میخواستم گرون فروشی فروشنده های داخلی رو عرض کنم.....وگرنه من غلط بکنم سمت محصولات اپل برگردم:27:

*Ali*
31-03-2011, 13:44
برید این مقاله "کربس دیویس" نویسنده تراز اول سایت اسلش ژر رو بخونید تا هی آی پد آی پد نکنید ... واقعا حال کردم از قلب انگلیس چی گفته ...ای ول

هرکسی نظر خودشو داره اما گاهی وقتا باید دید نظر عموم جامعه چیه . اینکه کسی به دلایلی از آی پد خوشش نیاد دلیلی برای زیر سوال بردن اپل با انقلاب تبلتش نیست عزیز :27:

به نظر من واقعا برای کسایی که اینقدر سطحی قضاوت میکنن تاسف خورد.
Post pc products !! معنیش رو میدونید ؟ اپل هیچ وقت نگفته که تبلت جایگزین کامپیوتر هست.هرکسی که صفحات وب رو با یه صفحه تاچ 10 اینچی بگرده به جای اینکه پشت کامپیوتر بشینه و موس و کیبرد زیر دستش باشه و نتونه تکون بخوره فکر کنم لذت بیشتری میبره ، اینطور نیست ؟
به نظر من شما مهفوم تبلت رو درست درک نکردید:10:

Prince_Amin
31-03-2011, 13:55
The iPad is a product that
has to be held , has to be touched
.to truly understand how magical it is
دقیقا با این جمله موافقم!من هم ایپد رو مسخره میکردم و حتی میگفتم تا تبلتهای ارزونتره شرکتهای دیگه هستن که میره سراغ این!!تا اینکه لمسش کردم!فهمیدم تفاوت 30 سال جلوتر بودن اپل رو در تکنولوژی!این کمپانی فوق العادست!یکی از دوستام لپ تاپ مک پرو خریده!باهاش کار کردم تا فهمیدم تکنولوژی در کنار کیفیت و زیبایی یعنی چی!حالا هی من یه چیزی میگم الان بعضیا میان دوباره رد میکنند!!اقا من خودم گوشیم گالاکسی سامسونگه!لپ تاپم دل هستش!!ولی میگم به خدا با اپل باید کار کنید تا بفهمید تفاوت محصولات این کمپانی با بقیه در چیه و چرا گرونتره!!!یکی منو درک کنه!!!!!!!!!!!:19::19::19::19::19::19::19:

31-03-2011, 14:17
آی پد چرت ترین تبلته دنیاس... اصلا چیزی به مزخرفی آی پد نیس... اصلا آی پد رو باید انداخت دور... نه اصلا باید فرستادش فضا که زمین رو آلوده نکنه... نه فضا رو هم نباید آلوده کرد ، باید تجزیش کرد :دی
خوب این نظر تمام کساییه که اندرویدو به iOS ترجیح می دن... اما ، خودشونم بکشن ، بازم آی پد 2 پرفروشترین تبلت دنیاس...
چند ساعت بعد اینکه رسید بریتانیا تموم شد :دی خب این چه معنایی جز محبوبیتش داره؟؟؟
مصطفی جان ، واللا شما باید حدودای 400-500 تایی نیرو کمکی استخدام کنی که بتونی واسه تمام خریدارای iPad 2 تاسف بخوری =)))))))
آیپد هر چی نداشته باشه ، یه چیزی داره که ارزشش بیش از هر چیزیه که بقیه تبلتا دارن... یه علامت سیب ، روی پشتش... همین ضامن اینه که تکنولوژی این دستگاه ، خیلی جلوتر از این حرفاس :دی
بنده خودم آیپاد تاچ 4 دارم... همچنین یه ایکسپریا X10... ایکسپریا خوبه ، ولی وقتی با جفتشون کار می کنی ، حاضر نیستی که دیگه با X10 کار کنی...
من هم گلکسی تب گرفتم دستم ، هم آی پد 1... ولی... اصلا نمی شه مقایسشون کرد...
توی ایران ، تکنولوژی خیلی عقبه... واسه همین طرفدارای اندو خیلی بیشترن... چون به نسبت iOS تکنولوژیش عقب تره... اندو توی ایران بیشتر بومی به نظر میاد تا ایران :دی

koroshfe
31-03-2011, 17:51
یه چیزی.به قول شما اونایی که طرفدار اپل هستند تعصب دارند.اما شمایین که تعصب دارین.میاین الکی می گین خوب نیست.مزخرفه.آشغاله و یا ... ه:31:
خب یه دلیل منطقی بیارین اگه کسی از اپلیا تکذیب کرد بعدا بیاید شایعه بپراکنیدونید.:31:

در ضمن:

نظرتو بنداز تو صندوق پیشنهادات.ساعت 5 آخرین پنجشنبه ی ماه رسیدگی می شه.
درست هم صحبت کنید.اگه باید برای این دوستان تاسف خورد باید برای سامسونگی ها رفت جمکران.
افرادی همچون آقای Stream و Prince_Amin که از هر دو تا محصول(منظور کمپانی نه صرفاً محصول تبلت)استفاده کردن دارن نظر می دن.

Scud_MD2
31-03-2011, 21:32
اتمام موجودی آیپد 2

تنها دو روز پس از عرضه آیپد 2 در دیگر کشورها، موجودی این محصول در فروشگاه های اپل به پایان رسید.

در کشورهایی همانند کانادا، استرالیا، آلمان و بریتانیا موجودی آیپد 2 تنها در 24 ساعت اول تمام شد!

صف خريد آيپد 2 در آمريكا

4870x2
31-03-2011, 21:42
iPad 2 دوربینش که ضعیف تر از 1024x768 هستش...چجوری 720p فیلم میگیره؟:-؟

koroshfe
31-03-2011, 22:31
iPad 2 دوربینش که ضعیف تر از 1024x768 هستش...چجوری 720p فیلم میگیره؟:-؟

به سختی.
مگه اگه کمتر از این باشه نمی تونه 720 بگیره؟
دوربین دیجیتال ما در حالت اچ دی 960 در 720 ه و 720 می گیره.فکر کنم آیپد 2 هم همین باشه.

اگه فرمت فیلمتون استاندارد باشه مشکلی نداره (H.264/MPEG-4) ، اگه Jailbreak کرده باشید هرچیزی با هر فرمتی رو می تونید پخش کنید. هارد اکسترنال تا 500 گیگ و یک ترابایت مشکلی نداره، آموزش های زیادی در نت هست می تونید ببینید.

من چند وقت پیش از شما پرسیدم گفتید نمی شه.می شه توضیح بدید؟

4870x2
31-03-2011, 22:38
به سختی.
مگه اگه کمتر از این باشه نمی تونه 720 بگیره؟
دوربین دیجیتال ما در حالت اچ دی 960 در 720 ه و 720 می گیره.فکر کنم آیپد 2 هم همین باشه.

720p یه رزولوشن برای خودش تعریف شده داره
به نقل از ویکیپدیا:
720p is the shorthand name for a category of HDTV video modes having a resolution of 1280×720 (for a total of 0.92 megapixels or 921,600 pixels)
اپدیت:اصلا iPod 2 میتونه 1024x768 فیلم بگیره یا 960x720 ؟

koroshfe
31-03-2011, 23:05
به نقل از ویکیپدیا:
720p is the shorthand name for a category of HDTV video modes having a resolution of 1280×720 (for a total of 0.92 megapixels or 921,600 pixels)

دوربین پشتی از رزولوشن 0.7 مگاپیکسل (960 در 720 پیکسل) و قابلیت فیلمبرداری HD 720p برخوردار بوده و ...
از:

بند 7 خط 2

koroshfe
31-03-2011, 23:13
دوستان یه سوال:پلیمر با چرم در سمارت کاور چه تفاوت ظاهری و محافظتی و ... دارد؟
و این که هنوز نظرتونو راجع به این که تری جی بگیرم یا وای فای ندادید.ست شد.سمارت کاور قرمز.آیپد 64 گیگ.(یا تری جی یا وای فای)
مبارکم باشه.:31:
joke:رفته بودم علاالدین برای داداشم گوشی بخرم.یه نمایندگی سامسونگ بود.رفتیم تو.صحبت تبلت شد.ما هم اپل رو وسط کشیدیم.فروشندهه داشت منو می خورد که یه گالاکسی ازش بخرم.منم گفتم گالاکسی چیه بابا.اون ازم پرسید آیپد 2 سی دی می خوره؟منم گفتم نه.گفت پس خریدنش بیخوده.آشغالی بیش نیست.منم دیگه جر خوردم اون وسط از خنده.:39::16::27::31:

31-03-2011, 23:31
سلام...
ولشون کن باووو اینا تبلتو این طوری مینویسن : طابلط :دی
هاااووووم می گم کسی که می خوای بگی برات بگیره ، کدوم کشوره؟؟؟
مر30 ;)

koroshfe
31-03-2011, 23:47
سلام...
ولشون کن باووو اینا تبلتو این طوری مینویسن : طابلط :دی
هاااووووم می گم کسی که می خوای بگی برات بگیره ، کدوم کشوره؟؟؟
مر30 ;)

سوئد هستن ولی به احتمال زیاد خودم از چین می گیرم.

Stream
01-04-2011, 13:00
به نقل از ویکیپدیا:

Anamorphic format

یه تکنیکه برای گرفتن فیلم های واید. چیز خاصی نیست همه دارن ازش استفاده می کنن توی موبایل ها، دوربین ها و ...
خروجی ویدیو iPad 2 همون 1280x720p است.

Scud_MD2
01-04-2011, 16:08
سلام دوستان
كسي ميدونه قضيه اين چيه؟؟؟

Mojtaba-MCI
01-04-2011, 23:25
سابقا سوالی پرسیدم که جوابی نگرفتم.
آیپد 2 قابلیت مولتی تسکینگ داره؟!صرف دونستن میپرسم...
مرسی.

Stream
01-04-2011, 23:35
سلام دوستان
كسي ميدونه قضيه اين چيه؟؟؟

Source: April Fools' Day
دروغ 1 آوریل

سابقا سوالی پرسیدم که جوابی نگرفتم.
آیپد 2 قابلیت مولتی تسکینگ داره؟!صرف دونستن میپرسم...
مرسی.

سابقا:

یه ابهامی برام مونده هنوز ، اینکه آیپد 2 قابلیت مولتی تسکینگ داره یا نه(چون نشد هر 434 پست قبلی رو بخونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])؟!
لینک دانلود این کنفرانس رو از کجا میشه پیدا کرد؟!
ممنون!!!

پاسخ همون روز:

آیپد قبلی هم بعد از iOS 4 مولتی تسکینگ داشت، این یکی هم داره.

:دی
آیپد و همینطور همه دستگاه های iOS که 2009 به بعد اومدن با آپدیت به iOS 4 مولتی تسکینگ بهشون اضافه شد.

M-Ebi
05-04-2011, 14:11
دوستان متخصص به محصولات اپل اگر راهنمایی کنید ممنون میشم

amir_ep
06-04-2011, 10:07
سلام به دوستان عزیز
تعداد محدود iPad 2 : 64GB With WiFi & 3G زیر قیمت بازار موجود است . کسی مایل
به خرید بود پیغام خصوصی بده اطلاعات تماس را ارسال کنم .

sadegh123
06-04-2011, 12:39
سلام با چه قیمتی

Doctor.Freeman
06-04-2011, 17:12
سلام با چه قیمتی

حالا ایشون یه اشتباه کرد تبلیغ کرد شما دیگه ادامه نده خودش گفت پیغام خصوصی کنید ... :13:

Mojtaba-MCI
06-04-2011, 20:27
آیپد و همینطور همه دستگاه های iOS که 2009 به بعد اومدن با آپدیت به iOS 4 مولتی تسکینگ بهشون اضافه شد.
لینک دانلود کنفرانسو نداشتی سید؟!

iMosi
06-04-2011, 20:52
مولتی تسکینگ آیپد جکی بیش تر نیست...از هانی کومب یاد بگیرید:

سوال مهمی که در اين ويدئو مطرح ميشه اينه که Can your iPad do this ؟!

فکر کنم اگه استيو جابز اين برنامه رو ببينه خودش بياد رسما اعتراف کنه که iOS بعد از 5 سال هنوز مولتی تسک نداره !
Onskreen فرق يک سيستم عامل با يه لانچر ( iOS ) که فقط آيکن برنامه داره رو کاملا نشون ميده..

mohsenfhm
06-04-2011, 21:28
لینک دانلود کنفرانسو نداشتی سید؟!

