PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 2 Apple iPad اا گفت و گو و تبادل نظر

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7

.:PAR3A:.
13-06-2011, 18:45
سعی کنین از لحاظ ظاهری چک کنین که دقیقا مث خودش باشه... روش یه روکش پلاستیکی داشته باشه... یه بعدش ببینین دفعه اول که روشن می کنینش می گه لوگوی آیتونز رو نشون میده که یعنی باید به آیتونز وصلش کنین... و به یارو بگین وصلش کنه و خودتون هم ببینین چیکار می کنه اگه به آیتونز وصل کرد و اکتیو کرد دیوایسو یعنی اصله...
معمولا سر این جور جنسا کلاه سر ملت نمی زارن :دی

kayvanhendi
14-06-2011, 18:53
لوگوی آیتونز رو نشون میده که یعنی باید به آیتونز وصلش کنین... و به یارو بگین وصلش کنه و خودتون هم ببینین چیکار می کنه اگه به آیتونز وصل کرد و اکتیو کرد دیوایسو یعنی اصله...
معمولا سر این جور جنسا کلاه سر ملت نمی زارن :دی
اگه ندیم یارو وصلش کنه چی میشه؟ اصلا طرف کامپیوتر نداشت پی کار کنیم؟:41:

*Ali*
14-06-2011, 20:40
اگه ندیم یارو وصلش کنه چی میشه؟ اصلا طرف کامپیوتر نداشت پی کار کنیم؟:41:
به راحتی ، میاری خونه و خودت وصل کامپیوتر می کنی. البته قبلش باید iTunes رو دانلود و نصب کرده باشی.
به نظر من اگه بدین یارو کامپیوتری وصل کنه یا نکنه هیچ فرقی نمیکنه ، اگه دستگاه آکبند باشه تقریبا غیر ممکنه خراب یا تو زرد از آب در بیاد. به فرض هم که در بیاد ، زمانی که یارو داره وصل کامپیوترش میکنه شما تمام و کمال پول رو پرداخت کردید و دیگه قرار نیست پولی بهتون پس بده.
در کل خرید از مغازه رو توصیه نمیکنم. فقط اینجا چون پشتیبانی از اپل ، پدر مادر درست حسابی نداره ، اینجا توی استفاده از اپل هرگلی هست خودتون به سر خودتون زدید.

archipay
14-06-2011, 22:34
دوستان كيس مخصوص آيپد 2 تو ايران اومده؟ چون فكر كنم كيس آيپد 1 بهش نخوره درسته؟ منظورم اون كيس هاي اورجينال خود اپل هستش كه پشت و جلو رو محافظت مي كنند نه اسمارت كاور يا ... اگه ميشه منو راهنمايي كنيد. مرسي

kayvanhendi
14-06-2011, 22:37
در کل خرید از مغازه رو توصیه نمیکنم. فقط اینجا چون پشتیبانی از اپل ، پدر مادر درست حسابی نداره ، اینجا توی استفاده از اپل هرگلی هست خودتون به سر خودتون زدید.
ببخشید از کجا بخریم پس ؟ (از اینترنت)؟

*Ali*
14-06-2011, 22:46
اگه تهران هستید که خرید از اینترنت معنایی نداره ، چون شرکتها همه شون توی تهران هستند و میتونید حضوری تحویل بگیرید.
اگه هم دوست داشتید میتونید از مغازه بگیرید.
برای تهرانی ها زیاد فرقی نمیکنه ولی توی شهرستان اگه بخوای بری مغازه و اپل بخری باید پاچه ها رو کاملا آماده کرده باشی.

ravani_13
14-06-2011, 23:22
اگه تهران هستید که خرید از اینترنت معنایی نداره ، چون شرکتها همه شون توی تهران هستند و میتونید حضوری تحویل بگیرید.
اگه هم دوست داشتید میتونید از مغازه بگیرید.
برای تهرانی ها زیاد فرقی نمیکنه ولی توی شهرستان اگه بخوای بری مغازه و اپل بخری باید پاچه ها رو کاملا آماده کرده باشی.

به نظر شما شهرستانی بهتره بیاد تهران یا اینکه از یکی از سایت های تقریبا امتحان پس داده خرید بکنه ؟

یا اینکه راهه اخر ( اماده کردن پاچه ها )

مرسی

Gamexland
15-06-2011, 15:38
برای استفاده از سیم کارت روی آیپد خودمون میتونیم طبق آموزش تصویری که توی اینترنت هست که دور سیم کارت رو می چینیم و میشه مینی انجام بدیم؟هرچند ایرانسل داده سیم کارت مینی رو از چند روز پیش ولی کمه.
میخوام ببینم میشه خودمون انجام بدیم اگه خیلی سخت نیست؟
و سئوال دیگه اینکه جیلبریک کردن رو هم میتونیم خودمون انجام بدیم یا بدیم به فروشنده انجام بده؟چی احتیاج داره؟نرم افزاریه یا سخت افزاری؟

*Ali*
15-06-2011, 16:11
به نظر شما شهرستانی بهتره بیاد تهران یا اینکه از یکی از سایت های تقریبا امتحان پس داده خرید بکنه ؟
یا اینکه راهه اخر ( اماده کردن پاچه ها )
مرسی
خود من شهرستانی هستم و آیپادم رو از اینترنت خریدم. شکر خدا راضی هستم و شرکتش هم مطمئن بود. محصول آکبند اومد در خونه.

kayvanhendi
15-06-2011, 18:26
خود من شهرستانی هستم و آیپادم رو از اینترنت خریدم. شکر خدا راضی هستم و شرکتش هم مطمئن بود. محصول آکبند اومد در خونه.
میشه نام آن شرکت یا سایتشو بدین ممنون:31:

GiggleClub
15-06-2011, 19:17
برای استفاده از سیم کارت روی آیپد خودمون میتونیم طبق آموزش تصویری که توی اینترنت هست که دور سیم کارت رو می چینیم و میشه مینی انجام بدیم؟هرچند ایرانسل داده سیم کارت مینی رو از چند روز پیش ولی کمه.
میخوام ببینم میشه خودمون انجام بدیم اگه خیلی سخت نیست؟
و سئوال دیگه اینکه جیلبریک کردن رو هم میتونیم خودمون انجام بدیم یا بدیم به فروشنده انجام بده؟چی احتیاج داره؟نرم افزاریه یا سخت افزاری؟
بله به راحتی میتونید بچینید و هیچ کاری نداره
البته توصیه اینکه ۴-۵ ت میتونی بدی برات با کاتر بزنن که پوکشم میمونه بعدا جا میزنی میشه سیم معمولی و دوباره استفاده میکنی

جیلبریک هم که راحت ترین کار ممکنه منتها باید wifi دسترسی داشته باشی واسه نصب چندتا چیز من جمله appsync

ahmaddiz
16-06-2011, 09:47
سلام
من خیلی وقته کامنتای شما رو پیگیری میکنم و با کمک راهنمایی های شما تصمیمم رو برای داشتن ipad گرفتم.
الآنم سفارش دادم تا بیاد :5:
برای اولین قدم باید جیل بریک بشه و یک اکانت itunes بسازم
به نظر شما خودم از پسش برمیام یا ببرمش یه جا واسم ردیفش کنه؟

payamf1
16-06-2011, 10:56
سلام
من خیلی وقته کامنتای شما رو پیگیری میکنم و با کمک راهنمایی های شما تصمیمم رو برای داشتن ipad گرفتم.
الآنم سفارش دادم تا بیاد :5:
برای اولین قدم باید جیل بریک بشه و یک اکانت itunes بسازم
به نظر شما خودم از پسش برمیام یا ببرمش یه جا واسم ردیفش کنه؟

آموزشهای متنوع و کاملی توی انجمن هست کمی بیشتر جستجو کنید حتما میتونید خودتون همه کاراتون رو انجام بدین. من خودم یکی از دوستام رو به این انجمن راهنمایی کردم و الان توی موبایل فروشی خودش کار آیفون رو هم انجام میده :دی

ahmaddiz
16-06-2011, 13:18
آموزشهای متنوع و کاملی توی انجمن هست کمی بیشتر جستجو کنید حتما میتونید خودتون همه کاراتون رو انجام بدین. من خودم یکی از دوستام رو به این انجمن راهنمایی کردم و الان توی موبایل فروشی خودش کار آیفون رو هم انجام میده :دی

ممنون دوست گلم :10:
یه فیلم دیدم راجع به این کار ، درباره نرم افزار redsnow و کاربردش میگفت و نحوه jalebreak رو هم کامل توضیح داده.
این نرم افزار ورژنای مختلفی داره یا همش همینه؟

Gamexland
16-06-2011, 22:56
من دو دلم که ipad2 بگیرم یا صبر کنم برای ipad3؟؟؟ چون یه 2-3 جا غیر رسمی خوندم تا 4-5 ماه دیگه 3 میاد.
کسی نظری نداره؟

*Ali*
16-06-2011, 23:16
من دو دلم که ipad2 بگیرم یا صبر کنم برای ipad3؟؟؟ چون یه 2-3 جا غیر رسمی خوندم تا 4-5 ماه دیگه 3 میاد.
کسی نظری نداره؟

خب شما احتمالا با سیاست اپل آشنا نیستید و فکر میکنید مثل کمپانی های دیگه شب میخوابه صبح بیدار میشه یه سخت افزار جدید میده بیرون ، اپل اصلا اینطور نیست و حداقل تا یک سال دیگه آپدیت سخت افزاری برای آیپد نمیاد.

ravani_13
16-06-2011, 23:23
خب شما احتمالا با سیاست اپل آشنا نیستید و فکر میکنید مثل کمپانی های دیگه شب میخوابه صبح بیدار میشه یه سخت افزار جدید میده بیرون ، اپل اصلا اینطور نیست و حداقل تا یک سال دیگه آپدیت سخت افزاری برای آیپد نمیاد.

۳ ماه که ازش رفته پس تا ۹ ماهه دیگه ( اگه روند بهم نخوره مثل ایفون و ۶ جون )

ravani_13
17-06-2011, 03:20
iPad 2 بدون گارانتی :

WIFI 16 : 830

WIFI 32 : 940

WIFI 64 : 1.290

1.030 : 16 gig wifi + 3G

1.180 : 32 gig wifi + 3G

1.290 : 64 gig wifi + 3G

.

bleu2u4u
17-06-2011, 17:56
مهندس قیمتا رو از کجا گرفتی؟

ravani_13
17-06-2011, 19:01
مهندس قیمتا رو از کجا گرفتی؟

4 شنبه توسط دادشم از علا و پایتخت و یه سری سایت های معتبر که خودشم یه ۳۲ خرید با همین قیمتی که نوشتم

dragon2410
18-06-2011, 12:22
دروووووووووووووووووووود.... .
آیپد2 رو از دیجی کالا خریدم... (64 wifi یک میلیون و 99تومن) یعنی هنوز به دستم نرسیده کسی واسم خریده و داره واسم میاره....
میگه آک بوده رفته روشنش کرده که همون علامت آیتونز اومده و پیک هم گفته باید یه برنامه روش بریزی فکر کردم فریمور رو گفته ولی الان احتمالا منظورش همون وصل کردن به آیتونز بوده دیگه نه؟

iMosi
18-06-2011, 14:11
آره...ازIos بعدی دیگه این جوری نیست....

ahmaddiz
18-06-2011, 15:25
یه سوال تخصصی
آی پدم احتمالا فردا میرسه دستم
اولین کاری که بعد از باز کردنش باید بکنم چیه؟
(بدارم 8ساعت شارژ بشه؟ یا شارژ اولیش تموم بشه و بعد 8-12 ساعت بذارم بشارژه؟ )

iMosi
18-06-2011, 16:39
هیچی...اولین کار ساخت اپل آیدیه...باید آیپدت رو وصل کنی به پی سی با برنامه آیتونز

ahmaddiz
18-06-2011, 23:41
هیچی...اولین کار ساخت اپل آیدیه...باید آیپدت رو وصل کنی به پی سی با برنامه آیتونز

lمرسی دوست گلم

aref_m
19-06-2011, 09:53
بچه ها شنیدم که با برنامه PhoneItiPad تو مدل هایی که 3G داره میتونی تماس تلفنی بگیری و SMS بدی و فقط رو iOS4 کار میکنه!!! شما هم شنیدید؟:5:

ali00128
19-06-2011, 11:35
سلام بچه ها
من دو تا iPad 2 3G از آمریکا آوردم، قصد فروش دارم. کجا میشه پست بذارم تو فروم؟

3alimx
19-06-2011, 13:16
توی فروم نمیتونی برای فروش کاری بکنی .......
کلا تبلیغات ممنوعه چه برسه به خرید و فروش:46:
قوانین رو مطالعه کنید.

milad_takjoo
19-06-2011, 17:46
سلام دوستان.سایتی خوب واسه دانلود نرم افزار ها و بازهای آیپد هست که جامع باشه و نرم افزارهای پولی رو هم داشته باشه؟

19-06-2011, 19:46
apptrackr.org
هیچ نرم افزاری نبوده که من بخوام و این تو کرک شدش نباشه... حتی نرم افزارای فری آیتونز هم این تو هست :دی فقط لینکاش غیر مستقیمن و واس دانلود خیلی اذیت می شین چون اکثرا فایل دود و فایل ایپ هستن و بعضا مدیافایر که خودش مستقیمه... فایل ایپ هم رپیدباز مستقیم می کنه اما خیلیا فقط توی فایل دود هستن و توی فایل ایپ نیستن که هیچ لیچری هم واسش پیدا نکردم...

milad_takjoo
19-06-2011, 22:27
ممنون..میگم نرم افزارهای ایفون به ایپد میخوره؟یا مارکتشون جداست کلا؟

19-06-2011, 23:01
یه سری ها به هر دو می خورن... و یه سری ها هم دو نوعن یکی واس آیفون و آیپاد تاچ و یکی هم واس آیپد...

saman65
20-06-2011, 10:20
بالاخره آیپد منم اومد :دی
از دیشب تا خود الان یه ریز بیدارم دارم باهاش ور میرم!!!
دوستان کسی نمیدونه چجور میشه اینترنت لپ تاپ رو میشه واسه آیپد شر کرد ؟
از توی Networking و Setup a Wireless ... رفتم و کانکشن ساختم ولی وصل نمیشه

mohsenfhm
20-06-2011, 10:32

سامان جان مبارکت باشه :40:

سیستم عامل لپ تاپت چیه ؟؟؟ اگر مک هست بلدم :31: ولی ویندوز شرمنده :11:

saman65
20-06-2011, 11:14
سامان جان مبارکت باشه :40:

سیستم عامل لپ تاپت چیه ؟؟؟ اگر مک هست بلدم :31: ولی ویندوز شرمنده :11:

ممنون داداش.
متاسفانه فعلا ویندوز!

*Ali*
20-06-2011, 11:15
باید از نرم افزار Connectify استفاده کنی. کلا استفاده از وایرلس لپ تاپ رو توصیه نمیکنم.

metallica is me
21-06-2011, 09:11
سلام یه سوال .....
فقط تا رزولوشن 640 480 میشه فیلم سینک کرد؟ چون بالاتر میریزم سینک نمیکنه...

dragon2410
21-06-2011, 12:17
سلاااام
بالأخره گرفتممش الان اين كأمنتو با ايپد٢ ميذارم.....
خيلي باحاله....

GiggleClub
21-06-2011, 14:36
فقط تا رزولوشن 640 480 میشه فیلم سینک کرد؟ چون بالاتر میریزم سینک نمیکنه...

نه HD720 هم سینک میشه. البته mp4
تو iOS5 گویا HD1080 هم میشه سینک کرد بازم فقط mp4

نرم افزار Goodplayer و AVPlayer هم برای mkv,avi و سایر فایلها که تا 720p پخش میکنند به راحتی

همچنین تبریک به سامان عزیز و dragon2410

dragon2410
21-06-2011, 15:39
مرسي gigleclub جان.....
از صبح دارم باهاش ور ميرم ما كه خر شديم خريديم ولي اونايي كه نخريدن بهشون پيشنهاد ميكنم نخرن واقعا از صميم قلب ميگم چون به شدت بهش معتاد شده و از كار و زندگي ميفتيد :41:
واقعا از ٣جي اس معتاد كننده تره ديگه دارم لپ تاپ رو ميفروشم همين با پي سي واسم كافيه.... عاشقتم اپل:46:

milad_takjoo
21-06-2011, 21:09
دوستان من مدل 64g wifi رو قیمت کردم 1150...خوبه؟یا گرونه؟
بعد یه پکیج سایت گوشی بازار میفروشه 16 تا دی وی دی هست..ارزش داره بخرم؟چون واقعا این همه رو بخوای دانلود کنی همه ی تابستون میپره....

archipay
22-06-2011, 06:50
دوستان من مدل 64g wifi رو قیمت کردم 1150...خوبه؟یا گرونه؟
بعد یه پکیج سایت گوشی بازار میفروشه 16 تا دی وی دی هست..ارزش داره بخرم؟چون واقعا این همه رو بخوای دانلود کنی همه ی تابستون میپره....
آقا ipad2 3g 64GB قيمت نگرفتي؟

milad_takjoo
22-06-2011, 09:25
آقا ipad2 3g 64GB قيمت نگرفتي؟

چرا گرفتم..1350 میگفت...

dragon2410
22-06-2011, 10:10
چرا گرفتم..1350 میگفت...

