PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 Apple iPad اا گفت و گو و تبادل نظر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 [7]

soheilnouri
28-07-2012, 20:31
من موقعی که ایبدمو خریدم یه بکیج توش بود که توش سه تا سی دی برنامه داشت...اونو ریختنم...اینا ترایال هستم؟کلا توصیه میکنین؟

ali_hp
02-08-2012, 12:51
سلام
برنامه mail ام توی ایپد از یک هفته پیش اپدیت نمیشه ، دیروز هم پسورد gmail عوض کردم ، ولی وقتی میخواستم توی برنامه mail ایپد هم پسوردو عوض کنم ، وقتی داشت تاییدش می کرد خطا داد، گفت سرور Imap.gmail.com پاسخ نمیده و تنظیمات incoming mail servero چک کنید. مشکل چیه؟
چند وقته احساس میکنم سرعت وبگردی با ایپد اومده پایین ، جوری شده که بعضی وقتا از لپ تاپ استفاده می کنم ، کسی میدونه دلیلش چیه؟
پیشاپیش ممنون!

soheilnouri
08-08-2012, 17:10
اقا من میخام برم ابترکر که دانلود کنم بجای دانلود خود برنامه چیزی وا میشه واسه دانلود ilivid setup این چیه؟

bleu2u4u
10-08-2012, 00:53
سلام
برنامه mail ام توی ایپد از یک هفته پیش اپدیت نمیشه ، دیروز هم پسورد gmail عوض کردم ، ولی وقتی میخواستم توی برنامه mail ایپد هم پسوردو عوض کنم ، وقتی داشت تاییدش می کرد خطا داد، گفت سرور Imap.gmail.com پاسخ نمیده و تنظیمات incoming mail servero چک کنید. مشکل چیه؟
چند وقته احساس میکنم سرعت وبگردی با ایپد اومده پایین ، جوری شده که بعضی وقتا از لپ تاپ استفاده می کنم ، کسی میدونه دلیلش چیه؟
پیشاپیش ممنون!

منم چند وقت پیش نه با کاپیوتر نه با ایپد نمیتونستم به هیچکدوم از سرویس های گوگل (کلا هرسایتی که نیاز به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داشت) استفاده کنم
احتمالش هست که مشکل شما هم یه همچین چیزی باشه
امتحان کردید ببینید با خود سافاری میتونید وارد ایمیلتون بشید

ali_hp
10-08-2012, 01:31
منم چند وقت پیش نه با کاپیوتر نه با ایپد نمیتونستم به هیچکدوم از سرویس های گوگل (کلا هرسایتی که نیاز به [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] داشت) استفاده کنم
احتمالش هست که مشکل شما هم یه همچین چیزی باشه
امتحان کردید ببینید با خود سافاری میتونید وارد ایمیلتون بشید
با سافاري هم نميتونستم ، حتي خود گوگل رو هم معمولا باز نمي كرد!ولي با كامپيوتر مشكلي نداشتم.
الان با ريست كردن مودم و ايپد و پاك كردن كوكي و هيستوري سافاري مشكلم حل شده .

soheilnouri
14-08-2012, 12:13
اقا نمیشه تو ایبد اینترنت اکسپلورر ریخت...اخه میدونین چیه؟منی دونم چرا ایبد برخی سایت های اداری ایرانی رو قبول نداره...لطف کنید برین این سایت..این سایت بیمه تامین اجتماعی هستش منم کارشناس این بیمه هستم و به این سایت نیاز دارم تا برخی عملیات شخصی ام رو از طریق این سایت انجام بدم اما میگه باید ای ای بزارین..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Stream
14-08-2012, 18:43
اقا نمیشه تو ایبد اینترنت اکسپلورر ریخت...اخه میدونین چیه؟منی دونم چرا ایبد برخی سایت های اداری ایرانی رو قبول نداره...لطف کنید برین این سایت..این سایت بیمه تامین اجتماعی هستش منم کارشناس این بیمه هستم و به این سایت نیاز دارم تا برخی عملیات شخصی ام رو از طریق این سایت انجام بدم اما میگه باید ای ای بزارین..

IE که مال مایکروسافته.

