PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نخواندن CDهای رایت شده، در ضبط ماشین

setaieshh
13-03-2011, 16:15
سلام دوستان.
ضبط روی ماشن پژو206 ؛ چرا همش CDهای مجاز رو میخونه؟ اصلا هرچی CD رایت شده میگذارم نمیخوندش!
گمونم ضبط رو خود ایران خودرو رو ماشین گذاشته.
چه کار باید انجام بدم؟

hamidR15
13-03-2011, 17:30
سلام دوستان.
ضبط روی ماشن پژو206 ؛ چرا همش CDهای مجاز رو میخونه؟ اصلا هرچی CD رایت شده میگذارم نمیخوندش!
گمونم ضبط رو خود ایران خودرو رو ماشین گذاشته.
چه کار باید انجام بدم؟
سلام
درسته برخي پخشها متاسفانه با رايتها مشكل دارن.مختص برند خاصي نيست. حتي ممكنه تو مشخصاتش نوشته باشه كه با CD رايت شده مشكلي نداره ولي باز ممكنه نتونه بخونه.من يه مدل Eclips رو هم ديدم كه اين مشكل رو داشت و CD خودم رو گذاشتم نخوند.
به هر حال شما دفترچه منوال پخشتون رو مطالعه بفرمائيد ببينيد كلا اين امكان رو داره يا خير

nima1111
15-03-2011, 12:18
دوست عزيز ضبط 206 قابليت پخش mp3 نداره . فقط از ديسكهاي audio پشتيباني ميكنه....
شما هم به اين صورت اهنگها رو رايت كنيد مشكلتون حل ميشه....
فقط در هر ديسك 80 دقيق اهنگ جا ميگيره....

babak_gww
16-03-2011, 13:07
درسته ، پخش تندر هم همینطوره

MosaferJade
16-03-2011, 13:26
سلام
ما یه ماشین چند روز پیش گرفتیم
همینجوری بود بعدش فهمیدیم رفته رو رادیو
یه دکمه داشت بنام Ant ( فکر کنم ) زدیم درست شد

ali_agha1981
16-03-2011, 14:02
بهترین کار اینه که روی ضبط USB بگیرین که کار رو راحت میکنه هر آهنگی خواستید بلافاصله میزیزید توی فلش و میذارید توی ماشین حتی رم موبایل هم ساپورت میکنه ...

mansoooooooor
16-03-2011, 21:16
بهترین کار اینه که روی ضبط USB بگیرین که کار رو راحت میکنه هر آهنگی خواستید بلافاصله میزیزید توی فلش و میذارید توی ماشین حتی رم موبایل هم ساپورت میکنه ...

موافقم !!! :10:

setaieshh
17-03-2011, 18:31
دوست عزيز ضبط 206 قابليت پخش mp3 نداره . فقط از ديسكهاي audio پشتيباني ميكنه....
شما هم به اين صورت اهنگها رو رايت كنيد مشكلتون حل ميشه....

یعنی چه جوری؟
میشه مراحلش رو بگید؟
البته ویندوزم ویستاست و خودش امکان رایت رو میده
(و از نرم افزار NERO استفاده نمی کنم)

H.Operator
17-03-2011, 19:53
یعنی چه جوری؟
میشه مراحلش رو بگید؟
البته ویندوزم ویستاست و خودش امکان رایت رو میده
(و از نرم افزار NERO استفاده نمی کنم)
ســــلام
دوست عزیز من توصیه می کنم با برنامه JetAudio دیسک صوتی رایت کنید خیلی قویتره و امکانات خوبی هم داره اگرم که نرو دارید با همون نرو هم میشه وقتی start smart رو کلیک کردید توی صفحه جدید Music رو انتخاب کنید که توی زیر مجموعش Audio cd هست از این طریق به راحتی می تونید دیسک صوتی رایت کنید.

