PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی خرید Amp پرتابل

king_james
14-03-2011, 20:08
سلام
من شدیدا دنبال amp پرتابل میگردم که بتونم تو تهران گیر بیارم ولی پیدا نکردم:13:
کسی میدونه از کجا میتونم گیر بیارم؟
برندایی مثل Fiio یا ibasso

rave-87
14-03-2011, 21:27
سلام

منظورت آمبلی های قابل حمله دیگه

تو تهران؟!!!
you must be kidding me
توی آمازون فیو رو میتونی گیر بیاری که محصولاتش بیشتر جنبه ی افزایش حجم صدا دارن تا افزایش کیفیت
بس زیاد بهش فکر نکنن
گیر آوردن آمبلی حرفه ایی تا وقتی تو ایرانیم تقریبا غیر ممکنه
اینجانب شخصا سر بیدا کردن آمبلی بیر شدم

peaceful1
15-03-2011, 00:32
میتونم بپرسم با چه وسیله ایی میخوای استفاده کنی؟!

rave-87
15-03-2011, 00:53
توی ebay نگاه کردم سه مدل از ibasso داشت
p3+ , t3 , D2 Boa
کدومشون رو بیشنهاد میکنین که واقعا رو کیفیت تاثیر داشته باشه؟
اگه آمبلی بگیرم حتما 1 sansa fuze با کابل (line out (lod میگیرم:11:

king_james
15-03-2011, 10:45
پلیرم SANSA FUZE V1 و هدفونم ATH-M50
مثلا اگه مدل Fiio E5 پیدا کنم خیلی خوب میشه چیز خیلی حرفه‌ای نمیخوام فقط حجم صدا رو میخوام بیشتر کنم
از ebay یا amazon مگه میشه تو ایران خرید کرد ؟ یعنی هیچ جا گیر نمیاد ؟
از اونجایی هم که من یه چیز ارزون میخوام ارزش نداره به این شرکت‌ها که بگم که بیارن

sastwhc
15-03-2011, 12:45
سلام

تویه آملیفابرهای موجود من از فیلیپس ها راضی تر بودم پاساژ عالی و پاساژ ولیعصر قابل پیدا کردن هستند

peaceful1
15-03-2011, 15:04
یه چند تا E5 و E1 E3 آکبند دارم

king_james
15-03-2011, 16:25

خدا خیرت بده پس ! من E5 میخوام
قیمت و اینکه چجوری میتونم بخرم ؟
اگه خواستی پیغام خصوصی بده (خواهشا دانشجویی حساب کن ):27:

peaceful1
15-03-2011, 16:53
هدفونت رو از کجا خریدی؟!

king_james
15-03-2011, 17:19
هدفونت رو از کجا خریدی؟!
برام از خارج آوردن ولی اینجا هم تو نمایندگیش گیر میاد 190-180 تومن
E5 میفروشی ؟

king_james
15-03-2011, 19:53

پس چی شد ؟ چرا جواب ندادی ؟
e5 میفروشی ؟

peaceful1
15-03-2011, 20:35
شرمنده جراحی داشتم 4 تا دندون عقلم رو یه جا کشیدم تو این شلوغی امروز....
دیگه مغزم از کار افتاده آره بهت میرسونم با همون قیمت مصوب جهانی. (قابلی نداره)
میخواستم نمیایندگیش رو بگیرم خودم از چین آورده بودم(یه سال پیش ) از خود شرکت اصلی, بازار ایران این جور چیز ها طالب نداره
کلی باهاشون مذاکره کرده بودم....
جوونی کجا بودی که..

انقدر هم حرص نخور زندگی ارزش نداره.
-----------------------
توصیه میکنم این مدل رو نگیری چون با پلیرت سازگار نیست حیف صدای شفاف فیوز.
اگه کوون داشتی میگفتم بگیر.

peaceful1
15-03-2011, 21:09
توی ebay نگاه کردم سه مدل از ibasso داشت
p3+ , t3 , D2 Boa
کدومشون رو بیشنهاد میکنین که واقعا رو کیفیت تاثیر داشته باشه؟
اگه آمبلی بگیرم حتما 1 sansa fuze با کابل (line out (lod میگیرم:11:

