PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 Apple iPad اا گفت و گو و تبادل نظر

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7

photon99
12-11-2011, 20:10
دوستان یه سوال دارم
من اگه به صورت معمول از طریق مودم wifi به اینترنت وصل بشم میتونم فقط چیز پی ا ن رو شیر کنم از طریق کامپیوتر یعنی عملی هست ؟
اینترنت رو از مودم بگیرم
چیز بی ا ن رو شیر کنم از PC ؟

خب چرا username و pass و server رو توی خود قسمت تنظیمات آیپد add نمیکنی؟

emadpumad
12-11-2011, 20:22
عماد جان من رفتم یه کارت شبکه وایرلس خریدم الان نصبیدم . لطف میکنی منو راهنمایی کنی برا شیر کردن اینترنت من یکی دوجا اموزشی دیدم در این باره ولی متاسفانه همشون توش کانکشن PPPOE داشتن . برا من Bridge نیس و یکسره هست و کانکشن ندارم
با آموزش اونا پیش رفتم ایپد رو هم وصلیدم ولی اینترنتی شیر نشده بود
خواستم Local Area Connection رو شیر کنم ولی نمیدونم چرا ارور میده .
درود برشما
با عرض پوزش باید بگم این تاپیک مخصوص بحث پیرامون آیپد هست .
من برای شما یک پیشنهاد دارم که خیلیزود تر به نتیجه خواهید رسید.
شما در گوگل سرچ کنید مشکلتون رو و جلوی عبارتتون اسم سایت forum.p30world.com رو بنویسید
شک ندارم که در فروم پیسی تاپیک های زیادی در این باره هست.
اگر به مشکلی بر خوردید پیغام خصوصی بدید

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:19 PM ----------

خب چرا username و pass و server رو توی خود قسمت تنظیمات آیپد add نمیکنی؟
راستی من تاحالا نپرسیدم هدف شما چی هست برای اینکار؟!!!!!!!!
شما میتونید به راحتی username و pasword مربوط به اکونت vp....رو داخل آیپد اضافه کنید ولی اگه هدفتون استفاده از وایرلس هست این کاریو که گفتم انجام بدید

yums
14-11-2011, 12:56
سلام
من وقتى مى خوام safari download manager رو از sydia دانلود كنم چيزى پيدا نمى كنه بايد چكار كنم؟

yums
14-11-2011, 13:20
داخل جعبه يه برچسب هست واسه چيه؟

PNC
14-11-2011, 13:33
بچه ها من چطور می تونم حسابم رو شارژ کنم که از app store بتونم app بخرم ؟

yums
14-11-2011, 14:27

بايد گيفت كارت بخرى كه يه سرچ كن پيدا مى كنى

archipay
14-11-2011, 14:40
سلام
من وقتى مى خوام safari download manager رو از sydia دانلود كنم چيزى پيدا نمى كنه بايد چكار كنم؟
شما بايد اول سورسي را كه اين برنامه توش هست تو سيديا add‌ كني. فكر كنم تو biggboss باشه

داخل جعبه يه برچسب هست واسه چيه؟

هيچي. واسه قشنگي بزن پشت ماشينت

شما بايد اول گيف كارت بخري. خريدي بگو يه لينك بهت بدم آموزش داده

emadpumad
14-11-2011, 14:45
سلام

درود
بايد سورسي را در برنامه cydia . Add كنيد كه اين برنامه توش باشه
الان شما اون سورس رو نداريد

---------- Post added at 02:45 PM ---------- Previous post was at 02:42 PM ----------

شما بايد اول سورسي را كه اين برنامه توش هست تو سيديا add‌ كني. فكر كنم تو biggboss باشه

هيچي. واسه قشنگي بزن پشت ماشينت

شما بايد اول گيف كارت بخري. خريدي بگو يه لينك بهت بدم آموزش داده

درود وقتي اين پست رو داشتم مينوشتم شما پست خودتونو فرستاده بوديد :46:

yums
14-11-2011, 15:06
ميشه ادرس سورس رو كامل بديد؟
راستى فكر كنم بشه برچسب رو زد پشت ايپد واسه محافظت از سيب:46:

koroshfe
14-11-2011, 17:05
شدن که می شه زد :دی مگه آتیش می گیریه که نشه ؟؟؟ :دی
باوو این دقیقاً با همین اندازه تو باکسه آیفون هم هست ، لوگوی سیبه آیفون که کوچیکتره که ، پس دلیلی نداره ، این یکی از سیاست های اپله ، می ذاره برای خوشکلی :دی

yums
14-11-2011, 17:23
شدن که می شه زد :دی مگه آتیش می گیریه که نشه ؟؟؟ :دی
باوو این دقیقاً با همین اندازه تو باکسه آیفون هم هست ، لوگوی سیبه آیفون که کوچیکتره که ، پس دلیلی نداره ، این یکی از سیاست های اپله ، می ذاره برای خوشکلی :دی

ولى از سيب پشت ايپد بزرگتره ! جالب اينه كه توى ipod nano هم هست كه اندازه ايپده و واسه خود nano بزرگه. نميدونم واسه چى اينكارو كردن؟ چرا اندازه خودشون تو جعبه ها نميذارن؟

koroshfe
14-11-2011, 17:26
باوو من همین الان همینو گفتم که :دی
ماله آیفون هم اندازه ی آیپده دیگه ، باوو اصلاًَ رفتی به خوده دیوایس نداره ، می ذارن همیشه تو همه ی باکساشون

emadpumad
14-11-2011, 20:25
ميشه ادرس سورس رو كامل بديد؟

sinfuliphonerepo.com

bleu2u4u
15-11-2011, 23:20
اقا اين ارور كد ١٠٠٩ چيه وقتي بعضي برنامه ها رو اجرا ميكنم مياد؟

emadpumad
15-11-2011, 23:52
اقا اين ارور كد ١٠٠٩ چيه وقتي بعضي برنامه ها رو اجرا ميكنم مياد؟
درود
apple company کشور مارو در لیست تحریم قرار داده و کلیه آی پی هایی که از کشور ما به سایتش متصل شن بلوک میشه و پاسخی دریافت نمیکنه .
این ارور بخاطر همین تحریم هست.
که شما وقتی از روش تغییر آی پی vp.... استفاده میکنید دیگه نمی بینیدش .
مثلا یک برنامه ای رو باز میکنید که برنامه لازم داره به سایت اپل وصل شه ( مثلا تبلیغات پخش کنه )

soheilnouri
16-11-2011, 21:19
درود
apple company کشور مارو در لیست تحریم قرار داده و کلیه آی پی هایی که از کشور ما به سایتش متصل شن بلوک میشه و پاسخی دریافت نمیکنه .
این ارور بخاطر همین تحریم هست.
که شما وقتی از روش تغییر آی پی vp.... استفاده میکنید دیگه نمی بینیدش .
مثلا یک برنامه ای رو باز میکنید که برنامه لازم داره به سایت اپل وصل شه ( مثلا تبلیغات پخش کنه )

دوست گل من چگونه می توانم این ای پی را عوض کنم تا این پیغام کذایی رو مشاهده نکنم؟اگر تغییر بدم اشکالی بووجود نمیاد...؟

happyhome82
16-11-2011, 21:40
دوستان ميشه يه راهنمايي در مورد سأختن اپل ايدي كنيد
قسمت بيلينگ رو چطوري رد كنيم؟

koroshfe
16-11-2011, 21:40
والا من آی پی چنجر رو تو آیپد تا حالا نه دیدم نه شنیدم اما این کاملاً مشخصه که شما با این چیز پی ان ها مشکلتون حل می شه
مثلاً خود آیتونز و اپ ستور و اینا که مستقیماً از خود اپل ساپورت می شه که اصلاً نمی تونید واردش بشید اما برنامه های فرعی ( مثلاً خودم از دی سی کامیکس استفاده می کنم اینجوریه ) مرتبطن با اپل این ارور رو می دن ، البته من اوکی می زنم می ره :دی
مشکلی که نداشتم ، کامیک هام رو هم می گرفتم

emadpumad
16-11-2011, 21:47
والا من آی پی چنجر رو تو آیپد تا حالا نه دیدم نه شنیدم اما این کاملاً مشخصه که شما با این چیز پی ان ها مشکلتون حل می شه
مثلاً خود آیتونز و اپ ستور و اینا که مستقیماً از خود اپل ساپورت می شه که اصلاً نمی تونید واردش بشید اما برنامه های فرعی ( مثلاً خودم از دی سی کامیکس استفاده می کنم اینجوریه ) مرتبطن با اپل این ارور رو می دن ، البته من اوکی می زنم می ره :دی
مشکلی که نداشتم ، کامیک هام رو هم می گرفتم
درود بر شما
منظور از تغییر آیپی استفاده از vp n هست

---------- Post added at 09:47 PM ---------- Previous post was at 09:46 PM ----------

دوست گل من چگونه می توانم این ای پی را عوض کنم تا این پیغام کذایی رو مشاهده نکنم؟اگر تغییر بدم اشکالی بووجود نمیاد...؟
درود بر شما
پاسخ شما داده شده

bleu2u4u
16-11-2011, 22:01
اخه بعضی برنامه ها که اصلا به اینترنت ربطی ندارن هم این ارور میاد
مثلا یه بازی تخته نرد که نه تبلیغ داره نه هیچی ولی همیشه این ارور رو میده اونم دوبار

emadpumad
16-11-2011, 22:07
دوستان ميشه يه راهنمايي در مورد سأختن اپل ايدي كنيد
قسمت بيلينگ رو چطوري رد كنيم؟
درود برشما
این هم اختصاصی اعضای محترم p30world

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

happyhome82
18-11-2011, 01:28
ارور 1009 یعنی چی؟

mohsenfhm
18-11-2011, 11:25
ارور 1009 یعنی چی؟

اين ارور براي اينكه اپل استور آي پي ايران رو تحريم كرده و تنها راهش استفاده از و ي پ ي ا ن هستش :13:

emadpumad
18-11-2011, 11:42
ارور 1009 یعنی چی؟

عضو محترم از دادن پست هاي پشت سر هم خود داري كنيد
و هم چنين از پرسيدن سؤالات تكراري
اگر يك صفحه قبل رو ميخونديد جواب شما داده داده شده بود

abc2
18-11-2011, 13:21
دوستان من چیکار کنم وقتی ویندوز عوض میکنم این app ها و اطلاعات روی هاردم نپره . دیروز ویندوز عوض کردم گفت که :
شما اطلاعاتتون رو با یه iTunes دیگه ریختید و اگه app جدید بخواید بریزید قبلیها پاک میشه(همینطور ویدئو ها موزیکها و عکسها) . حالا برام مهم هم نبود چون چیز زیادی رو هاردم نبود ولی میخوام بدونم چیکار کنم چون بعدها مشکل ساز میشه . ممنون

emadpumad
18-11-2011, 13:34
دوستان من چیکار کنم وقتی ویندوز عوض میکنم این app ها و اطلاعات روی هاردم نپره . دیروز ویندوز عوض کردم گفت که :
شما اطلاعاتتون رو با یه iTunes دیگه ریختید و اگه app جدید بخواید بریزید قبلیها پاک میشه(همینطور ویدئو ها موزیکها و عکسها) . حالا برام مهم هم نبود چون چیز زیادی رو هاردم نبود ولی میخوام بدونم چیکار کنم چون بعدها مشکل ساز میشه . ممنون

درود برشما
اولين كار كه بايد انجام بديد اينه كه به وسيله آيتيونز و اپل آيدي كامپيوترتون رو آوتورايز كنيد و سپس به داخل برنامه آيتيونز بريد و در ستون سمت چپ گذينه app ( application ) h رو انتخاب كنيد و بر روي يكي از برنامه ها راست كليك كنيد و سپس گذينه show windows explore رو بزنيد تا محل ذخيره شدن برنامه ها درون هارد كامپيوترتون نمايش داده بشه .
همه برنامه هارو كپي كنيد و در درايو ديگري به جز درايو ويندوزتون past كنيد .
با اين كار برنامه هاتون رو براي هميشه خواهيد داشت.
شما ميتونيد از دستگاهتون يك نسخه بك آپ بگيريد و همچنسن اون رو در جاي ديگري كپي كنيد تا در صورت لزوم به اين حالت باز گردانده شود .
اگر هيچ يك از اين كارها رو انجام نداده ايد در حال حاضر دستگاه رو به كامپيوتر وصل كنيد آيتيونز رو اجرا كنيد و آوتورايز كنيد . در اين حالت برنامه هاي شما پاك نميشه فقط موزيك ويديو ها و موزيك هاتون پاك ميشه و سپس بر روي اسم آي ديوايستون راست كليك كنيد و گذينه purchase app رو انتخاب كنيد .
با اين كار برنامه ها از آيديوايس به آيتيونز انتقال داده ميشه.
موفق و پيروز باشيد

emadpumad
18-11-2011, 15:51
اخه بعضی برنامه ها که اصلا به اینترنت ربطی ندارن هم این ارور میاد
مثلا یه بازی تخته نرد که نه تبلیغ داره نه هیچی ولی همیشه این ارور رو میده اونم دوبار

درود بر شما
اين بازي تخته نرد كه ميگيد حتما يه تبليغاتي يا چيزي شبيه به اون داره. كه بازي ميخاد اول براي بود كردن اون تبليغات به سرور وصل شه كه نميتونه

happyhome82
18-11-2011, 17:57
عضو محترم از دادن پست هاي پشت سر هم خود داري كنيد
و هم چنين از پرسيدن سؤالات تكراري
اگر يك صفحه قبل رو ميخونديد جواب شما داده داده شده بود
عزيز نتم مشكل داشت ٢ تا زد
من گزينه دليت رو تو ويرايش نديدم٠

abc2
19-11-2011, 01:20
اگر هيچ يك از اين كارها رو انجام نداده ايد در حال حاضر دستگاه رو به كامپيوتر وصل كنيد آيتيونز رو اجرا كنيد و آوتورايز كنيد . در اين حالت برنامه هاي شما پاك نميشه فقط موزيك ويديو ها و موزيك هاتون پاك ميشه و سپس بر روي اسم آي ديوايستون راست كليك كنيد و گذينه purchase app رو انتخاب كنيد .
با اين كار برنامه ها از آيديوايس به آيتيونز انتقال داده ميشه.
موفق و پيروز باشيد

یعنی عماد جان من اگه ببرم بدم بیرون برام App بریزن رو دستگاه میتونم با این کار اونهارو انتقال بدم به iTunes که دیگه پاک نشن ؟

emadpumad
19-11-2011, 10:06
یعنی عماد جان من اگه ببرم بدم بیرون برام App بریزن رو دستگاه میتونم با این کار اونهارو انتقال بدم به iTunes که دیگه پاک نشن ؟
درود
تنها در صورتی که اپل آیدی که برنامه به اسم اون خریداری و دانلود شدهد متعلق به شما باشه یا حد اقل پسوردشو داشته باشید که بتونید آتورایز کنید!

Farshid72
19-11-2011, 11:12
سلام بچه ها
ASUS-PRIME QUAD CORE با کلاس پردازنده PC هم اومده به نظرتون من اینو بگیرم یا ipad2 ???
خبر ندارید ipad بعدی کی میاد ؟؟؟

emadpumad
19-11-2011, 17:57
سلام بچه ها
ASUS-PRIME QUAD CORE با کلاس پردازنده PC هم اومده به نظرتون من اینو بگیرم یا ipad2 ???
خبر ندارید ipad بعدی کی میاد ؟؟؟
درود
توپیغام خصوصیتون چیز جالبی نوشته بودید.!
ایسوس رو به خاطر اندروید نمی خواید ولی در عوض از سیستم پایین هم خوشتون نمیاد؟!
والا من هر چی فکر میکنم که چجوری بعضیا یه کامپیوتر با سیپی یو 2.6 2 هسته رم 4 و هارد .... دارن بعد از یه مدت میگن این سیستم دیگه جواب منو نمیده باید برم یه core i 7 بخرم ! بعد نهایت کاری که با سیستم میکنن اینه که هر روز باش تو اینترنت هستن و چک آف میکنن و 10 مین میرن تو فیسبوک !
حالا منظورم شما نبودی :46:
ولی جالبه که بدونی شما کاری با آیپد نمیتونی بکنی که اون رو به معنی واقعی کلمه به چالش بکشی که مثلا هنگ بکنه .
من که تاحالا نتونستم !
نشنیدم یکی هم بگه اه آیپد cpu یک گیگ دار ایکاش 2 گیگ بود!.
چون کمبودش به هیچ وجه احساس نمیشه . چون به صورت دقیق برنامه ریزی شده.
خوب حالا شما برو یه تبلت 4 هسته ای بخر => آیا چه کاری میخوای باش بکنی یا چه برنامه ای میخوای از تمام امکانات سیستمت استفاده کنی؟
آیا برنامه ای میشناسی که الان واسه سی پی یوهای 2 هسته ایه ARM ساخته شده باشه؟
نمیگم نیست ولی تعدادشون انگشت شمار و کم هست. مثل همین آیپد 2 که تا به الان برنامه های کمی که فقط مخصوص خودش باشه و برای آیپد1 جواب نده رلیز شده.
امید وارم جواب سوال خودتون رو گرفته باشید

Farshid72
19-11-2011, 21:40
سلام دوسته عزیز
منظورم این نبود و حرفاتونو خوب میفهمم و کاملا هم باهاش موافقم ولی چیزی که هست من تصور میکنم با این پردازنده ای که اومده قطعا گرافیک مناسب براش ساخته میشه و بازی ها و نرم افزار ها گسترش بیشتر به سمت اونا میره و منظر من اینه که بعدن ها من میتونم از اون برنامه ها هم استفاده کنم ولی چیزی که هست نمیتونم همه اون جزئیات و طبیعی گرایی که توشون هست رو ببینم...مثل گرافیک های دایرکس 10 و 11 هست دیگه یا همون سری 4000 رادئون و 6000 رادئون
دیدگاه من این بود...در ضمن هرچقدم نرم افزار ها بالاتر بره در نهایت منجر به ارتقاع پیدا کردن سیستم عامل میشه و دلیل اینکه از اندروید خوشم نمیاد هم یه دلیلش اینه که نمی تونه از سیستم به اندازه کافی استفاده کنه...

emadpumad
19-11-2011, 22:41
سلام دوسته عزیز
منظورم این نبود و حرفاتونو خوب میفهمم و کاملا هم باهاش موافقم ولی چیزی که هست من تصور میکنم با این پردازنده ای که اومده قطعا گرافیک مناسب براش ساخته میشه و بازی ها و نرم افزار ها گسترش بیشتر به سمت اونا میره و منظر من اینه که بعدن ها من میتونم از اون برنامه ها هم استفاده کنم ولی چیزی که هست نمیتونم همه اون جزئیات و طبیعی گرایی که توشون هست رو ببینم...مثل گرافیک های دایرکس 10 و 11 هست دیگه یا همون سری 4000 رادئون و 6000 رادئون
دیدگاه من این بود...در ضمن هرچقدم نرم افزار ها بالاتر بره در نهایت منجر به ارتقاع پیدا کردن سیستم عامل میشه و دلیل اینکه از اندروید خوشم نمیاد هم یه دلیلش اینه که نمی تونه از سیستم به اندازه کافی استفاده کنه...
درود بر شما
ما راجع به الان داریم صحبت میکنیم دیگه . نه؟
خوب آیپد 2 واسه الانه !
یعنی حالا با این نرم افزارها و بازیها و ... چیزایی که و جود داره من فکر میکنم آیپد 2 بهترین گذینه موجود هستو
من با تبلتهایی مثل گلکسی و اچ تی سی و یک مدل فوجیتسو که ویندوز سون داشت و اون دوتای دیگه هر دو اندروید داشتن کار کردم و هنوز تصمیم خودم رو (انتخاب آیپد 2 ) دوست دارم.

چو فردا شود فکر فردا کنیم :46:

اگه پیشرفتی حاصل شد و آیپد کم آورد تعویضش میکنم با نسخه بهتر...

Hamid..God
20-11-2011, 00:36
سلام کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه چه طور میتونم جای فایل های آیتونز رو عوض کنم منظورم جایی هست که اطاعات رو ضخیره میکنه درایو C کامپیوترم رو پر کرده نمیتونم با دستگاهم کار کنم هر دفه مجبورم جای کلی از فایل های نرم افزار های ios رو عوض کنم

emadpumad
20-11-2011, 02:13
سلام کسی از دوستان میتونه راهنماییم کنه چه طور میتونم جای فایل های آیتونز رو عوض کنم منظورم جایی هست که اطاعات رو ضخیره میکنه درایو C کامپیوترم رو پر کرده نمیتونم با دستگاهم کار کنم هر دفه مجبورم جای کلی از فایل های نرم افزار های ios رو عوض کنم
edit => perfrences => advanced => itunes media.... you must change it.

*Ali*
20-11-2011, 14:10
درود بر شما
ما راجع به الان داریم صحبت میکنیم دیگه . نه؟
خوب آیپد 2 واسه الانه !
یعنی حالا با این نرم افزارها و بازیها و ... چیزایی که و جود داره من فکر میکنم آیپد 2 بهترین گذینه موجود هستو
من با تبلتهایی مثل گلکسی و اچ تی سی و یک مدل فوجیتسو که ویندوز سون داشت و اون دوتای دیگه هر دو اندروید داشتن کار کردم و هنوز تصمیم خودم رو (انتخاب آیپد 2 ) دوست دارم.

چو فردا شود فکر فردا کنیم :46:

اگه پیشرفتی حاصل شد و آیپد کم آورد تعویضش میکنم با نسخه بهتر...

Asus با چهار تا هسته هاش هم قرار نيست براي اندرويد چتر نجات بشه. اگه قرار بود اوضاع HoneyComb با سخت افزار قوي تو تبلت خوب بشه تا حالا شده بود. Xoom هم اومده بود همين كارو بكنه، گالكسي ها هم همينطور...
مهم نيست هرزگاهي يكي از اينا ميان يه سر و صدايي مي كنن يه كري مي خونن بعدش هم با آمار يك ساعته فروش آيپد با فروش يك ماهشون رقابت مي كنن. آخر سر هم يا مثل زوم منزوي ميشن يا مثل تاچ پد به آتيش كشيده ميشن.

emadpumad
20-11-2011, 15:07
Asus با چهار تا هسته هاش هم قرار نيست براي اندرويد چتر نجات بشه. اگه قرار بود اوضاع HoneyComb با سخت افزار قوي تو تبلت خوب بشه تا حالا شده بود. Xoom هم اومده بود همين كارو بكنه، گالكسي ها هم همينطور...
مهم نيست هرزگاهي يكي از اينا ميان يه سر و صدايي مي كنن يه كري مي خونن بعدش هم با آمار يك ساعته فروش آيپد با فروش يك ماهشون رقابت مي كنن. آخر سر هم يا مثل زوم منزوي ميشن يا مثل تاچ پد به آتيش كشيده ميشن.