شاد باشید

mkhr2max
18-03-2011, 18:13

تاييد ميشه
كلا عمره cd توي ماشين پايينه
سريع كثيف و ازبين ميره

ashk1377
06-12-2011, 11:35
آقا ضبط ماشین ما بعضی رایتی هارو میخونه و بعضی هارو نه!!؟؟
چی کار کنم

h!tman
06-12-2011, 11:38
ضبط استوک ماشین مانند 206 ال نود و امثالهم فقط فرمت Audio رو میخونه

ali703
06-12-2011, 11:39
آقا ضبط ماشین ما بعضی رایتی هارو میخونه و بعضی هارو نه!!؟؟
چی کار کنم
شما وقتی رایت میکنی فقط mp3 بزن چون اگه پسوند دیگه بینشون باشه دستگاه قادر به خوندن نیست، دوما اینکه با سرعت کف بزن یعنی با سرعت 8 رایت کن که اگه با سی دی مربوطه زمین هم شخم بزنی بازی دستگاه بتونه بخونه

mmarjan
15-06-2012, 20:50
سلام
من چند تا سوال داشتم
ضبط ماشین من مارشاله تصویریه
یه سی دی که خودم خونه رایت کردمو نمی خونه ولی سی دی که قبلا داشتم و جای دیگه ایی رایت کرده بودن و خوند! نمی دونم فرق سی دیا برای ضبط ماشین چیه؟!
بعد اینکه usb داستانش چه طوریه؟ ضبط من داره ولی نمیدونم چه جوری باید استفاده کرد؟! کابل خاصی میخواد؟
مرسی

hamidR15
15-06-2012, 23:40
سلام
من چند تا سوال داشتم
ضبط ماشین من مارشاله تصویریه
یه سی دی که خودم خونه رایت کردمو نمی خونه ولی سی دی که قبلا داشتم و جای دیگه ایی رایت کرده بودن و خوند! نمی دونم فرق سی دیا برای ضبط ماشین چیه؟!
بعد اینکه usb داستانش چه طوریه؟ ضبط من داره ولی نمیدونم چه جوری باید استفاده کرد؟! کابل خاصی میخواد؟
مرسی

سلام مرجان جان
ببین پخش شما یه پخش متفرقه هست. از این داستانها زیاد داره.ولی به طور کلی تو دفترچه پخشهای معروف مثل پایونیر هم مینویسه که ممکنه CD های رایت شده یا ری رایت رو نخونه.
شما مارک CD تون رو عوض کنید و مجدد رایت کنید. با کمترین سرعت هم این کار رو انجام دهید. اگه مشکل باقی بود لنز دستگاه مرخص شده و باید به فکر یه پخش تازه باشید.
USB تو پخشها دو مدل هست.
یکی همراه کابل مخصوص خودش که قسمت عقب دستگاه وصل میشه و اغل تو داشبورد قرار میدهن.
دوم اینکه روی خود پنل قرار داره و فلش مستقیم به اون وصل میشه
پخش شما کدوم یکیه؟.

mmarjan
16-06-2012, 00:37
سلام مرجان جان
ببین پخش شما یه پخش متفرقه هست. از این داستانها زیاد داره.ولی به طور کلی تو دفترچه پخشهای معروف مثل پایونیر هم مینویسه که ممکنه CD های رایت شده یا ری رایت رو نخونه.
شما مارک CD تون رو عوض کنید و مجدد رایت کنید. با کمترین سرعت هم این کار رو انجام دهید. اگه مشکل باقی بود لنز دستگاه مرخص شده و باید به فکر یه پخش تازه باشید.
USB تو پخشها دو مدل هست.
یکی همراه کابل مخصوص خودش که قسمت عقب دستگاه وصل میشه و اغل تو داشبورد قرار میدهن.
دوم اینکه روی خود پنل قرار داره و فلش مستقیم به اون وصل میشه
پخش شما کدوم یکیه؟.