T3 یه مدل موفق ولی کمی قدیمی شده.
ببین این ها کمی تیزی فرکانس های زیر رو میگیرند نویز رو کم میکنند و خش فرکانس های بالا رو میگیرند حجم صدای خروجی رو بیشتر میکنند گاهی جزئیات رو هم بیشتر میکنند.....
ولی من باشم به کسی که زیاد هدفون نداره توصیه میکنم تنوع هدفون هاش رو زیاد کنه تا amp بگیره.
فیوز احتیاج به amp نداره به بهترین شکل همه هدفون های امپدانس پایین رو درایو میکنه

king_james
15-03-2011, 21:51
شرمنده جراحی داشتم 4 تا دندون عقلم رو یه جا کشیدم تو این شلوغی امروز....
دیگه مغزم از کار افتاده آره بهت میرسونم با همون قیمت مصوب جهانی. (قابلی نداره)
میخواستم نمیایندگیش رو بگیرم خودم از چین آورده بودم(یه سال پیش ) از خود شرکت اصلی, بازار ایران این جور چیز ها طالب نداره
کلی باهاشون مذاکره کرده بودم....
جوونی کجا بودی که..

انقدر هم حرص نخور زندگی ارزش نداره.
-----------------------
توصیه میکنم این مدل رو نگیری چون با پلیرت سازگار نیست حیف صدای شفاف فیوز.
اگه کوون داشتی میگفتم بگیر.

4 تا ؟؟؟!!!! عجب استقامتی
خب به نظرت چی بگیرم ؟
قیمتش خیلی برام مهمه چون تا همینجاش کلی پیاده شدم...
گزینه دیگه هم داری؟
اگه e5 باز داری میشه تست بکنم ؟ چون هدفونم 38 اهمیه زیاد بلند نمیشه صداش با اینکه rockbox v3.8 هم رو فیوزم نصب کردم
(واقعا خیلی زیاد حرص میخورم)

peaceful1
15-03-2011, 23:05
دو تا باز دارم.

king_james
15-03-2011, 23:17
دو تا باز دارم.

خب میتونم امتحان کنم ؟
تو این قیمتا چیز خوب چی هست ؟

peaceful1
15-03-2011, 23:29
اسرار داری بگیری تو این قیمت ها فقط همین وجود داره

fabio montari
15-03-2011, 23:33
اقا حسین e5 اکبند هم داری هنوز به ما بدی اون که دادی گم شد بهت پ.خ دادم ولی جواب ندادی !
اگه دارید من میخوام
ممنون ( البته اگه خواستی به من بدی )

peaceful1
15-03-2011, 23:51
یه دونه بود که دم دستم نبود الان دارم یکی دیگه هم داشتم حالا اون گم شده کلا الان یکی دارم. مگر دوباره از یه جا یکی در بیاد(خیلی شلختم:31:)
E3 و E1 خیلی دارم.

king_james
16-03-2011, 11:21
اره حتما میخوامش.....خب چجوری میتونم بگیرم ؟
قیمتش و اینکه چجوری میتونم بگیرم رو بفرست لطفا

king_james
16-03-2011, 11:38
راستی یادم رفت بگم من یکم عجله دارم چون چند روز دیگه نیستم پس هرچی سریعتر جور بشه ازتون بگیرم ممنون میشم

rave-87
16-03-2011, 20:45
T3 یه مدل موفق ولی کمی قدیمی شده.
ببین این ها کمی تیزی فرکانس های زیر رو میگیرند نویز رو کم میکنند و خش فرکانس های بالا رو میگیرند حجم صدای خروجی رو بیشتر میکنند گاهی جزئیات رو هم بیشتر میکنند.....
ولی من باشم به کسی که زیاد هدفون نداره توصیه میکنم تنوع هدفون هاش رو زیاد کنه تا amp بگیره.
فیوز احتیاج به amp نداره به بهترین شکل همه هدفون های امپدانس پایین رو درایو میکنه

چرا؟
شما درست میگی
ولی مشکل من حجم خروجی صدا نیست که بگم چون امبدانس هدفونم بایینه بس نیازی به آمبلی ندارم ( وگرنه همون 5 ماه بیش یه j3 میخریدم و اینقدر خودم و شما رو اذیت نمی کردم)
من کیفیت میخوام:31:
اصلا همین آمبلی های قابل حمل کوچولو(arrow - pico - ttvj - Leckerton , ...) اساسا برای همین هدفونای امبدانس بایین طراحی و استفاده میشن خب
حالا اگر آمب نگیرم و برم مثلا یه weston 3 یا weston4 بگیرم که سبک صداش با shure متفاوته خیلی چیز خاصی دستم نمیاد و تازه مشکل کیفیت شدیدتر هم میشه
آمبلی بگیرم بعدا میتونم در مورد هدفون دیگه ایی راحت تر فکر کنم