البته قيمت تاپيك داره واسه خودش اونجا ميپرسيدي بهتر بود
اما اگه بدون گارانتيه كه من ٦٤ وافاي خريدم ١ ميليون و ٩٩ هزار تومن (ديجي كالا):10:

GiggleClub
22-06-2011, 11:07

۹۰درصد نرم افزاراش آپدیت شدند و مجبورید آپدیتشو دانلود کنی باز!
اگه قیمتش مناسبه تهیه کنید و اون برنامه هایی که آپدیتشون مهمه مثل پلیرها و.... خودتون بگیرید و بعضی بازی های سنگین که آپدیتشون خیلی اهمیت نداره رو از پکیج استفاده کنید

milad_takjoo
23-06-2011, 08:14
من تو فیلم هایی که تو اینترنت دیدم قبل از اینکه جعبه آیپد 2 رو باز کنی یه پلاستیک تمام جعبه رو گرفته....دوستانی که خریدن این پلاستیک رو داشت براشون؟

GiggleClub
23-06-2011, 08:21
من تو فیلم هایی که تو اینترنت دیدم قبل از اینکه جعبه آیپد 2 رو باز کنی یه پلاستیک تمام جعبه رو گرفته....دوستانی که خریدن این پلاستیک رو داشت براشون؟

تمام محصولات اپل جعبشون سلفون داره و هنگام خرید هم حتما چک کنید داشته باشه.
البته اگه جای ناجور برید کاری براشون نداره که خودشون یه سلفون بندازن دورش

*Ali*
23-06-2011, 12:17
تمام محصولات اپل جعبشون سلفون داره و هنگام خرید هم حتما چک کنید داشته باشه.
البته اگه جای ناجور برید کاری براشون نداره که خودشون یه سلفون بندازن دورش
سلفون خود دستگاه رو که دیگه کاریش نمی تونن بکنند.
البته بستگی داره که خریدار براش مهم باشه یا نه ، چیزی که ما یه بار دیدیم یه دونه از این پشت ویترینی ها بود که سلفون دور جعبه که هیچی ، سلفون خود دستگاه رو هم کنده بودند و دستگاه عریان پشت ویترین خود نمایی میکرد:31:

Stream
24-06-2011, 11:40
طبق آمار جدید comScore ، آیپد 97.3 درصد ترافیک وب بین تبلت های آمریکا و 98.6 درصد بین تبلت های انگلیس رو داراست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداینکه میگن آِیپد مشابه آیپاد در بازار خواهد بود (نه آِیفون) به نظر می رسه درست باشه!

generaltj
24-06-2011, 12:13
دوستان من بالاخره آیپد گرفتم اما یه مشکلی داره اونم اینه که موقعی که هیچ چیزی رو لمس نمیکنی باسه خودش بعد چند ثانیه شروع زدن دکمه ها میکنه و:19:..مثلا داشتم تو قمتnote مینوشتم یهو قاط زد هی حروف و میزد:18:....ریستورم کردم ولای درس نشد:13:....پسره گفت تا 72 ساعت هر چی بشه برات عوض میکنم دستگاهو(آشناهه):31:... به نظرتون ایراد سخت افزاریه...؟؟؟:41:

شانس مارو میبینین تو رو خدا:41:از این همه آیپد سالم باس اون ایراد داره به ما بیفته:19:

24-06-2011, 13:16
آیپدت احیانا در حین شارژ با شارژر غیر اصلی نبود؟؟؟ چون آیپاد ها رو که با شارژر غیر اصلی شارژ کنی این طوری می شن...

generaltj
24-06-2011, 14:23
نه با یو اس بی وصل کرده بودم که اکتیوش کنم امکان داره به خاطره اون باشه چون pc یه قدیمی بود:41:

GiggleClub
24-06-2011, 16:52
نه با یو اس بی وصل کرده بودم که اکتیوش کنم امکان داره به خاطره اون باشه چون pc یه قدیمی بود

ببر همونجا که خریدی نشون بده
شاید عوض کرد

Hamid..God
24-06-2011, 17:12
من توش يه ويديو ١٠٨٠ ريختم گيج زد البته با buzz player اجراش كردم با پسوند xvid !!!
دوستاني كه دارن يه ليست از بهترين نرم افزاراشون بزارن ممنون ميشيم
اول خودم:
bamboo paper بهترين نرم افزار براي نوشتن نوت با دست خط خودتون مثل كاغذ روش ميتويسي من كه ديگه جزوه هام رو هم با اين مينويسم
bing for ipad يه نرم افزار خوب و خوش دست براي جستجو و خوندن اخبار و باكس افيس و خيلي چيزاي ديكه
sketchbook بهترين نرم افزار براي طراحي تو ipad
clasical يه گيتار free كه هم خوش دسته هم صداش خوبه
houzz بهترين نرم افزار ipad براي كسايي كه كارشون طراحي داخليه
netcarshow يه گالري انلاين عكس خودرو
contract killer يه بازي شوتر كه free هم هست  

---------- Post added at 06:12 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

مرسي gigleclub جان.....
از صبح دارم باهاش ور ميرم ما كه خر شديم خريديم ولي اونايي كه نخريدن بهشون پيشنهاد ميكنم نخرن واقعا از صميم قلب ميگم چون به شدت بهش معتاد شده و از كار و زندگي ميفتيد :41:
واقعا از ٣جي اس معتاد كننده تره ديگه دارم لپ تاپ رو ميفروشم همين با پي سي واسم كافيه.... عاشقتم اپل:46:

كلا اپل نخريد كه بهش معتاد ميشين الان بعد از اين دارم برا مك بوك اير پول جمع ميكنم

saman65
24-06-2011, 19:01
من توش يه ويديو ١٠٨٠ ريختم گيج زد البته با buzz player اجراش كردم با پسوند xvid !!!
دوستاني كه دارن يه ليست از بهترين نرم افزاراشون بزارن ممنون ميشيم
اول خودم:
bamboo paper بهترين نرم افزار براي نوشتن نوت با دست خط خودتون مثل كاغذ روش ميتويسي من كه ديگه جزوه هام رو هم با اين مينويسم
bing for ipad يه نرم افزار خوب و خوش دست براي جستجو و خوندن اخبار و باكس افيس و خيلي چيزاي ديكه
sketchbook بهترين نرم افزار براي طراحي تو ipad
clasical يه گيتار free كه هم خوش دسته هم صداش خوبه
houzz بهترين نرم افزار ipad براي كسايي كه كارشون طراحي داخليه
netcarshow يه گالري انلاين عكس خودرو
contract killer يه بازي شوتر كه free هم هست

---------- Post added at 06:12 PM ---------- Previous post was at 06:09 PM ----------

كلا اپل نخريد كه بهش معتاد ميشين الان بعد از اين دارم برا مك بوك اير پول جمع ميكنم

مبارکه حمید.میبینم توام مثل من به SE داری خیانت میکنی میای طرف اپل...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم Oplayer رو خریدم همینجوری میشد.دلیلش رو هم آرمان تو چند صفحه قبل توضیح داده.

خلاصه بگم که بهترین کار اینه که کانورتش کنی به Mp4 یا هم اگه حوصله کانورت نداری Airvideo نصب کن(یعنی بخر!) حالش رو ببر :دی

منم تو این چند روزه کلی بازی و برنامه نصب کردم که...

Cute the Rope که Fun ترین بازییه که به عمرم بازی کردم...عاشق اون قورباغه ام :دی:40:
Airvideo ...واسه دیدن فیلم و ... روی آیپد بدون نیاز به ریختنشون روی آپید :دی
TableTennis
Overkill:40: که این 3 روزه خواب رو ازم گرفته:31:(حمید این به نظر من خیلی بهتر از Contract Killer ه)

ایر جدید هم یکی 2 ماه دیگه میاد...من که بیاد روز اول گرفتمش:31:

GiggleClub
24-06-2011, 20:27

۱۰۸۰ که نمیتونه پخش کنه متاسفانه البته بجز mp4 رو میگم
تا ۷۲۰ پخش میکنه تمام پسوندا رو

دوستان توجه کنید از oPlayer و Buzz استفاده نکنید! بجاش AVplayer رو امتحان کنید. GoodPlayer هم خوبه و universal
بزرگترین حسن این دوتا اینه که جوری نوشته شدند که کامل از دو هسته بودن آیپد۲ استفاده میکنند و روون تر پخش میکنند فیلمها رو

به نظرم بهترین برنامه ای که برای iPad نوشته شده برنامه Garageband هست. که برای ساخت موسیقیه حتی اگه از موسیقی چیز زیادی ندونید. فوق العادست!!!

بازی cut the rope هم همون طور که سامان گفت حرف ندازه اصلا

من برنامه imdb هم حتما باید نصب داشته باشم و از سایت خودش خیلی بهتره و حرف ندازه

بازی World of Goo اگه ندارید همین الان برید نصب کنید که فووووق العادست

دیکشنری Advanced english persian که بهترین دیکشنریه که تو هر پلتفرمی میشه پیدا کرد و رقیب نداره کلا

تو نرم افزارای مربوط به noteنویسی هم توصیه میکنم Notes Plus رو امتحان کنید که بهترینه به نظرم

اگه گیتار نوازی هم علاقه دارید حتما Magic Fiddleرو امتحان کنید. (نیاز به دونستن گیتار نداره اصلا و funه)

اینا به نظرم از بهترین ها هستند و حتما امتحانشون کنید :46:

dragon2410
25-06-2011, 12:49
دوستان برنامه هايي كه گفتين رو دارم ميخرم....
اگه اهل بيليار انلاين هستين هم pool bar رو بگيريد و دوست داشتين منو تو گيم سنتر ادد كنيد اينم ايديمه : G.UNIT.2410
تو بازيهاي ريسينگ هم race after خيلي باحاله
Virtuoso يك پيانو ي باحاله....
Imo.im هم يه برنامه است براي وارد شدن به ايدي ها در ياهوو گوكل فيسبوك و .... (مثل نيمبوز)
و mypad كه همون فيسبوك هستش براي ايپد ولي خيلي باحاله...

milad_takjoo
25-06-2011, 15:30
دوستان من امروز چند تا مغازه رفتم گفتن چون ایپد 2 جیلبرک نشده نمیارن....
میگم تا کی جیلبرک میشه؟آیپد نسل قبل هم اینقد طول کشیده بود؟
ممنون

25-06-2011, 15:34
آیپد 2 جیلبرک میشه به زودی...
توی پایتخت هم من زیاد دیدم...

GiggleClub
25-06-2011, 15:52
یه سری شایعه هست که تا آخر هفته jailbrealme 3 میاد
باید صبر کرد و دید

generaltj
25-06-2011, 19:59
بالاخره ما هم آیپدو عوض کردیم....دمه یارو گرم :31:
یه گیفت 50 $ هم گرفتم ...فقط میتونم بگم این دستگاه فوقوالعاده اس ..هر کی نخره ضرر کزده...سرغتش فوق العاده بالاس هم تو نرم افزار ها هم تو مولتی تسکینک....فقط یه سوال دارم..نرم افزار وای فای سینک نداره تو اپ استور؟

*Ali*
25-06-2011, 20:37
بالاخره ما هم آیپدو عوض کردیم....دمه یارو گرم :31:
یه گیفت 50 $ هم گرفتم ...فقط میتونم بگم این دستگاه فوقوالعاده اس ..هر کی نخره ضرر کزده...سرغتش فوق العاده بالاس هم تو نرم افزار ها هم تو مولتی تسکینک....فقط یه سوال دارم..نرم افزار وای فای سینک نداره تو اپ استور؟

خدا رو شکر که مشکلت حل شد.
فقط یه چیز رو میپرسم. آیپد اولی که گرفتی مطمئنی از همه نظر پک بود و هیچ جاش مشکوک نبود؟ این رو پرسیدم نمیخوام مشکوک بشی ولی واقـــعا بعیده که محصولی مثل iPad2 که خیلی از مغازه دارها میگن نمیاریم چون جیلبریک نمیشه رو اینجور گارانتی کنه برات و عوضش کنه. یعنی اینجور فرض کن اگه یکی اون ور یه محصول اپل باز کنه و دچار مشکل سخت افزاری بشه دو دقیقه بعدش یوتیوب رو پر میکنه. حالا خیلی عجیب و بعیده که یکی از اونها شما بوده باشی. بازم میگم فقط شک کوچیک برا خودم بود.:10:
Wi-Fi sync هم توی iOS 5 میاد.

generaltj
25-06-2011, 20:48
خدا رو شکر که مشکلت حل شد.
فقط یه چیز رو میپرسم. آیپد اولی که گرفتی مطمئنی از همه نظر پک بود و هیچ جاش مشکوک نبود؟ این رو پرسیدم نمیخوام مشکوک بشی ولی واقـــعا بعیده که محصولی مثل iPad2 که خیلی از مغازه دارها میگن نمیاریم چون جیلبریک نمیشه رو اینجور گارانتی کنه برات و عوضش کنه. یعنی اینجور فرض کن اگه یکی اون ور یه محصول اپل باز کنه و دچار مشکل سخت افزاری بشه دو دقیقه بعدش یوتیوب رو پر میکنه. حالا خیلی عجیب و بعیده که یکی از اونها شما بوده باشی. بازم میگم فقط شک کوچیک برا خودم بود.:10:
Wi-Fi sync هم توی iOS 5 میاد.

به نظرم مشکل برق رسانی داشته....خوده فروشنده هم تعجب کرده بود چون دستگاه هم پلمب بود.احتمالا موقع آوردن جعبه آفتاده بوده چیزی ...فروشنده چون ازش یه آیپاد و یه گلکسی فیت خریده بودم و منو میشناخت برام عوض کرد..اگ خواستی گوشی یا اپلی چیزی بگیری بگو آدرسشو بدم خیلی پسر ه گلیه:10:

GiggleClub
25-06-2011, 21:27
بالاخره ما هم آیپدو عوض کردیم....دمه یارو گرم

واقعا دم یارو گرم. کم پیدا میشن همچین فروشنده هایی!!!
به شما هم تبریک میگم و خوشحالم مشکلت حل شد

سینک وایرلس هم باید صبر کنی تا iOS5 بیاد ۲-۳ ماه دیگه
یه برنامه بود نمیدونم هنوز هست یا نه که اینکارو میکرد ولی مشکل داشت و اگه دیدی نصب نکن اصلا.

milad_takjoo
25-06-2011, 22:24
دوستان این سایت گوشی بازار خیلی قیمت خوبی میده ....کسی تاحالا از اونجا خرید کرده؟
تازه گارانتی هم داره ...!!!؟؟

generaltj
26-06-2011, 08:49
واقعا دم یارو گرم. کم پیدا میشن همچین فروشنده هایی!!!
به شما هم تبریک میگم و خوشحالم مشکلت حل شد

سینک وایرلس هم باید صبر کنی تا iOS5 بیاد ۲-۳ ماه دیگه
یه برنامه بود نمیدونم هنوز هست یا نه که اینکارو میکرد ولی مشکل داشت و اگه دیدی نصب نکن اصلا.