Atomic browser رو نصب کنید و از بخش تنظیماتش قسمت Identify browser as رو انتخاب کنید و بزنید Internet Explorer.

hamed m2m
28-08-2012, 12:09
سلام
دوستان من برنامهibooks رو نصب کردم اولش اجرا میشد ولی کتابا کند باز میشدن.به خاطرهمین منibooks fix2 از Cydiaنصب کردم ولی حالا متاسفانه وقتی میرم توibooks,میاد بیرون
چکارش کنم دوستان؟
ممنون:10:

rayanblog
29-08-2012, 15:25
دقیقا همینه. اگه شما پنج انگشتتو روی آیپد بگذارید و بعد انگشت ها را جمع کنید برنامه بسته می شه

hamed m2m
29-08-2012, 16:30
دقیقا همینه. اگه شما پنج انگشتتو روی آیپد بگذارید و بعد انگشت ها را جمع کنید برنامه بسته می شه

چه ربطی داشت دوست من؟!!!!!!
من میگم وقتی میخوامibooksرو اجرا کنم,یلحظه میره توی برنامه بعدش سریع میاد بیرون.نمیذاره کاری انجام بدم!
چکارش کنم؟

hamed m2m
01-09-2012, 11:12
دوستان کمک کنید لطفا!

bleu2u4u
06-09-2012, 15:32
خب برو تو سایدیا و ibooks fix2 رو پاک کن
بعدم منظورت از دیر باز شدن کتابها رو نفهمیدم!
اگه منظورت لود شدن کتابهای ePub فارسیه که درسته طول میکشه ولی توی pdf ها تا اونجایی که تجربه داشتم اونقدر زیاد نبوده که بخواد بخاطرش بری از تو سایدیا برنامه نصب کنی
(حداکثر 20 درصد از goodreader ضعیفتره)

hamed m2m
08-09-2012, 12:52
واسه سریع شدن ibooksنمیشه کاری کرد؟!

bleu2u4u
10-09-2012, 06:52
نگفتی مشکلت تو epub هاست یا pdf؟

sobery
10-09-2012, 09:44
با سلام به همه دوستان عزيز
من يك سري اطلاعات كلي رد باره ipad 2 مدل A1430 ميخواستم همچنين قيمت اون دوستاني كه دارند اين دستگاه را لطف كنند از كيفيت كاري اون كيفيت عكس و فيلمبرداريش و كارايي هاي برجسته و مشخصي كه داره يك تو ضيح مختصري بدهند . با تشكر از شما دوست عزيز

Stream
10-09-2012, 13:00
2 Apple iPad اا گفت و گو و تبادل نظر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
» درخواست و اعلام قیمت iPad ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bleu2u4u
30-09-2012, 15:09
دوستان كسي اسپيكرش دچار مشكل شده؟
براي من وقتي صداش رو زياد ميكنم عجيب خش خش ميكنه
چون خيلي كم از اسپيكرش گوش ميدادم متوجه نشدم كي دچار مشكل شده ولي الان كه فهميدم خيلي اذيتم ميكنه

soheilnouri
17-10-2012, 15:12
کلا مال من هم یه کم صدای اضافه داره...

emadpumad
12-11-2012, 17:13
کلا مال من هم یه کم صدای اضافه داره...
واسه من که سالمه همچنان

maziar205
29-11-2012, 21:27
من یک ipan2 دارم جیلبیرک هم نشده و مشکلی که دارم این که تو برنامه کار میکنم یهو میپره بیرون برنامه هایی که نصب longman dictionary و quck office و بازی backgamman خودم نمیدونم چه کار کنم

soheilnouri
12-12-2012, 21:00
سلام من مدتیه که از ای تیونز میخام ترک های موسقی رو درگ کنم به پلی لیستم تو ای تیونز کامپیوترم نمیشه...اصن نمیدونم چرا...