چند صفحه قبل گذاشته بودم :13:

اگر پیدا نکردی تو پروفایلم بگو :46:

*Ali*
06-04-2011, 22:25

سوال مهمی که در اين ويدئو مطرح ميشه اينه که Can your iPad do this ؟!
فکر کنم اگه استيو جابز اين برنامه رو ببينه خودش بياد رسما اعتراف کنه که iOS بعد از 5 سال هنوز مولتی تسک نداره !
Onskreen فرق يک سيستم عامل با يه لانچر ( iOS ) که فقط آيکن برنامه داره رو کاملا نشون ميده..
مثل اینکه زنبور داره یه تکونایی به خودش میده.
همین لانچر! ، برای تبلت بالای شصت و چند هزار اپ داره ؟ لازمه یادآوری بشه ؟ چند میلیارد بار تا حالا از استورش دانلود انجام شده ؟ همین سیستم عامل شما چقدر به امنیت یوزرهاش اهمیت میده ؟
فقط فرق داشتن مالتی تسکینگ اینجوری باید باعث بشه استیو جابز بیاد اعتراف کنه ؟ اگه اینجوریه که مدیر عامل گوگل پس باید چیکار کنه ؟ اعتراف به اجازه دادن به آلوده شدن 260 هزار گوشی آندرویدی یکم سخت تر نیست؟
همین که تا تقی به توقی میخوره سریع میان میچسبوننش به iPad خودش بیانگر ترس یا بهتره بگم عقده شون از اپله. و سوال مهمی که مطرح میشه اینه که How funny is this joke ??

Stream
07-04-2011, 02:41

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسوال مهمی که در اين ويدئو مطرح ميشه اينه که Can your iPad do this ؟!

این Onskreen کارش ساخت ویدیو هایی از UI های Concept برای محصولات مختلفه ... درسته استیو جابز واقعا باید به Onskreen که این ویدیو رو ساخته آفرین بگه. طرح و ایده اش جالب بوده، به امید روزی که گوگل بتونه این رو در سیستم عاملش اضافه کنه ولی اون روز امروز نیست و این چیزی که در ویدیو می بینید فقط یک ویدیو ساختگیه... نه Honeycomb قابلیت اجرای برنامه های در بخشی از صفحه رو داره (مایل ها فاصله داره!) ، نه مرورگرش می تونه نصف صفحه باشه و حتی Skype هم هنوز برنامه ای برای Honeycomb نداره.

متاسفانه بعضی از دوستان صرفا چشم بسته شروع به تخریب می کنن، بدون اینکه کوچکترین ایده ای از چیزی که دارن براش ضد آیپد تبلیغ می کنن داشته باشن. دوست من شما هم یکم درباره Honeycomb تحقیق کنید بعد اینطوری شروع کنید به تخریب رقیب ها! Honeycomb برتری هایی نسبت به iOS داره، ولی Multitasking به هیچ وجه جزوشون نیست، حداقل اول برید ببینید سیستم عاملی که تبلیغش رو می کنید رو خوب بشناسید و ببینید تو چه جاهایی قویه و بعد نقاط ضعف iOS رو ببینید، اینطوری می تونید توی تخریب موفق تر باشید!

مثل اینکه زنبور داره یه تکونایی به خودش میده.مگه با ویدیوهایی که فن بوی هاش درست می کنن تکون بخوره :دی

sonkia
07-04-2011, 11:01
گوشی شاپ قیمت زده ۱میلیون و۸۰۰تومن، بنظرتون زیادی گرون نیست‏؟

Doctor.Freeman
07-04-2011, 11:07
گوشی شاپ قیمت زده ۱میلیون و۸۰۰تومن، بنظرتون زیادی گرون نیست‏؟

لطف کنید واسه قیمت برید اینجا :

با تشکر :11::40:

Doctor.Freeman
07-04-2011, 12:58
:18::18::18:
چه خبرشه!!!!
خیلی گرونه که :41:.
نشد یه روزی تو ایران یه جنسی رو با قیمت واقعی بخریم.:19:

دوست عزیز میشه لطف کنید بحث رو ادامه ندین تاپیک مخصوص قیمت داریم .

ای بابا

clapton
11-04-2011, 23:11
سلام .من می خوام ipad 2 بگیرم اما نمی دونم این 3g آیا در ایران کاربردی خواهد داشت یا نه؟آیا این اپراتور سوم بیاد ممکنه که میکرو سیم ارئه بده؟در ضمن ipad 2 16G مناسبه یا نه؟منظورم از لحاظ ظرفیت بود.

iMosi
12-04-2011, 00:32
بله....................بله.............خو تون میتونید میکرو کنید سیمتون رو........ظرفیت 16 یعنی 12 که با برنامه ها وبازی های آیپد نمیخونه

saman65
19-04-2011, 02:22
اپل از سامسونگ به دلیل کپی‌ کردن از آیپد و آیفون شکایت می‌کند!

The Wall Street Journal is reporting that Apple has sued Samsung Electronics for copying "the look and feel" of its iPad tablet and iPhone smartphone. This relates to the Samsung Galaxy S 4G, which bears more than a passing resemblance to the iPhone 3G / 3GS models, and the slightly less obvious Epic 4G, Nexus S, and Galaxy Tab (presumably the older 7-inch model, since the newer ones aren't out yet) devices. The claim for intellectual property infringement is phrased as follows:
"Rather than innovate and develop its own technology and a unique Samsung style for its smart phone products and computer tablets, Samsung chose to copy Apple's technology, user interface and innovative style in these infringing products."

19-04-2011, 15:23
دمش گرم... مخصوصا بادا که کلا از روی iOS کپی شده بود... بعضی جاهاش هم اندروید...

saman65
19-04-2011, 17:17
اپل به تازگی شکایتی را تنظیم کرده که بر طبق آن اعلام داشته شرکت کره ای ، ظاهر و احساس آیفون و آیپاد را کپی کرده است . این شکایت سری گلکسی سامسونگ شامل گلکسی s و گلکسی تب را هدف قرار داده است .

اپل که این شکایت را در 15 آپریل تنظیم کرده است ، ادعا داشته سامسونگ نه تنها از نظر سخت افزاری ، بلکه از نظر ظاهر نرم افزاری نیز تکنولوژی اپل را کپی برداری کرده است .

اپل بیان کرده " به جای ساخت و توسعه ی تکنولوژی و ظاری منحصر به فرد سامسونگی برای اسمارت فونها و تبلتهایش ، سامسونگ ترجیح داده که تکنولوژی اپل ، رابط کاربری و حتی شکل محصول اپل را کپی کند " ، " این یک اتفاق نیست که محصول آخر سامسونگ بسیار از نظر شکل سخت افزاری و یوزر اینتر فیس تا حتی بسته بندی شبیه آیفون و آیپد است ، همچین کپی ضایعی ! اشتباه است و ما وقتی کپانیها ایده هایمان را میدزدند از محصولات با فکر (؟) اپل حمایت میکنیم "
این موضوع مسلما رابطه ی بین دو شرکت را پیچیده خواهد کرد ، همینطور که سامسونگ در حال حاضر قطعات مختلفی را در محصولات با پلتفورم ios تامین میکند و حتی پروسسورهای A4 وA5 و حتی RAM و تکنولوژی Display را نیز اپل از سامسونگ خریداری میکند .

Stream
19-04-2011, 19:50
اپل به تازگی شکایتی را تنظیم کرده که بر طبق آن اعلام داشته شرکت کره ای ، ظاهر و احساس آیفون و آیپاد را کپی کرده است . این شکایت سری گلکسی سامسونگ شامل گلکسی s و گلکسی تب را هدف قرار داده است .
اپل که این شکایت را در 15 آپریل تنظیم کرده است ، ادعا داشته سامسونگ نه تنها از نظر سخت افزاری ، بلکه از نظر ظاهر نرم افزاری نیز تکنولوژی اپل را کپی برداری کرده است .

اپل بیان کرده " به جای ساخت و توسعه ی تکنولوژی و ظاری منحصر به فرد سامسونگی برای اسمارت فونها و تبلتهایش ، سامسونگ ترجیح داده که تکنولوژی اپل ، رابط کاربری و حتی شکل محصول اپل را کپی کند " ، " این یک اتفاق نیست که محصول آخر سامسونگ بسیار از نظر شکل سخت افزاری و یوزر اینتر فیس تا حتی بسته بندی شبیه آیفون و آیپد است ، همچین کپی ضایعی ! اشتباه است و ما وقتی کپانیها ایده هایمان را میدزدند از محصولات با فکر (؟) اپل حمایت میکنیم "
این موضوع مسلما رابطه ی بین دو شرکت را پیچیده خواهد کرد ، همینطور که سامسونگ در حال حاضر قطعات مختلفی را در محصولات با پلتفورم ios تامین میکند و حتی پروسسورهای A4 وA5 و حتی RAM و تکنولوژی Display را نیز اپل از سامسونگ خریداری میکند .

جالبه برآورد شده اپل در سال حدود 5.7 میلیارد دلار قطعه اولیه از سامسونگ خریداری می کنه. سامسونگ در پاسخ به این قضیه به جای دفاع از اورجینال بودن ایده های محصولاتش (!) تصمیم گرفته مقابله به مثل کنه و اپل رو متهم کرده به استفاده از چند Patent سامسونگ در وایرلس.

جالبه هیجان خوبیه :دی
ببینیم کار به دادگاه می کشه یا بین خودشون حلش می کنن.

saman65
21-04-2011, 07:11
Apple Sold 18.65 Million iPhones, 4.69 Million iPads, 9.02 Million iPods & Made $24.67 Billion Revenue Q2 2011 Results

Real Racing 2 HD for iPad 2 With 1080p Video Out Support Now Available

*Ali*
22-04-2011, 13:15
دوستان شما هم خبر جدید رو شنیدید ؟
آیفون و آی پد حرکات شما را زیر نظر دارند !!!
من اطلاعات کافی ندارم ولی فکر میکنم توطئه ای بیش نباشه. چون خودشون میگن این اطلاعات دقیق نیست و فقط جاهایی که رفتی و آنتن اون منطقه تو رو شناسایی کرده رو با یه خط به هم وصل میکنه.
آیا واقعا این میتونه دلیل باشه که اپل مخفیانه ما رو زیر نظر داشته؟
یعنی توی هیچ گوشی اطلاعات مربوط به آنتن اون منطقه ثبت نمیشه و قابل استخراج نیست؟

Stream
22-04-2011, 13:48
دوستان شما هم خبر جدید رو شنیدید ؟
آیفون و آی پد حرکات شما را زیر نظر دارند !!!

من اطلاعات کافی ندارم ولی فکر میکنم توطئه ای بیش نباشه. چون خودشون میگن این اطلاعات دقیق نیست و فقط جاهایی که رفتی و آنتن اون منطقه تو رو شناسایی کرده رو با یه خط به هم وصل میکنه.
آیا واقعا این میتونه دلیل باشه که اپل مخفیانه ما رو زیر نظر داشته؟
یعنی توی هیچ گوشی اطلاعات مربوط به آنتن اون منطقه ثبت نمیشه و قابل استخراج نیست؟

مثل اینکه این اطلاعات ثبت میشه (بطور ناشناس در حافظه موبایل) و به هیچ جا فرستاده نمیشه. وقتی به iTunes متصل می کنید هم به کامپیوترتون منتقل میشه (بازم به هیچ جا ارسال نمیشه). اگه موقع ستاپ iTunes تون زده باشید که حاضرید بعضی Log های گوشیتون بطور ناشناس به اپل ارسال بشه ممکنه ارسال بشه، که تازه حتی در اون صورت هم مثل اینکه مدرکی مبنی بر اینکه این اطلاعات ارسال میشن پیدا نشده. قضیه زیر نظر داشتن نیست چون با این حجم آیفون های دنیا عملا همچین کاری غیر ممکنه، اطلاعات هم بطور کاملا ناشناس ثبت میشه.

این قضیه از iOS 4 شروع شد، چیزی که من فکر می کنم اینه که اپل طی یک سال گذشته مرتب دنبال جذب مهندس هایی برای سیستم های Navigation بوده، ممکنه مربوط به این قضیه باشه (Map App جدید) . صحبت های مربوط به جاسوسی و ... کاملا بی ربطه، مدارک فعلی که نشون میده فقط اینها ثبت میشن و به هیچ جا ارسال نمیشن.

fery_lion
22-04-2011, 14:35
قضیه ی شکایت داره جالب میشه.
سامسونگ هم از اپل به خاطر تجاوز به 10 امتیاز ثبت شده شکایت کرد.

fery_lion
22-04-2011, 14:45
مثل اینکه این اطلاعات ثبت میشه (بطور ناشناس در حافظه موبایل) و به هیچ جا فرستاده نمیشه. وقتی به iTunes متصل می کنید هم به کامپیوترتون منتقل میشه (بازم به هیچ جا ارسال نمیشه). اگه موقع ستاپ iTunes تون زده باشید که حاضرید بعضی Log های گوشیتون بطور ناشناس به اپل ارسال بشه ممکنه ارسال بشه، که تازه حتی در اون صورت هم مثل اینکه مدرکی مبنی بر اینکه این اطلاعات ارسال میشن پیدا نشده. قضیه زیر نظر داشتن نیست چون با این حجم آیفون های دنیا عملا همچین کاری غیر ممکنه، اطلاعات هم بطور کاملا ناشناس ثبت میشه.

