PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 Apple iPad اا گفت و گو و تبادل نظر

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6 7

amin148
11-09-2011, 17:20
خیلی app های مختلفی داره:Navigon , TomTom,... از بهترین هاشون هستند که همه نسخه middle east دارن ولی در ME اونها ایران جایی نداره. در نهایت باید از نقشه های گوگلی استفاده کنید که به صورت افلاین با همون Maps خود آی پد و به کمک یک app از cydia قابل دسترسی هستش... نرم افزار های cydia دیگه هم هستند مثلا xGPS .
______

دوست عزبز و بقیه دوستان میشه یه کم بیشتر توضیح بدن؟ مثلا سخعقزث برنامه xgps چیه و چطوری میشه از cydia گرفتش؟

و اینکه نقشه های گوگل رو چطوری میشه دانلود کرد و با چه اپلیکیشنی میشه از این نقشه ها استفاه کرد؟ با همون xgps میشه؟

اگه سراغ دارین لینک اموزشی بذارین هم خیلی ممنون میشم.

soheilnouri
11-09-2011, 23:31
من میخوام یه تبلت بخرم اما نمیدونم چی؟حدود 750 بول دارم....یکم بالا بایین هم میتونم؟فقط یه چیز؟تفاوت ابل با بلک بری و اچ تی سی و اچ بی خیلی زیاده از لحاظ عملکرد؟

fery_lion
12-09-2011, 17:04
دوستان مدتیه که میخوام این سئوالو بپرسم ولی یادم میره.
من مثلا برای برنامه فیلم 4-5 تا برنامه دارم.یا برای File ها 2-3 تا دارم.یا مثلا Doc Reader 3-4 تا دارم
وقتی که فایلی را از اینترنت یا وایفای میگیرم مشترک نمیشه بین همه.مثلا یه فیلمو که با یکی از برنامه ها میگیرم توی برنامه دیگه نیستش.و فقط با اونی که گرفتمش میشه دیدش.
یا برای فایلها و غیره.
جایی نداره که کل فایلهای دیتابیس و هارد آیپدو بشه دید و هرطوری خواستیم ران کنیم؟
iPad 2 - 64GB - 3G دارم

مرسی

خير نميشه. اين يكي ازويژگي هاي ios هستش كه هر برنامه اي دسترسي محدود به حافظه داره. اما مثلا ميتوني فايلها رو جابجا كني مثلا اگه يه ويديو دانلود كردي ميتوني open in مثلا av player بزني . كه در اين صورت اول اون ويدىو رو تو پوشه av player كپي ميكنه بعد ميتوني پخش كني. يا اگه جيلبريك كردي ميتوني براي جابجايي فايل ها iflile رو از cydia نصب كني

musketeer
12-09-2011, 18:24
دوستان یک سوال.

آیپد2 واقعا به درد نت برداشتن سر کلاس میخوره؟
میدونم اپلیکیشن های زیادی واسه این کار موجوده. منظورم بیشتر این هست که واقعا و درعمل به کار میاد یا نه. به عبارتی کسی هست از آیپدش برای اینکار استفاده بکنه؟

پیشاپیش ممنون

mehdi30nema
12-09-2011, 19:30
قیمت ها خیلی رفته بالا .
امروز پابتخت بودم ، تمام مدل ها افزایش قیمت داشتند . جالب اینجا بود برای ios 4.3.3 حدوده 10 تا 20 هزار تومان اضافه میگرفتند . این عرفه یا نه ؟

fery_lion
13-09-2011, 01:47
من میخوام یه تبلت بخرم اما نمیدونم چی؟حدود 750 بول دارم....یکم بالا بایین هم میتونم؟فقط یه چیز؟تفاوت ابل با بلک بری و اچ تی سی و اچ بی خیلی زیاده از لحاظ عملکرد؟

اين تبلت هاي ,htc flyer, ipad2 , samsung tab10.1, blackbery playbook , hp touchpad واقعا از نظر قدرت سخت افزاري و امكانات مثل همن. شايد بيشترين تفاوت تو دوربينشون باشه كه ايپد از همه ضعيفتره.اما از لحاظ نرم افزاري يه دنيا با هم تفاوت دارن. .كه فطعا ايپد بدون رقيب بهترينه. اگه دنبال نرم افزار و گيم هم هستي بهت توصيه ميكنم كه دور hp وblackbery رو خط بكشي. اندرويدي ها يه ذره بهترن ( xoom , tab10.1, htc flyer) اما به نظر من حتي در حد متوسط هم نيستن(از نظر برنامه و بازي). به شخصه بهت توصيه ميكنم اگه با محدوديت هاي اپل مثل بلوتوث و مموري و كار كردن با ايتونز و ... مشكل نداري ايپد ٢ ميتونه بهترين گزينه باشه. البته بايد نياز هاتو بگي تا بشه بهتر راهنمايي كرد.

mohsenfhm
13-09-2011, 07:24
قیمت ها خیلی رفته بالا .
امروز پابتخت بودم ، تمام مدل ها افزایش قیمت داشتند . جالب اینجا بود برای ios 4.3.3 حدوده 10 تا 20 هزار تومان اضافه میگرفتند . این عرفه یا نه ؟

قیمت ها خیلی بالا رفته ! 4.3.3 هم قیمتش بالاتره ! به دلیل اینکه راحت جیلبریک میشه :13:

musketeer
13-09-2011, 10:13
دوستان یک سوال.

آیپد2 واقعا به درد نت برداشتن سر کلاس میخوره؟
میدونم اپلیکیشن های زیادی واسه این کار موجوده. منظورم بیشتر این هست که واقعا و درعمل به کار میاد یا نه. به عبارتی کسی هست از آیپدش برای اینکار استفاده بکنه؟

پیشاپیش ممنون
کسی نبود از آیپدش برای نت برداری استفاده کنه؟ :13:

millad1388
13-09-2011, 13:23
اين تبلت هاي ,htc flyer, ipad2 , samsung tab10.1, blackbery playbook , hp touchpad واقعا از نظر قدرت سخت افزاري و امكانات مثل همن. شايد بيشترين تفاوت تو دوربينشون باشه كه ايپد از همه ضعيفتره.اما از لحاظ نرم افزاري يه دنيا با هم تفاوت دارن. .كه فطعا ايپد بدون رقيب بهترينه. اگه دنبال نرم افزار و گيم هم هستي بهت توصيه ميكنم كه دور hp وblackbery رو خط بكشي. اندرويدي ها يه ذره بهترن ( xoom , tab10.1, htc flyer) اما به نظر من حتي در حد متوسط هم نيستن(از نظر برنامه و بازي). به شخصه بهت توصيه ميكنم اگه با محدوديت هاي اپل مثل بلوتوث و مموري و كار كردن با ايتونز و ... مشكل نداري ايپد ٢ ميتونه بهترين گزينه باشه. البته بايد نياز هاتو بگي تا بشه بهتر راهنمايي كرد.
کی گفته از نظر سخت افزار یکی اند؟
همین موتورولا زوم از صفحه نمایش با کمترین کیفیت با پنل 4 بیت استفاده کرده در حالی که آیپد 2 از پنل led 6 bit ips و asus ترنسفورمر از پنل 8 بیت استفاده کرده و....

قیمت ها خیلی رفته بالا .
یعنی مدلی که من گرفتم افزایش قیمت داشته:31:

قیمت ها خیلی بالا رفته ! 4.3.3 هم قیمتش بالاتره ! به دلیل اینکه راحت جیلبریک میشه :13:
کی میاد با این همه نرم افزار رایگان جیلبریک کنه؟

کسی نبود از آیپدش برای نت برداری استفاده کنه؟ :13:
تو خود آیپد به صورت فابریک 17 تا نرم افزار هست که یکیش note نام داره و در ضمن اگر کیبورد را داخل تنظیماتش از گزینه عربی استفاده بشود میشود کاملا فارسی تو note تایپ کنید

millad1388
13-09-2011, 13:32
دوستان یاری کنید که آیپد 2 من هنگ کرده و تو صفحه بازی مونده:19: وقتی از صفحه قفل رد میشم تو اون صفحه کذایی گیر کرده:19::19::19: اسم بازی هم jump pack هستش:41:کارهایی که تا حالا برای این مشکل کردم
بازی را به وسیله آیتونز پاک کردم و هیچ اتفاقی نیافتاد :41:باز نصبش کردم و بازم هیچ اتفاقی نیافتاد:41::41:
فقط چرخش صفحه عمل میکند و دکمه خانه و 3 بار کلیک اون
اصلا صفحه اصلی نمیره :19: و حتی 2بار کلیک هم صفحه نمیاد
پیشاپیش از کمک اساتید ممنونم:40::40::40:

musketeer
13-09-2011, 16:52
تو خود آیپد به صورت فابریک 17 تا نرم افزار هست که یکیش note نام داره و در ضمن اگر کیبورد را داخل تنظیماتش از گزینه عربی استفاده بشود میشود کاملا فارسی تو note تایپ کنید
باز گلی به گوشه جمال شما که حداقل ما رو یک چیزی به حساب آوردید :40: :دی

ولی منظورم این نبود در حقیقت اونقدر نوب نیستم! آیتاچ دارم خودم و میدونم امکاناتی که داره رو. اپلیکیشن های خیلی خوبی هم برای نت برداری دیدم، سوالم این بود کسی عملا انجام میده اینجا یا نه. بیشتر خواستم ببینم با فارسی و اینا مشکل داره یا نه

millad1388
13-09-2011, 20:32
:1
باز گلی به گوشه جمال شما که حداقل ما رو یک چیزی به حساب آوردید :40: :دی

ولی منظورم این نبود در حقیقت اونقدر نوب نیستم! آیتاچ دارم خودم و میدونم امکاناتی که داره رو. اپلیکیشن های خیلی خوبی هم برای نت برداری دیدم، سوالم این بود کسی عملا انجام میده اینجا یا نه. بیشتر خواستم ببینم با فارسی و اینا مشکل داره یا نه

گفتم که نرم افزار اصلیش کاملا فارسی تایپ میکنی
بعدش هم تو نسخه پنج سیستم عامل موبایل اپلios 5 کاملا زبان فارسی پشتیبانی شده و با یک تغییر زبا به پارسی تبدیل میشود
احتمالا تقویم شمسی هم اضافه میشود و....
.................................................. .................................................. ............................................
دوستان کسی میدونه این بروز رسانیش چطوری میشه که اگر قطع کنم حجم دانلود شده صفر میشه:18::19:
الآن چه راه هایی برای درست شدن آیپدم هست؟

yums
14-09-2011, 11:00
سلام دوستان
کسی می دونه چه جوری باید تو tunes اکانت بسازم؟ اونجایی که باید اطلاعات کارت اعتباری رو وارد کنم گزینه ی none وجود نداره.چه کار باید بکنم؟؟:41:

*Ali*
14-09-2011, 21:38
سلام دوستان
کسی می دونه چه جوری باید تو tunes اکانت بسازم؟ اونجایی که باید اطلاعات کارت اعتباری رو وارد کنم گزینه ی none وجود نداره.چه کار باید بکنم؟؟:41:

برید یه App رایگان رو خریداری کنید. از اون جا مراحل ساخت اکانت رو دنبال کنید.

yums
15-09-2011, 08:17
ممنون علي جان درست شد
واسه كيفت كارت هم ميشه يه جا رو معرفى كنيد كه هم مطمئين باشه هم اينكه قيمتاش درست باشه؟

yums
15-09-2011, 08:31
راستى،خواستم بدونم جيل كردن به جز مشكلات سخت افزاري كه ممكنه واسه دستكاه ايجاد كنه ديكه جه مشكلى داره؟
ميشه راحت ابديت كرد؟ ميشه از app store خريد كرد؟ ميشه انلاين بازى كرد؟
جه مشكلاتى واسه دستكاه ايجاد ميشه؟
مى دونم جاى سؤالم اينجا نيست،ولى بقيه تابيك ها خلوتن،كسى نيست جواب بده.
ممنون از راهنماييتون 

*Ali*
15-09-2011, 13:11
راستى،خواستم بدونم جيل كردن به جز مشكلات سخت افزاري كه ممكنه واسه دستكاه ايجاد كنه ديكه جه مشكلى داره؟
ميشه راحت ابديت كرد؟ ميشه از app store خريد كرد؟ ميشه انلاين بازى كرد؟
جه مشكلاتى واسه دستكاه ايجاد ميشه؟
مى دونم جاى سؤالم اينجا نيست،ولى بقيه تابيك ها خلوتن،كسى نيست جواب بده.
ممنون از راهنماييتون 

جاي مطمئن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

همه اين كارها رو ميشه كرد.

.:PAR3A:.
16-09-2011, 21:33
دوستان امروز تمام بازی های گیم لافت مجانیه ، همشون ، برین فضاااا (من نت ندارم دانلود کنم :(( تف تو این زندگی بی نت :(( )

ادیت : مث که همشون مجانی نیستن :دی شایدم اونایی که من دیدم مجانی بودن کلا مجانی بودن :-؟؟
ادیت 2 : فقط آسفالت 6 و Let's Golf 3 مجانین : ))

zarrinsaghi
17-09-2011, 13:07
کسی قیمت جهانی ipad2 و قیمت گمرکش را داره؟ ممنون

koroshfe
17-09-2011, 17:51
بچه ها ، ممنون می شم یه ذره راهنماییم کنید در رابطه با برنامه ی buzz player ، لطفا یه توضیح کلی بدید .
با تشکر

king_darkness
18-09-2011, 13:40
سلام
کسی از تفاوت قیمت ترکیه با اینجا خبر داره ؟
ارزش داره از ترکیه بگیرم ؟
چقدر گمرک میگیره ؟
ممنون میشم کامل توضیح بدید

cod4 backlot
18-09-2011, 21:45
واقعا راس میگی من پول داشتم میخاستم بخرم ولی گرون بود

zarrinsaghi
19-09-2011, 09:36
تورااااااااااااا خداااااااااااااااا یکی جواب منا بده یاجواب این(king darkenes)را هم بدین من رازیم:19:

yums
19-09-2011, 14:34
نه از تركيه نيار با ايران خيلى تفاوت نداره..تا يه مدت بيش كه قيمتش از ايران بيشتر بود.ولى اكه امريكا كسى دارى كه بياره،بكو بازش كنه تا كمرك نكيرن.بكه واسه خودشه

yums
19-09-2011, 14:41
بازم ممنون على جان.برنامه خوب واسه نوت بردارى جيه؟
راستى رشتم بزشكيه اكه برنامه به جز اطلس سراغ داريد هم ممنون ميشم معرفى كنيد.
نمى دونم دكمه تشكر كدومه:41:

bleu2u4u
20-09-2011, 19:29
upad برنامه خوبیه
البته این برنامه های نوتبرداری بدون قلم مخصوص به هیچ دردی نمیخورن
(درضمن اگه این بحث ها تو قسمت برنامه ها باشه بهتره خواهشا پستهای درخواست نرم افزار رو دیگه اینجا نزنید)

love777
20-09-2011, 21:28
:8:با سلام خدمت همه دوستان من یه سوالی که ذهنمو مشغول کرده برای خری آی پد اینه که سیم کارت های ایران روش جواب میده و اینکه میشه باهاش callو smsداشت یا نه آی پد 3 چطوره کی میاد

bleu2u4u
21-09-2011, 00:43
مدلهای 3g که وارد ایران میشن با سیم کارتهای ما کارت میکنن
تماس و sms هم به طریق معمول نمیشه ولی برای اونها هم راه حلهایی هست

zarrinsaghi
21-09-2011, 08:41
یعنی نمی شه به صورت عادی تماس گرفت؟

*Ali*
21-09-2011, 10:25
مدلهای 3g که وارد ایران میشن با سیم کارتهای ما کارت میکنن
تماس و sms هم به طریق معمول نمیشه ولی برای اونها هم راه حلهایی هست

باید اضافه کرد که همه مدلهای 3G نه، فقط مدل AT&T.
فکر کنم تماس گرفتن رو همچین وسیله ای خیلی قشنگ نباشه :2:. حالا سامسونگ یه غلطی کرده خودش هم پشیمون شده تو تبلت های بعدیش :27:.

Stream
21-09-2011, 11:01
خب فقط مدلهای AT&T (در حقیقت GSM) وارد بازار ایران میشن. تو بازار هر 3G ای دیدید با سیم کارت های ایران کار می کنه.

درباره تماس هم در Android 2.x جزو امکانات مورد نیاز گوگل برای استفاده از Android Market بود (هم 3G و هم قابلیت مکالمه تلفنی)، برای همین تبلت های Android 2.x مجبور بودن این امکانات رو قرار بدن وگرنه دسترسی به مارکت و بقیه سرویس های گوگل نخواهند داشت (به همون روشی که تا حالا علی رغم تبلیغات چند ساله PMP اندروید خوبی رو اصلا ندیدیم)

love777
21-09-2011, 12:47
من دیشب یه کلیپ تو یووب دیدیم مال آی پد2 بود یارو باهاش تماس تلفنی و اس ام اس میفرساد کی می دونه آیپد3 کی میاد

soheilnouri
21-09-2011, 16:58
Salam.ipad2 kharidam.lotfan begin chetori bash farsi betypam inja

bleu2u4u
21-09-2011, 18:03
اشتب شد!!!!

Emad HD
21-09-2011, 19:34
سلام دوستان
من کلی برنامه از اپل استور برای آیپدم خریدم حالا شنیدم اگر ویندوز رو عوش کنم همش میپره
درسته ؟آیا راهی هست من دوست ندارم آیپدم رو جبلریک کنم
کمک کنید ممنون

Stream
21-09-2011, 19:42
من دیشب یه کلیپ تو یووب دیدیم مال آی پد2 بود یارو باهاش تماس تلفنی و اس ام اس میفرساد کی می دونه آیپد3 کی میاد

در آیپد اصلا مدارهای مربوط به تماس های مخابراتی وجود نداره. مثل این می مونه که بخوایم یک PC که هیچ چیپ و آنتن وایرلسی نداره رو به یه شبکه وایرلس وصل کنیم. هیچکس هم خارج از اپل اطلاعی نداره آیپد 3 کی میاد. طبق روال سابق مارچ/آوریل 2012.

سلام دوستان
من کلی برنامه از اپل استور برای آیپدم خریدم حالا شنیدم اگر ویندوز رو عوش کنم همش میپره
درسته ؟آیا راهی هست من دوست ندارم آیپدم رو جبلریک کنم
کمک کنید ممنون

شما می تونید iTunes Library تون رو منتقل کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبه علاوه اپ هایی که خریدید برای همیشه مال شما هستن و می تونید بدون هزینه اضافه دوباره از App Store دانلودشون کنید.