درود بر شما
دوست عزيز قرار نيست همه هوادار يك سيستم عامل و يك پلت فرم باشند !
سلايق افراد متفاوت هست .
به عقيده من اندرويد اينقدرها هم ضعيف نيست . چيزي كه بسيار به چشم مياد اينه كه اندرويد روز به روز رو به پيشرفت هست.
اينگونه بحث ها باعث كش پيدا كردن موضوع ميشه و باعث خارج شدن تاپيك از موضوع اصلي ميشه .
و موضوع تاپيك چيزه ديگريست

*Ali*
20-11-2011, 23:36
درود بر شما
دوست عزيز قرار نيست همه هوادار يك سيستم عامل و يك پلت فرم باشند !
سلايق افراد متفاوت هست .
به عقيده من اندرويد اينقدرها هم ضعيف نيست . چيزي كه بسيار به چشم مياد اينه كه اندرويد روز به روز رو به پيشرفت هست.
اينگونه بحث ها باعث كش پيدا كردن موضوع ميشه و باعث خارج شدن تاپيك از موضوع اصلي ميشه .
و موضوع تاپيك چيزه ديگريست

هرچي عنوان شد حقيقت و آمار اعلام شده بازار و عملكرد ضعيف اندرويد تو زمينه تبلت بود و حقيقت هم هرجا گفته بشه هيچ وقت باعث خارج كردن چيزي از موضوع اصليش نميشه. خود بنده واسه رعايت نظم توي تاپيك ها توجيه تر از شمام.

emadpumad
21-11-2011, 00:17
هرچي عنوان شد حقيقت و آمار اعلام شده بازار و عملكرد ضعيف اندرويد تو زمينه تبلت بود و حقيقت هم هرجا گفته بشه هيچ وقت باعث خارج كردن چيزي از موضوع اصليش نميشه. خود بنده واسه رعايت نظم توي تاپيك ها توجيه تر از شمام.
درود بر علی عزیز
نکته ای که من خواستم یاد آوری کنم نه به شما بلکه به اون دوستانی که چه در این تاپیک و تاپیک های دیگری که مربوط بحث هایی مشخص پیرامون موضوعات مشخص هستتند پرسشهای بحث بر انگیزیرو مطرح میکنند که مطمینن جای خاص خودشو داره .
و منظوره بنده صرفا برگشت به موضوع اصلی بود به هر حال ممنون از ابراز عقیده و اطلاعاتتون

Stream
21-11-2011, 00:31
یه نکته درباره این جو پردازنده های چهار هسته ای بگم:

این پردازنده های چهار هسته ای که فعلا می بینیم (مثلا Tegra 3) در عمل چیز زیادتری نسبت به پردازنده های دو هسته ای ارائه نمی دن به یه سری دلایل:

کارایی یه سیستم Multithreaded همیشه محدود میشه به کارایی قسمتی که بطور موازی پردازش نمیشه (Amdahl's Law)، و فعلا در برنامه های موبایل اصلا چیزی به اسم Multithreading وجود واقعی نداره و کمتر از 10-15 درصد پردازش ها قابل موازی سازی هستن (به دلیل محدودیت های سیستم عامل ها - هم iOS و هم اندروید).
در اندروید اصلا API هایی مثل pthread به خوبی پیاده سازی نشدن (در iOS هم به خوبی دسکتاپ ها نیست، ولی به بهتر از اندروید). فرضا زمانی که پیاده سازی بشن (مثلا در Android 5 یا Android 6) خیلی خیلی طول می کشه تا به جایی برسیم که دولوپرها از این قابلیت ها در اپ هاشون استفاده کنن. یادمون نره بیشتر از 3 سال طول کشید از زمان عرضه دسکتاپ های Quad Core تا زمانی که واقعا عملا در کارایی نسبت به Dual Core ها برتری نشون دادن.
یه مبحث دیگه ای هست به اسم Dark Silicon ، به خاطر یه سری محدودیت های مصرف انرژی و گرمایی اصلا امکان پذیر نیست بطور دائم چهار هسته Cortex A9 فعلی روی یک چیپ با هم کار کنن. این کار نیاز به بهینه سازی های بسیار در ساختار پردازنده ها و سیستم عامل و مدارهای تغذیه و باتری و ... داره. این مشکلی است که در دسکتاپ ها فعلا وجود داره و در موبایل ها هم دامنگیر خواهد شد.

منظورم این نبود و حرفاتونو خوب میفهمم و کاملا هم باهاش موافقم ولی چیزی که هست من تصور میکنم با این پردازنده ای که اومده قطعا گرافیک مناسب براش ساخته میشه و بازی ها و نرم افزار ها گسترش بیشتر به سمت اونا میره و منظر من اینه که بعدن ها من میتونم از اون برنامه ها هم استفاده کنم ولی چیزی که هست نمیتونم همه اون جزئیات و طبیعی گرایی که توشون هست رو ببینم...مثل گرافیک های دایرکس 10 و 11 هست دیگه یا همون سری 4000 رادئون و 6000 رادئوننکته ای که اینجاست اینه که در این پردازنده های چهار هسته ای و ... هیچ پیشرفت معماری (مثل DirectX 10 به 11) و ... وجود نداره و عملا پردازشگر نسل آینده نیستن. دو تا هسته مثل همین ها که فعلا داریم رو اضافه کردن، همین. هنوز هم که هنوزه از همون ULP Geforce استفاده می کنه (و همون OpenGL ES 2.0).
+

GPU این Tegra 3 نسبت به A5 قوی تر نیست!

در کل شکی نیست که این Tegra 3 پردازنده بسیار خوبیه و شاید بهترینی باشه که ساخته شده، ولی تا زمانی که نرم افزارها براش آماده باشن و دولوپرها به سمت استفاده از این کاربردها بیان ما سه چهار نسل تبلت جلوتر رو دیدیم و تبلت های فعلی کاملا از رده خارج خواهند بود و احتمالا اصلا تبلت های فعلی به اون نسخه های سیستم عامل قابل آپدیت نیستن.

hike
21-11-2011, 19:44
بهترین تمیزترین و ساده ترین روش که بشه ایپد 2 رو به فارسی مجهز کرد و سریع باهاش تاپیک کرد ( مثل ویندوز) چیه؟

emadpumad
21-11-2011, 21:17
بهترین تمیزترین و ساده ترین روش که بشه ایپد 2 رو به فارسی مجهز کرد و سریع باهاش تاپیک کرد ( مثل ویندوز) چیه؟

دوست عزيز آيپد در حالت عادي فارسي رو ساپورت ميكنه

---------- Post added at 09:17 PM ---------- Previous post was at 09:15 PM ----------

یه نکته درباره این جو پردازنده های چهار هسته ای بگم:

این پردازنده های چهار هسته ای که فعلا می بینیم (مثلا Tegra 3) در عمل چیز زیادتری نسبت به پردازنده های دو هسته ای ارائه نمی دن به یه سری دلایل:

کارایی یه سیستم Multithreaded همیشه محدود میشه به کارایی قسمتی که بطور موازی پردازش نمیشه (Amdahl's Law)، و فعلا در برنامه های موبایل اصلا چیزی به اسم Multithreading وجود واقعی نداره و کمتر از 10-15 درصد پردازش ها قابل موازی سازی هستن (به دلیل محدودیت های سیستم عامل ها - هم iOS و هم اندروید).
در اندروید اصلا API هایی مثل pthread به خوبی پیاده سازی نشدن (در iOS هم به خوبی دسکتاپ ها نیست، ولی به بهتر از اندروید). فرضا زمانی که پیاده سازی بشن (مثلا در Android 5 یا Android 6) خیلی خیلی طول می کشه تا به جایی برسیم که دولوپرها از این قابلیت ها در اپ هاشون استفاده کنن. یادمون نره بیشتر از 3 سال طول کشید از زمان عرضه دسکتاپ های Quad Core تا زمانی که واقعا عملا در کارایی نسبت به Dual Core ها برتری نشون دادن.
یه مبحث دیگه ای هست به اسم Dark Silicon ، به خاطر یه سری محدودیت های مصرف انرژی و گرمایی اصلا امکان پذیر نیست بطور دائم چهار هسته Cortex A9 فعلی روی یک چیپ با هم کار کنن. این کار نیاز به بهینه سازی های بسیار در ساختار پردازنده ها و سیستم عامل و مدارهای تغذیه و باتری و ... داره. این مشکلی است که در دسکتاپ ها فعلا وجود داره و در موبایل ها هم دامنگیر خواهد شد.

نکته ای که اینجاست اینه که در این پردازنده های چهار هسته ای و ... هیچ پیشرفت معماری (مثل DirectX 10 به 11) و ... وجود نداره و عملا پردازشگر نسل آینده نیستن. دو تا هسته مثل همین ها که فعلا داریم رو اضافه کردن، همین. هنوز هم که هنوزه از همون ULP Geforce استفاده می کنه (و همون OpenGL ES 2.0).
+

GPU این Tegra 3 نسبت به A5 قوی تر نیست!

در کل شکی نیست که این Tegra 3 پردازنده بسیار خوبیه و شاید بهترینی باشه که ساخته شده، ولی تا زمانی که نرم افزارها براش آماده باشن و دولوپرها به سمت استفاده از این کاربردها بیان ما سه چهار نسل تبلت جلوتر رو دیدیم و تبلت های فعلی کاملا از رده خارج خواهند بود و احتمالا اصلا تبلت های فعلی به اون نسخه های سیستم عامل قابل آپدیت نیستن.

با تشكر از آرمان عزيز كه هميشه با جواب هاي كاملش جايي براي بحث هاي حاشيه اي نميگذاره

hike
22-11-2011, 05:25
من تقریبا به نتیجه قطعی رسیده بودم که ایپد 2 رو بگیرم، ولی برخوردم به مشکل دکمه home در ایپد2 که خیلیها ازش شکایت داشته اند و در نتیجه مردد شدم که اصلا اینو بگیرم یا برم سراغ تبلت دیگری. نظر شما در این مورد چیه؟

Stream
22-11-2011, 05:44
من تقریبا به نتیجه قطعی رسیده بودم که ایپد 2 رو بگیرم، ولی برخوردم به مشکل دکمه home در ایپد2 که خیلیها ازش شکایت داشته اند و در نتیجه مردد شدم که اصلا اینو بگیرم یا برم سراغ تبلت دیگری. نظر شما در این مورد چیه؟

یه سری خیلی محدود از نسخه های ابتدایی (عرضه شده در مارچ-آوریل) مشکل داشتن که حل شد. الان بخرید نباید جای نگرانی باشه.. گرچه الان با Multitouch Gesture ها دیگه کمتر کسی اصلا به Home Button نیاز داره. کلا محصولی که بیشتر از 30 میلیون نسخه فروخته همچین مشکل تابلویی نداره. اینها دلیلی برای خریدن یا نخریدن یه محصول نیست. :46:

hike
23-11-2011, 05:30
بعد از کلی تحقیق:
برای iPad 2 اصلا دنبال zagg invisibleshield نرین که گند زده! مخصوصا front . اصلا جای دوربین و home درست تنظیم نشدن و با حاشیه دستگاه 2 میلیمتری فاصله ایجاد میکنه،
بهترین محافظ تو مایه های invisibleshield الان فقط wrapsol هست:

کاملا شبیه invisibleshield ، ولی خوب option های بیشتری برای نصب خشک و تر داره (در سایت) ضمنا ورژن های clean مقاوم تر ولی خیلی ضخیم ترند و روی روشنایی صفحه تاثیر میذارن ، اگه مشکل دارین فقط سراغ original ها برین.
در مورد کاورها:
الان تقریبا فقط کاور های Speck در بازار هست، دو مدل Pixel HD و Fitfolio برای تمام دستگاه و یک مدل برای پشتش(اسمش یادم نیست) ، همشونم شاب میاره
ضمنا speck محافظ صفحه هم داره ، که پک دوتاییش 30 تومنه تهران.
اگه از خارج میگیرین ، اتنخاب کاور براتون خیلی سخت میشه (شاید یه 120-150 تایی باشن!)
خوباشون رو cnet لیست کرده:

از کاور های چوبی miniot تا کاورهای چرم اصیل sena ایتالیا!
wrapsol تو پاساژ پایتخت چند میشه پیدا کرد؟

abc2
23-11-2011, 23:15
دوستان سایتی هست که وقتی app ی مجانی میشه (حالا دائم یا موقت) معرفی کنه و اعلام کنه ؟

emadpumad
23-11-2011, 23:21
دوستان سایتی هست که وقتی app ی مجانی میشه (حالا دائم یا موقت) معرفی کنه و اعلام کنه ؟
میتونید از بر نامه app hits که در app store موجود هست کمک بگیرید

abc2
23-11-2011, 23:40
میتونید از بر نامه app hits که در app store موجود هست کمک بگیرید

عماد جان زدم همچین app ی نبود و پیدا نکرد .

Stream
24-11-2011, 05:13
عماد جان زدم همچین app ی نبود و پیدا نکرد .

App Hits for iPad

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدiFree

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدiDiscount

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدiFreeGames

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو این سایت هم خیلی محبوبه:

abc2
24-11-2011, 11:12
ببخشید یه سوال داشتم این app هایی که مجانی میشن نسخه کامل هستن یا نه چون اون روز دیدم Angry birds Rio رو زده free ولی ننوشته بود نسخه lite دان کردم دیدم 12 تا مرحله داره .

emadpumad
24-11-2011, 11:19
ببخشید یه سوال داشتم این app هایی که مجانی میشن نسخه کامل هستن یا نه چون اون روز دیدم Angry birds Rio رو زده free ولی ننوشته بود نسخه lite دان کردم دیدم 12 تا مرحله داره .
نسخه هایی که لایت و یا فری هستند معمولا کامل نیستند.
پس باید توجه کنید که هنگامی میخواید ببینید که یک برنامه آیا نسخه کامل و مجانی هست باید در قسمت price فقط نوشته شده باشه free اگه جلوی کلمه فری یک + گذاشته باشه یعنی کامل نیست + Free این وری نباید باشه

soheilnouri
24-11-2011, 11:54
یه سری خیلی محدود از نسخه های ابتدایی (عرضه شده در مارچ-آوریل) مشکل داشتن که حل شد. الان بخرید نباید جای نگرانی باشه.. گرچه الان با Multitouch Gesture ها دیگه کمتر کسی اصلا به Home Button نیاز داره. کلا محصولی که بیشتر از 30 میلیون نسخه فروخته همچین مشکل تابلویی نداره. اینها دلیلی برای خریدن یا نخریدن یه محصول نیست. :46:

من ایپدمو 2 ماه پیش خریدم...2 یا سه ماهه پیش...نمیدونم دکه ی homesh ایراد داره یا نه....مولتی تاپ جستجر رو باید بریزم رو تبلتم یا داره؟

hike
24-11-2011, 12:42
من ایپدمو 2 ماه پیش خریدم...2 یا سه ماهه پیش...نمیدونم دکه ی homesh ایراد داره یا نه....مولتی تاپ جستجر رو باید بریزم رو تبلتم یا داره؟
اگر خراب باشه خب نشان میده . با گارانتی خریدید یا بی؟ حداقلش اینه که من دیگه جرات خرید بی گارانتیشو ندارم. به ios 5 ارتقا دادید؟

emadpumad
24-11-2011, 13:41
در نسخه 5 این امکان فراهم شده

Stream
24-11-2011, 17:09
نسخه هایی که لایت و یا فری هستند معمولا کامل نیستند.
پس باید توجه کنید که هنگامی میخواید ببینید که یک برنامه آیا نسخه کامل و مجانی هست باید در قسمت price فقط نوشته شده باشه free اگه جلوی کلمه فری یک + گذاشته باشه یعنی کامل نیست + Free این وری نباید باشه

نشونه + ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به معنی اینه که برنامه برای آیفون و آیپد نوشته شده. هیچ راهی برای فهمیدن نسخه Lite و ... نیست به جز اسم و توضیحات خود برنامه.

اگه نمی دونید ایراد داره یا نه یعنی ایراد نداره. جسچرها هم در iOS 5 اضافه شدن.

roya.mg
24-11-2011, 17:33
سلام
آيا ظاهر جيميل در آيپد فرق داره؟

emadpumad
24-11-2011, 19:46
سلام
آيا ظاهر جيميل در آيپد فرق داره؟
درود بر شما
بله در آپد به صورت اتوماتیک و پیشفرض نسخه تبلت رو به نمایش میگذاره که شما میتونید اون رو به کلاسیک یا دسکتاپ تغییر بدید

emadpumad
24-11-2011, 19:52
نشونه + ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به معنی اینه که برنامه برای آیفون و آیپد نوشته شده. هیچ راهی برای فهمیدن نسخه Lite و ... نیست به جز اسم و توضیحات خود برنامه
.

درود بر جناب آرمان
مهندس اگه اجازه بدبد من مخالفت خودم رو اعلام کنم

وقتی علامت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در کنار یک App دیده میشه یعنی اینکه یک نسخه ای هست که اجازه میده به شما تا از یک سری از امکاناتش استفاده کنید و اگر تمام امکانات رو میخواید باید پول بدید و بخریدش.
من این رو خودم شخصا امتحان کردم و شما هم میتونید این کا رو انجام بدید یک بازی هست در App Store به نام Zombie High way که زیرش نوشته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Free وقتی که دانلود میکنید میبینید که بعد از چند مرحله از شما در خاست پول میکنه .
یا Player x این پلیر فقط یک نسخه مجانی داره واسه دانلود و بعد از اینکه دانلودش کردید باید مقداری پول برای امکانات جانبیش مثل پخش زیر نویس بپردازید تا نسخه کامل بشه !

abc2
24-11-2011, 22:06
نشونه + ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به معنی اینه که برنامه برای آیفون و آیپد نوشته شده. هیچ راهی برای فهمیدن نسخه Lite و ... نیست به جز اسم و توضیحات خود برنامه.

Steam جان خدا خیرت بده این سایتهارو معرفی کردی(در مورد اطلاعات رسانی App ها) خیلی خوب بود .

درود بر جناب آرمان

وقتی علامت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در کنار یک App دیده میشه یعنی اینکه یک نسخه ای هست که اجازه میده به شما تا از یک سری از امکاناتش استفاده کنید و اگر تمام امکانات رو میخواید باید پول بدید و بخریدش.
من این رو خودم شخصا امتحان کردم و شما هم میتونید این کا رو انجام بدید یک بازی هست در App Store به نام Zombie High way که زیرش نوشته ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) Free وقتی که دانلود میکنید میبینید که بعد از چند مرحله از شما در خاست پول میکنه .
یا Player x این پلیر فقط یک نسخه مجانی داره واسه دانلود و بعد از اینکه دانلودش کردید باید مقداری پول برای امکانات جانبیش مثل پخش زیر نویس بپردازید تا نسخه کامل بشه !

آقا من وقتی بعضی app هارو سرچ میکنم ازش فقط یه نسخه هست و اون نسخه هم فری هست (مثل بازی Zombie Scramble ) حالا میخوام بگم با سرچ کردن نمیشه فهمید ؟ خو وقتی فقط یه نسخه از بازی پیدا میکنه که فری هست حتما فری هستش دیگه نه ؟ البته خدمت عماد جان بگم این بازی بقلش علامت + داره ولی هنوز تست نکردمش که ببینم پولی مولی میخواد یا نه :20:

*Ali*
24-11-2011, 22:51
درود بر جناب آرمان

من كه فكر نمي كنم علامت + اصلا ربطي به اين مسئله داشته باشه چون تنها جايي كه به اپل مربوط ميشه قيمت گذاريشه و اينكه بعدش برنامه نويس پول بخواد يا نه تو حوزه اختيارات خودشه، مثل قضيه Lite بودن برنامه كه چيز كاملا اختياريه و يه App جدا به حساب مياد، برنامه نويس ميتونه بذاردش ميتونه نذاره.

persianphonix
24-11-2011, 23:16
درود
آقا من چنتا والپیپر خوشکل میخوام واسه آیپدم فقط فری باشه دوتا برنامه ی والپیپر فری دانلود کردم ولی وقتی نصب کردم هیچ والپیپری داخلشون نبود و میگفت که باید به اینترنت باید وصل بشی ( Wallpapers 1.4 و Wallpapers HD 1.0 )

bleu2u4u
24-11-2011, 23:30
رفيق emadpumad از شما با اين همه سابقه لوتيگري انتظار نداشتم
اون علامت مثبت همونطور كه رئيس گفتن مربوط به يونيورسال بودن اپه
بقلش هم نوشه This app is designed for both iPhone and iPad. كه منظورش بديهيه 
اصولا اپهايي كه نسخه محدود يه نرم افزارن تو اسمشون يه مشخصه دارن كه ميشه فهميد كامل نيست
درضمن تا اونجايي كه يادمه توضيحات اينجور برنامه ها با نسخه پوليشون يكيه
پس تنها راه فهميدن اسمشه

abc2
25-11-2011, 00:20
درود
آقا من چنتا والپیپر خوشکل میخوام واسه آیپدم فقط فری باشه دوتا برنامه ی والپیپر فری دانلود کردم ولی وقتی نصب کردم هیچ والپیپری داخلشون نبود و میگفت که باید به اینترنت باید وصل بشی ( Wallpapers 1.4 و Wallpapers HD 1.0 )
دوست عزیز HD wallpapers رو نصب کنید سه چهار هزار تا والپیپر داره همش هم باز میشه . :46:

emadpumad
25-11-2011, 00:32
رفيق emadpumad از شما با اين همه سابقه لوتيگري انتظار نداشتم
اون علامت مثبت همونطور كه رئيس گفتن مربوط به يونيورسال بودن اپه
بقلش هم نوشه This app is designed for both iPhone and iPad. كه منظورش بديهيه
اصولا اپهايي كه نسخه محدود يه نرم افزارن تو اسمشون يه مشخصه دارن كه ميشه فهميد كامل نيست
درضمن تا اونجايي كه يادمه توضيحات اينجور برنامه ها با نسخه پوليشون يكيه
پس تنها راه فهميدن اسمشه
درود بر شما
خوب چیزی که گفتم صرفا بر داشت من بود از قضیه ولی با این بحثی که پیش کشیدید مشخص شد که من اشتباه کردم.
ممنونو از توضیحات تون

---------- Post added at 12:30 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

Steam جان خدا خیرت بده این سایتهارو معرفی کردی(در مورد اطلاعات رسانی App ها) خیلی خوب بود .

