PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 Apple iPad اا گفت و گو و تبادل نظر

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7

mojtaba_14
25-07-2011, 13:14
پستم رو تو تاپیک اشتباه دادم.لطفاً پاک بشه.
sorry

Gamexland
25-07-2011, 21:31
یکی از دوستان برای پست زیر کمک کنه:
#498 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin148
25-07-2011, 23:32
بچه ها کسی میدونه قیمت Ipad2 32 gb wifi only تو دوبی چنده؟
یا کلا قیمت ipad2 تو دوبی چقد با ایران تفاوت داره؟
لطفا اگه میدونید جواب بدید خیلی واجبه.

بچه ها کسی اطلاعی نداره که جواب منو بده؟

archipay
26-07-2011, 04:38
بچه ها این دوستمون در مورد چیز پی ان سئوال کرد که رو سیم کارت ایرانسل که وصل نمیشه مال کدوم شرکت میشه وصل شد باهاش من چون خودم دارم ازش آدرسش را به این دوستمون دادم اگه کسی خواست پ.خ بزنه آدرسو بهش بدم

آقا دستت درد نکنه اما واسه اون شرکتی هم که آدرس دادی بگیر نگیر داره بیشتر مواقع نمیشه باهاش وصل شد. اما بازم ممنون

Gamexland
26-07-2011, 07:22
آقا دستت درد نکنه اما واسه اون شرکتی هم که آدرس دادی بگیر نگیر داره بیشتر مواقع نمیشه باهاش وصل شد. اما بازم ممنون
چاکرم ولی من خودم با gprs ایرانسل همیشه وصل میشم بدون مشکل.فقط هم همین شرکت جواب میده بقیه شوتن:31:

moeenn
26-07-2011, 12:40
قيمت آيپد 2 32 گيگ فقط واي فاي تو تركيه چنده؟

Gamexland
27-07-2011, 09:58
یعنی واقعا کسی به این تاپیک سر نمیزنه؟!!!

Hamid..God
27-07-2011, 14:45
چرا ولی کسی جواب سوال رو نمیدونه

moeenn
28-07-2011, 10:12
سلام بچه ها دوستم آيپد 2 خريده براي جيلبريك كردنش بايد چي كار كرد؟

eAmin
28-07-2011, 12:16
سلام بچه ها دوستم آيپد 2 خريده براي جيلبريك كردنش بايد چي كار كرد؟
صفحات قبل رو مطالعه می کردید!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

selejwest
28-07-2011, 12:34
برنامه ای واسه آیپد ۲ هست که بشه باش sms داد؟

Hamid..God
28-07-2011, 14:56
اره یه نرم افزار برای نسخه ی 3g هست که میتونی باحاش مثل یه گوشی از ipad استفاده کنی یعنی دستگاهت امکانات کامل ارتباطی رو پیدا میکنه ولی مشکلی که داره قیمتشه 99.99 دلار (راستشم بخوای اسمشم الان یادم نمی یاد اگه میخوای بگو باید بگردم)

amin_947
28-07-2011, 15:05
ببخشید مواردی که باید موقع خرید آیپد 2 بهش دقت کرد چیه که سرمون کلاه نره و احیانا آیپد دست دوم رو جای آک بهمون نندازن ؟

selejwest
28-07-2011, 22:03
میگن نسخه مجانیش هست واسه مسیج،ولی نمیدونم آیپد ۲ه؟

Hamid..God
29-07-2011, 08:37
ببخشید مواردی که باید موقع خرید آیپد 2 بهش دقت کرد چیه که سرمون کلاه نره و احیانا آیپد دست دوم رو جای آک بهمون نندازن ؟
اول از همه و مهمتر از همه خرید از یه مقازه ی معتبره از هر جایی خرید نکن از علاادینم اصلا خرید نکن

پکش باید کاملا وکیوم باشه (با یه سلفن سرتاسرش وکیوم هست اول وکیومش رو چک کن بعد اگه خواستی بخری بگو باز کنه)

آیپد شدیدا اثر انگشت جذب میکنن ببین لکی چیزی نداشته باشه

خود دستگاه هم تو یه جلد نایلونی تو بسته گزاشتن ببین اونم باشه

یه سری دفترچه و برچسب اپل هم توش هست

آیپد اگه نو باشه برای اولین بار که روشن میشه یه سری راه اندازی اولیه داره که معمولا مغازه دار برات انجام میده (اگه از جای درست خرید کنی منظورم مغازه هایی هستن که تخصصی اپل هستن)چک کن اونم باشه

نرم افزارم به غیر از چیزای دیقالت خودش هیچ چیزی روش نصب نیست نرم افزار های دیقالت رو از اینجا میتونی شناساییی کنی که اگر دستت رو رو یکی نگه داری و شروع کنه به لرزیدن زبدر برای پاک کردن بالاش نمیبینی

تمام قسمت های عکس و موزیک و ویدئوی آیپد نو هم خالیه

بعد از این که اینارو چک کردی
اگر طرف خواست برای نرم افزار ریختن پول بگیره نده چون همینکه بخوای تو آیتونز با آیتونز کامپیوتر خودت سینکش کنی اگر اون نرم افزار هار تو آیتونزت نباشن که نیستن ،آیتونز اونارو پاک میکنه و آیپدت رو با نرم افزار های کامپیوتر خودت سینک میکنه این قضیه در مورد آهنگ ها هم صادقه اگر آهنگی تو آیپدت داری که تو آیتونز کامپیوترت نیست آیتونز اون آهنگ رو از ایپدت برمیداره
پس فقط وقتی که طرف گفت مجانی برات نرم افزار میریزه این کار رو بکن تا یه مدت با آیپدت کار کنی و باهاش آشنا شی (وقتی به آیتونز وصلش کردی گزینه ی سینک اپز رو فعال نکن)

bleu2u4u
29-07-2011, 10:41
اقا من دیروز با رفیقم رفته بودم علاالدین یه سنسیشن بگیریم
هرجا ایپد داشت 32wifi+3g قیمت میکردم همه جا حول و حوش 1100 بود
ولی یکی از مغازه ها 920 قیمت داد کفم برید حتی گرفتم نگاهشم کردم
ظاهرش هیچ مشکلی نداشت حتی 64 هم داشت که میداد 1150
از دیروز حسابی جری شدم برم یه دونه بخرم ولی خیلی میترسم مشکلی داشته باشه
مخصوصا اینکه همون سنسیشن رو زیر قیمت خریدیم ولی از مغازه که بیرون رفتیم دیدم کلی پیکسل سوخته داره
با هزار فن و کلک تونستیم کل پولمون رو پس بگیریم بعد اون ترسم خیلی بیشتر شد
حالا خواستم نظر شما هم بدونم نظر شما چیه؟

key_1
29-07-2011, 13:48
برنامه ای واسه آیپد ۲ هست که بشه باش sms داد؟

برنامه swirlysms free رو نصب كن
و ميتوني به راحتي sms بديو دريافت كني:10:

moeenn
29-07-2011, 16:05
به نظر شما اگه از تركيه آيپد 2 بخرم به صرفه تره؟
قيمت آيپد2 32 گيگ واي فاي تو تركيه چنده؟

archipay
29-07-2011, 20:13
اقا من دیروز با رفیقم رفته بودم علاالدین یه سنسیشن بگیریم
هرجا ایپد داشت 32wifi+3g قیمت میکردم همه جا حول و حوش 1100 بود
ولی یکی از مغازه ها 920 قیمت داد کفم برید حتی گرفتم نگاهشم کردم
ظاهرش هیچ مشکلی نداشت حتی 64 هم داشت که میداد 1150
از دیروز حسابی جری شدم برم یه دونه بخرم ولی خیلی میترسم مشکلی داشته باشه
مخصوصا اینکه همون سنسیشن رو زیر قیمت خریدیم ولی از مغازه که بیرون رفتیم دیدم کلی پیکسل سوخته داره
با هزار فن و کلک تونستیم کل پولمون رو پس بگیریم بعد اون ترسم خیلی بیشتر شد
حالا خواستم نظر شما هم بدونم نظر شما چیه؟

من پنجشنبه پاساژ پایتخت بودم ۳۲ تری جی آیپد ۲ رو طرف خودش میگف ۱۰۷۰۰۰۰ تومان. اگه خواستی بگیری از پایتخت بگیر خیالت راحت تره. من خودمم از اونجا گرفتم ۲ ماه پیش. فکر کنم ۶۴ تری جی هم ۱۱۴۰۰۰۰ تومان میداد

bleu2u4u
29-07-2011, 20:17
من بخاطر اینکه قیمتش هنوز بالاست اصلا قصد خرید نداشتم
ولی قیمتی که اون یارو داد خیلی معرکه بود.نمیدونم چجور میشه از مشکل نداشتنش مطمئن شد
چون اگه مشکلی نداشته باشه فردا میرم بگیرمش

archipay
29-07-2011, 20:31
من بخاطر اینکه قیمتش هنوز بالاست اصلا قصد خرید نداشتم
ولی قیمتی که اون یارو داد خیلی معرکه بود.نمیدونم چجور میشه از مشکل نداشتنش مطمئن شد
چون اگه مشکلی نداشته باشه فردا میرم بگیرمش

اما به نظر من این اشتباه که ماها کردیم نکن. آیپد ۲ بگیری کلا از کار و زندگی میوفتی. به شدت اعتیاد آوره این لامصب. مخصوصا نسخه تری جی من که فکر کنم آخرش کارم به طلاق و اخراج از کار و ... بیوفته. از ما گفتن بود :31:

bleu2u4u
29-07-2011, 20:42
راستی با 3g هم میشه جیلبریک کرد؟

selejwest
29-07-2011, 21:06

آقا اگه گرفتی و دیدی مشکل نداشت آدرسشم به من بدید لطفا،آخه من فردا دارم میام تهران

archipay
29-07-2011, 23:09

اگه ورژن ۴.۳.۳ باشه فرق نمیکنه وای فای یا ۳جی جیل میشه اما اگر ۴.۳.۴ باشه که جدید اومده نه جیل نمیشه. اگرم ۴.۳.۳ به پایین باشه مطمئن نیستم که بشه آپگرید کرد به ۴.۳.۳ چون فکر کنم حتماً باید shsh ورژن ۴.۳.۳ رو داشته باشی

amin_947
30-07-2011, 11:24
با سلام خدمت دوستان

من میخوام آیپد 2 مدل wifi رو بخرم. میخوام ببینم برنامه ای هست که بشه باهاش نقشه آفلاین شهرهای ایران رو دید ؟
طبیعتا چون این مدل، جی پی اس نداره نمی تونم باهاش مسیریابی کنم که البته برام مهم هم نیست
فقط میخوام باهاش بشه نقشه شهرها رو به صورت آفلاین دید. مسیریابی اش با خودم :31:

در صورتی که جوابتون مثبت هست، اسم برنامه رو لطف بفرمایید
پیشاپیش ممنون

eAmin
30-07-2011, 12:07
با سلام خدمت دوستان

من میخوام آیپد 2 مدل wifi رو بخرم. میخوام ببینم برنامه ای هست که بشه باهاش نقشه آفلاین شهرهای ایران رو دید ؟
طبیعتا چون این مدل، جی پی اس نداره نمی تونم باهاش مسیریابی کنم که البته برام مهم هم نیست
فقط میخوام باهاش بشه نقشه شهرها رو به صورت آفلاین دید. مسیریابی اش با خودم :31:

در صورتی که جوابتون مثبت هست، اسم برنامه رو لطف بفرمایید
پیشاپیش ممنون
با برنامه OfflineMaps خیلی راحت می تونید نقشه ها رو بصورت offline مشاهده کنید.
از طریق Cydia قابل نصب هست.

dragon2410
30-07-2011, 16:24
يه سوال: من وقتي ايپدو با پي سي سينك ميكنم ساعت آيپد به وقته آمريكا ميشه
خود ايپد رو تهران تنظيمه ولي پي سي رو امريكاست ولي ساعت به وقت ايرانه جريان چيه؟

selejwest
30-07-2011, 19:52
آیا هر فیلم یا تصویری رو میشه تو آیپد بریزم؟به چه صورت امکان پذیره؟
اسمارت کاوره چه مارکی مناسبه؟

bleu2u4u
30-07-2011, 21:43
اقا من امروز رفتم بخرم ولی فروشنده نمیدونست ورژن ios اش چنده؟
از رو شماره imei اش میشه فهمید؟اول این 0128 بود ولی اونایی که با گارانتی کامتل بود (جیلبریک شده بود) 0126 بود
منم ترسیدم 4.3.4 باشه نگرفتم

dragon2410
30-07-2011, 23:25
آیا هر فیلم یا تصویری رو میشه تو آیپد بریزم؟به چه صورت امکان پذیره؟
اسمارت کاوره چه مارکی مناسبه؟

بله با استفاده از يك پلير جانبي مثل avplayer. (شما به چند صفحه قبل مراجعه ميكردي جواب سؤالت رو ميگرفتي
اسمارت كاور يك مدل بيشتر نيست و مارك هاي مختلف نداره :46:
فقط دو مدل داره كه جنساشون فرق داره چرمي حدود ١٢٠تومن. و جنس ديگش نزديك ٧٠ تومانه (البته راجع قيمت ها خيلي مطمئن نيستم)

اقا من امروز رفتم بخرم ولی فروشنده نمیدونست ورژن ios اش چنده؟
از رو شماره imei اش میشه فهمید؟اول این 0128 بود ولی اونایی که با گارانتی کامتل بود (جیلبریک شده بود) 0126 بود
منم ترسیدم 4.3.4 باشه نگرفتم

نه برادر از روي اون نميشه فهميد :46:
شما ميپرسيدي كه ايپدو وارد كردن چون ٤.٣.٤ تازه اومده قاعدتا اونايي كه تا قبل ٢-٣ هفته پيش وارد كردن و بازشون نكردن حتما ٤.٣.٣ يا ٤.٣.٢ هستن
و اونايي هم كه جيل شده باشند كه حتما رو ٤.٣.٣ هستش
اگر شما ميخواي حتما جيل كني بايد يه دسگاه باز تهيه كني كه ورژنو بفهمي چنده و يا اينكه صبر كني ٤.٣.٤ جيل شه و خيال راحت بخري و اپديت كني به ٤.٣.٤ و جيل كني :31:

moeenn
31-07-2011, 15:20
سلام بچه ها من امروز با آيپد به سايت jailbreakme رفتم و بعد سيديا رو دانلود كردم.الان دستگاه من جيلبريك شده؟چه طوري ميتونم روش برنامه و بازي بريزم؟من بازي real racing 2 رو از سايت PandaApp دانلود كرده بودم و خواستم از طريق itunes رو ايپد بريزم اما وسطاي نصب ارور داد.چه طوري ميتونم برنامه هايي رو كه از سايت PandaApp دانلود ميكنم رو آيپد بريزم؟

با تشكر

Stream
31-07-2011, 15:33
سلام بچه ها من امروز با آيپد به سايت jailbreakme رفتم و بعد سيديا رو دانلود كردم.الان دستگاه من جيلبريك شده؟چه طوري ميتونم روش برنامه و بازي بريزم؟من بازي real racing 2 رو از سايت PandaApp دانلود كرده بودم و خواستم از طريق itunes رو ايپد بريزم اما وسطاي نصب ارور داد.چه طوري ميتونم برنامه هايي رو كه از سايت PandaApp دانلود ميكنم رو آيپد بريزم؟

با تشكر
کلیه مباحث مربوط به Jailbreak آیپد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرجع معرفی App های کرک شده - Cracked .ipa - .deb :. راهنمای نصب در اولین پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

moeenn
31-07-2011, 16:04
کلیه مباحث مربوط به Jailbreak آیپد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرجع معرفی App های کرک شده - Cracked .ipa - .deb :. راهنمای نصب در اولین پست ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
داداش(virgil) من اينارو خونده بودم ولي چيزي نفهميده بودم.اگه ميشه بگو چه طوري رو آيپد بازي نصب كنم؟

selejwest
31-07-2011, 18:28
آقامن امروز گرفتم،١٠٧٠هزارتومان أزنم ٦٤-٣g

Master feed
31-07-2011, 18:33

گارانتیش از کجاست ؟

selejwest
31-07-2011, 18:37
ازپايتخت هم گرفتم
اسمارتشم داد ٦٠
روكش smile شفاف هم ٢٠
كيت دوربين اصلي هم ٥٠
ولي كلي چونه زدم
هيچ جا هم كمتر ١٠٩٠نميدادن
خيليا هم پرت بودن تا ١٢٥٠ هم ميگفتن 

bleu2u4u
31-07-2011, 22:36
دوستان ما هم ایپدمون رو گرفتیم
32 WIFI+3G به قیمت 930 هزار تومن
خدارو شکر ورژن اش هم 4.3.3 بود و همون موقع جیلش کردم

selejwest
01-08-2011, 00:38
آقا من sdكارت وصل كردم به آيپد از طريق كيتش ولي چيزي نشون نداد بااينكه توش عكس بود!ميشه كمك كنيد?؟

R@R#M@N
01-08-2011, 12:11
دوستان این برادر آیپد 2 میتونه 1080 رو روون اجرا کنه ؟ MKV H.264 فول اچدی منظورمه !!
توروخدا درست درمون جواب بدین ! تو موبایلستان 1 هفتس میپرسم ! طرف میگه آره ! بعد بهش میگم بیت ریت فایلت چیه میگه خودم تست نکردم :|
خیلی واسم مهمه ! اگه بتونه روون اجرا کنه میخرمش :دی چون یکی از دلایل خریده تبلت پخش فیلمه واسم :دی
کسی میتونه برام تست کنه و بیت ریتش رو بگه !
راستی زیرنویس فارسی SRT هم اجرا میکنه ؟
فونت فارسیشو میشه عوض کرد ؟؟

Stream
01-08-2011, 12:43
دوستان این برادر آیپد 2 میتونه 1080 رو روون اجرا کنه ؟ MKV H.264 فول اچدی منظورمه !!
توروخدا درست درمون جواب بدین ! تو موبایلستان 1 هفتس میپرسم ! طرف میگه آره ! بعد بهش میگم بیت ریت فایلت چیه میگه خودم تست نکردم :|
خیلی واسم مهمه ! اگه بتونه روون اجرا کنه میخرمش :دی چون یکی از دلایل خریده تبلت پخش فیلمه واسم :دی
کسی میتونه برام تست کنه و بیت ریتش رو بگه !
راستی زیرنویس فارسی SRT هم اجرا میکنه ؟
فونت فارسیشو میشه عوض کرد ؟؟
چون MKV فرمت استانداردی نیست و Hardware Acceleration ندارن هیچ تبلتی در دنیا نمی تونه اونها رو عالی اجرا کنه. iPad 2 هم با اینکه تنها تبلتی است که روون پخش می کنه (تا بیتریت 12Mbps رو مشکلی نداره) ولی شدیدا و به سرعت باتری خالی میشه (چون پردازش رو CPU انجام میده، نه GPU).

پیشنهاد می کنم کانورت کنید به فرمت های استانداردتر (MP4 H.264) و اون موقع تا بیتریت 17Mbps رو هم شخصا تست کردم و هیچ مشکلی نبوده. عمر باتری در این شرایط بیشتر از 2 برابر بهتر از شرایط قبلیه.
+

رزولوشن iPad که 1024x768 هست :دی 1080p و 720p تفاوتی نمی کنه مگه قصد داشته باشید با HDMI به تلویزیون وصل کنید.

R@R#M@N
01-08-2011, 13:30
چون MKV فرمت استانداردی نیست و Hardware Acceleration ندارن هیچ تبلتی در دنیا نمی تونه اونها رو عالی اجرا کنه. iPad 2 هم با اینکه تنها تبلتی است که روون پخش می کنه (تا بیتریت 12Mbps رو مشکلی نداره) ولی شدیدا و به سرعت باتری خالی میشه (چون پردازش رو CPU انجام میده، نه GPU).

پیشنهاد می کنم کانورت کنید به فرمت های استانداردتر (MP4 H.264) و اون موقع تا بیتریت 17Mbps رو هم شخصا تست کردم و هیچ مشکلی نبوده. عمر باتری در این شرایط بیشتر از 2 برابر بهتر از شرایط قبلیه.
+

رزولوشن iPad که 1024x768 هست :دی 1080p و 720p تفاوتی نمی کنه مگه قصد داشته باشید با HDMI به تلویزیون وصل کنید.