Hamid..God
21-09-2011, 23:39
شرمنده ولی در نسخه ی 3G مثل اینکه این مدار ها موجود هستن و یک نرم افزاری هم بود (تو نارنجی میخوندم) که این امکان رو به آیپد میداد تا مثل یک گوشی همراه (نه از طریق اینترنت) تماس بر قرار کنه ولی اون نرم افزار 99.99 دولار قیمت داشت

Stream
22-09-2011, 03:23
شرمنده ولی در نسخه ی 3G مثل اینکه این مدار ها موجود هستن و یک نرم افزاری هم بود (تو نارنجی میخوندم) که این امکان رو به آیپد میداد تا مثل یک گوشی همراه (نه از طریق اینترنت) تماس بر قرار کنه ولی اون نرم افزار 99.99 دولار قیمت داشت
iFixIt و ... که دل و روده آیپد ها رو در آوردن و همچین چیزی ندیدن.. یه عده هم ادعا کردن که کارایی کردن که این قابلیت اضافه شده که نهایت کارشون هم ساخت یه ویدیو بود و یه عده افراد رو سر کار گذاشتن. خبرگزاری های معتبر حتی خبر این قضیه رو هم منتشر نکردن چون تکلیفش کاملا مشخصه. نارنجی هم بار اولی نیست اطلاعات بی ربط و از روی بی اطلاعی قرار میده. جدی نگیرید. :46:

Gamexland
22-09-2011, 12:38
درود
من دیشب روی آیپد 2 که نسخه 4.3.3 دارم یه سری برنامه از Cydia ریختم که مربوط به Youtube downloader و 1-2 تا دیگه بود.بعد از خاموش روشن کردن دیگه درست نمیاد بالا و از کار افتاده آیپد.
وقتی روشنش میکنم حدود 3-4 دقیقه روی آرم اپل میمونه بعد اون قسمتی که پسورد میخواد اومده کنار پایین سمت چپ و وقتی پسورد را میزنم و وارد میشم آیکن ها با فاصله از هم هستن و اسمشون دقیقا سر جاشون نیست.مثل اینکه مثلا تم اپل ریخته باشی کامپتیبل نباشه.بعد خیلی هم کند شده.وقتی هر برنامه ای رو باز میکنم یه لحظه صفحه خط خطی میشه و ریبوت میشه..دوباره همون شکل میشه.

دوستان چکار کنم میگید واقعا از کار افتادم کمک کنید.

zarrinsaghi
22-09-2011, 19:22
می شه به من یه لینک معرفی کنید تا از اون جا آخرین قیمت های جهانیه آیپد2 و دیگر محصولات اپل را ببینم
سپاس

8613187
22-09-2011, 19:30
می شه به من یه لینک معرفی کنید تا از اون جا آخرین قیمت های جهانیه آیپد2 و دیگر محصولات اپل را ببینم
سپاس

برو تو سايت خود اپل قيمت تمام محصولاتش رو زده

kelark
22-09-2011, 22:03
درود
من دیشب روی آیپد 2 که نسخه 4.3.3 دارم یه سری برنامه از Cydia ریختم که مربوط به Youtube downloader و 1-2 تا دیگه بود.بعد از خاموش روشن کردن دیگه درست نمیاد بالا و از کار افتاده آیپد.
وقتی روشنش میکنم حدود 3-4 دقیقه روی آرم اپل میمونه بعد اون قسمتی که پسورد میخواد اومده کنار پایین سمت چپ و وقتی پسورد را میزنم و وارد میشم آیکن ها با فاصله از هم هستن و اسمشون دقیقا سر جاشون نیست.مثل اینکه مثلا تم اپل ریخته باشی کامپتیبل نباشه.بعد خیلی هم کند شده.وقتی هر برنامه ای رو باز میکنم یه لحظه صفحه خط خطی میشه و ریبوت میشه..دوباره همون شکل میشه.
دوستان چکار کنم میگید واقعا از کار افتادم کمک کنید.

دوست عزیز یک بار برید به سیف مود و برنامه هایی که باعث شدن رو پاک کنید و اینکه اگر Shsh دارین به 4.3.3 ریستور کنید و اگر هم ندارین متستفانه باید 4.3.5 ریستور کنید .....

zarrinsaghi
22-09-2011, 23:00
برو تو سايت خود اپل قيمت تمام محصولاتش رو زده
نمیدونم کجاشه

tommy vercetti
23-09-2011, 15:08
دوستان سلام.
من تازه آی-پد 2 گرفتم.
باید تمام اپلیکیشن هاشو بخریم؟؟؟؟
این خیلی گرون می شه.:(((((((
راه دیگه ای هم هست؟

soheilnouri
23-09-2011, 15:40
سلام دوستاي نازم٠من تازه ايبد ٢ خريدم٠جيل بريك كردم و دوستم از ايتون خودش واسم برنامه ريخت الان واسه خودم vlc player ريختم اما وقتي ميخام برم ايتون خودم تا واسه اولين بار aplication واسه خودم بريزم ميگه syn existing ap...يعني اينكه ميگه برنامه هاي قبليتو پاك كن واين جديدتو بزار.جكا كنم كه اين vlc ريخته باشه و البته برنامه ها و بازي هايي كه دوستم رخته پاك نشه

Stream
23-09-2011, 16:46
نمیدونم کجاشه

دوستان سلام.
من تازه آی-پد 2 گرفتم.
باید تمام اپلیکیشن هاشو بخریم؟؟؟؟
این خیلی گرون می شه.:(((((((
راه دیگه ای هم هست؟

سایت های زیادی هستن که نشون میدن اپ ها کی تخفیف خوردن و ... ، اینطوری می تونید خیلی از اپ های پولی رو مجانی یا با 80-90 درصد تخفیف بخرید.

سلام دوستاي نازم٠من تازه ايبد ٢ خريدم٠جيل بريك كردم و دوستم از ايتون خودش واسم برنامه ريخت الان واسه خودم vlc player ريختم اما وقتي ميخام برم ايتون خودم تا واسه اولين بار aplication واسه خودم بريزم ميگه syn existing ap...يعني اينكه ميگه برنامه هاي قبليتو پاك كن واين جديدتو بزار.جكا كنم كه اين vlc ريخته باشه و البته برنامه ها و بازي هايي كه دوستم رخته پاك نشه

با iTunes راهی نیست. تنها در صورتی می تونید با کامپیوتر های متفاوت سینک کنید که همیشون با یه iTunes Account سینک شده باشن.

millad1388
23-09-2011, 20:52

سایت های زیادی هستن که نشون میدن اپ ها کی تخفیف خوردن و ... ، اینطوری می تونید خیلی از اپ های پولی رو مجانی یا با 80-90 درصد تخفیف بخرید.

با iTunes راهی نیست. تنها در صورتی می تونید با کامپیوتر های متفاوت سینک کنید که همیشون با یه iTunes Account سینک شده باشن.

خواهشا چند تا از این سایتها رو معرفی کنید البته الان هم کلی برنامه مجانی ریختم:31: ولی برنامه پولی را مجانی گرفتن یک چیز دیگه است:21:

*Ali*
24-09-2011, 00:03
خواهشا چند تا از این سایتها رو معرفی کنید البته الان هم کلی برنامه مجانی ریختم:31: ولی برنامه پولی را مجانی گرفتن یک چیز دیگه است:21:

با اجازه آقا آرمان:

soheilnouri
24-09-2011, 12:53
سلام دوستان نازم.واسه صفحه پشت ايبد چيزي واسه كاور كردن نيست؟اگر هست قيمت چنده؟قيمت كيفش چنده و بيترين نوع؟هدفونم داره ابل و اونم قيمتش چنده

soheilnouri
24-09-2011, 13:07
بچه ها من نميتونم فيلمامو از نوت بوكم به ايبدم منتقل كنم.روش خاصي داره و با چه نرم افزاري؟

rangoabzar
24-09-2011, 18:13
سلام میخواستم بدونم میشه روی آیپد 2 وی پی ان نصب کرد؟تا چه حجمی میشه روش برنامه و بازی ریخت؟من دوست دارم نرم افزار ها و بازی های زیادی روش نصب کنم آیا میشه تو ایران به راختی بازی و نرم افزار تهیه کرد به طوری که مقرون به صرفه در بیاد؟آیا میشه سیستم عامل دیگه ای روش بوت کرد؟

Stream
24-09-2011, 19:10
بچه ها من نميتونم فيلمامو از نوت بوكم به ايبدم منتقل كنم.روش خاصي داره و با چه نرم افزاري؟

iTunes فرمت های پشتیبانی شده رو در خود Library اضافه کنید و فرمت هایی که بقیه برنامه ها پشتیبانی می کنن رو در فایل های خودشون.

سلام میخواستم بدونم میشه روی آیپد 2 وی پی ان نصب کرد؟
بله.

تا چه حجمی میشه روش برنامه و بازی ریخت؟

همونقدر که حجمش هست منهای حجم خود سیستم عامل و ویدیوها و موزیک هایی که دارید.

من دوست دارم نرم افزار ها و بازی های زیادی روش نصب کنم آیا میشه تو ایران به راختی بازی و نرم افزار تهیه کرد به طوری که مقرون به صرفه در بیاد؟

باید دانلود کنید. اگه بخرید که هزینه شون زیاد نیست اگه کرک هم کنید که مجانیه.

آیا میشه سیستم عامل دیگه ای روش بوت کرد؟

خیر.

soheilnouri
24-09-2011, 23:40
Stream عزيزم من نفهميدم باس چكا كنم استاد من

emadpumad
25-09-2011, 00:48
سلام فرمت فیلم ها که میخوای منتقل کنی چیه؟
اگه mp4 هست به وسیله برنامه آیتیونر در سمت چپ برنامه بک play list میسازی و فیلمهات رو درگ میکنی اون تو ( یعنی میکشی ) و بعد روی اسم idevice کلیک میکنی و گذینه sync رو میزنی.
حالا اگه فیلمهات فرمتهای دیگه ای داشته باشن مثل (mkv wmv ...) شما باید یک برنامه video player مثل xplayer نصب کنی و درون آیتیونز سمت چپ بر روی اسم idevice کلیک کنی و در صفحه روبروت گذینه App رو انتخاب کنی و به انتهای صفحه بری و در کادر برنامه ها اسم برنامه player مثلا xplayer (اگه نصب کردی ) رو انتخاب کنی و در کادر روبروش گذینه add رو بزنی و وایسی تا فیلمها بریزه تو idevic با این کار دیگه احتیاجی به sync نیست
موفق باشید

emadpumad
25-09-2011, 00:56
شما یزای اینکار احتیاج داری که دستگاه تو با یک apple id سینک کنی اگه آیتیونز رو تازه نصب کردی باید یک Apple Id و یک کامپیوتر رو بهش معرفی کنی برایه اینکار باید شما apple Id رو آتورایز کنی اگه اپپل آیدی نداری یکی بساز و اون رو آتورایز کن و بعد I Device رو به Pc وصل کن و روی I devic کلیک راست کن و گذینه Purchase ... رو انتخاب کن تا برنامه های روی آی دیوایست که دوستت ریخته بر روی آیتیونز خودت پیاده بشه و بعد از اون میتونی به خیال راحت sync کنی.

soheilnouri
25-09-2011, 02:25
سلام فرمت فیلم ها که میخوای منتقل کنی چیه؟
اگه mp4 هست به وسیله برنامه آیتیونر در سمت چپ برنامه بک play list میسازی و فیلمهات رو درگ میکنی اون تو ( یعنی میکشی ) و بعد روی اسم idevice کلیک میکنی و گذینه sync رو میزنی.
حالا اگه فیلمهات فرمتهای دیگه ای داشته باشن مثل (mkv wmv ...) شما باید یک برنامه video player مثل xplayer نصب کنی و درون آیتیونز سمت چپ بر روی اسم idevice کلیک کنی و در صفحه روبروت گذینه App رو انتخاب کنی و به انتهای صفحه بری و در کادر برنامه ها اسم برنامه player مثلا xplayer (اگه نصب کردی ) رو انتخاب کنی و در کادر روبروش گذینه add رو بزنی و وایسی تا فیلمها بریزه تو idevic با این کار دیگه احتیاجی به sync نیست
موفق باشید

دوسته نازم فيلمام هم فايل audio داره هم ويدئو...همشون اينجورن.در اين صورت چه كنم؟خنگ نيستم اما منظورت نفهميدم.:13:

Masoud-Susa
25-09-2011, 13:31
کسی میدونه جیلبریک 4.3.5 کی ریلیز میشه؟!

emadpumad
25-09-2011, 14:45
کسی میدونه جیلبریک 4.3.5 کی ریلیز میشه؟!
جیلبریک 4.3.5 واسه Ipad2 نمیاد باید منتظر ریلیز شدن ios 5 باشید !

---------- Post added at 02:45 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

دوسته نازم فيلمام هم فايل audio داره هم ويدئو...همشون اينجورن.در اين صورت چه كنم؟خنگ نيستم اما منظورت نفهميدم.:13:
اگه منظورت اینه که فیلمهات dvd هستند و قابل پخش بر روی دستگاه های dvd player خانگی هستند و درون پوشه video قرار دارند .
شما بای فایلهایی رو که از نظر حجمی بزرگتر از سایرین هستند رو از همین طریق به آیپد منتقل کنید.
من آماده پاسخ گویی هستم با کمال میل . اینجا کسی خنگ نیست.
ندانستن عیب نیست نپرسیدن عیب است !

soheilnouri
25-09-2011, 15:01

---------- Post added at 02:45 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

اگه منظورت اینه که فیلمهات dvd هستند و قابل پخش بر روی دستگاه های dvd player خانگی هستند و درون پوشه video قرار دارند .
شما بای فایلهایی رو که از نظر حجمی بزرگتر از سایرین هستند رو از همین طریق به آیپد منتقل کنید.
نفهميدم بالاخره.تو فولدر movie هم audio دارم هم video.حالا با اين شرايط بخام فيلمو به ايبد منتقل كنم بايد چكا كنم

emadpumad
25-09-2011, 18:20
نفهميدم بالاخره.تو فولدر movie هم audio دارم هم video.حالا با اين شرايط بخام فيلمو به ايبد منتقل كنم بايد چكا كنم
جواب سوال های من و ندادی !
مگه فایل های آودیو مربوط به فیلمهات نیست؟
خوب شما همین کاریو که گفتم انجام بده درست میشه

soheilnouri
25-09-2011, 18:42
جواب سوال های من و ندادی !
مگه فایل های آودیو مربوط به فیلمهات نیست؟
خوب شما همین کاریو که گفتم انجام بده درست میشه

اره عزيزم دي وي دي هستن.منظورت نفهميدم.بهتر و ساده تر ميگي؟اخه من يه هفته ام ندارم ايبدو

emadpumad
26-09-2011, 00:08
اره عزيزم دي وي دي هستن.منظورت نفهميدم.بهتر و ساده تر ميگي؟اخه من يه هفته ام ندارم ايبدو

شما اينهايي رو كه گفتم انجام بده هر جاش مشكل داشتي بگو تا بهتر بگم

soheilnouri
26-09-2011, 01:29
شما اينهايي رو كه گفتم انجام بده هر جاش مشكل داشتي بگو تا بهتر بگم

مهم اينه كه نفهميدم چي گفتي؟

nasrGod
26-09-2011, 10:54
سلام دوستان شايد سوالم مسخره به نظر بياد ولي ميپرسم ميشه يك كاري كرد كه خط موبايلت رو از تو اي پد جواب بدي همچين امكاني داره ؟

offlineinternet
26-09-2011, 11:32
سلام دوستان گل
من یه آیپد ۲ خریدم
wifi 3g 64 gb
خریدم ۱۱۸۰
البته قصدی
خوب خریدم یا نه؟

میگم من الان یک روزه نشستم همین جوری فقط بهش نگاه میکنم

خوب یکی بگه از اول همه چیز رو برام

من الان هیچی بلد نیستم حتی نمیتونم هارشو وصل منم به کامپیوتر و اهنگو فیلم بریزم روش
اصلا جطوری باید روش آهنگ و فیلم و عکس ریخت
جیلبریک چطوری میشه کرد
کیبرد فارسی میخوام
خوب الان بهم بگید از اول که چیکار کنم

از اول اول
چون هیچی بلد نیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mafiasos
26-09-2011, 15:50
سلام دوستان گل
من یه آیپد ۲ خریدم
wifi 3g 64 gb
خریدم ۱۱۸۰
البته قصدی
خوب خریدم یا نه؟

من الان هیچی بلد نیستم حتی نمیتونم هارشو وصل منم به کامپیوتر و اهنگو فیلم بریزم روش
جیلبریک چطوری میشه کرد
کیبرد فارسی میخوام

از اول اول
چون هیچی بلد نیستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام دوست عزیز .
میشه بگی از کجا گرفتی ؟

یه پیام خوصوصی واست فرستادم .

offlineinternet
26-09-2011, 15:57
سلام دوست عزیز .
میشه بگی از کجا گرفتی ؟

یه پیام خوصوصی واست فرستادم .

اصفهان
خیابان میر
تو یه پاساژ بود

ممنون:40:

soheilnouri
26-09-2011, 17:55

ايبد ٢ من دو هفته قبل جيل برك شد چرا ميگين هنوز نيومده دوست خوبم.ممنون

emadpumad
26-09-2011, 20:32
ايبد ٢ من دو هفته قبل جيل برك شد چرا ميگين هنوز نيومده دوست خوبم.ممنون

اي واييييي
شما اگه ipad 2 جيلبريك داري پس ١٠٠ در ١٠٠ ios 4.3.3 روش نصب هست در غير اين صورت هر نسخه ديگه روي آيپد تون نصبه جيلبريك نيست!
يا اگه هركدوم از اينا كه گفتم صادق نيست دستگاه شما آيپد ٢ نيست

emadpumad
26-09-2011, 20:39
سلام مبارك باشه شما بايد ببينيد ورژن ios دستگاهتون چنده
اگر هر ورژني به غير از ٤.٣.٣روش نصب بود نميتونيد فعلا جيلبريك كنيد اخه آيپد ٢ الان فقط رو ٤.٣.٣جيل ميشه
براي كيبرد فارسي متاسفانه تا جيل نكنيد نميشه نصب كنيد به جاش ميتونيد از لينك زير كمك بگيريد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید براي ريختن اهنگو فيلم ميتونيد يه سرچ تو اينتر نت بكنيد چند روزه دي گه خودم آموزش كاملشو تو سايت قرار ميدم

emadpumad
26-09-2011, 20:52
سلام دوستان شايد سوالم مسخره به نظر بياد ولي ميپرسم ميشه يك كاري كرد كه خط موبايلت رو از تو اي پد جواب بدي همچين امكاني داره ؟

سلام سوالتون مسخره نيست
براي آيپد ١ برنامه اي هست كه ميشه سيمكارت انداخت روش و مثل تلفن استفاده كرد ازش هم زنگ ميخوره هم ميشه باهاش زنگزد ولي براي آيپد ٢هنوز ريليز نشده كه developer اين برنامه از ريليز شدن اين برنامه به زودي براي آيپ٢خبر دادن قيمت برنامه هم ٢٠ دولار هست
براي نصب برنامه حتما بايد جيلبريك كرده باشيد و از سورس
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دانلود كنيد
 اسم برنامه هم phoneIt-iPad ميباشد

emadpumad
26-09-2011, 20:58
با سلام خدمت دوستان محترم انجمن و دوستداران اپل

برای اینکه به طور جداگانه برای هر دو نسل آیپد بحث داشته باشیم این تاپیک ایجاد شده تا دوستان در اینجا به بحث و تبادل نظر بپردازند.

در این تاپیک سوالات و مشکلات هم بررسی خواهد شد.