آقا من وقتی بعضی app هارو سرچ میکنم ازش فقط یه نسخه هست و اون نسخه هم فری هست (مثل بازی Zombie Scramble ) حالا میخوام بگم با سرچ کردن نمیشه فهمید ؟ خو وقتی فقط یه نسخه از بازی پیدا میکنه که فری هست حتما فری هستش دیگه نه ؟ البته خدمت عماد جان بگم این بازی بقلش علامت + داره ولی هنوز تست نکردمش که ببینم پولی مولی میخواد یا نه :20:
درود بر شما
پس زود تر تست کن شاید من درست گفته باشم :46:

---------- Post added at 12:32 AM ---------- Previous post was at 12:30 AM ----------

درود
درود بر شما عضو محترم ضمن عرض خوش آمد گویی
باید عرض کنم که اون برنامه هایی که برای والپیپر در app stor مشهاده کردید خودشون والپیپر ندارند و والپیپر ها در سرور سایت هست و برای لود شدن و مشاهده اونها احتیاج داره که به سرور سایت وصل بشه

abc2
25-11-2011, 11:12
درود بر شما
خوب چیزی که گفتم صرفا بر داشت من بود از قضیه ولی با این بحثی که پیش کشیدید مشخص شد که من اشتباه کردم.
ممنونو از توضیحات تون

---------- Post added at 12:30 AM ---------- Previous post was at 12:28 AM ----------

درود بر شما
پس زود تر تست کن شاید من درست گفته باشم :46:

---------- Post added at 12:32 AM ---------- Previous post was at 12:30 AM ----------

باید عرض کنم که اون برنامه هایی که برای والپیپر در app stor مشهاده کردید خودشون والپیپر ندارند و والپیپر ها در سرور سایت هست و برای لود شدن و مشاهده اونها احتیاج داره که به سرور سایت وصل بشه

عماد جان تست کردم یه دو سه تا app بود که علامت plus داشت ولی نسخه کامل بود و محدودیت نداشت :46:

persianphonix
25-11-2011, 21:09
دوست عزیز HD wallpapers رو نصب کنید سه چهار هزار تا والپیپر داره همش هم باز میشه . :46:
ممنون دوست عزیز این برنامه حجمش خیلی زیاد بود 305 مگ یه برنامه میخوام که حجمش کمتر باشه و والپیپرا هم داخل خودش باشه

ممنون دوست عزیز از پاسختون

بچه ها من تازه آیپد 2 خریدم ( دو روز پیش ) 64 گیگ تری جی سفید ورژن 4.3.5 یک میلیون و دویست و شصت هزار تومان که البته 450 شو نقد دادم باقیشو ماهی صد تمن بنظرتون گرون نخریدم ؟
میخواستم بدونم این ورژن جیلبریک میشه یا نه البته میدونم بصورت دائم نمیشه فعلا ولی بصورت موقت چطور ؟
دوستان اگه بازی یا برنامه ای که بصورت مجانی در اپ استور بنظرشون جالب هست رو لطفا معرفی کنند
ممنون

emadpumad
26-11-2011, 10:00
ممنون دوست عزیز این برنامه حجمش خیلی زیاد بود 305 مگ یه برنامه میخوام که حجمش کمتر باشه و والپیپرا هم داخل خودش باشه

ممنون دوست عزیز از پاسختون

بچه ها من تازه آیپد 2 خریدم ( دو روز پیش ) 64 گیگ تری جی سفید ورژن 4.3.5 یک میلیون و دویست و شصت هزار تومان که البته 450 شو نقد دادم باقیشو ماهی صد تمن بنظرتون گرون نخریدم ؟
میخواستم بدونم این ورژن جیلبریک میشه یا نه البته میدونم بصورت دائم نمیشه فعلا ولی بصورت موقت چطور ؟
دوستان اگه بازی یا برنامه ای که بصورت مجانی در اپ استور بنظرشون جالب هست رو لطفا معرفی کنند
ممنون
درود بر شما
مبارک باشه
چون شرایطی خریدید نمیشه گفت گرون خریدید.
آیپد 2 تنها و تها تا کنون در 4.3.3. جیلبرک شده.
شما نمیتونید به 4.3.3 دانگرید کنید.
من پیشنهاد میکنم صفحات قبل تاپیک رو مطالعه کنید ولی حالا برای اینکه بیکار نباشید این بازیو دانلود کنید که خاب و زندگیو درس خوندنو زن و بچه رو از من گرفته (; آخه قبلا هم نداشتم هیچکدومشونو
Land Grabbers

abc2
26-11-2011, 11:25

دوست عزیز من این app رو گفتم 6مگ هم بیشتر نیست :

Land Grabbers
عماد جان این بازی فری هست یا نه ؟ اخه 60 مگه نمیشه ریسک کرد و دانلودش کرد . یکی دوبار دوتا بازی 180 مگی گرفتم سرم کلاه رفت تو توضیحاتش هم نامرد نزده بود فریه کلا یا نه :31:

persianphonix
26-11-2011, 14:41
دوست عزیز من این app رو گفتم 6مگ هم بیشتر نیست :

:31:

داداش گلم من هم قبلا دقیقا همین رو دانلود کرده بودم شما مطمئنید که این برنامه به اینترنت وصل نمیشه آخه خیلی عجیبه که یه برنامه 6 مگی هزاران والپیپر اچ دی داشته باشه بصورت آفلاین !

---------- Post added at 02:41 PM ---------- Previous post was at 02:39 PM ----------

درود بر شما
مبارک باشه
من پیشنهاد میکنم صفحات قبل تاپیک رو مطالعه کنید ولی حالا برای اینکه بیکار نباشید این بازیو دانلود کنید که خاب و زندگیو درس خوندنو زن و بچه رو از من گرفته (; آخه قبلا هم نداشتم هیچکدومشونو
Land Grabbers

ممنون داداش گلم دانلود میکنم ببینم چیه

abc2
26-11-2011, 17:20
داداش گلم من هم قبلا دقیقا همین رو دانلود کرده بودم شما مطمئنید که این برنامه به اینترنت وصل نمیشه آخه خیلی عجیبه که یه برنامه 6 مگی هزاران والپیپر اچ دی داشته باشه بصورت آفلاین !

خو داداش انلاینه دیتا بیش وگرنه 6 مگ نمیشد که شما تو پست قبل گفتی 305 مگ زیاده میخوام حجمش کم باشه حالا بلاخره کم حجم میخوای یا حجم دار چون حجیماش معمولا پولی هستند . :20:

persianphonix
26-11-2011, 17:39
خو داداش انلاینه دیتا بیش وگرنه 6 مگ نمیشد که شما تو پست قبل گفتی 305 مگ زیاده میخوام حجمش کم باشه حالا بلاخره کم حجم میخوای یا حجم دار چون حجیماش معمولا پولی هستند . :20:

آها از اون لحاظ فرمودید کم حجمه
الان یه دونه 200 مگیشو دارم دانلود میکنم خدا کنه جواب بده که دیگه نخوام به نت وصل بشم
امروز یه میکرو سیم کارت ایرانسل گرفتم فقط نمیدونم چطور روی آیپد فعالش کنم چون یارو میگفت اول باید اس ام اس فعال سازی بفرستم با آیپد که نمیشه اس داد فکر کنم اول باید یه گوشی که میکرو سیم بخوره پیدا کنم و از اون طریق اس بدم واسه فعال سازی

emadpumad
26-11-2011, 18:54
آها از اون لحاظ فرمودید کم حجمه
الان یه دونه 200 مگیشو دارم دانلود میکنم خدا کنه جواب بده که دیگه نخوام به نت وصل بشم
امروز یه میکرو سیم کارت ایرانسل گرفتم فقط نمیدونم چطور روی آیپد فعالش کنم چون یارو میگفت اول باید اس ام اس فعال سازی بفرستم با آیپد که نمیشه اس داد فکر کنم اول باید یه گوشی که میکرو سیم بخوره پیدا کنم و از اون طریق اس بدم واسه فعال سازی
درود بر شما
برای فعال سازی سیم کارتتون رو در یک گوشی موبایل بگذارید و یک تماس تلفنی باهاش بگیرید.
البته قبلش باید توسط فروشنده در سایت ثبت نام شده باشه

persianphonix
26-11-2011, 22:00
درود بر شما
برای فعال سازی سیم کارتتون رو در یک گوشی موبایل بگذارید و یک تماس تلفنی باهاش بگیرید.
البته قبلش باید توسط فروشنده در سایت ثبت نام شده باشه

درود
ممنون داداش گلم فعالش کردم

abc2
27-11-2011, 12:32
درود بر شما
مبارک باشه
Land Grabbers
عماد جان این بازی فری و به صورت full version هست یا نه حجمش زیاده ریسکه دانلودش کنم ؟ تو توضیحاتش هم اشاره نکرده بود .

emadpumad
27-11-2011, 12:58
عماد جان این بازی فری و به صورت full version هست یا نه حجمش زیاده ریسکه دانلودش کنم ؟ تو توضیحاتش هم اشاره نکرده بود .

دروود
اين بازي از نواميس Age Of Empire هست اگه بازي نكرديد بايد بگم كه استراتژيكه
تا ٩ مرحله از بازي مجانيه و براي بقيش بايد پول پرداخت كنيد ولي اگه بازي كن خوبي باشيد و بتونيد تمام High score هاي مشخص شده رو كسب كنيد تمام مراحل آزاد ميشه براتون من اين كارو ده بار انجام دادم ؛)
پيشنهاد مي كنم اگه وقتتون كمه اين بازيو دانلود نكنيد چون بعد از دانلود وقتي ميشيني پاي بازي يه هو خبر ميشي كه ١٠ ساعته كه داري بازي ميكني و به هيچ كاريت هم نرسيدي
منو كه حسابي بيچاره كرده

bleu2u4u
27-11-2011, 18:22
ميشه كاري كرد نقشه هايي كه وقت انلاين بودن بارگذاري ميشه براي هميشه توي maps باقي بمونه
من احساس ميكنم بعضي وقتها نقشه هايي كه قبلا دانلود كردم بازم دانلود ميكنه!!

Stream
27-11-2011, 19:01
ميشه كاري كرد نقشه هايي كه وقت انلاين بودن بارگذاري ميشه براي هميشه توي maps باقي بمونه
من احساس ميكنم بعضي وقتها نقشه هايي كه قبلا دانلود كردم بازم دانلود ميكنه!!
نه گوگل مپ همچین اجازه ای رو نمیشه و فقط یه سیستم ساده کش موقت داره.. اپ های دیگه ای هستن که از OpenStreetMap استفاده می کنن، اونها اکثرا قابلیت دانلود کردن دائم کل مپ یه منطقه رو دارن.

bleu2u4u
27-11-2011, 20:59
نه گوگل مپ همچین اجازه ای رو نمیشه و فقط یه سیستم ساده کش موقت داره.. اپ های دیگه ای هستن که از OpenStreetMap استفاده می کنن، اونها اکثرا قابلیت دانلود کردن دائم کل مپ یه منطقه رو دارن.

اها يعني برنامه هاي gps توي اپستور هيچكدوم از مپهاي گوگل استفاده نميكنن؟
چون فكر نكنم كيفيت مپهاي اون سرويسي كه معرفي كرديد به گوگل برسه 

Stream
27-11-2011, 21:52
اها يعني برنامه هاي gps توي اپستور هيچكدوم از مپهاي گوگل استفاده نميكنن؟
چون فكر نكنم كيفيت مپهاي اون سرويسي كه معرفي كرديد به گوگل برسه
اگه استفاده کنن نمی تونن آفلاین مپ ها رو دانلود کنن (این از قوانین گوگل مپ در کل پلتفرم هاست: وب، آیفون، اندروید، دسکتاپ و ...) OS Map هم به زیبایی گوگل مپ نیست (و در ایران هم به اون کاملی نیست) ولی کلا سرویس خیلی بهتریه نسبت به گوگل و بینگ و امکانات خیلی خیلی بیشتری داره. اکثر پروژه های حرفه ای از OS Map استفاده می کنن.

abc2
28-11-2011, 00:56
دوستان مگه اگه بدم بیرون برام app بریزن میتونم از اونها back up بگیرم که اگه بعدا خواستم روی ای پد خودم app بریزم و اونا پاک شدن بتونم برشون گردونم منظورم اینه که کلا بتونم ریستورشون کنم یعنی مثلا یکی دوتا اپ جدید برم دانلود کنم بریزم رو ایپد (خوب مسلما این اپ ها پاک میشن) بعدا که کارم با اون اپها تموم شد این اپهایی که خریدم رو ریستور کنم داخل ایپد ؟
هرچی واستادیم این جیلبریک نیومد :( . من به 30 تا از اپهاش نیاز دارم که رو میشه 80 دلار که به عبارتی میشه صدو خورده ای هزار تومن .

bleu2u4u
28-11-2011, 01:03
راستش من اصلا سوالت رو نفهمیدم ولی در کل با اینکه بدی برات برنامه بریزن مخالفم
سعی کن خودت یه جور کار خودت رو راه بندازی
در مورد اون 80 دلارم اگه یه کم وقت بذاری میتونی خیلی از app ها رو براشون جایگزین رایگان یا ارزونتر پیدا کنی
80 دلار خیلیه بخوای اول کاری بدی برای برنامه
برو تاپیک خودش برنامه های مورد نیازت رو بگو بچهها هم کمکت کنن
جیلبریک هم میاد یه کم صبر کن

emadpumad
28-11-2011, 12:36
دوستان مگه اگه بدم بیرون برام app بریزن میتونم از اونها back up بگیرم که اگه بعدا خواستم روی ای پد خودم app بریزم و اونا پاک شدن بتونم برشون گردونم منظورم اینه که کلا بتونم ریستورشون کنم یعنی مثلا یکی دوتا اپ جدید برم دانلود کنم بریزم رو ایپد (خوب مسلما این اپ ها پاک میشن) بعدا که کارم با اون اپها تموم شد این اپهایی که خریدم رو ریستور کنم داخل ایپد ؟
هرچی واستادیم این جیلبریک نیومد :( . من به 30 تا از اپهاش نیاز دارم که رو میشه 80 دلار که به عبارتی میشه صدو خورده ای هزار تومن .

درود بر شما دوست گرامي
اگه آي ديوايستو به كسه ديگه اي بدي كه برات پروگرام كنه بايد حتما اپل آيدي و پسوورد طرف رو داشته باشي چون در اولين سينك تشخيص ميده كه اپل آيدي با كامپيوتر شما آوتورايز شده و بايد به حالت اون برگرده و اگر نخواي سينك كني باز موقع آپديت كردن گيرت ميندازه برنامه ريختن فقط براي زماني كه جيلبريك كردي خوبه چون برنامه هاي كرك شده ديگه اينقدر گير نداره

abc2
28-11-2011, 19:07
درود بر شما دوست گرامي
اگه آي ديوايستو به كسه ديگه اي بدي كه برات پروگرام كنه بايد حتما اپل آيدي و پسوورد طرف رو داشته باشي چون در اولين سينك تشخيص ميده كه اپل آيدي با كامپيوتر شما آوتورايز شده و بايد به حالت اون برگرده و اگر نخواي سينك كني باز موقع آپديت كردن گيرت ميندازه برنامه ريختن فقط براي زماني كه جيلبريك كردي خوبه چون برنامه هاي كرك شده ديگه اينقدر گير نداره
بزارید یکم شفاف تر توضیح بدم منظورمو :
1.من میرم اپ میدم بیرون برام بریزه و تا مدتی ازشون استفاده میکنم تا اینکه چندتا اپ میبینم که میخوام ازشون استفاده کنم
2. از این اپهای ریخته شده بک اپ میگیرم تا بعد از اینکه اپهای خودم رو میریزم و اینا پاک میشن ازشون پشتیبان داشته باشم
3. حالا دوباره به اون اپهایی که خریدم(دادم بیرون برام ریختن) نیاز پیدا میکنم و میخوام برگردونمشون و احتمالا اگه برگردونمشون این اپهایی که خودم گرفتم در مرحله 2 پاک میشن .

حالا سوالم اینه میشه همچین کاری کرد و از اپهایی که دادم بیرون برام ریختن بک اپ گرفت و ریستورشون کرد ؟ یعنی بشه پروسه 3 مرحله ای که بالا گفتم رو انجام داد عملیه ؟ :9:این دیگه اخر شفاف سازیم بود :20:
این جیلبریک هم که تو بوق کردن تو نوامبر میاد 2 روز دیگه نوامبرم تموم میشه هیچ خبی نیست

bleu2u4u
04-12-2011, 05:45
edit => perfrences => advanced => itunes media.... you must change it.

مال چند صفحه پیش بود ولی چون نیاز بود نقل قول گرفتم
راستش با این کار فقط یه سری چیزا رو میشه جابجا کرد
برای عوض کردن فولدر بک اپ یه مقدار راهش سختتره
تو چند تا فروم خارجی راهش رو دیدم ولی نتونستم انجام بدم

archipay
04-12-2011, 08:36
بزارید یکم شفاف تر توضیح بدم منظورمو :
1.من میرم اپ میدم بیرون برام بریزه و تا مدتی ازشون استفاده میکنم تا اینکه چندتا اپ میبینم که میخوام ازشون استفاده کنم
2. از این اپهای ریخته شده بک اپ میگیرم تا بعد از اینکه اپهای خودم رو میریزم و اینا پاک میشن ازشون پشتیبان داشته باشم
3. حالا دوباره به اون اپهایی که خریدم(دادم بیرون برام ریختن) نیاز پیدا میکنم و میخوام برگردونمشون و احتمالا اگه برگردونمشون این اپهایی که خودم گرفتم در مرحله 2 پاک میشن .

حالا سوالم اینه میشه همچین کاری کرد و از اپهایی که دادم بیرون برام ریختن بک اپ گرفت و ریستورشون کرد ؟ یعنی بشه پروسه 3 مرحله ای که بالا گفتم رو انجام داد عملیه ؟ :9:این دیگه اخر شفاف سازیم بود :20:
این جیلبریک هم که تو بوق کردن تو نوامبر میاد 2 روز دیگه نوامبرم تموم میشه هیچ خبی نیست

دوست عزيز مشكل دقيقاً‌ همينجاست. شما دادي بيرون برات برنامه ريختن. الان اومدي خونه ميخواي آيپدت رو وصل كني آيتونز كه ازش backup بگيري. اولين كاري كه بايد بكني ( قبل از وصل كردن آيپد) اين هست كه آيتونز رو با apple ID اون بابايي كه برات app ريخته authorize كني ( كه قاعدتاً اونو نداري) پس به محض وصل كردن آيپدت به كامپيوتر ، آيتونز تمام برنامه ها رو پاك ميكنه و ديگه چيزي نميمونه كه تو بخواي ازش backup بگيري و بعداً ازش استفاده كني. اميدوارم جواب سوالت رو داده باشم :11:

---------- Post added at 08:36 AM ---------- Previous post was at 08:32 AM ----------

حالا شما يه توضيحي بده يا حداقل يه لينكي بزار شايد بشه محل save بك آپ رو عوض كرد. چون منم شديداً احتياج دارم جاش رو از روي c عوض كنم. درايو c داره منفجر ميشه به خدا :41:

Stream
05-12-2011, 02:07

خود iTunes امکانی نمیده ولی این کار رو از طریق Junction Point های NTFS میشه انجام داد. این کار مختص iTunes نیست و در اصل محل قبلی بکاپ رو تبدیل به شورتکاتی می کنه برای محل جدید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای فولدر بکآپ ها یه Junction Point درست کنید در هر جا که می خواید و همه فایل ها رو به اونجا انتقال بدید.

PNC
05-12-2011, 11:41
سلام
بچه ها من چنتا عکس با ipad گرفتم میخوام اینارو بریزم توی کامپیوتر ولی نمیدونم به چه صورته
میشه راهنمایی کنید

emadpumad
05-12-2011, 17:08
سلام
بچه ها من چنتا عکس با ipad گرفتم میخوام اینارو بریزم توی کامپیوتر ولی نمیدونم به چه صورته
میشه راهنمایی کنید
درود برشما
دستگاهتون رو به کامپیونر متصل کنید و بعد از اینکه دستگاه شناسایی شد به my computer برید و به داخل پوشه دستگاهتون برید و از اونجا عکسها رو کپی کنید

yums
05-12-2011, 19:42
سلام ىه اتفاق عجيبي امروز برام افتاده امروز اومدم يه چنتا بازي از اينستالوس دانلود كردم همشونم بازي هاي مشهوري بودن.ولي الان وارد هيچكدوم از برنامه هايي كه از اپل استور دانلود كرده يا خريده بودم نميشه چكار كنم؟؟؟؟

emadpumad
06-12-2011, 12:37
سلام ىه اتفاق عجيبي امروز برام افتاده امروز اومدم يه چنتا بازي از اينستالوس دانلود كردم همشونم بازي هاي مشهوري بودن.ولي الان وارد هيچكدوم از برنامه هايي كه از اپل استور دانلود كرده يا خريده بودم نميشه چكار كنم؟؟؟؟
درود بر شما
یرنامه هایی که سینک کردید رو بک بار پاک کنید بعد مجدادا با آی تیونز سینک کنید درست میشه

soheilnouri
12-12-2011, 14:13
دوست عزیز یه سوال دارم....من وقتی از طریق ایپد دو خودم وارد اینستالوس میشم نمی تونم همیشه برنامه های مورد نظرمو دانلود کنم...یک روز یا دو روز در میون یا یک ساعت درمیون می تونم اینکارو انجام بدم...یعنی هیچ ترتیب از قبل پیش بینی شده ایی واسه دانلود یه برنامه نمیشه در نظر گرفت...دیشب هر چی تو اینستالوس سعی کردم دان کنم نمیشد...ولی ممکنه همون برنامه ها امروز تو اینستالوس دان بشه...مشکل چیه؟دستگاهم جیل برکه

emadpumad
12-12-2011, 16:34
دوست عزیز یه سوال دارم....من وقتی از طریق ایپد دو خودم وارد اینستالوس میشم نمی تونم همیشه برنامه های مورد نظرمو دانلود کنم...یک روز یا دو روز در میون یا یک ساعت درمیون می تونم اینکارو انجام بدم...یعنی هیچ ترتیب از قبل پیش بینی شده ایی واسه دانلود یه برنامه نمیشه در نظر گرفت...دیشب هر چی تو اینستالوس سعی کردم دان کنم نمیشد...ولی ممکنه همون برنامه ها امروز تو اینستالوس دان بشه...مشکل چیه؟دستگاهم جیل برکه
درود بر شما
نسخه اینستالوس شما چنده؟

zoorg2
12-12-2011, 18:47
آقا يه سوال .اين 10 ساعت شار‍ژ که اپل گفته رو براي تماشاي ويدئو گفته و يا گيم ويا کار سبکتري مث کتاب خوندن؟

سوال دوم.در حالت فعال بودن سيگنال سيمکارت براي 3g ايا مصرف باتري شما خيلي بيشتر ميشه؟ مخصوصا در حالت استند باي که فقط سيگنال gprs سيمکارت فعال باشه

Stream
12-12-2011, 19:30
آقا يه سوال .اين 10 ساعت شار‍ژ که اپل گفته رو براي تماشاي ويدئو گفته و يا گيم ويا کار سبکتري مث کتاب خوندن؟

ترکیبی از همه است که استفاده متعادل کاربرها رو شبیه سازی کنه.. در تست هایی که گرفتن برای تماشای ویدیو حدودا 13 ساعت عمر داره.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دلیلش Hardware Acceleration فوق العاده در سیستم عامله که در بقیه رقیب ها وجود نداره. (این فقط برای فرمت های پشتیبانی شده - MP4/MOV H.264 - هست و فرمت های دیگه مثل MKV و ... اصلا پشتیبانی Hardware Acceleration ندارن و نتایج ضعیف تر خواهد بود)

سوال دوم.در حالت فعال بودن سيگنال سيمکارت براي 3g ايا مصرف باتري شما خيلي بيشتر ميشه؟ مخصوصا در حالت استند باي که فقط سيگنال gprs سيمکارت فعال باشهبله بیشتر میشه حتی با همون استندبای بودن چون یه ارتباط ثابت با شبکه رو ناچاره همیشه برقرار کنه (و سرویس های بکگراند که نیاز به اینترنت دارن). من خودم همیشه 3G رو غیر فعال می کنم و فقط هر وقت نیاز دارم استفاده می کنم. این تست هم هست:

zoorg2
12-12-2011, 21:24
چه جالب.ولی مال من انگار کمتره.تازه من ویدئو نگاه نمی کنم.خیلی هنر کنم گیم.

ورژن 5.نمی دونم از ورژنه؟

soheilnouri
12-12-2011, 21:28
دوست عزیز اینستالوس من 4.3 هستش

emadpumad
12-12-2011, 22:20
دوست عزیز اینستالوس من 4.3 هستش
درود
در نسخه 3 باگی این چنینی گذارش شده بود تو تاپیک ها ولی 4.3 رو نمی دونم

.:PAR3A:.
12-12-2011, 23:34
دوستان 2 سوال داشتم :
اولیش اینه که من Apple IDــم رو با کشور سوییس ساختم... حالا که میخوام عوض کنم ، ازم حتما اکانت مالی میخواد و دیگه هم نمیشه از طریق اپ فری و اینا بیخیالش کرد :دی
سوال دومم هم اینه که ارزون ترین جایی که گیفت کارت 10 دلاری میفروشه کجاست؟؟؟ اگه میشه واسم پ.خ کنین :)

ممنون ;)

soheilnouri
13-12-2011, 18:02
دوست عزیز اینستالوس جدیدتر از 4 .3 نیومده؟این مشکلم من چطوریه؟

سوال دوم اینکه که من با ایبدم خیلی سخت متونم به این انجمن بیام و اکثر cannot open page mide///

emadpumad
13-12-2011, 19:43
دوست عزیز اینستالوس جدیدتر از 4 .3 نیومده؟این مشکلم من چطوریه؟

سوال دوم اینکه که من با ایبدم خیلی سخت متونم به این انجمن بیام و اکثر cannot open page mide///
درود بر شما
خیر ریلیز نشده جدید تر
و احتمال هست که این باگ واسه یرنامه باشه
من همین مشکل شما رو با کامپیوتر خونه گیم دارم ! با این که پهنای باندم 2 مگ هست ولی بعضی موقه ها مشکل دارم با اومدن به انجمن !

amin148
13-12-2011, 22:19
سلام بچه ها .