WoW
ممنون از جواب سریعت !
پس تا 12 مگابیت رو مشکلی نداره ! خیلی خوبه :دی ! حالا چقدر باتری نگه میداره ؟؟ به 3 4 ساعت میرسه ؟
آخه من نمیخام کانورت کنم ! با این اوصاف فک نکنم مشکلی داشته باشم واسه خریدش !
قیمت تهران چجوریاس ؟ 32گیگ 3جی زیر 1 تومن پیدا میشه ؟؟
یکی از دوستان 850 میداد ! اونموقع پول نداشتم ! الان میسوزم :دی:13:

bleu2u4u
01-08-2011, 14:53
این اسمارت کاورهای 39 دلاری (پلی اورتان) چه قیمته؟
اونوقت اینا از پشت ایپد که محافظت نمیکنه!برای پشتش چیزی هست؟

amirrezan95
01-08-2011, 15:33

سلام
مبارک باشه
ورژن فریمور IOS چنده ؟
:11:

amirrezan95
01-08-2011, 15:45
سلام دوستان
کسی 4.3.3 با قیمت خوب سراغ داره با پ .خ به ما بده آدرسش یا تلفنش را.:10:
توی شیراز اگه باشه چه بهتر .
تنکس:11:

bleu2u4u
01-08-2011, 17:48
من سیم کارتم رو با قیچی بریدم ولی هرکاری مینم باز میگه سیم رو وارد نردید

moeenn
01-08-2011, 19:04
من بازي real racing 2 رو از سايت پاندا اپ دانلود كردم و خواستم اط طريق itunes رو ايپد بريزم اما وسطاي نصب ارور داد نرم افزار هاي ديگر رو هم هين ارور رو ميداد
ايپد رو باروش jailbreakme جيلبريك كردم
خواهشا بگين چه طوري رو ايپد بازي بريزم(فوري)

Stream
01-08-2011, 19:06
WoW
ممنون از جواب سریعت !
پس تا 12 مگابیت رو مشکلی نداره ! خیلی خوبه :دی ! حالا چقدر باتری نگه میداره ؟؟ به 3 4 ساعت میرسه ؟
آخه من نمیخام کانورت کنم ! با این اوصاف فک نکنم مشکلی داشته باشم واسه خریدش !
قیمت تهران چجوریاس ؟ 32گیگ 3جی زیر 1 تومن پیدا میشه ؟؟
یکی از دوستان 850 میداد ! اونموقع پول نداشتم ! الان میسوزم :دی:13:

بله 3-4 ساعت که می رسه (حدود 5 ساعت).

کانورت کنید خیلی بهتره، اگه در منزل استفاده می کنید می تونید از طریق Air Video بطور Live کانورت کنید و همزمان نگاه کنید (از طریق WiFi منزل)، اینطوری در یک لحظه به کل آرشیو فیلم PC روی آیپد دسترسی دارید بدون اینکه حافظه آیپد پر باشه یا وقتی رو برای انتقال فایل ها به آیپد صرف کنید. من خودم همین کارو می کنم.

R@R#M@N
01-08-2011, 23:16
بله 3-4 ساعت که می رسه (حدود 5 ساعت).

کانورت کنید خیلی بهتره، اگه در منزل استفاده می کنید می تونید از طریق Air Video بطور Live کانورت کنید و همزمان نگاه کنید (از طریق WiFi منزل)، اینطوری در یک لحظه به کل آرشیو فیلم PC روی آیپد دسترسی دارید بدون اینکه حافظه آیپد پر باشه یا وقتی رو برای انتقال فایل ها به آیپد صرف کنید. من خودم همین کارو می کنم.
برای اینکار روتر باید قابلیت خاصی داشته باشه ؟
فکر میکنم باید دارای استاندارد N باشه ! ماله من متاسفانه G هست : ((

Stream
01-08-2011, 23:29
برای اینکار روتر باید قابلیت خاصی داشته باشه ؟
فکر میکنم باید دارای استاندارد N باشه ! ماله من متاسفانه G هست : ((
خیر به N نیازی نیست همون G هم تا پهنای باند بالایی رو پشتیبانی می کنه.

R@R#M@N
02-08-2011, 00:38
WoW با این حساب خیلی خوب شد !
فقط میمونه یه نکته ! اونم زیرنویس فارسی هست که آیا تو این روش کارسازه ؟؟
و اینکه میشه فونت فارسی آیپد رو عوض کرد ؟

Stream
02-08-2011, 00:59
WoW با این حساب خیلی خوب شد !
فقط میمونه یه نکته ! اونم زیرنویس فارسی هست که آیا تو این روش کارسازه ؟؟
و اینکه میشه فونت فارسی آیپد رو عوض کرد ؟

بله Air Video هم زیرنویس رو پشتیبانی می کنه و هم تغییر فونت و Encoding رو.

R@R#M@N
02-08-2011, 01:18
خیلی ممنون آرمان جان بابت توضیحات شفاف و کاملت !
نمیدونم میشه اینجا قیمت آیپد رو پرسید یا نه !
ولی دوستان تهرانی اگه دارن ممنون میشم قیمت 3جی 32 گیگ رو بدن !
مرسی

Hamid..God
02-08-2011, 04:03
اين ماجراي اير ويدىو چيه؟ دقيقا به چه نوع سيستم وايفايي نياز داره؟ از مةدم هاي وايفاي متفاوته؟

bleu2u4u
02-08-2011, 12:31
خیلی ممنون آرمان جان بابت توضیحات شفاف و کاملت !
نمیدونم میشه اینجا قیمت آیپد رو پرسید یا نه !
ولی دوستان تهرانی اگه دارن ممنون میشم قیمت 3جی 32 گیگ رو بدن !
مرسی
من چند روز پپیش 930 گرفتم ولی فکر نکنم دیگه به اون قیمت گیر بیاری چون ماه رمضون شروع شده و دیگه جنس وارد نمیشه!

bleu2u4u
02-08-2011, 18:55
گوگل ریدر برای ایپد app داره؟

PCminister
02-08-2011, 21:38
اين air video كاملا تاييد ميشه خيلي خيلي كاربرديه.

اين ipad 2 يكم اعتياد أوره. سه روزه خريدم هنوز Facebook سر نزدم.

برادرايي كه ميخوان تهيه كنن در صورت إمكان حتما 3G بخرن درسته بيشتر هزينه ميشه اما إمكانات خيلي بيشتري داره.

يه نصيحت برادرانه: سراع اشغالجاته اندرويدي نريد.

bleu2u4u
03-08-2011, 02:58

+

در راستای صحبتهای شما
یه ویدیو 1080 از اجرای هتل کالیفرنیا داشتم با بیتریت نزدیک 20Mbps و فرمت mkv
برای امتحان قدرت دستگاه با buzzplayer و avplayerhd اجراش کردم
توی اولی با لگ زیاد و خراب کردن هماهنگی صدا و تصویر بعد از 10 ثانیه پرید بیرون ولی av با قدرت هرچه تمام تر و بدون کوچکترین لگی سربلند از ازمون بیرون اومد

amin_947
03-08-2011, 09:25
در راستای صحبتهای شما
یه ویدیو 1080 از اجرای هتل کالیفرنیا داشتم با بیتریت نزدیک 20Mbps و فرمت mkv
برای امتحان قدرت دستگاه با buzzplayer و avplayerhd اجراش کردم
توی اولی با لگ زیاد و خراب کردن هماهنگی صدا و تصویر بعد از 10 ثانیه پرید بیرون ولی av با قدرت هرچه تمام تر و بدون کوچکترین لگی سربلند از ازمون بیرون اومد

میشه با oplayer هم امتحان کنید ؟

HOJ-JAT
03-08-2011, 10:25
هم اکنون قیمتش چنده؟

beelzebub123
03-08-2011, 10:33
دوستان من الان ipad رو وصل ميكنم به كامپيوتر نميشناسه.itunes هم نصب كردم ولي نميشناسه بايد چه كار كنم؟

bleu2u4u
03-08-2011, 22:20
میشه این فولدر رو خالی کرد
C:\Users\Hody\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup
اگه قرار باشی هرچی تو ایپد برسزم ایجا هم بیاد که c ام میترکه
البته همین الانم ترکیده و دیگه نمیتونم سینک کنم

میشه با oplayer هم امتحان کنید ؟
وقت کنم تو همین چند رور تست میکنم

Stream
04-08-2011, 01:46
میشه این فولدر رو خالی کرد
C:\Users\Hody\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup
اگه قرار باشی هرچی تو ایپد برسزم ایجا هم بیاد که c ام میترکه
البته همین الانم ترکیده و دیگه نمیتونم سینک کنم

App ها و Multimedia در بکاپ ها قرار نمی گیرن و فقط بصورت لینک به iTunes Library هستن (که میشه جاشو عوض کرد). حجم بکآپ ها خیلی زیاد نیست مگه اینکه مثلا این پلیرها درشون فیلم باشه و ... (که App Data حساب میشن و در بکاپ قرار می گیرن). یکی دیگه از دلایلی که بهتره فیلم هامون رو با فرمت مناسب در Library ویدیوها بگذاریم همینه.

bleu2u4u
04-08-2011, 04:26
App ها و Multimedia در بکاپ ها قرار نمی گیرن و فقط بصورت لینک به iTunes Library هستن (که میشه جاشو عوض کرد). حجم بکآپ ها خیلی زیاد نیست مگه اینکه مثلا این پلیرها درشون فیلم باشه و ... (که App Data حساب میشن و در بکاپ قرار می گیرن). یکی دیگه از دلایلی که بهتره فیلم هامون رو با فرمت مناسب در Library ویدیوها بگذاریم همینه.

اره من مثل ندید بدیدها پر فیلمش کردم :8:
اگه اینجور باشه فقط باید ویدیوهای غیر mp4 ام رو تو برنامه هام بذارم و باقی رو بریزم تو library :41:
البته کتابای کمیک ام هم هست :40:(نزدیک 1 گیگ) برای اونا دیگه فکر نکنم راه حلی باشه و مجبور شم پاکشون کنم:13:
میخوام بدونم این مشکل بخاطر جیلبریک کردنه یا برای همه همینطوریه؟

generaltj
04-08-2011, 11:31
جناب استیم واقعا ممنون به خاطر معرفی air video :8:
با 2.99$ یه دنیا راحت شدم و بدون دردسر فیلمای تو pc رو میبینم تو ایپد بدون اشغال هیچ حافظه ای....:46:
به دوستان پیشنهاد میکنم حتما ای برنامرو بگیرن:10:

Emad HD
04-08-2011, 16:17
سلام
2.99$ دقیقا یعنی چقدر؟

R@R#M@N
04-08-2011, 20:06
یعنی 3 هزار 450 تومن :دی

Hamid..God
04-08-2011, 23:13
یعنی 3 هزار 450 تومن :دی
بالاخره خریدی؟!!!!

R@R#M@N
05-08-2011, 00:45
نه هنوز :دی فعلاً 700 اش جوره ! دعا کن 200 250 دیگش جور شه :دی

amirrezan95
05-08-2011, 13:41
سلام دوستان
اگه من یه آیپد 2 با فریمور 4.3.3 بخرم برای فعال کردنش بعد از خرید نمیگه که باید آپدیت کنی به 4.3.5 ؟
یعنی فقط آیپد رو وصل کنم به آیتونز 10 و کامپیوتر به اینترنت وصل باشه آکتیو میشه دیگه و مشکلی پیش نمیاد ؟ چیز پی ان هم میخواد ؟

*Ali*
05-08-2011, 13:54
سلام دوستان
اگه من یه آیپد 2 با فریمور 4.3.3 بخرم برای فعال کردنش بعد از خرید نمیگه که باید آپدیت کنی به 4.3.5 ؟
یعنی فقط آیپد رو وصل کنم به آیتونز 10 و کامپیوتر به اینترنت وصل باشه آکتیو میشه دیگه و مشکلی پیش نمیاد ؟ چیز پی ان هم میخواد ؟

چقدر فریموری که Default رو دستگاه نصبه دلهره آور شده!
چرا نمیگه خوبشم میگه آپدیت کن ولی مجبورت نمیکنه میتونی No رو انتخاب کنی. اکتیو هم میشه همینجوری. چیز پی ان رو یادم نیست که لازمه یا نه، ولی به احتمال 80% لازم نداری چون نمیخوای به iTunes store وصل بشی.

amirrezan95
05-08-2011, 14:08
چرا نمیگه خوبشم میگه آپدیت کن ولی مجبورت نمیکنه میتونی No رو انتخاب کنی. اکتیو هم میشه همینجوری. چیز پی ان رو یادم نیست که لازمه یا نه، ولی به احتمال 80% لازم نداری چون نمیخوای به iTunes store وصل بشی.

آره واقعآ دلهره اور شده :31:...به خاطر جیلبریک هست که شما باهاش مخالفی:31:

R@R#M@N
05-08-2011, 15:47
ایول امیررضان جان :دی سوال منو که مخمو چند وقتی بود مشغول کرده بود کردی :دی ! آخه PS3 واسه اجرای بازی های جدیدش مجبورت میکنه آپدیت کنی :دی گفتم شاید اپلم آره .... :دی
الان فقط 4.3.3 جیلبریک شده ؟ 4.3.4 و این 4.3.5 فرقشون چیه ؟

Stream
05-08-2011, 16:24
ایول امیررضان جان :دی سوال منو که مخمو چند وقتی بود مشغول کرده بود کردی :دی ! آخه PS3 واسه اجرای بازی های جدیدش مجبورت میکنه آپدیت کنی :دی گفتم شاید اپلم آره .... :دی
چند تا باگ امنیتی برطرف شدن (همون باگ هایی که باهاشون جیلبریک می کردن).

قدیما به خاطر فریمور دستگاه بعضی وقت ها 100 تومن گرونتر می فروختن، جالب بود بعضی ها هم می خریدن. :دی حالا اگه می خواستن همون برنامه ها رو پول بدن نهایتا 50 تومن هم نمی شد :27:

generaltj
05-08-2011, 18:47
آین آیتیوتز 10.4 خیلی افتحاضه .... (بازی اینفینیتی بلید) رو بعد از خریدن و 8 ساعت دانلود موقع نصب ارور میده(مثه اونی که زمانی که appsync نریختی میخوای با آیتیونز سینک کنی)
با ایفونباکس هم نشد:41:
یعنی باس 2باره دانلود کنم؟امکان داره ناقص دانلود شده باشه؟:13:
ای تو روحت آیتیونز که این قدر رو ویندوز مضخرفی....:19:

amirrezan95
05-08-2011, 20:56

قابلی نداشت :31:
البته اپل هم برای اجرای بعضی بازی ها و برنامه های جدید میگه باید آپدیت کنی ولی نه برای این صدم ، دهم های فریمور :20:. مثلآ من آیپاد تاچم 3.1.2 هست بعد برای اجرای بعضب اپ ها میگه باید بری روی 4
الان آیپد 2 فقط روی 4.3.3 جیل میشه.

mehdi30nema
05-08-2011, 21:18
دوستان یه سوال دارم :
از انجاییکه که آیپد پورت USB و ... نداره میشه بگید کیبورد از چه راهی به آیپد وصل میشه ؟

و کلا فن آوری داره ( مثل usb on the go ) یا هرچی که بشه بهش Mass storage مثل فلش یا هارد یا دوربین را وصل کرد ؟

lovely_fox
05-08-2011, 21:19
سلام بر دوستان عزیز
من می خواهم یک iPad 2 Wi-Fi 16GB + 3G بخرم
اول اینکه از این وسیله زیاد سررشته ندارم اگر کسی مطلب جامعی داره برام آدرسش را بذاره
بعد اینکه من از کانادا می خواهم بخرم خواستم بدونم این وسیله سیم کارت ایرانسل را پشتیبانی می کنه یا نه؟
بعدا آیا قابلیت مولتی تسک داره یا نه آخه یک جا خوندم که آی پد این سیستم را نداره!

اگر جواب بدهید ممنون می شوم
با تشکر

Stream
05-08-2011, 22:12
دوستان یه سوال دارم :
از انجاییکه که آیپد پورت USB و ... نداره میشه بگید کیبورد از چه راهی به آیپد وصل میشه ؟

و کلا فن آوری داره ( مثل usb on the go ) یا هرچی که بشه بهش Mass storage مثل فلش یا هارد یا دوربین را وصل کرد ؟

از طریق همون کانکتور 30 پین (بطور داک):

کیبرد های وایرلس اپل هم از طریق بلوتوث وصل میشن.

USB on the go وجود نداره برای USB فقط Camera Connection Kit هست که میشه باهاش عکس ها و فیلم ها رو به آیپد منتقل کرد. مثل اینکه اگه جیلبریک کنید راه های دیگه ای هست.

سلام بر دوستان عزیز
من می خواهم یک iPad 2 Wi-Fi 16GB + 3G بخرم
اول اینکه از این وسیله زیاد سررشته ندارم اگر کسی مطلب جامعی داره برام آدرسش را بذاره
بعد اینکه من از کانادا می خواهم بخرم خواستم بدونم این وسیله سیم کارت ایرانسل را پشتیبانی می کنه یا نه؟
بعدا آیا قابلیت مولتی تسک داره یا نه آخه یک جا خوندم که آی پد این سیستم را نداره!

اگر جواب بدهید ممنون می شوم
با تشکر

بله از ایرانسل پشتیبانی می کنه، مولتی تسکینگ هم مدت هاست که داره.

hypoos
06-08-2011, 03:02
سلام دوستان:
من یه سوال دارم و فکر کردم اینجا بپرسم به جوابم میرسم
من کتابهامو اسکن کردم که کتابهای رنگی هست و عکس و تکست داره...
سوالم اینه:
چه تبلتی بخرم که بشه وقتی عکسهای کتابو تو گالریش میبینم بتونم فایل صوتی(mp3)استاد رو گوش کنم و اینکه دور مطالب خط بکشم و هایلایتش کنم.
به طور کلی با ایپد 2 میشه اینکارو انجام داد؟دیدن عکس و گوش کردن به فایل صوتی به طوری که همزمان بشه فایل صوتی رو نگه داشت(کنترلر های مدیا پلیرش روی چیزی مثل تسک بار باشه که بشه قطع و وصلش کرد) یعنی عکس و پلیر ت یک صفحه باشه و بشه رو عکسه ویرایش کرد مثلا های لایت کرد
ایپد رو فقط واسه این منظور میخوام پس حتما مطمئن شید و بعد پاسخ بدید که پولم رو دور نریزم
ممنونم

bleu2u4u
06-08-2011, 03:12
سلام دوستان:
من یه سوال دارم و فکر کردم اینجا بپرسم به جوابم میرسم
من کتابهامو اسکن کردم که کتابهای رنگی هست و عکس و تکست داره...
سوالم اینه:
چه تبلتی بخرم که بشه وقتی عکسهای کتابو تو گالریش میبینم بتونم فایل صوتی(mp3)استاد رو گوش کنم و اینکه دور مطالب خط بکشم و هایلایتش کنم.
به طور کلی با ایپد 2 میشه اینکارو انجام داد؟دیدن عکس و گوش کردن به فایل صوتی به طوری که همزمان بشه فایل صوتی رو نگه داشت(کنترلر های مدیا پلیرش روی چیزی مثل تسک بار باشه که بشه قطع و وصلش کرد) یعنی عکس و پلیر ت یک صفحه باشه و بشه رو عکسه ویرایش کرد مثلا های لایت کرد
ایپد رو فقط واسه این منظور میخوام پس حتما مطمئن شید و بعد پاسخ بدید که پولم رو دور نریزم
ممنونم

همه این کارها رو با ایپد میشه انجام داد (با تبلت های دیگه هم فکر کنم بشه)
صدا رو که با پلیر پخش میکنی
باقی رو هم با برنامه های جزوه نویسی که زیادم هستن انجام میدی

beelzebub123
06-08-2011, 11:33
دوستان نسخه itunes براي شناسايي ipad2 بايد چند باشه؟ اخه من وصل ميكنم به pc نميشناسه فقط دوربينو ميشناسه.نسخه itunes هم 10.0

Hamid..God
06-08-2011, 11:39
فقط وقتی داری با پلیر پخش میکنی باید هر دفه برای متوقف کردن پخش یه پروسه طولانی رو انجام بدی دبل کلیک رو همو بعد اسکرول به راست و بعد کنترلر های پخش در دست رست هست البته تو ios5 کار راحت تر شده
4 انگشت به بالا اسلرول به راست و دوباره کنترلر ها در دست رستن (مگه اینکه راه دیگه ای باشه و من بلد نیستم)

Stream
06-08-2011, 14:27
دوستان نسخه itunes براي شناسايي ipad2 بايد چند باشه؟ اخه من وصل ميكنم به pc نميشناسه فقط دوربينو ميشناسه.نسخه itunes هم 10.0

iTunes 10.2

فقط وقتی داری با پلیر پخش میکنی باید هر دفه برای متوقف کردن پخش یه پروسه طولانی رو انجام بدی دبل کلیک رو همو بعد اسکرول به راست و بعد کنترلر های پخش در دست رست هست البته تو ios5 کار راحت تر شده
4 انگشت به بالا اسلرول به راست و دوباره کنترلر ها در دست رستن (مگه اینکه راه دیگه ای باشه و من بلد نیستم)

راحت ترین راه از طریق کنترلر روی هدفون هست، که با یک فشار Pause/Play میشه، البته باید هدفون رو جدا خریداری کنید چون روی آیپد هدفون نیست.

shir_farhad
06-08-2011, 14:44
دوستان دوستي ميخاد يه تبلت برداره با بودجه يه تومن.

از بين آيپد و اين مدل 8.9 سامسونگ كدومو پيشنهاد مي كنين؟

iMosi
06-08-2011, 15:21
دوستان دوستي ميخاد يه تبلت برداره با بودجه يه تومن.

از بين آيپد و اين مدل 8.9 سامسونگ كدومو پيشنهاد مي كنين؟

شیر فرهاد با تبلت میخوای چی کار کنی....برات یه مثال می زنم...