در مورد اسم تاپیک هم اگر عنوانی مدنظرتون هست بگید تا تغییر بدم

از پيام عزيز خواهش ميكنم اسم تاپيك رو به
"سوالات و مشكلات ipad" تغيير بديد
معمولا مشكلات و پرسشها پيرامون آيپد ١ و ٢ يكي هستش
با تشكر

emadpumad
26-09-2011, 22:02
[QUOTE=offlineinternet;6498836]سلام دوستان گل
من یه آیپد ۲ خریدم
wifi 3g 64 gb
خریدم ۱۱۸۰
البته قصدی
خوب خریدم یا نه؟

جیلبریک چطوری میشه کرد
کیبرد فارسی میخوام
از اين لينكها كمك ميتونيد كمك بگيريد

soheilnouri
27-09-2011, 02:20
ايبد ٢ من شارژش زياد دووم نداره.كلا متوسطش شارژ نگه داريش چيه؟

emadpumad
27-09-2011, 02:33
ايبد ٢ من شارژش زياد دووم نداره.كلا متوسطش شارژ نگه داريش چيه؟
10 ساعت کار مداوم
البته بستگی به نرم افزار هم داره بعضی از برنامه هایی که از CYDYa نصب شده مصرق باطری رو بیش از حد بالا میبرند

offlineinternet
27-09-2011, 07:09
ممنون دوست گلم

ببین من الان یه سیمکارت همراه اول انداختم روش خط هم اومده ولی از کجا باید زنگ زد
و اینکه وقتی بهش زنگ میزنم میگه خاموشه؟

راهی نداره؟

soheilnouri
27-09-2011, 09:53
10 ساعت کار مداوم
البته بستگی به نرم افزار هم داره بعضی از برنامه هایی که از CYDYa نصب شده مصرق باطری رو بیش از حد بالا میبرند

Cydya كارش چيه

emadpumad
27-09-2011, 12:59
ممنون دوست گلم

ببین من الان یه سیمکارت همراه اول انداختم روش خط هم اومده ولی از کجا باید زنگ زد
و اینکه وقتی بهش زنگ میزنم میگه خاموشه؟

راهی نداره؟
شما ipad 2 دارید یا 1 ؟

---------- Post added at 12:59 PM ---------- Previous post was at 12:56 PM ----------

Cydya كارش چيه
cydia یک سایت هست که برنامه های کرک شده برای I Divice های چیلبریک شده در اون قرار داره

Mahsa.so
27-09-2011, 15:12
سلام من iPad دارم اما به نظرم به درد نمي خوره چون فقط مي شه   باهاش بأزي كرد و رفت نت!!!!

offlineinternet
27-09-2011, 15:41
شما ipad 2 دارید یا 1 ؟

---------- Post added at 12:59 PM ---------- Previous post was at 12:56 PM ----------

تو پست قبلی گفتم که آیپد ۲ خریدم:46:

dehghanfard
27-09-2011, 16:57
ببخشید ( 3 جی ) یعنی چی؟ فقط همینقدر می دونم که بعضی از آیپدها این رو دارن ... کارش چی هست ؟ راستش من هیچ اطلاعاتی در این زمینه ندارم ... با تشکر

Mahsa.so
27-09-2011, 18:55
واسه سيم كارت

Mahsa.so
27-09-2011, 19:00
بعضي از iPad a دارن

Mahsa.so
27-09-2011, 19:03
بعضي از iPad a دارن ,همه شون ولي wi-fi

bleu2u4u
27-09-2011, 19:14
لری اش میشه اینکه میتونه توش سیم کارت بندازی و ازش برای وصل شدن به اینترنت استفاده کنی
کلا ایپد ها براساس نوع دسترسی شون به اینترنت به دو دسته تقسیم میشن wifi و wifi+3g

emadpumad
27-09-2011, 19:39
بعضي از iPad a دارن
بعضي از iPad a دارن ,همه شون ولي wi-fi

از دوستان خواهش میکنم که از فرستادن اسپم خود داری کنن چون این کار باعث میشه نظم تاپیک به هم بخوره و اعضا نتونن راحت مطلب مورد نظرشون رو پیدا کنن
از مدیران خواهش می کنم جهت منظم تر کردن این تاپیک پست های اضافی رو پاک کنند.
با تشکر

dehghanfard
27-09-2011, 19:59
لری اش میشه اینکه میتونه توش سیم کارت بندازی و ازش برای وصل شدن به اینترنت استفاده کنی
کلا ایپد ها براساس نوع دسترسی شون به اینترنت به دو دسته تقسیم میشن wifi و wifi+3g

مرسی ... پس اگر درست متوجه شده باشم با اون تبلت هایی که فقط wifi دارن، در مکان هایی می شه به اینترنت وصل شد که تحت پوشش اینترنت وایر لس باشند مثل بعضی از کافی شاپ ها و کتابخانه ی ملی و امثالهم ... ولی با انداختن یک سیم کارت مبایل به اون تبلت هایی که (جی 3) هم دارن، دیگه در هر مکانی میشه به اینترنت وصل شد. درسته؟ ... یک دنیا تشکر ...

emadpumad
27-09-2011, 21:45
مرسی ... پس اگر درست متوجه شده باشم با اون تبلت هایی که فقط wifi دارن، در مکان هایی می شه به اینترنت وصل شد که تحت پوشش اینترنت وایر لس باشند مثل بعضی از کافی شاپ ها و کتابخانه ی ملی و امثالهم ... ولی با انداختن یک سیم کارت مبایل به اون تبلت هایی که (جی 3) هم دارن، دیگه در هر مکانی میشه به اینترنت وصل شد. درسته؟ ... یک دنیا تشکر ...
بله فرمایش شما صحیح است فقط میتونم اضافه کنم که شما میتونی وایرلس واسه خونه و محل کارتم داشته باشی:20:

soheilnouri
28-09-2011, 01:12
اسمه ايبد دو من تو ايتون اسم خودمه در قسمت دوايس يعني سهيل....ميسه بكين اي دوايس جيه؟

hompoil
28-09-2011, 10:07
سلام من میخواستم بک ایپد بگیرم میشه معایبشو ( تو ایران قابل استفاده نیست) بگید؟؟؟
اگه گرفتم چه کارهایی را باید انجام بدم اخه از اون طرف میارن نمیدونم باید چی کار کنم؟؟؟

amin-03
29-09-2011, 00:54
سلام دوستان
IPAD 2 می تونه زیر نویس فارسی ویدئو ها رو پخش کنه؟؟
اگه یه توضیح کلی در این مورد بدید ممنون میشم.

fery_lion
29-09-2011, 14:16
سلام دوستان
IPAD 2 می تونه زیر نویس فارسی ویدئو ها رو پخش کنه؟؟
اگه یه توضیح کلی در این مورد بدید ممنون میشم.
بله اکثر پلیر ها این کارو به خوبی انجام میدن(مثل av player hd). فقط کافیه که اسم زیرنویس و فیلم یکی باشه و خود پلیر اتوماتیک زیرنویس رو لود میکنه. اگرم بعضیاش اجرا نشد کافیه رو سیستم با note pad بازش کنید و save as utf-8 رو بزنید و بعد به ایپدتون انتقال بدید. شخصا تا حالا مشکلی با زیرنویس چه فارسی چه انگلیسی نداشتم.

soheilnouri
30-09-2011, 17:21
بله اکثر پلیر ها این کارو به خوبی انجام میدن(مثل av player hd). فقط کافیه که اسم زیرنویس و فیلم یکی باشه و خود پلیر اتوماتیک زیرنویس رو لود میکنه. اگرم بعضیاش اجرا نشد کافیه رو سیستم با note pad بازش کنید و save as utf-8 رو بزنید و بعد به ایپدتون انتقال بدید. شخصا تا حالا مشکلی با زیرنویس چه فارسی چه انگلیسی نداشتم.

هرچي تو apptrackr ميزنم av player hd نمياد و فقط av player مياد بدون hd.چرا؟

bleu2u4u
30-09-2011, 18:47
صحبت در مورد لینک دانلود نرم افزارها رو اینجا نکنید
جوابتون رو تو قسمت مناسب دادم

MrDevil
03-10-2011, 21:11
سلام.
روشی هست که بشه از آیپد جیلبریک شده بکاپ گرفت و بعد که مشکلی پیش اومد به همون حالت اول برگردوند؟
یعنی همون ورژن نرم افزاری جیلبریک شده با برنامه ها و سورس ها

amin-03
04-10-2011, 05:07
سلام دوستان
من سيم كارت ايرانسل روي ايپد نصب كردم، براي استفاده از اينترنت بايد تنظيمات خاصي رو انجام بدم؟؟
و اينكه چطور ميتونم از طريق ايبپد سيم كارت رو شارژ كنم؟؟

emadpumad
06-10-2011, 17:31
سلام دوستان
من سيم كارت ايرانسل روي ايپد نصب كردم، براي استفاده از اينترنت بايد تنظيمات خاصي رو انجام بدم؟؟
و اينكه چطور ميتونم از طريق ايبپد سيم كارت رو شارژ كنم؟؟

درود بر شما
براي تنظيمات ايرانسل به مسير setting => cellular deta => رفته و در قسمت Apn setting =<Apn عبارت mtnirancell را وارد كنيد و جلوي user name '' و pasword چيزي ننويسيد. با اين كار ميتونيد از اينترنت ايرانسل استفاده كنيد.
براي شارژ سيمكارت ايرانسل ميتونيد به سايت ايرانسل وارد شيد و بعد از داخل سايت سيمكارتتون رو شارژ كنيد.
موفق باشيد:20: 

mac_world
06-10-2011, 20:24
سلام
من آیپد 2 دارم ورزنش 4.3.2 هست
باید به چه ورزنی آپپدیت کنم که بشه جیلبرک کرد؟
ممنون

emadpumad
07-10-2011, 20:26
سلام
من آیپد 2 دارم ورزنش 4.3.2 هست
باید به چه ورزنی آپپدیت کنم که بشه جیلبرک کرد؟
ممنون
درود بر شما
شما متاسفانه فقط در حال حاظر میتونید به ور ژن 4.3.5 آپدیت کنید و در هفته بعد هم میتونید به ios 5 آپدیت کنید .
در حال حاظر آیپد 2 فقط و فقط در ورژن 4.3.3 جیلبریک میشود و به علت محدودیتهای انجام شده توسط اپل شما فقط میتونید به آخرین نسخه انتشار یافته رسمی از سوی شرکت اپل آپدیت کنید مگر اینکه در نسخه 4.3.3 از shsh دستگاه بک آپ داشته باشید که شما ندارید.

mac_world
07-10-2011, 21:50
درود بر شما
شما متاسفانه فقط در حال حاظر میتونید به ور ژن 4.3.5 آپدیت کنید و در هفته بعد هم میتونید به ios 5 آپدیت کنید .
در حال حاظر آیپد 2 فقط و فقط در ورژن 4.3.3 جیلبریک میشود و به علت محدودیتهای انجام شده توسط اپل شما فقط میتونید به آخرین نسخه انتشار یافته رسمی از سوی شرکت اپل آپدیت کنید مگر اینکه در نسخه 4.3.3 از shsh دستگاه بک آپ داشته باشید که شما ندارید.

shsh الان نمیتونم بگیرم؟

emadpumad
08-10-2011, 21:51
shsh الان نمیتونم بگیرم؟
خیر اپل این امکان رو در حال حاظر مدتی هست که بسته

soheilnouri
09-10-2011, 00:24
درود بر شما

من يه ماهه خريدم ايبد ٢ رو.ميشه بگين چرا پشت تبلتم ننوشته ايبد ٢ و فقط نوشته ايبد؟

سوال مهمترم اينه كه فرق ورژن ٤٣٥ و ios 5 چيه دوست گلم؟

emadpumad
09-10-2011, 19:15
من يه ماهه خريدم ايبد ٢ رو.ميشه بگين چرا پشت تبلتم ننوشته ايبد ٢ و فقط نوشته ايبد؟

سوال مهمترم اينه كه فرق ورژن ٤٣٥ و ios 5 چيه دوست گلم؟

اينكه پشت شما نوشته آيپد يك امر طبيعي هست و تمام دستگاه هاي آيپد چه يك و چه ٢ همين نوشته رو فقط دارند .
ورژن ٤.٣.٣ با ٤.٣.٤ و ٤.٣.٥ فقط از لحاظ امنيتي فرق ميكنند با هم ديگه.
و همگي اونها بر روي بيس ورژن ٤هستند.
ولي در نسخه ٥ شما تفاوت هاي بسيار زياد به قول مسؤلان اپل بيش از ٢٠٠ تفاوت و برتري نسبت به نسخه ٤خواهد داشت از جمله ارايه برنامه هاي مثل سيري و وويس اسيستنت و آي كلود و…

emadpumad
09-10-2011, 19:21
درود بر دوستان
لطفا سؤالات خود را در پيغام خصوصي مطرح نكنيد
سوالات خود را در تاپيك هاي مربوطه مطرح كنيد تا در صورت پاسخ دادن كسي اعضا بتونن از اون سؤال و جواب استفاده كنند
جناب soheil nouri
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید شما ميتونيد سوال خودتون رو در اين تاپيك مطرح كنيد
با تشكر

amin-03
10-10-2011, 16:36
سلام دوستان
من زیر نویس فیلم های DVD رو نمی تونم توی AV PLAYER HD ببینم، زیر نویس رو خراب پخش میکنه:41:
زیر نویس تو خود فایل هست، آیا راهی برای حل این مسئله وجود داره؟؟

emadpumad
10-10-2011, 17:04
سلام دوستان
من زیر نویس فیلم های DVD رو نمی تونم توی AV PLAYER HD ببینم، زیر نویس رو خراب پخش میکنه:41:
زیر نویس تو خود فایل هست، آیا راهی برای حل این مسئله وجود داره؟؟

شما از برنامه OPLAYR HD استفاده كن با زير نويس مشكل نداره به خصوص نسخه جديدش كه ٩ روز پيش ارزه شد.

Stream
11-10-2011, 01:11
دوستان بالاخره اپ فیس بوک برای آیپد هم اومد:

این اپ تجربه فیس بوک روی آیپد رو متحول می کنه.

emadpumad
11-10-2011, 01:52

دمت گرم خبر خيلي خيلي خوبي دادي ايول

archipay
11-10-2011, 16:12

دوست عزيز اسم كامل برنامه چي هست؟ تو apptrackr اومده؟ چون اين آدرس ها كه گذاشتي شيلتره

Stream
11-10-2011, 16:40
دوست عزيز اسم كامل برنامه چي هست؟ تو apptrackr اومده؟ چون اين آدرس ها كه گذاشتي شيلتره
Facebook

اطلاعی از بقیه جاها ندارم برنامه امروز برای آیپد اومد و الان در App Store موجوده.

koroshfe
11-10-2011, 16:41
دوستان تو ايبىم براي ديدن فيلم از برنامه ي buzz player hd استفاىه مي كنم
فيلماي با كيفيت بالا و يا حتي قسمتي از فيلماي عادي رو تيك ميندازه و زياى خوب نشون نمي ده
مي خواستم ببينم راه حلي داره ؟ يا به نظر شما از برنامه ي ديكه اي استفاده كنم ؟؟؟
با تسكر ، ممنون

ارمان جان ممنون از اطلاع رسانيت ، همين الان دانلود كردم و مثل ايفونم ازش لذت مي برم ، خيلي حال دادي وخبر خوبي بود ، دوست داريم
خوشبختانه مثل براي ايفون رايكان بود :31:
بازم ازت تشكر مي كنم :8:

emadpumad
11-10-2011, 18:29
پلير پيشفرض آيپد قادر هست كه ويديو هاي تا ٧٢٠ p رو با فرمت mp4 به خوبي پخش كنه.
شما ميتوني از نسخه خريداري شده و فول ورژن oplayer hd استفاده كني بنده خودم به راحتي فيلمهاي ٧٢٠p با فرمت هاي مختلف رو باهاش ميبينم.

Stream
11-10-2011, 18:29
دوستان comScore آمار مربوط به ترافیک وب تبلت های در آمریکا رو منتشر کرد:

97.2 درصد کل ترافیک تبلت ها مربوط به آیپد هست که نشون میده با اینکه فقط 80 درصد تبلت هایی که فروخته میشه آیپد هستن (فقط 80 درصد :دی) ، ولی عملا غیر آیپد هایی که خریده میشن اکثرا توی میز ها دارن خاک می خورن چون نه اپ خاصی دارن و نه برای اینترنت ازشون استفاده میشه.

abc2
11-10-2011, 18:40
اقا من می خواستم تا چند روز اینده یه اپید 2 بگیرم میخواستم بدونم چطوری میشه بدون دردسر از app store دانلود کرد (منظورم خرید قانون منده که برای ما ایرانیها مشکله ) میخوام اگه راحته جیلبریک نکنم میشه کسانیکه که جیلبریک نکردن یه توضیح بدن . ممنون

emadpumad
11-10-2011, 19:01
اقا من می خواستم تا چند روز اینده یه اپید 2 بگیرم میخواستم بدونم چطوری میشه بدون دردسر از app store دانلود کرد (منظورم خرید قانون منده که برای ما ایرانیها مشکله ) میخوام اگه راحته جیلبریک نکنم میشه کسانیکه که جیلبریک نکردن یه توضیح بدن . ممنون
درود بر شما

دانلود كردن از apple store كار سختي نيست .
در اپل استور هم برنامه هاي مجاني وجود داره هم برنامه هاي پولي.
من هم جيلبريك بودم هم نبودم و در حال حاظر دستگاهم جيلبريك نيست.
اگه تمايل به دانلود برنامه هاي آيتيونز داشته باشيد بايد ابتدا يك apple id بسازيد كه با يكم سرچ در وب ميتونيد آموزش اون رو پيدا كنيد .
و ميتونيد از برنامه itunes استفاده كنيد كه اگه برنامه مجاني بود كه چه خوب اگه نبود احتياج به itunes gift carts داريدكه ميتونيد خركدام از اين آيتيونز گيفت كارتهارو از اينترنت و يا از پايتخت و يا علاالدين خريد كه قيمتهايي معمولا از ٧ دلار تا ١٠٠ دولار رو داره و شما ميتونيد با توجه به ظرفيت كارت خريداري شدتون برنامه و موزيك و فيلم و… دانلود كنيد
اين رو هم بايد ياد آور شوم كه apple company زحمت تحريم ما رو هم كشيده و شما بايد حتما براي دانلود و ي پي ا ن داشته باشيد.

abc2
11-10-2011, 19:11
درود بر شما

دانلود كردن از apple store كار سختي نيست .
در اپل استور هم برنامه هاي مجاني وجود داره هم برنامه هاي پولي.
من هم جيلبريك بودم هم نبودم و در حال حاظر دستگاهم جيلبريك نيست.
اگه تمايل به دانلود برنامه هاي آيتيونز داشته باشيد بايد ابتدا يك apple id بسازيد كه با يكم سرچ در وب ميتونيد آموزش اون رو پيدا كنيد .
و ميتونيد از برنامه itunes استفاده كنيد كه اگه برنامه مجاني بود كه چه خوب اگه نبود احتياج به itunes gift carts داريدكه ميتونيد خركدام از اين آيتيونز گيفت كارتهارو از اينترنت و يا از پايتخت و يا علاالدين خريد كه قيمتهايي معمولا از ٧ دلار تا ١٠٠ دولار رو داره و شما ميتونيد با توجه به ظرفيت كارت خريداري شدتون برنامه و موزيك و فيلم و… دانلود كنيد
اين رو هم بايد ياد آور شوم كه apple company زحمت تحريم ما رو هم كشيده و شما بايد حتما براي دانلود و ي پي ا ن داشته باشيد.
ببخشید این itunes gift cart ها قیمتاش چطوریه تو ایران حتما قیمتاش دو براره موجودیشه نه ؟ (دیگه اینجا ایرانه)

emadpumad
11-10-2011, 22:47
ببخشید این itunes gift cart ها قیمتاش چطوریه تو ایران حتما قیمتاش دو براره موجودیشه نه ؟ (دیگه اینجا ایرانه)
میدونم که تو بعضی از سایتا 7 دولاری رو 10 هزار تومان و 50 دولاری رو 6 5هزار چوب میفروشن

koroshfe
12-10-2011, 15:38
پلير پيشفرض آيپد قادر هست كه ويديو هاي تا ٧٢٠ p رو با فرمت mp4 به خوبي پخش كنه.
شما ميتوني از نسخه خريداري شده و فول ورژن oplayer hd استفاده كني بنده خودم به راحتي فيلمهاي ٧٢٠p با فرمت هاي مختلف رو باهاش ميبينم.