تو بلاگ gsmarena یه خبری هست مبنی بر اینکه اگه صفحه فیس بوک gameloft رو لایک کنین gameloft چهار تا بازی رایگان آیفون بهتون میده که عناوین این بازیا بعدا اعلام میشه .

گفتم شاید برا دوستانی که بازی و برنامه اورجینال میخرن جالب و سودمند باشه .

حالا چرا اینجا گفتم؟ چون خودم آیپد 2 دارم و روش غیرت دارم :31:
البته احتمال داره که gameloft این اجازه رو بده که نسخه مخصوص آیپد اون بازیها رو دانلود کنیم .

emadpumad
14-12-2011, 18:05
سلام بچه ها .

تو بلاگ gsmarena یه خبری هست مبنی بر اینکه اگه صفحه فیس بوک gameloft رو لایک کنین gameloft چهار تا بازی رایگان آیفون بهتون میده که عناوین این بازیا بعدا اعلام میشه .

البته احتمال داره که gameloft این اجازه رو بده که نسخه مخصوص آیپد اون بازیها رو دانلود کنیم .
درود بر شما
یک سری بازی هست مثل zombie higway , land grabers ,...که اگه بازیکن خوبی باشی و تمام high score هارو کسب کنی از شما میخواد برای ادامه بازی ها بدون اینکه هزینه ای براش پرداخت کنی و فقط با لایک کردن در صفحه اون برنامه میتونید مراحل بیشتریی رو بازی کنید

emadpumad
14-12-2011, 18:23
سلام بچه ها .

درود بر شما
یک سری بازی هست مثل zombie higway , land grabers ,...که اگه بازیکن خوبی باشی و تمام high score هارو کسب کنی از شما میخواد برای ادامه بازی ها بدون اینکه هزینه ای براش پرداخت کنی و فقط با لایک کردن در صفحه اون برنامه میتونید مراحل بیشتریی رو بازی کنید

soheilnouri
15-12-2011, 14:11
استاد عزیز...کابلی یا وسیله ی مخصوصی برای ایپد 2 هستش که بشه یو اس بی و یا فلش و مموری بهش وصل کرد؟

emadpumad
15-12-2011, 18:26
استاد عزیز...کابلی یا وسیله ی مخصوصی برای ایپد 2 هستش که بشه یو اس بی و یا فلش و مموری بهش وصل کرد؟
درود بر سهیل عزیز
شما میتونید از apple camra kit استفاده کنید.
که این روزا نسبت به قبل قیمتش گرون تر شده . 65000 تومان
میتونید بهش کارت حافظه هم متصل کنید.
من تا حالا نداشتم از این وسیلهخ ولی دیروز دوستم خریده بود و وقتی فلشم رو بهش متصل میکردم پیغام میداد این وسیله انرژی زیادی مصرف میکنه و از ادامه راه می ایستاد.
آیپد 2 مثل اینکه گرون شده اساسی دوست یه دونه خریده 1290 ! یه اسمارت کاور با جنس فوقوالعاده هم خریده بود 170 ! زنگ زدم به فروشنده که مثلا اشنا هم بود شروع کرد از گارانتی گفتن و گفت که این گارانتی معتبر داره و از این جور چیزا :18:

happyhome82
16-12-2011, 20:42
سلام
دوستان شايد سوالم يكم مبتدي باشه
وقتي مي خوام إز اپ أستور اپ هاي فري رو دان كنم يا ارور ميده كه برهانه بيش إز ٢٠ مگ هست يا ميگه بايد با وايرلس باشي و إز اي تونز كامپيوترت استفاده كني
جرا؟؟؟
چيز پي ان هم كانكته
ممنون ميشم

emadpumad
17-12-2011, 00:31
سلام
دوستان شايد سوالم يكم مبتدي باشه
وقتي مي خوام إز اپ أستور اپ هاي فري رو دان كنم يا ارور ميده كه برهانه بيش إز ٢٠ مگ هست يا ميگه بايد با وايرلس باشي و إز اي تونز كامپيوترت استفاده كني
جرا؟؟؟
چيز پي ان هم كانكته
ممنون ميشم
درود بر شما
happy home گرامی آیتیونز به صورت خودکار محدودیتی رو گذاشته برای کاربراش که برنامه های بزرگتر از 20 مگ رو نمی تونید به وسیله اینترنت سیم کارت یا همون gprs از app store دانلود کرد.
و فقط وقتی این محدودیت برداشته میشه که یا با وایرلس به اینترنت کانکت باشید و یا از pc استفاده کنید

Stream
17-12-2011, 00:42
دوستان Wallpaper های جدید برای آیپد در راهه:

بطور رسمی در iOS 5.1 هم اضافه میشن.

amirkhan_0o0
17-12-2011, 09:01
سلام
یه سوال از طرف یک مبتدی
ریختن عکس و موسیقی برروی آیپد 2 چجوریه؟؟
کابل رو وصل می کنم
دستگاه رو می شناسه ولی دیگه نمی دونم چیکار کنم؟؟

soheilnouri
17-12-2011, 17:58
خیلی جالبه که الان دو هفته است که از اینستالوس 4.3 فقط تونستم یه بار دان کنم...با مدیا فایر..فایل دود و فایل اب میرم دانلودم میزنم اما تو همون درجه صفر ممونه

mf.designing
17-12-2011, 18:08
سلام به اپل داران عزیز :دی
دوستان کسی میدونه اپل چه برنامه ای برا آیپاد 3 داره و کسی ریلیز میشه ؟! :دی

emadpumad
17-12-2011, 18:08
سلام
یه سوال از طرف یک مبتدی
ریختن عکس و موسیقی برروی آیپد 2 چجوریه؟؟
کابل رو وصل می کنم
دستگاه رو می شناسه ولی دیگه نمی دونم چیکار کنم؟؟
مطالعه بفرمایید

sina818
17-12-2011, 20:08
من تازه Ipad خریدم و برنامه ibooks رو هم نصب کردم
مشکل اینجاست که من موقع کتاب خوندن همیشه یه سری مطالب مهم رو Copy و Paste می کنم و نت برداری می کنم.
برنامه ای نمیشناسید که بتونم باهاش این کار رو توی Ipad انجام بدم؟
می خوام مثلا یه پاراگراف رو کپی کنم و توی یه فایل Text جداگانه داشته باشم.

emadpumad
17-12-2011, 20:43
مشکل اینجاست که من موقع کتاب خوندن همیشه یه سری مطالب مهم رو Copy و Paste می کنم و نت برداری می کنم.
درود بر سینا عزیز
در آخرین نسخه آیتیونز این امکان به شما داده میشه که هر جایی از متن رو دلتون خواست High Light کنید با رنگهای مختلف ولی این امکان فقط برای کتابهای با فرمت Epub هست و پی دی اف رو پشتیبانی نمیکنه .

Stream
17-12-2011, 21:18
برای PDF از GoodReader می تونید استفاده کنید و اگه تبدیل کنید به ePub با iBooks یا Kindle. کلا GoodReader برنامه همه فن حریفی هست و شما همه کار می تونید انجام بدید.

amirkhan_0o0
17-12-2011, 21:30
می تونید لطفا آموزش ریختن پی دی اف رو بگذارید؟؟
در ضمن کیبورد من گچپژ نداره
نمی شه تمام فارسی اش کرد؟؟

emadpumad
17-12-2011, 21:41
می تونید لطفا آموزش ریختن پی دی اف رو بگذارید؟؟
در ضمن کیبورد من گچپژ نداره
نمی شه تمام فارسی اش کرد؟؟

sina818
18-12-2011, 00:21
برای PDF از GoodReader می تونید استفاده کنید و اگه تبدیل کنید به ePub با iBooks یا Kindle. کلا GoodReader برنامه همه فن حریفی هست و شما همه کار می تونید انجام بدید.

ممنون از راهنماییت دوست عزیز
به نظرم این دقیقا همون چیزیه که من می خواستم، ولی پولیه و ipad بنده هم Jailbreak نمیشه :45:
برنامه مجانی نمیشناسی؟

homavar
18-12-2011, 14:33
من یه آیپد 2 دارم که توش کلی چیزه. آیتینز ام ورژن 10 است. میخواهم ورژن 10.5 رو نصب کنم. چه بلائی سر برنامه هام میاد؟

homavar
18-12-2011, 14:52
روی آیپد 2 کلی چیز دارم. الن آیتیونز 10 رو دارم. میخواهم آیتیونز 10.5 نصب کنم. چه بلائی سر اطلاعاتم میاد؟

Stream
18-12-2011, 17:21
روی آیپد 2 کلی چیز دارم. الن آیتیونز 10 رو دارم. میخواهم آیتیونز 10.5 نصب کنم. چه بلائی سر اطلاعاتم میاد؟
هیچی.. iTunes رو باز کنید و Help > Check for Updates و آپدیت جدید رو بطور دلتا دانلود می کنه و نصب می کنه. فایل آپدیت جدید رو هم می تونید دانلود کنید و نصب کنید.

shahin666
18-12-2011, 17:38
سلام
من دنبال 3 برنامه برای ipad هستم واینو هم بگم که من خودم ipad ندارم و این 3 تا برنامه رو برای کسی میخوام

1- یه برنامه برای ادیت موسیقی
2-برنامه آفیس
3- برنامه ای برای وصل کردن آیفون یا ipad به ویدیو پروژکتور

ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید
مرسی:11:

Stream
18-12-2011, 18:11
سلام
من دنبال 3 برنامه برای ipad هستم واینو هم بگم که من خودم ipad ندارم و این 3 تا برنامه رو برای کسی میخوام

1- یه برنامه برای ادیت موسیقی
2-برنامه آفیس
3- برنامه ای برای وصل کردن آیفون یا ipad به ویدیو پروژکتور

ممنون میشم بنده رو راهنمایی کنید
مرسی:11:

1. Garageband

2. Pages/Keynote/Numbers

3. نیاز به هیچ برنامه ای نیست و شما به یه VGA Adapter نیاز دارید که تصویر شما رو Mirror می کنه:

راه های دیگه استفاده از HDMI یا میرور کردن وایرلس با Apple TV و AirPlay.

shahin666
18-12-2011, 22:38
جناب Stream ممنون از راهنمایی تون
ولی فکر نکنم اینا رو بشه دانلود کرد درسته ؟!!
یعنی حتما باید پول بدیم تا اینا رو دانلود کنیم ؟! حالا این برنامه ها تو سایت دیگه ای یا روشی هست که بدون پول راحت بشه دانلودش کرد یا نه

soheilnouri
19-12-2011, 02:34
من جیل برک کردم اما ای بوک نصب کردم...کلا چطوری میشه از این نرم افزار واسه کتاب خوندن بهره جست.چطوری میشه باهاش کتاب بیدا کرد...ایا کتابا مجانین؟

sina818
20-12-2011, 16:01
خواهش می کنم اگر میتونید کمکم کنید
کسی یه برنامه مجانی واسه کتاب خوندن با ipad میشناسه که باهاش بشه نت برداری هم کرد؟
بد جوری کارم گیره!!!

Stream
20-12-2011, 19:40
خواهش می کنم اگر میتونید کمکم کنید
کسی یه برنامه مجانی واسه کتاب خوندن با ipad میشناسه که باهاش بشه نت برداری هم کرد؟
بد جوری کارم گیره!!!

اگه اینقدر بدجور کارتون گیره خب خریدن یه گیفت کارت و اپ های مد نظر 10 دقیقه هم طول نمی کشه.. به هر حال نسخه مجانی UPad هست که میشه توش PDF لود کرد و کنارش نوت اضافه کرد:

sina818
20-12-2011, 20:35
اگه اینقدر بدجور کارتون گیره خب خریدن یه گیفت کارت و اپ های مد نظر 10 دقیقه هم طول نمی کشه.. به هر حال نسخه مجانی UPad هست که میشه توش PDF لود کرد و کنارش نوت اضافه کرد:

مرسی رفیق :20:
به جون Stream خسیس بازی در نیاوردم، فکر نمی کردم ما هم بتونیم بخریم
در مورد اینکه گیفت کارت رو از کجا باید بگیرم یا کلا اطلاعات در مورد خرید App ها کجا برم؟
بعد اگر من این App رو بخرم و بعدا Jailbreak کنم میتونم بازم ازش استفاده کنم؟

emadpumad
20-12-2011, 22:48
مرسی رفیق :20:
به جون Stream خسیس بازی در نیاوردم، فکر نمی کردم ما هم بتونیم بخریم
در مورد اینکه گیفت کارت رو از کجا باید بگیرم یا کلا اطلاعات در مورد خرید App ها کجا برم؟
بعد اگر من این App رو بخرم و بعدا Jailbreak کنم میتونم بازم ازش استفاده کنم؟
با اجازه آرمان عزیز
شما میتونید گیفت کارتهای 15 دلاری رو به قیمت26 هزار تومان 10 دلاری رو به قیمت 18 تومن و.... از اینترنت با کارتهای عضو شتاب بخرید .
سایتهای زیادی هستند که میفروشند مثل سایت فرادید (کافیه یه جستجو در اینتر نت بکنید)
اگر هم به پاساژ پایتخت یا علا الدین دست رسی دارید میتونید مستقیمن خریداریکنید.
من پیشنهاد میکنم کارتهای آمریکایی رو بخرید که در این صورت اگر به روش توضیح داده شده در تاپیک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید اپل آیدیتونو ساخته باشید دیگه از شما مالیات کم نمیشه
شما فقط یک بار با اپل آیدیتون نرم افزار رو میخرید و اگر پاک بشه یا هر چیزه دیگه باز میتونید مجانی با همون اپل آیدی دانلودش کنید و فرقی نمیکنه که جیلبریک باشه دستگاهتون یا نه

Stream
21-12-2011, 03:51
چند روزه که وقتی کسی در آمازون سرچ می کنه آیپد یک گزینه Compare iPad 2 vs Kindle Fire در ابتدای نتایج نشون داده میشه و وقتی کلیک کنند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p%2Ffeature.html%2Fref%3Damb_link_358687482_3%3Fie %3DUTF8%26docId%3D1000719771%26pf_rd_m%3DATVPDKIKX 0DER%26pf_rd_s%3Dauto-sparkle%26pf_rd_r%3D18E9F5B9D28C4D9CA4F3%26pf_rd_t %3D301%26pf_rd_p%3D1339912922%26pf_rd_i%3Dipad) جدول زیر به نمایش در میاد:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و وبلاگ Macro یکم این جدول یک طرفه رو تغییر داده تا واقعیات رو بهتر نشون بده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در کل هرچیزی رو که در نگاه اول دیدیم باور نکنیم، به خصوص وقتی یک سمت یکی از رقیب ها باشه که بخواد با یه جدول یا لیست مشخصات محصولش رو بهتر از محصولات اپل نشون بده. :46:

starless_90
21-12-2011, 10:12
چند روزه که وقتی کسی در آمازون سرچ می کنه آیپد یک گزینه Compare iPad 2 vs Kindle Fire در ابتدای نتایج نشون داده میشه و وقتی کلیک کنند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] p%2Ffeature.html%2Fref%3Damb_link_358687482_3%3Fie %3DUTF8%26docId%3D1000719771%26pf_rd_m%3DATVPDKIKX 0DER%26pf_rd_s%3Dauto-sparkle%26pf_rd_r%3D18E9F5B9D28C4D9CA4F3%26pf_rd_t %3D301%26pf_rd_p%3D1339912922%26pf_rd_i%3Dipad) جدول زیر به نمایش در میاد:

و وبلاگ Macro یکم این جدول یک طرفه رو تغییر داده تا واقعیات رو بهتر نشون بده:

در کل هرچیزی رو که در نگاه اول دیدیم باور نکنیم، به خصوص وقتی یک سمت یکی از رقیب ها باشه که بخواد با یه جدول یا لیست مشخصات محصولش رو بهتر از محصولات اپل نشون بده. :46:
واقعا مسخره است.همین مونده بود آمازون بیاد بگه ما هم هستیم.فقط من چند جاشو نفهمیدم منظورش رو مثلا:automatic shutoff feature ?

Stream
21-12-2011, 19:45
فقط من چند جاشو نفهمیدم منظورش رو مثلا:automatic shutoff feature ?

یعنی خاموش شدن اتوماتیک.. مثلا آیپد وقتی در کیس (اسمارت کاور یا کیس هایی که مگنت دارن) رو ببندید به Stand By میره، و وقتی در کیس رو باز کنید اتوماتیک روشن میشه.

aszpar
22-12-2011, 14:12
سلام دوستان یه سوال:
هنگام خرید ایپد چه لوازمی همراهش هست؟
(ببخشید اگه جاش اینجا نیست)

dragon2410
22-12-2011, 14:49
دوستان یه سول میشه از شارژر آیفون واسه آیپد استفاده کرد؟

soheilnouri
22-12-2011, 15:05
دوستان یه سول میشه از شارژر آیفون واسه آیپد استفاده کرد؟

سلام دوست عزیز...بله با شارژر iphone میتوان ipad را شارژ کرد.:46:

emadpumad
22-12-2011, 18:21
سلام دوست عزیز...بله با شارژر iphone میتوان ipad را شارژ کرد.:46:

درود بر سهيل گرامي
همونطوري كه گفتيد شارژ ميكنه ولي مدت زمان بيشتري صرف ميكنه تا شارژ كامل بشه و چندان مناسب نيست كه در اين صورت چون جريان بيشتري از شارژر ميكشه هم شارژر آسيب ميبينه و هم ممكنه دستگاه آسيب ببيند
با تشكر

emadpumad
22-12-2011, 18:26
سلام دوستان یه سوال:
هنگام خرید ایپد چه لوازمی همراهش هست؟
(ببخشید اگه جاش اینجا نیست)

درود بر شما
داخل جعبه آيپد
آيپد+ شارژر + سيم يواس بي ( كه هم به عنوان رابط هست هم تبادل ديتا) + دفترچه+ و دي گر هيچ ( پر از خالي )

soheilnouri
24-12-2011, 13:51
این اینستالوس من دیگه اعصاب نذاشته واسم....:41:تازگی ها اصن نمیوتونم نه با فایل ایپ نه با فایل دود و نه با مدیا فایر چیزی رو دان کنم با ایپدم....یکی از دوستام میگه مشکل از جیل بریکته....استاد عماد نظر شما چیه؟

emadpumad
24-12-2011, 17:32
این اینستالوس من دیگه اعصاب نذاشته واسم....:41:تازگی ها اصن نمیوتونم نه با فایل ایپ نه با فایل دود و نه با مدیا فایر چیزی رو دان کنم با ایپدم....یکی از دوستام میگه مشکل از جیل بریکته....استاد عماد نظر شما چیه؟
درود بر سهیل گرامی
فکر کنم قبلا هم شما یه مشکلی این چنینی داشتید.
نظر دوستتون میتونه صحیح باشه.
اگر از shsh 4.3.3 بک آپ دارید یک باز به 4.3.3 ریستور کنید قطعا درست میشه و از این جور عیب ها معمولا تو دستگاه های جیلبریک شده هست

moeenn
27-12-2011, 15:33
سلام بچه ها
یه یکی دو ماهی بود رفته بودم مسافرت و ایپد رو نبرده بودم حالا اومدم خونه میخوام روشنش کنم پسوورد میخواد که یادم رفته.حالا چه خاکی تو سرم بریزم؟آیا اگه با 4.3.5 اپدیت کنم پسورد ازاد میشه؟یا کلا به 5 آپدیت کنم؟یا روش بهتری برای این کار هست؟
(ورژن 4.3 است)

با تشکر

koroshfe
27-12-2011, 16:13
سلام دوستان گل ( مخصوصاً آقا عماد و آقا آرمان كه اينجارو مي چرخونن:20: :31: )
يه برنامه ي خيلي خوب رياضي براي آيپد مي خواستم ( چقد تقديم كنم؟؟؟ :31: )
يادمه اون اوايل آيپد اومده بود بچه ها از برنامه ي mathenation ( فكر كنم همين بود ، تو يوتيوب فيلماش زياد بود) خيلي تعريف مي كردند و البته آه و ناله هم بود كه پوليه
كلاً خواستم يه چند تا برنامه ي رياضي خوب از دوستانم بپرسم چيه ؟؟؟
دوستان اگه كرك هاي برنامه ها هم هست و يا مجانيه بگيد كه ما دنبال اونا بگرديم و بيخودي اينقد پول نديم به اين اپل :دي
ممنون ، با تشكر

emadpumad
27-12-2011, 16:33
سلام بچه ها
یه یکی دو ماهی بود رفته بودم مسافرت و ایپد رو نبرده بودم حالا اومدم خونه میخوام روشنش کنم پسوورد میخواد که یادم رفته.حالا چه خاکی تو سرم بریزم؟آیا اگه با 4.3.5 اپدیت کنم پسورد ازاد میشه؟یا کلا به 5 آپدیت کنم؟یا روش بهتری برای این کار هست؟
(ورژن 4.3 است)

با تشکر
درود
اگر از shsh 4.3.3 بک آپ دارید ریستور کنید به 4.3.3 اگر هم ندارید راهی به جز آپ گرید به 5.0.1 ندارید .
منم همین مشکل رو داشتم که مجبور شدم از 4.3.3 آپدیت کنم به 4.3.5 البته من اون گذینه پاک کردن تمام دیتا بعد از 10 بار پین اشتباه رو فعال کرده بودم
به شما پیشنهاد میکنم اگر اون گذینه رو فعال نکردید بشینید و با حوصله تمام پسوردها که احتمالش و جود داره رو رو کاغذ بنویسید و یکییکی امتحان کنید. شاید فرجی شد اگر نه که ریستور کنید

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

سلام دوستان گل ( مخصوصاً آقا عماد و آقا آرمان كه اينجارو مي چرخونن:20: :31: )
يه برنامه ي خيلي خوب رياضي براي آيپد مي خواستم ( چقد تقديم كنم؟؟؟ :31: )
يادمه اون اوايل آيپد اومده بود بچه ها از برنامه ي mathenation ( فكر كنم همين بود ، تو يوتيوب فيلماش زياد بود) خيلي تعريف مي كردند و البته آه و ناله هم بود كه پوليه
كلاً خواستم يه چند تا برنامه ي رياضي خوب از دوستانم بپرسم چيه ؟؟؟
دوستان اگه كرك هاي برنامه ها هم هست و يا مجانيه بگيد كه ما دنبال اونا بگرديم و بيخودي اينقد پول نديم به اين اپل :دي
ممنون ، با تشكر
درود بر کوروش عزیز
بهتر بود این در خواست رو تو قسمت اپلیکیشنها مطرح میکردید
ولی به هر خال یکم زمان بدید تا وقتی پیدا کردیم معرفی کنیم

dragon2410
27-12-2011, 16:40
بچه ها یه سوال: چرا من نمیتونم با پی سی وارد آیتونز استور شم وقتی روش کلیک میکنم همینجوری لودینگ میمونه و کار دیگه ای انجام نمیده

و یه سوال دیگه اینکه وقتی و پ ان رو وصل میکنم بعد یکی دو دقیقه کلا وای فای گوشیم قطع میشه (یعنی مودم رو پیدا نمیکنه و باید 5-6 دیقیقه صبر کرد تا درست شه)

moeenn
27-12-2011, 16:44
داداش قضیه ی این shsh چیه؟

emadpumad
27-12-2011, 16:57
داداش قضیه ی این shsh چیه؟
دوست گرامی این سوال خیلی در انجمن پرسیده و پاسخ داده شده با یه جستجو در فروم میتونید کاملا متوجه بشید اگر پستهای قدیمی رو بخونید فکر کنم خالی از لطف نباشه براتون

moeenn
27-12-2011, 17:01
داداش الان ایپد من وای فای 3g هستش و اون لینک هایی که برای دانلود ios دادی کدومش رو باید دانلود کنم؟لینکش رو بذار ممنون.

emadpumad
27-12-2011, 17:12
داداش الان ایپد من وای فای 3g هستش و اون لینک هایی که برای دانلود ios دادی کدومش رو باید دانلود کنم؟لینکش رو بذار ممنون.
خدمت شما

emadpumad
27-12-2011, 17:33
بچه ها یه سوال: چرا من نمیتونم با پی سی وارد آیتونز استور شم وقتی روش کلیک میکنم همینجوری لودینگ میمونه و کار دیگه ای انجام نمیده

و یه سوال دیگه اینکه وقتی و پ ان رو وصل میکنم بعد یکی دو دقیقه کلا وای فای گوشیم قطع میشه (یعنی مودم رو پیدا نمیکنه و باید 5-6 دیقیقه صبر کرد تا درست شه)
1 آخرین نسخه آیتیونز رو دانلود و مجددا نصب کنید اگر باز هم همین مشکل رو داشتید به احتمال زیاد مشکل از سرعت اینترنت شماست
2 یک بار ریست نتورورک ستینگ رو امتحان کنید

sina818
27-12-2011, 20:43
من شنیدم Apple همه هکر ها رو استخدام کرده و قراره بعد از Christmas یه نسخه بده که مثل Jailbreak ما بتونیم برنامه کرک شده نصب کنیم.
راسته"؟

PCminister
27-12-2011, 21:22
من شنیدم Apple همه هکر ها رو استخدام کرده و قراره بعد از Christmas یه نسخه بده که مثل Jailbreak ما بتونیم برنامه کرک شده نصب کنیم.
راسته"؟

ها؟!