من میخواستم با تبلت فیلم ببینم+کتاب بخونم+روی pdf بنویسم....یعنی کتاب های زبانم رو حل کنم...

بعد برنامه های ریاضی داشته باشه تا بشه باهاش محاسبات پیچیده رو انجام داد.....

یعنی به طور خلاصه من برنامه های تبلت برام مهم بودن....رفتم آیپد خریدم اصلا هم پشیمون نیستم...

ولی اگر برنامه وبازی برات مهم نیست کار های عمومی مثل فیلم وموزیک وکتاب رو میخوای باهاش انجام بدی حتما گلکسی تب 10.1 سامسونگ رو پیشنهاد می کنم...:10:

shir_farhad
06-08-2011, 20:08
شیر فرهاد با تبلت میخوای چی کار کنی....برات یه مثال می زنم...

من میخواستم با تبلت فیلم ببینم+کتاب بخونم+روی pdf بنویسم....یعنی کتاب های زبانم رو حل کنم...

بعد برنامه های ریاضی داشته باشه تا بشه باهاش محاسبات پیچیده رو انجام داد.....

یعنی به طور خلاصه من برنامه های تبلت برام مهم بودن....رفتم آیپد خریدم اصلا هم پشیمون نیستم...

ولی اگر برنامه وبازی برات مهم نیست کار های عمومی مثل فیلم وموزیک وکتاب رو میخوای باهاش انجام بدی حتما گلکسی تب 10.1 سامسونگ رو پیشنهاد می کنم...:10:

نه ديگه بيشتر واسه همون بازي و سرگرمي و وبگردي.

خب كيفيت ساخت اپل با هيچ برندي قابل قياس نيست و از طرفي برنامه هاي متنوعش آدم رو وسوسه ميكنه.

اما از طرفي user friendly نبودن آيپد در زمينه انتقال ديتا و نداشتن درگاه هاي مناسب، مشكلات فارس نويسي و عدم پيشتيباني كامل از فايل هاي فلش باعث دو دلي ميشه.

يه نكته ديگه اينكه بطور كلي دستگاهي كه پردازنده هاي AMD داشته باشه رو نمي پسندم. چون تجربه بدي هم توي لپ تاپ و دسكتاپ دارم ازش.

*Ali*
06-08-2011, 21:28
نه ديگه بيشتر واسه همون بازي و سرگرمي و وبگردي.

خب كيفيت ساخت اپل با هيچ برندي قابل قياس نيست و از طرفي برنامه هاي متنوعش آدم رو وسوسه ميكنه.

اما از طرفي user friendly نبودن آيپد در زمينه انتقال ديتا و نداشتن درگاه هاي مناسب، مشكلات فارس نويسي و عدم پيشتيباني كامل از فايل هاي فلش باعث دو دلي ميشه.

يه نكته ديگه اينكه بطور كلي دستگاهي كه پردازنده هاي AMD داشته باشه رو نمي پسندم. چون تجربه بدي هم توي لپ تاپ و دسكتاپ دارم ازش.

User Friendly نبودن ؟
دیگه چی باید توش ببینی که نگی User Friendly هست ؟
انتقال دیتا به بهترین و امن ترین و سریع ترین شکل ممکن انجام میشه، دوستت برات چنین کاری میکنه یا دشمنت ؟
درگاه های مناسب ... معنی این حرف چیه اصلا ؟؟ شما تبلت خریدی یا هارد اکسترنال که نیاز پیدا کنی حافظه جانبی وصلش کنی یا ... ؟ اصلا کارایی تبلت اجازه ورود چنین چیزی رو نمی ده، اگه هم رفقای Copycat روش گذاشتن فقط برای تبلیغات مخرب !! بوده...
همین الان که زبان فارسی نداریم مثل شکر میشه فارسی تایپ کرد. دو ماه دیگه که کلا به طور رسمی فارسی اضافه میشه ...
پشتیبانی از فلش هم به خاطر ناسازگاری این فرمت با تبلت ها و مشکلاتی مثل سرعت اجرای پایین و مصرف انرژی الکی انجام نمیشه... قضیه ش طولانیه فکر کنم آرمان جان به کاملش واقف باشه. به هر حال بدون که همین که روش ساپورت نشه برات بهتره، دوستت برات همچین کاری میکنه یا دشمنت ؟:31:
پردازنده هم ARM هست. به نظر من که فکر نکنم ربطی به AMD داشته باشه؟!!؟ یا شاید داره ... فوقش هم داشته باشه، تجربه بد شما کیفیت A5 رو زیر سوال نمی بره.

Stream
06-08-2011, 21:58
User Friendly نبودن ؟
دیگه چی باید توش ببینی که نگی User Friendly هست ؟
انتقال دیتا به بهترین و امن ترین و سریع ترین شکل ممکن انجام میشه، دوستت برات چنین کاری میکنه یا دشمنت ؟
درگاه های مناسب ... معنی این حرف چیه اصلا ؟؟ شما تبلت خریدی یا هارد اکسترنال که نیاز پیدا کنی حافظه جانبی وصلش کنی یا ... ؟ اصلا کارایی تبلت اجازه ورود چنین چیزی رو نمی ده، اگه هم رفقای Copycat روش گذاشتن فقط برای تبلیغات مخرب !! بوده...
همین الان که زبان فارسی نداریم مثل شکر میشه فارسی تایپ کرد. دو ماه دیگه که کلا به طور رسمی فارسی اضافه میشه ...
پشتیبانی از فلش هم به خاطر ناسازگاری این فرمت با تبلت ها و مشکلاتی مثل سرعت اجرای پایین و مصرف انرژی الکی انجام نمیشه... قضیه ش طولانیه فکر کنم آرمان جان به کاملش واقف باشه. به هر حال بدون که همین که روش ساپورت نشه برات بهتره، دوستت برات همچین کاری میکنه یا دشمنت ؟:31:
پردازنده هم ARM هست. به نظر من که فکر نکنم ربطی به AMD داشته باشه؟!!؟ یا شاید داره ... فوقش هم داشته باشه، تجربه بد شما کیفیت A5 رو زیر سوال نمی بره.

درسته، برای وصل کردن فلش و هارد اکسترنال و ... که دوستانی که دنبال استفاده های کلاسیک به این شکل هستن (و طبیعتا 99.9 درصدشون جیلبریک هم می کنن) با یک Camera Kit و چند Tweak جیلبریکی مشکلشون حل میشه. حالا اینکه اون میزان توان خروجی که یه تبلت داره چقدر هست که بتونه یه هارد اکسترنال رو روشن کنه (که مثل اینکه فقط آیپد اینقدر توان خروجی داره :دی) و این توان چه بلایی سر باتری میاره و ... به کنار. درباره زبان فارسی هم فکر کنم آیپد چند سال نوری از بقیه رقیب ها جلوتر باشه.. از iOS 5 هم که رسما پشتیبانی میشه.

فلش که مشکل ناسازگاری خودش هست، و اضافه کردنش به بقیه تبلت ها فقط حرکت تبلیغاتیه، هیچ کدوم نیستن که فلش رو خوب و راحت اجرا کنن. تقصیر اونها هم نیست، Interface فلش با صفحه های تاچ (و Precision صفحه های خازنی) هماهنگ نیست، Hardware Acceleration خوبی هم نداره.

AMD هم هیچ نقشی در آیپد نداره، A5 بر اساس معماری ARM تولید میشه و طراحی توسط اپل و تولید توسط سامسونگ.

bleu2u4u
07-08-2011, 05:49
من تو اين 10 روزي كه iPad استفاده ميكنم حتي براي يه بار هم نشده كه نبود فلش رو حس كنم
٢٤ ساعته هم دارم باهاش تو اينترنت ميكردم 

shir_farhad
07-08-2011, 06:39
AMD هم هیچ نقشی در آیپد نداره، A5 بر اساس معماری ARM تولید میشه و طراحی توسط اپل و تولید توسط سامسونگ.

منظورم اين بود كه پردازنده تبلت سامسونگ AMD هست .

با اين اينترنت پر سرعتي كه داريم، اتصال دستگاه به PC اجتناب ناپذيره.

واسه انتقال ديتا از PC نميشه به جاي CAMERA KIT از كابل USB مخصوص خودش استفاده كرد؟

hypoos
07-08-2011, 08:32
من یه سوال دارم و فکر کردم اینجا بپرسم به جوابم میرسم من کتابهامو اسکن کردم که کتابهای رنگی هست و عکس و تکست داره...
سوالم اینه:
به طور کلی با ایپد 2 میشه اینکارو انجام داد؟دیدن عکس و گوش کردن به فایل صوتی به طوری که همزمان بشه فایل صوتی رو نگه داشت(کنترلر های مدیا پلیرش روی چیزی مثل تسک بار باشه که بشه قطع و وصلش کرد) یعنی عکس و پلیر ت یک صفحه باشه و بشه رو عکسه ویرایش کرد مثلا هایلایت کرد ایپد رو فقط واسه این منظور میخوام پس حتما مطمئن شید و بعد پاسخ بدید که پولم رو دور نریزم ممنونم

همه این کارها رو با ایپد میشه انجام داد (با تبلت های دیگه هم فکر کنم بشه)
صدا رو که با پلیر پخش میکنی
باقی رو هم با برنامه های جزوه نویسی که زیادم هستن انجام میدی

ببخشید دوباره سوال میکنم ایاپروسه قطع وصل پلیر طولانی است یا اینکه کنترولر های پلیر رو رمانی که دارم تکست (منظورم کتابهای اسکن شده هست پس در واقع عکس ها رو میبینم) رو میبینم تی صفحه دارم(مثلا توی تسک بار ایپد یا یه همچین چیزی... اصلاهمچین تسکباری هست رو ایپد؟)
فرمودین نرم افزارهای جزوه نویسی... ایا با این نرم افزارها میشه تو زمانی که داره صدا پخش میشه مشلا یه جای عکس(کتابهارو اسکن کردم)های لایت کرد؟
در واقع هنگم کوش کردن موسیقی بتونیم یه عکس رو ادیت کنیم.........فکر کنم دیگه کامل گفته باشم چیکار میخوام بکنم
خواهش میکنم کسانی که جواب میدن واقعا امتحان کنند چون واقعا واسم مهمه و ایپد رو تنها واسه این کار میخوام...

iMosi
07-08-2011, 10:35
دویت عزیز uPad رو ببینی فیض می بری....برنامه هست برای آیپد .....همه کار با pdf میشه کرد....البته آیپد 2 بگیری بهتره چون اسکن کردی یکم سنگینه

Stream
07-08-2011, 10:41
منظورم اين بود كه پردازنده تبلت سامسونگ AMD هست .

با اين اينترنت پر سرعتي كه داريم، اتصال دستگاه به PC اجتناب ناپذيره.

واسه انتقال ديتا از PC نميشه به جاي CAMERA KIT از كابل USB مخصوص خودش استفاده كرد؟

اتفاقا پردازنده سامسونگ ها هم AMD نیست. به هر حال اتصال به PC که از طریق USB انجام میشه و اصلا ربطی به Camera Kit نداره. iPad هیچ محدودیتی در انتقال دیتا و اتصال به PC نداره. حتی این انتقال دیتا به PC و ... بطور وایرلس هم ممکنه.
این محدودیت USB که بعضی ها می گن مربوط به فلش و هارد اکسترناله، به PC ارتباطی نداره.

من یه سوال دارم و فکر کردم اینجا بپرسم به جوابم میرسم من کتابهامو اسکن کردم که کتابهای رنگی هست و عکس و تکست داره...
سوالم اینه:
به طور کلی با ایپد 2 میشه اینکارو انجام داد؟دیدن عکس و گوش کردن به فایل صوتی به طوری که همزمان بشه فایل صوتی رو نگه داشت(کنترلر های مدیا پلیرش روی چیزی مثل تسک بار باشه که بشه قطع و وصلش کرد) یعنی عکس و پلیر ت یک صفحه باشه و بشه رو عکسه ویرایش کرد مثلا هایلایت کرد ایپد رو فقط واسه این منظور میخوام پس حتما مطمئن شید و بعد پاسخ بدید که پولم رو دور نریزم ممنونم

ببخشید دوباره سوال میکنم ایاپروسه قطع وصل پلیر طولانی است یا اینکه کنترولر های پلیر رو رمانی که دارم تکست (منظورم کتابهای اسکن شده هست پس در واقع عکس ها رو میبینم) رو میبینم تی صفحه دارم(مثلا توی تسک بار ایپد یا یه همچین چیزی... اصلاهمچین تسکباری هست رو ایپد؟)
فرمودین نرم افزارهای جزوه نویسی... ایا با این نرم افزارها میشه تو زمانی که داره صدا پخش میشه مشلا یه جای عکس(کتابهارو اسکن کردم)های لایت کرد؟
در واقع هنگم کوش کردن موسیقی بتونیم یه عکس رو ادیت کنیم.........فکر کنم دیگه کامل گفته باشم چیکار میخوام بکنم
خواهش میکنم کسانی که جواب میدن واقعا امتحان کنند چون واقعا واسم مهمه و ایپد رو تنها واسه این کار میخوام...

در آیپد موقع انجام هر کاری می تونید موزیک پخش کنید. همه کارهایی که گفتید امکان پذیره، ولی کنترلر پلیر در تسکبار وجود نداره. اگه از هدفون اپل (یا بقیه هدفون هایی که ریموت دارن) استفاده کنید کنترلر فیزیکی روی هدفون هست که می تونید همه جا استفاده کنید در غیر این صورت باید دو بار Home (یا جسچر مرتبط در iOS 5) -> یک اسلاید به سمت چپ و اونجا کنترلرها موجود هستن.

برای هایلایت کردن و ... هم برنامه های زیادی هست، مثل Good Reader یا UPad و ...

beelzebub123
07-08-2011, 13:32
دوستان چه طوري ميتونم از app ام بك اپ بگيرم كه موقع سينك كردن حذف نشن.چون تو كامپيوترم ندارمشون

mehdi30nema
07-08-2011, 15:31
دوستان برای تبلت گالکسی 10.1 یه مدل تبدیل هایی هست که از قسمت کانکتور تبلت خروجی usb یا ... میده .
همچین چیزی برای آیپد2 نیست ، ؟
یعنی هیچ راهی ( چه با تبدیل چه کارای دیگه ) وجود نداره که بشه usb وصل کرد به آپد ؟

generaltj
07-08-2011, 15:40
دوستان برای تبلت گالکسی 10.1 یه مدل تبدیل هایی هست که از قسمت کانکتور تبلت خروجی usb یا ... میده .
همچین چیزی برای آیپد2 نیست ، ؟
یعنی هیچ راهی ( چه با تبدیل چه کارای دیگه ) وجود نداره که بشه usb وصل کرد به آپد ؟

camera kit conection هست اما باید جیل باشه تا کامل از فلش مموری و اینا استفاده شه..در ضمن همچین امکانی به باتری ضرر میرسونه چون مصرفش بسیار بالاس.... با وجود wifi transfer دیگه کی میره دنبال usb:31:

---------- Post added at 04:40 PM ---------- Previous post was at 04:38 PM ----------

دوستان چه طوري ميتونم از app ام بك اپ بگيرم كه موقع سينك كردن حذف نشن.چون تو كامپيوترم ندارمشون

یا ایفان باکس اگه دستگاه جیل باشه میشه برنامه رو به صورت فایل ipa ذخیره کرد:46:

shir_farhad
07-08-2011, 15:49
اتفاقا پردازنده سامسونگ ها هم AMD نیست.

حق با شماست. گاف بزرگ از سايت ديجي كالا باعث اين اشتباه شد. ممنون از حسن توجه حضرتعالي.

mehdi30nema
07-08-2011, 15:49
camera kit conection هست اما باید جیل باشه تا کامل از فلش مموری و اینا استفاده شه..در ضمن همچین امکانی به باتری ضرر میرسونه چون مصرفش بسیار بالاس.... با وجود wifi transfer دیگه کی میره دنبال usb:31:

این Wifi transfer که همیشه در دسترس نیست ، من چون سفر زیاد میرم پورت USB خیلی برام مهمه .

shir_farhad
07-08-2011, 20:23
الان آيپد 2 جيلبريك شده، درسته؟ و يه نكته ديگه اينكه واسه استفاده gprs حتما بايد جيلبريك بشه؟

يه سوال ديگه. لوازم جانبي آيپد ريمارك نداره؟

amin_947
07-08-2011, 20:46
دوستان نظرتون در مورد قیمت آیپد 2 بعد از ماه رمضون چیه ؟
آخه من پولم تا اون موقع جور میشه. به نظرتون قیمتش نسبت به الان کم میشه، زیاد میشه یا ثابت می مونه ؟
:41:

bleu2u4u
07-08-2011, 22:07
اتفاقا پردازنده سامسونگ ها هم AMD نیست. به هر حال اتصال به PC که از طریق USB انجام میشه و اصلا ربطی به Camera Kit نداره. iPad هیچ محدودیتی در انتقال دیتا و اتصال به PC نداره. حتی این انتقال دیتا به PC و ... بطور وایرلس هم ممکنه.
این محدودیت USB که بعضی ها می گن مربوط به فلش و هارد اکسترناله، به PC ارتباطی نداره.

چجوری میشه از طریق وایرلس دستگاه رو سینک کرد؟
air video رو هم هرکاری کردم نتونستم ازش استفاده کنم!!

Stream
07-08-2011, 22:22
الان آيپد 2 جيلبريك شده، درسته؟ و يه نكته ديگه اينكه واسه استفاده gprs حتما بايد جيلبريك بشه؟

يه سوال ديگه. لوازم جانبي آيپد ريمارك نداره؟

iOS 4.3.3 برای iPad 2 جیلبریک شده، بعدی ها نشدن. برای استفاده از GPRS هم نیازی به جیلبریک نیست.

لوازم جانبی ریمارک هم وجود داره.

چجوری میشه از طریق وایرلس دستگاه رو سینک کرد؟
air video رو هم هرکاری کردم نتونستم ازش استفاده کنم!!

وایرلس سینک در iOS 5 اضافه شده که اینجا نوشته چطور فعال کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشکلتون با Air Video چیه؟ برنامه دسکتاپش رو نصب کنید، درایو ها رو مشخص کنید و با آیپد به همون وای فای وصل بشید باید راحت پیدا بشه.

bleu2u4u
08-08-2011, 11:48
مشکلتون با Air Video چیه؟ برنامه دسکتاپش رو نصب کنید، درایو ها رو مشخص کنید و با آیپد به همون وای فای وصل بشید باید راحت پیدا بشه.

مشكل حل شد
من اصلا برنامه دسكتاب رو نصب نكرده بودم

iMosi
08-08-2011, 14:23
کسانی که می گن air video خوبه.....برای من خیلی کنده....انگار داره دانلود می کنه...مشکل از وایرلس منه یا خود برنامه؟:13:

bleu2u4u
08-08-2011, 14:42
براي من كه ويديوهاي mp4 رو ٥ ثانيه بافر ميكنه بعد روون نشون ميده
ولي باقي فرمتها رو بصورت همزمان كه داره كانورت ميكنه نشون ميده بخاطر همين ديكه زياد نميشه جلو/عقب كرد
شايد مشكل شما ضعيف بودن سيستمتونه و نميتونه همزمان با بخش ويديو تبديلش كنه
براي منم ويديوهاي mkv 1080 ام رو خيلي لفت ميداد

Stream
08-08-2011, 16:37
کسانی که می گن air video خوبه.....برای من خیلی کنده....انگار داره دانلود می کنه...مشکل از وایرلس منه یا خود برنامه؟:13:

بله احتمالا مشکل ضعیف بودن سیستمه که نمی تونه بطور Realtime کانورت کنه (سرعت کانورت کردن از سرعت پخش شدن روی آیپد پایین تره). در خود اپ روی Global Settings برید و Bitrate رو پایین بیارید.