اقا دستت طلا
من فيلمام مثلا حجمشون از ٢ كيك تا به بالا هست
تو buzz player خيلي بد نشون مي ده
هنوزم اون برنامه رو كه كفتي دانلود نكردم ، شايد تو اون برنامه خوب باشه
اما سواله من اينه : ايا اينكه تو برنامه ي buzz player فيلمام بد نشون مي ده اشكالي از ايبدمه ؟ يا ممكنه مشكل از ايبد باشه ؟
و ايا buzz player تنظيمات ويدئويي داره كه تنظيم بشه و درست بشه ؟
با تشكذ

koroshfe
12-10-2011, 16:22
دوست عزيزي كه برسيده بودي كه ايا تو سايت apptrackr اين برنامه ي facebook كه براي ايبداومده هست يا نه ، بايد بهت بكم كه بله هست
ورزنشم با جديدترين ورزن مطابقت داره ( 4.0.1 )
با تشكر

emadpumad
12-10-2011, 18:21
اقا دستت طلا
من فيلمام مثلا حجمشون از ٢ كيك تا به بالا هست
تو buzz player خيلي بد نشون مي ده
هنوزم اون برنامه رو كه كفتي دانلود نكردم ، شايد تو اون برنامه خوب باشه
اما سواله من اينه : ايا اينكه تو برنامه ي buzz player فيلمام بد نشون مي ده اشكالي از ايبدمه ؟ يا ممكنه مشكل از ايبد باشه ؟
و ايا buzz player تنظيمات ويدئويي داره كه تنظيم بشه و درست بشه ؟
با تشكذ
خیر این که یک برنامه دقادر به اجرا و نمایش مطلوب فیلمی نیست دلیل بر معیوب بودن دستگاه شما نیست من خودم تا حالا از buzz player استفاده نکردم که بخوام در موردش نظر قطعی بدم ولی این رو میدونم که هر کدام از بر نامه های ویدیو پلیر معمولا روی فرمتهای خاصی مانور میدن .
شما فیلمتون چه فرمتی داره؟
یک بار با oPlayer تست کنید احتمال قوی که جواب بگیرید برنامه رایگان Xplayer هم در دسترستون هست یه تست هم با این بکنید من خودم مشکلی با فایلهای 720 p mkv با این برنامه ها ندارم ولی یکبار 1080 که بسیار بد اجراش کرد و نشون داد توانایی اجراشو نداره

koroshfe
12-10-2011, 20:06
برادر عزیز ، آخه اینایی که ما دانود می کنیم کجا اون 720 و 1080 کجا
بابا اینا فرق دارن ، اینا اصولاً ریپ شده هستن
بابا من با فایل های خیلی ریپ شده ( :دی ) ام کا وی هم مشکل دارم
خیلی تیک میندازه
oplayer رو هم امتحان کردم ، یه ذره بهتره اما بازم تیکه تیکه نشون می ده ( اصولاً فکر کنم می گن فریم به فریم نشون می ده)
ممنون می شم یه برنامه ی خوب معرفی کنید
حتی اگه پولی باشه می خرم
با تشکر

kiana.726
12-10-2011, 23:57
سلام لطفا راهنمایی کنید
بین ipad2 و galaxy کدومو بگیرم؟ یا پیشنهاد بهتر؟ خواهشا غیرتی جواب ندید!!با توجه به نیاز من
قیمتش مهم نیست
بیشتر برای برای خوندن کتاب و استفاده از اینترنت مجانی دانشگاه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و کارکردن با پاورپوینت های استادا و موسیقی میخوام!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روش میخوام اطلس آناتومی و دیکشنری پزشکی و ... بتونم بذارم
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

emadpumad
13-10-2011, 03:41
سلام لطفا راهنمایی کنید
بین ipad2 و galaxy کدومو بگیرم؟ یا پیشنهاد بهتر؟ خواهشا غیرتی جواب ندید!!با توجه به نیاز من
قیمتش مهم نیست
بیشتر برای برای خوندن کتاب و استفاده از اینترنت مجانی دانشگاه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و کارکردن با پاورپوینت های استادا و موسیقی میخوام!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روش میخوام اطلس آناتومی و دیکشنری پزشکی و ... بتونم بذارم
اگه راهنمایی کنید ممنون میشم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درود بر كيانا
بايد عرض كنم كه در اينجا نمي توان گفت كه ١٠٠ در ١٠٠ اين بحثها از روي منطق عنوان ميشود.
ولي به عنوان كسي كه با ساير تبلتها و گوشي ها كار كردم و سيستم عاملهاي متعددي رو هم مهك زدم تا كنون تبلتي سريعتر كارا تر و عامه پسند تر از آيپد ٢ نديدم .
اين دستگاه به راحتي قادره كه نيازهاي شمارو برابرده كنهو مهتر از همه اينه كه لذت وب گردي و مطالعه باهاش بسيار زياده.
براي خوندن كتاب هم برنامه بسيار كاربردي و جالبي به نام ibook از طرف apple company منتشر شده كه شما ميتونيد يك كتاب خانه مجازي بسياربسيار و كاربردي رو همراه خودت هميشه و در همه جا داشته باشي .
از همه مهمتر اينكه در ساير رقبا هنوز دستگاهي معرفي نشده كه بتونه همانند آيپد شارژ نگه داره .
بر ساير رغبا مزاياي بسيار زيادي داره اين دستگاه كه سبب ميشه كه حتي شما به فكر مقايسهدستگاهتون با ديگران نيفتيد.
همون طوري كه عرض شد مزايا زياد هستند و ذكر كردن همه اونها از حوصله بحث خارجه.
اگه تمايل به ديدن ريويو ها و مقايسه دستگاه ها داريد ميتونيد يك نكاه به مقايسه هاي درون سايت يو تي وب بندازيد

koroshfe
13-10-2011, 18:44
دوستان گل
مشکل از برنامه هاست ( البته می دونستیم این رو :دی )
بالأخرة بهترین برنامه رو پیدا کردم
تا حالا هر حجمی و فرمتی که ریختم عالی نشون داده
اسم برنامه : AVPlayerHD هستش
برید حال کنید باهاش :دی

kiana.726
13-10-2011, 22:59
درود بر كيانا
بايد عرض كنم كه در اينجا نمي توان گفت كه ١٠٠ در ١٠٠ اين بحثها از روي منطق عنوان ميشود.
ولي به عنوان كسي كه با ساير تبلتها و گوشي ها كار كردم و سيستم عاملهاي متعددي رو هم مهك زدم تا كنون تبلتي سريعتر كارا تر و عامه پسند تر از آيپد ٢ نديدم .
اين دستگاه به راحتي قادره كه نيازهاي شمارو برابرده كنهو مهتر از همه اينه كه لذت وب گردي و مطالعه باهاش بسيار زياده.
براي خوندن كتاب هم برنامه بسيار كاربردي و جالبي به نام ibook از طرف apple company منتشر شده كه شما ميتونيد يك كتاب خانه مجازي بسياربسيار و كاربردي رو همراه خودت هميشه و در همه جا داشته باشي .
از همه مهمتر اينكه در ساير رقبا هنوز دستگاهي معرفي نشده كه بتونه همانند آيپد شارژ نگه داره .
بر ساير رغبا مزاياي بسيار زيادي داره اين دستگاه كه سبب ميشه كه حتي شما به فكر مقايسهدستگاهتون با ديگران نيفتيد.
همون طوري كه عرض شد مزايا زياد هستند و ذكر كردن همه اونها از حوصله بحث خارجه.
اگه تمايل به ديدن ريويو ها و مقايسه دستگاه ها داريد ميتونيد يك نكاه به مقايسه هاي درون سايت يو تي وب بندازيد
با تشکر
فقط همه گفتن آیپد 2 چون فلش نمیخوره سراغش نرو
حالا هیچ راهی وجود نداره برای فلش؟
jailbreak شده؟
نرم افزارهاش که با windows فرق میکنه مشکل ایجاد نمیکنه؟
ببخشید سوالام زیاد شد:46:

abc2
13-10-2011, 23:05
دوستان درسته بعضی از نرم افزارها مثل مثلا splashtop فقط رو ipad های جیلبریک شده کار میکنه ؟ اینطوری باشه خیلی بد میشه که .

Stream
13-10-2011, 23:14
با تشکر
jailbreak شده؟

اگه فلش اینقدر براتون مهمه آیپد گزینه مناسبی نیست. تبلت های دیگه فلش پشتیبانی می کنن (اکثر سایت های ویدیو مشکلی با آیپد ندارن، مثل یوتیوب، فیس بوک، Vimeo و ...) از نظر نرم افزار هم که آیپد بیشتر از 100,000 نرم افزار اختصاصی داره (و بیش از نیم میلیون مشترک با آیفون) و بین تبلت ها بی نظیره.

دوستان درسته بعضی از نرم افزارها مثل مثلا splashtop فقط رو ipad های جیلبریک شده کار میکنه ؟ اینطوری باشه خیلی بد میشه که .

نرم افزارهایی که برای آیپد های جیلبریک شده نوشته میشه فقط روی جیلبریک شده ها کار می کنه! Splashtop که در App Store هست:

kiana.726
13-10-2011, 23:52
ببخشید Usb چی؟
نمیخوره دیگه؟

emadpumad
14-10-2011, 00:00
با تشکر
jailbreak شده؟
درود بر شما
فکر کنم منظورتون از فلش usb flash هست که در این صورت باید به عرض برسونم که دستگاه آیپد مستقیمن این توانایی که از پورت یواس بی استفاده کنه رو نداره ولی شما میتونید توسط یک اکسس سوری که از طرف کمپانی اپل به نام apple camra kit ارایه شده هارد اکسترنال و فلش بهش وصل کنید ولی حتما باید برای استفاده از فیلمها و موسیقی های درونش دستگاهتون جیلبرک شده باشه. و کاربردی مشابه به لبتاپ نخاهد داشت براتون.
در ضمن باید یاد آوری کنم که کلا این دستگاه متفاوت از لبتاپ و سیستم عاملش متفاوت از ویندوز هست.
و باید با ائن چیزی که از ویندوز در ذهن شما پدید اومده متفاوت عمل میکنه.
در مورد نرم افزار باید غرض کنم که یکی از دلایل محبوبیت آیپد در بین همه اقشار سنی وجود خیل عظیم نرم افزار برای این دستگاه هست و هر نرم افزاری رو کخه بهش احتیاج داشته باشید میتونید به راحتی از طریق اینتر نت تهیه کنید.
و نه نرم افزارهای ویندوز بر روی Ios کار میکنند و نه بلعکس.
در مورد جیلبرک باید بگم کخ این دستگاه (apple ipad 2 ) فقط در ورژن 4.3.3 جیلبرک شده تا کنون و در بقیه ورژن ها هنوز جیلبرک برایش معرفی نشده. شما باید توجه کنید که بدون جیلبرک هم این دستگاه بخوبی میتونه از پس نیازهای شما که گفتید کتاب خوندن و اینترنت و موزیک و فیلم و.... برمیاد.
دستگاه من الان جیلبرک نیست و من بسیار از کار کردن باهاش راضیم.
و دیروز بلاخره بعد از 4 ماه انتظار ios 5 هم برای این دستگاه به صورت نهایی ارایه شد و من آپگرید کردم به این نسخه و میگم که عالیه این سیستم عامل عالی.

---------- Post added 14-10-2011 at 12:00 AM ---------- Previous post was 13-10-2011 at 11:55 PM ----------

بله درسته
نرم افزارهی cydia رو نمیشه روی دستگاه غیر جیلبریک نصب کرد

Gamexland
14-10-2011, 04:42
دوستان
iOS 5 هم اومد دیگه؟؟

koroshfe
14-10-2011, 08:17
دوستان عزيز ، يه مقدار راجع به وصليدن هارد به ايبد توضيح بديد
من تا حالا اين كارو نكردم

Hamid..God
14-10-2011, 10:01
دوستان میشه به من بگین دستگاه رو چه طوری میتونم آپ دیت کنم؟
من الان فایل 716 مگی رو دانلود کردم حالا باید چی کار کنم
بک آپ چه طوری میشه گرفت (همونی هست که هر دفعه دستگاه رو به PC وصل میکنم میگیره)

dr mohamad reza
14-10-2011, 10:35
کسی میدونه مدل هارد اکسترنال seagate goflex satellite که میشه از طریق وای فای به ایپد وصل بشه رو از کجا خرید؟

Hamid..God
14-10-2011, 13:33
من فایل 700 مگی IOS5 رو دانلود کردم و شیفت + دکمه ی آپیدیت رو میزنم ولی وقتی به اونجا ای که آپ دیت رو ریختم میرم آیتیونز هیچ فایلی رو پیدا نمیکنه فایل rar رو اکسترکت هم میکنم ولی فایده ای نداره کسی میتونه به من کمک کنه؟

Stream
14-10-2011, 13:51
من فایل 700 مگی IOS5 رو دانلود کردم و شیفت + دکمه ی آپیدیت رو میزنم ولی وقتی به اونجا ای که آپ دیت رو ریختم میرم آیتیونز هیچ فایلی رو پیدا نمیکنه فایل rar رو اکسترکت هم میکنم ولی فایده ای نداره کسی میتونه به من کمک کنه؟
فایلتون ipsw است یا dmg ؟ باید ipsw باشه، بعضی از دانلود منجر ها اشتباها این رو rar تشخیص میدن و شما باید Rename اش کنید، نه اکسترکت.

emadpumad
14-10-2011, 15:57
کسی میدونه مدل هارد اکسترنال seagate goflex satellite که میشه از طریق وای فای به ایپد وصل بشه رو از کجا خرید؟
این هارد هنوز وارد بازار ایران نشده

---------- Post added at 03:57 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

دوستان عزيز ، يه مقدار راجع به وصليدن هارد به ايبد توضيح بديد
من تا حالا اين كارو نكردمبرای این کار باید دستگاهتون جیلبرک شده باشه و یک apple camra kit تهیه کنید و با برنامه ifile و برنامه های دیگه میتونید به فیلمها و موزیکهای داخل هارد دسترسی پیدا کنید

emadpumad
14-10-2011, 16:18
دوستان میشه به من بگین دستگاه رو چه طوری میتونم آپ دیت کنم؟
من الان فایل 716 مگی رو دانلود کردم حالا باید چی کار کنم
بک آپ چه طوری میشه گرفت (همونی هست که هر دفعه دستگاه رو به PC وصل میکنم میگیره)
شما میتونید جوابتون رو در این تاپیک پیدا کنید

بله بک آپ همونی هست که هر سری که به کامپیوتر وصل میکنید برنامه از دستگاه شما میگیره !

dragon2410
14-10-2011, 20:52
میشه یه لینک واسه دانلود ios5 بدید؟ :46:
آِیتونز هم که واسه آپدیت وی پیی ان میخواد که سرعت خیلی میاد پایین
ممنون

emadpumad
14-10-2011, 21:42
میشه یه لینک واسه دانلود ios5 بدید؟ :46:
آِیتونز هم که واسه آپدیت وی پیی ان میخواد که سرعت خیلی میاد پایین
ممنون
اگه یکم به موضوعات انجمن نیگاه می کردید احتیاج به پرسیدن نبود دوست گرامی میتونید به این تاپیک مراجعه کنید.

nasrGod
15-10-2011, 12:19
ببخشيد براي نصب سيم كارت موبايلم رويه ايپد2 بايد چكار كنم

emadpumad
15-10-2011, 15:04
ببخشيد براي نصب سيم كارت موبايلم رويه ايپد2 بايد چكار كنم

درود بر شما
كار خاصي قرار نيست بكنيد همه كارهارو شركت آپل خودش قبلا كرده:46:
شما بايد يك آيپد ٣g تهيه كنيد و يك ميكرو سيم كارت ( ايرانسل خودش اين سيم كارتو توليدميكنه و ميتونيد اين سيم كارتو از جاهايي خاص تهيه كنيد)
اگر هم سيم كارتتون همراه اول بود ويا سيم كارت معموليه ايرانسل ميتونيد اون رو برش بديد تا به اندازه ميكرو سيم كارت بشه يا ميتونيد اون رو توسط پرس مخصوص كه معمولا اونهايي كه آيپد ميفروشند دارند پانچ كنيد
اگر هم خواستيد خودتون برش بديد ميتونيد ( آموزش برش سيمكارت در اينترنت هست با يك سرچ ساده ميتونيد انجامش بديد)

koroshfe
16-10-2011, 19:34
این هارد هنوز وارد بازار ایران نشده

---------- Post added at 03:57 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

برای این کار باید دستگاهتون جیلبرک شده باشه و یک apple camra kit تهیه کنید و با برنامه ifile و برنامه های دیگه میتونید به فیلمها و موزیکهای داخل هارد دسترسی پیدا کنید

داداو اینا رو بچه ها صد بار گفتن
من یه بار هم این کارا رو کردم اما نمی دونستم دقیقاً باید چیکار کنم :41:

emadpumad
16-10-2011, 20:38
داداو اینا رو بچه ها صد بار گفتن
من یه بار هم این کارا رو کردم اما نمی دونستم دقیقاً باید چیکار کنم :41:
کدوم کار میشه مشکلتون رو کتمل بیان کنید؟

koroshfe
17-10-2011, 18:45
مشکل خاصی که نداشتم ، آی فایل رو گرفته بودم
این رو هم تو مغازه ی دوستم برای چند دقیقه برای امتحان کردن قرض گرفتم
هاردم رو که وصل کردم اطلاعاتم رو می دیدم اما نمی دونستم مثلاً فیلم رو چجوری انتقال بدم به برنامه ی پلیر آیپدم که ببینمش

HESAM_5700
17-10-2011, 19:18
مشکل خاصی که نداشتم ، آی فایل رو گرفته بودم
این رو هم تو مغازه ی دوستم برای چند دقیقه برای امتحان کردن قرض گرفتم
هاردم رو که وصل کردم اطلاعاتم رو می دیدم اما نمی دونستم مثلاً فیلم رو چجوری انتقال بدم به برنامه ی پلیر آیپدم که ببینمش

برا پلی کردن یه فایل که توی دیتابیس فیلم ها نیست تنها راهش اینه که شما یه برنامه پلیر خوب ( مثل BuzzPlayer یا AVPlayer یا OPlayer یا .... ) نصب کنید بعد با iFile اون ویدیو یا موزیک رو کات یا کپی کنید و توی پوشه های برنامه پیست کنید ! بعد میری تو برنامه و فایل رو میبینی و اجرا میکنی :46:

koroshfe
17-10-2011, 19:29
دادا ، دارم هر سه تا شو فعلاً تو آیپد :دی
منظورم یه چیز دیگست :دی
شرمنده

kiana.726
17-10-2011, 22:21
منم آیپد2 گرفتم:31:
64 wifi+3g
سفید
:5:

emadpumad
18-10-2011, 13:36
منم آیپد2 گرفتم:31:
64 wifi+3g
سفید
:5:

درود بر كيانا
مبارك باشه و لي لطفا از دادن اين گونه پستها خود داري بكنيد

bleu2u4u
19-10-2011, 17:25
دوستان یه اپ کیف پول میخوام که خرج های روزانمون رو بزنیم و اخر هر هفته و ماه حساب کل خرجامون رو بهمون بده
کسی یه همچی چیزی سراغ داره؟

soheilnouri
20-10-2011, 11:21
برا پلی کردن یه فایل که توی دیتابیس فیلم ها نیست تنها راهش اینه که شما یه برنامه پلیر خوب ( مثل BuzzPlayer یا AVPlayer یا OPlayer یا .... ) نصب کنید بعد با iFile اون ویدیو یا موزیک رو کات یا کپی کنید و توی پوشه های برنامه پیست کنید ! بعد میری تو برنامه و فایل رو میبینی و اجرا میکنی :46:

منم فیلمای دی وی دی رو که مثلا دو تا فایل audio va video داره رو میریزم رو ایبد...سه تا نرم افزار پلیری که شما گفتی رو هم دارم...حتی جالبه مثلا main menu فیلم رو با قسمتی که باید chapter های فیلم رو انتخاب کنیم رو هم میتونم ببینم اما نمی تونم فیلم رو تماشا کنم و فقط رو همون صفحه ی منو می مونه...دوستم میگفت باید ریپ((اگه درست شنیده باشم))بکنی...چکار کنم؟

سوال دوم اینه که راجع به ای فایل بیشتر توضیح بدین و کار با اون رو....

