PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 Apple iPad اا گفت و گو و تبادل نظر

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6] 7

.:PAR3A:.
09-02-2012, 22:30
سلام...
دوستان چیزی به اسم بن شدن توی گیم سنتر آیفون وجود داره؟؟؟
یه بار یه توییک از سایدیا نصب کردم برای هــک دودل جامپ صرفا جهت سرگرمی :دی بعد هم زد داره ثبت میکنه گیم سنتر و اینا منم گفتم خو به من چه :| :دی
چند وقت بعد از اون ماجرا دیدم بازی ها میگن ساین این کن توی گیم سنتر ، و بعد از اون موقع هم نتونستم ساین این کنم :|
آیا ربطی به همون قضیه توییکه داره یا نه؟؟؟
ممنون

koroshfe
10-02-2012, 17:53
دوستان available memory عموماً بايد چند باشه ؟؟؟

ashkan22
11-02-2012, 12:34
با عرض شرمندگی یه سوال ابتدائی داشتم چجوری میشه اون دیکشنری اتوماتش رو که موقع تایپ مسیج و.. رو اعصاب راه میره بکل خاموش کرد؟

koroshfe
11-02-2012, 14:51
با عرض شرمندگی یه سوال ابتدائی داشتم چجوری میشه اون دیکشنری اتوماتش رو که موقع تایپ مسیج و.. رو اعصاب راه میره بکل خاموش کرد؟

فقط ديكشنري ؟؟؟ خب اگه اون ديكشنريه مي خوايد بره اوتو كروكشن هم بايد بره
بريد به setting > general < keyboard و ٢ تاي اولي رو Off كنيد
اگه مي خوايد حرف اول بزرگ نوشته نشه هم سومي رو Off كنيد
با تشكر

koroshfe
11-02-2012, 20:48
سلام...
دوستان چیزی به اسم بن شدن توی گیم سنتر آیفون وجود داره؟؟؟
یه بار یه توییک از سایدیا نصب کردم برای هــک دودل جامپ صرفا جهت سرگرمی :دی بعد هم زد داره ثبت میکنه گیم سنتر و اینا منم گفتم خو به من چه :| :دی
چند وقت بعد از اون ماجرا دیدم بازی ها میگن ساین این کن توی گیم سنتر ، و بعد از اون موقع هم نتونستم ساین این کنم :|
آیا ربطی به همون قضیه توییکه داره یا نه؟؟؟
ممنون

شما ايران هستيد ؟؟؟
پورت هاي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ايران از ٥ شنبه تا به الان بستست
احتمال داره به خاطر قطع بودن پورت ها باشه
با تشكر

emadpumad
15-02-2012, 01:00
دوستان available memory عموماً بايد چند باشه ؟؟؟

برای چه ظرفیتی کوروش جان ؟

---------- Post added at 01:00 AM ---------- Previous post was at 12:57 AM ----------

Setting>general>keyboard>auto correction ( off)& check spelling off

.:PAR3A:.
15-02-2012, 19:25
شما ايران هستيد ؟؟؟
پورت هاي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ايران از ٥ شنبه تا به الان بستست
احتمال داره به خاطر قطع بودن پورت ها باشه
با تشكر

بله ایران هستم ، اما این مشکل به 2-3 ماه گذشته بر میگرده :|

PNC
15-02-2012, 20:42
سلام
بچه ها یه App میشناسید برای معرفی حرکت ورزشی و نرمش این چیز ها.کلا یه برنامه کاربر پسند واسه معرفی و اندازه گیری و... مربوط به تناسب اندام و ...

koroshfe
15-02-2012, 22:28
سلام
بچه ها یه App میشناسید برای معرفی حرکت ورزشی و نرمش این چیز ها.کلا یه برنامه کاربر پسند واسه معرفی و اندازه گیری و... مربوط به تناسب اندام و ...

برنامه ی iFitness :46: برای من که عالی بود :13:

koroshfe
15-02-2012, 22:35
برای چه ظرفیتی کوروش جان ؟

---------- Post added at 01:00 AM ---------- Previous post was at 12:57 AM ----------

Setting>general>keyboard>auto correction ( off)& check spelling off

ممنون عماد جان ، من اشتباه کردم تو جواب دادن به سوأل دوستمون ( اولی رو با سومی ) البته بعد از غیر فعال کردن اون دو تا اولی هم نیازی نیست :31:
در شرایط معمولی و در کل دیگه ، چقدر باید فری مموری داشته باشه ؟؟؟ ( آخه جدیداً یه ذره spire و این چرت و پرتا نصب کردم احساس می کنم بیشتر باید فری مموری داشته باشم )
با تشکر از دوست خوبم :11:

emadpumad
16-02-2012, 13:04
ممنون عماد جان ، من اشتباه کردم تو جواب دادن به سوأل دوستمون ( اولی رو با سومی ) البته بعد از غیر فعال کردن اون دو تا اولی هم نیازی نیست :31:
در شرایط معمولی و در کل دیگه ، چقدر باید فری مموری داشته باشه ؟؟؟ ( آخه جدیداً یه ذره spire و این چرت و پرتا نصب کردم احساس می کنم بیشتر باید فری مموری داشته باشم )
با تشکر از دوست خوبم :11:

درود بر کوروش عزیز
کوروش جان نگفتی برای چه ظرفیتی منظورت هست ؟
واسه من ۶۴ گیگ هست و حافظه در دسترسم ۵۸.۲ گیگ هست

koroshfe
16-02-2012, 16:14
درود بر کوروش عزیز
کوروش جان نگفتی برای چه ظرفیتی منظورت هست ؟
واسه من ۶۴ گیگ هست و حافظه در دسترسم ۵۸.۲ گیگ هست

فکر کنم سوء تفاهم شده :31:
من storage رو نمی گم ( ظرفیت هارد ) ، اویلیبل مموری یا فری مموری رم رو می گم
مال منم 64 ه حافظ شو می دونم اما فکر کنم یه خورده زیادی سنگین شده و رمش زیادی داره استفاده می شه
available memory ه من وقتی که هیچ کاری نمی کنم رو 275 276 ه ، زیاده ؟؟؟

brain
17-02-2012, 13:59
یه سوال :
اینترنت lan یک دستگاه pc رو روی ipad غیر 3g میشه share کرد ؟

برای آیفونش رو که دیدم میشه.

emadpumad
17-02-2012, 17:38
یه سوال :
اینترنت lan یک دستگاه pc رو روی ipad غیر 3g میشه share کرد ؟

برای آیفونش رو که دیدم میشه.

درود بر بر brain عزیز
کم پیدا شدی دوست عزیز دلمون برات تنگ شده بود
شما اگر یه اینتر نت lan داشته باشید به همراه یک کارت شبکه وایفای ( یا یک کارت وایفای چیزی که تقریبا تمام لبتابها و نوتبوکها امروزی دارند )
به راحتی میتونید اینترنت سیمی خودتون رو به اینترنت بی سیم تبدیل کنید و با دستگاه های وایرلس دار به اینترنت وصل بشید

emadpumad
17-02-2012, 17:46
فکر کنم سوء تفاهم شده :31:
من storage رو نمی گم ( ظرفیت هارد ) ، اویلیبل مموری یا فری مموری رم رو می گم
مال منم 64 ه حافظ شو می دونم اما فکر کنم یه خورده زیادی سنگین شده و رمش زیادی داره استفاده می شه
available memory ه من وقتی که هیچ کاری نمی کنم رو 275 276 ه ، زیاده ؟؟؟
رم من هم در حدوده ۲۹۰ تا ۳۴۰/۵۰ متغیر هست ولی مشکلی باهاش ندارم

PNC
19-02-2012, 14:15
بچه ها چند وقت پیش تو برنامه کلیک یه App برای اندروید معرفی کردن که اگر مثلا گوشی رو دزدیدن اگر طرف باهاش به اینترنت وصل شد محلی که وایساده رو برای شما میفرسته.
همچین چیزی یا چیزی شبیه به این App برای iOS و iPad هست ؟

Stream
19-02-2012, 14:31
بچه ها چند وقت پیش تو برنامه کلیک یه App برای اندروید معرفی کردن که اگر مثلا گوشی رو دزدیدن اگر طرف باهاش به اینترنت وصل شد محلی که وایساده رو برای شما میفرسته.
همچین چیزی یا چیزی شبیه به این App برای iOS و iPad هست ؟
Find My iPhone
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hone%2Fbuilt-in-apps%2Ffind-my-iphone.html)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fgb%2Fapp%2Ffind-my-iphone%2Fid376101648%3Fmt%3D8)

ایده این کار از ابتدا مال اپل بود و بعدا به بقیه سرویس ها اومد. Find My iPhone سرویسی است که خود اپل چند سال پیش راه انداخت که باهاش میشه بطور Realtime موقعیت آیفون/آیپد/آیپاد خود رو آنلاین مشاهده کرد، قفل کرد، پیام نشان داد یا اطلاعات رو برای همیشه پاک کرد. این سرویس رایگانه.

soheilnouri
19-02-2012, 20:53
سلام بر اساتید...من از همون روزهای اولی که ایپد 2 داشتم که البته جیلبریکشو یکی از دوستام انجام داد 3-3-4 هست نسخه ی ios من...اما خیلی از سایت ها رو نمیتونم راهم باز کنم...مثلا نمونش همین فروم p30world یا یوتیوب که از برنامه ی یوتیوب دستگام خیلی خیلی سخت می تونم فایل تصویری باز کنم....مشکل از جیلبریکه؟

koroshfe
19-02-2012, 21:39
رم من هم در حدوده ۲۹۰ تا ۳۴۰/۵۰ متغیر هست ولی مشکلی باهاش ندارم

پس خدا رو شکر :31:
من خیال می کردم این کرش ها توی سافاری و ... به خاطر رمم باشه ، عماد جان دلیل این کرش ها چیه ؟؟؟ :41:
در ضمن فکر کنم دوربین جلوی آیپدم داغون شده :20: فکر کنم به خاطر جیلبرک آسیب دیده ، دوربین پشت مشکلی ندارم اما مثلاً وقتی می رم تو فیستایم یه چند لحظه خوبه اما بعد از مدتی نصف صفحه سیاه یا آبی می شه یا مثلاً اگه فوتو بوث رو دوربین جلو باشه بازش کنم اون پرده قرمزه هی باز و بسته می شه
چند بار ریستور و دوباره جیلبرک کردم و باز هم درست نشد ( حتی یه بار قبل از جیلبرک هم دیدم که خراب بود ، یعنی در حالت عادی و بدون جیلبرک )
در ربابطه با این هم راه حلی به زحنتون می رسه ؟؟؟
با تشکر :40:

PNC
19-02-2012, 21:50
Find My iPhone
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hone%2Fbuilt-in-apps%2Ffind-my-iphone.html)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fgb%2Fapp%2Ffind-my-iphone%2Fid376101648%3Fmt%3D8)

ایده این کار از ابتدا مال اپل بود و بعدا به بقیه سرویس ها اومد. Find My iPhone سرویسی است که خود اپل چند سال پیش راه انداخت که باهاش میشه بطور Realtime موقعیت آیفون/آیپد/آیپاد خود رو آنلاین مشاهده کرد، قفل کرد، پیام نشان داد یا اطلاعات رو برای همیشه پاک کرد. این سرویس رایگانه.
گویا باید iCloud رو فعال کنی.تا کار کنه
اگر اینطور باشه پس حتما باید توی iDevice وی P ان هم روشن باشه تا بشه موقعیت دستگاه رو دید.درسته ؟
------
مشکلم حل شد ممنون.

Stream
19-02-2012, 22:29
گویا باید iCloud رو فعال کنی.تا کار کنه
اگر اینطور باشه پس حتما باید توی iDevice وی P ان هم روشن باشه تا بشه موقعیت دستگاه رو دید.درسته ؟

بله سرویس بخشی از iCloud ـه. شما می تونید فقط همین رو فعال کنید و بقیه iCloud رو غیر فعال نگه دارید (اگه تمایل به استفاده از iCloud ندارید).. فکر هم نمی کنم نیازی به وی___ باشه فقط دسترسی به iTunes به وی___ نیاز داره.

koroshfe
27-02-2012, 20:15
دوستان گل يه اپ مي خواستم براي مديريت و گوش دادن آهنگ هام ، يه چيزي تو مايه هاي همون ميوزيك آيپد ، فقط اين برام مهمه كه چينشش بر اساس name باشه ، فكر كنم ميوزيك بر اساس title چينش مي كنه :13: به نظر شما چيو دانلود كنم ؟؟؟؟
با تشكر

JoWkErsSs
01-03-2012, 20:27
دوستان گل يه اپ مي خواستم براي مديريت و گوش دادن آهنگ هام ، يه چيزي تو مايه هاي همون ميوزيك آيپد ، فقط اين برام مهمه كه چينشش بر اساس name باشه ، فكر كنم ميوزيك بر اساس title چينش مي كنه :13: به نظر شما چيو دانلود كنم ؟؟؟؟
با تشكر

از برنامه OnSong استفاده کنید ...هرجوری که بخواید میتونید مرتب کنید ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] a2212.jpg

برای پخش موزیک هم میتونید از این برنامه استفاده کنید Music+ (CarTunes) Player این برنامه در اپ استور با قیمت 4.99 دلار فروخته میشه ...:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 389da.jpg

sohrab29
02-03-2012, 19:41
سلام دوستان
من تازه يك آيپد را باز و روشن كردم.
تمام مراحل setting را هم درست انجام دادم. الان يك مشكل دارم.
هر كار مي كنم به شبكه وايرلسم وصل نميشه كه بتونم از اينترنت استفاده كنم.
كلا به هيچ شبكه اي وصل نميشه. همش پيغام ميده: can't ale to connect to network 'name' پسورد شبكه را هم درست وارد مي كنم.
نمي دونم چيكارش بايد كنم. چه مشكلي داره؟
لطفا دوستان راهنمايي كنند تا مشكلم حل بشه.
كلافه شدم.
ممنون

emadpumad
02-03-2012, 19:54
سلام دوستان
كلا به هيچ شبكه اي وصل نميشه. همش پيغام ميده: can't ale to connect to network 'name' پسورد شبكه را هم درست وارد مي كنم.
كلافه شدم.
ممنون

اینترنتتون وایمکس هست یا adsl وایر لس شده ؟
مودمتون چیه؟
جای دیگه هم امتحان کردید؟

JoWkErsSs
02-03-2012, 20:03
اینترنتتون وایمکس هست یا adsl وایر لس شده ؟
مودمتون چیه؟
جای دیگه هم امتحان کردید؟

گفتن که به هیچ شبکه ای وصل نمیشه ...

---------- Post added at 08:03 PM ---------- Previous post was at 08:00 PM ----------

سلام دوستان
كلافه شدم.
ممنون

ببینید خیلی ها این مشکل رو دارند ... بهتون با اطمینان میگم که مشکل از مودم هست ... چند راه وجود داره :

1 . کانفیگ دوباره مودم
2 . تست کردن به این صورت که تمام کابل های شبکه از پشت مودم قطع بشن و بعد تست بشه
3 . ریستارت مودم

من خودم الان این مشکل رو دارم ! به این صورت هست که هروقت کابل های شبکه رو جدا میکنم درست میشه :13:
تست کنید اگر بازم نشد خبر بدید . راه های زیادی در فروم های خارجی پیشنهاد شده ...:46:

sohrab29
03-03-2012, 15:59
گفتن که به هیچ شبکه ای وصل نمیشه ...

---------- Post added at 08:03 PM ---------- Previous post was at 08:00 PM ----------

ببینید خیلی ها این مشکل رو دارند ... بهتون با اطمینان میگم که مشکل از مودم هست ... چند راه وجود داره :

1 . کانفیگ دوباره مودم
2 . تست کردن به این صورت که تمام کابل های شبکه از پشت مودم قطع بشن و بعد تست بشه
3 . ریستارت مودم

من خودم الان این مشکل رو دارم ! به این صورت هست که هروقت کابل های شبکه رو جدا میکنم درست میشه :13:
تست کنید اگر بازم نشد خبر بدید . راه های زیادی در فروم های خارجی پیشنهاد شده ...:46:
ممنون از راهنماييت.
اين كارهايي را كه گفتي انجام دادم درست شد.
دقيقا متوجه نشدم اشكال چي بود. ولي حرف شما را تاييد مي كنم كه اشكال از IPAD-2 نبود.
احتمالا از تنظيمات مودم بود.
مودم ADSL من ، مدلش اينه: Linksys WAG 120n.
آخه جالب بود اون لحظه حتي به شبكه وايرلس لپ تاب هم وصل نميشد.
متشكرم.

sina818
04-03-2012, 17:00
دوستان من می خوام اینترنتی که روی لپ تاپم دارم که بوسیله کابل هست رو با آی پدم Share کنم!
برای این کار یه ad hoc درست کردم و وایرلس و Local area connection ام رو Bridge کردم.
آی پدم به ad hoc وصل میشه ولی اینترنت نداره!
کسی میتونه کمکم کنه؟

koroshfe
04-03-2012, 19:23
از برنامه OnSong استفاده کنید ...هرجوری که بخواید میتونید مرتب کنید ...

برای پخش موزیک هم میتونید از این برنامه استفاده کنید Music+ (CarTunes) Player این برنامه در اپ استور با قیمت 4.99 دلار فروخته میشه ...:20:

ممنون به خاطر پاسخ گویی
دوستان برنامه ای هست که بتونم آهنگ هام رو بریزم توش ( اما توی فولدر هاش باشه ) تو اون برنامه بین فولدر ها گشت و گذار کنم و مثلاً یه آهنگ رو انتخاب کنم و اجرا بشه ؟؟؟ منظورمو متوجه شدید ؟؟؟
دوست عزیز ، برنامه ای که بالا معرفی کردید همین کار رو می کنه ؟؟؟

ويرايش : با آيپد مي شه پيانو ياد گرفت ؟؟؟ مي شه يه مقدار توضيح بديد ؟؟؟

millad1388
05-03-2012, 18:27
ممنون به خاطر پاسخ گویی
دوستان برنامه ای هست که بتونم آهنگ هام رو بریزم توش ( اما توی فولدر هاش باشه ) تو اون برنامه بین فولدر ها گشت و گذار کنم و مثلاً یه آهنگ رو انتخاب کنم و اجرا بشه ؟؟؟ منظورمو متوجه شدید ؟؟؟

شما آیتونز را بریز بعدش مثلا music را جستجو کن:31:برای پیانو هم نرم افزار زیاده همین چند وقت پیش یک پیانو دانلود کردم که آموزش هم داشت:31: البته اکثر آموزشها را باید دانلود کنی:31:در ضمن موسیقی را از پایه یعنی خوندن نوت یاد بگیرین بهتره
کافیه piano را جستجو کنی بعدش هم دانلود:31:کلی رایگان داره:31:حالا نمیدونم بعضیها چرا جیلبریک میکنند:27:با وجود اینهمه نرم افزار مجانی

koroshfe
05-03-2012, 19:00
شما آیتونز را بریز بعدش مثلا music را جستجو کن:31:برای پیانو هم نرم افزار زیاده همین چند وقت پیش یک پیانو دانلود کردم که آموزش هم داشت:31: البته اکثر آموزشها را باید دانلود کنی:31:در ضمن موسیقی را از پایه یعنی خوندن نوت یاد بگیرین بهتره
کافیه piano را جستجو کنی بعدش هم دانلود:31:کلی رایگان داره:31:حالا نمیدونم بعضیها چرا جیلبریک میکنند:27:با وجود اینهمه نرم افزار مجانی

آهنگ هام همه قديمي اند :| بيشترا نوشته track1 trac 2 و ... :| وگرنه جست و جو كردن به فكر همه مي رسه :20:
نرم افزار براي پيانو زياد كه هست ، بله ، اما يك نرم افزار خوب كه آموزش هم بده براي پيانو چيه :20: الان مثلاً من pianist و garageband و ... رو دارم ، چيجوري مي تونم باهاش پيانو ياد بگيرم ؟؟؟
برنامه هاي مجاني رو فقط از آيتونز دانلود كننده مي شه سينك كرد ، اما برنامه هاي كرك رو همه مي تونن دانلود كنن و استفاده كنن ( هر چند تعدادش خيلي كمه )

emadpumad
05-03-2012, 19:03
ممنون به خاطر پاسخ گویی

برنامه PIY 4 HD رو میتونی از آیتیونز دانلود کنی واقعا عالیه
برنامه Pianist pro رو هم از اپ ترکر
برای موزیک گوش دادن هم میتونی از Oplayer hd 2.0 استفاده بکنی
موفق باشی

emadpumad
05-03-2012, 19:09
آهنگ هام همه قديمي اند :| بيشترا نوشته track1 trac 2 و ... :| وگرنه جست و جو كردن به فكر همه مي رسه :20:
نرم افزار براي پيانو زياد كه هست ، بله ، اما يك نرم افزار خوب كه آموزش هم بده براي پيانو چيه :20: الان مثلاً من pianist و garageband و ... رو دارم ، چيجوري مي تونم باهاش پيانو ياد بگيرم ؟؟؟
برنامه هاي مجاني رو فقط از آيتونز دانلود كننده مي شه سينك كرد ، اما برنامه هاي كرك رو همه مي تونن دانلود كنن و استفاده كنن ( هر چند تعدادش خيلي كمه )

پیشنهاد میکنم که آهنگهایی رو که در یک کتگوری جا میگرن رو بریز تو یه فولدر
بعد از تو ویندوز همه رو select all کن و بعد برو رویه پرو پرتیس و از اونجا اسم آلبوم و اسم خاننده رو یکی کن
اینجوری موزیک پلیر ت منظم میشه
حالا برای اینکه آهنگهارو بتونی تشخیص بدی که کی کدومه میتوونی برای هر کدوم یک artwork مخصوص همون آهنگ بگذاری و اونموقع راحت از برنامه اورجینال موزیک آیپد لذت ببری
کاری که خود من انجام دادم

koroshfe
05-03-2012, 19:14
پیشنهاد میکنم که آهنگهایی رو که در یک کتگوری جا میگرن رو بریز تو یه فولدر
بعد از تو ویندوز همه رو select all کن و بعد برو رویه پرو پرتیس و از اونجا اسم آلبوم و اسم خاننده رو یکی کن
اینجوری موزیک پلیر ت منظم میشه
حالا برای اینکه آهنگهارو بتونی تشخیص بدی که کی کدومه میتوونی برای هر کدوم یک artwork مخصوص همون آهنگ بگذاری و اونموقع راحت از برنامه اورجینال موزیک آیپد لذت ببری
کاری که خود من انجام دادم

بله درسته :31: اما چيزه :31: ... يوخده زياده و ما هم يه مقدار تنبل هستيم :31:
براي اون فولدري گوش دادن چيزي نيست ؟؟؟ :31:

emadpumad
05-03-2012, 19:18
بله درسته :31: اما چيزه :31: ... يوخده زياده و ما هم يه مقدار تنبل هستيم :31:
براي اون فولدري گوش دادن چيزي نيست ؟؟؟ :31:

برای فولدری گوش دادن از نرم افزار OPLAYER HD 2.0 استفاده کن
اون دو تا برنامه ای م که بالا معرفی کردم اولیش ای یاد گیریه پیانو هست و دومی برای نواختن پیانو
پیشنهاد میکنم دانلودشون کنی چون اگر حتی کسی علاقه هم نداشته باشه علاقه مند میشه:20:

koroshfe
05-03-2012, 19:27
برای فولدری گوش دادن از نرم افزار OPLAYER HD 2.0 استفاده کن
اون دو تا برنامه ای م که بالا معرفی کردم اولیش ای یاد گیریه پیانو هست و دومی برای نواختن پیانو
پیشنهاد میکنم دانلودشون کنی چون اگر حتی کسی علاقه هم نداشته باشه علاقه مند میشه:20:

پيانيست رو دارم :46:
اون يكي رو الان دانلو مي كنم ، واقعاً ممنونم عماد جان :40:

sina818
05-03-2012, 21:50
دوستان من می خوام اینترنتی که روی لپ تاپم دارم که بوسیله کابل هست رو با آی پدم Share کنم!
برای این کار یه ad hoc درست کردم و وایرلس و Local area connection ام رو Bridge کردم.
آی پدم به ad hoc وصل میشه ولی اینترنت نداره!
کسی میتونه کمکم کنه؟

کسی بلد نیست؟ :13:

emadpumad
06-03-2012, 01:45
کسی بلد نیست؟ :13:
شما اینترنتتون وایرلس هست؟
یا adsl

sina818
06-03-2012, 10:35
شما اینترنتتون وایرلس هست؟
یا adsl

ADSL هست عماد جان
یعنی با کابل به لپ تاپم وصل شده و می خوام که اینترنتشو برای آی پدم Share کنم.