این مثل اینه که بگیم یه نفر همه دزدای شهر و استخدام کرده بهشون پول میده که از دیوار خونش برن بالا!!!

مگه میشه؟! اپل همه خرابکارا رو بکار بگیره که iOS خودشو دور بزنن! خب اسکات فوراستالو میندازن بیرون ارزونتر تموم میشه!!!:بهمن

تعداد آدمایی که از جیلبریک برای iOS استفاده میکنن واقعا اونقدر نیست که اپل را نگران کنه اما خداییش برای ما ملت مسلمون باعث سرشکستگیه که اینجوری دسترنج ملتو میدزدیم! خدا هدایتمون کنه.

جیلبریک آنتدر برای 5.0.1 اومده اگه ملت مومن آدرس میخوان برن به تاپیک مربوطه:

*Ali*
27-12-2011, 21:33
خداییش برای ما ملت مسلمون باعث سرشکستگیه که اینجوری دسترنج ملتو میدزدیم!

جیلبریک آنتدر برای 5.0.1 اومده اگه ملت مومن آدرس میخوان
:31:?What's the correct one
توصیه می کنم در مورد اپل هیچ وقت حرفهایی که توی بازار پخشه رو باور نکنید!
اون ویدیویی که راجع به iPhone 5 یک سری شایعات ارائه داده بود خیلی تأثیر بدی روی هم وطنا گذاشته... کار موبایل فروشی ها هر روز شده جواب دادن به اینکه این گوشی اصلا وجود خارجی نداره.
ارائه برنامه ارسال فایل از طریق Bluetooth هم یه نمونه دیگه هست.

PCminister
27-12-2011, 21:46
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدit Depends my man!

اگر کسی 1 کلمه از حرف موبایل فروشا رو باور کنه از سادگیشه!

چندتا از موبایل فروشا راستشو در مورد یه محصول میگن؟! اصلا دلیل اینکه استیو جابز تاکید داشت که اپل فروشگاههای خودشو داشته باشه همین عدم صداقت و عقب موندگی فروشنده های سخت افزار بود.

PS: تاپیک بحث و تبادل نظر در مورد iPad 2 هست.

PPS: این تبلیغ جدید اپل در مورد سیری را حتما ببینید.

PPPS: جیلبریک جدید برای 4S و ipad2 کارایی نداره!

27-12-2011, 22:05
دوست عزیز مطمئنید از این بابت که روی 4 جوابگو نیست؟؟؟
فکر میکنم برای 4 جوابگو باشه... چون تو نگاه مختصری که من داشتم دیدم گفته شده A4 ها رو ساپورت میکنه :)

PCminister
27-12-2011, 22:22
فکر میکنم برای 4 جوابگو باشه... چون تو نگاه مختصری که من داشتم دیدم گفته شده A4 ها رو ساپورت میکنه :)

حق کاملا با شماست روی A4 ها باید جوابگو باشه. ویرایش شد!

Thanks

shahin666
27-12-2011, 22:58
سلام
میخواستم بیبینم برنامه ای برای حالت کار ریموت با ایپد هست
مثلا وقتی ایپد رو به ویدئو پروژکتور وصل میکنیم بعد میخوام مثلا پاور پوینتی رو ارئه بدیم وقتی میخوایم مثلا به صفحه بعد بریم
هر بار باید بیایم نزدیک ایپد بشیم و با ایپد کار کنیم تا به صفحه بعد بریم
حالا مثلا روشی نیست که بشه مثلا با ایفون یا یه حالتی ریموت داشته باشه برای کار با ویدئو پروژکتور

dragon2410
27-12-2011, 23:09
1 آخرین نسخه آیتیونز رو دانلود و مجددا نصب کنید اگر باز هم همین مشکل رو داشتید به احتمال زیاد مشکل از سرعت اینترنت شماست
2 یک بار ریست نتورورک ستینگ رو امتحان کنید

از همون سرعت بود با ساکس حل شد :31:

راستی الان سرعت دانلود آیتونز خیلی کمه میشه الان که برنامه ها تخفیف دارن بخریمشون بعدا که بهتر شد بذاریم رو دانلود؟؟؟

emadpumad
27-12-2011, 23:22
دوستان محترم این تاپیک محلی برای تبادل نظر پیرامون مشکلات آیپد هست لطفا از طرح مسایل حاشیه ای پر هیز کنید
از اعضای محترم خواهش میکنم هر پستی رو در تا پیک مربوطه بدند به عنوان مثال در این تاپیک جای سوالات پیرامون برنامه ها نیست با این کار رسیدن به جواب بیشتر طول میکشه و چه بسا به نتیجه هم نرسیم
با تشکر از شما

emadpumad
27-12-2011, 23:33
از همون سرعت بود با ساکس حل شد :31:

راستی الان سرعت دانلود آیتونز خیلی کمه میشه الان که برنامه ها تخفیف دارن بخریمشون بعدا که بهتر شد بذاریم رو دانلود؟؟؟
برای اینکه سرعت دانلودتون افزایش پیدا کنه اول appstore رو باز کنید برنامه مورد نظرتون رو انتخاب کنید و vp...n رو فعال کنید و سپس بر روی این استال کلیک کنید و قتی آیکون برنامه از حالت waiting به حالت loading رفت میتونید vp...n رو قطع کنید . اینجوری سرعت دانلودتون خیلی بیشتر میشه.
در رابطه با اون چیزی که شما فرمودید باید بگم که اگر هر برنامه ای رو یک بار با یک اپل آیدی خریدید دیگه پولی ازتون کسر نمی کنه بابت دانلود مجدد

shahin666
27-12-2011, 23:46
دوستان محترم این تاپیک محلی برای تبادل نظر پیرامون مشکلات آیپد هست لطفا از طرح مسایل حاشیه ای پر هیز کنید
از اعضای محترم خواهش میکنم هر پستی رو در تا پیک مربوطه بدند به عنوان مثال در این تاپیک جای سوالات پیرامون برنامه ها نیست با این کار رسیدن به جواب بیشتر طول میکشه و چه بسا به نتیجه هم نرسیم
با تشکر از شما

دوست عزیز میشه بپرسم تاپیک برای برنامه های ایپد کجاست ؟!!
اگر هست ممنون میشم تاپیکش رو معرفی کنید
چون من تو صفحات قبلم دیدم تو همین تاپیک دوستان در مورد برنامه ها حرف زدن و یا برنامه ها رو معرفی کردن

emadpumad
28-12-2011, 01:43
دوست عزیز میشه بپرسم تاپیک برای برنامه های ایپد کجاست ؟!!
اگر هست ممنون میشم تاپیکش رو معرفی کنید
چون من تو صفحات قبلم دیدم تو همین تاپیک دوستان در مورد برنامه ها حرف زدن و یا برنامه ها رو معرفی کردن
.: مرجع معرفی App های کرک شده - Cracked .ipa - .deb :. راهنمای نصب در اولین پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

happyhome82
31-12-2011, 19:59
چطور مي تونم إز اين سايت دانلود كنم؟
إز دانلودر هم استفاده كردم نمي شه:41:

sina818
01-01-2012, 01:56
سوال
چطور میشه بدون استفاده از itunes برنامه برای ipad دانلود کرد؟
سرعتم مخصوصا با VPN خیلی پایینه، می خواستم ببینم میشه یه جوری بدون استفاده از itunes برنامه ها رو دانلود کرد و بعد ریخت توی ipad?

emadpumad
01-01-2012, 02:59
سوال
چطور میشه بدون استفاده از itunes برنامه برای ipad دانلود کرد؟
سرعتم مخصوصا با VPN خیلی پایینه، می خواستم ببینم میشه یه جوری بدون استفاده از itunes برنامه ها رو دانلود کرد و بعد ریخت توی ipad?
درود
تو app store سرچ کنید برنامتون رو پیدا کنید بعد که شروع به دانلود کرد میتونید وی پی ان رو خاموش کنید

sina818
01-01-2012, 12:16
درود
تو app store سرچ کنید برنامتون رو پیدا کنید بعد که شروع به دانلود کرد میتونید وی پی ان رو خاموش کنید

ممنون جناب عماد
معمولا این کار رو می کنم ولی می خواستم ببینم راهی نداره که خود فایل برنامه رو روی PC بتونم Save کنم؟
در ضمن جا داره از شما به خاطر کمک هایی که بهمون می کنی تشکر کنم.
خیلی باحالی :11:

emadpumad
01-01-2012, 12:27
ممنون جناب عماد
معمولا این کار رو می کنم ولی می خواستم ببینم راهی نداره که خود فایل برنامه رو روی PC بتونم Save کنم؟
در ضمن جا داره از شما به خاطر کمک هایی که بهمون می کنی تشکر کنم.
خیلی باحالی :11:
درود بر سینا گرامی
سوالتون دو پهلو بود.
شما میتونید برنامه رو بعد از دانلود به وسیله آیتیونز در کامپیوترتون یا در سیدی و یا جای دیگه سیو کنید برای این کار باید به آدرس زیر برید و برنامه رو کپی و هرجا که دلتون خواست پیست کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپهلو دیگش اینه که شما نمیتونید از سایتی به قیر از اپل برنا مه های App Store رو دانلود کنی چونکه این برنامه ها باید ابتدا شمارو شناسایی کنند و با اپل آیدی شما مچ بشند و بعد اجازه دانلود و نصب داده بشه .
شما مثلا میخواید یک برنامه که با آیدی من دانلود شده رو نصب کنید برای این کار باید آیدی من رو داخل آیتیونزتون آتورایز کنید در غیر این صورت نمیتونید نصبی کنید
من خوشحال میشم اگه کاری از دستم بر بیاد انجام بدم:11:

bleu2u4u
01-01-2012, 15:25
اینجور که پیداست چند وقتی اپل بشدت پاپیچ apptrackr بزرگترین سایت برنامه کرک شده ی ios شده و چند تا پیام تهدید امیز براش فرستاده

apptrackr هم بیکار ننشسته و داره با عوض کردن سرورهاش و بردن اونا به کشورهایی که قانون کپی رایت رو رعایت نمیکنن با تهدید اپل مقابله میکنه.یه captcha هم به لینکای خروجیه سایتش اصافه کرده که بنظر برای پایین اوردن امار سایتشه

Stream
01-01-2012, 15:42
اینجور که پیداست چند وقتی اپل بشدت پاپیچ apptrackr بزرگترین سایت برنامه کرک شده ی ios شده و چند تا پیام تهدید امیز براش فرستاده

apptrackr هم بیکار ننشسته و داره با عوض کردن سرورهاش و بردن اونا به کشورهایی که قانون کپی رایت رو رعایت نمیکنن با تهدید اپل مقابله میکنه.یه captcha هم به لینکای خروجیه سایتش اصافه کرده که بنظر برای پایین اوردن امار سایتشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] hone%2Fapple-sending-takedown-notices-for-apptrackr)

طرح SOPA رو برای همین درست کردن که جلوی سایت های غیرقانونی در کشورهای بدون کپی رایت رو بگیرن با خارج کردن رکوردهاشون از DNS ها و کارهای مشابه برای جلوگیری دسترسی. اگه طرح SOPA در آمریکا رای بیاره (طرح های مشابه در اروپا رای آوردن و پیاده سازی هم شدن) اپل می تونه با رای دادگاه جلوی اینطور سایت ها رو بگیره و هر جای دنیا هم برن نمی تونن کاری کنن..

به امید اون روز.

01-01-2012, 16:00
به امید اون روز.
من به شخصه اگه چنین اتفاقی بیافته ، جز اولین افرادی هستم که هر چی iDevice داشته باشم میفروشم :P
با این اوضاع وحشتناک خراب اقتصادی ایران و با در نظر گرفتن حقوق یک ایرانی و حقوق یک امریکایی یا اروپایی ، من اصلا به خودم نمیبینم که از پس هزینه اپلیکیشن ها بر بیام... مگه اینکه به شغل شریف کارتن خوابی روی بیارم :)
البته عذاب وجدان دارم از بابت اینکه دارم زحمت های این بیچاره ها رو مفت مفت استفاده میکنم :دی ، ولی اوضاع این کشور لعنتی اجازه کار دیگه ای به من نمیده :|

دوستان من موقع ساخت اپل آیدیم با وی پی ان سوییس وصل شده بودم... به همین خاطر اپل منو سوییسی شناخت و منم کد پستی سوییس زدم و اینطوری شد خلاصه...
اما الان میخوام کشور رو به امریکا تغییر بدم...
چون تمامی ایمیل هایی که از اپل میگیرم به زبان شیرین فرانسویه :دی ، و اینکه مثلا خیلی از اپلیکیشن ها که برای کریسمس توی امریکا رایگان شده بودن رو نتونستم بگیرم و کلا خیلی مشکل دارم با این قضیه...
وقتی هم توی آیتونز میخوام تغییرش بدم ، بعد از تغییر کشور ، باید روش پرداخت رو انتخاب کنم و گزینه None هم وجود نداره...
چیکار میتونم بکنم؟؟؟
راستی ارزون ترین و مطمئن ترین جایی که گیفت کارت میفروشه کجاست؟؟؟
آیا جایی هست که مثل فروش اینترنتی کارت شارژ ایرانسل ، بعد از پرداخت ، مستقیم کد رو نشون بده (بدون منتظر موندن) ؟؟؟

Stream
01-01-2012, 16:10
من به شخصه اگه چنین اتفاقی بیافته ، جز اولین افرادی هستم که هر چی iDevice داشته باشم میفروشم :P
با این اوضاع وحشتناک خراب اقتصادی ایران و با در نظر گرفتن حقوق یک ایرانی و حقوق یک امریکایی یا اروپایی ، من اصلا به خودم نمیبینم که از پس هزینه اپلیکیشن ها بر بیام... مگه اینکه به شغل شریف کارتن خوابی روی بیارم :)
البته عذاب وجدان دارم از بابت اینکه دارم زحمت های این بیچاره ها رو مفت مفت استفاده میکنم :دی ، ولی اوضاع این کشور لعنتی اجازه کار دیگه ای به من نمیده :|

راهش اصلا استفاده نکردنه، آیه آسمونی نیومده حتما فلان اپ های پولی رو روی دستگاهمون داشته باشیم. منم دلم BMW می خواد ولی اوضاع اقتصادی... :دی

دوستان من موقع ساخت اپل آیدیم با وی پی ان سوییس وصل شده بودم... به همین خاطر اپل منو سوییسی شناخت و منم کد پستی سوییس زدم و اینطوری شد خلاصه...
چون تمامی ایمیل هایی که از اپل میگیرم به زبان شیرین فرانسویه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، و اینکه مثلا خیلی از اپلیکیشن ها که برای کریسمس توی امریکا رایگان شده بودن رو نتونستم بگیرم و کلا خیلی مشکل دارم با این قضیه...
وقتی هم توی آیتونز میخوام تغییرش بدم ، بعد از تغییر کشور ، باید روش پرداخت رو انتخاب کنم و گزینه None هم وجود نداره...
چیکار میتونم بکنم؟؟؟
راستی ارزون ترین و مطمئن ترین جایی که گیفت کارت میفروشه کجاست؟؟؟
آیا جایی هست که مثل فروش اینترنتی کارت شارژ ایرانسل ، بعد از پرداخت ، مستقیم کد رو نشون بده (بدون منتظر موندن) ؟؟؟

تنها راه تغییر کشور داشتن کردیت کارت از کشور مقصده و راه دیگه ای وجود نداره و با گیفت کارت هم ممکن نیست. یه اکانت جدید باید درست کنید.

eAmin
01-01-2012, 16:47
به امید اون روز. یعنی شما با طرح S.O.P.A موافقید؟
این اسمش حفاظت از کپی رایت و حقوق مالکیت معنوی هست، و هیچ میدونید که ممکنه چه صدمه ای به اینترنت و دنیای آزاد اطلاعات بخوره؟
من با اصل کپی رایت مخالف نیستم ولی با سانسور اطلاعات بلی...

اصلا خدا همچین روزی رو بالا نیاره! :31:

چون تمامی ایمیل هایی که از اپل میگیرم به زبان شیرین فرانسویه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، و اینکه مثلا خیلی از اپلیکیشن ها که برای کریسمس توی امریکا رایگان شده بودن رو نتونستم بگیرم و کلا خیلی مشکل دارم با این قضیه...
چیکار میتونم بکنم؟؟؟اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] unes%2F) برو یکی برات درست میکنن می فرستن:دی

Stream
01-01-2012, 16:51
یعنی شما با طرح S.O.P.A موافقید؟
این اسمش حفاظت از کپی رایت و حقوق مالکیت معنوی هست، و هیچ میدونید که ممکنه چه صدمه ای به اینترنت و دنیای آزاد اطلاعات بخوره؟
من با اصل کپی رایت مخالف نیستم ولی با سانسور اطلاعات بلی...

اصلا خدا همچین روزی رو بالا نیاره! :31:

"به امید اون روز" بیشتر برای روزی بود که نشه برنامه ها رو کرک کرد، نه صرفا SOPA به شکل امروز. من هم با SOPA فعلی موافق نیستم و 100 درصد مطمئنم طرح به این شکلی که فعلا هست تایید نخواهد شد (همونطور که طرح های اروپایی این قضیه به شکل SOPA فعلی نیستن) و در نهایت یه طرح متعادل و مناسب عملی خواهد شد.

در کل من با سانسور اطلاعاتی که کپی رایت رو نقض می کنن کاملا موافقم. دنیای آزاد اطلاعات هم از این قضیه سود می بره (مجانی قرار دادن اطلاعاتی که قرار نیست مجانی باشن به دنیای آزاد اطلاعات ضرر می زنه) و هم تولید کننده های محتوا و هم مصرف کننده ها.

peaceful1
01-01-2012, 17:36
من هم موافق نیستم.به نظرم قانون کپی رایت فقط یک بهونه هست و این قانون بیشتر دلیل سیاسی داره.
یه دلیلی که براش دارم این هست که تا چند سال دیگه با رسیدن سرعت اینترنت به هزاران هزار برابر سرعت الان شرایطی فراهم میشه که همه نرمافزار های مهم تحت محاسبات ابر کار کنند. وسایلی مثل کامپیوتر از لحاظ سخت افزاری به تلویزون شبیه تر میشند. شما قدرت پردازش, فضای ذخیره سازی و توانایی و پتانسیل نرم افزاری رو خرید میکنی.
حالا این وسط چند درصد مردم توان هـک سایت مایکروسافت و اراکل و ادوب رو دارند؟ اگر هم بکنند تا چند دقیقه سایت رو در اختیار میگیرند؟ پس نرمافزارهای آنلاین قابل دزدیدن نیستند.
راه حل برای کشور های بدبخت و مردم بدبختر به دید من فقط دنیای متن باز هست که از الان خودشون آینده خودشون رو بسازند و با آینده خود قمار نکنند.
همین الان نرم افزار هاییی مثل:
libreoffice
OpenOffice.org
GoldenDic
Thegimp
PDFedit
و....

مقداری دورنمای موضوع رو بهتر نشون میدهند. ولی اشخاصی این ها رو توسعه دادند که از محدودیت در جامعشون رنج نمیبرند. جایگاه ما کجاست؟
همین الان حداقل 80% از 500 سایت برتر ایرانی سایت هایی هستند که فیلم و آهنگ و نرمافزار ارائه میکنند. موضوع بیشتر فرهنگی هست اون امریکایی که نرم افزار دزدی میکنه محتمل با دزدی از ماشین دیگران هم مشکلی نداره ولی آیا یه ایرانی به شدت زشتی عملش واقف هست؟
موضوع کاملا فرهنگی هست و جمعیت کثیری از افرادی که همچین کارهایی میکنند با وضع هر نوع محدودیتی به این نوع رفتار ادامه خواهند داد.

Stream
01-01-2012, 18:28
من هم موافق نیستم.به نظرم قانون کپی رایت فقط یک بهونه هست و این قانون بیشتر دلیل سیاسی داره.
یه دلیلی که براش دارم این هست که تا چند سال دیگه با رسیدن سرعت اینترنت به هزاران هزار برابر سرعت الان شرایطی فراهم میشه که همه نرمافزار های مهم تحت محاسبات ابر کار کنند. وسایلی مثل کامپیوتر از لحاظ سخت افزاری به تلویزون شبیه تر میشند. شما قدرت پردازش, فضای ذخیره سازی و توانایی و پتانسیل نرم افزاری رو خرید میکنی.
حالا این وسط چند درصد مردم توان هـک سایت مایکروسافت و اراکل و ادوب رو دارند؟ اگر هم بکنند تا چند دقیقه سایت رو در اختیار میگیرند؟ پس نرمافزارهای آنلاین قابل دزدیدن نیستند.
راه حل برای کشور های بدبخت و مردم بدبختر به دید من فقط دنیای متن باز هست که از الان خودشون آینده خودشون رو بسازند و با آینده خود قمار نکنند.
همین الان نرم افزار هاییی مثل:
libreoffice
OpenOffice.org
GoldenDic
Thegimp
PDFedit
و....

مقداری دورنمای موضوع رو بهتر نشون میدهند.

چه دلیل سیاسی؟

این صحبت ها درباره نرم افزار تا حدی درسته (گرچه این اپ های Cloud و Web App ها هم تا سال هال - شاید هیچوقت - کل قضیه نخواهند بود). این قضیه کپی رایت بیشتر از برنامه ها معطوف صنعت رسانه و محتواست مثل فیلم، موسیقی، کتاب، مقاله، خبر و ... و شرکت های تولید محتوای مدیا بیشتر دنبال راه انداختن چنین طرح هستن، بطور مثال در همین SOPA هم همگی شرکت های نرم افزاری هیچ جبهه ای ندارن.