من اگه بخام موسیقی های داخل ایبدم رو باگ کنم باید چیکار کنم؟

ali747
28-04-2013, 18:15
سلام چه طور میشه اپ هایی رو که از سایت های مختلف میگیریم با خود ایپد نصب کنیم قبلا با اینستالوس مشد حالا کار دیگه ایی نمیشه کرد؟

Mool Tee
28-04-2013, 19:42
شما میتونید توییک ipa inistaller رو از سورس appleapps.ir/repo دانلود کنید و فایل ipa رو نصب کنید

emadpumad
24-05-2013, 18:20
سلام من مدتیه که از ای تیونز میخام ترک های موسقی رو درگ کنم به پلی لیستم تو ای تیونز کامپیوترم نمیشه...اصن نمیدونم چرا...

من اگه بخام موسیقی های داخل ایبدم رو باگ کنم باید چیکار کنم؟
درود
از خود برنامه موزیک آیپد دستتو بزار روی آیکون آلبومها و یکی یکی پاک کن

soheilnouri
05-06-2013, 09:41
من ايبدم ٢ هست و ورژنم هم ٤٠٢٠٣ هست.الان هنوز اينستالوس و ابتركر رو نميشه كار كرد؟جايگزين نداره؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

hormozan m
05-06-2013, 10:17
من ايبدم ٢ هست و ورژنم هم ٤٠٢٠٣ هست.الان هنوز اينستالوس و ابتركر رو نميشه كار كرد؟جايگزين نداره؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

سلام . خیر apptrackr و تیم hackolu کلا تعطیل کردن . جایگزین هم میتونید از app vv یا vshare استفاده کنید . این سایت هم هست : appleapps.ir

hormozan m
05-06-2013, 10:20
سلام چه طور میشه اپ هایی رو که از سایت های مختلف میگیریم با خود ایپد نصب کنیم قبلا با اینستالوس مشد حالا کار دیگه ایی نمیشه کرد؟

با ifile میتونید نصب کنید . از vshare هم به جای installous استفاده کنید .

mary83
15-06-2013, 22:58
سلام من یه ایپد دارم که نمی دونم چرا جدیدا با پی سی سنکرون نمی شه .. می خوام برنامه هایی که با ایتونز دان کردم و از پی سی منتقل کنم به ایپد . درضمن جیل اینا هم نشده .. نمی خوام بهش دست بزنم قبلا می شد . کسی می تونه کمک کنه من از ایتونز برنامه ها رو منتل کنم ؟:n28::n27:

Mool Tee
15-06-2013, 23:37
خوب شما مشکل رو دقیق بگو! چه اروری میده؟

mary83
15-06-2013, 23:44
eroro نداره اتفاقی نمی افته هیچ app ی منتقل نمی شه .. قبلا می تونستم خود ایپد رو از طریق ایتونر روی پی سی ببینم برنامه ها رو بریزم الان هیچی
الان می رم رو device بعد هم sync ..
...
می نویسه
preparing to sync
بعد قطع می شه

...

تازه کاش مشکل app بود الان من فایل های pDF رو می خوام با ایتونز بریزم روی ایپد .. خود ibook دارم اینطرف add file میزنم بعد dvice و بعد هم sync هیج اتفاقی نمی افتد

Mool Tee
16-06-2013, 04:22
شما دستگاه رو یبار ریست کن بعد با یه سیستم دیگه چک کن ببین درست میشه؟
بعد هم اگه ایتونزت قدیمیه جدیدشو دانلود یا اپدیت کن! یا اگه نه یبار Renistall کن

amirkhan_0o0
25-06-2013, 14:30
دوستان هنگام دانلود از اپ استور ارور 1009 میاد.
مشکل از چیه؟
چیکارش کنم؟
ممنون

hamidrezavictor
25-06-2013, 19:10
دوستان هنگام دانلود از اپ استور ارور 1009 میاد.
مشکل از چیه؟
چیکارش کنم؟
ممنون

فکر کنم اررور برای این باشه که فیلتره ... با فیلترشکن اوکی میشه

soheilnouri
27-06-2013, 09:34
واسه رفتن به فیس بوک و سایر سایت ها از چیز بی ان میشه استفاده کرد اگر نه بهترین قند شکن چیه؟

amirkhan_0o0
27-06-2013, 09:54
دوستان برای رفع ارور 1604 حین آپدیت، از iREB استفاده کنم خوبه؟
برای ipad2 باید ipad 1G رو بزنم؟
ممنون

hormozan m
27-06-2013, 11:34
واسه رفتن به فیس بوک و سایر سایت ها از چیز بی ان میشه استفاده کرد اگر نه بهترین قند شکن چیه؟

سلام . اگر چیز پی ان ها کا نمیکنن ! شما میتونید از نرم افزار هایی که چیز پی ان رایگان میدن استفاده کنید . مثلا hotspot shield یا v p n express و ...