emadpumad
06-03-2012, 10:52
ADSL هست عماد جان
یعنی با کابل به لپ تاپم وصل شده و می خوام که اینترنتشو برای آی پدم Share کنم.
درود
خدمت شما
Share کردن اینترنت ADSL به صورت Wireless ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amir.ghermezete
07-03-2012, 19:31
سلام دوستان من برنامه سيديارو داخل ليست برنامه هام ندارم اما اوني كه بهش دادم دستگاهو جيلبريك كنه ميگه جيلبريكه زير بارم نيره چي كار كنم؟

koroshfe
07-03-2012, 19:56
سلام دوستان من برنامه سيديارو داخل ليست برنامه هام ندارم اما اوني كه بهش دادم دستگاهو جيلبريك كنه ميگه جيلبريكه زير بارم نيره چي كار كنم؟

ورژن آی او اس چنده ؟؟؟ اگه 5.0.1 باشه جیلبرکش دو مرحله داره ، شاید 1 مرحلشو رفته :31:
اگه شرایط بالا رو داری تو لیست برنامه ها ببین می تونی absinthe پیدا کنی ؟؟؟
اگه شرایط بالا رو نداری یه کاری کن یارو بره زیره بار :31:

ویرایش : عماد جان ، گفته بودی از OPlayerHD برای فولدری گوش دادن آهنگ هام استفاده کنم ، اما یادم رفت بگم ، چیجوری با آیتونز فولدر ادد کنم تو OPlayerHD ؟؟؟

starpars
07-03-2012, 20:07
من یه آی پد 2 دستم رسیده ورژنش 5.0.1 هست میخواستم جيلبريكش کنم ولی الان شک کردم که شاید قبلا جيلبريك شده چون کلی برنامه و بازی روش نصب شده ولی تو لیست برنامه ها cydia و این absinthe که تو پست قبلی نوشته نیستن.
مثلا بازی هایی مثل fifa 12 asphalt6 dead space hot pursuit fast five gta3 و... نصب هستن روش
الان من خواستم برنامه queryussd نصب کنم دیدم cydia نداره حالا باید چیکار کنم ؟ یعنی جلبریک شده؟ اگه شده چجوری cydia نصب کنم حالا؟

koroshfe
07-03-2012, 20:55
من یه آی پد 2 دستم رسیده ورژنش 5.0.1 هست میخواستم جيلبريكش کنم ولی الان شک کردم که شاید قبلا جيلبريك شده چون کلی برنامه و بازی روش نصب شده ولی تو لیست برنامه ها cydia و این absinthe که تو پست قبلی نوشته نیستن.
مثلا بازی هایی مثل fifa 12 asphalt6 dead space hot pursuit fast five gta3 و... نصب هستن روش
الان من خواستم برنامه queryussd نصب کنم دیدم cydia نداره حالا باید چیکار کنم ؟ یعنی جلبریک شده؟ اگه شده چجوری cydia نصب کنم حالا؟

ممکنه این چیزایی رو که می گید رو از جایی که دستتون رسیده طرف برا خودش تو آیتونزش خریده باشه و براتون ریخته باشه
این جوری که شما می گید جیلبرک نشده ، با برنامه ی absinthe 0.4 که ورژن 4 اش هستش و باگ اش هم کم شده می تونید آیپدتونو جیلبرک کنید ، خیلی هم ساده هستش
آموزشش هم تو انجمن هست ( یا اگه نیست بگید که بگم :31: )
با تشکر

amir.ghermezete
08-03-2012, 14:44
دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییت اما این برنامه ای هم که گفتید نیست داخل لیست ای پدم حالا اصلا بی خیال اون بنده خدا به زورم شده میبرمش زیر بار:31:ولی من اگه بخوام جیلبریک بکنم چی کار باید بکنم؟اگه مرحله اولشو رفته باشه از کجا بفهمم چی کار کنم؟ورژنش هم 5.0.1 هست.بعد اگه جیلبریک کنم برنامه هایی که الان هست میپره؟اگه یه سری از اون برنامه هارو بخوام باید چی کار کنم؟بع هر سری باید جیلبریک جدید انجام بدم یعنی اپ دیت کنم؟شرمنده انقدر سوال کردم.ببخشید اگه جواب بعضی سوالام داخل تاپبک بود و من دوباره سوال کردم.کلا یه راهنمایی کنید ممنون میشم:11:

starpars
08-03-2012, 15:56
ممکنه این چیزایی رو که می گید رو از جایی که دستتون رسیده طرف برا خودش تو آیتونزش خریده باشه و براتون ریخته باشه
این جوری که شما می گید جیلبرک نشده ، با برنامه ی absinthe 0.4 که ورژن 4 اش هستش و باگ اش هم کم شده می تونید آیپدتونو جیلبرک کنید ، خیلی هم ساده هستش
آموزشش هم تو انجمن هست ( یا اگه نیست بگید که بگم :31: )
با تشکر
یعنی هر کی توی آیتونزش برنامه خریده باشه میتونه اونو روی هر ipad دیگه ای بریزه؟
بعد اینکه من الان نمیتونم از این برنامه هایی که ریخته شده بک آپ بگیرم؟ چون الان که میزنم بک آپ سریع تموم میشه و حجم بک آپ حدود 600 کیلوبایت میشه
توی آیتونز قسمت apps اگه یه برنامه بزارم بعد بزنم syns این پیغام میده منظورش چیه؟ یعنی تمام برنامه های نصب شده روی ipad پاک میشن و برنامه ای که من توی لیست گذاشتم جایگزین میشه یا برنامه ها میمونن؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نکته اینکه من اکانت اپل ندارم

starpars
08-03-2012, 16:12
یه سوال دیگه اینکه اگه مثلا من جلبریک کردم حالا بخوام یه فایل ipa رو از طریق آیتونز نصب کنم مراحلش چیه؟
آخه یه جا خوندم وقتی توی آیتونز syns میزنی تمام نرم افزار هایی که قبلا نصب شده بودن پاک میشن و نرم افزارهایی که توی library آیتونز قرار گرفتن جایگزین میشن این درسته؟

emadpumad
08-03-2012, 19:52
ویرایش : عماد جان ، گفته بودی از OPlayerHD برای فولدری گوش دادن آهنگ هام استفاده کنم ، اما یادم رفت بگم ، چیجوری با آیتونز فولدر ادد کنم تو OPlayerHD ؟؟؟
درود بر کوروش عزیز
دوست خوبم شما باید فایلهاتون رو از داخل فولدر ابتدا از طریق آیتیونز به Oplayer hd منتقل کنید و سپس ار داخل برنامه شروع به فولدر بندی کنید

emadpumad
08-03-2012, 20:01
دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییت اما این برنامه ای هم که گفتید نیست داخل لیست ای پدم حالا اصلا بی خیال اون بنده خدا به زورم شده میبرمش زیر بار:31:ولی من اگه بخوام جیلبریک بکنم چی کار باید بکنم؟اگه مرحله اولشو رفته باشه از کجا بفهمم چی کار کنم؟ورژنش هم 5.0.1 هست.بعد اگه جیلبریک کنم برنامه هایی که الان هست میپره؟اگه یه سری از اون برنامه هارو بخوام باید چی کار کنم؟بع هر سری باید جیلبریک جدید انجام بدم یعنی اپ دیت کنم؟شرمنده انقدر سوال کردم.ببخشید اگه جواب بعضی سوالام داخل تاپبک بود و من دوباره سوال کردم.کلا یه راهنمایی کنید ممنون میشم:11:
درود
برای جیلبریک کردن دستگاهتون می تونید از لینک زیر استقاده کنید
آموزش : جیلبریک آیپد 2 در ورژن 5.0.1 (به همراه لینک دانلود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سوالات خودتون پیرامون جیلبریک رو هم میتونید در تاپیک مربوطه بپرسید

emadpumad
08-03-2012, 20:09
یعنی هر کی توی آیتونزش برنامه خریده باشه میتونه اونو روی هر ipad دیگه ای بریزه؟برای انجام دادن این کار احتیاج دارید که آیتیونزتون رو با اپل آیدی آتورایز کنید که برنامه ها به نام اون دانلود شده
(اگر جیلبریک باشه دستگاهتون احتیاح ندارید به این کار و میتونید از برنامه های کرک شده استثاده کنید .

بعد اینکه من الان نمیتونم از این برنامه هایی که ریخته شده بک آپ بگیرم؟ چون الان که میزنم بک آپ سریع تموم میشه و حجم بک آپ حدود 600 کیلوبایت میشهآیا آیتیونزتون رو با اپل آیدی آتورایز کزدید؟

نکته اینکه من اکانت اپل ندارممن تازه اینو دیدم :46:
شما برای اینکه از برنامه های کنونیتون بتونین بک آپ بگیرید احتیاج دارید به اینکه اون اپل آیدید که باهاش برنامه ها دانلود شدن رو داشته باشی
شما ابتدا به وسیله تاپیک زیر یک اپل آیدی بسازید و بعد آتورایز کنید
آموزش ساخت اپل آیدی بدون نیاز به کارت اعتباری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 08:09 PM ---------- Previous post was at 08:06 PM ----------

یه سوال دیگه اینکه اگه مثلا من جلبریک کردم حالا بخوام یه فایل ipa رو از طریق آیتونز نصب کنم مراحلش چیه؟
آخه یه جا خوندم وقتی توی آیتونز syns میزنی تمام نرم افزار هایی که قبلا نصب شده بودن پاک میشن و نرم افزارهایی که توی library آیتونز قرار گرفتن جایگزین میشن این درسته؟
این حالت برای و قتی اتفاق می افته که شما تیک sync app در ایتیونز رو زده باشی.
اگر دستگاهت جیلبریک شده باشه و اپ های کرک شده روش نصب باشه وقتی سینک می کنی اپ های کرک شده ریموو نمی شن

emadpumad
09-03-2012, 11:39
درود بر مسعود عزیز

بنظرت الان من چطوری مثلا همین AVPLAYER HD رو نصب کنم؟ فایل deb ش هم گشتم پیدا نکردم
به سادگی

از طریق Installous هم ترسیدم چون این تبلت ورژن 5.0.1 هست و گویا احتمال اینکه بعد از نصب Installous آیکن ها خاکستری بشن هست و باید دوباره ریستور کرد و منم اون id مغازه داره رو ندارم بنابرین تمام برنامه هاش پاک میشن. اینم نمیدونم درست فهمیدم یا نه؟

اگر فایل کرک شده نصب کنید پاک نمیشه برنامه هاتون

بنظرت الان من چطوری ipa ها رو روش نصب کنم؟
پیشنهاد من به شما نصب برنامه از طریق اینستالوس هست که هم روش ساده ای هست هم بی دردسر من و سایر دوستان این فروم داریم با این روش کار میکنیم و هیچ مشکلی نداریم
میتونید برنامه اینستالوس را از سورس repo.i-os.ir نصب کنید (نسخه 4 )

راستی سورسی سراغ نداری که همین AVPLAYER HD توش باشه
سیدیا صرفا مد ها و برنامه های بنیادی رو در خودش جاداده و برنامه های این چنینی رو باید از سایتهایی مثل apptrackr.org یا همون اینستالوس در یافت کنید
موفق باشید

starpars
09-03-2012, 13:44
من الان یه مشکلی پیدا کردم اونم اینکه بعد از نصب یکی دو تا برنامه با cydia امروز که آیپد رو روشن کردم حالت تم آیپد به هم ریخته که توی عکس مشخصه در ضمن توی دسکتاپ آیپد وقتی آیپد رو میچرخونم جیروسکوپ کار نمیکنه و صفحه نمیچرخه مشکل از چیه ؟؟

ipad 2 هست ورژن 5.0.1
قبل از جیلبریک با آیتونز بک آپ گرفتم که حجمش 600 کیلوبایت شد اگه ریستور کنم همه برنامه هایی که قبل از جیلبریک روش نصب کرده بودن پاک میشه درسته؟

این توی منوی installed سیدیا هست برنامه هایی که نصب شده قسمت بالا ی آیپد رو ببینید رنگاش بهم ریخته
یه برنامه دیگم بود که پاکش کردم والپیپر hd دانلود میکرد که کار نکرد

این هوم اسکرین هست ببینین آیکن ها از هم فاصله گرفتن و وقتی میچرخونم نمیچرخه ولی توی سیتینگ میچرخه

این قسمت سرچ هست صفحه کلیدش کوچیک شده

اینم قسمت سیتینگ هست ببینید بالاش رنگاش بهم ریختست

emadpumad
09-03-2012, 15:03
من الان یه مشکلی پیدا کردم اونم اینکه بعد از نصب یکی دو تا برنامه با cydia امروز که آیپد رو روشن کردم حالت تم آیپد به هم ریخته که توی عکس مشخصه در ضمن توی دسکتاپ آیپد وقتی آیپد رو میچرخونم جیروسکوپ کار نمیکنه و صفحه نمیچرخه مشکل از چیه ؟؟
مسعود جان از shsh 5.0.1 بک آپ داری ؟
۳ روز پیش ورژن ۵.۱ توسط اپل ریلیز شده و اگر اون فایل رو نداشته باشی امکان ریستور به ۵.۰.۱ نداری.
چه بر نامه ای از سیدیا دانلود کردی ؟
هرچی برنامه از سیدیا گرفتی توسط خود سیدیا کامل حذفش کن
و یک بار دستگاهتو ریسپرینگ کن
و از داخل ستینگ قسمت جنرال گذینه ریست رو انتخاب کن و سپس دستگاهتو به صورت کامل ریست کن ( اولین گذینه مربوط به ریست تنظیمات دستگاه هست و گذینه دوم مربوط به پاک کردن تمام اطلاعات + ریست تنظیمات )
اگر این روش جواب نداد باید ریستور کنید
به هر حال این کار هارو انجام بده اگر به نتیجه نرسیدی دوباره مشکلتو مطرح کن
موفق باشی

starpars
09-03-2012, 16:09
مسعود جان از shsh 5.0.1 بک آپ داری ؟
۳ روز پیش ورژن ۵.۱ توسط اپل ریلیز شده و اگر اون فایل رو نداشته باشی امکان ریستور به ۵.۰.۱ نداری.
چه بر نامه ای از سیدیا دانلود کردی ؟
هرچی برنامه از سیدیا گرفتی توسط خود سیدیا کامل حذفش کن
و یک بار دستگاهتو ریسپرینگ کن
و از داخل ستینگ قسمت جنرال گذینه ریست رو انتخاب کن و سپس دستگاهتو به صورت کامل ریست کن ( اولین گذینه مربوط به ریست تنظیمات دستگاه هست و گذینه دوم مربوط به پاک کردن تمام اطلاعات + ریست تنظیمات )
اگر این روش جواب نداد باید ریستور کنید
به هر حال این کار هارو انجام بده اگر به نتیجه نرسیدی دوباره مشکلتو مطرح کن
موفق باشی
ممنون درست شد :20:
از سیدیا bitesms رو پاک کردم بعد ریسپرینگ شد اومد بالا درست شد
راستی کد SHSH 5.0.1 رو چطوری بگیرم برنامه tinyumbrella-5-2.10.04 رو گرفتم ولی اجرا نمیشه خطا جاوا میده (وینوز 7 هست)

JoWkErsSs
09-03-2012, 16:33

ipad 2 هست ورژن 5.0.1
قبل از جیلبریک با آیتونز بک آپ گرفتم که حجمش 600 کیلوبایت شد اگه ریستور کنم همه برنامه هایی که قبل از جیلبریک روش نصب کرده بودن پاک میشه درسته؟

این توی منوی installed سیدیا هست برنامه هایی که نصب شده قسمت بالا ی آیپد رو ببینید رنگاش بهم ریخته
یه برنامه دیگم بود که پاکش کردم والپیپر hd دانلود میکرد که کار نکرد

این هوم اسکرین هست ببینین آیکن ها از هم فاصله گرفتن و وقتی میچرخونم نمیچرخه ولی توی سیتینگ میچرخه

برای گرفتن Screenshot میتونید دکمه Home+Power رو بزنید .:46:
این قسمت سرچ هست صفحه کلیدش کوچیک شده

اینم قسمت سیتینگ هست ببینید بالاش رنگاش بهم ریختست

برای گرفتن screenshot در آیپد خودتون میتونید با زدن کلید Home+Power استفاده کنید .

starpars
09-03-2012, 17:00
برای گرفتن screenshot در آیپد خودتون میتونید با زدن کلید Home+Power استفاده کنید .
مرسی
آره ولی باید 1 ساعت جستجو میکردم چطوری باید اسکرین شات بگیرم بعدش 3 ساعت دیگه باید میگشتم ببینم حالا چطوری این اسکرین شاتارو از ipad درش بیارم:31:
امان از دست این اپل

koroshfe
09-03-2012, 21:18
مرسی
آره ولی باید 1 ساعت جستجو میکردم چطوری باید اسکرین شات بگیرم بعدش 3 ساعت دیگه باید میگشتم ببینم حالا چطوری این اسکرین شاتارو از ipad درش بیارم:31:
امان از دست این اپل

حجم بكاپ بيشتر از اين هم نبايد باشه چون بكاپ فقط اطلاعاتي مثل كانتكت ، سيو بازي ها و ... است و نه خود اپليكيشن ها :10:

emadpumad
10-03-2012, 01:23
حجم بكاپ بيشتر از اين هم نبايد باشه چون بكاپ فقط اطلاعاتي مثل كانتكت ، سيو بازي ها و ... است و نه خود اپليكيشن ها :10:

پیرو صحبت کورش عزیز
در صورتی حجم بک آپ این قدر هست که اپلیکیشن های شما ویرایش نشده باشه و یا فایلی به اونها اضافه نشده باشه
مثلا برنامه oplayer hd که یک ویدیو پلیر هست در حالت عادی که برنامه خالی از فیلم هست بک آپی ازش گرفته نمیشه ولی وقتی فیلمهاتونو در اون اضافه میکنید موقع بک آپ گیری از اون فیلمها هم بک آپ میگیره

---------- Post added at 01:23 AM ---------- Previous post was at 01:23 AM ----------

مرسی
امان از دست این اپل

دوست عزیز مشکل شما حل شد ؟

koroshfe
10-03-2012, 15:03
پیرو صحبت کورش عزیز
در صورتی حجم بک آپ این قدر هست که اپلیکیشن های شما ویرایش نشده باشه و یا فایلی به اونها اضافه نشده باشه
مثلا برنامه oplayer hd که یک ویدیو پلیر هست در حالت عادی که برنامه خالی از فیلم هست بک آپی ازش گرفته نمیشه ولی وقتی فیلمهاتونو در اون اضافه میکنید موقع بک آپ گیری از اون فیلمها هم بک آپ میگیره

---------- Post added at 01:23 AM ---------- Previous post was at 01:23 AM ----------

دوست عزیز مشکل شما حل شد ؟

كاملاً درسته
ببخشيد كه من كامل نگفتم :11: ( اون قسمت كه نوشتم سيو بازي ها و ... ، تو قسمت غيره حسش نبود چيزي بنويسم :31: ساعت ١٢ شب بود منم با آيپد يواشكي اومده بودم :13: امروز آزمون داشتيم :31: ) در كل شرمنده ديگه :31:
از هر فايلي كه از قسمت File Sharing آيتونز اضافه بشه هم بكاپ گرفته مي شه ، مثل مثالي كه آقا عماد زدند

koroshfe
10-03-2012, 22:05
درود بر کوروش عزیز
دوست خوبم شما باید فایلهاتون رو از داخل فولدر ابتدا از طریق آیتیونز به Oplayer hd منتقل کنید و سپس ار داخل برنامه شروع به فولدر بندی کنید

برادر مشكل من اينجاس كه فولدرا زيادن و مي خوام فولدر رو كپي كنم نه اينكه صرفاً بخوام دسته بندي بشن ، براي دسته بندي بهترين چيز خود ميوزيك آي او اس ه :46: كه خودتون اين رو هم گفتيد اما مثل اينكه منظور من رو خوب متوجه نشدي ، فولدرا بسيار زيادن و اگه بتونم از فولدر درشون بيارم ي ذره هم وقت مي ذارم اطلاعاتشون رو كامل مي كنم تا ديگه مشكلي نباشه ( در اين حد :31: )
راه حلي به ذهنت نمي رسه ؟؟؟

emadpumad
10-03-2012, 23:27
برادر مشكل من اينجاس كه فولدرا زيادن و مي خوام فولدر رو كپي كنم نه اينكه صرفاً بخوام دسته بندي بشن ، براي دسته بندي بهترين چيز خود ميوزيك آي او اس ه :46: كه خودتون اين رو هم گفتيد اما مثل اينكه منظور من رو خوب متوجه نشدي ، فولدرا بسيار زيادن و اگه بتونم از فولدر درشون بيارم ي ذره هم وقت مي ذارم اطلاعاتشون رو كامل مي كنم تا ديگه مشكلي نباشه ( در اين حد :31: )
راه حلي به ذهنت نمي رسه ؟؟؟
درود بر کورش عزیز
کوروش جان برای این کار میتونی از نرم افزار i-funbox استفاده کنی
به این شکل که برنامه رو باز میکنی آیپد رو وصل میکنی به کامپیوترت و بعد از ستون سمت چپ برنامه گذینه user application رو انتخاب میکنی
میگردی و اسم برنامه دلخاهت رو پیدا میکنی و پوشه های مربوط به موزیکتو Drag میکنی اون تو
و می بینی که همه چی تمومه!

koroshfe
11-03-2012, 20:08
درود بر کورش عزیز
کوروش جان برای این کار میتونی از نرم افزار i-funbox استفاده کنی
به این شکل که برنامه رو باز میکنی آیپد رو وصل میکنی به کامپیوترت و بعد از ستون سمت چپ برنامه گذینه user application رو انتخاب میکنی
میگردی و اسم برنامه دلخاهت رو پیدا میکنی و پوشه های مربوط به موزیکتو Drag میکنی اون تو
و می بینی که همه چی تمومه!

من خيلي خنگم :31: تا حالا با آيفان باكس براي اپليكيشن هام كاري نكردم
شيوه ي فوق العاده اي بود :40: ممنون :11:
اين رو خودتون به ذهنتون رسيد يا اينكه جايي خونديد و هميشه استفاده مي كنيد ؟؟؟
با تشكر فراوان :40:

emadpumad
12-03-2012, 03:07
من خيلي خنگم :31: تا حالا با آيفان باكس براي اپليكيشن هام كاري نكردم
شيوه ي فوق العاده اي بود :40: ممنون :11:
اين رو خودتون به ذهنتون رسيد يا اينكه جايي خونديد و هميشه استفاده مي كنيد ؟؟؟
با تشكر فراوان :40:

من موزیکامو پوشه ای گوش نمیدم کوروش جان
همشونو ویرایش کردم به صورت آلبومهای اورجینال و تو موزیک پلیر خود آیپد گوش میدم
یکم فکر کردم یادم اومد که آیفان باکس واسه همچین کارهاییه
گفتم با شما هم در میون بگذارم
موفق باشید

soheilnouri
12-03-2012, 10:40
ifun box رو میشه از اینستالوس گرفت؟

سوال دیگم اینه که واسه استفاده از ibook باید کتاب دانلود کرد دیگه...از کجا میشه دانلود کرد...؟تو خود انینستالوس تو قسمت book کتاب نداره و فقط نرم افزاره....سپاس

MrDevil
12-03-2012, 12:10
ifun box رو میشه از اینستالوس گرفت؟

سوال دیگم اینه که واسه استفاده از ibook باید کتاب دانلود کرد دیگه...از کجا میشه دانلود کرد...؟تو خود انینستالوس تو قسمت book کتاب نداره و فقط نرم افزاره....سپاس
سلام.
ifunbox در ویندوز نصب میشه.
برای کتاب هم میتونید از store اپل استفاده کنید یا کتاب هایی با فرمت epub رو دانلود کنید.

soheilnouri
12-03-2012, 13:24
سلام.
ifunbox در ویندوز نصب میشه.
برای کتاب هم میتونید از store اپل استفاده کنید یا کتاب هایی با فرمت epub رو دانلود کنید.