ولی اشخاصی این ها رو توسعه دادند که از محدودیت در جامعشون رنج نمیبرند. جایگاه ما کجاست؟
همین الان حداقل 80% از 500 سایت برتر ایرانی سایت هایی هستند که فیلم و آهنگ و نرمافزار ارائه میکنند. موضوع بیشتر فرهنگی هست اون امریکایی که نرم افزار دزدی میکنه محتمل با دزدی از ماشین دیگران هم مشکلی نداره ولی آیا یه ایرانی به شدت زشتی عملش واقف هست؟
موضوع کاملا فرهنگی هست و جمعیت کثیری از افرادی که همچین کارهایی میکنند با وضع هر نوع محدودیتی به این نوع رفتار ادامه خواهند داد.

این مسئله فرهنگی کاملا درسته. کپی رایت در آمریکا و اروپا از دهه 90 شروع شد و الان بعد از 20 سال سطح فرهنگی به اینجا رسیده.. توی ایران که اصلا شروع نشده و کلا اشتباه بودن کپی محتوای معنوی به هیچ وجه در فرهنگ ما نیست. این قوانین هم در نهایت برای ایران نیست.

soheilnouri
01-01-2012, 20:42
سلام دوستان عزیزم...من یه سوال مهمی دارم که هنوز کسی نتونست اونو واسم مبسوط حل کنه...سوالم راجع به ورژن های ios هستش...الان ورژن من 4.3.3 هستش...بعد از این ورژن چه ورژن هایی در دسترسه....البته ماله من جلبریک شده هستش...اگه بخوام ورژن بالاتر برم می تونم جلبرک کنم یا نه؟و اینکه من تو تاپیک ایپد اصلا مقاله اموزش جز به جز راجع به نحوه ی جلبرک کردن واسه یه مبتدی مثل بنده رو نمی بینم...ممنون!:11:

01-01-2012, 20:56
راهش اصلا استفاده نکردنه، آیه آسمونی نیومده حتما فلان اپ های پولی رو روی دستگاهمون داشته باشیم. منم دلم BMW می خواد ولی اوضاع اقتصادی...
من قسم میخورم که اگه یه روزی توی یه کشور اروپایی یا امریکا باشم ، همه چی رو از اپ استور بگیرم :دی
البته حرف شما کاملا منطقیه...
اما من نمیتونم قبول کنم که پولی که من واسه یه اپ میدم برابر باشه با پولی که یه امریکایی واسه یه اپ میده... درآمد من در یک ماه خیلی پایین تر از در آمد یک امریکایی هم رده من ــه...
این هم بهاییه که ما باید برای متولد شدن توی اینجا بپردازیم ، کاریش نمیشه کرد :دی

emadpumad
01-01-2012, 21:02
سلام دوستان عزیزم...من یه سوال مهمی دارم که هنوز کسی نتونست اونو واسم مبسوط حل کنه...سوالم راجع به ورژن های ios هستش...الان ورژن من 4.3.3 هستش...بعد از این ورژن چه ورژن هایی در دسترسه....البته ماله من جلبریک شده هستش...اگه بخوام ورژن بالاتر برم می تونم جلبرک کنم یا نه؟و اینکه من تو تاپیک ایپد اصلا مقاله اموزش جز به جز راجع به نحوه ی جلبرک کردن واسه یه مبتدی مثل بنده رو نمی بینم...ممنون!:11:
درود بر سهیل گرامی
بعد از اینکه نسخه ای از سیستم عامل آی او اس توسط سایت اپل منتشر میشه دارندگان آی دی وایسها فقط میتونند به نسخه نهایی آپ دیت کنند و و نمی تونند به نسخه های میانی ورژن کنونی و ورژن آخری آپ دیت کنند .
به عنوان مثال :
شما الان روی نسخه 4.3.3 هستید و بعد از این نسحه ورژن های دیگه ای مثل 4.3.4 و 4.3.5 و 5 و 5.01 اومدهشما الان فقط میتونید به 5.0.1 آپدیت کنید.
یک استثنا وجود داره و اون اینه که اگر شما بخواید به یکی از این ورژن های میانی و حتی قبلی آپدیت ویا دانگرید بکنید می بایست از فایل سیستمی shsh مربوط به اون نسخه بک آپ در کامپیوترتون گرفته باشید.
که این کار توسط نرم افزار تاینی آمبرلا صورت میگیره که سعی میکنم قبل از شروع امتحاناتم آموزششو تو سایت قرار بدم.
در مورد جیلبریک همونطور که میدونید آیپد 2 فقط در 4.3.3 جیلبریک شده تا الان و اگر کسی بخواد تو این ورژن جیلبریک بکنه خیلی راحت میره تو سایت jailbreakme.com و دستگاهشو کمتر از 2 دقیقه جیلبریک میکنه.
شما تو هیچ ورژنی به جز 4.3.3 نمیتونید دستگاهتون رو جیلبریک کنید. البته تا الان آینده هنوز مشخص نیست!
اجازه بدید جیلبریک ریلیز بشه مطمینان تاپیک هم خواهیم زد.
امید وارم که جواب سوالتون رو گرفته باشید

---------- Post added at 09:02 PM ---------- Previous post was at 09:00 PM ----------

من قسم میخورم که اگه یه روزی توی یه کشور اروپایی یا امریکا باشم ، همه چی رو از اپ استور بگیرم :دی
البته حرف شما کاملا منطقیه...
اما من نمیتونم قبول کنم که پولی که من واسه یه اپ میدم برابر باشه با پولی که یه امریکایی واسه یه اپ میده... درآمد من در یک ماه خیلی پایین تر از در آمد یک امریکایی هم رده من ــه...
این هم بهاییه که ما باید برای متولد شدن توی اینجا بپردازیم ، کاریش نمیشه کرد :دی

بعد از اون 4.3.4 ، 4.3.5 ، 5.0 و 5.0.1 هست...
همشون هم قابل جیلبرک هستن ، اما به صورت Tethered ، یعنی اگه دستگاه خاموش شه باید به کامپیوتر وصلش کنید و روشنش کنید...
درود
خیر این ورژن ها قایل جیلبریک نیستد به هیچ وجه
فقط 4.3.3
با شما شدم 500 تا:31:

sina818
01-01-2012, 23:49
یه مشکل
من وقتی با برنامه itunes توی کامپیوتر یه app رو می خوام دانلود کنم بعد از کلیک روی برنامه و باز شدن itunes می نویسه Accessing itunes store و بعد هیچ اتفاقی نمی افته
چیکار کنم؟ :13:

emadpumad
02-01-2012, 01:25
یه مشکل
من وقتی با برنامه itunes توی کامپیوتر یه app رو می خوام دانلود کنم بعد از کلیک روی برنامه و باز شدن itunes می نویسه Accessing itunes store و بعد هیچ اتفاقی نمی افته
چیکار کنم؟ :13:
اینترنتتون مشکل داره
اگه همزنمان دارید دانلود میکنید یا آپ دیت میکنید اونهارو متوقف کنید و مجددا تکرار کنید

02-01-2012, 10:42
دوستان دیشب یه کاری کردم که هنوز تو شکم که چیکار کردم :|
ساعت 1:30 شب یهو به سرم زد بعد 2 سال ویندوز عوض کنم :دی
عجله هم داشتم زودتر تموم شه بره پی کارش :دی یه سری فایل ها رو جا به جا کردم ، ولی Document و خیلی چیزای دیگه رو حواسم نبود و از دست رفت :|
حالا یکی از مشکلام الان Library آیتونز ــه...
راهی هست که تمام موزیک ها و برنامه هامو از آیپاد وارد آیتونز کنم؟؟؟
دردش اینه که دیشب با بدبختی تمام موزیک هامو Lyric دار کردم :| واسه همین میخوام دقیقا اونایی که رو آیپاده رو بیارم توی لایبرری که لیریک داشته باشن...
ممنون ;)

-----------------------
مشکل حل شد ، لطفا حذف شود :)

emadpumad
02-01-2012, 12:50
دوستان دیشب یه کاری کردم که هنوز تو شکم که چیکار کردم :|
ساعت 1:30 شب یهو به سرم زد بعد 2 سال ویندوز عوض کنم :دی
عجله هم داشتم زودتر تموم شه بره پی کارش :دی یه سری فایل ها رو جا به جا کردم ، ولی Document و خیلی چیزای دیگه رو حواسم نبود و از دست رفت :|
حالا یکی از مشکلام الان Library آیتونز ــه...
راهی هست که تمام موزیک ها و برنامه هامو از آیپاد وارد آیتونز کنم؟؟؟
دردش اینه که دیشب با بدبختی تمام موزیک هامو Lyric دار کردم :| واسه همین میخوام دقیقا اونایی که رو آیپاده رو بیارم توی لایبرری که لیریک داشته باشن...
ممنون ;)

-----------------------
مشکل حل شد ، لطفا حذف شود :)
اگر دستگاهتون جیلبریک هست میتونید به وسیله برنامه iFile به کامپیوتر منتقلش کنید

Stream
02-01-2012, 15:36
در راستای کپی برداری ایده ها، روش ها، محصولات، و حتی آهنگ ها و تکنیک های تبلیغات تلویزیونی اپل توسط شرکت دوست و همسایه X امروز شاهد این هستیم که بازیگر های تبلیغات تلویزیونی اپل هم توسط همون شرکت دوست و همسایه خریده شدن و الان شاهد تبلیغات تبلت های سامسونگ با بازیگرهای تبلیغ های تلویزیونی آیپد هستیم.

عالی جنابان حداقل به قیافه این دختر بیچاره رحم کنید، به خدا مردم به خاطر این قیافه آیفون و آیپد نمی گیرن! گرچه اشکالی نداره ولی اصولا وقتی به این شکل در روز روشن داره کپی برداری میشه سامسونگ و هوادارانش نباید بدشون بیاد وقتی بهشون می گن دارین کپی می کنین، به این قضیه باید افتخار هم بکنن همونطور که کارهاشون داره اینو نشون میده.

تبلیغ آیفون 4S :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتبلیغ Galaxy Tab 8.9:

پ.ن. اگه فردا دیدیم Justin Long اومده و تبلیغ لپ تاپ های برند دوست و همسایه رو می کنه من خیلی تعجب نمی کنم.

koroshfe
05-01-2012, 16:50
این قضیه ی جاسوسی اطلاعاتی سیستم عامل اندروید درسته ؟؟؟
ممکنه اپل هم چنین کاری بکنه ؟؟؟

Stream
05-01-2012, 16:56
آموزش تبدیل فایل های MKV به MP4 با سرعت بسیار زیاد (2-3 دقیقه) بدون افت کیفیت:

[آموزش اختصاصی P30world] نحوه Mux/Demux کردن ویدیو های MKV به MP4 بدون نیاز به تبدیل فرمت و با سرعت بسیار بالا برای آیپد و اندروید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این قضیه ی جاسوسی اطلاعاتی سیستم عامل اندروید درسته ؟؟؟
ممکنه اپل هم چنین کاری بکنه ؟؟؟

اگه منظورت Carrier IQ است که هدف جاسوسی نیست، هدف ایجاد یک سری دیتابیس از اطلاعاتی است که با اونها میشه به نحوه استفاده کاربرها پی برد برای بهتر کردن سیستم.. همه هم این کار رو می کنن و از لزومات کارشون هست (اشکالی هم نداره) چه اپل چه گوگل چه اپراتورها.. حالا این Carrier IQ رسانه ای شد.

yoosef_st
05-01-2012, 20:24
سلام.
یکی از دوستانم Ipad 2 خریده و چون زیاد اطلاعات نداره میخواد بدتش به من که براش جیلبریک کنم و برنامه و بازی بریزم و این جریانات.
خب، از کجا باید شروع کنیم؟
ممنون:11:

emadpumad
06-01-2012, 01:42
سلام.
یکی از دوستانم Ipad 2 خریده و چون زیاد اطلاعات نداره میخواد بدتش به من که براش جیلبریک کنم و برنامه و بازی بریزم و این جریانات.
خب، از کجا باید شروع کنیم؟
ممنون:11:

درود بر شما
حالا شما یعنی اطلاع داری؟ :31:
خوب برای شروع بد نیست که یه سری به پست های قبلی بزنید هر کجا که مشکل داشتید مطرح کنید .
اینجوری بهتر به نتیجه می رسیم

sina818
06-01-2012, 02:02
درود بر شما
حالا شما یعنی اطلاع داری؟ :31:

عماد جان این "یکی از دوستانم" خیلی تابلو بود چه دوست عزیزیه چطور نگرفتی رفیق؟ :27:

یه سوال
آقا داستان این فریمور ها چیه؟
چه مزیت هایی داره اگه نصبش کنم؟
آیپد 2 شانزده گیگ Wifi دارم

emadpumad
06-01-2012, 12:06
عماد جان این "یکی از دوستانم" خیلی تابلو بود چه دوست عزیزیه چطور نگرفتی رفیق؟ :27:

یه سوال
آقا داستان این فریمور ها چیه؟
چه مزیت هایی داره اگه نصبش کنم؟
آیپد 2 شانزده گیگ Wifi دارم

كدوم فريمورها؟
يكم واضح تر بگيد

amin148
06-01-2012, 12:15
سلام بچه ها .

آیپد من یه دفعه ای توی برنامه av palayer HD زیرنویس فارسی پخش نمیکنه و هر جند دقیقه فقط یه لحظه 3 تا نقطه میاد روی صفحه .

تا قبلش بدون هیچ مشکلی پخش میکرد.
تنظیمات av player رو هم به حالت اولیه برگردوندم . Encoding رو هم همه جوره امتحان کردم و عوض کردم ولی درست نشد.

چیکار باید بکنم ؟

yoosef_st
06-01-2012, 12:50
درود بر شما
حالا شما یعنی اطلاع داری؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب برای شروع بد نیست که یه سری به پست های قبلی بزنید هر کجا که مشکل داشتید مطرح کنید .
اینجوری بهتر به نتیجه می رسیم
خب یعنی مثل اندروید مثلا تاپیکی، فرومی چیزی نداره که بفهمیم اصلا جیلبریک بکنیم، نکنیم
از کجا برنامه و بازی بگیریم، اینا؟

:39: نه بابا از این خبرا نیست.
ما دوست بی اطلاعات زیاد داریم.
منم تو زمینه اندروید و هر چیز دیگه ای جز اپل! اطلاعاتم بد نیست.
رو همین حساب هم این رفیقمون گفته بیا اینم واسه من درست کن
خودش هم نمیدونه میخاد چکارش کنه
بد بختی منم نمیدونم چکارش کنم.
تنها جنبه خوب قضیه اینه که یه چند روزی آیپد2 میاد دستمون کار میکنیم باهاش :5:

emadpumad
06-01-2012, 14:06
خب یعنی مثل اندروید مثلا تاپیکی، فرومی چیزی نداره که بفهمیم اصلا جیلبریک بکنیم، نکنیم
از کجا برنامه و بازی بگیریم، اینا؟

:39: نه بابا از این خبرا نیست.
ما دوست بی اطلاعات زیاد داریم.
منم تو زمینه اندروید و هر چیز دیگه ای جز اپل! اطلاعاتم بد نیست.
رو همین حساب هم این رفیقمون گفته بیا اینم واسه من درست کن
خودش هم نمیدونه میخاد چکارش کنه
بد بختی منم نمیدونم چکارش کنم.
تنها جنبه خوب قضیه اینه که یه چند روزی آیپد2 میاد دستمون کار میکنیم باهاش :5:

شما اگه تاپيكهاي مربوط به آيپد رو مطالعه كنيد اطلاعات زيادي دستگيرتون ميشيه

abasagha
10-01-2012, 08:32
با سلام
دوستان من مي خواميك آي پد براي كتاب خوندن بگيرم وچند سوال داشتم:
1 - آيا مي تونيم پي دي اف ها را در آي پد آيفون مثل نرم افزار بوك ريدرش ورق بزنيم وبخونيم .واون امكانات روي پي دي اف هم قابل اجرا شدن هست يا نه ؟
2 - آيا در فروشگاه اي فون كتاب هاي فارسي هم پيدا مي شود .
با تشكر

emadpumad
10-01-2012, 12:52
با سلام
دوستان من مي خواميك آي پد براي كتاب خوندن بگيرم وچند سوال داشتم:
1 - آيا مي تونيم پي دي اف ها را در آي پد آيفون مثل نرم افزار بوك ريدرش ورق بزنيم وبخونيم .واون امكانات روي پي دي اف هم قابل اجرا شدن هست يا نه ؟
2 - آيا در فروشگاه اي فون كتاب هاي فارسي هم پيدا مي شود .
با تشكر
نه اونجوری که شما مد نظرتون هست
اگر منظورتون برنام iBook هست که باید بگم برای برخورداری از این افکت ها باید کتاب شما با فرمت ePub باشه
ولی هستند نرم افزارهایی که افکتهایی دارند برای کتابهای Pdf
تعداد کتابهای فارسی متاسفانه زیاد نیست

PCminister
11-01-2012, 08:40
در راستای کپی برداری ایده ها، روش ها، محصولات، و حتی آهنگ ها و تکنیک های تبلیغات تلویزیونی اپل توسط شرکت دوست و همسایه X امروز شاهد این هستیم که بازیگر های تبلیغات تلویزیونی اپل هم توسط همون شرکت دوست و همسایه خریده شدن و الان شاهد تبلیغات تبلت های سامسونگ با بازیگرهای تبلیغ های تلویزیونی آیپد هستیم.

اینا که همیشه تیرشون به سنگ میخوره بذار خوش باشن!!!

اما کلا اندروید هیچ وقت نمیتونه حتی به خوبیه اپل محصول بسازه چه برسه به اینکه بخواد ازش بهتر باشه و بنظر من مهمترین دلیلش پیچیدگی سیستم عامل اندرویده!

همین دیشب یه بنده خدایی به من یه اپتیموس (P500) داد که براش وای فای تعریف کنم. کاری که در آیپد 2 به 10 ثانیه انجام شد (با اینکه با سیستم عامل آشنایی نداشتم) در یه دیوایس اندرویدی حدود 2 دقیقه طول کشید!!!

مردم تو این دنیای شلوغ تکنولوژیه اطلاعات دنبال اینن که سریع به اطلاعاتشون با امنترین روش ممکن دسترسی پیدا کنن نه اینکه وقت با ارزششون را صرف UI های پیچیده و ناکارامد بکنن. انشاءالله تا 20 سال دیگه در کشور عزیزمون شاهد یک چنین بلوغ تفکر خواهیم بود. تا اون موقع باید با این بحثهای بیخود سر قیمت بالای محصولات اپل (اونم در بعضی مواقع فقط در ایران) سوخت و ساخت.

Thanks

starless_90
11-01-2012, 09:26
اینا که همیشه تیرشون به سنگ میخوره بذار خوش باشن!!!

اما کلا اندروید هیچ وقت نمیتونه حتی به خوبیه اپل محصول بسازه چه برسه به اینکه بخواد ازش بهتر باشه و بنظر من مهمترین دلیلش پیچیدگی سیستم عامل اندرویده!

همین دیشب یه بنده خدایی به من یه اپتیموس (P500) داد که براش وای فای تعریف کنم. کاری که در آیپد 2 به 10 ثانیه انجام شد (با اینکه با سیستم عامل آشنایی نداشتم) در یه دیوایس اندرویدی حدود 2 دقیقه طول کشید!!!

مردم تو این دنیای شلوغ تکنولوژیه اطلاعات دنبال اینن که سریع به اطلاعاتشون با امنترین روش ممکن دسترسی پیدا کنن نه اینکه وقت با ارزششون را صرف UI های پیچیده و ناکارامد بکنن. انشاءالله تا 20 سال دیگه در کشور عزیزمون شاهد یک چنین بلوغ تفکر خواهیم بود. تا اون موقع باید با این بحثهای بیخود سر قیمت بالای محصولات اپل (اونم در بعضی مواقع فقط در ایران) سوخت و ساخت.

Thanks
تعریف وای فای در یک دیوایس آندرویدی که فک نکنم حتی ده ثانیه هم طول بکشه.وای فای رو که روشن کنی خودش لیستی از وسایلی که میتونی وصل بشی و روشن هستن میده وبعد پسورد و تمام.
اما در خصوص پیچیدگی خصوصا در بستن برنامه ها و استفاده از تسک کیلر و همچنین داشتن سرویسهای مختلف در حال اجرا حرفهاتون کاملا تایید میشه(استفاده ی باطری،سرعت و روانتری بیشتر با سخت افزار مشابه و...در آی دیوایسها)واقعا آی دیوایسها چیزی بیشتر از یک سر و گردن از دیوایسهای آندرویدی بالاترند.

navidr
13-01-2012, 22:36
دوستانی که ایپد 2 تری جی دارند یه سوال دارم ازشون.با توجه به نبود شبکه نسل سوم در ایران (میگن راه اندازی شده یا داره میشه ولی اگه فرض کنیم فقط بشه از این اینترنت ایرانسل ها مثلا استفاده کرد)
1-اگر میانگین بگیرید در ماه چقدر از این قابلیت استفاده میکنید؟مثلا ماهی چند بار وصل میشید به اینترنت از طریق سیم کارت؟
2-حالت معمولی اگه فرض کنیم 10 ساعت باتری بده در مود تری جی در چه مدت خالی میشه؟
3-اگه دوباره تهیه کنید همین تری جی رو میخرید یا وای فای؟
4-بر فرض گرفتن وای فای ایا مودم وایمکس practicalهستش روی این دستگاه؟
مرسی از وقتتون

bleu2u4u
14-01-2012, 19:18
من 3g دارم ولی راستیتش تو این 5-6 ماهی که خریدم اصلا ازش استفاده نکردم
دلیلم هم اینه که دادن ماهی 10 تومن برای اینترنت ایرانسل یا همراه اول واقعا برام زور داره
اونم با اون کیفیت شاهکارشون
خب تو خونه اینترنت خوبی دارم و تو دانشگاه هم اینترنت هست
بخاطر همین هم هیچوقت وسوسه نشدم که توش سیم بندازم

emadpumad
15-01-2012, 00:39
من 3g دارم ولی راستیتش تو این 5-6 ماهی که خریدم اصلا ازش استفاده نکردم
دلیلم هم اینه که دادن ماهی 10 تومن برای اینترنت ایرانسل یا همراه اول واقعا برام زور داره
اونم با اون کیفیت شاهکارشون
خب تو خونه اینترنت خوبی دارم و تو دانشگاه هم اینترنت هست
بخاطر همین هم هیچوقت وسوسه نشدم که توش سیم بندازم

:27: فكر كردم منظورت سيم كارت تري جي هست

Stream
16-01-2012, 21:33
در تحقیقی که IDG انجام داده 91 درصد افراد در بیزنس هایی که از آیپد استفاده می کنند، با علاقه و تمایل کامل مشتاق استفاده و کاربرد بیشتر از آیپد هاشون در کارشون هستند و 79 درصد متخصص های IT همیشه از آیپد هاشون استفاده می کنن.. این آمار در تاریخ Enterprise بی نظیر بوده به ویژه وقتی این آمار در دستگاه هایی مثل ویندوز یا دیوایس های Enterprise ویندوز موبایل (محصولات مایکروسافت) در حدود کمتر از 10 درصد هست تفاوت قضیه مشخص میشه.