این قضیه از iOS 4 شروع شد، چیزی که من فکر می کنم اینه که اپل طی یک سال گذشته مرتب دنبال جذب مهندس هایی برای سیستم های Navigation بوده، ممکنه مربوط به این قضیه باشه (Map App جدید) . صحبت های مربوط به جاسوسی و ... کاملا بی ربطه، مدارک فعلی که نشون میده فقط اینها ثبت میشن و به هیچ جا ارسال نمیشن.

ولی اینطور که همه میگن این کار اپل زیر پا گذاشتن اخلاق بوده. انتقاد همه اینه که اگه اپل از این اطلاعات سو استفاده نمیکنه پس چرا به کاربرا اطلاع نداده که موقعیت مکانیشون به طور خودکار سیو میشه. به نظرم حق مصرف کنندس که اینو بدونه. از یه طرف دیگه جالبه که این اطلاعات به صورت رمز گذاری نشده سیو میشه و به نظر منطقیه که گفت اگه اپل قصد سو استفاده داشت این اطلاعات رو به صورت رمزنگاری شده سیو میکرد تا کسی بهش دست رسی پیدا نکنه.
باید منتظر واکنش اپل هم بود. ولی کلا به نظرم کار غیر اخلاقییه.

alonestar69
22-04-2011, 15:08
واقعا جالبه

Stream
22-04-2011, 15:17
ولی اینطور که همه میگن این کار اپل زیر پا گذاشتن اخلاق بوده. انتقاد همه اینه که اگه اپل از این اطلاعات سو استفاده نمیکنه پس چرا به کاربرا اطلاع نداده که موقعیت مکانیشون به طور خودکار سیو میشه. به نظرم حق مصرف کنندس که اینو بدونه. از یه طرف دیگه جالبه که این اطلاعات به صورت رمز گذاری نشده سیو میشه و به نظر منطقیه که گفت اگه اپل قصد سو استفاده داشت این اطلاعات رو به صورت رمزنگاری شده سیو میکرد تا کسی بهش دست رسی پیدا نکنه.
باید منتظر واکنش اپل هم بود. ولی کلا به نظرم کار غیر اخلاقییه.

اگه انتقاد همه اینه پس همه اشتباه می کنن. این قضیه مخفی نبوده. به iTunes T&C نگاه کنید در قسمت Collection and Use of Non-Personal Information نوشته شده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید We also collect non-personal information − data in a form that does not permit direct association with any specific individual. We may collect, use, transfer, and disclose non-personal information for any purpose. The following are some examples of non-personal information that we collect and how we may use it:

■ We may collect information such as occupation, language, zip code, area code, unique device identifier, location, and the time zone where an Apple product is used so that we can better understand customer behavior and improve our products, services, and advertising

برای ارسال این اطلاعات به اپل هم از کاربر اجازه گرفته میشه (موقع ستاپ اکانت iTunes)
بحث همه اینه که هدف اپل از جمع آوری این اطلاعات چی بوده (در اختیار اپراتورها قرار دادن، استفاده برای برنامه های Navigation و ...) نه اینکه حالا اجازه گرفته یا نه یا اینکه کسی خبر نداشته و ...

soosan khanoom
25-04-2011, 13:44
سلام به همه !
یه سوال:
الان به نظرتون asus eee ep 121 تبلت بهتری هست یا ipad 2
من خودم دشمن سرسخت اپل بودم ولی با این دستگاه عاشقش شدم!!!
لطفا قیمت 64 گیگ این دستگاه رو هم بزارین!!!

Doctor.Freeman
26-04-2011, 15:31
سلام به همه !
یه سوال:
الان به نظرتون asus eee ep 121 تبلت بهتری هست یا ipad 2
من خودم دشمن سرسخت اپل بودم ولی با این دستگاه عاشقش شدم!!!
لطفا قیمت 64 گیگ این دستگاه رو هم بزارین!!!

دوست عزیز تفاوت این دو مثل قضیه گوشی های آیفون هستش . که مثلا یارو میره پول میده گوشی 12 مگاپیکسلی میگیره و میگه صداش بلنده و از این چیزا ... و اگه بهش بگی آیفون میگه اووووهـــ برم 1 میلیون پول گوشی 5 مگاپیکسلی بدم ... فکرش در همین حده :2:

و شما هم که به قول خودت دشمن اپل هستی . :19:

بازم نظر خودته و این رو بگم که همه تبلت ها یه سری کار ها میکنن و تبلت اپل یه کاره دیگه . مثل گوشی هاش که مثال زدم ...

soosan khanoom
26-04-2011, 21:34
دوست عزیز تفاوت این دو مثل قضیه گوشی های آیفون هستش . که مثلا یارو میره پول میده گوشی 12 مگاپیکسلی میگیره و میگه صداش بلنده و از این چیزا ... و اگه بهش بگی آیفون میگه اووووهـــ برم 1 میلیون پول گوشی 5 مگاپیکسلی بدم ... فکرش در همین حده :2:

و شما هم که به قول خودت دشمن اپل هستی . :19:

بازم نظر خودته و این رو بگم که همه تبلت ها یه سری کار ها میکنن و تبلت اپل یه کاره دیگه . مثل گوشی هاش که مثال زدم ...

عزیز من که گفتم دیگه عاشق اپل شدم چون کلا با طبیعت هم مشکل داره:27:
حالا واقعا کدوم ارزش خرید داره؟؟؟؟
البته پستتون هم کاملا صحیح بود.

*Ali*
26-04-2011, 21:46
اين چه سواليه دوست عزيز
توي تاپيكي كه طرفداران اپل هستند ميخواي يكي بگه آي پد نخر؟ اصلا نخواسته باشي آي پد بگيري اينقدر مثل نقل و نبات تبلت ريخته هركي شب خوابيده صبح پاشده تبلت داده بيرون. شما هم با ترجه به سليقه خودت انتخاب كن ، دنياي اپل با هر ماركي كه تا حالا ديدي فرق مي كنه.
پ.ن: خبردار شديم sony هم با s1 و s2 (مهره خاجي :دي) وارد گود شده.

Lady parisa
27-04-2011, 10:38
چرا گوگل از آی‌فون بدش نمی‌آید؟

ظاهرا گوگل بدش نمی‌آید تا شاهد موفقیت‌های بیشتر آی‌فون باشد؛ چراکه در بازار آشفته رقابت‌ها میان سیستم‌عامل‌های اپل و گوگل و به رخ کشیدن قابلیت‌های متنوع، همیشه بازی به نفع گوگل تمام می‌شود!

روزنامه‌نگارها و بلاگرها همیشه دوست داشته باشند که شاهد مناظره آندروید گوگل و سیستم عامل اپل (iOS) باشند، اما موتور جستجوی مشهور و توانای گوگل دوست دارد همچنان شاهد موفقیت‌های رقیبش باشد. می‌پرسید چرا؟! خب به خاطر این‌که آی‌فون و آی‌پد باعث ارسال بار ترافیکی بسیار شدیدی روی این سایت می‌شوند و این موضوع چیزی جز سود، برای گوگل نیست!

به گفته دانیل آلگره از وب‌سایت پی‌سی‌وورلد، «هروقت آی‌فون موفقیتی کسب می‌کند، گوگل هم موفق می‌شود. به نظر من، آی‌فون و آندروید واقعا علیه یکدیگر نیستند. آی‌فون محرک بسیار قوی برای رشد جستارهای گوگل است. ما همچنین سعی داریم تا از طریق آی‌فون، برنامه‌ها را به پول تبدیل کنیم ... در حقیقت سود زیادی از رشد آی‌فون نصیب ما می‌شود.»

با کمی فکر، متوجه می‌شویم که همه این حرف‌ها کاملا منطقی است. در کل، اکوسیستم iOS رشد فزاینده‌ای را طی می‌کند که اگر آی‌فون و آی‌پد را با هم در یک گروه قرار دهیم، این رشد خیلی بیشتر از موقعیتی است که آن را در مقابل (علیه) آندروید قرار می‌دهیم. به همین سادگی، کنار رفتن اپل از بازار رقابت اصلا برای گوگل خوشایند نخواهد بود و آن‌ها ترجیح می‌دهند که سیستم‌عامل موبایل‌هایشان روز به روز پیشرفته‌تر شود.

گوگل قبلا اعلام کرده بود که آی‌فون، عامل محرک خوبی برای ارتقای سیستم موبایلش است. با این حال، اگر تمام کاربران آی‌فون، موتورولا دروید (Motorola Droid) را انتخاب کنند، فکر می‌کنید گوگل، چیزی از دست خواهد داد؟

خبرآنلاین

Stream
27-04-2011, 12:21
چرا گوگل از آی‌فون بدش نمی‌آید؟

ظاهرا گوگل بدش نمی‌آید تا شاهد موفقیت‌های بیشتر آی‌فون باشد؛ چراکه در بازار آشفته رقابت‌ها میان سیستم‌عامل‌های اپل و گوگل و به رخ کشیدن قابلیت‌های متنوع، همیشه بازی به نفع گوگل تمام می‌شود!

خیلی جالبه، گوگلی که بعضی از گوشیهای اندرویدیش فقط سرچ انجین بینگ رو دارن (و هیچ راهی هم برای عوض کردنش نیست) از این حرف ها می زنه. اتفاقا یه ریپورت بود (فکر کنم از NPD) که چند وقت پیش گفته بود درصد یوزرهای بینگ روی موبایل در حال افزایشه، شاید به خاطر سایت بهتر HTML5 بینگ نسبت به گوگل که تا حد زیادی شبیه برنامه های Native هست.

به هر حال این خوبه که گوگل هنوز داره آیفون رو ساپورت می کنه و کماکان آخرین امکاناتش رو برای آیفون هم میده.

Stream
27-04-2011, 17:38
اگه انتقاد همه اینه پس همه اشتباه می کنن. این قضیه مخفی نبوده. به iTunes T&C نگاه کنید در قسمت Collection and Use of Non-Personal Information نوشته شده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید We also collect non-personal information − data in a form that does not permit direct association with any specific individual. We may collect, use, transfer, and disclose non-personal information for any purpose. The following are some examples of non-personal information that we collect and how we may use it:

■ We may collect information such as occupation, language, zip code, area code, unique device identifier, location, and the time zone where an Apple product is used so that we can better understand customer behavior and improve our products, services, and advertising

برای ارسال این اطلاعات به اپل هم از کاربر اجازه گرفته میشه (موقع ستاپ اکانت iTunes)
بحث همه اینه که هدف اپل از جمع آوری این اطلاعات چی بوده (در اختیار اپراتورها قرار دادن، استفاده برای برنامه های Navigation و ...) نه اینکه حالا اجازه گرفته یا نه یا اینکه کسی خبر نداشته و ...

در ادامه، اپل امروز پاسخ رسمی برای این قضیه ارائه کرد:

Why is my iPhone logging my location?
The iPhone is not logging your location. Rather, it’s maintaining a database of Wi-Fi hotspots and cell towers around your current location, some of which may be located more than one hundred miles away from your iPhone, to help your iPhone rapidly and accurately calculate its location when requested. Calculating a phone’s location using just GPS satellite data can take up to several minutes. iPhone can reduce this time to just a few seconds by using Wi-Fi hotspot and cell tower data to quickly find GPS satellites, and even triangulate its location using just Wi-Fi hotspot and cell tower data when GPS is not available (such as indoors or in basements). These calculations are performed live on the iPhone using a crowd-sourced database of Wi-Fi hotspot and cell tower data that is generated by tens of millions of iPhones sending the geo-tagged locations of nearby Wi-Fi hotspots and cell towers in an anonymous and encrypted form to Apple.

و در پایان:

Software Update
Sometime in the next few weeks Apple will release a free iOS software update that:

reduces the size of the crowd-sourced Wi-Fi hotspot and cell tower database cached on the iPhone,
ceases backing up this cache, and
deletes this cache entirely when Location Services is turned off.

In the next major iOS software release the cache will also be encrypted on the iPhone.

*Ali*
28-04-2011, 11:06
تقریبا همون چیزی بود که من فکر میکردم.
واقعا همچین قضیه ای بوده و اپل میدونسته و در عین اینکه قصد سوئی نداشته اون رو لو نداده؟
این که این مسئله رو در قالب یه باگ تلقی کردن و با آپدیت نرم افزاری اونو حذف کردند فقط جنبه حفظ اعتماد نداره؟ چون الانشم امنیت کسی در خطر نیست!

iMosi
01-05-2011, 15:35
Mathination

بسی کف کردم:31:

abc2
02-05-2011, 14:07
دوستان به ipad 2 میشه هارد اکسترانال وصل کرد یا نه ( با camera connection kit ) کسی تست کرده ؟
یا میشه اونو به PC وصل کرد ؟ چندتا ویدئو دیدم که توی جعبش کابل usb هم بود .
با فونت فارسی مشکلی نداره این تبلت ؟ ممنون

*Ali*
02-05-2011, 21:06
iPad بدون pc راه نمیفته ... چجوری نشه وصلش کرد؟
فونت فارسی رو کامل میخونه ولی کیبردی به نام کیبرد فارسی نداره ، از کیبرد عربی میشه استفاده کرد که گچپژ هم داره.

abc2
02-05-2011, 22:09
iPad بدون pc راه نمیفته ... چجوری نشه وصلش کرد؟
فونت فارسی رو کامل میخونه ولی کیبردی به نام کیبرد فارسی نداره ، از کیبرد عربی میشه استفاده کرد که گچپژ هم داره.