=======================

استور اپل مگه رایگان کتاب گرفتنش مهندس جان؟:5:

hike
12-03-2012, 13:50
اسمارت کاور برای ipad 2 کافیه یا بهتره برای صفحه نمایش و پشتش یک محافظ ثابت تهیه بشه؟
یک محافظ هم برای پشت و رو پیشنهاد میدید؟ بیشتر به سمت ارزان میل کنه... ممنون.

koroshfe
12-03-2012, 15:50
=======================

استور اپل مگه رایگان کتاب گرفتنش مهندس جان؟:5:

کتاب های مجانی رو چرا نشه ؟؟؟:31:
منظور دوستمون از قسمت کتاب های اپ استور هستش ، تو برنامه ی iBooks قسمت چپ بالا store رو بزنید ، کتاب های مجانی پیدا می شه ، پیدا کنید و خیلی راحت دانلودش کنید ( بدون ارور 1009 هم دانلود می شه ، البته الان همه چیز بدون ارور 1009 دانلود می شه :31: کلاً اگه بعداً هم دوباره ما رو تحریم اینترنتی کنند باز هم بدون ارور می شه کتاب دانلود کرد )
با تشکر

ویرایش : من خیلی خیلی خیلی کتاب دانلود کردم ، کل کتابخونه ی اتاقمو دانلود کردم تو آیپد ( منظورم کتابای حقیقی خودمه ) ، به جز چند تا ( معروفا ، مثل ارباب حلقه ها و وارکرفت و هری پاتر و اختراع هوگو کابره و ... ) اما خیلی کتابای معروف مجانیش هست : رابینسون کروزو ، کنت منت کریستو ، سپید دندان ، آوای وحش ، بینوایان ، آرزو های بزرگ ، بابا لنگ دراز ، گوژ پشت نتردام ، الیور تویست ، سرود کریسمس ، کلبه ی عمو تام ، دیوید کاپرفیلد و خیلی خیلی چیزای دیگه :31: )
شاید خیلیا مخالف باشند اما به نظر من هیچی ورق نمی شه :46:

emadpumad
12-03-2012, 17:32
اسمارت کاور برای ipad 2 کافیه یا بهتره برای صفحه نمایش و پشتش یک محافظ ثابت تهیه بشه؟

پیشنهاد میکنم علاوه بر اسمارت کاور حتما یک محافظ صفحه نمایش هم تهیه کنید
به قول معروف کار از محکم کاری عیب نمی کنه
سعی کنید محافظ صفحه مات و ضد خش پیدا کنید که الان قیمتی در حدود ۵۰۰۰۰ تومان داره

koroshfe
12-03-2012, 17:36
پیشنهاد میکنم علاوه بر اسمارت کاور حتما یک محافظ صفحه نمایش هم تهیه کنید
به قول معروف کار از محکم کاری عیب نمی کنه
سعی کنید محافظ صفحه مات و ضد خش پیدا کنید که الان قیمتی در حدود ۵۰۰۰۰ تومان داره

من خیلی دنبال محافظ صفحه گشتم ( تو اینترنت ) اما کسی مدل اش رو نتونست پیدا کنه بهم بگه
آقا عماد ممکنه که اسمی چیزی ازش رو بگید ؟؟؟
با تشکر

emadpumad
12-03-2012, 17:41

کتاب های مجانی رو چرا نشه ؟؟؟:31:
منظور دوستمون از قسمت کتاب های اپ استور هستش ، تو برنامه ی iBooks قسمت چپ بالا store رو بزنید ، کتاب های مجانی پیدا می شه ، پیدا کنید و خیلی راحت دانلودش کنید ( بدون ارور 1009 هم دانلود می شه ، البته الان همه چیز بدون ارور 1009 دانلود می شه :31: کلاً اگه بعداً هم دوباره ما رو تحریم اینترنتی کنند باز هم بدون ارور می شه کتاب دانلود کرد )
با تشکر

ویرایش : من خیلی خیلی خیلی کتاب دانلود کردم ، کل کتابخونه ی اتاقمو دانلود کردم تو آیپد ( منظورم کتابای حقیقی خودمه ) ، به جز چند تا ( معروفا ، مثل ارباب حلقه ها و وارکرفت و هری پاتر و اختراع هوگو کابره و ... ) اما خیلی کتابای معروف مجانیش هست : رابینسون کروزو ، کنت منت کریستو ، سپید دندان ، آوای وحش ، بینوایان ، آرزو های بزرگ ، بابا لنگ دراز ، گوژ پشت نتردام ، الیور تویست ، سرود کریسمس ، کلبه ی عمو تام ، دیوید کاپرفیلد و خیلی خیلی چیزای دیگه :31: )
شاید خیلیا مخالف باشند اما به نظر من هیچی ورق نمی شه :46:

من خیلی دنبال محافظ صفحه گشتم ( تو اینترنت ) اما کسی مدل اش رو نتونست پیدا کنه بهم بگه
آقا عماد ممکنه که اسمی چیزی ازش رو بگید ؟؟؟
با تشکرکوروش جان
Iluv مارکیه که الان تو بازار هست و جنسش بد هم نیست ولی من خودم iprot خریدم

hike
14-03-2012, 17:38
یک سوال در موردن برداشتن اسمارت کاور ( پلی اورتان) دارم. اسمارت کاور رو باید کامل برداشت یا میبرنش پشت در هنگام استفاده؟
یعنی کاربرد دوگانه داره برای پشت و رو؟ احساس میکنم بیشتر برای تکیه گاه کاربرد داره تا محافظت. یک کیف 10-15 تومنی بیشتر بدرد میخوره بنظرم. البته دیگه خریداری شده ولی خب...

hamidrezavictor
16-03-2012, 13:48
سلام برنامه های شاخ ios چیه که همه میگن apple apple که واقعا به درد یک کاربر ایرانی بخوره که سیستم عاملای دیگه نداشته باشن که وقتی میخوای بگی apple به خاطر اسمش نباشه؟؟؟؟؟ :20:

amin148
16-03-2012, 13:51
سلام بچه ها .
آقا عماد از شما ممنونم که زحمت میکشی و به بچه ها کمک میکنی.

من بعد از آپدیت به 5.01 و جیلبریک فقط یه بار یه آلبوم رو توی اپ golden ear کپی کردم و هیچوقت ایپدم با آیتیونز سینک نکردم و بک آپ نگرفتم .

الان که میخوام یه سری اپ جدید بریزم رو آیپدم تو مرحله Back up گرفتن میمونه و دیگه جلوتر نمیره . جای save شدن بک آپ رو هم عوض کردم بازم درست نشد.
آخرین ورژن آیتیونز رو هم دارم .

ممنون میشم اگه راه حلی بهم پیشنهاد کنید.

emadpumad
16-03-2012, 18:29
سلام بچه ها .
آقا عماد از شما ممنونم که زحمت میکشی و به بچه ها کمک میکنی.

من بعد از آپدیت به 5.01 و جیلبریک فقط یه بار یه آلبوم رو توی اپ golden ear کپی کردم و هیچوقت ایپدم با آیتیونز سینک نکردم و بک آپ نگرفتم .

الان که میخوام یه سری اپ جدید بریزم رو آیپدم تو مرحله Back up گرفتن میمونه و دیگه جلوتر نمیره . جای save شدن بک آپ رو هم عوض کردم بازم درست نشد.
آخرین ورژن آیتیونز رو هم دارم .

ممنون میشم اگه راه حلی بهم پیشنهاد کنید.

سلام امین جان
خواهش میکنم
دوست گرامی برای رفع این مشکلتون یک بار آیتیونز رو از تو کامپیوترتون کامل پاک کنید و آخرین نسخه رو دانلود و نصب کنید
مشکلتون حل میشه

---------- Post added at 06:28 PM ---------- Previous post was at 06:26 PM ----------

یک سوال در موردن برداشتن اسمارت کاور ( پلی اورتان) دارم. اسمارت کاور رو باید کامل برداشت یا میبرنش پشت در هنگام استفاده؟
یعنی کاربرد دوگانه داره برای پشت و رو؟ احساس میکنم بیشتر برای تکیه گاه کاربرد داره تا محافظت. یک کیف 10-15 تومنی بیشتر بدرد میخوره بنظرم. البته دیگه خریداری شده ولی خب...

میتونید از اسمارت کاور به عنوان استند در هنگام تایپ کردن استفاده کنید یا میتونید اسمارت کاور رو به یک سطح فلزی متصل کنید ( به وسیله آهن ربای اسمارت کاور ) مثلا به یخچال و فیلم ببینید :20:

---------- Post added at 06:29 PM ---------- Previous post was at 06:28 PM ----------

سلام برنامه های شاخ ios چیه که همه میگن apple apple که واقعا به درد یک کاربر ایرانی بخوره که سیستم عاملای دیگه نداشته باشن که وقتی میخوای بگی apple به خاطر اسمش نباشه؟؟؟؟؟ :20:

برنامه شاخ که زیاده
شما بگو چی می خای ؟

hamidrezavictor
16-03-2012, 19:23
سلام ممنون از جوابت من که اطلاعی ندارم دارم بررسی میکنم حالا اگه شما مورد خاصی به ذهنتون میرسه بگین ممنون میشم :20: میخواستم ipad بخرم ولی با قیمت الانش و اومدن سامسونگ 7.7 و 10.1 به شک افتادم ... محدودیتای apple هم شده بلای جون مااا ...

millad1388
17-03-2012, 13:31
سلام ممنون از جوابت من که اطلاعی ندارم دارم بررسی میکنم حالا اگه شما مورد خاصی به ذهنتون میرسه بگین ممنون میشم :20: میخواستم ipad بخرم ولی با قیمت الانش و اومدن سامسونگ 7.7 و 10.1 به شک افتادم ... محدودیتای apple هم شده بلای جون مااا ...
جدی میگی و یا مسخره میکنی:2:
تناقض توی حرفهای شما موج میزنه
اولا بگید در چه زمینه ایی و با چه قیمتی حدودا چون مثلا در زمینه موسیقی135 دلار قیمت یک نرم افزار حرفه ای هستش که البته قیمتهای پایینتر هم داره 35 دلاری :31:یا مثلا نرم افزار مخصوص عیب یابی و تعمیر خودرو میخوای و یا نرم افزاری برای چک کردن هواپیما برای پرواز! و با همین فوتوشاب هم هستش و...
دوما یا شما اینقدر پولدارید که میتونید چند هزار دلار نرم افزار حرفه ای الکی و بدون کار کردن باهاش مثل ویندوز بریزی پس خوش به حالت:31:
و یا میخوای جیلبریک کنی:27:که در اونصورت دیگه محدودیتی ندارید:21:
سوما شاید بخوای همه را رایگان بدون جیلبریک بگیری که در سطح شما نرم افزار زیاده برایت البته
یاد یک خاطره افتادم
همسایه ما رفته بود گوشی htc دیزایر خریده بود گفتم چرا ایفون4و یا4s نخریدی؟
گفت محدودیت داره!:18::27:
گفتم چه محدودیتی:18:
گفت نمیشه توش عکس ریخت و گرفت:27: خدایش تا یک هفته فکم درد گرفته بود:18:آخه وقتی ویندوز7 دستگاه را اصلا به عنوان یک دوربین دیجیتال میشناسه:31:و راحترین چیز دیدن عکسهای آیپد در pc و ریختنشونه که بدون آیتونز هم میشود دید
در ضمن خیلی از فرومهای به اصطلاح مخصوص آیفون را دیدم که مدیراشون فقط دارند از بی اطلاعی کاربرا کمال سوء استفاده را میگند مثلا برای sms زدن حتما جیلبریک کن:18:هیچ راهی نداری جز اینکه پول بدی و...:27: در حالی که بدون جیلبریک هم میشود با نرم افزار رایگان
برای همین جایی که اسمی از جیلبریک بیاد من نیستم:31: معنی نداره وقتی هنوز نمیدونند چه کارهایی را بدون جیلبریک میتونی انجام بدی بیای و اعصابت را در درجه اول و دستگاه را در درجه دوم خورد کنی که چی؟بعضیها پول ازجیلبریک شما در بیارند:2:
در ضمن چند وقت پیش ویندوز را عوض کردم و تمام نرم افزارهام هستش هنوز :21:
خیلی راحتتر هم میشه تمام نرم افزار ایپد را بریزی تو pc با save و...البته که بدون جیلبریک
خود من روزهای اول برای طبقه بندی و فولدر بندی عکسها و رمز عبور اختصاصی برای هر عکس و... رفتم یک نرم افزار رایگان چند مگابایتی گرفتم
هر چند سرعت عالی نرم افزار پیشفرض خود آیپد یک چیز دیگه است
نمیدونم این محدودیتها چی هست که فقط اونها که ایپد وایفون و ایپاد تاچ ندارند بهش برخورد میکنند:27: دقیقا کدوم محدودیت :21:
قیمتها هم نترس سامسونگ کپی کار لوح کهکشان :31: و ایپد2 همه جای دنیا یکقیمته و اینجا هم پارت سامسونگ جدید بیاد همون قیمت آیپد2 و بیشتر خواهد بود
رضایت کاربرای دنیا از محصول مهمه که اپل روی 90 درصد و بالاتره

shahabprince
17-03-2012, 14:01

آقا تو این تاپیک اصلا نباید از اپل بد بگی چون کاربرای تعصبی زیاد داره:31:
که اینجوری جوابت رو میدن
بند خدا یه محدودیت نوشت ببین چه قدر ---- شعر بهش جواب داده:31:
الان واسه منم کلی جواب مینویسه

*Ali*
17-03-2012, 15:29

این محدودیت ها که میگید در واقع ضعف خود ما هستند. خیلی از سرویس ها و امکانات اپل نیاز به اینترنت پرسرعت (که حداقل امکانات کشورهای اروپایی و آمریکائیه) دارند، در ضمن تحریم های سیاسی هم به این ضعف ها اضافه کنید.
الان هم به جز آیپد قیمت همه‌ی جنس ها بالا رفته.
تا این لحظه تنها برندی که تونسته استفاده واقعی از تبلت رو واسه کاربرها فراهم کنه اپل بوده. چندصدهزار برنامه توی فروشگاه اپل هست که فقط و فقط مخصوص تبلت نوشته شده. ولی توی سیستم عامل ها و برندهای دیگه توجهی به این موضوع مهم نشده و علاوه بر اینکه تعداد برنامه های مخصوص تبلت خیلی کمه، همون تعداد برنامه های تبلت هم در واقع هیچ تغییری نسبت به برنامه های موبایل نکردن و به قول معروف کش اومدن تا با سایز بزرگ صفحه تطابق پیدا کنند.
بیشتر تبلیغاتی هم که بر علیه آیپد میشه ضعف های ظاهری توی مشخصات بلااستفاده (فرکانس سی پی یو، مگاپیکسل دوربین، پورت USB و...) هست.

hamidrezavictor
17-03-2012, 16:23
جدی میگی و یا مسخره میکنی:2:
تناقض توی حرفهای شما موج میزنه
اولا بگید در چه زمینه ایی و با چه قیمتی حدودا چون مثلا در زمینه موسیقی135 دلار قیمت یک نرم افزار حرفه ای هستش که البته قیمتهای پایینتر هم داره 35 دلاری :31:یا مثلا نرم افزار مخصوص عیب یابی و تعمیر خودرو میخوای و یا نرم افزاری برای چک کردن هواپیما برای پرواز! و با همین فوتوشاب هم هستش و...
دوما یا شما اینقدر پولدارید که میتونید چند هزار دلار نرم افزار حرفه ای الکی و بدون کار کردن باهاش مثل ویندوز بریزی پس خوش به حالت:31:
و یا میخوای جیلبریک کنی:27:که در اونصورت دیگه محدودیتی ندارید:21:
سوما شاید بخوای همه را رایگان بدون جیلبریک بگیری که در سطح شما نرم افزار زیاده برایت البته
یاد یک خاطره افتادم
همسایه ما رفته بود گوشی htc دیزایر خریده بود گفتم چرا ایفون4و یا4s نخریدی؟
گفت محدودیت داره!:18::27:
گفتم چه محدودیتی:18:
گفت نمیشه توش عکس ریخت و گرفت:27: خدایش تا یک هفته فکم درد گرفته بود:18:آخه وقتی ویندوز7 دستگاه را اصلا به عنوان یک دوربین دیجیتال میشناسه:31:و راحترین چیز دیدن عکسهای آیپد در pc و ریختنشونه که بدون آیتونز هم میشود دید
در ضمن خیلی از فرومهای به اصطلاح مخصوص آیفون را دیدم که مدیراشون فقط دارند از بی اطلاعی کاربرا کمال سوء استفاده را میگند مثلا برای sms زدن حتما جیلبریک کن:18:هیچ راهی نداری جز اینکه پول بدی و...:27: در حالی که بدون جیلبریک هم میشود با نرم افزار رایگان
برای همین جایی که اسمی از جیلبریک بیاد من نیستم:31: معنی نداره وقتی هنوز نمیدونند چه کارهایی را بدون جیلبریک میتونی انجام بدی بیای و اعصابت را در درجه اول و دستگاه را در درجه دوم خورد کنی که چی؟بعضیها پول ازجیلبریک شما در بیارند:2:
در ضمن چند وقت پیش ویندوز را عوض کردم و تمام نرم افزارهام هستش هنوز :21:
خیلی راحتتر هم میشه تمام نرم افزار ایپد را بریزی تو pc با save و...البته که بدون جیلبریک
خود من روزهای اول برای طبقه بندی و فولدر بندی عکسها و رمز عبور اختصاصی برای هر عکس و... رفتم یک نرم افزار رایگان چند مگابایتی گرفتم
هر چند سرعت عالی نرم افزار پیشفرض خود آیپد یک چیز دیگه است
نمیدونم این محدودیتها چی هست که فقط اونها که ایپد وایفون و ایپاد تاچ ندارند بهش برخورد میکنند:27: دقیقا کدوم محدودیت :21:
قیمتها هم نترس سامسونگ کپی کار لوح کهکشان :31: و ایپد2 همه جای دنیا یکقیمته و اینجا هم پارت سامسونگ جدید بیاد همون قیمت آیپد2 و بیشتر خواهد بود
رضایت کاربرای دنیا از محصول مهمه که اپل روی 90 درصد و بالاتره

:21: محدودیت ارسال فایل bluetooth .... اها شما ipad گرفتی برای اینکه ماشین تعمیر کنی یا هواپیما بفرستی هوا یا شایدم میخوای بری باهاش ماه :27: من منظورم این برنامه ها نبود :11: برنامه هایی که به درد همه بخوره

---------- Post added at 04:23 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

که اینجوری جوابت رو میدن
الان واسه منم کلی جواب مینویسه

هه هه من سرم درد میکنه برای کل کل :21: دیگه بالاخره میخوام انتخاب کنم این حرفا بهم کمک میکنه

hamidrezavictor
17-03-2012, 16:29
این محدودیت ها که میگید در واقع ضعف خود ما هستند. خیلی از سرویس ها و امکانات اپل نیاز به اینترنت پرسرعت (که حداقل امکانات کشورهای اروپایی و آمریکائیه) دارند، در ضمن تحریم های سیاسی هم به این ضعف ها اضافه کنید.
الان هم به جز آیپد قیمت همه‌ی جنس ها بالا رفته.
تا این لحظه تنها برندی که تونسته استفاده واقعی از تبلت رو واسه کاربرها فراهم کنه اپل بوده. چندصدهزار برنامه توی فروشگاه اپل هست که فقط و فقط مخصوص تبلت نوشته شده. ولی توی سیستم عامل ها و برندهای دیگه توجهی به این موضوع مهم نشده و علاوه بر اینکه تعداد برنامه های مخصوص تبلت خیلی کمه، همون تعداد برنامه های تبلت هم در واقع هیچ تغییری نسبت به برنامه های موبایل نکردن و به قول معروف کش اومدن تا با سایز بزرگ صفحه تطابق پیدا کنند.
بیشتر تبلیغاتی هم که بر علیه آیپد میشه ضعف های ظاهری توی مشخصات بلااستفاده (فرکانس سی پی یو، مگاپیکسل دوربین، پورت USB و...) هست.

خوب منم از همین میترسم دیگه وضع اینترنتم که اینجوری... این فروشنده ها هم که جای صحبت نداره... عزیز من تو بگو چند میلیون برنامه وقتی به کار ادم نمیاد خوب به چه دردی میخوره :41: اتفاقا اینا که گفتین ضعف نیست به نظر من...

*Ali*
17-03-2012, 17:08
خوب منم از همین میترسم دیگه وضع اینترنتم که اینجوری... این فروشنده ها هم که جای صحبت نداره... عزیز من تو بگو چند میلیون برنامه وقتی به کار ادم نمیاد خوب به چه دردی میخوره اتفاقا اینا که گفتین ضعف نیست به نظر من...

هر کدوم رو که بهتر دونستید بگیرید. به هر حال واقعیت همینه و محدودیت هایی که ما برای آیپد میشماریم مثل پورت USB و ارسال فایل با Bluetooth رو همه جای دنیا دارن باهاش کنار میان چون اصلا نیازی بهش ندارند. بحث قیمت هم که خودتون بهتر میدونید که مسائل سیاسی و اقتصادی زیادی پشتش نفهته هست :دی.
میشه مثال بزنید کدوم برنامه آیپد به کار آدم نمیاد؟

hamidrezavictor
17-03-2012, 17:21
هر کدوم رو که بهتر دونستید بگیرید. به هر حال واقعیت همینه و محدودیت هایی که ما برای آیپد میشماریم مثل پورت USB و ارسال فایل با Bluetooth رو همه جای دنیا دارن باهاش کنار میان چون اصلا نیازی بهش ندارند. بحث قیمت هم که خودتون بهتر میدونید که مسائل سیاسی و اقتصادی زیادی پشتش نفهته هست :دی.
میشه مثال بزنید کدوم برنامه آیپد به کار آدم نمیاد؟

سلام ممنون از اینکه بدون تعصب جواب میدین و با احترام :11: اگه برنامه میخواست به کار کسی نیاد که ساخته نمیشد من منظورم این بود که همش که به کارمون نمیاد فقط ما از تعداد محدودیش استفاده میکنیم که بقیه سیستم عامل ها هم داره... بیشتر استفاده ی من وبگردی . سایت اجتماعی . موزیک . بازی و ... که تبلتای دیگه هم نیاز منو برطرف میکنن... حالا شما یک برنامه بگو ios داشته باشه android نداشته باشه که خیلی برای شما مهمه :20: همین htc hd7 که bluetooth نداره دیگه کی میره بخره :41: راستی از طریق wireless هم نمیشه فایل به اشتراک گذاشت یا انتقال داد؟؟؟؟

millad1388
17-03-2012, 17:42
که اینجوری جوابت رو میدن
الان واسه منم کلی جواب مینویسهتعصب کجا بود :18:آخه نیست که نوشتن زحمت نداره!فکر کردن نداره!وقت تلف کردن نداره!
جوابت یک خطه با ایپدکار کن تا تفاوت را احساس کنی:21:

:21: محدودیت ارسال فایل bluetooth .... اها شما ipad گرفتی برای اینکه ماشین تعمیر کنی یا هواپیما بفرستی هوا یا شایدم میخوای بری باهاش ماه :27: من منظورم این برنامه ها نبود :11: برنامه هایی که به درد همه بخوره
گفتم که رایگان زیاد داره برات تو هر سبک :31: رایگانم هستش:21: یکسر به app store هم بزنی بد نیستش 58گیگابایت نرم افزار رایگان بریز اصلا:21:بلوتوث کوفتی که مفت نمی ارزه:27:وقتی با WIFI انتقال میدی چرا با بلوتوث آخه:27:
---------- Post added at 04:23 PM ---------- Previous post was at 04:19 PM ----------

هه هه من سرم درد میکنه برای کل کل :21: دیگه بالاخره میخوام انتخاب کنم این حرفا بهم کمک میکنه
آره گفتی و منم باور کردم:31:نیست که تبلت 7.7 اینچی را با نصف مساحت کاملا میشه با یک 9.7 اینچی مقایسه کردش:27:
یا یک تبلت 200 دلاری را با 400 دلاری:27:
اگه تبلت میخوای برای همه کار برو آیپد بگیر ولی برای تفریح و وهزینه کم برو تبلت کیندل فایر را برای آمازون بگیر
برای برنامه نویسی هم برو ASUS بگیر:31:
اون موقع که من ایپد2 خریدم قیمت سامسونگ حتی گرانتر هم بودش:31: منتها اونقدر اندروید تعصبی بی تفکر داره که میرفتند میخریدند
اگه من میدونستم قیمت دست دوم اون هم جنسی مثل اپل که دست دوم ایپد را 60 دلار بدی فروشگاه اپل برات نو تحویل میده:21: اونقدر تو ایران اختلاف داره میرفتم دست دوم میخریدم:18: نو و دست دوم ایپد 100 هزار تومان هم اختلافش باشه چون آنچنان فرقی ندارند دست دومش ارزش بیشتری داره
ایپد جدید را هم چند ماه دیگه سر فرصت با افت قیمت چند صد هزارتومانی نو + چند صد هزار تومانی دست دوم میخرم:31:کلا اندازه یک ps3 صرفه جویی میشه:31:

خوب منم از همین میترسم دیگه وضع اینترنتم که اینجوری... این فروشنده ها هم که جای صحبت نداره... عزیز من تو بگو چند میلیون برنامه وقتی به کار ادم نمیاد خوب به چه دردی میخوره اتفاقا اینا که گفتین ضعف نیست به نظر من...
ضعف اندروید اینه که هر نرم افزاری که میریزی باید کل بدنت بلرزه که ای وای ویروس نباشه:13:
تو ایپد اصلا ویروسی نداره
ضعف اندروید اینه که با انتی ویروس و فایروال و... که سیستم را هم فوق العاده کند میکنه هم در امون نباشی
درios سیستم همیشه سرحال و مثل روز اول هستش
ضعف اندروید اینه که صدتا فروشگاه داره با مجموع یکصدم نرم افزار پولی و یکهزارم نرم افزار مجانی و اکثر برنامه ها هم پولی هستش :27:
ولی تو ios یک فروشگاه با این عظمت و تعداد چند هزار نرم افزار رایگان برای هر رده و...
ضعف یعنی تاخیر زیاد توی کشیدن یک خط ساده در اندروید
در ios تفاوتی با یک تخته نقاشی ندارد
:5:ضعف یعنی اندروید :5:تا شما با جستجو برای مشکلاتش به گوگل غیر مستقیم کمک کنی :13: پس هیچ وقت اندروید کامل و بدون ایراد و مشکل نخواهد شد
اپل نمیاد رو اعداد کار کنه و مخ مشتری را بزنه بعدش هم...
همین دوربین 5 مگاپیکسلی بسیار بهتر از خیلی از 8 مگاپیکسلیها کیفیت داره و جزو کیفیت بهترین 8 مگاپیکسلی میشود
دوربین ایپد2 من 0.7 مگاپیکسل بیشتر نیست :31: اگر به اعداد بود که کیفیتش میشد برای 2001 که!ولی تو نور کیفیتی در حد 3 مگاپیکسل از بیشتر تبلتهای دیگه داره
زمان تاخیر صفحه نمایشش چندین برابر بهتره
تاچش اونقدر قویه که با محافظ با بیشترین قطر و 2 برگ دستمال کاغذی روش هم بهتر از از رقیبانش میگیرد
سرعت اونقدر بالا است که اصلا حس نمیکنی کاری در حال پردازش است! و انگار یک کار طبیعی در حال انجامه .
اونقدر کار کردن باهاش راحته که از بچه 5 سال پاینتر بگیر تا ادم دم مرگ هم میتونه باهاش کار کنه
تفاوت سیستم عاملی که ios با اندروید تفاوت مرگ و زندگیه
من که 1000 برابر لبتاپ لذت میبرم و دیگه اصلا اعصاب کار کردن با وسایل اشغالی مثل لبتاپ را هم ندارم حالا خود اپل هم مک بوک ایر داره ولی من تبلت آیپد را به مک بوک ایر هم ترجیح میدم 10 برابر
اگه ایران فروشگاه اپل داشت که دیگه هیچ غمی نداشتیم منتها انگار حتما باید 5 ماه از معرفی بگذره تا قیمتها حقیقی بشود متاسفانه:41: و در بدو ورود ارث باباشون را هم روش میکشند و می دهند بدبختانه:41: سعی کنیم انقدر جملات منفی نگیم:31:با خودمم اول از همه:31:
مثلا بگیم خوش به حالمون که 5 ماه دیرتر از همه جا میخریم:18::31::2:

emadpumad
17-03-2012, 17:44
با کمال احترام
کل کل ممنوع

*Ali*
17-03-2012, 17:58
سلام ممنون از اینکه بدون تعصب جواب میدین و با احترام :11: اگه برنامه میخواست به کار کسی نیاد که ساخته نمیشد من منظورم این بود که همش که به کارمون نمیاد فقط ما از تعداد محدودیش استفاده میکنیم که بقیه سیستم عامل ها هم داره... بیشتر استفاده ی من وبگردی . سایت اجتماعی . موزیک . بازی و ... که تبلتای دیگه هم نیاز منو برطرف میکنن... حالا شما یک برنامه بگو ios داشته باشه android نداشته باشه که خیلی برای شما مهمه :20: همین htc hd7 که bluetooth نداره دیگه کی میره بخره :41: راستی از طریق wireless هم نمیشه فایل به اشتراک گذاشت یا انتقال داد؟؟؟؟

این 4 موردی که شما اشاره کردید از روز اول جزء اهداف ساخت آیپد بودند:

و iOS بهتر از هر سیستم عامل دیگه ای روی تبلت این نیازها رو برطرف میکنه. مثلا در مورد توییتر، این نسخه اندروید هست:

و این هم نسخه iOS:
قضاوتش با خودتون! :20:
از لحاظ بازی که از قدیم الایام، iOS حرف اول رو میزنه. تفاوت به حدیه که بسیاری از توسعه دهندگان و شرکتهای بازی سازی محصولاتشون رو یا فقط برای iOS ارائه میدن یا بعد از چندین ماه اختلاف، نسخه اندروید رو منتشر میکنند.
انتقال فایل از طریق Bluetooth با جیلبریک کردن دستگاه ممکن هست. ولی در حالت عادی امکان انجام این کار نیست.
این که میگید تبلتهای دیگه نیاز شما رو برطرف میکنند درست نیست. ممکنه از لحاظ ظاهری بقیه هم این امکانات رو داشته باشن ولی مهم ترین مسئله کیفیت ارائه هست.

hamidrezavictor
17-03-2012, 18:11
با کمال احترام
کل کل ممنوع

شوخی بود :31:

Farshid72
17-03-2012, 18:22
انتقال فایل از طریق بلوتوث برای خیلیا اصلا مهم نیست و حتی در صورت جیلبریک شدن سیستم هم باز درصد بالایی از افراد هستن که استفاده خاصی از بلوتوث نمیکنن مگر در صورت لزوم که برنامه ای لازمش داشته باشه
در کل اپل بیسش رو این نیست که برای شما دستگاهی رو بسازه که دورش پر سوراخ باشه ک شما هر دستگاه دیگه ای رو دیدید بتونید بهش وصل کنید
بنظر من حتی بیشتر سوراخ های کنونی(((شاید آوردن اسم سوراخ بجای پورت مناسب نباشه))) اپل میتونست یه سری سیستم های جامع مثل WIDI قرار بده تا هم در هزینه و هم در شیل بودن ظاهر صرفه جویی بشه
بهر حال همیشه اپل سعی کرده که به نوعی متمایز باشه از بقیه و یه نکته ی دیگه ای که مد نظر هست شاید در طول یه مدت خاص یه کمپانی مدل های مختلفی از یه سیستم رو ارائه بده ولی همیشه میبینیم که سالی چند تا لپ تاپ 1 دونه گوشی و 1 تبلت و .... همه رو اگه ببینید میبینید که محدود هستن و این نشون میده که اپل داره به کیفیت محصول ک میکنه نه به کمیت و پر کردن بازار
دو سه سال پیش ارزون ترین لپ تاپ های بازار لپ تاپ های سونی بود و الان گرونترین ها ماله سونی هستش
یه زمانی هیچکی اپل نمیخرید و یادمه من 800 تومن دادم سری دومی که N95 وارد بازار شد من خریدمش و همون موقع از برند اپل هم محصولاتی تو اار بود مثل 3g ولی هیچ فروشنده ای اونو تو دسترس و جلو مشتری نمیگذاشت تو همه دنیا همینجور بود و تکنولوی تو دست عده ی معدودی بود
برای همین استیو اومد apple store رو زد و امکان امتحان کردن محصولات رو هم فراهم کرد حتی اگه قصد خرید نداشته باشید
این شد که اپل به اوج رسید و تو اوج موند ون کیفیت رو مد نظر قرار داد
.
.
به اوج رسیدن کار مشکلی نیست...تو اوج موندن مشکله
.
اپل هر چیزی ارائه میده باید حساب شده باشه تا بتونه تو اوج بمونه وگرنه 1 خطای کوچیک میتونه اپل رو پرت کنه به اعماق
امید میره در اینده ای نزدیک شرکت های دیگه هم وارد بازار بشن که تبلت تولید کنن ولی نه با سیستم عامل های اندروید یا ویندوز بلکه با سیستم عامل ios
فک میکنم اپل به جایی برسه که کارش فروش تکنولوی باشه بجای اینک خودش مستقیم در عرصه رقابت دخیل باشه
ثل شرکت های تولید کننده پردازنده و گرافیک

hamidrezavictor
17-03-2012, 18:33
از همه ممنون که وقت گذاشتین و جواب دادین :11:

Stream
18-03-2012, 02:39
امید میره در اینده ای نزدیک شرکت های دیگه هم وارد بازار بشن که تبلت تولید کنن ولی نه با سیستم عامل های اندروید یا ویندوز بلکه با سیستم عامل ios
فک میکنم اپل به جایی برسه که کارش فروش تکنولوی باشه بجای اینک خودش مستقیم در عرصه رقابت دخیل باشه
ثل شرکت های تولید کننده پردازنده و گرافیک

کلا یکی از دلایل موفقیت (= پول در آوردن) اپل اینه که هیچ وقت این کار رو نمی کنه. از دید اپل نرم افزار (OS X, iOS, ...) وسیله ایه برای فروش سخت افزارهاشون و این کاریه که ایده آل انجام می دن (نرم افزارهایی که کاملا ایده آل سخت افزارشونه). به قول استیو جابز از Alan Key:

People who are really serious about software should make their own hardware

لایسنس کردن نرم افزار برای سخت افزار سایرین راه سود ده ای نیست، همونطور که الان گوگل از اندروید سودی کسب نمی کنه و حاشیه سود مایکروسافت از ویندوز هم در سال های اخیر پایین اومده (الان مایکروسافت از فروش Xbox 360 و Kinect بیشتر از فروش ویندوز سود کسب می کنه). در حقیقت حاشیه سود اپل و اینه الان داره با 9 درصد سهم فروش موبایل دنیا، 75 درصد از سهم سود دنیا از موبایل رو می بره نشون می ده چرا این مدل موفق ترین مدل فعلی صنعته.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینکه اپل جایگاه مستقیم خودش در عرضه محصولات رو هم به سایرین بده هیچ وقت اتفاق نمی افته. اپل به همه یاد داد که هر چقدر پشت صحنه قطعات اولیه و نرم افزار و IP درست کنی در نهایت سود اساسی (درآمد، ذهنیت کاربرها، محبوبیت برند و نفوذ در دنیا) رو اون کسی می بره که محصول نهایی رو تحویل کاربرها می ده. خیلی ها دوست دارن اپل تبدیل به یه مایکروسافت جدید بشه، ولی این اتفاق نمی افته.

Farshid72
18-03-2012, 12:38
چرا این مدل موفق ترین مدل فعلی صنعته.
1 سوال دارم
شما چه چیزی رو ملاک قرار میدید برای خرید یه گوشی موبایل ؟
قیمت ؟ امکانات ارقام نوشته شده تو detail کالا و یا ریزومه طولانی یه دستگاه یا نه !!! آیا شما نیازخودتونو میسنجید و دستگاهتونو انتخاب میکنید ؟؟؟
فک میکنی اون اون 9% چجوری شده 75% واقعا فک میکنی این مه آدم که دارن محصولات اپل رو میخرن آیا فک کردی وقتی دقیقه ای 99 تا آیپد فروش میره!!!(((این عدد توی کریسمس اتفاق افتاد))) آیا همه دستاه های فروش رفته واقعا نیاز کاربرا بودن ؟؟؟
خیلی هستن مک بوک دارن ولی اون جوری که از سیستم عامل مایکروسافت سر دریارن بلد نیستن با اون کار کنن و صرفا جهت لوگو و ظاهرش اونو خریدن
بهتره برگردیم به همون زمانی که اپل تبلیغاتشو برای کالاهاش در سطح کلان اعلام نکرده بود آیا اون موقع هدف از خرید کاربری بود یا ظاهرش ؟؟ تا همین چند سال پیش تو ایران هیچکی اپل رو نمیخرید چرا ؟؟؟ همه میگفتم بدرد تو نمیخوره و امکاناتش بیشتر از اون چیزی هست که تو نیاز داری ولی الان طرف رفته خریده در حد یه n73 nokia هم ازش استفاده نمیکنه
من فک میکنم تنها 40 50 درضد از 75% کاربردی هستش و بقیه بخاطر طراحی و قیمتش هستش!!!
دقت کردی prime asus چه قیمتی داره ولی ipad 2 با ثبات چه قیمتی رو برای خودش ثبت کرده ؟
یکی از دلایل موفقیت اپل رو میتونم ربط بدم به همین قیمت محصولاتش
براستی اگه شرکت اپل سیستم عامل ios رو نداشت چه اتفاقی بر سر این سهم فروش ها میومد ؟!!
تصور من اینه حتی اگه ios و بازه ی بزرگ نرم افزاری نبود باز هم اپل بواسطه قیمت و تعصب بی جهت برخی طرفداراش شاید عدد 75% برای گوشی بوجود نمیاومد ولی عدد بدست اومده زیر 45 یا 50 % هم نمیومد
مثال بارزش :
rim-blackberry

اینکه اپل جایگاه مستقیم خودش در عرضه محصولات رو هم به سایرین بده هیچ وقت اتفاق نمی افته. اپل به همه یاد داد که هر چقدر پشت صحنه قطعات اولیه و نرم افزار و IP درست کنی در نهایت سود اساسی (درآمد، ذهنیت کاربرها، محبوبیت برند و نفوذ در دنیا) رو اون کسی می بره که محصول نهایی رو تحویل کاربرها می ده.
کمی تا قسمتی ابری پاسخش رو تو قسمت بالا دادم
ولی منظورتون رو از اینکه کسی برندس که محصول نهایی رو به دست کاربر میده متوجه نمیشم!!
اپل یعنی :
سخت افزار+نرم افزار
برای خیلی های خود سیستم عامل مهمه که اگه این سیستم عامل روی یه تبلت شرکت ایسوس باشه یا یه پلی بوک فرقی براشون نداره و بهتر هم هست چون ارزونتره
برای عده ای دیگه سخت افزار و ظاهرش مهمه...خیلیایی که اگ بپرسی نمیتونن 2 دقیقه راجب ios حرف بزنن
میگی نه ؟؟!!! یه نگاهی به دور و بر خودت بنداز
.
.

خیلی ها دوست دارن اپل تبدیل به یه مایکروسافت جدید بشه، ولی این اتفاق نمی افته.
با حرفت یعنی اینکه ios رو پورت کنن برای سیستم عامل های دیگه اپل ضرر میکنه موافقم ولی آیا فک کردی تنها اپل قادر هستش این کارو بکنه ؟؟؟
developer ها ios رو برای تبلت 3.5 اینچی نوکیا یعنی n900 پورت کردن ولی به دلیل پایین بودن میزان رم این گوشی خیلی قفل میکرده
پس پورت کردنش زیادم کار مشکلی نیست...البته خب در طی این مسیر ممکنه بسیاری از این کارایی های این سیستم عامل از بین بره ولی نه همشون
طرف وقتی گوشی آیفنشو روش کرده بدلیل چسب روی صفحه نمایشش تصویر یخورده زرد رنگ نشون داده میشده و کل این روما پر شده بود از طرح این سوالات که این مشکل چیه
واقعا اگه کسی سررشته داشته باشه و بدونه چی داره میخره و برای چی هیچوقت همچین سوالاتی نمیشد!!!
چه نتیجه ای میگیرید از این سوالات ؟!

millad1388
18-03-2012, 13:55
اپل تو بعضی محصولات اصلا سود نمیکنه
:5:نمونه آیپاد تاچ هستش:5:
الان هیچ شرکتی نیست که تبلتش ارزونتر از آیپد جدید در بیاد
تبلت آیپد2 با 400 دلار هم ارزانتر و هم قیمت تبلتهای دیگر اون رده هستش
بهتره این توهم گران بودن محصولات اپل را دور بریزیم
آخه یک کامپیوتر جیبی مثل ایپاد تاچ نسل چهارم 200 دلاره با صفحه نمایش رتینا و چیپ a4 و...
سود اصلی اپل روی آیفون هست و علتشم نبود رقیب هست. و شرکتهای دیگه نفهمیدن چطور باید گوشی زد
اون lg از همه خنده دارتر گوشی زده با نسبت 3به4:27: با قطر صفحه نمایش 5 اینچ:18::27: یادمه قبل از اومدن ایپد دل یک تبلت با نسبت 16 به9 و قطر صفجه نمایش 5 اینچ داده بود
هنوز نفهمیدن گوشی با صفحه نمایش بزرگتر از 4 اینچ نزنند
اونوقت توقع دارند محصول بدون ایراد هم بدهند
اون از موتورولا که تبلتش زوم از ایپد هم گرونتر بود:18:با اشغالترین کیفیت صفحه نمایش که پنل 4 بیت برای هر رنگ بود
asus هم به خاطر جایی که شرکتش هست معمولا قیمتهاش پایینتره تا سامسونگ و...

*Ali*
18-03-2012, 14:58
آیا همه دستاه های فروش رفته واقعا نیاز کاربرا بودن ؟؟؟
اگه نیاز کاربرا نبودن پس واسه چی خریده شدند؟

خیلی هستن مک بوک دارن ولی اون جوری که از سیستم عامل مایکروسافت سر دریارن بلد نیستن با اون کار کنن و صرفا جهت لوگو و ظاهرش اونو خریدن
این حرف صرفاً توی ایران درسته و حقیقت داره. شما بقیه جاهای دنیا رو دیدید؟ خیلی از دانشجوها و دانش آموزا، مدیرها و ... مک بوک ها رو به جای نوت بوک ویندوزی میخرن و کاملاً خریدشون از روی منطق هست. حتی دولوپرهای گوگل هم کاراشونو با مک بوک ارائه میکنن !!! وگرنه سیستم عامل مک اصلا به اندازه ویندوز پیچیدگی نداره که لازم باشه سردر بیاری تا بتونی باهاش کار کنی.

همه میگفتم بدرد تو نمیخوره و امکاناتش بیشتر از اون چیزی هست که تو نیاز داری ولی الان طرف رفته خریده در حد یه n73 nokia هم ازش استفاده نمیکنه
دقیقاً برعکس. نگاهی به فرکانس پردازنده، مقدار رم، پورت های جانبی بلااستفاده، دوربین با مگاپیکسل نجومی و ... توی تبلت ها و گوشی های برندهای دیگه بندازید متوجه خواهید شد که آیا اپل امکانات کاربردی و مورد نیاز رو قرار میده یا بقیه.

من فک میکنم تنها 40 50 درضد از 75% کاربردی هستش و بقیه بخاطر طراحی و قیمتش هستش!!!

خب اشتباه فکر میکنید :دی.

براستی اگه شرکت اپل سیستم عامل ios رو نداشت چه اتفاقی بر سر این سهم فروش ها میومد ؟!!

اپل موفقیتش رو مدیون همه چیزشه نه صرفاً سیستم عامل یا طراحی یا مدیرش! رمز موفقیت اپل این بود که سعی کرد توی هر چیزی که وارد میشه بهترین و لذت بخش ترین تجربه ممکن رو ارائه بده.

برای عده ای دیگه سخت افزار و ظاهرش مهمه...خیلیایی که اگ بپرسی نمیتونن 2 دقیقه راجب ios حرف بزنن
میگی نه ؟؟!!! یه نگاهی به دور و بر خودت بنداز
هیچ قانونی نگفته که همه کاربرا باید خوره و گیک باشن!!! شاید بعضیا سهمشون از آیفون و آیپد و هر وسیله دیجیتالی دیگه یه عکس گرفتن و فرستادن برای دوستانشون باشه، یا بازی کردن و فیلم دیدن و هر کار ساده دیگه. هیچ کس (یا حداقل اپل) کاربرش رو مجبور نمیکنه که تو تمام جزئیات دستگاهش وارد بشه.

Farshid72
18-03-2012, 15:49
اگه نیاز کاربرا نبودن پس واسه چی خریده شدند؟

ببین دوسته عزیز سیستم های متن باز در عین سادگی پیچیدگی های خودشو داره
سیستم های متن باز صرفا بدرد اهلش میخوره البته این به این معنی نیستش که یه شخص معمولی نمیتونه از اون استفاده کنه
من از ubuntu استفاده تخصصی نمیکنم بلکه برای انتقال اطلاعات ازش استفاده میکنم چون سرعت بالایی داره
این سیستم ها به دلیل کار کردن با هسته نرم افزار سرعت شگفت انگیزی نصب به سیستم عامل های غیر متن باز دارن ارائه میدن
من هم لزومی نمیبینم که شخص باید خوره ی این جور سیستم ها باشه تا بتونه ازش استفاده کنه
ایران با سایر مناطق فرق داره...یادمه تو همین فروم بحث کردم که افراد میتونن به جای اینکه آیپد 2 سیم کارت خور بگیرن بدون سیم کارت بگیرن و اینترنت 3g رو از روی گوشی خودشون شیر کنن روی آیپد و اینطوری در هزینه ها صرفه جویی شده
این حرف من از نظر یه متخصص یا هر فرد عادی که تو کشوری چون امریکا یا کانادا داره زندگی میکنه منطقیه ولی توهمین فروم سیل حرف ها مبتنی بر اینکه شما که دارید پول میدید خب یه 3g شو بگیرید دیگه
تو کشور های دیگه قبل از خرید هر چیزی چه یه بازی کامپیوتری چه یه دستگاه تبلت اول شخص باید به یک سری سوالات پاسخ بده :
چرا باید آیپد بگیرم ؟
چرا تبلت های دیگه نه ؟
آیا لزوما من باید آیپد 2 خودمو با نسل بعدی عوض کنم ؟
چه رنگی بگیرم ؟ چرا ؟
چه حجمی بگیرم چرا ؟ طرف کار خاصی با یپدش نمیکنه و 8 گیگ فضا براش بسه رفته 32 گیگ خریده!!!(((البته تو ایران)))
پاسخ همه این سوالات گاها باید به کمک یه متخصص یا یه روانشناس باشه و شخص تو کشور های غربی هم این کارو انجام میده چون برای پولش و خودش ارزش قائله و باید دلایل منطقی باشه نه اینکه صرفا اعلام کنه چون همه آیپد دارن یا چون همه دارن میگن آیپد نه تبلت یا اینکه من بر حسب سلیقه از تبلت اندرویدی بدم میاد

این حرف صرفاً توی ایران درسته و حقیقت داره. شما بقیه جاهای دنیا رو دیدید؟ خیلی از دانشجوها و دانش آموزا، مدیرها و ... مک بوک ها رو به جای نوت بوک ویندوزی میخرن و کاملاً خریدشون از روی منطق هست. حتی دولوپرهای گوگل هم کاراشونو با مک بوک ارائه میکنن !!! وگرنه سیستم عامل مک اصلا به اندازه ویندوز پیچیدگی نداره که لازم باشه سردر بیاری تا بتونی باهاش کار کنی.

جوابشو در بالا دادم

دقیقاً برعکس. نگاهی به فرکانس پردازنده، مقدار رم، پورت های جانبی بلااستفاده، دوربین با مگاپیکسل نجومی و ... توی تبلت ها و گوشی های برندهای دیگه بندازید متوجه خواهید شد که آیا اپل امکانات کاربردی و مورد نیاز رو قرار میده یا بقیه.

خب اشتباه فکر میکنید :دی.
اینجارو تقریبا باهاتون موافقم
چون ما اگه به رزولوشن ی عکس که با دوربین 3 مگا پیکسل بندازیم میبینیم که ultra FHD هستش!!!

اپل موفقیتش رو مدیون همه چیزشه نه صرفاً سیستم عامل یا طراحی یا مدیرش! رمز موفقیت اپل این بود که سعی کرد توی هر چیزی که وارد میشه بهترین و لذت بخش ترین تجربه ممکن رو ارائه بده.
موفقیت اصلی رو سیستم عاملش میدونم چون اگه روی همون تبلت اندروید بریزیم هیچکی نگاش نمیکنه!!!
شما فک کن اپل prime رو زده با سیستم عامل ios و ایسوس ipad 3 رو زده با سیستم عامل اندروید
کدوم رو انتخاب میکردید ؟

هیچ قانونی نگفته که همه کاربرا باید خوره و گیک باشن!!! شاید بعضیا سهمشون از آیفون و آیپد و هر وسیله دیجیتالی دیگه یه عکس گرفتن و فرستادن برای دوستانشون باشه، یا بازی کردن و فیلم دیدن و هر کار ساده دیگه. هیچ کس (یا حداقل اپل) کاربرش رو مجبور نمیکنه که تو تمام جزئیات دستگاهش وارد بشه.

من اگه iphone 4s 64gb بگیرم و همچین استفاده ای کنم ازش...عقل شما چی میگه ؟؟؟
یه متخصص چی میگه ؟
واقعا این مقدار حافظه این امکانات ((جنبه مادی رو هم اصلا در نظر نگیرید-- چند خیلی مهمه)) آیا صرفا برای بازی کردن مناسبه ؟
متاسفانه ما همه چیزو داریم غاتی میکنیم
آیپد کنسول نیست..آیپد یک تبلت هست
آیپد گوشی نیست...آیپد تبلت هست
آِیپد خیلی چرا نیست...بلکه یه تبلت هست
اگه بازی میشه برای سرگرمی هستش...برای اینه که شما 1 ساعت فری هستی پس باهاش برو یخورده ANGRY BIRD یخورده CUT THE ROPE بازی کن
تبلت برای خوندن نوشتن دروس میتونه باشه
خب ممکنه کسی بگه این کارارو با EBOOK READER هم میشه انجام داد ولی تبلت
برای دیدن فیلم های اموزشی میتونه باشه
برای کاراهای علمی و همینطور سخنرانی میتونه باشه
شما با سیستم قدرتمند خونگیتون نرم افزار ها و پروژه ها رو مینویسید ویا میسازید...بوسیله لپ تاپتون اونو به مسئولتون نشون میدید... و بوسیله تبلتتون در مراسم دفاعیه از اون پروژه دفاع میکنید
در این پروسه به ترتیب میبینید که مرحله به مرحله از کارها راحت تر میشه...ول گستردگی نرم افزاری دیگه دیده نمیشه..شما تو تبلتتون نمیتونید فایلتونو ادیت کنید و در صورت بروز مشکل باید پروسه رو دوباره انجام بدید
در کل تبلت حس داشتن تکنولوژی همراه البته با گستره ی کمتر رو به شما میده که با گذشت زمان و بوجود اومدن قطعات با معماری وچک و پردازش بیشتر این گستردگی افزایش پیدا میکنه

در مجموع من نمی خوام از تبلت های دیگه دفاع یا اینکه آیپد رو رد کنم
هدفم یاد اوری ماهیت تبلت و همینطور اینکه چه کسی چه چیزی رو نیاز داره هستش
بیس کار همه یکی هستش چون همه تبلت هستن ولی چیزی که یکی رو از دیگری داره متمایز میکنه این نیست که ورژن بلوتوث من 4 هست ولی ماه تبلت تو 2 هست و همینطور این نیست که ماله ویندوزیه یا ماله تو IOS!!!!

