PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسی میدونه چطور میشه میزان حجم دانلودی راا ز دید isp مخفی نگه داشت؟؟؟؟؟

amir2mahdi
13-03-2011, 23:30
سلام
کسی میدونه چطور میشه میزان حجم دانلودی راا ز دید isp مخفی نگه داشت؟
توی شهر ما هر گیگ 3 هزار تومان شارژ میکنند ضمنا هزینه برای تمدید ماهیانه اکانت 3 برابر تو شهرهای بزرگه!:18:

wordship
14-03-2011, 09:22
سلام یه چیزی بگم
خواب دیدی خیر باشه
یه چند روز بود که هر چی مصرف میکردم مینوشت چیزی مصرف نکردی!!!
منم رحم نمیکردم! اسیاتک شیراز دارم!!
ولی دیروز هم روی همین حساب بودم که! یک گیگم علکی رفت!!!!
این فکرو از سرت دور کن.

amir2mahdi
14-03-2011, 09:50
سلام یه چیزی بگم
خواب دیدی خیر باشه
یه چند روز بود که هر چی مصرف میکردم مینوشت چیزی مصرف نکردی!!!
منم رحم نمیکردم! اسیاتک شیراز دارم!!
ولی دیروز هم روی همین حساب بودم که! یک گیگم علکی رفت!!!!
این فکرو از سرت دور کن.
دوست عزیز تو زمینه اینترنت چیزی غیر ممکن وجود ندارد توی انجمن -- با این موضوع روبرو شدم چون زبانش فارسی نبود درست متوجه نشدم ضمنا اگر از قابلیت زمانبندی در idm استفاده کنید isp نمی تونن میزان مصرفی را درست محاسبه کنند حجم مصرفی را کمتر از میزان واقعی ثبت میکنند!!!

wordship
14-03-2011, 13:53
دوست عزیز تو زمینه اینترنت چیزی غیر ممکن وجود ندارد توی انجمن -- با این موضوع روبرو شدم چون زبانش فارسی نبود درست متوجه نشدم ضمنا اگر از قابلیت زمانبندی در idm استفاده کنید isp نمی تونن میزان مصرفی را درست محاسبه کنند حجم مصرفی را کمتر از میزان واقعی ثبت میکنند!!!
خب دوست عزیز نیاز شد یه مثالی بزنم
همونطور که میدونید همیشه ویروسای کامپیوتری از انتی ویروسا جلوترن
و انتی ویروسا هم نمیتونن به روش های سنتی و یه اپدیت معمولی امنیت کاربران رو تامین کنن! به همین دلیل اومدن و
behaviro similar
heur
sandbox
hips
data base
cloud scan
sonar
و..
رو برای امنیت کاربران در نظر گرفتن
که اگر ویروس از زیر دست دیتا بیس در رفت از هوش مصنوعی نتونه ! اگر از هوش مصنوعی در رفت از رفتار شناسی نمیتونه رد بشه ولی از همش هم که رد بشه دیگه hips(پیشگیری) نمیتونه رد شه! و در نهایت هم سند باکس که اگر به پاک بودن فایل شک داشتید با سند باکس اجرا میکنید و...
اینجاست که دست انتی ویروس خیلی باز تر شده!! و تکنولوژی اسکن ابری هم فایل رو با اینترنت تست میکنه و...
....................=>حالا ربطش
بازم یه مثال دیگه
همین p30world
به غیر از .com
.net
.ir
هم داره که اگر یکیش ف...ی..ل..ت.ر شد با دیگری بیایم و..
این isp ها هم همش اتوماتیکه!! و نمیزارن 1 بیت هم زیر دستشون در بره!! مگر زمانی که در حال تعمیرات و.. هستن ..
خیلی از isp ها هم اومدن و کش سرور نصب کردن که خیلی به درد دانلود شبانه میخوره
...
با این اوصاف شما متن انگلیسی رو بزار اینجا تا دوستان ترجمه کنن و بگن چیکار کنی
البته بعید میدونم!! میدونی چرا؟ چون اونجا محدودیت حجمی ندارن که بخوان با isp به مشکلی برخورد کنن!
مثلا تویه المان فکر کنم دوره ای 50-60 یورو میدن هرچی میخوان میتونن تماس بگیرن (عیر از تماس بین الملل)و از نت استفاده کنن.

alil1369
14-03-2011, 14:10
نه دوست عزیز شدنی نیست !!
البته اگه بتونی ISP رو -- کنی و بری Log مربوطه خودت رو از نرم افزارشون پاک کنی چرا که نشه !!!