علی جان هارد اکسترنال میشه بهش وصل کرد به وسیله همون CCK ؟
بعد یه سوال دیگه هم داشتم اینکه با فرمتهای ویدئویی چطوریه میونش مثلا Divx,WMV,MPEG1-2 یا MKV ?

iMosi
03-05-2011, 05:38
نه نمیشه هارد اکستر نال وصل کرد..مگر با اعمال شاقه:13:....فلش یو اس بی هم نمیشه....کلا نمیشه:13:

با فرمت ها هیچ مشکلی نداره مگر فول اچ دی که mp4 نباشه....توش لگ میزنه....

ضمنا دوست عزیز کی برد فارسی هم آیپد داره به شدت زیباست:40:....منتها به شرط چاقو=جیلبریک....علی جان جیلبریک کن از کی برد لذت ببر...:31:

abc2
03-05-2011, 09:38
نه نمیشه هارد اکستر نال وصل کرد..مگر با اعمال شاقه:13:....فلش یو اس بی هم نمیشه....کلا نمیشه:13:

با فرمت ها هیچ مشکلی نداره مگر فول اچ دی که mp4 نباشه....توش لگ میزنه....

ضمنا دوست عزیز کی برد فارسی هم آیپد داره به شدت زیباست:40:....منتها به شرط چاقو=جیلبریک....علی جان جیلبریک کن از کی برد لذت ببر...:31:
فلش USB رو که دیدم با camera connection kit بهش وصل کردن مشکلی هم نداشته ولی هارد اکسترنال رو ندیدم تا حالا می خواستم بدونم کسی امتحان کرده یا نه :20:

پس کیبورد فارسی هم داره :31: جیل بریک نکنیم که اصلا نمیشه کی داره این همه پولو بده برا App :31: ممنون

iMosi
03-05-2011, 09:41
شما میگی فلش یو اس بی رو دیدی وصل کردن....من میگم امتحان کردم....نمیشه...از iOS 4 به بعد نمیشه:19:

*Ali*
03-05-2011, 16:07
علی جان جیلبریک کن از کی برد لذت ببر...
من آیپدی نیستم از اون برادر کوچیکه ش یکی دارم.
اولا که با جیلبریک کلا مخالفم بعدشم اگه جیلبریک هم کرده بودم حاضر نبودم به خاطر یه کیبرد معادل هزینه ای که برای iMovie یا مثلا GarageBand باید بدم برای اون هم بدم ، تازه برنامه کرک شده ! که به راحتی میشد توی App store گذاشت ولی احتمالا به دلایلی که شاید راحتی در پرداخت هزینه بوده (پرداخت سه سوتی با شتاب به جای پرداخت با حساب ارزی و دلار و ...) سیدیا رو ترجیح دادن آقا !

abc2
03-05-2011, 18:14
آقا علی یا آقا مصطفی هرکدوم جواب دادین ممنون میشم می خواستم بدونم با ipad میشه با --- وارد اینترنت شد ؟ یعنی از --- میشه تو وبگردی استفاده کرد در ipad 2 ؟ ببخشید سوال زیاد میکنم یکی از دوستام داره من باهاش کار کردم و خیلی خوشم اومد می خواستم بدونم نیازهای منو جواب میده که یدونه بگیرم چون دوستمم خودش زیاد نمی دونست درباره دستگاه .

iMosi
03-05-2011, 20:26
آقا علی یا آقا مصطفی هرکدوم جواب دادین ممنون میشم می خواستم بدونم با ipad میشه با --- وارد اینترنت شد ؟ یعنی از --- میشه تو وبگردی استفاده کرد در ipad 2 ؟ ببخشید سوال زیاد میکنم یکی از دوستام داره من باهاش کار کردم و خیلی خوشم اومد می خواستم بدونم نیازهای منو جواب میده که یدونه بگیرم چون دوستمم خودش زیاد نمی دونست درباره دستگاه .

حله...........:46:

*Ali*
07-05-2011, 13:18
iPad2 چهار ساعت پس از ورود به چین تمام شد!
اپل استور پکن
واسه چی چین که یکی از تولید کننده هاست ، حالا باید به طور رسمی توش عرضه بشه؟

Stream
07-05-2011, 13:26
iPad2 چهار ساعت پس از ورود به چین تمام شد!

واسه چی چین که یکی از تولید کننده هاست ، حالا باید به طور رسمی توش عرضه بشه؟

چین تولید کننده است ولی بازار مهمی نیست. این هم توی شهرهای بزرگ (فکر کنم این عکس شانگهای باشه؟) اینطوریه و اینها هم اغلیت هستن، ولی اکثر مردم چین فقیر هستن و این چیزا رو توی خواب هم نمی بینن. برعکس آمریکا و اروپا که توی هر شهر و روستایی که بریم اسمارت فون ها و تبلت ها رو دست مردم می بینیم. اولویت عرضه هم با جاهایه که مشتری زیادتره.

shahramcat
07-05-2011, 22:12
سلام

دوستان قیمت ipad2 wifi 64gb چنده الان ؟

mohsenfhm
08-05-2011, 08:48
اتفاقات ناگوار در apple store چین

با شروع فروش ایپد۲ در چین در های apple store از شلوغی جمعیت شکست

و همچنین چند نفر زخمی شدند

منبع : انجمن تخصصی مک هلپ :40:

iMosi
08-05-2011, 10:07
وای چه حادثه ناگواری....:31:....بمیرم براشون....:27:

tanatos
08-05-2011, 11:50

استودیو منحصربفرد Stuart Hughes در لیورپول یک بار دیگر شگفتی ساز شد. طراحان این استدیو کار خود را برروی گجتی که آن را "خاص ترین گجت دنیا" نام گذاری کرده اند، به اتمام رسانده اند: نسخه طلایی تاریخی iPad2. اگر تصور می کنید در بدنه iPad2 الماس و طلای 24 عیار استفاده شده است، دراشتباه اید.

قاب جلوی این شاهکار طراحی از جنس سنگ قدیمی 75 میلیون ساله Ammolite ساخته شده است. Ammolite نایاب ترین سنگ جواهر روی کره زمین است. همچنین برای افزایش میزان خاص بودن این نسخه از iPad2، از استخوان 65 میلیون ساله نوعی از دایناسورهای گوشتخوار (T-Rex) به صورت خرد شده استفاده شده است.
طراحی این گجت با یک قطعه الماس 8.5 عیار بی عیب که با 12 الماس دیگر میناکاری شده، تکمیل شده است.
نشان سیب گاز زده شده اپل در iPad2 Gold History با الماس 12.5 عیار و 53 تکه سنگ جواهر درخشان ساخته شده است.

نسخه های مختلف تبلت iPad 2 با طراحی و ساخت خود اپل از 477 تا 800 دلار قیمت گذاری شده اند. ولی قیمت نسخه iPad 2 Gold History Edition که توسط Stuart Hughles طراحی و زینت داده شده است، 5 میلیون پوند انگلیس یا حدود 8 میلیون دلار قیمت گذاری شده است.
تنها دو دستگاه از این نسخه از iPad2 تولید شده است. حال باید منتظر بمانیم تا جنگ شیخ های عرب برای بدست آوردن این دو دستگاه iPad2 را مشاهده کنیم.

منبع:
zoomit.ir

Microsoft24
08-05-2011, 17:23

عجب ،

من هرچی به این عکس نگاه میکنم ، شبیه شیشه شکسته نیست! :41:

منبع اصلی این خبر کجاست ؟!

*Ali*
08-05-2011, 20:23
چرا دیگه شیشه که بشکنه بعدشم هزار نفر پا بذارن روش و رد بشن اینجوری خرد و خاکشیر میشه :31:
9to5mac الکی نمینویسه.

Microsoft24
09-05-2011, 01:08
منبع رو پیدا کردم ،

ولی جالب بود .... !

ramincybran
09-05-2011, 01:42
رفقا من اولین باره به محصولات اپل نزدیک میشم.میخوان از ترکیه واسم یک فروند ipad 2 بیارن.میتونید راهنماییم کنید ارزش خرید داره یا نه.ساپورت نرم افزاریش چطوره.قضیه جیلبریک چیه؟؟:31:

من خودم واسه وب گردی و یک باز به نام real racing 2 دیدم میخوام بخرمش.اگر بتونه بازی رو با این کیفیت اجرا کنه یعنی سوپر کامپیوتریه واسه خودش:31:

*Ali*
09-05-2011, 17:48
رفقا من اولین باره به محصولات اپل نزدیک میشم.میخوان از ترکیه واسم یک فروند ipad 2 بیارن.میتونید راهنماییم کنید ارزش خرید داره یا نه.ساپورت نرم افزاریش چطوره.قضیه جیلبریک چیه؟؟:31:

من خودم واسه وب گردی و یک باز به نام real racing 2 دیدم میخوام بخرمش.اگر بتونه بازی رو با این کیفیت اجرا کنه یعنی سوپر کامپیوتریه واسه خودش:31:
دوست عزیز از قدیم میگن در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست.
تازه اگه کابل HDMI تهیه کنید میتونید با کیفیت 1080p واقعی اونو روی تلویزیون بازی کنید.:20:

iMosi
09-05-2011, 18:18

09-05-2011, 18:34
دوستان این شیشه ها ، شیشه هایی هستن که وقتی بترکن اینطوری می شن تا ارواح خیکشون خیلی آسیب نرسونن... خیلی ریز میشن یه چیزی مثل برف ، که خفن نبرّن...
راستی می گم احیانا یه جدولی نیس که iOS رو با هانی کامب مقایسه کرده باشه؟؟؟ لازم به ذکره که فنای اندروید ننوشته باشنش که واویلا می شه :دی دارم وسوسه می شم بخرم اینو :دی
راستی کسی می دونه توی اپل استور دبی ریلیز شده یا نه؟؟؟

ramincybran
09-05-2011, 23:01
دوست عزیز از قدیم میگن در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست.
تازه اگه کابل HDMI تهیه کنید میتونید با کیفیت 1080p واقعی اونو روی تلویزیون بازی کنید.:20:

دوست من فقط یک سوال داشتم اگر رفقا هم راهنمایی کنن خیلی خیلی ممنون میشم.قیمت های ipad 2 در کشور ترکیه با قیمت های جهانی 1 یکیه؟؟.یعنی مثلا مدل ipad2 wifi 32gb که زده 599$ اونجا هم این قیمت .یا اینکه مثل ایران خودمون 2 لا 5 لاست:31:؟؟

شرمنده نمیدونم جای این سوال کجاست اما ضروریه و میخوام در اسرع وقت جواب بدونم.خیلی حیاتیه.

Stream
09-05-2011, 23:15
دوست من فقط یک سوال داشتم اگر رفقا هم راهنمایی کنن خیلی خیلی ممنون میشم.قیمت های ipad 2 در کشور ترکیه با قیمت های جهانی 1 یکیه؟؟.یعنی مثلا مدل ipad2 wifi 32gb که زده 599$ اونجا هم این قیمت .یا اینکه مثل ایران خودمون 2 لا 5 لاست:31:؟؟

شرمنده نمیدونم جای این سوال کجاست اما ضروریه و میخوام در اسرع وقت جواب بدونم.خیلی حیاتیه.
خیر دوست عزیز، "قیمت جهانی" برای محصولات اپل وجود نداره، اون 599$ قیمت آمریکاست. در اروپا همیشه گرونتره. اپل هم هنوز بطور رسمی وارد بازار Retail ترکیه نشده، برای همین باعث میشه قیمت باز هم بالاتر باشه.

M-Ebi
12-05-2011, 21:26
واااااااااااااااااااااااا ای وای

این همسایه ما از انگلستان یک iPad2 خریده. الان داشتم باهاش کار میکردم. فوق العاده است.

من که خیلی حال کردم ... جدا حس خوبی داره کار کردن باهاش.