من فک میکنم تنها 40 50 درضد از 75% کاربردی هستش و بقیه بخاطر طراحی و قیمتش هستش!!! خب اشتباه فک میکنید
فک نمیکنم در صورت وجود تبلت و PC ولپ تاپ و گوشی نیاز حادی به گوشی جز در موارد بر قراری ارتباط دیگه نیاز خاصی داشته باشه
البته زمانی که تبلت یا لپ تاپ نداشته باشه خب خیلی میتونه کار ساز باشه گوشی ولی در صورت ود تبلت و نوت بوک وشی تنها برای زمانی مورد استفاده قرار میگیره شخص بخواد یه سری اطلاعات که حالا میتونه ورزشی کاری یا هر چیزی دیگه ای باشه رو توسط یه سری APP شیر کنه
مثلا رفته دویده زمان و مسافت رو شیر میکنه روی فیس بوکش

Stream
18-03-2012, 17:54
1 سوال دارم
شما چه چیزی رو ملاک قرار میدید برای خرید یه گوشی موبایل ؟
قیمت ؟ امکانات ارقام نوشته شده تو detail کالا و یا ریزومه طولانی یه دستگاه یا نه !!! آیا شما نیازخودتونو میسنجید و دستگاهتونو انتخاب میکنید ؟؟؟
فک میکنی اون اون 9% چجوری شده 75% واقعا فک میکنی این مه آدم که دارن محصولات اپل رو میخرن آیا فک کردی وقتی دقیقه ای 99 تا آیپد فروش میره!!!(((این عدد توی کریسمس اتفاق افتاد))) آیا همه دستاه های فروش رفته واقعا نیاز کاربرا بودن ؟؟؟
بهتره برگردیم به همون زمانی که اپل تبلیغاتشو برای کالاهاش در سطح کلان اعلام نکرده بود آیا اون موقع هدف از خرید کاربری بود یا ظاهرش ؟؟ تا همین چند سال پیش تو ایران هیچکی اپل رو نمیخرید چرا ؟؟؟ همه میگفتم بدرد تو نمیخوره و امکاناتش بیشتر از اون چیزی هست که تو نیاز داری ولی الان طرف رفته خریده در حد یه n73 nokia هم ازش استفاده نمیکنه
دقت کردی prime asus چه قیمتی داره ولی ipad 2 با ثبات چه قیمتی رو برای خودش ثبت کرده ؟
یکی از دلایل موفقیت اپل رو میتونم ربط بدم به همین قیمت محصولاتش
تصور من اینه حتی اگه ios و بازه ی بزرگ نرم افزاری نبود باز هم اپل بواسطه قیمت و تعصب بی جهت برخی طرفداراش شاید عدد 75% برای گوشی بوجود نمیاومد ولی عدد بدست اومده زیر 45 یا 50 % هم نمیومد
مثال بارزش :
rim-blackberry

فرشید جان فکر می کنم اصلا متوجه صحبت من نشدی... اون 75 درصد سهم بازار نبود که بگیم چند درصدش از کجا و به خاطر چی آیفون خریدن، سهم اپل از سود عاید شده از صنعت موبایل بود که اپل با فروش 9 درصد موبایل های دنیا، داره 75 درصد سود موجود در صنعت موبایل دنیا رو می کنه که نشون می ده این مدل بیزنسی که پیش گرفته (یکی کردن سخت افزار و نرم افزار در محصولات و عدم لایسنس وجه متمایز کننده محصولات - iOS - به بقیه) موفق ترین مدل فعلی صنعت موبایله، چون بیشترین حاشیه سود رو با اختلاف بسیار زیاد داره برای اپل میاره.

اگه اپل iOS رو نداشت مسلما به اینجا نمی سرید، iOS وجه متمایز کننده اصلی محصولات (سخت افزار) اپل از سایرینه و با لایسنس کردنش اپل مهمترین برگ برنده اش رو از دست می ده. :20: برای همینه که گفتم این اتفاق نمی افته. دوباره به جمله قبلی من دقت کن:
از دید اپل نرم افزار (OS X, iOS, ...) وسیله ایه برای فروش سخت افزارهاشون.

کمی تا قسمتی ابری پاسخش رو تو قسمت بالا دادم
ولی منظورتون رو از اینکه کسی برندس که محصول نهایی رو به دست کاربر میده متوجه نمیشم!!
اپل یعنی :
سخت افزار+نرم افزار
برای خیلی های خود سیستم عامل مهمه که اگه این سیستم عامل روی یه تبلت شرکت ایسوس باشه یا یه پلی بوک فرقی براشون نداره و بهتر هم هست چون ارزونتره
میگی نه ؟؟!!! یه نگاهی به دور و بر خودت بندازبرنده کسیه که سود رو می کنه و بیشترین سود رو کسی می کنه که محصولی رو در نهایت تحویل مشتری می ده. فرضا اگه اپل iOS رو لایسنس می کرد به ASUS و الان تبلت های ASUS با iOS رو می دیدیم چه سودی برای اپل داشت؟ هیچی، 7-8 دلار حق لایسنس که یک بیستم میزان سود فعلی هم نیست و اون 19/20 باقیمونده رو ASUS و اپراتور و ... می کردن. صحبت های شما دقیقا تاییدیه بر مطالبی که گفتم، کاربر شاید خوشش بیاد iOS رو در یه تبلت 200 دلاری داشته باشه ولی این کار برای اپل سود آور نیست. نمونه اش گوگل که با لایسنس بیشتر از 250 میلیون اندروید اصلا سود قابل توجهی از این راه نداشته.

با حرفت یعنی اینکه ios رو پورت کنن برای سیستم عامل های دیگه اپل ضرر میکنه موافقم ولی آیا فک کردی تنها اپل قادر هستش این کارو بکنه ؟؟؟
developer ها ios رو برای تبلت 3.5 اینچی نوکیا یعنی n900 پورت کردن ولی به دلیل پایین بودن میزان رم این گوشی خیلی قفل میکرده
پس پورت کردنش زیادم کار مشکلی نیست...البته خب در طی این مسیر ممکنه بسیاری از این کارایی های این سیستم عامل از بین بره ولی نه همشونبله! فقط و فقط اپل قادره این کار رو انجام بده. پورت کردنش کار بسیار مشکلیه و هنوز بعد از 5 سال حتی یک مورد پورت موفق و پایدار هم نداشتیم به علاوه این کارها بین عموم کاربرها هیچ طرفداری نداره. کارهایی که جامعه گیک/هکر ها می کنن ارتباطی به تصمیمات استراتژیک کمپانی ها نداره و اون تصمیمات بر اساس اکثریت کاربر ها گرفته میشه.

طرف وقتی گوشی آیفنشو روش کرده بدلیل چسب روی صفحه نمایشش تصویر یخورده زرد رنگ نشون داده میشده و کل این روما پر شده بود از طرح این سوالات که این مشکل چیه
واقعا اگه کسی سررشته داشته باشه و بدونه چی داره میخره و برای چی هیچوقت همچین سوالاتی نمیشد!!!
چه نتیجه ای میگیرید از این سوالات ؟!تنها نتیجه ای که میشه گرفت اینه که فروش سخت افزار به کاربر نهایی با اختلاف بسیار زیاد بیشترین سود رو به همراه داره و اپل در بهترین موقعیت این کار قرار داره و حاشیه سود بی نظیرش تاییدی است بر موفق بودن راه و روششون در این بازار ها. من به هیچ وجه متوجه نمی شم این صحبت ها و دلایل شما چطور می تونه به این نتیجه برسه که اپل iOS رو لایسنس خواهد کرد و رفتن اپل به پشت پرده و واگذار کردن سود آور ترین بخش بزنسش به سایرین چه سودی برای اپل خواهد داشت.

Farshid72
18-03-2012, 18:12
من به هیچ وجه متوجه نمی شم این صحبت ها و دلایل شما چطور می تونه به این نتیجه برسه که اپل iOS رو لایسنس خواهد کرد و رفتن اپل به پشت پرده و واگذار کردن سود آور ترین بخش بزنسش به سایرین چه سودی برای اپل خواهد داشت
اینا دلایلی برای اینکه بم اپل علمش و برگ برندشو میفروشه نبوده و من اینکه اپل ios رو روزی بفروشه بر اساس تاریخ و رکت های دیگه دارم میگم و اینکه سایر شرکت ها هم همینکارو کردن

millad1388
18-03-2012, 18:30
اینا دلایلی برای اینکه بم اپل علمش و برگ برندشو میفروشه نبوده و من اینکه اپل ios رو روزی بفروشه بر اساس تاریخ و رکت های دیگه دارم میگم و اینکه سایر شرکت ها هم همینکارو کردن
فلسفه شما از اول اشتباه بوده چون همونطور که خودتون گفتین فکرکردین
اپل هم مثل بقیه شرکتها است:18: و در نتیجه این فکر غلط توی ذهنتون جا خوش کرده که اپل هم همون رویه را دنبال میکنه:46:
اگر بخواین تو یک پست جامع براتون کاملا شرح میدم چرا ios اینقدر محبوبه و چرا اپل بزرگترین شرکت دنیا شد و اصلا چطور میشود همون روند را پیاده سازی کرد:21: فقط جایش اینجا مناسب نیست:46:

Farshid72
18-03-2012, 18:56
بهر حال باز هم من رمز موفقیت اپل رو تنها در سیستم عاملش میدونم هر چند طراحیش هم تاصیر گذاره ولی نه به اندازه IOS
البته من از پس زمینه فروش تکنولوژی اطلاعات لازم رو ندارم ولی شرکت هایی چون INTERL و AMD و NVIDIA هم دارم با تکثیر تکنولوژیشون و فروشش کسب درامد میکنن
من اپل رو با اینا مقایسه کردم نه با مایکروسافت

Stream
18-03-2012, 19:31

هیچ کس مثل اپل موفق نبوده در این استراتژی.. ولی خب این درسته که سایرین این راه رو پیش گرفتن.

بهر حال باز هم من رمز موفقیت اپل رو تنها در سیستم عاملش میدونم هر چند طراحیش هم تاصیر گذاره ولی نه به اندازه IOS
البته من از پس زمینه فروش تکنولوژی اطلاعات لازم رو ندارم ولی شرکت هایی چون INTERL و AMD و NVIDIA هم دارم با تکثیر تکنولوژیشون و فروشش کسب درامد میکنن
من اپل رو با اینا مقایسه کردم نه با مایکروسافت

مجموع سود اون AMD/NVIDIA در کل سال 2011 تقریبا یک میلیارد دلار بود و اینتل حدود 13 میلیارد، که همگی روی هم از سود یک سه ماهه اپل هم پایین تر بودن. کسب درآمدی که اینها می کنن اصلا قابل قیاس نیست با اپل در حالی که مثلا گستردگی تکنولوژیشون در دنیا بسیار بیشتر از محصولات اپله که اینها باز هم نشون می ده بیزنس اپل بسیار موفقه.

pasia
20-03-2012, 22:44
من حین نصب ورژن 5.1 رو ایپد 2 3g ارور 14 میگیرم ورژن اییونز هم اخرین نسخه است لطفا راهنمایی کنید

zoorg2
23-03-2012, 13:10
یه خبر خوش

ظاهراً اپل دیگه با ایران مشکلی نداره چون از دیروز ارور 1009 رو برای نصب اپ از من نمیگیره.!!!

البته چند روز قبل آمریکا از شرکتهای نرم افزاری و ارائه دهنده سرویسهای اینترنتی مثل ایمیل خواسته بود به ایران سرویس بدن شاید این هم از اون دسته کارها باشه

emadpumad
23-03-2012, 15:20
یه خبر خوش

ظاهراً اپل دیگه با ایران مشکلی نداره چون از دیروز ارور 1009 رو برای نصب اپ از من نمیگیره.!!!

البته چند روز قبل آمریکا از شرکتهای نرم افزاری و ارائه دهنده سرویسهای اینترنتی مثل ایمیل خواسته بود به ایران سرویس بدن شاید این هم از اون دسته کارها باشه
الان بیشتر از 20 روزه که این تصمیم اجرا شده تو فروم هم اطلاع رسانی شد

hike
23-03-2012, 16:35
الان بیشتر از 20 روزه که این تصمیم اجرا شده تو فروم هم اطلاع رسانی شد
در عمل که ارور 1009 تا 2 روز پیش به قوت خودش باقی بود.

zoorg2
23-03-2012, 19:05
یه خبر خوش

نخیر دقیقا یکی دو روزه

من هر روز دانلود دارم.پریروز از بس اذیت شدم رفتم چیز پی ان جدید گرفتم.کجا 20 روزه آقا.خبر کاملا جدیده

به هر حال تبریک به همه

millad1388
24-03-2012, 17:01
نخیر دقیقا یکی دو روزه

من هر روز دانلود دارم.پریروز از بس اذیت شدم رفتم چیز پی ان جدید گرفتم.کجا 20 روزه آقا.خبر کاملا جدیده

به هر حال تبریک به همه
برای من که 20 روز پیش راحت دانلود بود بدون همون :31:بود ولی قبل عید دوباره ارور 1009 را میدهد
شاید برای یکسری بازسازیها موقتی درست شده بود که احتمالا برای شما هم به وضع سابق بر میگردد یعنی استفاده از چیز-پی ان خودتون:31:
من که اولی که آیپد2 گرفتم از هر دو طرف راحت بسته بود از شانسم باز خوبه الان یکطرف بازه -نصف عکسها را هم که نشون نمیده:31:اصلا چه فایده داره بدون همون چیز بریم فقط تماشا کنیم اونهم نصفه-نیمه:18:
بعضی برنامه ها هم که اصلا از هر دو طرف بسته شده:31: ولی بعضی فیلمها بازه و همچنین اهنگها و...

emadpumad
24-03-2012, 20:09
در عمل که ارور 1009 تا 2 روز پیش به قوت خودش باقی بود.
این ارور هنوز کامل بر طرف نشده و برای بعضی آز ارایه دهندگان اینتر نت کماکان بر قراره
ولی برای من و سایر دوستانم مدت زیادی هست که از بین رفته
کسانی رو هم سراغ دارم که الان باز مشکل دارند

soheilnouri
25-03-2012, 16:56
اگر ادم با ایبدش با یه سرور وای فای داشته باشه و بتونه بره نت و با یه سرور دیگه((محل کار))نتونه بره در حالی که قبلا میتونست مشکل از چیه؟

emadpumad
25-03-2012, 17:39
اگر ادم با ایبدش با یه سرور وای فای داشته باشه و بتونه بره نت و با یه سرور دیگه((محل کار))نتونه بره در حالی که قبلا میتونست مشکل از چیه؟
سهیل جان با وارد شدن به یک سایت خاص مشکل داری یا با کل اینترنت؟
با دستگاه دیگه ای هم اینترنتو چک کردی ( مثلا لب تاب)؟

soheilnouri
26-03-2012, 12:39
سهیل جان با وارد شدن به یک سایت خاص مشکل داری یا با کل اینترنت؟
با دستگاه دیگه ای هم اینترنتو چک کردی ( مثلا لب تاب)؟

=========

عماد عزیزم من با لپ تاپم از خونه میتونم برم نت از طریق وای فای اما از طریق ایبد خیر...اما از محل کارم راحت میتونم با ایبدم از وای فای استفاده کنم....

emadpumad
26-03-2012, 13:02
=========

عماد عزیزم من با لپ تاپم از خونه میتونم برم نت از طریق وای فای اما از طریق ایبد خیر...اما از محل کارم راحت میتونم با ایبدم از وای فای استفاده کنم....

سهیل جان شما یک بار تنظیمات شبکه آیپد رو ریست کن
Settings=> general=>reset=> reset network settings
آیپد شما اسم شبکه وایرلستون تو خونه رو پیدا میکنه ؟
اگر نمی کنه مودمتون چی هست ؟

soheilnouri
26-03-2012, 18:03
سهیل جان شما یک بار تنظیمات شبکه آیپد رو ریست کن
Settings=> general=>reset=> reset network settings
آیپد شما اسم شبکه وایرلستون تو خونه رو پیدا میکنه ؟
اگر نمی کنه مودمتون چی هست ؟

===========================

اره غزیزم....میشناسه...زاگسله مودمم...

emadpumad
26-03-2012, 19:24
===========================

اره غزیزم....میشناسه...زاگسله مودمم...

بعد از ریست کردن چیزی تغییر نکرد ؟
علامت وایر لس در بالای صفحه آیپد سمت چپ میاد ولی تو هیچ سایتی نمیره ؟
یا اینکه کلا اون علا مت هم نمیاد ؟
سهیل جان یه خورده بیشتر از جزئیات توضیح بده تا بشه عیب یابی کرد مشکل رو
از ابتدا شما نمیتونستی به وایر لس خونه وسل شی یا اخیرن این مشکل ایجاد شده؟

millad1388
26-03-2012, 19:47
داشتم با خیالت راحت آهنگ میزدم که یکهو تصمیم گرفتم یک اسپیکر قدیمی که خروچ و ورود صدا هم داشت وصل کنم به خروجی هدفون آیپد2
داشتم یک برنامه ساده را باز کردم و الکی اهنگ زدم ولی بعدش اتفاق عجیبی برای ایپدم افتاد
ناگهان دیدم هر چیزی توی صفحه نمایش یک 10 برابری بزرگ شده:41:
انگار زوم 10x گذاشته باشید و در همه بازیها و صفحه اصلی و... هستش
فقط وقتی از یک برنامه بیرون میروم ثانیه ای درست شده ولی دوباره...
جالب اینجا است که عوض کردن صفحه با 1 انگشت میشود و برای بالا و پایین کردن صفحه که آیکونهای غول پیکر هم روش هست به حداقل 3 انگشت اجتیاج است:31:
بنظر خودم از دو حالت خارج نیست
اول=مشکل نرم افزاری باشد
من توانسته باشم بطور تصادفی یک قابلیت مخفی را روشن کرده باشم که در اون صورت باز خیلی خوبه
دوم=مشکل اسپیکر باشد که مثلا برق را به آیپد داده اشتباهبی و چیپ آیپد در قسمت گرافیکی مشکل پیدا کرده باشد
چون یادمه قبلا ها در ویندوزهای قدیمی یک همچین مشکلی را وقت ریختن ویندوز تازه داشتم که مربوط به درایور گرافیک بود و...
:11::11::11::11::11:هر راه حلی که بنظرتون میرسد بگید:11::11::11::11::11:
در ضمن به علت فراموش کردن رمز قسمتی که مربوط به ریست هست نمیتونم تنظیمات را ریست کنم
و باز هم در ضمن عکس بازی را و برنامه را درست و طبیعی میاره
حتی آنلاک صفحه هم 10 برابر شده !چقدر بزرگه !همچین بد هم نیست:2: فقط برای دیدن هر صفحه باید با 3 انگشت در صفحه حرکت کنم:19:
ویرایش...................................... ...........................
درست شدش تقریبا با ریست کردن بعضی تنظیمات
باز هم مقداری صفحه زوم شده است البته نه مثل قبل که در هر صفحه4تا آیکون بیشتر نمیدیدم! بلکه در حد 10 درصد زوم شده ! فکر کنم اون اسپیکر خراب داغون کرده آیپدم را
اگه اسپیکر را به ذراتت میکرومتری تقسیم نکردم
الان این 10 درصد زوم را نمیدونم چطوری از بین ببرمش
ویرایش دوم................
مشکل حل شد با ریست کردن اکثر تنظیمات!
400 تا app داشتم و کلی پوشه! الان پوشه ها نیست شد رفت حالا یکروز طول میکشه فولدر بندی کنم دوباره
گزینه reset locatuion warning یکجورایی باغث نجات شد!
دارم وصل میکنم به pc ببینم تنظیمات را میتونم عقب ببرم یا نه فعلا.....................

emadpumad
26-03-2012, 22:19
داشتم با خیالت راحت آهنگ میزدم که یکهو تصمیم گرفتم یک اسپیکر قدیمی که خروچ و ورود صدا هم داشت وصل کنم به خروجی هدفون آیپد2
داشتم یک برنامه ساده را باز کردم و الکی اهنگ زدم ولی بعدش اتفاق عجیبی برای ایپدم افتاد
ناگهان دیدم هر چیزی توی صفحه نمایش یک 10 برابری بزرگ شده:41:
انگار زوم 10x گذاشته باشید و در همه بازیها و صفحه اصلی و... هستش
فقط وقتی از یک برنامه بیرون میروم ثانیه ای درست شده ولی دوباره...
جالب اینجا است که عوض کردن صفحه با 1 انگشت میشود و برای بالا و پایین کردن صفحه که آیکونهای غول پیکر هم روش هست به حداقل 3 انگشت اجتیاج است:31:
بنظر خودم از دو حالت خارج نیست
اول=مشکل نرم افزاری باشد
من توانسته باشم بطور تصادفی یک قابلیت مخفی را روشن کرده باشم که در اون صورت باز خیلی خوبه
دوم=مشکل اسپیکر باشد که مثلا برق را به آیپد داده اشتباهبی و چیپ آیپد در قسمت گرافیکی مشکل پیدا کرده باشد
چون یادمه قبلا ها در ویندوزهای قدیمی یک همچین مشکلی را وقت ریختن ویندوز تازه داشتم که مربوط به درایور گرافیک بود و...
:11::11::11::11::11:هر راه حلی که بنظرتون میرسد بگید:11::11::11::11::11:
در ضمن به علت فراموش کردن رمز قسمتی که مربوط به ریست هست نمیتونم تنظیمات را ریست کنم
و باز هم در ضمن عکس بازی را و برنامه را درست و طبیعی میاره
حتی آنلاک صفحه هم 10 برابر شده !چقدر بزرگه !همچین بد هم نیست:2: فقط برای دیدن هر صفحه باید با 3 انگشت در صفحه حرکت کنم:19:
ویرایش...................................... ...........................
درست شدش تقریبا با ریست کردن بعضی تنظیمات
باز هم مقداری صفحه زوم شده است البته نه مثل قبل که در هر صفحه4تا آیکون بیشتر نمیدیدم! بلکه در حد 10 درصد زوم شده ! فکر کنم اون اسپیکر خراب داغون کرده آیپدم را
اگه اسپیکر را به ذراتت میکرومتری تقسیم نکردم
الان این 10 درصد زوم را نمیدونم چطوری از بین ببرمش
ویرایش دوم................
مشکل حل شد با ریست کردن اکثر تنظیمات!
400 تا app داشتم و کلی پوشه! الان پوشه ها نیست شد رفت حالا یکروز طول میکشه فولدر بندی کنم دوباره
گزینه reset locatuion warning یکجورایی باغث نجات شد!
دارم وصل میکنم به pc ببینم تنظیمات را میتونم عقب ببرم یا نه فعلا.....................

میلاد جان شما اینقدر از شکلک و کلمات زیاد استفاده میکنی که من حقیقتا هیچوقت حوصله نمی کنم تا آخر متنتو بخونم :46:
ولی این بار خوندم
شما چیز جدیدی کشف نکردی دوست گرامی
این یکی از قابلیت های آیپد در آی او اس هست برای فعال و غیر فعال کردن اون باید مسیر زیر رو دنبال کنید و احتیاجی به ریست نبود
ای کاش یکم صبر پیشه میکردی
حالا واسه دفعه بعد یادت باشه
Settings=> general =>accessibility=> zoom
در پایین این قسمت هم یک گذینه هست برای فعال کردن زوم با کلید هوم
که شما اگر این گذینه رو فعال کنید با سه بار فشار دادن کلید هوم پشت سر هم صفحه نمایش در هر جایی باشه زوم میشه و با تکرار این حرکت به حالت اولیه بر می گرده
موفق باشید

soheilnouri
27-03-2012, 10:16
بعد از ریست کردن چیزی تغییر نکرد ؟
علامت وایر لس در بالای صفحه آیپد سمت چپ میاد ولی تو هیچ سایتی نمیره ؟
یا اینکه کلا اون علا مت هم نمیاد ؟
سهیل جان یه خورده بیشتر از جزئیات توضیح بده تا بشه عیب یابی کرد مشکل رو
از ابتدا شما نمیتونستی به وایر لس خونه وسل شی یا اخیرن این مشکل ایجاد شده؟

===========
عزیزم اون علامت وایرلس که سه تو خط خمیده هست اون گوشه نمیاد...اخیرا اینطوری شده از خونه نمیتونم وصل بشم ولی تو محیط کارم میتونم وصل بشم...میترسم ریست کنم ایبدو همه چیز به هم بخوره چون تو محل کارم مشکل ندارم عزیز دلم....

emadpumad
27-03-2012, 11:34
===========
عزیزم اون علامت وایرلس که سه تو خط خمیده هست اون گوشه نمیاد...اخیرا اینطوری شده از خونه نمیتونم وصل بشم ولی تو محیط کارم میتونم وصل بشم...میترسم ریست کنم ایبدو همه چیز به هم بخوره چون تو محل کارم مشکل ندارم عزیز دلم....