mehdi_08
14-03-2011, 14:24
شما اگه یه ه کر حرفه ای باشی شاید بتونی با ه ک کردن سرور isp بتونی محدودیت خودت رو حذف کنی
ولی نمی تونی مقدار حجم ورودی و خروجی اطلاعاتت رو از دید isp مخفی کنی که متوجه نشه

اون idm که گفتی اصلا چنین چیزی امکان نداره سرکاریه

amir2mahdi
14-03-2011, 14:45
شما اگه یه ه کر حرفه ای باشی شاید بتونی با ه ک کردن سرور isp بتونی محدودیت خودت رو حذف کنی
ولی نمی تونی مقدار حجم ورودی و خروجی اطلاعاتت رو از دید isp مخفی کنی که متوجه نشه

اون idm که گفتی اصلا چنین چیزی امکان نداره سرکاریه
بعنوان مثال وقتی میخواید یک ویندوز با حجم تقریبی 3 گیگ از میدیا فایر دانلود کنید برای تک تک پارتها از گزینه بعدا دانلود شود idm استفاده کنید سپس تو بخش زمانبندی دانلود تنظیمات دلخواه را اعمال کنید و گزینه اغاز صف را بزنید حجمی که از اعتبارتان کاسته میشه تقریبا نصف مقدار واقعی من چندیان بار ازمایش کردم و جواب داد ضمنا استفاده از نرم افزار c-p-r-o-x-y هنگام دانلود نه لود صفحات همین اتفاق رخ می دهد

raeesi
14-03-2011, 14:53
خب دوست عزیز نیاز شد یه مثالی بزنم
همونطور که میدونید همیشه ویروسای کامپیوتری از انتی ویروسا جلوترن
و انتی ویروسا هم نمیتونن به روش های سنتی و یه اپدیت معمولی امنیت کاربران رو تامین کنن! به همین دلیل اومدن و
behaviro similar
heur
sandbox
hips
data base
cloud scan
sonar
و..
رو برای امنیت کاربران در نظر گرفتن
که اگر ویروس از زیر دست دیتا بیس در رفت از هوش مصنوعی نتونه ! اگر از هوش مصنوعی در رفت از رفتار شناسی نمیتونه رد بشه ولی از همش هم که رد بشه دیگه hips(پیشگیری) نمیتونه رد شه! و در نهایت هم سند باکس که اگر به پاک بودن فایل شک داشتید با سند باکس اجرا میکنید و...
اینجاست که دست انتی ویروس خیلی باز تر شده!! و تکنولوژی اسکن ابری هم فایل رو با اینترنت تست میکنه و...
....................=>حالا ربطش
بازم یه مثال دیگه
همین p30world
به غیر از .com
.net
.ir
هم داره که اگر یکیش ف...ی..ل..ت.ر شد با دیگری بیایم و..
این isp ها هم همش اتوماتیکه!! و نمیزارن 1 بیت هم زیر دستشون در بره!! مگر زمانی که در حال تعمیرات و.. هستن ..
خیلی از isp ها هم اومدن و کش سرور نصب کردن که خیلی به درد دانلود شبانه میخوره
...
با این اوصاف شما متن انگلیسی رو بزار اینجا تا دوستان ترجمه کنن و بگن چیکار کنی
البته بعید میدونم!! میدونی چرا؟ چون اونجا محدودیت حجمی ندارن که بخوان با isp به مشکلی برخورد کنن!
مثلا تویه المان فکر کنم دوره ای 50-60 یورو میدن هرچی میخوان میتونن تماس بگیرن (عیر از تماس بین الملل)و از نت استفاده کنن.

همه حرفتون قبول بجز قسمت آخر! توی کل اروپا شما محدودیت حجمی داری ولی در حدی که اصلاً بیش از اون نیاز هم نخواهی داشت که دانلود کنی! البته کشورهایی هم مستثنا هستند که حجم دانلودی براشون معضله مثل بلژیک که مافیای مخابراتیه و شما برای سرعت 30 مگابیت، 80 گیگ حجم دانلود خواهی داشت (اونم برغم شکایات و پیگیری‌های مکرر مایکروسافت تا بتونه کنسول‌های XBOX رو بفروشه وگرنه پیش از این حجمی بمراتب خیلی پایینتر از این میدادن) در صورتیکه مخابرات ایران، برای سرعت 2 مگابیتش 64 گیگ حجم دانلودی به یوزر ارایه میده.