سوال سوم اینه که چرا نمیشه با ایپد یوتیوپ دید و کلا چرا فلش رو ساپورت نمیکنه....

سوال چهارم:من music downloader نصب کردم رو ایپدم...احساس می کنم نرم افزار دانلود موزیک جالبیه....منوش یه سرچ داره و هر اهنگی رو که میخوای رو میتونیم سرچ کنیم...اما سوالم اینه که چطوری می کنم اون اهنگو از document یا فولدر music downloader منتقل کنم به ایپدم؟

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

دوستان یه اپ کیف پول میخوام که خرج های روزانمون رو بزنیم و اخر هر هفته و ماه حساب کل خرجامون رو بهمون بده

دمت گرم...منم دنبال همچین برنامه ایی هستم....

راستی یه سوال دارم من weather hd دارم که پیش بینی وضع هواست...اما اکثرا غلط غولوط هستش...دقیق ترین برنامه ی پیش بینی چیه؟

roteal2007
20-10-2011, 20:22
منم فیلمای دی وی دی رو که مثلا دو تا فایل audio va video داره رو میریزم رو ایبد...سه تا نرم افزار پلیری که شما گفتی رو هم دارم...حتی جالبه مثلا main menu فیلم رو با قسمتی که باید chapter های فیلم رو انتخاب کنیم رو هم میتونم ببینم اما نمی تونم فیلم رو تماشا کنم و فقط رو همون صفحه ی منو می مونه...دوستم میگفت باید ریپ((اگه درست شنیده باشم))بکنی...چکار کنم؟

سوال دوم اینه که راجع به ای فایل بیشتر توضیح بدین و کار با اون رو....

سوال سوم اینه که چرا نمیشه با ایپد یوتیوپ دید و کلا چرا فلش رو ساپورت نمیکنه....

سوال چهارم:من music downloader نصب کردم رو ایپدم...احساس می کنم نرم افزار دانلود موزیک جالبیه....منوش یه سرچ داره و هر اهنگی رو که میخوای رو میتونیم سرچ کنیم...اما سوالم اینه که چطوری می کنم اون اهنگو از document یا فولدر music downloader منتقل کنم به ایپدم؟

---------- Post added at 01:21 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

دمت گرم...منم دنبال همچین برنامه ایی هستم....

راستی یه سوال دارم من weather hd دارم که پیش بینی وضع هواست...اما اکثرا غلط غولوط هستش...دقیق ترین برنامه ی پیش بینی چیه؟
توی آیتونز استور دنبال نرم افزار هواشناسی که ساخت accuweather باشه چون کمپانی معروفیه واسه هرپلتفرمی نرم افزارشو داده.

abc2
20-10-2011, 20:40
دوستانی که ios 5 رو نصبیدن ، ایا کیبورد فارسی و اینا که قرار بود ساپورت کنه هست یا نه ؟

Stream
20-10-2011, 21:09
دوستانی که ios 5 رو نصبیدن ، ایا کیبورد فارسی و اینا که قرار بود ساپورت کنه هست یا نه ؟
در بتا بود، ولی در نسخه نهایی برداشته شده! اگه از بتا بکاپ داشته باشید و ریستور کنید هست، در غیر این صورت نه.

soheilnouri
20-10-2011, 22:59
توی آیتونز استور دنبال نرم افزار هواشناسی که ساخت accuweather باشه چون کمپانی معروفیه واسه هرپلتفرمی نرم افزارشو داده.

منظورت app store هستش؟میشه بقیه سوالامو جواب بدین؟

Stream
20-10-2011, 23:11
منظورت app store هستش؟میشه بقیه سوالامو جواب بدین؟

Stream
20-10-2011, 23:52
طبق آمار ABI فروش تبلت ها در Q2 - 2011 نزدیک از 2 برابر نتبوک ها بوده.

در کل 7.3 میلیون نت بوک (netbook) فروخته شده در مقابل 13.6 میلیون تبلت که از این میان 9 میلیون (68 درصد) متعقل به آیپد بوده. جالبه که ببینیم آیپد به تنهایی از کل نتبوک های دنیا بیشتر فروش داشته.

soheilnouri
21-10-2011, 10:16
تاپيك با شخصيتي مثه بحث و صحبت راجع به iPad بايد بهتر باشه.سوالامو اصن جواب ندادين.لطفا بگين كه مني كه همه نرافزارهاي vcl o playerو .... دارم چرا نميتونم فيلماي دي وي دي رو ببينم.قسمت انتخاب چپتر ماد اما فيلم نمياد كه مثه ادم پخش بشه

emadpumad
21-10-2011, 13:41
تاپيك با شخصيتي مثه بحث و صحبت راجع به iPad بايد بهتر باشه.سوالامو اصن جواب ندادين.لطفا بگين كه مني كه همه نرافزارهاي vcl o playerو .... دارم چرا نميتونم فيلماي دي وي دي رو ببينم.قسمت انتخاب چپتر ماد اما فيلم نمياد كه مثه ادم پخش بشه

درود بر شما
من شخصا فيلمها با فرمت ديويدي قابل پخش در ديويدي پلير هاي خونگي رو به همراه زير نويس فارسي به وسيله opelayer hd & av player hd ميتونم نيگاه كنم و هيچ مشكلي باهاشون ندارمو تمامي چپتر ها رو هم نشون ميده
با اين حال پيشنهاد ميكنم يك بار از Av player hd هم استفاده كنيد من چند روز پيش نسخه اورجينالشو از آيتيونز خريداري كردم واقعا عالي كار ميكنه فيلمهاي ٧٢٠ p كه oplayer hd خوب پخش نميكنه رو بسيار بسيار عالي نشون ميده به جرعت ميتونم بگم كه بهترين هست

emadpumad
21-10-2011, 13:51

درود بر شما
بعد از اينكه پست شما رو مطالعه كردم به نظرم جالب اومد اين بود كه كلي گشتم دنبالشو اين نرم افزار با امكانات بسيار زياد رو پيدا و دانلود كردم
Expense poket
اين نرم افزار رو ميتوند از app store دانلود كنيد كه داراي ٢ نسخه فول و لايت هست

emadpumad
25-10-2011, 01:29
درود بر شما
دوست محترمي در پيغام خصوصي سؤالي پرسيده كه من ترجيح دادم پاسخ ايشون رو اينجا بدم.
و با كمال احترام از اعضا محترم خواهش ميكنم كه سؤالات خودشون رو در پيغام خصوصي مطرح نكنند.
جاي طرح سؤالات اينجاست.
ولي به هر حال ...
متن سؤال ايشون
سلام

اول اینکه من میخوام اینترنتم رو راه اندازی کنم رو ایپد میخواستم ببینم چند روش برای این کار دارم؟فقط همین میکرو سیم ایرانسل چاره کار هست؟ (من به سرعت بالا احتیاج دارم)

دوم اینکه موقع اتصال به اینترنت توسط ایپد میتونه به ایپد ویروس منتقل بشه یا نه؟

سوم اینکه اگه توصیه مهمی به ذهنتون میرسه بهم گوش زد کنید.

.

ممنون
جواب
براي اتصال به اينترنت اگر شما آيپد ٣g داريد به دو روش كيتونيد اقدام كنيد
روش اول استفاده از gprs سيم كارت هست
و روش دوم استفاده از سيستم وايرلس ( اينترنت بدون سيم ) كه ممكن هست wifi باشه يا adsl
منظور از adsl در اين رابطه اين است كه شما ميتوانيد توسط مودم هاي وايفاي روتر سيگنال دريافتي از سيم تلفن را به وايرلس و امواج بيسيم تبديل كنيد اين مودم ها به وفور در بازار يافت ميشود .
و واي فاي هم يك نوع اينترنت پرسرعت بيسيم است كه اصولا بيسيمه.
با توجه به اينگه شما در سيستم عامل ios توانايي دانلود فايل و ا جراي اون توسط مرورگر رانداريد ( به غير از فايلهاي پيدي اف كه آن هم دانلود نميشود)
وبا توجه به اينكه فايلهاي دريافتي توسط دانلود منيجرها عموماً موزيك و ويديو هست و شما نميتوانيد فايل اجرايي دانلود كنيد پس ويروس راهي به دستگاه شما نخواهد يافت
بايد ياد آور شوم كه در i divice چيزي به نام ويروس وجود ندارد در اين رابطه تنها ميتوان به بد افزارهايي اشاره كرد كه عموما در دستگاه هاي جيلبريك شده يافت ميشود
چون دستگاه هاي جيلبريك نشده فقط و فقط از طريق برنامه آيتيونز تغذيه ميشوند و برنامه ها فقط برنامه هاي تعييد شده است پس امنيت بالايي به سراغ شما آمده
ولي پيرو صحبت بالا در مورد جيلبريك اين نكته را اضافه ميكنم كه از آنجايي كه پس از جيلبريك شما ميتوانيد برنامه هاي كرك شده را بر روي دستگاه تون نصب كنيد و اين برنامه ها گا هاً ممكنه كه معيوب باشند امكان وجود بد افزار در دستگاهتون رو افزايش ميده!
و به صورت خالي شدن سريع شارژ باطري يا به صورت هنگ كردن و كرش كردن برنامه ها و .... نمود پيدا ميكند.
منظورتون از توصيه رو نميتونم متوجه بشم!
اطلاعات زياديو با مطالعه اين فروم ميتونيد بدست بياريد اگر جايي به مشكلي بر خورديد صميمانه مي تونم كمكتون بكنم
اميد وارم جواب شوالتون رو گرفته باشيد.

PNC
25-10-2011, 08:15
سلام
ببخشید یکی دو تا سوال داشتم من
اول اینکه من ipad رو به کامپیوتر وصل کردم که چنتا آهنگ و موزیک ویدیو Mp4 بریزم ولی از پوشه های داخل ipad سر در نیوردم و نفهمیدم چطوری باید بریزم میخواستم ببینم من کجا باید بریزم فایل هام رو و چطوری بهشون دسترسی پیدا کنم.
سوال بعدی این هست که من V پی ان رو ساختم و وارد appstore شدم خواستم یه app بگیرم که گفتش باید یه apple id بسازی میخواستم ببینم فرقی می کنه کدوم کشور رو بزنم موقع ثبت نام یا فرقی نداره؟
ممنون

dehghanfard
25-10-2011, 09:29
سلام. دو تا سوال داشتم در مورد فايلهاي Word . ممنون مي شوم راهنمايي كنيد.

اول اينكه چگونه مي توان يك فايل متني Word را از يك سايت اينترنتي در آيپد دانلود كرد؟ چون وقتي روي لينك فايل مي روم گزينه اي براي save ندارد.

دوم اينكه چگونه از روي هارد كامپيوتر يك فايل Word را از طريق آيتيونز منتقل كنم به تبلت؟ فايلهاي PDF را به راحتي مي توان كشيد در آيتيونز ولي فايلهاي Word را نمي توان.

يك دنيا تشكر

payan_zaman
25-10-2011, 12:31
من iPad2 Wifi 64 دارم بعد از جیبرک کردن بعضی وقتها توی safari که هستم یکدفه بسته میشه و میاد بیرون
آیا راه حلی برای این مشکل هست
در ضمن مشکل وایرلس هم رفع نشده یعنی اگه Data نرفستم خود به خود قطع میشه ! نمایندگی هم تو ایران نداره ببریم

emadpumad
25-10-2011, 13:43
سلام
ببخشید یکی دو تا سوال داشتم من
اول اینکه من ipad رو به کامپیوتر وصل کردم که چنتا آهنگ و موزیک ویدیو Mp4 بریزم ولی از پوشه های داخل ipad سر در نیوردم و نفهمیدم چطوری باید بریزم میخواستم ببینم من کجا باید بریزم فایل هام رو و چطوری بهشون دسترسی پیدا کنم.
سوال بعدی این هست که من V پی ان رو ساختم و وارد appstore شدم خواستم یه app بگیرم که گفتش باید یه apple id بسازی میخواستم ببینم فرقی می کنه کدوم کشور رو بزنم موقع ثبت نام یا فرقی نداره؟
ممنون
درود بر شما
برای سوال آول میتونید به تاپیک زیر مراجعه کنید.

در مورد سوال دوم باید خدمتتون عرض کنم که اگر قصد خرید با اکونت آیتیونز خود را دارید بهتر است هنگام ساختن apple id ایالتی از آمریکارا انتخاب کنید که به آن مالیات تعلق نمیگیرد به عنوان مثال میتوانید آدرس آلاسکا و شهر kodiak را بدهید برای پیدا کردن زیپ کد و کد شهر هم کافیه یه سرچ تو اینتر نت بکنید

emadpumad
25-10-2011, 13:53
سلام. دو تا سوال داشتم در مورد فايلهاي Word . ممنون مي شوم راهنمايي كنيد.

اول اينكه چگونه مي توان يك فايل متني Word را از يك سايت اينترنتي در آيپد دانلود كرد؟ چون وقتي روي لينك فايل مي روم گزينه اي براي save ندارد.

دوم اينكه چگونه از روي هارد كامپيوتر يك فايل Word را از طريق آيتيونز منتقل كنم به تبلت؟ فايلهاي PDF را به راحتي مي توان كشيد در آيتيونز ولي فايلهاي Word را نمي توان.

يك دنيا تشكر
دروود
شما با آیپد نمیتوانید دانلود کنید
مگر با برنامه دانلود منیجر که اگر با این نوع بر نامه ها یک فایل ورد دانلود کنید بدردتون نمیخوره چون از برنامه نمی توان فایل دانلود شدهرا خارج کردو اون برنامه هم توانایی اجرای فایل ورد را نخواهد داشت.
مگر اینکه دستگاه شما جیلبرک شده باشه و توسط دانلود منیجر سافاری که باید اون رو از سیدیا دانلود کنید و نصب کنید میتونید فایلها رو دانلود کنید سپس توسط برنامه هایی مثل ifile میتوان فایل دانلود شده را به کامپیوتر و جای دیگر منتقل کرد.
برای مشاهده انواع فایلها افیس با فرمت های مختلف میتوانید از برنامه Keynotes استفاده کنید که قیمت این برنامه در سایت 10 دولار هست.

emadpumad
25-10-2011, 13:58
من iPad2 Wifi 64 دارم بعد از جیبرک کردن بعضی وقتها توی safari که هستم یکدفه بسته میشه و میاد بیرون
آیا راه حلی برای این مشکل هست
در ضمن مشکل وایرلس هم رفع نشده یعنی اگه Data نرفستم خود به خود قطع میشه ! نمایندگی هم تو ایران نداره ببریم
دروود
برای رفع مشکل اولی باید جستجو کنید که بعد از نصب چه برنامه ای از سیدیا این مشکل برای شما پیش اومده!
اگه بر نامه رو شناسایی کردید اون رو پاک کنید.
اگر هم قادر به این کار نیستید در صورتی که از shsh دستگاهتون در نسخه 4.3.3 بک آپدارید یک بار به نسخه کنونیتون ریستور کنید.
در مورد دومی : i dont Have idea

PNC
25-10-2011, 14:01
درود بر شما
برای سوال آول میتونید به تاپیک زیر مراجعه کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر مورد سوال دوم باید خدمتتون عرض کنم که اگر قصد خرید با اکونت آیتیونز خود را دارید بهتر است هنگام ساختن apple id ایالتی از آمریکارا انتخاب کنید که به آن مالیات تعلق نمیگیرد به عنوان مثال میتوانید آدرس آلاسکا و شهر kodiak را بدهید برای پیدا کردن زیپ کد و کد شهر هم کافیه یه سرچ تو اینتر نت بکنید
زمانی که پست رو زدم لینک رو فراموش کرده بودید بزارید.
ممنون از شما

emadpumad
25-10-2011, 14:11
زمانی که پست رو زدم لینک رو فراموش کرده بودید بزارید.
ممنون از شما
لینک اضافه شد

oghyanoos
25-10-2011, 15:05
سلام دوستان
من قصد خرید ipad2 برای کارهای دانشگاهی دارم.
آیا با نرم افزار office در آیپد میتونم فایل های word و power point را که در pc ساختم، مشاهده کنم؟؟
آیا قابلیت ویرایش هم داره؟ فارسی به خوبی ساپورت میشه؟

emadpumad
25-10-2011, 17:34
سلام دوستان
من قصد خرید ipad2 برای کارهای دانشگاهی دارم.
آیا با نرم افزار office در آیپد میتونم فایل های word و power point را که در pc ساختم، مشاهده کنم؟؟
آیا قابلیت ویرایش هم داره؟ فارسی به خوبی ساپورت میشه؟
شما باید سوال خودتون رو اینجا مطرح میکردید
1 بله
2 ویرایشتون بسیار محدود خواهد بود و امکانات آفیس pc را ندارد.
3 بله

alan wake
25-10-2011, 19:55
از کجا میشه فهمید دستگاه جیلبریک شده است؟

اصلا این جیلبریک شدن چه معایبی داره؟

soheilnouri
25-10-2011, 22:53
دوستان چرا من نميتونم از instalous فايل هاي دانلوديمو اينستال كنم؟

oghyanoos
25-10-2011, 23:52
من بیشترین استفاده ای که از تبلت میکنم خوندن و نمایش فایل های word و powerpoint و pdf هست. آیا موقع انتقال به ipad فونت فارسی بهم میریزه؟؟؟
میتونم power point رو با همون کیفیت pc روی ipad نمایش بدم؟

emadpumad
25-10-2011, 23:54
از کجا میشه فهمید دستگاه جیلبریک شده است؟

اصلا این جیلبریک شدن چه معایبی داره؟
باید آیکون سیدیا در لیست برنامه هات باشه

---------- Post added at 11:53 PM ---------- Previous post was at 11:52 PM ----------