خودش گفت با کلی رو انداختن و صحیت کردن برام عوض کرد:20:..البته سودم کرد چون مجبور شدم به جا 32 خودم یه 64 بگیرم:21:...فک کنم سودشو سره همین کرد:31:....ولی وجود چنین فروشنده ی با انصافی تو علاالدین نعمته:46:

---------- Post added at 09:49 AM ---------- Previous post was at 09:48 AM ----------

دوستان این سایت گوشی بازار خیلی قیمت خوبی میده ....کسی تاحالا از اونجا خرید کرده؟
تازه گارانتی هم داره ...!!!؟؟

دوست عزیز گارانتی اپل هیچ معنایی نداره اینجا...باس فروشنده اش با انصاف باشه..آپید 2 خودم مشکل داشت گارانتی هم نداشت ولی برام عوض کرد:18::40::31:

payan_zaman
26-06-2011, 10:21
کسی روشی میشناسه که بشه اینترنت روی ویندوز یا مک رو روی ipad استفاده کرد از طریق کابل USB که داره

---------- Post added at 11:21 AM ---------- Previous post was at 11:20 AM ----------

در ضمن یک سئوال دیگه گیفت از کجا میشه خرید jailbreak که نداره این comex همه رو میکشه تا برای ipad جیبرک بده

*Ali*
26-06-2011, 10:55
کسی روشی میشناسه که بشه اینترنت روی ویندوز یا مک رو روی ipad استفاده کرد از طریق کابل USB که داره

---------- Post added at 11:21 AM ---------- Previous post was at 11:20 AM ----------

در ضمن یک سئوال دیگه گیفت از کجا میشه خرید jailbreak که نداره این comex همه رو میکشه تا برای ipad جیبرک بده

کابل USB فکر نکنم از این هنرها داشته باشه. فقط میتونه از طریق WiFi یا 3G وصل اینترنت بشه.
این آقایون محترم هم اگه راه قطعی برای جیلبریک داشتن این همه وعده و وعید نمیدادن.
آدرس برا خریدن گیفت کارد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Gamexland
26-06-2011, 11:39
دوستان سایت اینترنتی مطمئن برای خرید کجا ها رو سراغ دارید؟

mohsenfhm
26-06-2011, 11:53

از طریق USB بلد نیستم ولی با مک میشه خیلی راحت اینترنت رو بر روی وایرلس Share کرد و با آی پد استفاده کرد:13:

mohsenfhm
26-06-2011, 11:59
دوستان سایت اینترنتی مطمئن برای خرید کجا ها رو سراغ دارید؟

این موضوع خلاف قوانین سایت هست ! اگر خواستید بگید تا با پ . خ بهتون معرفی کنم :13:

Gamexland
26-06-2011, 14:19
اگر خواستید بگید تا با پ . خ بهتون معرفی کنم :13:

محبت کنید.:11:

dragon2410
26-06-2011, 15:44
عزيزان راهي براى دانلود فايل ها با ايپد از سايتها نيست؟ من رو لينك دانلودشون كليك ميكنم فقط اونو پخش ميكنه

mohsenfhm
26-06-2011, 16:00
عزيزان راهي براى دانلود فايل ها با ايپد از سايتها نيست؟ من رو لينك دانلودشون كليك ميكنم فقط اونو پخش ميكنه

شما باید سافاری دانلود منیجر رو نصب کنی و براحتی دانلود کنی :46:

Stream
26-06-2011, 16:09

Downloads for iPad

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید$2.99
دانلود منجر کامل و تمام عیار با ساپورت همه سایت ها (ریپدشر و ...) . قابلیت باز کردن و پخش فایل های دانلودی و انتقالشون به PC و ... ، با مولتی تسکینگ و در Background هم دانلود می کنه.

GiggleClub
26-06-2011, 18:12
علاوه بر برنامه ی stram عزیز که معرفی کردند اگه جیلبریک هستید میتونید safari download manager رو نصب کنید که قابلیت دانلود فایلهارو به سافاری اضافه کنید که من اینرو بیشتر میپسندم شخصا

saman65
26-06-2011, 19:36
کسی راهی نمیدونه واسه Credit گرفتن تو Contract Killer?

dragon2410
27-06-2011, 00:19
ممنون از راهنمایی همتون عزیزان

Gamexland
27-06-2011, 13:58
اون سایتی که دوستان محبت کردند موجودی نداره.dig........
سایت دیگه ای میشناسید که مطمئن باشه؟

Gamexland
28-06-2011, 10:58
توی یکی از سایتا با گارانتی 1 ساله نقش و یک کتاب هدیه داره میده 1.380.000
مدل ipad2 - wifi 3G - 64GB

قیمت چطوره؟بالا نیست؟؟

dragon2410
28-06-2011, 13:02
كاگارانتيش كه فكر نميكنم چيز خاصي باشه و چرته....
كتاب اموزشي هم كه چيز خاصي نيست و معمولا كسي كه ايپد٢ ميخواد بخره احتمالا قبلا يه idevice رو تجربه كرده پس نيازي به اموزش نيست زياد از طرفب هم نياز باشه قيمت كتاب كه ٥-٦ تومن نيست....
اين فروشگاه با يه گارانتي نه چندان معقول و يه كتاب معمولي چيزي حدود ١٨٠تومان روش كشيده...
من ميگم صبر كن همون فروشگاه بياره با اينكه اگر اشنا داري تهران بگو واست بخره بياره (چون فكر ميكنم تو هم مثل من تهران نيستي كه از انترنت ميخواي بگيري)
خلاصه اين نظر من بود نميدونم....

faridtabasi
28-06-2011, 15:57
دوستان چند تا سوال داشتم:
1- میخام آی پد2 بخرم، ترجیحا64 گیگی. به نظرتون 3g به کارمون میاد؟
2- نرم افزار مجانی براش هست؟ اگر نیست چجوری می تونیم خریداری کنیم(قضیه گیفت کارت رو نمی دونم چیه و چطور میشه تهیه کرد)
3- شنیدم بعضی آی پد ها وقتی یه تصویر سیاه نشون داده میشه گوشه صفحه اشون سفیده میشه. چرا؟ هنوز حل نشده؟
4- نرم افزار i tunes برای چیه؟ فقط واسه انتقال اطلاعات از کامپیوتر به آی پد؟
5- آیا پشتیبانی فارسی برای خوندن و نوشتن داره؟
6- می تونم فایل های فارسی word ام رو توی آی پد باز کنم؟
7- اگر مدل 3g رو انتخاب نکنم نمی تونم از اینترنت ایرانسل استفاده کنم؟
8- مولتی تسکینگ اصلا وجود نداره؟
9- از کجا بخرم که مطمئن باشه؟

پیشاپیش ممنون از پاسختون

dragon2410
28-06-2011, 21:07
دوستان چند تا سوال داشتم:
1- میخام آی پد2 بخرم، ترجیحا64 گیگی. به نظرتون 3g به کارمون میاد؟
2- نرم افزار مجانی براش هست؟ اگر نیست چجوری می تونیم خریداری کنیم(قضیه گیفت کارت رو نمی دونم چیه و چطور میشه تهیه کرد)
3- شنیدم بعضی آی پد ها وقتی یه تصویر سیاه نشون داده میشه گوشه صفحه اشون سفیده میشه. چرا؟ هنوز حل نشده؟
4- نرم افزار i tunes برای چیه؟ فقط واسه انتقال اطلاعات از کامپیوتر به آی پد؟
5- آیا پشتیبانی فارسی برای خوندن و نوشتن داره؟
6- می تونم فایل های فارسی word ام رو توی آی پد باز کنم؟
7- اگر مدل 3g رو انتخاب نکنم نمی تونم از اینترنت ایرانسل استفاده کنم؟
8- مولتی تسکینگ اصلا وجود نداره؟
9- از کجا بخرم که مطمئن باشه؟

پیشاپیش ممنون از پاسختون

1- پیشاپیش مبارک باشه.... بسته به خودتون داره کلا با آیپد به دو راه میشه به نت وصل شد وایرلس یا اینترنت سیم کارت (همون 3g) پس اکر میخواهید وقتی تو جایی هستید که یه access point در اختیار ندارید به نت وصل شید مجبور هستید که مدل 3جی رو انتخاب کنید که بتونید با gprs سیم کارت باهاش یه نت وصل شید
2- باید در نرم افزار Itunes یک اکانت بسازید و از طریق اون میتونید برنامه هارو دانلود کنید که بعضی برنامه ها مجانی و بعضی ها پولی هستند که باید با خریدن گیفت کارد اکانت خودتون رو شارژ کنید برای خریداری برنامه های پولی (آموزشش تو سایت هست فکر میکنم) و اونو دانلود کنید و بریزید رو آیپد
3-خیر همچین چیزی نیست
4- بله هم واسه اون و هم واسه مواردی که تو مورد 2 گفتم و چند تا چیز دیگه در کل بهش نیاز دارید
5- عربی داره که کاملا فارسی رو هم شامل میشه که فکر میکنم از ios5 کاملا فارسی رو پشتیبانی میکنه ولی الان هم هیچ مشکلی نداره
6-تا حالا امتحان نکردم ولی فکر نمیکنم یعنی به طور عادی که نه ولی نمیدونم واسش برنامه ای هست یا نه
7- خیر در مورد 1 توضیح دادم
8- چرا وجود داره....
9- اینجا که نمیشه واسه سایتی تبلیغ کرد البته اون سایت هم الان موجود نداره ولی اگر تهرانی میتونی از دوستان تهرانی کمک بگیری و البته چند صفحه قبل هم چند تا از دوستان یه آدرس های دادن میتونی استفاده کنی...

faridtabasi
28-06-2011, 23:44
1- پیشاپیش مبارک باشه.... بسته به خودتون داره کلا با آیپد به دو راه میشه به نت وصل شد وایرلس یا اینترنت سیم کارت (همون 3g) پس اکر میخواهید وقتی تو جایی هستید که یه access point در اختیار ندارید به نت وصل شید مجبور هستید که مدل 3جی رو انتخاب کنید که بتونید با gprs سیم کارت باهاش یه نت وصل شید
2- باید در نرم افزار Itunes یک اکانت بسازید و از طریق اون میتونید برنامه هارو دانلود کنید که بعضی برنامه ها مجانی و بعضی ها پولی هستند که باید با خریدن گیفت کارد اکانت خودتون رو شارژ کنید برای خریداری برنامه های پولی (آموزشش تو سایت هست فکر میکنم) و اونو دانلود کنید و بریزید رو آیپد
3-خیر همچین چیزی نیست
4- بله هم واسه اون و هم واسه مواردی که تو مورد 2 گفتم و چند تا چیز دیگه در کل بهش نیاز دارید
5- عربی داره که کاملا فارسی رو هم شامل میشه که فکر میکنم از ios5 کاملا فارسی رو پشتیبانی میکنه ولی الان هم هیچ مشکلی نداره
6-تا حالا امتحان نکردم ولی فکر نمیکنم یعنی به طور عادی که نه ولی نمیدونم واسش برنامه ای هست یا نه
7- خیر در مورد 1 توضیح دادم
8- چرا وجود داره....
9- اینجا که نمیشه واسه سایتی تبلیغ کرد البته اون سایت هم الان موجود نداره ولی اگر تهرانی میتونی از دوستان تهرانی کمک بگیری و البته چند صفحه قبل هم چند تا از دوستان یه آدرس های دادن میتونی استفاده کنی...
بسیار متشکر از پاسختون
همه مسائل روشن شد
من قمی هستم، به نظرتون خودم برم تهران بخرم بهتره یا اینترنتی سفارش بدم؟ تو سایت فروشگاه سیب موجود داشت.متاسفانه فقط مشکیشو

dragon2410
29-06-2011, 15:02
بسیار متشکر از پاسختون
همه مسائل روشن شد
من قمی هستم، به نظرتون خودم برم تهران بخرم بهتره یا اینترنتی سفارش بدم؟ تو سایت فروشگاه سیب موجود داشت.متاسفانه فقط مشکیشو

بازم بستگي به خودتون داره ولي اگه سفيد ميخواهيد و امكانش هست براتون ميتونيد بريد از تهران مطمئنتر خريد كنيد:10:

ravani_13
29-06-2011, 17:46
سلام یه سوال سلیقه ای از تمام دوستان داشتم

به نظر شما خرید iMac خوب + ایپد ۲ بهتره یا ، یه مک بوک پرو خفن .

جمع مبلغ هر ۲ طرف تقریبا یکی هست حالا نهایت ۱۰۰ یا ۲۰۰ بیشتر و کمتر ( 2200 USD )

میدونم بنا به کاربری هر کسی نظری متفاوت هست ولی در کل کدوم به نظر شما ..... ؟؟؟

به نظر من که بیشتر وقت کارم توی خونه هستم ای مک خیلی باید جذاب باشه ، واسه دانشگاه و مسافرت هم ایپد تقریبا کافیه مگر اینکه دوستان سر ایپد بحثی داشته باشن

iMac

2.7GHz Quad-Core Intel Core i5
1920 x 1080 resolution
4GB (two 2GB) memory
1 TB hard drive1
AMD Radeon HD 6770M

+

iPad 2 wifi 32 GIG

یا

Macbook Pro

2.2GHz quad-core
Intel Core i7
4GB 1333MHz
750GB 5400-rpm1
Intel HD Graphics 3000
AMD Radeon HD 6750M with 1GB GDDR5

*Ali*
29-06-2011, 18:02

فقط و فقط نوع کاربری مهم هست و هیچ کس هم بهتر از خود شما نمیتونه بهتون بگه کدوم Device در حال حاضر به درد شما میخوره. لطفا از اینجور سوالها تو این تاپیک نپرسید.

Hamid..God
29-06-2011, 20:51
مبارکه حمید.میبینم توام مثل من به SE داری خیانت میکنی میای طرف اپل...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم Oplayer رو خریدم همینجوری میشد.دلیلش رو هم آرمان تو چند صفحه قبل توضیح داده.

خلاصه بگم که بهترین کار اینه که کانورتش کنی به Mp4 یا هم اگه حوصله کانورت نداری Airvideo نصب کن(یعنی بخر!) حالش رو ببر :دی

منم تو این چند روزه کلی بازی و برنامه نصب کردم که...

Cute the Rope که Fun ترین بازییه که به عمرم بازی کردم...عاشق اون قورباغه ام :دی:40:
Airvideo ...واسه دیدن فیلم و ... روی آیپد بدون نیاز به ریختنشون روی آپید :دی
TableTennis
Overkill:40: که این 3 روزه خواب رو ازم گرفته:31:(حمید این به نظر من خیلی بهتر از Contract Killer ه)

ایر جدید هم یکی 2 ماه دیگه میاد...من که بیاد روز اول گرفتمش:31:

ای بابا خام شدم فکر نمی کردم تو یه پک اسیرش بشم
اقا بد دردیه!!!
این se اونقدر بد مرامی کرد تا مارو به این احوال انداخت کلا ازش بریدم رفت چسبید به این اندرویید مزخرف رفاقت رو یادش رفت حالا برا گوشی که دیگه iphone4 نمی چسبه (ios رو ipad بیشتر حال میده )برا گوشی منتظرم ببینم این نوکیا باwp7 چه میکنه البته هنوز کامل از سونی دل نکندم یه pspvita برا خودم نشون کردم
ایر همینشم عالیه حالا نسل جدیدش دیگه چیه ؟!!!میگن رو اونم میخوان A5 بزارن یعنی اینقدر قویه؟!!!

کسی راهی نمیدونه واسه Credit گرفتن تو
فکر کنم تنها راهش تو ایران همون فیلم تبلیغلتیا باشه که هر از چند گاهی نشون می ده

جمع مبلغ هر ۲ طرف تقریبا یکی هست حالا نهایت ۱۰۰ یا ۲۰۰ بیشتر و کمتر ( 2200 USD )

به نظر من که بیشتر وقت کارم توی خونه هستم ای مک خیلی باید جذاب باشه ، واسه دانشگاه و مسافرت هم ایپد تقریبا کافیه مگر اینکه دوستان سر ایپد بحثی داشته باشن

من که میگم هیچ وقت نباید یه لپ تاپ قوی گرفت حتی اپل چون دستگاه سنگین میشه و دیگه قابلیت حمل و نقد رو از دست میده ،من یکی از دوستام یه مک بوک پرو داشت(نصل قبل) کلا خستست از این ور و اونور بردنش میخواست با یه ایر یا آیپد 2 عوض بکنتش
به نظر من اگه سیستم قوی می خوای یه مک پرو یا یه آیمک بگیر و برای سیستم قابل حمل یه ipad یا air هر دوشونم عالین ولی من که ipad دارم فکر میکنم air کاربردی تره(البته تمام اون حرف هارو با توجه به نیاز های خودم گفتم شاید برا شما فرق کنه)

ravani_13
29-06-2011, 22:16
فقط و فقط نوع کاربری مهم هست و هیچ کس هم بهتر از خود شما نمیتونه بهتون بگه کدوم Device در حال حاضر به درد شما میخوره. لطفا از اینجور سوالها تو این تاپیک نپرسید.