در مورد تلفن که بحثش جداست، شما با چند ده یورو میتونی یک سال از تلفن به سرتاسر اروپا بصورت رایگان استفاده کنی و توی آمریکا که اصلاً نیازی نیست شما پولی پرداخت کنی. کافیه یکی از مسنجرهارو دانلود کنی و به سرتاسر آمریکا و کانادا بصورت کاملاً رایگان تماس بگیری.

nikaien
14-03-2011, 16:24
امكان نداره. درسته كه ميگن تو اينترنت غير ممكن وجود نداره. ولي يه مثال ميزنم.
پهناي باند مثل آب هستش كه با لوله هاي به ضخامت مختلف به افراد ميفروشند. ضخامت لوله ها همون پهناي باند هستش.
يك سر اين لوله به كامپيوتر شماست و سر ديگه به كامپيوتر اون شركتي كه ازش اينترنت ميگيريد.
حالا شما با كنتور اب خودتون هر كاري كه دوست داري بكن. براي شركت آي اس پي مهم نيست. ميزان سند و ريسيو شما رو كنترل طرف آي اس پي هستش كه قابل دسترسي نيست.

raeesi
14-03-2011, 22:36
شما راهی برای کلاه گذاشتن سر مخابرات و اپراتور تلفنت پیدا کن، راهی برای این ما پیدا خواهیم کرد:31:

amir2mahdi
14-03-2011, 22:53
شما راهی برای کلاه گذاشتن سر مخابرات و اپراتور تلفنت پیدا کن، راهی برای این ما پیدا خواهیم کرد:31:
دوست عزیز پرسشی مطرح شده اگر اطلاع خاصی دارید مطرح کنید در غیر اینصورت افاضه فضل نکنید ایران دارای گرانترین و کم کیفیتترین کندترین اینترنت (در جهان که هیچ) در سطح خاورمیانه دارد حتی از افغانستان!!!!
بنظر من اگه کسی داره سر کسی کلاه میزاره امثال ما قربانی هستیم

wordship
15-03-2011, 00:14
همه حرفتون قبول بجز قسمت آخر! توی کل اروپا شما محدودیت حجمی داری ولی در حدی که اصلاً بیش از اون نیاز هم نخواهی داشت که دانلود کنی! البته کشورهایی هم مستثنا هستند که حجم دانلودی براشون معضله مثل بلژیک که مافیای مخابراتیه و شما برای سرعت 30 مگابیت، 80 گیگ حجم دانلود خواهی داشت (اونم برغم شکایات و پیگیری‌های مکرر مایکروسافت تا بتونه کنسول‌های XBOX رو بفروشه وگرنه پیش از این حجمی بمراتب خیلی پایینتر از این میدادن) در صورتیکه مخابرات ایران، برای سرعت 2 مگابیتش 64 گیگ حجم دانلودی به یوزر ارایه میده.

در مورد تلفن که بحثش جداست، شما با چند ده یورو میتونی یک سال از تلفن به سرتاسر اروپا بصورت رایگان استفاده کنی و توی آمریکا که اصلاً نیازی نیست شما پولی پرداخت کنی. کافیه یکی از مسنجرهارو دانلود کنی و به سرتاسر آمریکا و کانادا بصورت کاملاً رایگان تماس بگیری.
سلام والا من عموم المانه! پسرداییم هم حدود 9 ماهه رفته دانمارک!! نامحدود نامحدود
اینم ایدیش:
tasly4t
اینم بگم مردم تویه اتوبوس و مترو و...
از اینترنت رایگان بهره میبرند!!
کافی نت ها هم ساعت اولش مجانیه
عزیز دل من براشون عادیه!!! و نمیخوان مثله ما با 1000 دوزو کلک سر isp و.. کلاه بزارن!
میتونی خودت سایت های isp رو مطالعه کنی

mehdi_08
15-03-2011, 00:20
بعنوان مثال وقتی میخواید یک ویندوز با حجم تقریبی 3 گیگ از میدیا فایر دانلود کنید برای تک تک پارتها از گزینه بعدا دانلود شود idm استفاده کنید سپس تو بخش زمانبندی دانلود تنظیمات دلخواه را اعمال کنید و گزینه اغاز صف را بزنید حجمی که از اعتبارتان کاسته میشه تقریبا نصف مقدار واقعی من چندیان بار ازمایش کردم و جواب داد ضمنا استفاده از نرم افزار c-p-r-o-x-y هنگام دانلود نه لود صفحات همین اتفاق رخ می دهد
من خودم سه ساله دارم از همین روش برای دالنود فایل هام استفاده می کنم یه بایت هم کمتر برام حساب نکرده
اشتباه می کنی عزیز:20:

wordship
15-03-2011, 00:29
دوستان من نمیدونم شما چه فکری میکنید!
وقتی ما که کلاینت isp حساب میشیم به امنیت کامپیوترمون این همه اهمیت میدیم و کلی نرم افزار امنیتی و ...
نصب میکنیم که خدای نکرده -- نشیم! دیگه حساب isp ها رو بکنید!!

