PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Three Kingdoms Online

Aryan007
15-03-2011, 09:10
یک بازی تحت وب استراتژیک هستش که امکانات زیاد و گرافیک بالایی داره اما صفحات بازی زیاد سنگین نیستند.

بازی مثل اینکه بازیکنان زیادی داره و اونم از تعداد زیاد سرور هاش معلومه.(من خودم تازه با بازی آشنا شدم و توضیح زیادی درباره ی بازی نمیتونم بدم,اما بازی زیبایی می زنه باشه و بازیکنان زیادی داره.)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن تو سرور 52 بازی,فعلا بازی می کنم.با نام کاربری LORD_KING و اگر خواستید تو نقشه ی بازی کنارم باشید کد زیر رو موقع انتخاب مکان در نقشه در بخش Invation Code بزنید:

9ad72f0e85

(البته مطمئن نیستم این طوری باشه:31:)
در بازی گزینه ای که بهتون بازی رو آموزش میده در قسمت بالای صفحه با عنوان Quest هستش که با انجام آن ها امتیازاتی به شما میده.

بازی در نگاه اول پیچیده به نظر می رسه,اما یکم که بازی کنید پیچیدگی براتون نداره.

بازی نکته های خوبی هم داره.مثلا اگر منابع برای ساخت یا ارتقاء یک قسمت کافی نبود یک تایمر داره که به شما میگه کی منابع به منابع مورد نیاز می رسند.

هر سرور هم مثل اینکه چند Event داره.یعنی پس از مدتی یک قابلیت در سرور میاد که بازی رو جذاب می کنه و رقابتی جدید برای بازکنان اون سرور میاره و هر سرور Event های مخصوص به خودش رو داره.
(که در بازی هایی مثل تراوین ((دهکده ناتار ها)) و جنگ خان ها ((قلعه های روح خان)) هم وجود داره.اما در این بازی هر سرور مخصوص به خودش جداگونه Event داره).(سمت چپ صفحه لیست Event های هر سرور گذاشته شده.)

بازی یک چت روم سبک هم پایین گوشه ی صفحه هم داره.که میشه با کل سرور و اعضای اتحاد و با یک بازیکن خاص چت کرد.

اول بازی هم بازی به شما طلا(که در این بازی برای امکانات پولی بازی استفاده میشه)میده و میتونید بعضی گزینه ها رو فعال کنید.

چد اسکرین شات از بازی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Aryan007
15-03-2011, 14:28
فعلا خودم تو منطقه ی 7.7 خودم و یکم بیشتر از اون اول هستم:31:(البته هر جایی که تو نقشه هستید با کسایی که نزدیک به شما ثبت نام کردند هم منطقه اید).

کسی ثبت نام کرد؟