نترس
برو من پشتتم
ریست کن صد در صد درست میشه
برو اون با من

---------- Post added at 12:34 PM ---------- Previous post was at 12:34 PM ----------

برای راهنمایی در این موارد به وبسایت Takane.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])سری بزنید.

تبلیغ ...؟

millad1388
27-03-2012, 14:16
میلاد جان شما اینقدر از شکلک و کلمات زیاد استفاده میکنی که من حقیقتا هیچوقت حوصله نمی کنم تا آخر متنتو بخونم :46:
ولی این بار خوندم
شما چیز جدیدی کشف نکردی دوست گرامی
این یکی از قابلیت های آیپد در آی او اس هست برای فعال و غیر فعال کردن اون باید مسیر زیر رو دنبال کنید و احتیاجی به ریست نبود
ای کاش یکم صبر پیشه میکردی
حالا واسه دفعه بعد یادت باشه
Settings=> general =>accessibility=> zoom
در پایین این قسمت هم یک گذینه هست برای فعال کردن زوم با کلید هوم
که شما اگر این گذینه رو فعال کنید با سه بار فشار دادن کلید هوم پشت سر هم صفحه نمایش در هر جایی باشه زوم میشه و با تکرار این حرکت به حالت اولیه بر می گرده
موفق باشید
جالب اینجا بود که برادر بنده هم که چند ساعت قبلش با آیپد کار کرده بود میدونست:18: قبل از پست شما بهم گفت چه اشتباهی کردم:31:
من همیشه تنظیمات اون چند قسمت را off میگذارم و قسمت 3 بار کلید را روی ASK (پرسش)میگذارم منتها 3 ساعت داده بودم دستش همه تنظیماتتم را بهم زده بود
منتها مشکل اصلی من فراموش کردن رمز عبور در قسمت resetrictions هست که نمیدونم اصلا چه فایده ای داره اون قسمت:31:
اگر از این به بعد پستهایم را خلاصه بگم باید برای ابهامات اون پست ده پست دیگه بزنم:31:ولی سعی خودم را میکنم
با تشکر از جوابتون:11::11::11:و خواندن کل متن:11::11::11::11::11:

emadpumad
27-03-2012, 14:28
جالب اینجا بود که برادر بنده هم که چند ساعت قبلش با آیپد کار کرده بود میدونست:18: قبل از پست شما بهم گفت چه اشتباهی کردم:31:
من همیشه تنظیمات اون چند قسمت را off میگذارم و قسمت 3 بار کلید را روی ASK (پرسش)میگذارم منتها 3 ساعت داده بودم دستش همه تنظیماتتم را بهم زده بود
منتها مشکل اصلی من فراموش کردن رمز عبور در قسمت resetrictions هست که نمیدونم اصلا چه فایده ای داره اون قسمت:31:
اگر از این ببعد اگرپستهایم را خلاصه بگم باید برای ابهامات اون پست ده پست دیگه بزنم:31:ولی سعی خودم را میکنم
با تشکر از جوابتون:11::11::11:و خاندن کلش:11::11::11::11::11:

مزاح بود صحبت قبلی من
میلاد جان این قسمت که شما فرمودید برای اعمال محدودیت داخل آیپد هست به این شکل عمل میکنه که شما وارد این قسمت میشید و فعالش میکنید در زیر این گذینه یک سری برنامه هست که جلوی اونها همه گذینه ها در حالت on قرار داره ( به صورت پیش فرض )
وقتی که حالت رو به off تغییر بدید خواهید دید که این برنامه ها از لیست برنامه های شما حذف می شوند ( مخفی میشوند ) مثلا اگر سافاری رو آف کنید مرورگر سفاری به نمایش در نمیاد و شما میتونید تایین کنید چه برنامه هایی وقتی خودتون با آیپد کار میکنید باشه و چه بر نامه خایی نباشه

Sent From Mr Emad iPad Using Tapatalk

happyhome82
29-03-2012, 14:44
سلام
چند وقت كه پشت دستگاهم گرم ميشه
قبلا اصلا اينطور نمي شد
علتي چيه!!؟؟

koroshfe
29-03-2012, 15:35
نترس
برو من پشتتم
ریست کن صد در صد درست میشه
برو اون با من

---------- Post added at 12:34 PM ---------- Previous post was at 12:34 PM ----------

تبلیغ ...؟

عماد :39: :16: :دی
انگار داره به بچه ها امر و نهی می کنه :31:

دوستان یه سوأل : می شه Activator رو غیرفعال کرد برای یه مدت ؟؟؟ آخه خیلی خیلی مصرف باتری رو می بره بالا :41:
الان این سیری های پورت شده روی دیوایس های غیر آیفون 4س اگه غیر فعالشون کنی باتری مصرف نمی کنه اما این Activator حتی وقتی دستگاه خاموشه هم فعاله :31: ( شوخی :31: )
اگه کسی راهی بلد بود ممنون می شم کمکم کنه
با تشکر

koroshfe
29-03-2012, 15:42
سلام
چند وقت كه پشت دستگاهم گرم ميشه
قبلا اصلا اينطور نمي شد
علتي چيه!!؟؟

طبیعیه ، مشکل خاصی نیست ، مثلاً اگه به هنگام شارژ شدن با دستگاه کار سنگینی انجام بدید هم گرم می شه ، خودم که تجربه کردم عموماً سمته چپ پایین دستگاه گرم می شه ( من نمی دونم چرا ، تو فیلم هایی هم که از باز کردن آیپد دیدم باتریش سمته راست بالا بود :31: حالا اون چپ پایین چیه نمی دونم :31: ) ، اینی که می گید قبلاً نبوده الان هست دلیل نمی شه مشکلی باشه ، لابد قبلاً زیاد باهاش کار نمی کردید ، در کل این مشکل نیست :46:

koroshfe
31-03-2012, 16:34
دوستان عزیز ، روش های مختلفی برای پورت کردن سیری روی آیپد اومده
الان خودم از ُSpire استفاده می کنم
اما هی باید دنبال سرور بگردم
این روش siriport که نیاز به proX...y نداره کار می کنه ؟؟؟
بهترین روش برای پورت کردن سیری روی آیپد 2 چیه ؟؟؟
با تشکر

starpars
31-03-2012, 22:09
آقا الان میشه با ایرانسل روی آی پد از v*p n اسفاده کرد؟ چجوریه آخه هر کاری کردم وصل نمیشه

emadpumad
01-04-2012, 10:12
با تشکر

کوروش جان من پیشنهاد میکنم سیری رو نصب نکنی روی آیپد چون سرعت آیپدتو میاره پایین و محسوسه این کاهش سرعت

---------- Post added at 11:12 AM ---------- Previous post was at 11:10 AM ----------

آقا الان میشه با ایرانسل روی آی پد از v*p n اسفاده کرد؟ چجوریه آخه هر کاری کردم وصل نمیشه

باید وی پی ان شما با پروتوکل ال تو تی پی باشه
برای انجام این تنظیمات باید به منو ستینگز و از اونجا به قسمت وی پی ان برید

JoWkErsSs
01-04-2012, 12:19
باید وی پی ان شما با پروتوکل ال تو تی پی باشه
برای انجام این تنظیمات باید به منو ستینگز و از اونجا به قسمت وی پی ان برید

فرقی نمیکنه برای استفاده از V*P*N روی ایرانسل میتونید از پروتوکل PPTP هم استفاده کنید !

با تشکر

همانطور که عماد جان گفتن Spire سرعت دستگاه رو میاره پایین و این فقط شامل آیپد نمیشه ...

برنامه های زیادی وجود داره برای استفاده از سیری مانند H1siri که ضربه های جدی به دستگاه میرسونه و پیشنهاد میکنم استفاده نکنید .

به جرئت میتونم بگم که برای استفاده از سیری در دستگاه های غیر 4s بهترین گزینه Spire هست ... تنها مشکلی هم که داره پایین آوردن سرعت دستگاه هست که زیاد مشکلی نداره و مشکل جدی اون پورت های اون هست که باید مدام دنبالشون بگردین و اگر هم پیدا بشه پس از مدت کوتاهی دان میشن !

در آخر باید بگم که بهترین گزینه برای استفاده از سیری Spire هست .

emadpumad
02-04-2012, 11:42
پروتوکل وی پی ان باید حتما l2tp باشه

bas ali
02-04-2012, 12:20
ایپد2 قابلیت مکالمه تلفنی و اس ام اس رو هم داره ؟

emadpumad
02-04-2012, 12:27
ایپد2 قابلیت مکالمه تلفنی و اس ام اس رو هم داره ؟

خیر این امکان رو نداره

starpars
02-04-2012, 15:10
پروتوکل وی پی ان باید حتما l2tp باشه
شوما الان با l2tp رو ایرانسل راحت وصل میشید جدیدا تست کردی؟
آخه من با ایرانسل نه رو ipad و نه رو گوشیم نمیتنونم به v * p-n وصل شم

emadpumad
02-04-2012, 17:12
شوما الان با l2tp رو ایرانسل راحت وصل میشید جدیدا تست کردی؟
آخه من با ایرانسل نه رو ipad و نه رو گوشیم نمیتنونم به v * p-n وصل شم

من الان با l2tp به راحتی و بدون کوچکترین مشکلی با خط ایرانسل وصل میشم
شما یه وی پی ان دیگه رو امتحان کنید

bas ali
03-04-2012, 05:46
من در زمینه ایپد مبتدی هستم . یک سوالی که برام پیش اومده این است که میتونم از طریق wifi مستقیم به اینترنت دسترسی داشته باشم یا باید اینترنت رو در کامپیوتر به اشتراک بزارم ؟
در مورد پخش فیلم آیا فول اچ دی رو پخش میکنه ؟ و زیر نویس فارسی رو ساپورت میکنه ؟
درضمن ایا ایپد 2 قابل جیلبریک کردن هست ؟

emadpumad
03-04-2012, 10:25
من در زمینه ایپد مبتدی هستم . یک سوالی که برام پیش اومده این است که میتونم از طریق wifi مستقیم به اینترنت دسترسی داشته باشم یا باید اینترنت رو در کامپیوتر به اشتراک بزارم ؟
در مورد پخش فیلم آیا فول اچ دی رو پخش میکنه ؟ و زیر نویس فارسی رو ساپورت میکنه ؟
درضمن ایا ایپد 2 قابل جیلبریک کردن هست ؟

شما میتونید از طریق وایفای و وایرلس مستقیما به اینترنت وصل بشید با آیپدتون
فیلمهای اچ دی رو پخش میکنه
توسط نرم افزار های ویدئو پلیر میتونید هر نوع فرمتی رو با زیر نویس فارسی ببینید
آیپد دو در دو فریمور ۴.۳.۳ و ۵.۰.۱ جیلبریک شده تاکنون

happyhome82
09-04-2012, 04:55
ايپدم با وجود وي پي ان ارور ١٠٠٤ ميده برا دانلود
علتش چي ميتونه باشه؟

soheilnouri
10-04-2012, 01:55
سلام دوستان گلم...بهترین برنامه مدیریت عکس ها چیه تو ایبد 2؟

koroshfe
14-04-2012, 14:30
ايپدم با وجود وي پي ان ارور ١٠٠٤ ميده برا دانلود
علتش چي ميتونه باشه؟

١٠٠٤ چرا حالا ؟؟؟ :16:

emadpumad
14-04-2012, 15:42
سلام دوستان گلم...بهترین برنامه مدیریت عکس ها چیه تو ایبد 2؟

PhotoMgr Pro

behrooztahmasbi
15-04-2012, 12:21
سلام دوستان

من میخوام برای آیپدم یه کیف کلاسوری بگیرم (برای حمل راحتر به دانشگاه و حفاظت بیشتر) دوستان اگر در این زمینه تجربه ای دارن ممنون میشم راهنماییم کنید

peyman12248
15-04-2012, 18:19
سلام به دوستان
من برادرم یه ایپد2 از استرالیا برام اورده.........من تو sync کردنش مشکل دارم......سعی کردم یه فایل pdf توش بریزم با itunes ولی وقتی sync میزنم روی step2 میمونه و جلوتر نمیره و همینطور الکی load میکنه......در ضمن ایا میتونم این dvd های english today برای اموزش زبان که فایلوشو به صورت iso دارم بریزم تووشش که بخونه؟؟؟یعنی برنامه ای مثل my deamon tool s برای ipad2 وجود داره؟؟؟در ضمن جیل برک نکردم و ورژنشم 5.1 که فعلا جیلبرکش نیست!!!چه کنم؟

emadpumad
16-04-2012, 09:02
سلام به دوستان
من برادرم یه ایپد2 از استرالیا برام اورده.........من تو sync کردنش مشکل دارم......سعی کردم یه فایل pdf توش بریزم با itunes ولی وقتی sync میزنم روی step2 میمونه و جلوتر نمیره و همینطور الکی load میکنه......در ضمن ایا میتونم این dvd های english today برای اموزش زبان که فایلوشو به صورت iso دارم بریزم تووشش که بخونه؟؟؟یعنی برنامه ای مثل my deamon tool s برای ipad2 وجود داره؟؟؟در ضمن جیل برک نکردم و ورژنشم 5.1 که فعلا جیلبرکش نیست!!!چه کنم؟

درود
مبارک باشه
یه بار برنامه آیتیونزتون رو کامل پاک کنید و مجددا نصب کنید
باید قبل از سینک کردن برنامه ها یک اپل آیدی بسازید
و اتورایز کنید
برای سینک کردن باید به قسمت books برید و کتابهاتون رو درگ کنید اون تو وقتی دیدیدک ه کتابها تومده باید تیک سینک آل بوک رو بزنید
و سپس سینک کنید

amirkhan_0o0
17-04-2012, 14:18
سلام من به دلیل شیلتر شدن سایت و چیز شکن ضعیف، نمی تونم از قابلیت سرچ استفاده کنم ! بنابراین شرمنده که سوالم تکراریه!!
قابلیت نصب سیم کارت روی آیپد 2 چجوریه؟؟
باید سیم کارت رو قیچی کرد یا سیم کارت مخصوصش وجود داره!
راستی تنظیمات خاصی داره؟؟
برای EDGE عرض می کنم و نه 3G
ممنون

soheilnouri
17-04-2012, 23:58
عماد جان من ریست نت ورک کردم گزینه چیز بی ان ام حذف شده...چیکا کنم؟:46::41:

JoWkErsSs
18-04-2012, 13:32

برید به : Settings < General < Network < VP*N

تنظیمات رو ست کنید و دوباره گزینه VP*N میاد :20:

emadpumad
18-04-2012, 19:09
مشکل قبلی با ریست مرتفع شد؟

soheilnouri
20-04-2012, 01:03
مشکل قبلی با ریست مرتفع شد؟

اره جیگر طلای من!

behrooztahmasbi
20-04-2012, 10:35
سلام دوستان

کسی اطلاع داره با خرید آیپد از خود اپل استور مالیات بر ارزش افزوده (حدود 17 درصد) چی میشه؟

منظورم اینه که اصلا مالیات میخوره؟

اگه آره آیا راهی هست برای فرار از مالیات هست ؟؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنید .. کارم گیر این مالیاته ... :41:

peyman12248
20-04-2012, 15:58
کسی خبر داره ایا برنامه ای مثل my deamon tools برای ایپد وجود داره که فایل های iso رو اجرا کنه؟؟؟؟؟

emadpumad
20-04-2012, 17:24
[/COLOR]
کسی خبر داره ایا برنامه ای مثل my deamon tools برای ایپد وجود داره که فایل های iso رو اجرا کنه؟؟؟؟؟

پلیر هایی مثل oplayer hd میتونن این فایلهارو اجرا کنند

emadpumad
20-04-2012, 18:36
درود
من از وقتی آیپدم و خریدم تا حالا هر وقت با مرور گر سافاری میخام یک جا کامنت فارسی بگذارم بعد از اینکه چند خط تایپ میکنم مرور گر به صورت ناخوداگاه و بدون هیچ پیغامی بسته میشه و تمام زحمات ما به حدر میره
این مشکل هم تو ورژن 4.3.3 و 4.3.5 و 5 و 5.0.1 هست چه با جیلبریک چه قبل از جیلبریک
شما هم این مشکل من رو دارید؟

JoWkErsSs
20-04-2012, 20:44
درود
من از وقتی آیپدم و خریدم تا حالا هر وقت با مرور گر سافاری میخام یک جا کامنت فارسی بگذارم بعد از اینکه چند خط تایپ میکنم مرور گر به صورت ناخوداگاه و بدون هیچ پیغامی بسته میشه و تمام زحمات ما به حدر میره
این مشکل هم تو ورژن 4.3.3 و 4.3.5 و 5 و 5.0.1 هست چه با جیلبریک چه قبل از جیلبریک
شما هم این مشکل من رو دارید؟

مشکلی که شما دارید یه مشکل عجیبه عماد جان !

من چه در 4.2.1 چه در 4.3.5 یا چه در 5.0.1 همچین مشکلی نداشتم و ندارم . اینطور که شما میگید مشکل با ریستور هم حل نشده ! شاید مربوط به جیلبریک باشه ...! شاید هم یک توییک نا مربوط !:13:

soheilnouri
20-04-2012, 23:49
امروز میخواستم از طریق سه تا لینک حدود هزار تا کتاب رو دانلود کنم و بفرستم به آی بوکم...اما وقتی استارت زدم رفتم بیرون...یه ساعت بعد برگشتم و نوشته بود:

cannot download beacuase of timeout

بعد نوشته بود server send incorrect reply on restard....

دو بار هم شده این قضیه...مشکل چیه؟

میدونم ارتباط زیادی نداره به اینجا اما به هر حال همیشه بای یک ibook در میان است:)):19:

emadpumad
21-04-2012, 00:59
امروز میخواستم از طریق سه تا لینک حدود هزار تا کتاب رو دانلود کنم و بفرستم به آی بوکم...اما وقتی استارت زدم رفتم بیرون...یه ساعت بعد برگشتم و نوشته بود:

cannot download beacuase of timeout

بعد نوشته بود server send incorrect reply on restard....

دو بار هم شده این قضیه...مشکل چیه؟

میدونم ارتباط زیادی نداره به اینجا اما به هر حال همیشه بای یک ibook در میان است:)):19:
سهیل خان برنامه ها وقتی میرن بک گراند فریز میشن و دانلود نمیکنه در اون زمان

soheilnouri
21-04-2012, 08:54
سهیل خان برنامه ها وقتی میرن بک گراند فریز میشن و دانلود نمیکنه در اون زمان

=====================

عماد جون من باید چیکار کنم سه ساعت یعنی باشم بشت سیستم؟من واسه ی ای بوک میخوام...چون خود این لینک ها هم به ای بوک اشاره کردهد

emadpumad
21-04-2012, 11:22
=====================

عماد جون من باید چیکار کنم سه ساعت یعنی باشم بشت سیستم؟من واسه ی ای بوک میخوام...چون خود این لینک ها هم به ای بوک اشاره کردهد

سهیل جان فکر کنم اشتباه متوجه شدم
من فکر کردم با آیپد داری دانلود میکنی

soheilnouri
21-04-2012, 16:30
عماد عزیز دل من الان من باید چیکار کنم؟

JoWkErsSs
21-04-2012, 17:28

سهیل جان این ارور زمانی میاد که نت نتونه با سروری که فایل بر وری اون آپلود شده ارتباط برقرار کنه !

فکر میکنم یا مشکل از نت باشه یا اگر از Prox*y استفاده میکنید مشکل از اون باشه :13:

emadpumad
21-04-2012, 23:39
سهیل
این لینکی که داری ازش دانلود میکنی رو بده من تستش کنم

soheilnouri
24-04-2012, 01:11
من اگه از طریق رسیورم با فلش مموریم چیزی رو ضبط کنم میونم اونو بریزم تو ایبدم....؟اگه اره با همون ایتونز؟بهترین نر افزار بخش فیلم چیه؟وی ال سی؟

hormozan m
24-04-2012, 08:45
من اگه از طریق رسیورم با فلش مموریم چیزی رو ضبط کنم میونم اونو بریزم تو ایبدم....؟اگه اره با همون ایتونز؟بهترین نر افزار بخش فیلم چیه؟وی ال سی؟

سلام . شما اول باید یک پلیر قوی نصب کنی . به نظر من ( فکر کنم نظر اکثر دوستان ) قویترین پلیر برای ای دیوایس ها

AV Player هست که میتونی از لینک زیر دانلود کنی ( اگر جیلبریک کردین ).
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] AejZoFA1qrBfxo2oQktKsSME7SWKjOz-5EVfT7JPRzNIaFHnanb1l_NYuTGlOB6XMkZa

بعد از نصب آیتونز رو باز کنید و دستگاه رو وصل کنید روی دستگاه کلیک کنید به تب apps برین در قسمت پایین که file sharing برنامه av player رو انتخاب کنید و هر فرمت تصویری که داشتین رو به همرا زیرنویس در باکس مربوطه drag & drap کنید و در آخر سینک کنید . ویدیویی که سینک کردین در خود برنامه av player نمایش داده میشه !

موفق باشی ! :31:

amin148
24-04-2012, 23:19
سلام بچه ها .

من یه مشکل دارم اونم اینه که آیپدم موقع سینک تو مرحله بک آپ گرفتن گیر میکنه و همین طوری میمونه.
آقا عماد قبلا بهم گفتین آیتیونز پاک و دوباره نصب کنم این کارم کردم نشد.

چه راه حل دیگه ای وجود داره؟لطفا راهنماییم کنید . آخه با این مشکل واقعا آیپدم بی مصرف شده . :41:

بعدم میشه بهم بگین چطوری میتونم کل دیتاهای آیتیونزمو پاک کنم جون وقتی پاکش میکنم و دوباره نصب میکنم تمام اپ ها و موزیک های قبلی برمیگردن .

ممنون .

emadpumad
25-04-2012, 01:59
سلام بچه ها .

من یه مشکل دارم اونم اینه که آیپدم موقع سینک تو مرحله بک آپ گرفتن گیر میکنه و همین طوری میمونه.

چه راه حل دیگه ای وجود داره؟لطفا راهنماییم کنید . آخه با این مشکل واقعا آیپدم بی مصرف شده . :41:

بعدم میشه بهم بگین چطوری میتونم کل دیتاهای آیتیونزمو پاک کنم جون وقتی پاکش میکنم و دوباره نصب میکنم تمام اپ ها و موزیک های قبلی برمیگردن .

ممنون .
باید یک بار آیتیونز رو به صورت کامل پاک کنید ( هنگام unistall کردن گذینه مربوط به پاک کردن تمامی اطلاعات آیتیونز رو انتخاب کنید تا تمام تاریخچه آیتیونزتون هم پاک بشه ) من خیلی وقته با آیتیونز کار نمی کنم ولی میدونم چنین گذینه ای داره
اگه پیداش نکردید توسط برنامه خای آنیستالر میتونی به صورت کامل حذف و مجدد مصب کنید
دستگاهتون جیلبریک شده ؟
آیای روی سیستم دیگه هم امتحان کردید؟
حافظه دستگاهتون پر هست ؟

---------- Post added at 02:59 AM ---------- Previous post was at 02:56 AM ----------

درود
برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

آموزش : ريختن فيلم در آيپد آيفون و آيپاد
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bleu2u4u
30-04-2012, 13:30
سلام بچه ها .

ممنون .

ایتیونز هر بار که میخواد با دستگاه سینک بشه ازش بک اپ میگیره و میریزه تو درایوی که ویندوز روش نصبه
اگه اون درایو پر باشه نمیتونه سینک کنه و گیر میکنه
ممکنه با خالی کردن اون درایو مشکلتون حل بشه

hesfehani
01-05-2012, 21:13
سلام، من ایپد 2 - وای فای دارم. تا یک ماه پیش مشکلی برای دانلود از اپ استور نداشتم. ولی دیگه نمیتونم دانلود کنم. پیغام میده: باید روش پرداخت هزینه را اعلام کنید. درحالیکه برنامه های رایگان را میخوام دانلود کنم.
وقتی هم که از بین گزینه های مختلف و کارت های ویزا و ... گزینه none را انخاب میکنم هیچ کاری انجام نمیشه و دانلود متوقف میشه. ID ای که درست کردم با یک آدرس از لوس آنجلس آمریکا است. دستگاهم جیلبریک نشده و IOS 4.3.5 است.
از کمک تون خیلی ممنونم
حسین

amin148
02-05-2012, 00:18
اید یک بار آیتیونز رو به صورت کامل پاک کنید ( هنگام unistall کردن گذینه مربوط به پاک کردن تمامی اطلاعات آیتیونز رو انتخاب کنید تا تمام تاریخچه آیتیونزتون هم پاک بشه ) من خیلی وقته با آیتیونز کار نمی کنم ولی میدونم چنین گذینه ای داره
اگه پیداش نکردید توسط برنامه خای آنیستالر میتونی به صورت کامل حذف و مجدد مصب کنید
دستگاهتون جیلبریک شده ؟
آیای روی سیستم دیگه هم امتحان کردید؟
حافظه دستگاهتون پر هست ؟

یتیونز هر بار که میخواد با دستگاه سینک بشه ازش بک اپ میگیره و میریزه تو درایوی که ویندوز روش نصبه
اگه اون درایو پر باشه نمیتونه سینک کنه و گیر میکنه
ممکنه با خالی کردن اون درایو مشکلتون حل بشه

ممنونم دوستان عزیزم.