خدا قسمت کنه من صبر میکنم تا iPad3 رو بخرم.

sogol6561
12-05-2011, 21:39
سلام.
دوستان نداشتن فلش پلیر تو یه تبلت به این کت و کلفتی یه کم غیر منطقی نیست؟:31:
برنامه یا چیز خاصی هست که ویدیو هایی که نیاز به فلش پلیر رو دارند رو بشه نگاه کرد؟

Stream
12-05-2011, 22:03
سلام.
دوستان نداشتن فلش پلیر تو یه تبلت به این کت و کلفتی یه کم غیر منطقی نیست؟:31:
برنامه یا چیز خاصی هست که ویدیو هایی که نیاز به فلش پلیر رو دارند رو بشه نگاه کرد؟
نه خیلی مهم نیست چون اکثر سایت های مهم (یوتیوب، فیس بوک، ویمو، ...) ویدیوهاشون رو در HTML5 هم دارن. با SkyFire هم میشه ویدیوهای فلش رو مشاهده کرد.

sogol6561
12-05-2011, 22:31
نه خیلی مهم نیست چون اکثر سایت های مهم (یوتیوب، فیس بوک، ویمو، ...) ویدیوهاشون رو در HTML5 هم دارن. با SkyFire هم میشه ویدیوهای فلش رو مشاهده کرد.
من این skyfire رو تو آیفون4 دارم ولی فلش پلیر رو اجرا نمیکنه.
مطمئنی تو آیپد اجرا میشه؟

Stream
12-05-2011, 22:39
من این skyfire رو تو آیفون4 دارم ولی فلش پلیر رو اجرا نمیکنه.
مطمئنی تو آیپد اجرا میشه؟

هم با آیفون و آیپد.

البته فقط ویدیو های فلش رو پخش می کنه (نه هر فایل فلش) ، در اصل در سرور خودش تبدیل به HTML5 می کنه و Stream می کنه، برای من که هم با آیفون و هم آیپد به خوبی کار می کنه.

Microsoft24
13-05-2011, 08:22

اسم این برنامه چیه ؟!

iMosi
13-05-2011, 11:01
Upad....اگر نمیخریش من لینک کرکشو بزارم....می ترسم بزارم بیان ....

13-05-2011, 11:01
نوشته دیگه :دی
Upad

hussain
14-05-2011, 15:49
سلام دوستان
کسی مستونه سیستم آپد رو برام توضیح بده؟
من بیشتر می خولم با وایرلس به اینترنت وصل بشم آیا این تبلت میتونه با ساخت کانکشن به وایرلسهای محلی وصل شد؟

dragon2410
28-05-2011, 13:24
بچه ها دبی الان ipad2 هست؟
رسمی با غیر رسمی؟
حدود قیمت؟
ممنون میشم عزیزانی که اطلاع دارن جوابم بدن :40:

iMosi
28-05-2011, 13:57
اگر اپل استور دبی واقعی باشه میشه رسمی....ولی تا دلت بخواد آیپد 2 ریخته تو دبی....قیمتاش از ایران یکمی بهتره...

28-05-2011, 14:32
اپل استور دبی که واقعی هست... مال اپل نیست ، اما مال ویرجینه و از اپل تایید شدست و مستقیم به اپل مربوطه...
فقط نمی دونم آیپد 2 داره یا نه...

*Ali*
01-06-2011, 17:51
کسی میدونه برای چی iPad2 تا حالا جیلبریک نشده؟ یعنی علت خاصی داشته؟ اگر نرم افزارش با iPad یکی هست پس چرا با گذشت این همه وقت هنوز نتونستن راهی برای جیلبریک کردنش پیدا کنن؟
میتونیم این برداشت رو بکنیم که جیلبریک نشدن iPad2 همانا و جیلبریک نشدن iOS5 همانا؟ :31:

kayvanhendi
01-06-2011, 17:53
چرا که نه؟ (به قول ندامون):31:
چرا نباید داشته باشه حتما داره، شما هر جا بری حتی داقون ترین مغازه تو دقوز آباد هم یه آیپد 2 گذاشته پشت ویترین

eAmin
01-06-2011, 19:24
کسی میدونه برای چی iPad2 تا حالا جیلبریک نشده؟ یعنی علت خاصی داشته؟ اگر نرم افزارش با iPad یکی هست پس چرا با گذشت این همه وقت هنوز نتونستن راهی برای جیلبریک کردنش پیدا کنن؟
میتونیم این برداشت رو بکنیم که جیلبریک نشدن iPad2 همانا و جیلبریک نشدن iOS5 همانا؟ :31:
کاملا به نرم افزار مربوط نیست، اکسپلویت های SHAtter و Limera1n هر دو سخت افزاری بودن و اپل راه نفوذ این 2 اکسپلویت رو در تراشه A5 خودش بست. اگر اکسپلویت SHAtter لو نمیرفت مطئنن تا حالا جیلبریک شده بود.
Comex هم اوایل با پیدا کردن باگهایی در مرورگر iOS قبلا بصورت نرم افزاری برای ورژنهای خاصی جیلبریک عرضه کرده بود، ولی همونطور که مشخصه باگهای نرم افزاری سریع شناخته و رفع میشن.

حالا 3 هفته ی دیگه صبر میکنیم ببینیم چی پیش می یاد!

aref_m
01-06-2011, 20:00
اگه نتونن جیلبریکش کنن شاید نظرم برای خریدنش عوض شه :41: آخه یه اپله و برنامه هاش.....

*Ali*
01-06-2011, 20:33
کاملا به نرم افزار مربوط نیست، اکسپلویت های SHAtter و Limera1n هر دو سخت افزاری بودن و اپل راه نفوذ این 2 اکسپلویت رو در تراشه A5 خودش بست. اگر اکسپلویت SHAtter لو نمیرفت مطئنن تا حالا جیلبریک شده بود.
Comex هم اوایل با پیدا کردن باگهایی در مرورگر iOS قبلا بصورت نرم افزاری برای ورژنهای خاصی جیلبریک عرضه کرده بود، ولی همونطور که مشخصه باگهای نرم افزاری سریع شناخته و رفع میشن.

حالا 3 هفته ی دیگه صبر میکنیم ببینیم چی پیش می یاد!
1 هفته دیگه iOS 5 معرفی میشه. اونا که هنوز 4.3.3 رو نتونستن کاریش بکنن چطوری میخوان اون وقت با 5 دست و پنجه نرم کنن؟ کلا امیدوارم جیلبریک نشه:27:

01-06-2011, 20:38
یه هفته هم نیس :دی فقط 5 روز :دی خدایاااا ببینیم چی می شه :دی

Stream
01-06-2011, 22:17
1 هفته دیگه iOS 5 معرفی میشه. اونا که هنوز 4.3.3 رو نتونستن کاریش بکنن چطوری میخوان اون وقت با 5 دست و پنجه نرم کنن؟ کلا امیدوارم جیلبریک نشه:27:

اتفاقا وقتی تغییرات زیاد باشه پتانسیل وجود باگ ها هم زیاد تر میشه، و بالطبع جیلبریک ساده تر. گرچه من هم از این جیلبریک نشدن به شدت استقبال می کنم :31:
+

هفته دیگه معرفیه، امیدوارم حداقل Beta ای Developer Preview ای چیزی بدن تا ما تست کنیم :دی

mohamad h
02-06-2011, 12:43
ببخشید یه سوال مبتدیانه آیپد سه جی چه مزیتی نسبت به وای فای داره؟یه سوال مبتدیانه دیگه اینکه بعد از جیلبرک کردن آیپد بازی هارو از کجا باید رو آیپد بریزیم؟ممنون

02-06-2011, 12:50
1-اون از سیم کارت پشتیبانی می کنه و جی پی اس هم داره...
2-از همون آیتونز...

mohamad h
02-06-2011, 15:02
1-اون از سیم کارت پشتیبانی می کنه و جی پی اس هم داره...
2-از همون آیتونز...

خخخخخخخخخیلی ممممممممنونیعنی بعد از جیلبرک بدون پول بازی ها دانلود میشه؟ یه سوال دیگه اونم اینکه بازی های خفن و ته گرافیکش حجمش چه قدر هست؟ یه سوال دیگه اینکه چون میخوام آیپدو از آمریکا بیارم تو ایران هیچ مشکلی پیدا نمیکنه؟ممنون

aref_m
02-06-2011, 15:32
خخخخخخخخخیلی ممممممممنونیعنی بعد از جیلبرک بدون پول بازی ها دانلود میشه؟ یه سوال دیگه اونم اینکه بازی های خفن و ته گرافیکش حجمش چه قدر هست؟ یه سوال دیگه اینکه چون میخوام آیپدو از آمریکا بیارم تو ایران هیچ مشکلی پیدا نمیکنه؟ممنون[/QUOTE]

آره دوست عزیز می تونی بدون پول دانلود کنی ولی یه نکته این وسط هست اگر منظور شما از آیپد، آیپد 2 باید بدونی هنوز جیلبریک نشده.
درباره سوال دوم اگه میخوای بین 2 مدل 32و16 یکی رو انتخاب کنی بدون که 16در اصل 12 گیگ فضا داره و کم میاد پس حداقل 32 بردار.
درباره سوال سوم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.

mohamad h
03-06-2011, 09:46
خخخخخخخخخیلی ممممممممنونیعنی بعد از جیلبرک بدون پول بازی ها دانلود میشه؟ یه سوال دیگه اونم اینکه بازی های خفن و ته گرافیکش حجمش چه قدر هست؟ یه سوال دیگه اینکه چون میخوام آیپدو از آمریکا بیارم تو ایران هیچ مشکلی پیدا نمیکنه؟ممنون

آره دوست عزیز می تونی بدون پول دانلود کنی ولی یه نکته این وسط هست اگر منظور شما از آیپد، آیپد 2 باید بدونی هنوز جیلبریک نشده.
درباره سوال دوم اگه میخوای بین 2 مدل 32و16 یکی رو انتخاب کنی بدون که 16در اصل 12 گیگ فضا داره و کم میاد پس حداقل 32 بردار.
درباره سوال سوم فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.[/QUOTE]

ممنون اونوقت 32 گیگ چند گیگه؟

aref_m
03-06-2011, 10:50
در باره ی اون زیاد مطمئن نیستم ولی فکر کنم حدود 28،27 گیگ فضا داره.

03-06-2011, 11:42
29گیگ میباشد :دی ساعت هم اکنون X میباشد :دی

aref_m
03-06-2011, 12:25
29گیگ میباشد :دی ساعت هم اکنون X میباشد :دی

خوب الان مطمئن شدم:31::31::31:

kayvanhendi
04-06-2011, 14:39
29گیگ میباشد

یعنی اون مقداری که کم شده سیستم عامل روش نصبه؟

Stream
04-06-2011, 17:03
یعنی اون مقداری که کم شده سیستم عامل روش نصبه؟
32GiB = 32 x 1000 x 1000 B
32,000,000 / 1024 / 1024 = 30.5GB

1.5GB هم رزرو میشه برای سیستم عامل و ...

سلام

یه چند جای معتبر خوندم که به احتمال بسیار زیاد ایپد ۳ ، قبل از ۲۰۱۲ و در همین ماه های اخر ۲۰۱۱ معرفی میشه ( همون اوایل زمستان ) و گفته میشه دارای قابلیت های 3D هست

موفق

WSJ شایعه رو راه انداخت .. اونها معمولا تا منبع موثق نداشته باشن شایعه پراکنی نمی کنن ولی اینطور نبوده که هرچی گفته باشن تا حالا به واقعیت انجامیده باشه. باید صبر کنیم و ببینیم.

ravani_13
04-06-2011, 17:08
سلام

یه چند جای معتبر خوندم که به احتمال بسیار زیاد ایپد ۳ ، قبل از ۲۰۱۲ و در همین ماه های اخر ۲۰۱۱ معرفی میشه ( همون اوایل زمستان ) و گفته میشه دارای قابلیت های 3D هست

موفق

aref_m
04-06-2011, 17:24
سلام

موفق

این که از صفحه نمایش AMOLED استفاده کنه احتمالش هست چون چند وقت پیش اپل برای خرید این صفحه نمایش ها پیش شرکت سامسونگ رفته بود ولی 3D باید ببینیم و تعریف کنیم .....:5:

metallica is me
04-06-2011, 17:43
سلام برای تولد برادرم میخوام آیپد 2 بخرم اولا بی زحمت قیمت مدلهاشو حدودی میخواستم دوما الان کدوم فریمویر ها جیلبرک میشه؟
ممنون

04-06-2011, 19:01
32GiB = 32 x 1000 x 1000 B
32,000,000 / 1024 / 1024 = 30.5GB

1.5GB هم رزرو میشه برای سیستم عامل و ...

WSJ شایعه رو راه انداخت .. اونها معمولا تا منبع موثق نداشته باشن شایعه پراکنی نمی کنن ولی اینطور نبوده که هرچی گفته باشن تا حالا به واقعیت انجامیده باشه. باید صبر کنیم و ببینیم.