یا مرورگرهایی مثل puffin browser یا open door استفاده کنید !

همگی در اپ استور موجودن ! :n09:

دوستان برای رفع ارور 1604 حین آپدیت، از iREB استفاده کنم خوبه؟
برای ipad2 باید ipad 1G رو بزنم؟
ممنون

سلام .بله یکی از روش ها این هست ! آیپد شما هم نسل دوم یا 2g هست !

اطلاعات بیشتر :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirkhan_0o0
27-06-2013, 12:39
سلام . اگر چیز پی ان ها کا نمیکنن ! شما میتونید از نرم افزار هایی که چیز پی ان رایگان میدن استفاده کنید . مثلا hotspot shield یا v p n express و ...

یا مرورگرهایی مثل puffin browser یا open door استفاده کنید !

همی در اپ استور موجودن ! :n09:

سلام .بله یکی از روش ها این هست ! آیپد شما هم نسل دوم یا 2g هست !

اطلاعات بیشتر :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب آیپد 2 روی iREB نیست تا جایی که من می دونم.
حالا این لینک رو که دادین مطالعه کنم ببینم چی می شه!
سپاس

hormozan m
27-06-2013, 13:15
خوب آیپد 2 روی iREB نیست تا جایی که من می دونم.
حالا این لینک رو که دادین مطالعه کنم ببینم چی می شه!
سپاس

خوب میتونید دستی به DFU mode ببرید !

قرار دادن تمام idevice ها در DFU mode :

1 . دستگاه را به pc یا مک وصل کنید و آیتونز رو با کنید !

2 . دستگاه را خاموش کنید .

3 . دکمه پاور را به مدت 3 ثانیه نگه دارید .

4 . بدون رها کردن دکمه پاور دکمه هوم را به مدت 10 ثانیه نگه دارید .

5 . دکمه پاور را رها کنید بدون رها کردن دکمه هوم .

6 .دکمه هوم را تا زمانی که آیتونز پیام دهد که idevice را در حالت recovery mode شناسایی کرده نگه دارید .

برای خارج شدن دکمه هوم و پاور را تا نمایان شدن لوگو اپل نگه دارید !

Entering DFU Mode (Official Instructions)

Plug your device into your computer.
Turn off the device.
Hold the Power button for 3 seconds
Hold the Home button without releasing the Power button for 10 seconds
Release the Power Button but keep holding the Home button
Keep holding the Home button until you are alerted by iTunes saying that it has detected a device in Recovery Mode

Make sure the device screen is blank and no logos are present

amirkhan_0o0
27-06-2013, 13:30
ارور سرجاشه نمی دونم کجا رو اشتباه می کنم
توی فروم خارجی ها خوندم رو یه پی سی دیگه امتحان کنید.
حالا پی سی مون کجا بود!!

hormozan m
27-06-2013, 13:40
ارور سرجاشه نمی دونم کجا رو اشتباه می کنم
توی فروم خارجی ها خوندم رو یه پی سی دیگه امتحان کنید.
حالا پی سی مون کجا بود!!

به DFU بردید ؟؟؟

hormozan m
27-06-2013, 13:49
این روش هم تست کنید ضرر نداره :

ابتدا برنامه ی iFaith رو دانلود بکنید.

1- گوشی رو به ایتونز وصل کنید تا بشناسه بعد از این که شناخت از گوشی یه backup بگیرید.

2- ایتونز را ببندید وه به این ادرس بروید : c:windows/system32/drivers/ets

3- حالا در این ادرس بالا فایل host رو میبینید ان را با notpad باز کنید و هرچی gs.apple.com با اعداد رو به روش هست رو پاک کنید.

توجه : اگر اشتباه پاک کنید ایتونز ارور میده حواستون باشه.