عزیزم این حرف رو که خودم بهش اگاهم و گفتم

ولی خواستم بدونم بقیه چی فکر میکنن . از جهتی یه جورایی هم سوالم این بود که اون خلع رو ایپد میتونه حل بکنه که مربوط به همین تاپیک میشه

در ضمن خیلی ها هستن که یا یه لپ تاپ قوی دارند یا یک سیستم + یه ایر یا یه ایپد ، خواستم بدونم اونا چی فکر میکنن و از تصمیم راضی هستن یا خیر

شما هم اجبار نیست ولی میتونستی نظرت رو بدی

saman65
29-06-2011, 22:22

iMac

2.7GHz Quad-Core Intel Core i5
1920 x 1080 resolution
4GB (two 2GB) memory
1 TB hard drive1
AMD Radeon HD 6770M

+

iPad 2 wifi 32 GIG

یا

Macbook Pro

2.2GHz quad-core
Intel Core i7
4GB 1333MHz
750GB 5400-rpm1
Intel HD Graphics 3000
AMD Radeon HD 6750M with 1GB GDDR5

به نظر من که iMac با این کانفیگ عالی رو از دست نده...این رو بگیر با یه آیپد 2! تو خونه که آی مک داری...مواقعی هم که نمیتونی پشت میز بشینی... آیپد رو داری واسه وب گردی و موسیقی و بازی و فیلم ...
شما پرو بگیری فقط تو خونه کاریرد داره و مسافرت...ولی اون 2 تا هم واسه خونه هم مسافرت و هم بیرون میتونی از آیپدت استفاده کنی
نه اینکه چون خودم گرفته باشما میگم.من شده یه چیز میگیرم 5 تومان ولی به دردم که نمیخوده اعصابم خورد میشه :31: ولی با گذشت 2 هفته 1% هم از خرید آیپد پشیمون نیستم

میگن رو اونم میخوان A5 بزارن یعنی اینقدر قویه؟!!! این یه شایعه الکی بود.رو ایرهای جدید قراره i5 و i7 بزارن.(Sandy Bridge)

Gamexland
29-06-2011, 22:40
عزیزم این حرف رو که خودم بهش اگاهم و گفتم

ولی خواستم بدونم بقیه چی فکر میکنن . از جهتی یه جورایی هم سوالم این بود که اون خلع رو ایپد میتونه حل بکنه که مربوط به همین تاپیک میشه

در ضمن خیلی ها هستن که یا یه لپ تاپ قوی دارند یا یک سیستم + یه ایر یا یه ایپد ، خواستم بدونم اونا چی فکر میکنن و از تصمیم راضی هستن یا خیر

شما هم اجبار نیست ولی میتونستی نظرت رو بدی

اون دوستمون بالا درست میگن
جای سوالات شما توی این تاپیک نیست!تاپیک جدا بزنید بحث کنید و نظر بخواید.
لطفا نظم این تاپیکو بهم نزنید

ravani_13
29-06-2011, 23:06
اون دوستمون بالا درست میگن
جای سوالات شما توی این تاپیک نیست!تاپیک جدا بزنید بحث کنید و نظر بخواید.
لطفا نظم این تاپیکو بهم نزنید

............

251251
29-06-2011, 23:47
سلام به همگی
من میخوام به جمع نبلت دارها اضافه بشم
فقط یک سوال !
من چون خوره ی فیلم هستم ! :31: به این موضوع علاقه دارم که فیلم های Bluray رو روی Led تماشا کنم . خواستم ببینم Ipad2 این امکان رو داره که فرمت mkv رو پخش کنه ؟ و من بتونم با زدن کابل HDMI از تبلت به تلویزیون فیلمم رو روی تی وی ببینم ؟

30-06-2011, 01:03
بستگی به رزولوشن داره که بدون لگ پخش میکنه یا نه ;)

saman65
30-06-2011, 01:23
سلام به همگی
من میخوام به جمع نبلت دارها اضافه بشم
فقط یک سوال !
من چون خوره ی فیلم هستم ! :31: به این موضوع علاقه دارم که فیلم های Bluray رو روی Led تماشا کنم . خواستم ببینم Ipad2 این امکان رو داره که فرمت mkv رو پخش کنه ؟ و من بتونم با زدن کابل HDMI از تبلت به تلویزیون فیلمم رو روی تی وی ببینم ؟

اگه کانورتش کنین MP4 بله.راحت پخش میکنه.

GiggleClub
30-06-2011, 11:10
mkv هم راحت پخش میکنه منتها تا 720p.
رزولشن بالاتر لگ داره

generaltj
30-06-2011, 11:25
با هزار بدبختی یه گیفت پنجاه دلاری :31: گرفتم...الان 30 دلار مونده :13: تا اینجا backstab و angry birds و download for ipad و cut the rope و garage band و Av player وmypad+ رو خریدم:20:...دوستان لطف کنین یه سری بازی و برنامه باحال دیگه معرفی کنین...

*Ali*
30-06-2011, 11:32
با هزار بدبختی یه گیفت پنجاه دلاری :31: گرفتم...الان 30 دلار مونده :13: تا اینجا backstab و angry birds و download for ipad و cut the rope و garage band و Av player وmypad+ رو خریدم:20:...دوستان لطف کنین یه سری بازی و برنامه باحال دیگه معرفی کنین...

Infinity blade , iStunt , World of Goo , NBA Jam
کلا Top chart آیتونز رو چک کن بازیهای باحال رو پیدا میکنی.

amir raya
30-06-2011, 15:39
یه سوال دارم. اینجا برای خرید آیپد 2 معتبره؟ پولو نخورن برن؟!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

iMosi
30-06-2011, 17:12
upad
pages
keynote
numbers
av player hd
wolfarm
my calculator pro
spacetime
pdf expert
iannoate
introduction english conversation A,B,C,D
Mercury web browser
iConvertor
longman dictionary
iMovie

Gamexland
30-06-2011, 19:43
دوستان کسی به قدرت اپل شک نداره ولی من حقیقتا 2 دلم بین خرید iPad 2 و Galaxy Tab 10.1 که جدید اومده.
من 90% کارم با اینترنت و ایمیل و مسنجره!میخوام همیشه و همه وقت با بیشترین امکانات به اینترنت هم از طریق سیم کارت و هم وایفای وصل باشم.
من درمورد سیستم عامل اپل ios و android گالاکسی اطلاعاتی ندارم چون کار نکردم.
من برای فیلم دیدن یا بازی کردن احتیاجی ندارم هر چند مثلا ممکنه سالی یه بار یه فیلمم باهاش ببینم.
ولی در کل اولویت من اینترنت و کار با مسنجر و ایمیل و ایناست
به نظر شما کدوم انتخاب درست تره؟
مرسی

30-06-2011, 19:57
من با هانی کامب کار نکردم ولی با جینجربرد و فرویو و اکلیر که کار کردم ، کاملا توهین میدونم که کسی این دو تا رو بزاره کنار هم :دی
از لحاظ سیستم عامل ، 100% iOS... و در کل هم من آیپد 2 رو به شدت ترجیح میدم...

mehdi_47
30-06-2011, 21:33
سلام
ببخشید که این سوال رو اینجا مطرح میکنم.تا الان خفنترین بازی که برای Ipad عرضه شده چی بوده ؟ برای تهیه بازیهاش حتما باید هزینه واقعی محصول رو پرداخت کرد {مثلا یه چی تو مایه های PSP نیست که بازی کپی توش بریزیم؟ }

GiggleClub
30-06-2011, 23:06
سلام
ببخشید که این سوال رو اینجا مطرح میکنم.تا الان خفنترین بازی که برای Ipad عرضه شده چی بوده ؟ برای تهیه بازیهاش حتما باید هزینه واقعی محصول رو پرداخت کرد {مثلا یه چی تو مایه های PSP نیست که بازی کپی توش بریزیم؟ }

بهترین بازی از چه نظر؟
جایزه بهترین بازی رو cut the rope برد چند وقت پیش.
از نظر گرافیک فکر کنم infinity blade
بازی خوب خیلی زیاده نمیشه بگی فلانی بهترینه

دوستان کسی به قدرت اپل شک نداره ولی من حقیقتا 2 دلم بین خرید iPad 2 و Galaxy Tab 10.1 که جدید اومده.
من 90% کارم با اینترنت و ایمیل و مسنجره!میخوام همیشه و همه وقت با بیشترین امکانات به اینترنت هم از طریق سیم کارت و هم وایفای وصل باشم.
من برای فیلم دیدن یا بازی کردن احتیاجی ندارم هر چند مثلا ممکنه سالی یه بار یه فیلمم باهاش ببینم.
مرسی

دوست عزیز هردو خوبند ولی در هرحال حاضر honycomb بسیار buggyه و اصلا قابل قیاس با iOS نیست. این حرف منی که فن اپل هستم نیست. حرف تمام کارشناسا و کله گنده های تکنولوژیه
فعلا iPad بی رقیبه. تا یکی دو سال دیگه که مطمئنا بازار خیلی رقابتی خواهد شد

آیپد۲ بگیرید و مطمئن باشید نیازهاتون رو بطور ۱۰۰درصد رفع میکنه

Hamid..God
01-07-2011, 00:39
مرسی

ببین همه میدونیم کهios و اپل و آیپد چی هستن این همه هم صفحه نوشته شده و هیچ کس از خریدنش پشیمون نشده بلکه روز به روز داره بیشتر عاشق آیپدش میشه این از آیپد

حالا گالاکسی تب میدونی که بهترین رقیبش موتورولا زوم هست که اونم از اندرویید مشابه استفاده میکنه یعنی در عمل مثل همن از سخت افزار هم چیزی از هم کم ندارن و شبیه همدیگن من از گالاکسی چیزی پیدا نکردم اما این ریویو رو از زوم پیدا کردم(توجه داشته باش جفتشون 2 هسته ای هستن با تارگا ) تو ریویو یه چیزایی از خود سیستم عامل هم گفته که میتونی با گالاکسی هم یکسان بدونیشون حالا خودت این ریویو رو بخون و تصمیم بگیر

Hamid..God
01-07-2011, 00:54
بسیار متشکر از پاسختون
همه مسائل روشن شد

راستی در مورد سوال اولت یه چیزی هم من اضافه کنم
من خودم رفتم یه 64 wifi گرفتم فکر نمیکردم به اینترنت 3g یا همون gprs نیاز پیدا کنم اما حالا پشیمونم (البته اون موقع که من گرفتم 3g یک ملیون ششصد بود که خوب به ظاهر نمی ارزید ان که قیمت ها معقول شده اگه میتونی حتمی 3g بگیر
اونقدر به نتش اعتیاد پیدا میکنی که اگه یه جا به نت دسترسی نداشته باشی کلا حالت بد میشه

aref_m
01-07-2011, 02:05
حالا گالاکسی تب میدونی که بهترین رقیبش موتورولا زوم هست که اونم از اندرویید مشابه استفاده میکنه یعنی در عمل مثل همن از سخت افزار هم چیزی از هم کم ندارن و شبیه همدیگن من از گالاکسی چیزی پیدا نکردم اما این ریویو رو از زوم پیدا کردم(توجه داشته باش جفتشون 2 هسته ای هستن با تارگا ) تو ریویو یه چیزایی از خود سیستم عامل هم گفته که میتونی با گالاکسی هم یکسان بدونیشون حالا خودت این ریویو رو بخون و تصمیم بگیر
فقط اینکه زوم از نسخه 3 استفاده میکنه که حرف دوستان درسته، باگ داره ولی گلکسی از نسخه 3.1 استفاده میکنه که تقریبا همه باگا از بین رفته و خیلی خوب شده.
یه چیز دیگه به نظر من اصلا نمیشه زوم با گلکسی مقایسه کرد. اگرم ریویو گلکسی رو می خواید سایتای معروف گذاشتن مثل gsmarena , engadget و این سایتم گلکسی رو با آیپد مقایسه کرده phonearena .

Hamid..God
01-07-2011, 06:37
خوب من اينو نمي دونستم ممنون از شما بابت اطلاع رساني
من خودم چون از اندروييد متنفرم خيلي دنبال اخبارش نبودم خبري از ٣.١ نداشتم

ali14978
01-07-2011, 09:48
Ipad2 بهترينه،شك نكن.اصلا قابل مقايسه با ipad2 نيستن.

mehdi_47
01-07-2011, 10:06
بهترین بازی از چه نظر؟
جایزه بهترین بازی رو cut the rope برد چند وقت پیش.
از نظر گرافیک فکر کنم infinity blade
بازی خوب خیلی زیاده نمیشه بگی فلانی بهترینه

مرسی از پاسختون.من بیشتر گیم مد نظرم هست و بعدش موزیک که فکر کنم آیپد گزینه ی مناسبی نیست و فعلا باید با همون PSP-م سر کنم

Gamexland
01-07-2011, 13:42
ممنون از توضیحات همگی
دوستان من یه مقدار گیج شدم.اول از همه میخواستم ببینم کدوم مدل شبکه به درد ایران میخوره که سیم کارت روش بذاریم اینترنت کار کنیم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و مورد بعدی که مهمه اینه که الان توی سایت اپل قیمت رو 799 دلار زده.بگیم 800 دلار.یعنی اگه یکی بخره از آمریکا بیاره ایران 880 هزار تومن میشه هزینش که به دست من برسونه؟؟!
ولی توی سایتهای ایرانی 1300 قیمت دارن
قضیه چیه؟ من یه مقدار گیج شدم سر این جریان

Gamexland
02-07-2011, 04:56
ممنون از توضیحات همگی
دوستان من یه مقدار گیج شدم.اول از همه میخواستم ببینم کدوم مدل شبکه به درد ایران میخوره که سیم کارت روش بذاریم اینترنت کار کنیم؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]و مورد بعدی که مهمه اینه که الان توی سایت اپل قیمت رو 799 دلار زده.بگیم 800 دلار.یعنی اگه یکی بخره از آمریکا بیاره ایران 880 هزار تومن میشه هزینش که به دست من برسونه؟؟!

archipay
02-07-2011, 07:05
ممنون از توضیحات همگی

دوست عزيز به قيمت خود دستگاه ، هزينه پست و ماليات و عوارض و گمرك و .... را اضافه ميكنن به قول خودشون. شما اگه آشنا دارين كه بتونه از اپل استور هر كجاي دنيا بخره بياره ايران برات خيلي نزديك به قيمت واقعي در مياد به شرطي كه بتونه وارد كنه اونم با جعبه باز كه مثلا واسه خودشه

generaltj
02-07-2011, 09:34
دوستان حتما به سری به top chart اپ استور بزنینن یه سری بازی های خوف مثه nova2 و battlefield و asphalte6 و deadspace و چندتا دیگه شده 99 سنت:18::18::21: ...بدویین تا قیمتش عوض نشده تو این اوضاعه بی گیفتی:31::19:

---------- Post added at 10:34 AM ---------- Previous post was at 10:30 AM ----------

مثه این که ea آتیش زده به مالش:21:
نوشته بود 90% تخفیف و اینو بزرگتریم حراجیش نامیده :27:

generaltj
02-07-2011, 09:41
یعنی الان هر کی 20 تا بازی هایی که بهش تخفیف خورده بخره بیشتر از 100 $ جلو میفته چون اکثرشون بالا 5-6$ بودن:21:

Hamid..God
02-07-2011, 14:37
مرسی از پاسختون.من بیشتر گیم مد نظرم هست و بعدش موزیک که فکر کنم آیپد گزینه ی مناسبی نیست و فعلا باید با همون PSP-م سر کنم