peaceful1
17-03-2011, 11:04
چرا؟
شما درست میگی
ولی مشکل من حجم خروجی صدا نیست که بگم چون امبدانس هدفونم بایینه بس نیازی به آمبلی ندارم ( وگرنه همون 5 ماه بیش یه j3 میخریدم و اینقدر خودم و شما رو اذیت نمی کردم)
من کیفیت میخوام:31:
اصلا همین آمبلی های قابل حمل کوچولو(arrow - pico - ttvj - Leckerton , ...) اساسا برای همین هدفونای امبدانس بایین طراحی و استفاده میشن خب
حالا اگر آمب نگیرم و برم مثلا یه weston 3 یا weston4 بگیرم که سبک صداش با shure متفاوته خیلی چیز خاصی دستم نمیاد و تازه مشکل کیفیت شدیدتر هم میشه
آمبلی بگیرم بعدا میتونم در مورد هدفون دیگه ایی راحت تر فکر کنم
میدونی چرا این رو میگم میترسم amp اونقدر که اموم ازش اتظار دارند مخصوصا تو این رنگ بودجه نتیجه ای در حد انتظار نباشه.
که میدونم نیست بعد خارجی ها انقدر راحت خرج میکنند دلیلش اینه که اگه خوششون نیمد به همون راحتی دوباره اینترنتی میفروشند توجه داشته با یه دو تا وسیله 100 و خورده ایی گرمی رو میخوای با خودت همش این طرف و اونطرف بکشی.
آره خیلی از این solid state ها ی پرتیبل رو حتی با امپدانس پایین استفاده میکنند کاری که خودم هم میکنم.
برای دیسک تاپ امپ های TUBE ها و hybrid برای هدفونهای امپدانس بالا کمی محبوب تره ولی با این نوع هدفون ها تفاوت زیاد نداره توجه داشته باش بخواطر مشخصات خاص هدفونت آمپ های کمی باهاش سازگار هستند و معمولا اثر منفی داند تا مثبت
اگه خواستی یه بار خرید کنی ولی درست بکنی یه مدل بگیر که USB DOCK داشته باشه بتونی به عنوان کارت صدا به لپ تاپ و کامپیوترت هم بزنی تا رنج استفاده از هدفونت ییشتر بشه.

راستی یادم رفت بگم من یکم عجله دارم چون چند روز دیگه نیستم پس هرچی سریعتر جور بشه ازتون بگیرم ممنون میشم

توصیه میکنم بیخیالش بشی چون این مدل اصلا مناسبه پلیرت نیست لوزمی نداره به ضرب و زوری شده یه دونه بهش وصل کنی هیپی بهت نمیده. خیلی ازش استفاده کنی 2 ماه هست.

king_james
17-03-2011, 20:31
میدونی چرا این رو میگم میترسم amp اونقدر که اموم ازش اتظار دارند مخصوصا تو این رنگ بودجه نتیجه ای در حد انتظار نباشه.
که میدونم نیست بعد خارجی ها انقدر راحت خرج میکنند دلیلش اینه که اگه خوششون نیمد به همون راحتی دوباره اینترنتی میفروشند توجه داشته با یه دو تا وسیله 100 و خورده ایی گرمی رو میخوای با خودت همش این طرف و اونطرف بکشی.
آره خیلی از این solid state ها ی پرتیبل رو حتی با امپدانس پایین استفاده میکنند کاری که خودم هم میکنم.
برای دیسک تاپ امپ های TUBE ها و hybrid برای هدفونهای امپدانس بالا کمی محبوب تره ولی با این نوع هدفون ها تفاوت زیاد نداره توجه داشته باش بخواطر مشخصات خاص هدفونت آمپ های کمی باهاش سازگار هستند و معمولا اثر منفی داند تا مثبت
اگه خواستی یه بار خرید کنی ولی درست بکنی یه مدل بگیر که USB DOCK داشته باشه بتونی به عنوان کارت صدا به لپ تاپ و کامپیوترت هم بزنی تا رنج استفاده از هدفونت ییشتر بشه.

توصیه میکنم بیخیالش بشی چون این مدل اصلا مناسبه پلیرت نیست لوزمی نداره به ضرب و زوری شده یه دونه بهش وصل کنی هیپی بهت نمیده. خیلی ازش استفاده کنی 2 ماه هست.