من بیشترین استفاده ای که از تبلت میکنم خوندن و نمایش فایل های word و powerpoint و pdf هست. آیا موقع انتقال به ipad فونت فارسی بهم میریزه؟؟؟
میتونم power point رو با همون کیفیت pc روی ipad نمایش بدم؟
بله
شما چند پست قبل رو اگه مطالعه میکردی متوجه میشدی

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:53 PM ----------

دوستان چرا من نميتونم از instalous فايل هاي دانلوديمو اينستال كنم؟
i havent idea

soheilnouri
26-10-2011, 14:04
باید آیکون سیدیا در لیست برنامه هات باشه

---------- Post added at 11:53 PM ---------- Previous post was at 11:52 PM ----------

بله
شما چند پست قبل رو اگه مطالعه میکردی متوجه میشدی

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:53 PM ----------

i havent idea

========================

شما از iinstalous تو ایپد استفاده کردی؟دانلود می کنم اما ایسنتال نمیشه

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 03:59 PM ----------

من از اینتسالوس میتونم دانلود کنم اما نمیتونم ایسنتال کنم این پیغامو میده:ipa error.......ipa

حالا این ipa چی چی هست؟

emadpumad
26-10-2011, 16:00
========================

شما از iinstalous تو ایپد استفاده کردی؟دانلود می کنم اما ایسنتال نمیشه

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 03:59 PM ----------

من از اینتسالوس میتونم دانلود کنم اما نمیتونم ایسنتال کنم این پیغامو میده:ipa error.......ipa

حالا این ipa چی چی هست؟

درود
Ipa پسوند فايل كرك شده است
معمولا از اين قبيل اتفاقات در دستگاه هاي جيلبرك شده زياد رخ ميدهد كه با ريستور مشكل بر طرف ميگردرد اگر از shsh نسخه كنوني بك آپ داريد به نخه كنوني ريستور كنيد

soheilnouri
26-10-2011, 20:39
درود
Ipa پسوند فايل كرك شده است
معمولا از اين قبيل اتفاقات در دستگاه هاي جيلبرك شده زياد رخ ميدهد كه با ريستور مشكل بر طرف ميگردرد اگر از shsh نسخه كنوني بك آپ داريد به نخه كنوني ريستور كنيد

سلام استاد عزیز...شما واقعا فوق العاده هستین...میتونین کمی مبسوط تر توضیح بدین.....shsh معنی اش یعنی چی؟چطوری باید ایپدمو ریستور کنم؟

emadpumad
26-10-2011, 21:09
سلام استاد عزیز...شما واقعا فوق العاده هستین...میتونین کمی مبسوط تر توضیح بدین.....shsh معنی اش یعنی چی؟چطوری باید ایپدمو ریستور کنم؟
wow
درود
توضیحش وقت زیادی میبره و من متاسفانه محدود هستم ولی یک اشاراتی میکنم که هرچند کم ولی میتونه راهنماییتون کنه !
apple company مدتی هست که اجازه دانگرید کردن فریمور آی او اس رو به شما نمیده .
از این بین عده ای هم نتونستن با این قضیه کنار بیالن و راهشو پیدا کردن.
در هر ورژن از آی او اس فایلی وجود داره که این فایل در متن sorce نوشته شده برای آی او اس هست و در حالت عادی نمیتوان به این فایل دست رسی داشت به اون اصطلاحا SH SH گفته میشه که برای هر دستگاه به صورت خاص هست و همین طور برای هر ورژن از ios پس shsh هر دستگاهی واسه همونه و شما میتوانید به وسیله برنامه تاینی آمبرلا از اون بک آپ بگیرید
یاد آوری میکنم که اپل جدیدا محدودیتی برای بک آپگیری از shsh ایجاد کرده که به شما فقط اجازه بک آپ گیری از shsh آخرین ورژن ارایه شده را میدههد مثلا الان که ورژن 5 ارایه شده شما نمیتونید از shsh 4.3.5 برای دستگاهتون بکآب بگیرید و بدون داشتن shsh از ورژن های قبلی نمیتونید به اون ریستور ِا دانگرید کنید.
ریستور: نصب همان نسخه از آیاوس بر روی دستگاه شما که در حال حاظر آن را دارید ریستور نه آپ گرید است نه دانگرید.
اگر shsh ندارید نمیتوانید ریستور کنید
فقط میتوانید به 5 بروید
5 برای آیپد 2 جیلبرک نمیشود

alan wake
27-10-2011, 17:52
دوستان امروز برای گرفتن میکرو سیم رفتم دفتر ایرانسل اما گفتن میکرو سیم نداریم یعنی شهر ما نمیاد حالا موندم چیکار کنم؟ چون اگه اینترنت وایرلس بگیرم فقط میتونم تو خونه با ipad 2 کار کنم !

÷یشنهاد؟

!BUZZ
27-10-2011, 19:35
سلام دوستان....

فعلا خبری از جیلبریک IOS5 نشده؟

ممنون

emadpumad
27-10-2011, 20:31
دوستان امروز برای گرفتن میکرو سیم رفتم دفتر ایرانسل اما گفتن میکرو سیم نداریم یعنی شهر ما نمیاد حالا موندم چیکار کنم؟ چون اگه اینترنت وایرلس بگیرم فقط میتونم تو خونه با ipad 2 کار کنم !

÷یشنهاد؟
درود بر شما
2 راه دارید یا اینکه یک سیمکارت معمولی ایرانسل تهیه کنید و اون رو ببرید که اموزشش به همراه عکس رو چند روز دیگه که سرم خلوت بشه خودم تو سایت میگذارم
روش 2 اینه که یک میکرو سیم تهیه کنید.
میکروسیم در چند تا شهر بیشتر به فروش نمیرسه اونم بعضی از فروشگاه های معتبر دارن و شما میتونی میکرو سیم رو از سایت ایرانسل خرید کنید و اون رو به وسیله پست تحویل بگیرید قیمت میکروسیم 10 هزار تومن هست که 4000 تومتن هم هزینه پست رو باید بدبد .
من خودم حضوری خریدم
از لینک زیر میتونید خرید کنید

لذت ببرید

emadpumad
27-10-2011, 20:37
سلام دوستان....

ممنون
درود
ضمن خوش آمد گویی به شما باید عرض کنم که دستگاه های iphone 4 , 3gs , 3g , ipad 1 به صورت خاص جیلبریک میشوند و لی این جیلبریک قلاده ای هست به معنای اینکه پس از هر بار خاموش و روشن کردن دستگاه باید اون رو به وسیله کامپیوتر بالا بیارید.
در حال حاضر هیچگونه جیلبریکی برای آیپد 2 به غیر از ورژن 4.3.3 منتشر نشده است و خبری هم از این موضوع نیست!

emadpumad
27-10-2011, 20:47
سلام دوستان....

ممنون
درود
میدانیم که جیلبریک در iOS5 به صوزت تدر میباشد ، این نسخه بد نیست اما آیپد ۲ و آیفون ۴S را پشتیبانی نمیکند . بنابراین افرادی که قصد دارند به صورت آنتدر جیلبریک کنند باید به آنها گفت این امکان در حال حاضر وجود ندارد .
اما خبرهای خوبی در راه است . گروه Greenpois0n سخت مشغول کار بر روی جیلبریک آنتدر میباشند که از طریق حفره ای در iOS5 انجام میشود . در همین راستا P0sixninja در صفحه توییت خود اعلام کرد :
با عرض پوزش به خاطر نبودنم ، من در آتلانتا بودم و برای دیدن خانواده به آنجا سفر کرده بودم . زمان دادن به آیفون ۴S دیگر کافیست ، از همه برای کمک های مالی متشکرم .

به نقل از JBN ، بهترین زمان برای عرضه ماه نوامبر خواهد بود . جیلبریک در مراحل اولیه میباشد و نیاز است تا قبل از عرضه کاملا تست شود . یک نکته کلیدی را فراموش نکنید که در این جیلبریک آیفون ۴S و آیپد ۲ با وجود داشتن پردازنده A5 پشتیبانی میشوند ! در این حالت جیلبریک مانند limera1n نخواهد بود زیرا آنها بر نرم افزار تکیه میکنند و این جیلبریک بر سخت افزار ! جیلبریک جدید احتمالا نام قبلی خود را (Greenpois0n) حفظ میکند و تنها به روز رسانی میشود . امیدواریم به زودی بیانیه ای رسمی از سوی P0sixninja شاهد باشم .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منبع i-os.ir

emadpumad
27-10-2011, 21:03

÷یشنهاد؟
برای بریدن میکرو سیم میتونید از ایتن آموزش استفاده کنید

soheilnouri
28-10-2011, 12:49
من اصن نميتونم با ايبدم دان كنم چيزيرو....اصابم خورد شده.نكنه مشكل از جيل بريكمه؟تو ايران كي بهتر از همه برنامه ميريزه و جيل ميكنه؟

yas_6969
28-10-2011, 13:03
من اصن نميتونم با ايبدم دان كنم چيزيرو....اصابم خورد شده.نكنه مشكل از جيل بريكمه؟تو ايران كي بهتر از همه برنامه ميريزه و جيل ميكنه؟

برای استفاده از دانلود در سافاری باید از cydia برنامه safari download manager و نصب کنید تا این قابلیت به سافاری اضافه بشه.

soheilnouri
28-10-2011, 13:07
wow
درود
توضیحش وقت زیادی میبره و من متاسفانه محدود هستم ولی یک اشاراتی میکنم که هرچند کم ولی میتونه راهنماییتون کنه !
apple company مدتی هست که اجازه دانگرید کردن فریمور آی او اس رو به شما نمیده .
از این بین عده ای هم نتونستن با این قضیه کنار بیالن و راهشو پیدا کردن.
در هر ورژن از آی او اس فایلی وجود داره که این فایل در متن sorce نوشته شده برای آی او اس هست و در حالت عادی نمیتوان به این فایل دست رسی داشت به اون اصطلاحا SH SH گفته میشه که برای هر دستگاه به صورت خاص هست و همین طور برای هر ورژن از ios پس shsh هر دستگاهی واسه همونه و شما میتوانید به وسیله برنامه تاینی آمبرلا از اون بک آپ بگیرید
یاد آوری میکنم که اپل جدیدا محدودیتی برای بک آپگیری از shsh ایجاد کرده که به شما فقط اجازه بک آپ گیری از shsh آخرین ورژن ارایه شده را میدههد مثلا الان که ورژن 5 ارایه شده شما نمیتونید از shsh 4.3.5 برای دستگاهتون بکآب بگیرید و بدون داشتن shsh از ورژن های قبلی نمیتونید به اون ریستور ِا دانگرید کنید.
ریستور: نصب همان نسخه از آیاوس بر روی دستگاه شما که در حال حاظر آن را دارید ریستور نه آپ گرید است نه دانگرید.
اگر shsh ندارید نمیتوانید ریستور کنید
فقط میتوانید به 5 بروید

گيج تر شدم استاد:27:

soheilnouri
28-10-2011, 13:18
ميخام از نو جيل كنم دسگامو....نه فقط تو اينستالوس كه تو filedude و هيچ جاي ديگه نميتونم دانلود كنم جيزيرو....عجيبه تو اينستالوس دان ميشه ولي اينستال نميشه

emadpumad
28-10-2011, 13:27
ميخام از نو جيل كنم دسگامو....نه فقط تو اينستالوس كه تو filedude و هيچ جاي ديگه نميتونم دانلود كنم جيزيرو....عجيبه تو اينستالوس دان ميشه ولي اينستال نميشه

از پست زدن پشت هم خودداريكنيد

brain
28-10-2011, 13:28
اگه نمیشه پس iPad 2 نخریم دیگه ها ؟ وقتی جیلبریک نشه خیلی حال نمیده !!! الانم که هرچی ipad 2 هستش 4.3.5 هستش که اونم گویا جیلبریک نمیشه !!! :41:

emadpumad
28-10-2011, 13:52
اگه نمیشه پس iPad 2 نخریم دیگه ها ؟ وقتی جیلبریک نشه خیلی حال نمیده !!! الانم که هرچی ipad 2 هستش 4.3.5 هستش که اونم گویا جیلبریک نمیشه !!! :41:

ممكنه در آينده نزديك جيلبريك براش منتشر بشه

---------- Post added at 01:47 PM ---------- Previous post was at 01:43 PM ----------

درود بر شما
جواب شما در همين تاپيك داده شده
بايد ريستور كنيد در غير اين صورت اين مشكل شما بر طرف نخواهد شد

---------- Post added at 01:52 PM ---------- Previous post was at 01:47 PM ----------

بدون جيلبرك كردن هم كاربرد زيلد و رضايت بخشي دارد
خود من از دستگاه غير جيلبريك استفاده ميكنم همين جوري كه جيلبريك نشده تعدد نرم افزارهاش قابل قياس با تبلتهاي اندرويدي نيست

brain
28-10-2011, 14:41
بدون جيلبرك كردن هم كاربرد زيلد و رضايت بخشي دارد
خود من از دستگاه غير جيلبريك استفاده ميكنم همين جوري كه جيلبريك نشده تعدد نرم افزارهاش قابل قياس با تبلتهاي اندرويدي نيست
اینکه 100% ، من بیشتر به خاطر این میخواستم جیلبریک کنم که واقعا تعداد زیادی بازی میخوام روش تست کنم و نمیخواستم بخرم. نزدیک به 3-4 گیگ فعلا بازی به دستم رسیده.

اگه بخوام 16 gig 3g بخرم ، جایی هست که بتونم آیپد 4.3.3 پیدا کنم ؟ اگه 4.3.5 باشه که جیلبریک هم نتونم بکنم ، مجبور میشم فعلا دست نگه دارم. (مگه اینکه downgrade کنم به 4.3.3 که نمیدونم چه معایب و مزایی داره )

قبلا گفتید که اگه بتونم از خارج بگیرم به صرفه تره. میخواستم دلیلش رو بدونم ؟
مثلا فرض کنید ipad 2 3g 64 اونجا 800 دلاره و اینجا 1.100 ، من بخوام پول دلار رو بدم تقریبا میشه همون 1 تومن.
حالا به غیر از قیمت ، نکته + دیگه ای هم هست که منو ترغیب کنه کنه که از خارج بیارم ؟ مثلا اسمارت کاور ش اصله یا نمیدونم وسایل جانبیش رو تو ایران برمیدارن و ....

SICILIAN
28-10-2011, 18:26
درود
من میخوام یه ipad 2 3g wifi بگیرم
اولا میخوام بدونم نمایندگی رسمی داره یا نه؟
قیمت رو بهم بگید
و اینکه جنس تقلبی هم داره؟ {چینی} و اگه اره چطور قابل تشخیص هست؟
با سپاس

emadpumad
28-10-2011, 19:10
اینکه 100% ، من بیشتر به خاطر این میخواستم جیلبریک کنم که واقعا تعداد زیادی بازی میخوام روش تست کنم و نمیخواستم بخرم. نزدیک به 3-4 گیگ فعلا بازی به دستم رسیده.

اگه بخوام 16 gig 3g بخرم ، جایی هست که بتونم آیپد 4.3.3 پیدا کنم ؟ اگه 4.3.5 باشه که جیلبریک هم نتونم بکنم ، مجبور میشم فعلا دست نگه دارم. (مگه اینکه downgrade کنم به 4.3.3 که نمیدونم چه معایب و مزایی داره )

قبلا گفتید که اگه بتونم از خارج بگیرم به صرفه تره. میخواستم دلیلش رو بدونم ؟
مثلا فرض کنید ipad 2 3g 64 اونجا 800 دلاره و اینجا 1.100 ، من بخوام پول دلار رو بدم تقریبا میشه همون 1 تومن.
حالا به غیر از قیمت ، نکته + دیگه ای هم هست که منو ترغیب کنه کنه که از خارج بیارم ؟ مثلا اسمارت کاور ش اصله یا نمیدونم وسایل جانبیش رو تو ایران برمیدارن و ....
درود
لوازم جانبی اضافه درون جعبه نیست !
فقط یک شارژر و سیم اتصال همین !
خوب اینکه میگمبدید کسی براتون از جایی بیاره که اپل استور خریداری شده باشه به این دلیل هست که شما واسطه هارو حذف میکنی و مطمینا هر قیمتی بگیری از ایران به صرفه تر هست البته اگه دلار مسافری بگیری !
شاید با گشتو گذار تو اینترنت بتونی آیپد های دست 2 گیر بیاری که 4.3.3 باشند .
ولی نظر شخص من اینه که یه دونه آیپد 2 بگیر و اون رو به 5 آپ گرید کن چون جدیدا زمزه هایی پیرامون جیلبریک غیر غلاده ای آیپد 2 به گوش میرسه و یکی از منابع آگاه که تو چند پست پیش گفتم عنوان کرده که احتمال ارایه این جیلبریک در ماه نوامبر یعنی یک ماه دیگه وجود داره !
و این نشون میده که هکرها بی کار ننشستند.
ولی اینها فعلا در حد شایعات هست و هیچ چیز صد در صد نیست .
چیزه که امیدوارتون میکنه میتونه این باشه که بگم با مرور سابقه جیلبریک آی دیوایس میتوان این حدث رو زد که جیلبریک آیپد 2 دور نیست.
در ایران لوازم جانبی اصلی گیر خواهید آورد.

bleu2u4u
28-10-2011, 19:11
دوستان خواستم بگم این دو تا تاپیک رو فراموش نکنید

هرکی به برنامه ی خوبی برخورد بره تو یکی از این دو تا معرفی کنه تا بقیه هم باهاش اشنا بشن
فکر نکنم هر برنامه بیشتر از 2 دقیقه طول بکشه
ممنون

emadpumad
28-10-2011, 19:14
درود
من میخوام یه ipad 2 3g wifi بگیرم
اولا میخوام بدونم نمایندگی رسمی داره یا نه؟
قیمت رو بهم بگید
و اینکه جنس تقلبی هم داره؟ {چینی} و اگه اره چطور قابل تشخیص هست؟
با سپاس

درود برشما عضو جدید
پیوستن شما رو به خانواده بزرگ پیسی ورلد خوش آمد میگم.
میتونید پاسخ خودتون رو از مطاله این تاپیک بدست بیارید

در مورد قیمت هم این تاپیک رو مطالعه کنید

این هم میتونه کمکتون کنه

emadpumad
29-10-2011, 19:35
درود بر دوستان محترم
امروز خبر خوشحال کننده ای رو خوندم که اون چیزی نبود جز خبر جیلبریک آیپد 2 در IOS 5 .
بله درست متوجه شدید بلاخره جیلبریک آیپد 2 در آی او اس 5 کاراش انجام شد و چند روز دیگه منتشر خواهد شد .
و جالبه که بدونید که این جیلبریک از نوع آنتدر یا غیر قلاده ای هست .
برای کسب اطلاعات بیشتر از این پس میتونید به این تاپیک مراجعه کنید

خبر های تکمیلی به محض در یافت در تاپیک اعلام شده منتشر خواهد شد.
شاد باشید.

soheilnouri
31-10-2011, 02:24
استاد عماد شما بدون جيل بريك چكارايي رو متوني انجام بدي؟

emadpumad
31-10-2011, 02:46
استاد عماد شما بدون جيل بريك چكارايي رو متوني انجام بدي؟
درود بر شما
من بدون جیلیریک تمام کارهایی رو که بهش احتیاج دارم رو انجام میدم مثل وب گردی چک میل و بازی کردن و موزیک گوش دادن و از همه مهم تر فیلم دیدن من یه مشکلی داشتم این بود که نمی تونستم با پلیر های مجانی فیلمهای 720 پی و 1080 پی رو ببینم و از اونجایی که یک عالمه فیلم با کیفیت بسیار بالا زدم رفتم یه خروجی hdmi برای آیپدم خریدم از دوبی به قیمت 80000 تومان و یه گیفت کارت 15 دولاری هم خریدم که با اون فقط یه پلیر بسیار عالی avplayer hd خریدم که فوقلعاده عمل میکنه و تمام سریالهامو میتونم با زیر نویس داخلشون ببینم و موندم با اون12 دلار باقی مونده چیکارکنم؟!
اگه کسی بخواد پیغام خصوصی بده میفروشمش :27:
من موندم اگه جیلبریکش کنم چه کارهایی باهاش کنم !!
(گرچه دستگاهم اولش جیلبریک بود و من با یک اشتبا رفتم رو 4.3.4 و دیگر هیچ! خوب جون بودیم اون موقع :31:)

lurenzo
31-10-2011, 07:08
درود بر شما
من بدون جیلیریک تمام کارهایی رو که بهش احتیاج دارم رو انجام میدم مثل وب گردی چک میل و بازی کردن و موزیک گوش دادن و از همه مهم تر فیلم دیدن من یه مشکلی داشتم این بود که نمی تونستم با پلیر های مجانی فیلمهای 720 پی و 1080 پی رو ببینم و از اونجایی که یک عالمه فیلم با کیفیت بسیار بالا زدم رفتم یه خروجی hdmi برای آیپدم خریدم از دوبی به قیمت 80000 تومان و یه گیفت کارت 15 دولاری هم خریدم که با اون فقط یه پلیر بسیار عالی avplayer hd خریدم که فوقلعاده عمل میکنه و تمام سریالهامو میتونم با زیر نویس داخلشون ببینم و موندم با اون12 دلار باقی مونده چیکارکنم؟!