amir2mahdi
15-03-2011, 01:29
من خودم سه ساله دارم از همین روش برای دالنود فایل هام استفاده می کنم یه بایت هم کمتر برام حساب نکرده
اشتباه می کنی عزیز:20:
تمام isp از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری یکسان نیستند این امکان هم هست ولی شخصا از چند نفر شنیدم که نرم افزارهایی که صفحات وب و محتوا را فشرده می کنند برای محاسبه حجم دانلودی توسط isp مشکل ایجاد میکنند

raeesi
15-03-2011, 14:00
دوست عزیز پرسشی مطرح شده اگر اطلاع خاصی دارید مطرح کنید در غیر اینصورت افاضه فضل نکنید ایران دارای گرانترین و کم کیفیتترین کندترین اینترنت (در جهان که هیچ) در سطح خاورمیانه دارد حتی از افغانستان!!!!
بنظر من اگه کسی داره سر کسی کلاه میزاره امثال ما قربانی هستیم

دوست عزیز چرا عصبی میشی؟ حرف من کجاش غیر منطقیه؟ شما چیز غیرمنطقی میخوای و جوابی که کاملاً منطقی بهتون داده شده رو بی‌اطلاعی میخونی؟ واقعاً که!!!!

دوست عزیز اپراتور مخابرات و ISPها از سیستم مشابهی استفاده میکنند و توی هردو مورد کنتور شما دست خودتون نیست و برای دسترسی به چنین موردی شما باید هکینگ بلد باشی و بتونی از سیستم امنیتی عبور کنی. اونوقت تنظیمات مورد نظر رو انجام بدی که بازم اگه اکانتتون بررسی بشه مشخص میشه این مورد

دوستانی دارم که چندتا ISP رو -- کردن و دانلودشون رو نامحدود ولی اگه روزی ISP چک کنه، دمار از روزگارشون در میاره!

سلام والا من عموم المانه! پسرداییم هم حدود 9 ماهه رفته دانمارک!! نامحدود نامحدود
اینم ایدیش:
tasly4t
اینم بگم مردم تویه اتوبوس و مترو و...
از اینترنت رایگان بهره میبرند!!
کافی نت ها هم ساعت اولش مجانیه
عزیز دل من براشون عادیه!!! و نمیخوان مثله ما با 1000 دوزو کلک سر isp و.. کلاه بزارن!
میتونی خودت سایت های isp رو مطالعه کنی

میشه بفرمایید کی بیش از 1 ساعت از کافی‌نت استفاده میکنه؟ اونوقت کافی‌نت‌ها هزینه‌شونو چطور میتونن تکمیل کنند؟
در مورد اینترنت رایگانن هم باید عرض کنم که وایرلس در حد 256 تا 1 مگ بسته به کشورهای مختلف رایگان و از سمت شهرداری ارایه میشه. ADSL و Cable و Fiber هیچ‌کجا رایگان نیست! در مورد نامحدود بودن هم اگه باشه قیمتش بمراتب از حجمی بالاتره! من تابحال نامحدود نه از کسی شنیدم و نه هم تابحال دیدم با قیمت‌هایی که بخوایم اونارو پایین در نظر بگیریم! (قیمت پایین رو باید بر اساس قیمت اینترنت توی اون کشور در نظر گرفت).

amir2mahdi
15-03-2011, 14:06
(((((دوست عزیز چرا عصبی میشی؟ حرف من کجاش غیر منطقیه؟ شما چیز غیرمنطقی میخوای و جوابی که کاملاً منطقی بهتون داده شده رو بی‌اطلاعی میخونی؟ واقعاً که!!!!

دوست عزیز اپراتور مخابرات و ISPها از سیستم مشابهی استفاده میکنند و توی هردو مورد کنتور شما دست خودتون نیست و برای دسترسی به چنین موردی شما باید هکینگ بلد باشی و بتونی از سیستم امنیتی عبور کنی. اونوقت تنظیمات مورد نظر رو انجام بدی که بازم اگه اکانتتون بررسی بشه مشخص میشه این مورد

دوستانی دارم که چندتا ISP رو -- کردن و دانلودشون رو نامحدود ولی اگه روزی ISP چک کنه، دمار از روزگارشون در میاره! ))))