~ReZa~
08-08-2011, 17:43
فلش که مشکل ناسازگاری خودش هست، و اضافه کردنش به بقیه تبلت ها فقط حرکت تبلیغاتیه، هیچ کدوم نیستن که فلش رو خوب و راحت اجرا کنن. تقصیر اونها هم نیست، Interface فلش با صفحه های تاچ (و Precision صفحه های خازنی) هماهنگ نیست، Hardware Acceleration خوبی هم نداره.
چه مشکل ناسازگاری؟؟حرفهایی میزنید !!!!:13:
الان میدونید ساپورت فلش پلیر تو سیستم عامل آندروئید باعث شده این سیستم عامل تو اینترنت بی رقیب بمونه.
این که میگید حرکت تبلیغاتی منظورتون چیه؟؟
منظورتون از خوب و راحت اجرا نکردن چیه؟؟!!!!!!!!!!!!!
من هم آیپد 2 دارو و هم asus eee pad transformer ولی اینو بگم آیپد 2 عمرا تو زمینه اینترنت به پای تبلتهای آندروئید برسه.ios تو زمینه اینترنت باید قبول کرد فرسنگها از آندروئید عقب مونده.
واسه دانلود یک فایل تو بروزر ios باید یک برنامه چند دلاری بخرین تا این قابلیت اضافه بشه این نشانه ضعف هستش.ولی تو آندروئید چی آیا این مشکل هست؟؟؟
یه زمانی تو قسمت دیفالت خود message این سیستم عامل دلیوری فعال نبود چی شد؟اپل اومد تو ورژن 5 این قابلیت رو اضافه کرد.:13:به نظر شما این قابلیت رو نمیتونست قبلا اضافه کنه؟آیا واسه اپل این کار شق القمر بود؟
حالا درسته وب بروزرهایی مثل skyfire هستند که تو آیپد میتونه ویدئوهای فلش رو باز کنه ولی به نظر شما این کار خود فلش پلیر رو به راحتی انجام میده؟؟
شما تو خود این سایت یه نظر سنجی بزارین ببینین تو زمینه اینترنت ios موفق بوده یا آندروئید.
متاسفانه تو سایتهای ایرانی هر کی دستگاه خودش رو تعریف میکنه.:13:

*Ali*
08-08-2011, 20:32
الان میدونید ساپورت فلش پلیر تو سیستم عامل آندروئید باعث شده این سیستم عامل تو اینترنت بی رقیب بمونه.
من هم آیپد 2 دارو و هم asus eee pad transformer ولی اینو بگم آیپد 2 عمرا تو زمینه اینترنت به پای تبلتهای آندروئید برسه.ios تو زمینه اینترنت باید قبول کرد فرسنگها از آندروئید عقب مونده.
واسه دانلود یک فایل تو بروزر ios باید یک برنامه چند دلاری بخرین تا این قابلیت اضافه بشه این نشانه ضعف هستش.ولی تو آندروئید چی آیا این مشکل هست؟؟؟
یه زمانی تو قسمت دیفالت خود message این سیستم عامل دلیوری فعال نبود چی شد؟اپل اومد تو ورژن 5 این قابلیت رو اضافه کرد.:13:به نظر شما این قابلیت رو نمیتونست قبلا اضافه کنه؟آیا واسه اپل این کار شق القمر بود؟
حالا درسته وب بروزرهایی مثل skyfire هستند که تو آیپد میتونه ویدئوهای فلش رو باز کنه ولی به نظر شما این کار خود فلش پلیر رو به راحتی انجام میده؟؟
شما تو خود این سایت یه نظر سنجی بزارین ببینین تو زمینه اینترنت ios موفق بوده یا آندروئید.
بله و دقيقا اگه توي يه صفحه انيميشن فلش باشه و شما بخواي scroll كني و مثل لاك پشت عمل كنه هيچ وقت نمي گي فلش درب و داغونه فقط ميگي آيپد زاغارته
اين رو هم بدون كه اگه آيپد نبود اصلا الان ee pad ي وجود نداشت كه اندرويد روش باشه و فلش داشته باشه و فرسنگ ها !!! جلوتر باشه.
چرا جاي دور بريم اگه اپل وجو نداشن الان اصلا وبگردي زير صفحه مالتي تاچ خازني عمرا وجو نداشت كه اندرويد بخواد فرسنگها جلو بزنه !!!
متاسفانه ايرانيان عزيز تبلت هاي خودشون رو با سنگ محك استفاده ايراني جماعت (اينترنت محدود، دوربين قوي !!!، فلش خور بودن ...) محك مي زنند.

generaltj
08-08-2011, 21:35
من یادمه زمانی که از استیو پرسیدن چرا اپل از فلش ساپورت نمیکنه گفت به دلیل عدم امنیت کافی و مشکلاتی که به همراه داره اپل ازش پشتیبانی نمیکنه....:20:

Stream
08-08-2011, 21:39

دوست عزیز درسته اطلاعاتی که دادید همشون کلی بودن (و حرف علمی ای از شما نشنیدیم) ولی حداقل برای جنبه آموزشی قضیه مورد به مورد براتون پاسخ میدم:

چه مشکل ناسازگاری؟؟حرفهایی میزنید !!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]مشکل ناسازگاری فلش با اینترفیس های تاچ خازنی.
اگه اطلاع ندارید، ساختار فلش بر اساس دقت نوک Cursor طراحی شده، مثل سیستم عامل های دسکتاپ، و دقت تاچ صفحه های خازنی بسیار پایین تر از نوک Cursor هست، که باعث ناسازگاری فلش با صفحه های تاچ میشه. ارتباطی هم به iOS و Android و webOS و ... (تعصب یوزرهاشون!) نداره.

الان میدونید ساپورت فلش پلیر تو سیستم عامل آندروئید باعث شده این سیستم عامل تو اینترنت بی رقیب بمونه.من با اکثر یوزرهای اندرویدی که صحبت کردم اولین کاری که با فلش پلیرش می کنند غیر فعال کردنشه. :20: البته شما رو نمی دونم، ولی تجربه اکثریت این بوده، ریویو های فلش در اندروید هم در اینترنت همین رو تایید می کنه.

منظورتون از خوب و راحت اجرا نکردن چیه؟؟!!!!!!!!!!!!!یعنی دقت تاچ شما بالا نیست، چون فلش بر اساس دقت تاچ صفحه های خازنی توسعه داده نشده، این یه مشکل فنی در فلش است. بحث بعدی هم نبود Hardware Acceleration در فلش (در همه پلتفورم ها) است که باعث میشه تک تک پردازش ها توسط پردازنده و بطور نرم افزاری انجام بشه، که هم مصرف باتری رو بالا می بره و هم میزان پردازش رو. یکی از دلایلی که خیلی از یوزرهای اندروید فلش رو غیر فعال می کنند هم همینه (یه تبلیغ فلش بالای یک صفحه، که شما هم متوجه اش نمی شید، باتریتون رو خالی می کنه!)

من هم آیپد 2 دارو و هم asus eee pad transformer ولی اینو بگم آیپد 2 عمرا تو زمینه اینترنت به پای تبلتهای آندروئید برسه.ios تو زمینه اینترنت باید قبول کرد فرسنگها از آندروئید عقب مونده.هسته مرورگرهای هر دو webKit است (که اتفاقا توسط اپل توسعه داده میشه، و اپن سورس است)، و بیش از حد رفتار مشابهی دارند.

واسه دانلود یک فایل تو بروزر ios باید یک برنامه چند دلاری بخرین تا این قابلیت اضافه بشه این نشانه ضعف هستش.ولی تو آندروئید چی آیا این مشکل هست؟؟؟در iOS هر برنامه یه لیست فایل هایی داره که قابل باز کردن است. وقتی شما فایلی رو می خواهید دانلود کنید (چه در Safari چه Mail) لیستی از برنامه هایی که با این نوع فایل Associate شدن به شما نشون داده میشه، و شما برنامه ای که می خواهید فایلتون بره اونجا رو انتخاب می کنید، و فایلتون به اون برنامه Push میشه. این یکی از بهینه ترین سیستم های دانلود و انتقال فایل در کل سیستم عامل های دنیاست.

خود Safari فرمت های PDF و آفیس و QuickTime رو اجرا می کنه، و هر فایل دیگه ای که با یک برنامه دیگه Associate شده باشه از شما درخواست میشه و فایل به اون برنامه فرستاده میشه.

بدون نصب هیچ برنامه ای.

یه زمانی تو قسمت دیفالت خود message این سیستم عامل دلیوری فعال نبود چی شد؟اپل اومد تو ورژن 5 این قابلیت رو اضافه کرد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]به نظر شما این قابلیت رو نمیتونست قبلا اضافه کنه؟آیا واسه اپل این کار شق القمر بود؟این رو نمی دونم از کجا آوردید چون هیچ ربطی به آیپد نداره.

در آیفون برای SMS ها دلیوری وجود نداشت (و کماکان وجود نداره)، چون اعتماد به نتورک های مخابراتی اونقدر بالاست که 100.00 درصد پیام های ارسال شده به مقصد می رسن (آمار AT&T پارسال فکر می کنم باشه). اگه منظورتون iMessages هست که در iOS 5 اضافه شد، این یک سرویس جدید اینترنتیه، و خب اینجا دلیوری لازمه. در iOS 5 هم کماکان SMS ها دلیوری ندارند، شق القمر نبود، وقتی همه پیام ها به مقصد می رسه گواهی ارسال پیام مثل گواهی گرفتن پیام در سمت دیگه است.

حالا درسته وب بروزرهایی مثل skyfire هستند که تو آیپد میتونه ویدئوهای فلش رو باز کنه ولی به نظر شما این کار خود فلش پلیر رو به راحتی انجام میده؟؟بله. Skyfire حتی بهتر از فلش پلیر این کار رو انجام میده چون ویدیویی که در اختیار شما می گذاره HTML5 است (که Hardware Acceleration داره) و بطور داینامیک بر اساس سرعت اینترنت تنظیم میشه. دقت کنید Skyfire برای اندروید هم هست، و اونجا هم جزو محبوب ترین برنامه هاست، دلیلش هم واضحه، راه حل پخش ویدیو یا انیمیشن در اینترنت دیگه فلش نیست. خود Adobe هم این رو قبول کرده. گوگل هم اگه داره این پشتیبانی نصفه نیمه فلش رو ادامه میده به خاطر تبلیغاته (کاری که گوگل در اون تخصص داره)، یه نگاه به TV Ad ها و پوسترهای تبلیغاتی این تبلت ها بندازید کاملا واضحه.

متاسفانه تو سایتهای ایرانی هر کی دستگاه خودش رو تعریف میکنه.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]که هرکی به دستگاه خودش رای بده (طبق گفته خود شما در یک خط پایین تر!) ؟؟؟ متاسفانه تا وقتی افراد از روی تعصب (یا بی اطلاعی) صحبت می کنن اوضاع سایت های ایرانی همینه که هست. :46:

من یادمه زمانی که از استیو پرسیدن چرا اپل از فلش ساپورت نمیکنه گفت به دلیل عدم امنیت کافی و مشکلاتی که به همراه داره اپل ازش پشتیبانی نمیکنه....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما چقدر درباره این موضوع بحث کردیم، حالا میان دوباره می گن فلش. نحوه برخورد اپل با کل قضیه فلش مثال بارز یک سیاست استثنایی درباره یه تکنولوژی ضعیف فعال بود، که بعد از دو سال نتیجه اش هم واضحه.

Persian_Gun's
08-08-2011, 22:50
سلام..
بچه ها میخواستم بدونم قابلیت 3G در ایران قابله استفاده هست؟
یکم توضیح بدید...
مرسی.

generaltj
08-08-2011, 23:08
سلام..
بچه ها میخواستم بدونم قابلیت 3G در ایران قابله استفاده هست؟
یکم توضیح بدید...
مرسی.

نه ولی میتونین از gprs و edge که سرعتش کمتره استفاده کنین.:31:..3G هنوز بهره برداری نشده:41:

~ReZa~
08-08-2011, 23:36
مشکل ناسازگاری فلش با اینترفیس های تاچ خازنی.
اگه اطلاع ندارید، ساختار فلش بر اساس دقت نوک Cursor طراحی شده، مثل سیستم عامل های دسکتاپ، و دقت تاچ صفحه های خازنی بسیار پایین تر از نوک Cursor هست، که باعث ناسازگاری فلش با صفحه های تاچ میشه. ارتباطی هم به iOS و Android و webOS و ... (تعصب یوزرهاشون!) نداره.
والا من اینو از شما تازه میشنوم!!!!!!!!!!حرف شما درسته ولی مال الان نیست بلکه مال 2 الی 3 سال پیش وقتی که نوکیا n900 رو زده بود و یا گوشیهای آندروئید دیگه که تاچشون هنوز خازنی نبود و اگه هم خازنی بود قابلیت مولتی تاچ نداشت. و واقعا طبق گفته شما با فلش پلیر کار کردن دنگ و فنگ داشت.
من گلکسی اس2 دارم صفحه 4.3 اینچش خدایی فلش پلیر هیچ مشکلی نداره نه تاچش و نه دقتش. حالا چه برسه تو یه ال سی دی 10 اینچی تبلت آندروئید.دقتش هم عالیه.این به نظر من یه نوع تلقین برای شما حساب میشه.

من با اکثر یوزرهای اندرویدی که صحبت کردم اولین کاری که با فلش پلیرش می کنند غیر فعال کردنشه. البته شما رو نمی دونم، ولی تجربه اکثریت این بوده، ریویو های فلش در اندروید هم در اینترنت همین رو تایید می کنه.
:21::21:.
اینم تازه از شما میشنوم.الان تو گلکسی اس 2 شما میدونید تو اینترنت فلش پلیر عملکردش چطوریه؟؟
اگه نمیدونید توضیح بدم:وقتی وارد سایت اینترنتی میشی فایلهایی که بصورت فلش پلیرند با علامت فلش سبز رنگ ظاهر میشن و شما میتونید با یه تیک فلش پلیر رو اجرا کنید و اگه هم نخواستین میتونید همینجوری بزارید بمونه.
بالا هم گفتم یکی از دلایل اینکه آندروئید تو internet باعث شده ازios پیشی بگیره همون ساورت فلش پلیرشه.
اونایی که فلش پلیرشون رو هم غیر فعال میکنن حتما اینترنت زغالی دارن.:46:

یعنی دقت تاچ شما بالا نیست، چون فلش بر اساس دقت تاچ صفحه های خازنی توسعه داده نشده، این یه مشکل فنی در فلش است. بحث بعدی هم نبود Hardware Acceleration در فلش (در همه پلتفورم ها) است که باعث میشه تک تک پردازش ها توسط پردازنده و بطور نرم افزاری انجام بشه، که هم مصرف باتری رو بالا می بره و هم میزان پردازش رو. یکی از دلایلی که خیلی از یوزرهای اندروید فلش رو غیر فعال می کنند هم همینه (یه تبلیغ فلش بالای یک صفحه، که شما هم متوجه اش نمی شید، باتریتون رو خالی می کنه!)
قسمت اول اینو تو بالا توضیح دادم.بازم میگم من هیچ مشکلی با دقت تاچ ندارم.شاید اونایی که از ال سی دی 3.5اینچ استفاده میکنن به این مشکل بیوفتن ولی تو ال سی دی های 4.3 اینچ به بالا من که ندیدم این مشکلو.
دوست عزیزم فعلا که باطری asus eee pad transformer برام بهتر از ایپد 2 جواب میده.:46:
حالا کاری با بقیه تبلتها ندارم.که باطری ضعیفی دارن یا نه.

هسته مرورگرهای هر دو webKit است (که اتفاقا توسط اپل توسعه داده میشه، و اپن سورس است)، و بیش از حد رفتار مشابهی دارند.
به هر حال سرعت لودینگ پیجها تو بروزر آندروئید قویتر و بهتر از ios هستش.

در iOS هر برنامه یه لیست فایل هایی داره که قابل باز کردن است. وقتی شما فایلی رو می خواهید دانلود کنید (چه در Safari چه Mail) لیستی از برنامه هایی که با این نوع فایل Associate شدن به شما نشون داده میشه، و شما برنامه ای که می خواهید فایلتون بره اونجا رو انتخاب می کنید، و فایلتون به اون برنامه Push میشه. این یکی از بهینه ترین سیستم های دانلود و انتقال فایل در کل سیستم عامل های دنیاست.

خود Safari فرمت های PDF و آفیس و QuickTime رو اجرا می کنه، و هر فایل دیگه ای که با یک برنامه دیگه Associate شده باشه از شما درخواست میشه و فایل به اون برنامه فرستاده میشه.

بدون نصب هیچ برنامه ای.
عزیزم من منظورم سافاری دانلود منیجره که باید از سیدیا و یا نمیدونم از استور دانلود بشه تا یه دانلود منیجر داشته باشی باید قبول کرد که اپل تو این زمینه کوتاهی کرده.

در آیفون برای SMS ها دلیوری وجود نداشت (و کماکان وجود نداره)، چون اعتماد به نتورک های مخابراتی اونقدر بالاست که 100.00 درصد پیام های ارسال شده به مقصد می رسن
بحث سر اعتماد نیست این یک قابلیتی که حتما باید روی یک گوشی باشه.
اصلا به اپل چه ربطی داره??? من بعنوان مشتری میخوام گوشیم قابلیت دلیوری داشته باشه.پول میدم میخوام کامل باشه بحثی است؟؟

بله. Skyfire حتی بهتر از فلش پلیر این کار رو انجام میده چون ویدیویی که در اختیار شما می گذاره HTML5 است (که Hardware Acceleration داره) و بطور داینامیک بر اساس سرعت اینترنت تنظیم میشه.
skyfire برای اونایی که اینترنت ضعیف دارن تا بره تبدیل کنه میدونی چقدر وقت تلف میکنه.
شما حالا از اینترنت 100 مگ استفاده میکنی دلیل نمیشه که بگی skyfire بهتره.
البته باز هم سرعت به نتیجه رسیدن هم تو اینترنت ضعیف و هم تو اینترنت قوی تو فلش پلیر هزار برابر بهتر از sky fire است.

Stream
09-08-2011, 00:15
والا من اینو از شما تازه میشنوم!!!!!!!!!!حرف شما درسته ولی مال الان نیست بلکه مال 2 الی 3 سال پیش وقتی که نوکیا n900 رو زده بود و یا گوشیهای آندروئید دیگه که تاچشون هنوز خازنی نبود و اگه هم خازنی بود قابلیت مولتی تاچ نداشت. و واقعا طبق گفته شما با فلش پلیر کار کردن دنگ و فنگ داشت.
من گلکسی اس2 دارم صفحه 4.3 اینچش خدایی فلش پلیر هیچ مشکلی نداره نه تاچش و نه دقتش. حالا چه برسه تو یه ال سی دی 10 اینچی تبلت آندروئید.دقتش هم عالیه.این به نظر من یه نوع تلقین برای شما حساب میشه.

اینم تازه از شما میشنوم.الان تو گلکسی اس 2 شما میدونید تو اینترنت فلش پلیر عملکردش چطوریه؟؟
اگه نمیدونید توضیح بدم:وقتی وارد سایت اینترنتی میشی فایلهایی که بصورت فلش پلیرند با علامت فلش سبز رنگ ظاهر میشن و شما میتونید با یه تیک فلش پلیر رو اجرا کنید و اگه هم نخواستین میتونید همینجوری بزارید بمونه.
بالا هم گفتم یکی از دلایل اینکه آندروئید تو internet باعث شده ازios پیشی بگیره همون ساورت فلش پلیرشه.
اونایی که فلش پلیرشون رو هم غیر فعال میکنن حتما اینترنت زغالی دارن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دوست من 2-3 سال پیش که اصلا فلش پلیری برای موبایل نبود که حرف من اون زمان درست باشه. ضعف فنی در ساختار فلش هم با مرور زمان تغییری نکرده، شما پلن ها و Roadmap های خود Adobe و گوگل رو مشاهده کنید متوجه می شید.
+ ما که اندروید ها رو تست می کردیم (از جمله همین گالاکسی اس 2 و تبلت ها و ...) فلش پلیرشون تعریفی نبود (در مقایسه با کارایی خودشون مثلا در HTML5)، در هیچ ریویویی هم ندیدیم ازشون تعریف کنند. دلیلش هم همونطور که گفتم ضعف فنی فلش است، گالاکسی شما خوب اجرا می کنه بسیار عالی، ولی فلش ضعف فنی داره. پیشنهاد می کنم بحث های اون زمان رو مطالعه کنید تا الان مجبور نباشیم از ابتدا بحث کنیم.

من درباره فلش چیز دیگه ای نمی گم چون چندین بار دقیقا همین بحث ها رو با سایرین کردیم.

قسمت اول اینو تو بالا توضیح دادم.بازم میگم من هیچ مشکلی با دقت تاچ ندارم.شاید اونایی که از ال سی دی 3.5اینچ استفاده میکنن به این مشکل بیوفتن ولی تو ال سی دی های 4.3 اینچ به بالا من که ندیدم این مشکلو.
دوست عزیزم فعلا که باطری asus eee pad transformer برام بهتر از ایپد 2 جواب میده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حالا کاری با بقیه تبلتها ندارم.که باطری ضعیفی دارن یا نه.دوست گرامی حرف های شما مثال بارز مغالطه است. چون باتری تبلت شما خوبه دلیل نمیشه ضعف Hardware Acceleration فلش رو نادیده بگیریم. با بالا بردن ظرفیت باتری عمر باتری هم بیشتر میشه، ربطی به غیر بهینه بودن پردازش فلش نداره. شما اخبار اون زمان رو اصلا خوندید؟ ضعف دقت اینترفیس هایی که برای Cursor طراحی میشن روی صفحات خازنی هم ارتباطی به سایز نداره.. یک اینچ یا صد اینچ.

به هر حال سرعت لودینگ پیجها تو بروزر آندروئید قویتر و بهتر از ios هستش.شما فرمودید فرسنگ ها. اختلاف ها در حد چند درصده که با نسخه جدید هر کدوم اینور اونور میشه.