سلام

موفق

ببخشید ، چرا نقل قول شما بالاتر از پست ایشون بوده؟؟؟ ذهنشونو خوندین؟؟؟ :دی
من گمان نکنم اپل آیپد 3 رو به این زودی معرفی کنه...اپل تا زمانی که آیپد 2 هنوز فروش بالایی داره و تا زمانی که فروشش خیلی پایین نکشه ورژن جدید رو نمی ده ، یعنی فکر نکنم بده... و از اون مهم تر اینکه معمولا اپل تا وقتی که یه دستگاهش خیلی از تکنولوژی عقب نیافته دستگاه جدید نمی ده... چون این طوری مث دستگاه های مبتنی بر اندو می شه که توی یه رنج قیمت 346389532489 تا گوشی می شه خرید :دی اپل بیشتر از اینا به مشتریش احترام می زاره :دی

احتمال 3D هم بسیار بسیار کمه... اپل تا وقتی که یک تکنولوژی جا نیافته و امتحانش رو پس نده و مطمئن شه که این تکنولوژی بدون نقص خواهد بود چنین کاری نمی کنه... مثل همین قضیه NFC نداشتن که واس آیفون 5 می گفتن... اپل صبر می کنه تا این قدر تکنولوژی مونیتور های 3دی بدون عینک پیشرفت کنن که تقریبا بی نقص بشن ، بعد ازشون استفاده می کنه...

aref_m
05-06-2011, 09:37
ببخشید ، چرا نقل قول شما بالاتر از پست ایشون بوده؟؟؟ ذهنشونو خوندین؟؟؟ :دی[/QUOTE]

این سوال واسه منم پیش اومد؟:23:

aref_m
05-06-2011, 09:46
سلام برای تولد برادرم میخوام آیپد 2 بخرم اولا بی زحمت قیمت مدلهاشو حدودی میخواستم دوما الان کدوم فریمویر ها جیلبرک میشه؟
ممنون

قیمتو تو تاپیک خودش بپرسی زودتر جواب می گیری. :20: برو تو این سایت می بینی کدوم فریمویر ها جیلبریک میشن.( آیپد 2 هنوز جیلبریک نشده)

metallica is me
05-06-2011, 10:04
مرسی و یه سوال دیگه که خیلی برام مهمه اصلا من دارم برای برادرم بر این پایه آیپد میخرم
برنامه ibook فری هست؟ چون جیلبرک نمیشه اگه پولی باشه نمیتون استفاده کنم و بدون جیلبرک تو ibook میشه pdf خوند؟ مثلا یه کتاب pdf که تو pc دارمو بریزم تو آیپد و تو ibook بازش کنم؟؟؟
خبرهای جیلبرکشو که دنبال میکنید معلوم نیست کی میاد؟

*Ali*
05-06-2011, 11:31
مرسی و یه سوال دیگه که خیلی برام مهمه اصلا من دارم برای برادرم بر این پایه آیپد میخرم
برنامه ibook فری هست؟ چون جیلبرک نمیشه اگه پولی باشه نمیتون استفاده کنم و بدون جیلبرک تو ibook میشه pdf خوند؟ مثلا یه کتاب pdf که تو pc دارمو بریزم تو آیپد و تو ibook بازش کنم؟؟؟
من نمیدونم چرا شما فکر میکنید اگه جیلبریک نشه یعنی دیگه باید دستگاهو بندازید دور؟
خیلیا هستند که دارن از دستگاهشون توی ایران استفاده میکنند و جیلبریک هم نکردن ، حالشو هم میبرن:31:
iBooks فری هست ، به فرض اینکه پولی هم بود اینقدر براتون کار داره: ساخت اکانت آیتیونز + خرید گیفت کارد مثلا 25$ + خریدن برنامه ... کوه که نمیخواید بکنید حالا فکر کردید اگه برنامه پولی شد باید قیدشو زد.
به راحتی و بهتر از هر دستگاه دیگه ای هم میتونه PDF رو باز کنه.

metallica is me
05-06-2011, 12:14
من نمیدونم چرا شما فکر میکنید اگه جیلبریک نشه یعنی دیگه باید دستگاهو بندازید دور؟
خیلیا هستند که دارن از دستگاهشون توی ایران استفاده میکنند و جیلبریک هم نکردن ، حالشو هم میبرن:31:
iBooks فری هست ، به فرض اینکه پولی هم بود اینقدر براتون کار داره: ساخت اکانت آیتیونز + خرید گیفت کارد مثلا 25$ + خریدن برنامه ... کوه که نمیخواید بکنید حالا فکر کردید اگه برنامه پولی شد باید قیدشو زد.
به راحتی و بهتر از هر دستگاه دیگه ای هم میتونه PDF رو باز کنه.
دوست عزیز شما بد متوجه شدید منظورمو من خودم تو ایران نیستم و برنامه هارو از ituns store میخرم ولی برادرم تو ایرانه ....متاسفانه
مثلا من تنها چیزی که یکم فکر کنم براش مشکل بشه عدم دانلود هست من جول آیفونم جیل کردم میتونم دانلود کنم ولی آیپد بدون جیلبرک نمیشه:41:
و یه سوال آیتیونز گیفت کار ت تو ایران هست؟

*Ali*
05-06-2011, 12:18
دوست عزیز شما بد متوجه شدید منظورمو من خودم تو ایران نیستم و برنامه هارو از ituns store میخرم ولی برادرم تو ایرانه ....متاسفانه
مثلا من تنها چیزی که یکم فکر کنم براش مشکل بشه عدم دانلود هست من جول آیفونم جیل کردم میتونم دانلود کنم ولی آیپد بدون جیلبرک نمیشه:41:
و یه سوال آیتیونز گیفت کار ت تو ایران هست؟
آره ، هست و به راحتی با چند تا کلیک میشه خریدش ، منظور شما از اینکه برادرتون نمیتونه دانلود کنه یعنی دسترسی به اینترنت نداره؟ اگه دسترسی داره که فقط کافیه اکانت آیتیونز شما رو توی دستگاه خودش وارد کنه و برنامه هایی که شما خریدید رو دوباره رایگان دانلود کنه.

Stream
05-06-2011, 21:50
برای PDF پیشنهاد می کنم از Good Reader استفاده کنید، iBook خیلی خوبه ولی Good Reader امکانات خیلی خیلی بیشتری (خیلی بیشتر از Adobe Reader در ویندوز!) بهتون میده.

4.99$

aref_m
06-06-2011, 13:52
سلام من با خوندن این خبر شاخ دروردم،:18: گفتم بزارم این جا شما هم بخونید.

یک جوان 17 سالۀ چینی که به شدت علاقه مند به خرید یک آیپد 2 بود، دست به حرکتی عجیب زده است. «ژنگ» که توانایی مالی خرید آی پد 2 را نداشت پس از جستجو در اینترنت برای پیدا کردن راه هایی برای پول در آوردن، به این نتیجه رسید که یکی از کلیه های خود را به قیمت 20.000 یوِئان (معادل 3.000 دلار) به فروش برساند. ‏

او خیلی سریع یک دلال کلیه در اینترنت پیدا میکند و در بیمارستانی با وی قرار میگذارد، پس از خارج شدن کلیه از بدنش و ترخیص از بیمارستان پول را دریافت کرده و به نزدیک ترین فروشگاه اپل میرود. ‏

جالب اینجاست که پس از عمل جراحی نظر ژنگ نسبت به خرید آیپد 2 عوض شده و با پولش یک آیفون و مک بوک میخرد. ‏

پس از آنکه ژنگ به خانه میرود مادرش متوجه موضوع شده و به ادارۀ پلیس مراجعه میکند، مشخص میشود که بیمارستانی که این عمل را انجام داده مجوز چنین کاری را نداشته است اما اکنون بیمارستان تمام ماجرا را تکذیب میکند. ‏

به هر حال اکنون این نوجوان گجت مورد علاقه اش را دارد اما ایا واقعا ارزشش را دارد؟ ‏
‏‏‏‏‏

06-06-2011, 14:44
اینو منم خونده بودم... آیپد 2 خیلی باحاله ولی دیگه نه این قد تابلو!!!

kayvanhendi
06-06-2011, 18:55
یه سوال مونده گیر کرده اونم اینه::46:
آیپد تو یه کامپیوتر سینک باید بشه درست اما اگه نشه هر چی هست میپره درست اما این میمونه که اگه یهووو اون کامپیوتره بپره ما باید چی کار کنیم؟:41:

iMosi
06-06-2011, 21:30
مثل خر تو گل می مونیم:31:

*Ali*
06-06-2011, 22:46
با اومدن iCloud دیگه گیر نمیکنید.

magi1991
06-06-2011, 22:48
iOS 5 کی میییاد ؟!

*Ali*
06-06-2011, 22:51
برنامه نویسا همین الان میتونن بگیرن ولی برای بقیه پاییز میاد.

Stream
07-06-2011, 06:43
سلام
چند ساعتی میشه iOS 5 رو برای آیپد 2 دانلود کردم و دارم باهاش ور می رم، تا حالا فقط میشه گفت خیلی خیلی خوب بوده.

نکته جالب: بالاخره کیبرد فارسی (Persian) هم به iOS اضافه شده!
اسکرین شات ها رو اتچ کردم.

نظر کاملتر برای فردا.

aref_m
07-06-2011, 06:59
سلام
چند ساعتی میشه iOS 5 رو برای آیپد 2 دانلود کردم و دارم باهاش ور می رم، تا حالا فقط میشه گفت خیلی خیلی خوب بوده.

نکته جالب: بالاخره کیبرد فارسی (Persian) هم به iOS اضافه شده!
اسکرین شات ها رو اتچ کردم.

نظر کاملتر برای فردا.

خیلی جالبه :10: لذت بردم.
خودمونیم تو گرفتن iOS 5 خیلی سریع بودی!!!!! من هنوز تو کف سرعتتم.:31:

mohsenfhm
07-06-2011, 13:04
ظاهرا دلیوری هم اضافه شده :46:

Stream
07-06-2011, 16:14
ظاهرا دلیوری هم اضافه شده :46:
خیر.. iMessages دلیوری (و Read Report) داره نه SMS.

metallica is me
07-06-2011, 18:52
stream عزیز لطفا تجربه استفاده از فریمویر 5 بگو
مرسی

GiggleClub
07-06-2011, 19:25
stream جان این نوتیفیکیشن تو برنامه ها چطور عمل میکنه؟
تو دمو خود اپل بازی cut the rope رو نشون داد که من احساس کردم بازی آپدیت شده برای notification
برای سایر برنامه های 3rd party چه جوریه؟!

سرعت و مصرف باتری هم بگو بی زحمت

+
والپیپر جدید اومده؟

این کیبورد جدید چطوره؟
مالتی تسکینگ جسچرز تو ۴.۳ یکم باگ داشت الان مشکلی نداری؟

و هر چی ریزه کاری پیدا کردی با ما درمیون بذار

مرسی

Stream
07-06-2011, 20:50
stream جان این نوتیفیکیشن تو برنامه ها چطور عمل میکنه؟
تو دمو خود اپل بازی cut the rope رو نشون داد که من احساس کردم بازی آپدیت شده برای notification
برای سایر برنامه های 3rd party چه جوریه؟!

سرعت و مصرف باتری هم بگو بی زحمت

+
والپیپر جدید اومده؟

این کیبورد جدید چطوره؟
مالتی تسکینگ جسچرز تو ۴.۳ یکم باگ داشت الان مشکلی نداری؟

و هر چی ریزه کاری پیدا کردی با ما درمیون بذار

مرسی

Notification ها همه جا به همون شکل هستن و بازی براش آپدیت نشده .. چه توی 3rd Party ها چه خود برنامه ها چه صفحه اصلی و ویدیو و ...

سرعت خیلی خوبه و هیچ مشکلی نداره، باتری نسبت به 4.3 زودتر خالی میشه ولی خب این اولین بتا هست و همیشه اولین بتا همچین بهینه نیست. والپیپر جدید نداره و کیبرد جدید هم (همون که نصف میشه) باگ داره، ولی تا نسخه اصلی حتما درست میشه.

خیلی خیلی ریزه کاری داره، دارم یه لیست درست می کنم که امشب اینجا قرار بدم.

Stream
09-06-2011, 03:29
خب یه نیمچه بررسی از iOS 5 روی آیپد 2 بکنیم:

اول بررسی اون اصلی ها:

Notification Center
بالاخره سیستم Notification ضعیف iOS عوض شد با یک سیستم شسته رفته ساده بسیار مناسب. ایمیل ها و Message ها و توییت ها و پیغام های فیس بوک و ... همه و همه اونجا نشون داده میشن ... در Lock Screen هم به نمایش در میان که میشه از همون Lock Screen مستقیم رفت به App مورد نظر.. جای بهتر شدن داره ولی همین حالا هم بسیار خوبه، خیلی هم روون و راحته و با همه App ها هم کاملا سازگاره و هیچ مشکلی نداره.
اگه قبلا نوتیفیکشن iOS رو 3/10 می دادم الان قطعا 8/10 است.

iMessages
بسیار خوب و روون کار می کنه، میشه به راحتی پیام و عکس و ویدیو و ... برای دوستانتون بفرستید، Delivery/Read Report هم داره (فقط در اینجا، کماکان برای SMS دلیوری نداره) ، iMessages ارتباط دو تا iOS رو با هم بسیار خوب می کنه و با Notification ها هم سازگاره ... سیستم کاملا با iCloud هماهنگه و هر پیامی روی یک دستگاه به بقیه دستگاه ها هم میره، مثلا اگه دوست من یک عکس رو به آیفون هم بفرسته و من بعد برم سر آیپد اون عکس رو اونجا هم می تونم ببینم.