نه دوست عزیز عصبی نشدم ولی فکر نمی کنم سوالم غیر منطقی باشه بهر حال من خودم اطلاع چندانی نداشتم بهمین خاطر بود سوال کرد
بهر هر حال ممنون

h_starboy
15-03-2011, 15:21
میشه بفرمایید کی بیش از 1 ساعت از کافی‌نت استفاده میکنه؟ اونوقت کافی‌نت‌ها هزینه‌شونو چطور میتونن تکمیل کنند؟
اصلا قبول ندارم . شما کافی نت اینجا رو با کشورهای دیگه مقایسه نکن . آره تو ایران آدم بیشتر از نیم ساعت تو اکثر کافی نت ها میشینه اعصابش خورد میشه ولی اکثر کشورها اینجوری نیست .
در کل تو بیشتر کشورها اینترنت معضل نیست مثل ما . خیلی باهاش طبیعی برخورد میکنند و خیلی هم امتیازهای ویژه ای میدن به مردم همونطور که دوستمون هم اشاره کردند .
من هم از خیلی از دوستان و فامیلها که اونور بودن داستانهای مشابه ای همانطور که دوستمون wordship جان گفتند شنیدم .

wishIWas
15-03-2011, 15:26
من یه راهی بلدم
بهم پی ام بدید میگم

wordship
15-03-2011, 15:47
اصلا قبول ندارم . شما کافی نت اینجا رو با کشورهای دیگه مقایسه نکن . آره تو ایران آدم بیشتر از نیم ساعت تو اکثر کافی نت ها میشینه اعصابش خورد میشه ولی اکثر کشورها اینجوری نیست .

در کل تو بیشتر کشورها اینترنت معضل نیست مثل ما . خیلی باهاش طبیعی برخورد میکنند و خیلی هم امتیازهای ویژه ای میدن به مردم همونطور که دوستمون هم اشاره کردند .
من هم از خیلی از دوستان و فامیلها که اونور بودن داستانهای مشابه ای همانطور که دوستمون wordship جان گفتند شنیدم .

دوست عزیز چرا عصبی میشی؟ حرف من کجاش غیر منطقیه؟ شما چیز غیرمنطقی میخوای و جوابی که کاملاً منطقی بهتون داده شده رو بی‌اطلاعی میخونی؟ واقعاً که!!!!

دوستانی دارم که چندتا ISP رو -- کردن و دانلودشون رو نامحدود ولی اگه روزی ISP چک کنه، دمار از روزگارشون در میاره!

در مورد اینترنت رایگانن هم باید عرض کنم که وایرلس در حد 256 تا 1 مگ بسته به کشورهای مختلف رایگان و از سمت شهرداری ارایه میشه. ADSL و Cable و Fiber هیچ‌کجا رایگان نیست! در مورد نامحدود بودن هم اگه باشه قیمتش بمراتب از حجمی بالاتره! من تابحال نامحدود نه از کسی شنیدم و نه هم تابحال دیدم با قیمت‌هایی که بخوایم اونارو پایین در نظر بگیریم! (قیمت پایین رو باید بر اساس قیمت اینترنت توی اون کشور در نظر گرفت).
سلام
دوست عزیز چرا دقت نمیکنی ؟ و متوجه نمیشی؟
من گفتم یک ساعت رایگانه نه اینکه شما 1 ساعت از کافی نت استفاده کنی بعد بری بیرون بازم بیای یک ساعت دیگه!!
عزیز اینترنت پر سرعت ندیدی به عمرت از طرز تفکرت مشخصه ..>مشخص که چه عرض کنم داد میزنه!!
شما دسترسی به سرعت دلخواهتون رو ندارید!! و فکر میکنید که کسی هم نداره!
مثلا سایت اسکیدرو کرک! شاید دو روزی سه تا بازی اپلود میکنه ! توی هات فایل و فایل سونیک! هر بازی میانگین 4 گیگ هم که باشه میدونی چقدر میشه؟ یه بار دانلود و دو سه بار اپلود! فکز میکنی با اینترنت محدود میشه؟
فکر کردی اسکیدرو که اوایل که assassins creed 2 اومده بود و سایتش رو هـک کرده بود ddos کرده بود؟ خیر!!
اینا همش اینترنت نامحدود میخواد!!
بازم بیا با دلایل غیر منطقی پست من رو نقل قول کن
!!!!

wordship
15-03-2011, 15:57
در هر صورت از من گفتن بود که نمیشه به اینراحتی ها isp رو هـکید