روی اون یکی ویندوز لپ تاپم امتحان کردم مشکلم حل شد و راحت اپلیکیشن ها سینک شد.
احتمالا باید این ویندوزمو یه بار عوض کنم تا روی این یکی هم بی مشکل کار کنه.

آقا عماد شما گفتین خیلی وقته ار آیتیونز استفاده نمکنید . به جای اون از چه برنامه ای استفاده میکنید؟
اگه جوابتون I fun box هست میشه لطف کنید و بگید این برنامه چه مزیت هایی نسبت به ایتیونز داره که اونو ترجیح دادین؟

emadpumad
02-05-2012, 01:06
آقا عماد شما گفتین خیلی وقته ار آیتیونز استفاده نمکنید . به جای اون از چه برنامه ای استفاده میکنید؟
اگه جوابتون I fun box هست میشه لطف کنید و بگید این برنامه چه مزیت هایی نسبت به ایتیونز داره که اونو ترجیح دادین؟
یکی از مزایاش که خیلی هم بدرد من میخوره اینه که به راحتی میتونم برنامه های کرک شده رو به آیپدم انتقال بدم و به وسیله اینستالوس اونهارو نصب کنم و به پوشه های سیستمی آیپد دسترسی داشته باشم در صورتی که آیتیونز این اجازه رو به شما نمیده
میتونید با این برنامه موزیکها و عکسهاتون رو به صورت پوشه پوشه و جدا به دستگاهتون منتقل کنید
کلا کار باهاش خلی رون تره

soheilnouri
02-05-2012, 11:57
لینک دانلود i funbox رو میشه کسی محبت کنه؟

hormozan m
02-05-2012, 12:12
لینک دانلود i funbox رو میشه کسی محبت کنه؟

سلام . از اینجا دانلود کنید ! ( فریه و حجمی هم نداره )

موفق باشی :31:

soheilnouri
03-05-2012, 14:53
ifun box رو که تو درایو c((درایو ویندوز))ریختم ای تیونز رو باک کنم؟چون در حالت بیش فرض هر فایلی((صوتی و تصویری))اجرا می کنم با ای تیونز بالا میاد...

emadpumad
03-05-2012, 15:26
ifun box رو که تو درایو c((درایو ویندوز))ریختم ای تیونز رو باک کنم؟چون در حالت بیش فرض هر فایلی((صوتی و تصویری))اجرا می کنم با ای تیونز بالا میاد...

نه احتیاج به پاک کردن آیتیونز نیست
شما برای اینکه فایلهات با پلیر هایی به غیر از آیتیونز اجرا بشه از داخل کنترل پنل به قسمت دیفالت پروگرام برو و اونجا برای هر موضوع برنامه ای رو مشخص کن
البته میتونی روی فایلها راست کلیک کنی و گذینه اوپن ویت رو انتخاب کنی

tibaa
03-05-2012, 15:43
با سلام.

من دیروز یه آیپد 2 32 گیگ wifi گرفتم ( مبارکم باشه:20:)
تمام روشهای موجود تو جهان رو امتحان کردم ولی نتونستم اپل ایدی بسازم. سوالم اینه که
این app هایی که تو همین سایتهای ایرانی هست رو میشه نصب کرد رو دستگاه جیلبرک نشده..یا اینکه حتما باید دستگاه جیلبرک بشه...چون از دیروز هیچ app ای رو نمیتونم نصب کنم. نمب دونم باید چکنم..اولش فکر میکردم این اپلیکیشن های موجود تو بازار و سایت ها رو میشه نصب کرد ولی مثه این که نمیشه....دستم مونده تو حنا...:41:

emadpumad
03-05-2012, 16:08
با سلام.

من دیروز یه آیپد 2 32 گیگ wifi گرفتم ( مبارکم باشه:20:)
تمام روشهای موجود تو جهان رو امتحان کردم ولی نتونستم اپل ایدی بسازم. سوالم اینه که
این app هایی که تو همین سایتهای ایرانی هست رو میشه نصب کرد رو دستگاه جیلبرک نشده..یا اینکه حتما باید دستگاه جیلبرک بشه...چون از دیروز هیچ app ای رو نمیتونم نصب کنم. نمب دونم باید چکنم..اولش فکر میکردم این اپلیکیشن های موجود تو بازار و سایت ها رو میشه نصب کرد ولی مثه این که نمیشه....دستم مونده تو حنا...:41:
تیبا جان درود
به فروم پی سی ورلد خوش آمدید
همونطور که گفتید مبارکتون باشه شما اگز اپ ها رو از هر جایی به غیر از اپ استور دانلود کنید یعنی این اپ کرک شده هست و برنامه های کرک شده فقط روی آیدیوایسهای جیلبریک شده قابل نصب هستند
بعد از 25 اردیبهشت شروع میکنم برای دوستانی که به مشکل بر خوردن اپل آیدی میسازم
شما مشخصات کاربریتون رو برام بفرست تو پیغام خصوصی
موفق باشید
پ.ن :
امروز امتحان کردم و هیچ مشکلی نبود شما نکات گفته شده رو به درستی انجام ندادید

emadpumad
03-05-2012, 16:30
سلام، من ایپد 2 - وای فای دارم. تا یک ماه پیش مشکلی برای دانلود از اپ استور نداشتم. ولی دیگه نمیتونم دانلود کنم. پیغام میده: باید روش پرداخت هزینه را اعلام کنید. درحالیکه برنامه های رایگان را میخوام دانلود کنم.
وقتی هم که از بین گزینه های مختلف و کارت های ویزا و ... گزینه none را انخاب میکنم هیچ کاری انجام نمیشه و دانلود متوقف میشه. ID ای که درست کردم با یک آدرس از لوس آنجلس آمریکا است. دستگاهم جیلبریک نشده و IOS 4.3.5 است.
از کمک تون خیلی ممنونم
حسین
درود بر حسین گرامی
حسین جان شما برای رفع این مشکلتون باید یه وسیله اپل آیدیتون ساین این کنید در آیتیونز
یعنی اینکه الان ساین اوت هستید و آیتیونز شما رو نمیشناسه برای همین یه این مشکل بر خورد کردید.
موفق باشید

tibaa
03-05-2012, 20:14
تیبا جان درود
به فروم پی سی ورلد خوش آمدید
همونطور که گفتید مبارکتون باشه شما اگز اپ ها رو از هر جایی به غیر از اپ استور دانلود کنید یعنی این اپ کرک شده هست و برنامه های کرک شده فقط روی آیدیوایسهای جیلبریک شده قابل نصب هستند
بعد از 25 اردیبهشت شروع میکنم برای دوستانی که به مشکل بر خوردن اپل آیدی میسازم
شما مشخصات کاربریتون رو برام بفرست تو پیغام خصوصی
موفق باشید
پ.ن :
امروز امتحان کردم و هیچ مشکلی نبود شما نکات گفته شده رو به درستی انجام ندادید

درود بر شما دوست عزیز. حقیقت اینه که من 4 سالی میشه که عضو این فروم هستم ولی خوب در حدی نیستم که بتونم مطلبی برای دوستان عضو بنویسم فقط نوشته های دوستان رو خوندم و استفاده کردم...از بابت لطف شما هم بسیار ممنونم .....بالاخره تونستم برای خودم ایدی بسازم... و دیگه زحمتم نیفتاد گردن شما:11:
امیدوارم هی با این ایپد به مشکل بربخورم که هی بیام سوالامو بپرسم:20:

emadpumad
04-05-2012, 10:51
درود بر شما دوست عزیز. حقیقت اینه که من 4 سالی میشه که عضو این فروم هستم ولی خوب در حدی نیستم که بتونم مطلبی برای دوستان عضو بنویسم فقط نوشته های دوستان رو خوندم و استفاده کردم...از بابت لطف شما هم بسیار ممنونم .....بالاخره تونستم برای خودم ایدی بسازم... و دیگه زحمتم نیفتاد گردن شما:11:
امیدوارم هی با این ایپد به مشکل بربخورم که هی بیام سوالامو بپرسم:20:

راستش به تاریخ عضویت نگاه نکردم ؛)

tibaa
04-05-2012, 20:10
یک سوال: هر وقت که متصل میشم به آیتونز میگه که می تونی آپدیت کنی به ios 5.1 . آیا اینکارو بکنم...؟ یا با همین ورژن خودش یعنی 4.3.5 کار کنم. ایا اگه اینکارو کنم َapp ها و اطلاعاتی که روش ریختم پاک میشه؟ یا نه؟

emadpumad
04-05-2012, 23:14
یک سوال: هر وقت که متصل میشم به آیتونز میگه که می تونی آپدیت کنی به ios 5.1 . آیا اینکارو بکنم...؟ یا با همین ورژن خودش یعنی 4.3.5 کار کنم. ایا اگه اینکارو کنم َapp ها و اطلاعاتی که روش ریختم پاک میشه؟ یا نه؟
درود بر شما
اگر که دستگاه شما آیپد 2 هست به علت اینکه در 4.3.5 جیلبریک نمیشود , توصیه میکنم به 5.1 آپدیت کنید چونکه ویژگی های خیلی بیشتر و همچنین مزایای بیشتری رو در اختیارتون قرار میده
قبل از آپدیت از دستگاهتون بک آپ بگیرید و بعد از آپدیت اون رو ریستور بکنید تا برنامه هاتون رو داشته باشید
میتونید از تاپیک زیر کمک بگبرید
آموزش آپگرید آیپد به نسخه های جدیدتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید

soheilnouri
05-05-2012, 19:24
سلام..وای بدبخت شدم...من خواستم فیلم بریزم تو ایبدم با avplayerhd تو ایتونز این نرم افزارو تو قسمت تب انتخاب کردم و سینک کردم 80 درصد برنامه هام ریخت....بیچاره شدم

---------- Post added at 08:24 PM ---------- Previous post was at 08:20 PM ----------

جالبه بعضی از برنامه ها کلا رفت بعضی ها هم موند..بی دلیل...حال اونایی که موندن چرا موندن و انایی که رفتن چرا رفتن؟:19:

tibaa
05-05-2012, 19:35
درود بر شما
اگر که دستگاه شما آیپد 2 هست به علت اینکه در 4.3.5 جیلبریک نمیشود , توصیه میکنم به 5.1 آپدیت کنید چونکه ویژگی های خیلی بیشتر و همچنین مزایای بیشتری رو در اختیارتون قرار میده
قبل از آپدیت از دستگاهتون بک آپ بگیرید و بعد از آپدیت اون رو ریستور بکنید تا برنامه هاتون رو داشته باشید
میتونید از تاپیک زیر کمک بگبرید
آموزش آپگرید آیپد به نسخه های جدیدتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید

تشکر...تشکر....

راستی اگه من جیلبریک کنم ایا دوباره میتونم از ایتونز استور برنامه رایگان دانلود کنم ؟ یا اینکه میگه برو پی کارت! جیلبریک کردی بشین پای لرزش!:9:

emadpumad
05-05-2012, 21:48
تشکر...تشکر....

راستی اگه من جیلبریک کنم ایا دوباره میتونم از ایتونز استور برنامه رایگان دانلود کنم ؟ یا اینکه میگه برو پی کارت! جیلبریک کردی بشین پای لرزش!:9:
جیلبریک مشکلی براتون پیش نمیاره

سلام..وای بدبخت شدم...من خواستم فیلم بریزم تو ایبدم با avplayerhd تو ایتونز این نرم افزارو تو قسمت تب انتخاب کردم و سینک کردم 80 درصد برنامه هام ریخت....بیچاره شدم

---------- Post added at 08:24 PM ---------- Previous post was at 08:20 PM ----------

جالبه بعضی از برنامه ها کلا رفت بعضی ها هم موند..بی دلیل...حال اونایی که موندن چرا موندن و انایی که رفتن چرا رفتن؟:19:
درود
آیتیونزتو باز کن دستگاهتو بهش وصل کن بعد از اینکه دستگاه رو شناخت روی اسم آیدیوایست کلیک کن (از ستون سمت چپ آیتیونز ) بعد بر روی app کلیک کن و از لیست برنامه های پیش روت تیک همه برنامه هارو بزن و بعد apply کن و سینک کن

soheilnouri
05-05-2012, 23:31
جیلبریک مشکلی براتون پیش نمیاره

درود
آیتیونزتو باز کن دستگاهتو بهش وصل کن بعد از اینکه دستگاه رو شناخت روی اسم آیدیوایست کلیک کن (از ستون سمت چپ آیتیونز ) بعد بر روی app کلیک کن و از لیست برنامه های پیش روت تیک همه برنامه هارو بزن و بعد apply کن و سینک کن

=====================

برمیگردن اون قبلیا........من مطمئنم اون کسی که جیلبریک کرد کارشو بد انجام داد یه سال قبل

emadpumad
06-05-2012, 01:28
=====================

برمیگردن اون قبلیا........من مطمئنم اون کسی که جیلبریک کرد کارشو بد انجام داد یه سال قبل

خوب سهیل جان اگر بر نامه هارو توسط آیتیونز دیگه ای سینک کردی و سورس برنامه هارو نداری توی آیتیونزت بخاطر این حذف شدن بعد از سینک

soheilnouri
06-05-2012, 08:50
خوب سهیل جان اگر بر نامه هارو توسط آیتیونز دیگه ای سینک کردی و سورس برنامه هارو نداری توی آیتیونزت بخاطر این حذف شدن بعد از سینک

========================
من با همین سیستم چند ماه بیش ایتیونز بودم...اما اون ایتیونز و ویندوز باک شد..این جدیده..اخه واسه چی باید باک شه...من که نمیخواستم باکش کنم...اقلا یه بیامی یه چیزی یه هشداری.....

emadpumad
06-05-2012, 10:33
========================
من با همین سیستم چند ماه بیش ایتیونز بودم...اما اون ایتیونز و ویندوز باک شد..این جدیده..اخه واسه چی باید باک شه...من که نمیخواستم باکش کنم...اقلا یه بیامی یه چیزی یه هشداری.....

دفعه بعدی که خاستی سینک کنی قبلش از همون قسمتی که تو پست قبل گفتم تیک sync app رو بردار بعد سینک کن
راستی برای فیلم ریختن تو av player که احتیاجی به سینک کردن نداره

tibaa
06-05-2012, 20:11
چرا آخه؟

چرا تو همه فروشگاههای اینترنتی در مورد آیپد 32 wifi به داشتن gps اشاره کردن

من همین الان فهمیدم که فقط 3g ها میتونن gps داشته باشن.....

من خیلی به gps احتیاج داشتم....

هیچ کاری نمیشه کرد؟

emadpumad
07-05-2012, 15:46
چرا آخه؟

چرا تو همه فروشگاههای اینترنتی در مورد آیپد 32 wifi به داشتن gps اشاره کردن

من همین الان فهمیدم که فقط 3g ها میتونن gps داشته باشن.....

من خیلی به gps احتیاج داشتم....

هیچ کاری نمیشه کرد؟
کاره خاصی که نمیشه کرد
ولی برنامه هایی هستند که موقعیت تقریبی شما رو با استفاده از کالیبره کردن موقعیت جغرافیایی جاهایی که به وای قای متصل شدید حدث میزنند که البته چندان داخل ایران مفهومی نداره و داخل مسیر ها هم کاربردی نداره

soheilnouri
08-05-2012, 23:03
این apptrackeram خودشو گیر اورده...اون لینک های قبلی کچان که برنامه رو ابلود می کردن مثل ربید شیر و مدیا شیر...الان این جدیدا مثل orion و singlefile گیر میکنن همش...

tibaa
09-05-2012, 19:35
کاره خاصی که نمیشه کرد
ولی برنامه هایی هستند که موقعیت تقریبی شما رو با استفاده از کالیبره کردن موقعیت جغرافیایی جاهایی که به وای قای متصل شدید حدث میزنند که البته چندان داخل ایران مفهومی نداره و داخل مسیر ها هم کاربردی نداره

یعنی این دستگاه های gps مثل مارشال همشون با سیم کارت کار میکنند؟

:41:

emadpumad
09-05-2012, 20:08
یعنی این دستگاه های gps مثل مارشال همشون با سیم کارت کار میکنند؟

:41:

خیر دوست گرامی
جی پی اس ربطی به سیمکارت نداره
بلکه در آیپد های تری جی و ۴جی سخت افزار مربوط به جی پی اس وجود داره ولی در آیپد های دیگه نه

koroshfe
10-05-2012, 13:00
عماد جان هم گفتن ، معنی اینکه فقط 3g یا 4g ها ، gps دارند این نیست که فقط با سیمکارت بشه موقعیت رو تشخیص داد
اگه با یه دستگاه 3g یا 4g توسط wifi به اینترنت متصل شید هم می تونید gps داشته باشید :46: که عماد جان هم گفتن دلیلش به خاطر سیستم gps ای هست که تو 3g و 4g ها هست

soheilnouri
11-05-2012, 16:16
دوستان عزیز یه لطفی بکنید که بگین چرا من با oplayer نمیتونم فولدر بندی کنم؟من مثلا میخام همه ی فیلمامو تو فولدر فیلم بریزم..اما نه با ایتیونز و نه با او بلیر نمیتونم اینکارو کنم....

soheilnouri
13-05-2012, 10:48
سلام دستكاه من وقتي ميچرخونمش تغيير جهت نميده الان ٤ روزه...چرا؟

koroshfe
13-05-2012, 14:46
نكنه مثل دوستمون lock rotation كردين خودتون خبر ندارين :31: ؟؟؟

emadpumad
15-05-2012, 13:55
دوستان عزیز یه لطفی بکنید که بگین چرا من با oplayer نمیتونم فولدر بندی کنم؟من مثلا میخام همه ی فیلمامو تو فولدر فیلم بریزم..اما نه با ایتیونز و نه با او بلیر نمیتونم اینکارو کنم....

با برنامه آیفون باکس فیلمهاتو منتقل کن به او پلیر

soheilnouri
15-05-2012, 16:41
با برنامه آیفون باکس فیلمهاتو منتقل کن به او پلیر

========
یعنی کلا دیگه بیخیال ایتیونز بشم دیگه..ای فان هم همون کارارو میکنه"؟

emadpumad
16-05-2012, 02:09
========
یعنی کلا دیگه بیخیال ایتیونز بشم دیگه..ای فان هم همون کارارو میکنه"؟

یه چیز تو همون مایه ها

soheilnouri
16-05-2012, 20:18
من میخام دستگامو بدم دیجیکالا واسم 200 تا نرم افزار بزاره....دیگه خسته شدم با این اینستالوس و اپترکر مسخره کار ککنم...همیشه وسط دانلود کردن fail میشه...اعصابمو خورد کرده...از طرفی هم چون جیلبرکم اگه اون شرکت واسم اینکارو کنه اگر از لب تاب خودم برنامه با ایتیونزم بندازم تو ایبد همه ی اون برنامه هایی که اونا میریزن((و بابتش هم پول میگیرن پاک میشه))ای فان باکس هم همینجوریه؟ایا این کارم درسته یا نه؟

emadpumad
17-05-2012, 00:35
من میخام دستگامو بدم دیجیکالا واسم 200 تا نرم افزار بزاره....دیگه خسته شدم با این اینستالوس و اپترکر مسخره کار ککنم...همیشه وسط دانلود کردن fail میشه...اعصابمو خورد کرده...از طرفی هم چون جیلبرکم اگه اون شرکت واسم اینکارو کنه اگر از لب تاب خودم برنامه با ایتیونزم بندازم تو ایبد همه ی اون برنامه هایی که اونا میریزن((و بابتش هم پول میگیرن پاک میشه))ای فان باکس هم همینجوریه؟ایا این کارم درسته یا نه؟
سهیل چرا این قدر خودتو اذیت میکنی ؟
برو پک نرم افزاری آیپد رو داخل 2 تا دی ویدی بخر همیشه هم داشته باشه شون تو سایتها هم به صورت اینترنتی میفروشن و پست میفرستن دم در خونه

JoWkErsSs
17-05-2012, 09:12

سهیل جان ! هیچوقت بابت این چیزا به دیجیکالا یا هر جای دیگه ای پول نده !

همونطور که عماد جان گفتن شما میتونین یه پک نرم افزاری بگیرین یا اگر هم دوست ندارید پول بدید از همین سایت های ایرانی بازی و برنامه دانلود کنید ! به روز ترین سایتی که من میشناسم در این زمینه : Appleapps.ir هست . تمام لینک ها مستقیم هست و آخرین آپدیت رو برای دانلود قرار میده .

یکی از دلایلی هم که میگم به بیرون نده برات برنامه و بازی بریزن همین Erase Sync هست که خودت می دونی ...
اما اگر بخوای با آی فان باکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کار کنی کارت خیلی راحت تر می شه ! من پیشنهاد می کنم از همین آی فان باکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])استفاده کنی چون راحت تره ! Erase Sync هم نداره و میتونی خیلی راحت تر از iTunes به فایل هات دسترسی داشته باشی ...

نکته دیگه درباره اینستالوس هست !
همه میدونیم که اینستالوس برای Apptrackr هست و وابسته به اونه ... پس از اونکه اپل به apptrackr گیر داد , Apptracker سعی کرد تمامی سرور های خودش رو به کشور هایی که کپی رایت ندارن انتقال بده ! پس از انجام این کار سرور های محبوب filedude و fileape بسته شدن و به جای اون سرور های جدیدی ارائه داد که ما توی ایران به اونها دسترسی نداریم ! (‌ به علت ف-لترینگ !‌) مانند سرور های oron و .... پس از اون به نوعی اینستالوس در ایران فلج شد ! معدود سرور هایی هستن که قابل دسترس هستن تو ایران مثل :‌ Slingfile .

در کل میشه گفت که اینستالوس در ایران برای کسانی که ف*ی*ل*ت*ر ش*ک*ن ندارن زیاد کاربرد نداره !

موفق باشی :11:

soheilnouri
17-05-2012, 16:06
همه میدونیم که اینستالوس برای Apptrackr هست و وابسته به اونه ... پس از اونکه اپل به apptrackr گیر داد , Apptracker سعی کرد تمامی سرور های خودش رو به کشور هایی که کپی رایت ندارن انتقال بده ! پس از انجام این کار سرور های محبوب filedude و fileape بسته شدن و به جای اون سرور های جدیدی ارائه داد که ما توی ایران به اونها دسترسی نداریم ! (‌ به علت ف-لترینگ !‌) مانند سرور های oron و .... پس از اون به نوعی اینستالوس در ایران فلج شد ! معدود سرور هایی هستن که قابل دسترس هستن تو ایران مثل :‌ Slingfile .

در کل میشه گفت که اینستالوس در ایران برای کسانی که ف*ی*ل*ت*ر ش*ک*ن ندارن زیاد کاربرد نداره !

موفق باشی :11:[/QUOTE]

اخه بدبختی اینه که من که س....ا...ک...ص و چیز ....بی ان رم هم نمیتونم برم از اینستالوس دان کنم....این بک نرم افزای رو شما ندارین که ازتون بخرم...یا لینکشو بدین که بگیرم...این نرم افزارها رو هم باید از طریق ایتیونز یا ایفان باکس بریزم؟

JoWkErsSs
17-05-2012, 18:12

موفق باشی :11:

شما میتونید پک مربوط به آیپد رو از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])دانلود کنید . آخرین آپدیت برنامه ها و بازی ها ! کاملترین پکی که میشناسم اینه .

اگر بخواین برنامه ها و بازی های این پک رو هم نصب کنید باید یا از آیتونز یا از آی فان باکس استفاده کنید . ( پیشنهاد من آی فان باکس هست )

dragon2410
18-05-2012, 19:50
دوستان یه سوال : من چند روز پیش با ایپد رفتم تو اپ استور دیدم 30-40 تا اپدیت دارم بعد اومدم بیرون که برم با پی سی بذارم رو اپدیت دیدم همه فایل ها خودشون رفتم رو آپدیت بعد همرو pause کردم اینترنتو قطع کردم بعد چند تا اپدبت رو با پیسی دانلود کردم وصلش کردم به ایپد. اونایی که آپدیت شده بود نصب شد اما برنامه های جدید و اونایی که اپدیت نکرده بودم همچنان روی pause هستن بازیشونم نمیشه کرد.