شما لازم نیست توصیه کنی.......اگه نمیخوای بفروشی سرکار نذار آدمو
حالا مثلا گفتی دارم و نفروختی؟.....چی به دستت میرسه؟....واقعا برات متاسفم
یاد بگیر با وقت مردم بازی نکنی

peaceful1
17-03-2011, 21:45
:18::23::13:

king_james
17-03-2011, 21:53
منم بودم چیزی نمیگفتم:5:

fabio montari
22-03-2011, 00:55
ولی شما هم طلبکار نشو :46:

king_james
22-03-2011, 11:39
ولی شما هم طلبکار نشو :46:

چرا نشم ؟!!!! 2-3 روز کلا سرکار بودم...اگه از اول میگفت نمیفروشم که مساله‌ای نبود...هی یه جوری میپیچوند آخر سر هم گفت نمیفروشم
شما رو هم اینجوری سرکار بذارن طلبکار میشی:13:

fabio montari
22-03-2011, 15:20
میدونم چی میگی

peaceful1
22-03-2011, 15:52
چرا نشم ؟!!!! 2-3 روز کلا سرکار بودم...اگه از اول میگفت نمیفروشم که مساله‌ای نبود...هی یه جوری میپیچوند آخر سر هم گفت نمیفروشم
شما رو هم اینجوری سرکار بذارن طلبکار میشی:13:

اگه شما چند بار PM و پیغام نمیدادید و در نهایت تاپیک نمیزدید , مطمئن باشید که اعتنا نمیکردم.
در نهایت هم هدف ام راهنمایی و کمک بود و پس از این همه توضیح و راهنمایی انتظار این واکنش رو نداشتم.
شاید اگه تو تاپیک نمگفتم یهت میدادم ولی چون خلاف قوانین سایت هست و کار غیر عرفی بود و شرایط شما کاملا خارج از حوصله من بود از موضوع منصرف شدم.
و در نهایت "تلف کردن وقت "رو دیگه نفهمیدم چه صیغه ایی هست شما چند بار تو اوقات فراغت شب عید یه دو سه تا چند دقیقه وقت گذاشتی هیچ چیزی هم از دست ندادی
حالا باز شما خوب هستی افرادی بودن بعد از چند صفحه و چند هفته راهنمایی و کلنجار به این حالت افتادن کمی آدم دلسرد میشه انگار افتخار دادن وقت گذاشتند که مسئله ایی دارند حل بشه......:41:

king_james
22-03-2011, 18:26
اگه شما چند بار PM و پیغام نمیدادید و در نهایت تاپیک نمیزدید , مطمئن باشید که اعتنا نمیکردم.
در نهایت هم هدف ام راهنمایی و کمک بود و پس از این همه توضیح و راهنمایی انتظار این واکنش رو نداشتم.
شاید اگه تو تاپیک نمگفتم یهت میدادم ولی چون خلاف قوانین سایت هست و کار غیر عرفی بود و شرایط شما کاملا خارج از حوصله من بود از موضوع منصرف شدم.
و در نهایت "تلف کردن وقت "رو دیگه نفهمیدم چه صیغه ایی هست شما چند بار تو اوقات فراغت شب عید یه دو سه تا چند دقیقه وقت گذاشتی هیچ چیزی هم از دست ندادی
حالا باز شما خوب هستی افرادی بودن بعد از چند صفحه و چند هفته راهنمایی و کلنجار به این حالت افتادن کمی آدم دلسرد میشه انگار افتخار دادن وقت گذاشتند که مسئله ایی دارند حل بشه......:41:
من که از شما راهنمایی کیفیت صدا نخواستم ،خودت توصیه میکردی...من گفتم میخوام اینو بخرم از کجا میتونم گیر بیارم(پس اصلا درست نیست که منت میذاری سرم)
بنده خودم اطلاعات کافی در مورد چیزی که میخوام دارم وسلایقمون هم از هدفونهایی که داری معلومه خیلی فرق میکنه
شما هم گفتی که من دارمشو .. ولی بعدا شاید به دلایلی که گفتی منصرف شدی کاش از اول مثل اون دوستمون میگفتی گیر نمیاد و....
چون درسته که هر پیغام 2-3 دقیقه است ولی روزی 60 بار سر میزدم ببینم جواب دادی یا نه
به من هم ربطی نداره که چرا منصرف شدی اما کاش اینارو نمیگفتی
به هر حال دیگه مهم نیست نمیخواد کش بدی. منم متوجه شدم که فعلا گیر نمیاد