Amin.M.1986
16-03-2011, 08:18
نمیشه جانم... شما با یوزر و پسوورد خودت کانکت میشی و کاملا مشخصه که داری چقدر حجم مصرف میکنی

raeesi
16-03-2011, 15:22
سلام
دوست عزیز چرا دقت نمیکنی ؟ و متوجه نمیشی؟
من گفتم یک ساعت رایگانه نه اینکه شما 1 ساعت از کافی نت استفاده کنی بعد بری بیرون بازم بیای یک ساعت دیگه!!
عزیز اینترنت پر سرعت ندیدی به عمرت از طرز تفکرت مشخصه ..>مشخص که چه عرض کنم داد میزنه!!
شما دسترسی به سرعت دلخواهتون رو ندارید!! و فکر میکنید که کسی هم نداره!
مثلا سایت اسکیدرو کرک! شاید دو روزی سه تا بازی اپلود میکنه ! توی هات فایل و فایل سونیک! هر بازی میانگین 4 گیگ هم که باشه میدونی چقدر میشه؟ یه بار دانلود و دو سه بار اپلود! فکز میکنی با اینترنت محدود میشه؟
فکر کردی اسکیدرو که اوایل که assassins creed 2 اومده بود و سایتش رو هـک کرده بود ddos کرده بود؟ خیر!!
اینا همش اینترنت نامحدود میخواد!!
بازم بیا با دلایل غیر منطقی پست من رو نقل قول کن
!!!!
تشریف ببرین قیمت پهنای باند توی هند و نحوه دسترسی به اونو توی وب‌سایت ISPهاش نگاه کنین و بعد بگین که من دسترسی به اینترنت پر سرعت داشتم یا خیر؟ زمانیکه شما داشتی از DialUp استفاده میکردی من Cable داشتم و زمانیکه شما بفکر ADSL بودی برای بنده وایمکس چیز عادی‌یی شده بود!

در مورد چیزی نظر بدین که اطلاعات دارین! شما خواستی من آدرس وب‌سایتم رو بهت میدم شما نگاهی بهش بنداز و حجم آپلودشو ببین که سرورهای HostMonster جلوش کم آوردن و حجم بیشترش هم توسط اینترنت محدود آپلود شده! چرا همه فکر میکنن توی اروپا فقط گل و بلبل و سنبله؟ یکبار اگه مالیاتی که توی اروپا می‌گیرن ازت گرفته بشه، میخوام ببینم باور میکنی که 1 ساعت!!!!!! کافی‌نت بصورت رایگان بهت سرویس میده؟! خیر دوست عزیز هیچکس بیش از یک ساعت از کافی‌نت استفاده نمیکنه، اونی که مردم کل روزشونو توش میگذرونن بای pcهاش گیم‌نته که میشینن تا بازی کنن و کافی‌نت برای کارهای روزمره و یکجوری سرویس فوریه!

ضمناً دسترسی بنده به اینترنت پرسرعت توی ایرانو هم اگه میخوای سابقه‌شو بدونی برو در مورد شرکت مخابرات منطقه آزاد یه پرس و جو کن و ببین پهنای باندی چقدر بوده و از چه طریقی تأمین میشده؟ اوانوقت بیا و در این مورد بحث کن.

MERLIN_BOZORG
16-03-2011, 15:59
چرا انقدر بحث می کنید
دوست عزیز خوب متن انگلیسی رو بزار بچه ها ببینن که شدنی هست یا نه

wordship
16-03-2011, 17:57
تشریف ببرین قیمت پهنای باند توی هند و نحوه دسترسی به اونو توی وب‌سایت ISPهاش نگاه کنین و بعد بگین که من دسترسی به اینترنت پر سرعت داشتم یا خیر؟ زمانیکه شما داشتی از DialUp استفاده میکردی من Cable داشتم و زمانیکه شما بفکر ADSL بودی برای بنده وایمکس چیز عادی‌یی شده بود!

در مورد چیزی نظر بدین که اطلاعات دارین! شما خواستی من آدرس وب‌سایتم رو بهت میدم شما نگاهی بهش بنداز و حجم آپلودشو ببین که سرورهای HostMonster جلوش کم آوردن و حجم بیشترش هم توسط اینترنت محدود آپلود شده! چرا همه فکر میکنن توی اروپا فقط گل و بلبل و سنبله؟ یکبار اگه مالیاتی که توی اروپا می‌گیرن ازت گرفته بشه، میخوام ببینم باور میکنی که 1 ساعت!!!!!! کافی‌نت بصورت رایگان بهت سرویس میده؟! خیر دوست عزیز هیچکس بیش از یک ساعت از کافی‌نت استفاده نمیکنه، اونی که مردم کل روزشونو توش میگذرونن بای pcهاش گیم‌نته که میشینن تا بازی کنن و کافی‌نت برای کارهای روزمره و یکجوری سرویس فوریه!