بسیار ممنون از پاسختون(راستش فکر نمیکردم به این سرعت کسی جواب بده ممنون)
خب ببینید باید بگم ضبط تقریبا نو هست در واقع ماشین برا اسفند 90 بوده منتها من تازه از صاحب اولیش خریدمش بنابراین خود ضبط بعیده مشکلی داشته باشه حتما بر میگرده به سی دی و ناواردی من
اما در مورد usb باید بگم روشه ولی فلش بهش نمیخوره مثل جای کابل روی گوشی موبایل میمونه .اگه متوجه نشدین منظورمو میخواین عکسشو بذارم

hamidR15
16-06-2012, 08:58
بسیار ممنون از پاسختون(راستش فکر نمیکردم به این سرعت کسی جواب بده ممنون)
خب ببینید باید بگم ضبط تقریبا نو هست در واقع ماشین برا اسفند 90 بوده منتها من تازه از صاحب اولیش خریدمش بنابراین خود ضبط بعیده مشکلی داشته باشه حتما بر میگرده به سی دی و ناواردی من
اما در مورد usb باید بگم روشه ولی فلش بهش نمیخوره مثل جای کابل روی گوشی موبایل میمونه .اگه متوجه نشدین منظورمو میخواین عکسشو بذارم
سلام.خواهش ميكنم.انجام وظيفه هستش.
يعني ميفرمائيد پورت USB ش استاندارد نيست؟من نديده بودم روي پخش هم بخواد تبديل بخوره.

mmarjan
18-06-2012, 09:22
يعني ميفرمائيد پورت USB ش استاندارد نيست؟من نديده بودم روي پخش هم بخواد تبديل بخوره.
ضمن تشکر مجدد این تصویرشه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون گوشه ی سمت چپ پائینو منظورمه

mohamad reza_2010
18-06-2012, 11:09

سلام اتفاقا حمید جان این پورتا استاندارد هست اما یسری اعصاب خوردی دارن.

برای اینکه پورت usb دستگاه به فلش نصب بشه باید یه کابل تبدیل کنارش باشه کابل تبدیلشم یه کابلی هست که یه سرش mini usb هست که به پنل میخوره و سر دیگش یه حالت مادگی وجود داره برای خوردن usb.
کلا برند های چینی از این پورتها زیاد استفاده میکنند.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

تو عکس ها و سایت بالا که گذاشتم مدلاش هست موبایل فروشی ها و این قطعات کامپیوتری ها دارن اکثرا یا این مغازه ها که قطعات الکترونیک میفروشن میتونید سراغشو بگیرید.

ضمن تشکر مجدد این تصویرشه :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اون گوشه ی سمت چپ پائینو منظورمه

سلام
شما یه تبدیل بخری درست میشه نهایتا تبدیلش براتون 1500 تا 2500 در بیاد زیاد گرون نیست

یا حق

mmarjan
18-06-2012, 11:44
سلام
شما یه تبدیل بخری درست میشه نهایتا تبدیلش براتون 1500 تا 2500 در بیاد زیاد گرون نیست

یا حق
خیلی ممنون از راهنماییتون
این کابل تبدیل نباید همرا ضبط باشه؟

mohamad reza_2010
18-06-2012, 13:49
خیلی ممنون از راهنماییتون
این کابل تبدیل نباید همرا ضبط باشه؟
اتفاقا رو پخش های teak و ... باید باشه من چندین سال یه پخش teak گرفته بودم روش کابل تبدیل بود.که سر 1 ماه نشد سریع ردش کردم رفت دردسرش زیاد بود

bad mostafa
15-10-2013, 10:29
سلام
من یه ضبط پایونیر دارم مدل 6950 هر سی دی با هر سرعتی رایت میکنم نمیخونه ولی چند تا سی دی قدمی که پر از خط دارم که خیلی خوب هم پخش میشه اگه میشه یه راهنمایی کنید

hamidR15
15-10-2013, 13:47
سلام
بررسي و ارائه راه حل در ارتباط با مشکلات و خرابی های احتمالي سیستمهای صوتی اعضاء ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])