Newsstand
جالب به نظر می رسه ولی فعلا قفسه ها خالیه و چیزی برای خرید نیست که تست کنیم :31:

Reminders
فوق العاده جالب! بهترین to-do list ای که من توی تاریخ دیدم، لیست با iCloud هماهنگه و لیست همه دیوایس ها یکسانه، میشه کارها رو با جا و مکان هماهنگ کرد و ...

Twitter Integration
برای یکی مثل من که با توییتر زیاد کار می کنه شاید مهمترین ویژگی iOS 5 همین باشه! از هر جای سیستم، هر عکسی هر لینکی هر پیامی و .. رو میشه توییت کرد. شدیدا لذت بخش بود برای من!

Safari
نسخه جدید خیلی بهتر شده، کاملا سریع و راحت ... تب ها خیلی سریع هستن (برعکس چند تا مرورگر دیگه ای که در App Store هست) ، خیلی ساده و راحت مثل همیشه. Read List خیلی جالبه و با بقیه iOS ها همیشه در سینک هست، Reader هم فوق العاده است و کل خبر رو به شما نشون میده و چرت و پرت های اطراف رو دور می ریزه، فونت رو مناسب می کنه و همه چیز آماده خواندن.

Wireless Sync
الان دیگه میشه وایرلس سینک کرد و نیازی به اتصال به PC نیست!

Mail
ایمیل هم بهتر شده... اگه زیاد کار می کنید تغییرات رو حس خواهید کرد.

Gestures
جسچرها فوق العاده هستن، بستن اپ ها، آوردن پنل مولتی تسکینگ و رفتن از اپ به اپ دیگه ... من دیگه اصلا کاری با Home Button ندارم!

-------------------------------

چیزهای کوچکی که تا حالا دیدم:

Music در آیپد کاملا عوض شده و یه شکل جدید داره. عکس اتچ شده از App جدید رو ببینید!

دیکشنری آیپد الان در کل iOS قابل دسترسیه، دو بار تب روی هر کلمه و می تونید دیکشنری رو انتخاب کنید!

Map کمی تغییر کرده و بهتر شده.

کیبرد رو میشه به دو قسمت تقسیم کرد (ولی باگ داره)

هنگام سینک (چه با سیم چه وایرلس) می تونید با آیپد کار کنید!

در Settings در اکثر منوها گزینه های بیشتری برای تنظیم هست. مثلا در Settings > About حالا می تونید اسم آیپد رو عوض کنید، قبلا فقط با iTunes امکان پذیر بود.

در App Store گزینه Purchases اضافه شده که می تونید ببینید قبلا چه App هایی گرفتید و اونها رو اضافه کنید.

Notes شما هم در iCloud هست و بین دیوایس ها سینک میشه.

برای FaceTime میشه ایمیل های مختلف داشت، مثلا می تونید 10 تا ایمیل رو اضافه کنید تا باهاشون FaceTime کنید.

یه ایمیل رایگان me.com@ بهتون میده که از همه تکنولوژی های روز (Push, IMAP,...) پشتیبانی می کنه.

شما می تونید تنظیم کنید دقیقا چه اطلاعاتی ازتون وارد iCloud بشه و چی نشه.

می تونید قسمتی از هر متنی رو Highlight کنید و آیپد اون رو براتون می خونه. کیفیت خوندن هم بد نیست ولی عالی نیست.

در قسمت Usage براتون می نویسه هر App چقدر فضا اشغال کرده و چقدر از فضای iCloud تون پر شده.

Game Center جدید باگ های زیادی داره.

بعضی از App ها مرتب کرش می کنن با iOS 5 ... باید منتظر آپدیت ها باشیم.

سرعت آیپد کماکان بسیار خوبه، خیلی راحت و سریع کار می کنه .. عمر باتری کمی ضعیفه که با توجه به بتا بودن کاملا طبیعیه.

----------

توصیه نهایی: من پیشنهاد می کنم الان آپدیت نکنید، چون خیلی Stable نیست و باگ زیاد داره و خیلی از اپ ها هماهنگ نیستن ، حتی الامکان هم روی دستگاه اصلیتون نصب نکنید.

GiggleClub
09-06-2011, 06:55
مرسی؛ خیلی عالی بود

منتظر کشفیات جدیدتر هستیم

این iCloud امکانش هست که فقط واسه contacts,notes,reminder وکلا چیزای کوچیک فعال کنیم و itunes و photos و ایناشو غیرفعال کنیم. (به خاطر اینترنت زغالیمون)
اگه بشه فوق العادست

باتری خیلی ضعیف تر شده؟!

با کیبورد فارسیش تایپ کردی ببینی چه طوریه؟ جای دکمه ها و اینا استاندارد و درسته؟ عربیش که رو آیپد خیلی بد بود

تقویم persian اضافه شده مثل مک؟

bleu2u4u
09-06-2011, 07:38
رئیس با icloud فیلم و موزیک پخش نکردی؟
بنظرت با راه افتادن icloud بازار دیوایسای 64 گیگی کساد نمیشه؟

09-06-2011, 08:26
ساری ولی :
آی کلاود به چه درد می خوره؟؟؟ :دی
تنکس ;)

aref_m
09-06-2011, 13:21
ساری ولی :
آی کلاود به چه درد می خوره؟؟؟ :دی
تنکس ;)

چند وقت پیش اپل برای مشتری هاش یه سروری رو تشکیل داد که اونا به وسیله ی اینترنت میتونن عکس، فیلم، موسیقی و... روش ذخیره کنند و از هر جای دنیا بهشون دسترسی داشته باشند. پس دیگه حجم کم حافظه آیپد ، آیفون و ... مهم نیست البته نیازمند اینترنت پرسرعت :46:

GiggleClub
09-06-2011, 13:28
ساری ولی :
آی کلاود به چه درد می خوره؟؟؟
تنکس

یه سرویسیه که رایگان هم هست خوشبختانه و چند کار میکنه از جمله:
- یه ایمیل مجانی
- ۵گیگ فضا روی وب
- قابلیت photo stream که مثلا با آیفون که عکس میگیرید مستقیم میره تو آیپد و کامپیوتر و آیپادو... بدون نیاز به هیچی و اتومات
- کل دفترچه تلفن و notes و تقویم و همه چی خلاصه با هم سینک هستند همیشه. برای مثال شما یه پروژه presentation با keynote رو آیفون انجام میدید. بعدا میخوای رو آیپد تمومش کنی. نیازی نیست سینک و... کنی. مستقیم میره تو آیپد و شما نیاز نیست هیچ کاری انجام بدی

چند تا سرویس دیگه هم داره من جمله itunes match که بدرد ما نمیخوره

ravani_13
09-06-2011, 13:59
این iCloud امکانش هست که فقط واسه contacts,notes,reminder وکلا چیزای کوچیک فعال کنیم و itunes و photos و ایناشو غیرفعال کنیم. (به خاطر اینترنت زغالیمون)
اگه بشه فوق العادست

شما می تونید تنظیم کنید دقیقا چه اطلاعاتی ازتون وارد iCloud بشه و چی نشه.

راستی وقتش شده دیگه پروفایل پیکچرت رو یه دستی بهش بکشی ، مثلا شیر : )

bleu2u4u
09-06-2011, 14:06
چند تا سرویس دیگه هم داره من جمله itunes match که بدرد ما نمیخوره

راستش بنظر من برای ماها که تو ایران هستیم و موزیکامون رو از ایتیونز نمیخریم پرکاربردترین چیز همین itunes match ـه (البته فرض رو براین گرفتم که قصد استفاده از icloud رو داشته باشی) با دادن یه هزینه ی کم برای هر سال یه فضای نامحدود میگیری
دیگه از این بهتر چی میخوای

09-06-2011, 14:10
من می ترسم یه وخ گند این آی کلاود در بیاد :دی یه سری هکر اگه هکش کنن از هر طرف بدخواهای کله پوک اپل شروع می کنن...
ولی خیلی چیز باحالی باید باشه :دی
یه سری ابهاماتی واسم پیش اومد باز :دی اگه هم آیفونم هم آیپدم هم آیپادم هم پی سیم وصل باشن به اینترنت ، مثلا یه نوتیفیکیشن واس همشون میاد؟؟؟ روی همشون می بینم؟؟؟
یعنی سوالی که واسم پیش اومده اینه که در چه صورت همه با هم نوتیفیکیشنو نشون میدن؟؟؟
تنکس ;)

*Ali*
09-06-2011, 14:48
با وجود اینکه من رو میشناسید :31: ولی امیدی به بعضی قابلیت های iCloud و این قابلیت های جدید 5 مثل توییتر سرخود:دی Notification ، iMessage و کلا چیزایی که آنلاین بودن همیشه رو لازم داره ندارم. فقط و فقط برای اینکه در عمل امکانش برای ما فرا هم نیست و خیلی کارمون درست باشه توی خونه مون اینترنت 1 مگ با پینگ ؟؟ و... داشته باشیم. که باید وایرلس باشه و تشکیلات و دم دستگاه و ... تازه همیشه هم قطعه :دی خیلی از آیفون و آیپاد دارایی رو توی ایران میشه دید که تا حالا یه بار هم با دستگاهشون آنلاین نبودند.
در کل میخواستم بگم قرار نیست 5 برای ما ایرانی ها آش دهن سوزی باشه ، شاید علت ناراضی بودن بچه ها از کنفرانس هم همین بود که اصولا این چیزایی که توی WWDC 2011 معرفی شد رو ما هیچ وقت لمسشون نکردیم :دی و برامون نا آشنا هستند. همه ایرانیا انتظار داشتند استیو جابز با یه آیفون کوچولوی خوشگل بیاد تو صحنه کنفرانس و از پس فردا برن توی بازار پایتخت و بگردن دنبالش با قیمتهای .... !!!!

metallica is me
09-06-2011, 14:51
یه سوال این سیتم icloud باید از طریق اینترنت به هم کانکت باشن دیگه؟ وگرنه چه جوری عکس با آیفون بگیری میپره تو آیپد!!!

GiggleClub
09-06-2011, 15:10
راستی وقتش شده دیگه پروفایل پیکچرت رو یه دستی بهش بکشی ، مثلا شیر : )

هنوز یه ماه وقته :دی
به زودی با شیر درخدمتیم :)

ه سری ابهاماتی واسم پیش اومد باز اگه هم آیفونم هم آیپدم هم آیپادم هم پی سیم وصل باشن به اینترنت ، مثلا یه نوتیفیکیشن واس همشون میاد؟؟؟ روی همشون می بینم؟؟؟
یعنی سوالی که واسم پیش اومده اینه که در چه صورت همه با هم نوتیفیکیشنو نشون میدن؟؟؟
تنکس

نه نوتیفیکیشن نداره اصلا
شما فرض کن تو آیفون یه کانتکت جدید اضافه کردی به دفترچه تلفنت. همون ثانیه تو بقیه دستگاهات هم اون کانتکت جدید هست!
خیلی عالیه
و مسلما باید همه دستگاها به اینترنت وصل باشن.

اگه وصل نباشن تو اون لطظه مسلما در اولین فرصتی که وصل شد اطلاعات بروز خواهد شد

ravani_13
09-06-2011, 15:16
یعنی تا ۳۰ روز نگه میدارش تا دیوایس های دیگه وقت داشته باشن و کانکت بشن و دریافتش بکنن . درسته ؟

در کل و مخصرصا توی فوتو استریم عکس ها کاملا به دیوایس دیگه ذخیره میشن یا فقط تا ۳۰ روز استریم هست ؟

ravani_13
09-06-2011, 15:26
این iCloud مجانی یه جورایی داره میگه داداش اگه ایفونی چیزی داری ، دفعه ی بعدی یادت نره بدو برو یه محصول دیگه ی اپل هم بخر . :31:

بازاریابی نوین + خدمات برتر به مشتری = رضایت هر دو طرف = اپل

GiggleClub
09-06-2011, 15:38
یعنی تا ۳۰ روز نگه میدارش تا دیوایس های دیگه وقت داشته باشن و کانکت بشن و دریافتش بکنن . درسته ؟

در کل و مخصرصا توی فوتو استریم عکس ها کاملا به دیوایس دیگه ذخیره میشن یا فقط تا ۳۰ روز استریم هست ؟

فکر کنم محدودیت نداره اصلا. هروقت وصل شدی. اون ۳۰روز واسه عکسه فقط که حجمش بالاست و برای اپل سخته.