عزیزم من منظورم سافاری دانلود منیجره که باید از سیدیا و یا نمیدونم از استور دانلود بشه تا یه دانلود منیجر داشته باشی باید قبول کرد که اپل تو این زمینه کوتاهی کرده.براتون توضیح دادم سیستم دانلودها بطور پیش فرض در آیپد چطوره. ملاک مقایسه یه محصول چیزی که از یه سورس غیر قابل اعتماد (مثل Cydia) نصب میشه نیست. اپل یکی از نوین ترین و بهینه ترین سیستم دانلود و انتقال فایل ها بین App های مختلف رو در iOS پایه گذاری کرده. از نظر شما کوتاهیست، خب افراد نظرات مختلف دارند.

بحث سر اعتماد نیست این یک قابلیتی که حتما باید روی یک گوشی باشه.
اصلا به اپل چه ربطی داره??? من بعنوان مشتری میخوام گوشیم قابلیت دلیوری داشته باشه.پول میدم میخوام کامل باشه بحثی است؟؟بهتون عرض کردم، ارسال موفقیت آمیز پیام به معنی دلیوری است چون صد درصد پیغام ها به مقصد می رسند. اگه شک و شبهه ای درباره این قضیه دارید به انجمن آیفون مراجعه کنید تا دوستان راهنمایی کنند.

skyfire برای اونایی که اینترنت ضعیف دارن تا بره تبدیل کنه میدونی چقدر وقت تلف میکنه.
شما حالا از اینترنت 100 مگ استفاده میکنی دلیل نمیشه که بگی skyfire بهتره.
البته باز هم سرعت به نتیجه رسیدن هم تو اینترنت ضعیف و هم تو اینترنت قوی تو فلش پلیر هزار برابر بهتر از sky fire است. دقیقا برعکس. چیزی نمی ره تبدیل بشه. فایل ویدیو فلش از سرور سایت مستقیما به سرورهای Skyfire در Cloud منتقل میشه (نه از طریق شما) ، و Skyfire اون فایل رو بطور Realtime تبدیل می کنه به HTML5 و به دستگاه شما Stream میشه بر با بیتریت Adaptive بر اساس سرعت ارتباط شما و Skyfire.

-----

در نهایت هر محصولی برای هر کسی ساخته نشده، وگرنه الان همه ماشین های دنیا یک رنگ بودند یا فقط یک برند موبایل وجود داشت. اگه ملاک بحث فنی است که در خدمتیم، وقتی وارد نظر شخصی میشه دیگه هر شخص نظر خودش رو داره. :46: من ساپورت نکردن فلش یا حذف فایل سیستم از آیپد رو از شاهکارهای استراتژیک اپل می دونم، یکی دیگه از دوستان در به در دنبال App ای می گرده که براش یه محیط شبیه فایل سیستم ایجاد کنه. خلاصه دید افراد متفاوته.

bleu2u4u
09-08-2011, 00:53
این پستای رئیس (که اسمش رو هم نمیدونم) رو باید جمع کرد به عنوان کتاب داد بیرون
تو هر پستش یه نکته هست (شایدم هزار تا)
همه هم (حداقل تو وب فارسی) بصورت ارجینال

دوست گرامی حرف های شما مثال بارز مغالطه است.
اثرات نود تا کجاها که نمیره
تازه حد نهایت کیفیت تو یوتیوب به مراتب بیشتر از ویدیو های ایتیونزه!

shir_farhad
09-08-2011, 01:39
متاسفانه عيب ما اينه اينقد با ابزارهاي نا كارآمد و غير استاندارد خو گرفتيم كه با هر چيزي كه داراي استاندارد بالايي باشه مشكل داريم.

bleu2u4u
09-08-2011, 04:07
جالبه
الان با یه app مواجه شدم (airmusic) که نسخه کرک شده اش کار نمیکنه
میگه فقط نسخه دانلود شده از ایتیونز قابل استفاده است

Stream
09-08-2011, 22:10
یک خبر جالب:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداپل امروز (برای اولین بار) از لحاظ ارزش گل ExxonMobil رو هم رد کرد و برای چند ساعتی با ارزش ترین کمپانی دنیا (در همه صنعت ها و در همه کشورها) بود.

اقا امشب خیلی از اپل تعریف کردیم برای اینکه نگن اینا فامیل اپل ان یه انتقادی از فروشگاه اپل بکنم
توی دوره زمونه ای که یوتیوب یک چهارم ترافیک وب رو دست خودش گرفته و همه ازش استفاده میکنن
خود خواننده ها هم ویدیو کلیپاشون رو رایگان توش ارائه میدن اپل به چه امیدی همون ویدیو کلیپا رو با قیمت 1.99 دلار میفروشه
تازه حد نهایت کیفیت تو یوتیوب به مراتب بیشتر از ویدیو های ایتیونزه!

خواننده ها رایگان قرار نمیدن، تبلیغ داره و همینطور شما حق کپی کردن و ذخیره و انتقال به دستگاه ها رو ندارید. همون خواننده ها (یا بهتر بگیم Publisher ها) هستن که کلیپ هاشون رو در iTunes (و بقیه فروشگاه های موزیک و ویدیو) قرار میدن، و قیمتش رو هم خودشون تعیین می کنن.

R@R#M@N
09-08-2011, 23:17
آقا یه سوال :دی کلاً این iOS لانچر داره ؟ یعنی برنامه ای که این ظاهر iOS رو عوض کنه ؟؟
من تا بحال تجربه کارباهاشو نداشتم و فقط با اندروید کار کردم ! اندروید لانچرهای زیادی داره !

.:PAR3A:.
09-08-2011, 23:21
iOS یه صفحست که اپ ها توشه ، مث اندو این همه چرت و پرت نداره که لانچر بخواد : دی
ولی واس تغییر آیکون ها میتونی از Cydia تم بگیری...

R@R#M@N
10-08-2011, 00:42
خوب برنامه ای داره که بشه مثه اندرویدش کرد :دی مثلاً ؟

10-08-2011, 01:18
ببین نهایت تغییر ، تغییر توی بکگراند ها و آیکون هاس... ساختار سیستم عامل فقط یه منوی اپلیکیشنه و بقیش یه سری لیست : دی
مثلا من یه تم دان کرده بودم که آیکون ها و ... رو مث گلکسی اس میکرد... یا یه تم که آنلاکش شبیه هانی کامب میشد...
ولی بیشتر از این چیزی نیس...

M659
11-08-2011, 18:16
یک سوال،
اونایی که از gprs ایرانسل استقاده میکنن (اعتباری)
برای شارژ سیم کارتتون هر دفعه سیم کارت رو از دستگاه خارج میکنید؟

bleu2u4u
12-08-2011, 04:48
دوستان یه سوال فنی!
برای ایپد 2 کیبرد فارسی رایگان پیدا میشه
الا یه دو تا هست که یکی 5 تومنه و اون کی 2 تومن و اصلا ارزش نداره
کیبرد بدون گ ژ پ چ هم دردسره

mohsenfhm
12-08-2011, 07:59
دوستان یه سوال فنی!

به نظر من بهتره صبر كنيد تا نسخه نهاي iOS 5 ريليز بشه :46: كه كيبورد فارسي رو به طور كامل داره :46:

generaltj
12-08-2011, 13:37
یک سوال،
اونایی که از gprs ایرانسل استقاده میکنن (اعتباری)
برای شارژ سیم کارتتون هر دفعه سیم کارت رو از دستگاه خارج میکنید؟

برو سایت ایرانسل سیتم e-care سیم رو فعال کن ...بعدش دیه لازم نیست در بیاری سیم رو...آنلاین میتونی شارژ کنی ...:46:

mehrdadonline
12-08-2011, 22:08
سلام میخواستم ببینم چجوری فایل تصویری با فرمت Avi و زیرنویسش رو از طریق ایتونز روی ایپد بریزم که بعد با نصب av player بتونم ببینمش؟ اخه ایتونز فقط فایل های mp4 رو قبول میکنه.

rahnemoun
14-08-2011, 09:38
من یک مشکلی دارم اونهم اینه که Ipad رو وقتی به لپ تاپ وصل می‌کنم، Itunes اونو تشخیص نمیده!!!؟ ولی روی PC تشخیص میده و نکته جالب اینه که روی همون لپ تاپ یک Ipad دیگه رو که وصل می‌کنم تشخیص میده!!! ضمنا روی دو تا لپ تاپ دیگه هم تست کردم که باز هم نتونست ارتباط برقرار کنه.
به نظر شما چکار باید بکنم؟

مدل Ipad2 - 64 Gb

رامین :11:

roteal2007
14-08-2011, 10:08
من یک مشکلی دارم اونهم اینه که Ipad رو وقتی به لپ تاپ وصل می‌کنم، Itunes اونو تشخیص نمیده!!!؟ ولی روی PC تشخیص میده و نکته جالب اینه که روی همون لپ تاپ یک Ipad دیگه رو که وصل می‌کنم تشخیص میده!!! ضمنا روی دو تا لپ تاپ دیگه هم تست کردم که باز هم نتونست ارتباط برقرار کنه.

مدل Ipad2 - 64 Gb

مطمئن بشید که از آخرین ورژن آیتونز استفاده میکنید و در صورت آپدیت بودن یه بار آیپد تون رو خاموش روشن کنید.

rahnemoun
14-08-2011, 12:02
مطمئن بشید که از آخرین ورژن آیتونز استفاده میکنید و در صورت آپدیت بودن یه بار آیپد تون رو خاموش روشن کنید.

آخرین ورژن Itunes رو دارم و ضمنا تا حالا چندین بار هم Ipad رو خاموش و روشن کردم...

آیا هیچ نرم‌افزار واسطه‌ دیگه‌ای هم مورد نیاز هست؟؟؟ جالب اینه که یک Ipad دیگه رو این لپ تاپ کار می‌کنه.

Stream
14-08-2011, 13:14

مدل Ipad2 - 64 Gb

آخرین ورژن Itunes رو دارم و ضمنا تا حالا چندین بار هم Ipad رو خاموش و روشن کردم...

آیا هیچ نرم‌افزار واسطه‌ دیگه‌ای هم مورد نیاز هست؟؟؟ جالب اینه که یک Ipad دیگه رو این لپ تاپ کار می‌کنه.

یک بار کاملا iTunes (و همه اثراتش رو) از سیستمتون حذف کنید و دوباره نصب کنید. آموزش این کار اینجا هست:

14-08-2011, 14:19
دوستان یه سوال فنی!
کیبورد رایگان با گ چ پ ژ هم هست... توی iOS 5 هم که کیبورد فارسی خیلی خوب و خوشدستی داره...

mehrdadonline
14-08-2011, 16:31
دوستان چه دانلود منیجری رو برای ایپد پیشنهاد میدین؟ ممنون

14-08-2011, 18:55
Safari Download Manager رو از Cydia بگیرین...

mehrdadonline
14-08-2011, 19:29
کسی میدونه نرم افزار Av Player زیرنویس با پسوند Sub/idx رو ساپورت میکنه یا نه؟

bleu2u4u
14-08-2011, 22:18
کیبورد رایگان با گ چ پ ژ هم هست... توی iOS 5 هم که کیبورد فارسی خیلی خوب و خوشدستی داره...

توضیح هم مدادید خوب بود
چون من کیبوردای توی سایدیا رو هم نصب کردم ولی هیچ اتفاقی نیافتاد

14-08-2011, 23:48
5Row Persian Keyboard (اسمش دقیق این نبود ، پرشین کیبورد رو سرچ کنین...) ، بعد از توی وینتربورد فعالش کنید ، بعد از توی تنظیمات کیبورد هم فعالش کنید ، بعد به خوبی کار میکنه...

bleu2u4u
15-08-2011, 02:14
خب اين رو از سايديا نصب كرده بودم ولي تو وينتربورد هيج كزينه اي براي فعال كردنش نيست 

Arian_albertini
15-08-2011, 13:34
آقاااا!! منم در یک حرکت انتحاری آیپد 2 رو گرفتم!! به قول یکی از بچه های فروم عجب دافیه!! :31:
یک گیفت 50$ هم گرفتم با قیمت 85 تومان!!!!(عجب دزدین اینا!!) حالا می خوام بدونم چه برنامه هایی بریزم؟! چندتا خوبش و بگین! اگه لازم بدونین من تازه دارم دانشجو میشم امسال و رشته ام هم برقه!!! :5:
اه راستی یه بنامه واسه کانورت دیودی هم معرفی می کنید؟! واسه سیستم عامل مک نه ویندوزا!!:8:
با تشکر!!:10: :11:

Arian_albertini
15-08-2011, 13:34
آقاااا!! منم در یک حرکت انتحاری آیپد 2 رو گرفتم!! به قول یکی از بچه های فروم عجب دافیه!! :31:
یک گیفت 50$ هم گرفتم با قیمت 85 تومان!!!!(عجب دزدین اینا!!) حالا می خوام بدونم چه برنامه هایی بریزم؟! چندتا خوبش و بگین! اگه لازم بدونین من تازه دارم دانشجو میشم امسال و رشته ام هم برقه!!! :5:
اه راستی یه بنامه واسه کانورت دیودی هم معرفی می کنید؟! واسه سیستم عامل مک نه ویندوزا!!:8:

GiggleClub
15-08-2011, 13:53
آقاااا!! منم در یک حرکت انتحاری آیپد 2 رو گرفتم!! به قول یکی از بچه های فروم عجب دافیه!!
یک گیفت 50$ هم گرفتم با قیمت 85 تومان!!!!(عجب دزدین اینا!!) حالا می خوام بدونم چه برنامه هایی بریزم؟! چندتا خوبش و بگین! اگه لازم بدونین من تازه دارم دانشجو میشم امسال و رشته ام هم برقه!!!
اه راستی یه بنامه واسه کانورت دیودی هم معرفی می کنید؟! واسه سیستم عامل مک نه ویندوزا!!
با تشکر!!

واسه DVD میتونید یه برنامه player بگیرید که بهترینش AVPlayer و Goodplayer هستند که DVD رو پخش میکنند.
برای کانورت هم من macX video Convertor دارم خوبه

برنامه notes plus هم برای نت برداری و یادداشت و اینا خوبه خیلی که کاربرد داره برات

generaltj
15-08-2011, 17:41

دوست عزیز گیفتو خیلی گرون دادن:18::18::18: دفعه بعد خواستید بخرین بگین بهتون یه سایت معرفی کنم فوقش 65 تومن میشه:27:

hussain
16-08-2011, 02:24
سلام دوستان عزیز من چند وقت پیش یه ipad 3g خریدم 1150000 هزار تومان این اپد ها سیمکارت می خوره اما تماس نمیشه گرفت لطفا کمک کنید

dragon2410
16-08-2011, 03:50
[خب اين رو از سايديا نصب كرده بودم ولي تو وينتربورد هيج كزينه اي براي فعال كردنش نيست 
/QUOTE]
شما حروف ب ز ك ج. رو نگه داري گ پ ژچ مياد فعلا با همين سر كن تا ios5:31:

---------- Post added at 04:50 AM ---------- Previous post was at 04:46 AM ----------

[QUOTE=hussain;6368140]سلام دوستان عزیز من چند وقت پیش یه ipad 3g خریدم 1150000 هزار تومان این اپد ها سیمکارت می خوره اما تماس نمیشه گرفت لطفا کمک کنید

كلا نميشه با ايپد تماس گرفت سيم كارت فقط واسه استفاده از اينترنته:46:

bleu2u4u
16-08-2011, 05:32
اخه تا ios 5 بیاد جیل بشه حداقل 1 ماه کار داریم!!!
_
راستی دوستانی که ایپد میخرن اگه مدل و قیمت خریدشون رو هم بگن خوبه
کلا بازار میاد دست بچه ها به اونایی هم که میخوان خرید کنن کمک میشه

mehrdadonline
16-08-2011, 09:30
ipad 2 3g 64 هفته پیش به قیمت 1060000 از پایتخت خریدم.

Arian_albertini
16-08-2011, 10:37
اخه تا ios 5 بیاد جیل بشه حداقل 1 ماه کار داریم!!!
_
راستی دوستانی که ایپد میخرن اگه مدل و قیمت خریدشون رو هم بگن خوبه
کلا بازار میاد دست بچه ها به اونایی هم که میخوان خرید کنن کمک میشه

من چهارشنبه گذشته (۱۹مرداد می شد) ۱۶ گیگ وای فای رو گرفتم ۷۳۰ تومن.از همون پاساز پایتخت گرفتم.
----------------------------
دوستان لطف میکنین اندازه ۳۰ $ برنامه خوب معرفی کنین؟! من واقعا نمی دونم از بین اون همه چیارو انتخاب کنم!!:13:

amin_947
16-08-2011, 13:45
شیراز نامردا گرون میدن. آیپد 2 وای فای تری جی 64 گیگ رو قیمت کردم امروز با کلی چونه گفت 1130
کسی جایی میشناسه توی شیراز که ارزونتر بده ؟

beelzebub123
16-08-2011, 20:04
دوستان برنامه اي هست بشه باهاش به انگليسي صحبت كرد و اون جواب بده؟(مثلا به شكل آدم باشه)

*Ali*
16-08-2011, 22:35
دوستان برنامه اي هست بشه باهاش به انگليسي صحبت كرد و اون جواب بده؟(مثلا به شكل آدم باشه)

Talking carl+ , 0.99$

از اینجور نرم افزارها زیاده. یه سری به بخش Entertainment تو App store بزن.

bleu2u4u
17-08-2011, 03:25
دوستان لطف میکنین اندازه ۳۰ $ برنامه خوب معرفی کنین؟! من واقعا نمی دونم از بین اون همه چیارو انتخاب کنم!!

در چه زمینه هایی میخوای؟
مثلا اگه پلیر خوب میخوای* avplayer از همه بهتره
توی بازیهایی سبک همه ی* angry birds ها خوبن ــ* cut the rope ــ tiny wings هم خوبه ولی ورژن ایپد اش هنوز نیومده میتونه برای ایفون اش رو دانلود کنی ــ* World of Goo
بازیهای حجم بالا هم چندتایی هستن که Infinity blade از همه معروف تره
برای pdf برنامه مجانی زیاد هست ولی من خودم از comic viewer استفاده میکنم (مخصوا بخاطر ساپورتش خوبش از فایلهای cbr)
دیکشنری اینگلیسی به فارسی هم من از Advanced English <-> Persian استفاده میکنم که قیمتش خیلی زیاده شاید ارزون تر هم باشه ولی خداییش خیلی خوبه و با رزولوشن ایپد هم هماهنگه(fastdic مخصوص ایپد هم خوبه مجانی هم هست)
برای ماشین حساب اگه به اینترنت دسترسی داره wolfram calculus شاهکاره
اگه از گودر استفاده میکنی برنامه reader خوبه (من خودم هیچ برنامه ی دیگه ای ر این زمینه استفاده نکردم ولی تا اونجایی که خوندم همین از همه بهتره)
اونایی که ورژن مجانی دارن رو اول مجانیش رو امتحان کن تا اگه خوشت نیومد ضرر نکنی
حتي اكه اين فكر بشتش باشه كه حريف رو بكنه موش ازمايشكاهي

R@R#M@N
17-08-2011, 13:47
دوستان من میخام آیپد دست دوم یکی از دوستان رو بخرم !
به چه نکاتی توجه کنم تا به قولی توو پاچم نره :دی ؟؟
چجوری میشه همه چیزش رو یکجا تست کرد ؟ مثلاً منوی خاصی داره ؟
شما پیشنهاد میدین کدوم قسمتها چک بشه ؟
ممنون میشم جواب بدین :دی

HESAM_5700
17-08-2011, 14:53
دوستان من میخام آیپد دست دوم یکی از دوستان رو بخرم !
به چه نکاتی توجه کنم تا به قولی توو پاچم نره :دی ؟؟
چجوری میشه همه چیزش رو یکجا تست کرد ؟ مثلاً منوی خاصی داره ؟
شما پیشنهاد میدین کدوم قسمتها چک بشه ؟
ممنون میشم جواب بدین :دی
: دی

منوی خاصی که نداره اما ظاهرش رو چک کن و همین :دی

بلای خاصی نمیشه سر این ها آورد ! چک کن که جیلبریک هم باشه یا اگه نیست فریمورش رو ببین چنده که قابل جیلبریک باشه ! ( ستینگ -> جنرال -> About -> ورژن )

zareipur
18-08-2011, 14:28
آیا وقتی فلش مموری را با کابل ارتباط دوربین به آیپد وصل کنیم میشه از آیپد چیزی روش ریخت یا فقط میشه خوند از رو فلش؟

moeenn
18-08-2011, 17:55
بروبچه سيمكارت 3g مگه اومده؟
يعني الان ميشه از اينترنت استقاده كرد؟

mehrdadonline
18-08-2011, 20:59
برای های لایت کردن فایل های pdf و یا اضافه کردن چیزی به متن چه برنامه ای هست؟

*Ali*
19-08-2011, 18:30
برای های لایت کردن فایل های pdf و یا اضافه کردن چیزی به متن چه برنامه ای هست؟

اول از همه iBooks بعد از اون هم Good reader:

MrDevil
19-08-2011, 19:57
سلام.
wifi آیپدم قطع شده:

کسی میدونه برای چی اینطور شده؟؟

mehrdadonline
19-08-2011, 20:01
اول از همه iBooks بعد از اون هم Good reader:

من iBooks رو دارم ولی قسمتی برای های لایت کردن متن و یا اضافه کردن چیزی به متن توش پیدا نکردم.میشه راهنمایی کنین؟

*Ali*
19-08-2011, 20:21
سلام.
wifi آیپدم قطع شده:

شايد يه نتورك رو Forget كرديد. يك بار تنظيمات نتورك رو Reset كنيد:
Setting / General / Reset / Network setting reset

من iBooks رو دارم ولی قسمتی برای های لایت کردن متن و یا اضافه کردن چیزی به متن توش پیدا نکردم.میشه راهنمایی کنین؟

كليك روي متن و انگشت رو نگه ميداري چند تا گزينه مياد كه يكيش Highlight هست.

zareipur
19-08-2011, 20:25
آیا وقتی فلش مموری را با کابل ارتباط دوربین به آیپد وصل کنیم میشه از آیپد چیزی روش ریخت یا فقط میشه خوند از رو فلش؟

MrDevil
19-08-2011, 20:44
شايد يه نتورك رو Forget كرديد. يك بار تنظيمات نتورك رو Reset كنيد:
Setting / General / Reset / Network setting reset

درست نشد.:41:
نظر دیگه ای ندارید؟

Emad HD
19-08-2011, 21:03
سلام دوستان
لینک استور قوی ترین موزیک پلیر ایپد کدومه؟
آیا موزیک پلیری هست که افکت های تصویری یا رقص نور داشته باشه هنگام پخش موزیک؟
ممنون میشم کمک کنید

gtairani
19-08-2011, 21:06
درست نشد.:41:
نظر دیگه ای ندارید؟
برای خودم هم همچین مشکلی پیش اومده.شما یه بار خاموش و روشن کن ببین درست میشه یا نه

Stream
19-08-2011, 21:26
سلام.
wifi آیپدم قطع شده:

یه مشکل شناسایی نتورک در تعداد خیلی کمی از آیپد ها وجود داره که اشکالشون در چیپ WiFi شون هست، و کاری نمیشه کرد اپل اونها رو تعویض می کنه.