اگه فقط بازی مد نظرته پولت رو نگه دار یه psvita بگیر قدرتش در حد ps3 و قیمتش هم 250 دلار گفتن (خیلی چیزه جذابیه من خودم یکی میخوام بگیرم)

ali14978
02-07-2011, 23:28
سلام به همه دوستان،من تازه عضو سايت شدم.من از مهر سال قبل كه با محصولات ابل اشنا شدم،ديكه اصلا به محصول ديكه اي فكر نميكنم.(نميشه فكر كرد)خداييش محصولات ابل با محصولات ديكه قابل مقايسه نيستن(البته اين نظر شخصي منه)من حدود ٢ ماه بيش ipad2كرفتم.black 3g 64 gig.البته من مثل بقيه دوستان خيلي متخصص و حرفه اي نيستم، اما در حد تجربه كمي كه دارم، ميتونم كمك كنم.ببخشيد اكه زياد حرف زدم،راستي يه سؤالم داشتم؛iphone5 تا اخر2011 وارد بازار ميشه يا نه؟بازم ممنون...:31:

fery_lion
03-07-2011, 11:14
ممنون از توضیحات همگی

دوست عزیز فقط at&t داخل ایران کار میکنه

generaltj
03-07-2011, 12:00
سلام به همه دوستان،من تازه عضو سايت شدم.من از مهر سال قبل كه با محصولات ابل اشنا شدم،ديكه اصلا به محصول ديكه اي فكر نميكنم.(نميشه فكر كرد)خداييش محصولات ابل با محصولات ديكه قابل مقايسه نيستن(البته اين نظر شخصي منه)من حدود ٢ ماه بيش ipad2كرفتم.black 3g 64 gig.البته من مثل بقيه دوستان خيلي متخصص و حرفه اي نيستم، اما در حد تجربه كمي كه دارم، ميتونم كمك كنم.ببخشيد اكه زياد حرف زدم،راستي يه سؤالم داشتم؛iphone5 تا اخر2011 وارد بازار ميشه يا نه؟بازم ممنون...:31:

ضمن تبریک برای ورودت به این انجمن :11:اینجا مختص صحبت درباره آیپد2 هست..تاپیک آیفون یه دیوار اون ور تره:31::31::11:

---------- Post added at 01:00 PM ---------- Previous post was at 12:57 PM ----------

ممنون از توضیحات همگی

دوست عزیز آیپد 2 در کشورای دیگه به دلیل مالیات و عوارض و ... گرونتر از آمریکاست و فروشنده ها معمولا به صورت عمده از دبی وارد میکنن و از اپل استور آمریکا نمیخرن به همین دلیل گرونتره ولی اگه مبتونی از آمریکا بخری که بهتره:10:

amin_947
03-07-2011, 14:12
دوستان میخواستم ببینم قیمت آیپد 2 الان ثابت شده ؟ یعنی باز هم پایینتر میاد ؟ آخه 830 دلار توی سایتش کجا و 1 میلیون و 300 که اینجا میدن کجا !
میخواستم ببینم این قیمت های فضایی هست یا دیگه آخرش همینه ؟
ممنون میشم سریعتر بگین که بدجوری تو کف آیپد موندم

generaltj
03-07-2011, 15:07
دوستان میخواستم ببینم قیمت آیپد 2 الان ثابت شده ؟ یعنی باز هم پایینتر میاد ؟ آخه 830 دلار توی سایتش کجا و 1 میلیون و 300 که اینجا میدن کجا !
میخواستم ببینم این قیمت های فضایی هست یا دیگه آخرش همینه ؟
ممنون میشم سریعتر بگین که بدجوری تو کف آیپد موندم

حالا حالا ها پایین نمیاد به نظر من چون خود آیپد 1 کلی طول کشید تا قیمتش ارزون شد.....اگه امکان خرید خوده دستگاه و بازی ای ارجینال را دارید درنک نکنید:31::46:

amin_947
03-07-2011, 15:14
ممنون. قیمت توی دبی با اینجا خیلی فرق داره ؟ دبی الان چنده ؟

milla.online
04-07-2011, 10:55
سلام...
قیمت دبی خیلی با اینجا فرق می کنه... من توی دوبی با اسمارت کاور 32 گیگ وای فای خریدم 780.... درصورتی که اینجا حدود 1 میلیون تومنه.... اگه براتون امکان خرید از کشور های حاشیه خلیج فارس خصوصا امارت وجود داره درنگ نکنید.

adrenalin
04-07-2011, 11:58
milla.online
سلام دوست عزیز شما که می فرمایید از دبی خرید کنیم هزینه رفت و برگشت چقدر در میاد یا اصلا ارزش داره که طرف بره اونور خرید کنه ؟

M659
04-07-2011, 17:44
Ipad دارها،
شما 32 گیگابایت بسه تونه یا 64 ؟
کارهایی که من خواهم کرد احتمالا چند تا فیلم ، چند تا بازی ، collection موسیقی (که خیلی هم بزرگ نیست) و البته بازی ها و app هست.
همیشه بزرگ تر بهتر ولی مطمئن نیستم اصلا این 32 گیگ اضافی هیچ وقت پر میشه یا نه.. البته بازی های جدید هم سنگین هستن (500 - 700 مگ ).
کسایی که دارن نظر بدن لطفا.

ali14978
04-07-2011, 19:00
سلام به همه،ميخواستم بدونم صفحه ipad2 ضد خشه يا نه؟و اينكه ميشه با دوربين مستقيم عكسا رو ريخت روي ipad2؟:20:

Hamid..God
05-07-2011, 08:44
با دوربین میشه مستقیم عکسا رو ریخت به شرطی که کمرا کیت داشته باشی

generaltj
05-07-2011, 10:20
Ipad دارها،
شما 32 گیگابایت بسه تونه یا 64 ؟
کارهایی که من خواهم کرد احتمالا چند تا فیلم ، چند تا بازی ، collection موسیقی (که خیلی هم بزرگ نیست) و البته بازی ها و app هست.
همیشه بزرگ تر بهتر ولی مطمئن نیستم اصلا این 32 گیگ اضافی هیچ وقت پر میشه یا نه.. البته بازی های جدید هم سنگین هستن (500 - 700 مگ ).
کسایی که دارن نظر بدن لطفا.

32 بسه:27::31:

من خودم 64 دارم لا مصب پر نمیشه:13::41::31:

---------- Post added at 11:20 AM ---------- Previous post was at 11:17 AM ----------

سلام به همه،ميخواستم بدونم صفحه ipad2 ضد خشه يا نه؟و اينكه ميشه با دوربين مستقيم عكسا رو ريخت روي ipad2؟:20:

پشتش مثه آیپاد نیست که خش بیفته ولی اگه ازش خوب مراقبت نکنی ممکنه خش بیفته.:41:..من خودم تو پره قو دارم ازش نگه داری میکنم:31:...موقع شارج زیرش متکا میزارم.:27:.انواع و اقسام ویتامین ها و مواد معدنی هم به صورت قطره بهش میخورونم:31::27::14:

king_darkness
05-07-2011, 16:50
سلام
می خواستم بدون ipad 2 نسخه داره که هم wifi ساپورت باشه و هم 3g بخوره ؟
من مصرف اینترنتم زیاده و خونه wifi دارم ولی بیرون از دسترسی به اینترنت ندارم
و می خواستم تفاوت قیمت بین این نسخه ها رو بدونم

generaltj
05-07-2011, 19:35
سلام
می خواستم بدون ipad 2 نسخه داره که هم wifi ساپورت باشه و هم 3g بخوره ؟
من مصرف اینترنتم زیاده و خونه wifi دارم ولی بیرون از دسترسی به اینترنت ندارم
و می خواستم تفاوت قیمت بین این نسخه ها رو بدونم

مدل 3g + wifi هم داره:20:
100-150 ت اختلافشونه:41::31:

Arian_albertini
05-07-2011, 19:43
دوستان کسی توو کلوپ آخرین قیمت جواب نداد.میشه یکی لطف کنه قیمتای 16 و 32 و 64 گیگ wifi only رو بگه؟ اگه هم بگین قیمتی که میگید ماله چه زمانیه که خیلی عالی میشه.
ممنون

generaltj
05-07-2011, 21:35
دوستان کسی توو کلوپ آخرین قیمت جواب نداد.میشه یکی لطف کنه قیمتای 16 و 32 و 64 گیگ wifi only رو بگه؟ اگه هم بگین قیمتی که میگید ماله چه زمانیه که خیلی عالی میشه.
ممنون

16 : 850-860t
32:950-960t
64:1050-1060t

اینا قیمت متوسط سایتای معروفه فروش محصولات اپله مثه نقش و چاره و ..:20:

Arian_albertini
06-07-2011, 10:45
بفرمیوید!:31: جیله 4.3.3 هم اومد و آیپد 2 هم مشمولش میشه!!فقط کافیه با iDevice عزیز برید jaibreakme.com و روی free رو لمس کنید و خلاص!!!:27: فقط اگه خواستین امتاحان کنید بک آپ یادتون نره هاااااا!!
اینم لینک واسه خبرش اگه کسی طلبشه !

payan_zaman
06-07-2011, 17:04
جیبرک 3 رو امروز نصب کردم روی ipad 2 64 wifi بدون مشکل جواب میده . دیگه نیازی نیست دنبال کارت gift باشید

generaltj
06-07-2011, 17:16
ضمن خسته نباشی به دوستانی که همینجوری دستگاه رو فقط به خاطر بازی کرک شده جیل کردن....
لازمه جمله دوست عزیزمون **ali*** رو تکرار کنم:10:

پولی که بابت خرید برنامه داده میشه به جیب دولوپر بدبخت که صب تا شب کد نوشته میره نه تو حیب اپل!!!!:19: پس استفاده از نرم افزار کرک یه نوع دزدی محسوب میشه...ایها الناس:31::31::31::31:
جون هر کی دوست دارید بابت برنامه کرک جیل نکنید چون به سازنده بیچاره آسیب میزنید:41::41::41:
ممنونم از همتون:11::40:

Hamid..God
06-07-2011, 17:36
خوب جیبه ما چی؟!!! دیروز رفتم یه گیفت بیرم 25 دلار رو میده 43 هزار تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی یه چیزی تو مایه های تعرفه ی واردات خودرو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا یکی بگه برا جیل باید چی کار کنیم؟
دستگاه رو وصل کنیم به ituns بعد بریم سایت free رو بزنیم؟
نرم افزار از کجا گیر بیاریم؟

ولی خوب آره یه جوری هم از اونور آدم دلش نمیاد دزدی کنه (یه جارو می شناسی گیفت ب قیمت عادلانه بده منظورم از این سایتاست)
راستی من تا حالا گیفت استفاده نکردم چه طوری ازش استفاده میشه؟

dragon2410
06-07-2011, 17:38
ضمن خسته نباشی به دوستانی که همینجوری دستگاه رو فقط به خاطر بازی کرک شده جیل کردن....

جون هر کی دوست دارید بابت برنامه کرک جیل نکنید چون به سازنده بیچاره آسیب میزنید:41::41::41:

موافقم.... من كه كلا جيل نميكنم....
---_________________________

عزيزان يك سؤال: چرا فايل هاي mkv يا avi كلا توي library اضافه نميشه؟ چجوري بايد بريزم روش پس؟

*Ali*
06-07-2011, 18:04

با اینکه من اونجور نگفتم ولی درسته. هرکس کیفیت ، راحتی ، امنیت میخواد پول گیفت کارت بده و هرکی هم هیچ کدوم رو نمیخواد جیلبریک ماشاءالله اومده و کار میکنه.
گرونه و به درد ایرانیا نمیخوره و پول نداریم و ... هیچ کدوم ضایع کردن حق چند نفر رو توجیه نمیکنه.
گیفت کارت 25$ هم 35 تومن هست کدوم دزدی گفته 43؟

generaltj
06-07-2011, 19:02
کسی که میتونه 1 تومن پوله دستگاهو بده مطمئنن هر جور شده میتونه گیفت جور کنه:31:
البته من به کسایی که اینترنت پر سرعت برا دانلود ندارن حق میدم...:41::46:

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

خوب جیبه ما چی؟!!! دیروز رفتم یه گیفت بیرم 25 دلار رو میده 43 هزار تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی یه چیزی تو مایه های تعرفه ی واردات خودرو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

حالا یکی بگه برا جیل باید چی کار کنیم؟
دستگاه رو وصل کنیم به ituns بعد بریم سایت free رو بزنیم؟
نرم افزار از کجا گیر بیاریم؟

ولی خوب آره یه جوری هم از اونور آدم دلش نمیاد دزدی کنه (یه جارو می شناسی گیفت ب قیمت عادلانه بده منظورم از این سایتاست)
راستی من تا حالا گیفت استفاده نکردم چه طوری ازش استفاده میشه؟

اول اپل آیدی میسازی
بعد چیز پی ان روشن
بعد گزینه remeede اینا بود فک کنم تو آیتیونز استور میزنی
شماره کد گیفتو میزنی...
بعدشم مثه یه شهرونده متمدن حال میکنی:31:

milad_takjoo
06-07-2011, 19:46
والا ما نه پول مفت داشتیم نه داریم نه تو کشورمون کپی رایت رعایت میشه نه اونقد حقوق میگیریم که بتونیم مثل کشورهای جهان اول این جور چیزا رو بخریم....

*Ali*
06-07-2011, 20:08
والا ما نه پول مفت داشتیم نه داریم نه تو کشورمون کپی رایت رعایت میشه نه اونقد حقوق میگیریم که بتونیم مثل کشورهای جهان اول این جور چیزا رو بخریم....

خب خوبه که شما حق انتخاب دارید. میتونید هیچ وقت پول مفت برای اینجور چیزا نداشته باشید و از این حقوق ها نگیرید (یکی ندونه فکر میکنه ما میلیاردر هستیم که پول برنامه میدیم) و هیچ وقت کپی رایت توی کشورتون رعایت نشه و همیشه جهان سوم بمونید.
بازم خوبه اپل که همه داد میزنن پشتیبانیش تو ایران خوب نیست توی سه سوت میشه برنامه ازش خرید ولی میخوام بدونم تا حالا چند تا اندرویدی ایرانی تونستن از مارکت اپ بخرن؟

generaltj
06-07-2011, 20:42
پس چطور مثه کشورای جهان اولی اپل میخریم ولی موقع خرید برنامه شدیم جهان سومی ؟؟؟؟:13:
البته تقصیر شما نیست دوست عزیز از زمانی که خرید نرم افزارای بزرگی مثه فتوشاپ تو ویندوز با 1000 تومن:27: ممکن شد به طبع اون خیلی ها عادت کردن واسه نرم افزار و بازی ها پول قیمت ارجینال ندن و ...:46:
دیگه بیش از این نمیخوام براتون دلیل و برهان برای خرید اپ اوریج بیارم(که خودم از دوستانه گله همین جا یاد گرفتم:40:) چون اگه کسی واقعا منطقی به صحبت های امثال دوستمون علی (که باعث شد خودم رو به اپ اوریج بیارم:10:) گوش بده خودش میفهمه خرید اپ ارجینال چقدر لذت بخش و آرامش داره...باید اون احساس خوبه گزینه buy this app رو بچشید:31:

sisa
06-07-2011, 20:46
سلام
من به یه مشکل بر خوردم
با camera connetiction kit هیچ کاری نمیتونم بکنم
یعن هیچ مموری ای رو نمیشناسه
چه کار کنم ؟
کسی تجربشو داره؟

dragon2410
06-07-2011, 20:48
عزيزان يك سؤال: چرا فايل هاي mkv يا avi كلا توي library اضافه نميشه؟ چجوري بايد بريزم روش پس؟

دوستان كسي جواب مارو نداد:41:

*Ali*
06-07-2011, 20:54
دوستان كسي جواب مارو نداد:41:

باید Player های جانبی رو نصب کنید. به صورت Default فقط میتونید MP4 و MOV اجرا کنید. اون برنامه ها برا خودشون Library جدا درست میکنند.
Av player و Buzz player برنامه های خوبی هستن:

M659
06-07-2011, 21:04
خب خوبه که شما حق انتخاب دارید. میتونید هیچ وقت پول مفت برای اینجور چیزا نداشته باشید و از این حقوق ها نگیرید (یکی ندونه فکر میکنه ما میلیاردر هستیم که پول برنامه میدیم) و هیچ وقت کپی رایت توی کشورتون رعایت نشه و همیشه جهان سوم بمونید.
بازم خوبه اپل که همه داد میزنن پشتیبانیش تو ایران خوب نیست توی سه سوت میشه برنامه ازش خرید ولی میخوام بدونم تا حالا چند تا اندرویدی ایرانی تونستن از مارکت اپ بخرن؟

حالا یک سوال ،
اگه یکی دیگه گیفت کارت بخره برامون روی IP که گیر نمیده ،میده؟
(من فقط با پراکسی المان میتونم وارد iTunes بشم)

*Ali*
06-07-2011, 21:12
حالا یک سوال ،

تمامی گیفت کارت ها قبلا خریده شدن! تنها چیزی که لازمه مطابقت داشته باشه آدرس توی اکانت شما و نوع گیفت کارت شماست اگه آمریکایی زده باشید باید گیفت کارت هم دلار آمریکا باشه.
یک اکانت VP*N + یک اکانت آیتیونز که توی آمریکا آدرس داده باشی و ایالتی باشه که بهش مالیات نخوره + گیفت کارد

milad_takjoo
06-07-2011, 21:17

دوست عزیز درسته که نبودن قانون کپی رایت باعث میشه یک کشور در جهان سوم بمونه....ولی ما از خیلی لحاظ های دیگه از خیلی کشورها عقبیم که به ما اجازه نمیده چنین کاری کنیم....من خودم اگه بخوام پول نرم افزارهایی که تا حالا دانلود کردم روبدم نزدیک پونصد تومن میشه...در حالی که من چنین پولی ندارم...آیپد رو هم با کلی قرض خریدم....