ضمناً دسترسی بنده به اینترنت پرسرعت توی ایرانو هم اگه میخوای سابقه‌شو بدونی برو در مورد شرکت مخابرات منطقه آزاد یه پرس و جو کن و ببین پهنای باندی چقدر بوده و از چه طریقی تأمین میشده؟ اوانوقت بیا و در این مورد بحث کن.
داداش من حرف خودمو تغییر نمیدم به عمرت ندیدی adsl حالا وایمکس تحفه هست؟
تو هنوز منظور حرف منو نفهمیدی چند بار سفر اروپا داشتی عزیز؟
وای اقا وبسایت هم دارن!!!! وبسایت میشه سرور دوست من! که تو میگی گرونه بله منظور شما isp های ارائه سرور هست نه کلاینت
با این حالت شما به جای اینکه بگی ادرس وبسایتمو بدم؟؟؟ قبلش بده نه اینکه بگو بدم؟ بیام؟
این سرعت اینترنت الان منه!
همین امروز 10 نفر پی ام دادن میگن از کجا سروریس گرفتی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست من
اینجا رو ببین
لیست قیمته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز من نمیخوام توهین کنم
ولی شما هنوز هم اینترنت خوبی نداری که به من میگی دیال اپ داشتی من وایمکس داشتم! (علائم شما نشانه کمبوده!)

maziarb
16-03-2011, 19:19
من اینجا قضه رو تمام میکنم!!

شما هرچیزی از سمت اینترنت میخواد بیاد توی کامپیوترتون یا دستگاهه دیگه ای، باید اول بیاد isp وبعد مخابرات و بعد با سیم به خونه شما که شما چطوری میخواید منکر isp بشی؟ :27:

raeesi
16-03-2011, 23:00
وقتی مدیران به اینجور مسایل رسیدگی نمیکنند من هم ترجیه میدم همینجا جوابتونو بدم!

توهین‌های پی در پی جنابعالی نشونه از کمبود شخصیتت هست. شما همین الآن پهنای باندتو با یه حساب سرانگشتی از سرعت دانلودت بکنی میبینی همچین تحفه‌ای هم نداری! ضمناً سرور چه ربطی به کانکشن من داشت؟ گفتم که Host Monster در مقابل حجم آپلودهاکم آورده. اینم گفتم که این حجم فایل هم با اینترنت محدود آپلود شده پس کاملاً ربط داشت.
ضمناً جنابعالی برو همین لیست قیمتتو در مقابل تعرفه پهنای باند توی همون کشور مقایسه کن نه ایران آقای با سواد کل دنیا گشته!

در نهایت هم اگه بدونی پهنای باند قابل استفاده توی وای‌مکس چقدره اون جمله رو نمیگفتی! برو اول ماکسیمم سرعت adsl 2+ و wimax رو باهم مقایسه کن و بعد در موردش نظر بده! البته اگه بدونی که توی کشورهای دیگه برای اتصال به وایمکس مجبور نیستی حتماً یه آنتن قد دیش نصب کنی و همین دانگل‌های usb بخوبی توی اغلب نقاط جوابگو هستند.

همین امروز 10 نفر به شما پی‌ام دادن؟ من الآن با توجه به موقعیتم و isp که ازش سرویس گرفتم چندین نفر بهم توی همین سایت پیغام دادن که ممنون میشم همچین پهنای باندی برام جور کنی! این که نشد دلیل!

اول طرز حرف زدنو یاد بگیر بعد بیا توی انجمن شروع کن به پاسخ دادن.

این پست هم فقط به این دلیل بود که مدیران به این موضوع رسیدگی نکردن و من هم عین خودت جوابتو دادم.

mehrandinio
17-03-2011, 01:09
شما هر ارسال یا دریافتی داشته باشین اول به isp انتقال داده میشه .پس هر کاری بکنید بیت بیت اطلاعاتتون ثبت میشه . هیچ راهی برای دور زدن isp وجود نداره .

wordship
17-03-2011, 07:40
وقتی مدیران به اینجور مسایل رسیدگی نمیکنند من هم ترجیه میدم همینجا جوابتونو بدم!

توهین‌های پی در پی جنابعالی نشونه از کمبود شخصیتت هست. شما همین الآن پهنای باندتو با یه حساب سرانگشتی از سرعت دانلودت بکنی میبینی همچین تحفه‌ای هم نداری! ضمناً سرور چه ربطی به کانکشن من داشت؟ گفتم که Host Monster در مقابل حجم آپلودهاکم آورده. اینم گفتم که این حجم فایل هم با اینترنت محدود آپلود شده پس کاملاً ربط داشت.
ضمناً جنابعالی برو همین لیست قیمتتو در مقابل تعرفه پهنای باند توی همون کشور مقایسه کن نه ایران آقای با سواد کل دنیا گشته!