در مورد این photo stream خودمم تو شکم که ذخیره میشه اتومات یا استریم
فکر میکنم استریم باشه چون با این حجم پایین iDeviceها مثلا ۸گیگ و ۱۶گیگ جور در نمیاد

mac_world
09-06-2011, 16:39
حذف شود......

mac_world
09-06-2011, 16:44
سلام من هر كاري ميكنم ايتيونز ايپدمو نميشناسه چيكار بايد بكنم
احتمالش هست به خاطر ورژن پايين آيتيونز باشه؟

Stream
09-06-2011, 18:40
مرسی؛ خیلی عالی بود

منتظر کشفیات جدیدتر هستیم

اگه بشه فوق العادست

باتری خیلی ضعیف تر شده؟!

با کیبورد فارسیش تایپ کردی ببینی چه طوریه؟ جای دکمه ها و اینا استاندارد و درسته؟ عربیش که رو آیپد خیلی بد بود

تقویم persian اضافه شده مثل مک؟

iCloud دقیقا به همون شکل امکانش هست، این عکس رو ببینید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بله جای دکنه ها در کیبرد فارسی در اکثر جاها مناسبه.. سرعت کیبرد هم خیلی بالاتر از اون کیبرد عربی سابقه. تقویم Persian هم اضافه نشده.

رئیس با icloud فیلم و موزیک پخش نکردی؟
بنظرت با راه افتادن icloud بازار دیوایسای 64 گیگی کساد نمیشه؟

فعلا که سرویس Stream ای برای iTunes معرفی نشده .. ولی در کل iTunes in the Cloud فعلا فقط برای آمریکاست و ما نتونستیم امتحان کنیم.

30 روز فقط برای Photostream است، تا 30 روز نگه می داره تا دیوایس ها اطلاعات رو بگیرن. شما یک تب Photostream دارید در Photos در دیوایس که می تونید انتخاب کنید کدوم عکس ها بطور دائمی منتقل کنید به دیوایس.

این iCloud مجانی یه جورایی داره میگه داداش اگه ایفونی چیزی داری ، دفعه ی بعدی یادت نره بدو برو یه محصول دیگه ی اپل هم بخر . :31:

بازاریابی نوین + خدمات برتر به مشتری = رضایت هر دو طرف = اپل

کلا کسی که وارد اکوسیستم اپل میشه به این راحتی در نمیاد :دی

kayvanhendi
09-06-2011, 19:01
راست میگه اگه مثل سایت sony و xbox ه ک بشه:4: همه بیچاره میشن:37::42:

aref_m
10-06-2011, 11:26
درود
این قضیه گیفت کارت چیه؟ 50 دلار میخری برای چقدر؟یعنی شما دارید برای دسترسی 50 دلار میدید؟یعنی 50 دلار که گیفت کارت خریدید می تونید همه برنامه های اپل رو دانلود و نصب کنید؟اگر جواب مثبته برای چه مدت؟اگر منفیه توضیح بدید چی میشه گرفت.و کلا فقط 50 دلاری هست؟
لطفا راهنمایی کنید
یه سوال دیگه هم داشتم.
مدل wifi-3g هم سیم کارت میخوره هم wifi وصل میشه؟یعنی هر دو؟

هر کدوم از برنامه ها یه قیمتی دارن و شما با خرید یه گیفت کارت 50 دلاری در حد 50 دلار می تونی استفاده کنی نه بیشتر.
مدل 3g یه میکروسیم میخوره و فقط می تونید از اینترنت استفاده کنید و قابلیت تماس و ... نداره.
و خوب معلومه دیگه با wifi هم میتونید به اینترنت وصل شید.

yoosef_st
10-06-2011, 14:27
خبر جدید (بدون v -*- p -*- n از itunes دانلود کنید)
تا حالا شده یه برنامه هاتونو دانلود نکنین و بزارین برای بعد؟
خب اون برنامه هایی که تو لیست دانلود هاتون هستند رو میتونین بدون استفاده از ..... دانلود کنین.
فقط برای سرچ و کارهای دیگه به ..... نیاز دارین. و برای دانلود میتونین از اون استفاده نکنین
(خودم کشف کردم:6: )(قدیمی بود؟:31:)
من که نفهمیدم، هر کی فهمید حرفهای این دوستمون رو به فارسیِ قابل فهم برای عموم ترجمه کنه.

kayvanhendi
10-06-2011, 14:49
من که نفهمیدم، هر کی فهمید حرفهای این دوستمون رو به فارسیِ قابل فهم برای عموم ترجمه کنه.
یعنی میتونی بدون v**p**n دانلود کنی...:31:

*Ali*
10-06-2011, 14:57
وقتی دانلود هرچیزی (آهنگ ، نرم افزار ...) رو توی iTunes میخواد شروع بشه آی پی شما کنترل میشه و این کنترل آی پی فقط مخصوص لحظه شروع دانلود نیست و جدیدا امکان ورود به محیط iTunes store هم با آی پی ایرانی وجود نداره.
اگر دانلود متوقف بشه و با آی پی اصلی اونو Resume کنید دیگه کسی بهتون گیر نمیده:31:

Gamexland
10-06-2011, 21:55
دوستان کسی میتونه لینک خرید آنلاین ipad2 را از apple بده؟من به این صفحه رفتم ولی ipad1 هستش.لینک میدید لطفا؟
که من هم صفحه خریدو داشته باشم و هم قیمت wifi-3g 64gb را ببینم به دلار چنده.
مرسی از همه

kayvanhendi
10-06-2011, 22:06
دوستان کسی میتونه لینک خرید آنلاین ipad2 را از apple بده؟من به این صفحه رفتم ولی ipad1 هستش.لینک میدید لطفا؟
که من هم صفحه خریدو داشته باشم و هم قیمت wifi-3g 64gb را ببینم به دلار چنده.
مرسی از همه
بفرمایید:

iMosi
10-06-2011, 22:55
دیکشنری تو پی دف هم هست؟؟؟؟

saman65
11-06-2011, 08:55
با سلام
یه آشنایی داریم که داره از آمریکا میاد. به نظر شما اگه بگم یه آیفون 4 از اونجا برام بیاره اینجا مشکلی پیش نمیاد؟ یعنی میشه آ«لاک کرد و استفاده کرد یا نه؟

عزیز اینجا تاپیک آیپده نه آیفون
مشکلی نداره و میتونین آنلاکش کنین.ولی بگین که آیفون GSM بگیره(آیفونی که اپراتور Att میفروشه).آیفون های ورایزن یا همون CDMA سیم کارت نمیخورن

Gamexland
11-06-2011, 10:32
بفرمایید:

مرسی ولی اسمی از ipad2 نیست.نوشته ipad
مطمئن هستید که وقتی سفارش بدیم ipad2 میفرستند؟
چند سوال نیز داشتم.
1-فرق داره از آمریکا بگیریم یا دبی یا ایران؟منظورم اینه که اگر از اونجا بگیرم مشکلی برای استفاده ندارم؟چه میدونم آنلاک و غیره؟؟
2-فرق V&T با Verizon چیه که توی صفحه خرید نوشته؟من میخوام هم سیم کارت ایرانسل بذارم روش و هم وایفای وصل بشم.3G هم در آینده.
3-خرید از آمریکا کار درستیه یا ایران؟

مرسی از محبتت

saman65
11-06-2011, 10:42
مرسی ولی اسمی از ipad2 نیست.نوشته ipad
مطمئن هستید که وقتی سفارش بدیم ipad2 میفرستند؟
چند سوال نیز داشتم.
1-فرق داره از آمریکا بگیریم یا دبی یا ایران؟منظورم اینه که اگر از اونجا بگیرم مشکلی برای استفاده ندارم؟چه میدونم آنلاک و غیره؟؟
2-فرق V&T با Verizon چیه که توی صفحه خرید نوشته؟من میخوام هم سیم کارت ایرانسل بذارم روش و هم وایفای وصل بشم.3G هم در آینده.
3-خرید از آمریکا کار درستیه یا ایران؟

مرسی از محبتت

عزیز 100% مطمئن باش این همون آیپد 2 هستش...فقط حداقل 3 هفته طول میکشه تا بفرستند
1-نه فرقی نمیکنه.فقط اینکه تو آمریکا ارزونتره.همین.
2-شما اگه بخواین به قول خودتون سیم کارت ایرانسل رو بندازین روش باید ورژن At&t رو بگیرین.Verizon ها سیم کارت نمیخورن
3-اگه شرایط خرید از آمریکا رو دارین 100% بهتره که از اونجا بگیرین

Gamexland
11-06-2011, 10:58
سامان عزیز سپاسگزارم از لطفی که داری.
در امارات قیمت iPad2 پایینه؟یعنی اگر به آشنایی بگم بخره برام بفرسته ارزون در میاد؟
شرایط آمریکا هم میخوام بگم بخرن بفرستن که باز هزینه میگیرن.

saman65
12-06-2011, 00:53
سامان عزیز سپاسگزارم از لطفی که داری.
در امارات قیمت iPad2 پایینه؟یعنی اگر به آشنایی بگم بخره برام بفرسته ارزون در میاد؟
شرایط آمریکا هم میخوام بگم بخرن بفرستن که باز هزینه میگیرن.

1 هفته پیش به جا حوندم قیمت آیپد 64GB 3G حدود 3500 درهمه.تو تاپیک قیمتش بپرسی بهتر جواب میگیری

Gamexland
12-06-2011, 10:49
مرسی از دوستان.
الان یکی از سایتا قیمت داده بود 12.750.000 ریال
به نظرتون تا 1 ماه دیگه چقدر قیمت افت میکنه؟

saman65
12-06-2011, 13:07
مرسی از دوستان.
الان یکی از سایتا قیمت داده بود 12.750.000 ریال
به نظرتون تا 1 ماه دیگه چقدر قیمت افت میکنه؟

افت محصولات اپل خیلی کمه.چون اپل از روز اول که یه محصول رو میفروشه تا روزی که ورژن جدید تر اون محصول بیاد قیمتش رو کم نمیکنه
تو داخل هم افت قیمتش کمه.همین قیمتی که الان هم میگین تا چند روز پیش کمتر بود..چون دلار کشیده بالا این هم رفته بالا
تا 1 ماه دیگه شاید 40,50 تومان ازش کم شه.شاید هم هیچی

Gamexland
12-06-2011, 23:30
سامان جان ممنون از وقتی که میذاری.
محبت میکنی فروشنده مطمئن و قابل اعتماد توی تهران معرفی کنی حضوری اگر خواستم خرید کنم؟و دقیقا تفاوت شکل ظاهری iPad1 با iPad2 چیه که کلک نزنن

saman65
13-06-2011, 00:22
سامان جان ممنون از وقتی که میذاری.
محبت میکنی فروشنده مطمئن و قابل اعتماد توی تهران معرفی کنی حضوری اگر خواستم خرید کنم؟و دقیقا تفاوت شکل ظاهری iPad1 با iPad2 چیه که کلک نزنن

من بچه تهران نیستم....واس همین جایی رو سراغ ندارم.شرمنده.

این عکس آیپد 1 و 2.اونی که پشتش انحنا داره آیپد 2ه.اونی که تخته آیپد 1.

Gamexland
13-06-2011, 13:27
درود
کلا iPad2 جیلبریک میشه یا نه؟چون احتمالا بخوام بخرم ولی میخوام ببینم اول یا اخر میشه یا نه باید برنامه هارو تک تک خرید؟
و سئوال مهمتر هم اینکه اگر بخوایم iPad2 رو بخریم دقیقا باید به چه نکاتی توجه کنیم که به قول معروف کلاه سرمون نره؟ممنونتون میشم دقیق بهم بگید:11:

Gamexland
13-06-2011, 13:33
یه سئوال دیگه هم که داشتم اینه که اگه جیلبریک کنیم میشه بعدا برش گردونیم به حالت اصلی که با کردیت باید برنامه ها رو خرید؟

13-06-2011, 14:58
هنوز نشده اما اگه اشتباه نکنم GreenPoison خبر داده که جیلبرکش به زودی عرضه میشه...

saman65
13-06-2011, 18:23
درود
کلا iPad2 جیلبریک میشه یا نه؟چون احتمالا بخوام بخرم ولی میخوام ببینم اول یا اخر میشه یا نه باید برنامه هارو تک تک خرید؟
و سئوال مهمتر هم اینکه اگر بخوایم iPad2 رو بخریم دقیقا باید به چه نکاتی توجه کنیم که به قول معروف کلاه سرمون نره؟ممنونتون میشم دقیق بهم بگید:11:

یه سئوال دیگه هم که داشتم اینه که اگه جیلبریک کنیم میشه بعدا برش گردونیم به حالت اصلی که با کردیت باید برنامه ها رو خرید؟

شما اگه دستگاهتون جیلبریک هم باشه بازم میتیونین از اپل استور برنامه بخرید.
فعلا که جبل نشده.ولی همین امروز یه خیر اومد که تا چند روز دیگه قراره این کار انجام بشه
در مورد سوال دوم بقیه دوستان راهنمایی کنن بهتره.