من که اصلا درباره آندروید حرف نزدم...:20:

generaltj
06-07-2011, 21:31
سلام
من به یه مشکل بر خوردم
با camera connetiction kit هیچ کاری نمیتونم بکنم
یعن هیچ مموری ای رو نمیشناسه
چه کار کنم ؟
کسی تجربشو داره؟

هر فلشی رو نمیخونه چون برقش ضعیفه در ضمن کارایی این کیت برای عکسه و برای فایلایه دیگه باید جیل بشه و آموزشاش هم تو فروم های تخصصی معمولا هست باس بگردی

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

حالا یک سوال ،

باس چیز پی ان روشن باشه ...در صورت عادی اصن اجازه نمیده بری استور:31: چه برسه دانلود ولی من از حقه قدیمی که گفتن استفاده میکنم:21:...اول با چز پی ان دانلود ها رو میارم ...بعدش قطع میکنم و با خیالت راحت dl میکنم...:31::31:

Hamid..God
06-07-2011, 22:31
با اینکه من اونجور نگفتم ولی درسته. هرکس کیفیت ، راحتی ، امنیت میخواد پول گیفت کارت بده و هرکی هم هیچ کدوم رو نمیخواد جیلبریک ماشاءالله اومده و کار میکنه.
گرونه و به درد ایرانیا نمیخوره و پول نداریم و ... هیچ کدوم ضایع کردن حق چند نفر رو توجیه نمیکنه.
گیفت کارت 25$ هم 35 تومن هست کدوم دزدی گفته 43؟

یه یارو که خودت اسمش رو گفتی iran apple senter
منم البته با حرف شما موافقم ولی هنوز تصمیمی به جیل کردن یا نکردن نگرفتم(شاید یه مدت امتحانی اینکارو بکنم)ولی متمعنا بعد از درس شدن ماجرام میرم اصلشون رو تهیه میکنم
برا گیفتم میخوام کلا یه ویزا کارت برا خودم جور کنم 80 اولش بدم کلا راحت شم فقط نمیدونم این ویزا کارت های پارسیان تا چه حد قابل اعتماده

کسی در این باره چیزی میدونه

Hamid..God
06-07-2011, 22:38
کسی که میتونه 1 تومن پوله دستگاهو بده مطمئنن هر جور شده میتونه گیفت جور کنه:31:
البته من به کسایی که اینترنت پر سرعت برا دانلود ندارن حق میدم...:41::46:

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

اول اپل آیدی میسازی
بعد چیز پی ان روشن
بعد گزینه remeede اینا بود فک کنم تو آیتیونز استور میزنی
شماره کد گیفتو میزنی...
بعدشم مثه یه شهرونده متمدن حال میکنی:31:

آقا اولترا سورف قبول نیست ؟ من الان از آیتونز با همین نرم افزار رایگان می گیرم چیز پی انم به فنا رفته سرورش رو فیلتر کردن نامردا

sisa
06-07-2011, 22:47
هر فلشی رو نمیخونه چون برقش ضعیفه در ضمن کارایی این کیت برای عکسه و برای فایلایه دیگه باید جیل بشه و آموزشاش هم تو فروم های تخصصی معمولا هست باس بگردی

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:29 PM ----------

باس چیز پی ان روشن باشه ...در صورت عادی اصن اجازه نمیده بری استور:31: چه برسه دانلود ولی من از حقه قدیمی که گفتن استفاده میکنم:21:...اول با چز پی ان دانلود ها رو میارم ...بعدش قطع میکنم و با خیالت راحت dl میکنم...:31::31:

مرسی از جوابت
ولی من فقط میخوام چند تا عکسو از مموری بریزم تو آیپد که اصلا نمیشناسه
دو تا مموری امتحان کردم نشد
امکان داره از ios5 باشه؟

Hamid..God
07-07-2011, 00:08
به خاطره بتا بودنش ممکنه

M659
07-07-2011, 15:17
تمامی گیفت کارت ها قبلا خریده شدن! تنها چیزی که لازمه مطابقت داشته باشه آدرس توی اکانت شما و نوع گیفت کارت شماست اگه آمریکایی زده باشید باید گیفت کارت هم دلار آمریکا باشه.
یک اکانت VP*N + یک اکانت آیتیونز که توی آمریکا آدرس داده باشی و ایالتی باشه که بهش مالیات نخوره + گیفت کارد
پدرم رو درآورد!
یه ایالت و یه آدرس و به zip code لطف کنین!
مرسی:11:
----
راستی vpn روی خود ipad داریم؟
شما چه جوری facebook و Youtube وصل میشید؟
----
یه سوال دیگه، هیچ کدوم از شما سعی کرده سیم کارت بندازه روش؟ اگه آره سیم کارتتون رو قیچی زدین؟:13:

generaltj
07-07-2011, 16:01
راستی vpn روی خود ipad داریم؟
شما چه جوری facebook و Youtube وصل میشید؟
----
یه سوال دیگه، هیچ کدوم از شما سعی کرده سیم کارت بندازه روش؟ اگه آره سیم کارتتون رو قیچی زدین؟:13:

وی پی ان رو میشه رو خود آیپد هم تنظیم کرد....:20:
با وی پی ان وصل میشیم:31:

من از میکرو سیم کارت های ایرانسل استفاده میکنم:31::8:

M659
07-07-2011, 18:28
وی پی ان رو میشه رو خود آیپد هم تنظیم کرد....:20:
با وی پی ان وصل میشیم:31:

من از میکرو سیم کارت های ایرانسل استفاده میکنم:31::8:
خوب عزیزم منطورم این بود که یکم توضیح بدی یا حداقل اسم app رو بگی!

ELVIS PRESLEY
07-07-2011, 18:50
خوب عزیزم منطورم این بود که یکم توضیح بدی یا حداقل اسم app رو بگی!

setting>>general>>network>>vpn>>add vpn configuration...

M659
07-07-2011, 23:06
setting>>general>>network>>vpn>>add vpn configuration...

ممنون دوست عزیز ولی این به درد وقتی میخوره که شما خودت پول vpn داده باشی، من شخصا از vidalia و سرویس های دیگه استفاده میکنم،
باز هم ممنون.

sisa
08-07-2011, 00:02
به خاطره بتا بودنش ممکنه

من آیپد 2 ام رو جیلبریک کردم ولی همچنان نمیتونم چیزی از camera con... بریزم توش
4.3.3 هم کردمش
:41:

ELVIS PRESLEY
08-07-2011, 00:23
ممنون دوست عزیز ولی این به درد وقتی میخوره که شما خودت پول vpn داده باشی، من شخصا از vidalia و سرویس های دیگه استفاده میکنم،
باز هم ممنون.

من نميدونم ايني كه شما استفاده ميكنيد چه نوعيه!
ولي اگه از اين برنامه هاس كه وصل ميشه
به و پ ن ميتونيد با رفتن تو قسمت جزيياتش و يكم ور رفتن باش اطلاعات مورد نظر مثل سرور ، اكانت و ... رو از توش در بياريدو تو ايپد وارد كنيد! 

M659
08-07-2011, 16:03
خب بالاخره یکVPN پولی خوب پیدا کردم....
ولی مشکلی که فقط در ipad دارم دانلود app هاست! یعنی مثلا به راحتی می تونم از itunes محتوا دانلود کنم ولی app های رایگان itunes رو ارور میده:cannot connect to iTunes store
پیشاپیش ممنون:11:
----
مشکل حل شد

Gamexland
08-07-2011, 22:27
vpn پولی sibvpn8.co.cc خیلی خوب جواب داده توچند سال

dragon2410
09-07-2011, 01:49
عزيزان يك سؤال: پليري هست كه هم باهاش بتونم flvاجرا كنم هك mkv وبقيه فرمت ها؟
فكر كنم avplayer و buzz player اجرا نميكنن flv رو مگه نه؟

Gamexland
09-07-2011, 06:18
درود
من واقعا برای خرید iPad مردد شدم.وایفای داره ، 3جی داره که میشه از ایرانسل EDGE استفاده کرد ولی مشکل وایمکسه.مودم وایمکس من USB هست که روی ویندوز و Mac میشه استفادش کرد.ولی روی iPad نمیدونم میشه یا نه؟؟
کسی نظری نداره؟همین منو تو شک انداخته

saman65
09-07-2011, 09:08
عزيزان يك سؤال: پليري هست كه هم باهاش بتونم flvاجرا كنم هك mkv وبقيه فرمت ها؟
فكر كنم avplayer و buzz player اجرا نميكنن flv رو مگه نه؟

Oplayer HD همه اینها رو پخش مبکنه

dragon2410
09-07-2011, 13:00
Oplayer HD همه اینها رو پخش مبکنه

اين oplayer كه اصلا فرمت flv تو ليستش نبود كه؟ امتحان كردي خودت؟ نكنه ما ٥ دلار بديم اجرا نكنه؟:13:

adrenalin
09-07-2011, 13:35
milla.online
سلام دوست عزیز شما که می فرمایید از دبی خرید کنیم هزینه رفت و برگشت چقدر در میاد یا اصلا ارزش داره که طرف بره اونور خرید کنه ؟

کسی جواب سوال مارو نمیدونه؟:10:

saman65
09-07-2011, 14:43
اين oplayer كه اصلا فرمت flv تو ليستش نبود كه؟ امتحان كردي خودت؟ نكنه ما ٥ دلار بديم اجرا نكنه؟:13:
بله من خودم خریدم و امتحان هم کردم

09-07-2011, 18:18
AVPlayer هم flv رو پخش میکنه...

dragon2410
10-07-2011, 01:18
Avplayer رو نصب كردم چون ارزون تر بود :31:
فقط يه سوال چرا زيرنويس فارسي رو نشون نميده؟

archipay
10-07-2011, 08:30
دوستان سورس خوب تو سيديا واسه ipad2 سوراغ ندارين كه يه پلير خوب مثل همينا كه بالا معرفي كردين توش باشه؟

10-07-2011, 09:25
زیرنویس فارسی رو به راحتی نشون میده... فقط فایل زیر نویس رو توی کامپیوتر با Word باز کنین ، ازتون انکودینگ میخواد... Arabic (Windows) رو انتخاب کنین... دوباره فایل رو با Notepad باز کنین ، کل محتوای Notepad رو پاک کنین و محتوای Word که با تغییر انکودینگ درست درمون شده رو توش کپی کنین... حالا Word رو ببندین و فایل Notepad رو Save As کنین... موقع سیو از میتونین Encoding رو مشخص کنین که باید روی Unicode (UTF-8) بزارینش... حالا اون فایلی که سیو کردین رو اسمشو به اسم فایل فیلم تغییر بدین و جفتشونو کنار هم توی آیپد بریزین...

milla.online
10-07-2011, 10:54
کسی جواب سوال مارو نمیدونه؟:10:

مسلما صرفا براي خريد يه آيپد به دوبي رفتن نميارزه... يا بايد بدي كسي كه كار ديگه اي اونجا داره يا واسه تفريحي كنسرتي چيزي ميده... يا خودت پول بيشتري داشته باشي... يه مك بوك يا آيپد ديگه اي بخري بياي اينجا بفروشي خرج سفرت در بياد...:8:

archipay
11-07-2011, 07:12
دوستان سورس خوب تو سيديا واسه ipad2 سوراغ ندارين كه يه پلير خوب مثل همينا كه بالا معرفي كردين توش باشه؟
دوستان كسي نظري نداره؟

ELVIS PRESLEY
11-07-2011, 08:26
دوستان كسي نظري نداره؟

دوتا از بهترین سورسا اینا هستن:

پلیرهای خوب هم مثل buzzplayer یا av player هم تو سایت زیر میتونی پیدا کنی!

archipay
12-07-2011, 11:01
دوتا از بهترین سورسا اینا هستن:

پلیرهای خوب هم مثل buzzplayer یا av player هم تو سایت زیر میتونی پیدا کنی!

ممنون از راهنماييت اما تو اين 2 تا سورس كه شما معرفي كردي من نتونستم هيچ پليري پيدا كنم. ميشه اسم چندتا پلير كه تو اين سورسها هست بهم معرفي كني؟

ELVIS PRESLEY
12-07-2011, 11:31
ممنون از راهنماييت اما تو اين 2 تا سورس كه شما معرفي كردي من نتونستم هيچ پليري پيدا كنم. ميشه اسم چندتا پلير كه تو اين سورسها هست بهم معرفي كني؟

کفتم که پلیرو از تو سایت اخری که دادم میتونید گیر بیارید و گرنه چیز بدرد بخوری تو سیدیا نیست.
اگرم به هر دلیلی نمیتونی دانلود و با ایتونز نصب کنی میتونی برنامه installus رو از cydia دانلود کنی و با استغاده از اون برنامهاتو نصب کن!

metallica is me
12-07-2011, 11:44
هوز جیل نشده؟

archipay
12-07-2011, 11:57
کفتم که پلیرو از تو سایت اخری که دادم میتونید گیر بیارید و گرنه چیز بدرد بخوری تو سیدیا نیست.
اگرم به هر دلیلی نمیتونی دانلود و با ایتونز نصب کنی میتونی برنامه installus رو از cydia دانلود کنی و با استغاده از اون برنامهاتو نصب کن!
installous دارم اما نميدونم چجوري ازش استفاده كنم. ميشه باهاش فايل ipa دانلود شده با سافاري رو نصب كرد؟ ifile هم دارم

هوز جیل نشده؟
آيپد 2؟ خيلي وقته نبودين ؟ اِاِاِاِ ماكسيميليانوس تويي ؟:31:

*Ali*
12-07-2011, 13:23
دوستان با جيلبريك شدر iPad2 قيمتش هم بيشتر شده يا نه ؟

12-07-2011, 14:29
دوستان یه جیل بتا اومده مال 4.3.3 هست؟؟؟
واسه ی iOS 5 B1 و B2 که گرین پویزن قشنگ اسم آیپد 2 رو زده بود... بدون هیچگونه بتا و اینا :دی یعنی دقیقا همون طوری که آیفون جیل میشه :دی تازه فک می کنم جیلبرک بتا1 قبل از جیلبرک 4.3.3 بتا آیپد 2 بود :دی

Gamexland
12-07-2011, 18:22
دوستان من تبلت رو برای کار اینترنت میخوام.اهل بازی و فیلم نیستم زیاد.البته بدم نمیاد که بعضی اوقات 2-3 تا فیلم هم بذارم توش باشه.
16 گیگ کافیه؟
کلا خود سیستم عامل و فایلهای روت یا اصلی چقدر از فضا رو میگیره و چند گیگ از 16 گیگو ما داریم برای اطلاعات شخصیمون و فایلهای نصبی؟

مرسی

M659
12-07-2011, 18:54
دوستان من تبلت رو برای کار اینترنت میخوام.اهل بازی و فیلم نیستم زیاد.البته بدم نمیاد که بعضی اوقات 2-3 تا فیلم هم بذارم توش باشه.
16 گیگ کافیه؟
کلا خود سیستم عامل و فایلهای روت یا اصلی چقدر از فضا رو میگیره و چند گیگ از 16 گیگو ما داریم برای اطلاعات شخصیمون و فایلهای نصبی؟

مرسی

تجربه شخصی:از 32 گیگابایت ، 29 گیگ و خورده ای (فکر کنم 29.3) می تونی استفاده کنی.

12-07-2011, 18:59
16 گیگ کافیه؟

مرسی

واسه ی آیفون هم 16 بس نیست :دی دوست عزیز شما حتی اگه نرم افزار نخوای ، وقتی دستگاه رو بگیری خود به خود نرم افزارت میاد... بعدشم شما اگه نرم افزار نمیخوای از این Kindle ها هم هستن :دی ولی آیپد رو مطمئن باشین کم کم روش نرم افزار هم میریزین اونم زیاد :دی و نرم افزار هایی که واس آیپد اختصاصی هستن هم معمولا حجمشون بالاتر از آیفونه...