شما یکبار Restore کنید ببینید چی میشه. قبلا درست بود دیگه؟

بدون جیلبریک فقط میشه عکس ها رو منتقل کرد به آیپد.

amirrezan95
19-08-2011, 21:35
سلام دوستان
منم يه دو هفته پیش ٦٤ گيگ ٣ جي با ورژن ٤.٣.٣ خريدم ١٠٥٠ .

MrDevil
19-08-2011, 22:09
یه مشکل شناسایی نتورک در تعداد خیلی کمی از آیپد ها وجود داره که اشکالشون در چیپ WiFi شون هست، و کاری نمیشه کرد اپل اونها رو تعویض می کنه.

چه شانسی داریم.

ارور میده.

وی---پی میخواد؟یا باید دانلود کنم؟
ممنون میشم توضیح بدبد.
قبلا درست بود.یک دفعه اینطوری شد.

zareipur
19-08-2011, 23:14

بدون جیلبریک فقط میشه عکس ها رو منتقل کرد به آیپد.
ممنونم
و اگر جلبیریک کنیم هم میشه روی فلش ریخت هم از روی اون خوند؟

Hamid..God
20-08-2011, 03:11

تو باسه من که اینطوریه:
دستت رو دو انگشتی یکیش اول متن دومین آخر متنی که میخوای هایلایت کنی بزن (مثل هفت کن بزن رو مانیتور دستت میاد منظورم چیه) بعد یه پنجره باز میشه که مثلا میگه کپی و این چیزا ،تو گزینه ها هایلایت هم داره اون رو که میزنی مثل این ماژیک فسفری ها (مارکر) اون قسمت متن رو هایلایت میکنه

راستی مشکل نتورک که دوستمون گفت یه بار هم برا من پیش اومد دستگام نتورکم رو نمیشناخت منم چنت تا کار رو امتحان کردمدرست نشد آخر مودمم رو از برق کشیدم(ریست کردم) دوباره روشنش کردم درست شد ، شما هم یه امتحان بکن

millad1388
21-08-2011, 21:32
اول از همه بگم من تا به حال محصول اپلی نداشتم ولی مثل اینکه باید یک آیپد بخرم

تاریخجه=:31:اولش قرار بود به خاطر اینکه مجله تخصصی زیاد میخونم برم یک کتابخوان الکترونیکی بخرم:31:(همین سال پیش اندازه آیپد پول مجله تو یک سال شد:41:که اکثرپولی که برای مجله میدهیم در حقیقت میرود برای هزینه کاغذ و انتقالش:2::41:)که اگر تمام مجله های تخصصی ایرانی به جای جلد کاغذی از نوع الکترونیکی پولی قابل دانلود استفاده میکردند همون اول یک آیپد میخریدم و از صرفه جویی در هزینه پول آیپد جور بود:21:
بعدش با محصول فوق العاده و همه کاره ایی به اسم آیپاد آشنا شدم و بین کتاب الکترونیکی و آیپاد مونده بودم که محصولی فوق العاده به اسم آیپد اومد:18:خداییش یک 5 سال قبلش آرزوی همچین وسیله ای برای مجله خوندن داشتم:5:ولی دیدم همچین استفاده از امکاناتش تو اینجا هم راحت نیست متاسفانه:41:البته نه میدونستم چیز.پی.انذ.چی هست و نه آیتونز :27: و حجم هاردشم برام مسخره بود (آلان بیش از 10 ترابایت اطلاعات دارم رو هارد دیسک کامپیوتر)و قیمتها هم که فضایی بود:18:منم که اصولا عاشق pc هستم و یکمقدار تفکر سنتی را هم قاتیش کنید بعدش به من میرسید:31:
خلاصه:31:منم میخوام آیپد 2 بخرم و کاربردها هم به ترتیب اولویت برای تبلت
مجله خوندن+کتاب خوندن
اینترنت رفتن=که 2 ماهه کارم شده همین
فیلم دیدن=پاش بیفته میروم رو روزی 7 فیلم سینمایی حداقل
بازی=باز پایش افتاده بودم یک زمانی 24 ساعت بازی+12 ساعت خواب =تقریبا یک روز من در مواقع بازی کردن
نصب نرم افزار=که عاشق همین یکارم برای همین درایو ویندوز 250 گیگابایتی هم با وجود پاک کردنهای مداوم باز هم برای من کم هستش:31:
کلا من آدمیم که دوره ایی میافتم تو یک کار مثلا بازی کردن بعداز 3 ماه دلم رو میزنه میروم رو مد فیلم دیدن:31:
در ضمن اصلا هم نمیخوام جیابریک یا هر اسم مزخرف دیگری که دارد انجام بدم:2:
در ضمن کل این تایپیک را هم خوندم:18::19:
سوالات
اول=مجله های فارسی را با کدام فرمت بهتر و درستر نشان میدهد؟
دوم=کدام مدل آیپد بری من مناسبتر هست؟من 800 دارم+نیم سکه طلا هم اگر لازم شدمجبورم بفروشم دیگه
سوم=اگر مثلا آیپد را به pc وصل کنم میتونم به عنوان مانیتور ازش استفاده کنم یا نه؟
چهارم=میتوانم pc را تبدیل کنم به انبار نرم افزار آیپد و توی آیپد فقط بازی و نرم افزار های ض روری را بریزم؟اگر جواب آره هست چطوری همچین کاری کنم؟
پنجم=از اونجا که مودم pc من adsl هست ولی آنتن نداره:18:حتما ضروریه هست که مودم wifi بخرم؟
ششم=به نظر شما اصلا بهتره من کتاب خوان بگیرم یا تبلت؟
هفتم=این سرویس چیز.پی.ان. رو چطوری وصلش کنم و...=کلا هیچی نمیدونم از این مورد
هشتم=اگر با همین پول pc بخرم بهتر نیست!؟ نظر بدهید
نهم=کلا میشود یکی به من بگوید چطور باید با این سیستم عامل کار کرد؟(منظورم معرفی کتاب به زبان فارسی هست)چون 15 ساله رو ویندوزم یکم برام سخته مهاجرت:31:
از عید امسال دارم کم کم میروم سمت خرید نرم افزار اصل و نرم افزارهای فبلی را هم که قبلا خوشم اومده بود و استفاده کرده بودم رو هم کم کم خواهم داد(رقمی 2000 دلاری که شانس آوردم که فوتوشاب ندارم و ...)
برای همین هم میخواهم بدونم چند گیگابایت بازی رایگان از app store میشه دانلود کرد ?
پیشاپیش از هر شخصی که مقداری کمک کند بی نهایت سپاسگذارم:11::11::11:
........................................
یک مورد یادم رفته بود
این آیتونز چطوری تمش عوض میشه؟

*Ali*
21-08-2011, 21:53
اول از همه بگم من تا به حال محصول اپلی نداشتم ولی مثل اینکه باید یک آیپد بخرم
...

دوست عزیز تو که هنوز تو "ب" بسم الله هستی و این شرایط رو بالا دادی تهش این میشه که یا باید تبلت بخری یا نباید بخری اگه هم بخوای بخری الان بهترین تبلت آیپد هست، پس یا آیپد میخری یا نمی خری. شما اول روی خریدن یا نخریدن به قطعیت برس بعدش این سؤالات خود به خود حل میشن. خیلی شون هم با سرچ کردن جوابشون پیدا میشه. اینقدر هم مردد نباش هیچ کس تو خرید محصولات اپل پشیمون نشده.

Hamid..God
22-08-2011, 03:14
اين هيچ كس پشيمون نشده واقعا صحت داره ها بايد شديد بهش ايمان داشته باشي باور جواب نميده
راستي اپل كلا ميونش با تم و اين جفنگ بازيا خرابه نيازي هم بهش تو اين اكوسيستم نيست همه چي رو زيبا ترين حالتشه

sansa
22-08-2011, 11:45
يه چيز برام سواله :

چرا از محصولات اپل اينقدر تعريف ميكنند اما من ميبينم يارو ايپدش يا ايپادش يه هفته كارنكرده ميخاد بفروشتش با كلي ضرر ؟؟؟

چرا اينهمه تعريف ميكنن انوقت بيشترين فروش جنس كاركرده مربوط به ايپاده و يا ايپده ؟

فقط كافيه تو گوگل بزنيد ايپاد كاركرده و يا ايپد كاركرده فقط يك هفته كاركرده

Stream
22-08-2011, 11:55
يه چيز برام سواله :

چرا از محصولات اپل اينقدر تعريف ميكنند اما من ميبينم يارو ايپدش يا ايپادش يه هفته كارنكرده ميخاد بفروشتش با كلي ضرر ؟؟؟

چرا اينهمه تعريف ميكنن انوقت بيشترين فروش جنس كاركرده مربوط به ايپاده و يا ايپده ؟

فقط كافيه تو گوگل بزنيد ايپاد كاركرده و يا ايپد كاركرده فقط يك هفته كاركرده
همیشه یه عده هستن که از یه چیزی خوششون نمیاد، و وقتی الان بیشتر از 85 درصد تبلت هایی که فروخته میشن آیپد هستن (و بیش از 75 درصد MP3 Player ها آیپاد هستن)، منطقیه میزان فروش دسته دومشون هم بسیار بیشتر از همه باشه.

به علاوه خیلی از فروش محصولات اپل به خاطر خرید محصول جدیدتر است.

mehdi30nema
22-08-2011, 16:20
دوستان میشه یک نفر کامل در مورد اتصال کابل دوربین به آیپد و وصل کردن فلش مموری بهش یه توضیحی بده .

یعنی با این روش میشه فلش مموری یا هر وسیله دیگه ایی به آیپد وصل کرد ؟
قیمت این کابل چنده ؟

millad1388
22-08-2011, 17:38
سوالاتی که جوابی نگرفتم متاسقانه! را لطف کنید جواب دهید!
اول=تو سایت اپل دو نوع مختلف 3g هست و مثل اینکه از at&t تو ایران بهتر جواب میده و میخواهم بفهمم از کجا میشه فهمید از کدوم نسخه مخابراتی استفاده شده؟
دوم=مجله های فارسی را با کدام فرمت بهتر و درستر نشان میدهد؟
سوم=اگر مثلا آیپد را به pc وصل کنم میتونم به عنوان مانیتور ازش استفاده کنم یا نه؟
چهارم=میتوانم pc را تبدیل کنم به انبار نرم افزار آیپد و توی آیپد فقط بازی و نرم افزار های ضروری را بریزم؟اگر جواب آره هست چطوری همچین کاری کنم؟
پنجم=از اونجا که مودم pc من adsl هست ولی آنتن نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حتما ضروریه هست که مودم wifi بخرم؟

Stream
22-08-2011, 18:05
سوالاتی که جوابی نگرفتم متاسقانه! را لطف کنید جواب دهید!
اول=تو سایت اپل دو نوع مختلف 3g هست و مثل اینکه از at&t تو ایران بهتر جواب میده و میخواهم بفهمم از کجا میشه فهمید از کدوم نسخه مخابراتی استفاده شده؟
دوم=مجله های فارسی را با کدام فرمت بهتر و درستر نشان میدهد؟
چهارم=میتوانم pc را تبدیل کنم به انبار نرم افزار آیپد و توی آیپد فقط بازی و نرم افزار های ضروری را بریزم؟اگر جواب آره هست چطوری همچین کاری کنم؟
پنجم=از اونجا که مودم pc من adsl هست ولی آنتن نداره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]حتما ضروریه هست که مودم wifi بخرم؟

1. باید مدل AT&T رو خریداری کنید، مدل Verizon اصلا در ایران کار نمی کنه (نه اینکه اون یکی بهتر جواب بده). همه آیپد هایی که ایران میان AT&T هستن.

2. PDF

3. خیر

4. می تونید هر لحظه که خواستید هر نرم افزاری رو سینک کنید، و می تونید فیلم ها و موسیقی ها رو در PC نگه دارید و با آیپد بهشون دسترسی داشته باشید.

5. بله، به WiFi نیاز دارید.

bleu2u4u
22-08-2011, 18:38
4. می تونید هر لحظه که خواستید هر نرم افزاری رو سینک کنید، و می تونید فیلم ها و موسیقی ها رو در PC نگه دارید و با آیپد بهشون دسترسی داشته باشید.

برای video ها با air video هیچ مشکلی نیست ولی برای music من چند تا برنامه رو امتحان کردم هیچکدوم کار نکرد
بعضیاشون کرش میکرد بعضی ها فقط از طریق اینترنت کارد میکرد و...
_______
این اسمارت کاورها تقلبی شون هم هست؟
یه نفر تو یکی از انجمن های همسایه اسمارت کاور پلی اورتان رو 40 میده (درحالی که سایت خود اپل 39 دلار قیمت زده) و ادعا میکنه شماره سریال هم داره

Stream
22-08-2011, 19:19
برای video ها با air video هیچ مشکلی نیست ولی برای music من چند تا برنامه رو امتحان کردم هیچکدوم کار نکرد
بعضیاشون کرش میکرد بعضی ها فقط از طریق اینترنت کارد میکرد و...
_______
این اسمارت کاورها تقلبی شون هم هست؟
یه نفر تو یکی از انجمن های همسایه اسمارت کاور پلی اورتان رو 40 میده (درحالی که سایت خود اپل 39 دلار قیمت زده) و ادعا میکنه شماره سریال هم داره
برای موسیقی (و فرمت های ویدیویی پشتیبانی شده) اصلا نیازی به برنامه ای نیست و با iTunes Home Sharing امکان پذیره.

generaltj
22-08-2011, 20:33
دوستان آیپد من 3G هست ولی AT&T نیست....پارت نامبرش هم MC775ZP هست..شارجزش هم از ایناس که براش تبدیل 3 به 2 باس بگیری ...برا کجاس این آیپد ما ؟:31:
و اینم بگم جهت رفع ت.حریمات به اپل میل زدم یارو بنده خدا با کلی عذرخواهی گفت شرمنده از ما که customer support هستیم کاری بر نمی آید و نمیت ونم بهتون امید افتتاح اپ استور ایران رو بدم:41: بعدش حواستم به استیو بگه(چه خیالا:27:) گفت شرمندتم دسترسی به استیو خیلی مشکله و نمیشه:41:
ولی بازم حال کردم جواب ایمیلو ظرف 5 ساعت دادن..(معمولا 4 -5 صبح ایران) جواب مبرسه....و به عنوان یک ایرانی خیلی هم تحویلم گرفتن...دمشون گرم باز هم با وجود مشکلات اپل فن میمونیم و هستیم..ببخشید سرتونو درد آوردم:11:

Stream
22-08-2011, 20:45
دوستان آیپد من 3G هست ولی AT&T نیست....پارت نامبرش هم MC775ZP هست..شارجزش هم از ایناس که براش تبدیل 3 به 2 باس بگیری ...برا کجاس این آیپد ما ؟:31:
و اینم بگم جهت رفع ت.حریمات به اپل میل زدم یارو بنده خدا با کلی عذرخواهی گفت شرمنده از ما که customer support هستیم کاری بر نمی آید و نمیت ونم بهتون امید افتتاح اپ استور ایران رو بدم:41: بعدش حواستم به استیو بگه(چه خیالا:27:) گفت شرمندتم دسترسی به استیو خیلی مشکله و نمیشه:41:
ولی بازم حال کردم جواب ایمیلو ظرف 5 ساعت دادن..(معمولا 4 -5 صبح ایران) جواب مبرسه....و به عنوان یک ایرانی خیلی هم تحویلم گرفتن...دمشون گرم باز هم با وجود مشکلات اپل فن میمونیم و هستیم..ببخشید سرتونو درد آوردم:11:
آیپد شما نسخه GSM هست یا همون AT&T آمریکا. پارت نامبر شما به کشورهای شرق آسیایی مربوطه (که آیپدتون از اونجا وارد شده).

hamed1297
22-08-2011, 21:02
سلام.دوستان اگه ممکنه یه فروم برای نرم افزار و کلا تبلت که حرفه ای باشه معرفی کنید.ممنون.

و اینکه دیدم توی سات تور،برای OS X هم این نرم افزار هست.برای آیپد هم میشه استفاده کرد؟

vahid121
23-08-2011, 07:38
با سلام
پارت نامبر رو کجا می تونیم وارد کنیم که ببینم که مال کجاست؟

archipay
23-08-2011, 09:22
دوستان روشی هست که بشه اینترنت adsl روی لب تاپ رو برای آیپد share کرد? من برنامه mywi رو از سورس انجمن تو سیدیا نصب کردم اما آیپد رفت رو safe mode سریع پاکش کردم. اگه راهی هست لطف کنید توضیح بدین

Hamid..God
23-08-2011, 15:19
خريد يه مودم wifi

mehdi30nema
23-08-2011, 15:28
دوستان میشه یک نفر کامل در مورد اتصال کابل دوربین به آیپد و وصل کردن فلش مموری بهش یه توضیحی بده .

یعنی با این روش میشه فلش مموری یا هر وسیله دیگه ایی به آیپد وصل کرد ؟
قیمت این کابل چنده ؟

کسی نمیتونه کمک کنه ؟

biostar
23-08-2011, 18:43
کسی نمیتونه کمک کنه ؟

خدا وکیلی این همه فیلم از تو یو تیوب هست ! دیگه سوال کردن نمیخواست :دی

قیمت kit حدود 75 تومان هست.

البته من Ipad ندارم و تو اینترنت این ها رو دیدم

archipay
23-08-2011, 20:29
خريد يه مودم wifi

قربون اون هوش سرشارت من وایمکس دارم که با کابل usb وصل میشه به لب تاپ حالا مودم wifi بگیرم چیکارش کنم?

vroom
23-08-2011, 20:40
قربون اون هوش سرشارت من وایمکس دارم که با کابل usb وصل میشه به لب تاپ حالا مودم wifi بگیرم چیکارش کنم?

سلام:20:

یکی از این 2مدل مودم رو میتونید بخرید (یا مدلهای مشابه):46:

kelark
24-08-2011, 11:21
دوستان یک سوال خدمت استاتید داشتم.

به نظر شما چقدر احتمال داره که اپل آیپد جدید رو امسال در کنفرانس پاییز معرفی کنه ؟ من تازه آیپد 2 گرفتم و هر کی میرسه میگه باید صبر میکردی اپل آیپد جدید ارائه میده ...

این رو که مطمئن هستیم که آیفون جدید معرفی میشه ولی از اونجایی که فروش آیپد الان بالاست و از نظر سخت افزار هم از همه رغیب ها حتی مدل های جدید پیشرفته تر هست خودم همچین فکر ندارم که امسال ارائه بده ...

دوست دارم نظر دوستان رو بدونم . . .

Stream
24-08-2011, 11:33
دوستان یک سوال خدمت استاتید داشتم.

به نظر شما چقدر احتمال داره که اپل آیپد جدید رو امسال در کنفرانس پاییز معرفی کنه ؟ من تازه آیپد 2 گرفتم و هر کی میرسه میگه باید صبر میکردی اپل آیپد جدید ارائه میده ...

این رو که مطمئن هستیم که آیفون جدید معرفی میشه ولی از اونجایی که فروش آیپد الان بالاست و از نظر سخت افزار هم از همه رغیب ها حتی مدل های جدید پیشرفته تر هست خودم همچین فکر ندارم که امسال ارائه بده ...