4- برنامه ی ifaith که دانلود کردید رو باز کنیدو بر روی گزینه use dfu pwner ireb کلیک کنید.

5- از شما یه سوال میپرسه که میگه گوشی شما apple tv هست شما باید No رو بزنید.

6- گوشی رو خاموش کنید و start اون پایین رو بزنید. حالا باتوجه به راهنما گوشی رو به dfu ببرید.

7- وقتی گوشی به dfu بره اون پایین برنامه رده های سبزی پر میشه و یه پیغام میده که کاملا طبیعی هست.

8- حالا گوشی شما برای restore اماده هست

amirkhan_0o0
27-06-2013, 14:01
برای این که مطمئن شم به DFU رفته باید توی آی تیونز بگه که آیپد در حالت ریکاوری هست!درست نمی گم؟
الان ifaith رو دی ال می کنم!

amirkhan_0o0
27-06-2013, 14:15
فکر کنم بعد از تغییر در هاست باید ریست کنم. فعلا طبق توتوریال پیش رفتم ولی نمی دونم چرا جواب نمی ده!
برم برای ریستارت

amirkhan_0o0
27-06-2013, 14:37
نمی دونم کجای کار رو اشتباه می کنم که نی ره تو دی اف یو!؟

hormozan m
27-06-2013, 18:39
برای این که مطمئن شم به DFU رفته باید توی آی تیونز بگه که آیپد در حالت ریکاوری هست!درست نمی گم؟
الان ifaith رو دی ال می کنم!

بله درسته !

فکر کنم بعد از تغییر در هاست باید ریست کنم. فعلا طبق توتوریال پیش رفتم ولی نمی دونم چرا جواب نمی ده!
برم برای ریستارت

نمی دونم کجای کار رو اشتباه می کنم که نی ره تو دی اف یو!؟

مراحل رو کامل و دقیق انجام بدید ! حتی 1 ثانیه تاخیر باعث میشه به dfu نره !

happyhome82
14-07-2013, 00:01
سلام
دوستا من ايپد ٢ با ios 5 دارم
خوب يكي اينكه قبلا وي پي ... جواب ميداد روش ولي الان ديگه نه
پس بايد چكار كنم؟ اصلا نميشه برم فيس يا جاهاي ديگه ايا اپ مخصوص هست لطفا راهنماييم كنيد

و براي اپلود چطور ايا باز هم اپ مخصوص نيازه ؟؟؟
چون اصلا اجازه اپلود عكس نميده

ممنون ميشم كمكم كنيد:n01:

hormozan m
14-07-2013, 00:44
سلام . خوب میتونید از مرورگر های که از ف ی ل تر رد میشه استفاده کنید :

مثل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ورژن فری هم داره میتونید از اپ استور بگیرید !

soheilnouri
30-07-2013, 13:02
اقا باورتون نمیشه ولی من سوالم اینه تو ایتونز جدید چطوری میتونم اهنگ ها م رو تو گوشی بریزم؟

Prince_Amin
10-08-2013, 22:56
سلام دوستان ایپد ۲ ۳۲گیگ وای فای مشکیمو برا فروش گذاشتم به بهترین قیمت پیشنهادی میفروشم!اگه کسی خریداره بهم پ.خ بزنه قیمت بده!دستگاه بدون خط و خش سالم با برچسب محافظ بدنه و ال سی دی و اسمارت کاور سبز رنگ و کیف و یه کمرا کیت!دستگاه و اسمارت کاورشو از اپل استور هند خریدم!بازم اطلاعات خواستین پ.خ بزنین!مرسی:n06::n06:

ershad79
07-09-2013, 22:29
من ايپد ٢. ٣جي ميخواستم
اگر دوستتن كسي داره پيشنهاد بده
مرسي

Sent from my iPhone using Tapatalk

خريدار آي پد ٢ ٣جي

emadpumad
18-10-2013, 16:32
معامله در فروم ممنوع نیست؟

nesvapc
05-01-2014, 22:29
دوستان از وی پی ان های free که از app store میتوان گرفت درموردکدامیک تجربه مثبتی دارید که بخواهم انرابگیرم البته open door راگرفته ام وراضی هستم ولی میخواهم یکی هم برای رزرو داشته باشم