Gamexland
12-07-2011, 19:02
پس 32 گیگ هم کفایت میکنه دیگه؟
و سوال دیگه ای که داشتم اینه که فرض کنید آیپد رو از اینترنت سفارش بدیم.
چه چیزهایی بطور معمول باید باهاش بخریم؟منظورم کیف؟محافظ؟ کلا چی و چه مدل و چه شکلی باید بخریم همراه باهاش که کارمون 2بار کاری نشه؟؟
در واقع متعلقات اضافی چیا هستن که ثابتن و باید خریدشون ؟

mojtaba_14
12-07-2011, 21:04
تجربه شخصی من این بود که در مورد آیفون و آیپد.چیزایی مثل کیف و محافظ و اینا رو بعد از یک مدت گذاشتم کنار!!یعنی همشو خریدم و الان بلا استفادست!
چون همیشه بعد از یه مدتی احساس می کردم اضافین ، یکی از خفن ترین چیزهای آیپد طراحی و ضخامتشه که با کیف و کاور و اینا از بین میره....
در مورد وسایل جانبی هم فکر می کنم که اول آیپد بگیرید،بعد ببینید که چقدر لازم دارید مثلاً عکسهای دوربین دیجیتال رو مستقیماً بریزید رو آیپد.یا واقعاً چند بار پیش میاد که از تبدیل hdmi استفاده کنید،یا وسیله های دیگه ای که هست تو بازار...

البته این نظر شخصی من بود و من موجود خسیسی هستم!:21:

archipay
13-07-2011, 06:40
پس 32 گیگ هم کفایت میکنه دیگه؟
و سوال دیگه ای که داشتم اینه که فرض کنید آیپد رو از اینترنت سفارش بدیم.
چه چیزهایی بطور معمول باید باهاش بخریم؟منظورم کیف؟محافظ؟ کلا چی و چه مدل و چه شکلی باید بخریم همراه باهاش که کارمون 2بار کاری نشه؟؟
در واقع متعلقات اضافی چیا هستن که ثابتن و باید خریدشون ؟

به نظر من از همه مهمتر اون محافظ سلفوني روي صفحه نمايشه چون روش خش بيوفته دلت كلي واسش كباب ميشه :31:بعدشم اسمارت كاور روشه كه بازم بستگي به سليقه ات داره. camera conection kite هم حتماً به كارت مياد به هر حال هميشه لازمه يه فايلي از رو آيپدت برداري يا بريزي روش :8:كه فكر كنم همه اينا سر جمع 150 تا 200 برات آب ميخوره :41:

Gamexland
13-07-2011, 08:40
archipay عزیز میتونی بهم یه عکسی چیزی از اون محافظ سلفونی صفحه نمایش بهم بدی؟ یه پیغام شخصی برات فرستادم بهم بگو اینایی که میگی کدوم یکی از محصولات اون سایته؟

13-07-2011, 11:59
محافظ صفحه نمایش حتما جنس خوب بخرین چون جنسای ارزون هم شفافیت رنگ ها رو نشون نمیدن هم عملکرد تاچشون خوب نیس... یا zagg بگیرین یا یه برند دیگه که اسمش یادم نیس :دی اسمارت کاور هم کی گفته روشه؟؟؟ از سایت اپل هم سفارش بدین باید پول اسمارت کاور رو جدا بدین چه برسه به اینکه تو ایران اگه اسمارت کاور روش باشه هم فروشنده ها ور میدارن جدا می فروشن :دی کمرا کانکشن هم عملکردی شبیه OTG نداره و فقط دوربین میشه بهش وصل کرد و نمیشه درست حسابی ترنسفر فایل انجام داد... و کلا کمرا کانکشن کیت اصلا نیاز نیس... اگه میخواین یه اسمارت کاور بگیرین ، یه اسکرین شیلد که به نظر من ZAGG خیلی عالیه و یه کیس هم واسه ی پشتش بگیرین... کیس هم یه کیس درست حسابی بگیرین... جنس ارزون نگیرین که خودش بدتر دستگاه رو خش میندازه :دی

Gamexland
15-07-2011, 09:19
درود

دوستان آیپد خریدم و رسید دستم :D
iPad2 - 64GB - Wifi_3G White

ورژنش توی iTunes نوشته 4.3.3 جدیده؟
از کجا میشه جیلبریکش کرد یا کلا آپدیت؟
بذارین واضح بگم من امروز این اومده دستم.
مراحل بروزرسانی و چه میدونم نصب برنامه ها و جیلبریک کردن و کلا آموزش هارو از کجا میتونم بگیرم؟

Gamexland
15-07-2011, 10:32
درود
من یوزر ساختم در iTunes، ظاهرا جیلبرک هم کردم.
حالا که میخوام یه برنامه رو بگیرم نمیدونم چطوری باید نصب کنم اصلا روی دستگاهم؟؟
مثلا این لینک

برای نصب دقیقا باید چکار کنم لطفا راهنمایی کنند دوستان.:11:

generaltj
15-07-2011, 10:43
ضمن تبریک جهت خرید این عروسک غول پیکر سفید چرده:31: برای نصب برنامه کرک باید appsync4.0+ رو از cydia نصب کنید تا بتونید با آیتیونز سینک کنید...
برای دانلود اپ کرک هم میتونین به سایت apptrackr.org مراجعه و یا نرم افزار instalous را از cydia دانلود کنین.....

*ولی حیفه این عروسک نیس جیل شه؟؟؟:41:با یه گیفت 100$ میشه بهترین اپ هارو گرفت:20:دیگه نه مصرف بیشتر یاتری به خاطر جیل داری ..نه ترس از آپدیت...آپدیت های مجانی خوده اپ ها...نه مشکل کرش و هنگ اپ های کرک...بازهم تصمیم خودته دوست گلم:10:

---------- Post added at 11:43 AM ---------- Previous post was at 11:39 AM ----------

چطوری باید نصب کنم اصلا روی دستگاهم؟؟

برای نصب ابتدا آیتیونز را باز کن..بعدش برو قسمت app..بعدش اپ هایی که دانلود کردی رو تو اون قسمت drag کن بعدش رو دیوایست کیلیک کن برو تو تب .application..بعدش هم میتونی اپ مورد نظر رو تیک یزنی و دکمه ی سینک رو بزن و خلاص:31:

Gamexland
15-07-2011, 10:58
درود
مرسی از راهنماییت.ولی یه خورده برای من تازه کار گنگه :دی
برنامه appsync4.0+ رو باید از خودت آیپد از آیکون روی اسکرین cydia بگیرم؟کجاشه؟

برای دانلود اپ کرک هم میتونین به سایت apptrackr.org مراجعه و یا نرم افزار instalous را از cydia دانلود کنین.....

یه خرده راهنمایی کن

M659
15-07-2011, 11:10
محافظ صفحه نمایش حتما جنس خوب بخرین چون جنسای ارزون هم شفافیت رنگ ها رو نشون نمیدن هم عملکرد تاچشون خوب نیس... یا zagg بگیرین یا یه برند دیگه که اسمش یادم نیس :دی اسمارت کاور هم کی گفته روشه؟؟؟ از سایت اپل هم سفارش بدین باید پول اسمارت کاور رو جدا بدین چه برسه به اینکه تو ایران اگه اسمارت کاور روش باشه هم فروشنده ها ور میدارن جدا می فروشن :دی کمرا کانکشن هم عملکردی شبیه OTG نداره و فقط دوربین میشه بهش وصل کرد و نمیشه درست حسابی ترنسفر فایل انجام داد... و کلا کمرا کانکشن کیت اصلا نیاز نیس... اگه میخواین یه اسمارت کاور بگیرین ، یه اسکرین شیلد که به نظر من ZAGG خیلی عالیه و یه کیس هم واسه ی پشتش بگیرین... کیس هم یه کیس درست حسابی بگیرین... جنس ارزون نگیرین که خودش بدتر دستگاه رو خش میندازه :دی

بعد از کلی تحقیق:
برای iPad 2 اصلا دنبال zagg invisibleshield نرین که گند زده! مخصوصا front . اصلا جای دوربین و home درست تنظیم نشدن و با حاشیه دستگاه 2 میلیمتری فاصله ایجاد میکنه،
بهترین محافظ تو مایه های invisibleshield الان فقط wrapsol هست:

کاملا شبیه invisibleshield ، ولی خوب option های بیشتری برای نصب خشک و تر داره (در سایت) ضمنا ورژن های clean مقاوم تر ولی خیلی ضخیم ترند و روی روشنایی صفحه تاثیر میذارن ، اگه مشکل دارین فقط سراغ original ها برین.
در مورد کاورها:
الان تقریبا فقط کاور های Speck در بازار هست، دو مدل Pixel HD و Fitfolio برای تمام دستگاه و یک مدل برای پشتش(اسمش یادم نیست) ، همشونم شاب میاره
ضمنا speck محافظ صفحه هم داره ، که پک دوتاییش 30 تومنه تهران.
اگه از خارج میگیرین ، اتنخاب کاور براتون خیلی سخت میشه (شاید یه 120-150 تایی باشن!)
خوباشون رو cnet لیست کرده:

از کاور های چوبی miniot تا کاورهای چرم اصیل sena ایتالیا!

generaltj
15-07-2011, 11:12
درود

یه خرده راهنمایی کن

cydia رو بازکن اول...از بین یخش ها برو تو قسمت search..بعدش عبارت appsync4 رو سرچ کن بعدش نصبش کن(احتیاج به اینترنت وایرلس داری)..موقعی که نصب شد پیغام ریبوت میده بعدش نصب میشه خودش...:46:
اینم عکس محیطش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای دانلود اپ از طریق PC به سایت apptrackr.org برو و نرم افزار دلخواهتو(اگه جیل کردی) دانلود کن....اگه میخوای از طریق آیپد دانلود کنی بایر نرم افزار installous رو از سایدیا نصب کنی..

M659
15-07-2011, 11:21
درود

یه خرده راهنمایی کن

اول باید سورس hacklous رو در cydia نصب کنی به این طریق:
1)وارد cydia میشی ، از پایین source رو انتخاب میکنی
2)edit رو میزنی و بعدش هم add (به ترتیب گوشه سمت راست و گوشه سمت چپ) حالا ازت آدرس source رو میخواد که باید بزنی:

3) بهت ارور میده که این سورس نرم افزار های copywite رو پخش می کنه (اصلا ملت واسه چی cydia نصب میکن!؟:31:) بزن add anyway
4) حالا cydia خودش سورس رو بارگذاری میکنه ، فقط کافیه توی search اش بزنی appsync و بعد appsync for OS 4.0+ رو انتاب میکنی و میزاری نصب شه.
5)حالا آزادی هر چه فایل .ipa کرک شده هست رو مثل نصب نرم افزار های معمولی وارد library itunes کنی و بعد sync.
----
نصب سورس های deb. خود cydia یکم دردسر بیشتری داره حالا فعلا با 200.000 app کرک شده خوش باش ،cydia رو ملالی نیست:31:

generaltj
15-07-2011, 11:22
دوستان من این کیفو از دیجی کالا خریدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لا مصب ساعت 1 سفارش دادم 3:30 رسید دستم:18:
نسبت به پولش (37تومن) نمی ارزه اصن:41:
ولی طراحی باحالی داره (سبک دهه80!!!!) و بسیار سبکه..در کل خیلی خوبه چون کاملا از دستگاه محافظت میکنه...در کل میخواستم بگم اگه قصده خرید از دیجی کالا دارین کاملا تایید شده است و خیلی شیک و پیک میان تحویل میدن و بسیار پشتیبانی و برخورد ه خوبی دارن:20:

dragon2410
15-07-2011, 15:49
دوستان من این کیفو از دیجی کالا خریدم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لا مصب ساعت 1 سفارش دادم 3:30 رسید دستم:18:
نسبت به پولش (37تومن) نمی ارزه اصن:41:
ولی طراحی باحالی داره (سبک دهه80!!!!) و بسیار سبکه..در کل خیلی خوبه چون کاملا از دستگاه محافظت میکنه...در کل میخواستم بگم اگه قصده خرید از دیجی کالا دارین کاملا تایید شده است و خیلی شیک و پیک میان تحویل میدن و بسیار پشتیبانی و برخورد ه خوبی دارن:20:

آره موافقم من خودم ايپد رو از همونجا گرفتم خيلي عالي بود و خيلي خيلي زود رسيد دستم
از طرفي هم قيمتاش نسبت به ايران خوبه واقعا:11:

generaltj
15-07-2011, 17:44
دوستان کسی هست برام یه اپ 3.99 دلاری رو برام gift کنه؟؟؟؟
بهش یه شارژ5 +یه 2 هزارتومنی میدم...توروخدا اگه هر کی میتونه بهم pm بده کارم لنگه:41:

Gamexland
15-07-2011, 19:09
بچه ها ممنون تونستم نصب کنم راحت بود.
سوال دارم.چطوری میشه فیلم فرستاد توش که ببینیم؟فیلم دایویکس که نمیخونه فکر کنم؟حتما mp4 باید باشه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

dragon2410
16-07-2011, 04:52
بچه ها ممنون تونستم نصب کنم راحت بود.
سوال دارم.چطوری میشه فیلم فرستاد توش که ببینیم؟فیلم دایویکس که نمیخونه فکر کنم؟حتما mp4 باید باشه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید.

بايد از پلير جانبي استفاده كنيد...
من به شخصه از avplayer استفاده ميكنم كه خيلي خوبه و البته برنامههاي زيادي هستند از جمله buzzplayer
بايد يكي از اينارو نصب كني ؤ(به چند صفحه قبل سر بزنيد بحث همين بود)
البته شما فكر ميكنم جبل كردي پس ميتوني همه رو مفت مفت بريزيد ديگه :31:
......

Generaltj واست پ.م دادم :10:

generaltj
16-07-2011, 09:56
دوستان ارزش داره 610 مگ برا 4.3.4 وقت بزاریم ئانلود چون من سرعتم 25kb/s هست خیلی طول میکشه.:41:
به غیر از حفره pdf چیزه دیگه ای اضافه نشده؟؟؟

mohsenfhm
16-07-2011, 12:50
دوستان ارزش داره 610 مگ برا 4.3.4 وقت بزاریم ئانلود چون من سرعتم 25kb/s هست خیلی طول میکشه.:41:
به غیر از حفره pdf چیزه دیگه ای اضافه نشده؟؟؟

خير ! فقط باگ مربوط به PDF براي جيلبريك بسته شده :46: يكي از دوستان هم آپديت كرده ميگه به شدت مصرف باطري بالا رفته :18::18::18:

Gamexland
16-07-2011, 15:33
دوستان چطوری باید installous رو نصب کنم روی آیپد؟و مزایای اینکار چیه؟

generaltj
16-07-2011, 15:40
دوستان چطوری باید installous رو نصب کنم روی آیپد؟و مزایای اینکار چیه؟

از سورس cydia.hackulo.us نصبش کن.
مزیتش اینه که برای نصی اپ کرک:2:احتیاج به PC نداری:13:

dragon2410
16-07-2011, 15:51
خير ! فقط باگ مربوط به PDF براي جيلبريك بسته شده :46: يكي از دوستان هم آپديت كرده ميگه به شدت مصرف باطري بالا رفته :18::18::18:

آره منم حس ميكنم باتريم مصرفش رفته لالا تو ٤.٣.٣ در كل كاش آپديت نميكردم حجم دانلودم پريد

mohsenfhm
16-07-2011, 16:20
آره منم حس ميكنم باتريم مصرفش رفته لالا تو ٤.٣.٣ در كل كاش آپديت نميكردم حجم دانلودم پريد

بهترين و روان ترين فريمور 4.1 بود :13: البته شايد به خاطر جيلبريك حرفه اي لايمرين اين رو احساس كردم :13:

Gamexland
16-07-2011, 16:49
دوستان شارژ اولیه iPad چقدره؟
من از موقعی که آوردمش نذاشتمش توی شارژ چون 100% بود.الان شده 50% حدودا.تموم که شد چقدر بذارمش؟
و سئوال بعدی اینکه در کل وقتی باتری خالی میشه چقدر توی شارژ باید باشه تا 100% بشه؟

مرسی

generaltj
16-07-2011, 17:33
دوستان شارژ اولیه iPad چقدره؟
من از موقعی که آوردمش نذاشتمش توی شارژ چون 100% بود.الان شده 50% حدودا.تموم که شد چقدر بذارمش؟
و سئوال بعدی اینکه در کل وقتی باتری خالی میشه چقدر توی شارژ باید باشه تا 100% بشه؟