منبع اصلی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdownload%2F8007%2Fipad-business-survey-2012%3Fsource%3Dconnect)

پ.ن. پیش بینی میشه نفوذ در بیزنس Enterprise برای اپل به اندازه 20 میلیارد دلار در سال 2012 ارزش خواهد داشت که حدود 10 میلیارد دلار آن از سهم سایرین (HP, RIM, Microsoft) فعال در این بیزنس خواهد بود.

همینطور پیش بینی میشه با فروش سال جدید امسال، در صورتی که تبلت ها رو PC حساب کنیم، اپل با حدود 25 درصد از سهم کل کامپیوترهای فروخته شده تبدیل به بزرگترین فروشنده کامپیوتر در آمریکا بشه، اپل در طول تاریخش هیچ وقت بیشتر از 20 درصد بازار رو در اختیار نداشت.

پ.ن. 2: الان بیشتر از 2 ساله که در هر Quarter همه می گن اپل در Peak دوران خودش به سر می بره و در نهایت می بینیم که Quarter پشت Quarter رکوردهای خودش رو می زنه... باید دید این پیشرفت فوق العاده تا کی ادامه خواهد داشت.

starless_90
16-01-2012, 21:44
در تحقیقی که IDG انجام داده 91 درصد افراد در بیزنس هایی که از آیپد استفاده می کنند، با علاقه و تمایل کامل مشتاق استفاده و کاربرد بیشتر از آیپد هاشون در کارشون هستند و 79 درصد متخصص های IT همیشه از آیپد هاشون استفاده می کنن.. این آمار در تاریخ Enterprise بی نظیر بوده به ویژه وقتی این آمار در دستگاه هایی مثل ویندوز یا دیوایس های Enterprise ویندوز موبایل (محصولات مایکروسافت) در حدود کمتر از 10 درصد هست تفاوت قضیه مشخص میشه.

منبع اصلی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdownload%2F8007%2Fipad-business-survey-2012%3Fsource%3Dconnect)

پ.ن. پیش بینی میشه نفوذ در بیزنس Enterprise برای اپل به اندازه 20 میلیارد دلار در سال 2012 ارزش خواهد داشت که حدود 10 میلیارد دلار آن از سهم سایرین (HP, RIM, Microsoft) فعال در این بیزنس خواهد بود.

همینطور پیش بینی میشه با فروش سال جدید امسال، در صورتی که تبلت ها رو PC حساب کنیم، اپل با حدود 25 درصد از سهم کل کامپیوترهای فروخته شده تبدیل به بزرگترین فروشنده کامپیوتر در آمریکا بشه، اپل در طول تاریخش هیچ وقت بیشتر از 20 درصد بازار رو در اختیار نداشت.

پ.ن. 2: الان بیشتر از 2 ساله که در هر Quarter همه می گن اپل در Peak دوران خودش به سر می بره و در نهایت می بینیم که Quarter پشت Quarter رکوردهای خودش رو می زنه... باید دید این پیشرفت فوق العاده تا کی ادامه خواهد داشت.
آمار جالبی بود و اگر غیر از این بود به نظرم جای تعجب داشت.واقعا شک ندارم تا وقتی تفکر مدیران ارشد اینجوری که هست ادامه پیدا کنه و بر خلاف شایعات تغییر روشی نبینیم وفاداران به این شرکت کم نخواهند شد بلکه بیشتر هم میشن.الآن واقعا دوره ی گذشته نیست.همه با دقت همه جوانب رو میبینن.:11:

koroshfe
17-01-2012, 11:54
دوستان ، می خوام از بین خودمون یه نظر خواهی بکنم
به نظر شما 2011 سال آیپد 2 بود ؟؟؟ لطفاً دلیل خودتون رو هم بگید
با تشکر

bleu2u4u
17-01-2012, 14:50
اینجا اصلا جای خوبی برای این نظرسنجی نیست
تازه نوع سوال هم بنظرم اشتباهه -اینکه فقط هیچ گزینه ای برای انتخاب نباشه و ما فقط بگیم اره با نه
الا ایحال (چی گفتم) امسال سال ایپد بود و در پله ی بعدی کیندل
دلیلش هم نفوذ هرچه بیشتر ایپد تو زندگی مردمه (عوام و خواص)

Stream
18-01-2012, 10:38
دوستان ، می خوام از بین خودمون یه نظر خواهی بکنم
به نظر شما 2011 سال آیپد 2 بود ؟؟؟ لطفاً دلیل خودتون رو هم بگید
با تشکر

مسلما بله.. با وجود اینکه اون همه Copycat و ... یکدفعه وارد بازار شدن با قیمت ها و تنوع مختلف ولی آیپد از همه نظر در صدر همه نوع رده بندی بود و خیلی از رقیب ها که شکست رو قبول کردن و کلا بیخیال بازار تبلت شدن و فرهنگ تبلت با آیپد آمیخته شده.

یه مثال جالب از این قضیه: چند ماه پیش در فرودگاه بودم و موقع چک امنیتی افسر فرودگاه می گفت:
Laptops and iPads out of the bags
(به جای اینکه بگن لپ تاپ و تبلت!) همین نشون می ده وضعیت چطوره.. کلا وضعیت آیپد داره تبدیل میشه به وضع آیپاد در اوایل دهه پیش.

*Ali*
18-01-2012, 12:24
مسلما بله.. با وجود اینکه اون همه Copycat و ... یکدفعه وارد بازار شدن با قیمت ها و تنوع مختلف ولی آیپد از همه نظر در صدر همه نوع رده بندی بود و خیلی از رقیب ها که شکست رو قبول کردن و کلا بیخیال بازار تبلت شدن و فرهنگ تبلت با آیپد آمیخته شده.

یه مثال جالب از این قضیه: چند ماه پیش در فرودگاه بودم و موقع چک امنیتی افسر فرودگاه می گفت:
Laptops and iPads out of the bags
(به جای اینکه بگن لپ تاپ و تبلت!) همین نشون می ده وضعیت چطوره.. کلا وضعیت آیپد داره تبدیل میشه به وضع آیپاد در اوایل دهه پیش.

به نظر من يكه تازي بي چون و چراي آيپد توي سالهاي آينده كمتر ميشه، نه به خاطر افت كيفيت بلكه به خاطر هجوم تنوع بي شمار و قيمتهاي ارزون. درسته كه تا حالا چند بار بيم تهديد براي بازار آيپد ميرفت و اينطور نشد، ولي در آينده احتمالش هست كه اين اتفاق بيفته، محصولات زياد و سيستم عاملهاي سازگارتر نسبت به اندرويد؛ مثلا ويندوز ٨ ميتونه دلايلش باشه. مثل همون اتفاقي كه براي بازار آيفون و آيپاد افتاد. الان سهم آيفون توي بازار موبايل دنيا چيز خيلي قابل توجهي نيست ولي كيفيت و محبوبيتش جايي نرفته.

Stream
18-01-2012, 13:19
به نظر من يكه تازي بي چون و چراي آيپد توي سالهاي آينده كمتر ميشه، نه به خاطر افت كيفيت بلكه به خاطر هجوم تنوع بي شمار و قيمتهاي ارزون. درسته كه تا حالا چند بار بيم تهديد براي بازار آيپد ميرفت و اينطور نشد، ولي در آينده احتمالش هست كه اين اتفاق بيفته، محصولات زياد و سيستم عاملهاي سازگارتر نسبت به اندرويد؛ مثلا ويندوز ٨ ميتونه دلايلش باشه.

قطعا اون چیزی به شکل منوپولی ای که امروز برای ویندوز می بینیم هیچ وقت برای هیچ دوباره تکرار نخواهد شد و بالاخره سهمی از بازار رو بقیه بدست میارن و البته اپل (کاملا برعکس گوگل و مایکروسافت) هیچ وقت دنبال بوجود آوردن منوپولی در بازار نبوده. بحث اینه که فرهنگی که درباره تبلت ها داره شکل می گیره در ذهن مردم با آیپد هست، همونطوری که 90 درصد مردم به MP3 Player میگن آیپاد (حتی اگه آیپاد نباشه!) و این بزرگترین موفقیت اپل در بازار تبلت ها بوده.

مثل همون اتفاقي كه براي بازار آيفون و آيپاد افتاد. الان سهم آيفون توي بازار موبايل دنيا چيز خيلي قابل توجهي نيست ولي كيفيت و محبوبيتش جايي نرفته.

دلایل پیشرفت اندروید و وضع بازار موبایل بیشتر وابسته به اپراتورها و نوع استفاده است و در بازار تبلت زمین تا آسمون متفاوته.. تنها شباهت این دو بازار سیستم عامل ها و سازنده های قطعاته، مارکتینگ و نحوه پیش برد تبلت ها و موبایل هیچ ارتباطی به هم نداره و اتفاق های افتاده قابل تعمیم به هم نیستن.. همونطور که وضع آیفون و آیپاد بسیار بسیار با هم متفاوته و اصلا نه شباهتی به هم دارن و نه ارتباطی، به طور مثال 6 درصد موبایل های کل دنیا آیفون هستن و بیش از 78 درصد MP3 Player های دنیا آیپاد.

*Ali*
18-01-2012, 14:41
با پیشرفت تکنولوژی تبلتها و رخنه بیشتر از قبل توی زندگی مردم شرایط عوض نمیشه؟ بالاخره همیشه قرار نیست تبلت وسیله ای بین پی سی و موبایل باشه و یه روز مثل موبایل یه یه چیز ضروری تو زندگی مردم تبدیل میشه.
+
فکر کنم دلیل این برداشت سطحی من به خاطر فرهنگ استفاده اینجا باشه، چون اینجا اصلا اپراتور رو با دستگاه موبایل یکی نمیبینیم و یا بیشتر از 90% مردم اصلا نمیدونن آیپاد چیه! :دی شاید بشه گفت بازار ایران اوضاعش اینجوری که من گفتم بشه، کما اینکه افزایش سرسام آور قیمتا نوید اینو میده.

soheilnouri
18-01-2012, 15:22
سال 2011 واسه من سال مهمی بود چون موفق شدم اولین بار محصولی از ابل رو بخرم...ایبد 2 یکه تاز بی حرف و حدیث تو تبلت هاست...هیچ شکی در این نیست...مثال خوبی stream زد...الان اگر کسی اینجا تو شهر ما تبلت رو بشناسه((منظورم ادمای 40 به بالاست))نمی گن تبلت...شاید اصن ندونن تبلت چیه اما همه میگن ایبد...مثل کلینکس و ریکا و نیسان که به ترتیب به دستمال کاغذی و مایع طرفشویی و هر وانت باری می گفتن...اما تا سال 2013 احتمال بسیار زیاد سامسونگ گالکسی تب و ایسوس ترنسفورمر و البته موتورولا زوم با فاصله ایی کمتر یک رقابت شدید با ابل داشته باشند...هنوز که هنوزه کسایی که دنبال کارایی هستند و از لحاظ سواد یوزر متوسط محسوب می شن عدم وجود فلش و مینی اس دی رو یکی از دلایل عقب نشینی شون از ایبد میدونن...اما جالبه همیشه دو گروه ادم به سمت ابل میرن...یا کسایی که خیلی تعطیلن و فقط دنبال ژست و کلاس گذاشتنن... و یا کسایی که واقعا از لحاظ فناوری اطلاعات و کامبیوتر سطح قابل قبولی دارن....!

koroshfe
18-01-2012, 15:48
اینجا اصلا جای خوبی برای این نظرسنجی نیست
تازه نوع سوال هم بنظرم اشتباهه -اینکه فقط هیچ گزینه ای برای انتخاب نباشه و ما فقط بگیم اره با نه
الا ایحال (چی گفتم) امسال سال ایپد بود و در پله ی بعدی کیندل
دلیلش هم نفوذ هرچه بیشتر ایپد تو زندگی مردمه (عوام و خواص)

دوست عزيز :
١.مي تونستم تاپيك بزنم و چند گزينه ي ديگه رو هم وارد نظرخواهي كنم اما اين بخش شلوغ مي شد
٢.اين سوال نظرخواهي من رو صريحاً توسط اپل تو كنفرانس آيپد ٢ شنيديم ، ( ٢٠١١ سال آيپد ٢ خواهد بود ) و من فقط خواستم از دوستان بپرسم از نظرشون اين ادعاي اپل درسته يا نه ، همين

به نظر خودمم بله ، به غير از نظرات دوستان مي تونم اين رو اضافه كنم كه آيپد توانايي اينو به هر فردي ( با هر سطح دانش در دنياي تكنولوژي ) مي ده كه راحتترين و بهترين خروجي و نتيجه رو بگيره ، اين جالبه كه قشر هاي مختلف با نياز هاي متفاوت و حتي سنين متفاوت فقط و فقط از يك تبلت ( يك تبلت منظور فقط آيپد نيست ، منظور اينه كه آيپد ٢ از نظر سخت افزار تنوع نداره اما بيشتر نياز هاي افراد رو برطرف مي كنه ) استفاده مي كنند ( چه يك مهندس الكترونيك و چه مادري كه مي خواد آشپزي كنه )
با تشكر

Stream
18-01-2012, 19:56
با پیشرفت تکنولوژی تبلتها و رخنه بیشتر از قبل توی زندگی مردم شرایط عوض نمیشه؟ بالاخره همیشه قرار نیست تبلت وسیله ای بین پی سی و موبایل باشه و یه روز مثل موبایل یه یه چیز ضروری تو زندگی مردم تبدیل میشه.

یه روزی یه چیز ضروری میشه ولی اون یه روز در آینده نزدیک نیست و تا چندین سال آینده رو هم نمیشه حدس زد، به جز اپل هنوز کسی در این فرم فکتور سرمایه گذاری مهمی نکرده (گوگل و مایکروسافت نیمچه تلاشی کردن).. باید دید زمانی که واقعا وارد زندگی مردم میشه (زمانی که کاملا جای کتاب ها و روزنامه ها و مجله ها رو بگیره) وضعیت فرهنگی/بازار چطوره و چه برندهایی خودشون رو در قلب این اتفاق قرار میدن (یکی از دلایلی که سامسونگ اینقدر ناآرامی می کنه همینه، می خواد مثل اپل در قلب این تغییرات باشه و با اندروید این کار امکان پذیر نیست.)

فکر کنم دلیل این برداشت سطحی من به خاطر فرهنگ استفاده اینجا باشه، چون اینجا اصلا اپراتور رو با دستگاه موبایل یکی نمیبینیم و یا بیشتر از 90% مردم اصلا نمیدونن آیپاد چیه! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شاید بشه گفت بازار ایران اوضاعش اینجوری که من گفتم بشه، کما اینکه افزایش سرسام آور قیمتا نوید اینو میده.

وضع بازار ایران که ... :31: چون ورودی بازار ایران از مناطق مختلف دنیاست (و بازار رسمی خیلی از برندها از جمله اپل نیست) قیمت محصولات هم بر اساس ناپایداره.. مثلا قیمت محصولات آمریکایی (اپل) بسیار متفاوته با محصولات آسیایی (سامسونگ، ال جی) در حالی که همین محصولات در اروپا و آمریکا قیمت دقیقا یکسان دارند. به علاوه چون اپراتور ها در ایران در فروش و پیش برد گوشی ها هیچ نقشی ندارن (کاملا برعکس دنیا) بازار موبایل شبیه بازار بقیه لوازم الکترونیکی شده.

سال 2011 واسه من سال مهمی بود چون موفق شدم اولین بار محصولی از ابل رو بخرم...ایبد 2 یکه تاز بی حرف و حدیث تو تبلت هاست...هیچ شکی در این نیست...مثال خوبی stream زد...الان اگر کسی اینجا تو شهر ما تبلت رو بشناسه((منظورم ادمای 40 به بالاست))نمی گن تبلت...شاید اصن ندونن تبلت چیه اما همه میگن ایبد...مثل کلینکس و ریکا و نیسان که به ترتیب به دستمال کاغذی و مایع طرفشویی و هر وانت باری می گفتن...اما تا سال 2013 احتمال بسیار زیاد سامسونگ گالکسی تب و ایسوس ترنسفورمر و البته موتورولا زوم با فاصله ایی کمتر یک رقابت شدید با ابل داشته باشند...هنوز که هنوزه کسایی که دنبال کارایی هستند و از لحاظ سواد یوزر متوسط محسوب می شن عدم وجود فلش و مینی اس دی رو یکی از دلایل عقب نشینی شون از ایبد میدونن...اما جالبه همیشه دو گروه ادم به سمت ابل میرن...یا کسایی که خیلی تعطیلن و فقط دنبال ژست و کلاس گذاشتنن... و یا کسایی که واقعا از لحاظ فناوری اطلاعات و کامبیوتر سطح قابل قبولی دارن....!

یکی می گفت وقتی کاربر دنبال چیز ساده است محصولات اپل رو انتخاب می کنه، و وقتی کمی ذهنش به این سادگی عادت می کنه و می خواد پیشرفت کنه میره دنبال محصولاتی که اون سادگی رو ندارن و پیچیدگی هایی معرفی می کنن (مثل اندروید)، و زمانی که کاملا این پیچیدگی ها رو متوجه میشه دوباره می فهمه که اون سادگی ای که در محصولات اپل می دیده در حقیقت به جهت برآمدن بر روی اون پیچیدگی ها بوده، نه ندونستن یا حرفه ای نبودنشون.. همون حرف استیو جابز که گفت:
“That’s been one of my mantras — focus and simplicity. Simple can be harder than complex: You have to work hard to get your thinking clean to make it simple. But it’s worth it in the end because once you get there, you can move mountains.”
سادگی که در محصولات اپل می بینیم یه مرحله بالاتر از اون پیچیدگی است نه پایین تر، زمانی که متوجه پیچیدگی قضیه بشیم و کلش رو حل و فصل کنیم می بینیم ارزش کار اپل کجاست و توی این محصولات چی می گذره. فکر می کنم جانی آیو (یا اسکات فورستال) گفته بود موقع طراحی یه محصول اصلا سخت نیست که پیدا کنیم چه امکاناتی در محصول قرار بدیم، کار سخت اینه که تصمیم بگیریم چه چیزهایی رو قرار ندیم و با این کار چه چیزهایی رو در جهت سادگی بدست بیاریم و این چیزیه که محصول رو متمایز می کنه. شاید هر کسی با این طرز فکر موافق نباشه، ولی طرز فکریه که اپل رو به بالاترین قله موفقیت ممکن برای یه برند Consumer رسونده.

bleu2u4u
18-01-2012, 21:13
به نظر خودمم بله ، به غير از نظرات دوستان مي تونم اين رو اضافه كنم كه آيپد توانايي اينو به هر فردي ( با هر سطح دانش در دنياي تكنولوژي ) مي ده كه راحتترين و بهترين خروجي و نتيجه رو بگيره ، اين جالبه كه قشر هاي مختلف با نياز هاي متفاوت و حتي سنين متفاوت فقط و فقط از يك تبلت ( يك تبلت منظور فقط آيپد نيست ، منظور اينه كه آيپد ٢ از نظر سخت افزار تنوع نداره اما بيشتر نياز هاي افراد رو برطرف مي كنه ) استفاده مي كنند ( چه يك مهندس الكترونيك و چه مادري كه مي خواد آشپزي كنه )
با تشكر
اقا من به شدت با این حرفت موافقم فقط با یه تبصره
من یه پسر خاله دارم که از یه سالگیش با تبلت من کار میکنه
الانم که 1.5 سالش شده تقریبا همه کارها رو یاد گرفته (کار با دکمه هوم، باز و بسته کردن قفل صفحه، پرتاب جوجه، بریدن نخ برا غورباقه و ...)
این در حالیه که من بعده کلی حرص و جوش هنوز که هنوزه نتونستم به مادره لیسانسم یاد بدم بره دستور اشپزی رو از تو app اشپزی پیدا کنه
اپل واقعا باید یه فکری به حال پدر مادرهای ایرانی بکنه

zohair2
18-01-2012, 22:24
دوستان من امروز خریدم . فروشنده میگفت خودشون 2 میلیون پول دادند و اکثر برنامه های مهم و پولی اپ استور رو خریدند و برام همشو نصب کرد(با اپل آی دی خوش) . منتاها من هنوز هم خیلی از برنامه هایی که میخوام رو نداره ، حالا سوال من اینجاست که آیا من میتونم با اکانتی که خودم ایجاد کردم برنامه هایی رو دانلود کنم و نصب کنم بدون اون که برنامه های قبلی پاک بشه ؟ خود فروشنده میگفت نمیشه ..

سوال بعدی اینکه من در برنامه آی تیونز توسط کامپیوتر یه برنامه ای رو دانلود کردم ولی وقتی که دانلود تموم شد اصلا به برنامه های آی پد اضافه نشده بود ضمن اینکه دیگه هیچ جا نمیتونم پیداش کنم اون برنامه رو از توی آی تیونز یعنی معلوم نیست دانلود شده ولی کجا رفته ؟

emadpumad
19-01-2012, 02:57
دوستان من امروز خریدم . فروشنده میگفت خودشون 2 میلیون پول دادند و اکثر برنامه های مهم و پولی اپ استور رو خریدند و برام همشو نصب کرد(با اپل آی دی خوش) . منتاها من هنوز هم خیلی از برنامه هایی که میخوام رو نداره ، حالا سوال من اینجاست که آیا من میتونم با اکانتی که خودم ایجاد کردم برنامه هایی رو دانلود کنم و نصب کنم بدون اون که برنامه های قبلی پاک بشه ؟ خود فروشنده میگفت نمیشه ..