بعد یه سوال دیگه: خواستم با خود ایپد به 5.1.1 برم اما بعد دانلود ارور داد و نصب نشد موقع 5.1 هم همینطور اما الان چون مجبور بودم برای درست شدن برنامه هام اومدم با آیتونز برم 5.1.1 که اونم در حین دانلود ارور داد
چه کنم؟

راستی من دارم مکبوک میگیرم چیکار کنم که برنامه هام ریخته شن روی اون و مجبور نشم بعد سینک کردن ایپد با مک بوک دوباره برنامه هامو دانلود کنم؟
ممنون :31::46:

JoWkErsSs
18-05-2012, 20:50
دوستان یه سوال : من چند روز پیش با ایپد رفتم تو اپ استور دیدم 30-40 تا اپدیت دارم بعد اومدم بیرون که برم با پی سی بذارم رو اپدیت دیدم همه فایل ها خودشون رفتم رو آپدیت بعد همرو pause کردم اینترنتو قطع کردم بعد چند تا اپدبت رو با پیسی دانلود کردم وصلش کردم به ایپد. اونایی که آپدیت شده بود نصب شد اما برنامه های جدید و اونایی که اپدیت نکرده بودم همچنان روی pause هستن بازیشونم نمیشه کرد.

بعد یه سوال دیگه: خواستم با خود ایپد به 5.1.1 برم اما بعد دانلود ارور داد و نصب نشد موقع 5.1 هم همینطور اما الان چون مجبور بودم برای درست شدن برنامه هام اومدم با آیتونز برم 5.1.1 که اونم در حین دانلود ارور داد
چه کنم؟

راستی من دارم مکبوک میگیرم چیکار کنم که برنامه هام ریخته شن روی اون و مجبور نشم بعد سینک کردن ایپد با مک بوک دوباره برنامه هامو دانلود کنم؟
ممنون :31::46:

شما برای رفتن به 5.1.1 فریمور رو با کامپیوتر دانلود کنید و بعد آیپد رو به DFU ببرید و بعد از طریق آیتونز ریستور کنید .

soheilnouri
22-05-2012, 20:26
سلام دوستان...اخر محبت نکردین بگین چطور rotation رو درست کنم...دستگاه رو تکون میدم تغیر زاویه نمیده

emadpumad
22-05-2012, 22:39
سلام دوستان...اخر محبت نکردین بگین چطور rotation رو درست کنم...دستگاه رو تکون میدم تغیر زاویه نمیده

درود
به مسیر زیر برید
setting=>general =>use side switch to : =>lock rotation رو انتخاب کنید و دکمه تغییر وضعیت در بالای ولوم رو به بالا تغییر منتقل کنید

soheilnouri
22-05-2012, 23:27
عماد جون من lock rotation رو تیک زدم اما نشد....

emadpumad
23-05-2012, 18:35
عماد جون من lock rotation رو تیک زدم اما نشد....
سهیل اون اسلاید گوشه آیپد بالای کلید ولوم رو به بالا تغییر دادی؟

soheilnouri
24-05-2012, 21:02
بله عماد نازم اما نشد...:((

khoosh
25-05-2012, 22:26

يكبار دستگاه رو خاموش روشن كنيد

bleu2u4u
27-05-2012, 00:23
سهیل جان این rotation یه شورتکات هم داره(دوبار home رو بزن بعد برو چپ ترین صفحه .تو اونجا هم چپترین ایکون)
ببین اون هم قفله یا نه؟
اگه اونم قفل نبود باید با یه خاموش روشن درست بشه

soheilnouri
27-05-2012, 10:33
از همه ی دوستان گلم از عماد عزیز گرفته تا جهانگیر خان فروهر که منو کمک کردند ممنون...بچه ها میگن IOS 5 ارزش نداره ادم بریزه رو دستگاش..چون میگن جیلبریک نمیشه...خیلی ها میگن...من که اچ تی اسی اندروییدمو بردم دیجیکالا تا برنامه بریزن مثه خر پشیمون شدم...25 تومنم گرفتن

bleu2u4u
28-05-2012, 00:44
کی میگه جیلبریک نمیشه
الان اخرین ورژن ios هم جیلبریک شده
نیازی هم به بیرون بردن دستگاه نیست خودتون خیلی راحت میتونید جیلبریکش کنید

JoWkErsSs
28-05-2012, 08:23
از همه ی دوستان گلم از عماد عزیز گرفته تا جهانگیر خان فروهر که منو کمک کردند ممنون...بچه ها میگن IOS 5 ارزش نداره ادم بریزه رو دستگاش..چون میگن جیلبریک نمیشه...خیلی ها میگن...من که اچ تی اسی اندروییدمو بردم دیجیکالا تا برنامه بریزن مثه خر پشیمون شدم...25 تومنم گرفتن

جیلبریک آنتر 5.1.1 عرضه شد ! - Absinthe 2.0 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bleu2u4u
28-05-2012, 22:41
اقا من الان امدم ریستور کنم به 5.1.1 ولی هرکاری میکنم ارور میده
more information رو هم که میزنم میره این صفحه
همه کارهایی که میگه رو میکنم ولی بازم نمیشه

JoWkErsSs
28-05-2012, 22:51
اقا من الان امدم ریستور کنم به 5.1.1 ولی هرکاری میکنم ارور میده
more information رو هم که میزنم میره این صفحه
همه کارهایی که میگه رو میکنم ولی بازم نمیشه

تمام دستگاه های یو اس بی رو جدا کنید .

دستگاه رو قبل از ریستور به DFU ببرید .

از آخرین نسخه آیتونز استفاده کنید .

bleu2u4u
28-05-2012, 23:14
تمام دستگاه های یو اس بی رو جدا کنید .

دستگاه رو قبل از ریستور به DFU ببرید .

از آخرین نسخه آیتونز استفاده کنید .

usb که فقط موس و کیبورد وصلن
تو dfu که اصلا ایتیونز دستگاه رو نمیشناسه (نمیدونم شاید من اشتباه مراحل رو انجام میدم)
ایتیونز هم اخریشه

پ.ن:اینجور که پیداست مشکل از ip بود
با ساک..س که نشد با v.p ان هم که بعد ده دیقه تا اومد وصل بشه قطع شد
مجبور شدم از این برنامه های تغییر ip استفاده کنم

eAmin
29-05-2012, 09:44
تو dfu که اصلا ایتیونز دستگاه رو نمیشناسه (نمیدونم شاید من اشتباه مراحل رو انجام میدم)
مطمئنید؟!
اصلا امکان نداره iTunes دستگاه رو نشناسه، DFU که مخفف Device Firmware Upgrade هست و کاملا برای همین مورد بکار میره! یعنی یجورایی وقتی که شما به مشکل بر میخورید و به هیچ وجه نمیتونید سیستم عامل دستگاه رو بیارید بالا، برای restore کردن میتونید از این راه استفاده کنید.

JoWkErsSs
29-05-2012, 11:31
مطمئنید؟!
اصلا امکان نداره iTunes دستگاه رو نشناسه، DFU که مخفف Device Firmware Upgrade هست و کاملا برای همین مورد بکار میره! یعنی یجورایی وقتی که شما به مشکل بر میخورید و به هیچ وجه نمیتونید سیستم عامل دستگاه رو بیارید بالا، برای restore کردن میتونید از این راه استفاده کنید.

نه، من قبلا دستگاه هایی رو دیده بودم که وقتی به DFU میرن آیتونز اونارو نمی شناسه ! ولی این مورد خیلی نادره ...

eAmin
29-05-2012, 17:50
برای رفتن تو DFU باید حتما به اینترنت متصل بود، در غیر اینصورت نمیشناسه.
اگر تو DFU بود و iTunes نمیشناخت، باید با یک سیستم دیگه امتحان میکردید به احتمال زیاد جواب میگرفتید! همچنین میتونستید از نرم افزار iRecovery و یا CLI Redsn0w استفاده کنید تا مطمئن بشید دستگاه تو DFU هست یا خیر و یا از طریق همین برنامه ها اون رو به Recovery mode میبردید و دوباره با iTunes امتحان میکردید. اگر در این حالت هم نشناخت مشکل از iTunes و یا سیستم عاملی که بر روی اون نصب هست بر میگرده و همونطور که گفتم با استفاده از یک سیستم دیگه به احتمال خیلی زیاد مشکل بر طرف میشده.

emadpumad
29-05-2012, 18:32
برای رفتن تو DFU باید حتما به اینرتنت متصل بود، در غیر اینصورت نمیشناسه.
اگر تو DFU بود و iTunes نمیشناخت، باید با یک سیستم دیگه امتحان میکردید به احتمال زیاد جواب میگرفتید! همچنین میتونستید از نرم افزار iRecovery و یا CLI Redsn0w استفاده کنید تا مطمئن بشید دستگاه تو DFU هست یا خیر و یا از طریق همین برنامه ها اون رو به Recover mode میبردید و دوباره با iTunes امتحان میکردید. اگر در این حالت هم نشناخت مشکل از iTunes و یا سیستم عاملی که بر روی اون نصب هست بر میگرده و همونطور که گفتم با استفاده از یک سیستم دیگه به احتمال خیلی زیاد مشکل بر طرف میشده.
تایید میشه

soheilnouri
29-05-2012, 20:13
دوستان واسه کسی که بخواد الان ios 433 که جیلبریک کرده به 1-1-5 ارتقا بده اول باید ios 5-1-1 رو نصب کنه؟از کدوم لینک؟این لینکی که دادن دوستان ماله من توش نمیره؟بعد واسه جیلبریک این ios 5-1-1 باید absinth نصب کنه؟من اعتماد به نفس اینکارو ندارم که بخام از اول شروع کنم...خیلی دوست دارم اینکارو کنم تا دستم روون شه اما مسلط نیستم...

emadpumad
29-05-2012, 23:06
دوستان واسه کسی که بخواد الان ios 433 که جیلبریک کرده به 1-1-5 ارتقا بده اول باید ios 5-1-1 رو نصب کنه؟از کدوم لینک؟این لینکی که دادن دوستان ماله من توش نمیره؟بعد واسه جیلبریک این ios 5-1-1 باید absinth نصب کنه؟من اعتماد به نفس اینکارو ندارم که بخام از اول شروع کنم...خیلی دوست دارم اینکارو کنم تا دستم روون شه اما مسلط نیستم...
درود
سهیل اول از تاپی زیر فریمور مناسب دستاهتو دانلود کن
بعد نصبش کن
بعد هم جیلبریک کن
برو تو میتونی
جایی گیر کردی بگو کمک کنیم

bleu2u4u
30-05-2012, 05:50
برای رفتن تو DFU باید حتما به اینترنت متصل بود، در غیر اینصورت نمیشناسه.
اگر تو DFU بود و iTunes نمیشناخت، باید با یک سیستم دیگه امتحان میکردید به احتمال زیاد جواب میگرفتید! همچنین میتونستید از نرم افزار iRecovery و یا CLI Redsn0w استفاده کنید تا مطمئن بشید دستگاه تو DFU هست یا خیر و یا از طریق همین برنامه ها اون رو به Recovery mode میبردید و دوباره با iTunes امتحان میکردید. اگر در این حالت هم نشناخت مشکل از iTunes و یا سیستم عاملی که بر روی اون نصب هست بر میگرده و همونطور که گفتم با استفاده از یک سیستم دیگه به احتمال خیلی زیاد مشکل بر طرف میشده.

ممنون که توضیح دادید ولی مشکل من خیلی ساده تر از این حرفا بود خودم نپتو پانویس توضیح دادم
اون مشکلی هم که با dfu بود بخاطر اشتباه توی dfu بردن بود
اتفاقا در حین restore کردن یه مشکلی بوجود اومد مجبور شدم از طریق همین dfu برم restore کنم

همونطور که عماد گفت ترسی وجود نداره
کاریه که میلیون ها نفر میکنن تو هم روش

JoWkErsSs
30-05-2012, 08:37

سهیل جان اصلا کار سختی نیست که بخوای اصلا اعتماد به نفس داشته باشی ! خیلی کار راحتیه ... آموزشش رو هم که تو همین انجمن گذاشتیم، پس دیگه ترسی نیست!
اینم بدون که به دستگاه تو هیچ آسیبی نمیرسه!
جیلبریک آنتدر 5.1.1 توسط برنامه Absinthe صورت می گیره، که کار کردن باهاش از رد اسنو راحت تره :46:

شما اول ریستور کن، و بعد جیلبریک ! موفق باشی عزیز! سوالی هم داشتی با کمال میل کمکت می کنیم !

eAmin
30-05-2012, 09:21
ممنون که توضیح دادید ولی مشکل من خیلی ساده تر از این حرفا بود خودم نپتو پانویس توضیح دادم
اون مشکلی هم که با dfu بود بخاطر اشتباه توی dfu بردن بود
اتفاقا در حین restore کردن یه مشکلی بوجود اومد مجبور شدم از طریق همین dfu برم restore کنم
بصورت کلی عرض کردم در جواب دوست دیگمون.
در هرصورت اینها مواردی بود که برای عیب یابی مفید هستن.

soheilnouri
06-06-2012, 12:27
سلام بر دوستان نازم...امروز زادروزمه و براي اولين بار ios 5 رو دانلود نمودم.از سايت iclarifeid...دعا كنيد كه بتونم براحتي بريزم تو ايبد ٢. خودم...bookmark هام از بين نميرن؟

JoWkErsSs
06-06-2012, 14:55
سلام بر دوستان نازم...امروز زادروزمه و براي اولين بار ios 5 رو دانلود نمودم.از سايت iclarifeid...دعا كنيد كه بتونم براحتي بريزم تو ايبد ٢. خودم...bookmark هام از بين نميرن؟

سهیل جان اگر ریستور کنی همه چی از بین میره! چه بوک مارک ها و چه موزیک و کلیپ و هرچیز دیگه... میتونی قبل از ریستور یه بک آپ بگیری که در صورت نارضایتی ریستور کنی به بک آپ.

پس از ریستور Library آیتونز پاک نمیشه، یعنی برنامه ها و بازی ها و موزیک ها و کلیپ ها و عکسهایی که به وسیله آیتونز سینک شدن رو میتونی دوباره بریزی تو iDevice.

soheilnouri
06-06-2012, 17:32
چطوری میتونم بک آب بگیرم عزیزم...میدونی فقط میخام ریستور کردن به IOS 5 رو امتحان کنم...واسم موزیک و عکس اصن مهم نیست...فقط بوک مارک ها مهمن...میخام بوک مارک هامو بک آب بگیرم چیکار کنم؟

soheilnouri
06-06-2012, 17:35
راستی یه مجموعه نرم افزاری تو ICLARIFED هستش که گفته ماله ایباد و ایفونه.....اشاره ایی به ایبد نکرده چرا؟میخاستم بخرم که متوجه این نکته شدم...چون اچ دی نیستن برنامه های اونا...مثلا بازیاشون بصورت کیفیت ایفون و ایباد ظاهر میشن تو صفحه ی بزرگ ایبد که کیفیت میاد بایین...

JoWkErsSs
06-06-2012, 20:54
راستی یه مجموعه نرم افزاری تو ICLARIFED هستش که گفته ماله ایباد و ایفونه.....اشاره ایی به ایبد نکرده چرا؟میخاستم بخرم که متوجه این نکته شدم...چون اچ دی نیستن برنامه های اونا...مثلا بازیاشون بصورت کیفیت ایفون و ایباد ظاهر میشن تو صفحه ی بزرگ ایبد که کیفیت میاد بایین...

اون پک نرم افزاری ناقص هست، آپدیت هایی که داره برای 2 3 سال پیش هستن...

ولی اگر میخواین بخرین میتونین روی بنر سمت چپ کلیک کنید.

soheilnouri
06-06-2012, 23:31
خوب من یه بک نرم افزای میخام واسه ایبد...کسی میتونه واسم تهیه کنه اینجا....شما که میگی ناقصه چرا بخرم؟

JoWkErsSs
07-06-2012, 09:28
خوب من یه بک نرم افزای میخام واسه ایبد...کسی میتونه واسم تهیه کنه اینجا....شما که میگی ناقصه چرا بخرم؟

من نگفتم نخرید، کسایی که خریدن اینجوری گفتن، یکیشون هم آشنا بود دروغی در کار نیست :31:

پک نرم افزاری رو میتونید با یک Search تو گوگل پیدا کنید، پک های زیادی هستن اما باید دقت کنید که App های دارن برای چند وقت پیش هست،‌ یعنی آخرین آپدیت هست یا نه! که اینجور پک ها هم کم پیدا میشه متاسفانه،‌ من خودم یه پک گرفتم تابستون پارسال، App هایی که داشت برای سال 2010 بود!!

soheilnouri
07-06-2012, 11:26
بك اپ گرفتن رو توضيح ميدي مهندس جون؟بوك مارك هامو چطوري نيگه دارم؟

JoWkErsSs
07-06-2012, 12:32
بك اپ گرفتن رو توضيح ميدي مهندس جون؟بوك مارك هامو چطوري نيگه دارم؟

بعد از هربار سینک کردن، آیتونز خودش به صورت خودکار بک آپ می گیره. اما اگر میخواید خودتون بک آپ بگیرید (بهتره قبل از ریستور خودتون یکبار بک آپ بگیرید) میتونید از این آموزش استفاده کنید:

1. آیتونز رو باز کنید.

2. iDevice رو به وسیله USB به کامپیوتر متصل کنید.

3. در ستون سمت چپ، قسمت روی iDevice کلیک راست کنید و گزینه Backup رو بزنید.

4. آیتونز شروع به گرفتن Backup می کند....

حال شما یک Backup از آیپد خود دارید!

soheilnouri
08-06-2012, 00:54
دوستان من چند تا برنامه از یکی از سایت های ایرانی ابل ریختم تو لب تابم اما الان که میخام از طریق ایتیونز بریزم تو ایبدم میگه بسوورد میخاد اون برنامه ها...پ

2-دیگه اینکه من یه دیکنشری خوب اکسفورد یا کمبریج میخام...میرم ابترکر تو قسمت refrences واسه دانلود کردن دیکشنری اکثر برنامه ها نوشته wolfram...یعنی چی؟

soheilnouri
08-06-2012, 22:58
دیروز رفتم ای تیونز تا بک اب بگیرم...نوشت که سیستم شما ((لب تاب))قادر به بک اب گیری نیست...اصن من بدشانسم کلا...:((

JoWkErsSs
08-06-2012, 23:48
دیروز رفتم ای تیونز تا بک اب بگیرم...نوشت که سیستم شما ((لب تاب))قادر به بک اب گیری نیست...اصن من بدشانسم کلا...:((

احتمالا درایوی که میخواین بک آپ رو توش ذخیره کنید جای خالی نداره .... یه چک بکنید.

Pourya-pc
09-06-2012, 00:29
اگر برنامه ها رو دارید فقط از کانتکتها ، بوک مارک ، نوت بک آپ بگیرید که فضای کمتری رو اشغال کنه .

soheilnouri
10-06-2012, 12:55
چطوري بايد از ايتيونز بوك ماركها رو بيدا كنم و بك اب بگيرم

soheilnouri
25-06-2012, 10:29
اینجا چقد سوت و کوره.؟

من وقتی که داشتم ایبدمو می گرفتم فروشنده((دیجیکالا))یه پک داده بود بهم اونا رو نصب کردم...اونا اصلن؟

Stream
25-06-2012, 12:09
اینجا چقد سوت و کوره.؟

من وقتی که داشتم ایبدمو می گرفتم فروشنده((دیجیکالا))یه پک داده بود بهم اونا رو نصب کردم...اونا اصلن؟

تنها راه نصب برنامه اورجینال (چه رایگان، چه پولی) دانلود مستقیم از iTunes و App Store ـه. هرچیزی که روی DVD و پک و فلش و دانلود از سایت های دیگه دیدید اصل نیست.

greenshrek
28-06-2012, 20:32
سلام دوستان،
الان حدودن چهار ماهه كه من بي استفاده از ....پي ان از اپ استور براي آيپد٢م اپ دانلود مي كنم و آي اُ اس رو هم آپديت كردم (البته قبلش هم آيتونز يو باز بود كه مايه ي خوشحالي بود) ولي براي اون يكي آيپدم وقتي مي خوام اپ بگيرم هنوز ارور ١٠٠٩ مي ده. شرايط هر دو كاملن يكسانه و در ضمن هيچ كدوم جيلبريك نشده. نمي دونيين چطور مي تونم كاري كنم كه اون يكي آيپد هم از تحريم دربياد: دي
ممنون مي شم اگه كمكم كنين.
در ضمن من بار اولمه كه توي تاپيكاي اين انجمن شركت مي كنم اگه سوالمو تو تاپيك مربوط به خودش نپرسيدم و يا قبلن كسي اينو پرسيده بوده خيلي معذرت مي خوام. :)

PNC
09-07-2012, 08:31
سلام
بچه ها من یه هفته ای هستش بعضی اوقات دارم با ایپد 2 کار می کنم یهو تصویر سیاه میشه و آرم اپل میاد و دستگاه ریست میشه.
مشکل از چیه به نظرتون ؟
نکنه از جیلبریک باشه ؟ اگه از اونه که آپدیت کنم
فریمر دستگاه 5.0.1 هستش
ممنون

JoWkErsSs
09-07-2012, 10:16
سلام
بچه ها من یه هفته ای هستش بعضی اوقات دارم با ایپد 2 کار می کنم یهو تصویر سیاه میشه و آرم اپل میاد و دستگاه ریست میشه.
مشکل از چیه به نظرتون ؟
نکنه از جیلبریک باشه ؟ اگه از اونه که آپدیت کنم
فریمر دستگاه 5.0.1 هستش
ممنون

مسلما مشکل از آیپد نیست، شما ترجیحا به نسخه آخر ریستور کنید.
گاهی نصب و استفاده از یک توییک می تونه به iOS آسیب بزنه.

PNC
09-07-2012, 18:28
من 5.1.1 رو دانلود کردم از سایت
حالا که اومدم رستور کنم ارور 3194 رو گرفتم.
با SO CKS هم چک کردم باز این ارور رو میگیرم.
دلیلش چیه ؟
حل شد ممنون

JoWkErsSs
10-07-2012, 20:07
من 5.1.1 رو دانلود کردم از سایتحالا که اومدم رستور کنم ارور 3194 رو گرفتم.با SO CKS هم چک کردم باز این ارور رو میگیرم.دلیلش چیه ؟تشکر----------حل شد ممنون

درکل می گم برای دیگران :20:

به مسیر زیر برید:

C:\Windows\System32\drivers\etc

سپس host رو به دسکتاپ منتقل کنید و با Notepad بازش کنید.

در آخر نوشته ها " 74.208.10.249 gs.apple.com " رو اضافه کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ntitled.jpg

سپس فایل Host رو به محل اولیه برگردونید و آیتونز رو Restart کنید.

koroshfe
13-07-2012, 22:02
سلام دوستان
من ديگه داره حالم گرفته مي شه سر آيپدم :D
زياد اذيتم نمي كنه اما خب نبايد مشكلي برام باشه ديگه :D
چرا در حين كار هي وايفاي قطع مي شه ؟؟؟ مشكل چيه ؟؟؟ البته بعد از چند ثانيه وصل مي شه اما خب مثل تايم اوت ضد حاله ديگه :D
با تشكر

Stream
14-07-2012, 02:19
سلام دوستان
من ديگه داره حالم گرفته مي شه سر آيپدم :D
زياد اذيتم نمي كنه اما خب نبايد مشكلي برام باشه ديگه :D
چرا در حين كار هي وايفاي قطع مي شه ؟؟؟ مشكل چيه ؟؟؟ البته بعد از چند ثانيه وصل مي شه اما خب مثل تايم اوت ضد حاله ديگه :D
با تشكر

نباید این اتفاق بیفته.. این رفتار احتمالا نویز در اون بازه فرکانسی رو نشون می ده. Channel شبکه تون رو تغییر بدید یا سوییچ کنید به وای فای 5 گیگاهرتز.

soheilnouri
14-07-2012, 11:13
چرا دیگه نمیشه مثه سابق از اینستالوس و اپترکر برنامه ریخت تو دیواس جیلبریکیمون؟:((سایت جدیدی نیست واسه این کار؟

koroshfe
14-07-2012, 12:24
نباید این اتفاق بیفته.. این رفتار احتمالا نویز در اون بازه فرکانسی رو نشون می ده. Channel شبکه تون رو تغییر بدید یا سوییچ کنید به وای فای 5 گیگاهرتز.

می خواستم این کارو بکنم اما لپ تاپم و یو اس بی وای فای ای که به کامپیوتر رو میزی وصل کردم و کلاً خیلی چیز های دیگه روی 5 گیگاهرتز جواب نمی دن :31: ( رو 2.4 ــه )

soheilnouri
28-07-2012, 01:41
چرا ایبد مثه سابق حال نمیده...اینستالوس قطه ادم اعصابش خورد میشه

JoWkErsSs
28-07-2012, 14:31
چرا ایبد مثه سابق حال نمیده...اینستالوس قطه ادم اعصابش خورد میشهسهیل جان هم اینستالوس و هم اپ ترکر وصل هستن. اما بعضی از Upload Center ها مشکل دارند و بعضی ها هم ف-ل-ت-ر هستند. ترجیحا از Sling file استفاده کنید.