مرسی

عزیزم باتری های اپل نباید کامل خالی شه هنگامی که زیر 10% میرسن باس شارژ بشند:46:

---------- Post added at 06:33 PM ---------- Previous post was at 06:30 PM ----------

برا آپید 2 ..3-4 ساعت طول میکشه لا مصب:31:

Gamexland
16-07-2011, 18:09
عزیزم باتری های اپل نباید کامل خالی شه هنگامی که زیر 10% میرسن باس شارژ بشند:46:

---------- Post added at 06:33 PM ---------- Previous post was at 06:30 PM ----------

برا آپید 2 ..3-4 ساعت طول میکشه لا مصب:31:

آهان
وقتی تو برقه چی؟میشه استفاده کرد ازش؟

generaltj
16-07-2011, 18:16
آهان
وقتی تو برقه چی؟میشه استفاده کرد ازش؟

آره دادا:31:مثه اینکه خیلی میترسی یه وخ چیزیش بشه مثه من:31::31:

Gamexland
16-07-2011, 18:46
آره والا میترسم :دی خداتومن پولشه
آخه دارم فیلم میریزم توش که بشینم بعدا ببینم.

saman65
16-07-2011, 22:23
دوستان کسی هست برام یه اپ 3.99 دلاری رو برام gift کنه؟؟؟؟
بهش یه شارژ5 +یه 2 هزارتومنی میدم...توروخدا اگه هر کی میتونه بهم pm بده کارم لنگه:41:
دوستان از این سایت راحت میتونین گیفت کارت های 10$ بخرین

Gamexland
17-07-2011, 08:50
درود
بچه ها من میخوام installous رو نصب کنم ولی ورژن 4.3.3 رو نداره!
من ورژنی رو که نوشته بود 4.3 و یکی دو تا دیگه رو امتحان کردم.وقتی که فایلشو میگیره میگه open in با یه دکمه دیگه که open with avplayer فکر کنم.
وقتی روی open in کلیک میکنم اتفاقی نمیوفته
چطوری باید نصب کرد و وقتی نصب کنیم از کجا میتونیم برنامه نصب کنیم؟

hussain
17-07-2011, 09:22
برای نصب اینستالوس نیازی به ورژن دستگاه نیست فقط جدید ترین ورژن اینستالوس یعنی 4.1 رو نصب کن
وقتی برنامه ای رو دانلود میکنه خودش اتوماتیک نصب میکنه
البته مدنظر داشته باشین که در قسمت ستینگ برنامه یوزر و پسورد خودتون رو وارد کنید

generaltj
17-07-2011, 11:12
دوستان حتما گیفتتون رو از فذادید بخرین من همین الان خریدم تو فاصله 1 دقیقه برام کد رو فرستاد:18:

*P.S : لا مصب دلم نمیاد خرج کنم بعضی بازیا واقعا آدم زورش میاد بخرهمثلا 9.99$ بزا real racing 2:19::41:دوستان آمریکا عیدی چیزی در پیش نداره تخفیف بزارن:31:؟؟؟؟؟؟

Hamid..God
17-07-2011, 14:11
برو بازياي ea رو بخر همه رو تخفيف داده كرده 0.99

generaltj
17-07-2011, 16:27
برو بازياي ea رو بخر همه رو تخفيف داده كرده 0.99

خسته نباشی:31::31: اونو که خودم اعلام کردم خبرشو تو تاپیک و الانم تموم شدمهلتش فقط 3-4 روز بود تخفیفش:41: ..در حال حاظر فقط trainz simulation تخفیف خورده 0.99$:13: بقیه رو قیمت عادیشونند:41:

Gamexland
18-07-2011, 12:46
دوستان وقتی داریم از آیپد استفاده میکنیم موردی داره بذاریمش توی برق؟

18-07-2011, 14:25
نچ :دی این سوسول بازیا واس باطریای جدید صدق نمی کنه :دی

Rastin.
18-07-2011, 18:16
دوستان شنیدم ipad فقط فرمتهای تصویری mp4 و mov رو پشتیبانی میکنه! میخواستم بدونم برنامه جدیدی براش نیومده که فرمتهای معروفی مثل mkv یا avi رو هم اجرا کنه......

راستی کیفیت بازیهای ipad چطوره؟ بازیهای iphone رو میشه روی ipad هم اجرا کرد؟!

M659
18-07-2011, 18:24
دوستان شنیدم ipad فقط فرمتهای تصویری mp4 و mov رو پشتیبانی میکنه! میخواستم بدونم برنامه جدیدی براش نیومده که فرمتهای معروفی مثل mkv یا avi رو هم اجرا کنه......

راستی کیفیت بازیهای ipad چطوره؟ بازیهای iphone رو میشه روی ipad هم اجرا کرد؟!

خیر ، برنامه های حانبی مثل AVplayer تمام فرمت های مشهور رو پشتیبانی میکنن.
کیفیت بازی ها ، بسیار عالی هست ، بدون شک با جهش گرافیکی iPad2 ، یکی از پلت فرم های مطرح خواهد بود.
(به و...Real Racing 2 HD ،Infinity Blade, Nova 2 HD, Asphalt 6,Dead Space رجوع کنید)

تمام app های آیفون روی iPad اجرا میشه

generaltj
18-07-2011, 18:58
متاسفانه مشکل داغ شدن چیپ A5 خیلی تو بازی های گرافیکی مثه 9mm اذیت میکنه:41: بعده 1 ساعت بازی کم کم پشتش مثه ماهیتابه رو گاز داغ میشه:31::31:ماشالله جنس پشتشم که حالت فلزی داره گرما رو بیشتر انتقال میده:31::13:

دوستان برای اینکه که دچار مشکل نشه باس چیکارکنم..هر چند دقیقه بهش استراحت بدم تو این جور اپ های سنگین؟؟..یه وخ نسوزه:31::19:

mohsenfhm
18-07-2011, 21:52
متاسفانه مشکل داغ شدن چیپ A5 خیلی تو بازی های گرافیکی مثه 9mm اذیت میکنه:41: بعده 1 ساعت بازی کم کم پشتش مثه ماهیتابه رو گاز داغ میشه:31::31:ماشالله جنس پشتشم که حالت فلزی داره گرما رو بیشتر انتقال میده:31::13:

دوستان برای اینکه که دچار مشکل نشه باس چیکارکنم..هر چند دقیقه بهش استراحت بدم تو این جور اپ های سنگین؟؟..یه وخ نسوزه:31::19:

اصلا نگران نباشيد :46: اپل طوري طراحي كرده كه گرما راحت دفع بشه :46:

Gamexland
18-07-2011, 22:03
نچ :دی این سوسول بازیا واس باطریای جدید صدق نمی کنه :دی

پس نمیشه؟:31:

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

میگم به غیر از سایت

سایت های دیگه چی هست برای برنامه و غیره.؟

18-07-2011, 22:18
هیچ مشکلی نداره هر چه قدر میخوای موقع شارژ باش ور برو :دی
apptrackr هم کامل ترینه... جاهای دیگه هم اپ کرک شده میزارن مث Pandaapp که بعد اپ ترکر به نظر من بهترینه (چون لینکش مستقیمه :دی) ولی همین اپ ترکر خیلی عالیه...

Rastin.
19-07-2011, 13:36
خیر ، برنامه های حانبی مثل AVplayer تمام فرمت های مشهور رو پشتیبانی میکنن.
کیفیت بازی ها ، بسیار عالی هست ، بدون شک با جهش گرافیکی iPad2 ، یکی از پلت فرم های مطرح خواهد بود.
(به و...Real Racing 2 HD ،Infinity Blade, Nova 2 HD, Asphalt 6,Dead Space رجوع کنید)

تمام app های آیفون روی iPad اجرا میشه

تشکر از راهنماییتون..پس مشکل کانورت نداریم.:20:

مگه بازیهایی مثل dead space و...روی ipad اجرا میشن؟!! یعنی هر کدوم از این بازیها یک نسخه اختصاصی برای ipad دادن؟:blink:...یا همون نسخه های ویندوز روش اجرا میشه.

در مورد اثصال به اینترنت وایرلس جر خریدن مدل 3G راه دیگه ای وجود نداره! به wifi دسترسی ندارم..

ممنون میشم اگه قیمت حدودی انواع مدلها رو یکی از دوستان لطف کنه + هزینه جیلبریک.

میخوام اگه خیلی تفاوت داره از خارج تهیه کنم!

19-07-2011, 15:20
جیلبرک هزینه نداره ;)

Rastin.
19-07-2011, 19:37
جیلبرک هزینه نداره ;)

خودم وارد نیستم...بنابراین بهتره بدم بیرون انجام بشه!...حتما یه هزینه ای میگیرن بابتش.

پ.ن: آواتارتون چی شد؟!:blink:...:31:

19-07-2011, 20:33
خودم وارد نیستم...بنابراین بهتره بدم بیرون انجام بشه!...حتما یه هزینه ای میگیرن بابتش.

پ.ن: آواتارتون چی شد؟!:blink:...:31:
هیچگونه واردیتی نمی خواد و کار بسیار بسیار ساده ایه... مخصوصا با اومدن JailbreakMe... با دستگاهتون برین توی سایت :

بعد Cydia رو دستگاه نصب میشه :دی (نمیدونم کاری میخواد یا نه چون خودم تا حالا امتحانش نکردم :|)
پ.ن:چی چی شد؟؟؟ :دی روزی یه اوتار میزارم :دی

moeenn
20-07-2011, 19:24
بازي ها و نرم افزار هاي آيپد تقريبا در چه حجمي هستند؟
به نظرشما اگه ايپد 32 گيگ بگيرم كافي ميشه؟

pashangi
22-07-2011, 16:25
با سلام
تفاوت آیپد 3g با wifi به غیر از سیم کارت خوردن و نداشتن GPS توی چه چیزهای دیگه هستش؟
16 گیگ حافظه برای آیپد کافی هستش؟
PDF و Word (فارسی) و ... رو می شه باهاش کارکرد ؟ (کتاب خوندن باهاش آسون هستش؟)
برای ریختن موزیک و فیلم و .... توی آیپد به غیر از استفاده از آیتونز مشکل دیگه ای هست؟
کلا پستی یا صفحه ای یا سایتی هست که تجربه شخصی استفاده از آیپد رو بشه خوند؟ (به صورت Gsmarena و... نباشه )
با تشکر:11:

ravani_13
23-07-2011, 16:59
وقتی ایپد واسه خودش صاحب یه سر برگ جدا شده پس چرا این تاپیک رو انتقال نمیدین که ۲ دسته نشه

مرسی

Stream
23-07-2011, 17:32
وقتی ایپد واسه خودش صاحب یه سر برگ جدا شده پس چرا این تاپیک رو انتقال نمیدین که ۲ دسته نشه

مرسی
صبر کنید یکی از مدیران موبایل سر بزنه، انتقال داده میشه. :46:

amin148
23-07-2011, 20:33
بچه ها کسی میدونه قیمت Ipad2 32 gb wifi only تو دوبی چنده؟ یا قیمت ipad2 تو دوبی چقد با ایران تفاوت داره؟
لطفا اگه میدونید جواب بدید خیلی واجبه.

generaltj
24-07-2011, 11:28
بروبچز:31:
بعده آپدیت به 4.3.4 سیو بازیام پاک نمیشه؟؟؟؟؟؟:41:
بابام دراومده xtreme wheels رو تموم کردم :31:اگه پاک میشه زود بگین که آپدیت نکنم:13:

24-07-2011, 12:40
پاک شدن که پاک میشه ، اول بکاپ بگیر ، بعد ریستور کن ، بعد آخرش ازت میپرسه که میخوای به عنوان یه آیپد جدید ستش کنه یا از بکاپ قبلی استفاده میکنی که تو بکاپ رو انتخاب میکنی...

generaltj
24-07-2011, 12:51
پس بیخیال صبر میکنیم تا ios5:40:

saman65
24-07-2011, 13:13
بروبچز:31:
بعده آپدیت به 4.3.4 سیو بازیام پاک نمیشه؟؟؟؟؟؟:41:
بابام دراومده xtreme wheels رو تموم کردم :31:اگه پاک میشه زود بگین که آپدیت نکنم:13:
پاک نمیشن.من از 4.3 آپدیت کردم به 4.3.3 همه سیو بازی هام هم بعد رستور برگشت.مثلا Asphalt 6 هرچی ماشین خریده بودم همش برگشت:31:

Xtreme wheels رو چجور تموم کردی:31:؟
من تو مرجله 18 ه فک کنم موندم:31:

generaltj
24-07-2011, 13:21
پاک نمیشن.من از 4.3 آپدیت کردم به 4.3.3 همه سیو بازی هام هم بعد رستور برگشت.مثلا Asphalt 6 هرچی ماشین خریده بودم همش برگشت:31:

Xtreme wheels رو چجور تموم کردی:31:؟
من تو مرجله 18 ه فک کنم موندم:31:

پدر(امون) در اومد تو شمال کله فامیل دریا رو ول کرده بودن اینو بازی میکردن:31::31::27::27:

dragon2410
24-07-2011, 13:33
شما اگه آپديت كنيد چيزي پاك نميشه اما اگه ريستور كنيد همه چيز مثل روز اول ميشه و ايپد صفر ميشه :46:
ولي اگه جبل كردي توصيه ميشهاصلا آپديت نكني:5:

راستي دوستان هركي رفته ٤.٣.٤ بياد يه توضيحي بده چجورياست؟

24-07-2011, 13:42
میگن مصرف باطری داغون شده توی 4.3.4 :|

Hamid..God
24-07-2011, 13:42
راستی بچه ها متوجه شدین تو انجمن کامپیوتر یه گروه جدید به اسم تبلت ها راه افتاده؟ نظرتون چیه اسباب کشی کنیم اونجا؟

24-07-2011, 14:10
به به به به :دی
اینو من یه سند تو آلم تو یاهو بابتش زدم و یکی از دوستان هم پرسیدن که چرا نمیریم اونجا که Stream گفت که باید صبر کنیم تا یه مدیر انجمن موبایل بیاد و این تاپیک رو منتقل کنه اون ور...

archipay
24-07-2011, 16:07
دوستان من يه مشكل عجيب دارم لطفا كمكم كنيد ميدونم كه بحث پيرامون چيز پي ان خلاف مقرراته اما من واقعا بهش نياز دارم. من چند تا چيز پي ان تا حالا خريدم كه با gprs ايرانسل روي آيپد كار نميكنه اما همون ها وقتي اينترنت گوشي htc با gprs ايرنسل را روي ويندوزم share مي كنم كار ميكنند. با adsl هم روي آيپدم امتحان كردم بازم وصل نشد. تورو خدا اگر كسي ميتونه كمكم كنه بهم پ.خ بدين كه تو فروم هم بحث نشه

24-07-2011, 16:19
مشکل از تنظیم وی P انه... احتمالا بد تنظیم کردین...

archipay
24-07-2011, 18:39
مشکل از تنظیم وی P انه... احتمالا بد تنظیم کردین...

امکان نداره همه راهها رو امتحان کردم l2tp Pppt. Sstp. هر جور تنظیم کردم بازم وصل نمیشه. هرکی از سرور خاصی استفاده میکنه تو پ.خ بهم معرفی کنه شاید تونستم وصلش کنم.  

Gamexland
24-07-2011, 20:30
دوستان یه سئوال دارم
من هنوز واسش کیف و اینا نخریدم.
این کاور اریجینالش کیف هم هست یا فقط کاوره و برای حملش باید کیف براش تهیه کنم؟69 تومن زده توی اینترنت.جنس پلی اورتان.
اینم عکس :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یه کیف هم باید بگیرم براش دیگه؟نمیشه تو دست گرفت برد اینور اونور؟
این کیف دستبافت چطوری همراه با بالایی؟ :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Gamexland
24-07-2011, 23:15
امکان نداره همه راهها رو امتحان کردم l2tp Pppt. Sstp. هر جور تنظیم کردم بازم وصل نمیشه. هرکی از سرور خاصی استفاده میکنه تو پ.خ بهم معرفی کنه شاید تونستم وصلش کنم.

chk ur pm:8:

Gamexland
25-07-2011, 10:09
بچه ها این دوستمون در مورد چیز پی ان سئوال کرد که رو سیم کارت ایرانسل که وصل نمیشه مال کدوم شرکت میشه وصل شد باهاش من چون خودم دارم ازش آدرسش را به این دوستمون دادم اگه کسی خواست پ.خ بزنه آدرسو بهش بدم