در نهایت هم اگه بدونی پهنای باند قابل استفاده توی وای‌مکس چقدره اون جمله رو نمیگفتی! برو اول ماکسیمم سرعت adsl 2+ و wimax رو باهم مقایسه کن و بعد در موردش نظر بده! البته اگه بدونی که توی کشورهای دیگه برای اتصال به وایمکس مجبور نیستی حتماً یه آنتن قد دیش نصب کنی و همین دانگل‌های usb بخوبی توی اغلب نقاط جوابگو هستند.

همین امروز 10 نفر به شما پی‌ام دادن؟ من الآن با توجه به موقعیتم و isp که ازش سرویس گرفتم چندین نفر بهم توی همین سایت پیغام دادن که ممنون میشم همچین پهنای باندی برام جور کنی! این که نشد دلیل!

اول طرز حرف زدنو یاد بگیر بعد بیا توی انجمن شروع کن به پاسخ دادن.

این پست هم فقط به این دلیل بود که مدیران به این موضوع رسیدگی نکردن و من هم عین خودت جوابتو دادم.
شما لطف دارین!!
....................
هرکی راه خودشو میره!! نه عکسی نه مدرکی و.. فقط به صورت تئوری!
ترجیح میدم جواب شما رو ندم....
....................................
همین سرعت دانلود منو میبینی؟ خیلی ها ندارن همینم!! . حتی هزینه ای بیشتر دارن پرداخت میکنن برای سرعتی کمتر
شما اول میگی قیمت اینترنت بالا بعد میگی هاست مانستر...
.........................................

Saeed System
17-03-2011, 08:11
سلام

کسی میدونه چطور میشه میزان حجم دانلودی راا ز دید isp مخفی نگه داشت؟
توی شهر ما هر گیگ 3 هزار تومان شارژ میکنند

دوست عزیز پارس آنلاین برای ما هر گیگ 5 هزار تومان شارژ میکنه...

3 هزار تومان که خیلی بهتره

akam512
18-03-2011, 12:27
سلام. لینک زیر یه چیزایی در مورد نا محدود کردن گفته ولی خدایی نفهمیدم یارو چی گفته. فارسیه ها! ببینید چیزی می ماسه یا نه؟ انگاری خیلی سطح بالاست. مغز من که جواب نداد. یکی اگه فهمید "دقیق" بگه باید چی کار کنیم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

akam512
18-03-2011, 12:32
بالاییه خیلی خرکی شد!!! اینجا برید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alivw71
19-03-2011, 21:28
چاره کار استفاده از نرم افزار :[software dsl connector nct 1000 ]
که سرعت اینترنتتو از فعلی به 3 برابر افزایش میده بدون اینکه ISP بفهمه 128KB به 512KB تبدیل میکنه این درحالیه که تو داری هزینه 128KB پرداخت میکنی.
.................................................
کار با هاش راحته IP . ISP رو وارد میکنی بعدش برنامه همه کارارو انجام میده .
برای فهمیدن IP ISP از برنامه :IP SCANER استفاده کن
.................................
کار بردهای برنامه:
نامحدود کردن ترافیک
سه برابر کردن سرعت DSL
از کا انداختن فایر وال ISP
امنیت بلا بدون اینکه ISP و PAP بفهمه.:21:

ali201055
20-03-2011, 13:03
دوست عزيز اين نرم افزار را از كجا پيدا كنيم.
software dsl connector nct 1000
خواهش ميكنم بگو

raoofsh
08-08-2015, 23:50
سلام دوست عزیز میشه این نرم افزارو یه جایی اپلودش کنی تا ماهم

بتونیم ازش بهره ببریم.:n27:

dimebag123
09-08-2015, 18:01
آخه چرا میاید این حرفهای بجه گانه زیر 10 سال رو میزنید آخه یه سری بی خبر رو هم سرکار میزارید ؟؟؟
AAA میدونید چیه و BRAS کارش چیه ؟
کانکشن لایه 3 که از DSLAM میره به BRAS بعدشم triple A
هک و مک اینجور چرت و چرتها هم شبیه جک هست

luches
10-08-2015, 00:51
یعنی واقعا اگر یک نفر به شما بگه با یک نرم افزار سرعت دانلودن سه برابر میشه... جدی باورتون میشه ؟؟
میدونید چقدر راحت میشه تو رجییستری دست برد تا دانلود منجر و بروسرها یک عدد دانلود تخیلی نشون بدن ؟ تمام و کمال این برنامه ها دروغ و کلاه برداری هستن .میزان دریافت پهنای باند فقط و فقط از سوی ISP تعیین میشه و بس . هیچ احدی از توی کامپیوتر تمیتونه پهنای باند رو هر وقت دلش خواست زیاد کنه. به خدا این حرفا رو جلو یک خارجی بزنید فکر میکنه بی سوادید !