دوست دارم نظر دوستان رو بدونم . . .
فوق العاده بعیده. به احتمال بیش از 99.99 درصد حداقل تا شش هفت ماه دیگه (فوریه/مارچ 2012) شاهد آیپد جدیدی نخواهیم بود.

archipay
24-08-2011, 13:53
سلام:20:

یکی از این 2مدل مودم رو میتونید بخرید (یا مدلهای مشابه):46:

دوست عزيز توضيح دادم وايمكس من واسه شركت داتك هست ( ربطي به ايرانسل نداره) خود شركت يه مودم مجاني كوچولو بهم داده كه با يه كابل usb به لب تاپ وصل ميشه. الان كه تحقيق كردم ديدم ميشه يه شبكه adhoc وايرلس تو ويندوز ساخت كه با واي فاي آيپد بهش وصل شد اما مثل اينكه خيلي گير و گور داره. بازم ممنون از راهنماييت

mehdi30nema
25-08-2011, 14:05
من چند تا ویدئو تو یو تیوب دیدم که با استفاده از کیت دوربین فلش مموری به آیپد وصل میکردن . ولی جالب اینجا بود که بعضی ها را ساپورت میکرد ولی برای بعضی های دیگه میگفت :
required too much power .
برای چی همه مدل فلشی را ساپورت نمیکنه و کسی میدونه فقط چه مدل هایی را ساپورت میکنه ؟

*M!L4D*
25-08-2011, 14:30
من چند تا ویدئو تو یو تیوب دیدم که با استفاده از کیت دوربین فلش مموری به آیپد وصل میکردن . ولی جالب اینجا بود که بعضی ها را ساپورت میکرد ولی برای بعضی های دیگه میگفت :
required too much power .
برای چی همه مدل فلشی را ساپورت نمیکنه و کسی میدونه فقط چه مدل هایی را ساپورت میکنه ؟

خب بعضی از کول دیسک ها نیاز به منبع تغزیه دارند و طبعا" دستگاه نمی تونه خوب تغزیه کنه اونارو ...
مثلا بعضی از USB HDD ها آداپتور دارن که فک کنم بشه وصل کرد ...

mehdi30nema
25-08-2011, 14:57
خب بعضی از کول دیسک ها نیاز به منبع تغزیه دارند و طبعا" دستگاه نمی تونه خوب تغزیه کنه اونارو ...
مثلا بعضی از USB HDD ها آداپتور دارن که فک کنم بشه وصل کرد ...

آخه این ویدئو ایی که دیدم دو مدل فلش مموری وصل کرد که هر دو فکر کنم 4 گیگ بودن و شبیه به هم بودن ولی نمیدونم چرا یکی را ساچورت کرد و اون یکی را نه .
کلا قانون خاصی داره که مثلا چی ساپورت میکنه ؟

و یه چیزه دیگه :
اون device هایی را که بتونه ساپورت کنه ، هر چی توش باشه نشون میده ؟ ( مثلا عکس یا فیلم یا دیتا یا هر جی ؟ )

abc2
25-08-2011, 17:31
دوستان میخوام یه iPad 2 بگیرم . من تا حالا با دستگاههای Apple به هیچ عنوان کار نکردم اصلا نمیدونم این iTunes قضیش چی برای همین چندتا سوال دارم
1. یعنی هرچی فایل ما بخواهیم از PC به ایپد و یا بلعکس انتقال بدیم باید با این نرم افزار اینکارو انجام بدیم ؟
2. من شنیدم دوستان میگفتن وقتی میخوای بخری اگه طرف نرم افزار مجانی برات میریخت اینکارو بکن وگرنه نریز چون اگه به کامپیوترت خودت وصل کنی بعدا همه نرم افزارها پاک میشن چون تو itunes تو نیستن این یعنی چی دقیقا ؟ واقعیت داره یعنی مثلا با هر کامپیوتری که روش itunes نصبه نمی تونم ایپد رو بهش وصل کنم اگه وصل کنم نرم افزارهام میپره اگه میشه این قضیه رو خیلی روشن بگید چون من رو گیج کرده .
3. راسته که حتی باتری ایپد رو هم نمیشه عوض کرد (تعمیرش که بماند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .
4. من اگه یه 16 گیگیشو بگیرم چقدر از این 16 گیگ در دسترسم هست (یعنی چقدرشو خود سیستم عامل دستگاه اشغال میکنه و چقدر میمونه) ؟
5. حجیم ترین نرم افزار ایپد چند مگ میشه دقیقا و اکثر برنامهاش معمولا چند مگ حجم دارند .
6. اینم درسته که Bluetooth دستگاه فقط برای ارتباط با کیبورد و موس اینجور دستگاهاس و نمیشه باهاش فایل انتقال داد ؟
7. و در اخر این حرف راسته که اگه یک مثلا فیلمی رو با دوتا player مختلف در ایپد پخش کنیم حجم اشغالی اون فایل دو برابر میشه یعنی وقتی با یه نرم افزار دیگه هم باز میکنیم فیلم رو نرم افزار از اون فیلم یه کپی دیگه میگیره برا خودش و اینطوری حجم اشغالی فایل اگه 500 مگ بوده میشه 1000 مگ ؟ امیدوارم منظورمو رسونده باشم .
ممنون میشم اینارو جواب بدید خیلی برام سوال شده اینها و میخوام قبل خرید این مسائل رو بدونم تا تصمیم نهایی رو بگیرم .

bleu2u4u
25-08-2011, 21:35
دوستان میخوام یه iPad 2 بگیرم . من تا حالا با دستگاههای Apple به هیچ عنوان کار نکردم اصلا نمیدونم این iTunes قضیش چی برای همین چندتا سوال دارم
1. یعنی هرچی فایل ما بخواهیم از PC به ایپد و یا بلعکس انتقال بدیم باید با این نرم افزار اینکارو انجام بدیم ؟
2. من شنیدم دوستان میگفتن وقتی میخوای بخری اگه طرف نرم افزار مجانی برات میریخت اینکارو بکن وگرنه نریز چون اگه به کامپیوترت خودت وصل کنی بعدا همه نرم افزارها پاک میشن چون تو itunes تو نیستن این یعنی چی دقیقا ؟ واقعیت داره یعنی مثلا با هر کامپیوتری که روش itunes نصبه نمی تونم ایپد رو بهش وصل کنم اگه وصل کنم نرم افزارهام میپره اگه میشه این قضیه رو خیلی روشن بگید چون من رو گیج کرده .
3. راسته که حتی باتری ایپد رو هم نمیشه عوض کرد (تعمیرش که بماند [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) .
4. من اگه یه 16 گیگیشو بگیرم چقدر از این 16 گیگ در دسترسم هست (یعنی چقدرشو خود سیستم عامل دستگاه اشغال میکنه و چقدر میمونه) ؟
5. حجیم ترین نرم افزار ایپد چند مگ میشه دقیقا و اکثر برنامهاش معمولا چند مگ حجم دارند .
6. اینم درسته که Bluetooth دستگاه فقط برای ارتباط با کیبورد و موس اینجور دستگاهاس و نمیشه باهاش فایل انتقال داد ؟
7. و در اخر این حرف راسته که اگه یک مثلا فیلمی رو با دوتا player مختلف در ایپد پخش کنیم حجم اشغالی اون فایل دو برابر میشه یعنی وقتی با یه نرم افزار دیگه هم باز میکنیم فیلم رو نرم افزار از اون فیلم یه کپی دیگه میگیره برا خودش و اینطوری حجم اشغالی فایل اگه 500 مگ بوده میشه 1000 مگ ؟ امیدوارم منظورمو رسونده باشم .
ممنون میشم اینارو جواب بدید خیلی برام سوال شده اینها و میخوام قبل خرید این مسائل رو بدونم تا تصمیم نهایی رو بگیرم .

اونایی که مطمئنم رو جواب میدم
1.اره
2.برنامه هاتون رو خودتون بریزید
3.نه نمیشه(هیچکدوم از idevice ها باتریشون تعویض نمیشه)
4.دقیق نمیدونم ولی خیلی کم(12-13).قبلا بچه ها تو همین تاپیک گفتن بگردی پیدا میکنی.ولی کلا 16 خیلی کمه
5.از نرم افزارهای 1 مگی هست تا فکر کنم بازیهای 800 مگی ولی کلا بازیها و نرم افازرهای مخصوص ایپد نصبت به نسخه ایفونشون حجم بیشتری دارن
6.اره(انگار قبلا یه برنامه بوده که برای ارسال فایل خوب کار میکرده ولی روی فریمورهای جدید کار نمیکنه)
7.اره چون هر برنامه ای برای خودش library داره
البته اینم به هیچ وجه مشکل به حساب نمیاد.با یه مدیریت خوب هیچ وجه شما یه فایل رو تو دو تا پلیر نمیریزید

abc2
25-08-2011, 22:03
اونایی که مطمئنم رو جواب میدم
1.اره
2.برنامه هاتون رو خودتون بریزید
3.نه نمیشه(هیچکدوم از idevice ها باتریشون تعویض نمیشه)
4.دقیق نمیدونم ولی خیلی کم(12-13).قبلا بچه ها تو همین تاپیک گفتن بگردی پیدا میکنی.ولی کلا 16 خیلی کمه
5.از نرم افزارهای 1 مگی هست تا فکر کنم بازیهای 800 مگی ولی کلا بازیها و نرم افازرهای مخصوص ایپد نصبت به نسخه ایفونشون حجم بیشتری دارن
6.اره(انگار قبلا یه برنامه بوده که برای ارسال فایل خوب کار میکرده ولی روی فریمورهای جدید کار نمیکنه)
7.اره چون هر برنامه ای برای خودش library داره
البته اینم به هیچ وجه مشکل به حساب نمیاد.با یه مدیریت خوب هیچ وجه شما یه فایل رو تو دو تا پلیر نمیریزید

دوست عزیز ممنون از پاسختون فقط اگه میشه راجع به مورد 3 خیلی بیشتر توضیح بدید من میخوام که متوجه بشم این قضیه چیه ممنون یه سوال دیگه هم برام پیش اومد میخواستم بدونم ایپد فرمت flv رو هم می تونه اجرا کنه چون من با این فرمت خیلی کار میکنم . تشکر

bleu2u4u
25-08-2011, 22:23
توضیح بیشتری نیست
باتری قابل تعویض نیست ولی مطمئنا انقدر کیفیتش خوب هست که تا چند سال نیاز به تعویض نداشته باشه
flv رو هم خود ایپد نمیتونه ولی همه پلیرها (مثل avplayer یا buzzplayer) میتونن پخش کنن

millad1388
26-08-2011, 00:03
آیا به من آیپد2 دست دوم فروخته شده؟:19::19::19::19::19:
من که امروز آیپد 2 مدل 16gb+3g را گرفتم:31: ولی هنوز چیز.پی .ان:27:نگرفتم:18: ولی به زودی...
این مدل 870 تومان برام آب خورد و یک موردی که اعصابم را بهم ریخته این هست که تو جعبه کابل hdmi به داکش نبود:18::13::19: بعدش هم اول که خواستم دستگاه رو روشن کنم قفل بود:18: و نکته بعدی نصب 13 آیکون +4 تا رو نوار وظیفه به صورت پیشرفض بود :18:الته دستگاه پلمپ بود و هیچ خش و .. نداشت ولی نمیدونم چرا ته دلم میگه آیپد نو نبوده:13:

abc2
26-08-2011, 00:07
توضیح بیشتری نیست
باتری قابل تعویض نیست ولی مطمئنا انقدر کیفیتش خوب هست که تا چند سال نیاز به تعویض نداشته باشه
flv رو هم خود ایپد نمیتونه ولی همه پلیرها (مثل avplayer یا buzzplayer) میتونن پخش کنن

ببخشید دوست عزیز من تو شماره ها اشتباه کردم منظورم قضیه باتری نبود در مورد قضیه پایین می خواستم بیشتر توضیح بدید و من رو روشن کنید ببخشید اشتباه از من بود :

. من شنیدم دوستان میگفتن وقتی میخوای بخری اگه طرف نرم افزار مجانی برات میریخت اینکارو بکن وگرنه نریز چون اگه به کامپیوترت خودت وصل کنی بعدا همه نرم افزارها پاک میشن چون تو itunes تو نیستن این یعنی چی دقیقا ؟ واقعیت داره یعنی مثلا با هر کامپیوتری که روش itunes نصبه نمی تونم ایپد رو بهش وصل کنم اگه وصل کنم نرم افزارهام میپره اگه میشه این قضیه رو خیلی روشن بگید چون من رو گیج کرده .

amirrezan95
26-08-2011, 11:40
آیا به من آیپد2 دست دوم فروخته شده؟:19::19::19::19::19:
من که امروز آیپد 2 مدل 16gb+3g را گرفتم:31: ولی هنوز چیز.پی .ان:27:نگرفتم:18: ولی به زودی...
این مدل 870 تومان برام آب خورد و یک موردی که اعصابم را بهم ریخته این هست که تو جعبه کابل hdmi به داکش نبود:18::13::19: بعدش هم اول که خواستم دستگاه رو روشن کنم قفل بود:18: و نکته بعدی نصب 13 آیکون +4 تا رو نوار وظیفه به صورت پیشرفض بود :18:الته دستگاه پلمپ بود و هیچ خش و .. نداشت ولی نمیدونم چرا ته دلم میگه آیپد نو نبوده:13:

میشه بگید مشکل چیه ؟؟؟ اینا که همش عادیه..............

amirrezan95
26-08-2011, 11:56
ببخشید دوست عزیز من تو شماره ها اشتباه کردم منظورم قضیه باتری نبود در مورد قضیه پایین می خواستم بیشتر توضیح بدید و من رو روشن کنید ببخشید اشتباه از من بود :

زیاد قضیه پیچیده ای نیست.
برای انتقال اطلاعات روی محصولات اپل به صورت پیش فرض باید از برنامه آیتونز استفاده کرد و در این برنامه برای انتقال اطلاعات روی دستگاه باید منبع اطلاعات همواره روی کامپیوتر در دسترس باشه و پوشه آیتونز در my music همواره بدون تغییر.
و اگر اطلاعاتی رو با کامپیوتری به دستگاه انتقال دادید و دوباره بخواهید اطلاعاتی را روی دستگاه با کامپیوتر دیگری انتقال دهید چونکه در آن کامپیوتر پوشه آیتونز با پوشه آیتونز در کامپیوتر قبلی فرق دارد و اون اطلاعات هم در آن کامپیوتر در همان مسیر در کامپیوتر اول وجود ندارد.بنابراین از شما آیتونز قبل از انتقال اطلاعات جدید می گوید که اطلاعات قبلی پاک خواهد شد.البته اطلاعات دسته بندی هستند و میتوان مثلا اگه بخواهید فیلمی با کامپیوتر جدید به دستگاه انتقال دهید فقط فیلم های قبلی پاک شود و برنامه ها و غیره بدون تغییر باقی بمانند.
البته در صورت جیلبریک می توان از برنامه های مانند ifunbox که این محدودیت را ندارد استفاده کرد.

abc2
26-08-2011, 12:33
زیاد قضیه پیچیده ای نیست.
برای انتقال اطلاعات روی محصولات اپل به صورت پیش فرض باید از برنامه آیتونز استفاده کرد و در این برنامه برای انتقال اطلاعات روی دستگاه باید منبع اطلاعات همواره روی کامپیوتر در دسترس باشه و پوشه آیتونز در my music همواره بدون تغییر.
و اگر اطلاعاتی رو با کامپیوتری به دستگاه انتقال دادید و دوباره بخواهید اطلاعاتی را روی دستگاه با کامپیوتر دیگری انتقال دهید چونکه در آن کامپیوتر پوشه آیتونز با پوشه آیتونز در کامپیوتر قبلی فرق دارد و اون اطلاعات هم در آن کامپیوتر در همان مسیر در کامپیوتر اول وجود ندارد.بنابراین از شما آیتونز قبل از انتقال اطلاعات جدید می گوید که اطلاعات قبلی پاک خواهد شد.البته اطلاعات دسته بندی هستند و میتوان مثلا اگه بخواهید فیلمی با کامپیوتر جدید به دستگاه انتقال دهید فقط فیلم های قبلی پاک شود و برنامه ها و غیره بدون تغییر باقی بمانند.
البته در صورت جیلبریک می توان از برنامه های مانند ifunbox که این محدودیت را ندارد استفاده کرد.

پس یعنی ifunbox هم یه نرم افزار مثل itunes هست ولی مثل اون این محدودیت رو نداره درسته ؟
ممنون از راهنماییتون . :20:

amirrezan95
26-08-2011, 12:41
پس یعنی ifunbox هم یه نرم افزار مثل itunes هست ولی مثل اون این محدودیت رو نداره درسته ؟
ممنون از راهنماییتون . :20:
خواهش میکنم
البته تمام امکانات آیتونز رو نداره ولی یه قابلیت هایی داره که آیتونز نداره مثل همین مورد (البته دستگاه باید جیلبریک باشه برای استفاده ازش)

bleu2u4u
26-08-2011, 19:02
فکر نکنم بشه ایپد رو بعد باز کردن دستگاه دوباره مثل اول بسته بندی کرد
درضمن تو خود جعبه هم غیر آلات (!!) شارژ هیچی دیگه نیست

amin148
26-08-2011, 20:05
فکر نکنم بشه ایپد رو بعد باز کردن دستگاه دوباره مثل اول بسته بندی کرد
درضمن تو خود جعبه هم غیر آلات (!!) شارژ هیچی دیگه نیست

من 3روز پیش خریدم . یه دفترچه کوچولوی راهنما هم هست. خود آیپد هم توی یه کاور پلاستیکیه .

ELSIN
26-08-2011, 20:09
قیمت ایپد 2 سفید با مشکی فرقی داره ؟؟؟
بعد از کجا بهتره بخریم ، پایتخت یا علاءالدین ؟
ممنون میشم اگه اسم مغازه رو هم بگید که هم قیمتش مناسب باشه هم اکنبد باشه و هم ورژن فرمورش 4.3.3 باشه
لطفا راهنمایی کنید فردا میخوام بخرم.مرسی

kelark
26-08-2011, 21:33
دوستان من نقشه های sqlite تمام شهر های ایران رو بر روی یک دی وی دارم که توسط برنامه Rmaps برای آندروید قبلا استفاده میکردم ...

دوستان چه برنامه ارزون پیشنهاد میدین که این نقشه های رو می تونه اجرا کنه چیه ؟ یعنی من نقشه رو روی ایپد 2 بریزم ... در مورد offline Maps شنیدم بهترینش همینه ؟

یک سوال دیگه شارژر آیپد به برق ایران ( 2 شاخه ) میخوره یا باید براش تبدیل گرفت ؟ ( مدل 3g گرفته شده از نیویورک ) ؟

clickme6144
26-08-2011, 22:15
با سلام ، من تازه ایپد 2 خریدم ولی نتونستم روشنش کنم
فقط برام یه پورت یو اس بی گذاشته و ایکن : iTune . چی کار کنم . ننرم افزار i Tiun رو نصب کردم اما اصلا بلد نیستم باش کار کنم.

kelark
26-08-2011, 23:05
با سلام ، من تازه ایپد 2 خریدم ولی نتونستم روشنش کنم
فقط برام یه پورت یو اس بی گذاشته و ایکن : iTune . چی کار کنم . ننرم افزار i Tiun رو نصب کردم اما اصلا بلد نیستم باش کار کنم.

itunes رو اجرا می کنید و USB رو به آیپد وصل می کنین . چند لحظه صبر و بقیش مشخصه ....

bleu2u4u
26-08-2011, 23:59
من 3روز پیش خریدم . یه دفترچه کوچولوی راهنما هم هست. خود آیپد هم توی یه کاور پلاستیکیه .
درسته دفترچه هم هست + سوزن برای مدل های 3g

قیمت ایپد 2 سفید با مشکی فرقی داره ؟؟؟
بعد از کجا بهتره بخریم ، پایتخت یا علاءالدین ؟
ممنون میشم اگه اسم مغازه رو هم بگید که هم قیمتش مناسب باشه هم اکنبد باشه و هم ورژن فرمورش 4.3.3 باشه
لطفا راهنمایی کنید فردا میخوام بخرم.مرسی

مدل مشکی تو بازار خیلی کمتره ولی فکر نکنم اختلاف قیمتی داشته باشن
برای قیمت هم پیشنهاد میکنم حتما خودت یه روز بری بازار و زیر و رو کنی تا بهترین قیمت رو پیدا کنی
من خودم وقتی خریدم جاهایی بود که 230 تومن گرونتر از جایی که من خریدم میدادن

mehdi30nema
27-08-2011, 08:53
بچه ها چند تا سوال دارم :

1 - من زیاد قضیه این Itunes و اینکه میگید مثلا ویدئو ها توی pc باشه بعد با یه ویژگی آیپد اونا رو میشه کانورت کرد و تو آیپد دید نمیتونم کنار بیام .
یعنی منظورتون چیه ، حتما باید آهنگ ها و ویدئو ها تو Pc باشه . ؟
مثلا نمیشه 10 گیگ ویدئو و اهنگ تو آیپد ریخت و وقتی آدم میره مسافرت ( جایی که به هیچی به جز ایپد هم دسترسی نداریم ) راحت موسیقی گوش کنیم یا ویدئو ببینیم ؟

2 - از آنجاییکه آیپد مموری کارت نمیخوره ، آیا میشه از آداپتور دوربین استفاده کرد و مثلا یه مموری 8 گیگ بهش وصل کرد و داخلش موسیقی و آهنگ بریزیم و از طریق مموری کارت به اونا دسترسی داشته باشم ؟

Stream
27-08-2011, 12:23

1 - من زیاد قضیه این Itunes و اینکه میگید مثلا ویدئو ها توی pc باشه بعد با یه ویژگی آیپد اونا رو میشه کانورت کرد و تو آیپد دید نمیتونم کنار بیام .
مثلا نمیشه 10 گیگ ویدئو و اهنگ تو آیپد ریخت و وقتی آدم میره مسافرت ( جایی که به هیچی به جز ایپد هم دسترسی نداریم ) راحت موسیقی گوش کنیم یا ویدئو ببینیم ؟

2 - از آنجاییکه آیپد مموری کارت نمیخوره ، آیا میشه از آداپتور دوربین استفاده کرد و مثلا یه مموری 8 گیگ بهش وصل کرد و داخلش موسیقی و آهنگ بریزیم و از طریق مموری کارت به اونا دسترسی داشته باشم ؟
1. مشخصه می تونید. اون یک راهه و این یک راه دیگه.