سلام.
فرمت سریال های شما چی هست؟
نرم افزار های موجود با پخش Divx و MKV مشکلی ندارن؟
نرم افزار های موجود زیرنویس SRT و SUB فارسی رو ساپورت میکنن؟

emadpumad
31-10-2011, 10:01
سلام.
فرمت سریال های شما چی هست؟
نرم افزار های موجود با پخش Divx و MKV مشکلی ندارن؟
نرم افزار های موجود زیرنویس SRT و SUB فارسی رو ساپورت میکنن؟

درود برشما
من سريال how i met... رو با فرمت mkv دارم و سريال دي گري رو با كيفيت فوقالعاده و فرمت mp4 نرم افزار avplayer hd با دايويكي هم مشكلي نداره و انواع فرمتهارو ساپورت ميكنه بدونه مشكل و اين طور كه متوجه شدم فقط srt رو پشتيباني ميكنه

lurenzo
31-10-2011, 18:53
درود برشما
من سريال how i met... رو با فرمت mkv دارم و سريال دي گري رو با كيفيت فوقالعاده و فرمت mp4 نرم افزار avplayer hd با دايويكي هم مشكلي نداره و انواع فرمتهارو ساپورت ميكنه بدونه مشكل و اين طور كه متوجه شدم فقط srt رو پشتيباني ميكنه

1. یعنی SRT فارسی رو بصورت صحیح نشون میده و حروف خرچنگ قورباغه نشون نمیده؟!!
2. بغیر از وزن و حجم کمتر و راه اندازی سریعتر ، آیپد چه برتری های دیگه ای نسبت به یه لپ تاپ توی رنج قیمت خودش داره؟ چون اگر فرض کنیم قیمت آیپد 64 گیگ 3G حدود 1100 تومن دربیاد، با این قیمت یه لپ تاپ خیلی خوب میشه خرید!
3. اسمارت کاور های اصلی رو چجوری میشه از انواع تقلبی تشخیص داد؟
4. برای استفاده از قابلیت Airplay حتماً باید از Apple TV استفاده بشه؟
ممنون...

emadpumad
31-10-2011, 20:37
1. یعنی SRT فارسی رو بصورت صحیح نشون میده و حروف خرچنگ قورباغه نشون نمیده؟!!
2. بغیر از وزن و حجم کمتر و راه اندازی سریعتر ، آیپد چه برتری های دیگه ای نسبت به یه لپ تاپ توی رنج قیمت خودش داره؟ چون اگر فرض کنیم قیمت آیپد 64 گیگ 3G حدود 1100 تومن دربیاد، با این قیمت یه لپ تاپ خیلی خوب میشه خرید!
3. اسمارت کاور های اصلی رو چجوری میشه از انواع تقلبی تشخیص داد؟
4. برای استفاده از قابلیت Airplay حتماً باید از Apple TV استفاده بشه؟
ممنون...
1بله زیر نویس های فارسی رو بدون هیچ گونه مشگلی نشون میده .
2 آیپد هیچ برتری نسبت به لبتاپ نداره !
اصلا مقایسه آیپد با لبتاپ کار اشتباهی هست بارها در این تاپیک در موردش صحبت شده .
3 به سختی . فقط باید از یک جایی خرید کنید که مطمین باشه یا اینکه خودتون نمونه اصلی رو دیده باشید من یه اسمارت کاور تقلبی الان روی آیپدم هست که بد هم نیست !
4بله

PNC
01-11-2011, 13:03
بچه ها این مشکل باتری 4s میگن به خاطر یه باگی در iOS 5 هستش.یعنی امکان داره iPad هایی که iOS 5 هستند. این مشکل رو داشته باشند ؟

abc2
01-11-2011, 14:53
1.آقا توی app store بعضی از app ها پولی هستن ولی تو قسمت free app ها که میری اونارو هم می بینی اینا بلاخره فری هستن یا پولی یه جا (مثلا Angry birds رو یه جا میزنه 2 دلار یه جا میزنه فری) قضیه چیه کامل نیستن این فریها بعضیاش هم بغلش میزنه Lite که فریه .
2. چرا ios من مولتی تسکینگ نداره هرچی کلید home رو نگه میدارم چیزی اون پایین ظاهر نمیشه چیکار کنم بیاد 4.3.5 هستم .

Stream
01-11-2011, 16:20
بچه ها این مشکل باتری 4s میگن به خاطر یه باگی در iOS 5 هستش.یعنی امکان داره iPad هایی که iOS 5 هستند. این مشکل رو داشته باشند ؟

بله یه باگ در ست کردن تایم اتوماتیک با GPS هست، این باگ در آیفون 4 هم وجود نداره و در آیپد ها هم گزارشی نشده، احتمالا که مشکلی نیست.

1.آقا توی app store بعضی از app ها پولی هستن ولی تو قسمت free app ها که میری اونارو هم می بینی اینا بلاخره فری هستن یا پولی یه جا (مثلا Angry birds رو یه جا میزنه 2 دلار یه جا میزنه فری) قضیه چیه کامل نیستن این فریها بعضیاش هم بغلش میزنه Lite که فریه .
2. چرا ios من مولتی تسکینگ نداره هرچی کلید home رو نگه میدارم چیزی اون پایین ظاهر نمیشه چیکار کنم بیاد 4.3.5 هستم .

1. Free ها نسخه های Lite همون پولی ها هستن که مثلا در Angry Birds چند لول دارن که شما بازی رو ببینید.

2. باید 2 بار Home رو فشار بدید (پشت سر هم) یا جسچر ها رو فعال کنید (در iOS 5).

abc2
01-11-2011, 18:50
اقا یکی تنظیمات چی ز پی ان رو به ما بگه . من ip server و user و pass رو دارم ولی کانکت نمیشه .:13:

akuji
01-11-2011, 19:15
سلام
من امروز iPad2 32g 3g گرفتم منتها به فروشنده دادم ios5 نصب کنه خواستم ببینم با اکانت خودم می تونم از iTunse دانلود کنم مشکلی نداره؟
شرمنده اگه سوال یه خورده ضایس تازه کاریم دیگه:31:

lurenzo
01-11-2011, 19:57
سلام
من امروز iPad2 32g 3g گرفتم منتها به فروشنده دادم ios5 نصب کنه خواستم ببینم با اکانت خودم می تونم از iTunse دانلود کنم مشکلی نداره؟
شرمنده اگه سوال یه خورده ضایس تازه کاریم دیگه:31:

مبارک باشه! چند خریدی؟
چرا نشه؟ میشه!

akuji
01-11-2011, 21:44
مبارک باشه! چند خریدی؟
چرا نشه؟ میشه!

قابلی نداره 920 :20:

yas_6969
02-11-2011, 10:23
قابلی نداره 920 :20:
میشه بگید از کجا گرفتید؟؟خیلی خوب گرفتید

soheilnouri
02-11-2011, 14:09
من بردم دستگامو پیش یه دوستی ...مشکلی که داشتم این بود که تو ایسنتالوس نمیتونستم دانلود کنم و ارور ipa میداد....گفت مشکلی تو سی دیا هست که یه دستکاری کرد و هرچی اصرار کردم نگفت بم چی کا کرد......شما می تونین بگین چی کار کرد؟

koroshfe
04-11-2011, 16:46
دوستان ، دانلودری هست که آهنگ دانلود کردم بتونم ببرمش تو آیپاد ؟؟؟
یا برنامه ای هست که تو خود آیپد تنظیمات آهنگ رو داشته باشیم ( مثلاً از تو خود آیپد لیریکس اضافه کنیم ) ؟؟؟

emadpumad
04-11-2011, 20:28
دوستان ، دانلودری هست که آهنگ دانلود کردم بتونم ببرمش تو آیپاد ؟؟؟
یا برنامه ای هست که تو خود آیپد تنظیمات آهنگ رو داشته باشیم ( مثلاً از تو خود آیپد لیریکس اضافه کنیم ) ؟؟؟

درود بر شما
اگه دستگاهتون جيلبريك شده ميتونيد برنامه safari download manager رو از سيديا دانلود كنيد و اون رو به وسيله برنامه ifile كه باز هم از سيديا باىد دانلود كنيد به كامپيوترتون انتقال بديد اگه هم جيلبريك شده نيست اين امكان وجود ندارد

abc2
05-11-2011, 21:03
١.دوستان اين محافظ صفحه هاي ١٥ تومني خوب هستن ؟ چه فرقي با اون ٣٠ تومني ها دارن ؟
٢.ميشه با ايپد موزيك دان كرد از نت ؟

emadpumad
05-11-2011, 21:19
١.دوستان اين محافظ صفحه هاي ١٥ تومني خوب هستن ؟ چه فرقي با اون ٣٠ تومني ها دارن ؟
درود بر شما
محافظ های صفحه نمایش با کیفیتهای مختلف ارایه شدن که اگه توجه کنید در میابید که درست گفته شده که هر چه پول بدی آش میخوری !
من یک محافظ صفحه نمایش گرفتم 30 تومان و خیلی ازش راضی هستم فقط 2 تا بدی داره یکی اینکه اثر لک و انگشت خیلی روش میمونه و دیگری اینه که باز تاب نور رو خنثی نمیکنه . تنها پچیزی که منو راضی نگه داشته اینه که خش روش بر نداشته !
من پیشنهاد میکنم محافظ صفحه مات بگیرید که نور رو منعکس نکنه و اثر انگشت هم روش نمونه .
محافظ صفحه نمایش جیزی نیست که هر روز بخوای بخریدو عوض کنید پس بهترینشو بخرید البته نظر من اینه .
با آیپد میتوانید موزیک یا فیلم دانلود کنید برای اینکار میتوانید نرم افزار های دانلود منیجر زیادی رو در appstore ببینید
موفق باشید
اصلاح شد

M659
05-11-2011, 22:06
در ایران فعلا بهترین محافظ صفحه speck هست که شاب قانونی وارد میکنه بسته های 2تایی 30 تومن هستن.
اسم فروشگاه رو فراموش کردم، زنگ بزنید خود شاب بهتون میدن.(میتونید از طریق نمایندگی های شاب هم اقدام کنید- اگر در شهرستان هستید)

dragon2410
06-11-2011, 14:00
درود بر شما
محافظ های صفحه نمایش با کیفیتهای مختلف ارایه شدن که اگه توجه کنید در میابید که درست گفته شده که هر چه پول بدی آش میخوری !
من یک محافظ صفحه نمایش گرفتم 30 تومان و خیلی ازش راضی هستم فقط 2 تا بدی داره یکی اینکه اثر لک و انگشت خیلی روش میمونه و دیگری اینه که باز تاب نور رو خنثی نمیکنه . تنها پچیزی که منو راضی نگه داشته اینه که خش روش بر نداشته !
من پیشنهاد میکنم محافظ صفحه مات بگیرید که نور رو منعکس نکنه و اثر انگشت هم روش نمونه .
محافظ صفحه نمایش جیزی نیست که هر روز بخوای بخریدو عوض کنید پس بهترینشو بخرید البته نظر من اینه .
با آیپد میتوانید موزیک یا فیلم دانلود کنید برای اینکار میتوانید نرم افزار های دانلود منیجر زیادی رو در appstore ببینید ولی این به این معنی نیست که شما میتونید اون رو به برنامه های دیگه منتقل کنید یا حتی اون رو یه کامپیوترتون منتقل کنید!
میتونید مثلا یک فایل موزیک رو دانلود کنید و اون رو در همون برنامه دانل.د منیجر اجرا کنید .
ولی اینا برای وقتی هست که دستگاه جیلبریک نشده باشه!
پس از اینکه دستگاه شما جیلبریک بشود میتوانید با استفاده از برنامه های متعدد این محدودیتهارو بردارید
موفق باشید

دوست عزیز من از Download HD استفاده میکنم و از اپ استور گرفتمش و به راحتی بدون جیلبریک چیز هایی که دانلود کردم رو میریزم رو کامپیوتر حتی از روی پی سی هم میشه فایل ها رو جای اینکه بریزی تو library خود ایپد بریزی رو همین برنامه و باهاش اجرا کنی (که این تو اجرای فایلهای pdf و بعضی فرمتهای ویدیی کمک میکنه) (دقیقا مثل avplayer HD) :10::20:

emadpumad
06-11-2011, 15:04
دوست عزیز من از Download HD استفاده میکنم و از اپ استور گرفتمش و به راحتی بدون جیلبریک چیز هایی که دانلود کردم رو میریزم رو کامپیوتر حتی از روی پی سی هم میشه فایل ها رو جای اینکه بریزی تو library خود ایپد بریزی رو همین برنامه و باهاش اجرا کنی (که این تو اجرای فایلهای pdf و بعضی فرمتهای ویدیی کمک میکنه) (دقیقا مثل avplayer HD) :10::20:

درود
من قبلا اين رو توسط آيفون دانلودر لايت امتحان كرده بودم جواب مگرفته بودم ولي الان ميشه.
با تشكر از شما

PNC
06-11-2011, 16:55
بچه ها یه نرم افزار خوب برای گرفتن فشار خون معرفی می کنید ؟
با یه چند بازی سرگرم کننده در سطح المپیک (به جز Angry Birds)
:D
فرق نمی کنه رایگان باشه یا پولی
ممنون

emadpumad
06-11-2011, 19:13
بچه ها یه نرم افزار خوب برای گرفتن فشار خون معرفی می کنید ؟
با یه چند بازی سرگرم کننده در سطح المپیک (به جز Angry Birds)
:D
فرق نمی کنه رایگان باشه یا پولی
ممنون
درود
بر مورد ائلی اطلاعی ندارم
ولی برای بازی ها
ashphalt 6
doodle jump
zombie

koroshfe
06-11-2011, 19:45
مثل اینکه منظورمو خوب نرسوندم
منظور من این بود که با یه دانلودری یه آهنگی رو مثلاً از سایت مدیافایر دانلود کردیم ، بعدش بتونم اون آهنگ رو از تو آیپاده آیپد گوش کرد ، این کار رو چجوری انجام بدم ؟؟؟
( اونی که شما فرمودید با برنامه های بسیاری می شه دانلود کرد و تو خود آیپد با برنامه های مختلفی بازش کرد ، مثلاً برنامه ی پرفکت دانلودر هر چی رو که بخواید دانلود می کنه ، فایل های فشرده شده و تیکه شده رو به هم می چسبونه جداگونه تو یه فولدر جدید می آره ، قابل دانلود کاربرای وی آی پی هست ، پسورد فایل ها رو می تونید داشته باشید که بزنید ( فایل های رمز دار مثل بعضی فایل های RAR رو می تونید رمزشو بزنید و بازش کنید ) و اگه برنامه های دیگه ی مرتبطی مثل او پلیر اچ دی ، ای وی پلیر اچ دی ( از نظر من بهترین پلیر آیپد ) و ... داشته باشید می تونید فایلتونو تو اینا باز کنید ، مثلاً تو پرفرکت دانلودر اون گوشه بالا گزینه ی open ... رو می زنید و برنامه هایی که قابلیت باز کردن این فیال رو دارن به صورت لیستی باز می شه ، اما مشکل من اینه که نمی تونم آهنگ دانلود شدم رو از تو پرفکت دانلودر ببرم تو قسمت آیپاد آیپد که گوش کنمشون . می خوام این امکان رو داشته باشم ، باید چیکار کنم ؟؟؟
( یه قابلیت دیگه ی پرفکت دانلودر : شما زمانی که چیزی رو از این اپ دانلود کردین و تو بایگانیش گذاشتین بمونه ، زمانی که دستگاه رو به آیتونز وصل می کنید ، تو بخش اپ مربوط به صفحه ی آیپدتون پایینش اونجایی که امکانات اپ های ورودی هست ، اگه روی پرفکت دانلودر کلیک کنید بایگانیش باز می شه ، اگه هر فایلی رو که خواستید با ماوس بکشید ببرید تو هر قسمت فضاییه کامپیوترتون این فایل رو کامپیوترتون کپی می شه که دیگه نیاز به آیفایل و اینا نیست )
اون یکی سوالمم این بود که مثلاً یه آهنگ دارم تو آیپاده آیپدم که مثلاً یادم رفته براش از تو اینفو آیتونز لیریکس بذارم و سینک کردم و الانم دسترسی به کامپیوترم ندارم ، اما به اینترنت دسترسی دارم و لیریکس مربوط به آهنگ مورد نظر رو از تو اینترنت پیدا کردم و کپی کردم ، چجوری این لیریکس رو به آهنگم تو آیپاده آیپد اضافه کنم ؟؟؟ لطفاً نگید کپی کنم تو نوتس و برم آهنگ رو اجرا کنم و بیام از تو نوتس بخونم لیریکسشو .
با تشکر

Stream
06-11-2011, 20:13
اما مشکل من اینه که نمی تونم آهنگ دانلود شدم رو از تو پرفکت دانلودر ببرم تو قسمت آیپاد آیپد که گوش کنمشون . می خوام این امکان رو داشته باشم ، باید چیکار کنم ؟؟؟