سوال بعدی اینکه من در برنامه آی تیونز توسط کامپیوتر یه برنامه ای رو دانلود کردم ولی وقتی که دانلود تموم شد اصلا به برنامه های آی پد اضافه نشده بود ضمن اینکه دیگه هیچ جا نمیتونم پیداش کنم اون برنامه رو از توی آی تیونز یعنی معلوم نیست دانلود شده ولی کجا رفته ؟
درود بر شما
مبارکتون باشه لطفا در تاپیک درخواست و اعلام قیمت iPad ها بفرمایید چقدر خریدید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
در مورد سوالاتون باید به عرضتون برسونم که
در صورتی میتوید این کار رو انجام بدید که هم پسورد اپل آیدی اون طرف رو داشته باشید و هم آیدی خودتون و هر دو آیدی رو در کامپیوترتون آتورایز کنید
ولی از اونجایی که شما اپل آیدی فروشنده رو ندارید پس اگر اقدام به سینک کردن بکنید تمام برنامه های قبلیتون با آیتیونز جدید پاک میشه.
ولی بک راه دیگه باقی میمونه و اون اینکه شما اپل آیدی خودتون رو به وسیله آیتیونز در داخل خود آیپد آتورایز کنید و برنامه هاتون رو در داخل آیپد دانلود کنید اینطور تا موقعی که هنوز سینک نکردید هم برنامه های شما میمونه هم برای فروشنده.
شما برای اینکه اون برنامه ای که دانلود کردید رو ببینید ابتدا برنامه آیتیونز رو باز کنید و در ستون سمت چپ در قسمت library => app برنامتون رو مشاهده میکنید
و اگر می خاید اون برنامه رو به آیپدتون منتقل کنید
باید ابتدا دستگاه رو به کامپیوتر از طریق usb متصل کنید و بعد که آیتیونز دستگاه رو شناسایی کرد بر روی اسم دستگاه کلیک کنید ( در ستون سمت چپ آیتیونز ) و در بالا ی صفحه روبرو بر روی گذینه app کلیک کنید و اونجا تیک sync apps رو فعال کنید
توجه داشته باشید اگر قبلا دستگاه شما با آیتیونز دیگری سینک شده باشد تمام اطلاعات قبلی پاک میشوند

zohair2
19-01-2012, 09:58
ممنونم از شما که اینقدر خوب و دقیق به سوالات این انجمن پاسخ میدید . سوال دیگه من اینه که با توجه به این وضعیت آیا منتقل کردن موسیقی و ویدئو هم باز شامل این قانون میشه ؟ یعنی اگه موسیقی رو انتقال بخوایم بدیم بازم برنامه های قبلی پاک میشه ؟
و اینکه در مورد جمله ای که فرمودید :
"ولی بک راه دیگه باقی میمونه و اون اینکه شما اپل آیدی خودتون رو به وسیله آیتیونز در داخل خود آیپد آتورایز کنید و برنامه هاتون رو در داخل آیپد دانلود کنید اینطور تا موقعی که هنوز سینک نکردید هم برنامه های شما میمونه هم برای فروشنده."
میشه بگید دقیقا چطوریه ؟ من از خود آی پد تونستم کانکت بشم و با نرم افزار اپ استورش دانلود کنم و برنامه دقیقا اضافه شد بدون حذف قبلیها . شما هم منظورتون همینه ؟ اگه اینه که یه خورده دردسر داره ، آخه باید وی پی ان هم به آیپد بدیم و ....

zohair2
19-01-2012, 11:09
یه سوال دیگه که یادم رفت پست قبلی بپرسم ، چطوری میتونم فایلهای pdf رو از روی کامپیوتر ، منتقل کنم به آی پد ؟ و آیا اون هم مستلزم سینک کردن و پاک شدن برنامه های قبلی است ؟

emadpumad
19-01-2012, 11:18
ممنونم از شما که اینقدر خوب و دقیق به سوالات این انجمن پاسخ میدید . سوال دیگه من اینه که با توجه به این وضعیت آیا منتقل کردن موسیقی و ویدئو هم باز شامل این قانون میشه ؟ یعنی اگه موسیقی رو انتقال بخوایم بدیم بازم برنامه های قبلی پاک میشه ؟
و اینکه در مورد جمله ای که فرمودید :
"ولی بک راه دیگه باقی میمونه و اون اینکه شما اپل آیدی خودتون رو به وسیله آیتیونز در داخل خود آیپد آتورایز کنید و برنامه هاتون رو در داخل آیپد دانلود کنید اینطور تا موقعی که هنوز سینک نکردید هم برنامه های شما میمونه هم برای فروشنده."
میشه بگید دقیقا چطوریه ؟ من از خود آی پد تونستم کانکت بشم و با نرم افزار اپ استورش دانلود کنم و برنامه دقیقا اضافه شد بدون حذف قبلیها . شما هم منظورتون همینه ؟ اگه اینه که یه خورده دردسر داره ، آخه باید وی پی ان هم به آیپد بدیم و ....
درود مجدد
بله منظورم همین هست
فرقی نمیکنه !
چه دانلود به وسیله کامپیوتر و چه آیپد در هر دو احتیاج به vp n هست
اگر با سرعت دانلود کردن مشکل دارید باید برنامتون رو سرچ کنید و بعد که آیکونش آماده دانلود شد و از وضعیت Waiting به loading تغییر حالت داد اون موقع میتونید vp n رو off کنید تا سرعتتون بیشتر بشه.
شما هر وقت که بخواهید آیپدتون رو با کامپیوترتون سینک بکنید برنامه ها هم پاک میشن دلیلش هم اینه که الان داخل آیتیونز شما برنامه ای نیست و لی داخل آیپدتون هست برای هماهنگ سازی میاد و این دو ( کامپیوتر و آیپد ) رو یکسان میکنه .
ولی اگر نرم افزار ویدیو پلیر داشته باشید مثل Player x ( Free ) , OPlayer HD , AV PLAYER ... میتونید بدون احتیاج دادن به سینک کردن ( و از دست دادن برنامه هاتون ) فیلمهاتون رو به آیپد منتقل بدید
میتونید برای این کار از تاپیک آموزش : ريختن فيلم در آيپد آيفون و آيپاد استفاده کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
قابلی نداره :46:

emadpumad
19-01-2012, 12:23
یه سوال دیگه که یادم رفت پست قبلی بپرسم ، چطوری میتونم فایلهای pdf رو از روی کامپیوتر ، منتقل کنم به آی پد ؟ و آیا اون هم مستلزم سینک کردن و پاک شدن برنامه های قبلی است ؟
برای انتقال فایلهای PDF به نرم افزار iBooks باید Sync کنید ولی میتونید از برنامه ای مثل کیندل و یا ادوب ریدر استفاده کنید که مثل ریختن فیلم در نرم افزار هست و لازم به سینک نیست

Gamexland
19-01-2012, 21:39
درود
دوستان سئوالی داشتم.من آیپد2 64گیگ 3G ام رو برای فروش گذاشتم.کار کرده هست.سئوالم اینه که باید چطوری اطلاعات داخلش رو پاک کنم تا اثری ازش نمونه؟یه چیزی تو مایه های فرمت در ویندوز منظورمه.میخوام طرفی که بهش میفروشم دسترسی به اطلاعاتم نداشته باشه.
مرسی

emadpumad
19-01-2012, 21:43
درود
دوستان سئوالی داشتم.من آیپد2 64گیگ 3G ام رو برای فروش گذاشتم.کار کرده هست.سئوالم اینه که باید چطوری اطلاعات داخلش رو پاک کنم تا اثری ازش نمونه؟یه چیزی تو مایه های فرمت در ویندوز منظورمه.میخوام طرفی که بهش میفروشم دسترسی به اطلاعاتم نداشته باشه.
مرسی
درود بر شما
یک بار ریست فکتوری بکنید
و آیتیونز کامپیوتر رو یک بار کامل پاک کنید ( برنامه ها و همه چیز ) و اقدام کنید به سینک کردن اینجوری همه چیز پاک میشه

PNC
20-01-2012, 14:03
بچه ها من امروز داشتم با تبلتم کار می کردم یه ساعتی بازی کردم بعد حالا تبلت رو به هر طرف میچرخونم منو ها اون سمت نمیاد و فقط روی حالت عمودی پایین که دکمه Home میوفته سمت چپ منو ها قرار دارن.
چه اتفاقی افتاده ؟

koroshfe
20-01-2012, 16:11
بچه ها من امروز داشتم با تبلتم کار می کردم یه ساعتی بازی کردم بعد حالا تبلت رو به هر طرف میچرخونم منو ها اون سمت نمیاد و فقط روی حالت عمودی پایین که دکمه Home میوفته سمت چپ منو ها قرار دارن.
چه اتفاقی افتاده ؟

نکنه قفلش کردین یادتون رفته بازش کنید :31: ( rotation lock )

amin148
20-01-2012, 23:52
سلام بچه ها.

بچه ها لطفا یه کم درباره shsh گرفتن توضیح میدین و یا یه لینک آموزشش برام میذارین؟

emadpumad
21-01-2012, 00:13
سلام بچه ها.

بچه ها لطفا یه کم درباره shsh گرفتن توضیح میدین و یا یه لینک آموزشش برام میذارین؟
درود بر شما

ابتدا برنامه تاینی آمبرلا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را از لینک زیر دانلود کنید

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باری اجرای برنامه نیاز دارید تا آخرین نسخه جاوا بر روی کامپیوتر شما نصب باشه

و سپس برنامه را اجرا کنید و دستگاهتون رو به کامپیوترتون متصل کنید و منتظر بمونید تا دستگاه شما توسط برنامه شناسایی بشه
بر روی اسم دستگاهتون در برنامه تاینی آمبرلا کلیک کرده و در صفخه مقابل بر روی گذینه advanced رو انتخاب کنید
تیک گذینه save hosts to cidya... را بردارید
و از تب بالا گذینه general را انتخاب کنید و سپس بر روی save shsh کلیک کنید
فریمور دستگاهتون چنده؟

Gamexland
21-01-2012, 18:47
درود بر شما
یک بار ریست فکتوری بکنید
و آیتیونز کامپیوتر رو یک بار کامل پاک کنید ( برنامه ها و همه چیز ) و اقدام کنید به سینک کردن اینجوری همه چیز پاک میشه

درود
یکیبار از خود آیپد از General > Reset Contents ... رو زدم ولی آرم اپل میاد و یه گیج داره برای پر شدن ولی خالیه و بعد از گذشت 1 ساعت هنوز همون شکله.
وصلش کردم به آیتونز و برنامه ها رو دلیت کردم حالا هربار میزنم آیتونز گیر میکنه و از برنامه آیتونز خارج میشه.هیچ راه دیگه ای برای فکتوری کردنش نیست؟

مرسی

emadpumad
21-01-2012, 19:15
درود
یکیبار از خود آیپد از General > Reset Contents ... رو زدم ولی آرم اپل میاد و یه گیج داره برای پر شدن ولی خالیه و بعد از گذشت 1 ساعت هنوز همون شکله.
وصلش کردم به آیتونز و برنامه ها رو دلیت کردم حالا هربار میزنم آیتونز گیر میکنه و از برنامه آیتونز خارج میشه.هیچ راه دیگه ای برای فکتوری کردنش نیست؟

مرسی
درود بر شما
یکبار ریستور کنید

italto
21-01-2012, 23:54
ياعلي سلام
دوستان من. ويندوزمو عوض كردم و اخرين ورژن ايتيونز رو ريختم
ولي هر كاري ميكنم برنامه هاي دانلود شده از اپ استور رو نميتونه كپي كنه براي همين هم
نميذاره برنامه جديد بريزم اين در حاليه كه من تا قبل عوض كردن ويندوز و نصب اخرين ورژن ايتيونز هيچ مش مشكلي نداشتم
و ايتيونز همه برنامه هاي دانلود شده ام رو ميشناخت
ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد

emadpumad
21-01-2012, 23:58
ياعلي سلام
دوستان من. ويندوزمو عوض كردم و اخرين ورژن ايتيونز رو ريختم
ولي هر كاري ميكنم برنامه هاي دانلود شده از اپ استور رو نميتونه كپي كنه براي همين هم
نميذاره برنامه جديد بريزم اين در حاليه كه من تا قبل عوض كردن ويندوز و نصب اخرين ورژن ايتيونز هيچ مش مشكلي نداشتم
و ايتيونز همه برنامه هاي دانلود شده ام رو ميشناخت
ممنون ميشم اگر راهنمايي كنيد
درود شما باید مجددا اپل آیدیتون رو در برنامه آیتیونز آتورایز کنید

italto
22-01-2012, 00:11
درود شما باید مجددا اپل آیدیتون رو در برنامه آیتیونز آتورایز کنید

مرسی ولی مشکل همینه که هرچی میخوام آتورایز کنم این پیغام میاد :

including this one, you hav authorized 2 computers out of your available 5.

emadpumad
22-01-2012, 00:13
مرسی ولی مشکل همینه که هرچی میخوام آتورایز کنم این پیغام میاد :

including this one, you hav authorized 2 computers out of your available 5.
این پیغام میگه شما قبلا این کامپیوتر رو آتورایز کردید با این اپل آیدی
شما برنامه هاتون رو با همین اپل آیدی دانلود کردید؟

italto
22-01-2012, 00:17
این پیغام میگه شما قبلا این کامپیوتر رو آتورایز کردید با این اپل آیدی
شما برنامه هاتون رو با همین اپل آیدی دانلود کردید؟

بله با همین آیدی دانلود کردم

ولی بعد از نصب تازه ویندوز در روز گذشته اتورایز نکردم .

emadpumad
22-01-2012, 00:34
بله با همین آیدی دانلود کردم

ولی بعد از نصب تازه ویندوز در روز گذشته اتورایز نکردم .
یک مرتبه دی آتورایز و مجددا آتورایز کنید و بر روی اسم دیوایستون در سمت چپ آیتیونز راست کلیک کنید و گذینه puschases app رو انتخاب کنید اگر مجددا به مشکل برخورد کردید یکبار آیتیونزتون رو کامب پاک کنید و از یک لینک سالم دانلود و نصب کنید

amin148
22-01-2012, 01:21
فریمور دستگاهتون چنده؟

خیلی ممنون دوست عزیز.

فریمور دستگاهم 4.3.3 هست .

millad1388
23-01-2012, 14:07
چند روزه که ویندوز رو عوض کردم و نمیدونم باید از کجا app هایی که ریختم رو دوباره بازیلبی کنم؟
یکی بگه این نرم افزارهای اپل دقیقا کجا قرار میگیرد؟آیا امیدی به دانلود شده ها هست یا نه؟

emadpumad
23-01-2012, 16:26
چند روزه که ویندوز رو عوض کردم و نمیدونم باید از کجا app هایی که ریختم رو دوباره بازیلبی کنم؟
یکی بگه این نرم افزارهای اپل دقیقا کجا قرار میگیرد؟آیا امیدی به دانلود شده ها هست یا نه؟
C:\Users\َAdminstator\Music\iTunes\iTunes Media\Mobile Applications

zohair2
25-01-2012, 12:02
دوستان میخواستم بپرسم از شما که بهتره شارژ به چند درصد که میرسه وصلش کنیم به شارژر؟ 5 ؟ 10 ؟ یا کمتر؟
و اینکه آیا در حین شارژ شدن اگه با دستگاه کار کنیم ،فشاری به باتری میاد یا نه ؟
یه سوال دیگه اینکه من حس میکنم بعد از جیلبریک باتری خیلی کمتر جواب میده بهم مخصوصا نسبت به روز اولش که 80 درصد شارژ داشت سری اول خیلی عالی جواب داد ، مال جیلبریکه ؟ یا اصلا باید شارژ اولیه میکردیم باتری رو؟ آخه من چند جا دیدم گفته بودند که نیاز به شارژ اولیه نداره

Stream
25-01-2012, 13:06
دوستان میخواستم بپرسم از شما که بهتره شارژ به چند درصد که میرسه وصلش کنیم به شارژر؟ 5 ؟ 10 ؟ یا کمتر؟
و اینکه آیا در حین شارژ شدن اگه با دستگاه کار کنیم ،فشاری به باتری میاد یا نه ؟
یه سوال دیگه اینکه من حس میکنم بعد از جیلبریک باتری خیلی کمتر جواب میده بهم مخصوصا نسبت به روز اولش که 80 درصد شارژ داشت سری اول خیلی عالی جواب داد ، مال جیلبریکه ؟ یا اصلا باید شارژ اولیه میکردیم باتری رو؟ آخه من چند جا دیدم گفته بودند که نیاز به شارژ اولیه نداره

نه دوست عزیز شما هر طوری دلتون می خواد شارژ کنید و هر طوری دلتون می خواد استفاده کنید.. نیازی به شارژ اولیه و ... نداره. جیلبریک هم خود به خود باعث کم شدن شارژتون نمیشه، ولی مود ها و چیزهایی که نصب می کنید چون به اندازه خود iOS بهینه نیستن باعث میشه کم کم مصرف دستگاه زیاد بشه، به نوعی هرچه بیشتر تغییر بدید و بیشتر چیزهای اضافه نصب کنید عمر باتریتون کمتر میشه.

emadpumad
25-01-2012, 13:14
درود
با اجازه مهندس
این جیلبریک واقعا یکی از نسخه های بی نقص هست
به جرئت می تونم بگم طی چند روز که باهاش کار کردم کوچکترین باگی اعم از کاهش سرعت و هنگ و کاهش زمان باطری مشاهده نکردم
شما سعی کن برنامه ها و مد هایی که میخای از سیدیا نصب کنی از سرس های معتبر دانلود کنی چون بعضی از برنامه ها داخل سیدیا هستند که باگ دارن و موجبات مشکلات بعدی رو فراهم میکنند

zohair2
25-01-2012, 13:44
ممنونم از شما دوستای خوبم که به دقت جواب میدید . این سورسهای معتبر کدومها هستند ؟ و اینکه اگه از اینزتالئوس برنامه سرچ کنیم و نصب کنیم این هم جزء معتبرها هست یا نه ؟
یه سوال دیگه ای که برام پیش اومده با توجه به تحریم ایران توسط اپل ، اگه یه وقت باتری این دستگاههاشون خراب بشه ، برای تعویض توی ایران راهی هست یا خیر ؟ چون من یه جا دیدم گفته بودند که باتری فقط باید توسط نمایندگان مجاز اپل تعویض بشه و کار یوزر نیست ، و اپل هم که توی ایران و خاور میانه ظاهرا نمایندگی نداره !!! پس با این حساب عمر باتری که سر میرسه باید عمر آیپد رو هم تموم شده بدونیم ؟

emadpumad
25-01-2012, 15:41
ممنونم از شما دوستای خوبم که به دقت جواب میدید . این سورسهای معتبر کدومها هستند ؟ و اینکه اگه از اینزتالئوس برنامه سرچ کنیم و نصب کنیم این هم جزء معتبرها هست یا نه ؟
یه سوال دیگه ای که برام پیش اومده با توجه به تحریم ایران توسط اپل ، اگه یه وقت باتری این دستگاههاشون خراب بشه ، برای تعویض توی ایران راهی هست یا خیر ؟ چون من یه جا دیدم گفته بودند که باتری فقط باید توسط نمایندگان مجاز اپل تعویض بشه و کار یوزر نیست ، و اپل هم که توی ایران و خاور میانه ظاهرا نمایندگی نداره !!! پس با این حساب عمر باتری که سر میرسه باید عمر آیپد رو هم تموم شده بدونیم ؟

این سورس رو میتونید ادد کنیید
Repo.insanelyi.com
بیگ باس هم خودش تو سیدیا هست و جزو سرس های مرجع هست
اینستالوس هم چون برنامه هاش کرک شده هستند میتونه برنامه های مشکل دار داشته باشه
یعنی شما میخای تا ۵ سال دیگه این آیپد تو داشته باشی و همین قدر باهاش کارکنی !؟:31::13:

bleu2u4u
25-01-2012, 23:15
پیشنهاد من اینه که اصلا از سایدیا برنامه ای بغیر از همون دو سه تا برنامه اصلی (اپ سینک و انستالوس) نصب نکنید
جدای از بدرد نخور بودن اپ ها همین مشکل عدم هماهنگی هم حسابی ادم رو اذیت میکنه

---------- Post added at 11:15 PM ---------- Previous post was at 11:13 PM ----------

پیشنهاد من اینه که اصلا از سایدیا برنامه ای بغیر از همون دو سه تا برنامه اصلی (اپ سینک و انستالوس) نصب نکنید

soheilnouri
25-01-2012, 23:44
سیستم عامل ios 5.0.1 واسه ایبد دو رو از کدوم سایت می تونم دانلود کنم؟جیلبریکش رو هم باید بعد از ریختن سیستم عامل انجام بدم؟

emadpumad
26-01-2012, 00:32
سیستم عامل ios 5.0.1 واسه ایبد دو رو از کدوم سایت می تونم دانلود کنم؟جیلبریکش رو هم باید بعد از ریختن سیستم عامل انجام بدم؟

آموزش آپگرید آیپد به نسخه های جدیدتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دانلود فریمورهای آیپد با لینک مستقیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

و با استفاده از این تاپیک میتونی جیلبریک کنی

آموزش : جیلبریک آیپد 2 در ورژن 5.0.1 (به همراه لینک دانلود) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه تاپیک زیر آموزش جیلبریک رو نگاه میکردی میدیدیش

امان از عاشقی :31:
لطفا یه پست رو در چند جا ندید :13:

---------- Post added at 12:32 AM ---------- Previous post was at 12:29 AM ----------

[QUOTE=bleu2u4u;6799395]پیشنهاد من اینه که اصلا از سایدیا برنامه ای بغیر از همون دو سه تا برنامه اصلی (اپ سینک و انستالوس) نصب نکنید

کاملا موافقم

Tenacious
27-01-2012, 15:05
کاربرد قلم دیجیتال هم روی ipad هست؟!
که بشه به وسیله‌ی ویدئو پروجکتور هم باهاش کار کرد؟

emadpumad
27-01-2012, 15:13
کاربرد قلم دیجیتال هم روی ipad هست؟!
که بشه به وسیله‌ی ویدئو پروجکتور هم باهاش کار کرد؟
قلم دیجیتال برای آیپد هست و میشه آیپد رو به وسیله apple av cable به ویدیو پرو ژکتور متصل کرد

MrDevil
30-01-2012, 23:51
سلام.
من با آیپاد تاچ جیلبریک شده در iOS 5 میتونم با پیر کردن بلوتوث با گوشی موبایل ، از اینترنت گوشی ، روی آیپاد استفاده کنم(بدون برنامه ای خاص).
با آیپد2(wifi only) در iOS 4.3.3 پیر میشه ولی اینترنت شیر نمیشه. حالا میخواستم آیپد رو که بنا به دلایلی امکان(0%) وصل شدنش به وای فای نیست رو در iOS 5 جیلبریک کنم.
میخواستم بدونم میشه بوسیله اینترنت شیر شده با بلوتوث ، سیدیا و 2-3 تا برنامه دیگرو بعد از جیلبریک دانلود کرد؟
یعنی دوستانی که الان آیپد ورژن 5 دارن میتونن از اینترنت شیر شده بوسیله ی گوشی موبایل و بلوتوث استفاده کنن؟

Stream
31-01-2012, 05:58
سلام.
من با آیپاد تاچ جیلبریک شده در iOS 5 میتونم با پیر کردن بلوتوث با گوشی موبایل ، از اینترنت گوشی ، روی آیپاد استفاده کنم(بدون برنامه ای خاص).
با آیپد2(wifi only) در iOS 4.3.3 پیر میشه ولی اینترنت شیر نمیشه. حالا میخواستم آیپد رو که بنا به دلایلی امکان(0%) وصل شدنش به وای فای نیست رو در iOS 5 جیلبریک کنم.
میخواستم بدونم میشه بوسیله اینترنت شیر شده با بلوتوث ، سیدیا و 2-3 تا برنامه دیگرو بعد از جیلبریک دانلود کرد؟
یعنی دوستانی که الان آیپد ورژن 5 دارن میتونن از اینترنت شیر شده بوسیله ی گوشی موبایل و بلوتوث استفاده کنن؟
من بارها استفاده کردم (جیلبریک نشده)... اینترنت رو با WiFi Hotspot آیفون شیر می کنم و با آیپد بهش وصل میشم و بدون مشکل استفاده می کنم.. با نوکیا هم وصل شدم. این کار نیازی به جیلبریک نداره.

soheilnouri
31-01-2012, 09:26
برنامه pages معادل word هستش؟

سوال ديگم اينه كه icloud چه كاربردي داره؟

*Ali*
31-01-2012, 12:13
برنامه pages معادل word هستش؟

سوال ديگم اينه كه icloud چه كاربردي داره؟

خدمت شما:

ehsan_
06-02-2012, 11:52
سلام
دوستان یک سوال مهمی داشتم
آیا سیستم عامل اپل که روی گوشی ا و روی تبلت ipad 2 هست

آیا توانایی پخش فیلم های
mkv
رو داره ؟ با نرم افزار کمکی ؟
با چه نرم افزاری؟
زیر نویس رو هم نشون میده؟

archipay
06-02-2012, 15:18
سلام
دوستان یک سوال مهمی داشتم
آیا سیستم عامل اپل که روی گوشی ا و روی تبلت ipad 2 هست

آیا توانایی پخش فیلم های
mkv
رو داره ؟ با نرم افزار کمکی ؟
با چه نرم افزاری؟
زیر نویس رو هم نشون میده؟

عليك سلام
خود video player آيپد پخش نميكنه اما با خيلي برنامه هاي ديگه به راحتي همراه با زير نويس پخش ميكنه كه بهترين اونها از نظر من avplayer HD هستش

koroshfe
06-02-2012, 16:47
دوستان یه محافظ صفحه برای آیپد 2 می خوام
مات باشه ، جلوی نور خورشید رو بگیره و در کل عالی باشه دیگه
چی باید بگیرم ؟؟؟
و اینکه این برچسب های پشت آیپد رو دیدین ؟؟؟ اینا رو می شه تو ایران پیدا کرد ؟؟؟
با تشکر