2. خیر.

archipay
27-08-2011, 15:07

مموري كارت نه اما كارت sd ميشه. من خودم الان همه كارهامو با يه sd‌ 8 گيگ انجام ميدم

ELSIN
27-08-2011, 16:33
من امروز ipad 2 3G 32gig گرفتم با ورژن 4.3.3 ، شد 960 بدون گارانتی
عجب چیزیه :18::31:

clickme6144
27-08-2011, 16:49
با سلام ، من جدیدا یک ایپد 2 خریدم ،
ولی با اینکه ایتونز رو نصب کردم هنوز نتونستم نرم افزار نصب کنم .
خواهشا بگید چرا اروور میده اونم unknown error 4008

mehdi30nema
27-08-2011, 18:59
مموري كارت نه اما كارت sd ميشه. من خودم الان همه كارهامو با يه sd‌ 8 گيگ انجام ميدم

منم منظورم همینه دیگه که یک مموری micro sd یا SD را از طریق کیت دوربین به آیپد وصل کنیم و آدم موزیک ها و ویدئوهاش را انجا بریزه و ببینه .
اینجوری میشه یه آیپد 16 گیگ خرید و از این طریق هم یه مموری کارت 8 گیگ بهش وصل کرد . آیا میشه >؟

bleu2u4u
27-08-2011, 21:23
منم منظورم همینه دیگه که یک مموری micro sd یا SD را از طریق کیت دوربین به آیپد وصل کنیم و آدم موزیک ها و ویدئوهاش را انجا بریزه و ببینه .
اینجوری میشه یه آیپد 16 گیگ خرید و از این طریق هم یه مموری کارت 8 گیگ بهش وصل کرد . آیا میشه >؟

میشه ولی به نظر من فایده نداره
دلیل اول اینکه حافظه خود ایپد ssd که از همه لحاظ نسبت به sd سرتره
دلیل دوم اینکه برای وصل کرده کارت sd یه کیت نیازه که قیمتش خیلی بالاست و باز هم صرف نداره
دلیل سوم هم حمل و نقل کارت sd که خودش دردسره در مقابل حافضه داخلی

zareipur
28-08-2011, 18:38
با سلام
آیا روی آیپد به راحتی میشه فایل های PDF رو مثلا کتا بهای اسکن شده رو اجرا کرد ؟
با تشکر

bleu2u4u
28-08-2011, 19:46
خو اره ديكه!!!!
يكي از اصلي ترين كاربرداي تبلتها همين خوندن كتابه

vahid121
29-08-2011, 13:28
با سلام
پارت نامبر رو کجا می تونیم وارد کنیم که ببینم که مال کجاست؟
???????????????????????????

beelzebub123
29-08-2011, 13:57
دوستان چند تا سورس واسه cydia ميخواستم. بهتريناش!(غير از big boss و hackolou)

HESAM_5700
30-08-2011, 10:04
دوستان چند تا سورس واسه cydia ميخواستم. بهتريناش!(غير از big boss و hackolou)
سلام
Repo.insanelyi.com
Apt.macosmovil.com
اينا خوبه ...

شاد باشي :40:

Sent from my iPod touch using Tapatalk .

koroshfe
31-08-2011, 21:34
آیپد 2 خریدم ، به آیتونز که وصل می کنم هیچ واکنشی نشون نمی ده .
چیکار کنم ؟؟؟

*Ali*
31-08-2011, 21:41
آیپد 2 خریدم ، به آیتونز که وصل می کنم هیچ واکنشی نشون نمی ده .
چیکار کنم ؟؟؟

دستگاه هنوز Set up نشده؟ معمولاً از جایی که میخرین همونجا راهش می ندازن. ببرن همونجایی که خریدی با یه کابل دیگه و یه سیستم دیگه چک کن.
+
EyeTV موبایل این Dongle ها رو واسه آیپد تولید میکنه. مثل همین گیرنده های دیجیتال که به لپ تاپ و پی سی وصل میشن کار میکنه. قیمتش هم 99.95$ ! باید وایسیم ببینیم ایران میاد و قیمتش چقدره !:8:

koroshfe
01-09-2011, 01:16
خودم با چند تا کابل و چند تا آیتونز امتحان کردم اما نشد :41:
تو رو خدا کمکم کنید ، اولین باره که چنین چیزی می بینم :19:

koroshfe
01-09-2011, 01:31
آیپد من 3جی 64 گیگ و 2 هستش ، گارانتی ه کامتل ه ، وصل می کنم به یه دستگاه آیتونز هیچ واکنشی نشون نمی ده تا ست آپش کنم ، نمی دونم چیکار کنم ، دارم دیوونه می شم ، اولین باره که چنین چیزی رو می بینم ، با سیم کارت و کابل های مختلف هم امتحان کردم اما بازم نشد ، فولدرش باز می شه اما آیتونز نه ، اصلا سمت چپ آیپدم نمی آد ، خواهش می کنم کمک کنید ، با تشکر

ویرایش : پست های اضافی رو مدیرا زحمتشو بکشید ، شرمنده ، آخه خیلی سوز داره :دی

koroshfe
01-09-2011, 06:26
[Doostan Salam , Alan ba iPad am , Dorost shod , badan ba lap top va Farsi tozih midam
Ba Tashakor va sharmandeLEFT][/LEFT]

bleu2u4u
01-09-2011, 10:49
دوستان به نظرتون اشكالي به وجود نمياد اكه بين ادابتور و كابل يه هاب يواس بي بذارم (به عنوان افزايش طول!!!!)

koroshfe
01-09-2011, 19:37
دوستان گل ، بهترین کانورتر برای آیپد 2 چیه ؟؟؟ که خیلی خوب باشه و بهترین رو ارئه بده

koroshfe
02-09-2011, 14:21
دوستان کسی نیست ما رو راهنمایی کنه ؟؟؟ با آیپد که کانورتر داشتم خوب کار می کرد اما آیپد 2 تمام صفحه نمی شه ، می خواستم ببینم بهترین کانورتر ویدیو چیه ؟؟ با تشکر

bleu2u4u
03-09-2011, 12:55
پیشنهاد من اینه که یه پلیر مثل avplayer hd نصب کنید و ویدیوهایی که خود ایپد نمیتونه پخش کنه رو توی اون بریزید

mehdi30nema
04-09-2011, 21:08
بچه ها من یه بار دیگه میخام سوال کنم که ایا میشه مثلا یه کیت دوربین به آیپد وصل کرد و یه مموری میکرو اس دی یا اس دی که حاوی فیلم و موزیک باشه را در کیت دوربین قرار داد و دیگه فیلم و موزیک را در حافظه آیپد نریزیم و از روی مموری اجرا کنیم . ؟

آیا میشه یه همچین کاری انجام داد ؟

Stream
04-09-2011, 21:12
بچه ها من یه بار دیگه میخام سوال کنم که ایا میشه مثلا یه کیت دوربین به آیپد وصل کرد و یه مموری میکرو اس دی یا اس دی که حاوی فیلم و موزیک باشه را در کیت دوربین قرار داد و دیگه فیلم و موزیک را در حافظه آیپد نریزیم و از روی مموری اجرا کنیم . ؟

بدون جیلبریک خیر. بعد از جیلبریک مثل اینکه راه هایی هست برای این کار.

archipay
05-09-2011, 06:57

اگر دستگاه جيلبريك باشه و يك فايل منيجر مثل ifile داشته باشين با يك كارت sd به راحتي ميشه فيلم ها رو به پوشه document هر پخش كننده تصويري مثل AVPlayerHD يا BUZZPlayer منتقل كرد با زيرنويس هاشون. من خودم تمام فيلم ها رو با همين روش ميبينم. در مورد ميكرو sd من امتحان كردم آيپد نشناخت مموري رو اما با اطمينان نمي تونم بگم نميشه چون فكر ميكنم آداپتور ميكرو sd من مشكل داره. پس شرط لازم و كافي فقط اينه كه جيلبريك كرده باشين تا هم بتونين ifle‌ رو نصب كنيد هم player.

farid0485
05-09-2011, 10:04
تبلت ها بجز بازي و خوندن كتاب و نشون دادن فيلم و عكس كار ديگه اي مي تونن انجام بدن؟؟؟

مثلا اجراي نرم افزار هايي مث MATLAB,ANSYSو...

mehdi30nema
05-09-2011, 18:22
اگر دستگاه جيلبريك باشه و يك فايل منيجر مثل ifile داشته باشين با يك كارت sd به راحتي ميشه فيلم ها رو به پوشه document هر پخش كننده تصويري مثل AVPlayerHD يا BUZZPlayer منتقل كرد با زيرنويس هاشون. من خودم تمام فيلم ها رو با همين روش ميبينم. در مورد ميكرو sd من امتحان كردم آيپد نشناخت مموري رو اما با اطمينان نمي تونم بگم نميشه چون فكر ميكنم آداپتور ميكرو sd من مشكل داره. پس شرط لازم و كافي فقط اينه كه جيلبريك كرده باشين تا هم بتونين ifle‌ رو نصب كنيد هم player.

ممنون ، فقط یه سوال :
الان آیپد هایی که بیرون میفروشن جیلبریک شده هست دیگه ؟
راستی یه چیزه دیگه : با این روش فیلم دیدن از روی مموری اس دی خوب دیگه نیازی نیست آیپد 32 یا 64 بگیریم که ، با همون 16 هم کارمون راه میوفته .
فقط فیلم های HD با فرمت های مختلف با این روش پخش میشه ؟

HESAM_5700
06-09-2011, 09:43

آیپد که آکبند باشه جیلبریک نیست ، اما وقتی که میخرید میتونی به فروشنده بگی برات جیلبریک کنه ! ( که کلی هم پول میگیره ! )
آیپد 2 هم تا اونجایی که من میدونم فقط روی iOS 4.3.3 توسط سایت Jailbreakme.com ، جیلبریک میشه ! اگر فریمورش 4.3.3 بود بگیر ، بیار خونه خودت با وای-فای جیلبریکش کن !

archipay
06-09-2011, 10:37
ممنون ، فقط یه سوال :
راستی یه چیزه دیگه : با این روش فیلم دیدن از روی مموری اس دی خوب دیگه نیازی نیست آیپد 32 یا 64 بگیریم که ، با همون 16 هم کارمون راه میوفته .
فقط فیلم های HD با فرمت های مختلف با این روش پخش میشه ؟
خواهش ميكنم. شما اگر تونستي ورژن 4.3.3 بگير خودت ميتوني جيلش كني با wifi يا حتي gprs (اگر مدل 3g بگيري) اين روش واسه فيلم ديدن خوبه اما شما نمي خواي مثلاً كليپ هاي مورد علاقه ات همشه با چند تا كليك در دسترست باشه يا آهنگ هات؟ بازي و نرم افزار هاتو چيكار ميكني؟ توصيه ميشه اگر ميتوني بيشتر هزينه كني حداقل 32 بگير بسته به كاربرد خودت داره. من خودم فيلم tangled كه HD بود با فرمت mkv به وسيله نرم افزار AVPlayerHD با خود آيپد دانلود كردم و ديدم

fery_lion
06-09-2011, 18:00
تبلت ها بجز بازي و خوندن كتاب و نشون دادن فيلم و عكس كار ديگه اي مي تونن انجام بدن؟؟؟

مثلا اجراي نرم افزار هايي مث MATLAB,ANSYSو...

نه اصلا نرم افزارهایی مثل matlab واسشون وجود نداره. کلا در حال حاضر بیشتر برنامه ها جنبه ی fun دارن

bleu2u4u
08-09-2011, 14:06
دوستان بهترین gps افلاین برای ایپد چیه؟
(چقدر این بخش تبلت سوت و کوره)

bleu2u4u
09-09-2011, 12:05
چه کرده میشل ژار!!
به شخصه اگه 600 میلیون تومن پول داشتم ائرو دریم رو میگذاشتم تو اولویتای اولم

mehdi30nema
09-09-2011, 12:54
من چند تا سوال دیگه هم دارم :

1 - اگه یه 32 گیگ wifi بگیرم چند گیگ در دسترس دارم ؟
2 - ویدئو های 720p و 1080p با فرمت های Mkv ، MP4 , AVI , ... را به چه صورت پخش میکنه ؟ ( به صورت خوب یا با لگ ؟ )
3 - تنوع نرم افزار و بازی های آیپد به نظرتون چه طوره ؟ به اندازه ایی هست که کاملا ارضا کننده باشه ؟

Stream
09-09-2011, 13:01
من چند تا سوال دیگه هم دارم :

1 - اگه یه 32 گیگ wifi بگیرم چند گیگ در دسترس دارم ؟
2 - ویدئو های 720p و 1080p با فرمت های Mkv ، MP4 , AVI , ... را به چه صورت پخش میکنه ؟ ( به صورت خوب یا با لگ ؟ )
3 - تنوع نرم افزار و بازی های آیپد به نظرتون چه طوره ؟ به اندازه ایی هست که کاملا ارضا کننده باشه ؟

29.05 گیگ

2. بله، بدون لگ پخش می کنه تا بیتریت های بالا. البته صفحه iPad بیشتر از 720p رو که ساپورت نمی کنه ولی برای AirVideo و خروجی HDMI مشکلی با 1080p ها هم نداره.

3. حدود 100,000 بازی و برنامه اختصاصی آیپد هست، بقیه رقیب ها (شاید روی هم!) به 1000 عدد هم نمی رسن.

PCminister
10-09-2011, 00:27
این Apple TV را کسی اینجا استفاده کرده؟

میشه توسط Air Video یا VLC Streamer فیلمی را توسط Apple TV روی HDTV پخش کرد؟ ها؟! میشه؟!

یعنی با وای فای هم اطلاعات را از PC دریافت کنه و همزمان توسط Apple TV روی HDTV پخش کنه؟! یک چنین پهنای باندی روی شبکه های بیسیم در حال حاضر وجود داره؟! آیپد چنین پتانسیلی را داره؟!

Stream
10-09-2011, 01:42
این Apple TV را کسی اینجا استفاده کرده؟

میشه توسط Air Video یا VLC Streamer فیلمی را توسط Apple TV روی HDTV پخش کرد؟ ها؟! میشه؟!

یعنی با وای فای هم اطلاعات را از PC دریافت کنه و همزمان توسط Apple TV روی HDTV پخش کنه؟! یک چنین پهنای باندی روی شبکه های بیسیم در حال حاضر وجود داره؟! آیپد چنین پتانسیلی را داره؟!

خب برادر مستقیم از PC استریم می کنی به Apple TV :دی (البته برا فرمتهایی که پشتیبانی میشن).

بله در کل Air Video از AirPlay پشتیبانی می کنه و هرچی اونجا پخش میشه رو می تونیم بفرستیم رو Apple TV. حتی میشه همزمان که ویدیو روی Apple TV پخش میشه با خود آیپد کارهای دیگه هم کرد.

پهنای باند هم نباید مسئله ای باشه. فقط بهتره شبکه وایفای N باشه و ترجیحا 5 گیگاهرتز.
+

VLC Streamer هم از AirPlay پشتیبانی می کنه.

ALINAZARIPN
10-09-2011, 12:26

- آیا تبلتی که قصد خرید دارم، توانایی اجرای نرم افزارهای دلخواه من (اپلیکیشنهای ویندوز، آفیس، ویرایش عکس، فیلم و...) را دارد؟

- تبلتها مشخصات سخت افزاری مختلفی دارند (حجم حافظۀ داخلی و سرعت پردازنده)، کدامیک پاسخگوی نیاز من خواهد بود؟

- آیا می توانم نرم افزارهای سنگینی مثل Photoshop, Autodesk Design Reviw, SolidWorks eDrawing,… را بر روی تبلت اجرا کنم؟

- نرم افزارهای مورد نیاز خود را از کجا بخرم؟ چطور بر روی تبلت نصبشان کنم؟ چه میزان از حافظۀ داخلی دستگاهم برای نصب این نرم افزارها اشغال خواهد شد؟
....

اینها سوالاتی است که خیلی ها هنگام خرید یک تبلت از خود می پرسند. ولی پاسخ چیست؟

باید گفت نیازی نیست فکرتان را مشغول پاسخ دهی به این سوالات بکنید. فقط یک تبلت بخرید که 2 شرط زیر را داشته باشد:
1) توانایی اتصال به اینترنت را داشته باشد.
2) خوشگل باشد.
به چیز دیگری نیاز ندارید اگر بدانید رایانش ابری (Cloud Computing) چیست؟

همه می دانیم رایانه محلی است برای ذخیره و پردازش اطلاعات. کامپیوترها از اول خلقت هر 2 فرآیند پردازش و ذخیره را در داخل خود (CPU و Hard drive) انجام می دادند. ولی اگر این 2 فرآیند را به خارج از رایانه منتقل کنیم می شود رایانش ابری.

یعنی شما بارایانه ( کامپیوتر دسکتاپ، لپ تاپ، تبلت، گوشی موبایل و...) از طریق اینترنت به سوپر کامپیوترهایی وصل می شوید که هم فضای ذخیره سازی اطلاعات را به شما می دهند و هم امکان پردازش آنها را.

نتیجه اینکه شما نیاز به فضای حافظۀ داخلی زیاد و سیستم عامل خاص ندارید، وقتتان برای نصب نرم افزارهای متعدد تلف نمی شود، در هر کجای دنیا به فایلهایتان دسترسی دارید، پردازندۀ دستگاهتان مهم نیست که خیلی سریع باشد، باتری دستگاهتان برای انجام پردازشهای سنگین خالی نمی شود و...

به عنوان مثال برای رایانش ابری، فرض کنید شما می خواهید عکسی را در داخل تبلت ویرایش کنید.
راه اول :
- باید دنبال ورژنی از نرم افزار Photoshop بگردم که با سیستم عامل من سازگار باشد.
- آنرا تهیه کنم (بخرم یا دانلود کنم).
- آنرا روی تبلت خود نصب کنم (در صورتی که فضای حافظۀ دستگاهم به اندازۀ کافی جا داشته باشد) .
- آنرا اجرا کنم (نرم افزار خیلی کند اجرا میشه! کاش تبلتی می خریدم که سرعت پردازنده اش بیشتر از این بود).

راه دوم : استفاده از رایانش ابری! به سایت:

می رم و عکسم را ادیت می کنم.

سرویسهای متعددی برای رایانش ابری وجود دارد که در بخش بعدی این گفتار، به معرفی سرویسهای رایگان آن می پردازیم.

M659
11-09-2011, 08:23
دوستان بهترین gps افلاین برای ایپد چیه؟
(چقدر این بخش تبلت سوت و کوره)

خیلی app های مختلفی داره:Navigon , TomTom,... از بهترین هاشون هستند که همه نسخه middle east دارن ولی در ME اونها ایران جایی نداره. در نهایت باید از نقشه های گوگلی استفاده کنید که به صورت افلاین با همون Maps خود آی پد و به کمک یک app از cydia قابل دسترسی هستش... نرم افزار های cydia دیگه هم هستند مثلا xGPS .

Gamexland
11-09-2011, 14:28
دوستان مدتیه که میخوام این سئوالو بپرسم ولی یادم میره.
من مثلا برای برنامه فیلم 4-5 تا برنامه دارم.یا برای File ها 2-3 تا دارم.یا مثلا Doc Reader 3-4 تا دارم
وقتی که فایلی را از اینترنت یا وایفای میگیرم مشترک نمیشه بین همه.مثلا یه فیلمو که با یکی از برنامه ها میگیرم توی برنامه دیگه نیستش.و فقط با اونی که گرفتمش میشه دیدش.
یا برای فایلها و غیره.
جایی نداره که کل فایلهای دیتابیس و هارد آیپدو بشه دید و هرطوری خواستیم ران کنیم؟
iPad 2 - 64GB - 3G دارم

مرسی