اون یکی سوالمم این بود که مثلاً یه آهنگ دارم تو آیپاده آیپدم که مثلاً یادم رفته براش از تو اینفو آیتونز لیریکس بذارم و سینک کردم و الانم دسترسی به کامپیوترم ندارم ، اما به اینترنت دسترسی دارم و لیریکس مربوط به آهنگ مورد نظر رو از تو اینترنت پیدا کردم و کپی کردم ، چجوری این لیریکس رو به آهنگم تو آیپاده آیپد اضافه کنم ؟؟؟ لطفاً نگید کپی کنم تو نوتس و برم آهنگ رو اجرا کنم و بیام از تو نوتس بخونم لیریکسشو .
با تشکر

برای هیچ کدوم راهی نیست مگه اینکه آهنگ ها رو از iTunes دانلود کنید یا آهنگ رو بفرستید به موزیک پلیر های دیگه.

roya.mg
08-11-2011, 18:19
آيپد دو دارم اونم دو تا ٣٢سفيدو٦٤مشكى ولى بلد نيستم جيلبريكش كنم كسى تا حالا جيلبريك كرده؟
الان فقط براى اينتر گردى ازشون استفاده ميكنم ميشه كمك بدين ممنون:10:

emadpumad
08-11-2011, 19:03
آيپد دو دارم اونم دو تا ٣٢سفيدو٦٤مشكى ولى بلد نيستم جيلبريكش كنم كسى تا حالا جيلبريك كرده؟
الان فقط براى اينتر گردى ازشون استفاده ميكنم ميشه كمك بدين ممنون:10:

درود
ضمن عرض خوش آمد گویی به جمع ما
میتونید تمامی سوالات خودتون رد مورد جیلبریک را در این تاپیک بپرسید

قبل از اون عرض میکنم که آیپد 2 فقط و فقط در ios 4.3.3 جیلبریک میشود.
شما ابتدا باید ببینید نسخه ios دستگاهتون چنده !

abc2
09-11-2011, 14:36
دوستان کسی میدونه چطور میشه اینترنت رو از PC شیر کرد برا ipad با مودم wifi ؟ . میدونم با وای فای میشه مجزا وصل شد به اینترنت با ipad ولی برا یه امر دیگه میخوام . میخوام ببینم میشه اگه میشه منو راهنمایی کنید ممنون .
وسیله خاصی میخواد یا همون مودم wifi کفایت میکنه ؟

emadpumad
09-11-2011, 15:40
دوستان کسی میدونه چطور میشه اینترنت رو از PC شیر کرد برا ipad با مودم wifi ؟ . میدونم با وای فای میشه مجزا وصل شد به اینترنت با ipad ولی برا یه امر دیگه میخوام . میخوام ببینم میشه اگه میشه منو راهنمایی کنید ممنون .
وسیله خاصی میخواد یا همون مودم wifi کفایت میکنه ؟

درود برشما
شما فقط موقعي ميتوانيد اينچنين كاري كنيد كه اتصال ورودي شما به لبتاپتون از نوع adsl باشد
و احتياج به يك كارت شبكه وايرلس داريد كه معمولا اكثر لبتابها دارا ميباشند.
الان سر كلاس هستم وقتي بر گشتم سعي ميكنم آموزش بزارم :31:
شما شرط بالارو داريد ؟

abc2
09-11-2011, 18:21
درود برشما
شما فقط موقعي ميتوانيد اينچنين كاري كنيد كه اتصال ورودي شما به لبتاپتون از نوع adsl باشد
و احتياج به يك كارت شبكه وايرلس داريد كه معمولا اكثر لبتابها دارا ميباشند.
الان سر كلاس هستم وقتي بر گشتم سعي ميكنم آموزش بزارم :31:
شما شرط بالارو داريد ؟
من فقط یه مودم wifi دارم همین . :31: منظورتون اینه که کارت wifi نیاز دارم ؟ اگه اره با این مودم وایرلسم کار راه نمیوفته ؟

emadpumad
09-11-2011, 19:28
من فقط یه مودم wifi دارم همین . :31: منظورتون اینه که کارت wifi نیاز دارم ؟ اگه اره با این مودم وایرلسم کار راه نمیوفته ؟
درود
شما در کامپیوترتون احتیاج به یک کارت شبکه دارید که قابلیت دریافت و فرستادن سیگنالهای وایفای رو داشته باشه
دارید؟
مثل همون چیزی که در لبتاپ ها هست.
شما میتونید با سیستمتون به وایرلس متصل بشید؟
اون مدمی که شما دارید اگه اشتباه نکنم که وای ذفای روتر باید باشه.
adsl رو میگیره تبدیل به وایرلس میکنه درسته؟

beelzebub123
09-11-2011, 21:16
دوستان قضيه اين siri روي آيپد 2 چيه؟:31: يه سري لينك ها اومده كه ميگه فعالكردنش روي اون. كسي امتحان كرده؟

abc2
09-11-2011, 23:19
درود
شما در کامپیوترتون احتیاج به یک کارت شبکه دارید که قابلیت دریافت و فرستادن سیگنالهای وایفای رو داشته باشه
دارید؟
مثل همون چیزی که در لبتاپ ها هست.
شما میتونید با سیستمتون به وایرلس متصل بشید؟
اون مدمی که شما دارید اگه اشتباه نکنم که وای ذفای روتر باید باشه.
adsl رو میگیره تبدیل به وایرلس میکنه درسته؟
مودم من ADSL رو میگیره و تبدیل به wifi میکنه ولی من مودم رو با کابل شبکه به PC وصل کردم
الان این کارت شبکه ای که گفتید چنده ؟
مدل usb ش خوب هس ؟
بعد اینکه من یه سوال فنی هم داشتم . میخواستم بدونم اگه من اینترنت PC رو شیر کنم و داخل PC چیز پی ان connect باشه اینترنتی که شیر میشه بدون محدودیت هست یا نه ؟
مدل مودم بنده : TP-Link W8101G

dehghanfard
10-11-2011, 11:28
سلام. آيا نرم افزار رايگاني هست كه بتونم در آيپد يك مقاله رو تايپ كنم؟ يعني يك چيزي مثل word . يا اينكه نرم افزاري باشه كه بتونم حداقل فايلهاي pdf متني رو كه روي آيپد دارم يك مقدار ويرايش كنم و جملات را تغيير بدم ...

يك دنيا تشكر

emadpumad
10-11-2011, 17:09
مودم من ADSL رو میگیره و تبدیل به wifi میکنه ولی من مودم رو با کابل شبکه به PC وصل کردم
الان این کارت شبکه ای که گفتید چنده ؟
مدل usb ش خوب هس ؟
بعد اینکه من یه سوال فنی هم داشتم . میخواستم بدونم اگه من اینترنت PC رو شیر کنم و داخل PC چیز پی ان connect باشه اینترنتی که شیر میشه بدون محدودیت هست یا نه ؟
مدل مودم بنده : TP-Link W8101G

درود
مدل ام اس آي ٩٠٩٥ رو قيمت دارم ٧٠٠٠٠ راجع به بقيه نمونه ها اطلاعي ندارم چون لبتاپ من خودش د اره .
نميدون يو اسبي دار هست يا نه ولي ممكنه اكستر نالش باشه
شما نمي تونيد اين كارو انجام بديد چون فقط ميتونيد يك كانكشن بسازيد كه اون كانكشن فقط قابليت شير كردن يك سرور رو داره!

emgjey
10-11-2011, 17:50
با سلام
با توجه به اینکه قراره آیپد 3 بیاد به نظرتون الان توجیه داره آیپد 2 بخرم؟ منظورم اینه که آیپد سه نهایتاً تا کی میاد؟

bleu2u4u
10-11-2011, 17:52
سلام. آيا نرم افزار رايگاني هست كه بتونم در آيپد يك مقاله رو تايپ كنم؟ يعني يك چيزي مثل word . يا اينكه نرم افزاري باشه كه بتونم حداقل فايلهاي pdf متني رو كه روي آيپد دارم يك مقدار ويرايش كنم و جملات را تغيير بدم ...

يك دنيا تشكر

goodreader برای تغییر تو pdf عالیه حتما امتحان کن

emadpumad
10-11-2011, 20:08
با سلام
با توجه به اینکه قراره آیپد 3 بیاد به نظرتون الان توجیه داره آیپد 2 بخرم؟ منظورم اینه که آیپد سه نهایتاً تا کی میاد؟
درود بر شما
بارها و بارها پیرامون این موضوع بحث شده
هنوز اپل کمپانی به شایعات وجود آیپد 3 پاسخ رسمی نداده و لی چیزی که معلومه و از شایعات بر میاد اینه که در آینده نچندان درور آیپد دیگری در راه خواهد بود .
به نظر من اگر الان هم آیپد 2 بخرید خوب است .
چونکه تا بخواد دستگاه دیگری معرفی شود و سپس رلیز شود و بعد معلوم نیست کی به بازار ایران راه پیداکند و بعد که راه پیدا کرد قیمت نجومیو چند ماهی انتظار برای پایین کشیده شدن تب قیمت ووو
اینها دلایلی هستند که میتونه شمارو ترقیب کنه برای داشتن آیپد2 دوست داشتنی.
بعید میدونم این اتفاقات بالا زمانی کمتر از 7 الی 8 ماه آینده و حتی بیشتر ببرد !
خوب نظر شما چیست؟

emgjey
10-11-2011, 20:22
درود بر شما
بارها و بارها پیرامون این موضوع بحث شده
هنوز اپل کمپانی به شایعات وجود آیپد 3 پاسخ رسمی نداده و لی چیزی که معلومه و از شایعات بر میاد اینه که در آینده نچندان درور آیپد دیگری در راه خواهد بود .
به نظر من اگر الان هم آیپد 2 بخرید خوب است .
چونکه تا بخواد دستگاه دیگری معرفی شود و سپس رلیز شود و بعد معلوم نیست کی به بازار ایران راه پیداکند و بعد که راه پیدا کرد قیمت نجومیو چند ماهی انتظار برای پایین کشیده شدن تب قیمت ووو
اینها دلایلی هستند که میتونه شمارو ترقیب کنه برای داشتن آیپد2 دوست داشتنی.
بعید میدونم این اتفاقات بالا زمانی کمتر از 7 الی 8 ماه آینده و حتی بیشتر ببرد !
خوب نظر شما چیست؟
ممنون از پاسختون
البته برای بنده ممکن است که از انگلیس بخرم
امکانات اضافی آیپد 3 چیست؟

emadpumad
10-11-2011, 20:31
ممنون از پاسختون
البته برای بنده ممکن است که از انگلیس بخرم
امکانات اضافی آیپد 3 چیست؟
درود
از کجا باید مطمین بود؟
شایعات حکایت از یک صفحه نمایش با رزولیشن بیشتر (که کمبودش رو در آیپد2 حس نخواهید کرد البته داشتنش هم خالی از لطف نیست)
و احتمالا وزن کمتر و همین طور قطر کمتر میکنند.!

abc2
11-11-2011, 14:30
دوستان چطوری میتونم لیست ویدئوهارو توی itunes و در قسمت Video داخل ipad پاک کنم . من ویدئو رو پاک میکنم ولی هنوز توی لیست Itunes در قسمت ویدئوی داخل دستگاه هست فقط تیکش برداشته شده . میخوام از اونجا هم حذف بشه چون الکی شلوغ شده چیکار کنم . همین مشکل رو تو قسمت app هم دارم بعضی app هارو کلا میخوام پاک کنم ولی فقط تیکشون برداشته میشه ولی توی itunes که میرم هستن(داخل ipad اپلیکشین حذف میشه ولی تو لیست app ها هست هنوز) نمیدونم منظورمو متوجه شدین یا نه چون کلا موضوعش غیر طبیعیه :31: امان از این apple .

emadpumad
11-11-2011, 15:29
دوستان چطوری میتونم لیست ویدئوهارو توی itunes و در قسمت Video داخل ipad پاک کنم . من ویدئو رو پاک میکنم ولی هنوز توی لیست Itunes در قسمت ویدئوی داخل دستگاه هست فقط تیکش برداشته شده . میخوام از اونجا هم حذف بشه چون الکی شلوغ شده چیکار کنم . همین مشکل رو تو قسمت app هم دارم بعضی app هارو کلا میخوام پاک کنم ولی فقط تیکشون برداشته میشه ولی توی itunes که میرم هستن(داخل ipad اپلیکشین حذف میشه ولی تو لیست app ها هست هنوز) نمیدونم منظورمو متوجه شدین یا نه چون کلا موضوعش غیر طبیعیه :31: امان از این apple .
درود بر شما
از لیست سمت چپ گذینه Movie رو انتخاب کنید و از اونجت ویدیو هاتون رو پاک کنید و برای application ها هم گذینه app رو انتخاب کنید و اپلیکیشن مورد نظرتون رو پاک کنید

happyhome82
11-11-2011, 22:35
با سلام خدمت دوستان
من يه اي پد ٦٤ ٣جي دارم. جيل هم شده.با اي تيونز هم كانكت شد.
سوالهام:
شايد تكراري باشن ولي تمام پستا رو خوندم و با عرض معذرت متوجه نشدم زياد
١- چطوري پي دي أف بريزم روش و بخونم؟
٢- وقتي اهنگ دانلود ميكنم به جاي دانلود پخش ميشه!!! چي كار كنم؟
٣- وقتي اپ يا بأزي دانلود ميكنيم كجا ميشينه ؟
٤- أيا دستگاه ي كه جيل شده إز اپ أستور ميتونه دانلود كنه؟حتي پولي ها رو؟
همين فعلا
ممنون ميشم جواب بديد:20:

emadpumad
12-11-2011, 00:09
با سلام خدمت دوستان
من يه اي پد ٦٤ ٣جي دارم. جيل هم شده.با اي تيونز هم كانكت شد.
سوالهام:
شايد تكراري باشن ولي تمام پستا رو خوندم و با عرض معذرت متوجه نشدم زياد
١- چطوري پي دي أف بريزم روش و بخونم؟
٢- وقتي اهنگ دانلود ميكنم به جاي دانلود پخش ميشه!!! چي كار كنم؟
٣- وقتي اپ يا بأزي دانلود ميكنيم كجا ميشينه ؟
٤- أيا دستگاه ي كه جيل شده إز اپ أستور ميتونه دانلود كنه؟حتي پولي ها رو؟
همين فعلا
ممنون ميشم جواب بديد:20:
درود بر شما
1- برنامه آیتیونز رو باز کنید دستگاهتون رو به کامپیوترتون متصل کنید منتظر بمانید تا آیتیونز دستگاه شمارو شناسایی کنه از ستون سمت چپ برنامه آیتیونز گذینه Book رو انتخاب کنید و کتابهایی رو که قصد دارید به دستکاهتون منتقل کنید رو درگ کنید در صفحه مقابل (انتخاب کنید با موس بکشید درون آیتیونز) و سپس بر روی اسم دستگاهتون در آیتیونز کلیک کرده و گذینه Sync رو انتخاب کنید . دقت کنید که فایلها فقط میتونه PDF & EPub باشه یعنی فرمت یا پسون اونها این دو باشد .
2- باید آهنگ یا فایل مورد نظر خودتون رو با دانلود منیجر دانلود کنید . در حالت عادی برنامه سافاری قابلیت دانلود ندارد مگر اینکه شما از سایت سیدیا برنامه safari download manager رو دانلود و نصب کرده باشید.
3- وقتی برنامه یا بازی دانلود میکنید برنامه بعد از دانلود به صورت اتوماتیک بر روی دستگاه شما نصب میشود (البته در صورتی که برنامه ها رو به وسیله آیپدتون دانلود کرده باشید نه کامپیوتر)
4- جیلبریک مشکلی در ارتباط با دانلود از اپل و هر جای دیگر برای شما پیش نخواهد آورد و شما میتونید مثل حالت عادی برنامه های پولی و یا مجانی دانلود کنید و بخرید .

emadpumad
12-11-2011, 01:53
درود
کاربران محترم، لطفآ در پیام خصوصی پرسش های خود را مطرح ننماید. پاسخ گویی بصورت تکی به هر فرد در روز کار دشواری است و از همه مهمتر دیگران از دیدن پاسخ ها محروم خواهند شد. پرسش های خودتون رو در تاپیک های مناسب بپرسید، شاید دوست شما هم همان مشکل رو داشته باشد که با دیدن راه حل ها مشکلش برطرف شود.

akuji
12-11-2011, 10:19
سلام ی خواستم بدونم مشکل باطری که تو ios5 هست فقط مال iphon یا تو ipad هم هست راستش من که ipad خریدم دادم ios5 هم نصب کردن دیگه از مصرف قبل و بعدش اطلاع دقیق ندارم حالا موندم برم به 5.0.1 یا نه ؟

emadpumad
12-11-2011, 13:22
سلام ی خواستم بدونم مشکل باطری که تو ios5 هست فقط مال iphon یا تو ipad هم هست راستش من که ipad خریدم دادم ios5 هم نصب کردن دیگه از مصرف قبل و بعدش اطلاع دقیق ندارم حالا موندم برم به 5.0.1 یا نه ؟

درود
اين مشكل براي آيپد آنچنان نمود پيدا نميكنه البته لاقل در مورد شخص بنده با استفاده هاي زياد كه اينجوريه .
قبل از upgrade به نسخه ٥.٠١ پيشنهاد ميكنم پست ١٨ تاپيك زير رو مطالعه كنيد

abc2
12-11-2011, 14:00
دوستان یه سوال دارم
من اگه به صورت معمول از طریق مودم wifi به اینترنت وصل بشم میتونم فقط چیز پی ا ن رو شیر کنم از طریق کامپیوتر یعنی عملی هست ؟
اینترنت رو از مودم بگیرم
چیز بی ا ن رو شیر کنم از PC ؟

akuji
12-11-2011, 15:21
سلام من برنامه AV player 2 تا خریده بودم HD و معمولی منم تو در خواستم خواسته بودم AV معمولی رو برگردونم ولی اینا برداشتن HD رو پس می گیرن
حالا من باید چه کار کنم؟

emadpumad
12-11-2011, 17:57
دوستان یه سوال دارم
من اگه به صورت معمول از طریق مودم wifi به اینترنت وصل بشم میتونم فقط چیز پی ا ن رو شیر کنم از طریق کامپیوتر یعنی عملی هست ؟
اینترنت رو از مودم بگیرم
چیز بی ا ن رو شیر کنم از PC ؟
درود
خیر این امکان وجود ندارد

سلام من برنامه AV player 2 تا خریده بودم HD و معمولی منم تو در خواستم خواسته بودم AV معمولی رو برگردونم ولی اینا برداشتن HD رو پس می گیرن
حالا من باید چه کار کنم؟

i havent any idea

abc2
12-11-2011, 19:53
عماد جان من رفتم یه کارت شبکه وایرلس خریدم الان نصبیدم . لطف میکنی منو راهنمایی کنی برا شیر کردن اینترنت من یکی دوجا اموزشی دیدم در این باره ولی متاسفانه همشون توش کانکشن PPPOE داشتن . برا من Bridge نیس و یکسره هست و کانکشن ندارم
با آموزش اونا پیش رفتم ایپد رو هم وصلیدم ولی اینترنتی شیر نشده بود
خواستم Local Area Connection رو شیر کنم ولی نمیدونم چرا ارور میده .

photon99
12-11-2011, 20:05
حیف شد که OLED نداره.من می خواستم بخرم اما برای مدل بعدیش صبر میکنم. باید این مدل فیلمبرداری 3D هم میداشت.